בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

איך אתן מתכננות להעביר את לייל הכלולות?
10/07/13 09:22
489צפיות
קודם כל איפה? בבית או במלון?
בספירת צ'קים או בהזרקות של אפיסת כוחות?
אופציה שלישית..?
אנחנו ספרנו חצי מהצ'קים והלכנו לישון
10/07/13 13:12
405צפיות
כמובן שקודם התקלחנו ואכלנו קורנפלקס.

בית מלון ליד מקום האירוע
10/07/13 14:29
429צפיות
כמובן שנספור את הצ'קים.

סביר להניח שבהתאם לסכומים שיהיו כתובים בצ'קים תתקיים או לא תתקיים האופציה השלישית
º
10/07/13 15:04
55צפיות
הגעתי הבייתה בצליעה
10/07/13 14:29
423צפיות
תיכננתי שנלך לדירה (רק הבעל ואני), אבל כשבאנו לצאת מהאולם בעלי התחיל להרגיש לא כ"כ טוב (אני משערת מרוב האלכוהול) ולכן אמא שלי הציעה שנבוא אליהם.
אז.. באנו אליהם עם כל המשפחה...
איך שנכנסו הבייתה עפתי למקלחת ! הייתי חייבת להיות במים חמים (החתונה הייתה בדצמבר וכשיצאנו מהאולם היה טפטוף ונרטבנו),
והייתי עדיין ב"היי" רציני...

אחרי המקלחות התחלנו לספור את הצ'קים, אך באיזשהו שלב הרגשנו שאנחנו לא מסוגלים יותר ופרשנו למיטה.

אני מצדיעה לאנשים שמצליחים לממש את "ליל הכלולות" כמו שאמור להיות !
אחרי כזה יום מתיש, הדבר היחיד שרצינו לעשות זה מקלחת + שינה טובה !
בבית של ההורים שלי :)
10/07/13 14:39
438צפיות
אני מתארגנת בבית של ההורים (קרוב מאד לאולם), ושם אנחנו גם מתכננים להעביר את הלילה.

הנסיעה הקצרה תשמור אותנו (אותי בעיקר...) שלא נירדם, בטח נתקלח ונעביר המון המון חוויות על הערב, ונרדם לשינה עמוקה וטובה.
בבוקר האחיות שלי מתכננות לנו ארוחת בוקר מפנקת בחצר של ההורים.
אח"כ אנחנו מתכננים ספירת צ'קים (אני ריאלית, לא חושבת שיהיה לנו כוח בלילה.. בתור אחת שמתחילה להתנמנם כל יום בסביבות 21:00, אני תוהה איך פיני דקל ישאיר אותי על הרגליים אחרי 22:00 ) ונסיעה לצימר/בית מלון למספר ימים.
פיני דקל
10/07/13 14:55
340צפיות
שמעתי שהוא מכונה כ" פיני עד הבוקר" אז בטח הוא יצליח
º
ברווווור - פיני הוא המלך
( לעסק שלי )
10/07/13 20:44
66צפיות
העברנו אותו בבית המלון שבו התארגנו
10/07/13 17:55
254צפיות
היינו שנינו באפיסת כוחות, עם היי אבל כאובים ועייפים.
אחרי מקלחת והורדת כל הסיכות מהשער, נכנסנו למיטה והלכנו לישון.
בבוקר קמנו והתפנקנו באורחת בוקר.

גם יום אחרי - ספירת הצ'קים הייתה מתישה.. אז אני לא מדמיינת את עצמי סופרת אותם בלילה אחרי האירוע.
התייעצות לגבי בית VS מלון
10/07/13 18:12
347צפיות
אני מתכננת להתארגן במלון (לבוא לילה קודם)- זה כבר שולם והוזמן...
ומתכננת ללכת למלון מפנק יום/יומיים אחרי החתונה

תכננו לחזור הבייתה ביום של החתונה..וחברים שהתחתנו הלחיצו אותנו שחובה ללכת למלון..

אשמח לדעתכם המלומדת:)

תודה
מתה על אלה שמלחיצים
10/07/13 18:17
293צפיות
ממש תלוי בתחושה שלכם! אלא אם מדובר במלון שהוא מטר מהאולם ואז כמובן היתרון שלא צריך לנהוג, לא צריך טרמפ ואתם צ'יק צ'ק מגיעים למלון, אז זה לגמרי עניין סובייקטיבי!

יש כאלה שאומרים שמעדיפים למשוך את התחושה של החתונה עוד קצת ולא להיכנס ישר לבית שלהם שזה כאילו מקום של שגרה.
יש כאלה שלהיפך בדיוק, אומרים זה הבית שלנו וכאן באופן סמלי אנחנו רוצים להתחיל את חיינו כזוג נשוי.
יש כאלה שמשלבים את המלון עם מיני ירח דבש, מתפנקים בבריכה/מסאז'/ארוחות מפנקות, ולכן מעדיפים להתחיל ישר עם המלון.
יש כאלה שאומרים שהבית יהיה מבולגן כי לפני החתונה אין זמן לסדר ובאסה לחזור לבית מבולגן אחרי החתונה, ויש כאלה שאומרים שבמילא אחרי החתונה חוזרים כל כך גמורים ומותשים שחבל לשים 1,000 ש"ח על מלון ולא להנות מזה ושעדיף לחזור הבייתה.

בקיצר לא רואה סיבה ממשית למה "חובה ללכת למלון". תלוי בתחושה שלכם, כמו כל דבר בחיים יש לכאן ולכאן.
עלק חובה...
10/07/13 18:42
180צפיות
באיזה ספר חוקים זה כתוב?

זה לגמרי תלוי בתחושה שלכם.
אנחנו מקבלים צימר מהגן אבל אני ממש מקווה שנישן בסוף אצל ההורים שלי (זה עדיין במשא ומתן). אני רוצה לישון במיטה שלי ולקום במקום המוכר שלי.
אנחנו העברנו אותו במלון
10/07/13 18:12
207צפיות
התחתנו ביום שישי אז בגלל שהחתונה נגמרה בסביבות 18:00 מבחינתנו הערב רק התחיל, למרות שהיינו די מותשים...
התרעננו עם מקלחת חמה, אכלנו ארוחת ערב במסעדה של המלון ואח"כ נכנסנו ישר למיטה, אבל רק כדי לנוח הבחור נרדם מיד אבל אני הייתי באדרלין אז התקשרתי למשפחה ולחברות להחליף חוויות על החתונה

למחרת (שבת) נסענו לבלות עם חברים ולאכול איתם ארוחת צהריים, ורק בערב נסענו למשפחות שלנו שגם לקחו את השיקים איתם כדי שלא נהיה בלחץ במלון, וספרנו בנחת.
אנחנו חזרנו הביתה
10/07/13 18:53
223צפיות
כאחת שהולכת למיטה כל יום בערך ב-23:00, נרדמתי כבר באוטו בדרך הביתה ובקושי גררתי את עצמי לדירה. לא היה מה לדבר על מקלחת, רק הורדתי את האיפור.

חברה טובה שלי שליוותה אותי לאורך כל היום חזרה איתנו וישנה על הספה בסלון (אחרי כל היום לא הייתי מסוגלת לבקש ממנה לנסוע הביתה!).

מזל שאת הכלבה שמנו לכמה לילות בפנסיון, אז לא היינו צריכים להוריד אותה לפיפי אחרון לפני השינה.

ישנו משהו כמו 4-5 שעות ובבוקר קמתי בבכי, גם כי פתאום הבנתי שנגמר וגם כי חששתי מאוד שלא הצטלמתי עם כמה אנשים חשובים (חששות שאח"כ התבדו!).
אחרי הקפה של הבוקר ישבנו וקראנו את הברכות, ספרנו ומיינו את הצ'קים ואצנו-רצנו אל הבנק (לצערי לקחנו רק יום חופש אחד אחרי החתונה והיינו חייבים להספיק להפקיד את הכסף).
משם בילינו ביום כיף שכלל ארוחת צהריים מושחתת בבלאק וסרט (שישנתי ברובו) וכמובן המון שיחות טלפון להודות לכולם על ההגעה והמתנה.
אנחנו ישנו בצימר
10/07/13 19:29
160צפיות
שהאחיות של בן זוגי הזמינו לנו במתנה והיה ממש בקצה הרחוב של הגן (עדיין הצלחנו להתבלבל בדרך...).
האדרנלין היה בשמיים, התקלחנו ושחזרנו חוויות ותחושות יחד.
בבוקר הרגשנו מותשים, פשוט השתרענו ונהנינו מחוסר מטלות לראשונה מזה...
בצהריים נסענו להורים ועם שתי המשפחות ספרנו את הצ'קים.
הזמן הזה לבד, במקום ניטרלי היה לנו כל כך חיוני ועזר לעבד את החוויה.
הזרקות במלון
10/07/13 19:03
272צפיות
הזמנו חדר במלון שנמצא במרחק נסיעה של כמה דקות מהמקום ליום החתונה + עוד יום.
אחרי החתונה חברה שלי הסיעה אותנו ומשם הזמנו לה מונית הביתה. איכשהוא הכרחתי את עצמי להוציא את הסיכות מהשיער, להוריד את האיפור, ולצחצח שיניים - וקרסנו למיטה.
התעוררתי בסביבות חמש בבוקר בפאניקה שא. הצ'קים נגנבו (הם לא) וב. שהבכתי את עצמי כי רקדתי בטירוף בלי שום פילטרים (אולי, מחכה לוידאו כדי לגלות ).

יום למחרת אכלנו ארוחת בוקר ואז ספרנו את הצ'קים (וגם עשינו את האופציה השלישית ).
עדיין היינו הפוכים לגמרי כל היום אז אני שמחה שהלכנו על שני לילות.

אצלנו הבחירה בין בית למלון היתה יותר קלה. אנחנו לא גרים בארץ, אז אם לא היינו לוקחים מלון זה היה אומר לחזור לבית של ההורים; לא רומנטי במיוחד.
מלון - אוכל בחדר - שינה
11/07/13 11:26
173צפיות
זה מה שאנחנו עשינו בליל הכלולות...
למחרת קצת סידורים, עוד שינה ומסאג' טוב והכל במלון מפנק ולא בבית.. רצינו להרגיש מיוחד..
בצימר של האולם
11/07/13 12:09
170צפיות
למרות שהאולם נמצא בערך 6 דקות נסיעה מהבית של ההורים שלי, החלטנו לנצל את ה"צימר" שהאולם מציע (החדר חתן כלה הוא ממש צימר עם מטבח ומקלחת והכל) כדי שההורים לא יציקו לנו בלילה/ בבוקר..

בשאיפה "לממש את הנישואין", אבל כנראה שנספור צ'קים..
אנחנו התחתנו ביום שלישי.
11/07/13 12:54
202צפיות
יצאנו מהאולם בסביבות 01:30, המשפחות ליוו אותנו והכניסו אותנו לבית (לראות שהכל בסדר שם)
אנחנו תכננו לא לספור את הכסף כבר בלילה אלא לעשות זאת למחרת..
הדבר הראשון שעשינו - הורדנו את כל הסיכות שלי מהראש.. ואז "מימשנו"... :)
לאחר מכן - ובגלל שהיה אדרנלין מטורף למרות שהיינו מותשים - חיממנו לנו אוכל שהבאנו מהאולם וישבנו לספור את הצ'קים
+ רשימות...
ישנו בערך ב5:00 וקמנו ב 8:00 והלכנו לבנק...
שכרנו דירה
11/07/13 18:39
190צפיות
אנחנו לא גרים בארץ, אז לא התכוונתי לישון אצל ההורים.
התחתנו בשישי בצוהריים, לקחנו מונית לדירה. ואז הבנו שאנחנו רעבים, אז יצאנו שוב עם כל החבר'ה לאכול פיצה...
ברכות קראנו באותו ערב וגם מתנות. צ'קים בבוקר, על המרפסת המופלאה שיש בדירה. וגם בעלי הבית השיאור לנו תותים ושוקולד...
היה אדיר.
בחתונה האזרחית, נחזור לבית שלנו עם האורחים שיגורו לנו על הספה...
אנחנו נהייה בבית מלון
11/07/13 21:19
208צפיות
התכנון המקורי היה להתארגן בבית של ההורים ולחזור לבית שלנו.
אבל אז אמא שלי החליטה להפתיע אותנו ולהזמין לנו חדר במלון , שגם ככה בנינו עליו בתור לוקיישן לצילומים מקדימים, ככה שנחזור לבית מלון ולא לבית.
(אני רק דואגת לחתולות שייאלצו לבלות לילה בלעדינו...)

האמת שאין לנו תכנונים מיוחדים לליל הכלולות (טוב, אני יודעת מה בעלי לעתיד רוצה לעשות :P), נזרום עם הרגע.
עציצי תבלין ומרכזי שולחן
09/07/13 22:54
308צפיות
חשבנו על עציצי תבלין כמתנות לאורחים אבל יש לנו כמה שאלות והתייעצויות איתכן
1. אם יש לנו 500 מוזמנים ובטח יהיו כ400 אורחים, כמה לקנות? הוא אומר גג 200 ואני אומרת לפחות 300 (ישר עובר לי בראש אנשים "שיעמיסו" לעצמם שני סוגים וזוגות שיקחו אחד לכל אחד), מה החישוב המומלץ בדרך כלל?

2. חשבנו לעשות מהם (איכשהו, עוד לא ברור לנו ממש איך ואם זה אפשרי בכלל) מרכזי שולחן, כלומר לשים בכל מרכז שולחן 4-5 עציצים ואת השאר ביציאה.... מה דעתכן? בעייתי? הגיוני?
יש רעיונות לגבי איך לעצב את זה? לרשום עליהם פתק שיבהיר שאפשר לקחת אותם הביתה בסוף... זה לא יתפספס?
החשש שלנו שאנשים לא יקחו את המתנות כי הם לא ישימו לב שזאת מתנה

3. האם מניחים את המתנות בחוץ מתחילת החתונה או שצריך להוציא אותן משלב מסוים? כי הכניסה והיציאה הן באותו מקום (מן הסתם)....

תודה!
מה שאני חשבתי לעשות
10/07/13 00:01
163צפיות
היי!
אנחנו עושים אירוע קטן למשפחות בקרוב, ומה שאני חשבתי הוא פשוט להשתמש בעציצי תבלין קטנים כ"פתקיות הושבה" שיהיו על השולחנות: לכתוב על כל עציץ את שם המשפחה/ החבר שלהם הוא מיועד, ולכתוב בפינה "קחו אותי הביתה!".
בארוע קטן כמו שלנו, לדעתי זה יחליף לגמרי את פתקיות ההושבה (כי לא יותר מדי מסובך למצוא את העציץ הרלוונטי), אבל את יכולה לעשות גם וגם.
לא יודעת מה גודל השולחנות, אבל לדעתי זה יפה שזה על השולחן. אני אוהבת צמחי תבלין
אז ככה...
10/07/13 07:43
671צפיות
אז ככה...
לגבי כמות- אני אמליץ על חוק ההזמנות: קונים 60% ממספר האורחים שיגיעו. כלומר אם יגיעו 400 איש, תקנו 240 עציצים.
לגבי מרכזי שולחן- זה רעיון מקסים וכמה זוגות עשו זאת- ממליצה לשים את העציצים בתוך שקיות נייר חומות ולקשור עם סרט/רפייה.
לגבי ה"זיהוי"- יש פה דוגמא למקלות ארטיק שצבועים בצבע "גיר"- אגב, אפשר להכין צבע גיר לגמרי לבד- ככה.
אפשר פשוט לצבוע את המקלות בגואש ולכתוב מצד אחד את תאריך החתונה ומהצד השני (שרואים) "קחו אותי"/ "מוזמנים לקחת אותי".... ויש עוד כמה דוגמאות לזיהוי פה.

איפה בעצם קונים שקיות נייר חומות?
10/07/13 09:59
127צפיות
יש לכן מושג לגבי מחירים פלוס מינוס?
תודה!
º
באיביי יש מלא.. השאלה אם יש לך מספיק זמן
10/07/13 12:10
47צפיות
שקיות נייר
10/07/13 14:14
109צפיות
איני מצאתי שקיות נייר בחנות בת"א ממש ליד דיזינגוף סנטר שנקראת הילולה ,מומלצת בחום! יש שם דברים מקסימים והמון השראה
בהצלחה
pinterest- המון רעיונות שאספתי לעיצוב/ לחתונה
10/07/13 14:19
135צפיות
אם בא לכן- אספתי ה-מ-ו-ן רעיונות לעיצוב/ לחתונה/ לשמלות/ שיער/ איפור  וכו'..
מוזמנות להיעזר- אולי יעניק לכן השראה :)
ועכשיו עם הלינק
10/07/13 14:20
97צפיות
º
תודה! מסתבר שלאמא יש סטוק מסיבה לא ברורה
10/07/13 17:44
42צפיות
בכל חנות של חומרי בנייה
( לעסק שלי )
11/07/13 00:59
61צפיות
יש שקיות חומות ולפעמים זה גם יותר זול מבמקומות אחרים.
כמה דברים...
10/07/13 08:40
209צפיות
לגבי הכמויות- לדעתי כדאי לעשות רשימה מסודרת לפי ה"בתי אב", להגיע למספק מדויק ככל האפשר. על המספר הזה לקחת תוספת קטנה של ספיירים שתהיה אצלכם (רצוי להביא מעט יותר, אם משפחה תקח שניים שלא יווצרו חוסרים וחוסר נעימות).
עדיף גם שלא תצטרכו להתרוצץ שוב, כמה ימים לפני הארוע בשביל כמה עציצים חסרים.
מבחינת העיצוב- תעשו את התכנון, כולל ניסיון על אב טיפוס (או כמה עציצים), תהיו מוכנים מבחינת הרכישה (איפה וכמה עולה) ותעבדו על התוויות.
כשתהיה ודאות מבחינת כמות המוזמנים תבצעו את הרכישה. את השתילים עצמם תקנו ממש סמוך לארוע בכדי שיראו רעננים ושלא תצטרכו לטפל בהם... (אפשר לשריין קרוב משפחה למשימה הזו).
מבחינת הלייבלים והארגון בארוע- מרגיש לי לא נכון שחלק יקבלו בתחילת הארוע וחלק אחרי, על השולחן ביציאה. ההתייחסות צריכה להיות ברורה ואחידה בכדי למנוע מהמוזמנים שלכם תהיות וחוסר נוחות.
אפשרויות לפיתרון- גם מרכז שולחן (נגיד עציץ מעט גדול יותר) שהוא "ציבורי" וגם עציצים אישיים אותם מגישים ביציאה (בונים את השולחן כשעתיים מתחילת הארוע).
או- לכל "בית אב" עציץ פרטי המוגש בכניסה בתור פתק הושבה, והולכים איתו לשולחן.
או- על כל שולחן ממתינים כל העציצים של כל המוזמנים שיושבים בשולחן.  
תוויות- חייבות להיות אישיות וברורות. אם בשלטים קטנים, תווית קשורה בחוט טבעי או כל דבר אחר (יש מלא אפשרויות יפות ללייבלים).
צריך להיות ברור שזו מתנה אם ב "קחו אותי הביתה" או "שלכם באהבה" או "מזכרת מאיתנו"...

תודה לכולן, כמה תגובות ושאלות
10/07/13 09:20
117צפיות
קודם כל- תודה! העזרה שלכן לא מובנת מאליה ואנחנו מודים לכן

שנית, כל שולחן מכיל 12 אנשים, נראה לכן הגיוני לשים על כל שולחן 7-8 עציצים? זה לא יכסה יותר מדי מהשולחן?
שנית, תוויות הקרמיקה הורסות... איפה אפשר לעשות דבר כזה או משהו דומה? אולי עם דס\חימר? ואיך מכינים חותמת להחתמה הקרמיקה?

מישהי יודעת על מקומות יחסים זולים אם קונים בכמויות?
אני לא יודעת לגבי תויות קרמיקה
10/07/13 09:58
73צפיות
אני לא יודעת אם דס יקבל דחיסות וקושי דומה, ואילו חימר יש לשרוף בתנור (לא ביתי). אולי פימו, אבל לדעתי זה יצא יקר מאד בנוסף להוצאה על העציצים עצמם.

מה שכן, לגבי חותמת, אפשר להזמין כמעט בכל מקום שעושה חותמות, רק את הגלופה, כך שאפשר לעצב מה שרוצים, בגודל הרצוי ולהזמין. (כדאי לברר מראש אם זה כמובן אפשרי במקום שעושה את החותמות, אם אם עושים את הגלופות מגומי, זה לא צריך להיות בעייתי).
בדברים האלה הכי טוב לעשות סימולציה
10/07/13 10:39
85צפיות
לדמות את גודל השולחן ולראות איך מקבץ עציצים יושב בתוכו. יכול להתקבל מקסים!
כדאי גם להתייעץ עם המקום לגבי ניצול השולחן מבחינת אוכל/ שתיה. האם השולחן שבחרתם על כמות הסועדים יוצא צפוף או שיש די מקום.
תוויות נהדרות אפשר להכין מבצק מלח! גם זול וגם מקסים, השאלה אם מתחשק לך לעשות דברים לבד...
מערבבים חומרים, יוצרים צורה וחור.
ההטבעה אפשר מחותמות של אותיות הבעיה היא שיש רק באנגלית. או ליצור חותמת גנרית בלי שמות אישיים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה לשתיכן
10/07/13 15:40
41צפיות
הקטע הוא שיהיו על השולחן גם כמה סלטים וגם שתיה...
אז קצת קשה "לסמלץ את זה", בטעימות הבאות שלנו נסתכל...
עציצי סוקולנטים - מתנה לאורחים
10/07/13 11:12
651צפיות
עציצי סוקולנטים - מתנה לאורחים
רצינו שתדעו...
הסדנה השיקומית "שקמים", פועלת זה שבע עשרה שנים בשכנות לגן אירועים "הנחלה". החניכים שייכים לאוכלוסייה בוגרת הלוקה במוגבלות שכלית-התפתחותית. הם נהנים מעצמאות מלאה, מחיי חברה ומתעסוקה המכבדת את בעליה.
אם שקלתם את האופציה לתת לאורחים שלכם שי קטן בתום האירוע, ניתן לקנות את המוצרים של הסדנה בעלות סמלית של 6 ש"ח + מע"מ לפריט :
עציצי סוקולנטים קטנים עם הקדשה " תודה שהשתתפתם בשמחתנו" יחד עם הסבר קצר על תרומתכם לקהילה .
לפרטים צרו קשר עם מור לטל 054-6149204
אהבה רבה נשזרה במוצרים שלפניכם.תודה על תשומת הלב (-:
חניכי מע"ש שיקמים .

עוד רעיון
11/07/13 10:22
400צפיות
עוד רעיון
הכנו 210 עציצים ל280 אורחים, היה ביקוש מטורף וכל העציצים נלקחו! (אפילו היו כאלה שלא נשאר להם עציץ והכנו להם ספיירים אחרי החתונה :) )
אפשר לשאול על קצת פרטים
12/07/13 21:19
121צפיות
למשל כמה זה עלה לך? כי 210 מ280 זה 75%, אז אני משערת שזה יצא די יקר לא?

לנו יש כ500 מוזמנים (וכנראה כ400 אורחים) והחלטנו שנוציא עד כ2000 שקלים על זה
עונה -
13/07/13 11:57
187צפיות
עונה -
היי!

יצא לנו כ3.5 ש"ח לעציץ. וזה אחרי סקר שוק נרחב מאוד.. כמה זמן יש לכם? מתי החתונה?
העציצים היו במבצע ועלו 2 ש"ח ליחידה במשתלות יגור במסגרת מבצע שבועות שהיה להם. ביום רגיל לדעתי הם עולים 5 ש"ח ליחידה ואולי יש הנחות על כמות/חבר מועדון וכו'... (נקראים עציצי סייגון סוג 1)

קנינו זרעים של בזיליקום (כ7 ש"ח לחבילה וקנינו 2 חבילות) והנבטנו בגינה (זה לוקח בערך חודש עד שהם מגיעים לגודל סביר).
חוץ מזה קנינו עוד משהו כמו 50-100 כוסיות של פלפל חריף שעלו 1.15 ש"ח ליחידה אאל"ט.

את התגיות שעל העציצים עיצבה חברה מאוד מוכשרת שלי באותו קונספט כמו ההזמנות ורשמנו על חלק "קחו אותי!" ועל חלק "תודה." והדבקנו על מקלות של קרטיבים (כ6 שקלים לחבילה של 120 מקלות).

דורש הרבה זמן - להשקות, לשתול, לנקות את העציצים אחרי השתילה, לגזור, להדביק.. אבל שווה את המאמץ! קיבלנו המון מחמאות ועדיין מקבלים תמונות של עציצים שצמחו יפה..

קחי בחשבון שאם העציצים הם גם מרכזי שולחן אז מבחינת תקציב אם תכננת להוציא סכום מסויים על "לעצב" מרכזי שולחן - יש לך קצת חסכון שם :)
תודה! החתונה שלנו...
13/07/13 13:51
78צפיות
היי!
יש לנו חודשיים וחצי עד החתונה, אבל הנבטה לא אה בחשבון פשוט כי אין לנו גינה....

למה הכוונה בכוסיות? אלו הכוסיות החד פעמיות שבהן יש כבר שתיל ורק צריך לשתול אותו בעציץ חרס? אם כן, זה יכול להתאים... יש כאלו גם של תבלינים? יש לך מושג כמה זה עולה?

כמה דברים...
13/07/13 14:01
74צפיות
לא חייבים גינה בשביל להנביט רק מקום להניח את זה בבית שיהיה בו מספיק אור...

כן, אלו הכוסיות. ככל שקונים אותן בשלב יותר צעיר של הצמח זה יותר זול (ממה שהספקתי לראות בכמה משתלות).
תתחילו לעשות סקר שוק ותעברו בין כמה משתלות. (אם אתם מאיזור חיפה/חוף כרמל יש לי כמה המלצות)
המחיר יורד עם הכמות! הכי יקר שראינו היה 10 ליח' והכי זול 1.15.. כמובן יש הרבה באמצע..

תצטרכו לקנות גם שקים של אדמה לקראת השתילה ואם את אומרת שאין לכם גינה מומלץ לעשות את השתילה איפשהו מחוץ לבית כי זה עושה המון בלגאן :)

בהצלחה!!
אבל צריך הרבה מקום בשביל זה לא?
13/07/13 14:02
42צפיות
תודה!

אנחנו נתחיל לבדוק...
צוהר VS רבנות "רגילה"
09/07/13 20:14
103צפיות
שלום לכולם :)
הגיע הרגע ואני יכולים לפתוח תיק נישואים..
אנו מתלבטים רבות האם לפנות לצוהר או ללכת בדרך המסורתית יותר- רבנות באופן ישיר.

אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן.

תודה רבה רבה!
קודם כל עניין של אידיאולוגיה
09/07/13 20:30
126צפיות
הרבה אנשים מרגישים שהם עושים חתונה אורתודוקסית כברירת מחדל, כי מה לעשות אין דרך אחרת להתחתן *בארץ*, וכדי לא לתת יד באופן מלא לממסד הרבנות, עוקפים את זה דרך צהר. נכון שבסופו של דבר זה לא משנה כי צהר הם רק המתווכים ולמעשה חתונה אורתודוקסית עוברת ברבנות בין אם נרצה או לא, אבל יש משהו בתחושה של לעבוד מול גוף ציבור יותר מתון, שירותי ונגיש מאשר ישירות עם הרבנות.

נוחות. אם עברת דירה ולא שינית כתובת, תצטרכי ללכת לרבנות היכן שאת רשומה. את ובנזוגך תצטרכו להוציא תעודת רווקות ברבנות בעיר מגוריכם המקורית ואז להחליט באיזה מהיישובים לפתוח את התיק... כלומר יכול להיות שגם הרבנות תהיה רחוקה מביתך הנוכחי, גם תצטרכו ללכת בנפרד לרבנות וגם תצטרכו ללכת לפחות פעמיים (פעם אחת לתעודת רווקות ופעם אחת לפתיחת תיק). זה לא נוח!!!
צהר נמצאים בלוד ואפשר בפגישה אחת להוציא תעודת רווקות ולפתוח תיק. כל ההתקשרות נעשית במיילים והם תמיד זמינים ועונים לשאלות.

אם יש לכם חשש שיהיו לכם בעיות ברבנות אז התהליך בצהר יותר מקל. למשל אם אחד מכם עלה מחו"ל או הוריכם עלו, או שהוריכם לא נישאו ברבנות ואין לכם את תעודות הנישואין שלהם, אז צוהר בדיוק מכוונים כדי לעזור לזוגות כאלה. הרבנות לרוב יותר אטומה למקרים כאלו (כמובן תלוי איפה, יש שוני גדול בין הרבנויות ביישובים השונים, ולכן השאלה גם צריכה במידה רבה להתבסס על היכן הרבנות שאתם רשומים אליה).
יום חמישי לעומת שאר הימים...
09/07/13 19:59
364צפיות
שלום שלום לכולם...אז ככה..
נדלקנו על אולם אי שם בצפון אבל לצערנו כל ימי חמישי שלו לתקופה שאנחנו רוצים תפוסים..
מצד אחד, האולם ממש יפה וקשה לנו לוותר עליו, מצד שני אין ימי חמישי.

האם המצב עד כדי כך קריטי?
בהנחה שיש גם אורחים שהם לא מהצפון
09/07/13 20:20
265צפיות
אז תחסכו להם איזה 3-4 שעות בפקקים ותסגרו ביום אחר

ואני לא יודעת למתי אתם מנסים לסגור, אבל סביר להניח שאם זה לעונת הביקוש בטווח של פחות מחצי שנה אז כן הגיוני שימי חמישי יהיו תפוסים.
אני אישית הייתי מעדיפה להתפשר על היום (להוציא מקרים של חתונות שישי כמובן) ופחות על המקום.
תאריכים...
09/07/13 20:31
185צפיות
אנחנו מנסים לסגור ליוני הבא...(6.2014).
עד עכשיו כמעט בכל המקומות שמבחינתנו באים בחשבון כבר יחסית מלא.
שבוע שעבר שעינו את הסיבוב אולמות ממש הייתי מופתע ששנה מראש כבר הכל סגור.
º
מסכימה לעניין פקקי יום חמישי.
09/07/13 21:42
82צפיות
במחשבה לאחור הייתי מוותרת על יום חמישי
09/07/13 20:25
298צפיות
אני לא מתחתנת ביום חמישי בגלל שגם אצלי כל התאריכים האפשריים תפוסים, אבל סגרתי על תאריך שהוא כמו חמישי ועולה אותו דבר.
בדיעבד לא הייתי עושה את זה.
אני מאמינה שהחברים הטובים ישארו עד הסוף לא משנה באיזה יום החתונה, והחברים היותר רחוקים לא ישארו עד השעות הקטנות גם אם זה יהיה בחמישי.
הפרשי העלויות משמעותיים מאוד ולדעתי העוד שעה-שעתיים שהחתונה תחזיק לא שווה את הכסף.
חוץ מזה שאני לא יודעת עד כמה בא לי שהאירוע יסתיים כ"כ מאוחר... אני כבר רואה את עצמי הולכת לדיג'יי ואומרת לו שישחרר אותי לישון כבר!
גם אני בדעה הזאת...
09/07/13 20:32
189צפיות
אבל עדיין...כשהחתונה לא ביום חמישי האורחים באים אליה מראש עם איזה תחושת מועקה של מחר עבודה/מה קשור עכשיו באמצע שבוע/וכו' וכו'..
השאלה אם כדי לחסוך להם את ה"מועקה"
09/07/13 20:38
191צפיות
את מוכנה להתפשר עם מקום שאת פחות אוהבת?
הם הרי יגיעו, נכון? עם מועקה או בלעדיה. אם יהיה טעים ותיהיה מוסיקה טובה - יהיה להם כייף.
כשאני קולטת כמה החתונה הזאת הולכת לעלות אני מרגישה טיפשה שרק ההתעקשות שלי על היום שווה כ"כ הרבה כסף.
לדעתי עדיף שתיהיו שלמים עם המקום בו אתם בוחרים להתחתן.
אהמ...אני החתן...
09/07/13 20:51
149צפיות
אין ספק שהם יגיעו, ובאמת היום כשהבנתי שככל הנראה לא נתחתן ביום חמישי רצו לי בראש המספרים של כמה נחסוך, וזה לא מעט..
º
ולמה יש פה רק כלות? חתנים השמיעו קול!
09/07/13 20:52
36צפיות
º
09/07/13 22:45
21צפיות
אני חושבת שביום רביעי כבר אין את התחושה הזו
09/07/13 20:40
223צפיות
לפחות לא אצלי כי כבר מרגישים את הסופ"ש.
וזה לדעתי לגמרי עדיף על יום חמישי- מבחינת מחירים וגם פקקים!

והאמת גם אותי זה מפתיע שליוני 2014 ימי חמישי כבר מלאים! אבל זה כנראה גם מאד תלוי בהיצע האולמות באזור שבו אתם נמצאים.
מסכימה לחלוטין, וכיף לשמוע...
09/07/13 22:53
133צפיות
כי אנחנו סגרנו  ברביעי בדיוק מהסיבות הללו

אגב, תודה רבה על התשובה בנוגע לצלמים - בעקבותיה נכנסתי לקרדיטים שלך ואני מרותקת!!!!
תודה רבה
10/07/13 09:37
70צפיות
כיף לשמוע
יש
10/07/13 12:35
49צפיות
גם אנשים שעובדים בימי שישי, והרבה, ככה שזה לא ממש משנה.
אני הולכת לכל חתונה בהרגשת מועקה
10/07/13 13:00
117צפיות
אופי חרא יש לי, שונאת אירועים,
גם את אלה של יום חמישי, היחידים שאני עוד איכשהו מחבבת אלה הם של ימי שישי.

ימי חמישי פקוק,
תמיד יש עומס בעבודה (כי צריך להספיק לפני יום ראשון)
ועוד מלא סיבות.
חברים טובים או צעירים ישארו,
חתונה זה לא עינוי, לא צריך להמשיך בכוח לרקוד כי יום חמישי היום,
אנשים עייפים, אחרי שבוע שלם של עבודה.

ובקיצור, קחי את ה- 20,000 שקל פער , סעי איתם לחו"ל
האורחים נותנים אותה מתנה לכל יום.
זה לא אופי שלך
10/07/13 13:39
80צפיות
יש הרבה אנשים ששונאים אירועים ואני אחת מהם. איפה שאפשר אני מתחמקת.
לא הייתי מוותרת על האולם
09/07/13 20:46
147צפיות
זה נכון שימי חמישי משאירים את האורחים לעוד שעה אבל לא ליותר, דעתי האישית היא שאולם אירועים הוא מרכיב מנצח בחתונה, ולא הייתי מחליפה את האולם שאהבתי בגלל שיום חמישי תפוס, הייתי בוחרת ביום רביעי כפשרה מנצחת או מעבירה את התאריך ליולי.
בהצלחה.
האמת שכבר הרבה זמן שרוב החתונות שאני מוזמנת
09/07/13 22:57
224צפיות
אליהן, לא נערכות בימי חמישי.
הייתי בחתונות בכל ימות השבוע ואני לא חושבת שליום חמישי יש יתרון שמצדיק את העלות הגבוהה.
זה נכון שלאנשים אין עבודה ביום שאחרי - אבל על העבודה ביום שאחרי חושבים רק עד שנכנסים למקום ומתחילים ליהנות מהאירוע.
החברים הקרובים גם ככה שמחים להיות שם וזה בשבילם פסק זמן מהשבוע.

בלי קשר, אנחנו התחתנו ביום א' במקום שהדרך אליו מאד פקוקה. היו לנו אורחים משני קצוות ובחרנו במקום שהוא באמצע הדרך.
בימי חמישי, כשיצא לי לנסוע בדרך הזו, עמדתי כמה פעמים בפקקים מאד מעיקים שנמשכו שעתיים לפעמים.
בדרך לחתונה שלנו לא היו פקקים, כולם הגיעו בזמן האירוע התחיל מוקדם. הריקודים הסתיימו באחת וזו הייתה השעה שכבר לא יכולתי לעמוד בה על הרגליים - אז טוב שזה נגמר כשזה נגמר.
לא חושבת שהייתי נהנית יותר אם זה היה ביום ה'. מבחינתי - העיקר שהאורחים באו, שמחו איתנו, שהיה כיף והאירוע הסתיים בשיא ולא נגרר סתם בגלל תחושת מחויבות של האורחים להישאר עד מאוחר בגלל שיום חמישי.
לדעתי חמישי עדיין עדיף
10/07/13 09:04
133צפיות
אני חולקת על רוב התגובות פה וחושבת שיום חמישי הוא יתרון משמעותי, אני מתחתנת ביום חמישי והיום היה אחד הדברים שהתעקשתי עליהם יותר.
לגבי האורחים מהצפון, דעתי הפוכה, ואם יש לך אורחים שהם לא מהצפון עדיף לעשות את זה ביום חמישי, כשרוב האנשים לא עובדים למחרת, אחרת
אנשים שצריכים לחזור למרכז יצטרכו לצאת מוקדם ממש כדי להגיע בשעה שפוייה. גם אני מוזמנת להרבה חתונות באמצי השבוע  וזה הרבה פחות נח,
כי אני צריכה לחשוב איך לצאת מוקדם מהעבודה ולהגיע בזמן למחרת..
מצד שני, אם ממש אהבתם את האולם (ולא מצאתם אולם אחר שאתם אוהבים ויש לו ימי חמישי) לא יודעת אם כדאי לכם לוותר..
אבל בעייני יום חמישי זה עדיין יום ששווה להשקיע בשבילו קצת יותר
דעתי
10/07/13 09:24
95צפיות
זה תלוי קהל שלכם.
אצלנו רוב החברים עובדים בעבודות מסודרות\לומדים ולכן היה לנו חשוב שהחתונה תהיה ביום חמישי והם לא יצטרכו לדאוג מההנגאובר\השכמה מוקדמת.

אני יכולה לספר שחבר שאל אותנו מתי החתונה, אמרנו את התאריך והוא ישר שאל "איזה יום זה יוצא?" ענינו שחמישי והוא אמר- "אין עליכם, עוד מאה שקלים בצ'ק" (בצחוק כמובן לגבי הצ'ק), זה הבהיר לנו כמה לחלק מהאנשים זה חשוב...

מצד שני, אצלנו לא גבו יותר על יום חמישי, אז קשה לי לומר כמה הייתי מתעקשת על זה... אני משערת שהייתי מוכנה לשלם על זה עד 2000 שקלים יותר, ומקסימום להזיז לרביעי

חתונות בימי חמישי
10/07/13 09:43
150צפיות
רוב החתונות שיצא לי להיות בהן , היו בימי חמישי...
אני אישית גם רציתי להתחתן ביום חמישי באולם שבחרתי, אבל לא יכולנו מאחר ולא היו לנו מספיק מוזמנים (רצו התחייבות של 500 אנשים!),
ולכן נאלצנו לוותר ולעבור ליום רביעי, שהיה מעולה !
הגיעו 450 אנשים והחברים הטובים כמובן נשארו עד מאוחר.
מבחינתי יום רביעי זה "רק יום עוד אחד לסחוב את העייפות ובחמישי אפשר ללכת לישון מוקדם".

אחרי הרבה חתונות שמתי לב למשהו -
לא משנה באיזה יום החתונה, אנשים ימצאו על מה לקטר !
- על המיקום שבחרתם (רחוק לי, הרבה זמן נסיעה וכו')
- על החניה שהיא לא נוחה / יש מרחק הליכה
- על העונה שבחרתם להתחתן ("נו באמת, מזו הלחות הזו ?" או - "מזה הגשם הזה עכשיו??")
- על היום בו בחרתם להתחתן ! (באופן אישי יותר קשה לי ולאנשים לפי מה ששמעתי עם חתונות בימי ראשון - שני כי זה "דופק" את שאר השבוע וקשה אחרי זה לסחוב את העייפות, אבל עדיין - זה לא משנה, אני אלך לחתונה ואהנה בה !), וד"א, שמעתי גם לא מעט שמקטרים על חתונות בימי חמישי...

אז אם אתם מאוד אוהבים את המקום , אל תפסלו אותו בגלל שיום חמישי תפוס. תעברו ליום רביעי אם יש פנוי, לדעתי יום רביעי זה היום הכי מועדף אחרי יום חמישי.

בלי קשר,
מזל טוב ובהצלחה !
קרדיטיםקרדיטים
88תגובות
09/07/13 17:47
2424צפיות
התחלתי לכתוב את הקרדיטים בשבת לפני שבוע וחצי בקובץ וורד.  הייתי אופטימית שיש לי מלא זמן ואני אספיק. ב-8 וחצי בערב של אותה שבת רק התחלתי לבחור תמונות להודעות שכתבתי בקובץ ואז הבנתי שאני צריכה גם להקטין אותן ובקיצור התברר שבאותו יום זה כבר לא יקרה. אז קבלו אותם עכשיו במקום

(המשך...)
התחלתי לכתוב את הקרדיטים בשבת לפני שבוע וחצי בקובץ וורד.  הייתי אופטימית שיש לי מלא זמן ואני אספיק. ב-8 וחצי בערב של אותה שבת רק התחלתי לבחור תמונות להודעות שכתבתי בקובץ ואז הבנתי שאני צריכה גם להקטין אותן ובקיצור התברר שבאותו יום זה כבר לא יקרה. אז קבלו אותם עכשיו במקום
שרשור בעלי חיים!
129תגובות
09/07/13 00:20
524צפיות
אז בעקבות דרישת הקהל - פתחתי שרשור בעלי חיים.
אתן מוזמנות לספר כאן על בעלי החיים שלכן ובמידה ויהיה להן תפקיד בחתונה, זה גם המקום לפרט!

(המשך...)
אז בעקבות דרישת הקהל - פתחתי שרשור בעלי חיים.
אתן מוזמנות לספר כאן על בעלי החיים שלכן ובמידה ויהיה להן תפקיד בחתונה, זה גם המקום לפרט!
º
חתונות מרקט 08/07
( לעסק שלי )
08/07/13 22:54
24צפיות
למכירה 20 נרות חלולים דקורטיבים
07/07/13 23:44
454צפיות
נר חלול דקורטיבי
היי!
התחתנו בשבוע שעבר ואנחנו מוכרים את הנרות שהשתמשנו בהם לעיצוב השולחנות.
הנרות במצב חדש לגמרי (ממש לא נראה ש"השתמשו" בהם)
מדובר בנרות חלולים דקורטיבים בצבע לבן
אנחנו שמנו אותם על מרכזי השולחן, ובפנים שמים נר קטן יותר (שאותו גם מדליקים) ואז זה מפיץ אור עמום ורומנטי.
(מסביב פיזרנו גם עלי כותרת...)

זה עיצוב שנראה מאוד יפה ועדין.

המחיר: 25 ש"ח לנר (אין מכירה נרות בודדים), כלומר סך הכל 500 ש"ח ל-20 נרות.
- מי שיקנה יקבל עוד 2 נרות במתנה .

מזל טוב לכל המתחתנים!
תכשיטים לכלה - שווה במיוחד
08/07/13 08:36
465צפיות
תכשיטים לכלה - שווה במיוחד
בנות יקרות,
למכירה סט של שרשרת, צמיד וזוג  עגילים בצבע ורוד עתיק בשילוב עם לבן.
הסט מורכב מפנינים ואבני חן נוספות, הוכן ע"י מעצבת ברמה"ש והיה בשימוש רק פעם אחת.
יכול  לשמש גם אחרי החתונה. מחיר מצויין!!!
לפרטים: 052-3593860
שמלת כלה קלילה למכירה
09/07/13 10:36
390צפיות
שמלה למכירה
קוראת סמויה כבר המון זמן, שיוצאת לאור לצורך ההודעה הזו :)

השמלה נקנתה בעבורי בארה"ב בתור שמלת גיבוי ובסוף לא השתמשתי בה.

זה אומר שהיא חדשה לחלוטין, לא משומשת אפילו קצת.

התמונה קצת עושה לה עוול לצערי, לא הייתה לי דרך אחרת לצלם.

מידה 13 של ארה"ב. הגובה שלי הוא 1.76 מ' והיא יושבת עלי טוב מבחינת גובה.

המחיר: 600 ש"ח.

למעוניינות, נא לפנות בפרטי.
º
ותמונה של הגב
09/07/13 10:38
270צפיות
שמלה למכירה 2
מכירה מיוחדת של שמלות כלה :)
09/07/13 18:25
83צפיות
היי בנות,המעצבת שסגרתי אצלה שמלה עושה מכירה מיוחדת שבוע הבא ( 1000 - 2000 ש"ח )...אני לא יודעת אם מותר לפרסם פה את שם המעצבת אז תשלחו לי מסר ואשלח לכם את הלינק למכירה :)
º
טקסים, רבנות ומקווה- 8.7.13
08/07/13 21:44
37צפיות
רבנות אשדוד
08/07/13 21:45
77צפיות
היי,

יש כאן מישהי שנרשמה ברבנות אשדוד?
אשמח שתיצור איתי קשר במסר.
תודה!
HELP!!! תעודת זהות בצהר
08/07/13 22:41
203צפיות
יש לנו פגישה מחר וכבר תיאמנו עם העדים ופינינו את הזמן והכל...
ועכשיו אני קוראת שוב את המייל של מה להביא ומגלה שצריך תעודת זהות ולא שום תעודה אחרת ואיבדתי את שלי מזמן!!!!

מישהי יודעת אולי כמה זה קריטי? האם הם מתפשרים בעניין? אני יכולה להביא דרכון...
מה עושים?
ממליצה לך לשלוח להם מייל
08/07/13 22:44
111צפיות
אני שלחתי להם פעם ב- 7:00 בבוקר ותוך חצי שעה הם ענו לי.
אין לי מושג כמה ת"ז זה קריטי אבל בגדול הם די גמישים ואת רוב המסמכים מאפשרים להשלים בהמשך התהליך במייל או פקס. שווה לנסות...
רק בתעודת זהות רשום סטאטוס רווק
09/07/13 07:42
113צפיות
ולכן צריך תעודת זהות + ספח.
אכן אפשר להשלים אותה אח"כ אבל שמעו קטע!
09/07/13 08:21
192צפיות
קמתי מוקדם (07:30!!)  במיוחד כדי להספיק ללכת למשרד הפנים, וגם גיל (בן זוגי) קם בערך רבע שעה אחרי.
שנייה לפני שאני יוצאת אני מספרת לו שאני הולכת קודם למשרד הפנים, ואיזה בעסה ואז הוא אומר לי: מצאתי אתמול את תעודת הזהות שלך

ישששששששששששששששששששששששששששששששש

מזל שהספקתי לספר לו
º
גדול
09/07/13 09:37
31צפיות
שינוי שם משפחה לאחר החתונה
09/07/13 13:02
260צפיות
אם אני רוצה לשנות את השם משפחה לשמו של בעלי, אני צריכה להביא תמונת פספורט או שאפשר להישאר עם הישנה?
לדעתי צריך להביא חדשה
09/07/13 19:11
174צפיות
מוציאים לך תעודת זהות חדשה, לכן את צריכה להביא תמונה
º
בעסה, פעם הייתי בת 16 צעירה ויפה
09/07/13 19:43
63צפיות
עכשיו ראיתי שגם את כתבת את זה
10/07/13 00:57
142צפיות
איזה באסה זה להחליף בתעודת זהות את התמונה היפה מגיל 16? מעולם לא הרגשתי זקנה יותר...
אני מגיל 16
10/07/13 12:13
83צפיות
רק חיכיתי להתחתן רק בשביל להחליף את התמונה המזעזעת שיש לי שם .
שמרתי עוד עותק של אותה התמונה
10/07/13 15:48
65צפיות
אבל לא נראה לי שיתנו לי להשתמש באותה אחת שוב
2 תמונות פספורט חדשות
09/07/13 21:08
170צפיות
ואת צריכה להביא איתך גם ת.ז. וגם דרכון, אחרת לא ישנו לך.
וגם תעודת נישואין + 2 עותקים מצולמים.
לא לשכוח להביא דרכון!
º
תודה רבה על כל המידע!
09/07/13 23:21
34צפיות
ואני מניחה שבעלי לא צריך תמונת פספורט...
09/07/13 23:23
112צפיות
כי הוא רק מחליף את הספח למטה ולא משנה את השם?
שאלה טובה- החלפת סטטוס בלי שינוי שם
10/07/13 00:55
126צפיות
לא מצריכה תמונת פספורט חדשה?
החלטתי כרגע לא להוסיף את שם המשפחה שלו לשלי בתעודת הזהות, כי זה עושה לנו בלאגן עם הוצאת הויזה לארה"ב.
נראה לי שאחליף כבר כשיוולד הילד הראשון ונצטרך לרשום אותו במשרד הפנים, או מה שלא עושים בסיטואציה הזו

אם לא צריך להחליף תמונה זה יהיה משמח מאוד. התמונה שלי בת.ז מגיל 16 נורא חמודה והתמונה מלפני שבוע מעפנה. מבחינתי אפשר להשאר בת 16 עוד כמה שנים
אנחנו לא מחליפים כרגע
10/07/13 01:47
112צפיות
אולי אני אוסיף שם. הוא חוקר אקדמי, ןמחינת האקדמיההשם על המאמר הראשון שפרסם הוא זה שקובע. זה יסבך את חייו להוסיף שם.
חבל שלי הרבה יותר קצר והצרפתים הוגים אותו נכון.
והילד יזכה לשניהם....
אני החלפתי רק סטאטוס...
10/07/13 07:20
123צפיות
ואז אכן מחליפים את רק הספח ואין צורך בתמונה.
חריטה על טבעות
10/07/13 09:28
156צפיות
קנינו טבעות וחשבנו לחרוט עליהן מבפנים
איפה עושים דבר כזה וכמה זה עולה בערך?

תודה!
המחיר מאוד משתנה...
10/07/13 09:51
119צפיות
אנחנו גם רוצים לחרוט על הטבעות.
במקום שבו קנינו את טבעת האירוסין (חנות באשדוד של בחור מקסים) הוא אמר שזה יעלה 10 ש"ח למילה.
בחנות שבה קנינו את הטבעות נישואין (אוריאל- ר"ג) אמרו שזה עולה 10 ש"ח לאות (!).

ככה שההפרש הוא משמעותי... תשאלו בכמה חנויות. רצוי לא פלצניות/פופולאריות מדי...
אבל בגדול זה בחנויות של צורפים נכון?
10/07/13 09:52
84צפיות
לא בחנויות מתמחות או משהו...
º
לדעתי בכל חנות תכשיטים שמוכרת זהב...
10/07/13 09:53
30צפיות
º
תודה!
10/07/13 15:40
14צפיות
אם אני לא טועה,
10/07/13 22:29
60צפיות
בחופה עצמה הטבעות צריכות להיות חלקות ולא חרוטות... שוב, אם אני לא טועה. אז אם עוד לא התחתנתם- שווה לבדוק שוב ומקסימום לחרוט אחר כך. חוץ מזה, אני פעם ביקשתי חריטה על טבעת (מהמקום בו קניתי את הטבעת) ולא לקחו לי שקל. מה זה 10 שקל על אות??? טוב שלא...
את צודקת לגמרי
10/07/13 22:48
50צפיות
את החריטה אפשר לעשות רק אחרי החתונה (כמובן במידה ומדובר בחופה אורתודוכסית...). בחופה הטבעת (של האישה) צריכה להיות חלקה לגמרי מבפנים. לגבי הטבעת של הגבר- לאף אחד לא אכפת ממנה, היא רק "מתנה"...
המלצה
11/07/13 00:03
45צפיות
היי,
יש לי הרבה מאוד נסיון עם חרטים (אני מעצבת תכשיטים) , מאוד מאוד משנה אצל מי את חורטת כי לרוב את החריטות עושים בצורה ידנית שצריכה להיות מדוייקת...קרה לי לא מזמן מקרה שלקחתי חרט שאני לא מכירה ואני לא רוצה לספר לך איך יצא...

בקיצור...אני אשמח להמליץ לך על חרט שהוא פשוט מדהים בעייני אבל הוא לוקח 10 ש"ח לאות, אבל שווה כל שקל...
דחוף- שאלת אישור אפוסטיל על תמצית רישום
11/07/13 17:46
152צפיות
היי לכולן

השאלה שלי ממש דחופה- אני יודעת שיש פה בנות שהתחתנו אזרחית בחו"ל, מקווה שתוכלו לעזור לי.
יש לנו את תמצית הרישום וכן תרגום של נוטריון. עלינו להחתים את זה ע"י אפוסטיל.
הבנו שאפוסטיל זה רק במשרד החוץ והם עכשיו בשביתה.... מישהו יודע? האם ניתן להשיג את החתימה בעוד מקום? האם גם אתם הזדקקתם לזה כשנסעתם? (אנחנו מתחתנים בניקוסיה- בלי סוכנות)

המון תודה מראש
ומזל טוב
גולה.
אפוסטיל זה רק במשרד החוץ
11/07/13 18:07
72צפיות
בירושלים . צריך להגיע לשם או יש עוד דרך לעשות דרך הדואר. אם יש שביתה אין מה לעשות . אם ממש  אין לכם זמן אולי תתקשרו לשם אבל......
º
אוף תודה
11/07/13 18:20
15צפיות
שווה להתקשר לבדוק
11/07/13 18:24
51צפיות
אני חושבת שהם לא השביתו את כל השירותים שלהם.
בהצלחה!
º
שרשור לא בא לי ללמוד למבחנים 08/07|*
08/07/13 18:09
67צפיות
אז.. לא בא לי ללמוד למבחנים! אולי יש למישהי
08/07/13 18:11
285צפיות
קרדיטים להעלות?
נורמה?? אולי את?
זה דחוף, המבחן שלי מחר
אין לי מבחנים יותר אבל אני איתך
08/07/13 19:02
161צפיות
דרושים קרדיטים
º
ומה עם הקרדיטים *שלך*?
08/07/13 21:47
53צפיות
אהההה, מחר
09/07/13 01:03
148צפיות
אני מקווה שאת לומדת- אין תירוצי קרדיטים הפעם
09/07/13 01:23
464צפיות
אוף....
לא מחזיקה מעמד...
והכי גרוע - כל כך הרבה קרדיטים מדימים שרוצה להגיב עליהם ם כל תשומת הלב והאהבה, ואין זמן..מחר
נראה מעניין מה שאת לומדת
09/07/13 08:45
136צפיות
מזכיר לי קצת את הלימודים שלי

שיהיה בהצלחה לך ולכל הנבחנות מחר! :)
אוי. פיזיולוגיה?
09/07/13 09:56
155צפיות
(אני למדתי על הנושא בקורס פיזיולוגיה של השמיעה - כיף!)
שיהיה בהצלחה!
º
פסיכו-פיזיקה
09/07/13 14:10
54צפיות
סוף סוף אני יכולה להגיד שאני בוגרת תואר ראשון
09/07/13 08:37
236צפיות
סיפור מאוד ארוך אני והתואר ראשון הזה אבל אתמול סוף סוף הגשתי את הפרויקט גמר
בכיתי בתחילת ההגשה מהתרגשות מה שלא עשיתי כמעט כל הזמן הזה
אבל סוף סוף סיימתי את החלק המשמעותי
לדעתי עבר די בסדר כל הביקורות אבל אני לא הייתי שם ברוחי כי הייתי בשוק קצת מכל המעמד הזה
נשארו לי טיפה חובות של חינוך וזהו אני מקבלת תואר
יששששששששששש
סוף סוף אפשר לנוח ואז להתחיל עם עניני החתונה

וכאן אני גם טיפה מפרסמת
למי שבא לראות עיצוב קצת אז התערוכה שלנו מתחילה מחר 10/7 עד ה27/7
כל יום חול מ17-21
שישי 10-16
שבת 9-21

ושוב
יששששששש תואר
º
מזל טוב! אבל איפה התערוכה?...
09/07/13 09:12
35צפיות
כמובן שאני אשכח לרשום
09/07/13 10:00
113צפיות
נמל יפו
ליד הקונטינר
והפעם אני אשים את הקישור לעמוד הפייסבוק
09/07/13 10:10
91צפיות
תודה על התמיכה! בשל היעדר הקרדיטים
09/07/13 21:46
75צפיות
הלכתי לישון ב-22:00 (וקראתי ג'יין אוסטן עד 00:00).
רק בתקופת בחינות
הבלוגיה של פורום חתונות 8/7/13
08/07/13 06:30
124צפיות
אתם מוזמנים להעלות פוסטים שכתבתם או שקראתם שקשורים לעולם החתונות, כאלה שיוכלו לעניין גם את שאר הדיירים בפורום:
סיפורי חתונות, סיפורי הכרות מעניינים, חתונות מיוחדות, שמלות, צילום, עיצוב וכדומה.
וכמובן שאפשר להעלות פה פוסטים  שאינם קשורים ישירות לפורום חתונות על מנת שנוכל להכיר אחד את השני קצת יותר לעומק.
איך הייתן מגיבות לדבר כזה?
08/07/13 06:34
717צפיות
הכי גרוע זה שלא הייתן מכירות את פורום חתונות!
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
הקישור שבור...
08/07/13 06:37
124צפיות
עוד נסיון
08/07/13 06:48
408צפיות
זה חמוד, אני מודה...
08/07/13 07:02
396צפיות
אבל נראה לי שהייתי רותחת (אני חולת שליטה).
חוץ מזה, נראה לי שחווית החתונה של הכלה בטח מטושטשת משהו ואני ממש מקווה שהיה להם צלמים טובים (גם בוידאו ).
ועוד מישהי שכתבה על זה....
08/07/13 19:42
233צפיות
והפעם מהצד של האורחים...
º
הלינק
08/07/13 19:43
154צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
כשהיא מסבירה זה נשמע פחות נורא
08/07/13 21:03
167צפיות
אם הכלה אמרה במפורש שאין לה כח להתעסק עם זה, אז זה דווקא יפה מצידו לקחת את כל הבלאגן על עצמו.
למרות שאיך הוא יודע בדיוק את מי להזמין? גם אמא שלי וגם החברה הכי טובה שלי לא יכולות למנות עכשיו את כל החברות שאני מתכוונת להזמין.  אבל אולי זו החולת שליטה שבי שמדברת. אני  לא מסוגלת להעלות על דעתי שיבחרו צלם, טבעת ושירים משמעותיים בלעדיי.
אבל כנראה שיש אנשים שזה מתאים להם :)
º
אני דווקא חושבת שזה מדליק!
( לעסק שלי )
08/07/13 22:45
61צפיות
במקרה שמעתי על זה שבוע לפני שזה התרחש
10/07/13 08:39
103צפיות
מאחת האורחות שהיו מוזמנות
והיא סיפרה שזה איזושיהי פנטזיה של הכלה מאז שהיא הייתה קטנה
זה, בנוסף לזה שממש היא לא רצתה להתעסק עם הארגונים של החתונה...
ואיך הוא ידע את מי להזמין?
אני יועדת שהוא ואמא שלה ממש אירגנו את כל החתונה, היא לא הייתה גדולה במיוחד, ככה שרק החברים והמשפחה הכי קרובה היו מוזמנים. אני מניחה שהוא מכיר את כל האנשים הקרובים אליה, ובטח גם התייעץ עם החברה הכי טובה או משהו כזה
תלוי
10/07/13 10:44
62צפיות
למי שבקטע של ארגון החתונה ואוהבת להיות בשליטה זה רעיון ממש לא מוצלח, אבל למי שממש אין חשק או כוח להתעסק עם הארגון אז זה רעיון מעולה לדעתי. אני אישית לא הייתי מגיבה יפה בלשון המעטה אם היו עושים לי ככה.
המדריך של yaeli beli לסוכריות לאורחים
08/07/13 06:36
751צפיות
המדריך של yaeli beli לסוכריות לאורחים
המדריך של yaeli beli (מהפורום כמובן!) לסוכריות בצק סוכר לאורחים מתארח אצלי בבלוג.
איזה שיתוף פעולה כיפי!!!

פוסט הדרכה להכנת סוכריות מבצק סוכר

º
יישש! אני סלב!
08/07/13 09:22
83צפיות
º
כל הכבוד! מדריך מגניב לגמרי
09/07/13 21:43
17צפיות
אדיר!!
09/07/13 13:28
108צפיות
אבל לכמה סוכריות אריזה אחת מספיקה?...
תלוי
09/07/13 21:16
75צפיות
תלוי בגודל הסוכריה, בעובי שלה ובכמה בצק "מתבזבז" על ניסיונות לא טובים / התייבש / נזרק וכדומה...
בגלל זה כתבתי להתחיל מאריזה של 4 ק"ג, ואז אפשר להעריך כמה עוד צריך, אם בכלל...
כבר הודעתי למר בחור שאלו יהיו המתנות בחתונה
09/07/13 21:37
130צפיות
ועכשיו אני מחפשת תבניות נחמדות מסיליקון בנושא חתונה\אהבה :) השאלה היא באמת כמה זה יעלה... יש לי נסיון עם פימו, אז אני לא חושבת שיתבזבז הרבה ויש לנו המון מוזמנים, אז גם רצוי שזה לא יעלה כמו בית ... כמה זמן לפני החתונה את חושבת שניתן להכין אותן וכמה זמן ניתן להשאיר אותן באריזה?
איזה כיף!
09/07/13 21:59
66צפיות
הפעם הראשונה שעשיתי סוכריות לחתונה היתה לפני 5 שנים, כשאחי התחתן. זה באמת הרבה עבודה, הבית נראה כמו מפעל סוכריות כשהן מתייבשות אז הכנתי 150 כאלו, ונתנו סוכרייה אחת לזוג / משפחה, כי זו היתה עבודה מטורפת ולא היה לי כוח להכין יותר. מה גם שחשבתי על זה ביומיים שלפני החתונה. אצלנו בחתונה כבר ידעתי מראש שזה מה שאני רוצה לעשות, אז חילקתי לפעמיים של הכנה, כי בפעם אחת זה באמת יותר מדי עבודה.
אני חושבת ש- 4 ק"ג בצק הספיקו לי לכל ה- 250 סוכריות שהכנתי, אבל מכיוון שעשיתי את זה בשתי נגלות, בהפרש של חודשיים ביניהן, אני לא יכולה להיות 100% בטוחה.

עדיף לא להשתמש בתבניות מסיליקון, אלא בחותכנים קשיחים מפלסטיק / מתכת. זה עולה כמה שקלים. יש אין סוף חותכנים בצורת לב, ואם את רוצה משהו יותר יצירתי מזה - תמצאי בוודאי באינטרנט בחנויות מחו"ל (כמה זמן עד החתונה?).
זה לא יקר כל הסיפור הזה, בסופו של דבר עולה פחות משקל לאורח, ולא תמצאי מתנה אחרת במחיר הזה. מה שכן - זו עבודת נמלייייים. ממליצה לך "להכשיר" עוזרים ולעשות פס יצור, במיוחד לאור זה שכתבת שיש לכם הרבה מוזמנים. קחי אנשים שיעזרו לארוז בסוף, כשהסוכריות מוכנות.
אמא של בעלי עזרה לי עם האריזה, כבר לא יכולתי לראות בעיניים....

ניתן להכין אותן הרבה זמן מראש, ולשמור בטמפרטורת החדר. לא במקרר ולא במקום חם או עם שמש ישירה (זה סוכר. בחום הוא נמס, במקרר הוא צובר לחות ואז נמס ). אני הכנסתי לסלסלה גדולה של לחם אחרי שהן התייבשו, עד שכתבתי וארזתי. זה לא מתקלקל, ומחזיק לפי תאריך פגות התוקף שעל הקופסה של בצק הסוכר.
ממליצה לארוז בשבוע שלפני החתונה, ולא לפני כן, מהסיבה שיש טושים של צבעי מאכל שדוהים / מתפשטים בתוך הצלופן, ולכן עדיף לדחות את זה.
ותראי מה מצאתי בזכותך
09/07/13 22:11
155צפיות
מלאאא חותכנים של חתונה
(תירוצים לחפש דברי אפיה באינטרנט תמיד משמחים אותי).

למרות שאני ממליצה לדבוק בצורות הפשוטות יותר, זה יותר ברור לעין.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אומייגאד זה מושלם
09/07/13 22:14
109צפיות
חשבתי להכין 300
וברור לי שאני אתחרט על זה בעתיד ואקלל כל רגע, למרות שיהיו עוזרות כמו זבל . חשבתי האמת להשתמש בפוש מולדס כאלה של פימו ואז לא חייבים לכתוב על זה, מה את חושבת?
09/07/13 22:20
70צפיות
אין לי ניסיון עם פוש מולדס של פימו, אז לא יכולה לייעץ לך.
כן יכולה להמליץ שתתחילי בניסיונות עם פוש מולדס שכבר יש לך (לפני שאת קונה כאלו של חתונה במיוחד), רק כדי לראות איך הולך ואם הבצק מתנהג אלייך יפה כמו הפימו, ואז תחליטי מה הלאה.
תקני קודם קילו אחד של בצק סוכר כדי לא להתחייב על כמות גדולה בשביל הניסיונות.
ובכל מקרה, אם את משתמשת בתבניות או כלים שעשית בהם שימוש כבר עם פימו - לנקות אותם טוב-טוב כי פימו הוא רעיל ולא כדאי שיבוא במגע עם בצק סוכר שאוכלים...
טוב, אז הנה עוד דבר שנמחק מהרשימה!!
09/07/13 22:41
99צפיות
ממש תודה, זה היה רעיון פשוט אדיר. מעניין כמה שערות יתלשו מראשי בזמן ההכנות... את חושבת שאפשר להוסיף גם כל מיני קישוטים חמודים כאלו לעוגיות, כמו זה-
http://www.nb-nesbad.co.il/img/productImages/Untit...

או זה?-
http://www.bakers.co.il/image/users/39178/detail/b...
בטח שאפשר!
09/07/13 22:52
64צפיות
את החיות (או פרחים, למשל) מדביקים עם קצת מים, ואת הסוכריות העגולות מטביעים בבצק כשהוא עוד רך (לפני הייבוש, תוך כדי ההכנה).
º
יאו זה יהיה כל כך כיף!!! |חת
09/07/13 22:57
15צפיות
ממליצה על חלבון ביצה כדבק
09/07/13 23:37
61צפיות
הוא יהיה יותר חזק מאשר מים, וגם יש קצת פחות סיכוי שהצבע מהסוכרייה "ידמם" לתוך לבצק סוכר.
ממליצה מאוד לעשות ניסיון כבר עכשיו עם כמה סוכריות, ולראות כמה זמן הן מחזיקות מעמד, כי לדעתי אם תעשי יותר מידיי זמן מראש יש סיכוי טוב לבעיות בגלל הלחות.
אמא שלי הייתה שומרת עיצובים מבצק סוכר בקופסאות פלסטיק הרמטיות (כמו כל הפלסטיקים ששומרים בהם אוכל), ומוסיפה את לוכדי הלחות האלה, אפשר למצוא אותם לפעמים באריזות של קופסאות נעלים וכאלה (השקיות הקטנות האלה שכתוב עליהן שאסור לאכול אותן).
בהצלחה :)
לא ממליצה על חלבון ביצה
10/07/13 08:22
96צפיות
אם רוצים "דבק" יותר חזק מאשר מים (למרות שממש אין צורך!!!), אז להוסיף קצת CMC למים. CMC זו אבקה לייצוב שמשתמשים בה בתעשיית המזון (בדר"כ לגלידות) שניתן למצוא בחנויות בהן יש בצק סוכר.
אני נמנעת משימוש בחלבון ביצה, ולמרות שצריך להשתמש בממש קצת, עדיין, מדובר בחלבון חי (!) וגם בעיניי יש לו ריח לא נעים. ואני חושבת שלא צריך להכניס חומרים זרים לסוכריות.
מים זה בהחלט-בהחלט מספיק.
אסכולות שונות
10/07/13 11:28
65צפיות
אני יודעת שהרבה אנשים נרתעים מחלבון ביצה בגלל מה שאמרת, מקבלת.
זו עוד אופציה, כל אחד יכול לעשות מה שהוא חושב.
אפשר גם לקנות דבק שהוא יעודי לעבודה עם בצק סוכר, גם הוא יעשה עבודה טובה.
תודה רבה לכולן!!
10/07/13 19:50
26צפיות
החומר הזה נקרא סילקה ג'ל- אולי אגנוב קצת מהמעבדה באוניברסיטה הביתה (אני עושה תואר בכימיה). אני חושבת שאחרי תקופת המבחנים אתחיל לעשות ניסויים... למרות שהחתונה היא בדמצבר, אז אני לא יודעת למה אני כל כך בלחץ
מאוד יפה, אבל בקשר לכשרות...
09/07/13 23:34
161צפיות
האולם יכול לעשות בעיות עם הכנסת מתנות כאלה אם אין תעודה או חתימה של כשרות, לא?
בקשר לכשרות...
10/07/13 07:50
149צפיות
אני הייתי מביאה איתי (במידה ואני יודעת שהאולם ממש מקפיד) את מדבקת הכשרות שמודבקת על אריזת בצק הסוכר.

עשיתי את זה בחתונה שלי עם סוכריות הגומי שהיו מונחות בתוך קופסאות החתן/כלה. והאמת שאף אחד לא שאל...
ובנוסף
10/07/13 08:25
103צפיות
אנחנו חילקנו את הסוכריות ביציאה, ככה שמי שהלך מהחתונה קיבל את הסוכריה בדרך החוצה.
חוצמזה, שכשהודענו לגן האירועים על כך שברצוננו לחלק סוכריות לאורחים, הם רק וידאו שזה לא שוקולד (חלבי), וכשאמרנו שזה סוכר אף אחד לא ממש שאל כלום.
יעזור גם לא לנדב יותר מדי מידע על כך שתוצרת בית ולא קנוי, וכן הוספנו שהן ארוזות.
חלוקת מתנות לאורחים
10/07/13 10:40
104צפיות
איך מחלקים את המתנות ביציאה? הרי כל אורח עוזב בשעה אחרת? שמתם מישהו שיחלק אותם למי שיוצא?
האחייניות שלי חילקו
10/07/13 12:23
91צפיות
כשהבנו שאורחים מתחילים ללכת, האחייניות הוצבו ביציאה וחילקו למי שיצא.
להגיד לך ב 100% שכל מי שיצא קיבל ולא היו כאלה שפספסנו - זה אני לא יכולה....
אפשר לבקש מהמקום גם דיילת לצורך זה, למי שרוצה.
אצלנו הייתה דיילת
10/07/13 13:17
86צפיות
מטעם האולם שעמדה וחילקה למי שעזב.
נראה לי שזה תלוי באולם
10/07/13 10:38
86צפיות
יכול להיות שיש אולמות שפחות מקפידים ויש כאלה שמקפידים יותר. יצא לי לקרוא כאלה שאמרו להם שאפשר להכניס את השקית עם הסוכריות רק בתוך שקית סגורה עם חותמת כשרות. היתה להם בעיה להכניס שקית פתוחה.
תודה שהסבת את תשומת ליבי לנושא!!!
10/07/13 19:52
37צפיות
אני חושבת שאני אשלח להם מייל בנושא, אבל לא נראה לי שאם זה יהיה ארוז הרמטית תהיה להם איזושהי בעיה...
DIY ב ו ע ו ת
08/07/13 08:20
694צפיות
בועות סבון באריזה אישית
פוסט על בועות סבון - קונפטי אקולוגי משגע, ובו מתכון מצוין להכנה ביתי של בועות סבון וגם והדרכה להכנת בקבוקי בועות אישיים ופוטוגניים.
וגם- פוסט הסוקר מגוון של אפשרויות של קונפטי בארועים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
מקסים
08/07/13 11:08
112צפיות
מאיפה קונים את הבקבוקים?
לאחר חיפושים והשוואות מחירים-
08/07/13 11:16
209צפיות
ממליצה על החנות פנלופה, חנות המתמחה בכלים ח"פ וקישוטים למסיבות וארועים.
יש חנות און ליין אבל לדעתי שווה להכנס, כי המבחר הרבה יותר גדול בחנות הפיזית.
היתרון כאן הוא שאין הכרח לרכוש מינמום (כמו בהוברמן, מינימום של 50 / 100 בקבוקים....).
מסיבת רווקות במתנה!!! כן, במתנה!
08/07/13 19:30
213צפיות
אתן מוזמנות כולן להשתתף בתחרות שלנו שבה הזוכה תקבל סדנת זוגיות שווה למסיבת רווקות שלה!
כל מה שצריך לעשות זה לכתוב לנו למה מגיע לך כאן: http://bit.ly/14VqyVT
ואולי תפנקי חברה במסיבה או את עצמך...

התחרות מסתיימת ביום רביעי!
אז... קרדיטים
109תגובות
07/07/13 23:06
3318צפיות
תחזיקו חזק, יהיה עמוס

(המשך...)
תחזיקו חזק, יהיה עמוס
קרדיטים?
07/07/13 21:27
425צפיות
טוב, תפסתי רגליים קרות.

יש ביקוש לקרדיטים?
כמה אתן רוצות אותם מ-1 עד 56 כש-70 זה בערך הכי טוב?  
º
עכשיו ומהר!!
07/07/13 21:29
60צפיות
º
וווהוו!! קרדיטים!
07/07/13 21:30
43צפיות
ברור שיש!!!! אין שאלה בכלל
07/07/13 22:14
99צפיות
מה דעתך על 80? הולך???
º
כן!!!
07/07/13 22:15
25צפיות
100!!!!
07/07/13 22:24
95צפיות
צריך כבר ללכת לקנות מקלדת חדשה... נהרס לי כפתור ה- F5
יאאא, איזה כיף! קרדיטים!
07/07/13 23:34
190צפיות
יאללה, מתי אני אכתוב כבר את הקרדיטים שלי? נכון זה הופך פתאום לנורא מסובך כשזה לא תיאורטי ואת כבר אחרי החתונה ויש תמונות וממש צריך לשבת ולכתוב אותם?

בקיצור- יאללה, תתחילי עם הקרדיטים, אני מכינה את הF5 ואולי אקבל ממך גם מוזה ואשב לכתוב את שלי
נורמה את לא בסדר את!
07/07/13 23:36
155צפיות
אני כבר ממש מחכה לקרדיטים שלך, הייתי בטוחה שהכל כבר כתוב
קדימה להזדרז! עונת החתונות 2013 תיכף נגמרת
יו, תקשיבי, אני לא מצליחה לכתוב אותם!
07/07/13 23:38
152צפיות
התחלתי כבר לפני כמה שבועות וזה לא זורם לי
בינתיים עברתי למיון התמונות, מתוך תקווה שזה יתן לי כיוון, אבל אני תקועה. לא יודעת איך עושים את זה...
אוווווףףף, אני גם רוצה קרדיטים, אבל אי אפשר שמישהו אחר יכתוב אותם בשבילי? (ולא, אין מצב שבעלי יעשה את זה)
זה כמו יומן חתונה
08/07/13 10:56
103צפיות
אני שמחה שכתבתי, פעם אסתכל על זה ואגיד לעצמי--

יווווו, זאת חיה בסרט זאת!

יש מצב שקטעים מתוך זה גם אכניס לאלבום החתונה שלנו.
זה באמת פרוייקט
טוב, אתמול ישבתי עד 3 בלילה וכתבתי אותם
08/07/13 11:26
114צפיות
לדעתי הגעתי רק לחצי וכבר מילאתי 6 דפי וורד. אין מצב שלמישהו יהיה כוח לקרוא הכל

אתחיל לפרסם היום בערב (יאאאא.... קרדיטים... )
קדימה קדימה!
08/07/13 11:44
57צפיות
ואם קראת את כל מה שכתבתי בקרדיטים אז קטן עלינו 6 עמודי וורד (היו לי איזה 14) אז קדימה, לשחרר את עצם הכתיבה!
זה באמת כמו יומן
08/07/13 11:46
78צפיות
השאלה אם יהיה לנו את האומץ לקרוא את זה עוד כמה (הרבה) שנים...
עוד כמה שנים בטוח נהנה לקרוא את זה
08/07/13 11:58
69צפיות
זו הסיבה העיקרית שבגללה אני טורחת כל כך
אני יודעת שבדיעבד, אני נורא נהנית לקרוא דברים שכתבתי ולהזכר. אז עכשיו קשה ואין לי כוח, אבל בעתיד, כשאהיה תשושה מהילדים, לבושה בטריינינג עם כתמי דייסה וקליפס מנקות בשיער, אוכל להתענג על הימים בהם היינו זוג צעיר ויפה
נהנה בקטע של לצחוק "מה חשבתי לעצמי"??
08/07/13 12:17
80צפיות
אני לא מסוגלת לקרוא דברים "תיעודיים" שכתבתי, זה מביך אותי :) אבל כדי להיזכר באיזה זוג צעיר היינו יש תמונות! לא נצטרך להעמיס טקסטים על הנכדים חח
º
סידורים אחרונים וירח דבש 07/07
( לעסק שלי )
07/07/13 20:48
23צפיות
חדש!
07/07/13 16:35
176צפיות
שמי טל ואני ובת זוגתי מתחתנים בנובמבר הקרוב-ולאחרונה אני מוצא את עצמי נאשב לפורום הנפלא הזה,כל כך הרבה עצות מועילות.

ראיתי שכמה מחברי הפורום קנו את המסכות האלו-רציתי להזמין כמות(מעל ל-200)ואז ראיתי שבכמות גדולה הוא מתחיל לחייב על משלוח.

רציתי לשאול האם לחלק את ההזמנה הגדולה לכמה חלקים כדי לעמוד במסגרת עסקה ללא משלוח(והאם זה משתלם לי?יש עמלה על כל עסקה כזאת?)או עדיף לקנות את כל הכמות בבת אחת ולשלם את עלות המשלוח?

תודה ויום טוב,טל
כתובות אינטרנט מצורפות:
שווה לבדוק גם עלות מכס
07/07/13 20:14
61צפיות
מערך מסויים של הזמנה אתה אמור גם לשלם מכס. לפעמים שווה לפצל את הקנייה לכמה הזמנות בכמה ימים נפרדים (שהספק לא יטול יוזמה ויאחד את ההזמנות למשלוח אחד), כדי לא לשלם מכס.
º
תודה
08/07/13 13:55
6צפיות
º
זקוקה להמלצה על מקום לקנית ערכת קישוט מכונית
06/07/13 14:26
77צפיות
דרום ת"א
07/07/13 10:17
82צפיות
בחנויוצ הקשקושים למינהם יש גם ערכות לקישוט הרכב.
צריכה עזרה!
05/07/13 21:49
163צפיות
שלום לכולם!
חדשה אצלכן עוזרת לחברה שמחתנת את בנה.
מחפשת חנויות מומלצות אם אפשר בדרום תל אביב לקניה של:
1. כרית לטבעות של החתן והכלה אותה השושבינות הילדות מגישות .
2. קישוטים למכונית.
תודה מראש על כל המלצה.
מיה
כרית לטבעות
05/07/13 23:13
127צפיות
היי! אני יודעת ש-"גיל אריזות " ברמב"ם בתל אביב מוכר כרית לטבעות ב- 30 ש"ח.
º
תודה רבה!
06/07/13 00:06
25צפיות
כמה טיפים השארתם לנותני שירות באולם ?
08/07/13 01:31
83צפיות
יהיו לנו 200 אורחים בערך.
מה מקובל לשים במעטפת הטיפים ?
לא אמרו לנו סכום ש"נהוג" לתת, אלא כראות עינינו.
מה מקובל ?

תודה
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 07/07
( לעסק שלי )
07/07/13 20:46
42צפיות
מישהי הזמינה שימלה מפאסוקה pasoka ???
07/07/13 14:41
192צפיות
שלום לכל המחותנות והמתחתנות :)
ראיתי שמלה מהממת באתר של פאסוקה אבל לא ראיתי אף המלצה (אמיתית) על המקום ממישהי שקנתה כבר שמלת כלה משם.מישהי שמעה??
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
איפור, שיער, תכשיטים ואביזרים - 3.7.13 |*
03/07/13 18:51
90צפיות
איילה חיימוב - המלצות בבקשה
03/07/13 15:00
710צפיות
אשמח לשמוע ממישהי שעשתה אצל איילה חיימוב שיער + איפור או ממישהי שיודעת ממקור ראשון.
אני מאוד מאוד אוהבת את סגנון התסרוקות שהיא עושה, אבל חוששת קצת לפנות אליה כשאין לה כרטיס ספק ב-mit4mit שאפשר לראות מה בנות אומרות עליה.
בעיקרון אני רוצה לשמוע האם התסרוקות עמידות לאורך כל הערב...
המון המון תודה לעוזרות!

נ.ב - אשמח גם לשמוע המלצות על מעצבי שיער שחזקים בתסרוקות אסופות גבוהות עם אלמנטים מיוחדים של צמות וכו'. מקווה שאני ברורה מספיק... תודה!
מהו מחיר ממוצע לאיפור כלה?
08/07/13 13:36
421צפיות
והאם מישהי מכירה את המאפרת תמר הלאלי וממליצה?
º
הכוונה לאיפור+שיער
08/07/13 13:38
182צפיות
מחיר ממוצע
08/07/13 14:09
355צפיות
מנסיוני האישי בלבד ובדיקה עם בערך 5 ספקים\ספקיות
המחירים נעים בין 1300 ל2300 בערך לאיפור+שיער שמגיע אליך, לרוב לא כולל נסיעות
איפור +שיער
08/07/13 15:16
302צפיות
אני מאמינה שמשהו סביב 1500 ש"ח טיפה יותר
זה משתנה...
08/07/13 15:18
275צפיות
ביררתי עם כאלה ב-1200 וגם ב - 2600...

הרוב ה"ממוצע" אני מניחה נע בין 1400-1900...
º
מחפשים מקום ואוכל 07/07
( לעסק שלי )
07/07/13 20:44
41צפיות
שמונה אירועים
07/07/13 20:37
190צפיות
מישהי מכיר? ממליצה? יודעת איפה יש תמונות מעבר למה שיש באתר שלהם?
במבו וילג' - וחתונה על הים בסוף אוגוסט
08/07/13 12:20
151צפיות
צריכה חוות דעת על המקום - מחירים - נותני שירות  וכו..

בנוסף חתונה על הים בסוף אוגוסט, זה באמת נורא כמו שאומרים לי? לחות וחום אימים?
מצד אחד אנחנו רוצים לתקתק את החתונה מצד שני אין לנו זמן אחר אלא רק בסוף אוקטובר ואז חתונה במקום פתוח על הים כבר לא אופציה.

במבו
08/07/13 15:50
104צפיות
היי, מזל טוב! בשלב הבירורים בדקתי קצת על הבמבו וקבעתי איתם פגישה (לא הגענו בסוף כי סגרנו במקום אחר)
המקום מקסים!! אני מאוד אהבתי- ניסיתי לברר על מחירים בטלפון כששוחחתי איתם- נאמר לי סכום של 280 למנה בערך..
ידוע שטלפונית אומרים את המחיר הגבוהה ביותר- שווה לך לנסות- בהצלחה :)
ממה שאנחנו ביררנו לא מאוד זול שם
08/07/13 16:41
104צפיות
יש על מחיר המנה הרבה תוספות ושכר מלצרים די גבוה , אבל באמת שווה לבדוק בכל מקרה.
המקום ממש חמוד ומומלץ
התלבטות בין קייטרינג-אשמח להמלצה
08/07/13 15:58
183צפיות
הי,
אנחנו מתלבטים בין בראף/קסם הקרמל/עץ השדה...

המלצות?השמצות:)

תודה!
קסם הקרמל
08/07/13 16:06
146צפיות
היו בחתונה של בן דוד שלי. לא נהנתי :/
אני מאוד אוהבת את בארף
( לעסק שלי )
08/07/13 16:27
145צפיות
אבל צריך לבחור שם בקפידה מה מזמינים, כי יצא לי כמה פעמים לאכול שם אוכל מצוין והיו גם קצת נפילות..
לרוב הם לא מאכזבים, וגם הקינוחים שלהם נפלאים!
שיר, אשמח לקבל ממך המלצות ספציפיות
08/07/13 16:36
115צפיות
(לגבי בראף)
מה לטעמך מוצלח וממה כדי להימנע.. תודה!
מממ... אז ככה
08/07/13 16:40
141צפיות
הסלמון שלהם נפלא (זה עם הפירה בטטות..)
והפיש אנד צ'יפס טעים גם
הסושי סלמון טמפורה שלהם הורס חושים!!! (כן, אפילו שזה בחתונה...!!)
הפרגיות ברוטב מתוק מצוינות
הכיסוני בשר טעימים
המרק בטטה בחורף היה ממש טוב!

הסלטים שלהם תמיד טעימים, לא משנה מתי אכלתי אותם..

את הסטייק אני לא אוהבת שלהם, הם תמיד עושים אותו יותר מידי "WELL DONE" לטעמי.. בטוח יהיה מי שלא יסכים

זה מה שאני זוכרת בערך.. דביבונת מזון שכמוני
º
תודה רבה
08/07/13 16:54
26צפיות
º
יצא לך לטעום את הקייטרינג האחרים?
08/07/13 17:14
49צפיות
כן, את עץ השדה
08/07/13 18:01
121צפיות
אבל הייתי באירוע עם ממש מעט מבחר, ומה שהיה היה טעים
ואני לא אוהבת להמליץ על משהו עם ניסיון אחד וזהו
מנסה שוב... התלבטות בין שני מקומות...
09/07/13 09:15
106צפיות
אחרי חודשים של חיפושים ושיטוטי רגליים נותרה התלבטות בין שני מקומות:

ונציה אירועים בראשון לציון (אזור תעשיה ישן) או סינקופה ברחובות (ליד תחנת הרכבת)

מישהו היה / ראה / עשה  - יכול לתת דעה?
כל עזרה תתקבל בברכה (ובתודה ענקית!)
חתונה קטנה במרכז
09/07/13 13:02
197צפיות
מישהו מכיר או יכול להמליץ עך מקום לחתונה קטנה בסביבות 100 איש במרכז ??
חתונה קטנה במרכז
09/07/13 15:22
146צפיות
וילה סוקה בבני ציון ואחוזת מרגו ברחובות
בהצלחה
עוד כמה
09/07/13 15:59
135צפיות
בית הדבש, חוות אלנבי, הפינה הירוקה
עוד כמה שעולים לי לראש
09/07/13 16:05
185צפיות
ביאנקה במושב גינתון, הבית של איריס ברנע במושב בן שמן, מקום בלב ברעננה, סטוקו בגני התערוכה בת"א, ראול ברמת החייל
וילה סוקה
09/07/13 16:54
96צפיות
התחתנתי שם לפני שבועיים . מקום לא זול אבל שווה כול שקל . עיצוב אוכל עובדים הכול ברמה מאוד מאוד גבוהה
º
אפשר לשאול כמה לא זול?
09/07/13 22:46
33צפיות
º
מה הטווח מחירים?
09/07/13 22:47
39צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום