לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"זוהי הודעת ביטחון..."
"ברוכים הבאים לטיסה מס'...."
"היציאות הן מ.."
המשפטים האלה מוכרים לכם? כנראה שאתה במקום הנכון...
ברוכים הבאים למקום הראשון שבעצם מאחד את כל מי שעובד בשדה התעופה.

נא לא לקחת שום דבר מאף אחד מעכשיו ועד לעלייה למטוס

תודה
הנהלת הפורום

כל כך חרא בישראייר??!!??
17/11/07 12:40
11צפיות
בואי נאמר שנשארה לי רק הועדה המסכמת בשביל להתקבל.
ומאוד שמחתי שאני הולך אולי להתקבל.
אתמול פתאום כמה אנשים שעבדו בישראייר וחלק באל על אמרו לי שממש
לא כדאי שאתחיל לעבוד כדייל אויר בישראייר כי התנאים ממש רעים, שהשכר הוא ממש נמוך לעומת דייל של אל על וכשטסים לניו יורק אז אין מנוחה וכשמגיעים אז המלון בכלל ליד שדה התעופה, וכשטסים לבנגקוק אז חוזרים אחרי 10 שעות ובקיצור רק לכלכו.
אז האם הכל באמת כזה נורא??
כי אני כן רוצה לעבוד ופתאום הם קצת הפתיעו אותי
אז מה אתם אומרים..???
תודה מראש
תראה....
18/11/07 03:49
11צפיות
אנחנו באותו מצב, גם אני הגעתי לשלב הוועדה המסכמת, וגם אני שמעתי חרא דברים.....

מה שאני יכולה להציע לך זה, להתחיל את הקורס, ולבדוק את הדברים מבפנים. קצת לגשש קצת לשאול את החבר'ה הוותיקים פנים מול פנים על העבודה ולקוות לטוב.

בכל מקרה חותמים על החוזה רק בסוף הקורס לדעתי, אז תוכל לגבש לך דעה במהלך הקורס. אני חושבת שרצינות של כל חברה שמכבדת את עצמה מתבטאת בהכשרה שלה, ובאיך שהיא מכבדת את עובדיה.
לך תדע, אולי ממש תתאהב בתנאים, ואולי תהיה בקורס עם אנשים מתוקים כמוני ...

בכל אופן אני מאחלת לך בהצלחה, ושתדע שתמיד עדיף לנסות ולא ישר לוותר ולהרים ידיים ואז כל החיים לתהות: "מה היה אילו..." בכל תחום בחיים.
היי שוב קטי ושלום לדילמה קשה :)
18/11/07 11:54
14צפיות
כן, כן - כולנו פה באותו מצב :) בקשר למשכורת הם אמרו לנו מאוד ברור ביום הדרכה הראשון... לי זה דווקא נשמע בסדר אבל אם זה נמוך לדעתכם אז אתם כבר יודעים את זה.

בקשר לתנאים ולשהיות אני גם ממש רוצה לברר - כי אם בסוף רק טסים וחוזרים אז למה כבר להיות דיילת אוויר... אין פה אף אחד מישראייר??

ושאלה: קיבלתם תשובה מהסיווג? התקשרו אליכם לוודא שאתם באים מחר? משהו?

לא הודיעו לי כלום, והרי את הועדה מחר קבעו לי לפני שבועיים בערך ולפני שהיה לי את הסיווג... אם לא הודיעו כלום זה אומר שהכל בסדר ואני עדיין בתהליך?
אז מה יהיה?
18/11/07 23:28
6צפיות
היום בכלל יצאה כתבה שמאשרת שבאמת חרא אבל אולי אחרי כל הבלאגן הזה התנאים ישתפרו ואז כן כדאי לנו להתקבל...
לא יודע כבר, אני בכל אופן מגיע מחר לועדה ונראה מה קורה שם כבר. אבל שכולם יאמרו שהם ראו את הכתבה ושהם רוצים לדעת מראש אם כל כך חרא!
לפי הכתבה הבאה כן...
18/11/07 14:16
6צפיות
הדיילים פתחו בסכסוך עבודה עם הההנהלה, במחאה על התנאים שלהם בגיבויה של ההסתדרות.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
יש פה מישהו שעובד במוקד שירות לקוחות של אלעל?
16/11/07 23:02
7צפיות
קורס איתור כבודה QAS
16/11/07 13:07
10צפיות
שלום, האם מישהו יכול לתת לי בבקשה פרטים על הקורס הזה? האם הבחינות בסיומו קשות. בתודה רבה ע.
מי שיודע לגבי ע קב"ט בחו"ל- שאלה
15/11/07 17:35
4צפיות
ניתן לערער על ההחלטה של הפסיכולוג התעסוקתי מטופ שיא?

יש איזושהי דרך לעשות את הראיון שוב?

תודה!!!!!!!!!!!!!:}
לא ... וכן ...
15/11/07 22:08
4צפיות
ככה - אי אפשר לערער על ההחלטה של הפסיכולוגית
וכן אפשר להגיש שוב מועמדות אחרי שנה .

בהצלחה !

מישהו פה היה במיונים של ע.קבט ב11.11 ?
15/11/07 16:39
16צפיות
וקיבל תשובה?
º
איזה מיונים? שלב ראשון או טופ שיא?
15/11/07 17:27
41צפיות
º
שלב ראשון...
15/11/07 17:47
15צפיות
º
שלב ראשון.... כבר היית בטופ שיא?
15/11/07 17:48
19צפיות
פורומים חדשים בתפוז אנשים
15/11/07 14:28
4צפיות

מתעניינים בשיטת הטיפול האלטרנטיבית המשלבת גוף ונפש? בואו להתייעץ ולהיעזר בפורום הומיאופתיה קלאסית
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

הפורום בו חברי קהילת כבדי שמיעה וחירשים מכל רחבי הארץ מקבלים מקום חם, הקשבה ועזרה במגוון נושאים - פורום כבדי שמיעה וחירשים

גם אתם רוצים לגדל חיה וירטואלית? בוא לדבר על זה בפורום ניאופטס Neopets

על פסגת הרי הגליל העליון שוכנת לה צפת, העיר בה שכנו גדולי ההלכה, הפיוט והקבלה. הפורום, באוירה חרדית, פותח את שעריו ואתם מוזמנים להכנס

הוא היה שותף בלהקת "הזבובים" וב"תערובת אסקוט", הוא מנגן עם אמנים מהשורה הראשונה, אבל הכי הוא פה בגלל אלבום הסולו שלו, זהו  ג'נגו

התגעגעתם לשמעון ולימור? תכנית הבידור שקרעה את המדינה מצחוק חזרה לסדרת ספיישלים שתסכם את 40 השנים של הטלוויזיה הישראלית. חוזרים לצחוק בפורום רק בישראל

בואו לדבר על הקשר הכל כך טבעי והמורכב בין אמהות ובנותיהן בפורום אמהות ובנות

בפורום הורים וילדים מבלים - תקראו על המלצות, רעיונות והצעות לבילוי משותף של הורים וילדים בבית ובחוץ

שדכנים, יועצים, מקומות מפגש, המון דיבורים ויחסים. פורום שידוכים – חרדים מזמין אתכם למצוא שידך
זקוקה לעזרה...
15/11/07 11:41
5צפיות
שלום לכולם,
אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי...
אני רוצה לשלוח טפסים לקורס דיילות אויר באל על ויש לי מספר שאלות:
א.מהו בעצם אישור מעסיק? כי אני עבדתי בעסק שהוא בבעלותו של אבא שלי ,אז לא כל כך הגיוני שהם יקבלו המלצה ממנו נכון?
ב האם יש אפשרות לאחר הקבלה לדחות ולא לעשות אותו במיידי? אני סטודנטית ולא יכולה להפסיד חודש מהלימודים.
ג. האם יש התחשבות בסטודנטים מבחינת חלוקת העבודה?

תודה מראש...
קטי23
15/11/07 04:06
3צפיות
אני קראתי שגם באלעל עברת כל השלבים:) אני בטוח שתקבלי תשובה חיובית:)
ממש מגיע לך כל הכבוד:) כי זה בכלל לא קל לעבור כל המיונים האלה:)
פשוט להתגאות בך:)
בהצלחה!!!
P.S מה קורה עם ה FACEBOOK?נרשמת?
תודה בונבון!
15/11/07 16:35
2צפיות
אני מאוד שמחה.

היה לא קל ומתמודדים איכותיים מאוד. תודה רבה על הפרגון......

כנראה שבכל זאת ניפגש בשדה.......

היה לי ממש שבוע עמוס, עם המסיבת הפתעה של אבא שלי, מה שהיה הצלחה מטורפת דרך אגב.......

אני ארשם בשניה שיהיה לי קצת זמן איכות עם המחשב......

מה קורה איתך? שלחת כבר את הטפסים? קיבלת תשובה? מה עם אירו לנדינג? תעדכן מה קורה איתך!
מכס
14/11/07 19:58
5צפיות
שלום לכולם, שמי עידן ואני לא מבין שום דבר בעינייני מכס.
אני מקווה שזהו הפורום המתאים.
הייתי רוצה לדעת מכמה דולר צריך לשלם מכס?

בתודה עידן
מכמה שתופסים אותך :)
14/11/07 20:12
7צפיות
אתה צריך להצהיר אם אתה נכנס עם סכום מעל 60 אלף שקל ...
אל תביא יותר מ4 פאקטים של סיגריות
אלכוהול עד 2 ליטר (לא סגור על זה )

ובכללי תנסה שלא להתפס
אני מתכוון במישלוח....
14/11/07 20:34
3צפיות
אם אתה טס זה כבר סיפור אחר....
מז"מ או בקרת מעברים? מה עדיף?
14/11/07 17:57
5צפיות
אני רוצה לדעת בכנות וללא קשר להבדל שקיים בשכר לשעה בין שני התפקידים (23.3 ש"ח לשעה לעומת 25.3 ש"ח).
איזה תפקיד בעקרון יותר סבבה, יותר דינמי ואולי גם מעניין? מז"מ (ל.מ) או בקרת מעברים (אחים עובדיה).
אני מודעת לעובדה ששניהם לא להיט כי זה דרך חברות קבלן, אבל בכל זאת התנאים והשכר עונים על הציפיות לסטודנטים.
האם בבקרת מעברים עומדים נון סטופ לאורך כל המשמרת?
ואצל המז"מים האם יש שני סוגים של מז"מים (מאפיין ועוד משהו) ומה ההבדלים ביניהם? ובגדול מה עדיף משניהם?
איך הולך התשלום בלילות ב-ל.מ האם הם משלמים 150% לשעה האחרונה או משהו כזה? ואיך זה בסופ"ש?

מישהו יודע לגבי ההסעות של ל.מ אם הן מגיעות כמעט לכל מקום בגוש דן או שיש איזושהי בעיה?
האם הם בכלל מגיעים ישירות לבית כמו באחים עובדיה או שיש להם נקודות איסוף?

תודה.
ככה ...
14/11/07 19:27
8צפיות
בקרת מעברים (אבטחת שערים) -

יתרונות : הפסקות ממש טובות (משמרת מחולקת ל 3 , 3 , 2 סה"כ 8 שעות) - 3 שעות ראשונות - בין 30 - 40 דקות הפסקה , אמצע שעה עד שעה וחצי ובסוף 30 - 40 דקות - הכל משתנה בהתאם למיקום שלך וללחץ העבודה
יש עמדות מחוץ לטרמינל 3 - תמך וטרמינל 1 ששם העבודה יותר נוחה לדעתי ופחות לחץ מצד נוסעים ורמ"שים (עבודה עם ספקים ועובדים).

חסרונות : השכר הכי נמוך באבטחה בשדה , עמדות משעממות מאוד !!!! יש עמדות שפשוט עומדים ולא עושים כלום בעוד שכולם סביבך עסוקים בלעשות הכל מהכל חוץ ממך ..
יחס לא משהו מצד הרמ"שים .
רק 3 משמרות ביום - בוקר צהריים לילה - בוקר צריך להיות מוכנים למטה בשעה 4:30 , צהריים 12:30 ולילה 20:30 .... אלו זמני ההסעות מגיעים משהו כמו שעה אחרי שהמשמרת נגמרת מקסימום ... (ב - 15:00 , צ - 23:00 , ל - 7:00 )
אין אפשרויות קידום רציניות - ר"צ - 25.30 , עובד חדר בקרה - כנ"ל .
בהפסקות את יכולה למצוא את עצמך לבד , עבודה יחידנית 90 אחוז מהזמן - את מול נוסעים או עובדים ולא ביחד עם שאר העובדים .

מז"מים -

יתרונות - חבר'ה מאוד מגובשים ואיכותיים הרבה יותר מאבטחת שערים (הרבה פחות פרח'ות !!! ) עבודה עם נוסעים , עבודה ביטחונית עם אחריות מאוד גדולה , אפשרויות קידום בתנאי שכר טובים יותר - אחמ"ש - 35 לשעה מינימום ...
חבר'ה מאוד מגובשים - יוצאים להפסקות ביחד , עובדים ביחד עם אנשים (חברים מהעבודה) .
6 משמרות ביום בניגוד לאבטחת שערים - הרבה יותר גמיש ...
יש עמדות נחמדות בחוץ ביחד עם אבטחת שערים שהלחץ שם מועט ויש יותר מרחב מחיה

חסרונות - הפסקות קצרות מאוד יחסית 30 דקות + 45 דקות (וזהו)  .
עבודה מלחיצה בתוך הריבוע , רמ"שים ואחמ"שים על הראש שלך רוב הזמן ..
מדים לא משהו (ל.מ) .. את תמצאי את עצמך עובדת ביחד עם סלקטורים מהרשו"ת שהם באותו הרגע עושים את אותה העבודה ומרוויחים הרבה יותר ממך - דיי מתסכל ...

אני אישית הייתי הולך על ל.מ ...
אבל הבחירה שלך .
מז"מים
14/11/07 23:24
4צפיות
כמה תוספות:
בלילה משלמים שעות נוספות בשעה האחרונה בלבד, לא בטוח אם 150% או 125%.
בסופ"ש משישי ב 18:00 עד ראשון ב 6:00 150%, ובלילה בשעה האחרונה 175%.

הסעות מהבית כל שעה, יש אפשרות לשנות מקום אבל לא כל יום, לא יודע בדיוק את האיזורים אבל יש אנשים שמגיעים מאשדוד ומהוד השרון. חוץ מזה אין מקומות שלא אוספים.

אין שני סוגים של מז"מים, מאפיין\טכני זה בודקים.

ולגבי מה ש uselessid אומר:
אחמ"שים לא יושבים על הראש, רק לאנשים שעושים בעיות (ולא שמים לב), והרמ"שים בכלל לא רואים אותם. אולי הר"צים הם מי שהתכוונת, אבל הם ממש לא יושבים על הראש. לפחות לא רובם. בסך הכל רוב המשמרת אף אחד מהם לא מציק, אלא אם כן עשית משהו לא בסדר (איחור, הפרת נהלים, קוד לבוש וכו').
לגבי הבגדים, זה דיי קטנוני לדעתי, אין שום בעיה איתם חוץ מזה שעובדי ניקיון משתמשים באותו דבר במקום אחר. אבל חוץ מזה כל השדה בא עם מדים מכוערים
לגבי עבודה עם סלקטורים, העובדה היא שהעבודה שלהם יותר קשה, והם עומדים כל הזמן. זה שהשכר שלהם יותר גבוה אין מה לעשות - הם עובדי ממשלה (פחות או יותר), וחוץ מזה הם לא יכולים ללמוד בשנה הראשונה. העבודה שלנו לא תמיד לחוצה, יש שעות קשות פה ושם, אבל גם יש שעות מתות שמה שעושים זה יושבים עם חברה ומדברים על שטויות.

אם יש עוד שאלות על עבודה כמז"מ את מוזמנת לשאול בפרטי
סיווג בטחוני
13/11/07 15:46
212צפיות
היה לי סיווג בטחוני לאחר שסמנתי בטפסים שעשנתי סמים בעבר...
האיש שעשה לי את הראיון אמר שהכי חשוב להם כנות, שאם משקרים עולים על זה (בטח הוא סתם אומר אבל אני תמימה מידי כדי לא להאמין...) ושהם מבינים ש"היום הרבה צעירים התנסו" וזה לא ימנע ממני אם אני רק אהיה כנה...
ובכל זאת בעוד הוא מנסה לתחקר אותי על כל פעם ופעם שעישנתי, בדיוק מה הייתה הסיטואציה, איפה, עם מי, כמה וכו'... ראיתי את הסיכויים שלי להיות דיילת הולכים ונעלמים... אבל מצד שני הרבה מאוד אנשים שהיו איתי במיונים סימנו גם הם שהם השתמשו בסמים בעבר - מה, יעיפו את כולנו???
אשמח לשמוע מנסיונכם - אפשר לעבור את הסיווג הבטחוני של נתב"ג אם הצהרת שהשתמשת (כמה וכמה פעמים אבל רק קלים כמובן ובעיקר בחו"ל...) בסמים?
בעייתי בעייתי בעייתי...
13/11/07 17:34
104צפיות
לחבר שלי, שבטעות סימן את זה בטופס, לקח איזה חודשיים עד שהחזירו אותו לעבודה (הוא עבד בנתב"ג, טס לטייל וחזר לעבוד)... קחי בחשבון שזה עלול להוות בעייה בקבלתך לעבודה...
אני מסכימה עם מלדר,
13/11/07 22:55
81צפיות
זה בהחלט בעייתי. במיוחד אם ציינת שעישנת כמה וכמה פעמים.
אבל אי אפשר לדעת. יכל להיות שהם באמת חיפשו כנות ואז את יצאת בסדר. בכל אופן אני מקווה שכששאלו אותך על איך מתי ולמה עישנת, אז הדגשת שזה היה מזמן מזמן, מעט מאוד, ואינך עושה זאת עוד.

בהצלחה.
עוד מישהו? עוד סיפורים מניסיון?
14/11/07 10:31
64צפיות
ולקטי: גם לך היה סיווג בטחוני או שאם סמנת לא בכלל לא עושים סיווג?
אם היה לך - את יודעת מתי מודיעים תשובות? הועדה המסכמת כבר ביום שני אז חייבים להודיע לי לפני, נכון?
לא מאמי כולם עוברים סיווג ביטחוני,
14/11/07 21:08
95צפיות
זה חלק מהשלבים, חלק מתהליך המיון. למרות שסימנתי לא בסמים היה לי סיווג והוא שאל שוב ושוב אם עישנתי, אם יש לי חברים שמעשנים, מישהו מהמשפחה שמעשן או נהג לעשן. זה הנוהל.

צריכים להודיע לנו לפני, לדעתי. או שאולי בוועדה המסכמת יודיעו לנו..... אין לי מושג..... רק שיגידו כבר......

בינתיים עשיתי מיונים לאל על לדיילות קרקע, ועברתי את כל השלבים ביום מיון עכשיו אני מחכה לתשובה בדואר. אני מקווה שהצלחתי, ואז אוכל לבחור לאן ללכת.

בכל אופן אל תדאגי יותר מידי, רוב הסיכויים שעברת. אם באמת דיברת בכנות ובתום לב יהיה בסדר.

בהצלחה!
הלוואיייייייייייייייייייייי
15/11/07 00:05
54צפיות
איזה לחץ. גם לי יש הרגשה שיהיה בסדר אבל מה שכותבים פה בפורום מלחיץ אותי... כאילו אין סיכוי להתקבל אם אמרת שכן.
מה קרקע באל על?? יאללה בואי לישראייר - יהיה כיף :)
ובאמת - איך אפשר בכלל להשוות את החוויה של להיות דיילת אוויר לכל עבודה אחרת? ותוותרי על כל זה רק כי זה לא באל על המהוללת? חכי אולי עוד תגלי שלא כזה רע בישראייר!
מקווה להתראות ב 9.12 :)
איזה חמודה את....
15/11/07 16:43
48צפיות
הלכתי למיונים כדי לשריין לעצמי מקום עבודה במידה ולא אתקבל לישראייר.....
נכון שאם כבר דיילת אז עדיף דיילת אוויר, אבל בישראייר מלחיצים אתי עם התנאים שלהם.... אין להם הסעות משדה דב, שבשנה הראשונה, זה מה שאנחנו הולכות לראות..... אני גרה בישוב אומנם מרכזי אבל בעייתי מבחינת תחבורה ציבורית....

ברור שעדיפות ראשונה שלי זה דיילות אויר, ואני בטוחה שאם הקורס יכיל אנשים נחמדים כמוך יהיה אחלה לעבוד שם

ספרי לי איך הלך לך בוועדה המסכמת... תצליחי!!!!!
לגבי מה שרשום
30/12/07 20:01
72צפיות
האם קיבלת תשובה כי אני באותה סיטואציה אני אגיד לך משהו,
כולם כמעט מעשנים העניין הוא שרק החנונים כמונו מודים באשמה, אלה שמעשנים הכי הרבה לא יגידו כי הם מפחדים ומה שקורה הוא שאנחנו מפסידים וזה פשוט לא פייר ומה שהם מעודדים זה פשוט שאנשים לא יגידו את האמת,במקום שיעשו בדיקות גופניות בשביל לבדוק באמת.
אחד מהדברים שאני הכי רוצה זה לעבוד באל על ואני מחכה בנרות, אני כבר התקבלתי גם לתפקיד אחר במרץ של שנה אחרונה ועד עכשיו זה לא חזר אין תשובה קראתי על זה ולקבל תשובה אמור לקחת מספר ימים עד מס חודשים ועבר כבר 10 חודשים אני לפני חודש וחצי ניסיתי שוב לתפקיד דיילת אויר עברתי ושוב אותו עיכוב אני כבר לא יודעת מה לחשוב מה קרה עם המקרה שלך?
משרות בנתב"ג
13/11/07 14:38
13צפיות
שלום אנשים נחמדים :)
אני משתחררת עוד חצי שנה משירות לאומי ולא בראש שלי לעבוד באיזה מרכז שירות לקוחות או משהו כזה..
ידיד שלי דייל קרקע ועושה אחלה כסף (6000), טיילתי לי קצת בפורום וראיתי שיש עוד משרות חוץ מדיילת קרקע.
אתן יכולים אולי לתת לי מידע על עוד עבודות (חוץ מדייל אוויר כי אין מצב בחיים שאני עושה את זה) ומה הדרישות?
נוסף לכך אני שומרת שבת, זה מהווה בעיה?
º
14/11/07 15:40
3צפיות
דיילת אוויר באל על
13/11/07 10:03
8צפיות
שלום לכולם
למישהו יש מושג כל כמה זמן ניפתח קורס דיילות אוויר באל על?הבנתי שניפתח אחד באמצע דצמבר?מתי ייפתח אחריו?!

אשמח לתשובה
יום טוב:)
נתב"ג- למה דווקא
12/11/07 10:56
14צפיות
אז... מה גרם לכם לבחור לעבוד בנתב"ג

מה אתם אוהבים יותר ומה פחות בעבודה שם

איך הגעתם לעבוד שם או לרצות לעבוד שם
עונה
13/11/07 19:25
9צפיות
כי ראיתי שיש ג'וסלנד ואיליי.

מה קרה?! מתי פותחים משהו אחר?! אני צריך את הקפאין שלי!!!
שאלה-עיזרו לי, פליזזז
11/11/07 23:54
8צפיות
אני מעוניינת להגיש את מועמדותי בתור דיילת אוויר.
שאלתי היא, כמה זמן לוקח מהרגע שמגישים את קורות החיים
ועד שמודיעים לך שהתקבלת לקורס?
זה מאד חשוב לי כי אני לא עובדת כרגע וזה ממש ישנה לי את הכיוון
מי יכול לעזור?
THANK'S
זה תלוי איפה, באל על או בישראייר...
13/11/07 23:02
6צפיות
בכל אופן שתיהם מגייסות עכשיו עובדים ודיילות בפרט. מהרגע של מלוי הטפסים, תקבלי זימון למיונים ואז, אם תעברי יהיו לך עוד שני שלבים של סיווג ביטחוני ובדיקות רפואיות וסוג של ראיון מסכם, זה יכול לקחת חודש ואף יותר. עכשיו נפתחים קורסים אבל הם מלאים באנשים שחיכו הרבה מאוד זמן לפתיחתם זה באל על. ועדיין ממשיכים לזמן למיונים עלייך למהר אם ברצונך להיכנס לקורים הבאים.
בישראייר, נפתח קורס ב-9.12 והמיונים היו בחודש האחרון. אלו בערך הטווחים. את יכולה לברר במח' קליטה ותעסוקה של אל על אם עוד מגייסים ומתי עתידים להפתח קורסים.

בהצלחה.
º
התכוונתי לאל-על, תודה קטי, עזרת לי מאד
14/11/07 22:39
3צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום