לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הנאות אירועים ואטרקציות
ברוכים הבאים אל הפורום שיעשיר לכם את שעות הפנאי.......כאן תמצאו שפע הצעות ורעיונות מגוונים לבילוי.החל מסיורים באתרים...ארוח ביתי...ירידים...שווקים ....סדנאות אמנים... וכלה בפסטיבלים...ערבי זמר...וארועים בחיק הטבע......אני מקווה שהפורום ישמש בית לכל אוהבי ההנאות הקטנות מהן מורכבים חיינו, ויעשיר במידע את אוהבי הבילוי הלא שגרתי.בואו הצטרפו אלינו......

אודות הפורום הנאות אירועים ואטרקציות

ברוכים הבאים אל הפורום שיעשיר לכם את שעות הפנאי.......כאן תמצאו שפע הצעות ורעיונות מגוונים לבילוי.החל מסיורים באתרים...ארוח ביתי...ירידים...שווקים ....סדנאות אמנים... וכלה בפסטיבלים...ערבי זמר...וארועים בחיק הטבע......אני מקווה שהפורום ישמש בית לכל אוהבי ההנאות הקטנות מהן מורכבים חיינו, ויעשיר במידע את אוהבי הבילוי הלא שגרתי.בואו הצטרפו אלינו......

מודיעין שלום...
08/05/2010 | 23:03
32
5
הזמנת כרטיס במשכן לאומנויות הבמה בת"א
07/05/2010 | 21:55
1
33
אני רוצה להזמין כרטיסים להופעה ב'משכן לאומנויות הבמה' בת"א..
השאלה היא לאנשים שהיו שם או מכירים את המקום מבפנים:
איפה כדאי להזמין?
יש את האולם (החלק שמול הבמה) אבל כל המקומות באמצע נלקחו ויש מספר מקומות פנויים בצדדים בשורות 1-11 (מתוך 21 שורות).
יש את יציע מרכז שלפי המפה באתר נמצא אחרי האולם, שם יש מספר מקומות בשורות 1-2 (מתוך 9)
ויש את יציע ימין ושמאל, שנמצאים מצד ימין ושמאל של היציע המרכזי (אחרי האולם) ושם יש מקומות פנויים גם כן בשורות 1-2.

השאלה היא איפה עדיף להזמין זוג כרטיסים?
באולם שיהיה קרוב לבמה, אבל בתחילת/סוף השורה ולא באמצע? או ביציעים שם אפשר יש אפשרות לשבת איפה שרוצים בשורות 1-2 אבל זה היציע ואני מפחד שזה יהיה רחוק מדי מהבמה?

מה דעתכם ועל מה אתם ממליצים?
כתובות אינטרנט מצורפות:
תלוי
08/05/2010 | 22:58
10

בסוג המופע

במופע מוסיקלי אפשר לשבת גם על התקרה, המיקום חסר חשיבות ממילא כולם על הרגליים בשלב זה או  אחר
והמעריצים בכלל צמודים לבמה כך שמי שקנה בשורות הראשונות ממיטב כספו , נאלץ לזוז בשל הדוחק.....

במופע תאטרון כדאי לקנות עד כמה שניתן קרוב.

היי לכולם, רציתי לשאול
07/05/2010 | 18:37
5
5
אנחנו זוג עם ילדים במגוון הגילאים...18, 8, ושנה וחצי, אנו מחפשים טיול שלא יהיה יקר בחו"ל בסוף אוג'...חשבנו על כריתים או אוסטריה כי אלו נראים לי הכי נורמלים במחירים באוגוסט, מי מבינהן מתאימה יותר? ואם יש עוד הצעות אשמח...תודה ושבת נהדרת עופרה.
כרתים ובגדול!
08/05/2010 | 22:51
3

אי נפלא המכיל בתוכו  אפשרויות בילוי לכל  גיל

מצרפת לך יומן מסע

אני הייתי הולכת על אוסטריה
09/05/2010 | 09:44
2
בגלל מזג האויר קודם כל. כרתים - מזג האויר כמו בישראל חם ולח. אוסטריה - תלוי איפה, קריר ואפילו יורד גשם מדי פעם.
אם את טסה למינכן ושוכרת רכב משם זה אפילו זול יותר מלטוס ישירות לאוסטריה.
האוכל לילדים באוסטריה הרבה יותר חביב - אל תשכחי שמקור השניצל משם. ואני כבר לא מדברת על השוקולד והמתוקים.
יש המון פארקים לילדים, יש באיזור זלצבורג מערות מלח עם מגלשות מגניבות לילדים, ומה שטוב אם חם בחוץ במערות המלח הטמפרטורה די קרובה ל- 0.
באוסטריה האנשים יותר חביבים כלפי ילדים.
יש הרבה מכל דבר - טבע, היסטוריה, פארקי שעשועים, אוכל.
בכרתים הרוב היסטוריה - ארכיאולוגיה. יש גם טבע. והרבה ים, אבל ים יש גם פה לא צריך לסוע לשם.
שיקול התחבורה - בכרתים אתם לא יכולים ללא רכב פשוט בלתי אפשרי. באוסטריה אפשר לעשות הכל ברכבת.
אם תרצי המלצות יותר ספציפיות, אשמח לספק.
שבוע טוב ומקסים...
גם אני הייתי הולכת על אוסטריה
10/05/2010 | 15:03
2
1

בעיקר בגלל הילדים, יש שם פעילויות שילדים בגילאים שלך יאהבו.
להוציא בן השנה וחצי כמובן.

היינו שם בקיץ האחרון עם ילדים בני 22 ו-14
[חחחח שלא ישמעו שאני קוראת להם ילדים]
היה אדיר.... להם ולנו.

תרגיעו....
10/05/2010 | 21:08
1
2

אוסטריה יקרה  לעומת כרתים
למשפחה ממוצעת צפויה  הוצאה גדולה

לכרתים ניתן להשיג מלון חצי פנסיון +טיסה
או טיסה+רכב  במחירים שפויים.

האוכל  בכרתים זול
הלינה בבתי הארחה או צימרים גם זולה

אפשר ללון במקום אחד ולעשות טיולי כוכב
יש להם פארק מים,וחופים נפלאים עם ספורט מים מכל הסוגים
מקומות גם ללא ארכיאולוגיה או מוזיאונים מצ'עממים שספק אם הילדודס יכנסו אליהם
האוירה לא מעונבת אפשר להסתובב עם כפכפים מהבוקר עד הלילה

לאוסטריה לא נוסעים כדי לשכב בטן גב או להתפנן, נכון שהיא בעלת נופים מהממים אך
היא מחייבת התארגנות , עריכת מסלולים , נהיגה ארוכה בכבישים על מנת להגיע מחבל ארץ אחד לשני
והעיקר היא מחייבת הוצאה כספית כפולה אם לא למעלה מזה מכרתים.  

דעתי כדעתך למרות שגם רודוס טובה אבל נדרש רכב
10/05/2010 | 21:38
לשני המקומות בוינה אין צורך ברכב.
בוקר טוב, שבת שלום, מי חכול לספר לי על הבתים
08/05/2010 | 07:08
1
4
הפתוחים היום בת"א.

מה זה? איפה זה?

שאלת השאלות האם זה בכלל כדאי

אשמח לכל אינפורמציה.
אם לא נרשמת מראש....
08/05/2010 | 22:48

אין סיכוי

כך נאמר לי  ובכל מקרה זה נגמר אז בשנה הבאה כדאי להתארגן זמן רב מראש

כל הפרטים כאן
מי יודע איפה אפשר לאכול
08/05/2010 | 10:27
5
4
צהריים באזור בית שאן?
בית שאן והסביבה
08/05/2010 | 22:45
1

בבית -  שאן  עצמה ,אין בשורות קולינריות לצערי , למעט במרכז המסחרי הישן או מזללות מוכרות בתוככי הקניון
בשבת הכל סגור וצריך להביא שנוווצים מהבית. אבל מסביב לעיר יש כמה אופציות.

יש מסעדה טובה בדרך לבית שאן בכניסה לקבוץ חפציבה  
איטלקית בתחנת הדלק בכניסה לקבוץ בית השיטה
"רוטנברג" בקבוץ  גשר
מסעדות באזור בית שאן
09/05/2010 | 03:09
3
הי,
אם מדובר בקבוצה מסעדת אדום בנווה איתן שמהווה את המסעדה של קייטרינג אדום תשמח לארח אתכם.
תלוי לאן מועדות פניכם: באזור ניר דוד או לכיוון הכנרת - באזור דגניה או דליות תוכלו למצוא גם-כן מסעדות.
אנחנו נתאכסן בבית הארחה בית שאן -
09/05/2010 | 22:45
2
3
ולא יודעים איפה לאכול צהריים
חוות התבלינים בגלבוע
09/05/2010 | 22:56
2
המיקום מדהים, האוכל מעולה

תהנו מהחופשה
כתובות אינטרנט מצורפות:
על כמה משתתפים מדובר ובאיזה יום בשבוע?
10/05/2010 | 03:27
1
מבקשת עזרה מכל מי שיודע
08/05/2010 | 16:49
3
3
שלום רב,
אני מחפשת פעילות בבאר שבע לאנשים מבוגרים ולא מצליחה למצוא. מצאתי בקיבוצים השכנים פעילויות יצירה לילדים, מצאתי המלצות על גינה ציבורית קטנה, באר אברהם ובדואים עם טאבון אבל לא לכך הכוונה; אני מחפשת מקום טיול ראוי, אתר /סיור או טיול יפה/מעניין בסביבות באר שבע  - אודה לכל מי שיכול לעזור. בתודה מראש.
וקשה
08/05/2010 | 22:39
2

טיול מענין תמצאי בקישור המצורף

שבוע טוב

תודה רבה.
09/05/2010 | 06:38
1
תודה רבה
09/05/2010 | 16:23
שאלה
09/05/2010 | 09:08
1
האם הסתימו השיפוצים במוזיאון למורשת יהדות מרוקו ?  בירושלים בשכונת מחנה ישראל
האם הוא נפתח לקהל?
שלום אשמח לעזרה!
09/05/2010 | 13:40
2
3
אני זקוקה נואשות לרעיון לבילוי זוגי בשישי הקרוב בשעות הבוקר צהרים באיזור המרכז.
לא מסעדה או משהו בסגנון, וגם לא כרטיסים למופע, גן חיות וכו' מכיוון שאנחנו נבקר במקומות כאלה באותו הסופ"ש.
חשבתי על נמל ת"א אבל היה נראה לי שאין שם ממש מה לעשות חוץ מלהסתובב.
אשמח לכל רעיון תודה מראש!!
נואשות??????
10/05/2010 | 21:29
8

נשמע שאת במצוקה...

הנה קישור שיעזור לך לצאת ממנה

יש אתר חדש הנפתח לקהל בימים אלו והנמצא  מול הדולפניריום  שמו התחנה, והוא נבנה במקום בו היתה תחנת הרכבת של יפו. מתחם עם מסעדות וחנויות.

ועוד הצעות........

מוזיאון גוטמן במתחם נוה צדק הסמוך

שוק האוכל והעתיקות בדיזנגוף סנטר

לטייל בשדרות רוטשילד , במדרחוב נחלת בנימין עם שוק האמנים

מציאות וקניות בשוק בצלאל במיוחד בימי שישי

שוק הפשפים ביפו

בלו בנעימים

נמל קיסריה והמתחם מקום ראשון,או זכרון יעקב
10/05/2010 | 21:41
1
עזרה בבקשה
10/05/2010 | 14:00
4
3
שלום לכולם,

אני מחפשת חוף מומלץ באזור הכנרת לאירוע משפחתי.
החוף צריך להיות מסודר (מקומות ישיבה, צל וכו') כי יהיו שם אנשים מבוגרים. בנוסף, אני צריכה שיהיו אטרקציות לצעירים.

אשמח לעזרה,
תודה.
כל החופים המוסדרים סביב הכנרת
10/05/2010 | 21:35
11

כגון -
חוף גיא
חוף רון השייכים לבתי מלון

ןנחופים השייכים לקבוצים הסמוכים לקו המים
חוף צמח
האון
עין גב
אמנון
וגופרה(שייך לתל קציר)

פרטים עליהם תמצאי ב 144

אלו חופים , מסודרים עם שמירה, חניה , שרותים ומקומות ישיבה
תמורת תשלום הם יכולים לעזור לך בארגון הארוע או לאפשר חניה מוזלת למשתתפים

מאד ממליצה על חוף  אמנון אולם הוא נמצא צפונית לכנרת.

חופים מסביב לכנרת מוסדרים וכאלה שלא
10/05/2010 | 21:43
2
קבלי קישור ואם תמשיכי תמצאי אטרקציות בחינם ובתשלום לבילוי כולל מסעדות
http://www.malon.co.il/emall/shopDepartment.asp?sc...
חוף בכנרת
12/05/2010 | 12:02
1
3
היי,

הייתי ממליצה לך על הסאות' ביץ' (צמוד לחוף גיא). יש שם את כל מה שביקשת.
סאות ביץ
13/05/2010 | 13:27
את האדם השני שממליץ לי על החוף הזה.
אבדוק זאת.

תודה.
רעיונות לטיולים באזור חוקוק
11/05/2010 | 19:33
2
64
אם מישהו/היא ביקר בצימרים של חוקוק ויש לו/לה רעיונות לפעילות באזור - יבורך.
בחמולה יש ילדים מגיל 8 עד 80.
אנחנו נהיה שם בשבת הקרובה.
ווקשה
12/05/2010 | 08:33
1
13

מקומות מתאימים לדעתי באיזור בו תשהו ......

שמורת הארבל , הכניסה בתשלום אבל יש מבצעים לאזרחים ותיקים וחברי מועדון ישראבלוף . יש שבילים מוסדרים גם לקהילה נגישה.

תנו קפיצה למושב ארבל הסמוך יש להם בית בד , מוכרים שם זיתים ויין ....יש שלוט לא תהיה לך בעיה למצוא.

מול ורד הגליל יש את מתחם וילה גליליי.....הכנסיה הפרנצסקנית הקימה בפינה הכי הכי יפה של הכנרת מבנה  ארכיטקטוני מרשים של ביה"ס לתאולוגיה , ספרייה וכיוצ"ב שווה בקור תברר מה שעות הפתיחה  בשבת. הם נותנים אפשרות לסייר באתר  רק עם  סיורים מודרכים ,דהיינו לא ניתן לסייר שם לבד.

פארק הירדן  פינת חמד ......

כל איזור כפר נחום וטבחה ואם אתם  כבר בסביבה אפשר לעלות אל הר האושר בכורזים לתצפית  ולהניד ראש בצער , איך הכס הקדוש השתלט  בשקט  על  האדמות סביב הכנרת..

מכפר נחום סללו טיילת ופארק יפהפה שהיה אמור לקלוט אליו צליינים  בפועל המקום שומם . וחבל.....

בגנוסר יש מוזיאון קטן  ומקסים , בתוכו מוצגת  ספינת העץ העתיקה שנמצאה על קרקעית הכנרת ומייחסים אותה לתקופת ישו, וממצאים נוספים.

ואם אחרי כל הטיולים האלו ישאר לך זמן, אני ממליצה לך לשכב בטן גב ולנוח .....

תעשו חיים

חן חן
12/05/2010 | 19:10
7
הזמנה ליריד משפחות בגליל התחתון - כניסה חינם
08/05/2010 | 13:11
10
4
אנשי עסקים מהגליל התחתון והעמקים שמחים לארח במושב שרונה ביום שישי הבא 14/5/10
החל משעה 10:00, בתוכנית, סדנאות הפעלה ויצירה לילדים במחיר סמלי של 5 הש"ח,
דוכני מכירה של מוצרים טיפוח וקוסמטיקה, תכשיטים מעוצבים, זרים מתוקים ועוד הרבה הפתעות,
כיתת רישום
07/05/2010 | 00:30
1
שלום לכולם

אני מארגן סטודיו בתל אביב, כמה קני ציור ובנתיים מודל דומם  (אם תהיה מספיק הענות גם מודל אנושי) כעקרון אני מעביר שעור למתחילים אבל גם בעלי נסיון מוזמנים לרשום בשביל הכייף, זה כנראה יהיה ביום שישי 21 למאי מ13:00 עד 15:00 ויעלה 50 - 60 ש"ח  יהיו  מוזיקה וקצת בירות

מוזמנים ליצור קשר

getzion@gmail.com

www.etzion-goel.com

054-7453160  

ביי

עציון

אטרקציות בצפון - אדרנלין
05/05/2010 | 14:43
4
3
היי! אני מחפש אטקציות לי ולחברה באזור הצפון. בינתיים יש לי - ראפטינג הררי (375 ש"ח - שווה?), ירי צלחות חרס, ביקרו ביקב.. יש עוד הצעות? אני לא בקטע של גי'פים טרקטורונים סוסים וכו. כמו פבא לשתות בו איזה כוס בירה בסוף היום באצבע הגליל... (הברחש עוד קיים ? :D)
תבדוק את זה
05/05/2010 | 15:12
1
כתובות אינטרנט מצורפות:
כנס לזה,חבל"ז...
08/05/2010 | 00:08
2
1
את זה עשיתם????
www.ppc-israel.com
חובה !!!!
מומלץ!!!
אני אף פעם לא נכנסת להודעות כאלה.
08/05/2010 | 07:05
1
2
אני נכנסת רק להודעות עם תוכן, כי אם זה לא מעניין אותי
אז חבל לי על הזמן שלי.

הודעות כאלה מזמינות או להכנס לבלוג של מישהו שחושב שזה
הדבר הכי מעניין בעולם. או אתר פרטי של מכירות, זה תמיד
בטוח לא משהו שמעניין, אחרת היו מרמזים על מה הם כותבים
ולא עושים את זה בחיסיון כזה.

אז לא פתחתי ולא נכנסתי להודעה.

רק רציתי שתדעו.
זה לא בלוג....זה אתר אקסטרים,הפסד שלך....
08/05/2010 | 13:02
1
גם אני אהיה שם
09/05/2010 | 09:51
1
תבואו, יהיה כייף
הפננינג במושב שרונה
09/05/2010 | 10:00
ברוכים הבאים!!!
לינק קיבוץ בית אורן
09/05/2010 | 17:36
7
קופצים ראש
09/05/2010 | 14:33
3
דהים כמה שחם. אנחנו בקושי נמצאים בפתחו של חודש מאי, וכבר יותר מדי מהדורות חדשות הסתיימו בתחזית מזג אוויר שבה הוזכרה המילים "שרב" או "חם מהרגיל". התל אביביים מבין הקוראים כמובן שמחים, במובן מסוים, כי זה אומר שאפשר ללכת לים מוקדם ועוד בלי הלחות המעיקה של חום יוליאוגוסט.

אבל לא כולם אוהבים את הים, בטח לא זה של תל אביב. הוא לא תמיד נעים, ובעונה הזו, עם כמה שחם בחוץ – הטבע צוחק עלינו באירוניה והמיים עדיין קרירים. מה גם, שגם עבור מי שכבר אוהב את הים, להגיע עד תל אביב בשבילו זה סיוט למי שמתגורר מחוצה לה ואין לו תו חניה. גם חופים אחרים בארץ הם לא תמיד פתרון, כי גם עליהם צריך לשלם לפעמים, מה לא שמעתם?

מה שמחזיר אותי לנקודת המוצא – חם. הפתרון מונח כאן למרגלותינו. בעלי צימרים רבים הבינו כבר מזמן את הקטע והתקינו סוגות בכל מיני גדלים וסוגים בצימרים שלהם. אין חול מעיק שנבדק לרגליים, אין ים בטמפרטורה שלא מאפשרת כניסה ולא צריך להתחמק מהמדוזות העוקצניות (שאמנם עכשיו עדיין לא פקדו את חופינו, אבל חכו להן בקיץ). אז למה לא לנצל אותם ולצאת לחופשה, במיוחד עכשיו כשכבר מספיק חם מצד חד אבל עדיין אין טירוף של המוני ישראלים שעטים על הצימרים מצד שני?

צימרים מומלצים עם בריכה

כאמור, יש לא מעט צימרים עם בריכה אבל רובם הם בסך הכל עוד יחידת אירוח עם בריכה מתנפחת, שזה, אעפס, לא אטרקציה של ממש. מי שכן השקיעה בבריכה שלה היא אתי, למשל. בצימרים "אתי על הגבעה" תמצאו ארבע בקתות אבן מפוארות המתאימות גם למשפחות עם ילדים, המפוזרות סביב בריכה חיצונית שמיועדת בעיקר לאלו שרוצים קצת להירטב אבל לא לעשות מזה עניין גדול. פשוט, צנוע, אבל יפהפה.

חוויה מעט יותר מיוחדת תקבלו אם תגיעו לבית האירכים שבחמדיה (סג'רה). בקתות האבן של בתי האיכרים הם בעלי אופי מעט מיוחד, שלא בהכרח יתאים לכל אחד שבא לבקר, ורואים שהמעצב הקפיד על כל פרט ופרט בעת בנייתן, לרבות האביזרים השונים שתלויים על הקירות שיגרמו לכם לשכוח לרגע שאתם במאה ה-21. אבל בבריכות עסקינן, וכמו בצימר, כך גם בבריכה – תסמכו על בעל הבית שיש מגע מיוחד. בריכת אבן שבנויה כך שמזכירה טבילה טבעית בחיק הטבע, עם כל הנוף שחובק אתכם מסביב. אם ממש חם, מומלץ לקחת את ארוחת הבוקר המפנקת לטבילה שלכם בבריכה.

בריכות יוקרתיות

לא רק צימרים עם בריכה יש, אלא גם בתי מלון בוטיק שמציעים בריכה בסגנון מעט יותר יוקרתי לבעלי היכולת הפיננסית לעמוד בה. שני בתי מלון כאלה ממוקמים להם בגליל העליון, ושניהם מציעים לכם בריכה מאוד יוקרתית שאפילו מתאימה לשחייה, אם בא לכם קצת לעסוק בשחייה בשביל הספורט. אמנם שניהם ממוקמים מאוד בסמוך אחד לשני, אבל ההבדל ביניהם הוא כמו ההבדל בין שמים לארץ.

הראשון הוא "אחוזת טל" האקסקלוסיבית שבמושב חוסן, שמציעה חדרים בעיצוב פאנג שוואי המתבסס על אלמנטים של עץ, עם ג'קוזי פנימי פרטי בכל סוויטה שזורמים אליו מפלים מהקיר. הסוויטות, אגב, מיועדות לזוגות בלבד. השני הוא "המקום" שבמושב נטועה, עם עיצוב שיותר מתבסס על אלמנטים של אבן משולבת בברזל, שעוצב בעזרתם של שני אמנים מקומיים כדי לשמור על החיבור אל האווירה המקומית. הציצו על העיצוב שלהם בדפים שלהם בשביל להבין את ההבדלים הגסים.

בקיצור, עזבו אתכם ים, חבל על ההתלבטות – לכו לבריכה. ואל תשכחו לארוז בגד ים.
האם מישהו יכול להמליץ על טיול טברנות ביוון??
03/05/2010 | 09:52
8
63
אשמח לשמוע על קבוצה או חברת נסיעות שמתארגנים לטיול טברנות ביוון
מצרפת קישור שעשוי לעזור
03/05/2010 | 11:09
11
כתובות אינטרנט מצורפות:
עזרה קלה
01/05/2010 | 22:09
6
6
היי מכיוון שבארץ טיפולי ספא מאוד יקרים האם אתם מכירים מקומות בחול  שהטיפולי ספא משש זולים וטובים מאוד?
המון תודה לכם
הכי זולות ...
01/05/2010 | 22:30
5
8

בולגריה
רומניה
וקרלוביברי ליד פראג

השאלה לאיזה טיפולים אתה נזקק מאחר ולכל איזור יש ההתמחות  שלו

או שתנבור בגוגל
או שפשוט תתענין במשרדי הנסיעות יש כאלה שזו התמחותם

שבוע טוב
אכן נכון להוסיף גם גרמניה
02/05/2010 | 07:26
1
אהלן
02/05/2010 | 18:10
3
4
אני מחפש טיפולי פינוק עיסויי בריאות  וניקיון הגוף כמו פילינג וכמובן ללא הרפיה חחחח, וטיפולי שבאמת עוזרים לגוף לעצמות וכו.
תודה לך
למה לא כחול לבן
02/05/2010 | 20:53
2
6

חשבתי אתה צריך איזה טבילה עם בז'ז'ינה בבריכה מלאה גופרית ושאר מינרלים בה שוחים מיטב קשישי היבשת
סוג של באדן באדן כזה... ואחר כך כולם יושבין במסובין על הטרסה  לוגמים בנחת כוס נוזלים ושיקויי אנטי איג'ינג  שמנקים לך את הצנרת לדורי דורות ( עברנו את החוויה הזו פעם בקרלוויורי , חשבתי שעוד רגע אני הופכת ממצב מוצק לנוזלי לכל החיים )

הלכנו שמה ברחובה הראשי של עיירת המרפא הזותי עם כוס חרסינה מיוחדת ובמקום לשבת כל פעם ליד מעין מינרלי שכזה , פשוט מילאנו בבת אחת מכל הברזים ביחד, כי זמננו היה קצר , וגם חשבנו שכוס אחת כזו תעשה אותנו צעירים ותרפא אותנו במיידית תוך שעה ראינו כוכבים ואת קרובינו מדרגה ראשונה הנמצאים כבר בעולם הבא

אז אני מציעה לך להשאר בארץ באיזה ספא טוב כמו ההוא שנמצא ביערות הכרמל, או איפוא שביבי הולך עם שרל'ה ההיא מעל ראש פינה קוראים אותה מצפה הימים, ויש להם אחלה ספא  פשוט ליגה בינלאומית.

תכף תגיע המומחית לספא בפורום עידית  שלנו, שתוכל להמליץ לך על חלוץ עצמות בנוסח כחול לבן , מבלי למכור את האג"ח ומבלי לעבור את כל נתב"ג ברגל.

היי
02/05/2010 | 21:39
1
2
אני בכיף אוהב כחול לבן ים המלח חמי יואב ,אבל פשוט מאוד מאוד יקר כניסה עם  עיסוי שבדי ופילינג גוף 500 שח יקר מאוד לדעתי וזה חמי יואב,תארי לך ים המלח עם לינה כמה זה ייצא?
אני רוצה להנות כמו שצריך ולא חארטה בארטה או סתם שאנטי באנטי ולא לשלם הון תועפות .
תודה לך
לא מדוייק
03/05/2010 | 08:48
1

חבילות סוף השבוע הן יקרות וכך גם בחגים

אבל יש בדקה התשעים או באתר טרווליסט מציאות של הרגע האחרון  כדאי לך לבדוק.

חוצמזה יש בים המלח מלונות לא יקרים ולא פחות טובים כגון לוט, או הוד   שווה לנסות

OH Amsterdam ......
29/04/2010 | 23:28
69
9

סימנתי אותה עוד בקיץ שעבר כיעד טיולים אפשרי . אחרי טיול מאורגן עם הנכדה בנוסח עדות "בנות מצווה"  שהתמקד בעיקר בפארקי השעשועים סביב , ונגיעה קלילה בעיר עצמה , ידעתי כבר אז  שאל אמסטרדם אני חוזרת. הבתים  העתיקים והציוריים על גדות התעלות , בתי הסירות, שלל המוזיאונים...
המשך>>

סימנתי אותה עוד בקיץ שעבר כיעד טיולים אפשרי . אחרי טיול מאורגן עם הנכדה בנוסח עדות "בנות מצווה"  שהתמקד בעיקר בפארקי השעשועים סביב , ונגיעה קלילה בעיר עצמה , ידעתי כבר אז  שאל אמסטרדם אני חוזרת. הבתים  העתיקים והציוריים על גדות התעלות , בתי הסירות, שלל המוזיאונים והאוכלוסיה הרב גונית יוצרים אווירה קוסמופוליטית מענינת  ואכן לא התאכזבנו.  אם על פריז נאמר שהיא עיר מכשפת הרי שאמסטרדם  קסומה.

שבוע בעיר וסביבותיה, שהתארך בשל התפרצות הר הגעש באיסלנד והשבתת שדות התעופה, החל בטיסת אל על סדירה בשעות הבוקר מה שאפשר ניצול של יום נוסף.

ביציאה מנמל התעופה סחיפול המתינו בעליה הישראלים של  חברת איזי ריידר , מירון ובתיה  ( טל'  0611292616 ) המקיימים הסעות לבתי המלון בעיר וממנה , וגם טיולים מאורגנים .  12.5  יורו לגולגולת , והוואן מוליכה ישירות לפתח המלון. עצה לחסכנים ואלו שמגיעים עם מטען קטן,  תמורת 4.5 יורו ניתן לרדת 2 מפלסים לקומת הקרקע בטרמינל ישירות לרכבת  המגיעה תוך רבע שעה  עד לתחנה המרכזית של העיר, ומשם ניתן לגלגל את המזוודה  כשבע דקות עד למלון  או לנסוע בטראם תמורת 1.60 יורו נוספים.

אחרי לילה לבן בחרנו באופציה הראשונה , וכך ערכנו באותה הזדמנות  הכרות עם העיר  באמצעות השותף יוסי קיבוצניק מקסים,  לשעבר מרמת הכובש,  שהתנחל  שם לפני כעשרים שנה  לרגל נישואיו  להולנדית ,ומקיים בנוסף להדרכת מטיילים מישראל , פעילות תרבותית  כערבי שירה  לחבורת היורדים שהתקבצה שם. בתום הנסיעה הסתבר שכולנו אחוקים , כולנו כמעט מאותו הכפר וכמעט שאכלנו גם מאותו מסטינג בצבא.

את המלון  RHO HOTEL הזמנו באמצעות אתר WWW.BOOKING.COM    
    הוא מצוי במיקום מעולה ברחוב נס   סמוך לככר הדאם. ובמרחק הליכה קצר מכל אטרקציה.  להלן כתובתו –

RHO HOTEL
NES 5-23
1012 KC  AMSTERDAM
T+  31(0)206207371
info@rhohotel
www.rhohotel.com

המלון עם ציון   3 כוכבים, וכ-  160 חדרים , שוכן במבנה תאטרון ישן ומיוחד  מהמאה הקודמת, שחלקים מקוריים ממנו  שומרו.ותקרתו כולה זכוכית מקושטת.   החדר היה יחסית לחדרים במלונות אחרים גדול , נקי ,  וכלל מסך פלזמה, מקרר , מייבש שער , אמבטיה,  אך ללא  קומקום או מיזוג אויר.  בשיחה עם הקבלה הסתבר  שיש חדרים עם מיזוג אויר אולם עם תעריף שונה. אנחנו נזקקנו במספר לילות להדליק את הרדיאטור מאחר והמעלות צנחו והיה קר מאד!  

חדר לזוג עם ארוחת בוקר  במזנון חופשי ועשיר , עלה 130 יורו, כולל כל המיסים העירוניים ומע"מ שעליהם בדרך כלל במלונות אמסטרדם גובים בנפרד.  יש בלובי  עמדת אינטרנט ללא תשלום, מכונת קפה ומשקאות , וסביב המלון הצע מסעדות גדול לכל טעם וכיס. החל מאיטלקיות וכלה בסיניות ,  פיצריית- "ניו יורק" , המעולה אותה דגמנו , פלאפל ושווארמה השייכות לבני דודנו בעיקר.

היחס במלון היה מעולה , אדיב ,  וראוי לציון  , על אף הבקוש הגדול ללינה שנבע מהשהייה הכפויה  של מאות תיירים לא נתבקשנו לשלם יותר , מה שכן נעשה  על ידי מלונות רבים אחרים  שניצלו את המצב והעלו מחירים.   הסתייענו בפקידי הקבלה בכל שאלה שנגעה לסיורים מחוץ לעיר , ובשל שעת  הטיסה המאוחרת בחזרה לארץ , אפשרה לנו  ורוניקה מנהלת המלון ,  אף להשאר בחדר עוד חצי יום ללא תוספת  תשלום.

חדשים ודרושים ב אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
29/04/2010 | 15:36
4

מרידיאנים סינים, צ'אקרות הודיות וידע קוריאני נפגשים כולם כדי לטפל ולהקל על מגוון בעיות בריאותיות בפורום רפואת סו גוק
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

סיפוריו של יורם קניוק עוברים למסך הגדול בדמותה של מיני סדרה, שעושה המון רעש. בפורום החדש נבלות מדברים עליה
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

ארבעה ירושלמים פרשו מהשגרה לטובת מגורים בחוות אוטובוסים נטושה. נשמע מעניין? זה אפילו יותר ממה שזה נשמע. מוזמנים להכיר ולהתמכר בפורום עספור
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

בנוסף, דרושים מנהלים לפורומים הבאים:

פורום חלומות:
פורום ישראל ברוסית:
פורום תנ"ך:
פורום צורן קדימה:
פורום משכנתאות וייעוץ מיחזור:

חושבים שאתם מתאימים ומעוניינים להציע את מועמדותכם?
הקליקו כאן, מלאו את הטופס ונחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

קודחים לכם ב- אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
29/04/2010 | 12:50
1

יש לכם שאלות בנושא רשלנות רפואית?
ד``ר עו``ד אבי רובינשטיין ועו``ד שמואל יקירביץ` ישיבו על שאלות בנושא בפורום חוק ומשפט בין השעות 15:00-17:00.
הוסיפו להם את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

נגרים, אומנים וחובבי עץ באשר הם - התאחדו!
כפיר פרץ - מנהל מרכז ההדרכה בחברת "לדיקו" (יבואנית כלי העבודה של BOSCH) יגיע הערב ב-20:00 לפורום נגרות ואומנויות בעץ וישיב לשאלותיכם בנושא כלי עבודה חשמליים שונים והשימוש בהם:

לחולים מגיע לדעת שמגיעות להם תרופות
פורום זכויות ומגבלות (נכים) פתח עצומה, שמטרתה קידום חוק אשר יחייב את קופות החולים ליידע חולים כרוניים על זכותם לקבל סבסוד לתרופות.
אל תישארו אדישים - חתמו והשפיעו בקידום המאבק:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Petitions/Defaul...
המנהלת
26/04/2010 | 20:20
2
מתי נשמע סיפורים נתמוגג על תמונות?

יאללה להתחיל לתפקד

עידית יאללה, בואי נכתוב עצומה
27/04/2010 | 19:02
1

הפגנה.. הפגנה...הפגנה..

תזדיינה בסבלנות
28/04/2010 | 13:31

מישו  הרי צריך לשלם עבור השוד לאור היום שעברתי

ראבק' רק מלחשוב עם איזה חפצים משוק הענתיקות יכולתי לחזור בכסף שהשארתי להם ,ישר לחץ הדם עולה לי

כדאי לכם להזדיין ...בסבלנות קמובן ,אני הולכת להעלות לכם מצגת חבל"ז , אולי עוד הערב אם ישאר לי כח מהרבותא.

אמצע שבוע עם ילד בתל אביב
27/04/2010 | 09:43
5
4
צריכה את עזרתכם.
אהיה עם בני בן ה-4 בשבוע הבא בבדיקה בשניידר, אנו מגיעים בטיסה לשדה דב ויש לנו כמה שעות עד הטיסה חזרה.איך מעבירים את הזמן בעניין לילד בגיל זה? צריך לקחת בחשבון שאנו מתניידים במוניות (או אוטובוסים?) אשמח לעזרה. לא מכירה כ"כ את ת"א.
רעיון לבילוי לבן של המלכה
27/04/2010 | 10:00
3
לקחת אוטובוס לעזריאלי, להעלות לתצפית להעביר לילד את התחושה שהכל קטן עליו.
לצרוב בזכרונו את המראה שהוא יכול להתמודד עם הכל.

בבדיקה ובהנאה מהבילוי המשותף.

אם את רוצה להישאר קרוב לשניידר
27/04/2010 | 11:50
1
לא רחוק משניידר יש את גן החיות/ פינת החי של פתח תקווה. זה אפילו במרחק הליכה משם (אולי לילד בן ארבע אחרי בדיקה קצת גבולי, אבל למבוגר בקלי קלות)
כמה הצעות משלי...
27/04/2010 | 18:57
1
1

תלוי במהות הבדיקה ועד כמה היא מתישה.
אני הייתי ממליצה מקומות ליד שדה דוב כדי לא להיות לחוצים
במידה ויהיו פקקים בדרך לשדה התעופה.

אפשרות אחת היא קניונים ממוזגים.
קניון רמת אביב
אם תלכי על זה אסביר לך איך להגיע לגן שעשועים מוצל
הנמצא סמוך לשם.

עזריאלי [אפשר לברר אם יש שם מתחם של "מתנפחים"]

הקניון הצמוד לבית החולים איכילוב, לא זוכרת את שמו [שם יש מתנפחים]

אפשרות אחרת היא הירקון
אפשר ללכת לאורך הירקון יש שם גם גני שעשועים
או [לדעתי אפשרות טובה יותר]
להגיע לאגם שבפארק הירקון...
קרוב אליו - בכיוון רמת גן- יש ברווזים ובני דודם
אפשר להאכיל אותם ואחר כך לשבת על הדשא תחת עץ
לקרוא לו סיפור ולנסות שירדם מעט.
כדאי להביא נשנושים.

אפשרות אחרת היא חוף הים
ישנם בתי קפה ממש על החוף
את יכולה לשתות קפה והילד ישחק בחול ממש לידך.
יש שם גם ספות... הילד יכול להרדם כמעה או רק לנוח.

מידע נוסף שאולי יענן אותך
יש את ארומה ובורגר ראנץ [או דומיו] במתחם של בית החולים.

רפואה שלמה לבנך
תהנו לכם בעיר הגדולה.

בפארק הירקון יש גם פינת חי
27/04/2010 | 18:59
1

בה אפשר להאכיל חיות קטנות ואף ללטף אותם.
אם תהיי מעוניינת בפרטים מדוייקים... בכיף.

תודה רבה על ההענות ואיחולי הבריאות
27/04/2010 | 22:23
1

. נתתם לי המון רעיונות . אם בענייני חופים , מה מומלץ וקרוב לשדה דב?

בוקר טוב חברים...אמנם באיחור....
27/04/2010 | 09:29
5
אבל רציתי להודיע כי הנכם מוזמנים להרצאה בנושא החייאה וטיפול בנפגעי טראומה
בטיולים, טיפוס ואלפיניזם... ההדרכה תתקיים בחנות "אלפיין סטייל:"...הנמצאת ברחוב החשמונאים 91 ת"א.

אפשר להביא חברים, המון מצב רוח טוב ובטן מוכנה לבירה טובה.
נתראה ב 18:00 יום שלישי 27.04.2010 אדי .הכניסה בחינם כמובן
מקום חינמי לפעילות של 10 איש סמוך מרינה אשדוד
25/04/2010 | 01:46
2
הי,

אני מחפש מקום לפעילות ODT סמוך למרינה הכחולה באשדוד.

האם יש חוף חינמי סמוך למרינה במרחק הליכה קצר עבור 10 אנשים בני 50 + ?

תודה לכל המשיבים
הצעות לשבת
29/04/2010 | 20:08
1
שלום
בת דודה שלי בת 21, תיירת מארה"ב
אני מבקשת לקבל הצעות ליום טיול/אטרקציה/פעילות ביום שבת הקרוב
באזור גוש דן
תודה רבה מראש
ווקשה
30/04/2010 | 00:39
1

נמל תל אביב  אם תלכנה בשישי תוכלנה  לטייל בשוק האורגני , בשעות הלילה  האיזור מלא בפאבים ומועדוני ריקודים
יפו העתיקה  שוק הפשפים בימי שישי
שוק האוכל בדיזנגוף סנטר כנ"ל

תצפית על העיר מעזריאלי
סיור בשכונת נוה צדק
המתחם החדש מול הדולפינריום

יש מופעים במרכז עינב, בצוותא ואיזור פלורנטין גדוש בבתי קפה חמודים וחברה צעירים.  

תמונות מטקס זבח פסח
01/05/2010 | 22:45
2
נסעתי להר גריזים לצפות בטקס זבח הפסח של השומרונים לפני מספר ימים. אפשר לראות את התמונות בקישור המצורף http://bit.ly/a7f5pU
משחקי שכונה של פעם, יום הנדידה הבינ"ל, שישי ש
29/04/2010 | 20:39
1
פעילויות רבות בגנים הלאומיים במרכז ובהם:

יום הנדידה הבינלאומי לכל המשפחה בגן לאומי בית גוברין
משחקי שכונה של פעם במתחם תל אפק-אנטיפטריס
שישי שקיעה - מוזיקה לקראת שקיעה בימי שישי בגן לאומי אפולוניה
פעילות לשבועות
סיורים ועוד

ומי שרוצה לקבל כקובץ אפשר לשלוח אלי בדואל  e.mitrani@npa.org.il

שבת שלום

בואו להמתיק לאחרים את השבוע!
24/04/2010 | 01:08
3
2

הדג שאכלתם במסעדה בסמטא נידחת של יפו? ארוחת הבוקר המושקעת שאכלתם בישוב קטן בגליל? המבורגר טלה בהמבורגרייה מוכרת בלב תל אביב?  על איזו מסעדה הייתם ממליצים לנו?

אתר מאקו מעוניין להמליץ לגולשיו על מסעדות טובות במיוחד ולקבל מכם, גולשי תפוז, המלצות למסעדות הטובות ביותר שאתם מכירים.

אתם מוזמנים לשרשר לכאן את ההמלצות שלכם למסעדות מוצלחות ולספר לנו מדוע אתם ממליצים עליהם ("ההמלצה"). אנחנו באתר תפוז בשיתוף עם עורכי אתר מאקו נבחר את ההמלצות המעניינות ביותר ונשלב אותן במדור שיפורסם.

בסוף ההמלצה, אנא כתבו את שמכם המלא, אם ברצונכם כי נאזכר אותו בכתבה בסמוך להמלצה.

הבהרה משפטית:
מבלי לגרוע מן האמור בתקנון האתר בכתובת http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp ("התקנון"):
1.    תפוז רשאית להעלות פעילות זו בפורומים נוספים על פי שיקול דעתה.
2.    בהבאת המתכון כל גולש מתחייב כי ההמלצה הנו פרי יצירה מקורית שלו, ולא מועתק, מכל חומר אחר, ושהוא בעל כל זכויות הקניין הרוחני הרלוונטיות בו, וכי השימוש במתכון כמפורט בתקנון ובהודעה זו אינו פוגע בזכויות צד שלישי כלשהו או מפר באופן אחר כל דין, לרבות (מבלי לגרוע) כל זכות קניין רוחני של צד שלישי;  
3.    הגולש מאשר לתפוז, באופן בלתי חוזר ושאינו מוגבל בזמן, להשתמש בהמלצה (או בכל חלק ממנו) ובשמו המלא של הגולש (ככל שציין אותו), בין היתר לצורך יחסי ציבור ו/או לצורך מסחרי – פרסומי, ללא תמורה וללא כל הרשאה נוספת; יובהר כי ככל שהגולש לא ציין את שמו המלא, לא יאוזכר שמו ו/או כינויו, וההמלצה, ככל שתבחר, תופיע כהמלצה של "הנאות, אירועים ואטרקציות".
4.    יובהר כי תפוז רשאית, אך אינה חייבת, על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי שתהיה מחויבת לפרסם את נימוקיה, לבחור מתכון אחד או יותר לפרסום בכתבה הנ"ל.
5.    יתכן וגולש אשר המתכון שלו יבחר על ידי תפוז, יתבקש לחתום על אישורים נוספים בטרם פרסום הכתבה.

ההמלצות שלי
25/04/2010 | 17:57
קודם כל - מסה. מסעדה מדהימה, אוכל מוקפד ושירות מצוין. אביב משה אוהב אוכל ורואים את זה בכל מנה. שקדי עגל על קרם ארטישוק ירושלמי - מדהימים, שיפוד נתח קצבים מושלם. מעדן שוקולד ולרונה - Mouthgasm with a capital M.

המלצות קטנות ושוות - קרם ברולה ברוקח 73, קלאסי ומושלם. קדירת ציידים בפויקה - עם פירה תפוחי אדמה מדורה. בשר רך ונפלא ברוטב יין אדום מצוין, הפירה עם הטעם המעושן הזה... מתה עליו. המלצה מביקורת שפרסמתי היום - פפנאש במסעדת הנצחון באשקלון. לוותר על כל המסביב - רק הפפנאש שווה במיוחד.

במקום שם מלא - מוזמנים לתת הפניה לבלוג. http://blog.tapuz.co.il/um

בתמונה - שקדי עגל במסה.
שגב אקספרס - רמת החייל
25/04/2010 | 18:33
1
צל"ש על: שילוב טעמים נדיר
כגון: פטריות ממולאות על מצע לבנה.
לשם שינוי המנות משביעות ולא דוגמיות.
לדעתי העיסקית הכי שווה

קבלו את ההמבורגר הפרטי שלי פרי המצאתי מיום העצמאות האחרון

1/2 ק"ג חזה טחון
נענע חתוכה לחתיכות בין קטן לגדול :)
מלח
פילפל
1 בצל חתוך דק דק.
לערבב, לייצור קציצות ולהניח במקרר לפחות ל3 שעות.

אפשר לטגן ואפשר לצלות על הגרילר .
מעדן

2 מקומות לארוחת בוקר
26/04/2010 | 07:33

ארוחות הבוקר הישראליות הפכו  מזמן למותג , ועשו דרך ארוכה מאז ימי הלבניה וביצת העין. יותר  ויותר מסעדות מייחדות בתפריט מקום לארוחות בוקר מושקעות ומגוונות , למרות שאצל כולן הרפרטואר  פחות או יותר זהה , יש כאלה  שמלבד האוכל נותנות בתמורה אוירה אחרת

כמו למשל  קפה-מסעדה בשם  "זינגרס"  במושב בורגתא בשרון .

המסעדה שוכנת במבנה בית הכנסת הישן של המושב ,שעשה הסבה למסעדה וממוקם בתוך מדשאה גדולה ששתולים בה  פסלי מתכת של תומרקין.   שולחנות האוכל  הישנים והכבדים  שמשו   בעבר נגריות  וסביב להן חפצים ישנים התורמים לאוירה

ארוחת הבוקר מוגשת  בזינגרס רק בסופי שבוע  ורצוי בהזמנה מראש . פוקצ'ות טריות, מטבלים, גבינות וביצים על פי בחירה. סלט ירוק שתיה חמה וקרה , האוירה שקטה , קסומה ובימים החמים אפשר לשבת על המרפסת הפתוחה אל הנוף.

המקום השני הוא בית הקפה של גידי ברמת גן הנמצא בפינת הרחובות בן-גוריון והרואה.  
גידי מגיש ארוחות בוקר בכלים נאים , עשירות ומושקעות לאורך כל היום. , שרות מהיר וקשוב.
המקום כשר , אינטימי,  והאוירה בו צעירה וכייפית בעיקר בשל  קהל הנוכחים  המורכב ברובו  מאלו המשרתים בבסיס השלישות הסמוך.

תערוכת הזכוכית
22/04/2010 | 13:53
4
1
23 אומני הזכוכית מהגדולים בעולם מציגים בתערוכה.
אין לי מילים לתאר את המייצגים שראיתי
בכניסה ניתן לקבל מכשיר שבעזרתו מקבלים הסבר על כל מייצג.
על האומן הטכניקה והמסר שהאומן רצה להעביר במייצג.
מדהים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אכן תערוכה יפה
25/04/2010 | 18:02
2

תערוכה קטנה יחסית.
המוצגים בה מרהיבים ביופיים.
מי שאוהב זכוכית ו/או יוצר בזכוכית נהנה אף יותר.
מידי פעם [צריך לברר מתי] יש גם הדרכה... מאוד מוסיף.

כדאי לדעת שאפשר להכנס אליה כמה פעמים שרוצים
צריך רק למלא פרטים בדלפק בכניסה.

מומלץ!

סופ"ש מהסרטים במידבריא
26/04/2010 | 01:10
3
שלום לכולם,
אני מזמינה את כולם לסופ"ש קסום מהסרטים במידבריא שבתוך מרבדי הפרחים של ביתרונות רוחמה.
הסופ"ש כולל קולנוע מתרבויות העולם: והפעם ספרד ואירן, בהנחית ירון שמיר, חבר בוועדת הרפרטואר של פסטיבל הסרטים בחיפה.
וכרגיל במידבריא- הסופ"ש כולל פנסיון מלא עם ארוחות בריאות צמחוניות בטעם של עוד...
צמחי חליטה בחדרים, חצי שעה במתחם ספא פרטי, סיור מודרך בשמורת הטבע (היפיפיה מניסיון) בתרונות רוחמה ו-הליכות בוקר בטבע

פרטים נוספים באתר: www.midbary.com
רחל / חניתה: 054-7322202, 077-5563807

שבוע טוב לכולנו
שבועות לכל המשפחה
24/04/2010 | 16:04
שבועות במוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן – קציר חיטין

"רֵאשִׁית, בִּכּוּרֵי אַדְמָתְךָ, תָּבִיא, בֵּית ה' אֱלֹהֶיך  
                     רביעי –חמישי 19-20.5      10:00-15:00
הכניסה בתשלום 30 ש"ח
המוזיאונים, חנות המוזיאון והקפטריה פתוחים לקהל.
www.omuseums.org.il
04-9872022          04-9109609

    10:00נאפה חלות מיוחדות (כמנהג החג) ונקשט טנא מחומרי טבע.
    
    12:00 נצפה במופע תיאטרון-סיפור- "ליבו של העץ"
עיבוד לסיפור –עם אפריקאי על המפגש בין עץ לארנב וסוד קסום שלבסוף מתגלה.
מופע חוויתי מלא הומור ודמיון, המשלב בתוכו משחק,תנועה וקטעי ליצנות.
תוספת של 10 ₪ לילד. מבוגר –חינם.

    נבקר בתערוכת אמנות "סיפורי בדים" – נועה אשכול
    
    נטייל בגן הפסלים

המוזיאונים, חנות המוזיאון והקפטריה פתוחים לקהל מהשעה 10:00-17:00
www.omuseums.org.il
04-9872022    04-9109609

טיול לילה לבן בשבועות
24/04/2010 | 12:08
בין הר תבור לכנרת חי לו מרחב מקודש שמאפשר טרנספורמציה והזכרות,
מקום להשראה, מקום לריפוי, מקום להתקדשות וחניכה.
בסמדר שבסמוך ליבנאל חי במלוא הדרו בית אי רוח עם צוות אוהב של מורים, מטפלים, אומנים, שמאנים ואנשי אור.

עלות הטיול כולל לינה וארוחות 250 ש"ח למשתתף.
לפרטים והרשמה: סוזן בר
050-8815115
www.suzanbar.co.il

ארוע 100 שנות התיישבות בכנרת ?
21/04/2010 | 15:21
16
5
שמעתי על ארוע כזה שיתקיים ב-13/5 בכנרת....
מישהו יודע יותר פרטים או היכן לחפש ?
תערוכת קופות קק"ל - הקופה הכחולה
22/04/2010 | 09:57
15
35

תערוכה שהוצגה במתחם נמל תל-אביב.
ממש מרגש.
לא הכל צילמתי.

הקופה המצורפת היא
קופה שנמצאה בין הריסות גטו ורשה.

קופה מ- 1930
22/04/2010 | 10:07
8
הקופה הקודמת היא מניו יורק וזו מישראל
22/04/2010 | 10:12
1
8

שימו לב לאיזורים המצוינים במפה.

תודה על התמונות
27/04/2010 | 05:18
2
מאז שהייתי ילד ושלשלתי כל יום ששי  כמה פרוטות לתוך קופת קק"ל בביה"ס, יש לי יחס מיוחד לקופות אלה. לפני כמה שנים קק"ל ערכה תערוכה נודדת של קופות קק"ל בארץ. התערוכה הגיעה גם לטבעון ושם יצא לי לראותה. אם אינני טועה גם הקופה ששרדה את השריפה בגטו ורשה הוצגה שם.
לי עצמי יש כיום שתי קופות, אחת מראשית שנות החמישים ואחת שקק"ל הוציאה לרגל מאה שנים לקק"ל בשנת 2001.
ישראל שנות השישים
22/04/2010 | 10:15
6
9
יותר מאוחר אוסיף עוד תמונות
22/04/2010 | 10:16
5
5

יום טוב אנשושים
תודה על התמונות
24/04/2010 | 01:34
4
4

והנה אחת מאוספי הפרטי איני יודעת את גילה אולם אני סבורה שהיא מלפני   עידן  הקמת ההתנחלויות

הבטחתי את הקופסא לחיים כהן ואני מניחה שהוא יבדוק .

על פי מה שהם הציגו שם
25/04/2010 | 20:45
3

זו קופסה משנות ה-80.

רק את הקופסא הזו אני זוכרת.
הייתה לי על השולחן בכיתה.
אפעם לא חשבתי לשמור לי אחת

קופסא יפה ושלימה
27/04/2010 | 05:21
2
4
מתי אתם מצפינים ? עוד מעט הקיץ יפול עלינו בכל חומו ולא תעיזו להיפרד מהמזגן.
תכין את כד השמן
28/04/2010 | 13:34
1
2

ואת הקובנה

מסתמן שבשבת של חג הפועלים

הקובנה מוכנה
29/04/2010 | 21:20
2
ואו טו טו תוכנס לתנור. מחכים !
למה הכנסת את כל זה מתחת להודעה שלי ?
22/04/2010 | 10:33
4
1
כדי לא לפתוח הודעה חדשה
22/04/2010 | 10:54
2
1

לחסוך למינהלת עבודת איחוד שרשורים.

מי שיכול לעזור לך עדיין ימצא את שאלתך.

אולי תספרי עוד על הארוע שאת מחפשת.
איפה מצאת את הנתונים שנתת?

יום טוב לך.
מידע אישי
22/04/2010 | 10:58
1
3
מישהו מקורב לתרבות במועצה אזורית סיפר לי...
אין לי שום סימוכין אחרים.....  
זה חשוב לי....

נהנית מהטרמפ ?  
22/04/2010 | 12:02
1

אחלה. יש לך גב רחב

אולי תבררי אצלו עוד פרטים.

או אולי באתר של המועצה האיזורית.

תיכף המינהלת תגיעה תמיד יש לה הצעות יצירתיות.

אם תשמעי פרטים נוספים... תיידעי גם אותנו.

הפכתי את הנט
23/04/2010 | 15:31
1

לא מצאתי מידע
כנראה שעדיין לא פרסמו

מציעה להכנס בחודש הבא לאתר המועצה המקומית עמק הירדן
או להרים טלפון למזכירות המושבה כנרת ולשאול.

שבת שלום

שוקולד האבק נסוג אפשר לצאת מהמקלט ולחזור
20/04/2010 | 19:57
15
3
היי -היכן התמונה מצולמת?
20/04/2010 | 21:44
2
3
התמונה מפטסדאם ליד ברלין מארמון סנסוסי
21/04/2010 | 21:20
1
1
עוד אחת בית התה הסיני מסוף המאה ה17 בפנים אמבטיות בנוסח רומאי ואוסף כלי חרסינה סיני שילוב רנסנסי בתוספת אלמנטים מזרחיים
חשבתי שהתמונה מצולמת בארץ
22/04/2010 | 01:11
2
גם אני ביקרתי בפוטסדאם היפה ובארמון הזה עם הגנים.

תודה לך.

אגב פסלים - אשמח לקבל המלצות על גני פסלים יפים בארץ.

לילה טוב
סבלנות איש
20/04/2010 | 21:49
2
נתגלגל יחד מהסיפורים מה היא עשתה להם

על בטן מלאה לא אעמוד בצחוק המתגלגל.
איך זה שהר געש אחד מעז ......
22/04/2010 | 08:33
10
1

קוראים אותו אייפייליוקול, שם שגרם לאלפים מתושבי כדור הארץ שיבושים במשך כשבוע , ותקע אותנו באמסטרדם למספר ימים מעל המתוכנן. לא שסבלנו חלילה, נהפוך הוא , אלמלא אילוצים היינו נשארים שם עד שהשמיים יתבהרו לחטולין , וכל הנוסעים ישובו לבתיהם.  

כי מה כבר הפסדנו?

בשעה ששם מתעסקים במרוצי אופניים , ואיך נסעה המלכה ברכבת בשל שביתת שדות התעופה, אצלנו תקועים עדיין במעטפות של שולה ואודי...ז'תומרת עולם כמנהגו......

אמסטרדם בעונה זו של השנה   מתחילה להתכסות במרבדי צבעוניים ונרקיסים , דוגמית ממה שמציע הגן המהמם קוקנהוף
מצורפת כאן, והיתר יופיע בהמשך אחרי שאפרק מזוודות ואלך לשחזר  אי אלו תעודות שנגנבו ממני בצורה אמנותית ממש
על ידי כנופיית מהגרים.

יאללה יום טוב לכולכם והעיקר שנחתנו בשלום!

שוקולדההה ברוכה השבה לארץ הקודש
22/04/2010 | 09:41
8

אנ'לא יודעת... אבל...
נראה לי שכל הבלאגן הזה היה רק כדי שתשארו עוד כמה ימים בהולנד היפייפיה

התמונה מהממת.

בוקר טוב יקירתי
בוקר טוב ישראל
שוקולד, תגידי נגידי...
22/04/2010 | 09:51
7
1

צניחה חופשית עשית שם בארץ הכAפכAפים???

אז... בני יקירי מבלה עכשיו בדרום אמריקה
כרגע בואנס איירס - ארגנטינה.
בשבת בתי חגגה 15 אביבים.
הוא חיפש מתנה מקורית לשלוח לה.

וזו המתנה שלבסוף שלח

איזה מאמי

ולחשוב על המתנות שאני הצעתי

להגדיל את התמונה
22/04/2010 | 10:07
1
מתי את צונחת?
22/04/2010 | 17:34
3
הבן שלך חתיך לאללה ועם זהב.

תתמוגגי יש לך על מה

עידיתוש, לא שמעת?
23/04/2010 | 11:10
2
3

על הפטנט הישן להגשמת חלומות?

דרך הילדים.

פעם רציתי עד שהבנתי שרגע הפחד מנפילה ממטוס
לא שווה לי את העונג שברחיפה

מה הפחד ?
24/04/2010 | 06:47
1
1
הרי לא את צונחת, לא את צריכה לעשות את הצעד קדימה דרך דלת המטוס החוצה, יש מי שעושה את זה בשבילך ואת כבר קשורה אליו, כך שבאמת אין מה לפחד.
חוץ מזה, בגבהים כאלה פחד הגובה נעלם, יש רק התפעלות מהנוף למטה ואולי חשש מהלא נודע. אם תחליטי בכ"ז להשתתף בחוויה כזו, בטוח שתהני ושתפי אותנו בחוויות.
חיים אתה צודק...
25/04/2010 | 17:55

אבל אין מי שיצדיק אותך.

כשהדרדק יחזור הביתה נתחקר אותו ונראה

ראית את צילומי קופות קק"ל?

אוסף מדהים.

בן פורת יוסף
23/04/2010 | 15:28
1

שיחזור בשלום

שתי טיפות מים אביהו ואמהו

25/04/2010 | 20:42

הוא באמת חתיך

ברוך שובך
22/04/2010 | 13:50
ממתינה בשקט לסיפורים
ונזכור את כולם
18/04/2010 | 18:23
13
1
מוקירה תודה לכל אחד מהם שבזכותכם אנחנו כאן חיים.

הלואי שלא נדע עוד צער לעולם

במותם ציוו לנו את החיים
19/04/2010 | 11:29
5

יהי זכרם ברוך
הסיפורים שמאחורי שירי לוחמים
19/04/2010 | 11:39
1
10

ברית דמים/ עמנואל צבר

בעת מלחמת לבנון, ביום השלישי ללחימה, 8 ביוני 1982, נהרג יובל הראל, בן מרים ויחזקאל,
חייל בחיל השריון, מפגיעת טיל נגד טנקים בעין אל-חילווה שליד צידון.
חבריו של יובל הראל, בן חיה ויוסף, שקראו את מודעות ההרוגים בקצין העיר,
חשבו בטעות כי מדובר בחברם, וסיפרו לחיה ויוסף כי בנם נהרג.
לאחר בירורים נוכחה המשפחה לדעת כי יובל עדיין בין החיים. ב-10 ביוני נפל בקרב בלבנון גם יובל הראל,
בנם של חיה ויוסף, חייל בגדוד 50 של הנח"ל המוצנח.
כאשר הגיעו חיילים ממוקד קצין העיר לביתם של חיה ויוסף הראל ובישרו להורים על מות בנם,
סירבו תחילה ההורים להאמין, והסבירו כי ישנו עוד יובל הראל, בן מרים ויחזקאל, שנהרג;
אך לצערם, הידיעה על מות בנם הייתה נכונה:
שני חיילים משכונת תלפיות שבירושלים, בעלי שם זהה, יובל הראל,
נהרגו בקרבות בלבנון בהפרש של זמן קצר, ונקברו בסמוך זה לזה,
באותה השורה בבית הקברות הצבאי בהר הרצל.

על דעת המקום, ועל דעת הקהל
רכבנו סופה וגם סער,
בוטחים,
"אל תשלח ידך אל הנער".

ובישיבה של מעלה, ובישיבה של מטה
עוד זה מדבר וזה בא
הלילה ההוא, יקחהו האופל,
הלילה ההוא בא.

למודים ושבעים, יודעים את השעה,
שעטו הראלים, יובלים,
חילים
לבנון ושריון וקול שובר ארזים.

בלילה ההוא, אמא, הראל לקינות יובל,
עוד זה מדבר וזה בא, אמא,
יובל על במותיך חלל.

בלילה ההוא, אבא, היתה צעקה גדולה.
עוד זה מדבר וזה בא
הראל גם יובל, יובל גם הראל,
ועיר תלפיות שכולה.

תלפיות לך ארצי, הראלים בשערך.
ברית דמים, ברית עולם בבשרך,
את אימת הימים ינחמו ילודיך
ואת בדמייך חיי.

כתובות אינטרנט מצורפות:
"אנחנו שנינו מאותו הכפר" נעמי שמר
19/04/2010 | 11:48
1

יוסל'ה וזאבל'ה גדלו בכפר נהלל ולחמו במלחמת השחרור.
בתיווכו של השכן המפורסם, משה דיין, התנדבו ליחידה 101 של הצנחנים,
שם השתתפו בפעולות התגמול תחת פיקודו של אריאל שרון,
שהפך לחבר נפש של זאבל'ה.

כשהשתחררו ביחד מהצבא התנדבו למוסד.
למרות שעברו יותר מארבעים שנה מאז, רבים מהמבצעים שלהם טרם נחשפו.
הם פעלו באירופה ובאפריקה, חילצו יהודים במצוקה והשתתפו בחיסולים ובחטיפות.
ב-1964 פגשו בנעמי שמר.
המפגש ההוא היווה את ההשראה לכתיבת שירה המפורסם "אנחנו מאותו הכפר".
החברות האמיצה בין זאבל'ה ויוסל'ה נגדעה עם מותו של זאבל'ה

במשך יותר מ-20 שנה סירבה נעמי שמר לספר את הסיפור שמאחורי שירה "אנחנו מאותו הכפר".
סיפורם המלא של השניים הובא בסרט ששודר בערב יום הזכרון בערוץ 10.

שוב נבואה שהגשימה את עצמה.

מצמררר!!!

אנחנו שנינו מאותו הכפר
אותה קומה, אותה בלורית שיער
אותו חיתוך דיבור - מה יש לומר
הן אנחנו מאותו הכפר

אנחנו שנינו מאותו הכפר
שדה ירוק חצינו עד צואר
בערב שבנו יחד לכיכר
כי שנינו מאותו הכפר

ובלילות שישי
כשרוח חרישי
בצמרות שחורות עובר
אז אני אותך זוכר

תמיד בפרדסים ובשדרות
אהבנו את אותן הנערות
אבל בסוף אמרנו - אין דבר
זה הכל נשאר בתוך הכפר

ברחנו אל אותם המקומות
הלכנו אל אותן המלחמות
זחלנו על קוצים ועל דרדר
אבל שבנו יחד אל הכפר

...ובלילות שישי

אני זוכר בקרב שלא נגמר
פתאום ראיתי איך אתה נשבר
וכשעלה השחר מן ההר
אז אותך הבאתי אל הכפר

אתה רואה - אנחנו כאן בכפר
כמעט הכל נשאר אותו הדבר
בתוך שדה ירוק אני עובר
ואתה מעבר לגדר

כתובות אינטרנט מצורפות:
מציאות ופנטזיה
19/04/2010 | 12:16
2
2
אותם הילדים שאתמול התרוצצו בקרוקס במקרה הטוב..חולצות טריקו וגינס מרופט.
אתמול הם התמרדו על התלבושת בתיכון.
היום הם עלו על מדים אחידים מיוזמתם.
הם גדלו בשנים במספר חודשים.
מתלחשים ומתחבקים חיבוק של גברים.
הם צועדים בראש השיירה לעבר בית העלמין.

בין בדמעות התפללתי
שיום אחד ההבנה תיפול על כל תושבי העולם
דיי למלחמות לכאב
יוחלט פה אחד "דום שתיקה"
כל אחד נשאר על האדמה שלו.
אין צבא בכל העולם.
האם גם את מלווה חייל/ת
20/04/2010 | 22:37
1
1
בשרות סדיר?
אני הייתי נצמדת לכותרת גאווה ותפילה ואני יודעת,שאצלי המדים נותנים
גושפנקא לבגרות הנערה שלי כבר בשנות בית הספר האחרונות.
הנוער שלנו מדהים ומבחינות רבות והוא אכן בשל,בזמן הנכון,עם או בלי מדים
להראות לכולנו,עד כמה יש על מי לסמוך...ואני כ"כ מתחברת לתפילתך ורק
חוששת ,כי כל עוד יצר השליטה והכוח קיים בעולמנו,לא נגיע אל השלווה והנחלה,
ואת זאת,משתפת אותך אישה מאד אופטימית. אבסורד,נכון?!
ו...מזל טוב למדינה המיוחדת שלנו.
שליטה...אגו...פאנטיות דתית...ועוד מלאנים
20/04/2010 | 23:06
2
אמא לחייל בסדיר
שהתחיל את דרכו בצבא לפני חצי שנה

אופטימיות היא תכונה מדהימה בעיני
19/04/2010 | 18:11
הדליקו נר לזכרם של נעדרי קרב סולטן יעקב
18/04/2010 | 08:10
7
אל תתנו לשכוח אותם  ואל תתנו לאבק לכסותם בטרם עת
חג עצמאות שמח
19/04/2010 | 20:35
1
1
יום העצמאות
18/04/2010 | 11:31
3
היי פורום מקסים, רציתי להתייעץ בקשר ליום העצמאות. אנו מעוניינים לקחת את הילדים לבסיס של חיל האויר באזור הצפון ואז למנגל שם באיזור , יכול להיות מקום עם מים'בלי.
אשמח להצעות והאם באותו היום הבסיסים פתוחים לקהל הרחב, כי ראיתי פרסום לגבי יום חמישי, ומה עם יום שלישי?
תודה רבה מראש
היי רציתי לשאול
18/04/2010 | 10:00
1
מישו יודע אם ואיפה יש הופעות של יום העצמאות בירושלים??תודה רבה רבה
למרות ולמרות ....
15/04/2010 | 15:25
1
4
יש במה להתגאות
כתובות אינטרנט מצורפות:
בהחלט יש במה להתגאות!
16/04/2010 | 18:36
2

עזרה בבקשה - מקום לחגוג יומהולדת
16/04/2010 | 19:12
6
1
שלום לכולם!
יש לחבר שלי יומהולדת אוטוטו (24) ואני רוצה לארגן לו משהו נחמד עם מספר מצומצם של חברים.
מכוון שאני לוקחת אותו למלון על הטיילת, הייתי רוצה המלצות למקומות נחמדים שאפשר גם לשבת ולדבר וגם לרקוד. חשבתי בהתחלה על המייקס פלייס אבל הבנתי שממש רועש שם ואין ממש אופצייה להחליף מילה.
יש למישהו המלצות? אנחנו בערך שמונה חברים וכולם מעל לגיל 23.

המון תודה מראש
יפעת
נמל תל אביב משופע במקומות די קרוב
17/04/2010 | 18:00
2
עוגות יום הולדת אנא הוסיפו להפרייה הדדית
14/04/2010 | 20:07
4
3
עוגה זאת הוכנה על פי הסיפור שלגיה ושבעת הגמדים
חשבתי שהנושא מעניין אבל אולי טעיתי סליחה
15/04/2010 | 22:56
1
אני לא נעלב רק מסוקרן
פייטוש, מעניין לראות את מעשה ידיך
16/04/2010 | 18:11
2

לצערי אין לי הרבה מה לתרום בנושא.

כשילדי היו קטנים הכנתי להם עוגות מעוצבות.
אבל כולן צולמו במצלמה רגילה כך שצריך לסרוק את התמונות
בהזדמנות אעשה מבצע שכזה.

בינתיים המשך להביא משלך.
העוגה מושקעת ויפה.

עוגות יום הולדת
30/04/2010 | 10:31
1
סושי
עוגות יום הולדת
30/04/2010 | 10:33
2
עוגת טירה דרקון ונסיכה
הולכים בשביל ישראל קטע מס' 10
15/04/2010 | 22:21
3
4
שבת ה- 24-04-2010 מרמת יבנאל לצומת גזית

טיול בקטע מס' 10 בשביל ישראל

טיול בנופי הגבעות של רמת יבנאל, שוויץ של ישראל.

כול מיטיבי הלכת מוזמנים לטעום מהחוויה של ההליכה בשביל ישראל.

פרטים באתר "ארץ הצבי טיולים"
כתובות אינטרנט מצורפות:
קישור תקין
15/04/2010 | 22:38
2
מחזירים את המוזיקה של גינזבורג לחיים TSGE
14/04/2010 | 16:25
The Serge Gainsbourg Experience
"Initiales BBB"

הרכב  של 6  נגנים מצרפת –  
מחווה לאמן הצרפתי סרז' גינזבורג
www.myspace.com/sgxp

שתי הופעות בערב יום שישי, 16.4
ב"אוזןבר" תל אביב, רח' קינג ג'ורג' 48, קומה שניה
מופע ראשון 21:00\ מופע שני 23:00

בשיתוף שגרירות צרפת

המופע בביצוע להקה חיה בת שישה נגנים,  הכוללת (גם) סקסופוניסט, קונטרה-בסיסט, וזמרת ליווי - רומנטיקה צרפתית במיטבה. במסגרת  הנסיון לבצע הומאז' לשיריו של גינזבורג  חלק גדול מהשירים  במופע מתורגם ומבוצע באנגלית,  וחלקם  עובדו מחדש עם השפעה של ז'אנרים כמו רגאיי ופ'אנק.

סולן הלהקה, בראד סקוט, אנגלי שחי בצרפת מעל שני עשורים , היה חבר במספר הרכבים שהיו חלק  מסצינת הרוקנרול שהתקיימה שם בשנות השבעים, וכללה גם את גינזבורג עצמו.
לישראל תגיע הלהקה אחרי הופעות בסוריה ובירדן.

ניתן להזמין כרטיסים במחיר מוזל של 50 ש"ח עד יום חמישי, 15.4 בשעה 15:30
הזמנות באימייל: orly@third-ear.com
הזמנות טלפוניות: 03-6215210
שלום לכולם
14/04/2010 | 12:03
11
חיפשתי פורום שנוגע לנושא ואני חושב שהפורום הזה מתאים ביותר...

שמי ארז, אני מדריך שייט במקצועי וכחלק מהעבודה שלי פרט לללמד אנשים איך לשוט אני גם עושה סיורים וטיולים על סירה מדגם קטמרן הובי 16 גטאווי באיזור שדות ים והסביבה (נמל קיסריה ההיסטורי, ג'סר א-זרקא שהוא חוף יפה ונטוש ועוד...)

לעניין, אם אתם מעוניינים בטיול קצת שונה, הרחק מההמונים, עם השקט של הים (הסירה היא מפרשית, אין מנוע ואין רעש) ובמיוחד עכשיו כשהמים כבר הרבה יותר סימפטיים ומתחיל להיות נעים בחוץ, אפשר להביא צידנית עם כל מיני ולעשות טיול חופים עם המשפחה, לדעתי (הסובייקטיבית, אבל בסדר..) זה גם רעיון נהדר למתנה לזוג, לציין איזה פרק זמן להיכרות או משהו כי השייט הוא מהנה מאוד ואין שאלה אם הוא מקורי...

צירפתי גם קישור לכמה פעילויות קבועות מראש שכבר קיימות, אבל אם יש רעיון למשהו אחר ומקורי יותר, אתם מוזמנים להגיד...

לפרטים: ארז 0544422772

כתובות אינטרנט מצורפות:
איפה צולמה תמונה זאת
14/04/2010 | 20:10
5
2
יום העצמאות בפתח
רמז בשנת 1949
15/04/2010 | 22:57
המבנה מאחור מוכר
16/04/2010 | 18:40
3

לא מצליחה לשים ת'אצבע על מקום מסויים.

נו, ת'גלה לנו

מצעד בירושלים שנת 1949 כיכר ציון
17/04/2010 | 17:59
2
עץ האקליפטוס אשר צמח מול חנות ירדן לספרים אשר קיימת עד היום,נכרת למרות שהיה מוגן באישון לילה לפני שנים מועטות
מעצבן
כך זה נראה היום |מצלמה|
22/04/2010 | 10:30
1

לאחרונה הייתי בסיור מודרך בירושלים.
בין היתר גם בככר ציון שם הראו לנו את התמונה של פעם...
תמונה דומה לשלך...משם הזכרון
עכשיו אני צריכה להתאמן בהעמקתו

מוסיפה משלי... עדיין ככר ציון
22/04/2010 | 10:45
1

מי שמתבונן מטה יכול להבחין במכסה ביוב מיוחד שבמרכזו טבועה כף יד [יד ימין]וסביבה שקעים.

זהו, למעשה, אחד מזוג מיצגים של הפסל מיכה אולמן[משנת 1996]
בן זוגו של המכסה [היד השמאלית]נמצא ברובע הנוצרי בעיר העתיקה.
יש כאן סמליות לאיחודה של ירושלים.
מערכת המים התת קרקעית של שני חלקי העיר נפגשת אולי היכן שהוא.
האם גם הידים ילחצו אי פעם לשלום?

על הדבש ועל המנגל ....
13/04/2010 | 15:14
9
1

תליתם כבר דגל?

השחזתם את השפודים?

אני מקווה שאתכם לא ימצאו ביום העצמאות על אי תנועה,  מנפנפים ונושמים עשן סינטה או סטיק פרגיות , צ'מעו ממני מתוך נסיון של שנים הגעתי למסקנה שהכי טוב והכי משתלם שאחרים יעשו את העבודה , במסעדה בתנאים משופרים ולא על איזה מדשאה עלומה כתף מול ישבן של עמשראל ואשתו, העסבניים מהישיבה הממושכת  בפקקים בדרך למדורת השבט . וזה תקף קמובן לכל השנה.

לכל אלו שחג עצמאות מדינתנו לא מתורגמת  לבליסה ולעיסה בנוסח קרניבורי , אלא מוליכה אותם בשבילי הארץ , באתרי מורשת קרב והיסטוריה חלוצית וציונית, מיועד השרשור הבא ואתם מוזמנים להוסיף מידע.

חקשמייח

קק"ל בנמל.....
13/04/2010 | 15:15
1
1
בואו לחגוג עם קק"ל בדרך מיוחדת את יום ההולדת של מדינת ישראל. הפעלות לכל המשפחה בפינות הדרכה, במשחק וביצירה, ליד תערוכת הקופסה הכחולה שתוצג רק ביום החג הכוללת קופסאות כחולות היסטוריות ו- 14 קופסאות כחולות בעיצובם של אמנים ישראלים, ביניהם נמנים הצלם זיו קורן, המאייר אורי פינק, האמן ציבי גבע ועוד.

יוצגו באירוע קופסאות כחולות מתקופות שונות מאז היווסדה של קק"ל (1901).
קופסאות בעלות ערך היסטורי מתחילת המאה הקודמת שתרם פרופ' שאול לדני.
הפעלות שיספרו על אודות הקופסאות הכחולות.
שחקנים יפעילו את הקהל במשחקי תפקידים של דמויות מההיסטוריה של מדינת ישראל: דוד בן גוריון ובנימין זאב הרצל.
יוצבו במקום פינות הפעלה ויצירה לטובת הילדים שיגיעו לאירוע.
קופסאות כחולות יוצעו למכירה.

צפון נמל תל אביב- ליד הגשר החוצה את הירקון.

20/04/10 יום שלישי, 10:00-17:00, לכל המשפחה.

ללא תשלום.

אם מישהו מתכונן להיות בתערוכה זו
17/04/2010 | 19:34
1
אנא, צלמו והעלו תמונות לכאן.
סדנאות ומוזיאונים...
13/04/2010 | 15:24

פארק "דרך העץ" ופינוקיו במושב שדמות דבורה מזמין אתכם לחגיגות עצמאות בין עצי הפאולוניה. חוגגים עצמאות עם תצוגת עפיפונים, עפיפון דגל ישראל מתנה לכל משפחה ועפיפונים אשר יצבעו את השמיים בכחול ובלבן. בדרך העץ, חוויה לכל המשפחה הכוללת מבוך ענקי ומאתגר בעל מספר מסלולים על פי דרגות קושי, סדנא להכנת סירה מעץ שניתן להשיטה בדגם של הכנרת הנמצא במקום, משחק עץ בא"י על תבליט ייחודי של הארץ, סדנת תיפוף סוחפת , סרט, מתחם למשחקי עץ .

מוזיאון "החצר הישנה" של קיבוץ עין שמר משחזר את ימי ראשית ההתיישבות הקיבוצית בארץ.במוזיאון פעילות המתאימה במיוחד ליום העצמאות ובמרכזה: הקמת המדינה שבדרך.

בתכנית:
ביקור מודרך בחדר האוכל ובו דמויות חלוצים וסרט אורקולי.
הפעילות:
אחרי החלפת ביגוד לבגדי החלוצים תתקיים יציאה לעבודות שאפיינו את הקיבוץ של פעם:בניה, ריצוף, הקמת אוהלים, חריש, כביסה ושמירה. ,וכמובן אפיית לחמניות במאפיית לבנים ישנה אותה יקבלו המבקרים בסוף הפעילות.

מומלץ להביא מצלמות!

הצ'ופרים:

סיור בטרקטור ברחבי הקיבוץ כולל ביקור ברפת, נסיעה ברכבת המספרת את סיפור  הרכבת מימי השלטון העותומאני.
האנגר מיכאל- ביקור בתצוגת הטרקטורים החדשה והמרשימה של המוזיאון.

סיור רכוב (טרקטור ורכבת):  יוצא בין 12:30 ל-13:00, משך הסיור שעה וחצי (כולל ביקור במוזיאון הטרקטורים).

מוזיאון החצר הישנה- קיבוץ עין שמר.

20/04/10 יום רביעי, 10:00-15:00, לכל המשפחה

בתשלום: פעוט (גיל 3-5) – 32 ₪. ילד מגיל 5 – 37 ₪. מבוגר – 37 ₪. אזרח ותיק (בהצגת תעודה) – 32 ₪.

לבודדים אין צורך בהזמנה מראש.

במוזיאון הפתוח לצילום  בתל-חי תוצג תערוכת "ארץ ישראל בתלת מימד"- תערוכה בה 35 צילומים של ארץ ישראל ותרבות החיים בארץ לפני קום המדינה, מסדרת הצילומים "פלשתינה" בהפקתם של האחים אנדרווד, שפעלו בארץ בין השנים 1890-1900. לצופים בתערוכה מחלק צוות המוזיאון משקפיים מיוחדים לצפייה בתלת מימד. עוד תערוכת קבע במוזיאון:  אוסף מצלמות עתיקות, מבחר מצלמות, דגמים וסוגים שונים מראשית ימי הצילום ועד היום. לכל המשפחה פעילות בחדר חושך: אוספים מן הטבע, מציירים ומצרפים טקסט, עורכים את כל החומרים על גבי נייר צילום ויוצרים סמל או תמונה בהשראת החג, חושפים לאור, מפתחים ולוקחים הביתה למזכרת.

תערוכת "סיפורי בדים" - שטיחי הקיר של נועה אשכול: בתערוכה מוצגים 35 שטיחים בגודל  3.5 מ' X 2.5 מ', מתוך אלף וחמש מאות השטיחים שנעשו על ידי נועה אשכול החל ממלחמת יום כיפור ועד מותה. השטיחים הינם יצירות אמנות המעוררות חוויה אסתטית עזה ורבת רושם. השטיחים עשויים כולם משאריות של בדים שנאספו והובאו לנועה אשכול במשך השנים. כלל ברזל ביצירת השטיחים אצל נועה היה שאין לגזור שום צורה והשימוש הוא רק בשאריות של גזירות בדים שהיו מיועדים לאשפה. שאריות אלה משמשות לה לקומפוזיציות צורניות וצבעוניות מפתיעות במקוריותן. נעילה - 30/

לפרטים נוספים: 04-6374327

איך הכל התחיל....
13/04/2010 | 15:26

היכל העצמאות" , הוא המקום בו "נולדה מדינת ישראל" ו-נטוותה ההיסטוריה התל אביבית. ב-1909, התקיימה בו הגרלת חלוקת המגרשים לשם הקמת שכונה יהודית מחוץ ליפו ("אחוזת בית") בנוסף, הוא שימש כביתו של ראש העיר הראשון של תל-אביב, מאיר דיזנגוף ואשתו צינה, שבשנת 0193 תרם דיזנגוף את ביתו ובקש להפוך אותו למוזיאון תל-אביב לאמנות, שנחנך בשנת 1936 ובמאי 1948 התקיים רגע היסטורי באולם המוזיאון, טקס ההכרזה על הקמת מדינת ישראל. לימים, שוחזר האולם ובשנת 1978 נחנך "היכל העצמאות" ונפתח לקהל הרחב.

כיום, אפשר לבקר באולם ההיסטורי, בו מרבית הפריטים המוצגים מקוריים וחלקם משוחזר בדייקנות מרבית. על בימת הכבוד ועל הכיסאות מצוינים שמות האישים שנכחו בטקס הכרזת המדינה. על הקירות נותרו רוב התמונות, שהוצגו במקום כחלק מאוסף מוזיאון תל-אביב ביום ההכרזה ובפינת האולם מוצגים פריטים שונים הקשורים לטקס ההכרזה: מסמכים, הזמנות לטקס, ציוד הקלטה ושידור, פתקים ועוד. המבקרים יכולים להאזין להקלטה המקורית של הטקס ולצפות בסרט (16 דקות), המתאר את אירועי התקופה ואת תולדות הבית.

"היכל העצמאות" בתל אביב יהיה פתוח לקהל הרחב ללא תשלום. כמו כן, מדיי חצי שעה תתקיים הדרכה במקום
סיור בהרודיון...
13/04/2010 | 15:31
סיור בארמון מבוצר שבנה המלך הורדוס כמקום מבטחים וכמקום קבורתו, המקום היחיד שנושא את שמו הניצב בפתח המערבי של מדבר יהודה ומהווה חלון הצצה לאזור קסום.

סיור בהרודיון, המקום בו בחר המלך הורדוס הגדול להקים את אחוזת הקבר שלו ולקרוא לו על שמו. תצפית נוף מרהיבה למדבר יהודה וירושלים, ביקור בארמון מבוצר, ירידה למאגרי המים והתרשמות משרידי קבר הורדוס שנחשפו לאחרונה באתר.

היכן: בגן לאומי הרודיון

מתי: בשעה 12:00 הדרכה ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר

הערות: הכניסה לאתר כרוכה בתשלום

בעקבות אניית מעפילים..
13/04/2010 | 15:35
2

רשות הטבע והגנים תקיים ביום העצמאות בשעה 11.00 ,סיור בעקבות אניית המעפילים "ברל כצנלסון", שנחתה בחוף סידנא עלי. נספר את סיפור האוניה וסיפור ההעפלה הבלתי ליגאלית לארץ ישראל, ואת הקשר בין המבצר הצלבני למסגד המוסלמי והמשטרה הבריטית.

ללא תשלום.

כניסה לאתרי מורשת ללא תשלום
13/04/2010 | 15:37
2
כמידי שנה רשות הטבע והגנים נוהגת לאפשר כניסה לאתרי מורשת הגבורה מימי מלחמת העצמאות לציבור הרחב בחינם.

האתרים שיפתחו לקהל ללא תשלום הם:
גן לאומי מבצר יחיעם.
גן לאומי קסטל.
גן לאומי קבר בן גוריון (פתוח כל השנה ללא תשלום).
ארועי הקק"ל....
13/04/2010 | 15:40
2
כתובות אינטרנט מצורפות:
מוזיאונים
13/04/2010 | 15:46
מוזיאון הפלמ"ח בתל אביב הוא אחד המרשימים בארץ, המקים לתחייה ובדיוק מירבי את רחובות תל אביב, בטנה של ספינת מעפילים (כולל ריח המחנק, מזוודות המעפילים ורסס גלי הים), אוהלי הסיירים, בית מעצר ואפילו משלט. ההתקדמות בין חללי המוזיאון היא כרונולוגית והמבקרים מתלווים אל קבוצה המתגייסת לפלמ"ח ועמה חווים אימונים, ויכוחים עם חברי מחתרות אחרות, מבצעים צבאיים וכמובן ההכרזה על הקמת המדינה ומלחמת העצמאות.
מתי: ימים א'-ב': 9:00-17:00, יום ג': 9:00-20:00, יום ד': 9:00-15:00, יום ה': 9:00-13:30, יום ו': 9:00-11:00. חובה לתאם מראש. הסיור מתקיים בקבוצות של 25 מבקרים ונמשך 90 דקות.
כמה: 25 שקלים למבוגר, 15 שקלים לתלמיד ואזרח ותיק. לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי.
פרטים נוספים: 03-6436393 או באתר מוזיאון הפלמ"ח

מוזיאון איילון
==========
היום, כשקודם בונים עמודים למסילת רכבת ורק אחר כך מחליטים שזה בעצם לא לעניין, מתעוררים בי געגועים לדור ההוא שידע להתבונן רחוק ולתכנן. קחו למשל את אנשי ההגנה שכבר ב-1945 החלו להתכונן למלחמת העצמאות. לצורך כך, בין היתר, רכשו בפולין מכונות לייצור כדורי רובים. מתחת למבני מכבסה ומאפייה קיבוציים נחפר סליק בגודל 250 מ"ר (!) ובו פעל מכון איילון ברחובות שבהחלט זכאי לקבל את התואר "מדהים". היום תוכלו ליהנות שם מהדרכה מוצלחת וממופע אורקולי שמשתלב היטב בשחזור הכללי של הסליק.
מתי: ימים א'-ה': 8:30-16:00, יום ב': 8:30-18:00 (בחודשים מרץ-אוקטובר), יום ו': 8:30-12:00, שבת: 9:00-16:00. חובה לתאם מראש.
כמה: 17 שקלים למבוגר, 13 שקלים לילד.
פרטים נוספים: 08-6406552 או באתר מוזיאון איילון

מוזיאון תל חי
===========
קצת לא יאמן, אולי אפילו הזוי, אבל במקום שבו התחוללו קרבות מרים ועקובים מדם עורכים היום גם אירועים ושמחות. אולי יש בזה מן הזילות, אולי דווקא מימוש התקומה הניצחת, מכל מקום מוזיאון חצר תל חי המחודש מציע תצוגות מרשימות המספרות בצורה מעוררת עניין את סיפור הגבורה והעוז (ואפשר לומר את זה בקלות ובלי טיפת ציניות) של המקום ושל לוחמיו. ילדים בגילאי בי"ס יסודי ייהנו מכתבי חידה, ילדי הגן מדפי צביעה וכולם מהחיזיון האורקולי. בנוסף פינות יצירה ותחפושות שפועלות בחגים וחופשות. כדאי לברר.
מתי: ימים א'-ה': 8:00-16:00, ימי ו' וערבי חג: 10:00-15:00
כמה: מבוגר 18 שקלים, ילד 15 שקלים.
פרטים נוספים: 04-6951333, או באתר מוזיאון חצר תל חי
אוטוטו מסתיים לו יום הזכרון לשואה ולגבורה
12/04/2010 | 16:58
2
4

אני רוצה להביא לכם כמה קטעים שאותי מרגשים.

1.סרט המרגש אותי כל פעם מחדש.
מקווה שגם בעיניכם ימצא חן.
"טיסה אחת בשבילנו"
הייתי בהרצאה של תא"ל אמיר אשל.
שסיפר על הטיסה ההיא.
גם ממרחק של זמן הוא התרגש כאילו זה עתה הוא טס
מעל שמי אושוויץ.
היה מרגש.

2. מצגת שהכנתי בנושא
"אנדרטאות לזכר קורבנות השואה"
אנדרטאות שצילמתי בארץ ובחו"ל
קשה לפסל כאב .. ובכל זאת....המיצגים מצמררים.

אחרון חביב שירה של אחינועם ניני
"החיים היפים"
שיר נוגה המושר בקול פעמונים.

את התמונה צילמתי באושוויץ מיידנק.
דגל ישראל מתנוסס אל מול עמדת השמירה בשער המחנה.

יהי זכר הניספים ברוך

כתובות אינטרנט מצורפות:
קראתי ראיתי והקשבתי
12/04/2010 | 20:14
3
כישרונית
אכן מרגש
13/04/2010 | 09:24
1

שבוע קשה בין שואה לתקומה , בין זכרונות לשכול .....

למרות שאינני מתפוצת יהדות אירופה , אני לא מסוגלת לבקר בגרמניה , והשפה הגרמנית עושה לי צמרמורת.

תודה על השתוף

מטיילים וזוכים ב- אנשים
( לעמוד שלי בתפוז )
11/04/2010 | 16:46
7

ד"ר יוסי הרטוב, רופא בכיר ביחידה לאולטרה סאונד בביה"ח ליס ליולדות, ישיב מחר לשאלות בנושאי בדיקות אולטרה סאונד בהריון ומי שפיר וכל הקשור בהן בפורום הריון מרובה עוברים, בין השעות 20:00-21:00:

פורום טיולים וידיעת הארץ מזמין אתכם להעלות תמונה שצילמתם במקום מיוחד בארץ שבו טיילתם ואולי תזכו בספר "נגיעת מקום 2" בהוצאת ספריית מעריב:
איזה יופי שלחתי תמונה
11/04/2010 | 22:43
13/04/2010 | 07:03
2
גם לך
13/04/2010 | 09:33
1

קבל את אחותה התאומה מעבר לים

זותי  הכינה לנו ארוחת בוקר בבודרום
יאללה תחרות........
13/04/2010 | 09:43

כולם עושים תחרויות צילמונים , הגיע הזמן שנעשה גמנחנו ...נכון?

אז אתם מוזמנים לשרשר לכאן תמונות מענינות  שצלמתם  כאן או בחו"ל  אבל שתהיינה עם סיפור  מאחוריהן , יענו לא לתקוע כאן תמונה ולחכות לפרס ..... .

הוועדה , זתומרת אני וסחבק ..נו טוב....אני אשתף גם אתכם תחליט ותקבע מי יקבל DVD של הסרט  המרגש "אהוב אותי"

יאללה תלכו עכשף תורידו אבק מהפילם ותביאו ספורים ותמונות ( אין הגבלה)

המשך  יום נעים

זו רק בברכת רם
13/04/2010 | 16:36
מתוך טיולים ואגדות
נקרא לזה טיולי לסת
יער האילים מקום נחמד ולילדים יותר
13/04/2010 | 16:43
6
טוב לדעת..
14/04/2010 | 06:13
1
...
פסטיבל השירה 2010 במטולה 18-20 במאי
06/04/2010 | 23:29
3
2
פסטיבל השירה 2010 במטולה

התאריכים בהם יתקיים פסטיבל מטולה לשנת 2010 הינם 18-20 במאי,
ימים שלישי עד חמישי. הפסטיבל יפתח ביום שלישי,
ערב חג שבועות, בכפוף לתהלוכה המסורתית שבמטולה.
הפסטיבל ימשך עד יום חמישי בלילה
וינעל במופע סיום גדול בהאנגר בשעה 21:00  
הכנסה חופשית יהיה פעליות לילדים
08/04/2010 | 21:16
2
יער פסלי הגזעים בהר אדר והאנדרטה
06/04/2010 | 22:09
1
8
יער פסלי הגזעים בהר אדר והאנדרטה
בכניסה להר הדר ,ממש לפני שער הכניסה ,הקים הישוב מסלול הליכה שאורכו פחות מקילומטר ואשר בו משובצים גזעי עצים אשר פוסלו בהם פרחים וחיות שונות כולל תנינים ,הטבע פורח ,אוויר צלול וממש מקום חמוד לטיולון ופיקניק משפחתי .

את הגזעים המפוסלים יוצרת קבוצה של 15 פסלים מהישוב הר אדר , בביקורי הנוסף האחרון ביום האחרון של פסח , התמזל מזלי ונתקלי בסיפור אנושי שכלל פיסול בסלע ליד אחד הגזעים המפוסלים.

על סלע ישבה אשה שחצבה ופיסלה פרח על הסלע אשר היה כתוב עליו מצידו האחד "חלום רחל " והסיפור :
האמא של הגברת שפיסלה נקראה רחל והיא הייתה אחת מחברות הקבוצה המפסלת,לפני זמן מועט נפטרה אמא של המפסלת ששמה היה רחל (שמה מופיע על השלט החרוט המציין את שמות כל חברי הקבוצה) .

בתה של רחל החליטה להנציח את אמא על הסלע ליד הגזע המפוסל כציור החריטה של אמא בצורת הפרח המשולב בין התנינים ושאר החיות והפרחים בגזע המפוסל בגזע התחתון ,

אנדרטה ומחווה אנושית לזכרה של אמא והרעיון בפיסול הסביבתי ביער.
הגזע המפוסל המקורי
06/04/2010 | 22:09
2
לפיקניק - דחוף
11/04/2010 | 14:55
4
3
שלום רב  ,

אשמח לקבל המלצה על מקום לפיקניק באזור של פארק אלונה (מי קדם)

אנחנו חוגגים יומולדת  - קבוצה של 25 אנשים, אני מחפשת בדחיפות מקום נחמד, מוצל ולא המוני לעשות בו פיקניק משפחתי.

(משהו אינטימי, לא מנגלים וכו...)

תודה מראש

עינב
פארקים באזור אלונה
11/04/2010 | 19:26
5
"שוני" - פארק ז'בוטינסקי בין בנימינה לזכרון יעקב. אם בשבת אז להגיע מוקדם לתפוס מקום מוצל.
"רמת הנדיב" - קבר הברון דה רוטשילד, יש ליד החניה שולחנות קק"ל.
ושמעתי על פארק חדש שנפתח ליד מפעל ח"ן בעליה מבנימינה לזכרון, אחת הפניות ימינה. יש גישה גם מאלונה. לא הייתי עדיין.

אם אתם עם רכבי 4X4, אפשר להגיע מאלונה לאנדרטת משמר הגבול בעירון / ואדי ערה. גם גם יש פינת פיקניקים נחמדה אבל הגישה מאלונה היא בדרך עפר.

בפארק אלונה עצמו יש אפשרות
11/04/2010 | 20:40
4

לעשות פיקניק משפחתי
יש שולחנות ספסלי עץ ואיזור מוצל.

בכניסה לאור עקיבא חורשת איקלפטוסים
והכי הכי כדאי לנסוע לשמורת נחל אלכסנדר מול קבוץ העוגן
מדשאות מוצלות , מקום מקסים לצידי הנחל.
ערב שישי תל אביב
11/04/2010 | 14:31
1
2
שלום,

אני לוקחת את בן זוגי ליום ההולדת לסופ"ש בקראון פלזה סיטי סנטר בתל אביב כולל פינוקים ומסז'ים, אני מחפשת משהו לעשות בערב יום שישי, אחרי הארוחת ערב.

האם יש לכם רעיונות מה יש לעשות...? אנחנו בני 30 ו 34

סרט, סינמה סיטי ו VIP כבר היינו, וכל שבוע אנחנו הולכים לסרט

לאכול כמובן שלא, כיוון שיש לנו ארוחת ערב במלון, ונראה לי שאם נצא סתם לשתות אח"כ דיי נשתעמם.

ואנחנו לא כ"כ בקטע של לרקוד.

בדקתי הצגות ומופעים ואין כלום מרגש באותו יום שישי 7/5, למרות שדווקא יש הרבה מאד דברים שאנחנו רוצים לראות אבל לא בתאריך המדובר.

האם יש לכם רעיונות לאטרקציות תל אביביות קצת פחות מוכרות...???

אשמח לכל תגובה.

תודה רבה

ווקשה...
11/04/2010 | 20:49
1

מצרפת לך קישור לסיורי החוויה של עיריית תל אביב
אולי תמצאי בהם ענין.

פסלת את רוב האפשרויות לבילוי בעיר ללא הפסקה,מה שנותר  לכם אולי מלבד ערב הבידור שמציע המלון , לצאת ולטייל  באיזור הנמל ליד רידינג ,  או  לטייל בפלורנטין  או נווה צדק.  בפלורנטין יש פאבים לצעירים ,וצעירים ברוחם עם הופעות של הרכבי מוסיקה קטנים ואוירה נעימה.

חופשה נעימה
כתובות אינטרנט מצורפות:

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
21:51 | 06.08.12 אורחים בפורום
11:02 | 25.05.11 מיכלג10
10:20 | 24.05.11 rotemshay
22:13 | 22.05.11 אגם של דמעות
21:24 | 22.05.11 Guronet
12:54 | 22.05.11 מיכלג10
12:34 | 22.05.11 מיכלג10
15:09 | 20.05.11 RedRockEilat
10:07 | 20.05.11 מירב קעקועים M
10:03 | 20.05.11 מירב קעקועים M
14:26 | 19.05.11 sharonweshler2010