בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "הריון בסיכון" הוקם במיוחד עבורנו, עבור מי שנמצאת (נמצאה, תמצא) בהריון בסיכון בשל מחלת רקע, בשל היסטוריה מילדותית מורכבת או ככה סתם, כהפתעה מן ההריון הנוכחי. הפורום הזה, אנחנו מקווות, יהיה בית חם ותומך עבור כל המזריקות (קלקסן, אינסולין, תמיכות ועוד), עבור כל המנוטרות, הנמדדות, הנסקרות והשומרות. מיותר לציין כי פורום זה הוא פורום תמיכה ולא פורום מקצועי, אבל אנחנו מקווות שנוכל להעשיר זו את זו גם במידע חשוב, חדשני ורלוונטי. והעיקר, מאחלות לכולנו בסוף מסע מפרך לזכות בפרס הגדול: תינוק או תינוקת חיים ובריאים.

עזרה בתלוש המשכורת
23/04/14 10:39
102צפיות
שלום לכולן, יש לי שאלה לכל הבנות שנמצאות בשמירת הריון. ראשית אני אקדים ואציין שלא ניתן לשוחח עם המעסיק שלי בונגע לכל נושא אשר קשור אלי (וזה משפיע על ההתנהלות שלי מול הנהלת חשבונות.
בתלוש שקיבלתי עבור חודש מרץ, היות ואני עדיין ממשיכה להפריש סכומים לקרן פנסיה וקרן השתלמות. למרבה הפלא רשום בהיקף המשרה כי הנני ב"חופשת הריון".
לאחר שפניתי להנהלת חשבונות, לטענתה, לא אמורה להיות בעיה עם הסטטוס, אך מהמידע הדל שהצלחתי להעלות באינטרנט מצויין שחייבים לשנות את הסטטוס בהתאם למצב בו נמצאת העובדת.
חשוב לי מאוד לציין כי כל התשובות שניתנו לי על ידי נציגת הנהלת החשבונות של החברה היו שגויות (הפרשות, טעויות של חישוב ימי חופשה ומחלה, הורדת שעות בעבודה ועוד). אי לכך קיים בי חוסר אמון בנוגע לכל תשובה שניתנת לי. אי לכך שאלותי הן,
מה אמור להופיע בהיקף המשרה?
האם הסטטוס של "חופשת לידה" תגרום לי בעיות בהמשך עם לשכת התעסוקה במידה ואני ארצה לחתום אבטלה

תודה לכולן וסליחה על החפירה
המלצות למרפאת הריון בסיכון בירושלים
22/04/14 22:04
72צפיות
היי בנות,
אני בשבוע 9,
צריכה מעקב הריון במרפאה להריון בסיכון גבוה כדברי הרופא שלי-
עקב פקטור 2 והפלות קודמות.
אני גרה בירושלים, וחברה בקופ"ח מאוחדת, ואשמח על המלצות מהאזור.
אבל אם יש מומלצים במרכז, לא אהסס לנסוע בשביל זה.
תודה על העזרה!
ממליצה לנסוע לתל אביב...
23/04/14 11:11
95צפיות
אישית ממליצה על פרופ, קופרמינץ (מקבל פרטי בת"א), אחרי שהלכתי לרופאים של הקופה בירושלים (כולל רופא הריון בסיכון) וקיבלתי המלצות טיפול שלא תואמות את מצבי.
ממש תודה! יש אולי עוד המלצות?
23/04/14 14:26
50צפיות
יש לך מושג כמה עולה אצלו המעקב?
יש החזרים מהקופה?
º
יש החזרים מן הקופות
23/04/14 19:19
20צפיות
2 המלצות בירושלים
01/05/14 10:32
8צפיות
1. פרופסור שמחה יגל, מקבל בקופח מאוחדת למעקב הריון בסיכון, רופא אחראי ומקצועי ואנושי מאד מאד מאד, יעשה הכל כדי שתצאי בידיים מלאות
ב. ד"ר אורלי שושני, גם מקבלת בקופח מאוחדת כנ"ל, גם רופאה מעולה, משקיעה את מלוא המקצועיות ותשומת הלב.

בהצלחה
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:37
6צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מתלבטת בקשר למי שפיר
22/04/14 17:24
221צפיות
שלום בנות,
אני בהריון רביעי, אחרי 3 הפלות, ואני מתלבטת ללא סוף האם לבצע את בדיקת מי שפיר. אני יודעת שרק אני ובעלי יכולים באמת לענות על השאלה האם כדאי או לא, אבל בכל זאת, אשמח גם לקצת דעות כאן...
בקצרה:
אני בת 38 (אוטוטו 39). נשואה ללא ילדים.
הריון ראשןו נפל בשבוע 18 עקב טריזומיה 18. הריון שני נפל בשבוע 10-9. התחילו דימומים והדופק פסק. עשיתי בדיקות, וגילו שיש לי APLA.
הריון שלישי, הזרקתי קלקסן + אספירין, ולקחתי גם פרוגסטרון אך עדיין נפל בשבוע 9 (הדופק פסק).
עכשיו, תודה לאל, אני שוב בהריון, בשבוע 13. עברנו שקיפות בשבוע שעבר ונראה תקין.
אנחנו מתלבטים בקשר למי שפיר. הנטיה היא כן לעשות. בכל זאת, אני בת 38, הסטטיסטיקה לא לצידי. אבל מצד שני.... אחרי כל כך הרבה הפלות... איך אסתכן בעוד אחת? איך מחליטים למען השם?! אני יודעת שיש את בדיקת הדם, אבל היא לא מכסה הכל.
אני מטופלת אצל קופרמינץ (הריון בסיכון), והוא כן ממליץ לעשות בגלל הגיל. הגניקולוג הרגיל שלי חושב שעדיף לא לעשות.
אני כל יום משנה את דעתי.
איך החלטתן?!?!?!

מאיה
פשוט
23/04/14 17:40
104צפיות
לא עשיתי כי לא היה צורך והייתי צעירה ואז כשגילו בעיה בסקירה מאוחרת כל הזמן שאלו למה לא עשיתי . אכלתי את עצמי ואז מסקירה מאוחרת הייתי צריכה לחכות עד שבוע 33 שהיה מורט שערות כדי שאפשר יהיה לעשות מי שפיר ואז זה כבר יותר מסוכן

הבדיקה לא נוראית והיום כבר הסיכויים להפלות הן ככ מזעריים
ברור לי מעכשיו והלאה שאני אעשה בכל הריון

בהצלחה
באמת החלטה לא פשוטה
23/04/14 19:19
107צפיות
ואין מי שיוכל להשיב במקומך.

האם עשית את כל בדיקות הרקע? איך הן יצאו? אם הן ממש ממש טובות, כנראה שהייתישוקלת בחיוב להמנע. אם הן "פרווה" הייתי מבצעת.

בהצלחה בכל בחירה!
עשיתי ואני מחכה לתוצאות
24/04/14 12:29
76צפיות
אני מחכה לתוצאות בדיקת הדם. בטח תגיע בימים הקרובים.
אם הן 'פרווה' (אהבתי את ההגדרה) - בטוח אעשה.
החלטה קשה , אבל ....
23/04/14 19:28
104צפיות
אני עשיתי בדיקת מי שפיר בשני ההריונות הראשונים , הייתי בת 36 , הבדיקה היתה תקינה אבל בהריון הראשון ירדו המים בשבוע 29 ונולדה לי פגית , בהריון השני ירדו המים בשבוע 22 והיתה לי לידה שקטה , בהריון השלישי הייתי בת 38 ואת המעקב עשיתי אצל פרופ קופרמינץ והוחלט שלא עושים בדיקת מי שפיר , ההריון הסתיים בשבוע 38 עם ילד בריא . היום אני בת 42 , שוב בהריון ולא מתכוונת לעשות את הבדיקה , אבל אני מאוד סומכת ומעריכה את פרופ קופרמינץ , יש לו המון ידע וניסיון , אז שוב , החלטה שלך .
תודה
24/04/14 12:32
67צפיות
קודם כל, שימחת אותי מאד כשסיפרת כשאת בת 42 ושוב בהריון. אני רוצה יותר מילד אחד ובגלל כל ההפלות, אני חוששת ממגבלות הזמן. את תודה!
שנית - קופרמינץ המליץ לי לעשות, ואני באמת מאמינה שהוא מצוין. אני פוחדת בדיוק בגלל הסיפורים האלו - ירידות מי בשלב מאוחר.
אפשר לשאול למה קופרמינץ המליץ לא לעשות? הוא חשב שירידות המים נגרמו עקב הבדיקה?
כן
24/04/14 15:23
52צפיות
הוא חשש מירידת מים . אצלי הצוואר מתקצר בשבוע 20 , זה הזמן של בדיקת מי השפיר , אז לא ביצעתי את הבדיקה לא אז ולא אעשה זאת גם בהריון הנוכחי.
האם תוצאות מי השפיר ישנו את דעתך לכאן או לכאן
23/04/14 21:03
105צפיות
קצת מתקשה לנסח אבל לדעתי חשוב לשקול האם תוצאות מי השפיר בעלות השפעה על המשך הריון
יש נשים רבות שלא חשוב להן התוצאה הן ימשיכו את ההריון בכל מחיר
אני כרגע בהריון 7 ילד אחד ומתכוונת לעשות מי שפיר
זו החלטה מאוד לא פשוטה ומקווה שתקבלי את ההחלטה הנכונה עבורך
בהצלחה
איליוס, פגעת בול בנקודה
24/04/14 12:35
84צפיות
אני לא קדושה. אני רוצה ילד בריא. במיוחד אחרי כל הדרך הארוכה שאנחנו עוברים.
לתוצאה לא טובה, תהיה השלכה מבחינתי על המשך ההריון (את מאמינה שאפילו קשה לי לכתוב את זה?!).
בגלל זה כל כך קשה לי. ברור לי שלא אמשיך בכל מחיר, אבל אני לא רוצה להזיק סתם. איזו החלטה קשה. לפני שחוויתי את כל ההפלות, היה ברור לי שאעשה.
מה עם לעשות אחת מבדיקות הדם
24/04/14 11:04
82צפיות
שלפחות לגבי הפרמטרים החשובים- מחליפות את מי השפיר?
הבנתי שהן לא מכסות הכל
24/04/14 12:36
68צפיות
מה זאת אומרת הפרמטרים החשובים?
חשבתי שכל ממצא בעייתי במי שפיר הוא מהותי.
עדיין לא שייכת וכבר שאלת קלקסן
22/04/14 15:42
148צפיות
עדיין לא בהריון אבל מתחילה קלקסן מביוץ וקצת חוששת
אם אני עושה ספורט שלעיתים גורם לסימנים כחולים האם כדאי להמנע ממנו בזמן שאני מזריקה?
כמובן שבזמן הריון אני אפסיק, הדילמה היא רק על השבועיים בין הביוץ לגילוי...
תודה!
את צריכה להתייעץ עם רופאך
22/04/14 16:16
66צפיות
איזה ספורט עושה לך סימנים כחולים?

שיהיה בהצלחה!!
שאלתי
22/04/14 16:22
74צפיות
שיעור ריקוד, אני יודעת שעדיף שלא, קשה לי לוותר כי זה ממש לנפש
אמרו לי שאם אני נחבלת אז לא
בהריון בכלל
22/04/14 18:08
82צפיות
כל מה שעלול לגרום לחבלות כדאי להפסיק
כמו כן יש להגיע לדופק מטרה של 80% בלבד ולא 100% ממה שמומלץ לגילך
וכן להוריד את אורך האימון למקסימום שעה ומקסימום 3 פעמים בשבוע
לא 155 מקסימלי?
22/04/14 19:48
51צפיות
טוב, בכל מקרה המון  תודה.
אני אפסיק, אין מה לעשות, עוד הקרבה אחת מיני רבות שצריך לעשות :)
בדיקת מי שפיר ציפ גנטי ועוד
22/04/14 14:02
106צפיות
צהריים טובים,
אשמח לדעת במידה ואני מבצעת בדיקת מי שפיר בכול מקרה האם יש צורך לבצע את שאר הבדיקות של השליש הראשון
חלבון עוברי תבחין מרובע וכד...?

האם בדיקת מי שפיר בהדסה כוללת בתוכה את הציפ הגנטי?
תודה4427
כן, כדאי לבצע בכל זאת
22/04/14 14:59
69צפיות
חלבון עוברי לא תקין יכול להעיד על בעיות אחרות שאין שום דרך לעלות עליהן במי שפיר.
בנוגע להדסה
22/04/14 19:43
49צפיות
הצ׳יפ הגנטי הוא סטנדרט אצלם, זה כלול.
ביטוח לאומי והפרשות פנסיה- 3 שאלות
22/04/14 12:13
82צפיות
שלום, מקווה שתוכלו לעזור לי.
שלחתי לפני חודש בערך - קצת פחות - את הטפסים לביטוח לאומי ועדיין לא קיבלתי תשובה רישמית..אולי בגלל החג.
אבל ראיתי בחשבון הבנק שלי לפני 10 ימי בערך שביטוח לאומי הכניס לי כסף אז אני מאמינה שאושר.
1- אני אמורה לקבל מכתב רישמי בדואר או איכשהו?
2- ראיתי באתר שלהם שיש 2 דרכים לחישוב כמה כסף מגיע לי...הם מודיעים לי איזה חישוב עשו?- כי לי נראה שבינתיים קיבלתי קצת מדי עבור הזמן שכבר אני בשמירה ועד היום....איך יודעת עבור כמה זמן שולם לי...זה גם ייכתב בתשובה הרישמית שלהם?
3- לגבי הפרשות לפנסיה...דיברתי עם חברת הראל והם לא יודעים...מישהי פה יודעת האם המעסיק חייב להפריש עכשיו לפנסיה או אחרי הלידה, או בסוף חופשת הלידה? או שעלי להפריש בעצמי כדי לשמור על הזכויות שלי בפנסיה ובסוף ההריון המעסיק מכניס לי לפנסיה את כל הסכום שהגיע לי? כי בינתיים אף אחד לא הפריש לי לשם כלום, וחברת הראל אמרו שאחרי 5 חודשים הזכויות לא נשמרות ואז אני אמורה להתחיל להפריש מחדש או משהו כזה וחבל לי...הפרשתי בעצמי בעבר כדי להשאיר את הפנסיה פעילה (משהו כו 26 שח בחודש)....מישהי מבינה בזה??

תודה מראש לכל העוזרות ולו במעט
מנסה לענות
22/04/14 13:29
46צפיות
אין 2 דרכי חישוב- יש דרך אחת בלבד והיא שכרך ב-3 חודשים המלאים שקדמו ליום תחילת השמירה. נגיד התחלת שמירה ב10/4 אז שכר ינואר-פברואר ומרץ יחושב. את זה הם מחלקים ב-90 וזה הערך ליום. אם הערך ליום גבוה מ291 ש"ח אז תקבלי רק 291 ש"ח ליום. אם הוא נמוך מכך- תקבלי לפי שכרך
את תקבלי מכתב רשמי כמובן
הפרשות לפנסיה- חובה על המעסיק להעביר כל חודש את ההפרשות אם את מעבירה לו בצ'ק את חלקך (שהיה יורד לך במשכורת אם היית עובד) אסור לחכות עד אחרי הלידה כי אי הפקדה רציפה פוגעת מהותית בזכויות שלך בפנסיה
תודה..אז אם לא העברתי למעסיק
22/04/14 14:54
29צפיות
את חלקי בפנסיה...אני יכולה לשמור על הזכויות בעצמי (כפי שעשיתי בעבר- שילמתי בעצמי 26 שח בחודש לחברת הראל וכך נשמרו לי הזכויות) ואז אחרי שלדתי או אחרי חופשת לידה המעסיק יפריש לי את כל מה שהיה חייב??
לא בדיוק
22/04/14 15:36
30צפיות
ארחיב יותר מאוחר. בגדול אם המעסיק שלך לא מפריש ואת מפקידה לריסק זמני חלק מזכויותיך כן נפגעות
מעסיק שלא מפקיד לפנסיה לאשה בשמירה ובחל"ד שהביעה נכונות שיופקד לה- עובר על החוק וזה כדין הלנת שכר
וואו..אשמח אם תרחיבי כשתוכלי
22/04/14 15:56
17צפיות
כדי שאדע מה עלי לעשות...
צריכה המלצה לרופא
22/04/14 12:06
260צפיות
שלום לכולן
בשעה טובה אני בהיריון. בגלל שאני מההתחלה מוגדרת היריון בסיכון גבוה (בגלל תפר צווארי) ונחשבת חולה אונוקולוגית, אני שוקלת למצוא רופא מומחה כדי לבצע אצלו את המעקב של ההיריון. יש לי תור ליחידה לאם ולעובר בבלינסון אבל הוא רק לעוד חודשיים (ואני בשבוע 6 כרגע) והם לא מוכנים ללכת לקראתי בקביעת תור קרוב.

האם יש לכן שם של מומחה להיריון בסיכון? אני פשוט ממש לא מכירה. זה רלוונטי עבורי באזור רמת גן, גבעתיים, תל אביב.

תודה לעונות
º
פרטי או דרך קופת החולים?
22/04/14 12:11
65צפיות
פרטי
22/04/14 17:29
90צפיות
ואם מישהי יודעת מה העלויות אז זה בכלל נהדר
פרופסור מזעקי
22/04/14 19:17
95צפיות
פרופסור מזעקי, רק פרטי. עובד בתל השומר במחלקת הריון בסיכון....מקסים מקסים מקסים ....זמין כל הזמן הן במיילים והן בטלפון (יצא לי להתקשר אליו ביום שישי בערב בדרך למיון)
העלות גבוהה 800 שקלים לביקור אבל זה באמת שווה כל שקל (גם לי יש תפר צווארי). לפני מספר שבועות הייתי במחלקת הריון בסיכון במאיר, הרופאה היתה מדהימה, אבל זמן ההמתנה הארוך, חוסר הזמינות, לפעמים מעפילים על ההוצאה.
אם אין בעיה כספית אז אני ממליצה בחום באמת!!!

מצטרפת להמלצה
25/04/14 09:26
49צפיות
אכן מקסים, מקצועי וזמין.

לגבי העלות, אני בכללית והגשתי את הקבלות למושלם+פלטיניום וקיבלתי החזרים.
אני מטופלת אצל פרופ' אייל סיון
22/04/14 19:34
79צפיות
שהוא סגן מנהל מחלקת יולדות בתל השומר ומומחה לסיכון גבוה
הפגישה הראשונה עלתה 950 ₪ וכל פגישה נוספת עולה 800 ₪ - אני מקבלת החזר חלקי מהביטוח ומהקופה.
וגם אם לא - זה שווה לי. הוא הצליח לאזן לי את הסכרת, מה שהרופא מהקופה לא הצליח (שאגב, עובד תחתיו בביה"ח כך שיש מעקב כולל)
הוא מקבל בעתידים בתל אביב.
אני הייתי אצל
22/04/14 12:28
123צפיות
רופא בשם ד"ר עודד הרט.
הוא יושב במרום נווה דרך קופ"ח כללית.
הוא בעיקרון רופא למעקב הריון אבל הוא עובד גם במחלקה להריון בסיכון באסף הרופא כך שיש לו את הידע לאבחן דברים...
אני עזבתי אותו בגלל שהוא נורא עמוס ולא התאים לי לחכות 3 ימים עד שיחזור אלי טלפונית כשרציתי לשוחח איתו ולכן עברתי לפרטי.
אבל אם את לא יכולה להרשות לעצמך פרטי אז התרשמתי ממנו שהוא מקצועי וגם נחמד.
אני טופלתי פעמיים אצל פרופ' קופרמינץ
23/04/14 00:14
143צפיות
מקבל במגדל וייצמן צמוד לאיכילוב
מנהל המחלקה להריון בסיכון באיכילוב
העלות היתה 750 ש"ח לפגית מעקב הריון ראשונה ו650 אח"כ כל חודש במעקב. אם צריך בין הפגישות עוד בדיקה- ללא תשלום
לפעמים יעוץ ראשוני עולה יותר (משהו כמו 900-950 ש"ח)
יש החזרים בכל הקופות על יעוץ בביטוחים המשלימים
היה שוה כל שקל ואף יותר
קיבלתי מעקב צמוד אצל רופא עם המון נסיון לכן מצד אחד לא היסטרי ולחוץ ומצד שני- כשצריך לא מהסס לפעול ולהסביר למה צריך כך
גם אני במעקב אצל פרופ קופרמינץ
23/04/14 08:38
99צפיות
אני בהריון הקודם הייתי אצלו במעקב ונולד בן בריא בשבוע 38 וכרגע בהריון ושוב במעקב אצלו , ממליצה בחום
בינתיים הקדימו לי את התור לבלינסון
23/04/14 20:28
77צפיות
לפעמים צריך להתעקש, נראה מה הם יגידו ואחר כך אני אחליט?
תודה לעונות
ממליצה לך ללכת לתל השומר
23/04/14 22:57
103צפיות
שם לרוב תגיעי לאותו רופא שיעקוב אחריך והם מצויינים לדעתי.
אם את מחפשת פרטי -ישראל הנדלר מומלץ (מתל השומר).
אני לא אוהבת את תל השומר
24/04/14 07:29
101צפיות
הייתי מאושפזת שם עם חשש לגירוי יתר והיה לי מאוד קשה שם.
לצערי בבלינסון מכירים אותי (ממגוון שלם של תקלות שונות)
מועדים לשמחה..משהו שחשבתי עליו בחג..
21/04/14 20:54
139צפיות
האם ייתכן קשר בין דיקור  מי השפיר שעשיתי לבין מה שהיה לי?
תזכורת-בלט קרומים, פתיחה, דינמיקה צווארית ולבסוף לידה.
אמנם  זה קרה אחרי 3 שבועות, אך חשבתי לעצמי שייתכן ובמשך ה3 שבועות האלו היו לי צירים מוקדמים שכלל לא חשבתי שהם צירים.. (סליחה על התיאור.. הרגשה של קקי...) ושאולי זה מה שגרם לפתיחה ואז נגרם בלט קרומים... או אולי לא? :(
אני חושבת שזו שאלה שתשאר לא פתורה
22/04/14 16:18
72צפיות
הרי אין דרך לדעת אם כן או לא היו צירים, ונניח שהיו, האם יש קשר בינם לבין הדיקור עצמו.

מכירות והאם מומלץ?
20/04/14 15:30
417צפיות
היי בנות.
מאז מה שקרה לי (הקישור תמיד למטה...), אני כל הזמן באינטרנט מנסה לדלות מידע על מה עתיד להיות עמי בהריון הבא בעז"ה. אז הייתי גם אצל רופא בשם רוני חן שאמר שקרוב לוודאי ימליץ על תפר בהריון הבא. בינתיים נקבע לי תור למרפאת הריון בסיכון בבלינסון לייעוץ טרום הריוני. והבנתי שהוא גם נמצא שם וייתכן כי התור יהיה אליו. האם מכירות?
האם מישהי הייתה במצב כמו שלי - נזקקה לתפר צווארי ועברה אותו בבילנסון? ואם כן, ע"י מי?
ובנוסף, ראיתי שיש מרפאה למניעת לידות מוקדמות בליס. האם זה מומלץ?
ובכלל שאלה כללית, האם אני יכולה לקבל שירותים רפואיים במסגרת בתי חולים שלא מהקופה שאליה אני שייכת?
אני מתכננת להיכנס להריון בהקדם ( לנסות בכל אופן..) ולכן אני מנסה להבין לאן פניי מועדות... ולא להגיע למצב של שבוע 11 ולהחליט בזריזות מי הרופא שיבצע את התפר. אני רוצה את הטוב ביותר! לא מוכנה לאבד  הריון נוסף.
תודה בנות והמשך חג שמח..
הקופות מאוד מקשות
20/04/14 16:22
195צפיות
אם את בכללית במחוז דן פ"ת לא יאשרו לך להיות מטופלת באיכילוב....
אישית אני לא סובלת את ההתנהלות באיכילוב- את שם ימים שלמים, בבלגן וכו'
גם מד"ר חן לא נפלתי והייתי אצלו באופון אישי בהריון האחרון. לו יהיה לי עוד הריון בחיים לא אגיע אליו יותר
אוף...
20/04/14 16:26
134צפיות
אז בעצם רק מי ששייכת לאיכילוב יכולה להיות במרפאה הזו? אני לא מבינה למה לא מאשרים. בשביל מה נועדה מרפאה מיוחדת למניעת לידות מוקדמות? פשוט לא להאמין.
ולגבי רוני חן.. האמת שהתרשמתי ממנו.. היה נחמד מאוד.. הצלחת לבלבל אותי.. :(
אני מחפשת בנרות (וזה בעדינות) מי נחשב מומחה ובעל שם לביצוע תפר צווארי. כמו שאם מחפשים לסיכון עקב קרישיות אז עולה קופרמינץ. פשוט לנושא של התפר לא מצאתי... כל פעם שעולה שם, יש תגובות שמבלבלות אותי...
אין "ה-מומחה" לתחום
20/04/14 16:45
161צפיות
כי זה פעולה יחסית קצרה ולא מסובכת
מתעסקים בה כל מי שעובד קבוע בבית חולים במחלקת הריון בסיכון וכל מי שעוסק בכירורגיה גניקולוגית
אם את במחוז ת"א יאשרו לך את איכילוב
פשוט לדעת הקופה אין הבדלים בין המרפאול
אגב- המרפאה באיכילוב אינה במקום רופא בקופה
ווא עינב!
20/04/14 17:11
129צפיות
איך את יודעת כ"כ הרבה?! כיף גדול.
האם רק מי שמתעסק עם כירורגיה גיניקולגית מבצע את זה?
כלומר, אם אכן אבצע את התפר בבלינסון, זה יהיה מישו מהתחום הזה?
אני מדברת על בילנסון, כי זה המקום היחיד שאני מכירה.. עיר מגוריי..
וכפי שרשמתי בעבר,שמעתי על פרופסור יוגב ועל פרופסור הוד ושניהם משם. האם יתכן כי גם הם בעצמם מבצעים תפרים?
שוב, תודה לך!!
בבית חולים ציבורי
20/04/14 17:35
110צפיות
גם מתמחים מבצעים פעולות כירורגיות. בעצם כל גניקולוג הוא כירורג בהכשרתו
אם את רוצה לוודא מי עושה לך את ההליך- זה רק בפרטי ובתשלום
מומחה להריון בסיכון
22/04/14 00:09
109צפיות
אני גם איבדתי הריון בשבוע 22 , הריון ראשון נגמר בלידה בשבוע 29 עם ילדה שסובלת מcp . לאחר ההריון השני קראתי על ליס והגעתי לשם , את לא צריכה התחייבות לשם , הקשבתי לד״ר רמון ואחר כך קראתי המלצות על פרופ׳ קופרמינץ והלכנו אליו באופן פרטי , הוא המליץ על תפר בשבוע 12 ועשיתי אותו באיכילוב ( אני מהצפון ) , לא הוא תפר . ההריון הסתיים בשבוע 38 עם ילד בריא ומקסים . כרגע אני שוב בהריון ושוב במעקב אצלו , מתוכננת לבצוע תפר שבוע הבא , היתה מחשבה לעשות את זה באסותא , אבל לא כל כך מסתדר , אז נחזור לאיכלוב . שיהיה בהצלחה
מי תפר אותך בעבר?
22/04/14 11:04
66צפיות
ומי מתוכנן לתפור אותך?
ואיך משיגים בליס תור? כי לא עונים לי שם..
את האמת אפילו לא יודעת
23/04/14 08:43
46צפיות
הגעתי בבוקר ונכנסתי ולא התעניינתי , ברגע שהשתחררתי היה משהו לא ברור במכתב אז יום אחרי הלכתי לפרופ קופרמינץ והוא הרגיע אותי , אמנם הצוואר התקצר בשבוע 20 ושכבתי עד סוף ההריון ובסוף ילדתי בשבוע 38 . עכשיו גם לא ממש התעניינתי , הפרופ רצה לתפור , אבל לא מסתדר אסותא , אז נלך לאיכילוב ונקווה שהוא יצליח לבצע את התפר .
דר ערן הדר מבלינסון מומחה להריון בסיכון
22/04/14 21:45
52צפיות
רופא מקצועי ביותר ועם זאת מרגיע ומקסים. יוצא דופן מכל הרופאים שאני ראיתי לפחות
הקופה לא מאשרת לי! מה עושים?
23/04/14 21:54
64צפיות
הרופא משפחה שלי לא מוכן לתת לי הפנייה לליס ובלי זה אני לא יכולה לבקש טופס 17. הוא אומר שאין הסדר של הקופה איתם ושהם לא יותר טובים מבתי חולים אחרים.
מה אני עושה??
אני חושבת שאין צורך בהתחייבות
23/04/14 21:57
33צפיות
כשאני פניתי למרפאה למניעת לידות מוקדמות לא היה צורך בהתחייבות .
דיברתי איתם.. וצריך...
23/04/14 21:58
41צפיות
אלא אם כן  אני משלמת פרטי... ממש מעצבן שהרוםא לא נותן לי.
יש לי משהו לעשות עם זה?
באסה
23/04/14 22:02
21צפיות
שינו את זה , כשאני הייתי לא היה צורך בהתחייבות . הדבר היחיד זה פשוט להתעקש מול הקופה . אני לא יודעת מה מצבך , אבל אני הלכתי לשם רק כדי להקשיב , אבל היה לי ברור שאני הולכת לפרטי ועובדה שזה עבד .
אל תתעקשי
23/04/14 23:45
55צפיות
בהקשר של מרפאת הריו בסיכון המרפאה באיכילוב אינה מרפאה מקיפה כמו בבלינסון ובתה"ש- ז"א הם רק מרפאת יעוץ ולא במקום רופא בקופה. לכן זה לא ממש מעקב הריו בסיכון מלא
אישית אני לא אוהבת בכלל לעשות מעקב בבתי חולים והלכתי לרופא פרטי ובסופו של יום עלה לי פחות מ-0100 ש"ח לחודש בשל ההחזרים מהמושלם והפלטינום
עצה שלי- תעשי פלטינום ויפה שעה אחת קודם
אויש, עכשיו ראיתי את העדכון שלך שהופך
23/04/14 22:35
38צפיות
את העצה שלי ללא רלוונטית

היי, עינב צודקת בגדול אבל...
23/04/14 22:34
61צפיות
יש מקרים יוצאי דופן.
לי יש רופאת משפחה מאוד חזקה ואכפתית והיא ממש התעקשה עבורי כדי שיאשרו לי טיפולים ומעקב רופא במחוז מרכז (תל השומר) כשאני בכלל תושבת חיפה (שלחה פקסים, כתבה מכתבים אחרי הסירוב הראשוני, ישבה להם על הראש...).
זה לא היה קשור לענייני הריון, אבל גם כן למשהו שבד"כ הקופות לא אוהבות לנדב (אני אישית בכללית).
אולי כדאי להתייעץ עם רופא/ת המשפחה שלך ולראות מה הוא/היא יכולים לעשות עבורך.

בהצלחה!!
השנה הקשיחו יותר
23/04/14 23:43
50צפיות
ספציפית מחוז דן פ"ת לא מאשר אלא במקרים ממש מאוד קיצוניים של סכנת חיים- לא את תה"ש ולא את איכילוב
מבולבלת
20/04/14 12:28
214צפיות
שבוע 32 (או 31+4, תלוי לפי איזה גלגל)
היו לי טיפונת דימומים לפני שבועיים (במאיר רצו לאשפז + לתת צלסטון, שאלתי אז עוד רופא במוקד והוא אמר שאין צורך.
עברו כבר שבועיים אז זה ממילא לא רלונטי)
עד עכשיו הרופא אמר לי לנוח.
היום הוא אמר לי שאפשר לחזור לפעילות רגילה אבל לא להשתולל ואני תוהה מה כן ומה לא.
הערכת משקל 2 קג אבל העובר במצג עכוז (כבר שבועיים לפחות ) אז אני כן דואגת...

מה אתן ממליצות ?
יש לי הסעות של הילדים לגן/בי"ס (ועוד שבועיים וחצי בעלי אמור לטוס לחו"ל ל 4 ימים)
אני דוקטורנטית אז אני מתלבטת אם לבקש מהמנחה שלי לעבוד מהבית (ולבוא פעם בשבוע)
מה לעשות ומה לא לעשות ?
ומה עושים אם גם עוד 3-4 שבועות הוא עדיין יהיה במצג עכוז...?
לבקש מהמנחה לעבוד מהבית
20/04/14 13:30
86צפיות
זה בטח לא יזיק...
זה בודאי
20/04/14 13:57
77צפיות
אבל כל השאר...
(אנחנו גם אמורים לעבור דירה עוד חודש וחצי אבל כבר השלמתי עם זה שארונות לא יהיו והמובילים יארזו את כל מה שלא הספקתי עד עכשיו)

ואם כבר - אז אשמח להמלצות על רופא פרטי שיעזור לי לעשות סדר בדברים ולהמליץ על היפוך/לידה במצג עכוז וכד' (כשברקע כל הזמן מרחף "איום" לידה מוקדמת בגלל הדמומים, למרות שלא מצאו להם שום סיבה או זכר)?
הרופא שלי אמנם מומחה לסיכון גבוה
20/04/14 14:01
86צפיות
אבל אני לא יודעת לגבי היפוך אז אולי תחכי שמישהי תמליץ בהתאם.
אני ממש מבינה אותך ביחס למעבר הדירה, אנחנו רק לפני שבוע התבשרנו שבעל הבית מסכים להאריך את החוזה לעוד שנה אחרי שכבר דובר על כך שנצטרך לעבור וזה ממש היה אמור להיות סביב מועד הלידה.
בהצלחה!
20/04/14 14:21
36צפיות
האמת שכרגע המעבר נדחק לתחתית סולם העדיפויות (אם כי ברקע יש חשש גם כי לא הספקתי להזמין סורגים אבל מקסימום אני אדביק את התריסים במסקינטייפ ואפחיד את הילדים מאוד מאוד שלא יתקרבו. או שאשלח את הבן השובב להורים שלי... )
החשש היחיד הוא אם בסוף תהיה לידה רגילה בדיוק ביום המעבר (ונצטרך למצוא תאריך חלופי עד התאריך שאנחנו צריכים לפנות את הדירה שלנו).
מעבר דירה זה קשה ביותר
20/04/14 14:05
88צפיות
עשיתי את זה בשבוע 23 כשלא נקפתי אצבע- ועדיין זה היה נורא קשה
המלצות איגודי הרופאים הרשמיות הן שאם איןבעיית שיליה, אין צירים מוקדמים- לעשות היפוך תמיד כדאי.
הייתי קובעת כבר עכשיו תור לשבוע 37 בבית חולים מאיר שמתמחים בכך או בתה"ש. לפני ההיפוך יושב איתך רופא ומסביר הכל- אם אי אפשר לעשות היפוך לא עושים....
תודה רבה!
20/04/14 14:15
67צפיות
מזל ששאלתי כאן. הרופא שלי בקופה לא לחוץ בכלל. לא ידעתי שצריך להזמין תור מראש.
במאיר נראה לי שאני "מסומנת" (כי סרבתי להתאשפז לפני שבועיים וזה בטח יקפוץ להם אם אופיע שם שוב).
האם יש רופא מסוים שמתמחה בהיפוכים? לא אכפת לי גם לנסוע לירושלים או ללניאדו וגם לשלם כסף תמורת רופא מנוסה.
(המעבר כרגע פחות מלחיץ אותי. יותר מלחיץ אותי אם הוא יישאר בעכוז )
ד"ר קנטי ממאיר
20/04/14 14:29
56צפיות
עם אחוזי הצלחה גבוהים במאיר.

לא הייתי דואגת מכך שאני "מסומנת".... את באה לעניין אחר לגמרי, בטוחה שלא יזכרו לך את המאורע לפני שבועיים ויתייחסו אלייך לרעה בשל כך.

שיהיה בהצלחה
º
תודה רבה
20/04/14 14:38
10צפיות
קנטי מקבל פרטי בלניאדו
20/04/14 15:02
67צפיות
אבל ממש לא הייתי דואגת שאת "מסומנת"- יש עוד רבות וטובות כמוך והם רואים עשרות נשים ביום- לא מאמינה שיתנכלו או בכלל יזכרו אותך
תודה רבה!
20/04/14 16:44
36צפיות
בכל מקרה בפרטי אני יכולה לוודא שזה הוא ולא מישהו אחר, לא?
(התכנון שלי במקור היה להשקיע במרכז לידה טבעית בתה"ש אז עכשיו יש לי 5000 ש"ח "לבזבז" על רופא פרטי...)
כן, בלניאדו בפרטי
20/04/14 16:47
37צפיות
זה עבורו בלבד
אישית- לא בטוחה שהייתי משלמת עבור זה. במאיר יש צוות בהדרכתו ובמקרים מסובכים הוא מהפך
הצוות מעולה ומיומן
כן הייתי משקיעה את הכסף בלידה טובה (אם ההיפוך יצליח כמובן)
שמירת הריון- בט"ל
20/04/14 11:02
74צפיות
בכל 20 לחודש יש להתקשר ולהודיע שאני עדיין בשמירה
מה עושים במקרה כמו היום שהמוקד סגור עד אחרי החג?
להתקשר מיד לאחר החג
20/04/14 13:29
56צפיות
הם מעכבים בזמן כזה את הטיפול
מוקד שמירת הריון סגור בפסח- איך מאריכים?
20/04/14 10:17
103צפיות
שלום לכולן, היום 20 לחודש אמורים להאריך דרך המוקד הטלפוני למי שבשמירת הריון דרך ביטוח לאומי את השמירה לחודש נוסף, אבל עקב החג מוקד סגור.. מישהי יודעת מה עושים/ ניתן לעשות? תודה רבה וחג שקט ושמח
הנה קטניפ ענתה לי
20/04/14 13:59
81צפיות
היום לאותה שאלה
צוואר מקוצר ופנלינג
20/04/14 00:36
193צפיות
אני בשבוע 23 וראו פנלינג 1 ס"מ וצוואר רחם באורן 19 מ"מ, הייתנ מאושפזת 4 ימים וכרגע אני במנוחה בשכיבה בבית עם נרות פרוגסטרון, האם למישהי קרה שהצוואר התארך והפנלינג נסגר?
לגבי הקיצור צוואר
20/04/14 10:30
119צפיות
אני עם דינמיקה צווארית משבוע 20 (אז הייתי מאושפזת 22 ממ צוואר) וצירים /צירונים במוניטור מעת לעת.. כשהכוונה בדימיקה היא לתזוזות צוואר שמתקצר זמן צירונים או לחץ של ראש העובר עליו, תלוי בתנוחה שלו. שעובי זז, ולחץ פחות או שנרגעו הצירונים, הצוואר אצלי לפחות קצת התארך כביכול חזרה באולטראסאונד
תודה על התגובה
20/04/14 13:52
90צפיות
מקווה שבאמת גם אצלי יתארך ויהיה בסדר , בטח את גם כל היום בתנוחת שכיבה , והביאו לך תמיכה של פרוגסטרון?
אצלי
22/04/14 21:41
57צפיות
קיבלתי משבוע 24 תמיכת פרוגסטרון בנרות פעמיים ביום, הספקתי לפתח אלרגיה לסוג אחד מהם;( ועם השני הסתדרתי וכן רוב היום הייתי בשכיבה וקיבלתי זריקות צלסטון בשבוע 28/9 לדעתי כהשצוואר היה במגמת קיצור. בשבועות המתקדמים יותר (שבוע 34 כרגע) שנראה שיש מעט התייצבות אני כבר יותר יושבת ומעט מסתובבת:) בעיקר בבית כן? מאחלת לך ולכולנו המון בהצלחה
איזה כיף את כבר לקראת הסוף!!
23/04/14 12:19
41צפיות
טוב לדעת שמנוחה ואישפוז עוזרים מידי פעם , זה ממש מעודד.. וכמובן בסופו של דבר שווה את זה !! שיהיה לך המשך קל , לידה קלה ושתצאי בידיים מלאות ;))
צוואר מקוצר
22/04/14 00:13
85צפיות
לי הצוואר מתקצר בשבוע 20 , בהריון הקודם משבוע 20 היה על 22מ״מ , קיבלתי זריקות פרוגסטרון ושכבתי עד סוף ההריון בשבוע 38 . שיהיה בהצלחה
שכחתי לעדכן שילדתי
19/04/14 12:29
243צפיות
שילדתי לפני חודש וטיפה
מי שזוכרת ומי שלא
היה חשד לאטרזיה של הושט אחרי אין סוף בדיקות אפשריות
כולל mri עוברי, מי שפיר ומעקב צמוד של פרופסור אחירון.

הילד נולד בריא ברוך השם  במשקל מכובד של 3454 (היום כבר 4500) בלידה מאד כיפית בתל השומר.
כל הדאגה היתה לחינם, למרות שהיתה לי הרגשה שהכל בסדר..

בריאות לכולן!
שיהיה בשעה טובה
19/04/14 21:19
55צפיות
טוב לשמוע על לידות כייפיות
רק נחת
שמחה מאוד להתבשר שהכל תקין!
21/04/14 01:38
50צפיות
ורוו נחת!
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום