לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

רוצים לצרף חבר על 4 למשפחתכם?
01/11/13 21:28
293צפיות
רוצים לצרף חבר על 4 למשפחתכם?
יום אימוץ מחר ב2.11 ברחובות אוהבת חיות
עשרות כלבים וגם כמה חתולים יחכו לבית משלהם
כולם מטופלים, מחוסנים, חברותיים והכי יפים בארץ!
נמסרים תמורת סל אימוץ ותוך התאמת הכלב למאמצים
נשמח שתפיצו בין חבריכם.. הכלבים רוצים לישון בחורף הזה בבית משלהם!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6470089853...
לאתר שלנו לחצו כאן
התפספס לי ה
01/11/13 21:29
77צפיות
הדפסת הזמנות
01/11/13 15:56
181צפיות
לא ידעתי לאן לשרשר.. אודה למנהלות אם תוכלנה לשרשר למקום המתאים.

יש לכם המלצות למקום להדפיס בו הזמנות באיזור ראשל"צ, עזריאלי, המסגר או נמל תל אביב?

הדרישות/העדפות הן:
- מקום שאפשר להביא אליו עיצוב מוכן.
- לא הזמנה נפתחת אלא פשוט דף (עוד לא ידוע אם צד אחד או שניים).
- כ-70 הזמנות.
- אין צורך במעטפות.

אשמח לקבל המלצות למקום שיתאים ולא יהיה יקר במיוחד! (ולשמוע מחירים למשהו כזה, אם ידוע לכם)

ועוד שאלה - כמה זמן זה אמור לקחת? מדפיסים במקום או שצריך להגיע גם לאסוף בפעם אחרת?

תודה מראש וסופ"ש נעים לכל באי הפורום!
קופי סנטר - אוניברסיטת ת"א
01/11/13 16:09
141צפיות
הכי זול שראיתי... ומומלץ מאוד על פי כמה בנות כאן
דפוס זיידמן
01/11/13 17:27
92צפיות
אין לי מושג אם זה קרוב לעזריאלי/המסגר/הנמל כי אני לא מכירה את ת"א.
חברה לי הדפיסה לי שם את ההזמנות. האיכות מצויינת. היא הביאה עיצוב שהיא עשתה על נייר דו צדדי. עלה 1.17 ש"ח להזמנה לפני מע"מ, עשו מלאאאא ספרים. הם הדפיסו לה במקום.
דפוס דנה!
01/11/13 18:48
103צפיות
מהיר, נחמד, אדיב, איכות טובה ולא יקר!
גם אנחנו עשינו בדפוס דנה!!
02/11/13 18:34
62צפיות
בעקבות המלצה חמה של חברים...
עוד לא קיבלנו את הדוגמא אבל כשהיינו אצלם הם היו מאוד נחמדים ומקצועיים!
גם אנחנו הדפסנו בדפוס דנה
03/11/13 07:56
60צפיות
אחרי שבחרנו עיצוב עבדנו איתם במייל והם נענו לכל השינויים שביקשנו ויצא מקסים.
היו שינויים משעשעים כמו "זה ורוד לי מידי", "זה סימטרי מידי" :)
ממליצה על קופי סנטר בת"א.
02/11/13 00:11
91צפיות
125 הזמנות+מעטפות+עיגול פינות להזמנות (כן, יש דבר כזה. מאוד מוסיף לדעתי המשוחדת ) עלו 394 ש"ח.
נדמה לי שהמעטפות עלו 70-80 אג' כ"א אז אפשר להפחית את זה מהסכום הכללי.
היינו מאוד מרוצים מהאיכות ומהשירות.
º
באחד השירשורים המליצו על Iprint
02/11/13 12:44
39צפיות
º
אני הדפסתי בקולור טאצ' ויצא מעולה
02/11/13 18:57
37צפיות
º
03/11/13 04:03
7צפיות
º
תודה לכולם!
02/11/13 21:36
21צפיות
רשימת ה החודשית
50תגובות
01/11/13 15:42
809צפיות
איך הזמן טס...

יאללה, שתפו שתפו!

טיפ: אם הרשימה קיימת במיט4מיט (לא הבנתי אם הוא מתפקד או לא), אפשר לייצא אותה משם בקלות.

חתן כלה
מקום
קייטרינג

(המשך...)
איך הזמן טס...

יאללה, שתפו שתפו!

טיפ: אם הרשימה קיימת במיט4מיט (לא הבנתי אם הוא מתפקד או לא), אפשר לייצא אותה משם בקלות.

חתן כלה
מקום
קייטרינג
בר
עיצוב אירוע
צלמ/ת
תקליטנ/ית
שמלת כלה
איפור ושיער
נעלי כלה
זר ואקססוריז
בגדי חתן
הזמנות
רב/עורך טקס
רבנות/הסכמים
שירים משמעותיים
אישורי הגעה וסידורי ישיבה

בהצלחה לכולן/ם ומזל טוב
º
סידורים אחרונים וירח דבש 31/10
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
31/10/13 19:57
19צפיות
כמה שאלות - התארגנות ומקדימים-צפון
31/10/13 09:45
170צפיות
אהלן!

לא יודעת בדיוק לאן לשרשר את ההודעה, כי יש לי כמה שאלות ותהיות (אשמח אם ההודעה תשורשר למקומה הראוי) :)

מתחתנת בינואר באזור עמק יזרעאל, גרה בכפר סבא.
שאלה לגבי התארגנות - מישהי יודעת על מקום נחמד להתארגן בו באזור עפולה, בקעת בית שאן והקיבוצים באזור?
חשבתי להתארגן במלון נוף תבור שקרוב מאוד למקום החתונה, אבל הצ'ק אין שם הוא בשעה 15:00 ואם אני רוצה לקחת חדר להתארגנות בבוקר, המחיר מכפיל את עצמו. אז חשבתי שבמחיר הזה, כבר הגיוני אולי ללכת לאיזה צימר נחמד באזור? מישהי מכירה וממליצה?
מצד שני, בכל מקרה חשבנו לישון בנוף תבור, כי הוא ממש מעבר לכביש ממקום החתונה (ושם גם ישנו האורחים שלנו), אבל אני לא יודעת מה לעשות לפני....

לגבי הצילומים- חורף וזה...מישהי שהתחתנה בחורף באזור הזה יכולה להמליץ על מקומות להצטלם בהם בשלב של המקדימים?
מניחה שהצלמים המהממים שלנו ידאגו לזה ויגיעו עם רעיונות (אחד מהם מהאזור), אבל רוצה שיהיה לי איזשהו מושג ורעיון בנוסף (אולי אפילו ללכת לעשות סיור לוקיישן מקדים?)

תודה רבה!!

אז ככה
31/10/13 10:11
126צפיות
סוף סוף שאלות על הצפון, ככה שאני גם יכולה לתרום את תרומתי הצנועה :)

אפשר לשאול איפה את מתחתנת? ב-רד?
מה זה נוף תבור, זה המלון שבמזרע?

מי עושה לך שיער ואיפור? יכול להיות שיש לה אפשרות להתארגנות? אני התארגנתי בבית, אבל המאפרת+מסרקת שלי מאפשרת גם להתארגן אצלה בסטודיו (במגידו).
בכל מקרה, אנחנו התחתנו בבת הגלבוע והחברים הטובים ישנו בצימר בעין חרוד והיו מרוצים.
כשחברה שלי התחתנה בעפולה, היא העבירה את הלילה שאחרי בצימר בשדמות דבורה וגם הייתה מרוצה.
כשהיינו צריכים לארח משפחה מחו"ל כשאח שלי התחתן-שכרנו להם דירה במושב מרחביה. אבל זה כמו דירת אירוח של משפחוץ שנוסעות לטיול, לא משהו מפנק במיוחד.

לגבי צילומים - חברה שלי ממזרע במקור והיא המליצה לי להצטלם במוזיאון שם. לא הייתי שם בחיים וזה היה נראה לי מוזר להצטלם במוזיאון, אבל היא אמרה שממש יפה שם ושהמון זוגות באים להצטלם שם.
אנחנו חשבנו להצטלם במבשלת בירה שיש בגיניגר. גם דיברנו איתם והם הסכימו אבל בסוף ירדנו מהעניין.
מישהי העלתה פעם קרדיטים שהם הצטלמו בקולנוע-תיאמו מראש ופתחו להם במיוחד, הביאו להם פופקורן וכאלה... יצאו תמונות ממש מגניבות! אז את יכולה לתאם הם הקולנוע של עפולה
זה מה שעולה לי מבחינת מקומות סגורים.
אם לא בוצי מדי - את יכולה להצטלם בשדות של מזרע או של מושב תל עדשים - יכולות לצאת שם תמונות מהממות. הייתי שמחה להצטלם שם, אבל התחתנתי באמצע ספטמבר והכל היה יבש מהקיץ.
בכלל - קיבוץ מזרע (אני מתמקדת שם כי ממה שהבנתי זה איזור החתונה ואני מכירה את המקום טוב כי למדתי שם בבי"ס :) )הוא יפהיפה ומאוד מומלץ להצטלם שם.
שוב-אם המזג אוויר טוב אתם יכולים להרחיק קצת עד הסחנה (יש לתאם מראש) או לגן היפני הסמוך (שם אני הצטלמתי ואין צורך לתאם-המקום פתוח).
יש את הפארק העירוני של עפולה שיש שם מלא מתקני שעשועים מגניבים ופינת חי.

זה כל מה שעולה לי כרגע.
ואכן, אם זו לא טרחה בשבילכם הייתי ממליצה לעשות סיור מקדים.

אה, כמובן שיש גם את הגלבוע. חברה שלי התחתנה באמצע נובמבר והצטלמה שם. היה קריר אבל לא גשום ויצאו תמונות יפות. אני קצת פחות מתחברת לנוף הזה...
יאאא תודה!!
31/10/13 10:50
76צפיות
ראיתי שהגבת וריפרשתי וריפרשתי, כיף שבסוף יש את ההודעה :)

אנחנו אכן מתחתנים ברד ויש לי מישהי מהמרכז שמגיעה לצפון לאיפור ושיער

אני אבדוק את כל המקומות עליהם דיברת. להצטלם בקולנוע- להיט!!

תודה רבה!
לאאאאאאא אבל כתבתי תגובה ממש ארוכה!! איפה
31/10/13 10:30
124צפיות
איפה איפה איפה איפה איפה איפה התגובה???

טוב, נתחיל מחדש..
אז אני שמחה שיש סוף סוף שאלה על העמק ואני יכולה לתרום מנסיוני.

מה זה נוף תבור? זה המלון שבמזרע? את מתחנת ב-רד?

לגבי התארגנות:
חוץ מהמלון במזרע יש שם גם צימרים. אני לא חושבת שמדובר בצימר מפנק, אלא יותר בדירות שמתאימות למשפחות שיוצאות לנופש.
אני מכירה גם צימר דומה במרחביה בו אירחנו משפחה מחו"ל שהגיעה לחתונה של אח שלי.

כשאנחנו התחתנו החברים הקרובים ישנו בקיבוץ מעיין חרוד. נראה לי גם היה להם ג'קוזי בחדר.
חברה שלי ישנה אחרי החתונה שלה במושב שדמות דבורה. גם היא הייתה מרוצה וגם לה היה ג'קוזי.

מי עושה לך איפור שיער? אולי יש אפשרות להתארגן אצלה? אני התארגנתי בבית של ההורים, אבל הייתה אפשרות להתארגן גם בסטודיו של המאפרת שהוא גם מאוד נעים ובסגנון של צימר.

לגבי צילומים-
במידה ויורד גשם:
יש את המוזיאון של מזרע. חברה שלי משם והיא המליצה לי להצטלם שם. זה היה נשמע לי מוזר להצטלם במוזיאון, אבל היא אמרה שממש יפה שם ושהמון זוגות מגיעים להצטלם. בסוף מצאנו אלטרנטיבה.
יש מבשלת ביר בקיבוץ גיניגר. חשבנו להצטלם שם ודיברנו איתם, בסוף ירדנו מזה.
היו קרדיטים בפורום על מישהי שהצטלמה בקולנוע. יצאו להם תמונות ממש מגניבות, עם הפופקורן והכל :) פתחו עבורם את הקולנוע במיוחד. זה יכול להיות ממש מגניב! אז את יכולה לנסות לדבר עם הקולנוע בעפולה.

במידה ולא יורד גשם: יש את השדות בעמק. למשל של מזרע או של תל עדשים. ממש יםה שם והלוואי שיכולתי להצטלם שם, אבל לפני חודש וחצי הכל היה צהוב.
קיבות מזרע עצמו הוא מהמם (אני נתפסת לאיזור הזה כי אני מבינה ששם בערך החתונה, וגם כי למדתי במזרע אז אני מכירה את האיזור טוב...). אם הלוקיישנים שלנו לא היו מרוחקים-הייתי מוסיפה גם אותו לרשימה.
יש את הסחנה שממש יפה שם - יש לתאם מראש.
אנחנו הצטלמנו בגן היפני שבחפציבה (נושק לסחנה) - את יכולה לעבור לעמוד הבא ולראות את הקרדיטים שלי עם תמונות משם.
יש את הגלבוע שאני אישית לא מתחברת לנוף שלו.
יש את הפארק העירוני בעפולה-הרבה ירוק, גן שעשועים ענק ופינת חי.

זה כל מה שעולה לי, ואוי ואבוי אם גם התגובה הזאת תעלם...
אמא, איזה דיליי...
31/10/13 10:32
90צפיות
נשבעת שנתתי לתגובה 5הזדמנות של 5 דקות של ריפרושים לפני שכתבתי שוב!
עוד הצעה
31/10/13 14:16
85צפיות
אפשר להצטלם במוזיאון המושבה בכפר תבור- יש להם חצר יפה מאוד (עם אופי) וגם חדרים בסגנון מיושן.
יש גם את חוות היין והמרציפן בכפר תבור- אפשר גם שם לעשות צילומים.

מבחינת התארגנות- יש את צימרים וספא בצל הגלבוע במושב דבורה. ייתכן והם יהיו גמישים יותר לגבי שעות הכניסה. המקום עצמו ממש יפה ותוכלו אולי לעשות בו קצת צילומים.
עוד כמה מקומות לצילומים
31/10/13 16:56
69צפיות
יש את קיבוץ חפציבה והגן היפני שבו (20 דקות נסיעה מעפולה לכיוון בית שאן) - השבוע עלו קרדיטים עם תמונות משם :)
חוץ מזה, בקיבוץ מרחביה יש איזור ישן ומגניב משמאל לכניסה לקיבוץ, יש גם מוזיאון לדעתי.
מקום יפהיפה נוסף- נקרא לדעתי הר שאול או כתף שאול- זה על הגלבוע, אבל מרחק נסיעה קצרצר מהחלק הדרומי של עפולה ויש שם נוף מהמם...
תהנו!
תודה רבה לכולן!!
04/11/13 22:22
6צפיות
משוגעת על הפורום הזה (למרות שרוב הזמן אני סמויה...)
עזרתן לי מאוד מאוד, אעביר את המידע לצלמים :)
º
מחפשים מקום ואוכל 31/10
31/10/13 19:54
37צפיות
חזרנו עכשיו מפגישה עם הקייטרינג בנחלה...
29/10/13 21:42
621צפיות
ואנחנו ברגשות מעורבים ובעיקר מאוכזבים.
טרם חתמנו על חוזה עם המקום, היו דברים שהיה לי חשוב לבדוק עם הקייטרינג קודם וגם לבדוק במה הם יכולים ורוצים לבוא לקראתנו (אחרי תיאורים של הסוכן מכירות ושל ביקורות באינטרנט).
אני לא יודעת אם זה בגלל שעדיין לא חתמנו על חוזה אבל ההרגשה הכללית שקיבלנו זה שכל דבר שנבקש יבוא עם מחיר. אחרי בקשה שתיים כבר קצת התייאשנו.  אולי זה כי אנחנו לא יודעים לבקש או אני לא יודעת מה אבל זה לחלוטין סתר את הרושם שקיבלתי מקרדיטים של בנות ומביקורות שקראתי (ושוב, גם את הרושם שקיבלנו מסוכן המכירות בנחלה).
אולי בכלל לא צריך לבקש והם נותנים מרצונם הטוב כשיותר מתקדמים, אבל בשורה התחתונה פשוט התאכזבנו ועכשיו אנחנו בדילמה איך להמשיך מכאן.
בוגרות הנחלה, הושיעינה
אני מצטערת לשמוע
29/10/13 21:52
350צפיות
אני מקווה שבוגרות הנחלה ירגיעו אותך, אבל אני חייבת לזרוק גם את שני הסנט שלי (את מוזמנת להתעלם :)) - קיבלנו יחס דומה גם כשהיינו בוילה סוקה, וחברה שלי שהתחתנה בבאר של סבא סיפרה על חוויות דומות (הם היו צריכים לשלם על כריות לספות בקבלת הפנים!).
המקומות האלה יוקרתיים, והם באים בגישה של 'על יוקרה צריך לשלם'. השאלה היחידה היא האם את מוכנה לשלם או לא, כי לדעתי הסיכוי שהם ממש יבואו לקראתך הוא נמוך.

שוב, אני מאוד מקווה שאני טועה בנוגע לנחלה, אבל זו ההרגשה שקיבלתי במקומות אחרים שנחשבים יוקרתיים.
מחזק את דברי FAYE לגבי וילה סוקה
30/10/13 10:33
279צפיות
הארוסה התרשמה מאד - אני בכלל לא... והמחיר בשמים בשמים ועל מה? על ריהוט שנראה מיושן ועל מקום דחוס שנראה תופס מעצמו הרבה יותר ממה שהוא באמת... בעל הבית היה חביב אבל לא הראה עניין לסגור עסקה - אולי מתוך הבנה שיש לו ביקוש ואנשים משלמים את המחיר...

הפואנטה היא כזו... מקום שלא משדר נכונות לבוא לקראתך - כנראה שאינו נכון לבוא לקראתך. ולהכל יש מחיר... אז הכל עניין של שקלול של כמה אהבתי מול כמה אני מוכנה להוציא מול מהי התמורה... היום יקר זו לא מילה גסה - ומקומות רבים לא חוששים לנופף בעודף הביקוש שלהם...

מסקנה: לכי עם התחושות שלך. זו דעתי.
מניסיוני האישי...
30/10/13 11:25
308צפיות
ובאמת עוד לא יצא לי לכתוב על זה...

אני יודעת שחוות הדעת יוצאות מן הכלל על הנחלה ועל הקייטרינג שלו.
אנחנו נפגשנו עם "עלי דפנה", יצאנו מאוכזבים מאד, בלשון המעטה, ועל כן גם לא סגרנו איתם - כי קייטרינג שלא מוכן לבוא לקראתנו ולא נותן הרגשה שיעשה הכל בשבילנו ושנהיה מרוצים - הוא קייטרינג שאני באופן אישי לא הייתי סומכת עליו.
מה שחשוב לאורך כל הדרך בתכנון חתונה הוא הכימיה וההרגשה מול האנשים שאיתם את עובדת. את צריכה לסמוך עליהם, להרגיש שהאירוע שלך נמצא בידיים שיהיו שם בשבילך ולמענך, בעיקר מול ספק שהוא כ"כ יקר ומשמעותי בחתונה...
כתבת מילה במילה את ההרגשה שלנו וזה מה שאני לא
30/10/13 11:40
212צפיות
מבינה...
את הפער הזה בין הביקורות המהללות לבין התחושה שנתנו לנו שם.
גם הבנזוג שכל כך רוצה לסגור בנחלה יצא משם ואמר שהוא לא הבין מה קרה הרגע.  שהוא קיבל תחושה מאוד לא נוחה אחרי הפגישה איתם.
אגב, גם יש הבדל עצום בין התחושה שנתן לנו סוכן המכירות בנחלה שכל דבר שביקשתי אמר אין שום בעיה, נפנק אתכם, הכל פתיר, לבין הרושם שקיבלנו מהקייטרינג עצמו.
אני כבר ממש מיואשת מהתהליך הזה.
אנחנו התעניינו רק בקייטרינג, ולא בנחלה
30/10/13 12:17
181צפיות
לכן אני יכולה לומר רק את התחושות שעלו לנו בממשק עם הקייטרינג, ולא עם גן האירועים. וזה בדיוק מה שכתבתי... ואין בי טיפת חרטה שהחלטתי שלא לסגור איתם, כיוון שההרגשה שהם נתנו לי פשוט לא שווה את זה.

אנחנו הרגשנו רע מאד אחרי הפגישה עם הקייטרינג, ושברנו את הראש איך זה תואם את הביקורות המדהימות באינטרנט... יצא לי לשוחח אחרי זמן מה עם חברה שהתחתנה בנחלה, ושאלתי כבדרך אגב איך הייתה העבודה מול הקייטרינג.. ואז, לראשונה, שמעתי את הסיפור שלה - שאם היה לה קושי בחתונה, ואם מישהו גרם לה ללחץ, וגרם לה לבכות לפני החתונה ונתן לה הרגשה רעה - זה היה הקייטרינג..

אני כן חייבת לציין לטובה את מנהל הקייטרינג, מוטי. איש מקסים, טוב לב, עוזר ונדיב. רק חבל לי שהצוות שלו לא מתנהג כמוהו ואף מחבל לו בסגירות אירועים.
אני ממש מופתעת לשמוע!
30/10/13 15:34
284צפיות
קודם כל אני ממש מצטערת שאלו התחושות שלך, נשמע בהחלט מבאס!!

אנחנו סגרנו חוזה בנחלה בלי להיפגש קודם עם הקייטרינג, אלא עם חוזה מותנה בטעימות. אז אני לא יודעת להגיד לך אם זה קשור לזה שלא חתמתם עדיין.
אבל קיבלנו יחס הפוך לגמרי ממה שאת מתארת.
כבר בטעימות הם באו לקראתנו בכל שינוי שרצינו לעשות, וגם בפגישות בהמשך הם מאוד זרמו עם הבקשות שלנו וצ'יפרו מעל ומעבר.
חלק ביוזמתם וחלק לפי הבקשות שלנו.
אבל היינו מאוד מרוצים ואני יכולה להגיד לך שהיו לנו דרישות מאוד מדוייקות, ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים והיינו "קהל קשה" מבחינת זה שהיו לנו לא מעט אורחים מתחום המסעדנות והאירועים וכולנו למעשה סוג של פלצני אוכל

ממש מבאס אותי לשמוע שככה הרגשתם.
תראי, מאז שאנחנו חתמנו איתם עברו כמעט שנתיים. אני מאוד מקווה שזה לא שינוי שקה עם הזמן..
מצד שני חברה שלי סגרה שם בעקבות החתונה שלנו לקיץ הבא והיא מאוד מרוצה מההתנהלות.
אז אולי שווה לדבר איתם ולהגיד לכם מה היו התחושות שלכם, אני חושבת שאין לכם מה להפסיד.
חיכיתי לך
30/10/13 15:41
170צפיות
קודם כל תודה על התובנות.  מעניין אותי לדעת מה זה אומר קהל קשה?  כי בסה"כ אחרי שמישהו סגר חוזה איזה אינטרס כבר יש להם לבוא לקראתו?
עד שסופסוף החלטנו שאנחנו הולכים על הנחלה למרות הכל, הפגישה אתמול גרמה לנו למשבר אמון קשה...
איך אפשר לסגור ככה מקום לחתונה?  זה פשוט רכבת הרים רגשית הסיפור הזה.
30/10/13 15:57
130צפיות
תראי, אנחנו סגרנו בינואר לחתונה ב29.8 , חוזה שמותנה בטעימות.
הם מאוד הקפידו שנגיע לטעימות תוך 6 שבועות (נדמה לי.. אני כבר לא זוכרת בדיוק, אבל הכוונה לתאריך קרוב לחתימה) , כדי שאם הקייטרינג לא מוצא חן בעניינו נבטל את החוזה, נקבל את המקדמה בחזרה ונפרד כידידים - מספיק מוקדם מבחינתם כדי שהם יוכלו לתת את התאריך לזוג אחר ומספיק מוקדם מבחינתנו כדי לסגור במקום אחר מבלי להתפשר על התאריך/מקום וכו'.

עכשיו, היה לנו ברור שנתחתן בנחלה אחרי בדיוק 3 צעדים בחצר, באמצע החורף כשהמקום סגור ומלא שלכת.
שום מקום אחר לא התקרב לזה לדעתנו ושמענו רק דברים טובים על הקייטרינג אז מראש לא דאגנו יותר מדי.
ידענו שבמקרה הכי גרוע נביא קייטרינג חיצוני (למרות שממש לא רצינו להיכנס לזה, זה סתם כאב ראש וזה מייקר את כל הסיפור).
בסופו של דבר בטעימות היינו מרוצים מעל הראש. כל דבר קטן שלא כ"כ אהבנו הם מיד היו מוכנים לשנות. חלק כבר בטעימות עצמן.
מעבר לכך עברנו על כל מנה ומנה ועל המרכיבים, ונתנו הערות - מה כן מה לא, את מה להוסיף ואת מה להוריד. עד שהיינו מרוצים.

אז מה זה קהל קשה?
אנחנו מ-א-ו-ד אוהבים אוכל טוב. ויחד איתנו חלק מאוד גדול מהאורחים שלנו, שחלקם מגיעים מעולם המסעדנות ועולם האירועים.
מוכנים לשלם לא מעט על אוכל טוב במסעדות שוות ויודעים להעריך אותו כשהוא כזה.  ולכן ידענו בדיוק מה אנחנו רוצים ומה יהיה חשוב לנו ולאורחים שלנו.
והתחושה שקיבלנו היתה שאנחנו משדרים איתם על אותו גל.
הם באו לקראתנו בהמון דברים, הרבה אחרי שסגרנו חוזה. הם מספיק מקצוענים כדי לדעת שהחתונה שלנו זה כרטיס הביקור שלהם. ולכן יש אינטרס משותף.
וגם לנחלה זה מאוד חשוב, בעיקר בגלל שרוב האנשים (חוץ מאיתנו ששורצות פה בפורום שנה לפני ושנה אחרי) לא יודעים להגיד מי היה הקייטרינג.
הם יודעים שהתחתנו בנחלה ומבחינתם האוכל הולך ביחד עם זה. אם היה גרוע, הם יגידו שהיה גרוע בנחלה.
יואב, הבעלים של הנחלה, מאוד הדגיש את זה וסיפר לנו עד כמה זה חשוב להם ולכן הם מאוד מקפידים שם.

לגבי התחושות שלכם.. אני יודעת כמה רציתם להתחתן שם וכמה אתם מתלבטים.
מצד אחד קשה לי להגיד לך לוותר על הנחלה, כי באמת שאנחנו מרוצים עד מעל הראש וגם חברים שסגרו שם בעקבותינו.
אני גם לא יודעת להגיד לך איפה הייתי מתחתנת אם לא היה מסתדר בנחלה. כי פשוט שום מקום אחר לא היה "זה" בשבילנו.
אבל אני כן יכולה להגיד לך,
שעם התחושות שלכם זה בהחלט לא קל לחתום על חוזה.
ודווקא בגלל זה אני חושבת ששווה לכם לבקש לדבר עם יואב, הבעלים. בעקרון ממה שהבנתי הוא כבר לא מתעסק עם ניהול לקוחות.
אבל אולי אם תספרו לו את מה שהרגשתם הוא יראה איך אפשר להגיע לעמק השווה.

את נהדרת!!
30/10/13 16:01
105צפיות
באמת תודה
כמו סימפליסיטי
30/10/13 20:36
122צפיות
גם אנחנו לא פגשנו את הקייטרינג בכלל לפני החתימה על החוזה, וגם אנחנו נפגשנו עם יואב עצמו ולא עם איש המכירות שהם שכרו מאז.

לא ניסינו להתמקח בכלל (גרועים בזה), וביום שבאנו לחתום יואב הדגיש בפנינו שהחוזה של הנחלה מול עלי דפנה מתחדש מדי שנה, כי הוא לא רוצה שהם יכנסו לשאננות, ולכן הוא מרשה לעצמו להכניס בחוזה שהוא חתם מולנו סעיפים שנוגעים לקייטרינג. ושהמילה שלו קובעת. וכשחתמנו על החוזה, הוא אמר לנו לבחור שני דברים שהיינו רוצים להוסיף שהם בתחום של הקייטרינג, והוסיף אותם לחוזה ללא תוספת תשלום. בנוסף, הוא נתן לנו שני דברים יותר עיצוביים/מבניים ללא עלות נוספת. ובאמת שלא ביקשנו אף אחד מאלה

אני לא יודעת מה ביקשתם ומה היה בפגישה, אבל כמו סימפליסיטי, גם לנו היו מלא שאלות ובקשות קטנות לאורך הדרך, והן תמיד נענו במהירות ובחיוך, ובאופן כללי החוויה שלנו עם הנחלה ועם עלי דפנה היתה חיובית ביותר, ובחוות הדעת שאני כותבת עליהם, גם כאן וגם במקומות אחרים, אין שמץ של הסתרה או העלמה של פרטים שליליים יותר. אז אני מצטרפת להמלצה של סימפליסיטי לנסות להפגש עם יואב, במידת האפשר.

אם יש לך שאלות נוספות ופרטניות יותר, את כמובן תמיד מוזמנת במסרים
מצטרפת לתחושת ההפתעה של סימפליסטי
31/10/13 16:50
194צפיות
הרבה זמן לא ביקרתי בפורום ולפתע התגעגעתי...וחייבת להגיד שקצת הופתעתי לראות הודעה כזו.

אנחנו התחתנו בנחלה בקיץ האחרון אבל סגרנו הכל כבר לפני שנה. גם אצלנו עשינו מפגש עם הקייטרינג לאחר שחתמנו. אם אני זוכרת נכון, הטעימות היו בנובמבר והחתונה הייתה במאי...

האמת שהשקט הנפשי הגדול שלנו לפני החתונה היה בעיקר בזכות האנשים של הנחלה ושל הקייטרינג "עלי דפנה" ואפילו קצת מצחיק להודות אבל הם אלו ש"רדפו" אחרינו, תזכרו אותנו לגבי כל התהליך וליוו אותנו בכל שלב ושלב שלרגע אפילו לא היה לי זמן לחשוב מה צריך לעשות, במה עוד צריך לדאוג...לא יודעת אבל כאמור מה המצב כיום.

אותנו צ'יפרו גם מבלי שנבקש בכמה וכמה דברים (כמו למשל המבורגרים בסיום, הוספה של עמדה, מסתובבים בקבלת פנים של עוד מנה או שתיים), אבל בהחלט היו דברים שהתעקשנו עליהם וקיבלנו לאחר שביקשנו (אם יש משהו שלא ידענו לעשות באמת זה להתמקח, זה לא ממש הצד החזק שלנו), למשל כמו שניים או שלושה סוגי בירה מהחבית (אם אני זוכרת נכון הם מציעים רק אחד) וקיבלנו מעלי דפנה זאת ללא עלות נוספת.

אני מניחה שלכל זוג יש את הדברים שיותר חשובים לו ודברים שחשובים פחות, בשורה התחתונה מציעה שתדברו עם ללי (לא יודעת אם היא עדיין שם), הם לא לוקחים את הזוגות כמובן מאליו ובאמת מנסים לבוא לקראתם (לפחות אני מקווה שזה באמת עדיין המצב).

לא יודעת אם זה עוזר או לא, אבל במבט לאחור של כמעט חצי שנה (מה?? אני לא מאמינה..) גם היום הייתי רצה, אצה ומתחתנת שוב בנחלה. ייתכן ומבינים את זה רק במבט לאחור כמה העזרה שלהם והידיעה שאין צורך לרדוף ולדעת שאת בידיים טובות היא מעל לכל.

למרות כל המחמאות שנתתי חשוב לזכור, תחושות בטן הן כנראה קו המחשבה הנכון ושווה להציף זאת כבר עכשיו עוד לפני שמחליטים, סוגרים וננעלים  

מקווה שעזרתי ובכל מקרה המון המון מזל טוב
בדיוק הרגע קיבלתי שיחה
31/10/13 17:22
120צפיות
מהבעלים של עלי דפנה.
סופסוף אני רואה קצת ממה שאתן מדברות עליו.
מאוד שירותי, מאוד אדיב ומאוד נכון להתגמש ולבוא לקראתנו.
הוא קצת החזיר לי את האמון בתהליך אז יש לנו על מה לחשוב
חוות דעת על קייטרינג זיו שלף
31/10/13 17:10
357צפיות
יש למישהו נסיון עם קייטרינג זה?
טעמנו כמה דברים ממה שהם מגישים
31/10/13 17:49
153צפיות
בקבלת פנים, והיה ממש מעולה.
אני מכיר את זיו שלף כבר שנים...
31/10/13 18:13
182צפיות
יצא לי לטעום דברים שלו לפני המון זמן... והוא שף בחסד...
אבל כמו שאמרתי... המון זמן לא טעמתי...
הא לי להתחתן בטבע
31/10/13 14:17
164צפיות
היי.. מתחתנת בקרוב..
בא לי טבע, פראי, חשוף.. בא לי פשוט משהו קצת אחר.. קצת נמאס לי מכל הגנים והאולמות..
אשמח לקבל המלצות או רעיונות על מקומות, מפיקים מאנשים שהתחתנו בטבע..
תודה
חתונת טבע
31/10/13 15:04
286צפיות
חתונה בטבע
תני קצת פרטים ויהיה אולי קל יותר לכוון אותך...
אזור גיאוגרפי - צפון/ דרום / מזרח / מערב  / אחר...
טבע, פראי , חשוף האם אומר מבחינתך יער / ים / טבע
יש מקומות שהיית או ראית או חווית שאהבת?

קצת קשה לתת מידע ולכוון כשאין נתוני פתיחה

בהצלחה
חתונות מרקט 31/10
31/10/13 19:13
45צפיות
מכירות, השאלות, מסירות
זה המקום
מוכרת את השמלה שלי
31/10/13 19:11
598צפיות
מוכרת את השמלה שלי
מנהלות - לא מצאתי שרשור מתאים, אנא שרשרו לאחד כזה אם קיים וסליחה.

נפרדת באהבה מהשמלה המהממת שגרמה לי להרגיש יפהפיה ביום כל כך חשוב.
החלק התחתון עשוי מבד קרפ מצרפת איכותי מאוד והחלק העליון מפאייטים קטנטנים ולא נוצצים.
הגב פתוח ועוצר נשימה. באמת.

קיבלתי עליה מלא מחמאות
שמלה שלא תראו על אף אחת אחרת.

השמלה מתאימה למידות 36-38 ואולי 40, (הגובה שלי הוא 173 ס"מ)

לפרטים נוספים - שלחו מסר
º
מקדימה
31/10/13 19:12
524צפיות
מקדימה
º
מאחורה
31/10/13 19:13
457צפיות
מאחורה
למכירה: סנדלים בצבע ניוד לכלה ובכלל
01/11/13 11:00
489צפיות
למכירה: סנדלים בצבע ניוד לכלה ובכלל
למכירה: סנדלים של חברת UNISA הספרדית, בצבע ניוד בגימור לקה, מידה 37 (ייתכן ויתאימו גם למידה 38 כי הן יחסית גדולות) במצב חדש לחלוטין- ננעלו פעם אחת לארוחת חג. ציינו מחיר וקנו (המחיר המקורי שלהן הוא 850 ש"ח, אמכור בהוזלה משמעותית). אזור חיפה והקריות. אפשרות למשלוח בדואר רשום.

הסנדלים נמכרות בגלל מידה לא מתאימה, קניתי את הסנדלים במידה 37 (לא הייתה מידה יותר קטנה) ונעלתי אותן פעם אחת עד שהגעתי למסקנה שהן גדולות עליי. אז הלכתי לקנות אותן בחנות אחרת במידה 36. את ה-37 אני מוכרת עכשיו.

*בתמונות אני נועלת את ה-36 שלי לצורך הדגמה בלבד.
º
עוד תמונה
01/11/13 11:05
285צפיות
עוד תמונה
º
ועוד
01/11/13 11:08
192צפיות
ועוד
שמלת הכלה שלי למכירה...
01/11/13 16:41
473צפיות
שמלת הכלה שלי למכירה...
אני מוכרת את שמלת הכלה שלי בסגנון היפיפייה הנרדמת מקולקציית דיסני של המעצב האיטלקי-אמריקאי אלפרד אנג'לו.
זוהי שמלת טפטה הכוללת שכבות של טול, מחוך מעוטר בתחרה וחרוזי קריסטל ושובל ארוך.
נקנתה בארה"ב במידה 16 (מידה 46-48).
לפרטים נוספים ניתן לשלוח לי מסר או מייל - irapoliak2438@gmail.com
º
תמונה נוספת..
01/11/13 16:53
348צפיות
תמונה נוספת..
º
הפעם התמונה הנכונה,,
01/11/13 16:56
336צפיות
הפעם התמונה הנכונה,,
סקר- הערב שלפני החתונה?
31/10/13 16:45
389צפיות
תמיד מדברים על הערב של החתונה והלילה. יהיה/לא יהיה , בית או בית מלון וכו'....

אבל מה עם הערב שלפני החתונה

מה אתן מתכננות לעשות בערב שלפני החתונה? (למעט מקווה) או מי שהתחתנה, מה עשיתן...
האם תהיו לבד או עם חברים / משפחה?
האם אתם ישנים בנפרד או ביחד ואיפה אתם מתכננים לישון?
טיפ שיעזור להירדם למרות כל ההתרגשות?
הלכנו לישון מוקדם
31/10/13 17:00
414צפיות
חתונת שישי בצהריים. היה צריך לקום ב5 וחצי בבוקר. שבוע מראש הזזנו כל פעם קצת את השעות בשביל לא להיות לגמרי בשוק מהשעה (ביום יום אנחנו קמים ב8 וחצי, ובסופ"ש מאוחר יותר...).

לא עשינו משהו מיוחד. הכל כבר היה מוכן וזה בעצם היה ערב ראשון אחרי הרבה זמן שהיינו יכולים פשוט לשבת ולראות תוכניות בטלויזיה, אז זה מה שעשינו בזמן שלא התקשרו אלינו חברים בשביל לשאול אם הכל מוכן ואם צריך עזרה מחר במשהו ואם אנחנו בסדר ושהעולם עדיין עומד

היינו רק שנינו. בבית. ישנו ביחד. זה גם מבחינתי מה שעזר לי כן להירדם (למרות שברור לי שזה לא בהכרח אצל כולן או אפילו אצל הרוב ככה). להיות בתוך השגרה שאני רגילה אליה, במיטה שלי עם הבחור שאני רגילה לישון איתו כל לילה. אני די בטוחה שאם היינו ישנים בנפרד או בסביבה פחות מוכרת היה לי הרבה יותר קשה להירדם.

בצהריים של אותו היום עשינו מפגש משפחתי אצל המניקוריסטית והעברתי דברים אחרונים להורים שלי. חוץ מזה לא עשיתי שום דבר מיוחד ביום שלפני. לשמחתי זה היה יום מנוחה אמיתי.

התכנון
31/10/13 17:12
315צפיות
להיות יחד, לישון ביחד, להתרגש ביחד.
העיקר לא להיות לבד, אולי גם קצת חברים.

התכנון שלי
31/10/13 17:20
301צפיות
אני אשן במלון לילה לפני החתונה עם 2 חברות טובות ובת דודה שלי.
המלון ברוטשילד אז אנחנו מתכננות לצאת לאכול שם משהו, להרים לחיים ואחרי זה לחזור למלון, ללכת לישון, בתקווה שזה יעבוד.
בבוקר לא יהיה לנו יותר מדי זמן כי המאפרת מגיעה כבר ב10:30 (שעון חורף אז צריך לצאת מוקדם לצילומים). רציתי לאכול בנחת ארוחת בוקר אבל כנראה שזה יהיה לחוץ מדי (אלא אם נקום ממש מוקדם). חושבת להביא לשם כמה נשנושים ולהכין לבד ארוחת בוקר, אבל כבר נזרום עם מה שיבוא לנו באותו בוקר. מה שבטוח, לי לא יבוא לאכול כלום.. :)
מנוחה...
31/10/13 17:23
240צפיות
כל היום שלפני החתונה היה ממש עמוס בשבילי.
קמתי נורא מוקדם ולא הצלחתי לחזור לישון בגלל הלחץ, אבל לא הלחץ של החתונה. חברים שלי מחו"ל הגיעו והייתה צריכה לאסוף אותם, והייתי נורא מוטרדת שהם לא יצליחו ליצור איתי קשר, ומתי הם בכלל יגיעו. פחדתי שאם אני אשן לא אשמע את הסמס שלהם. הייתי ערה בערך משש.
בדרך לאסוף אותם נסעתי לגן האירועים כדי לשים את האלכוהול. משם המשכתי למעבר הגבול, אספתי אותם, נסענו לבית הוריי, אכלנו, הלכתי איתם להחליף כסף, דיברנו... מה שחשבתי שיהיה איסוף+חצי שעה של בילוי הפכו לכ-5 שעות. נותרה לי רק כשעה לפני שהיתיי צריכה ללכת לעשות ציפורניים-מה שלקח שעתיים... הגעתי הביתה ב-21:00, סחוטה מכל היום הזה, אכלתי והלכתי לישון.

ישנו בנפרד-כל אחד בבית הוריו.

לא הייתה לי בעיה להרדם ולא התרגשתי...
אצלנו
31/10/13 17:54
214צפיות
טבלתי במקווה יומיים לפני, כך שהיום לפני היה פנוי לנו לגמרי.
קמתי בבוקר לשיעור פילאטיס וכשחזרתי הלכנו  להסתובב בקניון ביחד ובצהריים אכלנו במסעדה האהובה עלינו.
רצינו להשקיע בקצת זמן איכות זוגי.

זה היה לי ברור שנלך לישון ביחד, אני כבר לא מסוגלת להירדם בלעדיו!
בכוונה התעוררנו מוקדם והחזקנו את עצמנו עד הלילה, כדי שנצליח להירדם.
אנחנו
31/10/13 18:14
186צפיות
אחרי המקווה היינו אמורות לעשות חינת בנות קטנה עם האחיות והאמהות שלנו, אבל בסוף יצא שישבנו שתי המשפחות יחד עם דודים שלי שהגיעו מחו"ל והיה ממש נחמד.
אנחנו ישנו ביחד בבית שלנו, והאמת שישנו יחסית טוב (6-7 שעות). לי היה ממש טוב לישון בבית, זה נתן לי תחושה של נורמליות בתוך ים ההתרגשות של היום שלפני.
אז מה היה לנו שם?
31/10/13 18:57
228צפיות
מה עשינו בערב שלפני החתונה?
היה זה עוד יום רבוי משימות בתל אביב, אני ובעלי נסענו לכיוון הדירה בנתניה ובדרך עצרנו לאכול במסעדה שאנחנו שומרים לאירועים מיוחדים. בדרך הזמנו שולחן, ואז הגענו. המסעדה היתה די ריקה כי השעה היתה 7 בערב, הזמנו את המנות הרגילות, ביקשנו שידליקו לנו נר, ואמרנו בהתרגשות למלצרית שלו שמחר אנחנו מתחתנים. היא הסתכלה עלינו כאילו נפלנו מהירח (אז מה אתם עושים פה עכשיו?!). לנו היה מאוד נעים להירגע ביחד מהשבוע המטורף (כל יום נסיעה לתל אביב. מליון ריצות), להחזיק ידיים ולהסתכל אחד על השני, ולדעת שמחר אנחנו מתחתנים.
חזרנו הביתה, והלכנו לישון מחובקים.

אני לא כל כך זוכרת, אבל בדרך כלל מאוד קשה לי להירדם בלילות, ובמיוחד כשאני מתרגשת, אבל אני חושבת שנרדמתי יחסית מהר (אחרי שעתיים אולי?) בגלל התשישות של השבוע שהיה.
בכל מקרה אני התעוררתי למחרת רק באיזור 10 וחצי-11.... אירגנתי לנו תיק רחצה (שכן התארגנו במלון) וחיכיתי לבעלי שיגיע מהסידורים האחרונים. אוי איך אני מתגעגעת ליום הזה!! אפשר עוד פעם?
אצלנו
31/10/13 19:01
161צפיות
יום לפני החתונה היה מלא סידורים - בעיקר קוסמטיקאית ומניקור פדיקור עם כל החמולה.
ישנו בנפרד - הוא אצל אחיו ואני אצל ההורים שלי עם האחיות. התכנון היה אחרי המקווה לראות סרטי בנות אבל בתכלס יצא שכל האחיניות שלי ישנו איתנו אז בתכלס שיחקנו איתם וטיפלנו בהם והלכנו לישון דיי מוקדם.
בבוקר החתונה הלכתי לארוחת בוקר עם המשפחה המצומצמת וטוב שהייתה ארוחת בוקר גדולה כי לא אכלתי אחר כך כמעט כל היום.
אצלי
31/10/13 19:04
173צפיות
את המקווה עשינו בגבעתיים - הלכתי עם אמא - שתי שניות וגמרנו. אמא חזרה לביתה ואני לביתי.
ישנו יחד, כמובן!!! אני לא כל כך הצלחתי לישון. גילי ישן טיפה יותר טוב.
קמנו, אכלנו ארוחת בוקר טובה ונפרדו דרכינו עד המפגש.
האמת, היום שלפני היה די משעמם
31/10/13 19:28
269צפיות
זה היה יום חמישי והתחתנו בשישי בצהריים...
להלן השתלשלות האירועים (המרתקת! )>>

בחמישי בבוקר העמסנו את האוטו במלאאאאאא ציוד! (הרוב ציוד של העיצוב).
האוטו בקושי עשה את העליות של ירושלים (מזל שעצרנו במעלה החמישה!) ונסענו למלון ליד גן האירועים שהתחתנו בו (בילינו את הלילה ביחד! לא התפצלנו).
המשפחה שלי פגשה אותנו שם לעזור לנו לפרוק את כל הציוד בגן ועשינו סיור בגן אירועים לראות שהכל בסדר.
המשפחה הלכה ואחותי נשארה איתנו במלון בחדר נוסף שלקחנו בשבילה, כי היא הייתה המלווה שלי ורציתי שהיא תתחיל להתארגן איתי מוקדם.
עד אחה"צ עוד עשינו סידורים אחרונים במשרדים של הגן (שכאמור הוא באותו מתחם של המלון) - סגרנו ענייני הושבה, רזרבות, תשלומים, לוגיסטיקה וכד'...
בערב ישבנו שלושתנו (הבחור, אחותי ואני) לאכול בלובי של המלון טוסטים וסלטים (אכלנו קל כי פחדנו לחטוף קלקול קיבה )
בסביבות 21:00 אחותי הלכה לחדר שלה ואנחנו לחדר שלנו... מאד התרגשנו ורצינו שכבר יגיע מחר! אז הטלוויזיה עזרה קצת להרגיע ולהעביר את הזמן... הבחור תוך שעה כבר נרדם והשאיר אותי לבד עם עצמי עירנית מתמיד
מרוב התרגשות לא הצלחתי להירדם עד איזה 3:00, הסתובבתי בלי סוף במיטה, ועד שהצלחתי לעצום עיניים התעוררתי מעקיצות וזמזומים מחרידים של יתוש מעצבן!!! נאלצתי להעיר את הבחור כי הייתי על סף חרפון והייתי בטוחה שהיתוש יעקוץ אותי בעין או בשפתיים ואני אקום בבוקר החתונה נפוחה כולי
בסוף היתוש הממזר חוסל ושנינו נרדמנו...
כעבור 3 שעות קמנו רעננים מתמיד למרות הלילה הקשה שעבר על כוחותינו, ליום חתונה כיפי ומדהים! ואגב גם בלילה של יום החתונה הבחור נרדם שנייה אחרי שנכנס למיטה ואני מרוב אדרלין שוב נשארתי ערה עם עצמי עד אמצע הלילה...
אורגיה עם זוג חברים
31/10/13 19:39
351צפיות
זה משהו שממש ממש לא מתאים לנו. או זה או שאין לנו את החברים הנכונים.

אבל אם כבר נכנסתם לקרוא ,

אנחנו התפצלנו לפני החתונה ל... שבוע. כן, וזה הרבה. לא מטעמי דת (רגע33, חכי עם המקלדת שם!), אלא מתוך מין רצון שלנו לזמן שקט של כל אחד עם עצמו, קצת הרבה געגוע, אפס מחלוקות, ויכוחים וכל מה שהיה עלול לשרוט לנו את מצב הרוח בדרך. היא כמובן נשארה בדירתנו המשותפת, ואני לקחתי עצמי אחר כבוד לבית ההורים. האמת ששם פונקתי עד תום כחתן לעתיד אז אין תלונות.

יום לפני החתונה - היה לי מירוץ נגד הזמן של הכנות, קפיצה לאולם, זרי פרחים, תליית שלטי הכוונה לאירוע, שטיפה וקישוט הרכב, צ'ק אין במלון בו היא נחתה לאחר מכן (שהכל יהיה מוכן :)), הייתי מעורב בדי הרבה דברים עד הערב. אז נחתתי בדירה, והיה לי ערב שקט - העדפתי בלי חברים ובלי כלום. עניין של בחירה והתאמה אישית לי.

לילה לפני החתונה היא נסעה למלון עם חברה טובה שזכתה בתפקיד המלווה. הן פונקו וקיבלו הרבה מתנות מהמלון (שהיה בטוח שהחתן והכלה מתחתנים בחמישי...) וסה"כ מאוד נהנו.

למחרת, 'המפגש' היה באמת חתיכת מפגש...
יש עוד מלא זמן
31/10/13 20:34
168צפיות
אבל הרצון - להיות ביחד בשקט.
אני כשאני בלחץ לא מסוגלת להיות עם אנשים, אין לי סבלנות לחייך / לדבר / לשתף וכו', ואם יש מישהו שיודע להרגיע אותי הכי טוב זה הבחור. חוץ מזה, שקשה לי מאד לישון בלעדיו, וזה בעיקר לא כיף לי....

בגלל כל זה - מאד רוצה שנישן ביחד בשקט לבד. אולי נראה סרט, אולי אפילו מסעדה, אבל ביחד לבד.
יש עוד פחות מ4 חודשים
31/10/13 21:45
162צפיות
אין עוד שום דבר בתכנון, אבל כמובן שנישן ביחד אצלנו בבית (אצל ההורים שלי כנראה יהיו אורחים מחו"ל)
אממ
31/10/13 22:11
123צפיות
ביום שלפני מלבד לעשות מניקור ג'ל בבוקר היתי עסוקה בהמשך היום בכל מיני ארגונים עם אימא שלי שקשורים לסידורי שולחן ומספורי שולחנות כמו גם לסידורי ההושבה.. פה ושם גם הבחור עזר, אבל זה פחות עניין אותו
בערב היינו רק שנינו. נדמה לי שעשינו קצת חזרות על הסלואו (לא שהיה ריקוד של ממש) וגם עשינו הדמייה של שיר הכניסה לחופה, כדי להיכנס ל"מוד".. ובעיקר דיברנו המון והתרגשנו ודמיינו את היום למחרת, הרגענו חששות אחד של השני.. השתדלנו להיות באיזי אני גם רשמתי לי את כל מה שאני צריכה למחרת (לא לשכוח משקפיים, עדשות, מחסנית, תיק לבן שקניתי וכו') וגם ארזנו תיק ללילה במלון שאחרי החתונה.. צחצחנו נעליים, גיהצנו וכל מיני כאלה..  

האמת אישית אני לא מבינה את הקטע של לא להתראות כמה ימים או לא לישון יחד.. במיוחד כשזוג גר יחד בדירה משותפת וכבר לאף אחד מאיתנו אין ממש חדר בבית הורים שהוא מרגיש בו נוח.. אני מאוד נהנתי מהקרבה ומההתרגשות המשותפת וסתם היה מעיק עליי להתגעגע וגורם לי ליותר מתח..

האמת היתי בטוחה שלא ארדם מהר/ טוב/ בכלל, אבל ישנתי מעולה :] תכננתי להתעורר מאוחר יחסית כדי לשמור כוחות, ואם לא היו טלפונים באמת הייתי מצליחה:-\
וואו, מה לא עשינו באותו היום...
01/11/13 00:43
256צפיות
התחתנו ביום שישי, ומצאנו את עצמנו עם המון משימות ליום חמישי.
התחלנו בלצאת לשתות קפה בדרום תל אביב, וחיפוש חולצה נוספת לבחור. זה לקח קצת זמן... אבל מצאנו איזה פריט שהיה ממש must לטקס, אז יצא טוב.
משם, עם קצת לחץ, המשכנו לבן-יהודה, לבחורה שעושה לי ציפורניים, שהשלימה את הפדיקור שלא הספקתי לעשות באותו שבוע. אני לא זועאת אם היה עוד משהו באזור...
נסענו לאכול צהריים בטאטי ביהוד, מסעדה שאנחנו אוהבים. שם גם סגרנו סוף סוף את השיר כניסה לחופה...
נסענו לאמא שלי לאסוף את הזר שהיא הכינה עבורי ולהגיד שלום לאורחים מחו"ל, ולתקן את סידורי ההושבה עבור אורחים שידענו שלא יבואו. משם קפצנו בשכונה לזוג חברים/ מטפלים בדיקור, שקנו לנו מתנה ולא יכלו לבוא לאירוע.
המשכנו הביתה, התקלחנו, העמסנו, והתחלנו בנסיעה. נשאר לנו "רק" לקנות קאווה ולמברוסקו בסופר. ביום חמישי בערב. אופס. (הרעיון היה שלא נצטרך להעלות את הבקבוקים הביתה, ושאם ישארו לנו בקבוקים נוכל להחזיר אותם בסופר אחרי האירוע).
נסענו לסניף אחד- אין. סניף שני- אין. סניף שלישי- העמסנו.
נסענו לאולם- כבר היה בערך 10 בערב- ופרקנו.
נסענו לצימר ופרקנו, ואז יצאנו לאכול איזה משהו...
חזרנו ו...
3 ג'וקים ענקיים חיכו לנו בחדר. הבחור התחיל לרסס אותם. מאוד רומנטי. במצב רגיל כנראה שהיינו אורזים ונוסעים משם, אבל היינו כ"כ עייפים, והבוקר היה צריך להתחיל מוקדם...
מה שכן, לאחר חצות הספקתי להגיד לאהובי (שישן איתי, אם לא עקבתם): "יום נישואין שמח. counter=0" ...
(arapax, מי ילדת כאפות מי? )

בגדול לא מומלץ, אבל בהכירי אותנו- אני לא רואה דרך אחרת בה היום הזה היה יכול להתנהל
אצלנו-חתונת שישי
01/11/13 01:11
199צפיות
הגענו בחמישי בערב למלון (אני, בן הזוג והמלווה שלי)שתינו כוס יין  ויצאנו לארוחת ערב באלורה ברוטשילד (כן כן הכלה אכלה פסטה לפני החתונה).
באותו הלילה ניסיתי ללכת לישון מוקדם כי הייתי צריכה לקום למחרת בחמש וחצית אבל איזה לישון ואיזה נעליים

בלילה שלפני החתונה פתאום התחלתי להלחץ (עד אז היית רגועה בצורה מחשידה) ולא ישנתי אפילו שנייה  בדיעבד אולי עוד איזו כוס יין לא הייתה מזיקה
אנחנו...
01/11/13 11:50
196צפיות
הזמנו מלון לילה לפני ולילה אחרי...

כרגע חושבים אולי להיפרד לבוקר / לילה לפני בשביל הפגישה...
אבל יש לנו זמן ..
אנחנו התפצלנו...
01/11/13 16:49
168צפיות
משה כבר נכנס לילה קודם למלון ואני הייתי בבית- מומלץ.
בעיקר השתדלתי לבלות את היום בלא לעשות כלום אבל בצורה מפנקת- קניתי לי מראש ספר קליל ומגזינים, ראיתי טלויזיה, עשיתי אמבטיה ארוכה...

אני אישית הייתי לגמרי לבד כל היום כי רציתי שקט, אבל העיקר לעשות מה שכיף לכם.
היינו יחד
03/11/13 18:35
79צפיות
היינו יחד
התחתנו ביום ראשון, כך שטבלתי במקווה כבר בחמישי וביום שבת, לאחר שבת החתן בבית הכנסת, קנינו פרחים בתפזורת במשתלה וחולצה מכופתרת נוספת לנוה ונסענו למלון בטיילת תל אביב. בילינו בים, בבריכה ובספא המלון והכלנו יחד את ההתרגשות והמהעמד. במלון פינקו אותנו והרגשנו מיוחסים :)
בערב אכלנו במסעדה על הטיילת וחגגנו את ערב הרווקות האחרון, חידדנו דגשים ליום המחרת (למשל כיצד לשמור על ארשת פנים שמחה אם אורחים נפרדים לשלום מוקדם יחסית בערב), התאמנו על כיסוי פניי בהינומה ונוה עבר על הנדרים שכתב בעוד יצרתי זר מהפרחים. הוא נרדם ממש מהר ואני התרגשתי והסתובבתי המון במיטה וגם כשנרדמתי, התעוררתי מדי שעה, עד שבייאוש קמתי לשתות קצת יין שהרדים אותי לחלוטין. בבוקר אכלנו ארוחת בוקר גדולה במסעדת המלון, טיילנו בטיילת ונפרדנו לסידורינו. היום הזה שבילינו יחד לא יסולא בפז ובזכותו הגענו באמת רגועים ושלווים ליום החתונה.
יאללה
04/11/13 12:32
37צפיות
התחתנתי בספטמבר, אבל לילה לפני החתונה יצאתי עם שלושת המלוות שלי לפאב, גם כדי לנקות את הראש, אבל גם לוודא שהבעלים יפתח לי את המקום בזמן לצילומים ביום האירוע ;)
ישנו בנפרד חמישה ימים לפני האירוע, ישנה איתי אחת המלוות.
כדי להירדם שתינו המון יין אדום - אבל זה לא מיוחד לנשים שנוטות להנג אובר.. :)
סיכום שבועי 31/10
41תגובות
31/10/13 07:46
181צפיות
ספרו לנו איך עבר עליכם השבוע שלכם...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק...

(המשך...)
ספרו לנו איך עבר עליכם השבוע שלכם...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!
שמלות גבירותיי, שמלות
30/10/13 20:33
253צפיות
בימים האחרונים יצאו מאמרים שונים בכל מיני מגזינים של אופנות שמספרים על הכלה של שנת 2014.
רוצות דוגמאות???
בטח שרוצות.... כבר מעלה פוסטים
השמלות של 2004
30/10/13 20:40
778צפיות
השמלות של 2004
יהיו מאופיינות בבדים שונים ולא בהכרח שגרתיים - כאלה שיוכלו להתאים לכל כלה - שאיפיותיה, רצונותיה ואישיותה
º
2014 כמובן
30/10/13 20:47
122צפיות
השמלות של 2014
30/10/13 20:46
663צפיות
השמלות של 2014
יהיו קצרות - נפוחות/צמודות/עם קריצות וינטאג'יות
השמלות של 2014
30/10/13 20:51
590צפיות
השמלות של 2014
יהיו מ-נ-צ-נ-צ-ו-ת במיוחד
º
תוכלו לראות גם לא מעט חליפות מכנסיים
30/10/13 20:53
714צפיות
תוכלו לראות גם לא מעט חליפות מכנסיים
º
מתה לראות את הכלה שתלך על האופציה הזאת...
31/10/13 09:21
98צפיות
º
אם היה לי גוף לזה - לגמרי הייתי הולכת על זה!
31/10/13 13:07
69צפיות
למרות שאני מטורפת על שמלות!!!
31/10/13 20:05
209צפיות
אני מוצאת שזאת אפשרות מאוד יפה.
אם היה לי גוף..... גם שחור היה תופס
מי אמר שאני כבר באטרף כי יש לי מסיבת כריסטמס עוד חודש.......
השמלות של 2014
30/10/13 20:57
565צפיות
השמלות של 2014
יהיו בעלות גב חשוף ("מחשוף נמוך/עמוק ופתוח")
º
Off the Shoulder
30/10/13 21:05
520צפיות
Off the Shoulder
השמלות של 2014
30/10/13 21:09
615צפיות
השמלות של 2014
יהיו משולבות פרחים, בצורה עדינה ונשית
º
31/10/13 13:08
20צפיות
לעומת 2013
02/11/13 20:37
122צפיות
שם שמלות הכלה היו מעוצבות בצורה מגושמת וגברית?

גאד, יש דברים בנשים, אופנה ותרבות צריכה ושיווק שאני באמת לא מתיימר להבין.. :)
השמלות של 2014
30/10/13 21:11
526צפיות
השמלות של 2014
יהיו משובצות אבנים כתחליף לתכשיטים
º
צווארון קולר
30/10/13 21:13
510צפיות
צווארון קולר
לא רק לבן
30/10/13 21:15
777צפיות
לא רק לבן
ואם לבן, אז עם נגיעות של צבע
דוגרי, זה נראה כאילו
31/10/13 10:06
433צפיות
היא קודם עשתה טראש דה דרס בכלבייה עם בוץ ואז באה לחתונה.
גם נגיעות צבע צריך לעשות בטעםםםם
º
31/10/13 14:17
17צפיות
º
בקיצור... תוכלו למצוא הכל
30/10/13 21:16
110צפיות
השמלות של 2014
31/10/13 08:10
464צפיות
יהיו מ-כוערות
מה זה הדבר הזה?
הרסת אותי!
31/10/13 08:58
256צפיות
והוצאת לי את המילים מהמקלדת :)
לגמרי!
01/11/13 01:38
153צפיות
טוב, חלקית, היו שם כמה יפות.
אבל בעיקר חשבתי- איזה מזל שהתחתנו ב-2012 (עם שמלה של 2011)
משהו שאני לא מבינה בעניין השמלות,
02/11/13 13:34
339צפיות
בעקבות פוסט של מישהי כאן, וגם ממה שראיתי בעצמי כשחיפשתי שמלת כלה. לא יודעת אם זה רק בארץ, או בכלל בכל העולם, אבל האופציה של לקנות שמלה או לשכור אותה לא מובנת לי. למה כשקונים שמלה היא עברה כבר כמה השכרות, ולמעשה אנחנו משלמות אלפי שקלים על שמלה יד שנייה (או שלישית או רביעית....) לא היה יותר הגיוני אם המעצבים היו פשוט מייצרים כמה שמלות מכל סגנון, כאשר חלק מיועדות רק להשכרה, וחלק נשארות חדשות דנדשות למכירה? ברור שזה בשבילהם יותר עבודה, אבל לי כלקוחה זה פשוט מתבקש.
קנייה מול השכרה לא קשור להאם השמלה חדשה או לא
02/11/13 14:05
241צפיות
את יכולה לקנות שמלה חדשה שתופרים לך במיוחד ושלא נלבשה בעבר, את יכולה גם לשכור שמלה חדשה שתופרים לך במיוחד. באותה מידה את יכולה לקנות/ לשכור שמלה קיימת שכבר נלבשה (יד שנייה כמו שאמרת). זה פשוט עולה יותר לתפור חדש מאשר לקחת שמלה קיימת (שמתאימים לגוף שלך עם תקונים), בלי קשר להשכרה או קנייה.
כמובן, בסופו של דבר קניתי שמלה שנתפרה
02/11/13 14:43
213צפיות
בשבילי, אבל זה היה גם בגלל שלא מצאתי מה שחיפשתי, המחיר דווקא היה לא יותר יקר. ברור שאי אפשר לשווק שמלת כלה בחנות תחת המוטו: ״יד שניה״, מצד שני, אם מוציאים כל כך הרבה כסף, ובטח אם אני קוראת כאן על מישהי שהלכה לקנות שמלה ב10,000 ש״ח ומעלה, אז זה נראה לי הזוי לקנות יד שניה, אל אולי זו רק אני...
אנ מסכימה, אבל
02/11/13 18:29
170צפיות
אני פשוט יוצאת מנקודת הנחה שאם מישהי משלמת 10,000 לשמלה "יד שנייה" כלומר שנלבשה כבר, עבור אותה שמלה בתפירה מחדש היא תשלם הרבה יותר. ברור שאפשר למצוא תפירה מחדש + קנייה בארבע-חמש אלף, אבל אם אותו המעצב מציע את שתי האופציות אז זה כן יעלה יותר, לפחות ממה שאנ ראיתי במסעות החיפושים שלי
º
02/11/13 20:41
8צפיות
אלטרנטיבה של הרשתות הגדולות
04/11/13 11:30
143צפיות
אלטרנטיבה של הרשתות הגדולות
סקירה בבלוג שלי של שמלות לבנות שנמכרות בחורף הזה ברשתות הגדולות- אין שמלה שעולה מעל 300 ש"ח והן בהחלט יכולות לשמש כשמלה לחתונה בחו"ל/טראש דה דרס/ שמלה שנייה ואפילו כשמלה הראשית!

שמלה לבנה פשוטה וזולה- גרסת חורף 2014
º
יש קונות לקרדיטים?!
144תגובות
30/10/13 19:07
3234צפיות

(המשך...)
היום היום הזה ממש
30/10/13 17:09
756צפיות
היום היום הזה ממש
חוגגים עשור!!!

אני, נבי, ובעלי מזה 10 שנים, היינו פעילים בדיוק כאן, בפורום הזה,
בתקופת טרום החתונה (ואפילו קצת אחריה...)

מאחלים לעצמנו עוד הרבה הרבה שנים כאלה,

וגם לכם, המתחתנים הצעירים, מאחלים לכם הרבה שנים יפות ביחד!
וככה אנחנו נראים
30/10/13 17:11
537צפיות
וככה אנחנו נראים
10 שנים אחרי...
מקסימים!
30/10/13 17:13
168צפיות
מרגש שבחרת להראות לנו את החיים שאחרי.
שהאושר שלכם רק יימשך ויימשך!
מקסימים!
30/10/13 17:46
153צפיות
איזו התרגשות!
מאחלת לכם שהשנים הבאות יהיו מאושרות וטובות יותר מהשנים שכבר עברו

איזה כיף שהעלית את זה
31/10/13 22:07
101צפיות
זה ממש מרגש :) וכמעט פספסתי את זה פה..
º
תודה לכם!
31/10/13 14:23
33צפיות
עיצוב 30/10
30/10/13 16:28
341צפיות
מקווה שעשיתי מה שצריך - פעם ראשונה פותחת שרשור..
רצינו לשדרג קצת את העיצוב הבסיסי - קיבלנו הצעת מחיר על עיצוב ממעצבת הבית של הקייטרינג וקצת נחנקתי.
מה נחשב סכום סביר? (כן, אני יודעת שהשמיים הם הגבול - לצערי מנהל הבנק לא מסכים איתי)
ויש המלצות על מעצבים/ות במחירים שפויים??

הערות חשובות:
* רציתי לשדרג בעצמי - לקנות בזול עוד נרות/צנצנות/פרחים וכו'. המעצבת הודיעה חד משמעית שאי אפשר. רק דרכה (ורק בכסף כמובן).
יש לציין שאם אנחנו מביאים מישהו מבחוץ - חוץ ממפות ומפיות לא נקבל כלום (כלומר, לוקחים מאיתנו את החבילה הבסיסית)
החתונה בת"א- בינואר.

איפה אתם מתחתנים ומה כוללת החבילה הבסיסית
30/10/13 18:25
314צפיות
הרבה פעמים לא צריך לשדרג, באמת.
ולאולם יש תמיד אינטרס שהאולם יראה יפה ולכם הוא פעמים רבות מוסיף.
אולי אם תצייני את שם המקום, זה יעזור לנו לייעץ לך
המעצבת חוצפנית!
30/10/13 18:25
445צפיות
מה זאת אומרת אי אפשר?! אני חושבת שאתם צריכים לדבר עם בעלי האולם... ואם נניח תרצו להביא עציצים למרכזי השולחן שיהיו מתנות לאורחים- גם זה אי אפשר?!

מה כוללת החבילה הבסיסית?

תראי, סכום סביר לעיצוב שהוא קצת אקסטרה הוא בסביבות ה-4000  עבור מרכזי שולחן, חופה, שביל, זרים על הבר ומשהו צנוע לקבלת פנים- עם פרחים חיים (שוב, יש מי שיגיד שזה בכלל לא סביר, אבל זה פחות או יותר מחיר שנחשב טוב לפרחים חיים).

כן - אני מתוסכלת משהו..
31/10/13 09:55
176צפיות
אם יש לך המלצות על מישהו ספציפי אשמח לקבל
אנחנו שילמנו 2,200 על עיצוב בפרחים בלבד
30/10/13 20:01
696צפיות
אנחנו שילמנו 2,200 על עיצוב בפרחים בלבד
העיצוב הבסיסי שכלול במנה היה פמוטים ונר או משהו כזה שממש לא מתאים לחתונת צהריים, ואני אוהבת פרחים.... לשמחתי הרבה המעצבת של המקום (שאגב לא חייבים לעבוד איתה אבל אין סיבה שלא) הייתה מאוד הוגנת והתאימה את העיצוב לתקציב שלי, ואני בטוחה שהיא לא יוצאת בהפסד... כך שלא יגידו לך שבתקציב סביר (יחסית) אי אפשר להוסיף עיצוב יפה.
אנחנו הוספנו סידורי פרחים קטנים לשולחנות קבלת הפנים, זרים גדולים לשולחן פתקים שאח"כ עבר לבר, שני זרים גדולים מצידי החופה, על חצי משולחנות האוכל סידור פרחים ועל החצי השני שלוש צנצנות דקות שבכל אחת פרח (כמובן כדי לחסוך). ביניי היה צנוע ויפה ומאוד מוסיף.. לא צריך להוציא הון על פרחים כשיש פרחים ממש לא יקרים ויפים באותה מידה...
מצורפת תמונה להמחשה

º
ומרכז השולחן השני
30/10/13 20:02
499צפיות
ומרכז השולחן השני
º
איזה יופי!
31/10/13 09:53
37צפיות
החתונה בטראסק
31/10/13 09:52
285צפיות
העיצוב הבסיסי הוא יחסית בסדר, אבל לא התחברתי לפמוטים בכלל וזה נראה לא משהו. מה גם שבכל פעם שהייתי שם בפגישות והצצתי לארועים קיימים, הם תמיד תמיד היו משודרגים. אין לי מושג איך נראה שם עיצוב בסיסי בפועל ואם הוא מספיק.
בקיצור- רציתי קצת להוסיף.
הבעיה היא ששדרוג מזוג נרות/סידור פרחים קטן בצבע אחיד ונמוך לדרגה אחת מעל, עולה משהו כמו 7000 ש"ח  - רק למרכזי שולחן. לא כולל חופה, זרים על הבר וכו'. אפילו שביל בד לבן הכי פשוט בעולם עולה 500 (לא כולל מע"מ כמובן).
רציתי לנסות להוזיל עלויות ולקנות חלק מהפרחים/עציצים/נרות/כלים בעצמי וזה ממש לא התקבל.
זה נראה לי סופר יקר.
משיטוטים נרחבים - שלא לומר אובססיביים- בפורום הנפלא הזה, קיבלתי רעיונות לשדרוג של DIY ע"ב נייר (פלייסמטים למשל) ואותם אוסיף.
השאלה אם זה יספיק או למצוא מעצבת אחרת.
כפי שציינתי - אם נלך על מעצבת חיצונית, אנחנו לא מקבלים את העיצוב הבסיסי ועליו מוסיפים, אלא צריך הכל מאפס. כלומר- מקבלים רק מפות ומפיות..
כדאי לך לדבר עם הבעלים,
31/10/13 10:14
174צפיות
איך אפשר להגביל אתכם מלשלב דברים שאתם מביאים?

אם יש אפשרות להביא מעצבת חיצונית, כדאי לך לקבל כמה הצעות מחיר...
לנו עיצוב חשוב מאד ולכן לקחנו עיצוב חיצוני (למרות שזה כאילו כרוך בקנס מצד האולם, שזה גם מרגיז, וגם לא נותנים כלום חוץ ממפות ומפיות).
אנחנו בחרנו את MOOD - בנות מקסימות עם רעיונות נפלאים ואני מחכה לחתונה כבר לראות איך הן יתנו חיים לכל התכנונים שלנו. תעשי חיפוש בפייסבוק - שווה לדבר איתן. בהצלחה!
יש לנו פגישה שבוע הבא
31/10/13 12:13
119צפיות
עם מנהל האירוע ואחרי ההערות וההמלצות כאן אבדוק ה-כ-ל. ואבדוק גם את מוד. תודה רבה!
ההגיון שלו -
31/10/13 19:16
158צפיות
א. קהל שבוי. מכיוון שלא מפרים חוזה על פרחים, הוא נותן למעצבת הבית לשלוט לגמרי על החתן/כלה 'ולאסור' על הבאת מרכזי שולחן בעצמם.

ב. הסבר פחות דרמטי: האולם שלו זה גם הפרסומת שלו. אורחים שבאים לאירוע גם רואים את המקום, ולצורך העניין אם החתן והכלה ישימו משהו לא יפה במרכז השולחן, האולם נראה פחות טוב.
זה כמו שהקייטרינג למשל לא ירצה שיתערבו לו במטבח ויסכנו את התוצאה בעודף מלח מרוב אהבה

ג. בעיניי כל זה עדיין ממש לא מקובל כבעל האירוע. לפגישה אני ממליץ שתבואו עם רעיון מגובש של מה אתם רוצים לשים, תראו לו (תמונה, דוגמא) ותבהירו שאתם יודעים מה אתם עושים ושזה יהיה יפה. ושלא מקובל עליכם להוציא על משהו 4,000 שקל שאפשר להשיג אותו ב-400, בלי חותמת מעצבת הבית.
צודק - ההסבר הרשמי שהוא נתן
01/11/13 10:21
104צפיות
הוא הסבר ב', אבל אני מניחה שהראשון נכון באותה מידה..
עצה טובה - נבוא עם ויז'ן ברור ונקווה לטוב.
הבעיה היא שהמעצבת היא מטעם הקייטרינג לא מטעם האולם, כך שאני לא יודעת עד כמה הוא יכול להשפיע שם.
הם הציעו לנו מעצבים נוספים מטעמם - כולם יקרים עוד יותר - "איה צאלים" וכו'.
תודה על ההמלצה
03/11/13 14:55
22צפיות
פניתי אליהן, הן אמורות לחזור אלי הערב. נקווה לטוב :)
בהצלחה!!
03/11/13 15:16
9צפיות
מחזיקה לך אצבעות
מה שצריך לבדוק טוב
31/10/13 19:24
156צפיות
זה אם יש "קנסות" נוספים באם מביאים מעצב חיצוני - גם בכסף וגם בפריטים.
כמו כן, לפני הכל, תבדקו עלות של מעצב חיצוני. יכול להיות שזה בכלל לא יהיה שווה כלכלית להביא מישהו נוסף.
קנסות
01/11/13 10:18
121צפיות
לפי מיטב הבנתי, המשמעות של להביא מישהו חיצוני היא להתחיל איתו מאפס - לא מקבלים את העיצוב הבסיסי אלא רק מפות ומפיות.
אצלינו זה כולל קנס של 700 ש"ח,
02/11/13 00:44
134צפיות
תבדקי את זה..
(כמובן להתחיל מאפס - לא מקבלים כלום מהעיצוב של האולם)
עיצוב קיר תמונות מהחתונה
02/11/13 20:32
158צפיות
טוב.... עבר יותר מידי זמן מאז החתונה ועדיין לא פיתחתי את התמונות
הרעיון בעקרון הוא ליצור מעין "קיר תמונות" עם מסגרות בגדלים שונים ועליו לתלות תמונות אהובות מהחתונה
יש המון רעיונות בפינטרסט, אני יודעת, אבל דווקא כשאני מנסה לחפש אני לא מצליחה למצוא רעיונות לתליית וארגון המסגרות באופן שיתן לי השראה ויעשה לי חשק להתחיל במשימה
אז בנות הפורום המוכשרות- למי יצא להתקל בתמונות יפות מפינטרסט/ עיצבה בעצמה קיר כזה ובא לה לחלוק? (גם גברברי הפורום מוזמנים כמובן!)

קיר המסדרון הריק והבודד בדירתנו מודה לכם מראש!
מצטרפת לרעיון!
02/11/13 21:50
80צפיות
בשמחה ובששון עברתי לדירה ענקית ויש לי קיר במיוחד בשביל הפרויקט הזה
אשמח גם לקבל המלצה למסגרות מעניינות... מכירים משהו באיביי?

וגם- אני מחפשת גלויה של גינס (הבירה) לשים בין התמונות האלה כי זה מסמל אותי ואת ג'ינג'י (יחד עם עוד תמונות סימליות שיהיו בערבובייה) מישהו יודע איפה יש להשיג?
באיביי הייתי פשוט עורכת חיפוש פשוט
03/11/13 10:48
55צפיות
וממיינת לפי מחירים ומי שעושה משלוחים לארץ
ואז כמובן- בודקת שיש למוכר ציוני שביעות רצון גבוהים.

את יכולה גם לחפש בשוק הפשפשים מציאות חמודות, או ברחוב אילת, שהבנתי שהוא רחוב התמונות/מסגרות/מראות
לי לא יצא להגיע לרחוב אילת בשעות שבהן החנויות היו עדיין פתוחות אבל אני בהחלט מתכננת
כבר העלתי את זה פעם
03/11/13 02:35
246צפיות
כבר העלתי את זה פעם
ובכל זאת יכול לתת כיוון:
תודה
03/11/13 10:55
44צפיות
התרשימים האלה באמת מוצלחים, כי בכולם יש איזשהו היגיון ויזואלי בסידור התמונות
הזכרת לי את התרשים הזה. דיי דומה למה שאת העלית כאן
אצלי
03/11/13 09:09
202צפיות
אצלי
שלא תחשבי, לקח לנו קרוב לשנה אחרי החתונה להכין את הקיר הזה...

קודם כל התרשימים שבובצ'קה צירפה מאוד מאוד יעילים!
ואחרי זה:
1. אנחנו קנינו את רוב המסגרות באיקאה, אלה מה, הן לא במידות או יחסים סטנדרטיים של תמונות.
זה הצריך עבודה לא מעטה על התמונות כדי להתאימן למסגרות שקנינו - חיתוך, הדפסה וכו'.
אז ממליצה קודם לבחור את התמונות, לראות את הגודל/יחס שלהן ולפי זה לבחור להן מסגרות - ולא להיפך.
2. אני באופן אישי אהבהתי שה- lay out של המסגרות היה קשור גם לעובי שלהן - מסגרות בולטות יותר מוקמו במרכז.
3. אהבתי שאין סימטריה מוחלטת ויש קצת בלאגן.
4. מאוד מאוד מומלץ, להכין את הלייאאוט על שולחן גדול או הרצפה - לפני התלייה. לצלם אותו ואז לתלות - פשוט קל יותר לסניליים שבינינו .
5. לפני התלייה , ממליצה למדוד את המרחק מהמתלה של התמונה (חוט, מסמר, זיז וכיוב') עד לקצה החלק העליון של המסגרת. כך תוכלו לחשב רווחים שווים (פלוס מינוס) בין התמונות, לסמן את נקודות המסמור/קידוח ולמנוע תקלות חמורות של חוסר סימטריה אופקית.
אצלנו הקיר כ"כ ישן, שלמרות שניסינו להקפיד על העניין הזה, הקיר קצת התפורר לנו בידיים וגרם לתזוזה מטה של המסמרים, ולכן הסימטריה האופקית קצת לוקה בחסר.
6. עכשיו כשיש ימבה תמונות מארה"ב - נתחיל בהחלפת חלק מהתמונות . בכל זאת, זה קצת נראה כמו פולחן אישיות LOL

נראה לי שזהו, אם יש לך עוד שאלות - מוזמנת
מהמם !!
03/11/13 09:43
69צפיות
רציתי בזמנו לעשות גם קיר כזה,
אבל אז חשבתי שזה פשוט לעשות מלאאא חורים בקיר..
ולכן אני עדיין בהתלבטות !
זה לא נורא כל כך
03/11/13 10:46
69צפיות
גם אם מדובר בדירה שכורה- רוב המסגרות הקטנות צריכות רק מסמר, לא משהו מיוחד מעבר. מסמר לרוב לא מזיק לקיר, סתם עושה חור קטנצ'יק
בסוף, כשמפנים את הדירה, עוברים על כל החורים עם קצת שפכטל והכל מסתדר

אני נורא מתבאסת מקירות נטולי תמונות. כל הזמן נראה לי שחסר שם משהו
תודה!
03/11/13 12:02
35צפיות
ואני מסכימה עם נורמה.
אלא אם הקיר שלכם הוא כמו שלנו - מתפורר, אז אין לך שום בעיה. תוקעים מסמרים שאמורים להיות מספיק חזקים ע"מ לשאת במשקל של המסגרת, וכשמחליטים שבא לשנות (או כשצריך לעזוב את הדירה) פשוט סותמים את החורים עם שפכטל וצובעים מעל.

גם, לא צריך כ"כ הרבה תמונות... זו הגזמה שלנו, אבל ממש לא מחוייב המציאות.
אפשר להסתפק ב-5 או 7 תמונות (אני מעדיפה במקרה הזה מספר אי זוגי - נראה לי שכך זה מסתדר יפה יותר) ושיהיו קצת יותר גדולות - פחות חורים
מקסים!
03/11/13 10:43
49צפיות
בדיוק על משהו כזה חשבתי

כן.... זה סוג של פולחן אישיות הא?
אבל זה כל כך מקסים ואלה התמונות הכי טובות של שנינו שיש לנו.
לא נורא, כשיהיו ילדים נחליף את התמונות באלה שלהם

בינתיים קניתי כמה מסגרות יפות וממש לא יקרות בארה"ב בירח הדבש שלנו, יש לי עוד מסגרות מאיקאה (למי אין? אפילו את אותם סוגים כמו שלך) וחשבתי לחפש עוד כמה מיוחדות בשוק הפשפשים ואולי גם ברחוב אילת.
אם מישהי בעניין של שוק הפשפשים באחד מימי שישי בבוקר- אני אשמח. בינתיים לא מצאתי קופצים על המציאה
תודה רבה
03/11/13 12:09
37צפיות
מחמאה כשזה מגיע ממך.
בואי נעשה ברטר - אני אלך איתך לשוק הפשפשים (שאני מ א ו ד אוהבת) ואת תייעצי לי בעיצוב פנים. הולך?

אגב, בשוק הפשפשים עצמו לא מצאתי מסגרות באמת זולות - רק השתיים המרכזיות משם, והן היו די מחרידות (ולא כ"כ זולות - 30 ש"ח לאחת, גודל של 18X24 אם אני לא טועה) עד שטיפלתי בהן (צבעתי בשמנת, ושייפתי כדי לחשוף את הצבע שמתחת בעיטורים).
באמת ברחוב אילת יש המון חנויות של מסגרות, שווה לבדוק מה המצב שם.

המליצו לי על מקום בשם printframe בדרום ת"א, שממסגרים תמונות גדולות ופוסטרים. אבל אם אני זוכרת נכון יש להם גם מסגרות בגדלים סטנדרטיים במחירים די נוחים.
שווה לבדוק.

כן, האמת היא שגם אני לא מצאתי שם מציאות
03/11/13 16:26
24צפיות
אבל חשבתי שזה בגלל שהלכתי עם בעלי והוא נורא השתעמם/נגעל מהדברים הישנים והמג'ויפים ורק רצה שנלך משם כבר
קניתי שם תמונה יפה (נראה לי שמן) של פרחים עם מסגרת מיוחדת, אבל בבית שמתי לב פתאום לחורים בעץ של המסגרת... כנראה היו בה תולעים בשלב כלשהו
יאק
ועוד רעיון
03/11/13 14:40
49צפיות
עיצוב מסגרות לבד

http://home.walla.co.il/?w=/4418/2655264
מסיבות רווקים ורווקות 31/10
30/10/13 09:49
21צפיות
מקווה שעשיתי נכון...
סטייליסטית למסיבת רווקות
30/10/13 09:50
81צפיות
שלום לפורום!
מקווה שתוכלו לעזור לי-
אני מחפשת סטייליסטית שעושה מסיבות רווקות. הקטצ'- המסיבה בחיפה, אז זאת צריכה להיות מישהי שמגיעה לאיזור.
עשיתי קצת חיפוש באינטרנט, ומצאתי המון שמות, לא יודעת איך לסנן ולהבין מי בכלל מהצפון.
ניסיתי גם לחפש כאן בפורום ללא הצלחה יתרה...
מישהי מכירה ויכולה להמליץ?

תודה תודה!
אנה לוקצקי מהצפון
30/10/13 10:52
48צפיות
אמנם לא מאיזור חיפה אבל יכול להיות שהיא מגיעה לשם, תבדקי איתה.
ממש נחמדה ומגניבה!
יש לה בוטיק והיא עושה גם ערבי סטיילינג וכאלה.
https://www.facebook.com/boutique.ofna
º
בודקת!
30/10/13 10:54
11צפיות
º
אופס, טעות בתאריך- 30.10
30/10/13 09:51
18צפיות
התלבטות לגבי תאריך חתונה - סוף מאי
30/10/13 04:08
161צפיות
שלום לכולם (ולאחותי שהולכת להציק לי על ההודעה בפורום. תפסיקי לגלוש פה, את נשואה כבר עשור!)

אשתי לעתיד ואני מתלבטים בקשר לתאריך החתונה. הרצון שלנו היה חתונה כפרית, נינוחה, רגועה, או במילים אחרות - שישי צהריים.
היא התאהבה בבאר של סבא, שלדאבוננו נסגר, והחלטנו לחזור למקורות - לצפון (בדילמה בין יגור לאפק).
העניין הוא שבאפריל - לפני פסח - אין לנו אפשרות להתחתן, מסיבות משפחתיות, ולכן יכולים (עקב אילוצי ספירת העומר/זמינות גן האירועים) להנשא לכל המוקדם ב30 למאי.
החשש העיקרי הוא מחום כבד מדי, שיפריע לשמחה. עכשיו אנחנו חושבים לעבור לאמצע השבוע, בגלל השיקול הזה בלבד.

אשמח לקבל פידבקים בנושא, אנחנו מתקשקשים על העניין הזה זמן רב מדי....

תודה!
אולי יעזור
30/10/13 04:55
124צפיות
היי,

קודם כל הבאר של סבא החליטו ברגע האחרון שהם פתוחים השנה גם במאי יוני. אנחנו מאד התלבטנו עם לעשות שם ובסוף החלטנו שלא כי להורים שלי ולחבר שלי הפריעה ההפרדה בין הריקודים לישיבה. אבל אם לכם לא מפריע הייתי מציעה לבדוק את זה.

בנוסף כדאי לכם לבדוק מקומות באותו סגנון אולי בדיוק בתקופה לפני שהם פותחים את הקירוי, ואז יש אופציה לחימום/ מיזוג במידה ויהיה קר. דוגמאות טובות לזה הן גן תפוז/ האחוזה והקיו.

אנחנו התבחבשנו ארבעה חודשים והלכנו לבדוק 15 מקומות לפני שסגרנו אז אני מבינה אתכם לגמרי...

לדעתי
30/10/13 07:44
90צפיות
ביגור לפחות לא נראה לי שתהיה בעיית חום (אנחנו אפילו פוחדים מגשם בתאריכים האלה). באפק אולי החום יהיה קצת יותר מורגש (כי הוא פחות מלא עצים) אבל גם, לא נראה לי שמשמעותי....

בקיצור, אם זה החלום וזה התאריך האפשרי - בעיניי לכו על זה. תמיד אפשר להוסיף מאווררים לרחבה (בשניהם יש) ואפילו לשכור כאלה.. איך שקוראים להם שהם גם מאוורר וגם משפריצים מים.

תנסו גם להיזכר ולשאול מכרים לגבי התקופה הזו - זה בדיוק לפני שבועות ובד"כ מזג האוויר בחגים דומה.

ודבר אחרון, לא יודעת אם רלוונטי עבורכם - אפשר לחפש מקומות יותר קרירים, כמו למשל השניים בבית אורן (כן, אני משוחדת אבל רק כי התאהבתי במקום) - שבגלל שהם על הר תמיד יותר נעים שם.

בהצלחה בכל מקרה!
The wedding planner
30/10/13 03:39
491צפיות
שלום לכל המתחתנים והנשואים :)
אצלי הסיפור הוא קצת אחר, אני לא הכלה אלא אחות החתן שמתכננת את החתונה עבורם.
בעיקרון, אנחנו חיים בחו״ל ואחי רוצה חתונה בישראל. מאחר והכלה אינה דוברת עברית היא לא יכולה לארגן את החתונה ואחי נמצא עמוק מאוד בלימודים, אני התנדבתי לברר עבורם לגבי אולמות, די.ג׳יי, להקה, צלמים וכו׳ ולתת להם מספר אופציות. כמובן שיגיעו לישראל זמן מה לפני האירוע לוודא שהכל מתנהל כמו שצריך... אגב, גם אני נמצאת בחו״ל כך שזה לא פשוט כל כך גם בשבילי.
לכן החלטתי להצטרף לפורום, לקרוא המלצות, לשאוב רעיונות ולקבל טיפים.
למען האמת אני לא כל כך יודעת מאיפה להתחיל.
אני רוצה שיהיה לאחי וארוסתו את היום הכי מדהים בעולם, והכי חשוב - שהם יהנו ויהיה להם שמח.
אז הדבר הכי חשוב - השמלה - כבר נמצאה ונקנתה והכלה כבר בחרה את האולם - היא התאהבה במלון חוף התמרים בעכו כי היא אוהבת את העיר העתיקה, את הים וראתה תמונות של חתונות ומאוד אהבה.
הבעיה היא שאנחנו כבר 12 שנים גרים בחו״ל והכלה בעצמה מחו״ל כך שמהצד שלה יבואו 8 אנשים בסה״כ ומהצד שלנו יבואו 50-60 איש. כך שהאירוע יהיה מאוד קטן והרוב מבוגרים.... כך שקשה לי לדמיין חתונה כל כך אינטימית ולא ׳צעירה׳... איך אפשר להפוך את זה לערב שיהנו ויהיה שמח בלי הרבה צעירים שיקרעו את הרחבה...

אז אני זקוקה לעזרתכם, מאחר ואין לי מושג קלוש, מה הממוצע למנה לאדם, טווח מחירי הצלמים, ההגברה ותאורה, פרחים, מאפרת+מסרקת וכל מה שצריך לקחת בחשבון כשמתכננים חתונה...
מודה לכם מראש!
אפשר להוסיף...
30/10/13 11:06
261צפיות
להקה מגניבה שמתאימה לקהל צעיר ומבוגר. יש כל מיני סגנונות שגם משלבים רקדנים בתוך הקהל שגורמים להם לרקוד.
היי הילה
30/10/13 22:37
181צפיות
חשבנו דווקא על להקה, והאמת שהייתי בחתונה של חברה בקיץ ולהקת אנג׳לס הופיעו והיה פשוט מדהים! אבל מבדיקה אונליין אני רואה שטווח המחירים הוא 15000-17500 שקל וזה יקר מידיי. אני כרגע בודקת גם לגבי להקות אחרות אבל אני לא מכירה שום דבר. למישהו יש המלצות?
אנחנו לקחנו את להקת אוברטון
31/10/13 21:00
101צפיות
להקה מגניבה וכיפית בטירוף! עשו לנו המון המון המון כיף בחתונת שישי בצהריים... יש להם רפרטואר ענק והמון סגנונות... אנחנו הלכנו על מוסיקת שנות ה- 60-70 עם הרבה רוקנרול וקאנטרי.
אצלנו הם לקחו פחות מחצי מחיר מהטווח שציינת.
Q COVERS
05/11/13 10:54
19צפיות
היי.
אני ממש ממליצה על הלהקה שהייתה אצלנו בחתונה- Q COVERS.
הם 4, אבל היה לי קצת יקר אז לקחנו רק 3 מתוכם:
ליהיא, הזמרת, שהיא גם איש הקשר
נגן גיטרה שגם שר מידיי פעם
נגן קלידים
(ויתרנו על המתופף)

לנו הייתה חתונה קטנה של 90 איש בבית לפני חודשיים, היו בערך 30 צעירים.
היו ריקודים, אבל זה לא היה עיקר הערב, הם בעיקר עשו אווירה מאוד מאוד נעימה.

המחיר- 4000 ש"ח

הנה האתר שלהם, תשמעי ותתרשמי:
http://www.primamusic.co.il/q-covers

בהצלחה. ואם יש עוד שאלות, אשמח לעזור (למרות שהתמחיתי בעיקר בחתונה ביתית)
בעצם, לגבי המחיר
05/11/13 11:18
21צפיות
4000 ש"ח כלל גם 600 ש"ח להגברה, שלא הייתה לנו כי כאמור התחתנו בבית,
אבל אם באולם שלכם יש הגברה אז המחיר יהיה בעצם 3400 ש"ח לשלושתם (ואם אתם רוצים גם את המתופף אז לדעתי זה היה עוד 800-900 ש"ח)
היי הילה
30/10/13 22:37
137צפיות
חשבנו דווקא על להקה, והאמת שהייתי בחתונה של חברה בקיץ ולהקת אנג׳לס הופיעו והיה פשוט מדהים! אבל מבדיקה אונליין אני רואה שטווח המחירים הוא 15000-17500 שקל וזה יקר מידיי. אני כרגע בודקת גם לגבי להקות אחרות אבל אני לא מכירה שום דבר. למישהו יש המלצות?
קודם כל מזל טוב!
30/10/13 18:03
182צפיות
ושנית, כל הכבוד לך!!!!
איזה כיף להם שיש להם אחות/גיסה לעתיד שלוקחת פיקוד
בחו"ל השמלה היא באמת אחד הדברים הראשונים שנינקנה, כי לפיה, בדרך כלל, יוכתב האירוע.
אני דווקא הייתי זורמת עם מה שיש.... אלה הנתונים. האפשרות הנוספת היא "להשכיר" רקדנים צעירים שירקדו ברחבה...
אני מניחה שהם יעשו מסיבת חתונה גם בחו"ל, כך שזה לא ממש נורא לעשות אירוע "מבוגר" יותר.
אם המקום הנבחר הוא עכו (חשוב שתבדקי המלצות על המלון, כי לאחרונה שמעתי דברים פחות טובים), אז יש שם מלא דברים מיוחדים שאפשר לעשות סביב האירוע, שיעשו אותו יותר מיוחד.
מאיפה אתם?
היי רונית
30/10/13 22:43
134צפיות
הם לא מתכננים חתונה בחו״ל, הם רוצים חתונה אחת מושקעת ומיוחדת, אבל כמובן שיש מגבלות תקציב לאור העובדה שאחי סטודנט והם לא רוצים להכנס לחובות. הבעיה עם הקהל המבוגר היא שבוודאות הם לא ירקדו ולכן חשבתי על להקת אנג׳לס שהם גם שרים בעברית, גם באנגלית, גם ביוונית וגם רוקדים ומרקידים את האנשים. אבל הם כל כך יקרים... :( האם מישהו מכיר עוד להקות בסגנון?
סליחה שלא ניסחתי נכון...
31/10/13 20:19
70צפיות
מאיפה רוב האורחים בארץ?
ההתמקדות בצפון היא רק בגלל שהכלה מעוניינת או שהמשפחה קרובה?

בעכו יש גם את אולמות האבירים, שזה מקום משגע.
יש גם מלון בוטיק שמקיים אירועים קטנים של אורי בורי http://www.efendi-hotel.co.il/ רק אני חושבת שהוא לא כשר.
אפשר לעשות מן תהלוכה בסמטאות עם קלייזמרים ושופרות.
יש גם בעכו בחור ערבי (את האמת שאני לא זוכרת את שמו, אבל יכולה לבדוק) שעושה סיורים מעלפים בעיר, בשילוב תופים וסיפורים - זאת יכולה להיות תוספת נחמדה (לא ביום האירוע כמובן, אבל במיוחד כשיש אורחים מחו"ל)...
אם אין ילדים מעורבים ורוצים להנות ממלון בוטיק יש באמירים (שזה יותר רחוק, אני יודעת) את מלון "אמירי הגליל" עם מסעדת שף. טיפה עיצוב ואתם מסודרים. דברי עם אורי, הבעלים, הוא מקסים ואיש גלילי טיפוסי
אם כבר גליל יש את אוהל יעל ויש את חוות התבלינים.
יש גם מסעדה דרוזית כשרה עם אוכל מעולה. שוב, אם זה מתאים, אחפש את פרטי ההתקשרות.

º
ואנחנו מבריטניה :)
30/10/13 22:45
59צפיות
בחתונה של Norma Desmond היתה להקה
31/10/13 00:24
159צפיות
ולפי מה שאני זוכר גם מאוד מומלצת...

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

הלהקה נקראית דוסה
בדיוק רציתי להמליץ עליהם
31/10/13 01:07
131צפיות
וחוץ מהם יש עוד כמה להקות שבדקתי והמחירים שלהם היו סבירים לחלוטין, ממש לא התקרבו למחיר שהיא ציינה פה (מטורף! מה זה להקת אנג'לס? ולמה הם לוקחים כל כך הרבה כסף? )
בכל אופן- זה לינק ישיר להמלצה על דוסה
בהודעה הבאה אצרף לינק עם שמות של עוד להקות ששקלתי לקחת לחתונה שלי (אם אצליח למצוא את ההודעה שכתבתי בזמנו... שונאת את החיפוש פה)
מצאתי!
31/10/13 01:12
115צפיות
הנה שרשור עם הרבה מידע וגם מחירים של להקות

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
צלם לחתונה
04/11/13 21:37
17צפיות
היי :) קודם כל מזל טוב!!

אם את מחפשת צלם אז אני ממליצה לך על הצלם שצילם אותנו הוא פשוט מדהים!!! כל כך נהננו לעבוד איתו וגם התמונות יצאו יפות מאוד.
אבל הכי חשוב המחירים שלו ממש טובים ונוחים.
ממליצה בחום.
חפשי בפייסבוק Yarik Teverovsky שמה יש לו כמה תמונות שלו וגם קישור לאתר שלו..
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום