בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

עוד חתונה לא מוצלחת
51תגובות
14/09/13 16:34
1205צפיות
לפני מספר ימים הייתי בחתונה ממש לא מוצלחת. לחופה אי אפשר היה לגשת , ולראות, היה ממש צפוף, כנ"ל לגבי רחבת הריקודים, לא היה מקום לזוז, חתן וכלה לא עברו בין האורחים ולא בירכו, הורים ניגשו פעם אחת לשניה להגיד שלום. אוכל היה בהגשה עצמית, ברגע שהיה נגמר , לא היה מביאים עוד, אוכל דל, לא טעים, ממש מעט....

(המשך...)
לפני מספר ימים הייתי בחתונה ממש לא מוצלחת. לחופה אי אפשר היה לגשת , ולראות, היה ממש צפוף, כנ"ל לגבי רחבת הריקודים, לא היה מקום לזוז, חתן וכלה לא עברו בין האורחים ולא בירכו, הורים ניגשו פעם אחת לשניה להגיד שלום. אוכל היה בהגשה עצמית, ברגע שהיה נגמר , לא היה מביאים עוד, אוכל דל, לא טעים, ממש מעט. בקיצור חבל על המאמץ של האורחים.
אופס. מחזור ביום הטבילה במקווה.
64תגובות
14/09/13 16:00
811צפיות
תכננתי להמשיך לחבילת גלולות נוספת ללא הפסקה, אך שמתי לב מאוחר מידי לכך שנגמרו לי חבילות הגלולות ולכך שאין לי מרשם.
בקיצור, אני צפויה להיות במחזור ביום הטבילה במקווה. מה עושים?

(המשך...)
תכננתי להמשיך לחבילת גלולות נוספת ללא הפסקה, אך שמתי לב מאוחר מידי לכך שנגמרו לי חבילות הגלולות ולכך שאין לי מרשם.
בקיצור, אני צפויה להיות במחזור ביום הטבילה במקווה. מה עושים?
את/ה והחמות/ החמות לעתיד!
14/09/13 10:01
550צפיות
סתם מסקרנות וגם קצת להפיג את השעמום!

השאלון מופנה לכל בני המינים, הדתות וכו'-

1. איך היית/ה מגדירים את הקשר ביניכם? (חם ואוהב, שטחי, בלתי נסבל וכו')
2. האם כשתיפגשו (בארוחות שישי או בימות השבוע) תתנשקו/ תתחבקו/ רק תגידו שלום?
3. האם יש ביניכם שיחות טלפון או מפגשים שאינם כוללים את בן/בת הזוג?

טוב
14/09/13 10:58
345צפיות
אז עד שהבחור מכין את הקפה של הבוקר אני אענה..
עדיין לא בסטטוס של כלה\חמות אבל אענה כי זה כנראה יהיה צפוי להיות;)

1. הקשר ביננו ממש טוב, לעומת מה שאני רואה סביבי, חברות, בנות דודות וכו'- אני יודעת שזכיתי בעניין הזה.
היא מתקשרת אליי ומעדכנת קודם אותי בכול מיני אירועים ומסעדות משפחתיות, אפילו רוב הנושאים המדוברים ביני לבינה הם על מה שמסביב ובכלל לא קשורים לזוגי- קניות, אוכל ומתכונים, ספרים שקראנו ומחליפות ביננו, ארגון טיולים לחו"ל וכול הפרצדורה התפעולית שתינו אוהבות מאוד ומזכירות בהתנהלות שלנו האחת את השנייה.

2. אם אני באה סתם ככה באמצע שבוע לאסוף אוכל או משהו אחר ממנה(גרים לא מאוד רחוק מההורים שלו) אז אפשרי גם רק שלום, אבל תמיד-תמיד שיחה קצרה לפחות אלא אם חניתי למטה ותכף יש סכנת פקח שידפוק לי דו"ח- אני אומרת לה והיא לפעמים גם מורידה לי למטה את הדברים, בסופ"שים גם נשיקות צחוקים וכו'.

3. כן, אם אני והזוגי ביחד אז רוב הסיכויים שהוא ייתן לי לדבר איתה קודם\אחריו, אבל בדר"כ אני עונה במקומו מרצון שלו
..היא לא מהחופרות אז זה נחמד לדבר איתה.
לגבי מפגשים-יצא הרבה
לא להיט
14/09/13 11:03
335צפיות
1. בסה"כ הקשר הוא לא רע. חיבוקים ונישוקים וקצת שיחות חולין. היא לא נכנסת איתי לעימותים ועל פניו נראה שמסכימה לכל מה אני אומרת, אבל כשאני לא מולה התמונה משתנה.

2. כנ"ל-חיבוק ונשיקה ושיחה שטחית.

3.שיחות טלפון-במקרים חריגים מאוד, לא כדי לשאול מה נשמע. מפגשים בלי בן הזוג-חס ושלום.

אנחנו מגיעים מעולמות שונים לגמרי. אמא שלו היא מלאך טהור לעומת אבא שלו. אני לא אוהבת ללכת אליהם הביתה, לא נוח לי שם, הם מנסים להתערב לנו בחיים ואני לא מרגישה שמקבלים אותי כמו שאני.
אני והחמות לעתיד
14/09/13 13:06
295צפיות
1. הקשר עם חמותי לעתיד (עוד חודש) מצויין. אהבה הדדית ואני מרגישה שזכיתי בעוד אמא. אלו נישואים שניים ויש לי ילדה בת 13
והיא מאד אוהבת מפנקת מחבקת ומפרגנת לילדה.

2. בכל מפגש יש חיבוק ונשיקה כשמגיעים והולכים, יש שיחות שלא קשורות לבן הזוג ובדר"כ בלעדיו. אני עוזרת לה וגם הילדה
והיא מאד מעריכה את זה (גם האבא). אנחנו תמיד מקבלים הבייתה אוכל לכמה ימים ותמיד גם צ'ופרים שאנחנו אוהבים ולפעמים גם קונה לנו
כל מיני דברים קטנים לבית שהיא יודעת או חושבת שאנחנו צריכים.

3. באמצע השבוע אני מתקשרת מדי פעם אבל היא הרבה יותר. בשביל משהו ספציפי או סתם כדי לשאול מה נשמע ומה בא לנו שהיא תכין לנו
וגם כשמשעמם לה בעבודה. מעדכנת אותי בסיפורים ובמה קורה במשפחה ושולחת ד"ש לבן שלה :)

סהכ לא יכולתי לבקש חמים טובים יותר, והכי לא מתערבים.
סה"כ טוב...
14/09/13 15:03
228צפיות
1. הקשר שלנו די טוב...
2. עם חמותי - חיבוק ונשיקות. עם חמי - שלום חם עם לחיצת יד.
3. יש שיחות טלפון בינינו אך הן מועטות.
קשר טוב בסך הכל
14/09/13 16:58
219צפיות
1. עברנו את שלב הנימוס המרוחק. זה אומר שמצד אחד הקשר ביננו חמים ויש כלמיני שיחות פתוחות, היא דואגת לי, מתנות וכו'. מצד שני אין לה בעיה לבקר אותי או לצחוק עלי, או להמציא כלמיני ריבים ודרמות כמו שאנשים מרשים לעצמם עם בני משפחה (במשפחות מסוימות)
2. לא מתנשקת, אולי באירועים מיוחדים. אבל בעיני זה יותר מעיד על סגנון מאשר על טיב היחסים, אין הרבה אנשים שאני מתחבקת איתם. עם הסבתות שלו דווקא כן
3. לפעמים יש דברים לוגיסטיים שמתואמים ישירות מולי, או שאני עונה לה במקומו כשהיא מתקשרת אליו והוא ישן או משהו. לא נדבר על הא ועל דא סתם בלי סיבה.
אצלי
14/09/13 18:47
205צפיות
1. תכלס אני חושבת שהקשר הוא סבבה, אם כי לא מאוד קרוב כמו שיכל להיות..
2. לא בכל הזדמנות נתנשק, אישית אני פחות מחבבת את כל הקטעים הפיזיים האלו...
3. לחלוטין לא.. ! יכול שיקרה שארים את הטלפון בבית וזה יהיה אחד ההורים שלו אבל אחרי שיחה קצרה ביותר אעביר לו שישוחחו איתו.
אצלנו...
14/09/13 23:58
160צפיות
יש את אמא שלו, אבא שלו ואישתו של האבא...
עם האמא:
1. היתה קצת התחלה קשה, אנחנו די שונות בתפיסה שלנו אבל עם הזמן למדנו להכיר והיום ממש ממש סבבה!
רק היום ישבנו ודיברנו על החתונה (חלקתי איתה חששות שלי בגלל שההורים שלי וגם היא ובעלה השני עברו גירושים מכוערים) והיא ממש הרגיעה אותי.
בקיצור אנחנו ממש אוהבות זו את זו ולרוב שאנחנו באים אליה לארוחה אנחנו יושבות במרפסת ומקשקשות על מלא מלא דברים.

2. יש חיבוק/נשיקה ואמיתי.

3. יוצא לנו לדבר מידי פעם בפון, בעיקר שאנחנו קובעות את הארוחה הבאה אצלה, אבל גם לפעמים סתם לשמוע מה נשמע. יצא לי גם לבוא אליה כמה פעמים בלי הבן זוג.

עם האבא:
1.הקשר סביר, הוא לא ממש דברן.... קשר שטחי כזה.
2. נשיקה מתוך נימוס, לפעמים רק שלום.
3. אף פעם לא היה מפגש/פון ללא הבן זוג.

ואישתו של האבא, אל תתנו לי להתחיל בכלל!
1. לא אוהבת אותה בכלל
2. משתדלת להגיד שלום ללא מגע כלשהו
3. אין שום אינטרקציה מעבר למה שחייבת
טוב, אני זכיתי!
17/09/13 11:32
51צפיות
אני והחמות בקשר מקסים! חם ואוהב מאד!
לא רק מתנשקות שנפגשות, מדברות בטלפון, מתקשרות לשאול מה נשמע, כשהיא בסופר מתקשרת לשאול אם אני צריכה משהו
יצא לנו אפילו להיפגש כמה פעמים רק שתינו (פעם אחת הלכנו ביחד לעשות שופינג)
גם אני זכיתי
18/09/13 23:51
24צפיות
יש לי חם וחמה קולים וכיפיים לגמרי, גם ההורים שלהם :)
1. ההורים של החצי גרושים אבל עם כל אחד בנפרד יש לי קשר מדהים וקרוב מאוד!
2. אין דבר כזה בלי חיבוק ונשיקה במפגשים (מצידם זה עם התייחסות יוצאת דופן ולא כדרך אגב, אני פחות מתרגשת מהם בכל פעם)
3. יש לי קשר איתם גם ללא אישי
עם החמה נסעתי לאירוע משפחתי (לנשים) והיינו יחד ודיברנו וקבענו להקליט שיר יחד (שתינו אוהבות לשיר)
ועם החם אני משחקת משחק מחשב ברשת, מצחיק ומאתגר :) נותנת לו הרבה חומר לבדיחות אחר כך....
הרבה שמחה לכולם
שרשור לו״ז
13/09/13 13:38
585צפיות
היי כולן

אשמח אם נפתח שרשור שיתוף- מה היה הלו״ז המתוכנן שלכן? בדגש על הערב ובייחוד על שעות הוצאת המנות.

ולאלו שהתחתנו כבר- מה היה התכנון לעומת מה שהיה בפועל?

אצלנו מתוכנן להוציא מנה עיקרית ב 22:45. אמא שלי נלחצה ואומרת שזה ממש מאוחר (יש אצלנו אורחים שיש להם עוד שעה - שעה וחצי נסיעה הביתה) דעתכן בנושא?

תודה!!
ואי זה לגמרי מאוחר! (לדעתי)
13/09/13 15:08
412צפיות
לא אמרת אם אתם בהגשה לשולחנות או במזנונים.
וגם אם זה אירוע בשעון חורף או קיץ.

אצלנו באירוע של מזנונים בקיץ- האוכל התחיל בערך ב9 וחצי או רבע לעשר.
קינוחים היו בסביבות 11 ורבע אם אני לא טועה..

את צריכה לקחת בחשבון מתי החופה מתחילה ומתי בערך תסתיים.
בעקרון ממליצים לעשות קטע קצר של ריקודים לאחר מכן, בין 15-20-30 דקות, ואז להתחיל באוכל.

אישית אני נגד להתחיל לאכול עיקריות כל כך מאוחר... זה גם מאוד מאוד מאחר את הקינוחים ולעתים אנשים זזים מבלי לשתות קפה ולאכול קינוח וזה מבאס..
הלוז השתבש לחלוטין, לטובה
13/09/13 15:13
362צפיות
כשהגעתי לפגישה האחרונה לפני האירוע ביקשתי מהמנהל שלנו שאחרי החופה ישר תהיה מנה ראשונה, ממש רציתי. הוא הצליח להוריד אתותי מזה בטענה שזה מיותר ושיש כל כך הרבה אוכל בבופה, ועדיף שלא.. וזרמתי איתו, הלוז היה אמור להיות:
20:45 - חופה
21:05 - סיום חופה
21:20 - כניסה לאולם כזוג נשוי
21:20 - 21:55 - ריקודים
21:55 - 22:15 - מנת ביניים
22:45 - מנת ביניים ואז המשך ריקודים... כשהקינוחים היו אמורים להכנס בסביבות 23:15.

בפועל, החופה התחילה רק ב-21:25 לערך, הסתיימה ב21:45, ואז נהיה נורא מאוחר והמנהל אירועים שאל אותי אם להוציא את המנה הראשונה, חייכתי לו, הוא קרץ לי, ולפתע הכל השתבש לטובה, כי מי שעזב גם בסביבות 22:30 נהנה לחלוטין מהאוכל המשובח!!!
בסביבות 22:05 נכנסו לריקודים, ואז היתה מנה עקרית בסביבות 22:45 ובסביבות 23:20 לדעתי יצאו הקינוחים, ההסעות יצאו רק ב00:00 אז יצא טוב מאד :)
לדעתי זה ממש מאוחר ומוגזם
13/09/13 15:51
339צפיות
כמעט ולא זכורות לי חתונות שהמנה העיקרית יצאה כ"כ מאוחר, ואם כן אז כנראה שסבלנו נורא! בד"כ זה מרגיש כאילו הזוג רוצה למשוך את החתונה כדי שלא יהיו "פדיחות" והחתונה תיגמר מוקדם חס ושלום (בעיני זה שטויות במיץ, אבל זה מה שנראה לי שמנהלי האירועים משכנעים את הזוגות)...
אמנם לא התחתנו בערב, התחתנו ביום שישי וגם לא הייתה הגשה אלא בופה, אבל הזמנו לשעה 12:00 ובשעה 14:00 אנשים כבר היו בעיצומן של המנות העיקריות.

נראה לי שאם קבלת הפנים מתחילה ב-19:30, למשוך אנשים 3.5 שעות למנה עיקרית, כמעט לחצות הלילה זה מוגזם, ולכפות עליהם מנה עיקרית ב-23:00 בלילה זה עוד יותר מוגזם, שלא לדבר על זה שאת הקינוחים הם כבר לא יראו ושיש להם עוד נסיעה ארוכה הביתה...

לדעתי בחתונות שיש בהן הגשה ולא בופה פשוט צריך להקפיד להתחיל את החופה בזמן ורצוי לצמצם את הזמן בין המנות הראשונות לעיקריות, זה תמיד מרגיש כמו זמן מבוזבז ומאולץ...
רוב
14/09/13 16:31
181צפיות
האנשים הולכים בשעה הזאת, אל תשכחי, ישיש כאלו שצריכים לקום יום למחרת לעבודה. בשעה כזאת מתאים להגיש קינוח.
נשמע שזו שעה קצת מאוחרת להוצאת מנה עיקרית
15/09/13 01:12
187צפיות
בגלל שאני מניחה שזה אירוע קיץ - אציע את דעתי
קודם כל, אם הזמנתם את האורחים ל-19:30 וכתבתם שהחופה תהיה ב-20:30 - אז אפשר לשאוף שהחופה תהיה לא מאוחרת מ-21:00. זה מכבד את האורחים שטרחו והגיעו בזמן ומונע מצב שבו אורחים "מתייבשים" בהמתנה לחופה שעתיים-שלוש רק כי הגיעו בזמן. לדעתי, 21:00 צריך להיות הגבול העליון לקיום החופה - כלומר, צריך לשאוף לקיים את החופה בזמן ב-20:30 ולסבול איחור של חצי שעה גג. בכל מקרה, אין לי ניסיון עם קביעת לו"ז לאירוע הגשה - כי אצלנו היה בופה (שהיתרון שלו בעיני הוא שמסיימים לאכול מוקדם) אבל אני חושבת שצריך להשתדל - גם לטובת האורחים המבוגרים שבד"כ לא אוכלים מאוחר - שהמנה העיקרית לא תוגש מאוחר מדי.
אצלנו היה ככה...
15/09/13 07:25
278צפיות
האורחים הוזמנו ל19:30.
החופה תוכננה ל20:30- והתקיימה בפועל ב20:45 (מאוד הקפדתי שתתחיל בשעה הזו ולא משנה מה!).
החופה נמשכה כ-רבע שעה.
נכנסנו ורקדנו כ20 דקות וב21:20 הוגשה המנה הראשונה.
אחר כך רקדנו עוד חצי שעה (21:40-22:10) ואז הוגשה המנה העיקרית.
קינוחים הוגשו איפשהו ב23:00 ומאוד אהבתי את העובדה שיש קינוחי מיני שהוגשו גם לרחבה עצמה ואז הרוקדים לא "הפסידו" את הקינוח.
אוי פשוט רעיון גאוני!
15/09/13 20:06
140צפיות
אחד הדברים שהכי מבאסים אותי זה שתמיד אני חוזרת לשולחן מהריקודים ומגלה שחילקו פלטת קינוחים ועכשיו היא ריקה
אני חושבת שאני אאמץ לחתונה שלי את הרעיון של חלוקת קינוחים לרחבה, כי זה באמת אחד המבאסים....
אצלנו...
15/09/13 14:45
125צפיות
איזה מוזר לדבר בלשון עבר..
הלוז תיקתק בול כמו שתכננו...ורצינו בופה,בין היתר בגלל השעות של האוכל.
קבלת פנים ב19:30.חופה: 20:45. אוכל: 21:30. קטע אומנותי : 22: 15. מסיבה מ22:30. החברים עשו לנו צילום מגניב אחרי החופה אז וויתרנו על ריקודים של אחרי חופה..
ממש מאוחר לטעמי
15/09/13 20:25
96צפיות
בחמישי היינו בחתונה שבה העיקרית הוגשה ממש מאוחר וכבר ממש לא התחשק לי עליה (ובכלל נשארנו עד הסוף בסביבות 03:00).

זאת אחת הסיבות שאני לא מחבבת אירועי הגשה ומעדיפה בופה.
צרור עצותיי מניסוני כמנהלת אירועים
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
15/09/13 22:25
152צפיות
1. אני מסכימה שאכן השעה קצת מאוחרת למנה עיקרית... מי בניינו אוכל ארוחה בשרית ב11 בלילה?!

2. למי שהולך על הגשה אני ממליצה לוותר על מנה ראשונה הרי ש... כולנו יודעים שהיא בדרך כלל מנה בינונית בלבד וברגע שאתם מוותרים עליה אפשר קבל עוד עמדות בקבלת הפנים ששם תמיד האוכל משובח ואנשים מאוד נהנים מהקונספט. וכמובן שככה משדרגים למנה עיקרית אחת מצויינת! יתרון נוסף הוא כמובן פחות הפסקות בריקודים- נטו מסיבה!
נכון שיש אנשים שקצת קשה להם לבלוע את הקונספט הזה אבל מניסיון כשיש אוכל מצויין לאף אחד לא יחסר בורקס פטריות כמנה ראשונה.

3. לגבי איחורים ועיכובים בזמני חופה. לרוב העיכובים נובעים מזמן החופה ולכן אני ממליצה על שני דברים: אחד לוודא שכל האנשים שחשוב לכם שיהייו בחופה יודעים כמה זמן לוקח להגיע למקום ואיך (כבר הייתי בחתונה שהחופה התעכבה כי האמא איחרה!) ודבר שני ולא פחות חשוב- אם אתם מתכננים חופה ב9 אמרו לרב 8 וחצי! בדיוק כמו שאנחנו יודעים שהאורחים שלנו לא נוטים לדייקנות כך חשבו גם על הרב ושאר הספקים. תמיד לקחת זמן ביטחון.

4. לגבי קינוחים- פחות קשור ללו"ז אבל - אל תשכחו שילמתם מחיר מלא על המנה שכוללת גם קינוח ומרבית האורחים בכלל לא מגיעים אליהם. בקייטרינג בו אני עבדתי קינוחים לרחבה היו סטנדרט! בקשו את זה גם אצלכם וללא חיוב נוסף! כך גם הרוקדים אוכלים משהו מתוק. ובכלל גם באירועי הגשה אני ממליצה על קינוחים במזנון ולא הגשה.

בהצלחה!
מעיין
חתונה בפראג -בירוקרטיה למארגנים לבד
13/09/13 13:08
326צפיות
גמר חתימה טובה לכולן/ם (או פשוט יום נעים רגוע ושלו..)

שאלה לגבי החתונה עצמה בפראג (אנחנו מנסים ושוקלים לעשות את החתונה בפראג לבד, בלי אף סוכנות..)
כמה זמן לוקח להכין את תעודת הנישואין ?  האם מי שעורך את הטקס מעביר לזוג את התעודה מיד אחריו? או צריך לחכות בפראג כמה ימים? בנוסף, מישהו יודע האם ניתן לתרגם את התעודה לעברית בארץ? או חייבים בצ'כיה ולקבל שם חותמת אפוסטיל.

המון תודה לעוזרים, צום קל לצמים ושנהיה אדיבים סבלנים וטובים אחד לשני :)

חזרנו משם עכשיו
13/09/13 14:04
231צפיות
אנחנו נקבל את התעודה בדואר, תוך שלושה שבועות.
אני לא יודעת אם אפשר לקבל את התעודה מייד, ומה קורה בזמן שבו אנחנו מחכים...

ממה שחוויתי, אני חושבת שיהיה קשה להתארגן לבד. לטעמי זאת סיטואציה שבה הזול הוא היקר.
מזל טוב!
13/09/13 14:47
150צפיות
אני יודעת אבל חבל לנו על הכסף. אנחנו מתכננים לטוס בנובמבר, והפער בין חברה מארגנת ובין לבד הוא מטורף. ברור שאם זה יערים קשיים גדולים מידי - נוותר. דרך מי אתם עשיתם את זה?
תודה
13/09/13 15:05
100צפיות
התחתנו דרך קמילה.

את רוב הארגונים היא עשתה בלעדינו, אבל מהמעט שחווינו, שמחנו שנעזרנו במארגנת - במשטרת הזרים היה תור ארוך מאוד, שהיא עזרה לנו להימנע ממנו (היא לקחה מספר בבוקר ובאה לאסוף אותנו בצהריים)
הטפסים שצריך למלא הם בצ'כית ללא תרגום - היא מילאה אותם בשבילנו מראש. התור היה ארוך, והפקיד לא תמיד קידם את המספרים - קמילה וידאה שניכנס בזמן.

אני מניחה שאפשר לעשות את זה לבד, אבל צריך לעשות הרבה שיעורי בית. טעות קטנה יכולה לעלות לכם בהפסד גדול. גם הזמן שלכם עולה כסף, בייחוד זמן שבו אתם בחו"ל, משלמים על מלון ומחייה, ועל ימי חופש מהעבודות.

למיטב ידיעתי, כמעט כל הסוכנויות עובדות עם שני ספקים - השטיח המעופף ומונה טורס. תבדקי דרך כמה סוכנויות, וגם דרכם ישירות.

בהצלחה!
לא ממליצה לארגן לבד
13/09/13 20:54
146צפיות
אנחנו התחתנו בפראג לפני 4 חודשים, דרך קמילה.
אני ממש לא ממליצה לארגן את החתונה לבד, אלא אם אתם דוברים צ'כית ומכירים את הבירוקרטיה הצ'כית.
צריך לפתוח תיק נישואים בעירייה (יש 22 עיריות בפראג, לא כולן מוכנות לחתן זרים), לשריין תאריך, למלא הרבה מאוד טפסים בצ'כית, לתרגם תעודות ומסמכים, להתנהל מול המשטרה הצ'כית, לדאוג לנוכחות מתרגם סימולטני המאושר ע"י משרד המשפטים הצ'כי וכדומה.
ברור לי ש- 600 יורו זה לא מעט כסף, ושהייתם שמחים לחסוך אותו, אבל לארגן הכל לבד זה די בלתי אפשרי...

אני לא יודעת כמה קמילה מרוויחה על כל זוג שמגיע אליה, אבל מרבית הכסף שמשלמים לה גם ככה הולך על הוצאות, שגם אם תארגנו לבד תצטרכו לשאת בהן: פתיחת תיק, תרגומים נוטריוניים, נסיעות, מתרגם בטקס עצמו ועוד... אני לא יודעת בכמה מסתכמות העלויות הללו והאם ההפרש המשולם למארגן כעמלה על עבודתו באמת שווה את ההתרוצצויות האלו בעצמכם.

אגב, למה שלא תנסו להתחתן באירלנד (שגם מחתנת ישראלים)? נראה לי שבאנגלית החיים שלכם יהיו יותר קלים מאשר בצ'כית.

איפור ושיער בנפרד- משפיע על המחיר?
13/09/13 09:50
623צפיות
[לא מצאתי לאן לשרשר את שאלתי...]

מצאתי מאפרת שמאוד אהבתי את איפור הכלות שלה (בחורה בשם טל פלג- מישהו מכיר?), אבל החיסרון הוא שאני אצטרך עיצוב שיער בנפרד... אז אני תוהה עד כמה זה ישפיע לי על המחיר? האם עדיף לעשות אצל אותו בנאדם ואז הם יעשו לי "דיל" משתלם, או שזה לא משנה וייצא פחות או יותר אותו דבר?
תודה
אני מכירה אותה
13/09/13 11:52
395צפיות
היא איפרה חברה טובה שלי לחתונה, מאוד עדין ויפה! היא גם הייתה מאוד נעימה בהתארגנות..

ולגבי הדיל עם השיער- להערכתי יצא הבדל לטובת מישהו שעושה גם וגם ב200-300 ש"ח (או באזור) וגם תלוי את מי תקחי.
אם אהבת את סגנון האיפור שלה, הייתי לוקחת אותה ועם מעצב שיער שלוקח מחיר סביר שאת אוהבת (תשאלי אותה אולי יש לה דיל עם מישהו..)
אני מכירה אותה
13/09/13 14:20
334צפיות
היי,
פגשתי את טל במסיבת רווקות של חברה משותפת שלנו - היא מקסימה! אחרי שהתלהבנו ממנה כל הבנות בחבורה, הזמנו אותה להעביר סדנת איפור במסיבת רווקות של חברה אחרת. אני בסוף לא הגעתי למסיבה, אבל הבנות אמרו שמוצלח מאוד.
היא איפרה את חברה שלי (זאת שהיא חברת ילדות שלה) בחתונה ויצא איפור מהמם.
º
13/09/13 14:38
64צפיות
היא היתה המאפרת שלי
13/09/13 22:42
647צפיות
היא היתה המאפרת שלי
והיא מקסימה ומוכשרת ואני אישית מאוד ממליצה.  
לגבי השאלה ששאלת זה כמובן תלוי איזה מעצב שיער תקחי בנפרד ומה את רוצה לעשות בשיער.
לי זה לא היה כל כל משתלם ובדיעבד אוליי הייתי לוקחת מעצב שיער אחר אבל אין סיכוי שהייתי מחליפה את טל. המעצב שיער שלי היה כלול בדיל של איזיווד שבהתחלה היה נשמע לי מאוד משתלם. אבל אז גיליתי שלא הכל כלול במחיר של הדיל והתסרוקת שרציתי עלתה יותר ולכן יצא ששילמתי יחסית הרבה על שיער בנפרד. יכול להיות שאם הייתי בוחרת מעצב שיער בלי הדיל של איזיווד זה היה יוצא יותר משתלם.
קחי את טל בלי לחשוב פעמיים !
14/09/13 15:25
288צפיות
הבחורה פשוט כישרון
תודה רבה לעונות!
14/09/13 17:23
206צפיות
אני אבדוק מחירים ומעצבי שיער ואראה איך זה משתלב יחד.. היא באמת נראית כישרונית בטירוף (גם מחוץ לתחום הספציפי של איפור כלות).
בדיוק מה שאני מתכוונת לעשות..
14/09/13 21:22
188צפיות
ברגע שיהיה לי תאריך :)
º
מה, לקחת איפור ושיער בנפרד?
14/09/13 21:28
63צפיות
תלוי מה ייצא יותר משתלם
15/09/13 09:34
101צפיות
המאפרת (טל פלג לצורך העניין )+נסיעה+מעצב שיער
או איפור ושיער ביד מהאיזור שלי (בהנחה שאני אמצא מישהו לטעמי)
º
ביחד*
15/09/13 09:35
22צפיות
נכון לא חשבתי על זה
15/09/13 10:37
54צפיות
צריך לשלם פעמיים נסיעות, לא חשבתי על זה. אבל האמת שאני אתארגן באזור המרכז אז אני מקווה שלא תהיה בעיה
ממליצה מאוד על טל!
15/09/13 09:30
141צפיות
קחי אותה כמאפרת ומובטחת לך חוויה מעולה ביום החתונה ובכלל תזכי להכיר בנאדם מדהים וזה תמיד ערך מוסף :)
º
15/09/13 10:35
14צפיות
היי היי
12/09/13 22:45
201צפיות
אהלן, לאחרונה שמעתי על הפורום מחברה והחלטתי להציץ..
ואם כבר להציץ אז אולי גם להתייעץ..
אנחנו מתחתנים ב3.11 באולם חדש שעדיין בשלבי בנייה (נושא רגיש).
התחלנו לחפש רעיונות לחולצה של החצי..
למישהו יש רעיון מקורי/מצחיק בטירוף/שנון או שלפחות לא ראינו כבר בעשרות חתונות?
º
איזה אולם
12/09/13 22:49
70צפיות
º
NOVIA בקריות
12/09/13 22:53
79צפיות
התחתנו השבוע
12/09/13 21:41
310צפיות
רציתי רק להגיד תודה על כל העזרה ובעיקר על התשובות הזריזות והמועילות! הייתן מקסימות ואני מאחלת לכן המון המון מזל טוב!
!!!
12/09/13 22:09
63צפיות
איך היה??? ספרי פרטים
מקווה שאת מתכננת קרדיטים בקרוב
מזל טוב
13/09/13 01:01
54צפיות
אם יש תמונה - תפנקי אותנו, עדר של מורעבות ומורעבי חתונות

מזל טוב תהנו מהתקופה המתוקה הזאת שבאה אחרי - היא יקרה מפז
איזה כיף להתחתן בתחילת השנה, כשריח של חדש וניחוח של סתיו באוויר
º
מזל טוב!!
13/09/13 13:19
17צפיות
º
13/09/13 15:07
4צפיות
º
תודה! בקרוב קרדיטים עם תמונות|טב
14/09/13 20:23
27צפיות
º
חתונה מרקט - 12.9.13
12/09/13 20:27
25צפיות
מוכרת את שמלת הכלה שלי!
12/09/13 10:20
534צפיות
מוכרת את שמלת הכלה שלי!
בנות יקרות!! אני מוכרת את שמלת הכלה שלי שנתפרה ע"י איילה-איב מגבעתיים, קיבלתי עליה המון מחמאות, העליונית עם סגירה מאחורה, המשפחה של בעלי הם דתיים אז הייתי צריכה משהו צנוע והעליונית סיפקה את העבודה! לאחר מכן במסיבה הורדתי את העליונית, השמלה נוחה והחלק העליון זה מחוך רך יחסית וקצר, אני גובה 1.64 והייתי עם עקב של 5 ס"מ, בד"כ מידה 38-40, בנוסף ההינומה שלי גם למכירה עם השמלה או בלי! לפרטים ועוד תמונות פנו במייל rach.co86@gmail.com ונמשיך משם :)
לא מתאפקת... 5 ימים!!!
12/09/13 12:52
469צפיות
הרבה זמן לא היה שרשור Count down אז יאללה
(לחדשות, וגם לאלה שלא זוכרות- אני דניה, חרשתי פה כשרק התארסנו ונעלמתי לקראת המבחנים.. )
17.9 - נא להתפקד!
12/09/13 13:28
228צפיות
נראה לי שיש איזה 4-5 כאלה.
קולולולולושששש
גם אנחנו ב17.9 :)
14/09/13 00:38
68צפיות
היום היה יום הכנת הקינוחים הראשון. עבר בשלום ובהצלחה.
מינוס 83
12/09/13 13:33
291צפיות
איך בא לי שוב!

º
יאאא! שיעברו מהר
12/09/13 14:34
68צפיות
עוד חודש בדיוק!!!
12/09/13 18:30
170צפיות
ליום הנישואים הראשון

בא לי גם
12/09/13 19:02
130צפיות
גם אנחנו ב-17.9! מזל טוב
º
ומה עם החדשים? :)
12/09/13 19:40
49צפיות
איזה כיף לכם!!!
12/09/13 20:28
102צפיות
שיהיה יום מקסים, שיענה על כל הציפיות ושתיהנו הכי הרבה שאפשר!
יש עוד כל כך הרבה זמן...
12/09/13 20:51
103צפיות
39 שבועות...
279 ימים...
6696 שעות...

אבל מי סופר?
עוד חודש ו-4 ימים
12/09/13 21:04
90צפיות
16/10
חמסה חמסה!
12/09/13 21:06
94צפיות
55.. הורדתי אפליקציה לאייפון ומסתכלת בה כל כמה ימים...
עוד 5 חודשים ושבועים
12/09/13 22:19
102צפיות
אבל מי סופר
º
גם אני :)
13/09/13 17:43
32צפיות
º
עוד חודש
14/09/13 13:09
32צפיות
º
14/09/13 15:26
27צפיות
סיכום שבועי 12/9/13
44תגובות
12/09/13 07:13
86צפיות
מוזמנות ומוזמנים לסכם את השבוע שהיה...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק...

(המשך...)
מוזמנות ומוזמנים לסכם את השבוע שהיה...

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם אנחנו צמים?
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!
פתיחת שרשור על צהר
11/09/13 10:11
365צפיות
היי לכולם, אנחנו התחתנו דרך ארגון צהר, ואני לא מבין עדיין למה אנשים לא מתחתנים דרכם? הם כל כך ידידותיים למשתמש, אדיבים, אולי הם לוקים בחוסר יחסי ציבור ולכן אנשים מעדיפים עדיין ללכת לרבנות הרגילה?
פותח את זה לדיון
אני חושבת שהמינוס הרציני שלהם כרגע זה המיקום
11/09/13 10:25
378צפיות
העובדה שצריך להגיע ללוד וכן להטריח את העדים לשם... ברגע שהם יתגברו על זה ויפתחו סניפים נוספים אני חושבת שאחוז השימוש בהם יגבר.
מסכימה!
12/09/13 20:29
106צפיות
זו גם הסיבה שאנחנו לא נרשמנו שם.
יש מי שלא מבינים שצהר הם לא גוף נפרד מהרבנות
11/09/13 12:43
293צפיות
ךהרבה אנשים חשוב להינשא רק בדרך שהם מכירים , שזה דרך הרבנות.  הם לא פונים לצהר מתוך מחשבה מוטעית שמדובר בגוף עצמאי שמהווה אלטרנטיבה לרבנות ושמדובר בסטייה מהקונסנזוס האורתודוכסי. רוב האנשים אוהבים להיות "כמו כולם" ולעשות כמו כולם ולכן הם עושים מה שמוכר.  
בעיקר בגלל המיקום והעומס
11/09/13 14:00
256צפיות
אין ספק שהם ארגון נהדר, כן ירבו כאלה.
אבל מה שגרם לנו לפנות לרבנות תל אביב הקרובה והאדיבה עד מאוד היו המרחק והעומס של צוהר.
כמו גם העובדה שלפחות בתל אביב זה ממש זבנג וגמרנו - מתקתקים את הכל בחצי יום ושלום על ישראל.

1. למי יש כוח לנסוע עד ללוד ולטרטר לשם את העדים שלנו? בעיקר כשכולנו גרים בתל אביב.
אני גם לא בטוחה איך עובד שם עניין תעודת הרווקות ואם צריך להציג כזו בצוהר, אבל ברבנות תל אביב תושבי העיר לא צריכים להביא תעודת רווקות. כשלמעשה התהליך של הוצאת תעודה כזו הוא כמעט אחד לאחד כל מה שדורשים בפתיחת תיק (חוץ מענייני כשרות של המקום והקייטרינג וכו') - אז למה לעשות את הכל כפול וכמובן איך לא, לשלם עוד כסף...

2. הגענו ב8:00 עם כל המסמכים, ב11 נכנסתי להדרכת כלות ויצאתי עם אישור לטבול יומים לפני, ב12 הזוגי הצטרף להדרכת זוגות - והכל עם עוד כמה ברי מזל, כך שתשומת הלב לא הייתה רק עלינו. בהינו בנימוס ואף צחקנו לא מעט. היה הרבה יותר מודרני ומותאם לרווקים/ות מצויים ;)
ב13:00 כבר היינו בדרך לבראסרי לעסקית צהריים מפנקת וכשרה ;)  
ככה לא הייתי צריכה למצוא מדריכת כלות ולהיפגש איתה ב21:00 או בכל מיני שעות אחרות (פעם אחת במקרה הטוב, בארבע עיניים שמע ישראל, כמה פעמים במקרה הממש פחות טוב )
העדים שלנו הגיעו כשהיה להם נוח. את הכתובה הרב שלנו לקח והביא איתו לחתונה - משהו אחד פחות לדאוג לו.

3. כבר תקופה ארוכה שבנות מספרות פה שהם נורא עמוסים, מקבלים רק חתונות עד תאריך איקס, לא חוזרים אלייך, מצוותים רב כשזה כבר ממש קרוב לחתונה ולכי תחליפי עכשיו אם לא היתה כימיה וכו' וכו'

או כמו שמישהי כתבה לפניי - אם הם יפתחו עוד סניפים ויהיו יותר זמינים - זה יהיה הרבה יותר נוח ויעיל.
דוקא מבחינת זמינות וחזרה אלייך וכו'- הם ממש
11/09/13 14:10
161צפיות
מעולים, מתקתקים הכל במיילים ופקסים ומאשרים למחרת שהכל הגיע ומה עוד חסר.. ממש הפתיע אותי לטובה!

מבחינת ציוות רב- אנחנו בחרנו מראש רב, שגם פועל דרך צוהר והיה לנו חשוב שהוא יחתן אותנו, אז הודענו לצוהר וויתרנו על השירות הזה דרכם ולא היתה עם זה בעיה.
כמה חידודים
11/09/13 18:33
128צפיות
1. גם בצוהר העדים יכולים להגיע בנפרד. כל הסיפור עם העדים ופתיחת תיק לקח לנו 45 דקות וגם זה בלחץ. לא צריך תעודת רווקות אם אתה מביא עדים שמעידים על רווקותך וכל שנדרש מבחינת טפסים זה תעודות נישואין של ההורים, תעודות זהות ו... לא זוכרת עוד. למי שגר בתל אביב והסביבה - לוד לא כ"כ נוראית, סה"כ רבע שעה נסיעה. דווקא על רבנות תל אביב שומעים סיפורים מחרידים.
2. האנשים הצהר מקסימים והכול מתנהל במיילים או טלפונית. כל האישורים, כל הבירורים, כל העדכונים. הם גם מיידעים אותך בסמס שהגיעה הכתובה או שנקבעה לך מדריכת כלה. יותר מזה??
3. הדרכת כלות - לא חייב ב-21:00 בערב. אני קבעתי עם שלי בשמונה בבוקר בבית קפה והייתה אחלה שיחה. אגב - זו פגישה אחת בלבד, והיא אורכת מקסימום שעתיים.

דווקא לבזבז יום שלם ברבנות שמצריך ממני גם לקחת יום חופש נראה לי יותר בעייתי מאשר שיהיה לי יותר חופש לקבוע מתי אפגש עם המדריכה/רב/פתיחת תיק. והכי חשוב - לא צריך לתת "טיפ" לרב של כמה מאות שקלים (במקרה הטוב). הרבנים בצוהר לא לוקחים כסף בהצהרה. משלמים להם על הנסיעות - בין אם על מונית (הם משתדלים לצוות לך רב שגר קרוב למקום האירוע) או במידה והרב מגיע במכוניתו - עושים חישוב של 2.5 ש"ח לקילומטר ורק את זה משלמים.

אבל כל אחד ומה שהוא מעדיף. החתונה שלנו רק עוד שלושה שבועות אבל בינתיים אני מרוצה

מסכימה עם הנ"ל ומוסיפה
11/09/13 14:11
181צפיות
לדעתי רב האנשים (אלו שבכלל מכירים אותם) לא יודעים את היתרונות של צוהר- העובדה שאין צורך להוציא בנפרד במקום אחר אלא עושים הכל באותה הפגישה, העובדה שכל התקשורת איתם היא דרך המייל ולא צריך להגיע לשם על כל דבר, והכי חשוב שהם עובדים גם בשעות הערב כך שאין הכרח לקחת ימי חופש בשביל לפתוח תיק. כך שבסופושל דבר חלק מאלו שמבינים שזה בדיוק כמו הרבנות לא רואים למה להטריח את עצמם עד ללוד.

אז כן אני מניחה שזה שילוב של חוסר יחסי ציבור, קיום סניף יחיד, ואולי קצת פחד מהלא מוכר.
º
*להוציא בנפרד תעודת רווקות
11/09/13 14:12
50צפיות
אנחנו נסענו מחיפה ללוד!
11/09/13 20:12
314צפיות
לנו יש מזל כי אנחנו עובדים בחברה גדולה שאחד מסניפיה הוא ת"א, וחברים טובים מהעבודה עשו לנו טובה והעידו עבורנו (אחד אפילו הגיע כמה ימים אח"כ).
האמת שתקתקנו את זה ובדרך עוד עברנו בחנות של לבנה זוהרים כדי לקנות קשקושים לרחבה.
אפשר להתנהל מולם במיילים- שזה מאוד נוח, ויש להם יחס אדיב.

לגבי הדרכת כלה - לי דווקא היה מאוד נוח שזה בשעה 21:00, כי אחנו עובדים מבוקר עד ערב. היה נחמד שבן הזוג שלי הגיע איתי, וההדרכה עברה מהר. היא גם דיברה בעיקר על איך הזוגיות נתפסת ביהדות, בלי יותר מדיי חפירות.
אני לא יודעת אם בהכרח ההדרכות של כולן בשעות הערב, כפי שמישהי כתבה כאן.
לגבי הרב- לא חייבים לבחור רב של צוהר. אם יש מישהי שנורא חשוב לה רב מסויים- היא יכולה לתאם איתו עצמאית. אני מודעת לעובדה שרבני צוהר לרוב קלילים ונחמדים ולא לוקחים תשלום (!), ואם לומר את האמת - לא כזה משנה לי מי יהיה הרב שלי.

אני מניחה שלרוב האנשים זה פשוט לא נוח להגיע עד אליהם.
הם יושבים באזור תעשייה בלוד- שזה מקום שהוא לא נגיש מבחינת תחבורה ציבורית למשל.
לנו באמת היה מזל עם העדים, אבל אם לא הייתי מכירה אנשים במרכז- סביר להניח שהייתי פונה לרבנות חיפה.
כי אני יכולה להחליט עבור עצמי שאני לוקחת יום חופש מהעבודה, אבל בגלל שצריך עדים - אני לא יכולה לקבוע את זה בשבילם.

אני חייבת לשאול!
11/09/13 20:59
248צפיות
קניתם אצל לבנה לפני שהכירו אותה מהאח הגדול או אחרי?
º
אחרי (:
11/09/13 21:32
69צפיות
13/09/13 09:24
121צפיות

אמנם אני עוד רחוקה מחתונה, אבל בפורים האחרון, הגעתי ממש במקרה לחנות של לבנה זוהרים, מתוך מחשבה שאולי דברים יהיו אצלה זולים. בפעם הראשונה סתם הצקתי לה עם שאלות על תחפושות והיא לא היתה מי יודע מה סבלנית וחביבה ובפעם השנייה, יומיים לאחר הפעם הראשונה, היא פתאום פיתחה איתי שיחה וגילתה שאני דווקא כן בעניין של לקנות (רק אחרי בהייה ממושכת ולא בשנייה) וכשיצאתי מהחנות עם מלא דברים היא הבטיחה לי שאם אני מתחתנת השנה, היא מביאה לי את הקשקושים לרחבה...מפורים עוד לא עברה שנה ואני מקווה שעד הפורים הבא, היא תיאלץ לקיים את הבטחתה
התחתנתי:)
11/09/13 00:09
550צפיות
היה מרגש, כיפי ועוצמתי הרבה הרבה מעבר למה שדמיינתי..
אני מקווה לעלות קרדיטים בזמן הקרוב (קשה עם 4500 תמונות להתפנות למשהו)...

רציתילהגיד תודה רבה לכולם וכולן..על התמיכה, עזרה וליווי
תודה במיוחד ליעלי, מנגו וsimplicity

בזכותכן הדרך הייתה עוצמתית לא פחות:)

מזל טוב!!!
11/09/13 00:40
81צפיות
איזה כיף לשמוע
ומתוך 4500 תמונות לא יכולת לבחור לנו איזה כמה שגם אנחנו נהנה עד הקרדיטים?!
קדימה לעבודה
º
מזל טוב!
11/09/13 07:13
33צפיות
גם לך מזל טוב
11/09/13 09:17
56צפיות
שמעתי שהיה אירוע מקסים!
תודה!
11/09/13 12:23
64צפיות
את בטח עוד תראי את התמונות לפניי

את סידורי הפרחים ראית?
לא, אל תגזימי..
11/09/13 13:36
63צפיות
את תראי אותן קודם.. אני אחכה בסבלנות לקרדיטים

לא, איך הם היו?
º
מזל טוב!!
11/09/13 07:23
12צפיות
מזל טוב
11/09/13 08:38
60צפיות
איזה כיף שהיה ככה!
אני ממש שמחה להגיד על זה "אמרתי לך"

והיה לי כיף ללוות ולעזור לך במה שיכולתי! העונג כולו שלי.
בדיוק בשביל הדברים האלה אנחנו נמצאות פה, בפורו המדהים הזה (גם שנה אחרי... )

שוב המון המון מזל טוב ושימשיך ככה!

רק משהו אחד קטן...

ק
ר
ד
י
ט
י
ם
!

º
מזל טוב!!
11/09/13 10:26
15צפיות
º
מזל טוב!!!
11/09/13 12:09
12צפיות
מזל טוב מהממת!
11/09/13 12:27
68צפיות
מחכה לקרדיטים בקוצר רוח :)

שיהיו לך חיי נישואים הכי כיפים שיש!
כבר?!?!?
11/09/13 14:19
142צפיות
איך זה קרה כל כך מהר????
מזל טוב מתוקה

מחכה לקפה שלנו , ולקרדיטים כמובן
º
מזל טוב!!
11/09/13 14:59
22צפיות
º
מזל טוב!!
11/09/13 21:02
16צפיות
איזה כיף! מזל טוב!
12/09/13 20:32
24צפיות
שמחה לשמוע שזה היה כל מה שרצית ואפילו יותר.
שיהיו המשך חיים מאושרים!
º
יאאא המון מזל טוב!
12/09/13 21:05
13צפיות
º
מזל טוב איך יש תמונות כל כך מהר?
13/09/13 14:05
23צפיות
º
10/08 עיצוב, פרחים ו- DIY
10/09/13 21:28
22צפיות
º
מחפשים מעצב/ת אירועים בצפון אשמח להמלצות!
10/09/13 09:46
63צפיות
החתונה רק עוד שבוע
10/09/13 19:46
146צפיות
אבל למעצבת שלי קוראים יפה בנטוב והיא גרה בטבעון.
לא נפגשתי איתה, נראה לי מיותר לשלם כסף על העיצוב-האמהות דאגו להכל.
עוד אין לי חוות דעת כי לא ראיתי אותה בפעולה. היא לוקחת 4000 על עיצוב החופה, פרחים על השולחנות ועל הבארים, פרחים בשולחן של סידורי ההושבה וקצת פרחים בשירותים. בנוסף, המחיר כולל זר וסלים לשושבינות.
º
שרשור וכל מיני 10/09
10/09/13 21:27
28צפיות
לגמרי, אבל קשור לצילום אירועים בערך
09/09/13 23:59
362צפיות
כמו שכולם יודעים, יש בתפוז תחרות צילומים, ואשמח אם תעשו לייק ללינק של הצילום שלי
http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-4310539-...

גמר חתימה טובה לכולם!!
עוד אחת לאוסף..
10/09/13 15:55
151צפיות
הצעת נישואין בפריז
11/09/13 19:49
183צפיות
שלום לכולם,

קיבלתי כמה המלצות להצעת נישואין ואהבתי את רעיון גשר האוהבים. הבעיה היא שנראה לי שקצת עמוס ולא בודד מספיק שם. יש למישהו המלצה?

כמו כן, חשבתי גם על גני ורסאי, האם יש מקום מומלץ בעינכם/כן בגנים עצמם?

תודה
º
נסה גם בפורומים של 'למטייל'
11/09/13 20:34
35צפיות
פיז היא אחת הערים הצפופות ביותר בעולם
12/09/13 14:09
114צפיות
יש בה בכל רגע נתון נעל 2 מיליון תושבים ועוד מיליון תיירים.
המקום הכי בודד יהיה החדר שלכם במלון (שגם הוא רוב הסיכויים יהיה קטנטן)
החלום שלי היתה הצעה על מגדל אייפל, אבל בסוף זה לא קרה,
אני דווקא חושבת שהמקומות הגדולים הם הכי טובים (אייפל, שער הנצחון, גשר האוהבים וכדומה)
ככה כל פעם שתראו תמונות או בסרטים תזכרו ששם זה קרה...
תחרות בתפוז לזכייה בסמסונג גלקסי S4 זום
12/09/13 20:17
40צפיות
אני רוצה להסב את תשומת לבכן ולבכם לתחרות חדשה דנדשה בתפוז אשר במסגרתה בכל יום יוכל אחד מהגולשים לזכות במכשיר סמסונג גלקסי S4 זום.
כל מה שצריך לעשות זה לפרסם תמונה באחד מהנושאים של התחרות ובכל יום יבחר זוכה מבין המשתתפים - כאשר ההחלטה נקבעת לפי בחירות הגולשים והחלטה של שופטים מקצועיים.

כולכם מוזמנים להשתתף!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לא בטוחה לאן לשרשר וזקוקה לחוות דעת
14/09/13 13:30
97צפיות
טיזר Save Our Date
היי,

אנו מתכוונים להוציא "טיזר" Save the Date במייל (בתקווה בקרוב) ואני לא ב100% שלמה עם הגרסא האחרונה (מהיכרות שלי עם עצמי, אני מסוגלת להכין 20 גרסאות שונות ודומות ועדיין לא להיות שלמה עם זה... )
על מנת לשמור על הפרטיות הסתרתי את השמות שלנו (השם שלי לא נפוץ במיוחד.. חח)

אז מה דעתכם? הצעות לשיפור / לשימור? (אולי לוותר על התמונה הזו וללכת לכיוון אחר?)
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום