לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

|*|פורום השמינייה חוזר ובגדול
29/09/13 15:52
23צפיות
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום השמינייה לקראת חזרתה של הסדרה האהובה בעונה חדשה|!|
אם גם אתם מעריצים ומכורים, זה המקום בשבילכם לדבר על הסדרה, השחקנים והפרקים החדשים.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
אשמח לקבל ממכם עזרה
28/09/13 16:52
727צפיות
***לא לדף הראשי***

אחי מתחתן עוד חודשיים. לפני חודש דברתי עם המשפחה שלי לעשות איזה קליפ אבל זה לא מסתדר בגלל כל מיני סיבות. ואז חשבתי אולי לעשות פלאש מוב, אבל אני לא יודעת כמה האורחים יזרמו כדי שהרחבה תיהיה מלאה.
מה אפשר לעשות כדי להפתיע אותו ואת בת זוגתו בערב החתונה? שני אחים שלי אין להם רעיונות, אז זה צריך לבוא ממני..
אני ואחים שלי רוצים לשמח אותו, משהו שיצחיק, שייזכר לטובה.

אשמח לרעיונות שראיתם בחתונות\ שעשו לכם...

אולי תארגני את החברים של הזוג לעניין
28/09/13 21:18
282צפיות
ואז תוכלי למלא את הרחבה (לפלאש מוב)
עיתון חתן-כלה
28/09/13 22:31
351צפיות
אנחנו הכנו לאחים שלי פעם עיתון של כמה עמודים, בו היה כתבות עליהם, פינות הידעת, מתכונים של הסבתות, תשבצים וכו'. זה היה ממש נחמד כי השתתפו בכתיבה גם חברים וגם המשפחה.
פיזרנו על כל שולחן איזה 4 העתקים ולא נשאר כלום בסוף הערב :)
º
יופי של רעיון
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
28/09/13 23:36
69צפיות
אני חושבת שלפני הכל
28/09/13 23:48
267צפיות
חשוב לבחון איך אחיך וגיסתך לעתיד יגיבו להפתעה.
אני מכירה רבים שממש לא הסכימו להפתעות, ולא משנה מאיזה סוג, ויש כאלה שאוהבים מאוד.
אני מניחה שאתם יודעים הכי טוב, אבך אני חייבת לציין את זה כנקודה למחשבה

כמה רעיונות:
אם את יצירתית, אפשר להכין להם פינה שבה תעמידו שולחן. עליו תניחו מחברת או ספר וכל מיני ציוד כתיבה בכדי שהאורחים יוכלו להכין להם ספר אורחים.
יש המון רעיונות לספרי אורחים. אם את מכירה את pinterest את יכולה להריץ חיפוש שם.
דוגמה נוספת ומאוד מקובלת פה בארה"ב היא להציב קנבס גדול ולשים כריות לדיו (כאלה של חותמת) בצבעים שונים או בצבע אחד. מציירים על הקנבס שלד של עץ (גזע וענפים) וכל אורח מטביע את חותמו באמצעות האצבע.
אפשר להכין להם ספר ברכות מחברים קרובים שיכלול גם עיצות לחיים טובים או משהו בסגנון. זה יכול להיות מצחיק ובונה כאחד. לתת להם את זה באירוע.
אפשר להכין להם ספר מתכונים - שכל אחד נותן את המתכון הכי טוב שלו. אפשר לצרף תמונות או סיפורים מיוחדים ומעניינים שעומדים מאחורי המתכון (אם יש). לתת להם את זה באירוע - ואפשר גם לפזר כרטיסיות על השולחנות בכדי שהאורחים יוכלו למלא מתכונים גם במהלך האירוע.
אפשר לקנות מצלמות חד פעמיות או אפילו אמיתיות ולתת לאורחים לצלם - היו פה כמה דוגמאות מקסימות לא מזמן לרעיונות. זה משהו שיכול להיות יופי של מזכרת לאחרי האירוע.
אפשר להכין חולצות שמאחורה כתוב לכולם אותו הדבר - החתונה של גל וגלית ותאריך ומקדימה לכל חבר טוב וקרוב משפחה קרוב יהיה משפט שמאפיין את הבן אדם ו/או סיטואציות משותפות עם בני הזוג. כמובן להכין גם לחתן כלה.

אני מבינה שהכי חשוב לך זה ליצור סיטואציה
29/09/13 09:08
217צפיות
של שמחה וצחוק, אז אולי תלכו לכיוון של שיר או מערכון?
אפשר גם לצלם אותו מראש ולהקרין בזמן הארוע. השאלה אם אתם אנשים של הופעות :)
לגבי הפלש מוב- אם אתם תמחברים לא הייתי פוסלת. אולי תעשי משאל קטן בקרב חלק מהאורחים ותראי אם את מגיעה לקבוצה "אייכותית" שיכולה להחזיק ארוע, מה דעתך?

קודם כל תודה על היחס!
29/09/13 22:07
215צפיות
תודה רבה!
אני אחשוב על הרעיונות שנתתם לי כאן, רעיונות ממש טובים.
אני כרגע בעיקר חושבת אולי לערוך קליפ בעצמי עם שיר ושחברים מצולמים שם וימחישו את המילה שמושמעת..
אבל אני לא פוסלת את שאר הרעיונות!
והרעיון של העיתון ממש יפה! יש לך אולי קובץ להראות לי?
שבוע טוב לכולם
הרעיון של הקליפ הוא חמוד מאד
29/09/13 23:26
141צפיות
יש כל מיני דוגמאות ברשת לקליפים שמורכבים מהרבה תמונות כשבכל תמונה יש חברים קרובים / משפחה של הזוג שמחזיקים שלט או ממחישים את המילה.
זה הרבה עבודה- אבל זה מקסים.
קליפ לחתונה
30/09/13 12:54
94צפיות
אני וחבר הכנתי לחתונה של חברים טובים שלי קליפ עם השיר "את ואני". הבאנו אותם ל"יום צילומים" ביפו בלי להסביר מה נעשה, והכנו מראש שלטים שהם היו צריכים להחזיק בפוזיציות שונות המתאימות למילה יחד עם אביזרים כמו: מברשות שיניים, חטיף טעמי ועוד.
גם יצא שהיה להם יום חוויתי וגם קליפ הפתעה מדליק :)
לצערי אין לי דוגמא
30/09/13 23:36
65צפיות
כלדוגמאות הקבצים הלכו עם מחשב שנהרס. אבל אם תרצי רעיונות מה עשינו שם אני אשמח. אני מאוד ממליצה, זה היה מקסים :)
אחלה רעיון, וזה ממש לא הרבה עבודה!
01/10/13 16:07
53צפיות

יש כאן מאמר שמסביר איך עובדים עם המובי מייקר ובנוסף יש שם טיפים והסברים על איך לערוך סרט

וכאן מאמר עם טיפים על איך להפוך מצגת תמונות למעניינת

אם תצטרכי עזרה והסברים על איך לעשות או סתם רעיונות נוספים לקליפים, תרגישי חופשי לפנות אלי
קליפ מתמונות וסרטונים שכבר יש לך..
30/09/13 09:30
154צפיות
לדעתי כדאי לך להוריד למחשב Windows Movie Maker.

התוכנה חינמית ופשוטה מאוד. אני עשיתי קליפ לחתונה של אחות של ארוסתי תוך שעה בלי שום ידע מקדים על התוכנה.

בסופו של דבר יוצא קליפ מגניב\מצחיק\מרגש וכולם שמחים...
º
ואוו תודה לכולם על העזרה!
03/10/13 12:18
10צפיות
כמו שאמרו לפני, קליפ עם תמונות וסרטונים של הז
10/10/13 12:58
6צפיות
הכי פשוט להכין ב Windows movie maker,
בשבילי זה עבד מעולה :)

Best Diamonds jewelry on eBay-
http://stores.ebay.com/DinaYaakobov
התייעצות בקשר לירידה במשקל.
28/09/13 11:08
610צפיות
שלום לכל הכלות :) {והחתנים}.

אתחיל ואומר שהמשקל שלי באופן כללי בסדר לחלוטין, ואני אוכלת בריא מאוד.
אבל עדיין הייתי רוצה להוריד קצת, או יותר נכון, להתחטב לקראת החתונה - שנמצאת במרחק של חודש מינוס שלושה ימים.
הייתי עושה יוגה תקופה ארוכה, אבל המורה שלי נמצאת בחופשת לידה, ואני לא מוסגלת לעשות יוגה לבד בבית, כי קשה לי ואני לא מתמידה לבד. התחלתי לעשות הליכות\ריצות {התחלתי, הכוונה שהלכתי פעמיים בשבוע האחרון}. כמו שאמרתי אני אוכלת בריא מאוד {בעיקר מסיבות בריאותיות ולא בגלל דיאטות} - רק פחממות מלאות, ללא חומרים משמרים, אני בקושי אוכלת בשר {כי לא כל כך טעים לי}, המון המון פירות וירקות. אולי יותר מדי קפה בתפריט שלי... הדבר היחידי שאולי הייתי יכולה להוריד מהתפריט הוא המתוקים, שנראה לי שיוצא לי לאכול כמעט מדי יום איזה וופל או משהו {למרות ששם זה נגמר, אני אוכלת וופל אחד או שניים, ולא חצי חפיסה}...

לא הייתי נכנסת לזה בכלל, פשוט השמלה בה התאהבתי, מראה בבירור את הגוף שלי, והייתי רוצה להרגיש לפחות שניסיתי את מיטב יכולתי להיראות הכי טוב שאפשר, מבחינה גופנית.

עצות, מישהו?
º
ועוד שאלה- מה האורך הממצוע של חתונה?
28/09/13 11:46
181צפיות
היי
28/09/13 11:58
413צפיות
אני חושבת שאת זקוקה לייעוץ מקצועי ואחראי, לא משהו שעצות בפורום יכולות לתת לך.

בהצלחה
º
חחח אוף.. קיוויתי לעצה מהירה ונחמדה.. תודה!!
28/09/13 12:57
105צפיות
ולגבי אורך חתונה
28/09/13 13:00
309צפיות
תעשי חישוב משעת קבלת הפנים עד מתי שאת חושבת שהאורחים ילכו הביתה....
אצלנו זה היה 19:30 קבלת פנים עד 01:30 בערך, לא הרבה ביחס למה שמשקיעים
º
יצא 6 שעות! לי אמרו בסביבות ה4,5..
28/09/13 13:02
96צפיות
סליחה על הבורות, אני באמת לא יודעת :) כמה זמן
28/09/13 13:08
257צפיות
כמה זמן זה בערך הארוחה? שעה נגיד?
בופה או הגשה?
28/09/13 14:20
205צפיות
אצלנו היה בופה. האורחים התחילו לאכול ב21:15 בערך, וב22:15 המנהל אירוע לקח אותנו לרחבה והתחלנו עם סלואו ומשם ריקודים ללא הפסקה.

בשעה הזאת של האוכל הספקנו לשבת עם חברים, להגיד קצת שלום (לא עשינו צילומי שולחן או כאלה) ולאכול איזה שני ביסים.
אצלנו גם יהיה בופה..
28/09/13 14:44
155צפיות
אוקי, עכשיו אני יודעת פחות או יותר לתקצב את הזמנים. תודה רבה!
חודש מינוס שלושה ימים
28/09/13 13:07
365צפיות
אפשרי לשנות קצת בזמן כזה.

נסי להרבות בשתיים מים. זה גם בריא (על הבוקר! לפני הקפה ולפני הכל), יעשה לך טוב לעור הפנים ובכלל, ותרגישי שבעה. אני כותב את זה כי את נשמעת בחורה אחראית ושפויה ולא מישהי שתיקח את זה לכיוון ההפרעת אכילה.

אירובי - מרזה בחודש בלי בעיה. אבל לא הליכה, זה 'ללטף' את הגוף במקום לקרוע אותו קצת. נסי לשלב בעדינות ריצה בין ההליכות - לא עד רמת ההתנשפות הנחנקת והפרצוף המאדים, עד רמת הלרוץ בסבבה ואפילו לדבר מעת לעת עם מישהו לידך (גם עם דמיוני ) למרות שאני שונא לדבר בריצה, זה טיפ טוב בשביל להבין שאתה בקצב הגיוני ולא הורג את עצמך.

חודש קרוב- בלי וופלים. זה לא שהוופל האחד כזה נוראי, הוא פשוט משפיע גם על דברים אחרים שאת אוכלת, כל מיני דברים שקשורים להורמונים וסוכרים בדם שמפריעים לדברים אחרים לקרות (כגון תחושות רעב / מיצוי האוכל וכו').

אם את יכולה ללכת לחדר כושר קרוב - תלכי פעם ביום יומיים. תבני לעצמך תוכנית עם מדריכ/ת כושר ותספרי על לוח הזמנים. הם ישלבו תוכנית עם אירובי ואנאירובי ואם תעבדי הרבה - יהיה קצת שינוי. רק תתאמי ציפיות עם עצמך... חודש זה לא המון זמן

הערת סיום: אני לא מדען או תזונאי, אבל מתאמן שנים ורואה/קורא חומר בנושא. ורואה גם מה משפיע עליי בטווחי זמן כאלו בהיבט של הרגשה ואיך שהגוף מגיב.
תודה :) אכן מנסה להיות שפוייה.
28/09/13 13:14
196צפיות
ובעיקר בריאה. גם כי הייתה לי חברה קרובה שהייתה אנורקסית\בולמית וראיתי מה זה, וגם כי הבנתי בשנה האחרונה שבריאות הגוף אין לה תחליף.

אכן כפי שחששתי, אאלץ לוותר על המתוקים הקטנים. :\ אצטרך לדאוג ליותר פירות קטנים לעבודה, ולהתאפק אצל אורחים. לא נורא, כולה חודש...

ריצות - האמת שבהליכה הקודמת הצלחתי לרוץ {ריצה קלה} כמעט כל הדרך. מאוד הרשים אותי כי בפעם הראשונה לפני חודש שניסיתי את זה הצלחתי לרוץ במשך חמש דקות בלבד וזהו.

טוב, ואתחיל פק"ל מים. אכן גם בריא. המון המון המון תודה!!
º
בהצלחה
28/09/13 13:17
34צפיות
º
אם את זקוקה לליווי ועצות מוזמנת לשלוח
28/09/13 15:59
53צפיות
הייתי במקומך הולכת להתאמן יותר,
28/09/13 15:18
187צפיות
לא ריצות, לכי לחדר כושר ותעבדי על חיטוב שרירים, תתיעצי עם מישהו מקצועי, לפחות 5 פעמים בשבוע שעה כל פעם, אם את יכולה. בקשר לאוכל, חוץ מהופלים שהייתי מורידה, תנסי לאזן את התפריט לחודש הקרוב לפחות פחמימות ויותר חלבונים. בהצלחה!
עצה מהירה: פחות פחמימות ויותר חלבונים
28/09/13 16:27
190צפיות
לוופל הקטן אין השפעה קלורית משמעותית, אבל הוא מוציא מאיזון את מאזן הסוכרים בדם, מה שגורם לנפילות אנרגיה ואז לצריכת פחמימות מוגברת.
חשוב להעלות את כמות החלבונים, הם אבני הבניין של הגוף שלנו ובהם אסור לקצץ. לכן גם בשר, שאת לא אוהבת, בהחלט בא בחשבון, ויש סוגי בשר מאוד בריאים ורזים (כמו סינטה, פילה מדומה ועוד). כמובן אם את לא אוהבת אז להתמקד יותר בחזה עוף, ביצים, יוגורטי ביו וקוטג'.
לגבי פעילות גופנית, אני לא מסכימה שאת צריכה לקרוע את עצמך. עדיפה הליכה מתונה שתעשה לך טוב על הנשמה ותוכלי להתמיד בה מאשר ספורט שאמור לשרוף יותר קלוריות אבל יגרום לך לשנוא כל שניה.
והכי חשוב - המון המון מים והמון תה ירוק.
כן, יש לי עצה מצויינת
28/09/13 17:30
341צפיות
לכי למראה שלך כל בוקר וכל ערב.

תסתכלי על עצמך, מלמעלה עד למטה,
ותאמרי לעצמך:
אני אוהבת אותי,
ואני נראית מצויין.
º
:) אחלה עצה
28/09/13 17:41
43צפיות
º
:) אחלה עצה ^_^
28/09/13 17:55
31צפיות
תמצית ההבדל בין המינים כנראה...
28/09/13 18:10
245צפיות
גבר יילך לכיוון עצה פרקטית, אישה לעצה מנטאלית. קלישאתי אבל הנה הוכחנו את זה שוב...

זה לא בקטע מתנשא חלילה. העולם צריך את שני הצדדים האלו לדעתי וכמובן שיהיו גם גברים עם עצות רגשיות ונשים עם עצות פרקטיות. מורכבות זה טוב.
לא ממש
28/09/13 18:16
177צפיות
תמצית בין מה שמלמדים נשים לחשוב שהוא ההבדל בין המינים.
º
29/09/13 20:40
11צפיות
28/09/13 20:01
175צפיות
5 אימונים בשבוע? להפסיק לאכול פחמימות?

כמו ש smaak אמרה
תסתכלי על עצמך, מלמעלה עד למטה, ותאמרי לעצמך:
איזה כיף להיות אני!
לא סותר.
28/09/13 20:30
130צפיות
להיות בריא ולעסוק בספורט זה לא מפריע (להפך, תורם!) ללעמוד מול המראה ולהיות קצת יותר מרוצה מעצמך. בעיניי זה יותר אפקטיבי מלעמוד ולהגיד שאת/ה מדהים/ה ואיזה כיף ככה. עבורי לפחות
לא אמרתי להפסיק לאכול פחמימות,
28/09/13 21:12
136צפיות
אמרתי לאכול פחות פחמימות ויותר חלבונים. אנשים שמתאמנים הרבה צריכים חלבונים כדי לבנות שרירים. אימון 5 פעמים בשבוע הוא לא מוגזם, עד לפני כמה חודשים (כשהייתי במצב בריאותי שונה) עשיתי זאת על בסיס קבוע, ותאמין לי שהרגשתי מעולה עם עצמי, ומבנה הגוף שלי ממש ממש רחוק מזה של איזה בודי בילדר פנאט. דיאטה לא תעזור, גם ריצה לא, על מנת לראות תוצאות, חייבים לעשות אימונים המתרכזים באיזורים אותם רוצים לחטב, ולאכול בצורה אופטימלית לספורטאים.
אבל כמובן שהכי טוב ללכת על הפיתרון של סמאק, ופשוט לקבל את עצמנו כמו שאנחנו!
ניסוח בהזמנה
28/09/13 09:32
784צפיות
בוקר טוב לכולם, לא מצאתי לאיפה לשרשר, אז מראש סליחה...

נתקעתי בבעיה לא פשוטה ברמת ניסוח ההזמנה (אני מעצבת לבד את ההזמנה ורק מביאה לדפוס) הבעיה היא בחלק הסופי של ההזמנה ב "הורי הכלה"  "הורי החתן".

הסיפור הוא כזה, אין לי את מי לרשום ב"הורי הכלה" - אימי נפטרה לפני שנים ואבי מעולם לא היה חלק מחיי (הוא בחיים, לא היה בינינו שום קשר או אפילו תקשורת כבר עשרות שנים ולכן עבורי הוא לא בין החיים, בגדול אני גם מציגה את עצמי כיתומה משני הורים, אבל מי שמכיר את סיפור חיי יודע...), אני לא יכולה לרשום את שניהם עם ז"ל (גם נראה לי שגוי למי שמכיר את סיפור חיי וגם זה נראה לי מוזר מדי להיות על ההזמנה) ונשמע לי גם מוזר מדי לרשום רק את השם של אמי ולידה ז"ל (זה אפשרי בכלל רושמים רק שם של הורה אחד?) מה גם שהחלק הזה של "הורי הכלה/הורי החתן" נחשב בשבילי כזהות המזמינים לאירוע (בנוסף לזוג) ואצלי אין כאלה (לפחות לא בין החיים)...
אז היה שיקול שלא לשים את החלק הזה בהזמנה בכלל ולהשאיר ריק או במקרה קיצון אולי לרשום פשוט "משפחת ... / משפחת ..." (למרות שגם כאן... שם משפחתי שונה משמה של אמי ז"ל ואחי למשל... לקחתי את שם נעוריה... כך שזה גם קצת מורכב)
הבעיה התחילה כשביקשתי מהחצי לברר עם ההורים שלו עד כמה העניין חשוב להם/רגיש עבורם ... וזה קרה אתמול, נוצר ויכוח מאוד לא נעים על זה והם לקחו את זה ממש קשה (שלא לדבר על זה שהגעתי לדמעות בגלל חלק מהדברים שנאמרו שם ) אז בסופו של דבר שמם חייב להופיע בהזמנה (במידה ואני רוצה לשמור על קשרים טובים וכל זה...) ואני חייבת למצוא פתרון לחלק של "הורי הכלה" ואני קצת אבודה ברעיונות...

סליחה שחפרתי עד כה, אך אולי יש לכם רעיונות או הצעות לניסוחים שונים בהזמנה, או לחילופין אולי ראיתם הזמנה איפשהו עם מקרה דומה? (בכל הדוגמאות שאני מצליחה למצוא, יש באופן מושלם את כל ההורים...ובכל יתר המקומות שמצאתי מדברים על מה "רושמים בהזמנה במקרה ואחד ההורים נפטר?")

אשמח להצעות וכל עזרה אפשרית

אתם יכולים להדפיס 2 הזמנות שונות
28/09/13 09:47
505צפיות
אם את מעצבת בעצמך, אין סיבה שיקחו לכם יותר כסף על דבר כזה.
זה לא אמור לשנות לבית דפוס אם הוא שולח להדפסה 100 הזמנות מקובץ אחד או 50 מכל קובץ...

ואז הזמנות שילכו לצד שלך ולחברים המשותפים שלכם לא יכללו בכלל את החלק של הורי החתן כלה.
אני מכירה לא מעט זוגות שהשמיטו את זה גם בלי פוליטיקות משפחתיות..

וההזמנות שילכו לצד שלו - משפחה, חברים של ההורים וכו' , יהיו רק עם הורי החתן, אבל לדעתי בלי ההקדמה הזו.
כלומר, אם בד"כ כתוב הורי החתן ושמות בצד אחד והורי הכלה ושמות בצד השני, אז פשוט תכתבו רק את השמות של שניהם באמצע.

נשמע לי כמו פתרון טוב אם זה כל כך חשוב להם..

ובקשר לשיחה איתם.. אני בטוחה שהיה לא קל. איפה שיש אמוציות לפעמים ההגיון קצת בורח..
אם זה ככ קריטי להם, הייתי בורחת את הקרבות שלי. מדפיסה להם את הקובץ הזה עם השמות שלהם וזהו.
ואם נראה לך שהם יהיו קטנוניים, אז בכלל לא הייתי מעדכנת אותם שיש 2 נוסחים. שבן זוגך יעדכן אותם שהם יהיו כתובים בהזמנה וזהו..
אני הייתי אומרת לרשום ככה:
28/09/13 10:24
586צפיות
הורי הכלה                                                                                                        הורי החתן
משפחת X-Y (שם המשפחה שלך לצד שם המשפחה של אמך )                               משפחת Z
ומתחת...נחמה(שם האם) ז"ל                                                                             תקווה ונחום    

מקווה שיצאתי ברורה.

בהצלחה
הייתי עושה דומה
28/09/13 15:00
397צפיות
רק בלי פירוט השמות הפרטיים.
קיבלתי כבר הזמנות רק עם הורה אחד..
28/09/13 15:09
426צפיות
אם את מרגישה לא בנוח לרשום את שם אביך ו/או לא רוצה שהוא ירשם בכלל בהזמנה אז תרשמי רק את שם אמך.

קיבלתי כבר הזמנות רק עם הורה אחד מכל מני סיבות ולא ייחסתי לזה בכלל חשיבות.
לדעתי את לא צריכה לחשוב מה אחרים יחשבו, תעשי מה שטוב לך ותרגישי עם זה הכי בנוח.
לדעתי-
28/09/13 15:47
289צפיות
הייתי עושה סט אחד של הזמנות, לא מסתבכת עם 2 סוגים. בצד אחד רושמת ״הורי החתן״ ומתחת את שמותיהם, בצד השני רושמת ״אם הכלה״ ומתחת את שמה ז״ל. אף אחד לא קבע שחייב להיות רשום הורי החתן והורי הכלה, תעשי מה שנוח לך ומה שאת מרגישה לנכון.
אני לא הייתי רושם את שם האב וזהו...
28/09/13 16:36
362צפיות

מי שיודע, יודע... ומי שלא, לא...
רק רציתי שתדעי
28/09/13 16:40
330צפיות
שמאוד ריגשת אותי... וכל הכבוד לך על ההתמודדות השפויה מול ההורים של בן הזוג. אני חושבת שזה לא פשוט להיות בסיטואציה כה רגישה עבורך מבחינה אישית כשההורים של בן הזוג לא כל כך רואים את המקום שלך בכל הסיפור... קבלי חיבוק!
אולי לרשום את השמות בלי הורי החתן/הורי הכלה
28/09/13 19:16
291צפיות
הכותרת הזו תמיד הייתה נראתה לי מיותרת, כי קודם כל זה ברור שכותבים את השמות בסדר שמתאים ל- X ו-Y מתחתנים... ודבר שני במילא כל מוזמן יודע לאיזה צד הוא שייך ומכיר לפחות אחד מהשמות...
זה כמו שבחלק מהמקומות אומרים "לשירת התקווה הקהל מתבקש לקום" ולא אמורים להגיד את זה, הרי במקומות רשמיים אומרים פשוט "התקווה" וכולם קמים...

לדעתי אם תוותרי על הכותרת ופשוט תכתבתי בצד אחד את שם אימך ז"ל ובצד שני את שם הורי בנזוגך, אז נראה לי שזה פתרון מכובד... לדעתי זה לא נראה מוזר שיש רק את שם אימך ושהשם שונה משם משפחתך. אני מניחה שזה מטריד אותך בגלל סיפור החיים שלך, אבל נראה לי שלמתבונן מהצד שמקבל את ההזמנה זה דבר פעוט וחסר משמעות.

בכל מקרה, מאד לא נעימה כל הסיטואציה (וגם קצת חוסר רגישות מצד הורי בנזוגך) אבל כמו שאמרו כאן לפני, צריך לבחור את הקרבות שלנו ונשמע שאת עושה מחווה גדולה בשבילם אז קבלי
מצב לא נעים
28/09/13 19:47
199צפיות
הייתי כותבת מהצד שלך את שני שמות המשפחה, ומצד החתן את שמות ההורים ושם המשפחה.
תודה לכולם!
28/09/13 21:38
349צפיות
תודה לכולן וליוסי האדום, הרגעתם אותי וחיממתם לי את הלב

לקחתי את הצעתה של yeela ורשמתי "צד הכלה / צד החתן" ורשמתי את השם של אמי בצד שלי (עם שני שמות המשפחה) ואת ההורים שלו בצד שלו (lanit הייתי חייבת לרשום את שמות ההורים שלו, כי כל זה היה בגלל שלא רציתי לכלול שמות פרטים, אלא רק משפחת X / משפחת Y והאמא של החצי לקחה את זה דיי קשה...)

ברגע שאסגר על דוגמת ההזמנה, אעלה אותה כאן להתעייצות  (בינתיים רק 3 גרסאות... חח)

שמחה שעזרנו
28/09/13 23:56
171צפיות
לא יודעת מה היה מול ההורים של החצי, אבל הייתי ממליצה לך לשקול ולדבר איתם כשהרוחות יירגעו, בלי קשר לפתרונות שהועלו פה.
אני די מאמינה שזה יושב על איזושהי שריטה שלהם וזה לא קשור אליך....
רק לספר לך שאצלינו גם ההורים שלי לקחו מאוד קשה את העובדה שכתבתי את ההורים של גילי מצד ימין ואת ההורים שלי מצד שמאל.
בכלל לא הייתי מודעת לחוק ההזוי הזה.
בסופו של דבר אבא שלי הדפיס את ההזמנות שוב, על חשבונו, עם ה"תיקון".
אנחנו חילקנו את ההזמנות שאנחנו הדפסנו וההורים שלי את שלהם.
החיסרון היחיד היה שזה קצת הוציא אותי מהפיקוח באשר לכמות ההזמנות שחולקו, אבל זה ממש לא הפריע בסופו של דבר להתנהלות התקינה של האירוע.
מחכה לראות דוגמאות
בחתונה של ידיד שלי
28/09/13 21:39
323צפיות
סיפור קצת דומה לשלך, הוא לא היה בקשר עם אבא שלו מגיל 4 לערך, והאב הוזמן לחתונה אבל כאחד האורחים (החלטה שלו), רק השם של אמא שלו הופיע על ההזמנה. כמו שאמרת - מי שמכיר אותך מכיר את הסיפור ויודע, וזה לא יראה להם מוזר. אני דווקא מאד כיבדתי את זה שהוא הלך עם התחושות שלו עד הסוף ובחר בדרך הזו. מי שלא מכיר אותך, כמו הצד של החתן, זה ממילא כנראה לא מעניין אותו ודעתו לא צריכה להיות שיקול שלך. תעשי מה שאת מרגישה לנכון.
בעיניי זה לא מוזר בכלל..
28/09/13 22:28
204צפיות
אני הייתי כותבת בהוריי הכלה את שם האימא, ראיתי כבר מספר הזמנות כאלו.
ולגבי השם משפחה השונה את יכולה לרשום שם פרטי- שם משפחה נעורים ושם משפחה נישואין ואז ז"ל.

אני כל כך מבינה אותך - במצבך כמעט בדיוק..
29/09/13 08:08
386צפיות
אמי נפטרה לפני 9 חודשים מסרטן... בכלל כל העניין של החתונה מאוד מורכב לי, כי כל דבר שמח מהול בעצב.
אבי הביולוגי מעולם לא היה חלק מחיי, וישנו גבר שסוג של לקח אותי תחת חסותו, אז גם הצד הזה מאוד מבולגן, ומורכב.

מה שאנחנו כתבנו בהזמנה היה -
בתפקיד החתן השמח פלוני אלמוני ובתפקיד הכלה הנרגשת רפונזל אלומני.

אני אישית לא אוהבת לכתוב ז"ל אחרי השם של אמא שלי. :\ אולי בגלל שזה טרי מדי, אבל זה עושה לי רע לראות את זה לידה. אני חושבת שבבמקומך הייתי רושמת פשוט - אימה של הכלה _ _ שתיהיה\תארח בזכרוננו.  או משהו בסגנון להצביע על כך שהיא תיהיה שם בנפשה {אם זה מה שמתחשק לך}.
בסה"כ אפשר לכתוב ז"ל. אני פשוט לא הייתי רוצה, אני חושבת מה הייתי בעצמי כותבת אילו הייתי צריכה...

משתתפת בצערך.
01/10/13 06:56
97צפיות
משתתפת בצערך .

אני ממש מבינה אותך, בהחלט החתונות אצלנו מהולות שמחה ועצב ואצלך זה באמת דיי טרי, אצלי זה כבר כמעט 13 שנה, (למרות שאני לא בטוחה שזמן באמת עוזר - כפי שטוענים...) לא בטוחה איך הייתי עם לא הבן זוג והחברים התומכים...

אני עדיין לא מסוגלת להגיד ז"ל על אמי כשאני מדברת עליה (ונראה לי שלעולם לא אוכל, נשמע לי פשוט שגוי בצורה כלשהי) אבל על ההזמנה לא נראה לי שיש ברירה אחרת שאהבתי... רציתי לעשות הזמנה רק עם השמות שלנו , אבל זה הוביל לפיצוץ... אז זה מה יש

אגב, אני מתכוונת לעשות שולחן "לזכרם" בחתונה ולהציב שם תמונה של אימי (תחת כיתוב של "איתנו ברוחם, אם לא בגופם" או משהו בסגנון, עדיין לא נסגרתי על משפט) ותמונות של סבא וסבתא שלי ושל שני הסבים של החצי.
עדיין לא יודעת איך לארגן את זה שלא יהיה "אבלי" מדי ועדיין מכבד... אבל מקווה שזה יצליח :)

תודה רבה. בקשר לתמונות ולזכרון -
01/10/13 07:52
109צפיות
רציתי לעשות שולחן עבורם, ואז החלטתי לכיוון אחר -
זה יהיה חלק מהעיצוב, אני אתן למעצבת תמונות ילדות, שלי ושל בעלי לעתיד {וברובם אמא תיהיה} וזה יפוזר במסגרות קטנות בכל המקום, ובעיקר על השולחנות. וככה זה מרגיש לי אישית פחות מורבידי, אבל זה עדיין מעלה את זכרה.
º
זה רעיון מצויין
01/10/13 07:56
24צפיות
º
משתתפת בצערך
01/10/13 07:05
26צפיות
º
תודה רבה
01/10/13 07:53
19צפיות
29/09/13 23:22
153צפיות
לדעתי, את בהחלט יכולה לרשום רק את השם של אימך.
פשוט במקום לרשום הוריי החתן והוריי הכלה, אפשר לרשום משפחת החתן ומשפחת הכלה.

צר לי שנאלצת לעבור התמודדות לא פשוטה מול ההורים של בן הזוג וכולי תקווה שאחרי שהאמוציות ירגעו, היחסים יחזרו לפסים נעימים.
30/09/13 12:10
82צפיות
בעבר עיצבתי הזמנה לחברה, כשמצד החתן האם נפטרה ושמה נרשם בהזמנה בנפרד משם האב ככה:
(שם האב
שם האם ז"ל)
את לא חייבת לרשום את שם האב אם את לא רוצה
וזה לא נראה מוזר בהזמנה כיוון שמצד הכלה ההורים גרושים ונישאו מחדש וכל הורה נרשם בהזמנה עם בן הזוג החדש

מקווה שנתתי רעיון..
30/09/13 12:20
108צפיות

אולי תוותרי על הסימטריה
בצד אחד, משפחת הכלה
בצד השני, הורי החתן והשמות שלהם.
עדכון ודוגמא ...
30/09/13 21:12
676צפיות
דוגמא להזמנה
קודם כל, שוב תודה לכולכן ולכולכם על התמיכה, זה ממש מחמם את הלב ועושה טוב ונעים!

אחרי שנרגעתי קצת, שוחחתי עם החצי והסברתי לו את הצד שלי בכל זה... מסתבר ולא מפתיע כמובן שהוא בכלל לא שם לב שנפגעתי ושהוא לא חשב שיש לתגובת אמו השלכות כלשהן... (חח, זאת משום שלא הקצנתי אותן באותה ארוחת ערב וטענתי שהכל בסדר - אני לא אוהבת לריב או להציג את ה"כביסה המלוכלת" בחוץ, בטח לא כשהרגשות סוערים וגועשים, כפי שהיה אז...)

בכל מקרה, מצרפת דוגמא להזמנה (נראה לי כמעט סופית... אני צריכה עוד כמה ימים בשביל להיסגר עליה או לשנות לאחרת...) השמות טושטשו למען הפרטיות

אז מה דעתכם? הצעות?

מנוסח מאוד מאוד יפה
30/09/13 21:31
164צפיות
אני לא רואה בעיה באופן כתיבת השמות, נהפוך הוא....
קחי בחשבון שכבר אנשים מורגלים בכל מיני סוגי משפחות. יש המון משפחות חד הוריות מכל מיני סיבות.
ואם את בחרת שלא לציין את שם אביך זאת החלטה שלך וצריך לכבד אותה.

אני אוהבת את הצבעים ואת העיצוב. בחלק האפור לגמרי אני חושבת שהוא מעט עמוס מידי מבחינת הטקסטורה, אבל צריך לראות את זה על דף בשביל לקבל החלטות.
ממליצה לך להדפיס ולראות
יפה מאוד!
30/09/13 21:40
127צפיות
אני גם הייתי מוריד את צד החתן/צד הכלה...
º
01/10/13 00:09
12צפיות
עצה מהירה
01/10/13 08:01
139צפיות
הייתי מורידה את צד החתן צד הכלה ורק משאירה את המשפחה והשמות
או משפחת הכלה Z ואז שמות ואותו דבר לחתן
או משפחת X (הכלה) ואז שמות.

אני לא יודעת של מי הטלפונים שרשמתם אבל אם הם שלכם ובעיקר אם שמך שונה מהשם שרשמת כצד הכלה הייתי רושמת את שמך המלא ליד הטלפון שלך - פשוט כדי שאולי בצ'קים יהיה פחות בלבול עם השמות.
אבל יכול להיות שזה מעמיס מאוד אז צריך לשקול את זה

מזל טוב !
שילוב הצבעים מהממם!
01/10/13 11:15
92צפיות
והנוסח והעיצוב יפים ומשדרים שקט ונועם. עם זאת, הטקסטורה בחלק העליון מעט עמוסה מדי לטעמי, כך שהכיתוב השחור של שמותיכם והתאריך קצת הולך לאיבוד- אולי כדאי לנסות להבהיר את הדף או לשנות את הכיתוב ללבן.
דבר נוסף שמעט הציק לי בעין הוא שהכיתוב "צד החתן" מיושר לצד שמאל. אני חושבת שייראה טוב יותר אם יתחיל מאותו הקו של "משפחת X" או אם "צד החתן\כלה יהיו ממורכזים יחסית לשורה שמתחתם.
שולחת לך , נשמע שאת עוברת התמודדות לא קלה באצילות נפש.
אהבתי את הנוסח
01/10/13 14:02
48צפיות
רק שתי הערות קטנות:
1. הייתי מורידה את "צד החתן" ואת "צד הכלה".
2. החלק העליון קצת עמוס לי מדיי בעין, צריך קצת למתן אותו.

את סגורה על הניסוח של המשפט במלוא אהבה?
01/10/13 18:31
66צפיות
קצת צורם לי דקדוקית אבל עוד לא הבנתי למה בדיוק. אולי אני סתם קטנונית, את יכולה להתעלם.
הייתי מחליפה בשפע אהבה.
הניסוח מצוין
02/10/13 14:00
27צפיות
הייתי גם אני מורידה את צד החתן וצד הכלה. אם תחליטי להשאיר - שימי לב שיש לך בעיה קטנה בעימוד של הכיתוב צד החתן וצד הכלה. באחד מהצדדים הוא קצת "ברח" לך.
לגבי מספרי הטלפון, אנחנו כתבנו פשוט ליד כל טלפון בסוגריים את השם של מי שהוא שייך לו, כדי שאנשים ידעו לאן הם מתקשרים. והאמת, אפילו בן אדם אחד לא התקשר אלינו...
גם אצלנו יש סיבוך
30/09/13 21:22
236צפיות
אבא שלי נפטר. אמא שלי מגיעה עם בן זוג שלה.
ההורים שלו בחיים אבל לא יהיו נוכחים..
חשבתי אולי לכתוב שההזמנה היא מאיתנו החתן והכלה.. שזה האמת נכון.
או שאפשר לכתוב משפחת החתן והכלה בלי לפרט שמות.
אני אוהבת שכותבים את שמות בני הזוג
30/09/13 21:34
201צפיות
תמיד אפשר לציין למטה משפחת החתן ומשפחת הכלה. זה ממש לא מפריע - במיוחד אם יש אורחים של ההורים (ואני מניחה שיש )
שרשור אולמות
28/09/13 03:15
521צפיות
הרעיון הוא ליצור שרשור אולמות ענק, אינפורמטיבי ואובייקטיבי, שמטרתו תהיה ריכוז מידע לגבי אולמות וגני אירועים בארץ.

אתם מוזמנים להעלות מקומות (בכל פעם בנפרד) ולהציג את כל המידע שידוע לכם עליו.
אנא ודאו שאתם משרשרים לפי המיקום בארץ - צפון, מרכז, שרון, שפלה ודרום.

בכותרת ההודעה רשמו את שם המקום ולידו סמנו מספר דולרים לפי טווח המחירים, כפי שמפורט למטה (לדוגמה - גני פורום חתונות $$$$$)
הכוונה היא בד"כ למחירי קיץ. אם מדובר במחיר חורף או מחיר מיוחד בעקבות חתונה אזרחית שלא בתאריך רגיל אז יש לציין.
$ עד 200 ש"ח
$$ בין 200 ל- 250 ש"ח למנה
$$$ בין 250 ל- 300 ש"ח למנה
$$$$ בין 300 ל- 350 ש"ח למנה
$$$$$ 350 ש"ח למנה ומעלה

אנא התייחסו בגוף ההודעה לנקודות הבאות:

יש/אין רישיון עסק
כמה אנשים המקום יכול להכיל והאם יש הבדל בין חורף וקיץ
האם פועל בכל ימות השנה והאם יש תוספת על קירוי או הצללה.
מה התשלום כולל, עד כמה שידוע לכם?
מי הקייטרינג העובד עם המקום? האם אפשר לבחור כל קייטרינג?
האם יש הגבלה על ספקים. האם יש רשימת מומלצים?
מהם היתרונות של המקום, לדעתכם? (נסו לשמור על אובייקטיביות ולהימנע מסיפורים אישיים. אם תרצו לספר על משהו - כתבו "ניתן לפנות אליי במסר לפרטים נוספים". זאת מכיוון ומטרת השרשור היא לתת מידע אובייקטיבי למי שמחפש/ת אולם/גן, ופחות לתת ביקורת אישית).
מהם החסרונות של המקום, לדעתכם? (כנ"ל)
האם ידוע לכם על הגבלה מבחינת משך האירוע (שעות) במקום? אם כן, מה העלות עבור כל שעה נוספת.
האם ידוע לכם האם יש גישה לנכים?
האם יש תוספת של הגברה ותאורה?
האם יש תוספת עבור אנשי צוות - מלצרים, ברמנים, מנהלי אירוע וכדומה וכמה?
האם עליכם לשלם על ספקים.
מה העלות עבור ילדים (לפי איזה גילאים) והאם יש הגבלה על האחוזים שהם מהווים מבחינת כמות האנשים באירוע.
במידה וידוע לכם- האם יש חדר חתנכלה ומה יש בו (האם קיימים שירותים, מקלחת וכו').

כמו כן אתם מוזמנים כמובן להוסיף כל מידע אחר שעולה בראשכם, לדוגמא אם ידוע לכם שהמקום עומד לעבור שיפוץ בקרוב, במידה ואין רישיון אבל ידוע לכם שיש אישור עד תקופה מסוימת, במידה ואין למקום כשרות, איך נראית החניה, וכן הלאה.

תודה מראש לכל העונים
º
אולמות/גני אירועים בצפון הארץ
28/09/13 03:16
215צפיות
אחוזת סנדרין $$
28/09/13 20:04
358צפיות
רישיון עסק
יש רשיון

כמה אנשים המקום יכול להכיל
המקום מכיל 2 אולמות וגן. אולם עד 400, אולם עד 700 עוד גן שאני לא יודע כמה אנשים נכנסים שם.

האם פועל בכל ימות השנה והאם יש תוספת על קירוי או הצללה
כל ימות השנה

תשלום על אוכל - תלוי איזה יום ועד כמה יכולת המיקוח שלכם גדולה
תאורה והגברה+אקום - 4500
עיצוב חיצוני - 1800

קייטרינג של האולם.

אין הגבלה

מהם היתרונות של המקום, לדעתכם?
- מקום חדש שנפתח לפני חצי שנה.
- נמצא יחסית על ציר מרכזי בצפון.
-תפריט מטורף - באמת אחד התפריטים הטובים שנתקלתי בהם. אני מקווה שהטעימות לא יאכזבו.
- המון חניה..(הייתי באולמות שיהיה צריך ללכת קילומטרים).

מהם החסרונות של המקום, לדעתכם?
- אחרי החתונה אני אדע..

האם ידוע לכם על הגבלה מבחינת משך האירוע (שעות) במקום? אם כן, מה העלות עבור כל שעה נוספת.
יש הגלה עד 2:00 בלילה. עלות כל שעה נוספת באיזור ה1000.

הכל נגיש.

האם יש תוספת של הגברה ותאורה?
נ"ל - 4500

לא. טיפ לפי ראות החתן והכלה.

האם עליכם לשלם על ספקים.
כן

מה העלות עבור ילדים (לפי איזה גילאים) והאם יש הגבלה על האחוזים שהם מהווים מבחינת כמות האנשים באירוע
ילדים נחשבים מנה רגילה. אין הבדל במחיר.

יש סוג של סוויטה כזאת נחמדה עם ספות וטלוויזיה וכמובן שירותים צמודים.

לסיכום, זה יחסית אולם חדש באיזור הצפון שנפתח אחרי הרבה זמן שלא היה אולם חדש. עד עכשיו התגובות של האנשים שהיו שם מחמיאות מאוד.
אני מקווה שיהיה בסדר.
º
אולמות/גני אירועים בשרון
28/09/13 03:16
158צפיות
גאיה-חדרה-$$
28/09/13 09:41
402צפיות
התחתנו בגאיה ב20/5/12- הנתונים רלוונטים לאז, מקווה שעדכניים פחות או יותר גם להיום.
יש גן מטופח לקבלת פנים והאירוע נערך באולם.

יש/אין רישיון עסק: יש!
כמה אנשים המקום יכול להכיל והאם יש הבדל בין חורף וקיץ: המקום יכול להכיל עד 800 אורחים. מינימום 250. לא אמור להיות הבדל בין חורף לקיץ כי בחורף קבלת הפנים נערכת מחוץ לאולם, במקום מקורה.
האם פועל בכל ימות השנה והאם יש תוספת על קירוי או הצללה: פועל בכל ימות השנה ואין תוספות על קירוי/הצללה.
מה התשלום כולל, עד כמה שידוע לכם? התשלום שלנו כלל תשלום פר מנה (200 למנה), תשלום למלצרים (3000) ותשלום לתאורה והגברה (סכום גבוה של 6,500 בערך). בנוסף למקום יש בר בלעדי, אז מבחינתי התשלום לבר היה חלק מהעניין.
מי הקייטרינג העובד עם המקום? האם אפשר לבחור כל קייטרינג? למקום יש מטבח משלו וממה שידוע לי עובדים רק איתו.
האם יש הגבלה על ספקים. האם יש רשימת מומלצים? אין הגבלה על ספקים ובזמנו גם לא הייתה רשימת מומלצים, מלבד איש אפקטים (זיקוקים וכו') שהם עובדים רק איתו בגלל שיקולי בטיחות.
מהם היתרונות של המקום, לדעתכם? (מצטטת מהקרדיטים שלי)
אנחנו חיפשנו אולם אלגנטי- בעיצוב נקי, עם קבלת פנים וחופה בגן, והאירוע עצמו בתוך אולם.
היינו בכמה אולמות (אגדת דשא, בית הלורדים, שמים וארץ והינומה) ומבחינתו התמורה הגדולה ביותר הייתה בגאיה בחדרה.
האולם ענה על הדרישות שלנו מבחינת רמת האוכל, מקום טוב באמצע (האורחים הגיעו הן מהצפון והן מהמרכז), מקום מטופח מאוד ועלות ריאלית.
אומנם "התפשרנו" על היום בשבוע- חתונה ביום א'. אבל לא התפשרנו על חודש (חודש מאי, נדיר שיש בו מזג אוויר לא מוצלח) וכן על רמת האולם.
על פניו, יש מי שיאמר שהמקום "עממי", מבחינתנו עשינו בחירה טובה מאוד. למקום יש מראה קלאסי ומידת ה"עממיות" מאוד מושפעת מאופי האירוע, האורחים וכמובן הזוג. המקום לא "פלצני", אבל בהחלט לא עממי ואני ממליצה לקחת אותו בחשבון כשמחפשים מקום באיזור.
מהם החסרונות של המקום, לדעתכם? (שוב ציטוט מהקרדיטים)
מה שקצת פחות אהבנו זה את ההתנהלות מול הצוות באולם, הם צריכים להשתפר בנושא: הם לא תמיד חזרו אלינו כשהתקשרנו (היינו צריכים להתקשר שוב). על אף שוידאתי איתם פעמיים שיש להם מפות הגעה, כשהגענו לאסוף אותן במיוחד מהמרכז- הם גילו שחסרות מפות. הם לא ממש קבעו לנו פגישות מיוזמתם והיינו צריכים לנהל אותם קצת. תמיד היו איחורים של לפחות 20 דקות בתזמון הפגישות. על אף שהכנתי מסמך מאוד מפורט למנהלת האירוע עם בקשות שלנו ונותני השירות- ביום החתונה גילינו (בזמן) שיש יין אדום בחופה, על אף שביקשנו לבן ושמנהלת האירוע כחצי שעה לפני החופה שואלת אותנו מיהם נותני השירות.
האם ידוע לכם על הגבלה מבחינת משך האירוע (שעות) במקום? אם כן, מה העלות עבור כל שעה נוספת. יש תוספת של 1,500 ש"ח על כל שעה מעבר ל12:00. בפועל לא שילמנו את התוספת ואף אחד לא הזכיר אותה. החתונה הסתיימה לקראת 2...
האם ידוע לכם האם יש גישה לנכים? כן, מלאה.
האם יש תוספת של הגברה ותאורה? כן, די גבוהה- בסביבות 6,500.
האם יש תוספת עבור אנשי צוות - מלצרים, ברמנים, מנהלי אירוע וכדומה וכמה? בזמנו היה 3,000 ש"ח, כאשר הם הצהירו שלא נדרש לשלם שום תוספת או טיפ מעבר. אלא אם כן, אנחנו מאוד רוצים...
האם עליכם לשלם על ספקים? תשלום נפרד לבר, האמת- התשלום יחסית סביר- חבילות של אלכוהול תוצרת חוץ היו בזמנו בין 15-25 ש"ח לאדם.
מה העלות עבור ילדים (לפי איזה גילאים) והאם יש הגבלה על האחוזים שהם מהווים מבחינת כמות האנשים באירוע? אין הגבלה על כמות הילדים, אבל יש 10 מנות ילדים חינם. על השאר משלמים.
במידה וידוע לכם- האם יש חדר חתנכלה ומה יש בו (האם קיימים שירותים, מקלחת וכו'): חדר החתן כלה היה בזמנו אחד המשרדים שמפנים לטובת העניין. היה בו שולחן גדול וספה, אבל זה לא היה אידיאלי. לא היו שירותים צמודים, מקלחת וכו'. בזמנו הם אמרו שהם בונים חדר יעודי- לא יודעת מה קרה מאז.
ביער - יער חדרה $$$$ (מחיר חורף לפני מיקוח)
29/09/13 19:17
2389צפיות
המחיר לחתונה לא גדולה- סביבות 250, ליום רביעי. יום חמישי יותר יקר וראשון עד שלישי יותר זול.
יש רישיון עסק
כמה אנשים המקום יכול להכיל- לא שאלנו, אבל המקום נראה גדול
האם פועל בכל ימות השנה- כן, בחורף כל האירוע הוא בתוך האולם
מה התשלום כולל, עד כמה שידוע לכם: אולם, מנת קייטרינג, בר תוצרת חוץ, חבילת עיצוב, שכר מלצרים וברמנים. לא כולל מסכים. מערכת הגברה כלולה רק אם לוקחים דיג'יי מהרשימה שלהם, אבל זו רשימה מאוד ארוכה.
מי הקייטרינג העובד עם המקום? יש איזה 10 חברות קייטרינג שעובדות איתם, המחיר מנה משתנה לפי החברה.
האם יש הגבלה על ספקים- בעיקרון לא, אלא אם זה ספק שיש להם ניסיון רע איתו ואז הם לא מוכנים שייכנס אליהם.
האם יש רשימת מומלצים- כן, רשימה מאוד ארוכה, של צלמים, דיג'יי ועיצוב.
מהם היתרונות של המקום, לדעתכם? מקום יפה מאוד לדעתי, אקוסטיקה מעולה (מחוץ לרחבה המוזיקה חלשה משמעותית), העצים של היער מוארים וזה מאוד יפה מבפנים, הנציג שנפגשנו איתו היה מאוד מקצועי, חברות הקייטרינג המוצעות הן ברמה גבוהה, יש מבחר רב של ספקים.  
מהם החסרונות של המקום, לדעתכם? לנו המחיר היה יקר (לא יודעת כמה הם גמישים במיקוח), גם המרחק מהמרכז היה חיסרון.
האם ידוע לכם על הגבלה מבחינת משך האירוע (שעות): אמרו לנו שאין הגבלה
האם יש תוספת של הגברה ותאורה- ציינתי למעלה
האם יש תוספת עבור אנשי צוות - מלצרים, ברמנים, מנהלי אירוע וכדומה וכמה- שכר מלצרים כלול, אז אני מניחה שצריךלהוסיף רק טיפ.
במידה וידוע לכם- האם יש חדר חתנכלה ומה יש בו- יש חדר, למיטב זכרוני כולל שירותים ומקלחת.
גן הקונגרסים חיפה- דיל חורף שווה במיוחד
29/09/13 21:45
202צפיות
אז ככה, אנחנו נהנינו מדיל החורף הזה לפני שנתיים ואני ממליצה עליו ביותר. חסכנו המון עלויות והיינו ממש מרוצים מהאולם, מהצוות ומכל יתר הספקים שמהם הזמנו.
יש כמובן רישיון עסק בתוקף.
המקום יכול להכיל עד 1000 מוזמנים. בחורף קבלת פנים וחופה בתוך האולם המקורה ובקיץ קבלת פנים וחופה בגן המקסים.
הדיל אומר: 200 ש"ח למנה בכל ימות השבוע (פרט ליום חמישי שאז מנה עולה 220 ש"ח- כולל מע"מ) כאשר המקום דורש מינימום 300 מוזמנים על מנת להנות מהטבות מבצע החורף. המחיר כולל מוסיקה, צילום, עיצוב האולם, בר משקאות תוצרת חוץ, תאורה, הגברה ומסכי הקרנה.
לגן הקונגרסים יש  יש מטבח ושף חדש (ומצויין) מנות האוכל שודרגו פלאים מאז האירוע שלנו (היינו שם הקיץ בשני אירועים שונים).
ממה שזכור לי יש מספר ספקים לבחירה בכל קטגוריה אבל אני לא סגורה על זה ויכול להיות גם שדברים השתנו. חלק מהנתונים כאן גם הורדתי מהאתר שלהם ואין שם פירוט של רשימת הספקים.
היתרונות הבולטים של המקום הם קודם כל המיקום המעולה שלו בכניסה לחיפה והשירות ויחס האדיבים שקיבלנו לאורך כל הדרך. הרגשנו שבמה שיכלו לבוא לקראתינו עשו זאת וזה נתן לנו הרגשה טובה מאוד. בנוסף, חשוב לא פחות, גם בחורף האולם עוצב בצורה מרהיבה לא פחות מחתונת קיץ עם חופה בחוץ.
ללא ספק זכינו גם במקום מעולה וגם בשירות מעולה ולא פחות חשוב זכינו במחיר מעולה.
לכן זוהי ההמלצה שלנו
חסרון בולט של המקום היה באיחור לפגישות שקבענו איתם. הרבה פעמים איש הצוות איתו קבענו לשבת או שאיחר או שחיכינו די זמן כדי שיסיים ישיבה אחרת. היו לפחות פעמיים או 3 כאלו. אבל ייאמר לזכותו שכבר הגיע לדבר איתנו התנצל והיה אדיב מאוד.
לא ידוע לי על הגבלת זמן משך האירוע ועל תוספות במחיר בעניין.
יש גישה מלאה לנכים.
הגברה ותאורה כלולים במחיר דיל החורף.
לא ידוע לי על תוספות מחיר על אנשי צוות אבל כמובן שנהוג ומקובל להשאיר סכום נכבד לטיפ עבור אנשי הצוות, כך גם אנחנו עשינו.
לא לקחתי מנות ילדים- לא ידוע לי אם יש תעריפים נפרדים בעניין.
יש סוויטות חדרי חתן כלה מרהיבים ביופיים. בצמוד איהם שירותים ומקלחת. אפשר לנוח ולאכול ארוחת ערב בשקט על כוס יין לפני שיורדים לחתונה. אנחנו עשינו את זה וממליצים גם לכל המתחתנים . נכנסים לחתונה הרבה יותר רגועים ובכיף :).

º
אולמות/גני אירועים במרכז
28/09/13 03:17
104צפיות
Bau - תל אביב $$$$
28/09/13 19:51
432צפיות
המידע מתייחס לחורף לכמות מוזמנים קטנה (100 מוזמנים)

יש דירוג במחיר ושמגיעים ל-120 מוזמנים המחיר מגיע לטווח ה-$$$
לפי מה שהבנו המחיר בקיץ ל-200+ אורחים -$$$

יש רישיון עסק
המקום מכיל בין 100 ל- 300 מוזמנים
המקום פועל בכל ימות השנה. בחורף יש קירוי עם פטריות חימום ברחבה החיצונית.
המחיר כולל הכל. קייטרינג, שכר מלצרים, עיצוב בסיסי, שמירה, ניקיון, חיבור למקרן / הגברה, בר בסיסי (בירות, יין, שתייה קלה ושני קוקטילים)
למקום יש מטבח משלו ולא ניתן להביא קייטרינג אחר.
אין הגבלה על ספקים או רשימת מומלצים.
לא ידוע לי על הגבלת שעות. אנחנו עושים אירוע שישי ולכן עד כניסת השבת.
יש גישה לנכים.
אין תוספת הגברה.
אין תוספת של מנהלי מקום.
לנו יש רק 2 ספקים ולא נדרשנו לשלם עליהם.
לגבי ילדים אין הגבלה - מתחת לגיל 4 לא משלמים. עד גיל 10 משלמים 70%.
יש חדר חתן כלה אך לא ידוע לי מה יש בו.

היתרונות :
נמצא בת"א (שיכול להיחשב גם כחסרון)
מאוד מוקפד מבחינה עיצובית
המטבח של המקום ברמה גבוהה
אפשרות לטבעוני

חסרונות:
יקר
לא ניתן לערוך אירוע חלבי
לימון $$ (מחיר חורף לפני מיקוח)
29/09/13 19:41
288צפיות
לכמות של 250 מוזמנים, באולם הקטן.
יש רישיון עסק
כמה אנשים המקום יכול להכיל- האולם הגדול עד 800, הקטן עד 450 אם אני לא טועה.
האם פועל בכל ימות השנה- כן
מה התשלום כולל, עד כמה שידוע לכם- שכר מלצרים, ברמנים, מנהלי אירוע, מאבטחים, נקיון, עיצוב (מפות ומפיות מרכזי שולחן, חופה יפנית ושביל סאטן), ריהוט אלטרנטיבי, כספת ועגלת מתנות. בר- עוד 17-20 שח לאורח.
מי הקייטרינג העובד עם המקום- יש להם הסעדה של האולם, לא  עובדים עם חברות קייטרינג חיצוניות.
האם יש הגבלה על ספקים- לא
מהם היתרונות של המקום, לדעתכם- קרבה למרכז, מחיר, נראה בסדר גמור, יש אפשרות להפריד אורחים חרדים משאר האולם, אקוסטיקה טובה.
מהם החסרונות של המקום, לדעתכם- אישית אני מעדיפה קייטרינג חיצוני ומוכר על פני שירות הסעדה של המקום (למרות שאין להם בעיה לתת לטעום), יש להם שני אולמות אחד ליד השני (אומנם בנפרד לגמרי אבל אולי זה משפיע), גובים רזרבות עד 5 אנשים לפי ראש, יותר מזה לפי שולחן (12 מנות).
האם יש תוספת של הגברה ותאורה- כן, 5000 ש"ח.
האם יש תוספת עבור אנשי צוות- כן, טיפ 60 ש"ח לשולחן חובה
מה העלות עבור ילדים- לא זוכרת בדיוק אבל נראה לי שהייתה הנחה ממחיר רגיל.
האוכל בלימון מעולה (אני התחתנתי שם)
01/10/13 08:03
105צפיות
קיבלנו המון מחמאות על האוכל.
אפשר לסמוך עליהם ולא לחפש קייטרינג חיצוני במקום אחר.
אם זה השיקול אם לבחור במקום - אפשר למחוק את השיקול לדעתי.

הקומה הרביעית $$$$
30/09/13 09:28
374צפיות
התחתנו בקומה הרביעית לפני כחודש, יום רביעי אמצע אוגוסט אבל המחירים זהים גם לחורף וגם לקיץ
ההבדל המשמעותי הוא בחתונת שישי צהריים, הצעת המחיר שקיבלנו מורידה את העלויות ל- $$-$$$ בערך

יש רישיון עסק

כמה אנשים המקום יכול להכיל - על פי מנהלת המכירות ניתן להכיל 350 מוזמנים, לנו היו 210 אורחים והיה מאוד מרווח ונוח, אני מניחה ש-280 זה אולטימטיבי. המקום סגור ולכן אין הבדל בין חתונת חורף לחתונת קיץ

פועל בכל ימות השנה

מה התשלום כולל  - קייטרינג, בר שלא היה לנו צורך לשדרג כלל (!!), שכר מלצרים, ברמנים וכו', עיצוב, הגברה, תאורה, מסכים, תשלום לאקו"ם וחניה נוספת (המקום מספק חניה אחת ל-60 רכבים, אם צריך חניה נוספת זה מחייב תשלום נוסף שהכנסתי לחישוב מחיר המנה)

מי הקייטרינג העובד עם המקום - המקום שייך לבעלים של קפה נואר ומסעדת סבסטיאן וזה הקייטרינג היחיד שהמקום מציע וזה גם הפלוס העיקרי במקום

האם יש הגבלה על ספקים - אין הגבלה, יש רשימת מומלצים ואם מביאים דיג'יי שלא מופיע ברשימת המומלצים צריך להוסיף בערך 1,000 ש"ח (לטעמי ניתן להתמקח על זה אבל אנחנו בחרנו דיג'יי מהרשימה, צלם בחרנו באופן עצמאי לאחר שווידאנו שצילם בקומה הרביעית בעבר). באופן כללי אני נגד רשימות מומלצים וגזירת קופון על חשבון הזוג ועל חשבון הספקים עצמם, אבל - לעיתים כשהמקום הוא מיוחד או קצת אחר כדאי לבחור ספק שכבר עבד שם בעבר. למשל, בקומה הרביעית צריך דיג'יי שמכיר את הסאונד במקום וצלם שיודע איפה לצלם את הזוג ואת המשפחות.

מהם היתרונות של המקום - הייחודיות שלו,העיצוב, הקייטרינג, ולדעתי (הסובייקטיבית) המיקום שלו (דרום תל אביב), כל החברים הגיעו במוניות.

מהם החסרונות של המקום - החיצוניות של המקום מוזנחת ואף מעט מרתיעה, יש שיאמרו שזה נותן קונטרה מגניבה ביותר למקום עצמו אבל צריך להתחבר לזה, אני בטוחה שהיו אורחים שהרימו גבה. המחיר, ביחס למקומות אחרים הם די יקרים.

האם ידוע לכם על הגבלה מבחינת משך האירוע - לא, נאמר לנו שמשעה 3 לפנות בוקר מתחילים לקפל את המקום. מאחר וזה לא אולם אירועים סטנדרטי עם רחבה מטורפת, ברור לי שמרבית האירועים שם מסתיימים לכל המאוחר ב-1:30 ולכן הם כנראה לא תוחמים את השעות.

האם ידוע לכם האם יש גישה לנכים? - יש

האם יש תוספת של הגברה ותאורה - זה חלק ממחיר המנה שציינתי בכותרת, עקרונית הם מתמחרים הגברה ותאורה ב-2,000 ש"ח (לפני מקח)

האם יש תוספת עבור אנשי צוות - יש עלות לכל מלצר ולכל ברמן, זה חלק ממחיר המנה שציינתי בכותרת. הם לא מבקשים תוספת לטיפ או משהו כזה, זה לבחירת הזוג.

מה העלות עבור ילדים (לפי איזה גילאים) והאם יש הגבלה על האחוזים שהם מהווים מבחינת כמות האנשים באירוע - ילד עד גיל 3 - חינם, 3-13 חמישים אחוז ממחיר המנה ואין הגבלה

האם יש חדר חתנכלה ומה יש בו  - יש חדר חתן כלה מאוד בסיסי, יש שם שולחן, ספה ומראה. האולם עצמו די קטן ולטעמי לא הייתה חשיבות גדולה לשירותים בתוך החדר.

*** המחיר הוא ליום רביעי, ביום חמישי המחיר עולה ב-5%, בימים שני עד שלישי המחיר נמוך ב-5% מהמחיר ביום רביעי וביום ראשון המחיר הוא הנמוך ביותר.

למי מכן/ם שיש שאלות, אפשר לפנות אלי לפרטי בשמחה!
º
אולמות/גני אירועים בשפלה
28/09/13 03:18
79צפיות
חוות אלנבי
29/09/13 19:53
887צפיות
גילוי נאות - אנחנו מתחתנים בחוות אלנבי ביום שישי דרך חוות אלנבי, כך שחלק מהמידע להלן הוא ספציפי לאירוע שלנו ואולי לא מאפיין את כל האירועים שלהם.

רישיון עסק
יש היתר לשימוש חורג, אין רישיון עסק (נמצאים בהסדרה מול הרשות, אבל לא ברור מתי יקבלו).

כמה אנשים המקום יכול להכיל
המקום בנוי על בסיס סגור-פתוח. קבלת פנים בפאטיו פתוח, אוכל וריקודים באולם ממוזג. בקיץ, האולם יכול להכיל בין 240-250 איש (סביבות 20-21 שולחנות של 12 באירוע של מזנונים). בחורף אני מניחה שפחות אם זה אירוע של מזנונים - כדי שהם יהיו בתוך האולם. עם זאת, בקיץ יש אופציה להרחיב את כמות המוזמנים ולהושיב גם בחוץ, באיזור שבו בד"כ נערכת החופה. זה ככל הנראה מה שאנחנו עושים (עם שמשיות ומאווררים, למרות שכנראה יהיה כבר נעים).

האם פועל בכל ימות השנה והאם יש תוספת על קירוי או הצללה
כל ימות השנה. למיטב ידיעתי אין תוספת, אבל אנחנו מתחתנים דרך איזיווד.

עלות מנה בקיץ - בין 300-350 ( אנחנו עושים דרך איזיווד אז זו הערכה לפי חישוב שעשינו).
תשלום על אוכל - תלוי איזה יום ועד כמה יכולת המיקוח שלכם גדולה
בר - אצלנו היה כלול גם בר חוץ די נדיב במחיר המנה. למיטב זכרוני במקרה רגיל, בר חוץ עולה כ - 11 ש"ח פר אורח, אבל אני די בטוחה שאפשר להתמקח. תוספת של קאוות - 6 ש"ח לאורח. אנחנו קנינו קאוות באופן חיצוני ושידרגנו טיפה את הבר בואן גוכים וכמה סינגל מאלט.
תאורה והגברה - לא זוכרת בדיוק כמה, כי אצלנו זה היה כלול במחיר מאחר ועשינו דרך איזיווד.
אקו"ם - אגרה קבועה של 253 ש"ח (זה לא קביעה של האולם אלא של אקו"ם).
עיצוב חיצוני - העיצוב הבסיסי הוא נר במרכז שולחן. יש להם שתי מעצבות שהם עובדים איתן וחבילות עיצוב במחירים שנעים בין 1400-3000 ש"ח ומעלה. אפשר להביא עיצוב חיצוני או לעצב בעצמכם, ויש אפשרות למיטב הבנתי לקבוע תקציב ולנסות לקבוע עיצוב עם המעצבת שיתאים לתקציב. אנחנו החלטנו לעשות את העיצוב בעצמנו.

קייטרינג של האולם.

אין הגבלה. הם נותנים רשימת מומלצים אבל זה לחלוטין בגדר המלצה.

מהם היתרונות של המקום, לדעתכם?
- המיקום - עשרים דקות מת"א אבל כבר הולך לכיוון דרום, למי שבא מאזור הדרום/שפלה.
- מאפשר אירוע שנעשה גם בפנים וגם בחוץ בקיץ, קבלת הפנים נעשית בפאטיו יפה עם פינות חמד שונות.
-תפריט רחב מאוד והמון אופציות. לנו באופן אישי היו כמה הסתייגויות או התלבטויות, ונפגשנו שם עם השף שהיה מאוד נחמד ועזר לנו לבחור והיה מוכן להתגמש. נקווה שהאוכל יהיה טוב גם באירוע עצמו.
- החניה קרובה מאוד למקום.
- מקום עם אווירה היסטורית - הכניסה למקום היא ממבנה היסטורי, דומה למבנים הטמפלרים ב"אחוזה".

מהם החסרונות של המקום, לדעתכם?
- נדע אחרי החתונה אני מניחה....
- נקודה אחת מוזרה - עבור כריות לכיסאות הישיבה הם דורשים תוספת תשלום. אני מניחה שניתן להתמקח איתם על זה (לא ממש חייב אותן, אנחנו התמקחנו וקיבלנו ללא תשלום).

אנחנו מתחתנים בשישי, אז ההגבלה היא שעה לפני כניסת שבת (פחות או יותר). לא יודעת לגבי ימים רגילים, אם אני לא טועה זה עד 01:00 ואחרי כן זה תוספת תשלום.

הכל נגיש לגמרי, כולל שירותי נכים ורמפות (וזה מתוך בדיקה אישית משום שבחתונה יהיו לנו מספר כיסאות גלגלים).

האם יש תוספת של הגברה ותאורה
כן - לא זוכרת מהי (אצלנו זה היה כלול במחיר המנה).

לא. טיפ לפי ראות החתן והכלה.

האם עליכם לשלם על ספקים.
לא בטוחה שהבנתי כוונה - אם הכוונה למנות - למיטב ידיעתי לא (לא נאמר לנו שום דבר על זה).

מה העלות עבור ילדים (לפי איזה גילאים) והאם יש הגבלה על האחוזים שהם מהווים מבחינת כמות האנשים באירוע
ילדים שאינם יושבים בכיסא רגיל אינם כלולים בספירה. ילדים עד גיל 8-9 מחושבים לפי 33% ממחיר המנה, כאשר יש אפשרות למנות ילדים.

יש חדר חתן כלה ממוזג נחמד עם מראה וספות וכיו"ב, אין מקלחת, יש שירותים אם איני טועה. צמוד אליו חדר שבו החתן-כלה והמשפחה יכולים לאכול לפני תחילת האירוע.
שאלה לגבי האלכוהול
29/09/13 20:16
256צפיות
שאלת אותם אם זה בסדר להביא בקבוקים משלכם?

אנחנו שאלנו במייל ליתר בטחון (למרות שזה היה נראה טריוויאלי) וקיבלנו את התשובה המוזרה קצת שמותר להביא עד 6 בקבוקים

כמה בקבוקים אתם מביאים?

ולגבי מנות על ספקים - בדיוק שאלתי את איזיווד בעקבות שרשור שהיה כאן. אין תשלום על מנות לספקים.
כן שאלנו
29/09/13 20:29
228צפיות
נאמר לנו שאין בעיה. אנחנו מביאים 12 קאוות, 5 למברוסקו, 7 ואן גוכים ו-3 וויסקי (אם איני טועה). עכשיו שאני כותבת את הכמות זה פתאום נראה לי יותר מדי....
טוב, זה לא יפה מצידם...
29/09/13 20:37
222צפיות
נראה לי שנעלה את העניין שוב בפגישת תכנון אירוע.
עכשיו הבהלת אותי
29/09/13 20:39
186צפיות
לא שאלנו אם יש הגבלה על כמות בקבוקים. פשוט שאלנו אם מותר, אמרו שצריך להיות סגור וכשר וזהו. לא דיברו איתנו על הגבלה אבל אולי אני לא זוכרת נכון או שהיינו צריכים לשאול?
גם אנחנו לא שאלנו על מגבלה
29/09/13 20:49
154צפיות
רק שאלנו אם מותר להביא והם (טל הבת) ציינה את המגבלה בעצמה.
זה לא נשמע לי כמו משהו שצריך לשאול (לכן גם אנחנו לא שאלנו). אם אפשר להביא מבחוץ לא ברור לי למה שיהיה להם אכפת כמה. אולי אפילו להיפך, זה כנראה חוסך להם אלכוהול שהם צריכים לספק

אם שאלתם ולא ציינו מגבלה לא נראה לי שזה צריך להטריד אותך.
º
תודה!
30/09/13 18:51
162צפיות
º
אופס! הכוונה שאנחנו מתחתנים דרך איזיווד...
01/10/13 11:46
114צפיות
º
01/10/13 15:04
10צפיות
º
אולמות/גני אירועים בדרום
28/09/13 03:19
71צפיות
הערה ושאלה
28/09/13 10:22
318צפיות
לדעתי כדאי במחיר המנה לציין גם כמות אורחים, כי המינימום שמתחייבים עליו מאוד משפיע על המחיר.
ושאלה- האם רלוונטי לציין אולמות שהיינו אצלם רק בפגישה אחת, ולכן יודעים רק מחיר לפני מיקוח?
אפשר לציין את כמות האורחים
28/09/13 23:21
122צפיות
בגוף ההודעה. כל מידע שיש זה מצויין, ואת צודקת שזה פרמטר חשוב שיש להתייחס אליו.
רלוונטי לציין את האולמות שהייתם בהם, ולו פעם אחת.
הרעיון הוא ליצור שרשור עם מספיק אולמות ומקומות לקיום האירוע - גם אם בסוף לא בחרתם בו.
אפשר לציין שהמחיר הוא התחלתי, ללא מיקוח.
תודה
º
אולמות/גני אירועים באזור ירושלים
28/09/13 17:51
60צפיות
הגן במעלה החמישה $$
28/09/13 18:50
251צפיות
מופעל ע"י סקויה וקייטרינג סזאן (יש את האולם ויש את הגן, אנחנו מדברים על הגן).

יש רישיון עסק.
יכול להכיל 200-600 איש ואפילו יותר לפי הפרסומים שלהם (לנו היה 250 איש וזה היה אידיאלי כי אפשר היה להושיב את כולם באזור ההושבה המרוצף ולא על הדשא).
הגן פועל רק במאי-אוקטובר. האירוע כולו תחת כיפת השמיים. תוספת הצללה לאירועי שישי כ-4,500 ש"ח, לא כלול במחיר.
התשלום כולל מחיר מנה, שכר מלצרים, חופה יפנית (ואולי גם עיצוב בסיסי, לא סגורה על זה), מציל לבריכה, שומר, סדרן, מנקה, בר אספרסו. צריך להוסיף 1,850 ש"ח על הגברה (לא יודעת לגבי תאורה כי התחתנו בשישי).
מופעל ע"י קייטרינג סזאן, לא ניתן להחליף.
ההגבלה על הספקים היא על בר אלכוהול ומעצב (אפשר גם להביא לבד אלכוהול ולשלם 350 ש"ח לברמן).

יתרונות:
מחיר נוח יחסית
גן פסטורלי עם הרבה דשא ועצים (לחלק גדול במתחם יש הצללה טבעית)
יש מתחמים ברורים לכל דבר - לריקודים, לאוכל, לפינות אלטרנטיביות בדשא
מקום קלאסי לשישי בצהריים מבחינת אווירה ומזג אוויר (הרי ירושלים, מקום גבוה עם רוח נעימה)
יש בריכה!
מקבלים לילה מתנה במלון מעלה החמישה סמוך לגן

חסרונות:
בסמוך לגן יש אולם אירועים נוסף (של אותה הנהלה), כבר שמענו על אנשים שהתבלבלו והלכו לחתונה הלא נכונה (לא קרה אצלנו לשמחתי!)
הבריכה משמשת כבריכה של הקיבוץ (לא בזמן חתונות) אז התחזוקה של חלק מהדברים בהתאם - הגדרות של הבריכה, המלתחות וכד'.... צריך לשים לב ולבקש לתקן אם יש צורך.
בשל מגבלות רעש לא ניתן להכניס רמקול באס וגם אין אפשרות להוסיף רמקולים נוספים. בהקשר הזה חשוב לציין שלמרות שרמקולים בס זה סטנדרט בכל אירוע, הם מספקים מערכת היקפית ברמה מאד גבוהה ולכן זה לא מורגש ולא משפיע בכלל על האירוע...
עם זאת יש איזשהם מגינים על הרמקולים שמאד משפיעים על סאונד של *להקה* שמנגנת בלייב, ובבוקר החתונה היה ממש ריב עם הגן שיורידו אותם בשביל שהלהקה תוכל לנגן. זה לא היה סימפטי כ"כ ואם יש להקה כדי להסדיר את זה מראש (בסוף הורידו אותם והכל היה בסדר).

הגבלות על משך אירוע: בשישי עד שעתיים לפני כניסת שבת. בלילה אחרי שעה 1:00 כל שעה נוספת 1,500 ש"ח אבל אני לא יודעת אם באמת מקפידים על זה.
גישה לנכים - יש. אצלנו היו אנשים בכסאות גלגלים והיה בסדר גמור.
תשלום על ספקים: מראש נאמר לנו שאנחנו לא משלמים על ספקים והם כמובן מספקים להם מנות (לא פותחים להם שולחן, אבל אין צורך -היו מספיק פינות ישיבה אלטרנטיביות והספקים מעדיפים את זה ככה).
לגבי מנות ילדים אנחנו התמקחנו קצת ונתנו לנו 10 מנות ילדים ללא תשלום, מעבר לזה מחיר מנה רגילה.
יש חדר חתן כלה גדול ונחמד בתוך הגן (ממש בכניסה, מאד נוח!), עם שירותים מרווחים. ללא מקלחת.
יש תעודת כשרות. יש המון חניה. גישה נוחה וקצרה מהחניה.
מתחילה להרגיש את הלחץ
27/09/13 21:09
578צפיות
אומנם בינתיים זאת רק החתונה בקפריסין, אבל בכל זאת זה גם ארוע מרגש בפני עצמו.
קניתי לפני איזה חודש בערך שמלה בסגנון די פשוט שנטי כזה... הייתי ממש נעולה עליה. גם קיבלתי עליה מחמאות למי שהראתי אותה.
לאחרונה מדדתי ומישהו לא ממש אהב ואמר שזה לא מחמיא לי.
גם בן הזוג יהיה לבוש בחולצה אלגנטית ומכנס (אחרי שאני שכנעתי אותו כי הוא רצה ג'ינס וטישירט...)...
ופתאום מתחילות הספקות האם זה מספיק יפה או לא? איך זה יראה בכלל קשור למה שהוא לובש?
נשארו לי עוד כמה ימים עד הטיסה... באזור שלי אין ממש מבחר, אז מה אתם אומרים לנסוע לאנשהו לבדוק או שאני סתם אוכלת סרטים עכשיו?
תשאלי את עצמך
28/09/13 02:29
223צפיות
אם את אוהבת ואם נוח לך עם השמלה - אם את מרגישה איתה טוב.
אם המישהו האחד הזה ערער לך את הביטחון כנראה שדעתו מאוד חשובה לך.
את יכולה להעלות תמונה שלה ואולי תשמעי עוד דעות, אבל אני די בטוחה שאת בעצמך יודעת את התשובה....
אני חושבת שאת צריכה ללכת עם הלב והאהבות שלך ולא של אחרים...
ומניסיון של שנים אני בהחלט יכולה להגיד לך שסף הרגישות שלך עולה בוודאות וההתרגשות עושה את שלה.
אם את רוצה להיות שלמה עם המראה של שניכם תעשו "חזרה גנרלית".
אם לאחר מכן תחליטי שזה ממש לא זה, את עוד יכולה לשנות.
שולחת חיבוקים וחיזוקים
לא הייתי מלחיצה את עצמי למצוא עכשיו שמלה חדשה
28/09/13 19:25
183צפיות
מצד שני לא הייתי לובשת שמלה שאני לא אוהבת...

נורא תלוי האם את סומכת על חוות הדעת של אותו בנאדם ומה המשמעות של הביקורת שלו בשבילך...
אני למשל יודעת שאם אמא שלי הייתה אומרת לי שהשמלה לא מחמיאה אז זה היה פוסל את השמלה, אבל אנשים אחרים - כנראה שלא (בהנחה שאני נורא אוהבת את השמלה). לאלף אנשים שונים יהיו אלף דעות שונות, וצריך ללמוד לסנן אותן.

מחמיא או לא מחמיא זו לא תמיד ביקורת אובייקטיבית והרבה פעמים זה רק עניין של טעם וסגנון.
שמלה בסגנון פשוט ושנטי נשמע לי דווקא ממש אחלה, אבל הכל שאלה של מה הציפיות שלך מהשמלה ומהאירוע עצמו.

לגבי התהיות על הבגדים של הבנזוג שלך - חולצה ומכנס אלגנטים נשמע מושלם, לא הייתי מטרידה את עצמי בתהיות וספקות בנושא הזה.
אל תחליפי...
28/09/13 19:40
170צפיות
שלא היה לחץ היית נעולה עליה.. לכי על זה...
לא להחליף!
29/09/13 08:59
113צפיות
תישארי עם מה שאת אהבת מההתחלה

חוץ מזה תמיד אפשר לשדרג שמלה בתכשיטים ותאכלס מלא כלות מתלבשות בסגנון זה בעוד שהחתנים לבושים אלגנט

כמו שאמרו לפני ההתרגשות והלחץ בהחלט יכולים להשפיע על התחושה שלך בתוך השמלה. בכל חתונה תשמעי מי שיאמר שהוא אהב ומי שלא אהב את שמלת הכלה. על טעם ועל ריח... את אהבת וזה מה שחשוב!
תזכרי משהו חשוב
29/09/13 12:19
148צפיות
זה יראה שונה לגמרי עם השיער והאיפור מסודרים, זה יקפיץ את השמלה
איך לא לאבד את הדירה
27/09/13 01:54
1122צפיות

קיבלתי דירה במתנה

עכשיו כשיש בן זוג אני די חוששת להתמסד

מכירה בחורה במצב דומה, זרמה עם בחור, התחתנו, נכנסו להריון,
ואז גירושים בהם הוא דרש חצי הדירה שלה

הכוונה שלו היתה כמובן שהיא תוותר לגמרי בתמורה על המזונות

אז מה עושים במצב כזה כדי לשמור על הדירה
100% שלי ?

שמעתי שלהשכיר ולשכור - לא תופס משפטית
וזה גם צרות [ אם הדיירים שלי לא ישלמו ]

אז מה כן ? קראתי על פיתרון "נאמנות"
ועוד כל מיני תגובות על כתבה בנושא בעיתון גלובס

אז מה עושים כדי לשמור על הדירה שלי
מחוץ לחלוקה ?

ואין לנו 100% שגם עוד 20 שנה נאהב
º
הסכם ממון
27/09/13 06:19
227צפיות
תתחדשי על הדירה!
27/09/13 08:59
705צפיות
הפתרון הוא הסכם ממון שבו מוגדר באופן מפורש שהדירה היא על שמך ושייכת לך בלעדית, לא חשוב הנסיבות.

זה "לא נעים" ולא רומנטי, על פניו, אבל זה הפתרון למצבים שאת מתארת וחשוב שלבן זוגך תהיה הבנה מלאה של הסיטואציה.
קצת לסייג את השורה האחרונה שלך
27/09/13 09:28
610צפיות
חתונה זה לא 'רק' נעים ורומנטי. זה בהחלט כדאי שיהיה שם , אבל זה גם האירוע עם ההשלכות הכלכליות כנראה הכי גדולות שיהיו לרובנו. מי שמסתכל על זה רק מזווית הסרט של וולט דיסני, נמצא במסלול התנגשות ישיר עם הדבר הקטן הזה שנקרא 'החיים האמיתיים' בעיניי.

אגב - הסכם ממון בעיני הוא לא רק ל'מה יקרה אם ניפרד' הוא 'איך נייצר אווירה רגועה כלכלית שאולי דווקא תוכל להבטיח זוגיות יציבה יותר', כזאת שלא נכנסים אליה חרדות וחששות ברבות השנים.

דירה, בשונה מכסף מזומן, הרבה יותר קל לעגן בהסכם ממון וברישומים. (כסף זה דבר נזיל... משתמשים בו, גם לדברים זוגיים וגם לדברים האישיים. דירה אפשר לרשום ומפה - זהו, היא שלך).

יש לך מכר/ה עורך דין? זה הזמן לשבת לקפה ולהבין את העסק. אפשר גם עם בן הזוג, אם לא בפגישה הראשונה אז אחר כך כשתיסגרי על מה את רוצה, ואחרי שיחה בנושא ביניכם.
לא לכת לסתם עורך דין
27/09/13 11:14
443צפיות
אלא לנוטריון, כי בלי חתמית נוטריון אין ערך חוקי למסמך.
ועדיף לכזה שמתמחה בנושא.
ואספר שבחתונה האזרחית בפריז שואלים אם יש הסכם ממון לצרף לתעודת הנישואים. וככה יש  לו תוקף חוקי  בצרפת.
בדיוק כתבו על זה בכלכליסט
28/09/13 03:20
346צפיות
מה הבעיה לחתום על הסכם ממון?
28/09/13 09:38
443צפיות
והמלצה חמה: לא צריכים לדעת (לפחות לא עד כוונה למיסוד) שיש דירה על שמך.
מה זאת אומרת?
28/09/13 11:02
434צפיות
ברור שברגע שמתחילים לצאת לא לבוא בהצהרות " אה וגם יש לי דירה משלי".. אבל אם את עם בן זוג כמה שנים ואתם עדיין לא מתמסדים ברור שהוא יידע על זה באיזשהו שלב. למשל לי יש דירה שקיבלתי בירושה אז ברור שבן זוגי חשוף לדבר, הוא גם עזר לי בשיפוצים, צבע כדי להשכיר אותה. גם את דמי השכירות חסכנו וממשיכים לחסוך כדי לממן את החתונה. עם זאת הוא יודע על הכוונות שלי לשמור את הדירה על שמי, כך שברגע שחס וחלילה נגיע למצב של פרידה שלא יוכל לדרוש חלק ממנה. יש גברים למשל שיכולים להגיד הנה מחצית מהדירה תהיה לך למזונות, אבל באופן מוסרי זה לא ממש נכון לעשות את זה כי הדירה ניתנה עבורי והוא רק כתוצאה מהנישואים נספח לדירה. אני חושבת שזה משהו נכון לעשות, כמו כן אם גם לו היה איזה נכס הייתי גם לו מציעה "לשמור" עליו למקרה שישתלט עליי השטן, כי אי אפשר לדעת מה יקרה בחיים. היום אנחנו הכי טובים, אוהבים ואכפתיים.. אבל לפעמים בחיים קורים דברים לא צפויים...
מה לא היה ברור?
28/09/13 11:10
307צפיות
אין עוררין על כך שכדי להבטיח שמירת הנכס שקיבלה, יש צורך בהסכם ממון, כן?

האם לספר על הנכס לבן זוג? זו כבר בחירה אישית. המלצה שלי, אין צורך לספר אלא אם כן יש כוונות למיסוד הקשר.
מחצית מהדירה תהיה לך למזונות
28/09/13 11:15
340צפיות

לא הבנתי, האם במקרה של פרידה, ברגע ואם יש לי דירה, הוא ישלם לי
מזונות מופחתים כי יש להם "מדור" ? או שבכל מקרה ישלמו על "מדור"?

ממה שאני הבנתי, במקרה ההוא, דרשו או חצי מהדירה \ ללא מזונות כלל

אל תבני רק על רישום הדירה על שמך
28/09/13 14:39
309צפיות
אם אין הסכם שמבהיר שאין לו שום טענה בדירה ולא משנה כמה זמן תהיו נשואים, הוא עדיין יוכל לדרוש חצי ממנה. זה בדיוק מה שעושה הסכם ממון, מפיג ערפל משפטי שכזה, או לפחות מקשה מאוד על עורכי דין קשוחים בעתיד לנסות מהלכים כאלו.

*וכן, זה עיסוק מבאס כחלק מההכנות לחתונה. ברור!
הגעתי מהראשי- וגם אני ממליצה רק על הסכם ממון
30/09/13 09:18
153צפיות
שום פתרון אחר לא ימנע אי חלוקה של הדירה לאחר החתונה, ואם, ח"וח, תתגרשו הוא יהיה זכאי למחצית גם אם הדירה רשומה על שמך!
אז עד כמה שזה אל נעים אני מציעה הסכם ממון שיקבע מפורשות שכל מה שהבאתם לנישואין שייך לצד שמביא.
אני עשיתי זאת עם בן הזוג (לי הייתה דירה- לו כסף), זה לא "נעים" לשים לפעמים דברים על השולחן אבל זה היה ברור לשני הצדדים שצריך לפתור את זה.
אנחנו נשואים 9 שנים, עם ילדים, וטפו- טפו- אני עדיין שמחה שפתרנו את זה מראש.

מה שהציעו לך- לגבי "לא לגלות לו" על הדירה או לרשום אותה על שמך- לא תופס בעת גירושין. הוא תמיד יוכל לתבוע חצי וגם יקבל...
הכגוונה ב"לא לגלות"
02/10/13 14:00
17צפיות
שלא צריך לרוץ לספר ישר לכל בחור שיוצאים איתו שיש דירה על שמה. אם זה הולך לכיוון מיסוד- אז לספר.

להבין את המשמעות מאחורי הכתוב לא מזיק.
בדרך כלל זה קורה הפוך, האישה היא שדורשת
30/09/13 10:13
126צפיות
ומקבלת חצי מהדירה\רכוש של גבר גם אם היה לפני החתונה. אני מציעה להתייעץ עם עו"ד ולנסח הסכם ממון לפני החתונה. כמובן את צריכה להיות מוכנה להתמודד עם ההתנגדות שלו, כי לא כולם מתלהבים מהסכמי ממון וזאת עוד בלשון המעטה.

(ולכל הגברים שקוראים פה: תקראו טוב את ההודעה הזו ותלמדו ממנה. אל תהיו תמימים ומטומטמים ותעשו הסכם ממון כדי לא להדפק במקרה של גירושין).
גם אני נמצאת במצב הזה
30/09/13 10:38
141צפיות
אני כרגע קניתי דירה ועוד דירה (כרגע בבנייה) ההורים נותנים לי.
אצלי ההורים אמרו שברגע שאני מתחתנת הם מחייבים אותי להסכם ממון.

הבנזוג שלי מודע לעניין, יודע שההורים מחייבים ככה זה פחות פוגע בו מאשר אני הייתי רוצה את ההסכם על דעת עצמי.

מהמשפחה שלי למדתי שאין 100% בחיים, אבל ברגע שיש נכסים ובני הזוג אינם נכנסים באופן שווה למערכת היחסים צריך לדאוג לבטח את הצד שהביא יותר.
הסכם ממון ו..
30/09/13 10:45
118צפיות
אם יש לך הורים בתמונה
ולא נעים לך
את בהחלט יכולה לבקש ממהורים להיות אלה שהציבו את התנאי
ושאת מסכימה עם זה גם..

בשום אופן לא כדאי להסתיר... זה גם לא יתן לך הרבה..

רק הסכם ממון!!!
º
מוזיקה, צילום ואטרקציות 26/09
26/09/13 19:05
88צפיות
המלצה לצלם וידאו
26/09/13 11:59
397צפיות
היי בנות,

סטילס יש, אמור היה להיות גם וידאו, נכון לעכשיו אין:(

יש לכן המלצה על צלם וידאו סביבות ה-3000 ש"ח?

תודה!
תבדקו את חן מכלוף
27/09/13 11:23
263צפיות
יודעת לתת המלצה ממקור ראשון - אנחנו מאוד מאוד מרוצים ממנו
http://vimeopro.com/makhluf/wedding
º
יקר:(
27/09/13 11:55
124צפיות
בדקת איתו??
27/09/13 12:05
289צפיות
כי אנחנו שכרנו את שירותיו במחיר שהוא סדר גודל מה שכתבת למעלה....
זה היה לפני שנה אז אולי הוא העלה מחירים, אבל אם לא בדקתם ישירות איתו - שווה להתקשר ולברר.
º
דיברנו איתו, העלה את המחיר..
27/09/13 13:20
150צפיות
º
אסף רביבו
27/09/13 14:26
666צפיות
נסי לפנות לאביחי וקסלר...
27/09/13 17:14
271צפיות
מצלם DSLR
ועובד מדהים!!

כמובן שגם מליצה בחווווום על צחי אשר אבל כלל לא הטווח המחיר הנ"ל...
מזל טוב
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
אביחי מספר אחת!
27/09/13 17:33
83צפיות
תודה רבה, אשמח להמלצות נוספות...
28/09/13 01:21
132צפיות
מכירה את אביחי. אכן עושה עבודה מצויינת:)
לא יודעת אם הוא נמצא בטווח המחירים
28/09/13 02:24
163צפיות
אבל שווה לבדוק את משה עמר videoart israel
בהצלחה
צור ליבנה המהמם
29/09/13 11:04
102צפיות
נכון לשנה שעברה-היה בטווח המחירים הזה
ריקוד חתן כלה
27/09/13 14:36
368צפיות
עוד שאלה אולי קצת מטופשת, אבל... למה עושים את זה?

אני לא חושבת אמנם שיש בזה משהו רע, אבל אף פעם לא הבנתי מאיפה זה מגיע. זה אירוע, לא הופעה...

בנימה קצת יותר אישית - אנחנו רוקדים סלסה כמה שנים on and off, אבל לרגע לא עלה בדעתי לרקוד ושכולם רק יסתכלו עלי. לפני כמה זמן ההורים ביקשו שנעשה להם הדגמה ונורא התלהבו. אמרו שאנחנו חייבים לעשות ריקוד כזה בחתונה. אני לא בטוחה מה לעשות (זה רק נחמד שאם נחליט שכן עושים, אנחנו יכולים גם לעשות משהו יחסית ספונטני).
מה שמתחשק
27/09/13 15:18
211צפיות
אני באמת חושבת שזה עניין של העדפה ורצון.
יש "מנהגים" שהשתרשו בצורה כזו שהרבה זוגות פשוט עושים אותם, כאילו זה חלק מהותי מהטקס.
באופן אישי, אני אוהבת את הגישה שלך -  את בודקת לגבי כל משתנה באירוע הזה האם הוא מתאים לכם או לא.
אני לא מכירה את השורשים של "ריקוד החתנכלה", אולי זו מסורת אמריקאית.. אבל בשורה התחתונה, זה היום שבו אתם מתחתנים, ולכן אתם צריכים לעשות מה שנראה לכם מתאים. לכם. לא לאורחים. לנו, לדוגמא היה נורא חשוב לשלב את השיר "אהבה בת 20" של יוסי בנאי בחתונה, ידענו שאנחנו רוצים לרקוד לצליליו, ממש כמו שעושים בבית, ולכן זה היה חלק וזה היה נחמד מאוד. יש משהו בריקוד צמוד צמוד שמאוד מתאים ליום הזה - יכולתי לרקוד איתו לנצח(: לגבי ריקוד הסלסה - אני חושבת שזה מקסים, כי זה מה שאתם עושים ואוהבים ואם תרצו לרקוד גם בחתונה, ממש לכו על זה. ותהנו מזה. אבל אם זה נגרר להיות "מופע" לאורחים, אני מסכימה איתך, יש בזה משהו קצת מצחיק. האורחים שלכם לא צריכים בידור, הם לא יוצאים לערב הווי. הם יבואו לחגוג איתכם. ולכן, נסו לחשוב מה ממש בא לכם. בכיף. אתם יכולים לתכנן משהו ואז להחליט במקום אם לרקוד או לא. גם ספונטניות זה נפלא. ואם יצטרפו אליכם, זו בכלל תהיה חגיגה. יש לכם עוד זוגות חברים שיודעים לרקוד סלסה? אם כן, אולי תשמיעו כמה שירים שתוכלו לרקוד בהתחלה ותהיה לכם מסיבונת סלסה, אין לי ספק שזה יסחוף גם את השאר. לגבי להכין ממש ריקוד - זה כבר ממש אישי ותלוי בכם. באופן אישי, זה היה מביך אותי קצת ולא סביר שהיינו עושים את זה, אבל אם נראה לכם שתהנו מזה - אז למה לא?
בהחלט קשור להשפעה חול"ית
28/09/13 02:40
127צפיות
כמו גם מנהגים נוספים - מנהג טבעת האירוסין לדוגמה לא היה בזמן שאני התחתנתי.....

אבל, זה כל הכיף, לא?!
לוקחים מה שרוצים ועושה טוב
גם אני בדעת יעל. אם זה מתאים לכם לאופי האירוע ומשתלב טוב עם המרכיבים שלו ואתם בכל זאת בוחרים לשלב ריקוד, זה מעולה.
אם זה נראה לך מיותר, ותרי על זה.

אגב מסורות של ריקודים - פה מתחילים בריקוד חתןכלה, אחרוה זה הכלה רוקדת עם אביה ואחר כך החתן רוקד עם אמו...
ויש עוד הרבה מאוד דברים נחמדים שקשורים לנושא - הידעתם שלחתן מותר לרקוד רק עם האמהות והשושבינות? אסור לו לרקוד עם בנות אחרות שמגיעות לאירוע....
אבל שוב, יש כאלה שמקפידים יותר ויש כאלה שפחות. ריקוד אבא-בת למשל מאוד חשוב להם - אפילו במקרים רבים יותר מריקוד חתן-כלה.

אני חושבת שבעבר זה היה די מקובל
28/09/13 21:42
78צפיות
בארץ שהכלה רוקדת עם אבא שלה. היום פחות. וזכורות לי לא מעט חתונות שהחתן רקד עם אמא שלו :) לפחות בצד המצרי של המשפחה
באמת עושים מה שמתחשק
27/09/13 16:24
132צפיות
אני מכירה אנשים שלא עשו ריקוד ראשון מאף סוג, שעשו  ריקוד מושקע שהופך מסלואו למשהו מגניב וכמובן סתם ריקודי סלואו.
אנחנו בחרנו בסלסה כי לא רצינו "ריקוד פוצי מוצי" ומצד שני רצינו משהו שייפתח את המסיבה ויביא את כולם לרחבה.
גם אני חששתי מה"לרקוד וכולם יסתכלו עלי" אבל בתכס מילא כולם יסתכלו עליך ויהיו סביבך כל הזמן אז למה שזה לא יהיה גם בריקוד שאת מרגישה בטוחה לגביו ?

תהיי שלמה עם כל מה שתבחרו - זה הכי חשוב
אנחנו עשינו את זה רק בשביל התמונות
27/09/13 16:45
828צפיות
אנחנו עשינו את זה רק בשביל התמונות
שנינו לא ממש אוהבים לרקוד ומ-א-ד הובכנו מהמעמד הזה! עם זאת בעיני זה מנהג חמוד, ומכל המנהגים שהשתרשו בהקשר של חתונות, דווקא ריקוד של הזוג הנשוי הטרי נראה לי הכי טריוויאלי...

אנחנו תכננו לוותר אבל חברה שהיא מורה לריקוד הציעה לעזור לנו, והצלם המליץ בחום שלא נוותר כי יוצאות תמונות מאד יפות... בתור מי שהיה מאד חשוב לה הגיוון של התמונות (וכמה שיותר - יותר טוב!) הטיעון הזה שכנע אותי (כמה מהתמונות האהובות עלי צולמו בסלואו!)

אם אתם נהנים לרקוד, אז למה לא? אף אחד לא באמת חושב שזו הופעה (למרות שיש זוגות שלוקחים את זה כמה צעדים קדימה ), אנשים פשוט מוקסמים ורוצים לתת את הבמה לחתן ולכלה. אני לא חושבת שזה יהיה מורגש בחסרונו אם לא תרקדו ולדעתי אף אחד לא מצפה ממכם לעשות שואו, אבל בעיני יש בזה משהו אישי ומהנה ואני בעד.
וכרגיל באג מעצבן
27/09/13 16:54
255צפיות
ועכשיו גם יראו את התמונה...
ויש גם רגעים כאלו
27/09/13 20:38
700צפיות
ויש גם רגעים כאלו
שכחתי כמה כיף זה היה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא מאוד חינני, אבל מאוד מאוד כיף
תמונה מהממת!
27/09/13 21:09
169צפיות
אותטנית ומרגשת! איזה כיף! (ודווקא מאד חיננית!)
הכי חיננית בעולם
27/09/13 22:37
127צפיות
את literally מרחפת!
לא חינני? חינני אחושילינג!
29/09/13 18:31
66צפיות
תמונה הורסת, הלוואי ויכולתי לרחף ככה בריקוד...
º
01/10/13 14:51
4צפיות
אותי זה מביך
27/09/13 19:46
336צפיות
כמה שפחות להיות 'במרכז האירוע' ושפשוט יהיה אירוע שמח וכיפי לכולם. הקטע בו הזוג רוקד צמוד ושכולם מסתכלים תמיד נראה לי לא קשור, אינטימי, צ'יזי, קיטשי, you name it.
ברור שיש זוגות שזה חלום שלהם. שיעשו מה שבא להם, זאת חתונה שלהם. אני אומר מה אני מרגיש עם זה גם כאורח ובטח כמתחתן עתידי.
אני באותה דיעה
28/09/13 09:55
197צפיות
אני הכי לא אוהבת להיות במרכז העניינים..
חשבתי שאם כבר עושים ריקוד "סלואו" אז אפשר לבקש מהדיג'יי שזה יהיה השיר האחרון לפני שסוגרים את המוזיקה, כשנשארים רק החברים הקרובים ומשפחה קרובה.
יצא לי להיות בחתונה כזו שככה סיימו את האירוע והיה מאוד מרגש.
ככה תהיה לי הזדמנות לפחות לשים את השיר האהוב עלינו sail away של דיוויד גריי :)
º
רעיון יפה (ושיר טוב )
28/09/13 12:58
43צפיות
זנ מה שאנחנו עשינו
30/09/13 15:52
46צפיות
ויצאו תמונות מקסימות של דברי אהבה מפי שיכורה...
תודה על התגובות
28/09/13 17:09
150צפיות
ואחלה תמונות

האמת שבשביל תמונות אנחנו יכולים לרקוד עם עצמינו בצילומים המקדימים (בתקוה שלא יהיו פשלות עם תזמוני השיער-איפור ויהיה מספיק זמן למקדימים...). יש לנו כמה חברים שיודעים, הבעיה היא שכל אחד ברמה אחרת. יש כאלו שיודעים ברמה מאד בסיסית או בסיסית+ ויש כאלו שהיו במה שנקרא בשיעורים "רמת מאסטר", אבל לא רקדו כבר כמה שנים. יש גם כמה בנות שיודעות לרקוד אבל אין להן בן זוג אז זה לא עוזר

הייתה מחשבה על להתחיל ריקוד רק אנחנו ולהגיד לחברים שיודעים להצטרך באיזשהו שלב, אבל מצד שני נראה לי שרוב האנשים יפרשו את זה כסימן לזה שכולם מוזמנים לבוא לרחבה ואז כל העניין קצת הולך לאיבוד.

מסובך מאד
למה שלא יצטרפו?
28/09/13 21:58
86צפיות
גם זוגות שלא באמת יודעים סלסה שיצטרפו וירקדו בזוג איך שבא להם, זה נחמד ולא מפריע. כי כאמור זו לא הופעה.

אני יכולה להבין למה זה מביך אבל אם את הולכת לרקוד בעצמך אז כנראה שאת מתחברת לזה.

גם אני רקדתי סלסה בעבר ובעיני בריקוד זוגי כזה יש מעין תקשורת ללא מילים בין הרוקדים וזה מאד יפה ומטאפורה לזוגיות, צריך להבין למה הצד השני מתכוון דרך התנועות, מה מתאים לו לעשות עכשיו וכן הלאה, להתרכז בו בלי לדבר.
זה בטח כך גם בסגנונות ריקוד זוגיים אחרים

לעשות ריקוד ספונטני נשמע די מגניב בהקשר הזה, כדאי להתאמן קצת בבית לפני, לא כדי לבנות כוראוגרפיה דווקא אלא כדי להסיר חלודה.
אני גם לא מתה על זה, אבל...
28/09/13 18:23
143צפיות
אמרתי לבן הזוג, שאני לא נכנסת לחופה עם שירים דביקים, ובטח לא רוקדת סלואו עם שיר דביק. אם כבר, אז משהו קליל יותר בסגנון פרנק סינטרה, ואז זה כבר הופך למשחק, ולא להבעת פיזיות מול כולם. מבחינתי שירקוד איתי ככה במטבח (מה לעשות שהוא לא רוקד?)
אנחנו ויתרנו על הריקוד..
29/09/13 11:24
120צפיות
הרעיון שאני ובעלי נהיה לבד ברחבה ונרקוד סלואו (אנחנו לא יודעים ריקודים מגניבים אחרים ) מאוד הביך אותי...
לכן ויתרנו וישר התחילה מוזיקה קצבית וכולם ניגשו לרחבה.

נכון, אין תמונות מהרגע הזה, אבל זה לא כזה מזיז לי :)
זו העדפה אישית שלכם.
אשמח להמלצות על צלם חתונה בירושלים
28/09/13 15:46
125צפיות
אנחנו מתחתנים באמצע נובמבר, אשמח להמלצות על צלם בירושלים.
תודה :)
שלום-התייעצות צלם בחיפה
01/10/13 06:26
72צפיות
האם מישהי מכירה את בן אייזנברג בוטיק צילום?
אנחנו חושבים עליו ופשוט קשה למצוא עליו המלצות
תודה
º
דוקא יש בmit4mit, מתחתנים.. חפשי בגווגל
01/10/13 08:31
541צפיות
º
כן את זה ראינו-רצינו לשמוע עוד חוות דעת
01/10/13 08:42
65צפיות
מחפשת צלם לחתונה של חברה
02/10/13 14:30
36צפיות
טוב, אז אני ותיקת הפורום אם כי לאחרונה פחות נכחתי

החברה הכי טובה שלי מתחתנת בסוף החודש ולצערי עוד אין צלמים.

מדובר בחתונה די קטנה (סביב 150) באזור תל אביב, החבילה שהיא מחפשת זה צלם סטילס אחד (עם אופציה לעוד אחד רק בשביל ההתארגנות של החתן- כלומר בשעות הבוקר), צלם וידאו, ואלבומים (1 להם, ו2 להורים).

מבחינת תקציב הם די מוגבלים, הם בדקו כמה אבל לא הצליחו למצוא מישהו שעונה על החבילה הזו במחיר הגיוני (למשל, היה מישהו שאהבו מאוד אבל הציע רק שני צלמים סטילס ואלבומים ב7500 ככה שעם הוידאו זה יוצא כבר יותר מדי בשבילם, וגם הם לא צריכים עוד צלם...)

אני אשמח לכל הפנייה תודה מראש
(אני מקווה שהשרשור יקפוץ )
º
מחפשים מקום ואוכל 26/09
26/09/13 18:57
66צפיות
מקום קטן ל150-180 מוזמנים
26/09/13 18:25
217צפיות
באיזור חיפה-קריות..יש המלצות?
המומלצים הקבועים
27/09/13 14:30
254צפיות
שתי אופציות בבית אורן - פיין קלאב ובקתה ביער. בקיץ אני חושבת שהם קצת ותר בעייתיים עם מספר אורחים מינימלי (לא יודעת לגבי הבקתה, בפיין לדעתי רוצים מינימום 200), אבל בחורף (או מעבר) הם גמישים יותר
ומתאימים מאד.

בנוסף, שמעתי הרבה המלצות על מסעדת פלמר. לא מכירה אישית, ולכן לא יכולה לתת המלצות / הערות נוספות.

וכמובן, הכי יעיל - חיפוש בפורום. היו כאן לא מעט הצעות כאלו.

בהצלחה, ומזל טוב!
לא יודעת אם יש בעיה בחיפוש
27/09/13 20:47
113צפיות
אבל כל ערך שניסיתי לחפש נותן לי תוצאות עד 2007-2008 בערך
יכול להיות
27/09/13 22:50
106צפיות
אבל תנסי לעשות חיפוש מתקדם ולסדר לפי תאריך... לי זה בד"כ עובד.

ואם לא - תנסי לשנות מילות חיפוש. "חתונה קטנה חיפה" "חתונה צפון" וכו'..... או אפילו אחד מהספציפיים שכתבתי ומהשרשורים תראי כבר עוד שמות
גן הורדים
29/09/13 12:25
226צפיות
אנחנו שוקלים ללכת לראות את המקום... באינטרנט זה ניראה מדהים! אבל.... אני במקור ראשלצית ויש לי בראש את גן הורדים העתיק עם תדמית של אולמי בונבון...

חברה אמרה לי שהיא היתה לפני חצי שנה ושהיה מעולה והאוכל היה מצויין

אבל באינטרנט אני מוצאת תגובות לא כל כך טובות על האוכל והאוכל חשוב לי מאוד

אז

מי יכול לתת תגובה על המקום כאורח או מארח או זוג מתעניין

תודה חמודים/חמודות
שבוע טוב
המקום שופץ לגמרי לפני כמה זמן
29/09/13 14:02
163צפיות
והוא ממש לא בונבוני, אלא מקסים ואיכותי עם אוכל אחלה ובכלל נותן "פייט" לכל הגנים המפונפנים באזור..
ממליצה לכם ללכת לראות אותו
אנחנו התחתנו שם לפני חצי שנה
29/09/13 15:09
156צפיות
המקום מקסים!
גם אני במקור מראשון וגם לי היתה סטיגמת אולמי בונבון, אבל הגענו אליהם דרך איזיווד ולא התאכזבנו.
לפי דעתנו (הלא אוביקטיבית בכלל ) המקום מהמם, קיבלנו המון מחמאות על האוכל ועל הבר.
מוזמנת לפנות במסר אם יש לך עוד שאלות...
גם אני במקור ראשל"צית
29/09/13 15:27
117צפיות
ומאוד שותפה לתחושות שלך ובגלל זה לא חשבתי על המקום כי הוא הזכיר לי את הבר מצווה שעשו הבנים מהכיתה שלי שם
מאוד קשה לי להתנתק מהאיימג' הזה
אנחנו מתחתנים שם בקרוב
29/09/13 15:59
142צפיות
אני ממש מבינה אותך לגבי התדמית, אני בכלל לא רציתי ללכת לראות את המקום רק מהאימג' שהיה לי בראש אבל כשהגענו לשם הוקסמתי.
המקום עבר שיפוץ רציני לפני כשנה, והוא נראה נהדר, ממש ירוק ופורח.

בנוגע לאוכל- המנות שלהם הן די סטנדרטיות ואין שם איזו גאונות קולינרית, התפריט שלהם הוא לא עצום וזה בעיני דווקא יתרון. לי אישית לא הפריע שהמנות לא מתוחכמות מדי כי בסופו של דבר הן אמורות לקלוע לטעם של כולם, ולנו אישית היה יותר חשוב הביצוע של המנות.
יצא לנו להיות גם בערב טעימות מאורגן וגם בטעימות מתוך אירוע ואני יכולה לומר שהייתה די אחידות ברמת הביצוע בין הטעימות לארוע (לא טריוויאלי בכלל).
בטעימות נתקלנו  בכמה סלטים שלדעתי היו עשויים לא טוב, אבל היו מספיק כאלו שאהבנו והכנסנו לתפריט, וגם יש מקום להכניס הערות ובקשות ספציפיות לשף.
הראשונות והעיקריות היו עשויות טוב לדעתי, והתוספות היו בסדר.
סה"כ לדעתי האוכל היה טוב (שוב לא ברמה של מסעדת גורמה, אבל יחסית לאוכל של חתונות).

אם יש לך שאלות נוספות אני אשמח לעזור לך, דיווח אמיתי מהשטח יתקבל בעוד פחות משלושה שבועות

תוספת קטנה-בנוגע לבר
29/09/13 16:06
117צפיות
אני לא יודעת כמה העניין של האלכוהול חשוב וקריטי לכם, אבל אצלנו יש המון פיינשמקרים בנושא האלכוהול (טוב גם אנח והבן זוג אוהבים אלכוהול טוב) ולכן תכננו לשדרג את הבר בצורה מאוד רצינית בצורה עצמאית.
אבל במעמד חתימה החוזה הם שידרגו לנו את הבר לבר הפרמיום שלהם, ומעיון קצר הבנו שאין צורך לשדרג את הבר בכלל (חוץ מכמה בקבוקי סינגל מאלט שאנחנו מביאים), כך שמבחינתנו חסכנו המון כסף על הבר.
לא יצא לי להיות לאחרונה
29/09/13 17:13
107צפיות
אבל הבנתי שהמקום עבר שיפוץ והוא ממש יפה (מישהי מהעבודה התחתנה שם לפני שנה ולא יכולתי להגיע, אבל שמעתי ביקורות טובות).

בלי קשר,
לפי האתר של משרד הפנים, אין למקום רישיון עסק...
http://www.moin.gov.il/OfficeUnits/BuildingSupervi...
אם זה שיקול מבחינתכם.
º
תודה על התגובות- נלך לבדוק ואעדכן!
29/09/13 23:26
23צפיות
קצת שאלות כלליות
28/09/13 20:55
335צפיות
היי לכולם!
התחלנו לחפש אולם לאיזור אפריל- מאי באיזור חיפה והקריות. ראינו אולם אחד שאמור להיפתח בתחילת אוקטובר ובאנו כדי לראות קצת איך העסק עובד.
כל מה שהנציג עשה זה לתת לנו תפריט אוכל, לומר את מחיר המנה ולהראות תמונות של האולם.
ככה זה עובד בד"כ? לא מקבלים משהו מפורט יותר?
בדר"כ אומרים מה המחיר למנה כולל
28/09/13 21:24
181צפיות
האם כולל תאורה/ הגברה/ עיצוב/ בר (לנו ברוב המקומות נתנו תפריט של הבר)/ מסכים/ שכר עובדים/ ניקיון שירותים/ מאבטחים...
אם המחיר למנה לא כולל את הנ"ל- הם בדר"כ אומרים כמה כל אחד מהם עולה.
בדר"כ גם מספרים קצת על האולם (למשל- יש לנו חדר חתן כלה שכולל כך וכך, הקייטרינג שלנו הוא כזה וכזה...)
כדאי לבוא עם רשימת שאלות ולשאול את מה שהנציג לא מציין.
אני תמיד ממליצה
29/09/13 00:05
161צפיות
לזוגות לקחת חוזה לקריאה בבית, וזאת בכדי לראות אם אין כל מיני הפתעות שבלחץ הפגישה מול נציג המכירות ו/או מעמד החוזה אפשר לפספס.
אני מניחה שבשל העובדה שהמקום עדיין לא פתוח ולא התקיימו בו אירועים אין להם כל כך מה להראות.
יש בזה יתרונות ויש בזה חסרונות. אני מאמינה שעם כל הלחץ של להיות ראשונים (או ראשונים יחסית) במקום חדש יש גם את העובדה שלרוב הם יצאו מגדריהם בכדי לספק אתכם וליצור שם טוב לעסק שלהם.
לא לכולם זה מתאים....
במקרה כזה גם מומלץ האם לבעלים ולצוות יש ניסיון עבר בניהול גני אירועים. אם הבעלים ותיקים בשוק, סף הלחץ יורד, אבל גם אפשר לבחון את ההתנהלות והיחס שלהם בגני האירועים האחרים שברשותם. זה מוסיף עוד נקודת מבט.
בהצלחה

משהו נוסף...
29/09/13 00:07
96צפיות
במקרה כזה הייתי גם מכניסה לחוזה את נושא רישיון העסק ורישיון הפעלה. דווקא בגלל שהמקום חדש וסביר להניח שעדיין אין לו את כל האישורים המתאימים.
זאת בהנחה, כמובן, שאתם עוברים לשלבים היותר מתקדמים בעסקה.
בירור מחירים של אולמות
29/09/13 09:50
130צפיות
האם מקובל מצד האולמות לתת מחיר ראשוני בטלפון או שחייבים להגיע לפגישה עם האולם כדי לקבל מחיר למנה?
תלוי במדיניות האולם. היה מקום שמאוד מאוד
29/09/13 09:59
114צפיות
התעקשתי לקבל הצעת מחיר בטלפון, כי הוא מרוחק יחסית ממני ובאמת שאני לא חושבת שיש טעם להשקיע זמן, דלק, אנרגיה וכו' בלהגיע למקום שהוא בכלל לא בתקציב, ובסוף אחרי מסכת שכנועים הסכימו.. היה קצת לא נעים ואני חושבת שזה לא מכבד אותם ואת הלקוח.  
מלבד זאת אישית לא נתקלתי במקומות שלא הסכימו לתת הצעה (ובררתי בכ5-6 בטלפון). כמובן שזו הצעה כללית וראשונית שלא כוללת המון דברים אבל היא בהחלט מראה כיון ואם יש בכלל על מה לדבר..
הניסיון שלנו
29/09/13 14:50
90צפיות
חיפשנו רק אולמות בתל אביב,
לא הסכמנו להיפגש עם אולם שלא אמר לנו מחיר בטלפון,
מניסיון המחיר שאומרים בטלפון הוא בין 20 ל-50 ש"ח פחות מהמחיר האמיתי - קחי בחשבון.
הפתרון הוא
29/09/13 19:18
45צפיות
לבקש הצעת מחיר במייל.
אין שום סיבה לא לקבל אינפורמציה ראשונית במייל או בטלפון. חבל על הזמן הן של הלקוח והן של הספק.
מי שלא מוכן לתת אינפורמציה, מסתכן שהוא מאבד לקוחות פוטנציאלים.
אז זהו שזה עדיין מבלבל
30/09/13 08:55
31צפיות
אני מתחילה לקבל הצעות מחיר שממש קשה להשוות ביניהן
למשל מחיר כולל שכר מלצרים ולא כולל מע"מ מול מחיר שכולל מע"מ ועיצוב
ולא יודעת מה
חבל שאין מחירון לוי יצחק לאולמות אירועים!!!!
באמת מעצבן שאין שקיפות במחירים!
30/09/13 20:00
20צפיות
למה אין את המידע הזה באינטרנט?
תבני דו"ח אקסל
30/09/13 21:47
21צפיות
או שתחפשי אחד מוכן - יש המון כאלה מסתובבים!
תפרקי כל הצעה לגורמים - זאת אמנם עבודה קצת מייגעת אבל זה שווה בהחלט את ההתעסקות (זה עוד כלום לעומת סידורי הושבה )
חוזה הרבה יותר מפורט לרוב וכולל בתוכו את כל פרטי העסקה ולכן אני מתעקשת על קבלת חוזה מראש (בנוסף להצעת המחיר, אם ניתנה כזאת).
את תראי שלפעמים בתחילה המחיר נראה גבוה אבל הוא סופי, בניגוד למקומות אחרים שהמחיר שמוצג נמוך אך כולל פריטים בסיסיים בלבד. ואם עושים את כל שכלול התוספות מגיעים למחירים גבוהים יותר ממהצעות הגבוהות.
רק לשם הדוגמה - קיבלתי לא מזמן הצעת מחיר עם מחיר X. באמת שהמחיר היה סבבה כי הוא כלל בתוכו כמעט את רוב המרכיבים - אפילו תאורה והגברה. הייתי ממש מרוצה כי זה עמד בתקציב של הלקוחות שלי.
כשקיבלתי את החוזה (כי ביקשתי אותו לפני שממשיכים הלאה) גיליתי שיש להוסיף על המחיר "שכר מלצרים". לא רק שהסעיף הזה מקפיץ לי את הפיוזים בדרך כלל, הוא גם הקפיץ את המחיר לכזה שהלקוח לא רצה לשלם.
בקיצור, צריך לנסות לקבל את התמונה המלאה לפני שמקבלים החלטות. גם חמישה שקלים לאורח (שלפעמים זה נראה "שולי") הופך לסכום לא מבוטל כשמדובר בחתונה גדולה ושנוספות כל העלויות הנוספות לאירוע.
מחפשת מקום ל-120 איש באיזור תל אביב
29/09/13 23:31
81צפיות
יש דבר כזה?

אשמח לקבל המלצות!
בטח שיש, לא מעט....
30/09/13 09:08
85צפיות
אבל כדאי שתתני לנו כיוון של תקציב ושל סגנון שאתם מעדיפים. השאלה כללית מדי...
מהו טווח המחירים?
30/09/13 13:10
63צפיות
ראשית תודה על העזרה.

אין לנו מושג מהו טווח המחירים הקיים ולכן עוד לא החלטנו על תקציב.
אני מבינה שככל שהארוע קטן יותר - המחיר למנה יהיה גבוה יותר.
300 ש"ח נחשב למחיר סביר היום? או שהמחירים כבר עלו הרבה מעבר לכך?

יש המון מקומות קטנים..
30/09/13 10:58
116צפיות
באו - אנחנו מתחתנים שם :)
היינו גם ב:
שבע
גלריית מאירהוף
איסט
חוות אלנבי
מקום יפה בחרתם
30/09/13 13:18
75צפיות
תודה על העזרה!
תודה!
06/10/13 12:43
19צפיות
שהיה לכם בהצלחה במציאת מקום.. שום דבר לא מושלם.. זה קשר למצוא מקום שעונה על כל הבקשות שלך
לפעמים פשוט צריך לוותר ולהתגמש קצת...
|*|נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"
25/09/13 15:59
31צפיות
אחרי ששרדנו את גיל ההתבגרות של הילדים, יש לנו עסק עם בוגרים. סטודנטים, עובדים, בזוגיות כזו או אחרת, בוגרים.לפעמים הם חברים טובים שלנו. לפעמים נשארו ילדים.
פורום הורים לילדים בוגרים הוא המקום לשתף, לצחוק, לקטר ולהנות מכך שהם כבר גדולים אבל תמיד הילדים שלנו|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
º
טקסים, דת, רבנות ומקווה 24/09
24/09/13 21:59
31צפיות
צריכה המלצה על רב באזור פת והסביבה
24/09/13 15:52
108צפיות
שלום,
מבקשת המלצות על רב ספרדי, סימפטי באזור פתח תקווה והסביבה
º
מישהו שמע על יהודה ישרים, נח זלצר? ממליצים?
24/09/13 16:20
154צפיות
º
ערן גולדווסר? אליעזר אוירבך? ממליצים?
24/09/13 16:21
89צפיות
º
הייתי בחתונה שערך ערן גולדווסר והוא היה אחלה
24/09/13 16:33
64צפיות
ערן גולדווסר מחתן אותנו
24/09/13 17:23
128צפיות
ראיתי אותו לפני 4 שנים בחתונה של חברים ומאז אמרתי שהוא יחתן אותנו אם נעשה את זה בחתונה דתית
הוא מהיר מאוד והקול שלו ממש נעים לשמיעה
מה שאהבתי אצלו זה שהדברים שהוא אומר לא מרגישים כבדים והוא מסביר מה הוא עושה בכל שלב בטקס כך שלא מרגישים שסתם מצאים בעוד טקס חתונה
בחור ממש צעיר
יהודה ישרים
24/09/13 16:34
72צפיות
מחתן אותנו, זה עוד חודש וחצי אז קשה לי לתת המלצה מפורשת אבל יכולה להגיד מהפגישה איתו שהוא בן אדם מאוד נחמד, מאוד נעים, זורם עם בקשות של הזוג.

אני יודעת שנח זלצר וערן גולדווסר מומלצים
24/09/13 18:58
93צפיות
אבל לא הייתי בחתונות שהם ערכו, אז זה רק משמועות וחוות דעת...
אני לא ספרדי, כן מפ"ת
24/09/13 20:13
128צפיות
אם לא תסתדרי
מחתנים אלטרנטיביים
24/09/13 17:58
149צפיות
הייתי בחתונה של 2 חברות וחיתן אותן סטנדאפיסט בשם עומר בורשטיין שהיה מצחיק ומרגש.
למי שמחפש חתונה אלטרנטיבית ממליצה בחום
תגידו יש דבר כזה קרדיטים ארוכים מדי?
24/09/13 18:37
540צפיות
אני עובדת על זה עכשיו ואני מקווה שהכול יתקבל פה....
º
כמו שאומרות אופירע .. איך אתם מחכים לזה!!!
24/09/13 18:39
99צפיות
יתקבל בברכה גדולה מאוד
24/09/13 22:01
198צפיות
כמה שיותר ארוך, מפורט ומלא בתמונות יותר טוב
º
סגור!
25/09/13 00:29
39צפיות
º
חתונות מרקט 24/09
24/09/13 00:45
43צפיות
למכירה אלכוהול
23/09/13 21:57
155צפיות
6 בקבוקי קאווה 4 בקבוקי וודקה אבסולוט ושיבאס רגיל 1
נא ליצור קשר בפרטי
תודה ומזל טוב
º
אפשר לשאול בכמה?
23/09/13 22:07
45צפיות
אם כבר אז כבר
24/09/13 00:36
164צפיות
מוכרים וודקה סטולי, שישה בקבוקים של 0.7 ועוד שניים של ליטר, ובקבוק פידג' תאנים. אזור חיפה אבל מגיעים לירושלים כפעם בחודש. מוזמנים ליצור קשר במסר
סנדלי ניוד בגימור לקה של UNISA לכלה ובכלל
28/09/13 20:55
145צפיות
סנדלי ניוד בגימור לקה של UNISA לכלה ובכלל
סנדלים של חברת UNISA הספרדית, בצבע ניוד בגימור לקה, מידה 37 (ייתכן ויתאימו גם למידה 38 כי הן יחסית גדולות) במצב חדש לחלוטין- ננעלו פעם אחת לארוחת חג.
מחיר: 400 ש"ח (המחיר המקורי שלהן הוא 850 ש"ח). אזור חיפה והקריות, בסופ"ש הקרוב- גם בבאר שבע.

הסנדלים נמכרות בגלל מידה לא מתאימה, קניתי את הסנדלים במידה 37 (לא הייתה מידה יותר קטנה) ונעלתי אותן פעם אחת עד שהגעתי למסקנה שהן גדולות עליי. אז הלכתי לקנות אותן בחנות אחרת במידה 36. את ה-37 אני מוכרת עכשיו.
º
עוד תמונה
28/09/13 20:56
74צפיות
עוד תמונה
º
מבט מאחורה
28/09/13 20:58
48צפיות
מבט מאחורה
הנעליים על הרגל (לצורך הדגמה בלבד)
28/09/13 21:00
86צפיות
הנעליים על הרגל (לצורך הדגמה בלבד)
אלה הנעליים במידה 36 שקניתי לעצמי. הנעליים שאני מוכרת נלבשו רק פעם אחת כפי שציינתי.
º
הקופסא המקורית
28/09/13 21:01
64צפיות
הקופסא המקורית
ספיירים ורזרבה, שמעו סיפור....
43תגובות
23/09/13 22:55
1326צפיות
שמעו סיפור...
איך עושים כסף קל באולמות אירועים...
אולם אירועים מוכר באוזר השרון, רב המלצרים (בידיעת מנהל האולם) פותח כמעט מדי אירוע את שולחן הספיירים מבלי לספור את אורחים, מבלי לבדוק אם יש כסאות פנויים באולם תוך החתמה זריזה של אבא/ אח / חתן על טופס פתיחת שולחן רזרבה....
בסוף הערב או למחרת כשהזוג...

(המשך...)
שמעו סיפור...
איך עושים כסף קל באולמות אירועים...
אולם אירועים מוכר באוזר השרון, רב המלצרים (בידיעת מנהל האולם) פותח כמעט מדי אירוע את שולחן הספיירים מבלי לספור את אורחים, מבלי לבדוק אם יש כסאות פנויים באולם תוך החתמה זריזה של אבא/ אח / חתן על טופס פתיחת שולחן רזרבה....
בסוף הערב או למחרת כשהזוג מגיע לשלם ולסגור חשבון נאמר להם שהיו להם נניח 15 איש רזרבה ושעבורם יש להוסיף 3000 שח, אבל שבתור "מערוף" האולם מוכן לקבל רק 2000 שח אבל במזומן....
אותם 2000 שח מתחלקים כמובן בין מנהל האולם ורב המלצרים שהוא המבצע בפועל והם משלשלים לכיסם אלפי שקלים בחודש רק מהקומבינה הזו....

שימו לב, יש עוד דרכים רבות להוציא כסף מזוגות, לקצר את האירוע ,לוודא שהוא יסתיים מוקדם - כי למה לשלם עוד שכר למלצרים, עוד שימוש בחשמל, עוד כסף למנקה בשירותים, כשאפשר לסיים מוקדם יותר?

מוגש כחומר למחשבה
תקציר החתונה!
23/09/13 21:11
1020צפיות
מרגש כמו ביום החתונה!
תהנו :)

צוות הצלמים המוכשרים - אודי אבן חיים ואנג׳ל איסקוב!
קליפ כיפי :)
23/09/13 21:36
222צפיות
באמת מרגש!
נראית חתונה כיפית :)
מאיפה הטבעות? נראה לי שמדדתי אתמול את אותה הטבעת כמו שלך בדיוק :)
בהחלט היה כיף לא נורמלי!!!
23/09/13 23:44
142צפיות
הטבעות נקנו ב-HYDRA ברשפון.
יפים יפים
23/09/13 23:52
133צפיות
איזה מרגש!!

אהבתי מאוד:
מקס ברנר
השמלה מהממת!
זהירות סבתא עם הליכון ברחבה (אצלנו יש לי מגנט של סבתא שלי- שמאוד דומה לשלך- לבושה בכל השטויות לרחבה שהיו)
תודה תודה ותודה
23/09/13 23:58
85צפיות
בהחלט מקס ברנר היתה חוויה שידעתי שאני לא הולכת לוותר עליה!!! (עוד לפני שהכרתי את החתן, וזה היה לפני קצת יותר מ7 שנים ).
º
למה אני לא מצליחה לראות?
24/09/13 00:05
55צפיות
º
למה לא באמת??
24/09/13 00:09
33צפיות
לא יודעת, זה תקוע....
24/09/13 00:24
70צפיות
אולי תנסי לשלוח לי במסר?
º
שלחתי לך במסר את הקישור..
24/09/13 00:28
28צפיות
º
מקסימים! מזל טוב!
24/09/13 00:23
30צפיות
º
24/09/13 00:28
11צפיות
º
כיף!! נהניתי לצפות שווה!
24/09/13 00:46
25צפיות
º
26/09/13 00:08
5צפיות
מגניב! איזה מתוקים אתם!
24/09/13 07:58
88צפיות
את מהממת והחתונה נראית כיפית ומרגשת! ממש קליפ יפה, אהבתי את גם את הצילום והעריכה!
תודה רבה!
26/09/13 00:09
31צפיות
בהחלט צילום מדהים..
º
איזה כיף!! מזל טוב!
24/09/13 08:06
28צפיות
º
תודה בנות!!!
26/09/13 00:09
10צפיות
איזה כיף!
24/09/13 09:09
61צפיות
מחכה כבר לקרדיטים!!!
º
גם אני!!!!
26/09/13 00:10
12צפיות
מהמם!
24/09/13 09:24
67צפיות
אפשר לשאול באיזה מלון התארגנת?
תודה מותק!
26/09/13 00:10
45צפיות
במלון רמאדה בנתניה,בסוויטת כלולות.
איזה מדליק
25/09/13 08:39
81צפיות
ויש לי שאלה- מי עורך קליפ כזה? זה חלק מעסקת וידאו?
תודה רבה!
26/09/13 00:13
85צפיות
מי שערך את הקליפ הוא הצלם שצילם במצלמת HDSLR את החתונה והפיק את הפרומו הקטן הזה לפני שנקבל את הסרט המלא.
זה משהו שהצלם שלקחתי עושה כבר זמן רב, וזה מגניב מאד לדעתי כי זה מטריף אותך שניה לפני קבלת הסרט
אם זה מקובל בד"כ? אין לי מושג האמת, כל צלם וצורת העבודה שלו.. עם זאת, כשטיילנו ביוטיוב במטרה למצוא שיר לקליפ ראיתי שדי הרבה צלמים עושים את הקליפים האלה של 3-4 דקות, אז אולי היום זה נהיה "נהוג"?
נהדר!!
27/09/13 12:06
39צפיות
אומנם ראיתי באיחור, אבל נהניתי מכל רגע
(כמה את יפה!!)
º
תודה רבה מהממת
28/09/13 11:45
6צפיות
מהמם!!!!
28/09/13 00:44
32צפיות
זה כל כך מרגש הקליפים האלה! אני ממש מחכה לשלי!

נראים אוהבים ומאושרים... שתהיו ככה כל החיים :)))))
º
תודה רבה רבה רבה!!!!
28/09/13 11:48
9צפיות
אשמח לקבל בפרטי פרטים נוספים
28/09/13 01:45
54צפיות
על הצלם ועל ההצעה שקיבלתם.
תודה:)
אין בעיה מותק
28/09/13 11:48
78צפיות