בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

בית הכנסת הכי יפה בת"א - לחתונות
20/08/13 16:00
320צפיות
בית הכנסת הכי יפה בת"א - לחתונות
מחפשים בית כנסת יפה כדי להתחתן ?

קבלו את בית הכנסת הכי יפה באיזור תל אביב !

בעתיד יתאים לכל מי שרוצה להתחתן עם רב, 2 עדים, ובני משפחה,
בלי לקרוע את הכיס על אולם

וזה המקום לכל מי שמכיר להוסיף בתי כנסת יפים
שמאפשרים לעשות חתונות ושמחות

ואגב, אני ממש לא מפרסם את המקום מטעם בית הכנסת,
אני פשוט חושב שזה השימוש הטוב ביותר שיכול להעשות בתרומות
וכספי המיסים והציבור ובקרקע היקרה שהמקום קיבל

שתפו את הפורום על עוד בתי כנסת יפים ונוספים בהם אפשר לעשות אירועים וחתונות !

לכתבה ותמונות

http://www.jdn.co.il/news/253906

º
תמונות נוספות
20/08/13 16:03
202צפיות
תמונות נוספות
חתונה מנקודת מבטו של האורח
20/08/13 10:55
633צפיות
אני מוזמנת לחתונה, וזה אמיתי. במה זה כרוך?
250 ש"ח מתנה.
היות וחתונה מחוץ לעיר, יש להגיע להסעה בשעה מוקדמת יחסית, לכן אני מפסידה שעות נוספות וגם מספר שעות עבודה, בסה"כ 750 ש"ח.
אצטרך לחנות את הרכב בחניה ממקום ההסעה, עת חניה עולה 15 ש"ח, חישוב פשוט- כפול 6-7 שעות ( הגעה לחתונה וחניה )- 100 ש"ח.
דלק עד להסעה ובחזרה- 20 ש"ח.
הפסד אימון בחדר כושר- 25 ש"ח. ( שלא תיד ניתן להשלים, אנו אנשים עובדים ).
תסרוקת?????????? מה פתאום? ויתרתי.
בגדים? לובשת מה שיש.
איפור? מה שיש.
אז כמה כסף זה יוצא לי? ערב אחד.
º
טוב שלא גבית כסף גם על זה שפספסת "האח הגדול"
20/08/13 11:11
201צפיות
º
20/08/13 11:14
64צפיות
º
20/08/13 11:23
56צפיות
אני דווקא
20/08/13 14:01
408צפיות
מדברת ברצינות, הזמן של כולנו יקר, וזכותי לעסוק בעניין מועיל יותר מלהגיע לחתונה או אירוע שאין לי שום התחברות אליו.
אז פה הבעיה
20/08/13 14:13
350צפיות
שאין לך שום חיבור לאירוע הזה ואם כך זאת בעיה שלך שאת הולכת וגם קצת בעיה של הזוג שכנראה לא זיהו נכון את רמת הקירבה... את מה שאת אומרת אפשר להגיד על כל דבר. ארוחת ערב אצל הבוס, חנוכת בית, יום גיבוש עובדים, ארוחה משפחתית, פגישה עם חברה. הכל מן הסתם לא מאפשר לעשות דברים אחרים במקביל, כושר או עבודה, הכל מצריך דלק או השקעה כזו או אחרת... אבל הכל בחירה שלך.
אבל
20/08/13 14:18
292צפיות
ארוחת ערב אצל בוס או גיבוש צוות- אני לא משלמת סכומים כמו בחתונות וגם זה לא קורה מחוץ לעיר. וזה לא ממש בחירה, כי מדובר בבת של בוסית
אז אולי תגידי לבוסית שלך
20/08/13 14:22
244צפיות
שאת לא יכולה להגיע כי יש לך אירוע אחר באותו יום?
שווה לך להתמרמר כל כך בגלל ארוע חד פעמי?
20/08/13 14:31
193צפיות
אז נכון זה באסה ללכת לארוע מתוך איזשהי חובה, וכן זה הולך לעלות לך לא מעט. ממה שזה נשמע את גם ככה תלכי, אז אולי שווה לך לבוא בגישה קצת יותר אופטימית? לראות בזה ערב עם חברים מהעבודה?
עוד הצעה
20/08/13 14:35
180צפיות
להגיד לה שאת לא יכולה לבוא, ולהביא מתנה יפה(שתעלה לך הרבה פחות מלהגיע לחתונה),ובזה לסיים את העניין.
º
20/08/13 23:16
14צפיות
לפחות חסכו לך ארוחת ערב בבית...
20/08/13 11:28
265צפיות

מעטות החתונות שיצא לי להסתכל עליהן בצורה כזו
20/08/13 11:30
381צפיות
כולנו יודעים שאירוע זה קנס (שם נרדף? ),
ברור שיש חתונות שקצת "תקועות" (חתונות רחוקות במיוחד למשל או של אנשים לא כ"כ קרובים שלא נעים להבריז ואז זה באמת קצת מבאס להוציא הרבה כסף),
אבל עדיין, אני יודעת שאני מגיעה לשמח את הזוג כמו שהייתי רוצה שהם יגיעו לשמח אותי.

גם אם החתונה מחוץ לעיר ויש זמן נסיעה (ואין הסעה), אני לא לוקחת חצי יום חופש עבור זה, אני אצא כרגיל ופשוט אאחר טיפה לקבלת הפנים (גם ככה רוב החופות לא מתחילות בזמן).
ואם אפשר, מנסים למצוא דרך לחסוך - מגיעים לאירוע עם עוד אנשים ברכב ומתחלקים בדלק.

אם יש הסעה, אז לפחות מנסים להבין שהזוג באמת ניסה כמה שיותר להתחשב ולחסוך לאנשים בדלק (ואם אנשים מנצלים את ההסעה, כנראה שגם הם מעדיפים), אז במקום לשלם 100 ש"ח על חניון, אפשר לנסות להגיע עם עוד חברים לשם ולהתחלק בהוצאה...

זו אמנם הוצאה (כי יש גם מתנה, ולפעמים גם צריך לקחת בייביסיטר להורים מבינינו), אבל אחרי הכל האירוע הזה זה גם כיף, אוכלים ורוקדים...
אני רואה את זה כמו בילוי לא זול
ואני
20/08/13 14:03
182צפיות
לא רואה בכך בילוי, אלא דבר שמאוד מעיק.
אז אם זה ככה...
20/08/13 16:54
124צפיות
תאמרי שאת לא יכולה לבוא, אם לא שואלים - לא לפרט,
אם בכל זאת מתעניינים תאמרי שיש לך משהו אחר באותו יום, ותוכלי לתת צ'ק או מתנה
למה את הולכת?
20/08/13 11:48
381צפיות
שאלה אמיתית ולא צינית -
הוזמנת כדי להשתתף בחגיגה ובשמחה, ולא כדי שייגרם לך עוול, ואם זו הרגשתך, למה את הולכת?
תבחרי שלא להגיע, תודיעי מראש (כדי שהזוג לא ישלם על הכנת האוכל גם עבורך) ותחסכי להם ולעצמך את הטירחה הזו. אין לי ספק שגם הזוג מעדיף שכך יהיה.
חד משמעית, במקומך לא הייתי הולכת - זה פשוט לא כיף ומפספס את מטרת האירוע שלשמו התכנסנו כאן.
אנחנו לא חיים כדי לרצות אנשים אחרים (גם הפולנים שבינינו) ולמרות חוקי הנימוס בחברה, שום דבר לא מצדיק תחושה כמו שלך.
בעיני, חתונה לא אמורה לאמלל אף אחד
מצטרפת ליעל
20/08/13 12:00
166צפיות
אם זה כ"כ לא נוח לך, אל תגיעי, רק תודיעי לזוג מראש

אנחנו מארגנים הסעה לאורחים שלנו כי החתונה שלנו באמת רחוקה לאלה שמגיעים מהמרכז והם באמת יצטרכו לצאת מוקדם מהעבודה, אבל בסופו של דבר אף אחד לא חייב לבוא אם לא מתאים להם , וההסעה זה רק דרך להגיד "אנחנו יודעים שאתם עושים מאמץ להגיע ואנחנו מנסים להקל עליכם".
º
20/08/13 12:43
29צפיות
לגמרי לגמרי
20/08/13 13:47
103צפיות
לא חייבים ללכת לכל אירוע. אני לא מבינה למה אנשים לא מפנימים את זה. אם מישהי מגיעה למצב בו היא שופכת כל כך הרבה מרמור על עצם העובדה שהיא נאלצת להגיע ל"עונש" הזה ועורכת כזו פנקסנות מדויקת ומפורטת, כולל הפסד על חדר כושר....
אז באמת שלא חייבים
מאחלים מזל טוב למי שהזמין לפני/אחרי החתונה, מודיעים מראש שלא יצא להגיע (כדי שהזוג לא ישלם על המנה שלה) בגלל תירוץ כזה או אחר וזהו
אני לא מחשיבה את עצמי כבחורה שוברת מוסכמות או נון קונפורמיסטית במיוחד, אבל באמת שאני לא מתביישת לתרץ תירוץ (אמין וסביר- גם אם הוא מומצא) להתנצל מראש, לאחל המון מזל טוב ולהמנע מלהגיע לאירוע שמרגיש לי כמו עונש, רק בשביל לצאת "בסדר" ולעשות את "מה שמצפים ממני".
אם היו אורחים שהגיעו לחתונה שלנו והרגישו כמו כותבת ההודעה הראשית- חבל לי שהגיעו בכלל
נכון
20/08/13 14:04
209צפיות
לרוב החתונות אני באמת לא הולכת, אבל כאן מדובר בבת של הבוסית הישירה שלי, שאני עובדת מולה. וזה אכן מטרד לא קטן.
את בטוחה שהבוסית תעלב אם תגידי שאת לא באה?
20/08/13 14:22
142צפיות
אולי יש עוד אנשים מהעבודה שבאים?
תוכלו לנסוע ביחד ותחלקו הוצאות ניסעה/חניה.

מסכימה שלקבל הזמנה כזו לחתונה זה מעצבן...
אם לא מדובר בהתראה קרובה מידי
20/08/13 14:29
118צפיות
נניח- אם עדיין לא עשו אישורי הגעה וכו'- את יכולה פשוט להמציא תירוץ למה את לא יכולה להגיע
אני לא מכירה את הפוליטיקה הפנימית בעבודה שלך ואם יש לזה משמעות על היחס אלייך מאוחר יותר, אבל בהנחה שזה סתם עניין של "לא נעים" וכו'- פשוט תמציאי תירוץ ואל תגיעי
זה לגמרי לא מעניין, להגיע לאירוע של אנשים שאין לך עניין או קשר אליהם. אז אל. זה מה שאני הייתי עושה, בכל מקרה
אם את רוצה לצאת "בסדר" ולא להגיע לחתונה
20/08/13 14:37
142צפיות
פשוט תמציאי תירוץ מדוע את לא יכולה ותתני לה צ'ק בגובה מנה או קצת פחות. 200 ש"ח זה גם סבבה עבור מי שבכלל לא מופיע.
ככה תוכלי לא להגיע וגם לשמר יחסים טובים עם הבוס\ית.
º
21/08/13 09:51
7צפיות
מידת הקרבה מאוד משפיעה
20/08/13 12:46
185צפיות
על ההסתכלות של האורח על הערב הזה.
באירועים שאת מלאה שמחה רק על עצם היותם, הדברים שציינת כאן בכלל לא עוברים בראש.

אז כמו שכתבה לך יעל, אולי כדאי לשקול לא ללכת פשוט.
נכון
20/08/13 14:10
113צפיות
לרוב החתונות אני לאא הולכת, אבל כאן אין לי ברירה.
את יודעת מה?
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
20/08/13 21:34
60צפיות
אני קוראת פה את התגובות שמנסות למצוא פתרונות ומנגד אני קוראת את התגובות שלך.
אני מבינה את התסכול ואני בהחלט חושבת שלא צריך ללכת לאירועים שאין עניין.
אבל אני גם מבינה שלפעמים עושים דברים שלא תמיד רוצים וכיף לעשות איתם. את צריכה להחליט מה חשוב לך ומה סדר העדיפויות. ואם את מחליטה שאת צריכה ללכת, אז צריך.
בשבילך אני מציעה שתשרייני את כל הכוחות החיוביים כדי שלך יהיה יותר נעים.
וכמו שאני אומרת לילדים שלי - לא תמיד עושים רק את מה שרוצים. הרבה פעמים עושים גם דברים שלא רוצים וצריך ללמוד לחיות ולהתמודד עם זה. אם הייתי מוותרת להם אז מבחינתם הם לא היו הולכים לבית הספר, מוותרים על חוגים כי לא מתאים להם ובמקום לפתור בעיות שעולות במפגשים עם חברים הם היו נמנעים או הולכים ברגע שקשה.
ובכל פעם שהם מחמיצים את הפרצוף אני קודם על מבקשת מהם ״לסדר אותו״ - ההתמודדות הרבה יותר קלה כשבאים לעניין עם גישה חיובית.
כנראה שהמזמין לא קרוב אליך כל כך
20/08/13 13:14
170צפיות
אם את רואה את זה כטרחה כל כך גדולה, כנראה שהמזמין לא כל כך קרוב אליך ואולי כדאי לך לשקול אם שווה לך ללכת.
אני חושבת שתמיד עדיף לבוא בגישה טובה ואם לא מתחשק לך לפרגן לזוג - אולי פשוט תותרי על האירוע. תודיעי מראש שאת לא יכולה להגיע כמובן - ואל תגיעי.

לגבי הפסד שעות עבודה- את לא חייבת לצאת מוקדם. את יכולה לצאת בזמן ולהגיע עצמאית. אבל הזוג החליט להתחשב והציע הסעה וכנראה שנוח לך לנסוע בהסעה- אז את בוחרת לצאת מוקדם. אגב, כמה שעות עבודה את מפספסת? שעתיים-שלוש - אני לא מכירה מישהו מהאנשים בגילי שמרוויח 750 ש"ח לשעתיים-שלוש - זה מתקרב יותר לעלות של יום עבודה שלם.

לגבי החניה- שוב. ארגנו לך הסעה. לא הכריחו אותך לנסוע בהסעה אבל התחשבו בך וארגנו הסעה. וגם לא מצפים ממך להשתתף בעלות. אף אחד לא אומר לך איך להגיע למקום ממנו יוצאת הסעה. אפשר לנסוע בתחבורה ציבורית.

הפסד אימון בחדר כושר- אם היית יוצאת עם חברות, היית מפסידה אימון בחדר כושר באותה מידה? אי אפשר ללכת ביום אחר במקום?

תסרוקת - אף אחד לא מצפה ממך לעשות.
איפור - אף אחד לא מצפה ממך לעשות.
אף אחד לא מצפה ממך לקנות בגדים חדשים. לי יש כמה בגדים שאיתם אני הולכת לאירועים ואני לא קונה בגדים אא"כ זה מישהו קרוב מאד.  
לגבי הסעה ושעות עבודה
20/08/13 14:09
189צפיות
אין לי איך להגיע, אפשרות היחידה היא הסעה. הסעה יוצאת בשעה 17:30. עלי להגיע לחניה, לחנות, כדי לא לאחר ולא לעכב בשעה 17:00.  לפני כן אני צריכה להגיע מעבודה הביתה, להתקלח, להתלבש שזה גם זמן , לכן אני מפסידה די הרבה שעות עבודה.
ולגבי אימון בחדר כושר זו בריאות שלי, אני בטוחה שמי שמתחתנת לא תגיעה לטפל בי במידה ומצב רפואי שלי ידרדר.
כשהייתי במצב כזה
20/08/13 14:12
161צפיות
פשוט לא עברתי בבית כדי להתקלח ולהתלבש.
אם אין זמן - אז פשוט אין זמן. האמת שלרוב החתונות שהלכתי אליהן, בגלל שהייתי מסיימת לעבוד מאוחר הייתי מסדרת בבוקר יפה יפה את השער, מביאה לעבודה את הבגדים, התכשיטים ואת האיפור ומתרעננת בקטנה בשירותים בעבודה לפני שהייתי יוצאת.
כן
20/08/13 14:19
150צפיות
אבל זה לא ממש נעים להגיע לאירוע בלי להתקלח, במיוחד כשאני לא תמיד נמצאת במשרד עם מזגן, והרבה בחוץ.
נתנו לך כאן כמה פתרונות
20/08/13 16:30
105צפיות
כשממש לא רוצים להגיע לאירוע אז מוצאים תירוץ\סיבה שיישמעו אמינים ופשוט מודיעים לזוג בזמן כדי שלא יכינו עבורך מנה וכיסא.

ות'אמת לא ברורה לי התשובה הזו שלך-
כול האנשים עובדים ולרובם יש חיים\משפחה מעבר לשעות שהם מבלים במשרד, אז אם את מרגישה שזה בזבוז כסף וזמן יקר פשוט תאמרי שאת לא מגיעה וזהו. בלי לבוא עם פנקס ולכתוב כאן מה את מבזבזת ומפסידה.
ככה אני הייתי מודיעה אם הייתי מרגישה ממש מאולצת להגיע לאירוע של "הבן\בת של" מהעבודה או אפילו ממישהי מהקומה במשרדים שלנו שהזמינה לאירוע שלה ביוני האחרון, ומכיוון שלא הייתי קרובה אליה אז אמרתי מזל טוב אמיתי ומכל הלב ושלא אוכל לבוא, במיוחד שהאירוע נחגג באזור השפלה ולא היה לי כוח לנסוע לשם+ צ'ק 300 ש"ח לכול אירוע זה גם קצת כבד, אבל יש אירועים של חברים קרובים שאתן יותר וחייבים לצערי לעשות איפה ואיפה בעניין האירועים, ביחד לקרבה והרצון כמובן. הודעתי מראש בנימוס שלא אוכל להגיע וזהו.
יש לי דה-ז'ה-וו!!
20/08/13 14:42
343צפיות
זו לא הפעם הראשונה שאת מעלה פה את הטענות האלה, נכון?
אני זוכרת בה מדויק את הטיעון על חדר הכושר והבריאות שלך.
אם זה כל כך מטריד ומפריע לך אולי תעשי עם זה משהו?

לא חייבים להגיע לכל האירועים, אם מנמקים בהגיון (גם אם זה שקר לבן) והרבה זמן מראש, אין בכך שום נזק.
יכול להיות
20/08/13 14:51
280צפיות
שהערתי כאן אי פעם הערה זו או אחרת, אני פשוט לא אוהבת אירועים. מה לעשות?
º
לצחוק
20/08/13 15:08
64צפיות
º
להימנע מהם?
20/08/13 16:08
45צפיות
בגלל זה עשינו חתונה קטנה
20/08/13 17:12
170צפיות
כול מי שהגיע רצה להיות חלק מהאירוע. בקשר עליך אם לא מתאים לא הולכים  ולא משנה מה סיבה או סתם לא אוהבת חתונות או יקר לך . ואם את מפחדת-חוששת מהבוסית שלך אז במקרה הזה כמו  שאומרים מפסדים בכבוד . הולכת משלמת הוכלת את הלב  בתוספת לכמה מנות .ויש עוד דרך לעמוד על שלך ולא ללכת . בהצלחה
...אז אל תבואי
20/08/13 18:29
94צפיות
אם את נכנסת לחישובים כאלה, כנראה שהמוזמנים הם לא ממעגל חברים\משפחה קרוב. אם את מראש כל כך מתבאסת, למה לבוא?
איזו קטנוניות דוחה
20/08/13 19:51
164צפיות
בתור מאורסת ששוברת את הראש למצוא את המקום עם המיקום הכי נוח, האוכל הכי ראוי, הסעות לאורחים ומתעקשת על יום חמישי בקנאות בשביל שיהיה לאורחים שלי נוח ונעים להגיע - ממליצה לך בחום לקחת את האנרגיות השליליות שלך למקום אחר (אולי לחדר כושר).
אני מוצאת את השם שלך מאוד אירוני לאור ההודעה הזו...
אבל כשמסננים את הקטנוניות - אפשר להבין.
20/08/13 21:46
123צפיות
גם אני בארגוני חתונה וגם אני עושה חישובי מיקום-נסיעות-מזמין הסעות לרחוקים-ומת שאצלי יהיו 100% מהמוזמנים. אבל לא יהיו, וזה בסדר.
אם מישהו מהחבר'ה הקרובים הקרובים שהייתי מאושר בחתונות שלהם ורקדתי עד סוף החתונה ושמתי צ'ק רגיל כפול שלוש - לא יגיע, אז הוא בבעיה חמורה איתי (למעט חו"ל/לידות/מילואים שאי אפשר לסרב להם ודברים ממש משמעותיים שקורים )
אבל אם מישהו מהלא קרובים לא יגיע? סבבה. שרק יודיע באישורי הגעה שהוא לא בא וזהו.

זה שהנורמות הישראליות הפכו לאט לאט את החתונות למשהו יקר מאוד, עד שכולנו מכנים אותם מעת לעת 'קנס', זאת בעיה אמיתית. נהנים ממנה מעט אנשים שנמצאים בתוך התעשייה הזאת (ומשום מה חלקם כתחביב עדיין נהנה לפשוט רגל מעת לעת ), וכולנו - כל השאר: מתחתנים, אורחים, הורים של, וכו' - משלמים את המחיר.

אולי היה יכול להיות אחרת, וביחד עם המחאה החברתית היה נהיה מין גל טרנדי כזה של חתונות קטנות וצנועות, שעולות, הממ, 30-40 אלף שקל ולא 80-100 אלף שקל. אבל זה לא קרה למרות כל הקיטורים מסביב, וכשהנורמות בחברה הן כאלו, מותר גם להביע דעות כאלו.

אני בונה רשימות מוזמנים. כשהגעתי לשלב של החבר'ה מהעבודה, התחלתי אשכרה לחשוב מי ייעלב אם אני לא אזמין אותו (וכמובן כמובן שהוא בפנים) ולמי יעבור בראש 'מה? כולה דיברנו פעם פעמיים כשנפגשנו מתישהוא. מה קשור עכשיו' ואיתם אני הרבה יותר זהיר.

לגבי החדר כושר - אל תהיי חלשה תקומי מוקדם יותר בבוקר. הגוף יודע לתת אימון גם בלי ארוחה עתירת פחמימות שעה לפני האימון, בדוק.
ממש לא
21/08/13 01:12
81צפיות
הרי אני זו שנאלצת לממן את האירוע,. ואני משלמת סכום לא קטן על הזמן שמבחינתי מבוזבז, על אוכל שלא טעים, לעיתים יש צורך לעמוד בתור כדי לקבל מנה בהגשה עצמית. הסעה שיוצאת באיחור של 40 דקות, נהג שמתבלבל בדרך ולא יודע איך להגיע, המתנה להסעה, צפיפות, העדר מקום לריקודים.
צר לי על תגובתך, מותר גם לאורחים להביע דעה. ורוב האירועים שהייתי היו ממש, אבל ממש לא מוצלחים בלשון העדינה.
º
מוסיקה, צילום ואטרקציות 20/08
20/08/13 10:02
23צפיות
תוכנה ומקום להדפסת אלבום חתונה
19/08/13 22:49
162צפיות
הי,

אז קיבלנו את התמונות (מדהימות!!!! הצלמת שלנו פשוט מוכשרת!!!) ואני מאוד רוצה להכין לבד את אלבום החתונה.
אני רוצה אלבום מחומר איכותי והדפסה איכותית כמו אלבומי חתונות (כלומר לא לופה ודומיהם - מאוד אוהבת את לופה ויש לי כמה אלבומים שלהם מטיולים אבל זה לא מה שאני מחפשת).

אז שתי שאלות:
1. באיזה תוכנה מומלץ להשתמש? ובאיזה פורמט צריך לשמור את זה?
אין לי רקע בתוכנות עיצוב בכלל אבל אני רוצה אלבום נקי, כלומר רקע לבן ולסדר תמונות בלי אפקטים או משהו.
2. איפה ניתן להדפיס אלבום דיגיטלי באיכות גבוהה? האם רק מעצבים/צלמים מקצועיים יכולים או שגם לקוח פרטי יכול?

שמעתי ממישהו מקצועי על האתר הזה -  http://www.sby.co.il/ - מישהי מכירה? אפשר לעשות דרכם גם אם אני לקוח פרטי?

אודה לכל טיפ בנושא
היי
19/08/13 23:18
119צפיות
האלבומים שלנו משבח בן יהודה (האתר שצירפת), אבל לא הכנו אותם לבד - קיבלנו אותם דרך הצלם שלנו.

האלבומים באיכות מעולה!

לאחרונה רציתי להכין אלבום לסבא שלי לרגל יום ההולדת שלו ופניתי לשבח דרך האתר שלו. הוא חזר אליי תוך שעה עם תשובה.
אפשר להדפיס דרכם גם כלקוח פרטי, יש להם מחירון באתר ושבח זמין דרכו לכל שאלה.

אני לא מכירה את המחירים בתחום, אבל מבחינת איכות ממליצה בחום.
º
כמה עמודים יש באלבום שלך אם אפשר לשאול?
20/08/13 10:00
41צפיות
ברור שאפשר, למה לא?
20/08/13 10:14
79צפיות
יש לנו 66 עמודים באלבום (גודל האלבום 30*30 ס"מ) ויש שם בסביבות 260 תמונות (אם אני זוכרת נכון).
לדעתי גם יש להם תוכנת עיצוב
20/08/13 10:27
62צפיות
דברי איתם כדי לברר
º
כשדף= 2 עמודים נכון, כלומר זה 33?
20/08/13 11:34
24צפיות
החשבון הפשוט אומר שכן
20/08/13 16:38
32צפיות
אבל אני יכולה לספור כשאגיע הביתה.
לא,רק רציתי לודא אם את מדברת עלעמודים או דפים
20/08/13 17:25
23צפיות
תודה!
גם אני בעבר המלצתי על SBY
19/08/13 23:18
112צפיות
הם עובדים גם עם אנשים פרטיים והם מצוינים!
כעקרון, את צריכה לבחור מולם את הפורמט (גודל האלבום)
ואז לעצב כל עמוד לפי הגודל (כפולה) ב 300DPI ובJPEG או PDF.

תוכנה? אני מעצבת על תוכנה יעודית לאלבומים DGFOTO או על PHOTOSHOP בדרך כלל, וזה משהו שצריך לדעת לעשות כי אין תוכנה שהיא חינמית ומיועדת לזה (אני חושבת..)
במידה ואת לא מכירה בכלל את תוכנות העיצוב, הייתי ממליצה לך בחום לפנות למישהו/י שיעצב לך, ותדריכי אותם לפי מה שאת אוהבת..
דווקא יש
20/08/13 19:27
26צפיות
הגימפ (GIMP) היא תכנת קוד פתוח חפשית לשימוש, ועושה כל מה שפוטושופ יודע לעשות (כולל לפתוח קבצים native של פוטושופ כמו psd ומברשות), למעט מקרו-אים.
מה שכן, היא לא מאד אינטואיטיבית לשימוש ויכולה קצת להפחיד אנשים שרגילים מאד לממשקים של תכנות אדובי, בהתחלה.
מה שעוד כן, אני בהחלט מסכימה איתך שצריך להשתפשף לא מעט בתכנות האלה אם לא מכירים אותן, וזה לוקח זמן.
לי יש אלבומים מSBY
20/08/13 07:00
100צפיות
הצלם והמעצבת שלנו עבדו איתם והאיכות של האלבומים מעולה, מעולה, מעולה. לרייר על איכות ההדפסה והדפים.

לא עבדתי מולם, אבל מבחינת איכות יש לי רק דברים טובים להגיד.
יש כמה סוגי הדפסות-שימו לב
20/08/13 08:09
82צפיות
יש כמה סוגי הדפסות ממה שידוע לי. אחת נקראת אינדיגו שהם דפים יחסית דקים שעוברים לימינציה. האיכות טובה.
יש הדפסת פוטו על דפים קשיחים שאיכות הפוטו הרבה יותר גבוהה מהאינדיגו.
אבל יש רמות הדפסה בפוטו. שימו לב בנות...
אינדיגו זה שם המכונה
20/08/13 10:22
57צפיות
אינדיגו זו חברה ליצור מכונות דפוס השייכת ל-HP.
את ההדפסה עצמה ניתן לעשות על נייר כרומו או פוטו. תלוי מה האיכות שאת מחפשת ומה המחיר שאת מוכנה לשלם. כן חשוב למצוא בית דפוס שיודע לעבוד עם המכונות האלו כי לי יצאה הדפסה לא איכותית על אף השימוש במכונה של HP. אח שלי עובד באינדיגו אז התייעצתי איתו והוא אמר שזה בגלל שהמכונה לא הוגדרה כמו שצריך.
נכון אבל זה גם שם של סוג אלבום להדפסה
20/08/13 14:17
33צפיות
או אינדגו או פוטו.
התלבטות בבחירת די ג'י
19/08/13 10:48
230צפיות
הי בנות,

נפגשנו עם מורן קריב ממוסיקה פלוס והיום אמורים להיפגש עם אילן הניג מחברת fat cat.
אשמח לקבל המלצות כי ההתלבטות קשה....
אני אומרת..
19/08/13 12:13
174צפיות
שאם המחירים שלהם דומים, לכו על זה שיש לכם יותר כימיה איתו.

אם יש הבדל מהותי במחיר, תראו אם מי יש כימיה טובה ואם צריך להתפשר קצת אולי..
מורן לוקח בגדול
19/08/13 23:40
104צפיות
ראש צעיר וזורם לא מגיע בגישה של יאללה עוד אירוע אלא כל אירוע הוא בפני עצמו

הייתי במספר אירועים של אילן הניג שהוא DJ מעולה בפני עצמו אבל ההרגשה של יאללה להעביר את האירוע
מורן קריב היה הדיג'יי אצלינו
20/08/13 10:52
75צפיות
אמנם כבר לפני שנתיים, אולם ראיתי אותו מאז בכמה אירועים.
הוא מתאים עצמו לקהל ולאירוע, ועובד עם כל הלב.
ובאופן כללי, הוא מקשיב לרצונות של הזוג וזורם איתו.
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 20/08
72תגובות
20/08/13 10:00
184צפיות

(המשך...)
º
דת, רבנות, טקסים ומקווה 20/08
20/08/13 09:19
56צפיות
רב רפורמי אמריקאי?
20/08/13 09:24
184צפיות
למישהי יש המלצה על רב רפורמי אמריקאי?

ואם לא אז גם המלצות לרב רפורמי בכלליות יכולות לעזור.
כזה שלא מתעקש לחפור במהלך הטקס, לא מתעקש על נישואין בחו"ל לפני האירוע ובכלליות שיתן לנו לשנות טיפה אם משהו לא מוצא חן בעינינו (אם כי סה"כ אנחנו כן מחפשים טקס שיראה פחות או יותר כמו הטקס מסורתי...)
ניסית לפנות לבית דניאל?
20/08/13 09:44
79צפיות
היה לי ניסיון בעבר ממש טוב איתם
באיזה איזור?
20/08/13 11:16
79צפיות
ממליצה בחום על גולן בן חורין. אותנו הוא חיתן בצפון, אבל אולי שווה לבדוק אם הוא יכול להתנייד. אנחנו היינו מאוד מרוצים גם מהטקס עצמו וגם מפגישות ההכנה שהיו מעשירות
º
צודקת. מדובר על אזור המרכז.
20/08/13 11:25
22צפיות
לנו המליצו על ניר ברקין
20/08/13 12:23
99צפיות
מהקהילה הרפורמית במודיעין. יש עליו גם ביקורות טובות במיט4מיט. לצערנו הוא יהיה בחול עד בוקר החתונה שלנו אז פנינו לרב אחר אבל אולי שווה לכם לבדוק איתו.
º
מתי בוקר החתונה שלכם?
20/08/13 13:16
35צפיות
º
20/08/13 13:33
18צפיות
אנחנו היינו מאוד מרוצים מאמיר וינד
20/08/13 13:50
62צפיות
הוא אמנם לא אמריקאי עד כמה שידוע לי (למרות שממה שזכור לי מהשיחה הראשונית איתו הוא כן עבד כרב בקהילה רפורמית בארה"ב) אבל הוא איש מקסים, נעים, פתוח ולבבי מאוד
הוא לא חפר בטקס והיה מאוד פתוח לבקשות שלנו
ממליצה על הרב לוי קלמן
20/08/13 15:13
40צפיות
איש מקסים ובמקרה גם אמרקאי
רב דוד מורדכי
20/08/13 16:59
38צפיות
נחמד מתחשב בבקשות וברצונות של זוג . הגיע לחתונה בול בזמן . טקס היה קליל ומרגש בדיוק כמו שרצינו
רב מומלץ מצוהר
20/08/13 14:49
111צפיות
אני מחפשת המלצות על רבני צוהר מאזור אשקלון בדרום ועד לת"א.  אנחנו מעדיפים חופה קצרה וקלילה ככל הניתן ועם אפשרות לתת טבעת לחתן.

תודה
הרב וורן קיי (מודיעין)
20/08/13 15:10
64צפיות
חיתן אותנו ואני ממליצה, הוא היה בסדר גמור ואדיב.
הוא בונה אתכם את הטקס כך שיהיה באיזה אורך שתרצו ויכלול מה שתרצו.
מסכים שהאישה תעניק טבעות לבן זוגה?
20/08/13 16:17
69צפיות
ושתשב בחתימת הכתובה?
ובכלל, אוריינטציה שיוויונית (עד כמה שניתן בחתונה אורתודוכסית...)?

תודה!
כן. אבל
20/08/13 16:46
112צפיות
לא לגמרי ב-100% כמו רפורמים למשל.
את הטבעת הוא שאל למה אני רוצה להעניק וכן אמר "מתנה" וכו' (לי זה ממש לא הפריע).
הוא כן מאפשר לשבת בחתימת הכתובה, לא ללבוש של וכו' וכן שואל לרצון האישה ומתייחס אליה כמו שמתייחס לגבר.
בכלל הוא מאוד נעים הליכות (ובריטי... לי זה מאוד קסם :) )
º
תודה!
20/08/13 21:00
21צפיות
דברי עם הרב אחיהוד
22/08/13 19:13
44צפיות
את יכולה לשלוח לו מסר - הוא אדום פה בפורום
לא ראיתי חופה שלו אבל מספיק לי לקרוא את ההודעות שלו בפורום בשביל לדעת שהוא מקסים
כיצד מתלבשים לבית דין רבני?
20/08/13 16:16
154צפיות
מחר אני צריכה להגיע לדיון בבית דין רבני, ואני לא בטוחה כיצד להתלבש.
האם לבוש צנוע זה מכנסיים ארוכים וחולצה עם שרוול קצר או שצריך להתעטף מעבר לזה (לדוגמה לשים נעל בובה ולהביא גם עליונית)?

לא בא לי שבגלל בגדים הרושם הראשוני של הרב יהיה מוטה.

תודה על התשובות:)
תתלבשי כמו שאת ביומיום עם קצת צניעות
20/08/13 16:31
144צפיות
אף אחד שם לא יצפה שתיהי חסידת חב"ד פתאום, רק לכבד את המקום בלי מחשוף או גופיה או מיני..  
שימי של עלייך או שרוולון עד המרפק וזה יהיה מספיק.
אני בעד שיטת הבצל
20/08/13 16:55
161צפיות
אני מציעה לקחת חולצה ארוכה מבד דק וללבוש אותה כשאת נכנסת לבניין.
לגבי מכנס- לא הייתי באה במכנס קצר או צמוד מדי.
חולצה עם שרוולים סבירים
20/08/13 16:58
122צפיות
חצאית מהברך ומטה או מכנסיים (אני הייתי עם מכנסיים ארוכים וצמודים וזה היה בסדר), ותביאי איתך קרדיגן או של שיהיה למקרה ו...
לגבי נעליים לא חושבת שהם מקפידים.
אפשר גם לשים רעלה על הפנים, כי צניעות והכל..
21/08/13 01:50
123צפיות
וברצינות..

כמו שהיית מגיעה לבית משפט רגיל, או משרד,  חולצה מחויטת? מכנסיים אלגנטיים?

חתונה בספירת העומר מישהי התנסתה? המלצות?
21/08/13 20:02
224צפיות
היי לכולן! וגם לכולם!

פעם ראשונה שלי בפורום למרות שאני צופה כבר המון זמן... אחר חתונות רבות שהייתי שותפה להן כספקית סוף סוף הגיע גם תורי!!!!! מתרגשת להיות בצד השני : )

אז רציתי להתייעץ לגבי חתונה בספירת העומר. אנחנו ממש רוצים להתחתן במאי כי זה פשוט מסתדר לנו מושלם אלא שזו ספירת העומר. הבנתי שיש אופציה כזו לעשות חתונה ברבנות בנפרד מהמסיבה מישהי עשתה זאת? יש לכן המלצות אם כן לטקס אלטרנטיבי ליום המסיבה? (כי כן בא לנו טקס גם במסיבה) ושאלה אחרונההההה האם באמת חתונה בימים האלה חוסכת המון כסף?

תודה מראש לכולן

מעיין
קודם כל, ברוכה הבאה ובשעה טובה
21/08/13 21:57
141צפיות
אנחנו התחתנו בספירת העומר, בטקס אזרחי. כך שלגבי הרבנות אני לא יכולה לעזור יותר מדי (אם כי זה לא נשמע לי בעייתי אם מפרידים את החתונה ברבנות מהמסיבה עצמה), אבל לגבי שתי שאלות האחרות שלך -

אם אתם כן רוצים טקס, ההמלצה שלי היא לשבת שניכם ולגבש איך הייתם רוצים שהוא יראה ומה הייתם רוצים שיהיה בו; כל היופי בטקסים אלטרנטיביים הוא שהם משקפים את הזוג בצורה מאד אינדיבידואלית. את בהחלט יכולה לקרוא בפורום קרדיטים והמלצות של בנות שעשו טקסים אישיים שכאלה ולקחת רעיונות, אני בטוחה שכולנו נשמח לעזור אבל חושבת שההתחלה, של אילו סוגי תכנים ואיזה סגנון אתם רוצים, צריכה לבוא מכם.
בגדול, האפשרויות שעומדות בפניכם הן טקס אזרחי לחלוטין, שאפשר לגייס לטובתו עורך טקסים כמו אלה של ארגון הוויה, או מישהו שמכיר אתכם היטב כמו חבר או בן משפחה, אין כאן חוקים; או טקס רפורמי, שיכול להיות דומה מאד לטקס האורתודוקסי מבחינת האורחים, או שונה ממנו במידה מורגשת.

לעניין המחיר, ההבדלים היום כבר לא עצומים כמו פעם, כי יותר ויותר זוגות מתחתנים היום בתקופות אסורות לחיתון וכיוב'. אם משקללים את ההפרש במחיר של המקום, יחד עם ההנחות הנחמדות שקיבלנו מהצלם ומהדי.ג'יי שמאד מצא חן בעיניהם שאנחנו כופרים, אני חושבת שמגיעים להבדל של בערך 15 אלף ש"ח (לפני שנתיים). זה עדיין חסכון יפה, אבל לא ענק כמו שהיה לפני עשור.

תודה!
21/08/13 23:17
69צפיות
תודה על התשובה המקיפה! נהדת את! :)
סתם שתדעי
21/08/13 22:15
224צפיות
בל"ג בעומר עצמו מותר להתחתן
וגם אחרי ל"ג בעומר יש רבנים שמחתנים (זה תלוי אם אתם ספרדים או אשכנזים)
אני פשוט גם רוצה חתונה במאי, אז בדקתי את הנושא :)
ולא, עדיין לא הציעו לי, אבל זה ממש בפתח אוטוטו D:
ל"ג בעומר
21/08/13 22:20
137צפיות
זה אחד הימים הכי מבוקשים בגני אירועים, וגם התקופה שמיד אחריו מאד מבוקשת, בדיוק בגלל שלפני כן יש חודש ללא חתונות אורתודוקסיות.  
לפעמים הם מפתיעים עם ההצעה:)
21/08/13 23:19
136צפיות
חשבתי שאני אצטרך לשלוח אותו לקנות טבעת ומסתבר שהוא עשה את זה לבד.... אז אולי גם אצלך זה יותר קרוב ממה שאת חושבת :)

תודה על התגובה
לא הצלחתי לקבל הנחה משמעותית לספירת העומר
22/08/13 19:58
85צפיות
ההסבר של המקומות היה שיש מספיק חתונות שלא דרך הרבנות, ואירועים של בר מצווה, שממלאים את התאריכים האלה.
דחיית חתונה
23/08/13 13:23
219צפיות
שלום

אני ובן זוגי קבענו תאריך חתונה 20.10 (באולם בלבד עוד לא נרשם התאריך ברבנות )ויום למחרת התברר שאנחנו צריכים לדחת את התאריך ל 28.10  .
אנו מפחדים לעשות זאת כדי שלא יהיה " מזל רע " או לעשות משהו שנוגד את ההלכה

אשמח לקבל מידע בנושא
נראה לי שתפני לרב שלך או לפורום הלכה
23/08/13 13:32
134צפיות
או לרב אחיהוד...
אבל עדיין לא נרשמת ברבנות... אז למה שתהיה
23/08/13 15:31
114צפיות
בעיה הלכתית?

גם אנחנו בזמנו כמעט דחינו את החתונה בשבוע בסגירות מול האולם, יש אילוצים לפעמים וכאלה עד שמחליטים תאריך סופי... כול עוד שלא נרשמתם ברבנות וכאלה, אני לא חושבת שאמורה להיות בעיה....

תלכו עכשיו להרשם עם התאריך החדש :)
בהצלחה!
הבלוגיה של פורום חתונות 20/8/13
20/08/13 07:06
31צפיות
אתם מוזמנים להעלות פוסטים שכתבתם או שקראתם שקשורים לעולם החתונות, כאלה שיוכלו לעניין גם את שאר הדיירים בפורום:
סיפורי חתונות, סיפורי הכרות מעניינים, חתונות מיוחדות, שמלות, צילום, עיצוב וכדומה.
וכמובן שאפשר להעלות פה פוסטים  שאינם קשורים ישירות לפורום חתונות על מנת שנוכל להכיר אחד את השני קצת יותר לעומק.
חתונה בניחוח חו"ל אמיתי
20/08/13 07:19
364צפיות
חתונה בניחוח חו"ל אמיתי
חייבת לשתף אתכם בפוסט שכתבתי על זוג חברים שלנו מגרמניה ששיתפו אותי בתמונות שלהם ובסיפורים מהחתונה שלהם.
התפיסה של אירוע החתונה שונה מבארץ וזה מעניין ומשעשע כאחד והתמונות- יאמי!

פוסט- חתונה גרמנית אמיתית
גם אני כתבתי פוסט בסגנון...
20/08/13 23:46
98צפיות
הסיפור התחיל מחתונה של זוג מצרפת...
כתובות אינטרנט מצורפות:
פוסט מ ע ו ל ה
21/08/13 00:13
83צפיות
מין אנתרופולוגיה של עולם החתונות....
מקסים מקסים לראות איך במקומות שונים מוצאים פתרונות שונים ושטעם ובחירות של חתונה הם כל כך מבוססי תרבות, מסורת, גאוגרפיה וכאלה....
תודה על השיתוף!
21/08/13 07:07
36צפיות
עוד סיפור חתונה יצאת דופן נמצא בתהליך כתיבה... זה כל כך מעניין!
גם אצלכם הארוס אדיש?
19/08/13 23:29
633צפיות
קצת מעצבן אותי שאני מרגישה שאני מתזזת, מנסה לבדוק אולמות פנויים, מנסה להבין מה מספר המוזמנים שלנו, את מי הוא בכלל רוצה להזמין שאני אולי לא מכירה... הוא פשוט כל היום עסוק ולא רוצה להתעסק בזה. גם לי יש דברים על הראש, אבל את הזמן הפנוי אני מנסה לנצל כדי להספיק לארגן חתונה לדצמבר. ואוו זה מתסכל. גם אין הרבה זמן וזה כל כך הרבה ספקים וארגונים והכל צריך להיות כמו שצריך. גם אצלכן הוא אדיש בקשר לחתונה?
זה נפוץ, אני ממליצה לתת לו משימות קונקרטיות
20/08/13 06:56
336צפיות
תחלקו בינכם את העבודה- את תחפשי אפשרויות לאולם, הוא יחפש דיג'י וצלם למשל... יש אנשים שפחות נהנים מאווירת התכנון הכללי והתתרגשות שמאחוריו ויעדיפו להתמקד במשימות ספציפיות.
זה עבד מצוין עם בן זוגי.

אני חייבת להגיד שאחרי שכן היינו באולמות והתחלנו לדבר על דברים יותר קונקרטיים הוא הרבה יותר שיתף פעולה (עד לרמה שהוא "הפריע" לעיצוב ההזמנה שרציתי לצאת לפועל).
בהחלט
20/08/13 08:54
241צפיות
אבל אני אוהבת לארגן הכל גם ככה, אז לא אכפת לי. עדיין לא קיבלנו נגיד רשימת מוזמנים מההורים שלו, כי הוא לא רוצה להתעסק בזה. עשינו רק הערכה כשהתחייבנו לאולם.
אותו בעיקר מעניין הירח דבש, אז מבחינתי זה סבבה :)
לגמרי
20/08/13 09:08
194צפיות
כן נסענו יחד לכל הפגישות, וכן היו לו דעות בנוגע לאולמות ולספקים. אבל מי שעשתה את עבודת השטח לפני זו בעיקר אני (טוב על מי אני עובדת? רק אני!).
המשימה העיקרית שלו (מבחינתו כן) הייתה לארגן בר אלכוהול איכותי, וברגע שזו הושלמה, תמו כל משימותיו.
מצד שני, הוא ישב המון זמן על תכנון ירח הדבש, הזמנת טיסות, מלונות, שלח מיילים,התעניין וקרא. אז מבחינתי אנחנו פיטים

אצלינו דווקא גילי היה מאוד מעורב
20/08/13 09:55
225צפיות
אבל הפוש שלו היה לקראת הסוף וממש בתחילת התכנונים.
ולמרות שאני עבדתי בשתי משרות מלאות, רוב החיפושים "נפלו" עלי..... ואז לא היה פורום, אינטרנט ושאר ירקות...
יש כאלה שטוב להם עם משימות.
אנחנו היינו יושבים, כותבים את הדברים שנשארו פתוחים ומחלקים בינינו את המשימות.
עד היום אני צוחקת עליו שהוא היה נוסע בשש בבוקר למשרד ומפקסס לי את הרשימות כדי שחלילה לא אשכח את המשימות שלי
סוג של אדישות...
20/08/13 09:58
202צפיות
במקרה שלנו אני הייתי די ממוקדת מטרה -
ידעתי איזה ספקים אני רוצה כבר (מחברים שהתחתנו לפניי).
הוא אמנם בא איתי לפגישה עם אנשי המכירות באולמות וגם עם הספקים (דיג'יי, צלם), אבל בפועל אני עשיתי את כל הבירורים, השיחות מולם, וכדומה.
גם אחרי האירוע, שהיה צריך לסגור דברים מול הספקים (תשלומים או שיחות עם הצלם לגבי האלבום / הסרט) - אני עשיתי את רוב הדברים.

מה שכן "הפלתי" עליו, זה בעיקר נושאים שאני פחות מתעניינת בהם כמו נושא האלכוהול וכל מיני דברים קטנים אחרים.
לדעתי פשוט לתת כמה משימות וזהו, להאציל סמכויות !

º
אצלנו זה הפוך
20/08/13 12:34
91צפיות
אני חושבת שיש הרבה חתנים כאלה
20/08/13 13:27
188צפיות
וזה לרגע לא מעיד על מידת האושר שלו מעצם החתונה.
פשוט לפעמים קצת קשה להם יותר - כי הם פחות בקטע של עיצוב, יש דברים שפחות משנים להם...

למשל, לבעלי נושא הצילום לא היה כל כך חשוב כי הוא שונא להצטלם, אז הוא אמר לי שהוא סומך על שיקול דעתי ומה שאני אבחר יהיה טוב.
נושא העיצוב גם לא עניין אותו - והוא רק ביקש שלא אסחף עם התקציב.

לגבי רשימת המוזמנים - אולי תשבו ביחד ותכינו את הרשימה. אגב, חלק מהרשימה הוא גם ככה צריך לבקש מההורים - שבד"כ מודיעים איזה קרובי משפחה הם רוצים להזמין.
אני קוראת לו ממורמר
20/08/13 13:33
189צפיות
הוא שונא את כל ההתעסקות הזאת סביב האירוע ומגדיר את עצמו כנהג מונית בכל הקשור לחתונה.
יש הרבה ריבים על זה אבל תמיד אני מבינה בסוף שמה שבאמת חשוב לו זה שהוא רוצה להיות איתי ורואה איתי עתיד והיום הזה של החתונה עצמה לא כזה קריטי.
בתכלס גם לי זה לא הדבר הכי קריטי כי אני כבר מרגישה שאנחנו נשואים כבר כמה שנים
לגבי משימות אני נותנת לו דברים כמו לחפש שירים מעניינים לחתונה והוא אחראי על האלכוהול כי אני אהיה אחראית האורחים יגמרו עם מיץ פטל.
º
מחפשים מקום ואוכל 19/08
19/08/13 08:45
30צפיות
מחפשת מידע על נחלה
19/08/13 08:02
136צפיות
כמה עולה מנה? האם זה קרוב לראשון לציון?
כמה פרטים על הנחלה
19/08/13 08:33
163צפיות
הנחלה נמצאת בצומת בית עובד, 5 דקות מראשון ומנס ציונה.
המחירים משתנים כתלות ביום וחודש בשנה, אבל הם בהחלט בסקאלה היקרה של גני האירועים.

המקום הכי יפה בארץ (לדעתי!), הצוות מקצועי בטירוף והכל היה מושלם, אין לי מילה רעה להגיד.
מומלץ בחום.
הנחלה
19/08/13 11:36
138צפיות
פתוח רק בין מאי לאוקטובר
מינימום של 300 אנשים
תודה
19/08/13 13:55
107צפיות
ומה עלות המנה בחודשי הקיץ ביום חול?
לא הגעתי לזה
19/08/13 14:26
93צפיות
החתונה שלנו קטנה למקום
את יכולה להתרשם ממחירים כאן:
19/08/13 14:49
99צפיות
http://www.mit4mit.co.il/%D7%94%D7%A0%D7%97%D7%9C%...

ו mit4mit הוא באופן כללי אתר מומלץ להשוואות

שימי לב שיש תשלום נפרד למקום לקייטרינג
גנים לחתונה במאי
22/08/13 17:08
24צפיות
גם אנחנו חושבים על הנחלה וגם על האחוזה... השאלה היא האם ניתן להתחתן במאי בנחלה? הוא לא מקורה בכלל... נגיד באמצע מאי השנה היו ימים מאוד גשומים פתאום.

ולגבי האחוזה מישהי יודעת מתי הם מורידים את הקירוי? חייבת להודות שהאחוזה היא פייבוריטית אצלי על אף שלא היינו עוד בפגישה

יש המלצות למקומות נוספים? גנים כמובן! :)
השרשור כבר לא קופץ,..
23/08/13 02:35
16צפיות
את מוזמנת לשאול שוב בשרשור החדש.
תודה
הבטחתי ולכן אקיים- קרדיטים!
212תגובות
18/08/13 23:27
5166צפיות
הבטחתי קרדיטים ביום ראשון אז הנה אני מקיימת!
יייייייייייייייייייייייי איזה כיף זה קרדיטים!

*אני כותבת הכל עם מחירים כי לי אישית זה היה אחד הנושאים הכי חשובים בארגון החתונה.
* אזהרה! אני חופרת, אני אוהבת לכתוב... אוי כמה שזה יהיה ארוך. אל תדאגו, יש גם מלא תמונות.

(המשך...)
הבטחתי קרדיטים ביום ראשון אז הנה אני מקיימת!
יייייייייייייייייייייייי איזה כיף זה קרדיטים!

*אני כותבת הכל עם מחירים כי לי אישית זה היה אחד הנושאים הכי חשובים בארגון החתונה.
* אזהרה! אני חופרת, אני אוהבת לכתוב... אוי כמה שזה יהיה ארוך. אל תדאגו, יש גם מלא תמונות.
רוצה להציע נישואין - שאלה לבנות בפורום
18/08/13 10:41
1019צפיות
אני רוצה להציע נישואין לחברתי ותוהה מה עדיף בין האפשרויות הבאות:

1. לקנות טבעת אירוסין בעצמי

2. לקנות טבעת זולה מאד ולהציע איתה נישואין ואז ללכת יחד איתה לבחור טבעת לפי הטעם שלה

3. לא להציע עם טבעת אלא פשוט בדיבור ואז לקנות יחד טבעת

אני פשוט חושש לקנות משהו שהיא לא תאהב ואז חבל כי זה ילווה אותה כל החיים.

לעצתכן אודה - מה הייתן מעדיפות?
שאלת השאלות....
18/08/13 11:11
562צפיות
קודם כל איזה חמוד אתה :) . אני בעד האופציה הראשונה. בעלי בזמנו הלך ובחן בסתר את הטבעות שלי, שאל בצורה מתוחכמת על הטעם שלי (לאורך תקופה די מכובדת) ובסוף הלך וקנה. אני מודה ומתוודה שכשראיתי את הטבעת היה לי רגע להתרגל אליה. לא כי היא לא יפה, לא עונה לטעם אן לציפיות שלי, אלא כי תכשיט הוא משהו מאוד אישי ואף פעם לא הייתי במצב שענדתי טבעת שלא אני בחרתי. אני חושבת שהמשפט הראשון אחרי שהוא שאל "את רוצה להיות אשתי" היה "מאמי את יכולה להחליף אם את לא אוהבת". וזה נכון שזה עבר לי בראש, אבל עבר לי עוד דבר בראש שנורא ריגש ומרגש אותי. הוא הלך, לבד, מחנות לחנות ובחר את מה שהוא האמין שהטבעת הכי יפה ונכונה בשבילי. הוא השקיע מחשבה, התלבט וזה לדעתי שווה לא פחות מהטבעת . ברור שזה תלוי בחברה שלך ואם היא קשה מבחינת טעם, או שהיא עושה קולות של "ברור שאני ארצה לבחור את הטבעת שלי".- תקשיב לה ותנסה להבין.
אל תשכח גם שאתה יכול לצרף אלייך מישהו לקניה שמכיר אותה ויכול לייעץ.
אגב- היום לא הייתי מחליפה את הטבעת שלי בשום אופן כי אני פשוט מתה עליה....דווקא בעלי מדי פעם מסתכל עליה ואומר- מאמי קניתי אבן קטנה :P  
האמת...
18/08/13 11:19
422צפיות
תודה על התשובה.

האמת ששאלתי בצורה מכובדת :) מה דעתה על כל מיני טבעות של נשים שראינו ופחות או יותר אני יודע מה הכיוון: זהב לבן עם יהלום מרכזי בודד וטבעת כעיגול בודד ולא מסועף.

למרות זאת, היא לא עונדת טבעות בכלל ואמרה לי כבר שהטבעת היחידה אותה היא תענוד תהיה טבעת האירוסין שלנו לכשתהיה... אז אין לי אפילו דוגמא או גודל...

לוקח את הצעתך לתשומת ליבי.

קלאסי...
18/08/13 11:35
350צפיות
לגבי המידה אין לך מה לדאוג. לא משנה איפה תקנה את הטבעת, הם יתאימו לך ללא עלות נוספת את המידה אם לא מסתדר. הטבעות האלה נמכרות בד"כ במעין גודל סטנדרטי. שלי היה ענק עליי והסתובבתי עם יד אגרוף עד שהצלחתי להגיע לרמת גן :).
אני ממליצה לך לעשות סיבוב בבורסה ברמת גן. יש שם חנות בשם שחיבר (קנינו שם גם טבעות נישואין אח"כ) והם ממש נחמדים שם. בעלי אמר שלא רק שממש יעצו לו, אלא גם נתנו לו טבעת לקחת איתו הביתה להסתכל עליה כמה ימים והוא יכל להתחרט....מה שהיא אמרה לך נשמע מאוד קלאסי ונקרא טבעת טיפאני.
כמו שהמליצו לך כאן, תעשה קצת שיעורי בית על יהלומים, ניקיון, גודל וכו, ותגיע עם מושג כלשהו לחנות...בהצלחה...
ממליצה לך להתרחק (לפחות בהתחלה) מג'קסון. יש שם מבחר עצום של טבעות וזה בעיקר מבלבל. הם גם לא זולים יותר נגיד משחיבר....
אני יודעת שזה נשמע כמו פרסומת סמויה אבל אני באמת חושבת שהם ממש מוצלחים. אני רק מפרגנת כי נורא מגיע להם...
º
גם שלי משחיבר :)
18/08/13 11:48
79צפיות
נראה שאתה יודע בדיוק מה לקנות
18/08/13 11:47
210צפיות
ובתור מי שלא עונדת טבעות (או תכשיטים בכלל) תתפלא שהטבעת שתיתן לה תהפוך לתכשיט שהכי יתאים לה :)

לדעתי אין תחליף להתרגשות של הצעה עם טבעת "אמיתית" והידיעה שטרחת וחיפשת וקנית והחבאת עד ההצעה וכו' וכו'
ובמקרה הכי "גרוע" אפשר אחר כך ללכת להחליף...
מזל טוב :)
הרשה לי, בחור צעיר..
18/08/13 11:26
412צפיות
אהלן וסחטיין על השאלה. אני לא בחורה - אז מראש תוריד חצי מהניקוד למה שאני כותב פה - אבל אנסה את כוחי כי הייתי במצבך המייאש לא מזמן.

אני די הופתעתי כשראיתי זוגות שבאים יחד לבחור טבעת אירוסין. חשבתי שכל הקטע הוא ההצעה + טבעת וכו', אבל מסתבר שזה גם קורה כשהבחור ממש לא בעניין של בחירת תכשיטים, שאין לו שמץ, או שההצעה נעשתה בשיחה על הנושא וכו' ואז הולכים ביחד - כל זוג ושיטותיו...

יש משהו רומנטי (לך תבין וכו') בקטע עם הטבעת שאתה קונה. זה להשקיע מחשבה, זמן, כסף, רגש, הן אוהבות את זה. אין לי מושג למה. אם היא הייתה קונה לי אופני שטח הייתי ממש מתבאס כי אין לה מושג בזה ולמה בכלל ניסית, אבל כל מין ומה שעושה לו את זה.
יש דרכים להימנע מטעויות בחירה:

א. ללכת על משהו 'קלאסי'. טבעת כסף לבן עם יהלום במרכז, או יהלום במרכז ויהלומונים קטנים בצדדים בד"כ תעשה את העבודה.
ב. לקחת חברה שלה, אחותה (לא אמא, הסבירות להצלחת שמירה על חשאיות נמוכה וזה מקדם לחץ היסטרי לחתונה), וללכת איתה. גם זה לא ערובה להצלחה כי החברה יכולה לבחור משהו ש*היא* אוהבת... אז אני העדפתי ללכת לבד.
ג. תלמד קצת את הנושא של יהלומים, יש 4 קריטריונים עיקריים ועל פי זה תבחר יהלום (בנפרד) לכל טבעת שתראה בחנות.
ד. אם היא עונדת תכשיטים, תלמד מה הסגנון שלה ויותר מזה - גנוב לה טבעת אחת וקח אותה איתך לחנות. ככה לפחות תדע מה המידה שלה. לאחר מכן תהיה ילד טוב ותחזיר לה את הטבעת. כישורי הנוכלות שלך ישתפרו במהלך קניית טבעת אבל המטרה מקדשת את האמצעים ולאחר מכן את הבחורה.
ה. לא רואה שום טעם לקנות טבעת זולה ולאחר מכן להחליף אותה ביקרה. זה כמו לשים לה טבעת פלסטיק מפקק של קולה ולהגיד לה 'אל תדאגי, נשדרג'.
ו. אם החלטת לקנות איתה ביחד - לפחות תעשה את הקטע של הברך... ותבהיר שהבנת מראש לחיים המשותפים שתכשיטים זה הקטע שלה. אני בטוח שההתרגשות תעשה את שלה ולא יהיה אכפת לה... מה שכן, כשארוסתי אומרת שהיא מאורסת ישר כל הבנות 'ווא! מזל טוב! עכשיו תראי ת'טבעת.' כמו איזה גרסה בחורתית לגולום משר הטבעות, אז תקתקו את זה מהר.
ז. עשיתי כבר סקר שוק לא רע בחנויות הבורסה ברמת גן. אם תרצה שמות ומקומות שיקצרו לך את התהליך - בפרטי.

מזל טוב... ובהצלחה!
(another one bites the dust).
לדעתי לגמרי 3
18/08/13 11:48
298צפיות
היא הולכת להיות עם הטבעת הרבה מאוד שנים, ושי גם משהו כיפי בללכת לבחור טבעת יחד

חייבת להגיד את דעתי
18/08/13 15:21
224צפיות
בתור אחת שהדבר שהכי חשוב לה בכל הבלילה הזאת שנקראת חתונה - הוא הטבעת אירוסין, מאוד פחדתי שחבר שלי ייקנה לי משהו שאני לא יאהב
אבל איכשהו הוא קלע בול וקנה לי משהו מדהים וזאת הרגשה הכי נפלאה בעולם - כולם החמיאו לו (!) על הטבעת והוא בעצמו היה ממש מבסוט מזה שהוא עשה בחירה כ"כ טובה!

אתה הרבה זמן איתה, אז אתה בטח מכיר את הטעם שלה לפי שאר התכשיטים שיש לה. תלך לג'קסון כי יש להם את המבחר הכי גדול ואת המחירים הכי זולים - ושם תקנה לה לבד או בליווי של חברה.
נראה שאתה יודע בדיוק מה היא רוצה
18/08/13 12:26
211צפיות
ולכן נראה לי שאין סיבה שלא תלך בעצמך.

בעקרון, רק אתה יודע להגיד מה מתאים לכם -
יש זוגות שברור מאליו שהם ילכו לבחור טבעת ביחד ויש כאלה שברור שההצעה תהיה "כמו שצריך" עם טבעת.

בכל אופן, נשמע שהטבעת שהיא אוהבת היא קלאסית ומאוד נפוצה (אני גם הכי אוהבת כאלו, שלי כזו רק בזהב צהוב)
ולכן יהיה לך יותר קל לקלוע לטעמה.
מבחינת הגודל, תמיד עדיף לקנות טבעת קצת יותר גדולה. הקטנה של טבעת זה ממש לא מסובך. תשאל מה הסטנדרט לפי מבנה הגוף שלה ותוסיפו עוד קצת,ליתר בטחון.

את הטבעת שלי בעלי עיצב אצל לירן תכשיטים בחולון.  זה חבר משפחה שלהם, אבל הם מאוד מומלצים ומאז כל החברים שלנו קנו שם.
הם עברו על היהלומים שיש (כמובן שעם תעודה גמולוגית ואחריות) ואז הוא בחר את היהלום שהוא רצה ואת העיצוב של הטבעת.
עשינו שם גם את הטבעת נישואין ואנחנו מאוד מרוצים.

חוץ מזה ממליצים פה לא מעט על כל מיני חנויות בבורסה. אני קצת פחות מתמצאת בזה, אבל אתה יכול לעשות חיפוש ולמצוא המלצות.
שיהיה במזל טוב :)
גם אני בעד 1!
18/08/13 13:35
183צפיות
הנימוקים סוכמו בצורה די ממצה, זה פשוט הכי רומנטי! (וחוץ מזה, במקרה הכי גרוע אפשר להחליף, ואז ממילא תלכו לבחור שוב ביחד כמו באפשרות השלישית. אז כבר עדיף לנסות לקלוע לטעמה מראש ולהרוויח את ההתרגשות שלה מהמחווה הרומנטית)..
תודה לכולכם
18/08/13 14:37
207צפיות
אני באמת מעריך מאד את התשובות.

נראה לי שאשתמש בחכמת ההמונים שלכם ואקנה טבעת בעצמי :) דורמורי אני תיכף פונה בפרטי לצורך קבלת המלצות ....

עכשיו צריך לחשוב איך להציע...

המקום יהיה פאריס, אני רק צריך לחשוב על רעיון מקורי ....
אוי - פריז
18/08/13 16:15
151צפיות
אני גם אתרום את דעתי על עניין הטבעת, ואזרוק כמה מילים על פריז.

טבעת:
חבר שלי משך את עניין הצעת הנישואים כ"כ הרבה, שהיה ברור שהוא פשוט מחכה לסיום התואר, אז כמה חודשים לפני, התחלתי להתעניין בטבעות באופן עצמאי.
יכול מאוד מאוד מאוד להיות שגם אישתך לעתיד עושה כך!

כך או כך, הדרכתי את החבר לקחת את החברה הכי טובה שלי, פשוט בגלל שהטעם שלה הוא כזה שאני סוגדת לו, וכל בחירה שלה כנראה הייתה מקובלת עליי.

למה אני אומרת כנראה? כי....... מפה לשם אמא שלי ואני מצאנו את עצמנו בנווה צדק,
נכנסתי לחנות של קרן וולף והתאהבתי.
אמא שלי המליצה לי לכתוב את הקוד של הטבעת (ואפילו את המידה!) על כרטיס ביקור של קרן ו"לאבד" את הכרטיס בבית.

אין ספק שאני עשיתי לחבר את החיים הכי קלים בעולם,

ובכל זאת הוא הצליח להפתיע אותי עם הטבעת!! סנילית בעליל

בכל אופן,
מה שאני מנסה להגיד זה שתבחר את החברה הכי טובה או את החברה שהיא הכי אוהבת את הטעם שלה בבגדים וכו', אם אתה יודע מי זו.
אל תלך לבד, אל תיקח את אמא שלך, אל תבוא עם חבר'ה מהצד שלך. רק מהצד שלה. טראסט מי.

ובקשר לפריז:
הו, פרי המדהימה הזו.

לא חסרות פינות חמד בעיר הזאת,
אבל אני כן אכתוב לך מאיפה להתרחק -
לא באייפל.
לא בשיט על הסיין.

2 חברות איבדו את הטבעות שלהן בשני המקומות . בשני מקרים נפרדים, כמובן.

איפה כן?
שעות הערב ליד שער הניצחון (רוצה המלצה למסעדה? דבר איתי )
שעות הבוקר בגני לוקסמבורג (מדהימים)

אופציה נוספת - יש פארק שעשועים כיפי מחוץ לפאריז (שהוא לא יורודיסני ) - קוראים לו אסטריקס והאמת היא שזה אחלה מקום. סביב הפארק יש יער רומנטי בטירוף ובפארק עצמו אפשר להרגיש כמו ילדים קטנים
רק לא להציע על רכבת הרים, כן?

אם אתה רוצה לכוון למקום עם תחושה ספציפית, ספר ואכוון אותך בשמחה
משהו שחבר שלנו עשה-
18/08/13 15:12
263צפיות
הלך וקנה יהלום לפי יכולתו ותקציבו, והציע לזוגתו עם יהלום בלבד.
לאחר מכן הלכו יחד ושיבצו בטבעת לפי טעמה האישי.
אני חושבת שזו הצעה מצוינת למי שאינו בטוח בטעמה של זוגתו- למרות שעל פניו, נראה שאתה דווקא כן "מסוגל" לקלוע לטעמה.

בלי קשר-  ממליצה על שפר יהלומים (בית נועם בבורסה- מומלצים בחום).
אני דווקא אוסיף את האופציה השניה
18/08/13 17:09
350צפיות
בן הזוג שלי הציע לי עם טבעת אירוסין שהוא הכין (הכין מאפס. ממש.)
הטבעת שהכין שהיתה עשויה פלסטיק שחור שהותך לכדי "אבן" וחוט מתכת דקיק קלוע לצמה (טוב, לא סתם מתכת, פלטינה). ללמדך שאפשר ליצור דברים יפיפיים ומאוד משמעותיים גם מהג'אנק הכי מובן מאליו.
והיא יצאה יפיפיה.
ולגמרי הייתי עונדת אותה תמיד לו לא היתה כ"כ עדינה ושברירית.

כשהוא הציע הוא אמר שהכין טבעת אבל שאת הטבעת "האמיתית" (או יותר נכון, זו עם היהלום ומהזהב הלבן, העמידה) נלך לבחור ביחד.
כפי שאתה מבין, הבחירה במסלול הזה לא נבעה מעצלנות או חוסר ביטחון בהכרת הטעם שלי (הוא מכיר את הטעם שלי היטב ) אלא מתוך הנחה שבחירת טבעת שתלווה אותנו לאורך חיינו (בעיקר אותי, אבל גם אותו בהיותי אישתו) הוא מעשה מאוד זוגי, מאוד מקרב, מאוד מגבש.
ישבנו ביחד, הגדרנו תקציב, למדנו את נושא היהלומים החלטנו על איזה פרמטרים של היהלום נשים דגש, חיפשנו דגמים באינטרנט שאהבנו, ולבסוף קנינו ברוגל בבורסה, טבעת one of a kind ששנינו מאוד מאוד אוהבים.
אין לה את היהלום הכי גדול (וגם לא הייתי מעוניינת בכזה באופן אישי) זה לא היהלום הכי נקי או בהיר שיש להשיג בגודל שלו, ויכול להיות שאם היינו בחורים את היהלום בנפרד ואז משבצים אותו בטבעת זה היה יותר משתלם מבחינת איכות היהלום. אבל כל זה לא מפריע לי, או לו, בכלל.

אז אם אתה שואל לדעתי, בחירה במסלול הזה של בחירת טבעת האירוסים ביחד, יכולה להיות לא פחות רומנטית ומופלאה מהדרך "הרגילה", ואולי אפילו יותר.
חצי מסכימה
18/08/13 20:09
158צפיות
הרעיון עם הטבעת שבן זוגך הכין לך מקסימה! אם זו הכוונה ל'טבעת חלופית' אז אני בעד (מה שרומנטי באפשרות של קנייה לבד זה בעיקר ההשקעה בבחירה ובקנייה לדעתי, לכן הכנה לבד של טבעת לגמרי עונה על אותו פרמטר). אבל לגבי רוב האנשים, שהאפשרויות שלהם הן בכל מקרה קנייה של טבעת (בגלל חוסר משאבים/כשרון וכו' ליצור לבד טבעת אמנותית)- לדעתי החוויה של חיפוש משותף של טבעות, כבר קיימת כשבוחרים טבעות נישואין. מה שמיוחד בטבעת אירוסין על פני טבעת נישואין, זה דווקא אפקט ההפתעה וההשקעה שבמחווה..
כל כך מסכימה
18/08/13 20:33
186צפיות
איך לא הכרתי את הסיפור הזה?!?!זה נשמע כמו הצעת נישואים מושלמת!!!!!!!

אצלנו, אם כבר מדברים על טבעות, ההחלטה להתחתן הייתה משותפת, וכך גם בחירת הטבעת. הטבעת היא לא *שלי*, היא של שנינו והיא מייצגת משהו זוגי.
בחרנו יחד את המעצבת שאותה אהבנו שנינו (שני מעצבים - טעם אחד), וכדי לשמר בכל זאת משהו טקסי, האיש בחר לבד (מדובר בטבעת שאפשר להרכיב כמודולוציה מכמה טבעות דקות מאוד, והוא בחר את הטבעות הספציפיות לבדו).
בתור כזו שמייצגת קשר זוגי, הוא בחר בשתי טבעות דקות, על אחת יש יהלום קטנטן ועל השנייה יש טיפת זהב. יחד שני העיגולים הללו מחובקים כל הזמן על האצבע שלי.
אני מסתכלת עליה ואני לא רואה יהלום, צורה או סמל סטטוס, ואני גם לא רואה רק אותו או רק אותי - אני רואה אקט זוגי שעשינו יחד בהחלטה משותפת. וזה הדבר הכי כיפי בעולם.

או בקיצור - מצטרפת לגמרי להמלצה לעבור את התהליך הזה יחד

º
18/08/13 21:51
15צפיות
בהחלט מושלמת עבורנו
19/08/13 08:51
92צפיות
וזה  רק תחילתו של סיפור הצעת הנישואים.
הצעת הנישואין התרחשה בחושך מוחלט במהלך ארוחה במסעדת החושך של מרכז נא לגעת (מרכז לעיוורים חרשים ביפו).

במקרה שלנו גם בחירת השמלה נעשתה ביחד, בחירת אנשי המקצוע של איפור/שיער. על ההזמנה עבדנו ביחד, כל אחד התמקד הצד החזק שלו.
אפילו עברנו סדנא קצרה לשזירת מרכזי שולחן ביחד (!!) כשעוד היתה המחשבה שנעשה חלק מהעיצוב בעצמנו.
בקיצור, "דבק" זה אנחנו.
אבל האמת היא שזה לא רק מטעמי דבק, אנחנו באמת מאמינים בלעשות ולהכין ביחד. הניסיון שלנו מראה שתמיד תמיד (גם כשיש חוסר הסכמות) זה מקרב ויוצר איזשהו הווי פנימי שאנחנו חוזרים אליו בזמנים מאוחרים יותר.

אגב, אני בהחלט מבינה את הרצון בלהפתיע, ובמחוות גדולות, אבל היה לי חשוב להראות שיש גם דרך אחרת היא לא פחות מרגשת ורומנטית (אבל כן אולי פחות מפתיעה).
ואני לא כ"כ מסכימה שצריך להיות מוכשר או יצירתי ו- handy כמו בייב. גם אם הוא היה מציע עם טבעת של כיףלי אחרי סרט בבית מול הטלוויזיה, עדיין הייתי אוהבת אותו באותה המידה.

אני בעד 3
18/08/13 21:35
120צפיות
מדדתי הרבה טבעות לפני שמצאתי את זאת שאני אוהבת. לדעתי זה באסה להיתקע עם טבעת שלא כ"כ אוהבים ואני מניחה שבשלב כלשהו היא מוצאת את עצמה במגירה...
אנחנו בחרנו ביחד
18/08/13 23:38
136צפיות
וזו הייתה החלטה שאנחנו מאד שמחים שעשינו.
התהליך של הבחירה היה נורא נחמד ומאד נהננו ממנו, ואנחנו מאד מרוצים מהבחירה :)
אנחנו בחרנו ביחד... אבל...
19/08/13 15:18
149צפיות
אני חושבת שבכל זאת מאד כיף לקבל את הטבעת כהפתעה
אצלנו זה היה ככה כי גרנו בניו יורק תקופה, ואיכשהו דיברנו על חתונה וזה היה סוג של "יאללה בואי נתחתן"
אז הלכנו יחד לבחור טבעת

אבל אני יודעת מחברותיי שזה מאד מרגש לקבל את הטבעת כהפתעה
אתה יודע מה היא תאהב, אתה יכול להעיזר בחברות שלה
והכי הרבה אפשר להחליף!! נכון זה לא מאאאאאד מקובל ובטח לא קורה הרבה אבל זה אפשרי!!

מזל טוב!
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 18/06
18/08/13 08:12
29צפיות
מחפשת הינומה להשאלה / השכרה
17/08/13 00:34
324צפיות
היי

אני מחפשת הינומה פשוטה לחתונתי המתקרבת (בעוד שבועיים וחצי).

אשמח להשאיל ולהחזיר בצירוף עוגת-תודה מעשה ידי,
או לחומריות שבנינו - לשכור לערב.

הכי נוח יהיה ממישהי באזור השפלה או המרכז.

יש פה מישהי כזו?

תודה.

מוזמנת להשאיל :)
17/08/13 01:38
234צפיות
הינומה שנלבשה פעם אחת (בחתונתי לפני שבועיים)
מוזמנת לפנות אלי בפרטי (אני בת"א) :)
לא מבינה מה הקשר לחומריות....
17/08/13 01:40
301צפיות
אני בטוחה שיהיו פה מספיק בנות שיסכימו להשאיל
לא התכוונתי לפגוע, רק להגיד
17/08/13 16:52
218צפיות
שאני מעדיפה להשאיל אבל אם מישהי תרצה תמורה כספית זו גם אופציה.
היכן ניתן לקנות נעליים טובות?
18/08/13 14:41
87צפיות
בתור אחת שסובלת מכאבי גב תחתון ועדיין ... חשוב לי להיות על עקבים (לפחות בחלק הראשון של החתונה) ... איפה ניתן לרכוש נעליים איכותיות וטובות לחתונה?
פלייפוט
18/08/13 15:03
69צפיות
אין להם יותר מדי מבחר לכלות אבל הנעליים אורטופדיות וממש נוחות
בדיוק קניתי את שלי מפלייפוט
18/08/13 15:19
81צפיות
ובתור בעלת כפות רגליים בעייתיות אני יכולה להגיד שבינתיים אני מתרשמת מאוד לטובה מהנוחות שלהם...
יש להם כמה דגמים מאוד בסיסיים אבל בשבילי הנוחות הרבה יותר חשובה ממראה - בשמלה שגם ככה מסתירה את הנעליים
המלצה לתופרת מאזור השרון
18/08/13 15:38
77צפיות
שלום לכל הבנות, הגעתי לשלב השמלה. מיכוון שאני לא מתכוונת להוציא יותר מ- 2000 ש"ח על שמלה, אני חושבת לתפור. יש לכן המלצה על תופרות מאזור השרון? או ר"ג, גבעתיים? (רק לא ת"א). תודה
מנסה לעזור
18/08/13 16:55
56צפיות
קודם כל, אפשר לקנות שמלות לא מאוד יקרות.
אני ממליצה לך לעבור על הפוסט של butwhy: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
הייתי השבוע בדיזינגוף ואני יודעת בוודאות יש בדורין פרנקפורט ופגנקה שמלות עד 2000 ש"ח.

אם את בכל זאת מחפשת תופרת יש את בהדרה - שמלות אקולוגיות. היא נמצאת בפרדס חנה והרעיון אצלה הוא שאת מביאה שמלה לבנה שיש לך ועליה היא מוסיפה ותופרת ויוצרת שמלת כלה (בעלות של 1800 ש"ח לדעתי)

יש ברמת גן את אורית ברש שהמחירים שלה אמורים להיות סבירים http://bereshit.mitchatnim.co.il/
וגם את קארין : http://www.karinv.co.il/

אני בטוחה שתיכף תקבלי פה עוד המלצות. זה ממני לבינתיים...
שיהיה במזל טוב!
º
תודה רבה! אני בהחלט אבקר שם :)
19/08/13 15:59
13צפיות
בקניון ארנה בהרצליה
18/08/13 17:28
57צפיות
Miss Selfridge

ראיתי שם שמלות ערב שיכולות גם להיות שמלות כלה במחירים שנעו בין 400-800
את גם יכולה למדוד ואז לבדוק האם אפשר להזמין מהאתר שלהם באנגליה, אולי זה אפילו ייצא זול יותר
יש את בהדרה
18/08/13 21:51
32צפיות
בפרדס חנה
מומלצת מאוד
חזיה עם סגירה נמוכה
18/08/13 12:38
437צפיות
היי לכולן, אני מחפשת חזיה שיתפרו לי לשמלת כלה עם סגירה הכי נמוכה שיש (שתאפשר כמה שיותר מחשוף בגב)
למישהי יש המלצה איפה אפשר יהיה למצוא כזו?

תודה מראש....
מה דעתך על
18/08/13 13:10
258צפיות
זו ?
בטח יש בכל הרשתות הגדולות וחנויות המתמחות. הייתי בודקת במשביר, ג'ק קובה ודומיהם
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני קניתי כזו! (לשמלת כלה שלי)
18/08/13 13:25
199צפיות
בצבע גוף, במשביר לצרכן.. היא אחלה..
º
תודה אני אבדוק!
18/08/13 13:40
55צפיות
שמחה לעזור :)
18/08/13 15:44
85צפיות
תעדכני לגבי מה קנית בסוף ?
º
בטח :)
18/08/13 19:07
18צפיות
מעדכנת
09/09/13 13:35
11צפיות
בסופו של דבר, אחרי שהלכתי למדידה ראשונה של השמלה (אצל יואב ריש), הבנתי מהם שאין צורך של חזיה בלי סגירה לגמרי,
אלא פשוט סגירה רגילה שאפשר למתוח כמה שיותר כלפי מטה וכך תופרים את המחשוף מאחור.....

אבל למי שמחפשת את הפתרון של סגירה שונה מאחורה, מצאתי כל מיני חזיות באפרודיה, ג'ק קובה והמשביר לצרכן כפי שכולן רשמו פה.

תודה לכולן
אפשרות נוספת
18/08/13 14:24
128צפיות
לרכוש רצועה שמתחברת לחזיה, כל חזיה, ומנמיכה אותה, זה ממש מגניב האמת :)

אני רכשתי את שלי ב-50 ש"ח אם אני לא טועה

אני מניחה שניתן לרכוש את הרצועה בכל הרשתות המובילות
בג'ק קובה יש חזיה מיוחדת לגב חשוף
18/08/13 22:58
96צפיות
אין שם את המידות שלי אז מעולם לא ניסיתי, אבל שווה קפיצה :)
º
מחפשים מקום ואוכל 18/07
70תגובות
18/08/13 08:04
141צפיות

(המשך...)
º
סידורים אחרונים וירח דבש 18/07
43תגובות
18/08/13 08:03
71צפיות

(המשך...)
התלבטות לגבי תעסוקה לילדים קטנים
18/08/13 00:32
466צפיות
היי

בעקבות מישהי מהפורום ששכרה שולחנות משחק לחתונה (לא זוכרת את השם! מתנצלת מראש) גם אנחנו התלהבנו מהרעיון ורצינו לעשות זאת.

יחד עם העובדה שיהיו לא מעט ילדים בחתונה בגילאי 3-6 (לפחות עשרה) חשבנו להביא גם מתנפח קטן על הדרך להנאת הילדים ההורים ששומרים עליהם.

המחירים היו סבירים (200-300 ש"ח) אבל נוכחות של משגיח  (ביטוח) למתנפח מייקרת את כל העסק משמעותית!

חשבתי אולי לוותר עליו ולרשום שלט בסגנון: העלייה למתקן בהשגחת ההורים בלבד, אין משגיח חיצוני.

אך אני עדיין חוששת

מה דעתכם\ן?
אני לא הייתי עושה את זה
18/08/13 00:45
364צפיות
1. אם ההורים יצטרכו לשמור על הילדים אז זה יכול להוריד את ההורים מהרחבה (במידה והם מהסוג הרוקד) או סתם להעיק עליהם - הם לא יוכלו לאכול או לדבר בנחת.

2. הסיכון לדעתי גדול מדי. אם חלילה קורה משהו, תיווצר דרמה שעשויה לפגוע בחתונה (גם אם לא קרה משהו רציני אבל הילד נפל ומתחיל לצרוח-יכולה להיווצר התקהלות ובלאגן, על אחת כמה וכמה אם קורה משהו יותר רציני).

אנחנו מזמינים אומן בלונים. אמנם זה רחוק מהמחיר של המתנפחים והזמנו את זה בשביל עצמנו ולא במיוחד בשביל ילדים - אבל זה יכול להיות מאוד מלהיב ולשמור על הילדים וההורים באיזור הרחבה.
צודקת
18/08/13 02:27
181צפיות
לא חשבתי על זה ככה..
תודה :)
עדיף שתביאי מפעיל
18/08/13 01:03
273צפיות
כמו ליצן או משהו נחמד אחד שמאפר ומעסיק את הילדים..
זה גם נחמד, וגם אין סיכון
תודה בנות, נוותר על הרעיון של ההפעלה לילדים
18/08/13 02:58
205צפיות
באמת יש בזה יותר מדי סיכון

שבוע טוב :)
לא חייב לוותר, אפשר להביא שולחן יצירה
18/08/13 07:10
230צפיות
שולחן+מפה+ צבעים+ חוברות צביעה ולהימנע מכל מיני פעילויות מלכלכות במיוחד- צבע גואש, מספריים, נצנצים ודבק.
גם אני חושבת ששולחן יצירה זה מעולה
18/08/13 07:53
174צפיות
מקווה לזכור לצרף תמונות מאירוע שעשיתי.
הבאתי כל מיני דברים שהם יותר מיוחדים ואפילו ההורים לקחו דוגמאות בשביל לדעת מה להזמין.
זה העסיק את הילדים יופי!!!
והבאתי שתי בנות מדריכות מהצופים (בתשלום) בכדי שתהיינה שם בשביל הילדים.
העלות לא הייתה גבוהה במיוחד - שוב, תלוי מה קונים וזאת בהחלט אחלה פעילות.
אני בוגאס
תשלחי לי מסר ואשמח לספק תמונות כשאחזור
טוב,
18/08/13 23:41
31צפיות
לא מצאתי תמונה רק של השולחן בלי הילדים.
הנה כמה דברים שהיו שם (המחירים בדולרים ולא בהכרח מדוייקים על הסנט):
1. ערכות של בובות גדולות מעץ עם טושים בכדי לצייר עליהם (1$ כל בובה)
2. פרפרים מבריסטול עם דבק (כמו מדבקה). מקלפים את הנייר מהדבק ומדביקים ריבועים קטנים של ניירות טישו (נייר של מתנה, דק דק) - העלות סביב 8$ לערכה של 24 פרפרים.
3. ערכה של סימניות מעץ עם טושים (4$ לחבילה של 8 סימניות)
4. שלטי סול לדלת עם חיות מסול ואותיות מסול - הכל מדבקות. העלות קצת גבוהה, בסביבות 25$, אבל היו מלא מלא שלטים ותוספות. והכל מדבקה, כך שלא היה מלכלך.
5. דבק נצנצים - 4$ לשמונה דבקים (זה בא בשפורפרות כמו טושים)
6. לילדים הגדולים יותר הבאתי ערכות של צמידים (חוטי רקמה, חוטי ניילון, סיכות ביטחון לתפוס את הצמיד)
7. ערכת חותמות וניירות פשוטים. לא זוכרת מה הייתה העלות.
8. חוברות צביעה שאפשר לתלוש דפים, כדי שיהיה יותר נוח, וצבעי מים.
9. דפי צביעה עם צבע על הדף - יש בתחתית כל עמוד ריבועי צבע. הילדים מרטיבים קיסם אוזניים במים, לוקחים מהצבע וצובעים איתו. העלות 1$ לחוברת. וזה ממש לא מלכלך.

והיו עוד מלא פיצ'פקייס שאני לא ממש זוכרת עלויות - מדבקות, טושים, מספריים לילדים, צבעים וכדומה.
מה דעתכן על החוברות האלו?
18/08/13 11:35
140צפיות
באחד מאתרי הקופונים מציעים חוברות צביעה שנראה לי יעשו את העבודה לילדים בגילאי 3-6 בערך.
שניים שלושה סטים כאלו ואני מסודר, לא? (חתונת שישי, כנראה יש 10-15 ילדים שיגיעו).

אגב - פלסטלינה מלכלכת? כי אז ההורים שלהם יפחדו על הבגדים החדשים אולי.

אני נגד מתנפחים/בלונים/קוסם והפעלות שמושכות תשומת לב, בעיקר בחתונת שישי. זה לא אירוע כיף לילדי העובדים, זאת חתונה. שולחן צדדי ליצירה של ילדים זה המקסימום בעיניי.

חוברות צביעה.
º
נשמע רעיון יפה
18/08/13 12:10
25צפיות
לגבי החוברות
18/08/13 12:37
93צפיות
אפשר למצוא באינטרנט המון דפי צביעה ויצירה להדפסה. אני חושבת שחוברת סתם תהיה מסורבלת ולא כל הילדים יוכלו לצבוע בה בו זמנית. (וגם לא יהיו ריבים כשכל הבנות ירצו לצבוע בדיוק את אותה פיה :) )
פלסטלינה מלכלת, אבל בצק לא (ואני כמעט בטוחה שהוא גם לא רעיל, למקרה שמישהו יהיה רעב )

אצלנו יש אחלה אטרקציה לילדים - חוות עיזים
º
18/08/13 12:49
14צפיות
זו הייתי אני
18/08/13 08:40
291צפיות
אנחנו שכרנו 4 שולחנות משחק: כדורגל שולחן (פוזבול) והוקי אוויר.
האמת היא שהם לא היו מיועדים לילדים כל כך קטנים (3-6), אלא לילדים יותר גדולים ולמבוגרים, ובאמת כ-ו-ל-ם, מכל הגילאים, שיחקו בהם.
אני לא יודעת להגיד לך לגבי מתנפחים, אני כן יכולה להגיד שילדים בגיל 3 גם ככה צריכים השגחת הורים (גיל 6 זה כבר משהו אחר, הילדים יותר עצמאיים), אז כל אטרקציה שתספקי לילדים בגיל הזה תדרוש את נוכחות ההורים לידם. הרעיון של פינת יצירה ממש טוב בעיניי.
אגב, יש משגיח ספציפי שאת מחויבת לקחת למתנפחים? כי את יכולה לקחת סטודנט/ית אחראי/ת, לשלם להם 25 ₪ לשעה בשביל ההשגחה. מבחינתם זה אחלה כסף בשביל כלום עבודה, ולך לא יוצא יקר (את לא צריכה להפעיל את המתנפחים עד 1 בלילה, ילדים הולכים לישון עוד קודם. גם 3 שעות זה מספיק) ואז זה לא מייקר את העסק באופן כל כך משמעותי. למרות שעדיין יש את ההיבט של האחריות אם קורה לילד משהו, ואת לא רוצה את זה עלייך.

אני יכולה להגיד לך שאצלנו המשחקים לא הורידו אנשים מרחבת הריקודים בכלל. הם היו שם לאורך כל הערב, משעה 19:30 כשהתחילה קבלת הפנים, ועד שפירקו אותם בסוף החתונה, ואנשים ניגשו לשחק לאורך כל הערב. זה לא שפתחנו אותם לשימוש דווקא בזמן הריקודים וזה משך אליהם אנשים שלא רצו לפספס אותם (הקינוחים, למשל, שהוגשו בזמן הריקודים, כן הורידו אנשים מהרחבה). מי שרצה לשחק עשה זאת גם מוקדם / מאוחר יותר, ולאו דווקא בזמן הריקודים. כך הוא נהנה מכל העולמות. אני דווקא חושבת שהמשחקים היו פתרון טוב למי שלא רוקד, כי אז יש לו תעסוקה בזמן הזה, והוא לא יושב ליד השולחן או משתעמם.
º
את השולחנות משחק למבוגרים כנראה עדיין נקח :)
18/08/13 08:42
46צפיות
º
אשמח להמליץ לך על הספק שלנו, אם תרצי
18/08/13 08:44
47צפיות
חברת קונסולה?
18/08/13 08:52
104צפיות
כי בזמנו רשמתי לי את השם בצד, אבל זה לא מתאים כי הם מהמרכז והחתונה בצפון
º
כן, הם.. יש הרבה ספקים, אני בטוחה שתסתדרי
18/08/13 08:54
25צפיות
º
אפשר לשאול כמה אנשים אנשים היו לכם?
19/08/13 15:12
19צפיות
º
250
19/08/13 19:16
19צפיות
מצטרפת להמלצה על פינות יצירה לילדים
18/08/13 09:56
462צפיות
מצטרפת להמלצה על פינות יצירה לילדים
אנחנו פרסנו מחצלות ופופים, ומלא טושים ודפי צביעה... וגם שמנו גלויות ריקות עם מסגרות יפות כדי שהילדים יכתבו לנו ברכות (וכתבו!!!). זה היה מגניב וממש הקל על ההורים.
חמוד לאללה :)
18/08/13 11:38
96צפיות
א. אור זהבי הזה... (התפוס בתאריך שלי :( ).
ב. עושה רושם של אווירה ממש טובה!
ג. כשבני הזוג המתחתנים בגיל מסוים (27, 30 וצפונה) ובחתונת שישי - זה נהיה מאוד רלוונטי לחשוב גם על קהל היעד והילדים הפיציים שלהם. גם אפשר לרמוז אם רוצים שיבואו לבד או עם הילדים, וגם לארגן דבר כזה. נראה ששיחקתם אותה וזה תרם ללוק הכללי של החתונה :)
ד. מנצל"ש כמו שאומרות - אם יש ילדים חשוב מאוד גם להעריך כמה יהיו, ובחוזה עם בעלי האולם להעלות את נושא המחיר למנה, ומאיזה גיל מחשבים את הילדים. אצלי למשל זה משמעותי אם זה מגיל 3 ומעלה או 5 בחינם, כי הרבה ילדים נכנסים לקטגוריית הילדים שכבר לא בעגלה אלא מתרוצצים.
אצלנו...
18/08/13 13:05
128צפיות
פרסנו מחצלת ענקית ושמנו כל מיני משחקים (הוצאו מהמחסן של ההורים של הבחור לכבוד האירוע, והורינו לגן שאין לנו צורך בהם אחרי). כל פעם שעברתי שם היו ילדים והורים ששיחקו.

עוד משהו שעשינו הוא לחלק בכניסה לכל ילד שקית הפתעות, שכללה מדבקות, כדור פלסטיק שנפתח ונסגר כשזורקים אותו, מנצנצים (שלא יבכו ויריבו על הרחבה). נכדה של חברה של אמא שלי ממש ממש ממש התרגשה שחשבנו עליה (ילדה בת שש). והאחיינים שלי עשו טיילת מהשולחן לעגלה של אחותם כדי להחליף משחק כל פעם.
אני כיתתי רגלי בין חנויות הכל בדולר, אבל אם יש לך מספיר זמן הייתי ממליצה להעזר בebay.
º
הכנתי כבר שקיות הפתעה עם מדבקות ובועות סבון :
18/08/13 13:11
64צפיות
אתם מתכוננים מתרגשים וטורחים ואנחנו האורחים
17/08/13 17:30
562צפיות
סובלים
חתונה באולם ארועים גאיה -ליד בית חנן

כתבו חופה ב 8 , כמובן שהתחילה ב שמונה וחמישים

מנה עיקרית מושקעת מאד- פילה בקר הוגשה בשעה 23- חצי אולם כבר פרש- בין היתר בגלל המוסיקה הרועשת  ומי מסוגל לאכול בשר בשעה כזו ? לא חבל ?

למרות שבקשו מדי ג'יי מוסיקה שקטה לפחות עד אחרי המנה הראשונה- אי אפשר היה לדבר מרגע שנכנסנו לאולם אחרי החופה

קחו כל זאת בחשבון כשאתם כל כך טורחים ומשלמים
נכון
17/08/13 17:58
328צפיות
לחתן ולכלה זה אירוע ולאורחים זה סבל לא קטן. הייתי בשתי חתונות ויש לי עוד חתונה בעוד שבוע ואני מהיום מתחילה לסבול.
ונכון שזה היה עם הגשה?
17/08/13 20:48
351צפיות
אני שונאת חתונות עם הגשה! תמיד המנה העיקרית מוגשת סביב 11 בלילה.  צריך לחכות לאוכל, לא יודעים מה מקבלים ועד שזה מגיע זה קר. וזה תוקע את כל הזרימה של החתונה.
מסכימה עם כל מילה
17/08/13 21:35
310צפיות
ומשתפת שהשבוע שמעתי שהרבה מאוד מקומות (גם יוקרתיים מאוד), דוחים בכוונה באירועי הגשה את שעת הגשת המנה העיקרית במטרה לחסוך כסף, כי הרבה אורחים עוזבים.

לכן אני חושבת שכדאי להבהיר טוב טוב לקייטרינג את הזמן בו רוצים שיגישו את המנות, וגם להבהיר לדיג'יי שבמהלך הארוחה, כדאי שתהיה מוסיקת רקע שאפשר לדבר בה
רק לשם ההבהרה
17/08/13 21:37
318צפיות
אין במה שכתבתי רמיזה לכך שאולם האירועים הספציפי הזה (גאיה) פועל כך, אני לא מכירה את המקום ואין לי מושג איך הוא פועל
תודה ששיתפת.
18/08/13 11:43
216צפיות
וכשאתה תתחתן/תחתן את הבן/הבת, תוכל לנסות לארגן את זה בבית כנסת, או ביער הנעים הסמוך לביתך. אם זה עובד (וזה יכול לעבוד) ותסחף אחריך את החברה הישראלית, יהיה פה נורמלי, שקט, מחירים שפויים וחתונות לא פסיכיות.
עד אז... קשה להתחתן היום בלי ההו-הא של הפקת אירוע. מה שכן - חיזקת את החלטתי ללכת על מזנונים, להתחתן בשישי בצהריים - ככה אנשים באים יותר רגועים, אין לי שום כוונה להפציץ במסיבת טראנס לאוזניים כי אני לא סובל את המוזיקה והמסיבות האלו, והחופה מתוחמת בזמן מבחינת הרבנות ככה שגם אם עד 13:00 באים רק המשפחה והחברים הטובים - יש חופה בזמן :)
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום