לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הנאות אירועים ואטרקציות
ברוכים הבאים אל הפורום שיעשיר לכם את שעות הפנאי.......כאן תמצאו שפע הצעות ורעיונות מגוונים לבילוי.החל מסיורים באתרים...ארוח ביתי...ירידים...שווקים ....סדנאות אמנים... וכלה בפסטיבלים...ערבי זמר...וארועים בחיק הטבע......אני מקווה שהפורום ישמש בית לכל אוהבי ההנאות הקטנות מהן מורכבים חיינו, ויעשיר במידע את אוהבי הבילוי הלא שגרתי.בואו הצטרפו אלינו......

אודות הפורום הנאות אירועים ואטרקציות

ברוכים הבאים אל הפורום שיעשיר לכם את שעות הפנאי.......כאן תמצאו שפע הצעות ורעיונות מגוונים לבילוי.החל מסיורים באתרים...ארוח ביתי...ירידים...שווקים ....סדנאות אמנים... וכלה בפסטיבלים...ערבי זמר...וארועים בחיק הטבע......אני מקווה שהפורום ישמש בית לכל אוהבי ההנאות הקטנות מהן מורכבים חיינו, ויעשיר במידע את אוהבי הבילוי הלא שגרתי.בואו הצטרפו אלינו......

מקום לחגוג
16/08/2010 | 14:03
9
2
מחפשים מקום לחגוג עם בראנץ ובריכה ללא לינה ל12 איש. אין הגבלה לאיזור מסוים.
במרכז הארץ - מושב בעמק-חפר...
16/08/2010 | 22:15
לא הייתי שם עדיין אבל מצאתי את זה פעם בנט ושמרתי אותו מאוד יוקרתי אבל הביקורות משבחות את האירוח ובעיקר את הארוחות של המארחת...

אז זו המלצה עיוורת שלי!   - לא מנסיון!

כאן: http://www.petiteprovence.co.il/index.asp
סדנת שוקולד
16/08/2010 | 18:29
3
3
האם יש המלצות לקבוצה קטנה ללא ילדים
הקשה
17/08/2010 | 01:38
2
2

בגוגל על הערך סדנאות שוקולד , תפתח בפניך אפשרויות רבות
החל מסדנא במקום הארוע או בביתו של האמן.

בהצלחה
המלצה מנסיון אישי חשובה
17/08/2010 | 17:58
1
1
הקושי הוא לא למצוא מידע. הקושי הוא לקבל המלצה או רשמים מהתנסות אישית.
כולה סדנת שוקולד
17/08/2010 | 21:37

מנסיוני, השוני ביניהם יכול להתבטא בעלות או בזמן
בסופו של דבר כולן דומות ומספקות ארוע חברתי וחוויתי.

דרוש חוף!
17/08/2010 | 13:54
1
2
מחפשת חוף ים באזור המרכז בלבד שניתן לעשות שם זולה לקבוצת סטודנטים
שרוצים לעשות מפגש מחלקה. הרצון הוא כמובן לחוף עם חנייה חינם אך מוזלת ביותר וקרובה.
פרט לכך יש לכם הצעות זולות איך לקים זולה כזאת על החול,אילו מאכלים אתם ממליצים שלא ימסו ופרקטיים למפגש כזה?
אשמח לכל רעיון והמלצה!
תודה מראש~
חוף סידני עלי עשוי להתאים
17/08/2010 | 22:36
7

בלילה כייף שם

אמנם החנייה ללא תשלום אך הירידה לחוף קצת מסורבלת

תמורת מחיר זניח, תוכלו להחנות בחוף הים של ראשון , שיש בו גם מקלחות , תאורה , ותנאים נוחים או לחילופין חוף פלמחים הקסום.

לגבי מזון , בתנאי החום הנוכחיים קופסאות שימורים או אספקה של מזון טרי בחמגשיות  ממסעדה סמוך לארוחות  ,עשויה לפתור לכם את הבעיה, או שתצטיידו בגזיות ותכינו במקום כגון : שקשוקות, פסטות , סלט ירקות , אבטיח וכו'

בית התפוצות רינת הופר
17/08/2010 | 21:00
1
2
מישהו היה בתערוכה/הפעלה שקשורה לספרי הילדים של רינת הופר?

מוצלח?

לאיזה גילאים? מה יש שם בדיוק? כמה זמן זה מעסיק את הילדים?
סליחה, נתקע פה בטעות...
18/08/2010 | 08:56
15/08/2010 | 22:59
8
2
רוצים להושיט יד?
15/08/2010 | 16:21
סיירת סה"ר מחפשת מתנדבים.

הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הצעקה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע.
עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר – הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם.

ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשישה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח באוקטובר בתל אביב.

אם אתם רוצים להתנדב – אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר, www.sahar.org.il , או במייל, sahar.help@gmail.com.

תודה,

צוות סה"ר
‫רואים את ג'ניפר אניסטון ב-
15/08/2010 | 14:18
1

אתר תפוז לובש אדום
ודאי הבחנתם שהעמודים הראשיים של האתר (עמוד הבית, עמוד הפורומים ועמוד הבלוגיה) שינו את מראם ונצבעו בגווני אדום.

שינוי המראה הוא חלק משיתוף פעולה עם מוצר חדש היוצא לשוק בימים אלה. כל הפרטים על זהות המוצר הדנדש יפורסמו מחר.

פרט לשינוי בצבע, חשוב לנו להדגיש כי אין שינוי מהותי במבנה העמודים הראשיים וכי כל התכנים אליהם אתם רגילים (קידומי התוכן, התפוז האישי, המסרים וכיו"ב) נמצאים בדיוק באותו מקום ותוכלו למצוא אותם בקלות.

ולאלו מכם שפחות משתגעים על אדום - ביום רביעי, האתר יפשוט את הבגדים האדומים ויחזור למראהו הרגיל והיום-יומי.

רוצים כרטיס זוגי לסרט החדש של ג'ניפר אניסטון?
ספרו לנו בפורום הריון ולידה - תמיכה איזו תכונה לא הייתם רוצים שהילד שלכם יקבל בירושה מכם או מבן/בת זוגכם - ולמה?
25 גולשים שייבחרו יקבלו כרטיס זוגי:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

איך מנהלים ארגון מהבית?
מחר בבוקר, בין השעות בין 11:00-12:30 פורום עבודה ועסקים מהבית יארח את רונן גינת, המנהל עסק למכירת ריהוט משרדי וציוד צילום מהבית.
גינת ישיב לשאלותיכם בנושא ארגון אותו ניתן לנהל מהבית, האופן בו מנהלים צוות מהבית, ניהול מלאי, בלאי ומרחב ועוד:
יריד ראש השנה
14/08/2010 | 17:51
4
חברים יקרים
בתאריכים 2-3 בספטמבר אנו מתכננים יריד אומנים- מתנות לחג בחצר שלנו.
כיוון שהחצר לא גדולה...כל הקודם זוכה,
כאשר נשתדל שמכל תחום יהיה אומן אחד כדי להבטיח הכנסות.החצר נמצאת בכפר מלל ברחוב עין חי 33
אין מחיר השתתפות המקום ניתן באהבה וללא תמורה.
ניתן לפנות במסר או ב 0575714505
...
http://www.hahasershelsima.022.co.il

הפנינג ותחרות פיסול בחול בחוף עלמה ביץ' ת"א
15/08/2010 | 14:00
4
המכללה הישראלית לאנימציה מזמינה אתכם להפנינג פיסול בחול, שיתקיים מחר, יום שני, 16.08, בין השעות 11:00 – 23:00, בחוף קלור / עלמה ביץ' (דרומית לדולפינריום, סמוך למוזיאון האצ"ל)

הקהל הרחב ותלמידי המכללה מוזמנים לאירוע נושא פרסים, של פיסול פסלי ענק מחול ים, בהדרכת האמן אייל רם-שצ'ופק. האירוע יתקיים לאורך כל היום, בחוף קלור (עלמה ביץ') בתל-אביב. הכניסה חופשית.

בסיום האירוע תיערך תחרות פסלים נושאת פרסים:

פרס ראשון לבוגרים (גיל 18 ומעלה): מלגה בסך 7000 ש"ח לקורס אנימציה תלת-מימדית או קורס אנימציה קלאסית ומדיה דיגיטלית (אין כפל הנחות. בהתאם לתקנון (

פרס ראשון לילדים ונוער (גיל 18 ומטה): השתתפות חינם בקייטנת אני-מטור, בשווי 850 ש"ח.

פרס ראשון לתלמידי ובוגרי המכללה הישראלית לאנימציה: הנחה בסך 30 אחוז לכל קורס המשך במכללה (אין כפל הנחות. בהתאם לתקנון(
הכניסה חופשית, אולם מומלץ להירשם מראש בפייסבוק, במייל או בטלפון 03-6482345.

לא לשכוח להביא מים, כובע וקרם הגנה!

נתראה בים!
כתובות אינטרנט מצורפות:
עוד מעט מכבים את האורות
16/08/2010 | 13:55
1
2
בימים החמים שצפויים לנו אני יכול להמליץ להמנע מפעילות

אבל קיימות אופציות אחרות, במיוחד בהתחשב בעובדה כי לילות ירח לפנינו

שתי פעילויות לילה ורשמינו מהם אצלי בבלוג
שמיר תודה על השיתוף
17/08/2010 | 01:12
1
מודחי כוכב נולד ב-
16/08/2010 | 12:24
1

מודחי כוכב נולד ימשיכו לשיר בפורום!
בשבוע שעבר הודחו מעיין בוקריס ואבי בן אבו מנבחרת כוכב נולד.
היום ב-14:00 שניהם יגיעו לפורום הרשמי בתפוז כדי להשיב לכל שאלותיכם!
לאירוח של מעיין:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewMsg.aspx?for...
לאירוח של אבי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewMsg.aspx?for...

מיקי שמו יעשה לנו קיץ מתוק!
בשעה 15:00 יגיע הקונדיטור הנודע מיקי שמו לפורום קינוחים ומנות אחרונות כדי לענות על שאלות הגולשים בנושא קינוחים קיציים.
מה בא לכם לשאול אותו?

יש לכם שאלות על תזונה מאוזנת ואורח חיים בריא? רוצים לקבל רעיונות וטיפים לאכילה נכונה ומתכונים טעימים ובריאים?
לרגל המהפכה הבריאה של "אחלה", בשעה 18:00 יתארחו טל צורף, מנהלת תחום אחלה בשטראוס ועמלי מסיקה, דיאטנית מחברת שטראוס שיענו על שאלותיכם בנושא בפורום דיאטות ואורח חיים בריא:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

כיצד תיראה השנה האידיאלית שלכם?
ספרו לנו על זה בפורום שביעיסטים, רגע לפני ששנת הלימודים החדשה מתחילה ואולי תזכו בנעלי קרוקס!

פותחים את ראש השנה עם ציפורניים חגיגיות!
בסימן החגים הבאים עלינו לטובה, פורום ציפורניים- בנייה וטיפוח מזמין אתכן להעלות תמונה של הציפורניים שלכן המקושטות באווירה חגיגית ואולי תזכו בסדנת קישוט ציפורניים בשווי 300 שקלים, מתנת רחלי בר!
דייטים עם "נעל" ב-
17/08/2010 | 12:33

עו"ד יניב שוורצמן - היו"ר החדש של לשכת המגשרים בישראל יגיע בשעה 18:00 לפורום גישור, על מנת להשיב לשאלות בנושא תכניותיו לקידום לשכת המגשרים בישראל.
כולם מוזמנים:

חושבים שאתם יודעים הכל על תרבות הלאדינו? הוכיחו!
השיבו על חידון בנושא תרבות לאדינו שעלה בפורום תרבות הלאדינו ואולי תזכו בעותק של הספר "עניינים שבלב" מאת ג'ודי פיקו, בהוצאת כנרת:

עם איזו "נעל" יצאתם?
ספרו לנו בפורום בליינד דייט על "נעל" רצינית איתה היה לכם ה"עונג" לצאת ואולי תזכו בנעלי קרוקס:
גלידת הפרי העונתית.
15/08/2010 | 11:19
10
5
הקיץ שלנו מבורך בפירות רבים,אך לצערנו בגלל מזג האויר חיי המדף שלהם קצרים.
כמי שאוכלת,חיה ושבעה מפירות, הנה מתכון להכנת גלידת פרי נפלאה וקלה להכנה.
פרי הבננה מבשיל תוך יום או לפחות מתרכך מהר, והילדים או חלק מאתנו הבוגרים זורקים לפח.
אז לא,כי יש באפשרותנו להנות לאחר שנקלפהו,נחלקו לשלשה חלקים ונקפיאהו במקפיא.
אני ממליצה להקפיא בדרך זו מ'ס בננות. לאחר שקפאו לטוחנם במיקסר [מגי'מיקס]עד עשר דקות.
כתזונאית ,אני מוסיפה ,לקראת סוף טחינת הבננות,את תבלין ה "חוו'יג' קפה"של התימנים,עד עשרה אגוזים [שקדים או פקאנים טריים]
אצת - ים לחוסן כולל [אני ממליצה בחום על ספירולינה],מ'ס תמרים ולהנות ממעדן גלידתי איכותי.
כך מיחזרנו ואפילו נהנינו מהתוצאה. בתיאבון.
15/08/2010 | 11:36
3
2
אני מקפיאה את הבננה מקולפת, במיוחד כאלו שעל גבול לאכול מיד או לזרוק - מוציאה כשקפוא ואוכל אותה כך. בלי התעסקויות מיותרות.
לאחרונה שמעתי גם על רעיון להקפיא פסיפלורה ולאכול אותה קפואה. לא ניסיתי עדיין אבל את כמויות הפרי שנושרות מהשיח בחצר של אמי אני מוסיפה למיץ פירות טחון ממיטב פירות העונה: מלון, תפוח, מנגו ולפעמים גם איזו בננה קפואה..
להקפיא,
15/08/2010 | 12:00
2
2
זה רעיוןמוצלח למדי. נכון שאנו קצת מפספסים מערך הויטמינים ומינרלים,אבל זה,באמת זניח.
המלצה שלי,בבקשה אל תערבבי את הבננה עם כל פרי. הצרופים הבריאים עם בננה הם : תמרים,תאנים,פיה,מנגו,אבוקדו ואנונה.
שימי לב,שאלו פירות שמוגדרים "מתוקים-מתוקים".הבננה משתלבת רק עם הגדרה זו של טעמי הפירות.
וכן,חובה לציין שמקלפים את קליפת פרי הבננה,כתבתי.
אני בטוחה,שרבים מקפיאים,אך חשוב לי להציע מתכון בריאות אמיתי,בשילובים הנכונים.

אני חושבת,שחווית ההקפאה היא נפלאה וכך אפשר להקפיא ענבים מפוררים.אני אוהבת להקפיא בעיקר את אלו שעם הגרעינים,כי בהם,
יש חומרים נוגדי חמצון חשובים.כך ניתן להקפיא פירות יער,מנגו ועוד ועוד.
הפסיפלורה,כשלעצמה היא מעדן,אז אספי המון מאמא והקפיאי את ה"תוך".גם אני עושה זאת.
אגב,אמא עדיין גרה בשכונתנו מן העבר?????????????. כולי געגוע...חיבוק.
יודעת
15/08/2010 | 14:00
1
3
מילדותם של ילדי שבננה+פירות המכילים ויטמין C = הרס הויטמין C. בכל זאת אוכלים ויטמין C  בהזדמנויות אחרות. ככלל - אני לא מתה על בננות במיצים. משהו במרקם שלהן לא נעים לי, עדיפות לאכול אותן טריות או מוקפאות.

ות'אמת.. הכי טעים זה פירות מהגינה - בלי ריסוסים והשבחות מסירות טעמים. לימונים לא קניתי כבר כמה שנים, ותפוזי דם אין להשיג בשווקים אבל יש אצלי בגינה וענבי איזבלה בטעם טרופי אין להשיג בשום סופר, למרות הגרעינים אנחנו נהנים מהם ומנצלים היטב גם את העלים באביב לממולאים .
וכמובן הפיטנגו שאין לקנות בשום מקום ובעונה העץ שלנו מלא (אני יושעת שזה שיח. אבל אצלנו הוא ממש עץ)
השנה אנחנו חוגגים על הפסיפלורות (השיח בן שנה), ונהנים מהן מאוד.

אמא שלי עדיין גרה באותו מקום וגם אחי ואני התקרבנו אליה וגרים מרחק הליכה ממנה.

כעת,משגילית
15/08/2010 | 14:26
2
את העיקר,שבהגנת / הזנת הגוף,עלייך להתפתח ,גם,בתחום הזה.
בנושא הבננות,כבר הוסבר לי ע"י מדריכים ממשרד החקלאות,כי,בפעולת ההבחלה של הבננות,מתפרק החומר
שמוכנס לאשכולות ולא מותיר כל עקבות.
כעת,צריך,רק "להאמין".
בדיוק, כפי שאני מכינה סבונים משמן זית באיכות טובה [כבישה קרה]ושמנים אתרים,ומוסיפה סודה קאוסטית במינון מזערי ,לפי דברי אנשי המעבדה,
החומר אינו קיים בזמן ולאחר פעולת היישון,כך שאין נזק לגוף...וכמובן למוצר הסופי.

ואפרופו,פרי הפיטנגו,העץ הננסי המדהים,מכיל חומר מסוים הגורם לדם להיות חומצי ולכן מומלץ שלא לאכול הרבה מפרי זה ,ביום.
ועוד דבר,זוכרת שצילמת אבטיחון קטנטן בערוגת הקומפוסט,מסתבר שהפרי הירוק הזה,הצהיב והפך למלון טעים ומתקתק, מה שמעיד,
שגם בערוגה המפתיעה הזו יש עוד ועוד הפתעות...
נצפה לעוד...
בדיוק נתקעתי עם אשכול
15/08/2010 | 23:13
5
5

קניתי לגוזלים, אבל הם לא התלהבו
האשכול הבשיל ואני תלשתי שערות כי אוכל לא זורקים
דחפתי אותו לפריזר
נראה לי שאכין ממנו גלידה
אפשר מתכון מסודר?

טוב,כעי באם האשכול קופא
16/08/2010 | 11:37
2
1
במקפיא,עם הקליפה,"הפשילי שרוולים" והוציאי,כי העבודה מתחילה.
יש להמתין שיתחיל להפשיר מעט האשכול.
להסיר הקליפה,לחתוך לשלשה חלקים כל בננה ולטחון מעל חמש דקות.
מומלץ לטחון כשהפרי [הזה]קפוא,אך את מפשירה בגלל הקליפה...לכן זמן הטחינה
בהתאם.אני מוסיפה לחמש בננות ממוצעות שישה תמרים וחופן אגוזים [קטן]שתבחרי וטריים.
למשקיענים,אני מוסיפה מעט אבקה תבלינית המורכבת מזנגביל [חוו'ייג' קפה],כמו שמוסיפים
מלח-פלפל לטעם.אצלי זה לבריאות.
מוכן וטעים להפליא [טעם אישי] וכמובן ללא כל תוספת של נוזלים.
והבטחה אישית...לאחר שתסתיים הקייטנה אצלי,החבילה בדרכה אליך.
תראי מה קיבלתי במייל
17/08/2010 | 02:34
1
2

נאוה את תאהבי את זה..............

מחקר חדש:
החומר המעניק את הארומה הלימונית בצמחי התבלין הורג תאים סרטניים
"המחקר עשוי להסביר חלק מהסגולות הרפואיות המיוחסות לצימחי תבלין אלו"

החומר המעניק את הארומה של טעם הלימון בעשבי תבלין כגון עשב לימון, לואיזה ומליסה, הקרוי ציטראל (Citral), הורג תאים סרטניים במבחנה ולא פוגע בתאים נורמליים.כך עולה ממחקר חדש של  קבוצת חוקרים בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון, בראשותם של ד"ר רבקה אופיר ופרופסור יעקב וינשטין וד"ר נתיב דודאי מהמחלקה לצמחים ארומטיים במרכז נווה-יער. ממצאי המחקר, בו השתתפו גם הטכנאים מרגלית קרופ וטטיאנה רבינסקי, מהאוניברסיטה פורסם בימים אלה בעיתון המדעי Planta medica , העוסק בחקר צמחי מרפא וחומרים טבעיים המופקים מצמחים.

החוקרים מצאו שהציטראל גורם לתאי הסרטן ל"התאבד" במנגנון הנקרא מוות תאי מתוכנן (אפופטוסיס ובאנגלית -programmed cell death).  ריכוז הציטראל הדרוש להרג התאים הסרטניים הוא נמוך, ונמצא במשקה שהוסף לו גרם אחד של עשב לימון. מחקר זה עשוי להסביר חלק מהסגולות הרפואיות המיוחסות לצמחי תבלין אלו.

הרפואה הקונבנציונאלית מכירה תרופות רבות שמקורם בצמחים לדוגמא תרופת האספירין והתרופה האנטי סרטנית טקסול. הרפואה העממית מייחסת לצמחים רבים, בעיקר צמחי תבלין, סגולות מרפא. לצמחי תבלין רבים בעלי ריח לימוני כמו עשב הלימון, לואיזה ומליסה מיוחסות סגולות רפואיות. החומר המצוי בצמחים אלו ומעניק את הארומה והריח הלימוני נקרא, כאמור, ציטראל .

החוקרים בדקו את השפעת הציטראל על תאים סרטניים הוסיפו אותו לתאים סרטניים ותאים נורמלים שגדלו בתרבית בתוך מבחנות. החומר הוסף בריכוז הדומה לזה הנמצא בכוס תה רגיל שניתן להכינו באופן הבא: חליטת גרם אחד של עשב לימון בכוס מים חמים. נמצא שהציטראל הורג תאים סרטניים במבחנה ולא פוגע בתאים נורמליים.

החוקרים בדקו את מנגנון ההרג של התאים הסרטניים. ממצאי המחקר מלמדים כי הציטראל מפעיל בתוך התא הסרטני מנגנון של הרס תאי עצמי שגורם לתא לפרק את את הכרומוזומים הנמצאים בגרעין התא ולמוות של התאים הסרטניים. "בכל תא בגופנו" מסביר פרופ' וינשטין "יש תוכנית גנטית של מות עצמי; כאשר תוכנית זו משתבשת, התאים מתחלקים ללא בקרה והופכים לתאים סרטניים. מנגנון זה מופעל בדרך כלל כאשר תא נורמלי מגלה שמערכות הבקרה שלו אינן מתפקדות כראוי כמו למשל, כאשר התא מזהה תקלה בהכפלת החומר הגנטי שנמצא בגרעין. מחקר זה עשוי, כאמור, להסביר חלק מהסגולות הרפואיות המיוחסות לצימחי תבלין אלו".

לפרטים נוספים ניתן לפנות לפרופ' יעקב וינשטיין: 6477626-08. טלפון סלולרי: 3912533-052.

חומר הציטראל
17/08/2010 | 09:12
2
בעל ההריח הארומתי מוכר ברפואת הצמחים כבעל ערך בריאותי.
אני ,גם,אומר לך מהיכן הכתבה.
כמי,שמאד אוהבת את ה "ירוק" הבריא,ולא משנה טעמו [גם הממממר שבו]אני מעורה ומשתתפת בכנסים הרבים.
בין השאר,אני מנויה למגזינים,בעלי הפנייה למחקרים ואני בהחלט חווה ומשתפת.
מאמר זה מצורף לשני מוצרים שה"אחראי"  להם הוא פרופ' אבירם מהטכניון.לאחר שהחל שיווק התוסף "קרדיו  o.k." שלו,
בחברה שאיתו newcells פותח גם משקה המורכב מהצמח החזק "שוש קרח" + צמח הלימונית.
לשמחתי,רבים נהנים מהטעם  של הלימונית,ושהחומר הזה ,שבה, נמצא גם ב מליסה ולואיזה.
בחליטה שהצעתי לכם היה אחד מהצמחים הללו,משתי סיבות אלו : טעם וערך.

כשאדאג לך...אוסיף גם צמח זה, שהרי בחורף הוא נוטה להתייבש.
מעבר לכך,אני יודעת,שישראלי/ם מגדלים בשטחים נרחבים במזרח את עשב הלימונית,להפקת החומר הפעיל הזה,לשימוש מסחרי.
אישית,אני ממליצה להשתמש בצמח השלם,כי כך בשילוב ,התכונות הרבות של הצמח האפקט הרבה יותר מוצלח.

מן,הסתם,אני מציעה לכולם לשתות חליטה חמה או קרה [שקוררה] כמניעה,לתחזוקת הגוף - נפש ,כל הזמן...

בקרוב,אשדרג את האתר שלי במחקרים אודות עלים מוכרים אחרים,כדוגמאת עלי הפפאיה,למניעה ולטיפול בסרטן באיזורים מסוימים בגוף.
...ושהנשים תשמנה לב...

ואולי כדאי,שאעביר לך הקובץ???

תודה,תודה וחיבוק [עז ו...] דביק
פעם הבאה..
16/08/2010 | 14:09
1
3
להקפיא בלי קליפות!!

תודה על המתכון ינוסה בקרוב
17/08/2010 | 01:39
1
מחפש אטרקציו/מופעים לילדה בגיל 6
14/08/2010 | 12:34
17
4
אטרקציה ייחודית לילדה הצעירה.
15/08/2010 | 10:50
5
כמה חביב,שהיום נסגרת ההרשמה לבילוי בחווה שלי,שהרי הפעילות בה,מיועדת לילדים עם הוריהם או סביהם,ביום שלישי הקרוב,
באוירה של מחנה קיץ אקולוגי.
הפעילות לילדים צעירים שבין הגילאים 5 שנים עד 8 שנים,לערך,ובמיוחד,לאור העובדה שהקטנים לא יוצאים במסגרת מאורגנת לפעילות מחנאית.
האתר שלי "תבלין בגן",מכבד ומחבק את הילדים המתחברים אל הטבע הכפרי,בצל עצי הפקאן.
לפרטים נוספים ,בדף "פעילות, ב www.tavlinbagan.co.il
ווקשה
15/08/2010 | 23:18
1
2

באתר זה  תמצא את כל ההצעות
אופס'
15/08/2010 | 23:21
1
כתובות אינטרנט מצורפות:
טרם הספקתי להיות שם אבל אומרים שפיקולוניה
15/08/2010 | 23:54
2
זה אחלה אתר חוויתי לילדים: http://picolonia.co.il/

ושביל התפוזים ליד גן שמואל, שיש לו אתר בנט - גם מומלץ מאוד ונראה טוב!

ועין יעל בהרי ירושלים - זה אתר שאנחנו מאוד אוהבים!! וכמובן - ממליצים!

אולי תספר קצת על הנטיות/תחביבים/העדפות של הילדה ונוכל להמליץ לך יותר טוב...
מחפשת המלצה לקמפינג במרכז הארץ/כרמל
14/08/2010 | 01:38
11
12
מי מכיר משהו סגור, מסודר, נקי, בתשלום, עם שמירה, עם מקלחות?...

ולא על חוף הים!

תודה מראש!

אגב, מצאתי שיש קמפינג כזה באמת תנינים (אבל נורא יקר!) וגם בכרמל בחוות משמר הכרמל.

למישהו יש ניסיון שם?
יש אירוע מאורגן של לינת שטח
15/08/2010 | 08:59
2
6
בגן לאומי מקורות הירקון בסופשבוע הקרוב, מאורגן על ידי רשות הטבע והגנים-הציצי באתר שלהם (תמצאי שם גם עוד מידע על אתרי קמפינג נוספים)
מה?? יש לאתר שלהם ציצי??
15/08/2010 | 14:49
1
3
מכירה את הבדיחה על הבוס שנתבע על הטרדה מינית אחרי שהפקידה עם החזה הגדול שלו שאלה אותו - אז איפה האוטו החדש שקנית?
והוא ענה לה: הציצי החוצה!!...

מכירה את האירוע. יש לי רק חשש-מה מהתקפת יתושים רצחניים במהלך הקמפינג הזה... בכל זאת - ירקון, מים עומדים, קיץ, חם...
15/08/2010 | 15:08
2
קמפינג
15/08/2010 | 23:10
7
11

2 מקומות מוצלחים לקמפינג  נמצאים האחד בגן השלושה הוא הסחנה
והשני בגני חוגה ליד בית שאן

אם אינני טועה יש אפשרות להקים אוהל גם בחוף נחשולים (טנטורה) אולם כדאי לך לברר טלפונית מראש.

תודה!
15/08/2010 | 23:44
6
4
עמק בית שאן עכשיו בקיץ... נראה לי הסאונה של הסאונה!

ולגבי חוף הים - רשמתי בפירוש בהודעה שאני לא מעוניינת בלינה על החוף.
למה מתעסבנת?
16/08/2010 | 00:50
5
3

צ'מעי מוטק
הכי טוב...את  מזיזה כל רהיטים מין סלון  שלך
שמה שטיח
מעל שטיח ת'אוהל מה רצית לקחת לקמפינג בכרמל
מדליקה  קיצת נרות , למה מדורה יכול לשרוף
מפזרת חול סביב
ומדליקה מזגן בשפיל לא יבואו מוסיקיטו
וגם....
תפתחי קופסת תירס
ותזמיני פיצה

תאמיני לי , גם לא יעלה (כמעט)
גם תהני  בלי להתעייף.

עכשף בשיא הרצינות.........בימים מטורפים אלו הקמפינג הכי שפוי חייב להעשות ליד מקור מים , אחרת התאים במוח נשרפים

מה רע בלינה על החוף? בחוף טנטורה  למשל, שהוא מן היפים והנקיים  בארץ  יש הכל! מלתחות , מקלחות, שרותי הצלה  מסעדה בית קפה , ומדשאות לאלה שרגישים לחול ים.

בעברי ישנתי לילה אחד בשק"ש בתנאי קמפינג, את יללות התנים ועיניהם הבורקות לא אשכח לעולם!

אההה.... אני לא כמוך
16/08/2010 | 01:28
4
4
רבות היו ימי בשק"ש תחת 1000 כוכבים של שמי הערבה או הנגב או מדבר יהודה... בצעירותי! ....

אלה היו הטיולים האהובים עלי וחיק הטבע המהנה ביותר!

היום, אני בהחלט כבר מתחילה לחפש אולם ארועים גדול ומומזג שמארח משפחות לקמפינג באוהלים...   -מכירה אולי כזה?

אני לא רוצה על החוף, כי אני מתכננת את הלינה באוהל עבור משפחתי המונה תינוקת בת שנה ו 3 חודשים וילדה בת רבע לארבע... ואין לי כח להתעסק כל היום בניקוי החול מהן ועוד יותר מזה - שיכנסו לשק"ש עם חול, ללינת הלילה! ושכל הציוד קמפינג שלנו יתמלא בחול...

אבל אם את אומרת שבחוף טנטורה יש אופציה להקים את האוהלים על הדשא... אז זה כבר נשמע אחרת! אבדוק את זה מחר!
איפה הדשא? במושב דור או בקיבוץ נחשולים?
- הם ירשו לנו לעשות מדורה ליד האוהל בשביל הסאג' והפיתות?...

וואללה! נשמע כמו הצעה שווה בדיקה! תודה!
שנה ו-3 בתנאי קמפינג שתלך ישר לגולני ..
17/08/2010 | 01:33
3
3

את צריכה לקבל על אומץ לב אצלי הם היו באינקובטור בגיל הזה ,לגולני הם הלכו אחרי הבר מצווה  אבל זה כבר ספור אחר.

איך מתחזקים מזון לתינוקות בתנאים שכאלה? או אולי היא יונקת מהסאג'?

לאור כל ההתניות  שהבאת,  הלכתי לחפש לך אופציות בלי חול בין האצבעות
כאן יש אתר המרכז אתרים בכל הארץ
פה יש מידע על חניון דנדש בבית הלל
וברמת הגולן מספרים על שוס הנקרא אוהל אינדאני ממוזג.

תרבחו ותסעדו בקמפינג
והעיקר תחזרו בשלום לספר חויות

חחחח לא יונקת מהסאג'... אלא מלקקת אגלי טל
17/08/2010 | 16:46
2
2
הבוקר מעלוות ירחיפון השיממון המצוי...  

היא כבר זוללת לבד פיתה שלמה עם לבנה!! תמ"לים היא לא מכירה...

ולא לגולני אני מכינה אותה להישרדות! שבבוא היום, תגדל ותביא בקלות את המיליון הביתה... בעוד שנתיים , כבר רשמתי אותה - לסדנת תחמנות אצל דן מנו... וממש לפני מועד היציאה, היא תעבור אצל מירית סדנת מאמי-אולטימטיבית בע"ה...  

ואם לא תביא את המיליון... אז שתביא הביתה איזה תואם נועם טור! לא אתנגד....

מצחיקולה , מתה על חוש ההומור שלך
17/08/2010 | 22:37
1
1
- אין לי מושג על מה את מדברת...
17/08/2010 | 23:16
1
אני רצינית לגמרי!

סתתתתתתתתתתתתת....
מוזיאון הילדים בחולון
26/08/2010 | 02:14
4
החום כמעט בוטל ...
13/08/2010 | 12:51
11
3
החום כמעט בוטל ...

רק מצפייה בתכנית ששודרה אמש על נזקי החום הכבד ששרר כאן בשבועות האחרונים, ניתן להבין על התנאים הבלתי אפשריים בהם אנו חיים ומנסים לקיים שגרת יום יום. אבל הבריזה שנושבת קלילות בבקרים ,והקלנדר מנחם  בתקוה לימים שפויים בהם סוף סוף נוכל לצאת מהמצור ולטייל כבעבר.

הנה מקבץ לסוף השבוע מהצפון לדרום למקרה שתחליטו לצאת ולטייל

הגיטע שבאס

בקצה הכרמל
================
טיול משפחות דרך חורש ים תיכוני אל ראש הכרמל – פסגת מנזר המוחרקה, ותצפית אל עבר אזור הצפון. ביקור בחורבת כרך, אתר היסטורי עם שרידים עתיקים, ומעבר בין בורות מים, מערות קבורה וגתות. בהדרכת יניב אלון. נסיעה במכוניות פרטיות.

מתי: שבת, 14 באוגוסט.

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

טום סווייר והקלברי פין
======================
טיול מקלעת נמרוד, אשר למרגלות החרמון, אל רכס חזקה ושרידי הכפר חושנייה. חבירה אל מרחבי הגולן כפי שמשתקפים בספרו של מרק טווין (בחברתם של הדמויות הספרותיות טום סוייר והקלברי פין) , "מסע תענוגות לארץ הקודש". בהדרכת בי"ס שדה גולן וחרמונים . מיועד לגילי 18 ומעלה. נסיעה באוטובוס.

מתי: שבת, 14 באוגוסט.

82 פינגווינים בנהריה
==================

קפה פינגווין בנהריה חוגג 70 שנות פעילות ונוסטלגיה. המסעדה שהיא אחת מהוותיקות בישראל מנוהלת מזה 4 דורות על ידי משפחת אופנהיימר. לכבוד יום ההולדת יזמו בעלי המסעדה תחרות קהילתית סביב נושא הפינגווינים. בשדרות הגעתון הוצבו 82 פינגווינים שקושטו על ידי ילדים ומבוגרים מנהריה והסביבה. השבוע תסתיים התחרות נושאת הפרסים והפינגווין הזוכה יוצב בכניסה לכיכר פינגווין ויזכה את מקשטיו ב-1500 שקלים.

מתי: שישי, 13 באוגוסט

מחיר: כניסה חופשית

חגיגת מתוקה מדבש
==================
מרכז המבקרים "דבורת התבור" בשדמות דבורה עורך פעילויות משפחתיות במסגרת "פסטיבל הדבש". הפעילות כוללת סיורים בדגש על ממתקי בריאות מדבש בטעם של פעם. במהלך הפסטיבל יושק מוצר חדש וייחודי – סוכריות דבש טבעיות ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל. לרגל ההשקה כל ילד יקבל סוכריית דבש על מקל. יערכו פעילויות יצירה משוקולד-דבש טבעי, יצירת שכמיית דבורה וקישוט שלט לדלת. בנוסף, סיורים במכון רדיית הדבש ובמצפה הדבורים שבו ניתן לראות מקרוב את עבודת הדבוראי. הפעילות באולם ממוזג.

מתי: במהלך כל חודש אוגוסט, 17:00-09:00

מחיר: 39 שקל לילד, 20 שקל למבוגר

לפרטים: 04-6769598 , 050-5637645

בוצרים ומכינים יין
===============
יקב יפתחאל בישוב אלון הגליל מקיים פעילות בציר משפחתית. הפעילות כוללת בציר ענבים ידני בכרם הסמוך ליקב, הפרדת ענבים מהשזרות, מעיכת הענבים וסחיטתם, מילוי בקבוק אישי ויצירת תווית אישית לבקבוק. הפעילות תלווה בהדרכה צמודה ולאחריה יערך ביקור ביקב ויינתנו הסברים על תהליך הכנת היין. מבוגרים יתכבדו בטעימות יין.

מתי: ראשון-חמישי, 26-15 באוגוסט, 19:00-16:30

מחיר: 30 שקל למשתתף, 20 שקל למלווה

לפרטים: 052-2824644

רוק בנקרות וזודיאק בכנרת
13/08/2010 | 12:56
2
יריד קיץ בנמל עין גב
==================
נמל עין גב מקיים יריד קיץ לכל המשפחה עם שלל פעילויות וטעמים. ביריד יוצגו דוכנים לאורך רחבת הנמל והטיילת שיכללו מגוון מוצרי אמנות, מזון, מעגל מתופפים, בלוני צורות ויצירה בחלוקי נחל. במי הכנרת, יקיימו דייגי עין גב תצוגת דייג לקהל היושב על המזח. בנוסף, המבקרים יוכלו להיפגש עם מנחם לב, הדייג שיסביר על עבודותו ועל סוגי הדגים השונים. סדנאות יצירה והפעלות לילדים כולל מתקנים מתנפחים, סדנת נגרות של סבא יוסי, הפלגות חופים ליליות בכנרת וסיור בקיבוץ ברכבת הזעירה. חוף הרחצה יהיה פתוח לקהל עד החשיכה. כמו כן, יתקיימו מופעים לילדים ולכל המשפחה באולם האירועים בטיילת. לרשות המבקרים תעמוד ספינת טיולים שתצא מהמזח בטבריה בשעה 17:30 ותחזור מעין גב בשעה 21:30.

מתי: מידי יום חמישי, לאורך החודשים אוגוסט-ספטמבר, 22:30-17:30

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: 04-6658008

לילות לבנים בכנרת
=====================

מרחבי עמק הירדן וחופי הכנרת הופכים לחגיגת קיץ עם פתיחת אירועי "לילות לבנים 2010". לילות חמישי יעמדו בסימן 100 שנות התיישבות בעמק הירדן. יתקיימו שלל אירועים, מופעים, סיורי לילה, שייט קיאקים, סדנאות ופעילויות לכל המשפחה. בין האמנים יופיעו אביתר בנאי, מיקי קם, שלומית אהרון ואהוד בנאי. אירוע הפתיחה "יינות לבנים" יערך במסעדת "צל תמר" וישלב בין קולינריה, יין ומוסיקה. אירוע ייחודי נוסף "חתונה לבנה – חידוש נדרים בשירים" יתקיים במסעדת "מרינדו" ויציע שחזור טקס הנישואין לזוגות שהתחתנו בעמק הירדן בהשתתפות הרב יונתן אלתר ושרה'לה שרון.

מתי: ימי חמישי, 12 באוגוסט

מחיר: חלק מן הפעילויות ללא תשלום

לפרטים: להזמנות וקבלת קופונים 04-6752727

יריד למען בעלי החיים
====================

בגרנד קניון בחיפה יתקיים יריד למען זכויות בעלי החיים בישראל. היריד, בתמיכתם של ארגונים ועמותות למען בע"ח, יעניק מגוון רחב של שירותים לבעל חיים ובעליהם, ויכלול מפגשים עם הומיאופתיים, וטרינרים ומאלפי בעלי חיים, דוכנים לאימוץ, גיוס כספים ותרומות למכלאות, פעילויות חווייתיות והסברתיות, מבצעים על ספרי בעלי חיים, אביזרים וצעצועים בדמות בעלי חיים והדרכות של מאלפי כלבים מקצועיים.

מתי: רביעי, חמישי 12,11 באוגוסט

לפרטים: 04-8121111

מלך העופות
-==================
סיור בשמורת חי בר כרמל, המספק הצצה אל פרויקט הצלת אוכלוסיית הנשרים בצפון. בואו להכיר את סיפורו של הנשר –משלב הביצה ועד לגוזל, דרך האקלום ועד לשחרורו לטבע במצוקי הכרמל. בסוף הסיור יבוצע שחרור של נשר לטבע, וכן טיבוע וסימון במידת הצורך.

מתי: בתיאום מראש יינתן תאריך הסיור

לפרטים: "כוכבית בטבע" - 3639*

לילות במערות
===============
בגן הלאומי בית שערים תתקיים תוכנית לכל המשפחה במערות התת קרקעיות של בית שערים העתיקה. בתוכנית: משחק התמצאות במערת הארונות, זחילה במנהרת שודדים, ומבחן אומץ במערת המעלות.

מתי: כל חמישי במהלך אוגוסט.

עששיות וצלליות
==================
סיורי שקיעה בנפתולי מבצר נמרוד ובלילה כשהחשיכה יורדת והמבצר עוטה צללים. הליכה לאור עששיות, במעבריו הנסתרים. הסיורים יתקיימו בגן הלאומי מבצר נמרוד.

מתי: כל שני, שלישי, רביעי חמישי ושישי במהלך אוגוסט.

רוק בנקרות
=================
מופעי רוק באתר הנקרות, ראש הנקרה. מידי חמישי בלילה, במהלך חודש אוגוסט יתקיים מופע רוק באתר. יופיעו, לפי הסדר הבא: להקת רוקפור, כנסיית השכל, אנסמבל שם טוב לוי ורמי פורטיס. האתר יפתח לקהל בשעה 20:00 וניתן יהיה לסייר בו באווירה לילית, במקום יפעל בר משקאות. המופעים יחלו בשעה 21:30.

מתי: 12, 19 ו-26 באוגוסט

מחיר: 100 שקל במכירה מוקדמת, 120 שקל בערב המופע

לפרטים: 073-2710100

זודיאק בכנרת.
==============
שייט בסירות זודיאק שיוצא מחוף דוגית שבגולן, לאורך חופיה הצפון מזרחיים של הכנרת, לעבר לגונות המג'רסה (שפך הדליות), הזאכי ושפך הירדן. השייט, שאורכו שעה, מלווה בתצפיות נוף ובמפגשים עם עופות נדירים. במהלך השייט הסברים על איזור השפך ורמת הגולן , מקורות המים , ומעט מהיסטוריה של האזור. בכל סירה 10 משתתפים ללא הגבלת גיל. יש לתאם מראש.

מתי: במהלך חודש אוגוסט

לפרטים: לפרטיים: 052-6968072 לקבוצות: 04-6678009/8

שוברים את הצום בואדי ערה
13/08/2010 | 13:03
17

אוכלים כשר
=================

פסטיבל "לאכול כשר" יתקיים זו השנה השלישית על חוף ימה של נתניה בטיילת חוף ארגמן. האירוע יכלול עשרות מסעדות כשרות שיציעו מנות במחיר של עד 25 שקלים למנה ומנות משפחתיות מחירים נוחים. מגוון של מטבחים אסיאתי, איטלקי, ים תיכוני ומזרחי. דוכני גבינות, שמני זית, שוקולד, קרפים, עוגות, כלי מטבח וציוד עזר. מדי ערב בשעה 20:00 תתקיים הופעת אמן. ביום שלישי הטיש הגדול, ברביעי אודי דוידי ולהקת פרחי ירושלים, ביום חמישי שי גבסו. בנוסף, יריד אמנים, מוסיקה חיה ומתחם ג'ימבורי.

מתי: 19-17 באוגוסט, 23:00-18:00

לפרטים: 03-6320333

לילות רמדאן בוואדי ערה
=======================

עמותת התיירות "מרבד ירוק ואדי ערה" פותחת בפני הציבור חלון הצצה לתרבות הערבית-מוסלמית בתקופת הרמדאן. העמותה מקיימת מגוון מסלולי טיול שיודרכו על ידי תושבי המקום. כל מסלול מתמקד ביעד אחר בוואדי: אום אל פחם, ערערה, כפר קרע, אום אל קטף. הסיורים יסקרו את האזור מנקודת מבט גיאוגרפית, היסטורית, ותרבותית. בנוסף, יתקיימו מפגשים עם אמנים ותושבים המתגוררים בוואדי ערה, יערכו סיורים רגליים בסמטאות. אירוח בסעודת האיפטר (שבירת הצום) בבתי התושבים והיכרות עם סוגי המאפים המאפיינים את החג.

מתי: אום אל פחם 12, 20 באוגוסט, 4 בספטמבר, ערערה 14 באוגוסט, 2 בספטמבר, כפר קרע 21 באוגוסט, אום אל קטף 27,19,13 באוגוסט, 4,3,2 בספטמבר

לפרטים: www.wadiara.org.il טל רז 050-3841513, בהרשמה מראש במייל info@wadiara.org.il

קבלת שבת מול הים
=====================

טיול צפרות לכל המשפחה בין בריכות הדגים של פארק הצפרות במעגן מיכאל. צפייה במגוון גדול של ציפורים, המקננות בעונה זו במקום. פעילות לכל המשפחה ולסיום קבלת שבת עם הדלקת נרות. נסיעה במכוניות פרטיות.

מתי: שישי, 13 באוגוסט אחה"צ.

קוטפים ומכינים מעדנים
=======================

קק"ל מקיימת פעילות לכל המשפחה. הציבור מוזמן לטיול ברכב וברגל בין חורבות עתיקות ובוסתני הפרי הנחבאים בין עצי היער. חווית קטיף מעצי היער של תאנים וענבים, ויחד עם מתנדבי שנת שירות של קק"ל, הכנת כמה מטעמים מן הפירות. שימו לב, מקום הטיול ייקבע לפי תנובת הפרי בבוסתנים, והתאריך עשוי להשתנות בהתאם לקצב הבשלת הפרי. משך הטיול כארבע שעות.

מתי: יום שישי, 13 באוגוסט, בשעה 14:00. יום שבת, 14 באוגוסט, בשעה 09:00.

מחיר: 30 שקל לילד, 20 שקל לילד מנוי אי-ירוק. 20 שקלים להורה מלווה, 10 שקלים להורה מנוי אי-ירוק.

לפרטים: יש להירשם מראש , 1-800-350-550

טעמים וצלילים
===================

סדרת הקונצרטים "צלילי קיץ ברמת הנדיב" מציעה מופעי תזמורת, נגנים קלאסיים והנחיות אורח עם מיטב המנצחים והמוזיקאים. לצד המופע ניתן לשלב ארוחה בקפה מסעדה "כרם זיתים" מתוך מגוון של ארוחת ערב ישראלית, ארוחת ערב ים תיכונית וארוחת ערב איטלקית מסורתית.בנוסף, יתקיים יריד אמנים הכולל יוצרים בתחום הקרמיקה, מעצבי תכשיטים, אמנות עיסת נייר ואמנות זכוכית.

מתי: 3, 10 ו-17 באוגוסט, החל מהשעה 17:00

לפרטים: 04-6298139

רק בירושלים
13/08/2010 | 13:08
4
9
היכל על הגג
=================
בהיכל שלמה בירושלים, על גג הבנין, יתקיים מופע "גשר ההלכה" – ג'קי לוי וחנן יובל בשעה 20:30. כרטיס למופע כולל תצפית וסיורים בתערוכות המוזיאון מהשעה 19:00. כרטיסים ב"בימות" ובערב המופע.

מתי: שני, 16 באוגוסט.

מחיר: 80 שקל לכרטיס

לפרטים: 02-5889010

חזנים וכליזמרים
================
בהיכל שלמה בירושלים תופיע מקהלת החזנים הירושלמית בניצוחו של בנימין גליקמן "בזמר ובמלל" ו"כינור דוד" – מופע כלזמרים, בתצפית הבניין בשעה 20:30 . כרטיס להופעה כולל תצפית וסיורים בתערוכות המוזיאון מהשעה 19:00. מכירת כרטיסים בערב המופע (מומלץ להצטייד בלבוש חם).

מתי: שני, 23 באוגוסט.

מחיר: 40 שקל לכרטיס

לפרטים: 02-5889010

מיסתורין ואפריקה בגן הבוטני
========================

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם בירושלים מקיים שני פסטיבלים. הראשון הוא פסטיבל מסתורין- מופע תיאטרון "צר צורה" וסדנאות בנושא סיפור הבריאה, ודמויות שטח אגדתיות. השני הוא פסטיבל אפריקה, על אנשים וצמחים, שיכלול את חנוכת המבוך האפריקאי, סדנאות בניה בבוץ, קליעת מחצלות, סדנאות מוסיקה ושוק אתיופי. מחיר הכניסה כולל את הפסטיבל. בפסטיבל אפריקה כולל גם סדנה לבחירה ופעילות במבוך בחינם.

מתי: פסטיבל מסתורין רביעי -שישי, 20-18 באוגוסט, בין השעות 16:00-19:00 וביום שישי בין השעות 12:00-15:00, פסטיבל אפריקה, שלישי-חמישי, 26-24 באוגוסט, בין השעות 16:00-19:00,

מחיר: פסטיבל מסתורין: מבוגר – 28 שקל, ילד – 18 שקל . פסטיבל אפריקה: מבוגר - 35 שקל, ילד – 25 שקל,

גלריית רחוב
==============

פתיחת התערוכה "גלריית רחוב", בתאטרון ירושלים. תערוכה המשלבת בין מזרח ומערב ויוצרת פסיפס המבטא את עושר התרבויות בירושלים. בתצוגה יצירות של ילדים ונוער, יהודים וערבים ממערב וממזרח ירושלים, מהחינוך הרגיל ומהחינוך המיוחד.

מתי: פתיחה: 1 באוגוסט, 18:00 נעילה: 31 באוגוסט

לפרטים: 02-6404999

אולימפיאדת שוק
=================

אולימפיאדת השוק הראשונה של שוק מחנה יהודה. סדרה של חמש תחרויות שונות והזויות תפגיש את סוחרי השוק לקרבות פנים אל פנים שבסופם יכריעו למי יש יותר כבוד. אולימפיאדת השוק תתקיים כחלק מאירועי "באלבאסטה", סדרת אירועי תוכן היוצרים שיתוף פעולה בין ועד סוחרי השוק לבין היוצרים הירושלמים. בכל שבוע תיערך בין הסוחרים תחרות שונה: זמיר השוק, מי הוא בעל הקול הערב ויכולת החריזה המוצלחת ביותר. החזק בגברברי השוק, תחרות הכוללת הרמה וגרירה של שקים בעלי משקל הולך וגדל. תחרות אכילת פלפלים חריפים בה יתמודדו המתחרים עם אכילת "פלפל הגמר", פלפל חריף במיוחד המשקל הדיגיטלי האנושי הראשון, מי יאמוד את משקל הירקות והפירות ללא משקל. וההיסטוריון של השוק, טריוויית השוק לדורותיו.

מתי: מדי יום שני, במהלך חודש אוגוסט, 18:30-17:30

לילות קיץ באלרוב שדרות ממילא
==============================

בכל יום חמישי בין השעות 23:00-18:30, במהלך החודשים יולי-אוגוסט תהפוך אלרוב שדרות ממילא ל"פיאצה" שוקקת חיים עם: ערבי שירה בציבור באמפיתיאטרון מהשעה 20:30, יריד מעצבים ואמנים הכולל מגוון אקססוריז, תכשיטים בעבודת יד וכלי קרמיקה בין השעות 23:00-18:30, מתחם פעילויות ומשחקים לילדים, אמני רחוב ותערוכת האומנות הענקית "סיפורי אגדות" תוצג לאורך השדרה.

מתי: ימי חמישי, במהלך החודשים יולי – אוגוסט

לפרטים: 02-6360028

פסטיבל הבירה
15/08/2010 | 23:24
3
4
פסטיבל הבירה בירושלים 2010 יתקיים בימים רביעי ה-18.8 וחמישי ה-19.8 החל מ-18:00 במתחם הרכבת הישן, ירושלים. במסגרת הפסטיבל יתקיימו הופעות של הג'ירפות (18.8), די.ג'יי אלעד וורן מבר הצעצוע ומופע הארנבות של ד"ר קספר (19.8), לצד דוכנים בירות בירות חדשות ונדירות מכל העולם, ודוכני מזון: אסאדו דרום אמריקאי, נקניקיות ענק, צ'יפס בסגנון הולנדי ועוד.

ישתתפו בפסטיבל הבירה בירושלים. מופע הארנבות של ד"ר קספר (בין הבירות שישתתפו בפסטיבל הבירה בירושלים 2010, ניתן למצוא בירות מקומיות ובינלאומיות נפוצות ומוכרות, כמו גולדסטאר, קרלסברג, טובורג, היינקן, מכבי, גינס, לף, הוגרדן, פאולינר, מרפיס, סטלה ארטואה, ויינשטפן, ועוד; וגם בירות מוכרות קצת פחות, כמו סמואל אדאמס, בלהייבן, דובל, שמאי, מארדסו, שניידר וייסה, )
פסטיבל הדבש
15/08/2010 | 23:27
2
1

כל הפרטים בקישור
כתובות אינטרנט מצורפות:
פסטיבל בסוזן דלל
15/08/2010 | 23:31
1
8

לקראת סוף החופש הגדול ייערך במרכז סוזן דלל פסטיבל "קסם של אגדה" ע"ש ירון ירושלמי. הפסטיבל יימשך שלושה ימים ויעלה שש הפקות מחול תיאטרון, שלוש הפקות תיאטרון בובות ושלוש הפקות תיאטרון סיפור לקטנטנים.

בנוסף למופעים יתקיימו ברחבת מרכז סוזן דלל מדי יום (ב-20:30-16:30) סדנאות יצירה, פינות הפעלה ודמויות שטח. בשעות 17:30 ו-19:30 יועלו מדי יום על הבמה המרכזית ברחבה, ללא תשלום, מופעי חוצות לילדים הפתוחים לקהל.

השנה, שנת ה-20 לפסטיבל, יעוצב כל מתחם סוזן דלל ברוח האגדות. את הפסטיבל מפיקים מרכז סוזן דלל והמחלקה למופעים בעיריית תל-אביב, בתמיכת מפעלי ירושלמי לחבלים.  

אירועי הפסטיבל

"מעשה בשלושה אגוזים". בכורה של תיאטרון גושן. מופע מחול-תיאטרון המבוסס על ספרה של לאה גולדברג ומספר על סודם של שלושה אגוזים, העושים את דרכם מן הסנאי אל הגמד ומשם דרך כל גיבורי הסיפור ועד לילד הקטן. לצד שחקני התיאטרון משתתפת להקת המחול של תיאטרון גושן "אריסטו קלאסי", לכוריאוגרפיה של לימור רוז.

"משהו נפלא עומד לקרות". בכורה של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער. תיאטרון תנועה עשיר בדימויים על הילד היוצא למסע בתוך חדרו, כשכל הבדים והבגדים בחדר הופכים בדמיונו ליצורים מפתיעים.

"אלאדין ומנורת הקסמים". בכורה של תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, בשיתוף תיאטרון מחול ענבל. האגדה המגוללת את הרפתקאותיו של הנער אלאדין מסופרת בשפת המחול, בגרסה מיוחדת המשלבת בתוכה קטעי ריקוד, תיאטרון, תנועה, מוזיקה אוריינטלית ותלבושות ססגוניות.

"הענק וגנו". העמותה לקידום תיאטרון תציג את יצירתה של אמנית תיאטרון הבובות שרונה שפירא, על פי ספרו של אוסקר וויילד. סיפור על מזוודה, בה מתגלה גנו הנפלא של הענק. זו הצגה לשחקנית, בובות וחפצים, המספרת איך הצליח הענק האנוכי לפתוח את גנו ואת ליבו בפני הילדים, בליווי מוזיקה ושירים מקוריים.

"הקוסם מארץ עוץ". הצגה של תיאטרון הבובות של אריק סמית בבימויו של יוסי גרבר וביוזמת עמותת שיל"ת (המפעילה מסגרת ייחודית עבור מפעילי תיאטרון בובות בעלי צרכים מיוחדים מאזור באר שבע והנגב). "הקוסם מארץ עוץ" בגרסת מחזמר דינמי, עם מקצבים מוזיקליים בני זמננו ומוסר השכל חשוב השזור בעלילותיהם של דורותי, כלבה טוטו, איש הפח, הדחליל והאריה הצועדים לפגוש בקוסם. המופע בהשתתפות בובנאים מקצועיים ובובנאים בעלי צרכים מיוחדים.

"פיצ'פקעס". על גורלה של חנות קטנה ומזמינה בלב שוק הומה, שבה כל חפץ ישן הוא מקור השראה לשיר, ריקוד או סיפור אגדה, ואיש עסקים יהיר ומריר הזומם להרוס אותה ולהחליפה במרכז קניות יקר ומנוכר.

"בת המלכה והירח". תיאטרון הקרון עם המחזה שעלה בפסטיבל קסם של אגדה בבכורה בשנת 2001, המביא את סיפורה של נסיכה קטנה, בתה של מלכה עסוקה מאוד, הנופלת יום אחד למשכב. כדי שתחלים אמה של הנסיכה, עליה להביא את הירח.

בנוסף יציג תיאטרון הקרון שעות סיפור לקטנטנים עם שחר מרום. בין הסיפורים: "הקטר האמיץ", "הקוף מחפש את אמא" ו"הענק טוב הלב".

"פיטר הארנב". תיאטרון סיפור עם בובות ואביזרים, המוגש על ידי נילי דביר – שחקנית, מספרת ומפעילת בובות, הלובשת על גופה את הבמה שעליה מתרחש הסיפור. העולם הדמיוני הנוצר על גבי הבמה הניידת מאפשר לה לנוע בקהל הילדים ולהכיר להם את סיפורו של פיטר הארנב השובב והרפתקאותיו.

"בת הים הספרדייה". מופע מחול לילדים ברוח הפלמנקו, בביצוע תיאטרון מחול פלמנקו של נטע שיזף, בעיבוד לסיפורו של הנס כריסטיאן אנדרסן. הפעם מובא סיפורה של בת הים דרך חברה הסרטן הרקדן, המלמד אותה לרקוד פלמנקו עם שתי רגליה החדשות, על מנת לכבוש את ליבו של נסיך הדייגים.

בין מופעי החוצות הפתוחים לקהל ללא תשלום: אגדת העם "הדייג ודג הזהב", "הסוד הכמוס" על פי ספרו של דני רדארי, המביאה סיפור על פירות, ירקות ומאבק מעמדות, "המראה המסתורית" על פי אנדרסן, אליה ייכנסו הילדים יחד עם השחקנים והבובות.

וגם: "טיול לארץ התווים", שנכתבה על בסיס תקליט בשם זה משנות ה-70 שיצרו גידי קורן ושלמה ארצי, "מחסן השטוזים של דתיה" ו"פילים לא רוקדים בלט" על פי ספרה של פני מקינלי.

הפסטיבל יתקיים ב-25-23 באוגוסט 2010 במרכז סוזן דלל. כרטיס: 70-30 ש"ח (הנחות לתושבי תל-אביב, למנויי תיאטרון אורנה פורת וללקוחות זמן תרבות וכן ללקוחות ישראכרט תמורת כוכבים. אין כפל הנחות ומבצעים). מופעי החוצות יתקיימו מדי יום ב-17:30 ו-19:30, ללא תשלום, ברחבת המרכז. להזמנות: 03-5105656.

פסטיבל העוד
15/08/2010 | 23:33
3
פסטיבל העוּד" השמיני, המופק על ידי צוותא ובניהולו האומנותי של אלי גרינפלד, יתקיים השנה לקראת סוף אוגוסט וינעל את הקיץ.
במרכז הפסטיבל השנה מוזיקת עולם- שירים ומוזיקה מיוון עד בוכרה, מהחידקל עד לבוספורוס ומסע אל שורשי המוזיקה המזרחית בארץ בשורה של מופעי בכורה, השקה של דיסקים חדשים ושילובים חד פעמיים.

בין האורחים בפסטיבל: דודו טסה, דוידקו, ואורח מיוון- הזמר והנגן יוגיאדיס.

מופעי הפסטיבל:

סדנת עוּד לקהל הרחב עם יואל בן שמחון

סדנה ושיעור לדוגמה בהדרכת המוזיקאי הבין לאומי יואל בן-שמחון שיכלול סקירה על התפתחות העוד מתקופת התנ"ך עד היום, דוגמאות ליצירות ונגינה בעוד ממגוון תרבויות וסגנונות. יואל בן שמחון הוא בעל ניסיון עשיר בהופעות בארץ ובעולם. כיום מלמד בין היתר בבית הספר רימון, אוניברסיטאות בר-אילן, באר-שבע ובאקדמיה למוזיקה מזרחית בירושלים.

גרוב בוכרי - משפחת אלייב

משפחת אלייב עלתה מטג'קיסטן לפני כעשרים שנה ולאחר עשרים שנות שירה בעברית החליטה לשנות כיוון, לחזור למקורות, לשיר בבוכרית ולתפוס גרוב. משפחת אליאב מופיעה על כל דורותיה בשירים ומוזיקה ממסורת יהודי מרכז אסיה ובוכרה בגרוב המשמר ומשלב תרבויות.  

משתתפים: אריאל אלייבו - שירה, אקורדיון, דאוירה; אמיין אלייב- אלופון ודאורות; אלאן אלייב- כלי הקשה; צביקה אלייב- קלריטנ ושירה; אמיר אלייב- קנון; אביבה אלייב- כינור. אורח המשפחה: נגן העוד אילן בן עמי.

להקת צלילי העוּד

הלהקה המיתולוגית שהוקמה בשנת 1974 על ידי סולן הלהקה רמי דנוך והטביעה חותמה בניגון ובשירה הים תיכונית תופיע בהופעה מיוחדת לפסטיבל עם מיטב להיטי הלהקה: "חנהל'ה התבלבלה", "אני הוא גדליה", "איילת חן", "סורו ממני" ועוד. אורחים מיוחדים: דודו טסה ורונן דנוך.

משתתפים: רמי דנוך - שירה, יהודה קיסר - גיטרה, רוני דלל - עוּד, ברק רוני - קלידים, אורי לחמי – תופים, עומר ושדי – גיטרה, אבי שם טוב – בס ומשה מוסרי – פרקשיין.

פרח אדום בבלוז יווני – רמבטיקו ושירי לאדינו מסלוניקי

מסע מוזיקלי מהזמרת היהודייה הנודעת רוזה אשכנזי ועד לגדול הזמרים סטליוס קזנזידיס. מיטב השירים ביוונית לאדינו ועברית : "דימיטרולה", "מו סגאפו" , "בכפיים",  "מנדובאללה" ועוד רבים וטובים.

משתתפים: להקת פרח אדום: תומר כץ – עוּד, בזוקי, שירה של טקסטים בעברית וניהול מוסיקלי; נטלי אוריון – שירה; אוראל תמוז - גיטרה; אלעד קינר – קונטרבס. אורחים: הזמר ונגן הלירה קונסטנטינוס יורגיאדיס (יוון)  והזמר דוויקו (דוד שאלתיאל).

צ'אי בצוותא - טעמים מהבוספורוס ועד החידקל

מופע הנעילה של הפסטיבל הוא המופע של ינון מועלם ואנסמבל ראסט במוזיקה ושירה אתנית בניחוח ים תיכוני בשילוב מוזיקה יהודית ומקורית. בתום מסע מוזיקלי ואישי בן תשע שנים בין התרבות הטורקית לישראלית וכולל בכורה לאלבומו האחרון של ינון מועלם המוקדש לאשתו, הנקרא "תנשמי".

משתתפים: ינון מועלם - כלי הקשה ושירה, יניב רבה – עוּד, רועי פרידמן- כלי הקשה, הראל שחל- קלרינט וסקסופון, יענקל'ה סגל - בס וגיטרה אקוסטית. אמנים אורחים: הדס פל ירדן- שירה, דילק מועלם- שירה, אבירן בן נעים- חצוצרה, ארנון דה-בוטון- טרומבון, מארש דונדורמה.

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 28-24 באוגוסט 2010 בצוותא תל-אביב. כרטיסים : קופת צוותא -  טלפון 03-6950156.

סיורי סליחות בירושלים
15/08/2010 | 23:31
2
סיורי סליחות יתקיימו החל מ 12-08-2010  

פרטים אודות סירי סליחות  

סיורי הסליחות יתקיימו בתקופת הסליחות מדי ערב, למעט בערבי שבת וחג בשתי מתכונות:

א. סיור שיתקיים בשכונת נחלאות:נשמע סיפורים  מהווי השכונה, הכרות עם אישים ודמויות שחיו בשכונה. נפקוד את גן התות ששימש השראה ליצחק נבון לכתיבת "בוסתן ספרדי". נבקר באחד מבתי הכנסת ושמיעת סיפורים על הסליחות בימים עברו. ומשם נסע לרובע היהודי ונבקר בבתי הכנסת הספרדיים ובבית כנסת החורבה, ונסיים בתפילה המונית ובתקיעת שופר בכותל.

ב. סיור שיתקיים ברובע היהודי: נתחיל את ביקורנו בתצפית לעבר עמק הקדרון והר הזיתים מעל קבר דוד. נכנס לרובע דרך שער ציון שנכבש והוחזר בשנת 1967. משם נמשיך לביקור בבתי הכנסת הספרדיים, נתרשם מבית כנסת החורבה המחודש, נלך לאורך הקארדו הרומאי. משם נמשיך לביקור אותנטי בבתי המשפחות ברובע, משם נמשיך לבנין המפואר המשמש כמרכז העומי של אש התורה. נקשיב לשיחה על החג ונאזין לנגינת כלי מייתר, כיבוד קל. ונסיים בתפילה המונית ובתקיעת שופר בכותל.

לפרטים נוספים באתר "ארץ הצבי טיולים"

פסטיבל אנימיקס לאנימציה, קומיקס וקריקטורה
16/08/2010 | 13:42
4
הזמנה לפסטיבל
פסטיבל אנימיקס - הפסטיבל העשירי לקומיקס, קריקטורה ואנימציה, מתקיים השנה בין התאריכים 17 עד 21 באוגוסט (יום שלישי עד מוצ"ש), בסינמטק תל-אביב ובמכללה הישראלית לאנימציה. המכללה הישראלית לאנימציה מקיימת במהלך הפסטיבל מספר אירועים:

סדנאות אנימציה ממוחשבת

תערוכת אנשי הברזל

תערוכה וספר  Kluke Art

הרצאות של כפיר רם וטל לוטן

קייטנת אנימטור

ועוד...

כולכם מוזמנים!

פרטים נוספים ניתן לראות באתר המכללה הישראלית לאנימציה
כתובות אינטרנט מצורפות:
הרצאה מדליקה ליום שישי באזור הצפון.
16/08/2010 | 17:37
6
שיטת אקיוטוניקס - רפואת תדרים - טיפול עם קולנים.

הרצאה והדגמה של הטיפול על כל אחד מהנוכחים,
הרבה הומור ולפרטים אירית לרנר - 052-5622168
כתובות אינטרנט מצורפות:
סוף שבוע מדהים באילת
16/08/2010 | 15:18
6
ב 21.10-23.10 יתקיים סוף שבוע של ריקודי עם-קאמפ בתנועה,
המחנה מתאים גם לאלו שמעולם לא רקדו ורוצים להתחיל לרקוד
יש במיוחד-קאמפ מתחילים מצעד ראשון במקביל לקאמפ הכללי של הרקדנים הותיקים
סוף השבוע משולב עם מסיבת בריכה,הופעות,וערבי נושא מדהימים
400% אדרנלין
כדאי מאוד
לפרטים נוספים אפשר להכנס לאתר

http://www.campbitnua.co.il/

לפרטם נוספים-מירי-052-8989939
מה אתם עושים עם החפצים כשאתם הולכים בזוג לים?
12/08/2010 | 18:51
12
6
או למשל לפארק מים? ורוצים ללכת ביחד בלי להשאיר מישהו שישמור על הדברים?
בודק מי נראה הכי ערס
12/08/2010 | 23:29
9
2
ומבקש ממנו לשים עין.
הפניה בזו הלשון "אחי, באמא ש'ך, תשים עין על הזולה שלי, גדול אתה" כאן אפשר להוסיף עוד "נשמה".

לפלפים לא יעזרו וגם לא יבינו את השפה במקרה כזה.
חחח.....גדול!!! אהבתי!!!
12/08/2010 | 23:45
1
לפי הכותרת חשבתי
13/08/2010 | 10:24
1
1
שאתה בוחר ת'ערס הכי גדול, מרביץ לו ואז אתה יודע שאף אחד לא יעז...
מזל שפתחתי כי כבר חשבתי ליישם את זה :)
זה רעיון וזה רעיון
13/08/2010 | 11:36
2
אז זהו, אני לא מרביץ, אני בורח.
כשכולם למדו קראטה והגנה עצמית, אני למדתי לברוח.
בדיעבד, הסתבר שזה עדיף.
...אבל יש בעיה
13/08/2010 | 12:12
5
3

אחרי שתצא מהטבילה, הערס עשוי לבקש פרוטקשיין

אז אני נותן לו חתיכה מהנקניק
13/08/2010 | 13:21
4
6
אז אני נותן לו חתיכה מהנקניק
מה שעושים בימינו מילדים
זה בתנאי שיש לו מוח כשר
13/08/2010 | 15:31
3
15
זה בתנאי שיש לו מוח כשר

הגיע הזמן שתחליף את החתימה שלך

ביפו עכשף שקט
מתכוננים לפסטיבל בסוכות
יעני כולם יסתחבקו בשפיל להראות בטלוויזיון אחוקים
מה את חושבת ?
13/08/2010 | 16:58
2
זה נקניק מילדים נוצריים.
מהדם עושים מצות וממה שנשאר - נקניק.
מוח - הכי טעים בכורכום.
יאללה ...הבאת מיאסעס עם זקן
13/08/2010 | 17:51
1

תביא משו יותר מקורי

מוח הכי טוב, פרוס דר דר בעודו קפוא , טבול בביצה ופרורי לחם כמו שניצל
תשאל  כל בולגרי , או תנסה לבד
אתה מתעלף באחריות!

דר=דק
13/08/2010 | 17:51
3
לא צריך לבקש מערסים, צריך לבקש מבנות
16/08/2010 | 12:41
1
1
כי הן עם חמוד ולא מסרב כמעט אף פעם לשים עין (כפרה עליכן). אנחנו ישנו על החוף בשישי האחרון בחיפה ובבוקר היו דיילות של אורביט שחילקו סטיקרים ומסטיקים (בתמונה, היה מגניב). אפילו הצטלמנו איתן. ואם הן היו מבקשות הייתי שומר להן על הדברים בכיף
למה לא צירף את התמונה? הנה שוב
16/08/2010 | 12:46
3
שאלה על מיקום צפייה במטאורים בליל 12-13 באוג'
11/08/2010 | 11:07
7
209
חשבתי לצפות במטאורים בפארק בריטניה, כי יחסית זה מקום מרוחק (ר"ל חשוך), אבל מעולם לא הייתי שם בלילה וממילא אני לא ממש מכיר את האזור.
שאלותיי הן:
א. האם חשוך שם מספיק?
ב. איך אני מגיע לנקודה גבוהה וחשוכה שם? מצפה משואה למשל?
ג. האם יש מיקום טוב יותר לצפייה באזור המרכז?

תודה מראש לכל התייחסות!
11/08/2010 | 15:55
6
24

הכניסה למצפה משואה נמצאת  מול הכניסה למושב גבעת ישעיהו .

אם תעלה  עד סוף השביל למצפה  ותעלה על  המגדל , נראה לי שתוכל להבחין בגשם המטאורים

אבל תעשה טובה ואל תלך לשם לבד , ורצוי שתהיה עם נשק .

המקום מבודד לחלוטין , ובלשון המעטה לא נעים להסתובב שם בלילות , הוא די קרוב לכביש לחברון .

מה דעתך לצפות במתרחש בנקודה אחרת  בסביבה, קצת  יותר "ידידותית" . מעל קבוץ צרעה יש גבעה די גבוהה
ממוקם שם יקב בשם "מוני" בחצר היקב הפתוח יש סככה גדולה וספסלי ישיבה , האיזור מאוכלס , ואין חשש להשאר שם בלילות.

תבוא לספר איך היה
ואל תשכח להביע משאלות

עוד פרטים כאן
נשמע מצויין, השאלה היא האם לא מואר שם
11/08/2010 | 17:40
5
43
בשל היות האיזור מאוכלס...
היקב סגור בלילה , האיזור די חשוך
11/08/2010 | 18:32
4
34
עכשיו הדיווח :)
13/08/2010 | 10:30
3
50
היינו פרט לי אישתי ושלשת הבנות (אחת מהן הולכת על שתיים).
הגענו למוני בקלות (כבר ביקרנו שם ובכנסייה בעבר). בלילה נראה היה שהכניסה לחצר סגורה אז התמקמנו בסביבה. היה סוריאליסטי משהו - מטאורים מחד גיסא ופסל מריה מואר מאידך גיסא. אגב הסתבבו שם כמה נערים שנסעו בצורה מטורפת בקבוצות, אבל לא משהו מרתיע.
הבעייה הייתה שהיו הרבה עננים. למרות זאת ראינו כמה והיה מדהים.
בדרך חזרה עצרנו ספונטאנית בצד הדרך, כמה מטרים לתוך אחד מהיערות בסביבה, ושם ראינו אחד ממש מרשים!
ביקשנו משאלות והקדשתי לך גם אחת, אז אם תראה מרצדס חדשה ליד הבית - זה הצליח!
האוטו הגיע תודה
13/08/2010 | 12:06
2
33
האוטו הגיע  תודה

כנראה ששם למעלה שמעו חצי משאלה , לכן הגיעה רק חצי מכונית ....
בכלופן, תודה שחשבת עלי .

נשמע שהיה מרתק , בשנה הבאה פרגן לעצמך נסיעה לדרום שם סיפרו הבוקר בתכנית טלויזיה לא היתה עננות
וכל נפילה היתה ברורה ומרשימה.

שבת שלום
שמעו מצויין!!! שמעו את כל המרצדס!!
16/08/2010 | 00:07
1
26
זה רק המלאך שאחראי להגשמת המשאלות ושינוען לארץ - לוקח לעצמו עמלה של 50% !
- גזר עליך חתיכת קופון המלאך הגרידי הזה!

יש בדיחה עם זקן - על אחד שהיה מסכן מסכן ולא היה לו כסף להחזיק את כל המשפחה, החליט לשלוח מכתב לאלוהים וכתב בו כמה הוא מסכן וביקש שישלח לו קצת כסף, איזה מאה לירות (-אמרתי בדיחה עם זקן... נכון?) לטובת מצרכים לארוחת החג של ראש השנה הקרובה...
המכתב הגיע לדואר, אבל הפקידים שם לא ידעו מה לעשות איתו (עם המען: "אלוהים").
אז הם פתחו אותו, קראו אותו ונחרמו רחמיהם והחליטו לעשות מצווה ולעזור לברנש. אז התאמצו מאוד ותוך שבוע הצליחו לאסוף קצת כסף מכל העובדים במשרד אבל רק 50 לירות!
הכניסו למעטפה ושלחו לבחור.
אחרי כמה ימים מגיע אליהם שוב מכתב מאותו אחד ושוב עם המען "אלוהים". הם מאוד שמחו והניחו שהוא בטח שולח עכשיו מכתב תודה והוקרה... פתחו את המכתב והיה רשום בו:

"אלוהים היקר, תודה לך על שנרתמת לעזור לי ונענת לקריאתי. הכסף ששלחת עזר לי מאוד, הצלחתי לרכוש מוצרים נאים לארוחת החג ולקידוש. רק דבר קטן לי אליך - פעם הבאה, כשאתה שולח לי או למישהו כסף, אל תעשה את זה דרך "דואר ישראל" - כי הם "ניקו" לי שם 50 לירות מה 100 ששלחת"....

16/08/2010 | 00:57
7
פסטיבלים והופעות מוזיקה
10/08/2010 | 01:33
9
3
לחברי הפורום והמנהל/ים שלום,

אנו להקת נשים צעירות דתיות שמחפשות להופיע מול קהל גדול כמה שיותר (במגבלות הדת)
הופעות קודמות שלנו היו להצלחה כבירה עד היום אבל לצערנו פספסנו את כל הפסטיבלים החשובים ושמענו אליהם ממש רגע לפני תחילתם.
היכן נוכל למצוא מידע על סוגי הפסטיבלים בשלבי הפקתם כך שנוכל ליצור קשר עם המארגנים ולשווק עצמנו בפניהם?
נשמח לכל פיסת מידע.

בתודה מראש

להקת 'אשירה'
רגא, רגא ...לא היבנתי...
10/08/2010 | 09:25
7
2

אם יש לכן מגבלות דת, אני מניחה שהכוונה לא להופיע בפני גברים ר"ל כי קול בנשים ערווה ...טפו טפו...טפו

איך בדיוק אתן רוצות להצטרף להפקות ולפסטיבלים הגדולים המתקיימים בארץ הקודש?

תקנו אותי אם אני טועה ואנסה לעזור .

וחוצמזה ספרי לנו   קצת על הלהקה  , מהיכן, בנות כמה אתן , איך התגבשתן ובעיקר מה התכנים של המופע שלכן  
אמנם
10/08/2010 | 11:02
6
4
ישנה בעיה שגברים ישתתפו בהופעות שלנו אבל אין זה מונע מאיתנו להשתתף בפסטיבלים שונים כיוון שתמיד מארגני הארוע יוכלו לפתוח מקום למופע כמו שלנו שיהיה מיועד לנשים בלבד (גם נשים שאינן דתיות יאהבו את המוזיקה שלנו - מניסיון).
להיפך - זה יכול להביא לפסטיבלים קהל שמיעט לבקר בפסטיבלים כאלה עד עתה והוא הקהל הנשים הדתיות.
כל העניין הזה שרק נשים יכולות להשתתף בהופעה דווקא מגניב את התקשורת ויכול להוסיף לפרסום ולייחוד של כל פסטיבל.

על הלהקה: היא הוקמה לפני 5 שנים והיא מורכבת מ-6 חברות בגילאי שנות ה-20 המאוחרות. חלקנו נשואות, חלק רווקות. משתייכות לציבור הדתי לאומי.
הלהקה הוקמה מתוך רצון עז ליצור מוזיקה נשית מהעולם שלנו - העולם הדתי. ההופעה נעה בין מגוון סגנונות מוזיקליים: הכל מרוק ופופ ועד למוזיקה אירית ובלוז.

ניתן להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם.
כדי לשמוע את השירים באתר צריך קוד. ניתן לקבלו בפרטי.

אז מה בנוגע לשאלה שלי? אני מבינה שאצטרך לכתת רגלי במקומות אחרים...
כתובות אינטרנט מצורפות:
למה? למה להתיאש?
10/08/2010 | 18:16
5
נסו כאן
וגם פה (לצערי לא מצאתי אתר של המקום - רק צור קשר בנט)
א. מי התייאש?
10/08/2010 | 19:46
1
2
ב. תודה
ג. רציתי לדעת אם יש מקום בו אוכל למצוא ריכוז של פסטיבלים  מוזיקליים המתקיימים בארץ לפני שהם יוצאים לפרסום לקהל הרחב כדי שנוכל לפנות אליהם בזמן (שישמרו לנו מקום בתוכניה) אם אתה מבין למה אני מתכוונת.
מצאתי אתר אחד כזה אבל הרשימה שם הייתה דלה יחסית. עולים לי בראש עוד מלא פסטיבלים שלא היו ברשימה.
אנסה לחפור קצת ברחבי הרשת ובנבכי הזיכרון.
אם עולה לך משהו - אשמח.
א.
10/08/2010 | 23:12
4
אני "את" ולא "אתה"
ב. לא מכירה רשימה מרכזת כזו של פסטיבלים.
א. קולקבוד ...ובשביל ב. חנסי רגע....
11/08/2010 | 06:46
2
3

צ'מעי מיידלע ,  את בטח מכירה את השיר (פעם בעברי היה המנטרה היומית שלי)
" כל העולם כולו, גשר צר מאד, גשר צר מאד ...והעיקר והעיקר לא לפחד כלל"..
אחרי שצפיתי באתר שלכן וקראתי עליכן, זו האסוסיאציה הראשונה שעלתה לי בראש.

לא פשוט לחיות בחברה עם חוקים נוקשים שמפלה בגלוי בין המינים , מחביאה את כשרונותיה האמנותיים ונשיותה של  האשה תחת פאות , מטפחות  שביסים ובגדים ארוכים וכל זאת על מנת לשמור על יצרם  "מיטב בחורינו" שחלילה לא יבואו לדבר עבירה. (הריני מתנצלת מראש על ההערה הנ"ל , אבל כאשה חילונית  , הייתי חייבת לשחרר....)  אז שאפו לשאיפה לפרוץ גבולות ולהביא את הבשורה האמנותית שלכן לעוד קהלים.

עכשף הגענו ל "ב"  איך עושים זאת .... ובכיין כמה הצעות:

פסטיבלים זו אופציה אחת , ואם תקישי במנוע החיפוש גוגל פסטיבלים תקבלי ימבה , כאלה שהיו וכאלה שיהיו . את הפסטיבלים עורכים בדרך כלל מספר גופים . או גופים מסחריים כדוגמת קוקה קולה, סלקום, גולדסטאר וכו' , או גופים עירוניים ממשלתיים וכיוצ"ב. מה שעליכן לעשות זה לחבר איזה נייר ובו תתנו קישור לאתר שלכן , ואני מציעה שגם תפתחו אותו להשמעה לכל עובר ושב , כדי שלא יתקשרו אליך באמצע הלילה שתתני קוד גישה , (זה הרי לא לענין). ותפיצו אותו בכל מחלקות התרבות של העיריות, מועצות מקומיות, ספריות, ובמועצות האיזוריות בארץ. וגם  אצל הגופים המסחריים, ובמקביל אצל מנהלי המחלקות התורניות באותן רשויות , שגם הם עוסקים בספוק קולטורה לפלח התושבים הדתי.

בכל המקומות שציינתי יושבים רכזי תרבות שיש להם תקציבים למופעים , והיום כמעט כולם גם משיקולים אלקטורליים הבינו שיש לספק לתושבים חוץ ממים ומדרכות גם בידור ,הווה אומר פסטיבלים, ערבי שירה, ובו'.... על כל צעד ושעל.

עכשף אני מגיעה ל ג' , וזה הכי חשוב ( מנסיון מידלע ...הכל מנסיון)
תערוכנה  מופע אליו תזמינו רק את אותם רכזי תרבות או מנהלי מחלקת הארועים , תבקשו מהם אישור  השתתפות בפקס/מייל  
גם אם יגיעו 50% , תערכו רישום של שמות וטלפונים , ולמחרת המופע  פשוט תשבנה עליהם על הוורידים בלי להתבייש , כך תקבלנה חשיפה , והללו יוכלו להתרשם מכן בדרך בלתי אמצעית. מבטיחה לך שבדרך זו יזמינו אתכן  לא רק לפסטיבלים אלא לכל יתר הארועים שאותן רשויות עורכות בעשרות מידי יום, והן צריכות לווי מוסיקלי כזה או אחר.

והנה ד' לסיום וכבר אני הולכת להתארגן לרבותא.....

שם המשחק חשיפה קצת יחסי ציבור, פנייה לעורכי התוכן בערוצי הטלוויזיה והרדיו, כמו למשל אלו של תכניות הבוקר
או כתבות במגזינים כמו לאשה  עולם האשה וכו' ,יתנו לכן דחיפה ויגדילו את המודעות ללהקה שהקמתן . אין ספק שתצטרכנה להתגייס למטרה הזו אם ברצונכן לגדול , ולהשקיע מאמצים בנושא , אבל איך כתבתי לך שמה בתחילת הפוסט .....העיקר העיקר לא לפחד כלל , ועוד אוסיף  ברוח התפילה   "גם יתמהמה  - האמיני , בסוף בוא יבוא"

מקווה שעזרתי ולו במעט

מאחלת לכן הצלחה
ומקווה שתחזרי אלינו לספר על המופעים שלכן

חודש טוב

שלום שוקולד אגוזים
15/08/2010 | 01:29
1
1
תודה על התגובה המפורטת. אין ספק שיש לי הרבה עבודה בתור המשווקת של הלהקה.
הבאת לי כמה רעיונות ועל כך נתונה לך תודתי.

סליחה על האיחור בתגובה (הייתי בנופש).
המשך קיץ נעים וברור שנעדכן (בע"ה).
ב ה צ ל ח ה
15/08/2010 | 23:16
3
להקת אשירה
14/08/2010 | 21:08
1
איך אפשר לצור קשר אפשר לשלוח במיל פרטים עליכם
מודיעין פורום שלום
09/08/2010 | 20:51
25
5
גרים בחול ומגיעים לארץ בספטמבר
09/08/2010 | 10:10
3
4
יש לכם מושג מתי מתחילים לפרסם ארועים והצגות (עם דגש על ילדים קטנים) לספטמבר ולחגים? ואיפה אפשר למצוא אותם? כי בנתיים אני פגשתי בעיקר הודעות על ארועי הקיץ.
ועוד שאלה, לגבי סרט לילדים
09/08/2010 | 10:16
7
אז בני בן ה-4 עוד לא ראה אף פעם סרט בקולנוע. יש למישהו המלצה לסרט ילדים מדובב להתחיל איתו? אזור השרון והמרכז.
צרפי את האתר למועדפים
09/08/2010 | 20:21
1
5

תמצאי כאן את התשובות לשאלותיך , לקראת סוכות המסתמן כחג פסטיבלים וארועים בכל רחבי הארץ.

לגבי  ההמלצה לסרט לפשוש ,  בשעתו לקחתי את הגוזל שלי לשרק  בדבוב עברי והוא מאד נהנה, וגם הביא איתו להקרנה את הבובה של שרק . אבל ....יש ילדים שנבהלים מהסאונד ,מהחוויה של בית הקולנוע העמוס בילדים ורועש מן הסתם,  וגם מאורכו של הסרט  שהוא די מעייף . על כן עשי זאת בהדרגה וקחי אפשרות שאולי הוא לא ירצה להשאר  ובאמצע הסרט תצטרכו לעזוב.

חופשה נעימה
תודה
10/08/2010 | 18:25
1
מחפשת מקום לארוע קטן
09/08/2010 | 10:50
5
7
הי מחפשת המלצה למקום לארוע ברית קטן באזור חיפה והקריות (אפשרי גם עכו נהריה והאזור) , מדובר במשהו כמו 50 איש פחות או יותר. חשוב שהמסעדה תהיה כשרה . חשבנו על שישי בוקר . שלא יהיה יקר מידי , האופציות הן בגדול כנראה מסעדה (בגלל כמות האנשים) אלא אם יש אולם שמוכן להכיל כמות כזו. , היינו עושים ברקיע או כינורות אם הכמות היתה יותר גדולה
נשמח להמלצות!
קבלי המלצות
09/08/2010 | 20:12
4
8

באביב  האחרון ארגנתי טיול לגליל המערבי לקבוצה של 50 איש שחלקם שומרי כשרות.

ארוחת בוקר נהדרת!!! אכלנו בכפר ביאליק בבית קפה -מסעדה יפה, בשם קפה בחורש ,  המקום כשר והתפריט עשיר.
קבלנו  שרות טוב ויש בקרבת המסעדה חניה נוחה. העלות 50 ש"ח.

בצהריים אכלנו במלון חופית בשבי ציון ליד נהריה. השף הכין מזנון באמצע האולם שכלל דגים בשרים תוספות מנות אחרונות, שתייה חמה וקרה ,  אכלנו בחדר האוכל של המלון , עלות  לקבוצה  80 ש"ח .

המחירים הנ"ל ללא תשר לצוות ששרת אותנו.

שיהיה לכם במזל טוב
תודה! האמת חשבתי על קפה בחורש
10/08/2010 | 08:14
21
חשבתי שהם יקרים
מעניין כמה יקחו לארוחת צהריים (למרות שאני הייתי עושה ארוחת בוקר כמו שרשמת זה נראה לי נורא נחמד וגם אנשים יכולים לחזור הביתה לעיסוקים שלהם די מהר, אבל כולם סביבי מאד בכיוון של ברית צהריים רגילה)
אני יברר גם אצלם, והמקום השני נשמע מאד מעניין

אני ישמח לעוד המלצות (חשבנו לבדוק 3 מקומות)
מה לגבי לעשות את זה במסעדה כמו בורגר פלייס, מאמאמיה  וכו'?
מה דעתך?
לא מצליחה להבין מה התפריט של מלון חופית ?
10/08/2010 | 08:20
2
7
תתקשרי
10/08/2010 | 08:44
1
3

למלון ותבקשי שישלחו אליך תפריט בפקס מתוכו את יכולה לבחור

לגבי יתר המקומות שהזכרת לצערי אינני מכירה מאחר ואני תושבת המרכז

נסי  לשאול גם בפורום מסעדות של YNET

בהצלחה

מעולה תודה
11/08/2010 | 07:24
3
אנחנו נוסעים צפונה לכיוון נהריה
08/08/2010 | 20:39
11
7
מחפשת רעיונות לדרך, עם בן 7 ובת 3. אשמח להצעות...
המלצות בדרך ובאיזור נהריה
08/08/2010 | 22:53
6
4
לא כתבת מהיכן אתם יוצאים, אולי תזדקקו להפסקה לפני הגיעכם צפונה, עם הקטנטנים לכן ההמלצות מתיחסות רק לאזור ההגעה.

אתר חובה בית הכנסת התוניסאי בעכו.

כדאי אם לא חם מידי לבקר גם בגן הבהאי בעכו.
קיבוץ יראון, אטרקציות ופעילויות.
מוזיאון המרציפן בכפר תבור
מוזיאון אוצרות בחומה בעכו
וכמובן ראש הנקרה

תהנו!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
תשובה
10/08/2010 | 11:22
5
5
שאפו
10/08/2010 | 11:59
4
7
כל פעם אתה צץ עם האתר הנהדר הזה שלך!
נעזרתי בו במידע לגבי ברצלונה לפני הנסיעה שלי במאי.

תודה!!על הארגון והסדר שאתה עושה לנו.
תודה סיימתי אטרקציות מחוץ ללונדון זאת לא פרסו
11/08/2010 | 21:01
3
2
אני דווקא בענין
11/08/2010 | 22:45
2
2
של אוסטריה בספטמבר, מצאתי באתר שלך, מעולה! תודה
תודה כרגע בתוספות רבות לאטרקציות מחוץ לעיר
13/08/2010 | 07:49
1
1
לוינה בכלל לא מתוכננים להגיע
13/08/2010 | 11:57
3
רק אזור טירול
אשמח להמליץ - מאיפה אתם יוצאים לכיון נהריה ?
10/08/2010 | 08:28
3
5
תמיד יש את חוף הים (האמת שחוף אכזיב שהוא אחרי נהריה מאד שווה)
יש את שבי ציון היפה יש שם חוף ים נחמד ביותר
מה הילדים אוהבים ? הבנתי שביגור יש משחקיה , יש ליד יקנעם מכוורת דבש אם אני לא טועה שעושה סיור לילדים
תודה..
15/08/2010 | 01:31
2
1
כבר יצאנו וחזרנו...התחנה הסופית היתה גשר הזיו כך שמחוף אכזיב המקסים נהנינו בזמן החופשה. בדרך הלוך עצרנו בשביל התפוזים (מקסים!) ובחזור סיירנו מעט בעכו העתיקה (מעניין!)
בינגו אני מגשר הזיו
15/08/2010 | 20:30
1
2
יכולת להמשיך לראש הנקרה יפה ומעניין לילדים - אך בחום הזה לא כל כך בטוחה.
מיילא פעם הבאה
היינו בראש הנקרה..
17/08/2010 | 16:40
2
ובחוף אכזיב, ועוד. פשוט חיפשתי משהו לדרך. יפה שם אצלכם, אבל עדיין חם. גם בערב.
שלום , אני חדשה כאן אבל ותיקה בתפוז...
10/08/2010 | 07:57
2
4
אז אנחנו נוסעים לצימרים ביום ראשון הקרוב
אבא אמא ו 2 בנות  אחת בת כמעט 5 והשניה בת שנה + קצת.

אני מחפשת דברים להראות להן ולעשות איתן. הגילאים שלהם לא ממש מתאימים להכל קצת בעייתי .

ניהיה בצימר בצפון הרחוק - ליד מטולה / קריית שמונה .
יש לי כבר כרטיסים לצוק מנרה .
מה עוד ניתן לעשות ולהראות להן....  בעיקרון גני חיות וכאלה הינו כבר המון פעממים בקירבת הבית אולי יש דברים אחרים שם באיזור? איזה נחל קל שמתאים עם עגלה ?  מוזיאון יפה ?  

בכל אופן כל רעיון יתקבל בברכה,
תודה ויום קסום.

תקחי סוודר...
10/08/2010 | 09:16
1
4

במטולה קר  בלילה....

ולגבי מקומות בילוי

מרכז קנדה במטולה

החי בר ביראון עם האגם

שמורת נחל הדן

וגם שמורת הבנייאס עשויה להתאים

יש טיילת מקסימה  לאורך אפיק אחד מיובלי הירדן המתאימה לעגלות ולפיקניק והנמצאת  ליד קבוץ עמיר הנקראת טיילת עמי
תחנו את הרכב בשדה נחמיה ותעברו במעבר התת קרקעי. דרך אגב בשדה נחמיה יש מסעדה סינית- תאילנדית  מעולה בשם פגודה.

חופשה נעימה

תודה
10/08/2010 | 11:25
3
לא להאמין שקר שם אבל דווקא חשבתי לקחת....
ארועים הנאות ואטרקציות שרשרו לכאן
08/08/2010 | 10:15
27
5
המלצה על בילוי נהדר בכנרת - סל פיקניק מוכן
08/08/2010 | 00:04
91
את סוף השבוע האחרון בילינו בצימר ליד הכינרת ,חגגתי יום הולדת לחברה ורציתי להפתיע בעלת הצימר המליצה על פיקניק רומנטי
קיבלתי פלייר של LOVESTORY באתר יש המלצות על אחלה מקומות . בקיצור סופש ,חופש ,צימר ,שקיעה במצפה בית צידה עם יין ומלאה אוכל מפנק היה תענוג ואני ממליץ בחום
LOVESTORY.COI.CO.IL target=_blank>WWW.LOVESTORY.COI.CO.IL
בזאר בגן! יד שנייה קנה ומכור :D
07/08/2010 | 16:33
2
13
יש לכן ים בגדים שקטנים עליכן?
מחפשים כלי בית ובזול?
קיבלתן מתנות מהדודה שאתן לא באמת רוצות?
מעצבים תכשיטים?
יפים וגם אופים ורוצים שכולם ידעו?
...
בואו למכור ולקנות בבאזר של קמרון ותומאס :D
לקראת המעבר לעיר הגדולה [והיקרה], אנחנו מארגנים מכירת גן ענקית, של כל הדברים הסופר שווים שלנו :D
במחירים מצחיקים, וגם אם לא, תמיד ניתן להתמקח :D

אתם מוזמנים להביא כל דבר שאתם מעוניינים למכור, אתן מוזמנות לבוא ולחפש אוצרות.

במקביל יתארגן לו פיקניק, כל אחד מוזמן להביא מאכלים ושתייה [אם הכנתם לבד -מה טוב]
ביום חמישי ה12.8 מ4 עד שימאס לנו
ביום שישי ה13.8 מ9 ועד שהאוטובוס האחרון יברח :D

מי שלא שם לא יהיה לו מה ללבוש למסיבת יום שישי ה13!

אל תשכחו להביא חברים ולהפיץ בכל מקום אפשרי :D

12-13.8
חמישישי
בגן מאיר :}
כתובות אינטרנט מצורפות:
אשמח ליותר פרטים לנייד
07/08/2010 | 22:31
4
אשמח גם לקבל פרטים למייל - יש לי הרבה בגדים
10/08/2010 | 16:18
4
שמחפשים כתובת שתשמח לקבל אותם...
לא מצליחה להכנס לקישור בפייסבוק שצרפתם.
המייל שלי - orkystar@gmail.com
תודה,
אורית
סיור בעקבות חסמב"ה
07/08/2010 | 11:02
4
בוקר טוב, ממליצה על סיור בתל אביב בעקבות חסמב"ה.  לכל המעריצים, לכל החולמים ולכל מי שעדיין מחפש את המערה החשמלית - סיור מדליק עם מדריך מצויין. פרטים נוספים, תאריכים לסיורים הבאים וקישורים להתרשמויות של מסיירים שכבר נכחו בו: www.aplaton.co.il  
או בטלפון 054-5667720.

פסטיבל יערות מנשה 20,21.8
07/08/2010 | 01:19
4
פסטיבל תרבות ברוח טובה ביער הקיבוצים שבצפון, בין משמר העמק לעין השופט.
הרבה מוזיקה טובה, אמנויות שונות, אנשים מחייכים אחד לשני ואומרים שלום. דוכנים וסדנאות, לינה במתחם קמפינג מסודר ונעים. יש הרבה צל ורוח נעימה. כל הפרטים באתר
www.yaarot.com
כתובות אינטרנט מצורפות:
ירושלים או מצדה מודרך
06/08/2010 | 22:24
4
הי,

יש לי קרוב משפחה מחו"ל (יודע עברית ואנגלית).

1. רציתי לדעת אם יש סיור מודרך שהוא יכול לעשות במצדה? האם יש אוטובוסים שמגיעים לשם מאשדוד או ת"א?
2. המלצות להוסטל בירושלים. ולסיורים מודרכים לצעירים בעיר?

תודה מראש
"האיסיים"- חוות בריאות - טיולים ארוחות סדנאות
06/08/2010 | 18:06
22
"האיסיים"- חוות בריאות - טיולים ארוחות סדנאות
מזמינה אתכם לבקר במקום קסום "האיסיים" – חוות בריאות אקולוגית שנמצא במושב אבן ספיר, ליד הדסה עין כרם, על גבול ירושלים, בלב יערות, מעיינות, ומסלולי טיולים מרהיבים. החווה קרויה על שם היהודים האיסיים, שנחשבו ליהודים הבריאים ומאריכי החיים ביותר, מכיוון שניזונו ממזון חי - מזון טבעי, טבעוני, שלא עבר עיבוד או חימום, ללא רכיבים מלאכותיים ומזיקים.  

פעילויות למטיילים באזור, וימי כיף וגיבוש למשפחות וארגונים :טיול מודרך כולל ליקוט צמחי מאכל ומרפא; שכשוך במעין/בריכה; ארוחת בריאות ייחודית של מזון חי גורמה; סדנת הכנת ממתקים בריאים להורים וילדים / הכנת אביזרי קוסמטיקה וניקוי טבעיים / בניה ופיסול בבוץ / סדנה אחרת לבחירה בנושאי בריאות, תזונה, הרזיה, חברה וסביבה / סרט /  משחקי גיבוש והעצמה.

במקום מתקיימות פעמיים בשבוע ארוחות גורמה אוכל חי, ומגוון של פעוליות נוספות כגון: טיולים, הרצאות, סדנאות, הקרנות סרטים ועוד
כאן תוכלו למצוא את התפריט ליום שלישי הקרוב, (יש להירשם מראש)

שבוע הבא מתחיל שם קורס "מבוא לבריאות טבעית" הכולל 4 מפגשים, (צריך להירשם מראש)

מצורפת תוכניה עם הסברים נוספים ופעילויות לחודש אוגוסט

ניתן להתעדכן באתר לגבי ארוחות, סדנאות, הרצאות, טיולים, סרטים, דיונים, הופעות ועוד.
ניתן לבוא להתארח ולהתנדב, ולהצטרף לקהילה שיתופית אקטיביסטית שהולכת ומתגבשת במקום

שני
מסע של 3 ימים- מפגש עם המתבגר שלי
06/08/2010 | 14:51
4
מזמינה אתכם למפגש מרגש, משמעותי, אינטימי.
הקמת מחנה ל-3 ימים בטבע -הורה אחד וילד אחד.
פעילות שכולה עיסוק בביחד המיוחד הזה.
מטיילים, מבשלים, מטפסים על עצים- הכל ביחד.
הכנסו לקישור וצפו בתגובות מרגשות של משתתפים,
תמונות וסרטונים.
המחנה הקרוב 20-22/8 - מחכה לכם.
מתאים לילדים בגיל 12-14.
לנסוע לאוסטרלה בלי לעזוב את ישראל
08/08/2010 | 12:11
4

גן גורו  מזמין את כולם לחופשה משפחתית מיוחדת במינה.
"גן גורו" הינו פארק אוסטרלי ייחודי בארץ  הצמחייה ובעלי החיים ב"גן גורו" הגיעו היישר מאוסטרליה . כאן הילדים יוכלו לפגוש קנגורו חופשיים, ללטף ולהאכיל אותם ולשמוע הסברים על הגידול, הרבייה, ההזנה וחיי הקנגורו בגן גורו הם יפגשו קוואלות מתוקות, ציפורים אוסטרליות יפייפיות. הגן גורו משתרע על שטח של 16 דונם, נהנה מצל נעים ומציע למבקרים בו ספסלים, שולחנות, מדשאות וצל לפיקניק.
ועד שתסעו לאוסטרליה בואו לבקר בגן גורו.
http://www.nirtours.co.il/hebrew/article.aspx?Item...

לצפוניים ולמטיילים, בואו לשוק האיכרים
08/08/2010 | 12:13
1
3

באוגוסט יפתח שוק איכרים במרכז הכרמל, חיפה - ברחבת האודיטוריום

החל מ-20.08.10 מידי שבוע ביום שישי מ-09.00-15.00

דוכני - ירקות, פרות, פרחים, לחם, עוגות, עוגיות, חלבה,תבלינים, עשבי תיבול, ליקרים, יינות בוטיק, שמן, זיתים וכו'.

במתחם יהיו מעת לעת גם הצגות רחוב, בידור, פסטיבל הבובות וכן סרט כל יום שישי בצהרים בסינמטק.

בחסות עירית חיפה.

בואו לבקר ולרכוש את המוצרים הטריים המגיעים ישר מן השדה לשולחנכם !!! ולהנות מאוירה כייפית של שוק אירופאי ואסטטי.
....נדחה בשבוע ל- 27.8.10
09/08/2010 | 20:07
3
באוגוסט יפתח שוק איכרים במרכז הכרמל, חיפה - ברחבת האודיטוריום

החל מ-27.08.10 מידי שבוע ביום שישי מ-09.00-15.00 באותו יום גם פסטיבל הבובות בסמוך.

דוכני - ירקות, פרות, פרחים, לחם, עוגות, עוגיות, חלבה,תבלינים, עשבי תיבול, ליקרים, יינות בוטיק, שמן, זיתים וכו'.

במתחם יהיו מעת לעת גם הצגות רחוב, בידור, פסטיבל הבובות וכן סרט כל יום שישי בצהרים בסינמטק.

בחסות עירית חיפה.

בואו לבקר ולרכוש את המוצרים הטריים המגיעים ישר מן השדה לשולחנכם !!! ולהנות מאוירה כייפית של שוק אירופאי ואסטטי.  

המלצה- צעצוע של סיפור 3 - אחלה סרט
08/08/2010 | 14:05
1
2
מצחיק מאוד, מעניין - קיצר לכו לראות !
הייתי הבוקר עם בן השבע (בגרסה העברית)
08/08/2010 | 20:29
2
יש שם חלק אחד שיכול להיות די מפחיד, לא הייתי ממליצה לילדים קטנים יותר.
10/08/2010 טיילת עכו שלישי
09/08/2010 | 01:59
6
סדנאות קרקס אומן אורח
הכניסה חופשית מ4 אחהצ עד 11 בלילה
ארוע חינוכי
09/08/2010 | 14:31
2
ילדים זה שמחה-  הורות, ילדות, סמכות ומה שבינהם
האם אתם מרגישים כי איבדתם שליטה?
האם כל דבר צריך להגיד 10 פעמים וגם אז לא קורה כלום?
האם יש מריבות אין סופיות ביניכם ההורים, כתוצאה מההתנהגות של הילדים?
האם אין לכם אפילו רגע שקט אחד בבית?

ביום חמישי ה-12.8 בשעה 20:00נפגש בחצר הקסומה שלנו- החצר של סימה  עם -
ענת סלמן
MA טיפול בשילוב אומנויות, פסיכותרפיה, הנחיית קבוצות, ייעוץ משפחתי וזוגי והדרכת מטפלים.
בעלת ניסיון של 20 שנה בטיפול בילדים, מתבגרים, מבוגרים, משפחות, זוגות.

לרב שיח בנושא- סמכות הורית
נשמע, נשמיע ונקבל "טיפים" כדי לעבור את הקייץ בשלום

הכניסה ללא תשלום.

כרגיל בחצר בית הקפה פתוח לשרותכם
ומבחר הסספרים זמין - 6 ספרים ב-100 שח

החצר נמצאת בכפר מלל- עין חי 33 (5 דק מצומת רעננה)

פסטיבל יערות מנשה 20,21.8
10/08/2010 | 00:20
3
פסטיבל תרבות ברוח טובה ביער הקיבוצים שבצפון, בין משמר העמק לעין השופט.
הרבה מוזיקה טובה, אמנויות שונות, אנשים מחייכים אחד לשני ואומרים שלום. דוכנים וסדנאות, לינה במתחם קמפינג מסודר ונעים. יש הרבה צל ורוח נעימה. כל הפרטים באתר
www.yaarot.com

עדליודע במחנה יהודה
09/08/2010 | 22:30
4
3
בובות ענק במחנה יהודה
במסגרת ארועי הקיץ בשוק נערכה היום תהלוכה של בובות ענק שהוכנו בניצוחם של אדם ואברהם יכין וחברים. היו שם כלה מהגיהנום, קצב, מכשפה, בעל דוכן ועוד. הבובות הופעלו כל אחת בצורה שונה על ידי אנשים שהתקדמו לאיטם בתוך הקהל הרב.
הבובות הוכנו כולן מחומרים הזמינים בשוק.
הנה כמה תמונות להנאתכם.
היו פעילויות נוספות, מוסיקה ודוכנים אלו של השוק וגם מיוחדים. היה צפוף היה שמח כדאי לבוא.
הארועים ימשכו גם בשבועות הבאים בימי שני 18:00 - 23:00
עוד תמונה מתהלוכת בובות ענק במחנה יהודה
09/08/2010 | 22:31
3
4
עוד תמונה מתהלוכת בובות ענק במחנה יהודה
עפרה , תודה
10/08/2010 | 08:47
2
2

את מוזמנת להגיע בכל עת ולעדכן על הארועים והאטרקציות בירושלים
ארועי קיץ בירושלים - האופרה גבירתי המשרתת בחצ
10/08/2010 | 23:22
1
7
האופרה גבירתי המשרתת בחצר סרגי 10 אוגוסט 2010
ישבנו בחצר האזנו לאופרה של קבוצת מוסיקה אטרנה נהננו מהרוח הקרירה. לפעמים זה כל מה שצריך לשעה קלה של נחת.
יש עוד ארועים ואפילו חינם. כולם מוזמנים.
חצר סרגיי במגרש הרוסים כמובן
10/08/2010 | 23:23
2
מופעי מוזיקה
10/08/2010 | 10:14
2
ערבי מוזיקה בנמל קיסריה - ללא תשלום. מומלץ ביותר היום: להקת "כחול" במוזיקה אירית.
מוזיקה ועוד.. מועצה אזורית מנשה - עלויות מצחיקות.
אוגוסט בנתניה - ללא תשלום
יריד אמני בצלאל בימי שישי בירושלים
13/08/2010 | 22:12
2
24
סיכות מקסימות מחומרים אכילים - לא תאמינו מה אפשר לעשות מפסטה
בימי שישי מתקיים  יריד של אמני בצלאל. דוכנים עם חפצים מקוריים ויפים. אפשר להסתכל אפשר לקנות. יש גם דוכן לחם בכניסה לרעבים. לא ברור לי הקשר שלו לבצלאל אבל טעים. המקום גם צמוד לשרותים הציבוריים הנאים של המלך גורג.
אם כבר הגעתם אפשר להציץ על בניין הכנסת הישנה הסמוך וגם לקפוץ לתערוכות בבית האומנים בבניין בצלאל הישן, לא רחוק משם.

היריד מתקיים מידי יום שישי בין השעות 9:00-15:00 ברחובות סמטת בצלאל, מדרחוב ש"ץ, גן בור שיבר

ללא ירושלמים:
* בור שיבר - זה גן ברחוב המלך ג'ורג' פינת בן יהודה, ליד המשביר.
איך מגיעים? חנייה קצת בעייתית באזור הזה אז מי שבא מחוץ לעיר מומלץ לחנות באחד ממגרשי החנייה הגדולים (בניניי האומה למשל) ולהגיע בתחבורה הציבורית. איזה קווים? כמעט כל הקווים שעוברים ברחוב יפו מגיעים לקרבת מקום. פשוט לבקש מהנהג או אחד הנוסעים שיגיד איפה יורדים למשביר.

הנה כמה תמונות.
יריד אמני בצלאל בירושלים עוד תמונה
13/08/2010 | 22:14
9
יריד אמני בצלאל בירושלים עוד תמונה
תיקון טעות - לא אמני בצלאל
14/08/2010 | 13:02
6
תודה ל-  QueenBabar מפורום ירושלים.
השם, כנראה  בגלל הרחוב ובית בצלאל הישן שליד.
מניחה שהיו גם אמנים מבצלאל בין המציגים אבל בטח לא רק משם.

כתובות אינטרנט מצורפות:
טיול מזמר בעקבות אהוד מנור
12/08/2010 | 11:36
5
טיול מזמר בעקבות אהוד מנור
טיול מקסים שאנו מציעים לקבוצות בלבד
הסיור עובר בנופי ילדותו של המשורר אהוד מנור ועוקב אחר התחנות
השמחות והכואבות בתולדות חייו, המקומות והנופים שהיוו השראה לשיריו. מסע מוסיקלי מרגש ומצחיק.
מתאים במיוחד ל-יום גיבוש לקבוצות. יש גם סדנאות נפלאות כגון סדנת צחוק עם מופע סטנד אפ ו-סדנת בישול לקבוצות גדולות.
לפרטים: www.bamerkaz.com  - 04-6380648
bamerkaz@hotmail.com
כתובות אינטרנט מצורפות:
על החיים ועל המוות
06/08/2010 | 15:32
5
3

מתי אנו מתעמקים בהם?

ברגע של אסון, של פרידה מאדם קרוב, ביום יום המחשבות על המוות מבליחות פה ושם .. אם מתים בסוף ...אז מה משמעות החיים בעצם?

השבוע נפרדנו מפרח צעיר כולה בת 35 , זוג עיניים כחולות גדולות, אנרגיה בלתי נדלית, כדור כספית אופטימי למרות החולי שלא היה לו מרפא. ויטליות של  להספיק כמה שיותר ומהר כי זה הולך להגמר...מסתבר שאת זה היא ידעה וסחבה כל השנים. לסובבים אותה כולל שלושת ילדיה היא היתה סמל ומופת לתפקוד יום יומי במצב בלתי אפשרי כמעט מבחינה גופנית , אבל היא נלחמה כל יום , בעצם כל רגע ,
ולא נתנה למוות הארור להגיע אליה...עד ש........

נשארו שלושת הילדים קטנים , עם המון סימני שאלה שאין עליהם תשובות, לך תענה לילד בן שמונה  "למה אלוהים הורג אנשים"?
ונשאר בן זוג שבור לרסיסים , בטוח שהוא בתוך חלום זוועה ואוהביה וקרוביה וחלל גדול שספק אם יתמלא .

ומנגד התאונה המחרידה אמש  שמחקה משפחה גדולה , וכל זאת בשל רגע של שקול מוטעה , של חוסר אחריות וזלזול , או אולי בטחון בחסדי שמיים .

כך או כך  לרוב המוות לא בשליטתנו , נסיבות טרגיות , מחלות, אסונות טבע , אנו אורחים כאן על הכדור . בעלי האמונה מקבלים אותו ביתר קלות כחלק מתפשית עולמם הדתית ומשלימים עם קבלת הדין, לעיתים אני מקנאה בהם  על ההשלמה הכעין אוטומטית עם הגורל , על הנוחות שהדת מספקת בכל תהיה מהסוג הזה או תהייה קשה אחרת.

אך מה יעשו החילוניים והספקניים? היכן ימצאו את התשובות של למה ומדוע?

קראתי באיזה מאמר ,שתכלית החיים היא להגיע לספוק, להגשמה, למיצוי הפוטנציאל ושאר בבל"ת........אינני פילוסופית , מעולם לא היה לי זמן להתעסק בשאלות קיומיות מהסוג הזה, כי העסיקו אותי תמיד שאלות קיומיות אחרות  כמו מצב העו"ש , ותשלום המשכנתא , ולכן , אני חושבת שהתכלית היא פשוט :לחיות את החיים בכל המובנים , לאהוב את האנשים סביבך , ובמיוחד לדעת להבחין ולאהוב את הטובים והאמיתיים מביניהם, להעניק , לעזור , להיות קשוב.  לא לקבל את היום יום כמובן מאליו . לחוות להנות , להפיק הנאות לתועלת אישית מבלי להרגיש רגשי אשמה או אגואיזם.  לא לחיות למען אחרים ולא להקריב קורבנות מכל סוג.  זו לדעתי התכלית. המוות ממתין לכולם ,  על פי שעון החול של כל אחד ואחת , לא ניתן להמלט ממנו , אבל אם נמשיך להחיות בתוכנו את זכרם של האהובים מהם נפרדנו , את הרגעים השמחים והחוויות שחלקנו , הם ,ימשיכו לחיות .

שבת שלום ובשורות טובות
|

צמוד צמוד כזה שעוטף מכל ה
06/08/2010 | 17:30
1
חיבוק לך שוקולדה
06/08/2010 | 20:43
1
1
ארועים שכאלה מביאים אותנו להרהורים על מהות החיים והמוות,
אחר כך החיים חוזרים למסלולם.

השבוע ראיתי תוכנית טלוויזיה שעסקה במוות בראי הבודהיזם.
הם מאמינים [כמו  הדרוזים] בגלגול נשמו [גם זו דרך להתמודדות].
כשצפיתי בתוכנית כמעט והתחברתי..  עד הבוקר עבר לי

רק בשורות טובות.

שבת מבורכת לך ולכולם!

...אח"כ החיים חוזרים למסלולם...
07/08/2010 | 13:38
2
לכל הקשורים בקשר אישי ,כזה או אחר,להולכים מאתנו...החיים לא חוזרים למסלולם!!!
אין במה לנחם! הכאב והחסר עצום!
מומלץ "לחבק" בחום ,בכל דרך, ולא לשכוח לקיים זאת,כמה שיותר. זוהי נחמה קטנה אבל ...גדולה.
ותמיד , ממני, חיבוק גדול.
שלא תדעו צער
07/08/2010 | 18:48
1
בעיני חשוב גם לחיות בשלום עם יקירינו, לא לכעוס, לא לנטור. חיינו על פני האדמה הם על זמן שאול וחבל לבזבז אותם על מדון.

חיבוקים לך ולמשפחתך, שלא תדעו צער וסבל.
תודה לכולכן
08/08/2010 | 10:14
5

בדיוק כמו שכתב יורם טהר לב......

הן לא נהיה פה פעמיים
רק בינתיים רק בינתיים
ועוד האש בוערת בעיניים
יפים יותר לא נוכל להיות.

יש רגעים בה נולד האושר
יש רגעים בהם נולד כאב
מי שרוצה לשמוע חרש את הדופק
האם יספיק לשמוע את הלב?
בוקר טוב :)
06/08/2010 | 10:08
10
5
בקרוב לחבר שלי יש יומולדת ואני רוצה לארגן לו פיקניק, ואני קצת אובדת עצות בנוגע לאיפה :P
הוא גר ליד נתניה ואני בפ"ת. אני מחפשת מקום לא כ"כ רחוק, משהו בסביבה, גג 45-שעה נסיעה..
כמובן שאני רוצה מקום יפה, עדיפות למקום עם מקור מים (אגם או משהו סגנון חח), שיהיה צל (חשוב!), לא מקום עמוס כ"כ (אם יש כזה מקום), שיהיה אפשרות גם לשולחן וגם סתם לפרוש שמיכה (אני מעדיפה שנפרוש שמיכה אבל אני רוצה שתהיה לנו אופציה גם לשולחן).
חשבתי אולי קיסריה.. יש שם מקום לפיקניק?
אשמח לעוד רעיונות, תודה רבה!
יש לי ..יש לי...
06/08/2010 | 14:35
6
9

שמורת נחל אלכסנדר מול קבוץ העוגן

מקסים שם במיוחד אחר הצהריים

מדשאות, מים זורמים, טבע ונוף במרחק קצר מנתניה ,והכל חינם!

קיסריה היא בתשלום , ובימים אלו עמוסה.
ליד הירקון מקום מקסים עם מים
06/08/2010 | 14:47
5
9
ליד כפר הבפטיסטים וליד מבצר אנטיפטרוס.
שנייהם אתרים שנכנסים אלייהם בתשלום.
מסודרים ומקסימים.
תודה רבה! ויש לי עוד שאלה:
07/08/2010 | 03:52
3
3
אם אני רוצה לעשות בערב, יש המלצות למקום רומנטי לעשות בו פיקניק?
פארק ז'בוטינסקי
07/08/2010 | 19:05
97
ה"שוני" בבינימינה. בערב שקט שם מאוד בגן, יש מפעם לפעם הופעות. כדאי לבדוק שאכן פתוח שם בלילה (אני מניחה שכן בגלל ההופעות), יש שולחנות, יש מדשאות.
(כתוב שפתוח כל שעות היום)

קיסריה לא הייתי ממליצה - אין שום מקום מסודר שם עם שולחנות, בוודאי שלא מדשאות.
אבל יש את פארק חב' החשמל בנחל חדרה, יש שולחנות ויש את הנחל שזורם עד הים, והרבה יותר שקט שם מאשר בנחל אלכסנדר שמותאם יותר למשפחות. נכנסים מהכביש לגבעת אולגה. שתי התמונות האחרונות בקישור הן מהנחל.

יש בעיה עם מקומות רומנטיים שכאלה
08/08/2010 | 10:23
1
7

מטעמים ברורים , ולצערי מציאותיים לא ממליצה להתבודד באיזה חוף או פארק

אלא אם אתם רוצים במפגש עם חבורות שיכורים או סתם מחפשי צרות.

כדאי להיות זהירים
פארק ז'בוטנסקי
08/08/2010 | 22:56
5
בכניסה יש ש.ג והמקום מוגן למדי. לא הייתי מפחדת להכנס לשם לבד בלילה.
פארק נחל חדרה - אכן מגיעים לשם מסטולים מדי פעם
סוגרים שם אחה"צ
07/08/2010 | 19:06
4
זמן השהות מוגבל עד 16:00 אם זכור לי נכון.
קבלי המלצה חמה של מקום לא כ"כ מוכר
16/08/2010 | 00:14
2
33
ולא פופולארי שאהוב עלינו במיוחד: פארק חפציבה - הפארק של חברת החשמל, בצפונה של חדרה. כניסה דרך כביש 4.
בתחומי אתר חברת החשמל - פארק רחב ידיים של דשא ירוק ומטופח, עצים לצל ושקט מצויין לפיקניק!!!

למה שקט? כי אסור להדליק שם מנגלים!!
ובמקום שאסור להדליק מנגלים - לא מגיעות משפחות המנגליסטים שזה רוב עמך ישראל!

תמצאו שם מעט מאוד אנשים ורק כאלו שמגיעים עם סלסלת פיקניק, מחצלות וילדים חביבים שמחשקים להנאתם בכדור או מעיפים עפיפון!!

בצמוד לפארק - נחל חדרה כמובן! אפשר לערוך טיול רגלי נעים לאורכו - הנחל והגדה מטופחים גם הם!

תהנו!!! - ובלי מנגל!!! רק ציידנית או סלסלת פיקניק!

לחגוג בזוג
16/08/2010 | 14:06
1
8
במקום שיש בו ילדים "חביבים" שמעיפים עליך כדור, או ניגשים לבדוק מי ומה אתם..
בכלל לא מומלץ.

ואין לי כלום נגד ילדים אבל לא חייבים לחגוג משהו רומנטי דווקא במקומות שמתאימים למשפחות עם זאטוטים.
או-אה... לקחת את זה רחוק מאוד...
16/08/2010 | 22:12
6
מתי לאחרונה בקרת שם? כמה פעמים עפו עליך כדורים ונגשו לבדוק מי את???  

לי זה מעולם לא קרה שם...
חייל, דע את זכויותיך ב-
05/08/2010 | 12:35
12
3

בני קוזניץ - עו"ד מומחה בנושא צה"ל יתארח בפורום ישראלים בחו"ל בשעה 18:00 ויענה לשאלות הגולשים בנושא: מלש"בים הנמצאים בחו"ל, עריקים בחו"ל, משתמטים, קביעת אחוזי נכות ועוד.
יש לכם שאלות בנושאים אלו? הקליקו:

צחי בוקששתר מגיע ל-
03/08/2010 | 12:30
6
2

הזמנה לאירוח טעים במיוחד!
צחי בוקששתר, האיש שמאחורי Black Bar 'n' Burger, יגיע לפורום מתכונים בשעה 17:00 כדי להשיב על כל שאלותיכם.
למה אתם מחכים?

מהו סוד הכביסה שלכם?
הנקל סוד – סוד קריסטל מזמינה אתכם לספר לנו מהו השיגעון שלכם בנוגע לכביסה. אילו דברים רק אתם עושים כדי שתצא ריחנית ונקייה במיוחד?
3 גולשים ייזכו בחופשה, בילוי בספא או חבילת מוצרי "הנקל סוד"!

התחרות בפורום לסביות 30+ מגיעה לשלב ההצבעה. זה הזמן שלכם להצביע לסיפורי הדייטים המושלמים שהכי אהבתם ולסייע לנו לקבוע מי יזכו במנויים לאתר "גברת":

גם פורום זוגיות פתוחה ואחרת מבקש את עזרתכם בבחירת סיפורי האהבה האחרת המוצלחים ביותר, שמתוכם יזכה אחד בארוחה זוגית במסעדה:
דרושים וחדשים ב- אנשים
29/07/2010 | 16:44
5
2

חייהם של 5 גברים מתועדים, לטוב ולרע, בסדרה דוקומנטרית חדשה. רגע לפני שהיא עולה על המסך בואו לדבר עליה בפורום מחוברים:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

הבחור החדש שמגיע לעיירה שלה יזעזע את עולמה של הנערה אליינה גילברט. מסוקרנים? בואו לגלות עוד בפורום לסדרה החדשה יומני הערפד  

נפגעתם בתאונת דרכים? חברת הביטוח לא שילמה לכם תגמולים? המוסד לביטוח לאומי עושה לכם צרות? פורום דיני נזיקין ממתין לכם:

ליידי גאגא, אייקון האופנה וכוכבת הפופ שכולכם חיכיתם לפורום שלה, הגיעה לכבוש גם את תפוז!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

לפורומים חדשים באשכול מוזיקה דרושים מנהלים:

פורום הפיל הכחול - הלהקה שריגשה אותנו עם "יסמין" מגיעה לתפוז. בואו לנהל אותו!

פורום דאנס - בו תוכלו לדבר על די ג'ייז, האוסים, טראנסים, טרקים ולשתף ביצירות שלכם.

פורום ג'סטין ביבר - אליל הבנות מחפש מנהל/ת להובלת מועדון המעריצים התפוזי שלו.

חושבים שאתם מתאימים? מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
זקוק למתקן לערסל זוגי ולא מוצא
01/08/2010 | 21:12
2
4
שלום,
רכשתי ערסל זוגי שמיועד ל-250 ק"ג.
אני מעוניין לרכוש לו מתקן מתאים.
בינתיים לא מצאתי כזה.

אם תוכלו להפנות אותי - אודה לכם מאוד.
עירסול מהנה
02/08/2010 | 09:55
1
4
המתקן אינו מתאים
02/08/2010 | 21:09
3
ראשית, תודה רבה על החיפוש.
אך מבירור שערכתי מול חברת אמגזית עולה שהמשקל המירבי לערסל שכזה הוא 100 ק"ג
ואילו אני מחפש מתקן שיתאים ל250 ק"ג.
שוב תודה
אירוח לחגים:
01/08/2010 | 14:04
1
3
http://www.asherov.co.il/?id=13000&lang_id=1

ראש השנה ו/או סוכות.

לפרטים לחצו על הלינק..

אם אסור לפרסם,אז סליחה, ואפשר למחוק...
במחירים האלה....
02/08/2010 | 10:05
3
ודאי טובלים אצלכם בדבש תפוח עשוי זהב..

במחירים האלה אני מעדיפה לטבול את רגליי  במימי אי יווני ועוד אחזור עם עודף

הגזמתם!!!!
דרושים ב- אנשים
09/08/2010 | 15:47
2

דרושים מנהלים לפורומים החדשים הבאים של תכניות Yes:

איש משפחה - פורום לסדרה זוכת האמי, המספרת את עלילות משפחת גריפין המתגוררת בעיירה הדמיונית קוהוג

שני גברים וחצי - מה קורה כשאחיו של רווק הולל עובר לגור איתו יחד עם בנו? בפורום תדברו על זה

דם אמיתי - דרמת הערפדים זוכת גלובוס הזהב והאמי, העוסקת באהבתם של סוקי בת האנוש וביל הערפד מקבלת פורום משלה

המשרד - ישראלי - פורום לסדרה המוקומנטרית, המבוססת על הסדרה המצליחה הבריטית (והאמריקאית) באותו שם

סרוגים - הם מסורתיים, רווקים, מחפשים אהבה ובעיקר - אבודים. פורום לסדרה המצליחה (גם בקרב החילונים)

חושבים שאתם מתאימים להוביל קהילה ובא לכם לנהל את אחד הפורומים הנ"ל?
מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
מודחי כוכב נולד ב-
09/08/2010 | 11:52

מודחי כוכב נולד ימשיכו לשיר בפורום!
בשבוע שעבר הם הודחו מנבחרת כוכב נולד.
היום ב-14:00 יגיעו יובל לב טוב ויובל מרון לפורום כוכב נולד הרשמי כדי להשיב על שאלותיכם.
למה אתם מחכים?
לאירוח של יובל לב טוב:
לאירוח של יובל מרון:

איזו שמלה מתאימה לאיזו גזרה? מהו אורך החצאית הנכון?
רביד מנשה, סטייליסטית מנוסה תגיע לפורום אופנה מלאה הערב ב-20:30 כדי להשיב לשאלות בנושא סטייל, לבוש והתאמה אישית.
אל תפספסו:

שפי זילברשטיין, יועצת פנסיונית, העוסקת גם בתחום של ייעוץ למשפחות של ילדים/נערים/בוגרים עם צרכים מיוחדים, תתארח בפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD בשעה 20:30 ותענה לשאלות בנושא:

רוצה חולצה של "קאלה במתנה?
עמוד מכורים לשופינג של תפוז בפייסבוק ו"קאלה" נותנים חולצת קאלה בשווי 190 ש"ח לאחד מחברי העמוד.
איך זוכים? הקליקו וגלו:
http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/album.php...

מחר בין השעות 11:00 ל-13:00 יארח פורום gov.il את ד"ר טוביה חורב, סמנכ"ל לכלכלה וביטוח בריאות, מומחה מטעם משרד הבריאות, שישיב לשאלותיכם בנושא טיפולי שיניים לילדים:

אז איזה דברים אצלם מעצבנים באמת?
הצביעו להודעה שהכי אהבתם ועזרו לקבוע מי מהמשתתפים יזכה בארוחה זוגית במסעדה:
טסים לאירופה ב-
10/08/2010 | 12:33
4

לא הספקתם לקבל טיפים אופנתיים? אל חשש!
בעקבות הצלחת האירוח אמש, תמשיך רביד מנשה, סטייליסטית מנוסה להשיב לשאלות בנושא סטייל, לבוש והתאמה אישית בפורום אופנה מלאה גם היום.
אל תפספסו:

קולנוע עדן מזמין אתכם לביים את שובר הקופות של הקיץ
הרשמו לתחרות שובר הקופות של מי עדן, ביימו סרט פרסומת קצר עם הסלוגן שלכם ואולי תזכו בכרטיסי קולנוע זוגיים - ובכרטיסי טיסה זוגיים לאירופה!
הקליקו:
http://www.drink-eden.co.il/
כרטיסים לנעם רותם ב-
11/08/2010 | 12:35
3

איך משלבים בין הנקה לבין חזרה לעבודה?
החל משעה 20:00 תתארח עדי יותם - יועצת הנקה מוסמכת בפורום הנקה ותשיב לכל שאלותיכם בנושא.
אל תפספסו:

בין השעות 20:00-22:00 טליה (מזל) המאירי ישי ויעל נועם, שתי חברות פורום NLP ודמיון מודרך יתארחו וישיבו על שאלותיכם בנושא דמיון מודרך ו-NLP ככלי עזר להתמודדות עם ADD/ADHD:

רוצים כרטיס לזוגי להופעה של נעם רותם?
הקליקו על הקישור לפורום רוק ישראלי, השיבו על שאלות חידון נעם רותם ואולי תקבלו כרטיס זוגי!

מי יזכה במאות שקלים באופיס דיפו?
שלב ההצבעות הגיע ואיתו תורכם להצביע לסיפורי בית הספר שהכי אהבתם - ולקבוע מי יהיה חביב הקהל שיפתח את שנת הלימודים הקרובה בכיף:

מיקי שמו יעשה לנו קיץ מתוק!
הקונדיטור הנודע מיקי שמו יתארח מחר בין השעות 13:00-14:00 בפורום קינוחים ומנות אחרונות וישיב לכל השאלות בנושא קינוחים קיציים.
אל תפספסו:

גולשי נכנסים בחינם ליריד "חוזרים לבית הספר" בגני התערוכה!
היום ומחר (11-12/08) מתקיים בגני התערוכה בתל אביב יריד והפנינג לקראת החזרה לבית הספר. קניות ומבצעים להורים והפעלות ומופעים לילדים.
הערב בשעה 18:00 יתקיים מופע לילדים של "פליק פלאק", ב-19:00 מופע של צ'ופצ'יק וב-19:30 מופע של הפיג'מות.
מחר ב-18:00 יתקיים מופע לילדים של "פליק פלאק", ב-19:00 מופע של צ'ופצ'יק וב-19:30 הופעה של עידן יניב.

גולשי תפוז מוזמנים להגיע לכניסה, להגיד "אנחנו גולשי תפוז" ולהיכנס בחינם ליריד!

ואל תשכחו לעבור בדוכן "דף הבית הראשון שלי", שם מתקיימת הגרלה למנוי לעיתון הילדים "אצבעוני" ואפשר להתחבק עם בובת הג'יראפה הענקית של "הסוד של מאיה"!
הזמנה לבלוגיה שלי
11/08/2010 | 17:57
1
אני שמחה להזמינכם לבלוגיה שלי,
טיפים לארגון ימי כיף,
בברכה,
סוזן בר - הפקות אירועים
www.suzanbar.co.il
שרשרו לכאן
04/08/2010 | 08:15
36
4
המלצה על בילוי בצפון
04/08/2010 | 01:50
21
את סוף השבוע האחרון בילינו בצימר ליד הכינרת ,חגגתי יום הולדת לחברה ורציתי להפתיע בעלת הצימר המליצה על פיקניק רומנטי
קיבלתי פלייר של LOVESTORY באתר יש המלצות על אחלה מקומות . בקיצור סופש ,חופש ,צימר ,שקיעה במצפה בית צידה עם יין ומלאה אוכל מפנק היה תענוג ואני ממליץ בחום
כתובות אינטרנט מצורפות:
אירועי מעגן הדייג קישון חיפה|בנדנ
04/08/2010 | 01:46
10
183
אירוע קרקס ועוד המון המון פעליות במעגן הדייג נמל הקישון חיפה
    הכניסה חופשית מ5 בערב עד 9 בערב
                  כולם מוזמנים
מתי חלים האירועים
04/08/2010 | 18:12
9
4
במעגן הדייג כול מוצש פעילות אחרת
05/08/2010 | 00:47
8
17
בבקשה הסבר לסתום כמוני
05/08/2010 | 08:33
7
5
הארועים רק במוצ"ש ?
אם כל מוצ"ש ארוע אחר, מה השבוע ? קרקס ?
מה קורה במעגן יתר השבוע ?
נראה לי מוזר לסגור את המעגן, אני קונה שם כל הזמן ולא סיפרו לי, לא פלייר, לא שלט על אירועים.
בפרוטרוט....
05/08/2010 | 23:43
6
7
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה
06/08/2010 | 09:18
5
2
דיווח מהשטח (אתמול)
08/08/2010 | 10:33
4
4
תור המכוניות שהשתרך בשעה 18:00 ומגרשי חניה עמוסים (לא מלאים, חיפה, יש מקום) עם מאות אנשים וילדים
בכניסה דידו לעברנו ומסביבנו ילדים על קביים קצרים עם הורים שאחזו בהם ומקצוענים בקביים גבוהות שעודדו אותם.
הדוכנים הלהיבו את הילדים בצילצולי פעמון על זכייה.
ההופעה יועדה לילדים עד גיל בי"ס.

לו היו לנו ילדים בגיל, ודאי זה היה יום כיף מיוחד עבורם.
לנו זה היה בילוי במסגרת ביקור במקום בו אנחנו אוהבים לבקר ולקנות.

אם מישהו מהמארגנים קורא, אפשר היה להביא כסאות, יש במחלקת טקסים של העירייה בשפע.
טנדר אחד (גזלן) לא מספיק, צריך לחשוב על עגלות (אם אין לו בלעדיות).
חבל שהשטח לא נוצל לדוכני תכשיטים, קעקועים, פיצ'יפקס ועוד, גם למבוגרים צריך מקום להוציא כסף.

למעגן הקישון פוטנציאל עצום לארועים מסוג זה.
כל הכבוד למארגנים על היוזמה.
איך מגיעים לחוף הזה?
09/08/2010 | 20:55
3
8
זה לא חוף, זו המרינה של חיפה בקישון
09/08/2010 | 21:02
2
21
או "מעגן שביט".
פעם כביש 58 עבר ממש ליד.
עכשיו צריך לפנות בצומת "ידין" מכביש האוטוסטרדה.
אפשר לעלות למחלף מהעיר התחתית (מעל תחנת הרכבת מזרח, אזור שוק הפשפשים) ולהתחבר לכביש או לעלות מגשר "פז".
האירוע האחרון שאני זוכר שם היה של חברת משקאות גדולה.
בכל קיץ עורכים שם את "פסטיבל הבירה".
אני קונה שם שרימפס וקלאמרי (כשר בד"צ) מהדייגים.
הבד"צ שלך מצא חן אצל האיש שלי.
11/08/2010 | 06:51
1
5

אפשר לקבל את ברכתו של הבד"צ  שמה במקום?
או בתרגום רש"י האם יש מסעדה באיזור שציינת שתספק לו את הנ"ל בלי שאצטרך לעבור עבירה בבית?

יום נעים
יש ויש
11/08/2010 | 08:27
4
היו שם כמה, רק אחת (שאישית אני לא אוהב) נשארה.
אני מעדיף לאכול אצל ג'אקו בסימטת קהילת סלוניקי (סמטת התמרים עד לפני 5 שנים).
זו סימטה בשוק הטורקי הצמוד לשד' העצמאות.
המסעדה היא לרוחב כל הסמטה כמעט, לא צריך מספר בית.

ברכה ? אין דג שלא אוכל את זה, רק תבקשו.
שישי 6.8, מסיבה ישראלית ב"גנקי" ת"א
03/08/2010 | 23:00
36
בשישי 6/8  שלומי ברק ואדם במסיבה ישראלית מדהימה ומרגשת.. בואו לשיר לרקוד  ולהשתולל בכיף.
קלידים: עופר לינדמן.
להזמנות  גנקי: 0522-5555-87    
טיול לילי לבנות לירושלים
03/08/2010 | 21:40
2
6
היכונו היכונו, הטיול הלילי לבנות ואמהות יוצא לדרך...
בשעה 22:00 בלילה יוצא אוטובוס ממרכז קרן אור (מרכז בעלי המלאכה 45 תל אביב) ישירות לירושלים, נחים קצת מהנסיעה ומתחילים פעילות חוויתית מרתקת, ממשיכים בתפילה לילה ברחבת הכותל ולקינוח  טיול מרגש של יותר משעה במנהרות הכותל המערבי.
לא סיימנו פה... מכאן אנחנו ממשיכות לסיור בעיר העתיקה והתוועדות מפנקת מלאה כל טוב וניגונים אל מול נופי ירושלים וקבלת הזריחה בתפילה סליחות מרגשת.
הטיול כולל אוכל ושתיה אך מומלץ להצטייד בסנדוויצים וחטיפים.
חזרה משוערת לתל אביב - 10:00 בבוקר.
מחיר לילדה עד גיל 15 - 126 ש"ח. למבוגרת - 155 ש"ח.
מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל.
לפרטים נוספים ניתן לפנות ל - 052855450 להודיה חן.
באיזה יום זה יוצא?
03/08/2010 | 23:18
1
7
אופס...
04/08/2010 | 11:23
2
ב - 11 לאוגוסט

:)

יהיה מדהים.
סיורי ערב בירושלים-אטרקציה לחום הבלתי נסבל
03/08/2010 | 13:34
49
אני ממליצה לעלות לירושלים לטיולי הערב של חברת אגדת עין כרם וכך לצאת מהמזגן לאוויר ירושלמי צונן באמצע הקיץ.
כל יום חמישי בחודשי יולי אוגוסט ותחילת ספטמבר הם מקיימים סיורים מרתקים-על חומות העיר העתיקה, סיורי סליחות וביום חמישי הזה -5.8 לילות ממילא.
הסיור הינו דינמי אותנטי וחוויתי.
אפשרי גם למשפחות.
אני ממליצה בחום.
הפנינג יוצרים בעץ
02/08/2010 | 11:29
5
הפנינג יוצרים בעץ
הנכם מוזמנים להפנינג יוצרים בעץ
של פורום נגרות ואומנויות בעץ
ההפנינג מציין את יום השנה הראשונה של פורום נגרות ואומנויות בעץ,בקישור ישנה הרחבה בקשר למציגים ולכיתות האומן שנקיים ביום שישי הקרוב
4/08/2010 טיילת עכו
03/08/2010 | 01:45
8
שלומי שבת קרקס מתנפחים לונה פארק ועוד
טיילת החדשה עכו מול המשטרה
      הכניסה חופשית
מטאורים
02/08/2010 | 16:17
3
1
שמעתי שיש מטר מטאורים ועורכים בנגב פסטיבל נלווה...
מישהו יודע באילו תאריכים זה מתרחש?
בנוסף הייתי רוצה לקחת איתי את האחיינים שלי, האם הפסטיבל מתאים לכל המשפחה??
אודה לכם על כל מידע שיעזור...
קישור
02/08/2010 | 16:45
1
כתובות אינטרנט מצורפות:
נעים להכיר, אשמח לתת המלצות ומידע נוסף
04/08/2010 | 19:51
1
26
לי, הרשי לי להכיר לך את פסטיבל "כוכבים בערבה".
ואת אכן צודקת לגמרי! מטר של מטאורים צפוי בשמי ישראל ב-12 באוגוסט וזו בהחלט סיבה למסיבה לכל חובבי האסטרונומיה.
הלילות הנקיים והנעימים של הערבה מתאימים במיוחד לצפייה במטר המטאורים ואליהם מתווספים סרטים מ"עולם אחר" מתחום האסטרונומיה והמדע הבדיוני וסיורים מדבריים לחגיגת כוכבים בערבה.
הפסטיבל הכולל סוף שבוע של קולנוע, תצפיות בכוכבים וסיורים יתקיים בערבה בתאריכים 12-14 באוגוסט, בשיתוף האגודה הישראלית לאסטרונומיה ומפעילי הלינה הכפרית בערבה.

לי, את מוזמנת לבוא עם כל המשפחה ולבלות סוף שבוע שכולו כוכבים – בפארק תמנע ובפארק ספיר שבערבה, בשיתוף האגודה הישראלית לאסטרונומיה.
מה הולך להיות בפסטיבל? מטר פרסאידים, סרטים מעולמות אחרים וטיולי זריחה.
זו בהחלט חוויה לכל המשפחה! ולכן אני ממליץ להגיע עם כולם!

והנה לינק עם כל הפרטים שאת צריכה, תאריכים, דרכי הגעה, אטרקציות, טיולים וצימרים מומלצים. בלינק גם תוכלי למצוא את התוכנית המלאה של הפסטיבל. בואו לראות את הכוכבים מקרוב!!
http://www.gonegev.co.il/arava/gp.asp?gpid=1485

אם יש לך עוד שאלות, אני פה!
חן חן וברוך הבא
06/08/2010 | 09:29
1
שלום לכולם, מחפש אטרקציות באזור תל אביב
02/08/2010 | 21:55
2
1
אז ככה רציתי לעשות משהו מיוחד לחברה שלי לרגל יום הולדתה.
חשבתי לערוך את היום ולחלק אותה לשלושה דברים
שייט בירקון, רכיבה על סוסים וטיול טרקטורנים...
אני פשוט צריך טלפונים של חברות שישכרו לי את הציוד לאטרקציות הנ"ל...

חשוב שזה יהיה באזור תל אביב כי אין לי אוטו ואנחנו נסתמך אך ורק על תחבורה ציבורית.
דרך אגב אנחנו גרים בראשון לציון
אפשר הצעה אחרת .....
04/08/2010 | 08:33
1
2
בלי  רכב תצטרך להתנייד בימים חמים אלו לאיזור השרון , כיוון שלפי מיטב ידיעתי אין עדיין  טיולי טרקטרונים בתל אביב או סביבותיה ובטח שלא טיולי סוסים.

מה דעתך לחגוג  בחווית ספארי לילה ?

או להתפנן באולם ה VIP של הסינימה סיטי בצומת גלילות עם סרט וצ'ופרים בהקרנה פרטית.

או לנסוע לחוף קיסריה לשלב ארוחה עם רחצה  בחוף  הרומנטי והקסום ביותר בארץ.

ראה בקישורים שצרפתי רעיונות, ועצה שלי, בימים עמוסי חום ולחות , בנות אוהבות ונהנות ממקומות ממוזגים עם חלונות ראווה, ופחות סדרות גיבוש ...

כתובות אינטרנט מצורפות:
ממש תודה רבה, הלכתי על הסאפרי נשמע ממש נחמד!!
04/08/2010 | 20:32
1
אם יש למישהו עוד הצעות זה יהיה מעולה!
למרוששים שבינינו
04/08/2010 | 11:47
2
סתם שתדעו, בדף הפייסבוק של ארקיע יצאו בתחרות שהפרס שלה הוא 3 כרטיסי טיסה לאחד מהיעדים שלה באירופה, די מגניב, בכלל הם מפרסמים שם דילים שווים בארץ לאילת ונותנים הטבות לחברי הדף בפייסבוק של 50$ לחו"ל ו-100 ש"ח בארץ.

בקיצור שווה להיכנס!

ארקיע בפייסבוק
10/08/2010 טיילת עכו עומר אדם
05/08/2010 | 00:50
3
הכניסה חופשית
יום חמישי 5/08/2010 לילות לבנים
05/08/2010 | 00:48
2
בדגניה א בטבריה הכניסה חופשית
לילות יפו כל מוצש
05/08/2010 | 11:23
4
13
איך מבלים היום בערב?
06/08/2010 | 11:20
3
4
איך מבלים את יום שישי החם והדביק הזה?

אנא הצעותיכם?

סרט לא בא לי, כי את הטובים ראינו ואת הלא טובים לא בא לנו לראות.

לשבת אצל חברים או אצלנו בבית עם חברים לא בא לי, כי אין לי חשק שוב בית.

ללכת לבית קפה לא בא לי כי אי אפשר לאכול מה שרוצים , וופל אמריקאי
וסלט עם טוסט יש לי גם בבית (לא אוהבת בשר ודגים בערב).

אוהבת שירה בציבור במקום טוב במרכז הארץ.

אז מה נשאר..........
לספור כוכבים..?
06/08/2010 | 14:32
2

מצדיעה לכל מי שמוציא את אפו החוצה בימים ולילות לוהטים אלו..........בבוקר מוקדם אני מבצעת רכישות פינוקים מסוגים שונים
להקל על המצור  והעוצר ( מרצון) בו אנו שרויים. סרט מהבלוקבסטר, הזמנה מערוץ הלווין, דרך אגב, אווטר הגיע לערוץ הסרטים של YES
קרטיבים, פירות , וכויצ"ב .....מהאוטו למזגן מהמזגן לכורסת הטלויזיה , במלאי ספרים ושבועונים והקשר עם העולם החיצון נשמר באמצעות ה

מצמצמת את השהייה בחוץ למינימום ההכרחי , וסופרת את שלושת השבועות שנותרו למהפך מזג האויר ב"ה.

אבל אם את רוצה לשיר, אני מצרפת לך קישור למקום חביב בשרון ,  והשני בהרצליה

תזמררי בכייף גם בשבילי

תודה שוקו, נראה לי אני אשיר אותם לבד.
06/08/2010 | 18:29
1
מצאנו סידור מדהים.

הולכים לסרט  שלבסוף השגנו אליו 6 כרטיסים.

לבית קולנוע שהוא לחוף ים.

אח"כ נוכל לשבת ולקשקש במזגן בבית הקפה של בית הקולנוע ולשתות
משהו קררררררר  וצונן, או לרדת לבית קפה למרגלות בית הקולנוע.

יהייה נחמד זה בטוח.
06/08/2010 | 20:31
2

בדיוק מה שלא רציתי ובכל זאת את מרוצה.

כלהכבוד בחירה טובה

בוקר טוב ושבת שלום, היינו אתמול בסרט
07/08/2010 | 07:18
1
2
"ארץ בראשית" סרט טבע חביב ביותר.

כדאי לקחת את הנכדים לסרט.

למי שיש כרטיס ישראכרט מקבל זוג כרטיסים לסרט תמורת 20 נקודות,
זה נודע לי רק אחרי שקניתי כרטיסים במחיר מלא, אז לכל הסבתות,
לידיעתכם, אל תגידו שלא סיפרתי.

תודה
08/08/2010 | 10:19
2

בתכנון ללכת לראות את הסרט הזה
ותודה על הטיפ
חסכת לי כסף

מחווה למרסדס סוסה
02/08/2010 | 00:20
4
3
ליאורה שרה מרסדס
באמפי נתניה על חוף הים, כניסה חופשית.

26/8/10 יום ה 21:00
פסטיבל גשרים בנחל
02/08/2010 | 00:23
4
בנחל אלכסנדר קיבוץ מעברות
כניסה חופשית
פסטיבל יער יתיר...הולך להיות מדהים!
01/08/2010 | 12:34
2
96
חברים יקרים, אני ממליץ בחום על פסטיבל יער יתיר, זו פשוט חוויה לכל המשפחה!!!!!

קבלו את כל המידע בכדי לא לפספס את הפסטיבל:
תאריכים : 8-10/8 כ"ח – ל' באלול
פסטיבל קיץ ססגוני ביער יתיר.
הפסטיבל יתקיים ביער יתיר הנמצא במרחק נסיעה של כשעה ורבע ממרכז הארץ.

הפסטיבל הוא "הכל כלול", מה זה אומר?
בין מגוון הפעילויות, יוכלו המשתתפים ליהנות מסיור בשבילי היער ברכב שטח מיוחד, ועוד מגוון אטרקציות כגון מעגל מתופפים, פינות יצירה ומחזור, מתקנים מתנפחים, פינת ליטוף ועוד המון פעילויות חוויותיות. והכל בכרטיס אחד!

הפעילות מתאימה לכל המשפחה. אפשר לשלב במהלך היום ביקור בסוסי - העיר העברית הקדומה ועוד מגוון סיורים וטיולים אחרים.

איפה הכל קורה??? הפעילות תתקיים ב"חניון דבורה" בסמוך לבית היערנים. שילוט הכוונה יוביל את המבקרים בתוככי היער.

עוד בתכנון- טיולי אופניים וטיולי רכיבה על סוסים (בתשלום נפרד) - לא לפספס!

מחיר כניסה לפסטיבל – 20 ₪ לאדם מגיל 3 .

לפרטים נוספים – מוקד תיירות חבל יתיר – 1599-507-517

ומה עוד הולך להיות שם? מופע יער – סימפונט רעננה ויהורם גאון ותזמורתו.

תאריך: 10/8, ל' באב  בשעה 20:00

מופע של יהורם גאון ותזמורתו יתקיים באמפיתיאטרון שביער יתיר.

בתכנית: מופע פתיחה- סימפונט רעננה בניצוחו של דודי זבה ולאחר מכן מופע מלא של יהורם גאון ותזמורתו.

עלות המופע- 40 ₪ לאדם. (מומלץ להגיע עם לבוש חם, כן יש מצב שיהיה קריר מאוד.....)

לפרטים נוספים והזמנות- 02-9969164
http://www.gonegev.co.il/araddeadsea/gp.asp?gpid=1...

לשאלות, אני פה!!! תשאלו, ותבואו - כי הולך להיות מעולהההההה

פסטיבל יער יתיר...הולך להיות אדיר!
01/08/2010 | 17:06
1
4
נשמע יותר טוב, לא? :)
סחטיקה על ההברקה!
02/08/2010 | 09:58
3
דילמה- איפה לטייל בסופ"ש
30/07/2010 | 12:48
23
28
אהלן,

אנחנו 4 חברים + קרוב משפחה מאוסטרליה.
רוצים לעשות מסלול של יום (מחר). האופציות:
1) ירושלים. העיר העתיקה.
2) כנרת/מסלול של נחל

מישהו יודע להמליץ?
המלצה לטיול בסופ"ש
30/07/2010 | 14:07
6
שלום, שמי סוזן בר ואני מארגנת טיולים, גרה בגליל התחתון ומכירה המון פינות חמד קסומות בצפון,
המלצתי להגיע לצפון, לטייל במגרסה, מסלול הליכה במים, או לעשות רפטינג בנהר הירדן, ארוחת צהרים במסעדת איסקנדר,
טיול בירושלים אני ממליצה בשעות הערב, יש קסם בירושלים שמתרחש בשעות הערב, עם האורות וכו'.
מקווה שעזרתי,
שבת שלום.
צא מהדילמה
30/07/2010 | 16:28
1
7

תלחץ על הקישור ותקבל שפע רעיונות

מחר  צפוי להיות עומס חום כבד במיוחד
לדעתי הליכה במימי המג'רסה עשויה להיות חוויה רטובה ולא מעיקה
ומשם ארוחת צהריים (דגים) על שפת הכנרת בעין גב  או במסעדת הבשרים מרינדו ,ממול .

המון תודה!
30/07/2010 | 16:56
2
זה נמשע אחלה

יש המלצה למסלול נחל עם הרבה מים?
(חבר'ה בני 25, דרגת קושי בינונית-קלה).
שוקולד, ראיתי את כל מה שיש לעשות ביולי אוג'
28/07/2010 | 21:54
6
3
אבל את יודעת שלי תמיד יש שאלות קשות...אני וחברה ושני ילדים בת 8 ובן 11 רוצים לבלות יום כיף שיישלב גם מים וגם איזו מסעדה טובה...יש לך רעיון?אני מר"ג....ואנחנו מחכות להצעות....
ראי תשובתי לאדם
30/07/2010 | 16:36
5
9

לא ציינת אם את רוצה להשאר בתחום המרכז ,  ואם אתן ממונעות..............אתן יכולות להשאר באיזור המרכז
להתפנן  בחוף הדולפינריום , ולאכול  שם במסעדת מנטה ריי .  ההגעה לשם מרמת גן עם קווי 61 או 30 עד מסוף כרמלית והליכה של 10 דקות לאורך הטיילת לכיוון יפו.  מסעדות נוספות יש במתחם התחנה החדש שנפתח ממש מעבר לכביש או בנווה צדק.  למקרה שתגענה ברכב פרטי יש מגרש חנייה גדול אחרי גן צ'רלס קלור.

יום כייף לא הרחק מהמרכז ניתן לעשות גם בחמי יואב, בחוף מכמורת, ובנחשולים (טנטורה) .
מסלול
30/07/2010 | 18:41
4
5
חוץ מהמסג'רה.
אני מחפש

מסלול מעגלי. רמה בינונית-קלה
עם הרבה מים
במרחק של עד 3 שעות מת"א

מה מומלץ?

אגב, איפה אפשר לקנות שקית עמידה במים בשבת?
כוונתך לשקיות קרח?
01/08/2010 | 09:14
2

במרבית תחנות הדלק יש מכונות עם שקיות קרח.

מסלול המים  במרחק 3 שעות נסיעה   מלבד הזאכי הוא נחל שניר ליד מעין ברוך על הכביש המוליך לגושרים.  שמורה מסודרת עם מסלול הליכה נעים ורטוב.
שקיות אטומות למים
02/08/2010 | 00:04
2
27
בריקושט בכל מתחם שפתוח בשבת ויש כזו חנות, או למטייל או חנויות מהסוג הזה. יש חנות כזו במתחם גן שמואל, ונדמה לי שגם בשפיים.

אבל מנסיון גם שקיות שקונים בסופר עם פסגור הן אטומות למים. אפשר לנעול בתוכן פלאפון ושאר מכשירים שלא רצוי שירטבו ולא קורה להם כלום.
יש דבר כזה?
02/08/2010 | 09:57
1
5

וואלה לא ידעתי .............חשבתי שצריך לעשות למינציה על מנת לאטום

הושכלתי

תודה
יש אלהים?
02/08/2010 | 10:39
2
האם הוא יכול להמציא אבן שהוא לא יכול לזרוק אותה
אז בינתיים עד שתהיה תשובה לשאלה הזו מישהו המציא שקיות - אטומות - למים, וגם עושה על זה קופה לא קטנה..
כי כאמור אפשר לקנות בכל סופר חבילה של איזה 10-20 שקיות (תלוי בגודל) עם פסגור והן אטומות למים ועולות הרבה פחות.

כתובות אינטרנט מצורפות:
חוצה ישראל
31/07/2010 | 15:13
1
6
שלום

בן דוד מאוסטרליה (25, דובר אנגלית ועברית) הגיע לביקור בארץ. הוא היה פה כבר די הרבה פעמים בעבר.
יש לי שבועיים פנויים לטייל לבד.

מישהו יודע להמליץ על סיורים מודרכים (רצוי באנגלית):
נחלי הצפון/כנרת
ירושלים (ביום, בערב)

אם הוא רוצה לעשות מסלול בשביל ישראל- זה רק עצמאית? איזה קטע מומלץ בשביל במזג אויר חם כמו בימים האחורנים?

איך אפשר להגיע מאשדוד או ת"א למצדה בתחבורה ציבורית?

כל הצעה אחרת תתקבל בברכה.
חכה שגל החום יעבור ....
01/08/2010 | 09:11
1

לשאלותיך..........

בימים לוהטים שכאלה חפש מסלולים רטובים

קטע הירדן ליד כפר בלום
הבנייאס
שמורת נחל שניר
גדות
הכנרת

בכל המקומות הללו ניתן גם ללון בתנאי קמפינג.

לעשות את שביל ישראל במזג אויר שכזה נראה לי קצת לא אחראי .

למצדה יש קו ישיר של אגד מתל אביב , הכנס לאתר של אגד לבדוק לוח זמנים .

איזור כנרת, למי שיודע...
30/07/2010 | 21:58
3
5
למישהו יש מידע לגבי ליל אהבה בצמח, פסטיבל בראשית, בזאר גנוסר?

למי שיש כל מידע, תאריכים, או כל דבר אחר לגבי הנ"ל אשמח מאוד

תודה מראש
תלחץ....
01/08/2010 | 09:22
2
3
וגם
01/08/2010 | 09:24
1
1
תודה רבה לך אבל אין לי תשובות פה
01/08/2010 | 22:33
4
הבאת לי אחלה אירועים אבל לא מה ששאלתי.
אטרקציות באילת
31/07/2010 | 02:13
6
39
בעוד שבועיים וחצי, אני ושני ילדיי (9, 12)
נגיע לעיר הדרומית לבלות במלון למשך 4 ימים.
מתוכם יומיים מלאים.
היינו כבר במצפה התת ימי, בעיר המלכים, IMAX.
פרט לים \ בריכה, חשבנו על ריף הדולפינים ואו שייט בספינת זכוכית.
ברשת אין כל כך פירוט, אשמח להמלצות מכאלו שהיו.
בריף הדולפינים, פרט לשחיה \ צלילה עם הדולפינים, יש טעם ללכת לשם בכלל ?
בספינת הזכוכית (יש סוגים שונים ?) יש צורך בדרכון ?

בדרך לאילת אני מתכוון לעבור דרך ים המלח, איזה חוף מומלץ ?

מסעדות זולות ?

תשובה
31/07/2010 | 15:08
5
7
באר עברונה מעיין א דפיה באזור אילת
איך להגיע בנסיעה צפונה מאילת על כביש הערבה , מאה מטר לאחרי סימון הקילומטר ה 20 לאילת ,יורדים מזרחה לדרך עפר,נמצא את השילוט חוות עברונה בארות שרשרת ,נוסעים בדרך עד לדרך סלולה ,אשר בעברה הייתה הכביש הישן לאילת,במפגש פונים צפונה בעקבות השילוט לבארות שרשרת,לאחר קילומטר נבחין בסככה ושלט מידע על הבארות,בהמשך הנסיעה צפונה לעוד כארבעה קילומטר מגיעים לשלושה קבוצות של דקלי דום, הדרך מסומנת בשחור ממשיכים מדקלי הדום עוד צפונה עד לבאר דרגת קושי קלה.

פרוש שמה של עברונה הוא כפי הנראה מקום מעבר, הבאר ממוקמת ליד דרך שהוליכה מוסלמים מערב הסעודית לכוון צפון אפריקה, במקום הייתה בעבר חווה חקלאית ,כאשר אספקת המים לגידולים נשאבה ממעיין סמוך, ומערכת ההשקיה התבססה על מאגר המים בבאר הלא עמוקה שנחפרה 200 מטר מהחווה,בבוקר מוקדם ,

ליד , סיור בדרך הפלמנגו אזור אילת
איך להגיע בנסיעה צפונה מאילת על כביש הערבה , מאה מטר לאחרי סימון הקילומטר ה 20 לאילת ,יורדים מזרחה לדרך עפר,נראה שלט לכיוון פוגרות עין עברונה  ממשיכים  על דרך העפר העוברת בסמוך לחוות רודד,נמצא את השילוט חוות עברונה בארות שרשרת ,נוסעים בדרך עד לבריכות המלח,
דרגת קושי קלה,עבירות לרכב פרטי. שירותים בטבע,אין ברזיות.

ריף הדולפינים ,לא לשכוח להביא בגדי ים חמוד

המצפה התת ימי אילת
כניסה בתשלום
סוג האתר : אקווריום תת ימי

כיצד מגיעים : האתר ממוקם בכביש הדרומי של אילת לכוון מעבר הגבול טאבה, כשמונה ק"מ דרומית למרכז העיר אילת
האתר פתוח בימים : א-ה בשעות 09:00-16:00 ,יום שישי בשעות  10:00- 14:00,שבת בשעות 10:00-17:00.

חוות הגמלים – נחל שלמה אילת
ממוקם באזור אילת
כניסה לחווה אינה בתשלום ,התשלום רק בעבור סיורים ורכיבה,וכמובן קניה בחנות המזכרות ושימוש במזנון,
באתר נתבונן בבעלי חיים,גמלים חמורים,כבשים ועיזים
כתובת : בכניסה לנחל שלמה ביציאה הצפון מערבית של העיר בכביש הגבול המצרי.
האתר פתוח בכל ימות השבוע  בשעות 09:00-13:00 ובשעות 17:00-21:00,

באתר ניתן לצפות בבעלי החיים , ניתנת הדרכה לבעלי החיים במקום בתאום מראש,ניתן ללטף את בעלי החיים , ניתן להאכיל את בעלי החיים במקומות מוגדרים,פינת פעילות לילדים,חנייה, פינת ישיבה ,מרבצי אוהלים,שתייה חמה מוגשת,מזנון וחנות מזכרות,מגוון טיולים וסיורים מודרכים ברכיבה על גמלים,בחווה חוות רכיבה הנקראת מרכבות שלמה המלך לסיורים על גבי כרכרות הרתומות לחמורים,

כל אלה הם רק קמצוץ ממה שיש
קבל קופונים
01/08/2010 | 09:30
1
9
רב תודות
04/08/2010 | 18:15
1
תודה על הפירוט, לגבי הריף....
04/08/2010 | 18:14
2
3
פרט לבגדי ים ולכך שאני חמוד,
האם האתר מומלץ בכלל,
מה בדיוק יש שם ?
מומלץ מאוד!
05/08/2010 | 13:21
4

במיוחד עם ילדים בגילאים שלך.
אנחנו נכנסים לשם כל פעם שאנחנו באילת.

זהו חוף ים סגור... מוסדר עם שרותי רחצה.
אפשר להכנס למים לשחות לשרנקל כמו בחופים האחרים
התוספת כאן היא הצפיה בדולפינים המתקרבים לגדר המפרידה בין המתחם שלהם לשטח הרחצה.
גם כשיושבים על החוף רואים את הדולפינים הקופצים... חוויה.
נוסף לכך יש גשרון ממנו רואים את הדולפינים ופעם בשעה , כמדומני ,מאלף מסביר על הדולפינים ומשחק איתם לעיני הקהל.
יש גם שעות האכלה.

כדאי כבר אמרתי ?

לספינת הזכוכית לא צריך דרכון היא שטה רחוק מחוף ירדן אבל רואים ממנה את עקבה.
חוויה מומלצת.
היינו כמה פעמים בסירות שונות... יש הבדלים...
יחד עם זאת כל אחד מתרשם ממשהו אחר.
בפעם האחרונה היה מאוד יפה.
אם אזכר בשם החברה אכתוב בהמשך היום.

חופשה  נעימה!

חחחחח
05/08/2010 | 13:25
6

קריאה סלקטיבית

פייטוש ציין שהאתר חמוד

כדאי שתביא גם מגבות.
מיתוס אכזיב בשקיעה
28/07/2010 | 07:42
6
18
מיתוס אכזיב בשקיעה
כאשר הייתי צעיר בגיל התיכון היה לי מורה לתנך שנהג לומר מעודי לא שמעתי ....  נראה לי שמצאתי את תאומו במדינת אכזיב אצל הקולגה אלי אביבי ,עוד דמות ציורית הייתה לי בראש במפגש המחודש אחרי ארבעים ומשהו שנה שמו היה הברון מינכהאוזן .

בתקופת לימודי בבצלאל היינו מארגנים את מסיבות הסיום על חוף הים באכזיב   וכמובן שצוות הארגון בילה שבוע לפני להקמת הפרויקט וכמונו שהו במקום צעירים או יותר נכון צעירות בנות טיפש עשר  שברחו מביתם וחשבו שדמותו האבהית  של הפטרון ומלך המדינה היא התשובה לחופש והמרדנות.  

האמת לאמיתה סביב  המקום ובתי הכפר הערבי היה שתושביו ברחו ללבנון טרם הקמת המדינה  , המקום הפראי שימש  מקום לאנשים שמסגרות אינם דפוס חיים,לאנשי השו שו מקום פעילות ,  חלק גדול מהמבנים נהרס ברבות הימים, נותרו מתי מעט,וכמובן המסגד והאנשים הקבורים בבית הקברות , כי אלו שכחו לברוח ואחרו את המועד.

ממול לבית הקברות ומעבר לכביש ,ממוקם מבנה , אשר שימש את תושבי הכפר לימן כבית ספר ומגורים ובתי הכפר אף הם שימשו למטרה זאת  ,כל זאת  טרם עלות הישוב לנקודת  הקבע כיום, שנים לפני  שהמלך הגיע לאזור מסיוריו מעבר לים  וקביעת מקום מדינתו בנקודה.

כיום שטח המדינה צומצם בזכות הקמת מועדון הים התיכון ופארק  ,חלק מהחוף הפך לחוף ציבורי מוסדר
גם כיום בביקורי צבת אותי משהו בלב כפי הנראה הזיכרונות, המפרץ הקטן והמסולע ,השקט והשלווה המופרעים רק מרעש המכוניות החולפות בכביש הבקשיש .

הבתים אשר התגוררתי מול הים אינם כיום , אבל אני ממליץ לבקר ולשלם את האתנן לביקור במקום לצפות באוסף במוזיאון באכזיב שנתרם מבתי השכנים שברחו וממעמקי הים בהשאלה ממדינת ישראל ל 99 שנה  ,כלומר נותרו עוד 37 שנים לחזרת המדינה החדשה לחיק  מדינת ישראל והרכוש למוזיאונים .

ובכן הגענו לאחר ארבעים שנה במדבר שוב למדינת אכזיב ,פגשנו את המיתוס והדמות האגדית של המלך ,ישבנו תחת צל עציו ושמענו את סיפוריו הקולחים .

סיפור האגדה  מפי המלך
אלי אביבי נולד בפרס בשנת 1930, בגיל שנה עלה עם הוריו באוטובוס דרך מדבריות עירק וירדן והגיעו למגורים ברחוב מולדת בתל אביב, יחד עימו גרו בשכונה אליהו נאוי ,נחמן פרקש ועוד , בגיל שבע ארגן כנופיית ילדים והחלו לפרוק עול, בפסי הרכבת שמו חתיכות מתכת וכשהיא האטה פרצו לקרונות וגנבו על פי דבריו אוכל שהיה מיועד לצבא הבריטי , כאשר נתפסו היו מגיעים להישפט בבית המשפט בידי השופט היהודי בכור שטרית  בבית המשפט הבריטי, גזר הדין היה מיל לכל משפט ,כאשר לימים כך סיפר  המלך , ביקר נכדו של בכור שטרית באכזיב ושמע את הסיפור החזיר לו שקית מטבעות מיל של הקנסות ששילם .

עוד באותה תקופה בצעירותו , נהג אלי לקרוא ספרות מופת וסיפורת מספרים,  שרכש בכסף אשר קבל מאביו תמורת עבודתו עימו, לטענתו כ 20.000 ספרים וכתבי עת ישנים בספרייתו.

הספור ממשיך ומתגלגל לגיל 12 שאז התנדב להגנה ושימש כשליח להעברת נשק וידיעות, כאשר הגיע לגיל המכובד 15 עזב את ביתו והצטרף להכשרה הימית בקבוץ שדות ים על מנת ללמוד ימאות ולהצטרף לפלוגות הים, צי הסירות מנה שלוש סירות שבהם למדו לחתור  לשוט בסירות מפרש ולשחות.

כאן ציין שמות מפורסמים שחלקו עמו את ההכשרה כמו שייקה אופיר,נעמי פולנסקי  ועוד  , כמו כן החל לעזור בנושא העפלה, כמובן שהיה עם יוחאי בן נון בנמל חיפה מחופשים כערבים , בגיל 17 עזב הכול והחל להפליג ברחבי העולם, למד להיות דייג בהולנד,ביקר בבירות העולם וחקר את נשות היבשת , שירת בצי הסוחר באונייה שהביא בולי עץ מאפריקה לישראל.

לאחר שהתעייף מהמסעות הגיע לאחותו בכפר לימן והחל לטייל באזור עד שהגיע לממלכתו לעתיד וקבע את מושבו, כאשר הגיעו אנשי ממשל לנקודה ואמרו לו שעליו לפנותה כיוון שחסר אישור מבעל הקרקע שהיא  מחלקת הרכוש הנטוש ברכוש הנפקדים , הגיע למחרת לחיפה  למחלקת האפוטרופוס לרכוש הנפקדים וסיפר לממונה דוד הופמן שהוא גר במקום ועסוק הן בשמירת המקום כנגד בוזזים  והן בכתיבת ספר ולכן הוא מבקר חוזה חכירה עם המנהל ,בשלב הזה ניתן לו חוזה חכירה ל99 שנה תמורת 18 לירות של אז, לאחר שהחוזה נמצא בכיסו ,הוכרזה המדינה על מנת להשתמש בקלף הזה במלחמתו בשלטונות.

כאשר חזרו אנשי הממשל לגרשו נשלף מסמך החכירה ומאז פרצה מלחמת האדמות בחלקה הצפוני של המדינה.במוחו הקודח  נוצר הרעיון לבנות ספינה פניקית ולבצע סיורי חופים בנמלים פניקים בצפון ,אך תוכנית זאת לא יצאה אל הפועל.

את נשותיו של המלך הכרתי , סביב הראשונה תמרה שהייתה ילידת נחליאל בחדרה ,נוצר המיתוס  כאילו הייתה נסיכה הודית שנחטפה בידי שודדי ים הובלה ללבנון וקפצה מהאוניה שהובילה אותה בחופי אכזיב וכך הגיע למקום ,אבל האמת, שחברת אגד אשמה במקרה,כיוון שתמרה התגוררה בקבוץ סעד בדרום החליטה יום אחד לעלות על אוטובוס והופיעה בשערי המקום, לאחר תקופה של שנתיים גורשה מהמקום.

לאחר שנים הופיע רינה הבלונדינית מצרפת,סיירה בארץ הגיעה לאכזיב וקבעה את מקומה בנקודה.  לאלי ולשתי נשותיו, לא היו ילדים כפי שטען מרצון, אך קיימים ילדים ,איני יודע כמה מנשים אחרות ,אחד כזה נמצא במדינת אכזיב וסועד את אביו .

אחרית מעשה יכולנו להמשיך ולהקשיב אבל הזמן דחק, הנשים המבוגרות שהיו עימי היו מוקסמות מהאדם וסיפוריו ,או יותר נכון קסם האגדה הקדומה נתן נופך לדמות .

סיירתי בשטח החוף בין סלעי הבזלת, אוחז כוס קפה מהתרמוס נהניתי מרוח שעלתה מהים  ,סיירתי במבנים שנותרו נהניתי מהיופי הפראי והאזנתי לסיפורי מלך מדינת אכזיב ובסך הכול סיור מומלץ.
יפה כתבת פייטוש ואני מוסיפה....
28/07/2010 | 07:54
5

שיש משם  טיילת מקסימה עד לחוף בצת  ולראש הנקרה שהוקמה הודות לקק"ל , וחנייה נוחה הנושקת לקו המים

לדעתי זה החוף הכי יפה בארץ לא לחינם כתבה עליו נעמי שמר את משיריה המקסימים " לילה על חוף אכזיב"

צימרים טובים יש במושב בצת ובכפר לימן הסמוכים
ומסעדה טובה מומלצת היא אסתושה.
אם עושים מאמץ קטן אפשר להגיע לארוחת בוקר  נפלאה אצל סמדר בכליל  

אינשאללה יבוא השלום במהרה, ונוכל לעבור את הגדר אל השכנים בצפון.
עוד פרט קטן
28/07/2010 | 21:40
1
בתאריך 16/2/1971 צילם אלי אביבי בליווי זוגתו רינה את בר המצווה שלי וחתונת אחותי באולמי "תפארת" ז"ל.
אם היה לאלי שקל על כל צילום שצילם בימי חייו, היה מיליארדר.
אדם מיוחד שלא זוכה לכבוד המגיע לו.
העיר המביישת את מייסדיה
23/07/2010 | 08:08
3
5
העיר המביישת את מייסדיה
עיר שאינה מטפחת ומשמרת את כבוד זיכרונם של מיסדתיה מוטב שטמן בתהום הנשייה  
בביקור אשר לאחרונה ערכתי בבית הקברות  הישן בנהרייה  עמדו למולי עליבותם של קברי מייסדיי העיר העומדים בינות לגלי אשפה קוצים וסחי.

בית הקברות הישן של העיר בחלקה המזרחי של העיר מחולק לחלקה הצבאית בחזית אל מול שער הכניסה וחלקת  הותיקים בחלק המערבי של בית הקברות.

החלקה הצבאים מסודרת כמו שנאמר לימין שור, טובלת בים של צמחים ופרחים כיאה למקום שמכבד את מתיו כפי שאנו רגילים לראות במקום שמור ומטופח.

לעומתו החלקה של ותיקי העיר זועק בשיממונו , בעליבותו במצבות המוטות ביגון והדהויות, חלקה זאת שהוקמה בשנת 1935 זועקת ומשוואת לזעקה האם שכחתם את פועלנו ?

אינני יודע במה עוסקים ועסקו ראשי העיר בעבר ובהווה בנושא שימור מורשת העיר ,אך הנצחת המייסדים אינה יאה  ועולבת בהם ,במבחן התוצאה הייתי מעניק להם את הציון אפס.

בינות למצבות שבהם טמונים אנשי העיר הראשונים ומן המייסדים ,ניתן לראות בחלקת הותיקים מצבות מטופחות השייכות למשפחות של עשירי התעשייה בישראל שצמחו בעיר נהרייה , כמו שטראוס ,זוגלובק וכמובן ורטהיימר .

מעט היסטוריה

הוגה הקמת העיר יוסף לוי שנולד בשנת 1912 ועלה לישראל בחלוצי העלייה השנייה ,עבד כמהנדס בתל אביב ,עבר לחיפה והקים את חברת קדם בשנת 1934 על מנת לקנות שטחי אדמה ולהקים על פי חזונו שטח של משקים חקלאיים  , ליהודים אשר ימלטו מעליית הנאצים בגרמניה לישראל.

יוסף לוי רכש 3200 דונם מידיה  של משפחת טוויני מביירות  אשר היו לו שטחי אדמה חקלאיים באזור נהרייה של היום, אך לא התגוררו במקום , מחשבתו של הנכבד הערבי למכור את השטח על מנת שישמרו את שאר שטחיו במקום וימנעו מתפישת אדמותיו בידי בדואיים נודדים , בתכנונו של יוסף הייה רחוב ראשי אשר ממנו יצאו חלקות חקלאיות מתוכננות הן למיקום בית המגורים והן לסוגי הגידולים שיגודלו ,דרך הכביש הראשי הייתה אמורה הסחורה החקלאית לצאת לשווקים .

כיוון שכסף רב לא הייה באמתחתו צירף אליו עוד שני שותפים שיעזרו לו בהשמת חזונו, את זליג סוסקין במקצועו אגרונום, ואת היינרין כהן שעזב לאחר זמן מועט ואת מקומו תפס שמעון רייך .

עוד טמונים בחלקת הוותיקים ליברמן שכיום בביתו ממוקם מוזיאון ליברמן לתולדות העיר,אשר רכש 400 דונם מידי יוסף לוי  והקים את חברת נהרייה למשקים זעירים  ולימים ייזכר כבעלי מפעלי וולקן למצברים,ליברמן התאבד בשכבו על מסילת הרכבת בשבר אישי וטמון בחלקה הרגילה עם כולם.

יונה ואברהם זוגלובג מתעשיית הנקניק והבשר, שעלו לישראל בשנים 1936-7 וקנו את חלקות 5.6.7 מתוכנית המתאר  ביחד עם השותף ריכלבסקי שעזב לאחר זמן מה.

קבר נוסף הוא קברו של הרב קלר שהיה רבם של אסירי כלא עכו וזיהה את חללי שיירת יחיאם לאחר שנפלו בקרב במארב הכנופיות הערביות.

דמות נוספת המדריך החקלאי של המשקים בנימין ירמיאס ואשתו הגננת   המוכרים לנו יותר כהוריו של בעל מסעדת הדגים בעכו אורי בורי .

ולסיום מוטב היה שפרנסי העיר ירימו את ראשם ויטפחו את מורשתם כי מי שאינו משמר את עברו איזה זכות יש לו בהווה ובעתיד.
עוד חזון למועד
23/07/2010 | 09:21
2
1
ביום שיפריטו את בתי העלמין וחברה קדישא תהיה מחוץ לגדר, מרבית הכספים ילכו לייעודם וחלק קטן לכיסי המנהלים.
כיום המצב הפוך.
לראיה, בתי העלמין בקיבוצים.
לא הייתי, שמעתי שגם מייסדי תל אביב נמצאים במקום שמבייש את שיכורי התחנה המרכזית.
בית הקברות בטרומפלדור, תל אביב, די מטופח
23/07/2010 | 09:36
1
2
ככה זה כשבית קברות הופך לאתר תיירות.
אני אישית נגד חברא קדישא בגלל הכפייה הדתית, אבל כדאי לזכור שהחלקות בקיבוצים יקרות עד כדי כך שלרבים אין אפשרות להיקבר בהן, גם זו תוצאת ההפרטה. כלומר צריך לבטל את המונופול של האורתודוכסיה בקבורה ולהוציא אותה מידי חברא קדישא, אבל לא בטוח שהעברתה לידי ידיים פרטיות היא הפתרון.
ואם כבר מדברים על פיתרון, נכון שקשה במדינה כמו ישראל לדבר על חלופות לקבורה, אבל כל מי שמזדמן לערי קברים כגון גבעת שאול או ירקון, ומוכן לפתוח קצת את החשיבה מבין שלאורך זמן קבורה באופן כזה לא תוכל להיות פתרון. המדיה מתכסה בקברי בטון ושיש פרמננטיים ולחיים לא יוותר מקום. החשיבות היא לא לתת כבוד דרך הפיכת הקברים למשהו קדוש, אלא מציאת חלופות לקבורה ואת הכבוד לתת בדרכים שאינן מבזבזות את הקרקע.
מזדהה עם כל מילה!
28/07/2010 | 07:44
2
מביאה מידע משוק הבידור בחינם.
26/07/2010 | 14:34
17
11
בהזדמנות זו אביא לידיעתכם  מידע על כמה מופעים בכיכר רמב"ם בר"ג.

17.8 מרגלית צנעני במיבטב הלהיטים בשעה 21.00

18.8 "צלילי אופרה בכיכר" התזמורת הסימפונית הצעירה רמת-גן
מגישה את המיטב של שטראוס, ורדי, רוסיני, גרשווין ועוד... עם שלושה
זמרי אופרה. בשעה 21.00

19.8 ירדנה ארזי במופע "בושם על עורי" חגיגה ישראלית במלא מובן המילה,
מבחר מלהיטיה המוכרים והאהובים. בשעה 21.00

כניסה חופשית המופעים בישיבה, לפרטים 6122776

הורים ומתבגרים 12-14 מוזמנים לב'גובה העיינים'
25/07/2010 | 23:00
6
מחנה של 3 ימים ביערות ביריה בצפון. דרך חוויתית מאתגרת ואינטימית לציין את התקופה שנושקת לבר/בת מצווה.
טקס מעבר ייחודי. למחנה יוצא הורה אחד עם ילד אחד.שניים במסע שעובר דרך בניה בשטח, תחרות שקשוקות, טיפוס על עצים,ואתגרים רבים נוספים.
הכנסו לקישור בחתימה בתחתית ההודעה וצפו בסרטון על המחנה ובתגובות של משתתפים.
תאריכים קרובים:
20/8-22/8
23/9-25/9
30/9-2/10

פרטים נוספים:052-3397709
mm.meshutaf@gmail.com
ביום שישי הקרוב...30.07.2010
27/07/2010 | 15:12
מסיבת הקיץ הכי חמה בצפון לגילאי 40-50 פלוס עם "החברים של ג'ו" באולמי בית חן רחוב קרן היסוד 64 מרכז סביניה - קרית ביאליק בואו ליהנות מערב בלתי נישכח די.גי. מספר 1 בארץ "רובי-נוי" הגדול מכולם כיבוד עשיר כיד המלך ....וודקה , שתיה קרה , שתיה חמה , עוגות ואבטיח חופשי...חופשי...מחיר כניסה 50 שקלים לאדם הקדימו להזמין מקומות 0522691114 ג'ו האולם נוח וממוזג חניה חופשית ...להתראות במסיבה...
2/08/2010 הפינגג ענק בשלומי
27/07/2010 | 01:49
ברחבת המתנס הופעות פעליות ועוד הכניסה חופשית
21/08/2010 יתקיים בנמל הקישון
25/07/2010 | 15:33
פסטיבל להקות על במה אחת כוח הראסטה ועוד
הכניסה חופשית כולם מוזמנים
מעגן הדייג נמל הקישון חיפה מוצש ב 8 בערב עד חצות
סוף שבוע אוריינטלי
25/07/2010 | 12:44
1
סוף שבוע אוריינטלי
הנכם מוזמנים לסוף שבוע של הפנינג ריקודי בטן במלון נווה שלום ב- 20 -21 לאוגוסט.
סדנאות, מופעים, הרקדות, באזאר ססגוני, סדנאות תיפוף
וסתם התרגעות בבריכה.
נבחרת של 60 מורים ומורות מכל הארץ יטלו חלק באירוע.

אפשרויות אירוח-
יום סדנאות על בסיס יומי שישי או שבת מ-10.00 עד חצות- 300 ש"ח
שישי ושבת ללא לינה מבוקר עד חצות- 500 ש"ח
שישי ושבת עם לינה - 700 ש"ח

לפרטים אנא היכנסו לפורטל הרישמי של ריקודי הבטן -חביבי יא עייני
www.bellydance-israel/co/il

סיורי סליחות בירושלים
21/07/2010 | 11:20
51

סיורי סליחות בירושלים  בין התאריכים 16-09-2010 – 12-08-2010

טיולי הסליחות בירושלים הפכו בשנים האחרונות לפופולריים ביותר, אנו מזמינים אתכם לפסוע עמנו בסמטאותיה הקסומות של העיר העתיקה ולחוות סיור המאפשר להציץ לעיר הקודש בזמן הכי מיוחד בשנה.
סיור סליחות בירושלים, משלב בין חוויית השתתפות בתפילת "סליחות" או צפייה במתפללים, לבין הליכה ברחובותיה הייחודיים ובסמטאותיה הקסומות של ירושלים בשעות הלילה.
נקיים שני סוגי סיורים: בשכונת נחלאות הציורית וכן  וברובע היהודי.

סיור בשכונת נחלאות
• נחלאות, מקבץ  שכונות ססגונית והמסופרת בירושלים, נבקר ונשוטט בסמטאות
• נשמע את סיפורה של שכונת אוהל משה, השכונה הספרדית של דוברי הלדינו
• נספר על דמויות ואישים שחיו וגדלו בשכונה
• נתוודע למסורות עדות ומנהגים הקשורים לימי הסליחות
• נבקר באחד מבתי הכנסת העתיקים בשכונה ונשמע את סיפורי הסליחות שהתרחשו בו
• נלך בסמטאות השכונות  שלל אתריה: התנור, המקווה, הבור.
• נתרגש מתקיעת השופר ומקדושת המקום, ונצטרף לתפילה המונית בכותל

לוח זמנים לסיור נחלאות
19:30                   יציאה מבנייני האומה
22:45 – 20:00      סיור בשכונה + ביקור בבית כנסת + כיבוד קל
23:15 – 22:45      נסיעה לעיר העתיקה
01:00 – 23:15     ביקור ברובע היהודי וסיום בכותל
01:20 – 01:00     חזרה לבנייני האומה.

סיור ברובע היהודי
• נספר על תולדות השער ושערי העיר.
• נחלוף ליד מגדל דוד וברובע הארמני  ונשמע את סיפוריהם.
• נתארח בישיבה, ונקשיב להרצאה קצרה אודות הסליחות ומשמעותן ביהדות
• נשמע אודות עודות ומנהגים בימי הסליחות בארץ ובגולה
• נתרגש מתקיעת השופר ומקדושת המקום, ונצטרף לתפילה המונית בכותל
• נסיים את ביקורנו בתצפית מרהיבה לעבר הכותל. נתכבד בשתייה חמה ובכיבוד.
לוח זמנים לסיור ברובע היהודי

20:00 – 19:30    נסיעה לרובע היהודי.

21:00 – 20:00    תצפית מקבר דויד +  מבוא.

21:30 – 21:00    ביקור הפתעה( באם יתאפשר באותו היום).

23:30 – 21:30   סיור ברובע.

24:15 – 23:30   ביקור בישיבה,האזנה לתזמורת כלי מייתר והרצאה מפי איש מאנשי הישיבה                          על החג ומשמעויותיו, תצפית מרהיבה לכותל, כיבוד קל.

01:00 – 24:15   תפילה בכותל.

01:20 – 01:00  חזרה לבנייני האומה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
ביום שני ה 26/07/2010
24/07/2010 | 13:20
2
6
יתקיים פסטיבל צרקסי ברחניה ריקודים מופעים זה האירוע המרכזי ועוד  

יום שישי 23/07/2010 התקיים פסטיבל צרקסי ברחניה היה מופע סוסים
ריקודים ועוד

הכניסה חופשית לכולם שווה להגיע האירוע ה1 היה מדהים
                                והאירוע המרכזי יהיה פי שתיים 26/07/2010
יום חמישי 29.7.2010
24/07/2010 | 23:21
1
2

האופרה הישראלית בפארק הירקון.

בקטעים מ "כרמן"

הכניסה חופשית.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מסע אל 101 עצים מופלאים בישראל
25/07/2010 | 10:31
1

חמישה עצי תפארת שכיף לבקר אצלם וליהנות מצלם.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מופע פלמנקו
28/07/2010 | 09:50
2
2
מחר בנתניה, ללא תשלום
כתובות אינטרנט מצורפות:
היינו והיה מעולה!!!
02/08/2010 | 00:17
1
רקדנים ברמה מעולה, נגנים מקצועיים וזמרי פלמנקו אותנטי. ביצוע מרהיב.
תודה על העידכונים שאת מביאה אלינו |חיבוק
02/08/2010 | 10:08
1
חברים וחברות, קבלו המלצה חמה לפסטיבל מדהים!
21/07/2010 | 18:26
4
6
פסטיבל לילות ירח בדרכי הבשמים
חברים, רציתי להמליץ בחום ומכל הלב על פסטיבל לילות ירח בדרכי הבשמים....זה הולך להיות מיוחד וקסום!
ומניסיון העבר שלי עם אירועים בדרום המעלף....זה פשוט חובה.....
פסטיבל איכות הסביבה ורוק ישראלי באתר "ספינת המדבר" שליד מרחצאות נווה מדבר.
חגיגה מוסיקלית מול הירח המלא עם מופעים של להקת "משינה", מיכאל גריילסמאר, שלום חנוך וגבע אלון.

ומה עוד יהיה שם חוץ ממוסיקה נהדרת? מסיבות בריכה במרחצאות נווה מדבר, חגיגת טיולים רומנטיים במדבר , סדנאות אקולוגיות ועוד.

חברים הייתי באירועים דומים בדרום והיה פשוט מעלף!!! זה באמת פסטיבל קסום ולא רק בזכות המדבר הנפלא, אלא בגלל האמנים ובגלל האווירה של השלווה והכיף!
ממליץ מכל הלב!

כאן יש את הפרטים המלאים:
http://www.gonegev.co.il/ramon/gp.asp?gpid=1491

* אפשרות ללינה באיזור
* הסעות חינם מתל אביב, רעננה ובאר שבע!!! שזה מעולה לדעתי...
* הפסטיבל הוא ירוק, כלומר שימוש באנרגיה חלופית, צמצום פליטות של גזי חממה, שימוש בתחבורה ציבורית (חינם), שימוש באוכל אורגני מיצרנים מקומיים, מחזור והפרדת אשפה.
שמעתי על הפסטיבל מהחידון המוסיקלי של מפה
26/07/2010 | 11:22
1
3
זה נשמע כמו אחלה פסטיבל! אהבתי את הרעיון של האמנים בשילוב של שלווה וירח מעל.
מעולם לא הייתי בפסטיבל במדבר, ותכלס אין לי רכב.
איך אני אמורה להגיע? זה לא קל בשביל תל אביבים......זאת הבאסה שלי.
כי גם אם לא אזכה בחידון בפייסבוק, אקנה כרטיס לשלום חנוך אבל איך אני אגיע?
שירה, הפסטיבל יהיה מדהים ויש הסעות חינם!
26/07/2010 | 11:36
4
שירה, מעולה לשמוע ששמעת על הפסטיבל, הוא אכן הולך להיות מדהים, מתחת לירח המדברי הקסום ומעבר להופעות הולך להיות הרבה כיף.
שימי לב מה הולך להיות:
מסיבות בריכה במרחצאות נווה מדבר בשילוב מופעי רוק ישראלי, חגיגת טיולים רומנטיים במדבר , סדנאות אקולוגיות ועוד.

אני מאחל לך הרבה בהצלחה בחידון של מפה והרשות לפיתוח הנגב בפייסבוק!!

ובקשר להסעות: יש הסעות חינם והנה כל הפרטים:
כפי שבוצע בשנתיים האחרונות חברת מטרופולין נרתמה למהלך זה על ידי העמדת אוטובוסים לשימוש הקהל הרחב.
הנחה לנרשמים להסעות: כרטיס בעלות של 110 ש"ח. רכישת כרטיסים
הנסיעה באוטובוסים  אינה כרוכה בתשלום נוסף אך דורשת הרשמה.
שירה, אנא העבירי את הפרטים הבאים לצורך ההרשמה - שם ושם משפחה, טלפון נייד, דואר אלקטרוני, מספר המקומות הנדרש,  יום ההסעה הלוך: חמישי או שישי, מיקום ההסעה:רעננה, ת"א או ב"ש, יום ההסעה חזרה: חמישי, שישי, שבת, יעד החזרה: רעננה, ב"ש או ת"א,
כמו כן נבקש לדעת היכן שמעתם על השירות: עיתון, רדיו, אינטרנט, חברים.  לדואר האלקטרוני  orly@rng.org.il

אגב, אם אין לך כוח לשלוח אימייל, אז יש לך בלינק הבא טופס ממוחשב:
http://ramat-negev.org.il/main.php?m=1145&s1=1424&...

מצפה לראותך שם, בטוח שתהני בטירוף,
שלך באהבה למדבר - ערד.
ערד, מה המצב? יש לי שאלה חשובה
26/07/2010 | 13:03
1
2
אני אוהבת את ההופעות ויש מצב שאגיע רק לאחת מהן.
אבל מה יש עוד חוץ מההופעות? אני תכלס אוהבת לטייל וגרה בצפון. אני לא ארד לדרום רק בשביל הופעות.
דנה, יש גם הרבה טיולים ואטרקציות נוספות
26/07/2010 | 13:08
4
דנה, אל דאגה, זה פסטיבל שלם. לא מדובר רק בהופעות.
יהיו בנוסף, מסיבות בריכה במרחצאות נווה מדבר בשילוב מופעי רוק ישראלי, חגיגת טיולים רומנטיים במדבר , סדנאות אקולוגיות ועוד.
אני בטוח שתעשי חיים!

אגב, אני שמח לשמוע שאת אוהבת לטייל ואת מדרימה מהצפון, אז קבלי את תוכנית הטיולים השלמה של הפסטיבל:
יום חמישי - 29/7
בשעה 17:00 - יצאו שני סיורים מ"ספינת המדבר"
"בעקבות עגבניות השרי והמים המליחים" - טיול לתחנת המחקר ופיתוח אשר מגדלת זנים רבים על מים מליחים כגון: זיתים, רימונים, דגי ברמונדי סליקורניה, חוחובה ועוד. לאחר הביקור במו"פ ימשיך הסיור אל אתר מורשת עולמי שיבטה שם יוכלו המבקרים להכיר את "פומפי של המזרח" העיר הביזנטית השמורה ביותר בארץ. בשיתוף קק"ל
סינגל פארק גולדה באופניים - סינגל פארק גולדה- טיול רכיבת אופניים שיוצא מפארק גולדה וחוזר אליו עם תצפיות מדהימות על שמורת החולות אגן משאבים פארק גולדה וגבעות הלס. הסיור מיועד לרוכבי אופניים בינוניים עם יכולות טכניות סבירות. הסיור יתבצע באופניים של הרוכבים.

יום שישי - 30/7
בשעה 06:00 - טיול אופניים בסינגל חלוקים - הטיול יצא מחניון הרועה סמוך לקיבוץ שדה בוקר לאחד ממסלולי הסינגל המעניינים ביותר והמרתקים שיש בנגב. המסלול נחנך לאחרונה ותוך זמן קצר תפס מוניטין. המסלול יחצה את רכס חלוקים מדרום לצפון ויסיים שוב בחניון הרועה.
בשעה 09:00 - טיולי גבינות ויין : שלושה טיולים שונים המשלבים בין טעימות גבינות בשילוב עם טעימות יין. הסיור יחל ביקבחוות רוטה, הממוקם בלב ערבת רביבים. משם וימשיך לחוות נאות אשר ידועות באיכות הגבינות שלהם.  ביקור בחוות קורנמל ולאחר מכן ביקב שדה בוקר.  ביקור בחוות נחל הרועה ולאחר מכן בחוות נחל בוקר.
בשעה 17:00 - יצאו שלושה סיורים מ"ספינת המדבר"
טיול אופניים - סינגל פארק גולדה- טיול רכיבת אופניים שיוצא מפארק גולדה וחוזר אליו עם תצפיות מדהימות על שמורת החולות אגן משאבים פארק גולדה וגבעות הלס. הסיור מיועד לרוכבי אופניים בינוניים עם יכולות טכניות סבירות. הסיור יתבצע באופניים של הרוכבים.
בעקבות האדמה ואבן - טיול זה יבקר בכפר הסטודנטים איילים באשלים ולאחר מכן בעיר הביזנטית שיבטה הידועה "כפומפי של המזרח".
"בעקבות הדבש והשמש" - טיול זה יעבור בפיתחת ניצנה ביקור בבית הדבש בקדש ברנע. לאחר מכן ביקור בפארק בסולארי של ניצנה.

כל הרוכש כרטיס לאחר המופעים מוזמן לסיורים ללא תשלום!
הרשמה לסיורים - ב"קו ליער" - 1-800-350-550

מסיבות בריכה במרחצאות "נווה מדבר":
יום חמישי - 29/7 - מסיבת בריכה אחרי המופע של "משינה" עד השעה 02:30
יום שישי - 30/7 - מסיבת מוזיקה ישראלית בשעות 12:00-15:00
יום שישי - 30/7 - מופעים של להקות צעירות בשעות 15:00-18:00

כל הרוכש כרטיס לאחד המופעים מוזמן למסיבות הבריכה ללא תשלום !
והנה מידע נוסף על טיולים נוספים שיש באיזור:
http://www.gonegev.co.il/ramon/gp.asp?gpid=729
פשפשוק בתל אביב
22/07/2010 | 10:24
13
2
שלום לכולם, הבנתי שיש שוק לילה בשוק הפשפשים בכל ליל חמישי, וזה אמור להיות משהו מאוד נחמד, עם דוכנים, מוסיקה וכו'.
למישהו יש מושג אם זה עדיין קורה?
ואם כן, מה אותו ברנש (או ברנשית) יוכל להגיד על השוק הזה?
בשנה שעברה זה היה גיהנום
23/07/2010 | 03:46
צפוף ולוהט עד כדי הינמסות.
לגבי השנה- יש פרסומות באזור יפו, אבל לא בדקתי מסיבות מובנות :)
צריכה עזרה ברעיונות לבילוי זוגי
21/07/2010 | 02:55
3
5
אז ככה;

אחרי שהואשמתי בריגול לטובת המיטה שבחדר השינה,
החלטתי לפצוח במסע טיהור שמי!

יש לי שבוע שבו כל יום מהשעה 8 עד השעה 3 - פנויים
[עד שצריך לאסוף את הילדודקס...]

זקוקה להצעות לבילויים מעניינים בזוג בזמן הזה,

מגבלות-מגורים באזור המרכז [צריך לחסוך זמן של נסיעה]
יתקבלו רעיונות משוגעים אך לא מדי [אני פחדנית]

אין לי מושג מאיפה להתחיל , אז בבקשה...

תודות מראש
חנות למכשירי האזנה ומצלמות נסתרות ?
21/07/2010 | 23:15
2
8
ואז לקנות עציץ או פסלון ולהציב אותו בחדר השינה.
קדר מנסיון אישי ?
23/07/2010 | 08:51
1
1
עלית עלי
23/07/2010 | 09:16
2
זה היה העיסוק שלי בעבר הרחוק.
צהרים טובים
23/07/2010 | 13:36
2
אשמח לקבל המלצה על מסעדה עם חדר פרטי, ל- 18 אנשים,

חלקם צמחונים.  שבת בצהרים.

משהו כמו "מילאנו, בפארק המדע ברחובות.

תודה ושבת שלום
חגיגת ארוע במקום עם ערך מוסף - זקוקה לעצתכם
21/07/2010 | 11:10
3
10
|אנו עומדים לערוך ארוע משפחתי קטן ומבקשת לקבל רעיונות לגבי מקומות שיש בהם ערך מוסף (מלבד הארוחה)
לדוגמא: מרכז נא לגעת המשלב ארוחה ותוכן ערכי או מוזיאון  של אילה גור
המון תודה להתיחסותכם
בית חנקין?
21/07/2010 | 16:35
2
43
בדיוק ביום שישי חגגנו
08/08/2010 | 20:38
1
15
שם אירוע משפחתי. היינו משפחות עם ילדים אז התחלנו בביקור במרכז המבקרים של חברת החשמל בחדרה ומשם המשכנו דקות ספורות של נסיעה לבית חנקין. - תוכלי לקרוא על כך בבלוג שלי, כאן (באיזור בית חנקין יש גם את חוות חפציבה- שחזור של החווה עם סיורים מודרכים. זה נראה נחמד, אנחנו פשוט ויתרנו בגלל החום.)
פספסת כמה עובדות
08/08/2010 | 22:37
12
א. אולגה ויהושוע חנקין מעולם לא התגוררו בבית הזה, יהושוע בנה אותו לאשתו, שהייתה מילדת באזור חדרה/זכרון אך חלתה ולא זכתה לגור בבית החמוד הזה, באותה מידה שלא זכתה לגור בבית השני שבנה לה במעין חרוד.
ב. עיקר יופיו של המקום הוא אמנם הנוף כפי שציינת, אך ייחוד נוסף נתנו לו מקימי בית הקפה/מסעדה בכך שהקפידו להכניס בעיקר כלים המאפיינים את התקופה וכך יוצא שהסועדים מקבלים כלים שונים ולא סט תואם, ועל כל שולחן מנחים כלי אוכל שונים. הכלים נרכשו בשווקי פשפשים.
וכמובן יש את כל המכתבים והתמונות שתלויים על הקירות ומונחים מתחת לזכוכיות השולחנות - המשחזרים את התקופה ומכניסים משהו מאוירת הזמנים ההם לבית שהוזנח שנים רבות עד שהפך למסעדה.
באופן אירוני לאולגה ויהושוע לא היו ילדים, למרות שיילדה אלפי ילדים בין משפחות היהודים והערבים בסביבה, וכך לא היה מי שירש את הבתים.

בהזדמנות זאת ממליצה לכולם לקרוא את הספר "אות מאבשלום" שמנסה לתת תיאור מדוייק, אם כי רומנטי משהו, על התקופה ועל הקשר השמפחתי חנקין-בלקינד-פיינברג.
מעוניינת בהמלצה למסעדה / מלון לאירוע בים המלח
23/07/2010 | 22:59
2
7
היי, אני מקווה שזה הפורום המתאים.

בעוד כמה חודשים סבא וסבתא שלי יחגגו את חתונת הכסף שלהם - 50 שנים ביחד

הם גרים בערד, מקום שלא בדיוק ידוע בהיצע המסעדות המדהים שלו. עם זאת, הם לא רוצים להרחיק מהעיר, משום שלא לכל מכריהם יש מכוניות. הצעתי את הרעיון שיחגגו בבית מלון בים המלח.

מדובר באירוע ל-30-35 אנשים, כאשר התקציב הכולל הוא כ-6000 ש"ח (לא כולל אלכוהול). החגיגה מתוכננת לשישי אחה"צ.

אשמח אם תוכלו להמליץ לי על מקום שיוכל לענות על צרכיהם.

תודה מראש,
אנה.
נסי בבית הארחה בעין גדי
28/07/2010 | 08:03
1
7

ובכלל נראה לי שתצטרכי לעבור מלון מלון בטלפון , ולברר את האופציות מבחינת תפריט וקבלת חדר פרטי לארוע
על מנת להעשיר את המפגש ולא להפוך אותו לעוד ארוחה סתמית, ממליצה לך על הכנת מצגת , אלבום ברכות ותמונות
או לחילופין לשלב זמר/ת עם שירי א"י.

מזל טוב
אחלה רעיון תודה!
28/07/2010 | 17:03
מצדה
25/07/2010 | 23:42
8
45
אהלן,

מישהו יודע אם אתר מצדה פתוח בשבת?
ממה שאני רואה באתר, כנראה שלא. אבל זה נשמע לי תמוה שתיירים לא יכולים להגיע לשם בשבת.
למה לא?
26/07/2010 | 07:54
7
4
גן לאומי מצדה
הגעתי לאתר
26/07/2010 | 08:19
2
4
אבל לא כתוב כלום על שעות פתיחה בשבת.
או שעות פתיחה בכלל...
כי
26/07/2010 | 09:00
1
6
האתר פתוח בשבת כמו בכל שאר ימות השבוע למעט חגים וימי שישי.
תסתכל לגבי שעות הרכבל, כתוב בפירוש "שבת". אם הרכבל עובד בשבת אין שום סיבה שהאתר יהיה סגור.
תודה!
26/07/2010 | 09:20
3
זה ממש לא ברור
26/07/2010 | 09:54
3
5
גם אני מתכנן ביקור במצדה.
מתוך המידה המפורסם, לא הבנתי שפתוח בשבת.
למה שלא יהיה פתוח ? החסר חרדים אנוכי ?.
נכון
26/07/2010 | 10:23
2
4
זה לא הכי ברור, אבל מבחינה הגיונית נראה לך שהכבל יעלה ויוריד אנשים באתר והאתר יהיה סגור?
חוצמזה - יש טלפונים. אתה מוזמן להתקשר ולברר.
אני אדם פשוט אני
26/07/2010 | 12:34
1
3
מחקרים עורכים באוניברסיטה, כך שמעתי.
מישהו/היא אמרו No News - Good News, אין מידע, לא מחפש.
זה שמישהו שרוכב יום יום על הרכבל יודע כמה טילים גרעיניים יש לישראל ולא משתף במידע, שלא יצפה שמישהו (אולי אחמדיניג'אד) יבדוק.
אלא אם זה מהמידעים החסויים.
טוב יעשו מנהלי האתר אם יתקנו את התקלה, זה תפקידם.
תפקידנו להנות.
תודה לך על המידע.
בעברית קוראים לזה
26/07/2010 | 12:39
5
עצלנות

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
21:51 | 06.08.12 אורחים בפורום
11:02 | 25.05.11 מיכלג10
10:20 | 24.05.11 rotemshay
22:13 | 22.05.11 אגם של דמעות
21:24 | 22.05.11 Guronet
12:54 | 22.05.11 מיכלג10
12:34 | 22.05.11 מיכלג10
15:09 | 20.05.11 RedRockEilat
10:07 | 20.05.11 מירב קעקועים M
10:03 | 20.05.11 מירב קעקועים M
14:26 | 19.05.11 sharonweshler2010