לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ישוע המשיח
ברוכים הבאים לפורום מואר זה, בתקווה שיתן חלון הצצה לעולם המשיחי,
 לעולם של ישוע המשיח אלוהינו האהוב
 الرب يسوع المسيح له كل المجد העולם המשיחי הוא עולם מואר של אהבה.. חמלה והקרבה.פה המקום ללמוד יותר על הברית החדשה ועל התנ"ך. לשאול שאלות ולהעשיר אחד את השני.פה המקום ליצור דיונים ודו שיח בריא על הפסוקים והדרשות מהברית החדשה ומהתנ"ך.זהו בהחלט המקום להנצחת עדויות שלכם, איך שהאדון מצא אתכם, והוליד אתכם מחדש. עדויות על הדרך שבה אנחנו עוברים בחיי היום יום על הנצחונות שלנו ושיתוף על מאבקים שונים שבחיינו.  חוויות אמונה שבהן נוכחתם לדעת שאלוהים נמצא בכל פינה ושומר עליכם מכל רע.. למרות שהפניתם לו את הגב..או שחיזק אתכם ועשה איתכם נפלאות ונסים בזמן שהייתם כלכך צריכים את ידו המחזקת והתומכת..ולא איכזב.. ובכלל לשתף אותנו במה שעובר עליכם בחיי היומיום באמונה לטוב ולרע..  והכי חשוב בקשות תפילה.
לא ינתן מקום למתקפות..לריבים..לחשכה של העולם החומרי.. כל הודעה ברוח זו תימחק, כל מתלהם יוגבל בגלישתו פה..כי זהו פורום אחווה ואהבה בשם ישוע אלוהינו, ונשמור עליו מכל משמר 
לא ינתן מקום לפוליטיקה על נרדפותיה..כל הודעה ברוח זו תימחק.
לא ינתן מקום לויכוחים על נכונות דתות אחרות.. או השוואות שיוכלו לפגוע ברגשות גולשים מדתות אחרות, וגולשים שינסו להסיט דיונים לכיוון זה, יוגבלו וכל הודעה ברוח זו תימחק.
כל המשתמש במילה ישו במקום ישוע תימחק הודעתו, ונא להקפיד על נימוס וכבוד רבתי בניסוח ההודעות , זוהי קהילה משיחית וירטואלית, והכבוד מתבקש מאוד. (י ש " ו ידועה כראשי תיבות לביטוי ימח שמו וזכרו- גם אם לא התכוונתם, פה לא אומרים את זה,ברשותכם).
הפורום הזה בא בכדי להוות בית למאמינים באדוננו ישוע המשיח, ויענה על שאלות הסקרנים לנושאי אמונתנו, לא יהיה מקום לויכוחים על אמיתות אמונתנו או ערעור עליה, לאחר שנבהיר את דעתנו ונסביר אותה לפי ראייתנו על פי מה שכתוב בספר הקודש, פרשנויות ממקורות אחרים שלא מקובלים על העולם  המשיחי, לא יקבלו מקום, מאחר ואין זה פורום שדן בפרשנויות אומות העולם על האמונה המשיחית. כבדו את המקום והמקום יכבד אתכם.

אודות הפורום ישוע המשיח

ברוכים הבאים לפורום מואר זה, בתקווה שיתן חלון הצצה לעולם המשיחי,
 לעולם של ישוע המשיח אלוהינו האהוב
 الرب يسوع المسيح له كل المجد העולם המשיחי הוא עולם מואר של אהבה.. חמלה והקרבה.פה המקום ללמוד יותר על הברית החדשה ועל התנ"ך. לשאול שאלות ולהעשיר אחד את השני.פה המקום ליצור דיונים ודו שיח בריא על הפסוקים והדרשות מהברית החדשה ומהתנ"ך.זהו בהחלט המקום להנצחת עדויות שלכם, איך שהאדון מצא אתכם, והוליד אתכם מחדש. עדויות על הדרך שבה אנחנו עוברים בחיי היום יום על הנצחונות שלנו ושיתוף על מאבקים שונים שבחיינו.  חוויות אמונה שבהן נוכחתם לדעת שאלוהים נמצא בכל פינה ושומר עליכם מכל רע.. למרות שהפניתם לו את הגב..או שחיזק אתכם ועשה איתכם נפלאות ונסים בזמן שהייתם כלכך צריכים את ידו המחזקת והתומכת..ולא איכזב.. ובכלל לשתף אותנו במה שעובר עליכם בחיי היומיום באמונה לטוב ולרע..  והכי חשוב בקשות תפילה.
לא ינתן מקום למתקפות..לריבים..לחשכה של העולם החומרי.. כל הודעה ברוח זו תימחק, כל מתלהם יוגבל בגלישתו פה..כי זהו פורום אחווה ואהבה בשם ישוע אלוהינו, ונשמור עליו מכל משמר 
לא ינתן מקום לפוליטיקה על נרדפותיה..כל הודעה ברוח זו תימחק.
לא ינתן מקום לויכוחים על נכונות דתות אחרות.. או השוואות שיוכלו לפגוע ברגשות גולשים מדתות אחרות, וגולשים שינסו להסיט דיונים לכיוון זה, יוגבלו וכל הודעה ברוח זו תימחק.
כל המשתמש במילה ישו במקום ישוע תימחק הודעתו, ונא להקפיד על נימוס וכבוד רבתי בניסוח ההודעות , זוהי קהילה משיחית וירטואלית, והכבוד מתבקש מאוד. (י ש " ו ידועה כראשי תיבות לביטוי ימח שמו וזכרו- גם אם לא התכוונתם, פה לא אומרים את זה,ברשותכם).
הפורום הזה בא בכדי להוות בית למאמינים באדוננו ישוע המשיח, ויענה על שאלות הסקרנים לנושאי אמונתנו, לא יהיה מקום לויכוחים על אמיתות אמונתנו או ערעור עליה, לאחר שנבהיר את דעתנו ונסביר אותה לפי ראייתנו על פי מה שכתוב בספר הקודש, פרשנויות ממקורות אחרים שלא מקובלים על העולם  המשיחי, לא יקבלו מקום, מאחר ואין זה פורום שדן בפרשנויות אומות העולם על האמונה המשיחית. כבדו את המקום והמקום יכבד אתכם.

האם אנו ראויים?
06/06/2010 | 04:18
2
5

מי ראוי להיוושע? האם הישועה מיועדת רק ליחידי סגולה, או לכל בני האדם?

מה אתם חושבים?
אם היא רק
06/06/2010 | 06:03
1
3
ליחידי סגולה.. מה אני אשם בכל שאיני כזה? ולמה מגיע לי גהינום?

בברית החדשה רשום בברור שהאנשים שיהיו במלכות ה הם אנשים שנבחרו עוד מלפני בריאת העולם
בסדר.. אז למה אתם צריכים להפיץ את הבשורה לחוטאים ? הרי הכל כבר סגור
ובכלל אם נבראתי עם סיפור סגור למה מגיע לי עונש?
ואף את שאול שאלו מה אשמתם... ומה ענה להם? "האם הכלי או החומר יכול לומר ליוצרו למה עשיתני כך?"
וזו תשובה שאתה מקבל ? עזוב מקבל האם היא נראית לך הגיונית? טובה ונקיה?
לא מדויק בכלל
06/06/2010 | 09:02
1

כן, יש עניין של בחירה, אך גם כתוב שאלוהים חפץ שכל בני האדם יחזרו בתשובה. ולמעשה הישועה מיועדת לכל בני האדם גם לך באופן אישי.
ומניין לך שאתה לא נבחרת להיות כלי של שרות בידי אלוהים. גם אם כרגע אתה מאפשר לשטן להשתמש בך.
לגבי הדברים של שאול, אתה מוציא את הדברים מהקשרם.

שלום, שאלה לחיפאים הקתולים
04/06/2010 | 13:46
2

אני חיפאית שחיה בספרד.
כשאני מגיעה לביקור מולדת עם בן זוגי הקתולי, הייתי רוצה ללכת למיסה לפחות ביום ראשון, אבל אף פעם לא הייתי בכנסייה קתולית פעילה בחיפה. מישהו יכול לומר לי לאיזו כנסייה כדאי לנו ללכת, ובאילו שעות מתקיימת מיסה? תודה
שאלה חשובה...!?!?
03/06/2010 | 22:21
4
1
איך יכול האלוקים להקים ברית חדשה לאחר שכבר התחייב בברית ראשונה(אברהם אבינו)?
הרי הוא אלוקים שאמור להיות מושלם!

עוד שאלה...
אם נגיד שהוא באמת הפר את ברית אברהם אבינו אז תסבירו לי בבקשה..
איך דווקא היהודים חזרו לארץ המובטחת שוב פעם?????
כמו ההבטחה בברית אברהם אבינו!
ועוד באישור הרוב הנוצרי באום!(_כל מה שהוא נגד ההיגיון זה סימן חזק מהבורא)

כינו יפה בחרת לך, יחוה דעת- הנה התשובה
04/06/2010 | 08:41
4

אלוהי אברהם אלוהי יצחק ואלוהי יעקוב, הוא אלוהי הברית והחסד.
אלוהים כורת בריתות עם בני אדם, הוא כרת ברית עם נוח, הוא כרת ברית עם אברהם והוא כרת ברית עם משה ועם ישראל בסיני.
הברית שאלוהים כרת עם אברהם היא ברית שונה מהברית שאלוהים כרת עם נוח, אך היא לא שוללת
הברית שאלוהים כרת עם משה ועם ישראל בסיני, היא ברית שונה מהברית שאלוהים כרת עם אברהם, ומהברית שהוא כרת עם נוח, אך לא שוללת את הבריתות הקודמות, ואף מגשימה אותם.

בספר ירמיה הנביא אלוהים מבטיח לכרות עם עם ישראל ועם בית יהודה ברית חדשה:

"הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם-יְהוָה וְכָרַתִּי אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וְאֶת-בֵּית יְהוּדָה בְּרִית חֲדָשָׁה׃
לֹא כַבְּרִית אֲשֶׁר כָּרַתִּי אֶת-אֲבוֹתָם בְּיוֹם הֶחֱזִיקִי בְיָדָם לְהוֹצִיאָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם
  אֲשֶׁר-הֵמָּה הֵפֵרוּ אֶת-בְּרִיתִי וְאָנֹכִי בָּעַלְתִּי בָם נְאֻם-יְהוָה׃    
כִּי זֹאת הַבְּרִית אֲשֶׁר אֶכְרֹת אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל אַחֲרֵי הַיָּמִים הָהֵם נְאֻם-יְהוָה נָתַתִּי אֶת-תּוֹרָתִי בְּקִרְבָּם וְעַל-לִבָּם אֶכְתְּבֶנָּה וְהָיִיתִי לָהֶם לֵאלֹהִים וְהֵמָּה יִהְיוּ-לִי לְעָם׃    
וְלֹא יְלַמְּדוּ עוֹד אִישׁ אֶת-רֵעֵהוּ וְאִישׁ אֶת-אָחִיו לֵאמֹר דְּעוּ אֶת-יְהוָה  כִּי-כוּלָּם יֵדְעוּ אוֹתִי לְמִקְּטַנָּם וְעַד-גְּדוֹלָם נְאֻם-יְהוָה כִּי אֶסְלַח לַעֲו‍ֹנָם וּלְחַטָּאתָם לֹא אֶזְכָּר-עוֹד׃ "
(ירמיה ל"א: 30-33)

אלוהים אומר כאן, שהוא עתיד לכרות עמנו ברית חדשה, לא כברית שהוא כרת עמנו בסיני.
הברית החדשה היא הברית של המשיח.
הברית החדשה מגשימה את הברית של אברהם באופן מושלם, הברית החדשה היא למעשה ההגשמה של הברית שאלוהים כרת עם אברהם, כל ההבטחות שאלוהים הבטיח לאברהם,
מתממשות בברית הזאת.
הברית החדשה כמו שאר הבריתות שאלוהים כרת, אינה שוללת את הבריתות הקודמות לה אלא מגשימה אותן.
ישוע לא בא להפר את התורה, ואף אמר שהשמים והארץ יעברו אך לא יעבור תג או יוד אחת מהתורה.
בברית החדש התורה מתגשמת, היא מגיעה אל יעודה אל שלמותה אל הגשמתה במשיח ישוע.

חזרתנו לארץ המובטחת, היא הבטחה של אלוהים בנביאים, ביחזקאל ל"ו בירמיה עמוס זכריה ועוד.

באו"ם לא יושב אפילו לא נוצרי אחד. רובם אתאיסטים או מוסלמים.
ישוע הקדוש
06/06/2010 | 16:46
2
8
שהיה יהודי מבולבל קיבל בנבואה שהיהדות היא שגיאה פטאלית ושיקים דת חדשה. יחד עם זאת תלמידיו היו צדיקים ובהמשך ההסטוריה מאמיניו בחלקם היו פושעים ופשעו בישוע, אולם ישוע אמת ותורתו אמת
יהודי מבולבל?
07/06/2010 | 09:11
3

הוא קיבל בנבואה שהיהדות היא שיגאה פטלית? ושהוא יקים דת חדשה?

איך הגעת לזה ומאיפה הבאת את זה? 
לדעתי אפילו קיבלת זמן חסד פה..וברור שהגעת
13/06/2010 | 23:40
1
במטרה לקלל בצורה סמוייה..

מתפללת בשבילך שבאמת תצא מהאופל-אפלה..ויאיר לך אור המשיח ישוע מנצרת.
מנסה להבין משהו.
02/06/2010 | 19:32
15
9
שלום אנשים. שאלה כנה מתוך התעניינות:

בעבר שיערתי שמה שמבדיל את היהודים המשיחיים משאר זרמי הנצרות, היא שהיהודים המשיחיים מוסיפים לקיים את מצוות דת היהדות יחד עם האמונה באלוהיותו של ישו, ושאין הם לוקחים חלק בביטול המצוות שהנהיג שאול התרסי - אבל מפגש באוטובוס עם מאמין משיחי הבהיר לי שלא כך הדבר.
אם כך, נותרתי תמהה: מה ההבדל בין היהדות המשיחית כזרם דתי, לבין הזרם האוונגליסטי בארה"ב, למשל?

אשמח לפירוט.
בתודה.
הייי ליאור, אני רואה שלא משעמם לך.
03/06/2010 | 22:02
13
כהתייחסות לתמיהתך, מספר שאלות:
03/06/2010 | 22:21
10
6

מהו יהודי?

מהו הזרם האוונגליסטי בארה"ב? האם הוא שונה מהזרם האוונגליסטי בבריטניה, בשוודיה או באוסטרליה?

מה ההבדל בין יהודי אתאיסט לבין אתאיסט שאינו יהודי?
תענה או אל תענה כרצונך,
03/06/2010 | 22:48
9
8
אבל אין טעם להיות דמגוג ולהגיב בשאלות.

אם ברצונך לומר "אני יהודי נוצרי-אוונגליסט כשם שאתה יהודי אתיאיסט", אזי אני מקבל את תשובתך. פשוט קיוויתי שיש בכם יותר מזה.
קיווית?
04/06/2010 | 08:13
8
6

העמדה שממנה אתה בא, הצורה שבא אתה מתבטא, הכל רק מגלה שאתה כותב מתוך התנגדות
ולא באמת מעוניין לשמוע או להבין במה אני והיהודים המשיחיים, באמת מאמינים ומדוע אנו מתעקשים ובצדק להיקרא יהודים.

אם הגישה שלך הייתה באמת כנה אם באמת היית רוצה להכיר ולדעת, היית אולי מקבל תגובה אחרת.

הנצרות האוונגליסטית התפתחה רק במאה האחרונה, בעוד האמונה המשיחית, היא בת 2,000 שנה.

ישוע, כיפא(פטרוס), שאול התריסי(פאולוס) וכל שאר התלמידים של ישוע כולם היו יהודים.
האם אתה חושב שהיית יכול לפנות אל שאול בתמיהתך, ולשאול אותו אם הוא נוצרי אוונגלי? או אם היית שואל אותו לאיזה זרם בנצרות הוא שייך,
אין לי ספק ששאול עצמו לא היה מבין כלל על מה אתה מדבר.

היהדות המשיחית, מבוססת על היהדות המשיחית, של תלמידי ישוע, שבברית החדשה. ולא על זרם כזה או אחר בנצרות.
אני מחפש ידע כללי.
04/06/2010 | 14:59
7
6
כמו טריוויה. ההתעניינות הנוכחית שלי בכם לא אומרת שאני מקבל את שאתם מאמינים בו.

ובלי משים, בהודעתך הנוכחית ובזו השניה סיפקתי לי את המענה לשאלתי: אתם שייכים לזרם המכנה את עצמו born again chrustians, שתרצה או לא - התפתח מתוך הזרם האוונגליסטי במאה האחרונה. לא קיימים קתולים ש"נולדו מחדש", וגם לא אף אחד מהחברים בשאר הזרמים שמניתי ושלא מניתי. |סלינק|http://en.wikipedia.org/wiki/Born_again_%28Christi...
(לא ממש רלוונטי שאתה מייחס את קיום הזרם הספציפי שלך לישו עצמו. גם חסידי נחמן מברסלב, זרם חדש יחסית ביהדות, בטוחים שהאמונה שלהם היא עתיקה כדתם של העברים הראשונים, וגם להם יש את הפסוקים שלהם להסתמך עליהם).

אתה הדגשתה שהיהדות המשיחית אינה זרם דתי העומד בפני עצמו, אלא קהילה של מאמינים נוצרים (born again chrustians מסתברא) שהינם בני העם היהודי, כשם שאני אתיאיסט בן העם היהודי.
ושאלתי נענתה:
מה ההבדל בין היהדות המשיחית כזרם דתי לבין הזרם האוננגליסטי? אין הבדל.

תודה ויום טוב.

ישנם הבדלים
04/06/2010 | 16:19
6
5

ראשית, ברצוני לתקן אותך, אך יש ויש קתולים שנולדו מחדש, וישנם גם אנגליקנים שנולדו מחדש.
ההיוולדות מחדש אינה המצאה אוונגלית, הברית החדשה היא לא המצאה אוונגלית, ישוע המשיח והבשורה הם לא המצאה אוונגלית.
זה שיש כיום תנועה אוונגלית, או אם אתה כל-כך מתעקש זרם נוצרי אוונגלי, זה משהו אחר.

הנוצרים האוונגלים רובם לא מתייחסים כלל לחגי ישראל, ולשבת. היהודים המשיחיים כן מתיחייסים, אנחנו מתייחסים לסידור היהודי, ומעיינים תקופות מתוך עניין בספרי הקודש של הארון היהודי.
אנחנו יהודים, והדבר נמצא בדמנו, אנחנו נולדנו יהודים וכך נשאר. יהודי הוא מי שנולד לאמא יהודיה וזהו.
ישנם דברים בתנועה האוונגלית שאני למשל לא מקבל, כיווני המחשבה שלהם על התפקיד של ישראל באחרית הימים, ועוד ניואנסים רבים, שאני לא מאמין שזה יעזור לך אם נכנס אליהם.

לא ממש רלוונטי שאני מייחס את היהודים המשיחיים לישוע? תיקח את ישוע תיקח את הכל.

מדוע אתה מנסה לשלול מקבוצה כלשהי את הזכות להגדרה עצמית?

אם תשוב לכתוב את השם "ישו" בהודעתך היא תמחק ללא כל הסבר.

הו, סוף סוף תשובה.
05/06/2010 | 17:00
5
6
"הנוצרים האוונגלים רובם לא מתייחסים כלל לחגי ישראל, ולשבת. היהודים המשיחיים כן מתיחייסים, אנחנו מתייחסים לסידור היהודי, ומעיינים תקופות מתוך עניין בספרי הקודש של הארון היהודי."

כאב לך להגיד את זה מההתחלה?

אז עכשיו אחרי שסוף סוף התייחסת ישירות לשאלתי שפתחה את השרשור הזה, אנה ענה על בקשתי השניה באותו המכתב: אשמח לפירוט.
תוכל לחזור על בקשתך או שאלתך השנייה?
05/06/2010 | 22:29
4
8
בבקשה: אנא פרט.
06/06/2010 | 07:57
3
6
טוב..
06/06/2010 | 12:00
2
4

אני אנסה לפרט, כיוון שהזמן שלי לעת עתה מעט מוגבל.

ראשית אני חייב לכתוב שאין זה חטא להיות נוצרי אוונגלי, או מאמין משיחי שנולד מחדש - ואפילו רצוי - גם אם אני לא תמיד מסכים עם מספר דברים.

כמו שכתבתי מקודם, לנוצרים האוונגלי יש אמנם יחס חיובי לישראל והם תמוכים בישראל, ורובם מאמינים כפי שכתוב שהם הצטרפו לעץ הזית המקורי.
אנחנו היהודים המשיחיים, העץ הזית המקורי, שהגויים המאמינים שנולדו מחדש, יהיו מאיזה זרם שיהיו, מצטרפים אליו לעץ הזית המקורי ולא אנחנו אליהם.

התפיסה שלנו מבוססת על כתבי התנ"ך והברית החדשה, ולא על תפיסתו של מטיף אוונגלי זה או אחר. בניגוד לאוונגלים כפי שכבר ציינתי, אנו חוגגים ביחד עם ב.ישראל
את כל החגים למעט אולי ל"ג בעומר - שהוא חג שלא מצויין לא בתנ"ך ולא בברית החדשה(לעומת חנוכה או פורים שהם גם חגים מאוחרים אך הם כתוב עליהם בדבר ה').
אנחנו מתייחסים ליום השבת, שומרים אותו, אולי לא על-פי ההלכה, אך בהחלט רואים ביום הזה יום קדוש.
אנחנו מזדהים עם עמנו שהרי אנו חלק מהעם ולא רואים את עצמנו נבדלים מהעם למעט העובדה שאנחנו כבר נושענו והם עדיין לא.
בנוסף אנחנו מלים את בנינו בגיל שמונה ימים והם נכנסים לברית אברהם בבשר.

אפשר להגיד על התלמידים הראשונים של ישוע שהם היו יהודים משיחיים, הם היו יהודים והם היו משוחים ע"י אלוהים לפעול את פועליו.

עפ"י דבר ה' אין את כל הזרמים האלה שאנו מכירים היום. עפ"י דבר ה' יש יהודי ולא יהודי. יהודי שמאמין בישוע המשיח - יהודי משיחי. ולא יהודי שמאמין בישוע המשיח - משיחי. וזהו.
מצויין, זה כל מה שרציתי לדעת.
06/06/2010 | 23:25
1
4
אך אני עדיין נצמד לחלוקה לזרמים המוכרת לכולנו, לכן אסכם ואמור לי אם אתה מסכים לסיכומי זה:

אתם קהילה של בני העם היהודי האוחזים באמונה הדתית של הזרם בנצרות המכונה "born again christians".
ההבדל בינכם לבין שאר ה-born again christians בעולם הוא שאתם חוגגים את חגי ישראל, מייחסים חשיבות לשבת ומוסיפים להקפיד על מילה.

חלקית, במובן מסויים אולי כן, אבל זה הרבה יותר
07/06/2010 | 09:08
4

עמוק.

ראשית אנו לא אוחזים באמונה דתית של זרם כלשהו בנצרות, אנחנו נאחזים בדבר ה'. כן, אנחנו מאמין שבכדי שאדם יכנס למלכות האלוהים עליו להיוולד מלמעלה, כלומר לקבל את הטבע של אלוהים - שהוא על טבעי. וזה קורה מתוך האמונה בישוע המשיח, שמבוססת על דבר ה', ולא על זרם נוצרי כלשהו.

לגבי ההבדל, מעבר לדברים שציינת, אנו מוצאים את זהותנו כיהודים, במשיח היהודי, שעבר ברית מילה והתהלך עם ציצית ברחובות ירושלים בגליל בשומרון ובכל שאר הרי יהודה. זה ההמשך הישיר והטבעי של היהדות התנ"כית. היותנו יהודים אמנם גם מתבטא במעשים מסויימים אך לא רק. זה עניין של מהות. ועם זאת - ואני חושב שזה חשוב להדגיש זאת - אנחנו לא רואים את עצמנו נבדלים, מהעמים האחרים שמאמינים בישוע המשיח, יהיה צבע עורם אשר יהיה, תהייה תרבותם אשר תהייה, תהייה ההשקפה הדתית שעליה הם גדלו אשר תהיה, כול עוד הם נולדו מחדש ומאמינים בישוע המשיח ובבשורת החסד של אלוהים -אנחנו אחים.

ושוב, וזה  חשוב להבין, זה לא שאנחנו הצטרפנו לאיזה זרם כלשהו, או שאנו נאחזים בתיאולוגיה של זרם זה או אחר. ממש לא.
אנחנו מאמינים בדבר ה', עצמאיים מכל זרם שקיים כיום בנצרות, אנחנו לא שוללים דברים ותובנות שהתקבלו בהשראת הרוח, ומבוססים על דבר ה', מאבות הכנסייה למשל או תיאולוגיות שהן נכונות על-פי דבר ה' מזרמים שונים כגון הבפטיסטים או הפנטיקוסטלים או המתודיסטים או האוונגלים.
אנחנו לא חלק מהזרמים האלה במובן של השתייכות לזרם זה או אחר. אך אנו חלק מכל מגוף המשיח האוניברסלי, שהוא כל מי שנולד מחדש ומאמין בישוע המשיח ובבשורת החסד. יהודים ולא יהודים. - יהודים משיחיים ומשיחיים שאינם יהודים.
אז ככה
03/06/2010 | 22:46
2
3

ראשית כל השם שלו ישוע, ואני מבקש לכנותו בשמו האמיתי ולא בשם ישו.
שנית היהדות המשיחית היא לא זרם בתוך דת, לא דת ולא כת. היהדות המשיחית, הינה קהילה של מאמינים שנאספים ביחד לעבוד את ה', ומתחברים אחד עם השני על בסיס האמונה בישוע המשיח.

ישנם יהודים משיחיים שאכן מנסים לקיים את מצוות התורה ביחד עם האמונה בישוע המשיח.
אך הדבר נוגד את הבשורה הטובה. ועם זאת האמונה בישוע המשיח עצמה, מגשימה ומקיימת את התורה כולה.

התורה היא צל הדברים הטובים העתידים לבוא, התורה עצמה מצביעה על נביא כמשה. הדבר מצביע על כך שיש עוד מישהו שעתיד לבוא שיש לשמוע אליו.
דבר נוסף הוא הקורבנות שהוקרבו שנה אחרי שנה לכפרה וסליחת החטאים, הקרובנות מגלים לנו שאנו לא יכולים לעמוד בחוקי התורה ושיש בנו חטא,
אחרת לא היה צורך להקריב קרבן לשם סליחת החטאים. וכיוון שבהמה אינה שוות ערך לאדם, היה על המשיח למות ולכפר על חטאיהם של בני האדם.

וזאת הבשורה הטובה. כיוון שאתה ואני וכל אדם אחר איננו יכולים להיצדק לפני אלוהים הצדיק במעשינו אנו,
אלוהים שלח את בנו יחידו בכדי לכפר על חטאינו, לשחרר אותנו מהחטא, ולתת לנו חיים חדשים והצדקה שבאה מתוך אמונה בו.
כפי שאברהם הוצדק ע"י האמונה, אנו רואים שההצדקה באה ע"י אמונה ולא מתוך מעשים.
החדשות הטובות הן, שאתה יכול לנוח ולשבות ממעשיי ההצדקה שלך. ולהיכנס למנוחה, לשבת האמיתית שבמשיח, ולקבל באמונה את ההצדקה שלו
בזכות הדם היקר, הטהור, המרפא, המשחרר והמושיע של ישוע המשיח.

אם לאחר שקיבלת את הבשורה הטובה ואתה מאמין בישוע המשיח, ואתה מאמין בדבר ה'(בתנ"ך ובברית החדשה), ואם אתה מאמין שבחסד נושעת,
תהיה זו אך כסילות לחזור ולנסות לעשות מעשים שיצדיקו אותך.

לחשוב שאתה יכול להיות מוצדק בזכות מעשיך - זאת הגאווה הגדולה ביותר שיש - וזה החטא הגדול ביותר, של רוב האנושות - הצדקה עצמית.
חסוך לי את ההטפה כי זה לא הדבר לשמו כתבתי.
03/06/2010 | 23:00
1
6
אני מבין שמדובר בקהילה, אבל האם יש לקהילה זו עיקרי אמונה המבדילים אותה משאר הזרמים בנצרות?
אם מה שאתה אומר הוא שמאמין בן הקהילה יכול להיות, קתולי, פרוטסטנטי, אנגליקני, אוונגליסט או מעדי יהוה כרצונו, וכל מה שחשוב לכם זו האחווה - אזי תשובתך מתקבלת, וראה את דברי כאן.

אין צורך להצתדק כנגד התורה, כי גם אותה אני לא מקבל, ואת דמו היקר, הטהור, המרפא וכו' וכו' של משיחך, שמור למי שזה מעניין אותו.
ליאור
04/06/2010 | 08:19
3

אני לא הטפתי לך, אני הסברתי וסיפרתי במה אנחנו מאמינים, אתה לא רוצה לקבל אל תקבל, אף אחד לא כופה עליך או מכריח אותך, יש לך בחירה חופשית.
אתה לא צריך להגיב בצורה כל-כך פגועה

בן לקהילה המשיחית, יכול להיות כמעט מכל הזרמים שהזכרת כל עוד ישוע המשיח הוא מרכז חייו והוא נולד מחדש. מלבד מעדי יהוה, כיוון שהם לא מאמינים באלוהותו של ישוע המשיח.

שלום שאלה קטנה
31/05/2010 | 12:49
4
1
בעקבות עבודה שאני עושה על סיינט. פוי (Faith). רציתי לשאול אם בברית החדשה יש משהו שקשור לשרידי קדושים? או עליה לרגל שאינה דווקא לישראל?

כדי שאוכל לכתוב ציטוט בעבודה המתאים.
אם אין, לא נורא
היי פריאור
01/06/2010 | 13:25
3

לפי הבנתי את הכתובים, התנ"ך והברית החדשה, עלייה לרגל לקברי צדיקים או קברי קדושים, היא כמו חטא.
הכתובים, מתרכזים בזה שעומד מאחריהם אלוהים, שאומר לא יהיו לכם אלוהים אחרים על פני, ולכן כל עליה לרגל שהיא אינה לשם השתחוות לה', היא חטא.

כמו-כן, על-פי הברית החדשה, כל המאמינים בישוע קדושים, ואין קדושים יותר או קדושים פחות.
במסורות הנוצריות, הדברים מעט שונים, ושם יש פולחן ל"קדושים", אך שוב אין לכך בסיס בתנ"ך ובברית החדשה.
אתה טועה
01/06/2010 | 13:45
2
1
יש גדולים ויש קטנים כפי הנאמר
משה וישוע נחשבים יותר קדושים ממך וגם אברהם
לא. אתה טועה.
01/06/2010 | 13:51
1

ישוע וודאי שגדול מכולם ואין אחד שיכול להשתוות אליו. אך כל שאר בני האדם שווים. לכולנו תפקידים שונים,
וכולנו חוטאים, גם משה חטא וגם אברהם חטא.
וגם אברהם וגם משה היו רוצים שיהיה בהם את מה שיש כרגע בי - רוח הקודש, שהייתה רק מסביבם, אך לא בתוכם, דבר שמתאפשר רק
מתוך הכניעה לישוע המשיח, והאמונה בו.

כבודם של משה אברהם דוד המלך ועוד רבים אחרים במקומם מונח, אך המאמינים בישוע המשיח, הם לא פחותי ערך מהם.
והערך של רוח הקודש שנמצא בתוך המאמינים אף גדול יותר.
להבנתי.
02/06/2010 | 00:43
3
ממה שאני לומדת בנצרות.
הקדושה מתגלה בכולם, רק ב"עוצמות" קדושה שונות. ניתן לראות זאת בכנסיות הביזנטיות בעלות כיפה. ישו בכיפה וישנו מיקרוקוסמוס של העולם הנוצרי שם. יש דמויות לפי סדר חשיבות בקדושה.
כל האנשים חשובים :)
סדר הדברים בגזר דינו של ישוע ?!
30/05/2010 | 11:55
11
47
אולי משהו יכול להסביר לי את סדר הדברים בגזר דינו של ישוע ?!

אלה שמסרו אותו לפונטיוס פילטוס בקשו שישחרר להם תמורתו ולכבוד החג את ישוע בר אבא.

למה בכלל עלתה החנינה לסדר היום הרי הם אלה שמסרו אותו?
פסק הדין עדין לא ניתן ...ומי שאמור לתת אותו מציע למי שמסרו אתו שהוא יחון אותו ?!
אפשר לבקש שחרור של פושע תמורת הוצאה להורג של משהו אחר ? מה זה קרבן חליפי?!
זה היה המנהג הרומי
31/05/2010 | 08:31
2
6

באותה התקופה. השלטון הרומי, נהג לשחרר לכבוד החג היהודי את אחד האסירים היהודים שהיו שנידונו למוות.
פנטיוס פילטוס הציע לשחרר את ישוע המשיח, בגלל נוהג זה, אך הם ביקשו לשחרר את בר-אבא.

אגב ישוע המשיח לא נשפט במשפט של צדק, הם פשוט הכריעו שהוא בן-מוות עוד לפני שהוא עמד לפניהם למשפט.

יעקב ידידי לא זאת השאלה
31/05/2010 | 08:55
1
8
אנא שים לב למה ששאלתי.

לפני שהוא דן אתו למיתה הוא  "הציע לשחרר את ישוע המשיח, בגלל נוהג זה"  לא מסתדר לא מובן....בטרם  גזר את דינו והוא מבקש לחון אותו להם...שהם מבקשים להמיתו ?!  
לא מובן...
ובעיה שנייה
הם מצעים להמית אותו   בעסקת חליפין עם ישוע בראבא ממש לא מובן תמורת המתתו  של מי שגזר דינו עדין לא ניתן הם מקבלים חנינה  לישוע בראבא שהורשע כבר  לא מובן....מה זה קרבן חליפי?!
הוא כבר היה נידון
01/06/2010 | 13:12
1

הדין מצד אחד נעשה כבר בשמים עוד לפני היווסד תבל.
מצד שני הוא כבר הואשם ע"י הכוהנים והפרושים, וקבעו שהוא ראוי למיתה(גם בלי משפט), פנטיוס פילטוס רצה לשחרר את ישוע, כי הוא פחד ממה שאשתו אמרה לו - שהיא חלמה חלום בלילה, ושלא יהיה לו דבר עם הצדיק הזה, כתוב שמאותו הרגע פנטיוס חיפש דרכים לשחרר אותו, וזאת הייתה אחת הדרכים שבה הוא ניסה.
השאלה היא
31/05/2010 | 15:55
7
6
איך אתה מחפש היגיון בתנך ובברית החדשה בכוח לקבל עוד תשובה לא ברורה ולא הגיונית מאיזה פסוק באיזה פרק לא קשור?! תמיד יש תשובות בערימה ההסברים והפירושים השונים..כמו כל דת ואמונה בעולם
מצטער לחלוק על דעתך זה ממש לא כמו שאתה מתאר
01/06/2010 | 01:07
3
אינני יודע מה אמונתך וזה גם לא רלוונטי לדיון - אתה מיצג גישה מתוך ההגיון שעליו חונכת  - גישה יהודית אורתודוכסית.
ערמה של הסברים שלעתים קרובות סותרים זה את זה מה שנקרא 70 פנים לתורה היא גישה יהודית לפרוש התנך ובדרך כלל על ידי התורה שבעלפה.
האם קראת פעם את הברית החדשה?!...מצטער לחלוק על דעתך זה ממש לא כמו שאתה מתאר...אם יש תורת אלוהים חיים זה הברית החדשה...היא גם הפרוש הפשוט והתואם ביותר לתנ"ך.
השאלה היא
01/06/2010 | 13:00
5
4

איך אתה מחפש היגיון בחיים עצמם? יש הגיון? שום דבר לא הגיוני, זה לא הגיוני שיום אחד מישהו מצהיר שהוא מאמין בישוע המשיח, ורואה בתנ"ך ובברית החדשה דבר ה', ויום למחרת מפקפק ומחליט שזאת לא האמת.
זה לא הגיוני, שכמעט כל העולם מדבר על לעשות שלום ורוצים בכל מאדם לעשות שלום, אך כל אחד מחזיק בנשק גרעיני, וכולם עושים מלחמה.
זה לא הגיוני, שאנשים מטיפים על שימור כדור הארץ, ומטיפים על איסור אכילת חיות, אבל לא איכפת להם מרצח המוני של תינוקות חסרי ישע שעוד לא נולדו.

אתה יכול להגיד שאתה לא מבין דברים, שזה בסדר גמור - לגיטימי. אך לשלול את הכתובים, על הבסיס של חוסר ההבנה שלך - זוהי כסילות.
זה שקר יעקב עם כל הכבוד
01/06/2010 | 13:22
4
7
מה אמר שצריך להיות הגיון? מי אמר שצריך להיות שלום
זה מה שאנחנו רוצים או חלקנו
ישוע דמות של אדם טוב עם ערכים טובים וטהורים זהו. כאן נגמר הסיפור היכן שהתחיל מבחינתי.. כל הקשקשת מסביב
כל הדת מסביב כל הדוגמא מסביב כל היהודות והנצרות מסביב כל האסור והמותר מסביב כל החוקים מסביב כל הברית מילה מסביב כל המצוות כל הקבוצתיות הכנסיות הקהילות וכל שאר הדברים הללו הכל כלום רק מחרחר ריב ושנאה בעולם
אתה חושב שדרך ישוע צודקת וטהורה כמו שהמוסלמי חושב שהדרך של מוחמד או כמו כל איש דת
כן פעם אמרתי שאני מאמין בישוע ובאלוהים חשבתיש האמנתי סתם שיקרתי את עצמי יום יום סילפתי לעצמי קיבלתי כל מה שאיש דת כמוך ואחרים היו עונים לגבי תהיות ושאלות אבל בתאכלס בדיוק כמו הפילפולים של הרבנים הכמרים השליחים הרועים כמו כל אנשי הדת עושים אותו הדבר מסלפים מפרשים לטעמם (כן כן בשם האלוהים וברוח הקודש) כמו כל רב מחזיר בתשובה לוקחים ממש את חייהם של אנשים תמימים שמחפשים מזור נפשי ובעזות מצח משקרים וממלאים אותם בשקרים
מלמדים אותם לשקר לעצמם הופכים אותם למשוגעים ולפסיכופטים ולפאנטיים
במשך שנים אני עומד ומתפלל בכל פינה..מתפלל למה? לרכב? לבית? לכסף. לא! מתפלל לישועה לאלוהים משהו..רוחני
משהו כל שהוא..אלוהים קיים.אני רוצה לדעת ולהכיר ..שנים מבזבז לחינם אין מענה אין עונה לא רואה תוצאות..
אז מה תגיד לראות את הפירות בחיים? ואללה החיים לא נתנו פירות מה תגיד אלוהים נמצא בכתובים בכתב?
מכל הכתבים התעיקים שבעולם דווקא שייך ליהודים?

בסופו של דבר יצאתי מכל זה.. אם שואלים אותי אם אני מאמין באלוהים או אתאיסט
אני פשוט לא מתבייש לומר "לא יודע" הייתי דתי הייתי מאמין בישוע הייתי אתאיסט הייתי רוחניק והייתי הכל בסופו של דבר
אני לא יודע.. מעדיף לחיות כמו שחייתי לפני שבאו מטיפים לחיי ..מכל הסוגים אגב
לא יודע...  ואם ואם אולי יהיה בית דין כל שהוא למעלה (הרעיון עצמו מגוחך אפילו)
מה יהיה לי להגיד חוץ מלא יודע?! לא ראיתי דבר שונה מאתמול ומשלשום..יש ראיות בעד ויש ראיות כנגד מאיפםה עליי אדם קטן לדעת כי כתוב בספר? כתוב המון דברים בהמון ספרים..

החוצפה והיוהרה של "אנשי האמת" לשטוף את מוחם של אנשים בסך הכל מסכנים שנמצאים במצב שישתו כל מה שיתנו להם
בלי לקחת אחריות על ההשלכות ובלי באמת לדעת מה יש מעבר לעולם הזה ...זו הכסילות
ואם אתה הולך להיות אבא בעתיד אולי כדאי שתעשה חושבים איך אתה הולך לחנך את הילד שלך
ללמד אותו שיש גויים ויש יהודים שהם עם נבחר אבל..אם הגויים רוצים הם יכולים להצטרף למלכות האלוהים ליהודים
ללמד אותו להתפלל לאלוהים ולזעוק לאלוהים "תרחם עליי" "רחם עלינו" נראה לך הגיוני? למי פונים ב"רחם עליי" לאוייבים
לא  פחות ולא יותר
חזק ואמץ. אכן רגע של כנות
01/06/2010 | 14:12
8
אין כל שקר בדברים שכתבתי
02/06/2010 | 11:24
2
4

ראשית, מחפש יקר - כתבת שישוע הוא דמות של אדם טובים וערכים טובים וזהו.
ישוע אמר שהוא האמת, הדרך והחיים, שהוא אור העולם, שהוא גדול מהמקדש ושהוא היה קיים עוד מלפני ימי אברהם - הוא ייחס לעצמו דברים שרק אלוהים יכול לייחס לעצמו.
הוא אמר שפועל האלוהים הוא להאמין זה אשר הוא שלח - בישוע המשיח.
אם כל הדברים האלה הם לא האמת, או חצי אמת - ישוע הוא מגלומן והשקרן הגדול ביותר, ואז הוא לא אדם טוב בכלל ואין לו שום ערכים טובים וטהורים.
אך אם הדברים שהוא אמר הם אמת, אזאי הוא הרבה מעבר לאדם טוב עם ערכים טובים.

אני ואף אחד מחבריי המאמינים לא פירש דבר, כולנו קיבלנו התגלות ברוח הקודש שישוע הוא המשיח בן-האלוהים, וכל מה שאנו יודעים מהכתובים, אנו לא מפרשים את הדברים בפירוש אישי, כי אם בהתגלות רוח הקודש.

אני מודה לאלוהים על כל אנשי האמת, המטיפים והמבשרים שכיוונו אותי ועדיין מכוונים אל האמת והאהבה נשגבים שבישוע המשיח, בלעדיהם גם ההתגלות האדירה שחוויתי לא הייתה משכנעת אותי לעזוב את כל השקרים והחטא שנאחזתי בהם.

אנחנו יודעים באמת מה שיש אחרי העולם הזה, מתוך הכתובים, ומתוך ההתגלות של הרוח.

לגבי המשפט האחרון שלך, כתבת "למי פונים ב"רחם עליי" לאוייבים לא פחות ולא יותר." נכון מאד.
אנחנו היינו אויבים לאלוהים לפני שנושענו לפני שהכרנו אותו, וגם אתה כיום - אויב(ואף עוין) לאלוהים.
אבל תודה לאל שיש ריצוי במשיח ישוע בזכות דמו המכפר, ושיש מקום לחזרה בתשובה ואנו יכולים לבוא בבטחון אל כס החסד ולבקש רחמים, בגלל שאנחנו אוייבים לאלוהים.
ותראה איזו גדולה - אלוהים שלח את בנו יחידו למות למעננו, עוד כשהיינו אוייבים ועויינים לו.
תראה איזו גדולה - למרות כל הדברים הנוראים שכתבת וכנראה אלה הם מחשבותיך והלך רוחך, אלוהים עדיין אוהב אותך וחפץ שתחזור אליו. למרות שאתה משייך את עצמך למחנה האופוזיציה נגד אלוהים,
אלוהים אוהב אותך וקורא לך לחזור אליו. איזה חסד!
ה-אלוהים
06/06/2010 | 05:58
1
6
ואני מתייחס לשם כקונספט
הוא הגורם מספר אחד למלחמות ולסבל בעולם בגלל אנשים כמוך העולם נראה כמו שהוא נראה היום..
רק עכשיו קראת לי אויב רק מכוון שאיני רואה את הדברים כמו שאתה רואה
בברית החדשה יש מילים נורא יפות על אהבה ללא תנאים.. אבל כמובן שזה רק לאחר שתקבל מספר תנאים קטנים
בקוראן ובברית הישנה כנ"ל..
אני בחרתי לא לשקר את עצמי ואת אחרים.. בעבר הלכתי והפצתי את הבשורה למשפחה שלי לחברים בחוסר אחריות בהמון התלהבות רק בגלל שקראיתי ושמעתי אבל האם זה היה אמיתי לא.. האם היה שינוי לא האם זה לא יותר מפרצי התרגשות וסחרור חושים..כן! ניסיתי לשכנע אחרים במשהוא שנורא רציתי שיהיה אמיתי.. אז אתה הופך ליותר קיצוני
ויותר נמרץ ויותר פאנט רק כדי להצדיק את זה.. השלב הבא בטח היה חיפוש אחר כנסייה או קהילה ניתוק מהחיים והחברים הישנים לסובב סביבי רק אנשים שמאמינים במה שאני מאמין והנה נכנסתי לכלא אנושי מנטלי  
אך אני הפסקתי לשקר את עצמי (אני בטוח שאלוהים גם היה מעדיף שלא אשקר)
וזה השחרור הכי גדול שיכול להיות לאדם

השטן
06/06/2010 | 08:48
5

הוא הגורם לכל המלחמות ולסבל בעולם. לא אלוהים.

אני לא קראתי לך אויב מכיוון שאתה לא רואה את הדברים כמו שאני רואה. אני קראתי לך אויב כיוון שכולנו היינו אויבים לאלוהים לפני שנושענו.
ואתה הרי מוכיח זאת בהודעותיך העוינות לאלוהים ולבשורה שאתה אויב לאלוהים.

אהבתו של אלוהים אליך היא בלתי מותנית, אם תאמין בו או לא אם תקבל את ישוע אל חייך או לא, הוא אוהב אותך ותמיד יאהב אותך.
רק שאם אתה לא תאמין בו ותקבל אותו, אתה לא תוכל להנות מהאהבה שלו אליך, אתה תוכל להכיר אותו, ומבחינה רוחנית אתה לא תוכל להפיק שום פרי.
גם אם תשתול שתיל באדמה, אך לא תשקה אותו, ולא תזבל את האדמה, ותניח לעשבים השוטים לגדול, השתיל לא יגדל כראוי ולא יניב את הפרי.

אתה החלטת שהבשורה היא לא אמיתית, מאיזושהי סיבה, או מתוך כך שראית את התגובה של החברה לבשורה, או מתוך כך שקראת איזשהו מאמר.
אתה מזכיר לי את אדמת הטרשים שבמשל הזורע:
"וְכֵן הַנִּזְרָעִים עַל אַדְמַת טְרָשִׁים אֵלֶּה הֵם אֲשֶׁר בְּשָׁמְעָם אֶת הַדָּבָר מְקַבְּלִים אוֹתוֹ מִיָּד בְּשִׂמְחָה,
אַךְ אֵין לָהֶם שֹׁרֶשׁ בְּקִרְבָּם וְרַק לְשָׁעָה יַחֲזִיקוּ מַעֲמָד; לְאַחַר מִכֵּן, בְּבוֹא צָרָה אוֹ רְדִיפָה בִּגְלַל הַדָּבָר, יִכָּשְׁלוּ מִיָּד."
(מרקוס ד': 16,17)
זה המצב של הלב שלך, והלב שלך נהייה עתה קשה כמו שולי הדרכים, אתה שומע את הדבר אך הדבר לא מצליח אפילו לגעת בליבך, כיוון שהשטן גונב לך אותו. והסיבה הלב הקשה שלך.
אתה יכול לשנות את המצב, אתה יכול לרכך את ליבך, לבקש ראשית מאלוהים שיעשה זאת ויעזור לך לרכך את הלב.
לב קשה הוא הסיבה העיקרית לחיים ללא הרוח של ישוע המשיח.

האמת תשחרר אותך, וישוע הוא האמת, הדרך והחיים.

אני מאמין בישוע המשיח קרוב ל-7 שנים. נכון הקשר עם רוב החברים נותק בעקבות כך, אך קיבלתי חברים חדשים.  הקשר עם המשפחה לא נותק.
הקשר לחיים - אני מחובר יותר מאי פעם לחיים הקדושים שאלוהים נתן לי. אם אתה קורא להבלי העולם הזה חיים - אז אתה באמת אדם מסכן.

הקהילה לא מנתקת אותך מהחברה, היא דווקא מעודדת להתערות כמה שיותר בתוך החברה כאורות בעולם החשוך הזה. ישוע לא התנתק מהאנשים הפשוטים,
למעשה הוא עשה בדיוק את ההפך ממה שהפרושים(הדתיים) עשו, הוא אכל ושתה ובילה בחברתם של האנשים הפשוטים, של האנשים החוטאים. הוא היה בחברת זונות ובחברת המוכסים שהיו גנבים ורודפי בצע.
לא בגלל שהוא היה כמוהם, אלא כיוון שהוא אור העולם, והיה ויש לו מה לתת לאנשים שמוכנים לקבל.
בוקר טוב!
24/05/2010 | 09:04
2

מישהו אמר פעם שאת החיים אי אפשר לשים אותם בקופסה. היום אנחנו נמצאים במצב מסויים, מחר אנחנו נהייה במצב אחר,
היום הנסיבות שלנו הן כאלה, ומחר הן יהיו שונות לחלוטין, ואין לנו שמץ של מושג מה יהיו הנסיבות שלנו.
יהיו אשר יהיו, לא הנסיבות של החיים, קובעות מי אנחנו, או מה אנחנו או את מצב רוחנו(גם אם אצל רוב האנשים הם כן קובעים),
אנחנו לא יכולים אמנם לשלוט על הנסיבות של החיים, אך אנחנו בהחלט יכולים לשלוט על התגובות שלנו לנסיבות, אנחנו בהחלט יכולים להישען תמיד על אלוהים ללא כל קשר לנסיבות. ניקח את אברהם אבינו כדוגמה הקלאסית, אלוהים הבטיח לו הבטחות, אלוהים הבטיח לו שזרעו ירש את הארץ, שיוולד לו בן משרה, והוא היה כבר זקן, ואשתו אפילו בצעירותה הייתה עקרה, אך הוא לא התייחס כלל לנסיבות אלא בטח בהבטחות אלוהים.

בואו נבטח במה שאלוהים אומר, ולא במה שהנסיבות מנסות להכתיב לנו, נשים מבטחנו בה' ולא בעצמנו.
אמן נתהלך באמונה ולא במה שהעין רואה
26/05/2010 | 13:09
1
המציאות האמיתית
27/05/2010 | 08:33
1

נמצאת בעולם הרוחני, לא בעולם הפיזי\חומרי.
מה שאנו רואים שומעים חשים הוא רק תוצאה של הדברים שכבר התרחשו בעולם הרוחני.

אם יש מלחמות פה בעולם הפיזי, הם תוצאה של מלמות שהתרחשו בעולם הרוחני. אם אנשים נרפאים, אם מתרחשים ניסים, אם אנשים נושעים, הסיבה לכך שהדבר התרחש בעולם הרוחני, באמצעות התפילות של המאמינים הקדושים. הללויה!
שלום
22/05/2010 | 19:41
1
4
אני רוצה ליצור קשר עם מנזר המלאך גבריאל שבמגדל העמק, הוצאת מספר טלפון מהאינטרנט אבל למרות עשרות נסיונות לא ענו לי.
מישהו מכיר דרך ליצור קשר עם המנזר הזה?
לא ידעתי שיש מזנר במגדל העמק
24/05/2010 | 12:02
4

מה ידוע לך על המנזר הזה?

וסתם מתוך סקרנות מדוע אתה רוצה ליצור איתם קשר?
פורומים חדשים ב- אנשים
20/05/2010 | 16:51
1

הקומיקאית הישראלית הכי מצחיקה ואנרגטית בשטח חוזרת לעונה חדשה. בואו להתמכר מחדש לתכנית בפורום הרשמי של עדי אשכנזי
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

מעולם לא השתלם לנו יותר לנסוע במונית. העונה החדשה של מונית הכסף יוצאת לדרך ורגע לפני אנחנו מזמינים אתכם להתכונן בפורום הרשמי

התגעגעתם לאסי? לא יכולים בלי נועה? אפשר להרגע!
לקראת הגיעה של העונה השנייה כולם מוזמנים לפורום החדש לסדרה תיכון השיר שלנו כדי לדבר, להתעדכן ולחלוק רשמים עם צופים אחרים

אם המונחים "fierce" ו-"smize" אינם זרים לכם - רוב הסיכויים שאתם שייכים לכאן. בפורום הטופ מודל הבאה מדברים על העונה החדשה והתכנית לדורותיה. טיירה ממתינה לכם

מה קורה בעולמם של האנשים שהופכים את המציאות שלנו לריאליטי?
בדיוק בנושא זה עוסקת הסדרה 15 דקות, העוסקת במתמודדי תכנית ריאליטי, ההפקה שמאחוריה וכל התככים שמסביבה. מדברים על זה בפורום
חג שבועות שמח
18/05/2010 | 10:23
2
2

"יֵּשׁוּעַ הוֹפִיעַ לִפְנֵיהֶם חַי בְּהוֹכָחוֹת רַבּוֹת, אַחֲרֵי עֱנוּתוֹ, וּבְמֶשֶׁךְ אַרְבָּעִים יוֹם נִרְאָה אֲלֵיהֶם וְדִבֵּר אִתָּם עַל מַלְכוּת הָאֱלֹהִים.
כַּאֲשֶׁר הָיָה בְּחֶבְרָתָם צִוָּה עֲלֵיהֶם: "אַל תַּעַזְבוּ אֶת יְרוּשָׁלַיִם, כִּי אִם חַכּוּ לְקִיּוּם הַבְטָחַת הָאָב אֲשֶׁר שְׁמַעְתֶּם אוֹתָהּ מִפִּי;
כִּי יוֹחָנָן הִטְבִּיל בְּמַיִם, אֲבָל אַתֶּם תִּטָּבְלוּ בְּרוּחַ הַקֹּדֶשׁ בְּעוֹד יָמִים לֹא רַבִּים."
שָׁאֲלוּ אוֹתוֹ הַנֶּאֱסָפִים: "אֲדוֹנֵנוּ, הַאִם בַּזְּמַן הַזֶּה תָּשִׁיב אֶת הַמַּלְכוּת לְיִשְׂרָאֵל?"
עָנָה לָהֶם: "לֹא לָכֶם לָדַעַת עִתִּים וּזְמַנִּים שֶׁקָּבַע הָאָב בְּסַמְכוּתוֹ שֶׁלּוֹ.
אֲבָל בְּבוֹא עֲלֵיכֶם רוּחַ הַקֹּדֶשׁ תְּקַבְּלוּ כֹּחַ וְתִהְיוּ עֵדַי הֵן בִּירוּשָׁלַיִם וְהֵן בְּכָל יְהוּדָה וְשׁוֹמְרוֹן, עַד קְצֵה הָאָרֶץ."
"בְּיוֹם מְלֹאת שִׁבְעַת הַשָּׁבוּעוֹת הָיוּ כֻּלָּם יַחְדָּיו.
פִּתְאוֹם הָיָה קוֹל מִן הַשָּׁמַיִם, כְּקוֹל מַשַּׁב רוּחַ עַזָּה, וְהוּא מִלֵּא אֶת כָּל הַבַּיִת אֲשֶׁר יָשְׁבוּ בּוֹ.
אָז הוֹפִיעוּ לְנֶגֶד עֵינֵיהֶם לְשׁוֹנוֹת כְּלַהֲבוֹת אֵשׁ, שֶׁהִתְפַּזְּרוּ וְנָחוּ אַחַת אַחַת עַל כָּל אֶחָד מֵהֶם.
וְכֻלָּם נִמְלְאוּ רוּחַ הַקֹּדֶשׁ וְהֵחֵלּוּ לְדַבֵּר בִּלְשׁוֹנוֹת אֲחֵרוֹת כְּפִי שֶׁנָּתְנָה לָהֶם הָרוּחַ לְדַבֵּר.
בִּירוּשָׁלַיִם הִתְגּוֹרְרוּ יְהוּדִים יִרְאֵי אֱלֹהִים מִכָּל עַם וְעַם אֲשֶׁר תַּחַת הַשָּׁמַיִם.
כַּאֲשֶׁר נִשְׁמַע הַקּוֹל הַזֶּה הִתְקַהֲלוּ עַם רַב וְכֻלָּם נָבוֹכוּ, שֶׁכֵּן כָּל אִישׁ שָׁמַע אוֹתָם מְדַבְּרִים בִּשְׂפָתוֹ שֶׁלּוֹ.
הֵם נִתְמַלְּאוּ תִּמָּהוֹן וּפְלִיאָה וְאָמְרוּ: הֲרֵי כָּל הַמְדַבְּרִים הָאֵלֶּה גְּלִילִיִּים,
וְאֵיךְ כָּל אֶחָד מֵאִתָּנוּ שׁוֹמֵעַ בִּשְׂפַת מוֹלַדְתּוֹ?"

(מעשי השליחים א': 1-8 ; ב': 1-8)
כך למעשה נולדה קהילת המאמינים הראשונה
18/05/2010 | 10:32
2

וזאת גם הייתה ההתעוררות הרוחנית הראשונה. התעוררות, שהושיעה וריפאה אלפים מהעם היהודי, והביאה את הבשורה
לכל שאר העמים, אשר מכל עם ועם נושעו באלפיהם.

השפיכה של המסיבית של רוח הקודש, היא הגשמת הבטחותיו של ישוע המשיח, והחוויה הזאת אינה חד פעמית, הדבר הזה
מתרחש גם היום ברחבי העולם, ועתיד לחזור ולהתרחש ממש בקרוב שוב בישראל.

כל אדם כיום בכל העולם בכל מקום וגם כאן, יכול היום להיטבל ברוח הוקדש, ולעשות את המעשים שהשליחים עשו.
הבעייה של רובנו היא חוסר אמונה, אדישות ועצירה מחיפוש אחרי פני האדון, כשאנו נפנה לאלוהים, כשאנחנו נחפש אותו בכל ליבנו
נדרוש את פניו, ונתן לו את גופנו כקרבן חי קדוש ורצוי לפניו - אז אלוהים יוכל להשתמש בנו, כי אנו נהייה זמינים עבורו.
כל עוד אנו לא נדרוש את פניו, כל עוד אנחנו לא נמסור את גופנו קרבן חי קדוש ורצוי לפניו, כל עוד אנו נמשיך
להתעסק בעיסוקים הקטנים שלנו, באגו שלנו, בפגיעות שלנו בתאוות שלנו, בעצמנו ובחיינו, לא נוכל לחוות את נוכחותו של אלוהים בחיים.
בכדי שנוכל באמת לחוות את הנוכחות של רוח הקודש בחיינו, עלינו לפנות מהתאוות שלנו, מהדתיות שלנו, מהפחדים שלנו, מהפגיעות שלנו,
מעצמנו - אליו. להתרכז בו- בישוע המשיח, במקום בעצמנו, לחפש אותו, לבקש את מלכותו ואת צדקתו מעל לכל דבר - ואז נוכל להתחבר איתו חיבור של ממש
אז נוכל גם לראות את הפעולות הקדושות שלו(רפואה, שחרור, מעשיי ניסים) בחיינו.

חג שמח!
שבועות שמח(:
19/05/2010 | 12:04
1
ב"ה

טו נָבִיא מִקִּרְבְּךָ מֵאַחֶיךָ כָּמֹנִי, יָקִים לְךָ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ:  אֵלָיו, תִּשְׁמָעוּן.  טז כְּכֹל אֲשֶׁר-שָׁאַלְתָּ מֵעִם יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, בְּחֹרֵב, בְּיוֹם הַקָּהָל, לֵאמֹר:  לֹא אֹסֵף, לִשְׁמֹעַ אֶת-קוֹל יְהוָה אֱלֹהָי, וְאֶת-הָאֵשׁ הַגְּדֹלָה הַזֹּאת לֹא-אֶרְאֶה עוֹד, וְלֹא אָמוּת.  יז וַיֹּאמֶר יְהוָה, אֵלָי:  הֵיטִיבוּ, אֲשֶׁר דִּבֵּרוּ.  יח נָבִיא אָקִים לָהֶם מִקֶּרֶב אֲחֵיהֶם, כָּמוֹךָ; וְנָתַתִּי דְבָרַי, בְּפִיו, וְדִבֶּר אֲלֵיהֶם, אֵת כָּל-אֲשֶׁר אֲצַוֶּנּוּ.  יט וְהָיָה, הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא-יִשְׁמַע אֶל-דְּבָרַי, אֲשֶׁר יְדַבֵּר, בִּשְׁמִי--אָנֹכִי, אֶדְרֹשׁ מֵעִמּוֹ.  כ אַךְ הַנָּבִיא אֲשֶׁר יָזִיד לְדַבֵּר דָּבָר בִּשְׁמִי, אֵת אֲשֶׁר לֹא-צִוִּיתִיו לְדַבֵּר, וַאֲשֶׁר יְדַבֵּר, בְּשֵׁם אֱלֹהִים אֲחֵרִים--וּמֵת, הַנָּבִיא הַהוּא.  כא וְכִי תֹאמַר, בִּלְבָבֶךָ:  אֵיכָה נֵדַע אֶת-הַדָּבָר, אֲשֶׁר לֹא-דִבְּרוֹ יְהוָה.  כב אֲשֶׁר יְדַבֵּר הַנָּבִיא בְּשֵׁם יְהוָה, וְלֹא-יִהְיֶה הַדָּבָר וְלֹא יָבֹא--הוּא הַדָּבָר, אֲשֶׁר לֹא-דִבְּרוֹ יְהוָה:  בְּזָדוֹן דִּבְּרוֹ הַנָּבִיא, לֹא תָגוּר מִמֶּנּוּ.  {ס}
עזרה באיתור ספרים
16/05/2010 | 09:14
3
2
בתור ילדה בקהילה משיחית הכרתי ספר שמאוד הייתי רוצה לאתר מחדש..
מדובר בספר סיפורים משיחיים קצרים לילדים\נוער, היתה לו כריכה כחולה. אחד הסיפורים הראשונים בספר היה בשם "כדור שלג", וסיפר על ילד שחור שבא לבי"ס לבן והילדים הלבנים צוחקים עליו וקוראים לו כדור שלג. הוא הולך הביתה ומנסה לקרצף את השחור מהעור שלו עד שכולו נהיה אדום. ואז יש איזה חלק של מוסר השכל שאמא שלו אומרת לו, ולמחרת הוא בא לבית הספר וכולם מגלים שבעצם הוא יודע להזיז את האוזניים בצורה מצחיקה וגם משחק כדורגל די טוב.
זה הסיפור היחיד שאני זוכרת די טוב, כל השאר מעורפלים לי, אבל הרבה מהם עסקו במיסיונריות מעבר לים ובסיטואציות של משיחיים שבאו להטיף לתושבי אפריקה.

ספר נוסף אני זוכרת יותר במעורפל והוא עסק בבני נוער שחורים בארה"ב בשנות ה80, שהיו מכורים לסמים וחזרו למוטב עם ישוע.
הכריכה שלו היתה בצבעים כהים, נדמה לי שנוף עירוני חשוך מטושטש כזה.

אם מישהו יודע איך קראו לספרים או מי כתב, או איפה אפשר להשיג, אשמח לכל מידע :)
יש לי עותק של הספר הראשון
16/05/2010 | 19:51
2
2

זהו אוסף של סיפורים, שאישה משיחית, שהקימה בית יתומים, הייתה נוהגת לספר לילדים לפני השינה.

אני לא בטוח שניתן להשיג את הספר הזה היום, הלוואי שאני טועה כיוון שיש שם סיפורים שבונים ומחזקים אמונה,
וגם אם הסיפורים מיועדים לילדים, האדון נגע בי מספר פעמים תוך כדי קריאה בסיפורים אלו.

את הספר השני אני לא מכיר...

מצטער שאני לא יכולתי לעזור לך מעבר לזה.

אם יש לך עותק
16/05/2010 | 20:12
1
10
אשמח לקבל את שמו המדויק ושם הכותבת :)
תודה רבה!
לספר קוראים
16/05/2010 | 23:51
3

סיפורים לפני השינה.

לכותבת הספר - ורה דינגמן.
תרגם לעברית: ברק צואלה.

מכיוון שאין הוצאת ספרים שעומדת מאחרי הוצאת הספר,
ישנם רק את העותקים שיצאו בהוצאה הראשונה וכנראה האחרונה.
הלוואי ואני טועה בעניין זה.
חדשים, דרושים ועוד ב-
13/05/2010 | 19:47
פורומים חדשים ב אנשים:

אמרתם בריטני, אמרתם ליידי גאגא, אמרתם פופ
פורום פופ עושה קאמבק, היישר לסלון הוירטואלי שלכם.
אתם מוזמנים להתעדכן בכל מה שקורה במקום הכי זוהר בעולם המוזיקה

מכוניות מירוץ, אופנועי שטח ומירוצי ראלי מתאחדים במקום אחד לוהט, תחרותי וספורטיבי במיוחד..
אז החליפו הילוך, הרימו גלגל, שימו גז והיכנסו לפורום ספורט מוטורי

לפורומים הקיימים הבאים דרושים/ות מנהלים/ות:

ישראלים בחו"ל

פייסבוק ורשתות חברתיות

מה קורה?

עדי אשכנזי

הורים למחוננים

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל ומעוניינים להציע את מועמדותכם?
מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
כנסיות ביפו
13/05/2010 | 02:41
2
מעוניינת לבקר בכנסית פטרוס הקדוש ורציתי לדעת האם יש הדרכה שם? שאפשר לארגן מראש?
עבודות תחזוקה באתר
11/05/2010 | 19:49
1
גולשים יקרים,
ביום רביעי ה-12 למאי (בלילה שבין שלישי לרביעי) בין השעות 04:00 – 07:30 לפנות בוקר תתבצע עבודת תחזוקה באתר.
עקב העבודות יהיו הפרעות בגלישה באתר. סליחה על אי הנוחות ותודה על הסבלנות.

צוות הנהלת הפורומים
האם אתם שמחים
11/05/2010 | 10:05
1
2

שִׂמְחוּ בָּאָדוֹן בְּכָל עֵת; אֹמֵר שׁוּב, שִׂמְחוּ.
נֹעַם הֲלִיכוֹתֵיכֶם יִוָּדַע נָא לְכָל אָדָם. הָאָדוֹן קָרוֹב.
אַל תִּדְאֲגוּ לְשׁוּם דָּבָר, כִּי אִם בְּכָל דָּבָר הַצִּיגוּ מִשְׁאֲלוֹתֵיכֶם לֵאלֹהִים בִּתְפִלָּה וּבְתַחֲנוּנִים וּבְהוֹדָיָה.
וּשְׁלוֹם אֱלֹהִים הַנִּשְׂגָּב מִכָּל שֵׂכֶל יִנְצֹר אֶת לְבַבְכֶם וְאֶת מַחְשְׁבוֹתֵיכֶם בַּמָּשִׁיחַ יֵשׁוּעַ.

(פיליפים ד': 4-7)

שימחו באדון בכל עת, גם בעיתות צרה ומצוקה, וגם בעיתות רווחה. בכל עת.

אגב שימחה, אין הדבר אומר שאתם צריכים לחייך. יש הבדל בין לחייך לבין לשמוח.
אתה יכול לחייך גם כשאתה לא שמח, שמחה זהו מצב של הלב, זאת בחירה שאתה יכול לעשות
גם כשקשה, והנסיבות לא קלות. כיוון שאנחנו מתהלכים באמונה שהיא לא עפ"י מראה עיניים,
וכייון שיש לנו ישועה כל-כך גדולה, יש לנו את כל הסיבות שליבנו יתמלא בשמחה, גם אם הדברים במציאות היומ-יומית
אומרים לך שאין לך שום דבר לשמוח עליו. יש לך. ישוע הושיע אותך ואתה עתיד להיות לצידו לנצח. העתיד שלנו הוא לא מחר או בעוד שנה שנתיים.
העתיד שלנו הוא הנצח, והופעתו השנייה של ישוע המשיח עליי אדמות.
שימחו!
ב עִבְדוּ אֶת-יְהוָה בְּשִׂמְחָה;(תהילים,ק')
14/05/2010 | 08:49
1
בס"ד

ט  טַעֲמוּ וּרְאוּ, כִּי-טוֹב יְהוָה;.

חודש טוב,שבת שלום וזמן מתן תורתנו הגיע,הלא הוא:חג השבועות,ולא נשכח את רות המואביה שכה חפצה להיות חלק מעם ישראל.

הנביא זכריה(פרק ח') עליו השלום חזה בנבואתו:כב וּבָאוּ עַמִּים רַבִּים וְגוֹיִם עֲצוּמִים, לְבַקֵּשׁ אֶת-יְהוָה צְבָאוֹת בִּירוּשָׁלִָם, וּלְחַלּוֹת, אֶת-פְּנֵי יְהוָה.  {ס}

כג כֹּה-אָמַר, יְהוָה צְבָאוֹת, בַּיָּמִים הָהֵמָּה, אֲשֶׁר יַחֲזִיקוּ עֲשָׂרָה אֲנָשִׁים מִכֹּל לְשֹׁנוֹת הַגּוֹיִם; וְהֶחֱזִיקוּ בִּכְנַף אִישׁ יְהוּדִי לֵאמֹר, נֵלְכָה עִמָּכֶם--כִּי שָׁמַעְנוּ, אֱלֹהִים עִמָּכֶם.
שאלה לגבי תוארים
07/05/2010 | 21:39
1
1
שלום לכם,

יש לי שאלה שלא הצלחתי למצוא עליה תשובה בשום מקום.
נכון באנגלית יש את התחילית REV שמסמלת אנשי כמורה רשמיים ?
אז איך ניתן לומר זאת בעברית? האם יש איזושהוא שם עברי שאפשר להשתמש בו במקום ? הרי אם אני אתרגם את זה מילולית, יצא לי רב וביהדות יש לזה משמעות אחרת.

תודה מראש
אני יודעת שכניסיות מסויימות התואר מטיף
08/05/2010 | 08:10
או רועה כניסייה נהוג ומתאים
מישהו יכול להסביר
07/05/2010 | 17:35
2
1

את הקשר בין עץ הזית שמתואר באל הרומים לוועדת הוותיקן?

באחד השירשורים צדוק כתב:
"לגבי הדימוי של עץ הזית שמורכב לעץ זית הדימוי חשוב להזכיר מתוך וועדת הוותיקן בשנות השישים  שהדיון בה היה אחריות  למותו של ישוע  - האם מוטלת על העם היהודי?
הישראלים שידועים בבורותם מרבים לצטט את ההחלטה כאילו הוותיקן שחרר את העם היהודי מאחריות למותו של ישוע  -   וזה לא נכון.
החלטת הוותיקן הייתה שהיהודים בני זמנינו אינם אחראים למותו של ישוע."
לא הבנתי את המשפט שציטטת יעקב
09/05/2010 | 14:17
1
1
ממ..או שצריך לקרוא שוב ושוב או שזה לא מובן לי ענין עץ הזית...
גם אני לא ממש הבנתי. אולי צדוק
09/05/2010 | 14:31
6

יוכל לתת הבהרה על הדברים שהוא כתב...
בני האדם הם טובים או רעים?
07/05/2010 | 17:32
2
1

מה אתם אומרים? מה אומרים הכתובים?
האם יש בבני האדם רגשות של חסד וחמלה אמיתייים, כמו שלישוע היו?

צדוק כתב בשירשור אחר:
"רגשות של חסד וחמלה הם לדעתי רגש טבעי  ויש אותם גם לבעלי חיים.  חלק גדול ממצוות התורה   להתנהג בחמלה וחסד "כי תראה שור רעך..."    חסד וחמלה לא צריכים... להיות מצווים זה מובן מאליו למי שיש  .
מה דעתך שיהיה חוק שאתה חייב לתת נדבה לעניים ?!  אבל התורה שנתנה לאנשים נימולים (לשיטתך כמובן נתנה - ולדעתי נכתבה עבור אנשים נימולים)  הכירה בעובדה שהיא כתובה לאנשים שלא יודעים חסד וחמלה מתוך עצמם ובצורה טבעית."

בבני אדם יש משהו מאלוהים, אך למעשה החסד והחמלה שמצויים באדם, הם כמעט ולא קיימים עד לא מורגשים - ואני מדבר באופן טבעי.

רק מי שנמצא במשיח ונולד מחדש, רגשות החסד והחמלה מצויים בו, וגם..יש לעיתים צורך לחכות עד שהם יגדלו באדם הפנימי שלהם - תלוי מאדם לאדם, ותלוי עד כמה האדם הכניע באמת את ליבו למשיח.
יש המון בני אדם
07/05/2010 | 17:44
1
שלא מכירים או מאמינים בישוע ועושים מעשי חסד ושיש בהם חמלה
האם אתה לא זוכר את עצמך לפני שהגעת לאדון כאדם שחש רחמים כלפי האחר? כילד כמתבגר?
כִּי יֵצֶר לֵב הָאָדָם רַע מִנְּעֻרָיו
08/05/2010 | 07:22
1
ב"ה

בראשית,ח',פסוק כ"א.

במילה יצר(שורש י.צ.ר),יש וקיים המושג:יצירה.
אבל אם ניקח למשל את אדם וחוה בטרם טעמו מפרי עץ הדעת,אזי הם היו:תמימים,וכידוע לנו שנכתב בספר
תהילים,מזמור י"ח,פסוק ל"א:הָאֵל,    תָּמִים דַּרְכּוֹ: ומתוך כך נגזר שם על התורה נאמר גם בספר תהילים,מזמור י"ט:ח  תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה, מְשִׁיבַת נָפֶשׁ.
וגלוי וידוע שה' אוהב את התמימים.

כמובן שיש לנו הכוונה מפורשת שאומרת:טו  סוּר מֵרָע, וַעֲשֵׂה-טוֹב;    בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ.
(תהילים,מזמור ל"ד).

בכל אופן נאמר לנו בספר דברים,פרק י"ח:
יג תָּמִים תִּהְיֶה, עִם יְהוָה אֱלֹהֶיךָ..

שבת שלום ומבורך לכל עם ישראל,למאמיניו של ישוע ולעולם כולו-אמן!
חדשים, דרושים ועוד ב-
06/05/2010 | 16:47

פורומים חדשים ב- אנשים:

אהבתם את "דמדומים" ואת "דם אמיתי"? כנראה שתאהבו גם את חצויה, דרמה על טבעית על קונפליקט של נערה בין בן אנוש לערפד. מדברים על זה בפורום

מורה חדור מוטיבציה מנסה להקים מקהלה, שמורכת כולה מהאאוטסיידרים של התיכון. כל זה קורה בדרמה המוזיקלית החדשה שמטריפה את ארה"ב - גלי - glee

קוראים לו רון קופמן והוא ממש לא עוצר באדום. אם גם אתם רוצים לשמוע מה יש לאיש ולפה להגיד, אתם מוזמנים לפורום הרשמי של התכנית קוף בצהריים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

לפורומים הקיימים הבאים דרושים/ות מנהלים/ות:

ערוץ 24:
נדבר על זה בבית:
מונית הכסף:
עדי אשכנזי:
הורים למחוננים:
ישראלים בחו"ל:
אגדות רוק:

כמו כן, לפורומים חדשים בנושאים הבאים דרושים/ות מנהלים/ות:

קצר משפחתי: תוכנית חדשה בהשתתפות אורי גוטליב, עופר שכטר, רותם אבוהב ודוד קיגלר.
נראה אותך: תוכנית חדשה בה אבי נוסבאום ושי גולדשטיין עושים זאת ובגדול!
ליידי גאגא: הדבר החם ביותר בסצנת הפופ מגיע גם לפורומים של  תפוז!
ג'סטין ביבר: אליל הבנות הקנדי וכוכב הפופ/ R&B מחכה למעריצ/ה  שינהלו את הפורום שלו...
קאנטרי פופ: מוזיקת הקאנטרי חוזרת בגדול עם נגיעות פופ עכשוויות והזמרים הכי חמים, כמו קרי אנדרווד, ליידי אנטבלום וטיילור סוויפט.
מטאליקה: הלהקה מגיעה להופעה עוד פחות מחודש והטירוף בשיאו!
הפיל הכחול: הלהקה המוכשרת שאחראית לשיר שהכי מתנגן לנו באוזן - "יסמין".
אייל גולן: נסיך הזמר המזרחי שמרגש אותנו כל פעם מחדש.

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל ומעוניינים להציע את מועמדותכם?
מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
האם יש פה עוד אנשים שחשים שהחזרה של
06/05/2010 | 23:27
6
2
ישוע היא ממש קרובה...?

ממ אני יודעת שגם לפי הנבואות והכתובים הסימנים כבר בשיא..אבל בתחושה הפנימית..אני מרגישה שזה קרוב..שלפעמים אפילו מרגישה שפחות מעניין אותי לחשוב הרבה שנים קדימה..כי לא בטוחה שעוד נהיה פה או שכבר נהיה עם האדון לאחר הלקיחה...
וכמובן עד כמה שזה משמח
07/05/2010 | 00:14
2
אני גם מרגישה שהעשייה מרובה.. ויש אחריות גדולה על גבי להרוויח את הסובבים אותי והמשפחה והחברים למעגל בני השמיים שהאדון יברך ויעזור אמן.
כן. בהחלט.
07/05/2010 | 17:39
1

זאת תחושה פנימית שאני מאמין שבאה מרוח הקודש, כשמסביב יש כל המצבים האסורדים שמתרחשים בעולם.
רעידות אדמה אדירות, כריסות כלכליות, משיחי שקר בכל פינה, הכל קורה כל-כך מהר, אנשים עם אלפי דעות שונות ומשונות
רצים לכל מיני מקומות. שמועות על מלחמה ושהמשיח נמצא פה ונמצא שם.

יש כל כך הרבה דברים שמצביעים על כך שהאדון קרוב.

בוא ישוע, בוא. מרנא תא.
סימפטום ידוע
07/05/2010 | 17:41
3
2
של דת..
זה יחלוף לך
אתה מדבר מנסיון?
08/05/2010 | 10:27
2
2
כן
08/05/2010 | 11:02
1
2
מאז מות ישוע עד היום היו מלא אנשים שחשו שעוד בימיהם שלהם הם יזכו בחזרתו של ישוע
כל מלחמה כל רעידת אדמה כל מוות וכל טראומה נתנו להם להרגיש זאת..אבל לא
העולם ממשיך כאילו כלום.. בברית החדשה עצמה לפעמים נראה שהכותבים בטוחים שעוד מספר ימים חזרתו
השניה מגיעה..אבל גם לא..
אז מחכים
אתה מכיר את המשל של 10 המאמינות
09/05/2010 | 14:15
1
5 החרוצות וחמשת העצלניות?
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
16:39 | 08.11.10 צור החלמיש
15:02 | 07.11.10 סטייסי המתוקה
13:05 | 29.10.10 אליק 55
09:53 | 25.10.10 שוקו דיאט
20:02 | 12.10.10 צור החלמיש
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום