לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.

כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med

כמה דברים לפני שאתם נכנסים:

מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.

לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.

כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.

אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

תרגול סימולציות
29/06/14 19:32
250צפיות
אם מישהו מעוניין לתרגל סימולציות, מחר בשעות הבוקר או צהריים שישלח לי מסר בפרטי.
ניתן להיפגש באוניברסיטת תל אביב
חוויות מרקם
29/06/14 18:33
325צפיות
היי, יש מצב שמישהו ישתף מה היה לו ביום התחנות במרק'ם השנה?:) תודה..
מרכז הערכה בטכניון..
29/06/14 16:37
524צפיות
אשמח אם מישהו שעבר מרכז ההערכה של מור בטכניון יספר לנו קצת על האווירה: האם היו שחקנים, ואם כן, האם המראיינים נכחו בחדר בזמן הסימולציה. תודה מראש.
היו שחקנים, מראיינים בחדר ללא מראה
29/06/14 18:56
606צפיות
יש חדרונים קטנים ודי אטומים לאוויר, עדיין לא קיים ציוד צילום, חדרי הסימולציה (עם השחקנים) גדולים ובנויים כך שהמראיין (הוא רופא, יש רק אחד, תמיד) אמנם בחדר אבל הוא בפינה שלא נמצאת בשדה הראיה שלך בזמן השיחה עם השחקן, איתו את יושבת למול שולחן ומנהלת את השיחה. בראיונות והדיונים (=דילמות) יש חדרונים קטנים יותר שם יושב רופא אחד בלבד. כל ה"חדרוים" האלה נמצאים במתחם גדול בספרייה של הפקולטה לרפואה והם ממוספרים כך שאתה פשוט עובר דלת דלת בלי בעיה ובלי סיבוכים (פחות מ-2 שניות הליכה בין תחנה לתחנה).

בהצלחה!
º
עידו יש סיכוי שתספר מה היה לך?
29/06/14 19:21
285צפיות
היה מאוד סטנדרטי סך הכל, אין משהו מיוחד:
30/06/14 20:31
585צפיות
לא חושב שזה יעזור כי סביר להניח שלא תקבלו את אותן הסיטואציות, בכל אופן:

שני ראיונות אישיים עם רופא/ה (אחד), שתי שאלות בכל ראיון:
1. תאר מקרה שקיבלת שבחים שהרגשת שלא מגיעים לך
2. תאר מצב בו ניצלו אותך
3. תאר מקרה בו התנהגת בצורה ילדותית
4. תאר תכונה שקשה לך לקבל אצל קולגות איתם אתה עובד

שלוש סימולציות עם שחקנים (רופא/ה אחד מתבונן)
1. מורה בבית ספר, יסמין (16) נשאית איידס מעירוי דם כבר חמש שנים מספרת לך ורוצה לבנות מערך שיעור בו תספר לכיתה. אמא שלה מבקשת לדבר איתך בדחיפות, מתנגדת בתוקף.
2. עו"ס בבית כלא, אלי (40) אסיר כבר 9 מתוך 15 שנים, דרס למוות נערה תחת השפעת סמים. השתקם, נגמל וכעת כתוצאה ממהלך של שחרור אסירים המלצת שישוחרר מוקדם. בהתחלה הסכים אבל כעת מתנגד לשחרור ומתבקש לדבר איתך (בשיחה מתברר שהוא מפחד לצאת מהכלא, עבודה משפחה וכו')
3. מנהל מחלקה, דליה רופאה מבריקה מסורה ומצטיינת אבל רופאים ותירים מתלוננים על יחס מתנשא ומזלזל מצידה. מזמין אותה לשיחה.

שלושה דיונים/דילמות:
1. מנהל בי"ס, הורה של תלמיד מאיים על מורה שנותן ציונים נמוכים לבן שלו, המורה מפחד ומבקש להעביר את התלמיד כיתה. לא רוצה לדווח למשטרה. מדברים על זה ומשם משליכים למקומות נוספים (הקשר לעולם הרפואה וכדומה)
2. מנהל בית חולים, צוות טלוויזיה רוצה להפיק תכנית בסגנון "בייבי בום" במחלקת יולדות. מדברים על טיעונים בעד ונגד ומרחיבים את הדיון למקרים נוספים.
3. רופא משפחה, מטופל (לא יודע גילו או מצבו) שאובחן במחלה סופנית, ימות כנראה בחודשים הקרובים, ומצבו צפוי להתדרדר ולא תהיה דרך להקל על סבלו. עם זאת כרגע לא כואב והוא מתפקד. שמע על המתות חסד בשוויץ ומתייעץ איתך. טיעונים קלאסיים של בעד ונגד וכדומה.

מקווה שעזרתי, העצה הכי טובה לדעתי היא להיות רגועים וקרי רוח, זה בולט משמעותית תחת כל הלחץ שבו נמצאים כולם.

בהצלחה!
º
תודה על השיתוף
30/06/14 20:45
108צפיות
º
אני מאוד מעריך את התגובה המושקעת שלך:) תודה
29/06/14 19:58
249צפיות
º
מישהו קיבל תשובה לגבי מעבר לראיון שני ? בב"ש?
29/06/14 14:47
463צפיות
ממ
29/06/14 15:35
476צפיות
עדיין לא, ואת?
לי יש ראיון ראשון רק ביום רביעי הזה.
29/06/14 15:47
352צפיות
ויש גם אנשים גם ביום חמישי למיטב ידיעתי - אז אני מניח שזה משפיע. בטח לקראת הסופ"ש הזה רק יתחילו לשלוח לראיון שני
כן
29/06/14 16:02
406צפיות
המזכירה באותו היום אמרה לי שהחל מה1.7 יעדכנו באתר.
º
נחכה ונראה
29/06/14 16:31
154צפיות
קיבלת זימון לשני?
29/06/14 18:15
185צפיות
התקשרו אליך?
עכשיו ראיתי שרשמת שלא
29/06/14 18:16
185צפיות
סוריי, הפרנויה :)
גם אני עדיין לא
29/06/14 15:53
281צפיות
אם הראיונות הראשונים נמשכים עד (לפחות?) ה3.7, והראיונות השניים מתחילים ב6.7, ולראיונות השניים נבחרים רק הטובים ביותר, אז אני מניחה שההודעות לא תתקבלנה בזמן הקרוב...
עדכון: דיברתי עם מישהו ממדור רישום
29/06/14 16:40
408צפיות
והוא אמר שהוא לא יודע מתי יהיו תשובות, אבל שהן יגיעו רק לאחר שיסיימו לראיין את כל המועמדים, משמע אחרי ה3.7.
יש זמן :)
מדור רישום לא רלוונטי
29/06/14 16:47
365צפיות
יש חפיפה בד"כ בין תחילת הזימונים לראיון השני לבין לאנשים האחרונים שעדיין עושים ראיונות.
º
גם לא
29/06/14 16:31
231צפיות
שותפ/ה לדירה על אוניברסיטת תל אביב (שער רפואה
29/06/14 11:38
524צפיות
מחפשת שותף סטודנט/ית לדירה המושלמת- משופצת מן היסוד ומאובזרת לחלוטין.
3 דקות הליכה מאוניברסיטת תל אביב (שער רפואה)
2 חדרי שינה, סלון ענק, פינת אוכל גדולה, מטבח מהמם, 2 שירותים.
הכל משופץ כמו חדש, ריהוט ואיבזור מלא (פרט לחדר המתפנה).
3 דקות הליכה מהאוניברסיטה (שער רפואה), הליכה מהים, מכולת מתחת לבית. 3000 לשותף (כולל וועד בית), כניסה באוגוסט
בהצלחה לכולם
יש פקולטות לרפואה, ויש פקולטות לרפואה
29/06/14 20:16
448צפיות
יש דירות, ויש דירות.
יש שותפות ויש שותפות.

אבל, אין דילמות:
מדובר בשילוש הקדוש- הפקולטה הכי פרו-סטודנטית*, הדירה הכי מושקעת והשותפה המושלמת.
אין לכם מה להתלבט!

*יתרון מייצג אחד..
3000...?
29/06/14 20:18
384צפיות
זה המון אפילו בשביל מרכז ת"א.. ולא משנה כמה הדירה מטורפת..
תלוי במה מחפשים
30/06/14 10:25
284צפיות
נכון שזה לא זול אך מי שמחפש דירה חדשה, גדולה, קרובה לאוניברסיטה ורק 2 שותפים- אלו המחירים (ראיתי המון דירות 2 4847שותפים במצב מוזנח  ובאותם מחירים)
וזוהי בהחלט הדירה המושלמת ל-2 שותפים
לא מסכימה איתך בכלל
30/06/14 14:26
228צפיות
ואני ממליצה למי שקורא פה את ההודעה ושוקל את הדירה שלך שיבדוק טוב טוב מה המחירים בשוק, כי גם בשביל דירה חדשה עם 2 שותפים זה מוגזם וגרידי לדעתי (לא שזה אשמתך, כן? זה בעל הדירה שחוצפן)
הכנה למסר
29/06/14 10:33
169צפיות
שלום
האם מישהו מכיר אנשים שנותנים שיעורי הכנה עבור הסימולוציות במרכז מסר?
תודה
שחזור מרק״ם מ-2013
29/06/14 09:58
739צפיות
אחרי שעשיתי את הבחינה לפני שנה רשמתי את מה שהיה זכור לי בפלאפון. אני משתף את זה כפי שרשמתי אותו אם יעזור. בהצלחה.

חדר 3: (ראיון אישי)
מראיי
–עבודה בצוות לעומת עבודת יחיד
יתרונות וחסרונות
מקרה בו עבדת בצוות
איך זה בא לידי ביטוי ברפואה?
מה היית מעדיף?

חדר 4: (משחק תפקידים)
מראיינת
אתה מחנך כיתה י״א. רוני הוא תלמיד אצלך, ויש לו קשיים בלימודים אך הוא מקבל עזרה ומנסה להשתפר. בחודשים האחרונים הבחנת שהוא נעדר הרבה מביה״ס. כשפנית אליו לברר את העניין, הוא אמר לך שלמשפחתו יש קשיים כלכליים במסעדה שהם מנהלים, ושבני משפחתו לוחצים עליו לעבוד איתם במקום ללכת לביה״ס. אתה מדבר עם אמו של רוני בנושא.

חדר 5: (ראיון אישי)
מראיין (הכי נחמד)
–ספר לי על מקרה שבו ידעת על משהו, ורצית מאוד לשתף אחרים בו אך התבקשת לשמור את זה כסוד.
–ספר לי על מקרה שציפית משהו מאחרים אך הם אכזבו אותך
–ספר לי על מקרה בו לאחרים היו ציפיות ממך אך אתה אכזבת אותם (תם הזמן ולא הספקתי לענות על שאלה זו)

חדר 6: (היה כתוב שזה דיון בסוגיה רפואית –אני בטוח– אך כשנכנסתי המראיינת אמרה שנעשהה משחק תפקידים)
מראיינת
אתה רופא משפחה. רינה היא אישה בת 70 והיא מטופלת אצלך מזה 30 שנה. בעלה של רינה מטופל אצל אורטופד באותה מרפאה בה אתה עובד. רינה סיפרה לך שבעלה מתלונן מהיחס של האורטופד, והוא טוען שהרופא מזלזל בו ולא מתייחס ברצינות לבדיקות שבעלה מבקש. בעלה של רינה לא רוצה לעבור ״פתאום״ לרופא אחר כי גם הוא היה מטופל אצל האורטופד שנים רבות, והוא מסרב להתלונן לאורטופד ההוא מתוך פחד או משהו.

חדר 7: (ראיון אישי)
מראיינת
–ספר על מקרה שבו הרגשת חסר אונים
–ספר על מקרה שבו שתקת ולא הבעת את דעתך בנושא כלשהו למרות שרצית לעשות את זה
(המראיינת הייתה הכי קשוחה מבין שמונתם. היא לפעמים קטעה אותי כשדיברתי ושאלה הרבה שאלות נוספות על הרגשתי בנוגע למקרה הראשון. אחרי שהכריזו שתם הזמן הייתי באמצע משפט והיא אמרה לי להמשיך אם רציתי.)

חדר 8: (משחק תפקידים)
מראיין
חבר שלך לומד באוניברסיטה יוקרתית מאוד בארה״ב, והוא עומד לסיים שנה ראשונה. אמו של חברך (בת 83) חולה במחלה סופנית, וידוע לך שנשארו לה רק כמה חודשים לחיות. במהלך ביקור באמו של חברך (שמה היה כתוב אך שכחתי אותו), היא אמרה שהיא מאוד משתוקקת לבנה והביעה את הרצון לראות אותו. חברך לא יכול לבוא לארץ ולבקר באמו כי יש לו עכשיו תקופת מבחנים עמוסה והוא יצטרך לחזור על שנה זו אם יחמיץ את המבחנים. אתה נוסע הרבה לארצות הברית ובמהלך נסיעה אחת כזו אתה ניגש לחברך בכדי לדבר איתו בנושא.

חדר 1: (דיון בסוגייה רפואית)
מראיינת
אתה רופא טיפולי פוריות (*הסבר על טיפולי פוריות*). יש לך מטופלת בשם X, היא בת 38 ויש לה שתי ילדות. X מעוניינת בקבלת טיפולי פוריות, אך אתה יודע שהיא חולה במחלה כרונית והטיפולים יזיקו לה, והם אפילו עלולים לגרום למותה. היא בכל זאת מתעקשת שתקבל את הטיפולים למרות שהיא אכן מבינה את ההשלכות שלהן ומבינה שקיימת סכנת חיים.
(המראיינת שאלה אותי אם הבנתי והיא בכל זאת קראה לי את נתוני הסוגיה שוב.)

חדר 2: (משחק תפקידים) / תחנה אחרונה
מראיין
אתה רופא משפחה. יש לך מטופל בן 80-ומשהו והוא סובל מדיכאון. המטופל מסרב בתקיפות לקבל תרופות נגד דיכאון, והוא אומר שאינו ״משוגע״. בנו של מטופל זה, שהוא גם מטופל אצלך, ניגש אליך ומבקש לתת לאביו תרופות לדיכאון אך הוא יגיד לאביו שאלו תרופות ללחץ דם (האב אכן יש לו לחץ דם).
מרקם 2013
29/06/14 20:49
392צפיות
תודה רבה!
דברים שאני זוכרת משנה שעברה:
1. סימולציה- את רופאה וחבר קרוב שלך חולה בסרטן. את מגלה כי החליט להפסיק עם הטיפול הקונבנציונלי, ולקבל טיפול אלטרנטיבי בלבד. את מגיעה לדבר איתו.
2. סימולציה- את מנהלת בית ספר ואחד המורים מבקש לדבר איתך משום שהוא מעוניין להעיף מבית הספר תלמיד שהשפיל אותו בפומבי.
3. ראיון אישי- תארי מקרה שרגשת מושפלת? איך הרגשת, מה עשית?
4. ראיון אישי- תארי חילוקי דעות שהיו לך עם הממונה עליך בעבודה
5. דילמה- בנוגע לתרומת איברים, גלש לשיחה על כרטיס אדי לכולם (היה בדיבור שנה שעברה בזמן הזה)
6. דילמה- נערה המטופלת אצלך בתור רופא המשפחה שלה מספרת שהיא חוששת שהיא בהריון ומסכימה לעשות את הבדיקה רק אם תבטיח לא לספר להוריה (מטופלים אצלך גם כן)
זה מה שאני זוכרת...
בהצלחה
מה שאני זוכרת
30/06/14 20:04
224צפיות
- ריאיון אישי: תאר מקרה שהתאכזבת מעצמך.
- סימולציה: חבר מספר לך שבמהלך נהיגה בחור הומלס קפץ מול הרכב שלו ונהרג. החבר נסע משם מבלי להזעיק עזרה או משהו. בסיטואציה אתה נפגש עם החבר, אני חושבת שהייתה גם התייחסות לעניין של לשכנע אותו ללכת או לא ללכת למשטרה עם העניין.
- סימולציה: אתה סגן מנהל בבית ספר בו יש מנהל חדש שהחליט על נוהל אכיפה חדש של נהלים (לא זוכרת איזה בדיוק בדיוק) והוא אוכף אותו גם על התלמידים וגם על המורים. מאז שהעניין התחיל יש ירידה כללית במצב הרוח ובמורל גם של התלמידים וגם של המורים. אתה נכנס לדבר איתו על כך.
- דיון: האם לשים בבידוד בחור סודני המגיע למיון מסיבה כלשהי (פציעה, מחלה...), אם אתה יודע שיש מחלה מדבקת ששכיחה בקרב אנשים ממוצא זה.

זה לא הרבה, ויכול להיות שיש אי דיוקים קטנים.. זה כל מה שאני זוכרת.
דחוףף- ראיונות רפוא"ש !!
29/06/14 08:19
365צפיות
מי שכבר עשה ראיון בעבר/ השנה
ויכול לספר מה קורה שם ואם יש דברים מסוימים שצריך ללמוד
ואם למישהו יש חומר שהוא יכול לשתף
זה יהיה מעולה
תודה !
º
????
29/06/14 10:57
146צפיות
כן
29/06/14 14:16
163צפיות
אם הבנתי נכון את השאלה, את מתכוונת לראיונות ברפואת שיניים בעברית ?
º
כן ראיונות רפוא"ש בעברית
29/06/14 14:25
119צפיות
אז ככה
29/06/14 15:34
154צפיות
מדובר בשלוש ראיונות, בכל חדר שני אנשים.
לי בחדר הראשון היו רופאת שיניים+פסיכולוגית, בחדר השני והשלישי רופא שינים+פסיכולוג.
סה"כ יש לך 10 דק' בכל חדר, ממש מעט זמן. השאלות בכל חדר חזרו על עצמן, כאילו אין להם מה לשאול. השאלות היו סביב השאלון שמילאת, בעיקר על דברים שכתבת שם ומדי פעם מישהו ביקש שתביאי עוד מקרה, אחר ממה שציינת בשאלון, לגבי אירוע כלשהו בחיים שלך.
אני זוכרת רק רופא שיניים אחד מלחיץ, שגם שאל למה להתאמץ כל כך ללמוד בארץ ולא בחו"ל. בכללי הם רגועים ונראה שפשוט אין להם כוח להיות שם. תהיי גם מוכנה לשאלה למה רפואת שיניים ולא רפואה...
שיהיה בהצלחה
אוקיי, והאם שואלים שאלות ידע ברפואת שיניים?
29/06/14 15:37
126צפיות
כי יצא לי לשמוע פעם שכן.. ואין לי מושג למה התכוונו בזה.

זה נשמע ממש אחלה, תודה רבה
אני גם שמעתי שכן
29/06/14 15:40
132צפיות
אבל אישית לא שאלו אותי ואני לא רואה סיבות שישאלו כי אין לי מושג ולא חצי מושג בזה והם יודעים שלא לומדים את זה בתיכון.
אולי תפלי על אחד שחי בסרט וישאל אותך. במקרה הזה תחליפי נושא :)
º
חח אוקיי, תודה רבה שיהיה לנו בהצלחה :)
29/06/14 15:42
50צפיות
עזרה
29/06/14 07:58
281צפיות
איך מגיעים מתחנה מרכזית ירושלים ל"מלון יהודה" איפה שעושים את הראיונות ?
שתי אופציות
29/06/14 09:50
146צפיות
1.
לקחת רכבת קלה מהתחנה המרכזית לכיוון הר הרצל, ולרדת בתחנת "יפה נוף". משם לקחת קו 33 ולבקש מהנהג שאתה צריך להגיע לדרך חיים קוליץ/בי"ס למדעים ואומנויות. יורד שם.

2.
לקחת רכבת קלה מהתחנה המרכזית לכיוון חיל האוויר, ולרדת בתחנת "הדוידקה". משם לקחת קו 19 או 17 לאותו מקום.

זה מה שאני מכירה... אם מישהו יודע יותר טוב מוזמן לתקן!
בהצלחה.
קיבלתי עכשיו דחייה מבן גוריון רק על הממוחשב
29/06/14 02:09
758צפיות
אז אחרי תקופה לא פשוטה, של המון עבודה להגעה לסכם הגבוה, קיבלתי דחייה אחרי חודש של המתנה, של בטן מתהפכת ולב נופל לתחתונים
אין לי בעיה עם הדחייה, פשוט הייתי שמחה אם לפחות היו נותנים לי טיפת כבוד ולפחות פוגשים אותי, מרגישים אותי ושומעים מה שיש לי להגיד.

בהצלחה לכל המועמדים והלוואי שכולם יכלו להתקבל או לפחות לקבל את הצ'אנס להתחיל ללמוד ולבחון את המקצוע תוך כדי..
Dark Wings, Dark Words
29/06/14 08:55
678צפיות
אני מצטער לשמוע ובהחלט מבין את ההרגשה שהם היו אמורים לפחות לפגוש אותך פעם לפני ההחלטה.

גם אני נדחיתי שם עכשיו. אני יודע שזה אולי נראה שאני מדבר מתוך תסכול ומרירות, אבל לדעתי הבחינה הממוחשבת (לבד) לא מדד טוב. חשבתי לעצמי כך גם לפני שאראה את ההחלטה. ולמרות זה, ב-07/05 יצאתי מהבחינה עם הרגשה לא רעה ולא ציפיתי לדחיה ישירות. (יכול להיות שהם לקחו בחשבון את ההמלצות וקורות החיים? או שהמסמכים האלה רלוונטיים רק לזימון לממוחשב?)
אבל מצד שני יכול להיות שבאמת פספנו את המטרה של הבחינה, ושבגלל הלחץ לא שמנו לב מספיק לתשובות ופספסנו משהו.
בכל מקרה, אי אפשר לשנות את זה וצריך להתרכז במה שכן אפשר לשנות.

את נרשמת במקומות אחרים? יש לך מו״ר או מרק״ם בקרוב?
לצערי הסכם שלי הספיק רק לבאר שבע
29/06/14 11:17
441צפיות
התקבלתי לפראג ואיטליה, נמצאת בצומת קשה, רוצה ללמוד בארץ נורא אבל כנראה שאצטרך לוותר
º
שלחתי לך מסר :)
29/06/14 11:47
258צפיות
לא נורא
29/06/14 13:52
329צפיות
שמעתי דברים טובים על איטליה ואני יודע מכמה אנשים שהלימודים שם יוקרתיים ושלא קל להתקבל. אז כנראה שעשית משהו בסדר בכל זאת, כל הכבוד.

אני יודע שקשה לוותר על מטרה חשובה ואת נשמעת עצובה מהדבר. אבל מי יודע מה מחכה לך באיטליה או פראג? זה עולם אחר לגמרי ואולי שם את תמצאי דברים חיוביים שעדיין לא חשבת עליהם, בין אם הם קשורים לרפואה או לא. אולי תפגשי אנשים מעניינים ומרתקים שיעשו את החוויה סבבה גם אם היא לא בארץ. מי יודע...

העיקר שזה לא הסוף. בהצלחה :)
º
תודה רבה, חיממת את הלב:)
29/06/14 22:41
58צפיות
ממש הצטערתי לקרוא ijoke. מאד עזרת לי ורק בגלל
29/06/14 12:49
408צפיות
העובדה הזו, שאתה מבין היחידים (כאן ובכלל) שמוכנים לעזור ל"מתחרה" שלך, הם היו צריכים לקבל אותך!
תודה רבה
29/06/14 13:56
250צפיות
ובהצלחה בראיון השני
שקלת לערער?
29/06/14 12:52
359צפיות
אני מכירה אנשים שלא עברו את הסכם בהתחלה, אבל שלחו מכתבים והסבירו למה מגיע להם וכאלה וקיבלו זימון לממוחשב. אז אמנם זה שלב אחד לפני, אבל שווה לנסות אם עבדת כלכך קשה בשביל זה!
את במקרה יודעת
29/06/14 16:25
294צפיות
למי הם בדיוק שלחו את הערעור? מדור רישום? הפקולטה עצמה? כתובת?

תודה
º
לפקולטה עצמה ממה שאני זוכרת
30/06/14 19:52
38צפיות
º
משי לר קבל זימון מבאר שבע יש מצב שיקבל עוד?
28/06/14 17:33
286צפיות
ספרי לימוד לרפואת שיניים
28/06/14 17:18
111צפיות
אני סטודנט לרפואת שיניים בחו"ל ומחפש המון זמן את ספרי הלימוד בעברית . היכן אוכל לקנות באופן פרטי את ספרי הלימוד בעברית של לימודי רפואת שיניים בישראל? חיפשתי בכל מקום באינטרנט ולא מצאתי.
מכינות קדם רפואיות- הונגריה / צ'כיה
28/06/14 16:28
131צפיות
הבנתי שחלק מהוניברסיטאות בהונגריה מפעילות מכינות מטעמן בהן לומדים במשך מספר חודשים את החומר הנדרש למבחני הכניסה.
מישהו מכיר באופן אישי / שמע מחבר על אחת המכינות האלו? האם הן רציניות או סתם נועדו להוציא כסף מהמועמד? מה אחוז המועמדים שלמדו באותן מכינות ועברו את מבחני הכניסה? וכיצד ניתן להירשם אליהן?
בנוסף, האם מישהו יודע אם ישנן מכינות בסגנון באוניברסיטת צ'ארלס בפראג?

תודה מראש לעונים!
ראיון בב"ש
28/06/14 15:06
880צפיות
היי חברים,
מישהו היה בראיון ויכול לשתף בשאלות שנשאל ובאווירה והתרשמות כללית?
אשמח לקבל טיפים ונקודות למחשבה.

תודה :)
אווירה מאוד נעימה ונוחה
29/06/14 09:23
465צפיות
הראיון שלי היה שעה וחצי וכולו היה עליי ז"א שאלות מאוד אישיות שאין לי טעם לפרט אותן כאן.
בהצלחה(:
ראיון
30/06/14 00:35
456צפיות
לא דיברו איתי בכלל על דברים שכתבתי בקורות חיים או שכתבו הממליצים. כמעט ולא שאלו שאלות אישיות אלא בעיקר איך הייתי פועלת בסיטואציה כזו או אחרת... אפילו כשכבר שאלו אותי על משהו שעשיתי בעבר וציינתי משהו שדומה לדבר שציינתי בקורות חיים הפסיקו אותי באמצע.
סך הכל המראיינים היו נחמדים אבל כן נשאלו שאלות קשות.
חלק מהשאלות: לציין שלוש תכונות חיוביות, ספר שהשפיע עלי, תכונה שלילית, למה רפואה, והאם יש מקום לרופא לשקר
בהצלחה!!!
שיחזור מס"ר 2014
28/06/14 14:37
554צפיות
אולי אלה שכבר עשו מס"ר השנה יהיו נחמדים ויספרו מה עברו? מועמדים ל-6 כבר התחילו את זה נכון? :)
º
אני לא מבינה למה אין שיתוף פעולה השנה..
28/06/14 21:07
259צפיות
לפי מה שכתוב באתר של המרכז הארצי
28/06/14 21:22
380צפיות
רק הראיונות של המרק"ם התחילו השבוע.
מו"ר בטכניון מתחיל מחר 29.6, ומס"ר מתחיל מחרתיים.
שלב השאלון הביוגרפי היה אתמול- מוכנה לפרט!
28/06/14 23:47
249צפיות

ממילא מי שמתאים- יתקבל ומי שלא - לא. בתי עשתה אמש את שלב השאלון הביוגרפי ( מו״ר). אם יש שאלות, יותר מנשמח להשיב .
כן, השנה יש קצת פחות שיתוף . אבל זה מובן.
28/06/14 22:54
378צפיות
הרבה אנשים נאבקים על אותם מקומות.
טוב, כנראה שאני לא תחרותית מספיק..
28/06/14 23:08
368צפיות
לא נורא ! יש מספיק שחזורים משנים קודמות אני מאמינה שיהיה בסדר :)

אגב,
הבנתי שאתה לומד בבן גוריון--> איך הם מודיעים על ראיון שני?(טלפון/אתר)
דבר נוסף- עד מתי הם יכולים להודיע על קבלה לאנשים שברשימת המתנה?
דרך האתר קיבלתי את הזימון לראיון השני
29/06/14 00:55
297צפיות
התוכן בקישור של הראיון הראשון השתנה אבל לא הייתה הודעה מיוחדת באיזור האישי שאמרה שזה השתנה, צריך כל הזמן להכנס ולבדוק.
º
אחלה, תודה (:
29/06/14 01:04
105צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום