לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
פורום "הריון בסיכון" הוקם במיוחד עבורנו, עבור מי שנמצאת (נמצאה, תמצא) בהריון בסיכון בשל מחלת רקע, בשל היסטוריה מילדותית מורכבת או ככה סתם, כהפתעה מן ההריון הנוכחי. הפורום הזה, אנחנו מקווות, יהיה בית חם ותומך עבור כל המזריקות (קלקסן, אינסולין, תמיכות ועוד), עבור כל המנוטרות, הנמדדות, הנסקרות והשומרות. מיותר לציין כי פורום זה הוא פורום תמיכה ולא פורום מקצועי, אבל אנחנו מקווות שנוכל להעשיר זו את זו גם במידע חשוב, חדשני ורלוונטי. והעיקר, מאחלות לכולנו בסוף מסע מפרך לזכות בפרס הגדול: תינוק או תינוקת חיים ובריאים.

שאלת קלקסן ועוד...
22/07/14 09:18
116צפיות
אז התחלתי להזריק קלקסן, לא נעים אבל לא נורא...
בהדרכה האחות אמרה לי שכשאני אסיים להזריק את כל החומר אז הפלסטיק שמכסה את המחט יקפוץ ואם לא קפץ אז לא נורא,
בפעמיים שהזרקתי הוא לא קפץ לי, אלא רק אחרי שהוצאתי את המזרק מהעור והמשכתי ללחוץ על הבוכנה, מכירות את זה?

בשני הערבים לאחר שהזרקתי חוויתי בחילה ופעם אחת אף הקאתי, זו תופעה מוכרת? סתם צירוף מקרים?

לבסוף, האם למישהי יש מידע כלשהו על הפחתת/דילול עוברים משניים לאחד ללא התוויה רפואית?

תודה תודה
הריון שני לאחר לידה בקיסרי בחירום?
20/07/14 20:48
135צפיות
שלום לכן
אני בת 40 כמעט, ילדתי לפני כעשרה חודשים בשבוע 34 את ביתי הבכורה, לאחר הריון עם דימימים. היתה שליית פתח (חשד לנעוצה) לבסוף נותחתי בחירום בהרדמה מלאה, בשל דימום כבד מאד.
הטענה באשפוז , שהייתי בסכנת חיים, על כן הוחלט על ניתוח בחירום. תודה לאל, גם הילדה וגם אני בסדר גמור.
כיוון שאני מגדלת אותה לבד, אני חוששת מאד מעוד הריון דומה... שכן הדבר מקשה מאד על התפקוד.
אשמח לשמוע אם יש מי שחוו דבר דומה
האם אתן יודעות משהו על הסיוי לכך שיחזור על עצמו?
(נכון לעכשיו, הרופא הפנה אותי לבדיקת קרישיות. )
תודה למשיבות
אכן צריך להבדק
20/07/14 20:50
103צפיות
אין סיבה מיוחדת ששליית פתח תחזור, אבל אחרי ניתוח תמיד יש סיכון לשליה נעוצה.

חשוב גם לפתוח מספיק פער עד להריון הבא. התייעצי עם רופאך.
קלקסן לפי משקל?
20/07/14 13:26
134צפיות
הי לכן, קראתי כאן המון לאחרונה ולמדתי הרבה מאוד אז קודם כל תודה רבה.
רקע: היריון בריא ולידה במועד.
לאחר מכן היריון בו הופיעה המטומה משבוע 10 אשר  גדלה וגדלה, עד שבשבוע 20 לא היו מי שפיר בכלל וההיריון הופסק.
כעת בהיריון שלישי אשר בו ההמטומה הגיעה כבר מההתחלה, אז עשיתי בדיקות קרישיות ומתברר שאני הטרוזיגוטית לפקטור 5 ליידן.
גילתי על הקרישיות בשבוע 14 אז הלכתי לפרופסור קופרמינץ. מאחר ויש המטומה לא קטנה הוא התלבט ולבסוך החליט על מינון מינמלי של קלקסן- 20 מ"ג ולאחר שבועיים אמר להגדיל ל 40 מ"ג.
כעת אני בשבוע 17, ומטופלת במרפאה בהיריון בסיכון של תל השומר. הרופאה שם אמרה לי שאומנם 20 מ"ג זה מינימלי אבל היחס הוא 0.5 מ"ג לכל ק"ג, ובמקרה שלי 50 מ"ג- לטענתה 20 מ"ג זה לא מעט ובשום פנים ואופן לא להעלות ל 40 מ"ג.
מבולבלת מאוד כי באינטרנט אני רואה שהיחס הוא 1 מ"ג לכל ק"ג - אז מה נכון?
אציין כי קופרמינץ אפילו לא שאל כמה אני שוקלת ואמר שהוא אף פעם לא נותן פחות מ 40 מ"ג.
האם יש עצה למומחיות? אני מבינה שהחשש בקלקסן והגברת המינון במקרה שלי הוא להגדיל את ההמטומה ואת הדימומים וההשלכות ידועות. מצד שני, מה ההשלכות של לקחת מינון נמוך מדי של קלקסן?
ולידע כללי, מה ההשלכות לעובדה שהתחלתי טיפול בקלקסן באיחור של 3 חודשים מהכניסה להיריון? האם יכול להיות שההמטומה לא היתה מופיעה אם הייתי מטופלת בזמן?
נוסף לכל הצרות החלו השבוע כאבי גב והרופא ראה ציר באולטרסאונד. כמה מדאיג, שבוע 17!
אודה לתגובתכן.
המשך שבוע רגוע.
º
50 מ"ג = 50 ק"ג
20/07/14 13:32
33צפיות
לטעמי, חד משמעית, פרופ' קופרמינץ צודק
20/07/14 13:48
130צפיות
מינון טיפולי מלא הוא 2 מ"ג לקילוגרם. טוב שהוא זהיר איתך בשל ההמטומה וגם מינון של 40 מ"ג נחשב בטוח עבורך ועבור ההריון.

לשאלתך, אכן יתכן שההמטומה לא הייתה נוצרת לו היית מטופלת, אבל זה קצת "מה אילו" ולא באמת ניתן לדעת בודאות. כרגע זו המציאות ויש לעשות עימה את המיטב האפשרי.

תמשיכו בטוב!
תודה רבה ושאלה
20/07/14 14:42
72צפיות
אני קוראת נכון? 2 מ"ג לק"ג, כך שאני למשל צריכה לפחות 60 מ"ג? למה כל רופא אומר משהו אחר?...
ולפרקטיקה, יש לי מקופרמינץ מרשם ל 40 מ"ג לחודש, והייתי שמחה שלא להמשיך מעקב באופן פרטי ב 700 ש"ח לחודש (נגמרו לי ההחזרים מהקופה...)
אז איך אני יכולה להשיג מרשם של 40 אם הרופאה מתל השומר ממליצה על 20 מ"ג? לא יכולהלהכריח אותה אני מניחה..
מה כוונתך מינון של 40 מ"ג נחשב בטוח עבורי ועבור ההיריון? את לא חוששת שיגביר את ההמטומה?
º
והאם תשובתך תשתנה אם אעדכן שההמטומה גדלה עוד?
20/07/14 14:43
30צפיות
לא כתבתי שאת צריכה 2 מ"ג לק"ג
20/07/14 20:48
81צפיות
אלא שניתן לתת, כשיש אינדיקציה, גם 2 מ"ג לק"ג (ובנסיבות מיוחדות אף יותר, אבל זה לא קשור למקרה שלך).

את יכולה לבקש מרשם מרופא משפחה.
º
הבנתי.. תודה רבה!
20/07/14 21:13
14צפיות
אז למה לי פרופ' קופרמינץ אמר שעד שאני מגיעה למשקל 70
03/08/14 19:40
19צפיות
אני נשארת עם מינון 60 מ"ג בקלקסן?
ואני לוקחת קלקסן בגלל פקטור 2.
כי זה מה שמתאים למקרה שלך
04/08/14 20:31
17צפיות
לפי שיקול דעתו המקצועי.
צריכה הרגעה - ענייני צוואר רחם קצר
20/07/14 10:22
183צפיות
היי,
ביום רביעי האחרון צוואר הרחם היה באורך 22 ועכשיו נבדקתי והוא באורך 13 (אציין שאני בבית בשמירה)
הרופא אמר לי לא לזוז בערך אבל הוא אמר שעוד כמה ימים - בשבוע 34 כבר לא עוצרים לידה
אני קצת מפחדת, האם זה אומר שאני הולכת ללדת בקרוב? ממה הקיצור נובע?
אציין שבשבוע וחצי האחרונים יש לי צירי ברקסטון היקס - אני יודעת שזה ברקסטון היקס כי במהלך שבוע הצוואר לא התקצר (היה ונשאר 22) וזה לא היה סדיר בכלל (ורק בערבים)
ואז פתאום תוך יומיים הוא התקצר ל-13 ולא הרגשתי שום דבר חריג
בקיצור - מישהי יכולה להרגיע אותי?? אני מפחדת ללדת מוקדם מידי
אני מבינה את הלחץ. יחד עם זה
20/07/14 13:13
102צפיות
את כבר בשבוע סביר מאוד. כלל לא בטוח שתלדי בקרוב, ואני מקווה שתחזיקי עוד מספר שבועות, אבל גם אם תתפתח לידה, אין סיבה מיוחד לדאגה.

ממליצה לך להרבות במנוחה ובשתיה ומאחלת לך לידה טאובה במועדה.
תודה מקווה שיהיה בסדר...
20/07/14 13:53
61צפיות
לפחות אני יכולה להתנחם בעובדה שאני לא מאושפזת....
º
נכון, שיהיה בהצלחה!
20/07/14 20:50
24צפיות
משהו יודע אם פרופ צלאל החליף מספר
20/07/14 09:12
80צפיות
לקביעת תורים?  
לא עונים לי במספר שרשום לי מההריון הקודם
למיטב ידיעתי זה המספר
20/07/14 13:11
66צפיות
03-5440059.

אם לא עונים תשאירי הודעה ויחזרו אליך. אם לא חוזרים אליך עדכני אותי ואברר מולו.
תודה רבה .ענתה לי וזה אכן המספר
20/07/14 16:09
57צפיות
היה לי מספר של054 לקביעת תורים
התייעצות דחופה
19/07/14 14:17
186צפיות
שלום לכולן ולמנהלות הפורום,
אשמח לדעתכן..
ברקע שלי- מות עובר ברחם בשבוע 27 עקב אי ספיקה שלייתית, לוקחת קלקסן 60 מ״ג מניעתי (ללא בעיית קרישיות מוכחת) .
כיום אני בשבוע 37+5. , צוואר מחוק, צירים סדירים, פתיחה של 1.5 אבל לא מתקדם ללידה כבר שלושה ימים.
הרופא הריון בסיכון שמטפל בי נתן לי הפניה לבית חולים לעשות זירוז רק  לעוד שבוע (שבוע 39). כרגע הוא בחו״ל.
מכיוון שאני עם צירים סדירים יצא לי לפגוש לא מעט רופאים בימים האחרונים (במוקדים ובבתי החולים) כולם מתפלאים שניתנה לי ההנחיה לחכות עד שבוע 39 עם הזירוז ולא קודם לכן.. קצת מרגישה כמו פצצה מתקתקת שצריך לנטרל בדחיפות מבחינתם. וזה מלחיץ אותי!
היום הייתי שוב במוקד של מכבי (לצורך ניטור) ושוב פעם ניתנה לי הפניה לחדר לידה לעשות זירוז. הרופא היה ממש היסטרי וכשראה שאני מתלבטת אם ללכת שאל אותי אם אני מבינה כמה זה חשוב להתחיל כבר בלידה.. ושהיו צריכים כבר לעשות את זה לפני כמה ימים, שלאור ההיסטוריה שלי אני לא יכולה לקחת סיכון.
אני יודעת בוודאות שהרופא הריון בסיכון שלי , אם היה בארץ, היה דובק בהחלטתו שאמתין... אבל שאר הרופאים באמת מצליחים לערער אותי ואת בעלי.
אני לא יודעת מה לעשות... מפחדת מאוד לקחת סיכון, וצריכה לקבל החלטה כדי לדעת מתי להפסיק עם קלקסן כדי שאוכל לקבל אפידורל..
חשבתי אולי לנסוע מחר בבוקר לאיכילוב עם ההפניה ולתת להם שם להחליט...
אשמח לעצתכן,
תודה למי שקראה עד הסוף
רופאים שונים
19/07/14 16:42
108צפיות
שלא מכירים אותך ואת עברך לעומק מאוד נבהלים מאשה לאחר IUFD ובהחלט מתייחסים אליה כעל "פצצה מתקתקת" והעיקר- לא רוצים שזה יהיה "על אחריותם"....
ממה שתכתב אי שום דבר שאמור לגרום ללחץ הזה
ואם את סומכת על שיקול דעתו של הרופא שלך- לכי על המלצתו. אם הוא בחו"ל- סמסי לו. (אפם זה רופא פרטי ויש לך את הטלפון שלו)
חרדה
19/07/14 11:51
103צפיות
איך אתן מתמודדות עם החרדה ?
פרוטאין s נמוך
18/07/14 17:28
71צפיות
שואלת עבור חברה שנמצאת התהליך פונדקאות
הפונדקאית המיועדת נשלחה לבדיקות קרישיות ונמא ערך פרוטאין S קצת נמוך ( לא בהרבה)
הם היו ביעוץ של המטולוג שאמר שאין לזה שום השפעה על ההריון
האם לדעתכן כדאי שתלך להתיעץ אצל קופרמינץ?
והאם מישהי יודעת להגיד לי מה המשמעות של פרוטאין S טיפה נמוך בהריון? האם זה יכול לגרום להפלות?
תודה רבה לכל העונות
וסוף שבוע שקט ורגוע לכולנו
cmv חיובי בתחילת הריון
18/07/14 14:37
204צפיות
אני ממש בתחילת הריון שבוע 5+3
הרופא שלך אותי לבדיקות דם ועכשיו הגיעו התוצאות
יצא לי חיובי גם ב IGG וגם הIGM
לפני שנה היה לי IBV ( חיפשתי עכשיו אם בדקו cmv ולא ראיתי . חצי שנה קודם גם הcmv וגם הibv היו  שלילייים)

אשמח לדעתכם לגבי חומרת ההדבקה
האם אפשר לדעת בערך מתי היתה ההדבקה של הcmv ?
לא היתי חולה בחצי שנה האחרונה במשהו מורגש (:

תודה רבה
ואשמח לכל מידע
בתאריך 13.5.13 - cmv שלילי
18/07/14 14:42
92צפיות
ובתאריך ה26.5.13 - ebv חיובי
זו הדבקות הרבה מלפני ההריון
18/07/14 17:19
127צפיות
וניתן לראות זאת לפי ערך ה-AVIDITY הגבוה שמרמז על הדבקות ותיקה. בקיצור: חלית בזמן הנכון, בין הריונות.

EBV לא רלוונטי, ממילא לא מסכן הריון.

תמשיכו בטוב!
תודה רבה . בהחלט מרגיע
19/07/14 21:24
51צפיות
שמחה שלחץ אחד יחסית עבר מהר(:

לגבי זה שגם ה igm  עדין חיובי -  זה לא משנה ?
הוא אמור להשאר חיובי כל החיים
19/07/14 22:33
56צפיות
זה הזכרון החיסוני לטווח הארוך. הוא המעיד על כך שכבר חלית בעבר.
כנראה התבלבלתי. מה לגבי הigg שעדיין חיובי
20/07/14 07:14
44צפיות
הוא זה שמראה על מחלה פעילה ואמור להיות שלילי בהמשך?

תודה
זו אני שטעיתי.
20/07/14 08:59
69צפיות
לא קראתי מספיק בקפידה (הריכוז בימים אלו לא משהו )

IgM אמור להפוך שלילי בקרוב ויש לעקוב אחר זה כדי לוודא שזה "זנב" של הדבקות ותיקה. לכן כדאי לבצע בדיקה נוספת, אבל לפי ערך Avidity נראה שההדבקות ותיקה למדי. לכן, להתייעץ עם הרופא ולחזור על הבדיקה כדי לוודא שהופך שלילי, אבל ככלל, המחקרים מראים שאם ההדבקות היא מלפני ההריון (וזה המצב אצלך) אז העובר מוגן.

יש לך ערכים מספריים של IgG IgM?
לא קיבלתי בבדיקות ערכים מספריים
20/07/14 09:08
40צפיות
חוץ מהאדיויטי... אולי עוד יגיע בהמשך?  

אכן המחשבות של כולנו עם החילים בעזה ובאזעקות
הלואי שיגמר מהר עם כמה שפחות פצועים והרוגים
כשאת לוחמת בתוצאות על "הערות והסבר"
20/07/14 13:09
50צפיות
לא מופיעים ערכים מספריים?
לא .
20/07/14 14:36
30צפיות
רק הסבר לגבי מה אומרת הבדיקה באופן כללי
º
אז אפשר להתקשר למעבדה ולברר
20/07/14 20:51
12צפיות
ואלה- טוב לדעת . אנסה לברר בבוקר
20/07/14 21:29
14צפיות
תודה רבה
שמירה הריון וביטוח לאומי
18/07/14 09:59
152צפיות
אני כבר חודש וחצי בשמירת הריון, אבל לא אישרתי את זה עדיין עם ביטוח לאומי
יש לי את הטפסים של הביטוח הלאומי חתומים - גם את זה שהרופא צריך למלא חתום וגם את הטופס שהמעסיק ממלא
חוץ מזה יש לי את שאר המסמכים מצולמים (סיכומי ביקור במרפאות היי ריסק וכו')

האם אני פשוט ניגשת עם המסמכים האלה לביטוח לאומי ומגישה להם? יש עוד מסמך שאני צריכה להביא איתי?
עם מי מדברים בביטוח הלאומי? האם זה רופא או פקיד?
תוך כמה זמן מקבלים תשובה?
יש למישהי טיפים באופן כללי?
האם יש סיכוי שלא יאשרו לי? (צוואר רחם קצר שהגיע ל-19 ועכשיו הוא 22, גם סכרת הריון - אבל לא בעייתית ומאוזנת ע"י דיאטה)
סליחה על החפירה ותודה מראש לעונות (אפילו רק על חלק מהשאלות...)
את יכולה לגשת ולהגיש
18/07/14 15:01
95צפיות
או לשלוח (ברשום עם אישור מסירה)
את מגישה לפקיד- הוא לא מתייחס למה כתוב אלא רק בודק שיש הכל
את צריכה לצרף כל אישור רפואי שתומך בטענה לשמירה
בהחלט יש מצבים בהם לא מאשרים שמירה... אי אפשר לדעת מראש
תשובות יש בין שבועיים לחודש
אני עכשיו קיבלתי תשובה שלילית מהם..
20/07/14 16:42
99צפיות
גם אני כמוך עם סוכרת הריון, דימומים, כאבים ועוד. הגשתי את כל המסמכים שהם דרשו - כולל כל הבדיקות הרפואיות, מכתבים מהרופא ומהמעסיק. שמתי בתיבת השירות ולאחר יומיים קיבלתי סמס שהמסמכים שלי הגיעו וזה בבדיקה. כשבועיים לאחר מכן התקשרתי לביטוח לאומי רק לשאול מה קורא עם זה והיכן זה עומד ונאמר לי שנשלח אלי מכתב הביתה אבל שהתשובה הינה שלילית. אז כן - יש הרבה מקרים היום (לי ולרוב החברות שאני מכירה) שלא מאשרים את השמירה. מבחינת המעסיק את בשמירה ואין יחסי עובד מעביד בתקופה זו את פשוט לא מקבלת על זה תשלום מאף גורם. באסה. תנסי לבקש מהרופא מכתב נוסף שיהיה רשום בו מדוע את צריכה להיות בשמירת הריון ומה הסכנות במידה ואת חוזרת לעבודה...... המלצה שלי. בהצלחה..
אבל גם על צוואר רחם קצר הם לא מאשרים?
21/07/14 10:27
74צפיות
אני בבית לא בגלל הסכרת אלא בגלל צוואר הרחם
צוואר הרחם שלי נכון להיום הוא 13 ממ (שבוע 33)
הרי ברור שאני לא יכולה ללכת לעבוד במצב כזה, אתמול כמעט ואושפזתי ולשמחתי בסוף שלחו אותי הבייתה
אני ממש מקווה שיאשרו לי את זה, זה יהיה ממש ממש מבאס אם לא (אבל בינתיים אני לא יכולה להתעסק עם זה בגלל השמירה, אני מחכה לעבור לפחות את שבוע 34)
אין לדעת
21/07/14 11:46
70צפיות
אין רשימה מסודרת של מצבים בהם מאשרים או לא מאשרים כי זה נתון לשיקול דעת הרופא שבודק את המסמכים שלך.... זה תלוי במצבך הספיציפי, בעברך המיילדותי וכו'
ממצאים לא תקינים
17/07/14 22:29
179צפיות
בעיקבות שלל ממצאים לא תקינים עשיתי בדיקת מי שפיר, בפיש יצא תקין. האם זה מעודד או שזה לא מפחית מהבעיות????
מעודד מאוד, כי מכסה את הרוב המוחלט
18/07/14 00:35
91צפיות
אבל כמובן שהשאלה היא מה הממצאים ומה יכולה להיות המשמעות שלהם מעבר לעניין הכרומוזומלי.
תאומים עכוז שבוע 32.5
17/07/14 22:28
183צפיות
מה דעתכן, האם כדאי לנסות היפוך טבעי כגון דיקור סיני? שאלתי את הרופא הוא אמר שבגדול אני יכולה רק שלא יעשו עלי קופה...
הבנתי שזה יכול להגיע גם ל1000 שקל (סדרה של טיפולים)... המצג ככה כבר חודשיים....
הבעיה היא שאני כרגע מאוד לחוצה, אולי אפילו חרדה, אמרו לי שעד שלא ארגע זה לא יעזור כי השרירים צריכים להיות רפויים. מה לעשות שאני בטרוף לגמרי מהכל ביחד?????
אולי ה' יעשה לי נס ויתהפך לבד.......
זו באמת דילמה
18/07/14 00:37
96צפיות
אישית, בהריון של תאומים וכשהמצג הוא קבוע כבר זמן רב אני לא הייתי נוגעת.
למיטב ידיעתי
18/07/14 15:38
88צפיות
מטפלים הגונים שהתמחו בהריון ולידה יגידו לך שעם תאומים הם לא מטפלים להיפוך אלא רק לחיזוק המערכות הקיימות.... ז"א לפעמים בגלל חולשה כלשהי במערכת מסויימת אצלך המצגים הם עכוז אבל לא יטפלו ישירות במצגים בהריון תאומים כי לפעמים זה פשוט עניין של מקום ותו לא ומכיוון שהריון תאומים בהגדרה הוא לא משהו רגיל- לא מטפלים
אני הבנתי שרוב המטפלים (דיקור ושות)
20/07/14 10:29
78צפיות
לא מטפלים בהיפוך של תאומים (been there). אני ניסיתי טיפול התמקדות, שבעיקר הרגיע אותי על הקיסרי, וילדתי, בדיוק כמו שחלמתי, יום למחרת.
מבקשת המלצות לרופאי מעקב באזור זכרון יעקב
17/07/14 19:46
84צפיות
היות וגילי הוא מעל 40 וזהו הריוני הראשון אני מניחה שעדיף שאהיה במעקב אצל רופא המתמחה בהריון בסיכון. היות ואני שייכת לכללית אשמח להמלצות לרופאים השייכים לכללית.
תודה
שיהיה בשעה טובה!
18/07/14 08:48
56צפיות
פורמלית, ההריון אכן מוגדר בסיכון. מעשית, ניתן לקוות שהכל הכל יהיה תקין לאורך כל הדרך.

איני בכללית ואיני מכירה רופאים באיזור. תוכלי לכתוב מה רשימת הרופאים שיש לך באתר הקופה?
תודה על האיחולים ולהלן הרשימה
18/07/14 09:49
49צפיות
ד"ר מיה שטינברג
ד"ר רונית סקורצרו עשת
ד"ר יריב ישראל רוזבוים
ד"ר פזית טובה צוייגמן גבריאל
ד"ר פזית גבריאל
18/07/14 13:47
45צפיות
מקסמה בעיניי. נעימה נינוחה אבל כשצריך- מאוד מיומנת ומקצועית
היא מאוד צעירה וסיימה התמחות ממש לא מזמן אבל מבחינתי זה יתרון של "חיבור לשטח" וידע מקצועי טרי
ד"ר רוזבוים מומחה הריון בסיכון אבל לטעמי אין לך בו צורך
ד"ר עשת ותיקה מאוד ומקצועית מאוד. לא כוס התה שלי.... מומחית הריון בסיכון וכנ"ל לא חושבת שיש לך בה ורך
לו אני הייתי צריכה לבחור אז הייתי הולכת ל ד"ר פזית גבריאל
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:28
7צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
שאלה לבנות בשמירת הריון
17/07/14 09:36
82צפיות
אני צריכה לעשות העמסת סוכר ואני בשמירת הריון , רוב היום בשכיבה ולא בא לי ממש לצאת מהבית , האם מישהי עשתה את הבדיקה בבית ?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום