לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הפורום הינו פורום תמיכה לחולי טיניטוס, וורטיגו וסחרחורות למינהן,ומחלת מנייר. זהו המקום להבעת רגשות,שאלות חששות ומתן סיוע ותמיכה עד כמה שניתן.
הפורום נועד עבור חולים הנלחמים במחלות המוזכרית לעיל ולהביא לידיעת החולים כי יש מרפא למחלתם ואין סיבה להתייאש ולסבול.
אני מבקשת מחברי הפורום לכבד איש את רעהו ולשמור על תרבות דיבור נאותה.
בהצלחה לכל החברים שמעוניינים לכתוב ולעזור לאחרים.
זהבה שחם, מנהלת הפורום.

אי יציבות
20/05/06 17:26
51צפיות
שלום רב
מזה כ-שנתיים אני סובל מתחושה של אי יציבות ( דיזינס ) , לאחרונה התופעה מחריפה ומקשה על חיי היום יום , ביצעתי בדיקות דם B12- תקינות , ברה + שמיעה - תקינות , השבוע אני עושה ENG באסף הרופא , לאחרונה הסחרחורות - אי יציבות - הרגשה שאני מתנדנד ימינה ושמאלה משלבת גם לחץ באחורי הראש , אני לא מסוגל לשבת על כסא שמתנדנד כי זה מגביר את התחושה של חוסר היציבות , כיצד ניתן להיפטר מהדבר הזה !!!!!
ברוך הבא לפורום aviviis
21/05/06 06:55
26צפיות
לפי התאור שלך אתה סובל מוורטיגו.תעשה את ה- ENG אני מקווה שהוא יהיה תקין. האם עשו לך בדיקות B1B6 והומצסאין?
יש לזה טיפול ואפשר לצאת מזה.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
בדיקות B1B6
21/05/06 20:57
22צפיות
ראשית תודה רבה לך על התשובה המהירה , לגביי הבדיקות  B1B6 והומצסאין לא ביצעו לי אותם האם הם מצביעות על משהו ?
תודה
מחסור ב- B1 B6 והומצסטהין
22/05/06 05:49
27צפיות
גורמים לסחרחורת ואובדן שיווי משקל.
אנא עדכן אותי לגבי תוצאות ה-ENG /
בהצלחה בבדיקה.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
תשובות של ENG
12/06/06 21:22
69צפיות
זהבה שלום
היום הייתי אצל רופא אאג שבדק את התשובות של ENG הוא אמר לי כי הגורם לסחרחורות : חולשה קלורית קלה (25% ) של מבוך ימין ושלח אותי לפיזיוטרפיה לחיזוק מנגנוני קומפנסציה , הוא ציין שתוך חודש מצבי אמור להשתפר .
האם שמעת על הדברים הנ"ל ? הבנתי שהמצב לא יחזור להיות 100 אחוז אולם המצב יהיה סביל .
תעשי את הפיזיותרפיה ותראי אם זה
12/06/06 22:01
33צפיות
עוזר.אם לאחר מספר טיפולים תרגישי שיפור במצבך סימןשזה הטיפול.
במידה ותהיה החמרה לאחר הפיזיותרפיה יש לשקול בירור נוסף.
בהצלחה
זהבה שחם
תודה לך
18/06/06 19:38
15צפיות
כמובן שאעדכן בהמשך
שלום לכולם ! העיקר הבריאות
20/05/06 05:00
26צפיות
שלום לכולם !

אני רונן , בן 25 סובל מטינטון וירידה בשמיעה כבר 4 שנים , קצת יותר צעיר מרוב האנשים שסובלים מזה ,אבל אני מדביק את הקצב מהר.

לא הכרתי את הפורם הזה קודם ושמחתי לראות שהוא קיים. בעיקר בשביל התמיכה. אני יכול לכתוב ספר על הסבל שזה גורם לי אבל כך גם כל מי שסובל מזה ! מנסה להשאר עסוק , מנסה להתרגל, זה תהליך ויש עליות וירדות.

השתמשתי במכשיר הטינקס, האוזניות האלקטרו מגנטיות או משהו, לא יכול להגיד שזה עזר לי, תמיד חשבתי שנגמרו הסוללות או שאני לא משתמש בו נכון, אבל הכל היה תקין. ואני מחכה להמצאה הבאה...

אני אופטימי ומנסה לטבל את מצבי בהומור.מקווה שלא אצטרך לחיות כך כל חיי ועד מקווה שהמצב לא יחמיר.

תודה על האוזן הקשבת (הומור שחור)

רונן
ברוך הבא לפורום רונן
20/05/06 06:50
9צפיות
שלו רונן,
צר לי לשמוע על הסבל הרב שאתה עובר. ואתה כל כך צעיר.
אני מקווה שאתה מטופל גם בתרופות.
הומור היא תרופה טובה לבריאות. חשוב שלא תהיה במקומות רועשים כמו פאבים ודיסקוטקים שם עוצמת הרעש  גבוהה מאד.
הכי חשוב שתדע שיש לזה טיפול ואפשר להחלים מזה. יש טיפול ב-TRT יש טיפול תרופתי כמו אגיסארק או סטונרון, ויש טיפול תרופתי אחר.
חושב שתהיה מטופל אצל רופא א.א.ג. שהוא מוחה לטינטון, או אצל רופא שהוא מומח לטיניטוס וסחרחורת.
חשוה שתהיה מטופל כדי שהמצב לא יחמיר,למנוע סבל מיותר ושאיכות חייך תהיה טובה ונטות חרדות.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
ברוך הבא למועדון
20/05/06 11:45
12צפיות
הי רונן
תתרווח בכורסא שב בנחת כי אתה יוצא למסע אין סופי של סבל מתמשך ומתגבר של טינטון כנס לגוגל וכתוב tinnitus ותגיע לים של תכנים פורומים עמותות בכל העולם אוסטרליה בריטניה אמריקה קנדה שנותנים טיפים איך להקל על הטינטון ולחיות עימו יד ביד ושהוא חלק מחייך יש בארץ 2 רופאים המטפלים בטינטון לפחות מתימרים לטפל ולעזור אחת בשיטה של trt והשני בטיפול של תרופות ותזונה מתאימה אם יש לך הרבה כסף מיותר ואמונה לך על זה אולי זה יעזור מה שעוזר לי בעיקר זה תרופות נגד דיכאון שמרגיעות את מע' העצבים המרכזית תרופות כמו קסאנקס קלונקס שגם משרות שינה וגם מטפלות בחרדות הנילוות לטינטון.
הכי חשוב לשמור על האוזניים שים אטמים בכל מקום שאתה הולך אליו ותימנע ממוסיקה רועשת אפילו שים אטמים כשאתה הולך ברחוב כדי לשמור מרעש מכוניות כל גירוי הקוסטי חזק יחמיר את המצב אפילו הורדת המים באסלה חשבת פעם כמה רעש זה מיצר
אני בטח לא מחדש לך הרבה כי אתה כבר 4 שנים עם הטינטון ואני רק שנה אבל הסבל הוא אותו הסבל

רק בריאות ושקט
היי רונן
23/05/06 19:05
9צפיות
סוף סוף יש מישהו יותר צעיר ממני:)
אני בן 28 עם שנתיים של טיניטוס לא קל.
גם אני בהתחלה ניסיתי לחפש כל מיני טיפולים שונים להעלמת הסימפטום, אבל מחקירת העניין הם נראים כלא יעילים.
ניסיתי טיפול קונגטיבי התנהגותי, אבל זה לא כל כך עוזר.
כתבתי כאן מאמר מתמצת. תקרא אבל אני בטוח שאתה מכיר.
תאמינו לי, שאם יהיה טיפול יעיל נגד טיניטוס, השמועה תתפשט בעולם תוך שעות ספורות.
בנתיים צריך להתרגל. להתעלם . להתעסק בדברים ומידי פעם להיעזר בכדורי הרגעה.
גם אני סובלת מטינטון..
23/05/06 22:40
16צפיות
אההההההההההה נמאס כבר!
לפחות 3 שנים כבר..
רציתי לשאול אם כל הבדיקות יוצאות לי תקינות האוזניים תקינות , הראש

עשיתי ct   mri  bera  , בדיקות דם הכל! והכל תקין  אז ממה זה יכול להיות?
ברוכה הבאהלפורום sadju
23/05/06 22:55
13צפיות
אני שמחה שכל הבדיקו שלך תקינות. אך למרות זאת את עדיין סובלת מטינטון.
יש לך פגיעה עצבית בעצב מספר 8 וזה גורם לך לצלולים באזניים.
ישנה תרופה המקלה על הטינטון שנקראת אגיסרק או בטהיסטין. התרופה ניתנת לחולי מניר הסובלים מסחרחורת וטינטון.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
אפה זה עצב מס' 8?
23/05/06 23:06
12צפיות
איך רואים עם באמת יש לי פגיעה בעצב? מציק לי כל האזור ליד האוזן השמאלית אבל לא מוצאים בעיה..  יכול להיות שזה גם קשור בלב? יש לי mvp

כמו רישרוש בלב..
שרק גילו לי לא מזמן..
מכוון שיש לי טינטון , אבל אני מרגישה גם תנועה פנימית עדינה גם עם הרעש? וגם לפעמים נרדם לי הראש  קצת... בצד שמציק לי כמו שנרדמת הרגל..
כל זה נשמע מאוד מוזר נכון?
ועוד שאלה..
23/05/06 23:09
8צפיות
אני מעדיפה לא לקחת תרופות.. אם לא לוקחים זה מחמיר?
כאן הבעיה!
23/05/06 23:58
14צפיות
עד היום לא גילו את מקור הרעש ולכן לא מצליחים למצוא טיפול בהתאם
º
נכון, אז?
24/05/06 00:16
3צפיות
ניהיה בקשר לגבי תרופה לטינטון :)
24/05/06 01:14
15צפיות
שלום לכולכם !

דבר ראשון תודה על התגובות התומכות, זה מאוד חשוב לי וגם כנראה הדבר הכי מועיל שאפשר לקבל במצבי.

הסיפור שלי דומה לכל הסיפורים האחרים, אחרי לילה של מועדון הציפצופים התחילו , אותם ציפצופים שבדרך כלל היו נעלמים בבוקר למחרת, לא נעלמו יותר וגם לא יעלמו. לא הכרתי את התופעה וכל רופאי א.א.ג שביקרתי אמרו לי אותו דבר : " אין מה לעשות , צריך לחיות עם זה ו...תמצא כלה ותתחתן מהר"

חקרתי את הענין עד כמה שיכולתי (בעיקר באינטרנט) ושמתי לב שככל שאני מתעסק עם זה המצב רק מחמיר. ניסתי את מכשיר הטינקס ,אבל היה נראה לי מוזר שאם באמת המכשיר הזה הוא התשובה לטינטון הייתי שומע עליו קודם.

אני מסתובב עם אטמי אוזנים בכיסים ומאוד קשה לי במקומות רועשים אפילו עם קצת רעש ,דבר שגורם להתנתק מהסביבה די מהר ולהראות כמנוכר.

הלואי והייתי מודה לסכנה הזאת קודם, לא הייתי נותן לעצמי להכנס למועדון בלי אטמי אוזניים.עכשיו כל הסובבים אותי מכירים את הסכנות אחרי שהטפתי להם כמו מסיונר.

אולי אני אנסה טיפול אחר מעלו שהצעתם לי. כרגע אני רק מקווה שהמצב לא יחמיר.

עכשיו אני חי עם זה. מנסה להתרגל ובעיקר לא לשים לב.

תודה לכולכם !
רק בריאות !
היי זהבה - סחרחורתתתתתת.....
19/05/06 18:21
13צפיות
היי ,
אני בן 45 ולפני חודש החלו סחרחורות (ללא בחילה) שבהם  אחזתי בקירות לא ליפול .
לאחר מס' ימים הסחרחורת פחתה אבל עדיין אני משייט במשך כחודש ולא מצליח לחזור לעצמי.
בצעתי מס' בדיקות : c.t ראש ,בדיקת שמיעה, נשלחתי לbera (עדין לא בצעתי) בדיקות הדם הסטנדרטיות ולחץ הדם יצאו תקינות כמו כן הבדיקות האחרות .
מהי בדיקת ה bera שאני עומד לעבור?
לקחתי גם את התרופות : אגיסרק וסרונרון אשר לא הועילו ולכן הפסקתי.
הבנתי מהפורום שאין לפרסם רופאים מתמחים , אבל שמו של רופא מסויים מופיע שוב ושוב כיצד אפשר לקבל יותר פרטים עליו והיכן מקבל חולים?
הבנתי שאפשר לשוחח עם זהבה במסר אישי (מה זה? וכיצד?)
אני כבר בלחץ , מעולם לא סבלתי מסחרחורת וכדו'.. יום אחד פתאום נחת עלי הדבר.
זהבה, או החברה בפורום מה ניתן לעשות ? כדי להחלים במהרה בימינו?
תודה מראש
חיים (המיואש)
ברוך הבא לפורום pinkic
19/05/06 20:28
5צפיות
שלום חיים,
האם נוסך לסחרחורת יש אובדן שיווי משקל? האם יש כאבים באוזן?
מה הייתה אבחנתו של רופא א.א.ג.? הםא ראה אותך נוירולוג.
מתחת לתגובה יש מסר אישי מקליקים עליו ואז נפתח חלון. במסר אישי אתה כותב דברים אישיים, המלצות על רופאים,. זה רק בינך לבין הכותב ואיש אינו רואה את זולתכם.
אני מבינה שעת אתה ללא תרופות,האם יש ירידה בשמיעה? האם יש לך טינטון צלצולים,רעשים באוזן?
תעשה את כל הבדיקות שנתן לך הרופא. חשוב מאד שהרופא יאבחן מה יש לך
ובהתאם לכך תקבל טיפול.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
תודה
20/05/06 09:02
3צפיות
לזהבה
תודה על המידע
חיים
הטינטון שלא מרפה
19/05/06 13:21
27צפיות
קמתי בבוקר לאחר שנת לילה עם כדורים אך הטינטון לא עוזב לא מרפה האם יש תיקווה ,רפואה מזור לצרה הזו?
ברוך בואך לפורום
19/05/06 18:16
13צפיות
שלום רב ,
יש טיפול לטיניטוס.
טיפול ב-TRT טיפול בתרופות כמו:אגיסארק.
יש טיפול תרופתי גם לחרדות שמהם סובלים וחלי טיהיטוס.
הטיפול ניתן ע"י רופא א.א.ג. או רופא המוחה לטינטוס וסחרחורת.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
אגיסארק לא עוזר לטיפול בטיניטוס!
23/05/06 18:46
22צפיות
התרופה מתאימה לחולי מנייאר
התרופה אגיסרק
23/05/06 23:03
18צפיות
שלום אבי,
אגיסרק היא תרופה שניתנת לחולי מניר הסובלים מטינטון ומסחרחורת.
התרופה מקלה על הטינטון וגם על הסחרחורת.
כל טוב,
זהבה שחם
גם אני איתך...
23/05/06 18:53
9צפיות
כל יום קם בבוקר עם הרעש + בחילות.
קשה לי להגיד את זה, אבל מתרגלים.
הפתרון הכי טוב בנתיים הוא להעסיק את עצמך.
כבר לא מחכה לתרופה. חי עם זה. בקושי, אבל חי.
מידי פעם שקשה במיוחד, לוקח צ'ופר. כדור הרגעה קלונקס. מברך את מי שהמציא את התרופה. משתדל למעט את נטילת התרופה למניעת ירידת השפעה.
טיניטוס זה רק צד אחד. יש עוד שני דברים לא קלים והם היפר-אקוזיס וכאבים באוזניים. עם כל אחד מהם מתמודדים בנפרד.

יום טוב ושקט!
סופ"ש בתפוזאנשים
19/05/06 12:26
1צפיות
הדוגמן המצליח מייקל לואיס יתארח מחר בשעה 20:00 בפורום דוגמנות.
שרשרו לו כבר עכשיו את שאלותיכם בנוגע לעולם הזוהר ולאור הזרקורים:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

ד"ר אורי שוורצמן, פסיכיאטר למבוגרים, מנהל מרפאה להפרעות קשב ורכוז ולהפרעות התפתחותיות אחרות,
יתארח בפורום הפרעות קשב ADHD במוצאי שבת בשעה 21:00 ויענה לשאלות הגולשים בנושא הפרעות קשב במבוגרים.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...
פורומים חדשים בתפוז אנשים
18/05/06 14:40
1צפיות
אוספים, מחליפים, מתעדכנים ומדברים בפורום הרשמי של מדבקות המונדיאל
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

מקום מפגש לכל המתענינים ברכב קלאסי ואספנות לסוגיו פורום רכב קלאסי ואספנות

רוכבים על טרקטורונים? נפגשים, דנים ומתיעצים בפורום עמותת הטרקטורונים

מידפקים על דלתות גן עדן  בפורום גאנז אנד רוזס

פורום לתכנית האירוח והסאטירה החדשה של ארז טל שעולה הערב לאוויר- מועדון לילה

המשך גלישה נעימה בתפוזאנשים
הזרקות לאוזן
18/05/06 10:15
14צפיות
שלום לכולם אני חולת מנייר  15 שנה   שבמהלכן היו עליות וירדות .במצבי המחלה מלווה בירידת שמיעה בשתי האוזניים.במהלך השנה האחרונה הוחרפו ההתקפים ,לא יכולתי לקום מהמיטה שבועיים רצוף .
כל שבוע קיבלתי התקף שנמשך שלושה ימים .
לאחר התיעצות עם רופאים הגעתי למחלקת אף אוזן גרון בתל השומר והוחלט ע" ד"ר רחימא ד"ר דובדבני ופרו"פ קורננברג שאני צריכה לעבור הזרקות לאוזן.
מכיון ההזרקות יכולות לפגוע בשמיעה, לא כל כך ממהרים להזריק ולא כל אחד יכול לקבל את הטיפול הזה.
אני קבלתי את הטיפול על חשבון הקופה אני שייכת למכבי ואת ההזרקות בבית החולים תל השומר.
אני כשלשה חודשים אחרי ומרגישה מצוין גם השמיעה לא ניפגעה כך שבאמת היה כדאי להסתכן.
ממשיכה להיות בביקורת במשך שנה מאז ההזרקה האחרונה כל שלושה חודשים
שאלה על טינטון חריף
18/05/06 08:34
9צפיות
אני בן 42 סובל מזה 8 שנים מטינטון חריף ביותר כנראה מאנטיביוטיקה שלקחתי בשם טריביד(אופלוקסאצין) לדרכי שתן.
האם משהו יודע או שמע שאטיביוטיקה הזו גורמת לצילצולים באוזניים.
אודה לכם מאוד.
ברוך בואך לפורום משה אלפונס
19/05/06 06:08
5צפיות
שלום משה,
צר לי אך אנני יכולה לענות על שאלתך מאחר ואנני רופאה.
נא להתייעץ עם עם רופא א.א.ג. או רופא מומחה לטיניטוס וסחרחורת.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
תרופות שגורמת לטיניטוס
23/05/06 18:44
6צפיות
מצ"ב קישור
היי זהבה יקירה
18/05/06 00:18
2צפיות
אתמול היינו במופע הזיקוקין הרמתי את בתי על הכתפיים וזה כנראה לחץ לי על הצוואר היום כל היום הייתי עם בחילות הקאות והתחיל לי סחרור ששכבתי והפנתי את הראש לצד שמאל,למזלי נרדמתי מ17:00 עד לא ממזמן והוקל לי לחלוטין נבהלתי שלא יתחיל מחדש........
בידידות אירית
היי אירית יקירה
18/05/06 18:35
2צפיות
אני מקווה שאת מרגישה טוב. אני לא הייתי במופע הזיקוקין בת"א . ידוע לי שאנשים נסעו והיו פקקי תנועה כבדים וחלק אף לא זכה להגיע למופע בשל כך. אני ראיתי את הזיקוקין בטלוויזיה.
התקף עלול לפרוץ מכל מיני סיבות גם מהסיבה שציינתוגם מלחץ נפשי.
תרגישי טוב.
זהבה שחם
תודה יקירה
19/05/06 01:13
עכשיו הוטב לי.אני בהחלט חושבת לעשות משהוא עם זה ,הפחד שתוקף אותי שזה לא יבוא בנהיגה מאז אני נוהגת במהירות אפסית כך שתהיה לי תגובה מהירה.
בידידות אירית
שלום
17/05/06 16:51
2צפיות
לפני יומיים נחשפתי לפיצוץ של נפץ שהיה במרחק סנטימטרים ספורים ממני,
אני בן 14 וחצי אגב.
סבלתי מציפצוף וחטפתי הלם גדול ולקח לי זמן עד שנרגעתי, הצפצוף נמשך כ10 דקות גג ולאחר מכן היו לי צפצופים מדי פעם.
כבר למחרת לא היו לי צפצופים אך השמיעה שלי מעט מוזרה ורעש חזק קצת כואב לי.

רציתי לדעת אם צריך ללכת לרופא או לא?

מצטער אם זה אמור להיכלל בפורום הזה
º
ללכת לרופא א.א.גרון ולהבדק
17/05/06 18:00
3צפיות
נא לא לציין שמות של רופאים בפורום
17/05/06 10:58
3צפיות
חברים יקרים שלום רב,
ברצוני לברך את כל החברים החדשים שנכנסו לפורום.
אני חוזרת ומבקשת מהחברים הישנים והחדשים. אין לציין שמות של רופאים בפורום.כל מי שרוצה להמליץ בפורום על רופא או שיטת טיפול נא לכתוב במסר אישי בלבד.
לחדשים שאינם יודעים מה זה מסר אישי יפנו אלי ויקבלו הסבר.
יום טוב,
זהבה שחם
מחפשת תרופה לורטיגו
17/05/06 08:44
216צפיות
זהבה שלום, בעלי אובחן לפני כשנה כסובל מורטיגו - זאת לאחר שבוע שלם שבו סבל מסחרחורות בחילות ברמות שמנעו ממנו לתפקד לגמרי. לפני מספר ימים שוב החל להרגיש את הסחרחורות הללו. באותה פעם איבחנו אותו כסובל מורטיגו כאמור אבל נמסר כי אין תרופה לכך ורק מנוחה בבית תפתור את העניין. מהפורום הבנתי שיש תרופה - היות והעניין משפיע על איות החיים בכללה - אבקש שתפני אותי לרופא מומחה שיודע ומכיר את כל השיטות לטפל בנושא וכן קצת רקע לעניין כדי שנגיע לאותו רופא חכמים קצת יותר.

תודה מראש
ברוכה הבאה לפורום שלי 57
17/05/06 10:49
58צפיות
שלום רב שלי 57,
האם בעלך מרגיש רק סחרחורת? האםיש בחילות כאבים באוזן או בצוואר?
האם התקף מתגבר בשעת לחץ או מתח? האם הוא סובל מהתקפי חרדה בגלל הוורטיגו ובגלל שאמרו לו לנוח ולא קבל טיפול.
ובכן כידוע לך יש טיפול. היום התרופה המקובלת שנוירולוגים נותנים היא אגיסארק או בשמה האחר באטהיסטין. יש חולים שזה עוזר להם ויש כאלה שלא. לשרותך בכל עת.
רפואה שלמה לבעלך,
זהבה שחם
פרטים על הטיפול של דוקטור שמש
14/05/06 17:41
9צפיות
שמחתי מאד לקבל את תשובתך המהירה.העברתי את הפרטים לאימי .
אם אפשר לשאול כמה זמן את כבר בריאה מאז הטיפול של ד"ר שמש?
האם חזרת לתפקוד מלא כמו נהיגה,עבודה וכו?

עזרת לנו מאד להעלאת מצב הרוח במשפחה, תודה

אם אפשר לשוחח באופן פרטי נשמח,תודה.
אסור לפרסם שמות של רופאים לא זהבה?
14/05/06 22:34
7צפיות
כמו שכתבת לי במפורש בתאריך 8/4/06 : "נא לא לציין שמות של רופאים בפורום המלצות של רופאים רק במסר אישי.זו לא פעם ראשונה שאת/ה עושים זאת
אני מבקשת לשמור על הכללים.
זהבה שחם"
או שהחוק הזה חל רק על מי שלא כותב את המילום ד"ר שמש?
º
החוק הזה חל על כולם
14/05/06 23:24
4צפיות
ורטיגו שתוקף שוב ושוב
13/05/06 22:28
6צפיות
אמא שלי בחמש השנים האחרונות סובלת מהתקפי ורטיגו וכרגע היא חווה התקף נוסף.הטיפול שבו היא משתמשת הוא דיקור סיני . כרגע הדיקור משפיע לטובה אבל בצעדי צב .אימי מאד חרדה היא מרגישה שהיא הפעם לא יוצאת מזה כל-כך מהר וזה כמובן מקרין לכל סובביה . מהיבט פסיכולוגי וכמובן בריאותי אני שואלת כיצד ניתן לעזור ואשמח לקבל פרטים על הרופא מהדסה שהזכרת.

תודה תודה  אשמח לקבל את הטלפון שלך.
רוכה הבאה לפורום גנית לי
14/05/06 08:24
3צפיות
שלום גנית. הדיקור הסיני שאמך עושה מקל על הוורטיגו אך איםן הוא מרפא אותו.אני מבינה את החרדה בה שרויה אמך כי כל התקף מותיר נזק . ההתקפים הם ארוכים ונמשכים מספר חודשים.
הבחילות, הסחרחורת הכאבים באוזן מקשים על התפקוד ופוגעים בחולה ובבני משפחתו.יש טיפול לוורטיגו ואפשר להחלים מזה.
רפואה שלמה לאמא ,
זהבה שחם
מעוניינת במידע
12/05/06 15:50
4צפיות
למנהלת הפורום שלום !!
אני סובלת מזה כשנה מורטיגו לפי מה שהרופא קבע ככמובן .
נכנסתי לכמה הודעות של אנשים וראיתי שכן יש טיפול ושאין צורך לחיות עם הדבר
אני מאוד ישמח אם תוכלי לתת לי קצת יותר מידע על תופעות הורטיגו, כיצד ניתן לטפל, איזה רופא מומחה מטפל בעניין, ואם אפשר להמליץ על רופא מסויים?

תודה מראש ושבת שלום!!
ברוכה הבאה לפורום ענת 900
12/05/06 17:36
3צפיות
שלום רב ענת,
הגעת למקום הנכון. ננסה לעזור כמה שאפשר. אז כמו שאת יודעת אפשר להחלים מוורטיגו ,בניגוד למה שאומרים הרופאים שצריך לחיות עם זה.
מקובל היום לתת אגיסארק, או סטונרון שהם מקילים על התופעות.

על שיטות אחרות אכתוב לך במסר אישי.
רפואה שלמה,
זהבה שחם
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום