לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום היאבקות WWE
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

שרשור השאלה הקטנה
06/03/2015 | 22:10
13
144
לא שהוא טוב במשהוא, ולא שהוא חסר לי חס וחלילה
06/03/2015 | 22:11
1
216
אבל איפה בו דאלאס?
פצוע
07/03/2015 | 07:30
55
אני רק אשים את הסרטון הזה פה...
07/03/2015 | 07:11
1
223
ואני אגיב לך בזה
07/03/2015 | 09:45
168
מישהו יודע אם בטיסטה אמור לחזור ?
07/03/2015 | 04:51
1
146
כשבטיסטה עזב אמרו שהוא  עוזב כדי לקדם את הסרט שלו ושהוא יחזור לאחר מכן לסיבוב אחרון. למרות שאני לא רואה איפה אפשר לדחוף אותו היום
בשנה שעברה פורסם
07/03/2015 | 15:24
125
שהוא לא יחזור כזה מהר, בגלל פציעות ושהסרט הצליח יחסית מעבר למצופה. כמו כן, דיברו על כך שהוא רוצה קרב אחרון מול האנטר ברסלמניה. בפועל האנטר נגד סטינג במניה הקרובה כך שגם זה לא ריאלי
שאלה לגבי פול היימן
05/03/2015 | 14:58
1
341
הוא תמיד השתמש בגימיק הזה (אני לא יודע בדיוק איך לתאר אותו. מזכיר קצת סוחר מכוניות משומשות)?
או שהיה לו גימיק אחר מתישהוא?
כי ראיתי קצת קטעים שלו בתור פול אי דינג'רוסלי, וזה נראה לי עדיין פחות או יותר אותו דבר רק תחת שם אחר

My name is paul heyman
05/03/2015 | 20:04
215
ממליץ לך לראות  את הdvd שבכותרת .
זה יתן לך מושג די טוב מי הוא ...
זה לא גימיק ... ״סוחר מכוניות משומשות״ חלקלק - זה בדיוק הוא .
הוא יכול למכור לך קרב של bunny נגד הורנסווגל כאילו זה מינימום פלייר נגד סטימבוט
שאלה לגבי curb stomp
04/03/2015 | 09:04
4
353
מישהו איך בעצם מתאבקים עושים גרסא בטוחה שלו? זה נראה לי תרגיל שלקבל אותו כבאמפ זה מאד מסוכן, אבל מצד שני אני באמת לא מצליח להבין איך נמנעים מזה. האם בעצם התוקף נמנע לחלוטין מלהפעיל משקל והקורבן עושה את כל התנועה? כי אם כן, אני בספק אם היו מצליחים לשבור ככה פרופס סטייל שולחנות ולבני גבס. אז... איך?
זה לא שהוא שבר את הגבס עם הראש של אמברוס
04/03/2015 | 10:38
1
235
הוא נגע בראש של אמברוז, ואז הרגל שלו החליקה לתוך הלבנים ושברה אותם. במקרה של שולחנות, יש את הרגל השניה שלו שמפעילה לחץ, והחלק גוף העליון של היריב שמנוח על השולחן, זה לא שהראש של היריב שלו אחראי לשבור את השולחן.

בעיקרון זה נראה כמו אחד התרגילים היותר בטוחים, כי זה מאוד קל להוריד את הרגל בעוצמה למטה, אבל אז לרכך את העוצמה שניה לפני שהראש נמעך על המזרן, והיריב מרכך את הבאמפ עם הידיים שלו, אז אין כאן נזק רציני לראש.
כל התרגיל לוקח שניה
04/03/2015 | 11:00
188
אין כאן מקום ל "אז לרכך את העוצמה שניה לפני שהראש נמעך על המזרן".
שאלה טובה. גרמת לי לחקור קצת
04/03/2015 | 10:59
1
249
וממה שהצלחתי לגלות (חקירה זריזה, כי בעבודה לא משלמים לי לבדוק מהלכי רסלינג) מדובר במהלך יחסית בטוח.
מה שקורה זה שסת בקושי נוגע עם הרגל שלו בראש של היריב ואת הרעש הוא עושה עם הרגל השניה שלו, ברגע הנחיתה.
היריב מקבל את זה כמו כל הטחת פנים במזרן והוא זה ששולט ברמת המכה.
נגיד, ניקח את הקרב של רולינס וסינה בכלוב. סינה קופץ בבירור לפני ונופל על הידיים שלו. אפשר לראות את זה בדקה ה2:48 בסרטון הזה.

המגע של סת בראש של היריב הוא מינימאלי והוא לרוב מזיז את הרגל לפני הנחיתה. גם אם הרגל של סת על ראש היריב, היריב בולם את זה עם הידיים שלו.

מסתבר שזה פינישר די בטוח ולא כמו שנראה.
בקשר ללבנים - אין ספק שזה עם הרגל השניה של סת והלחץ של אמברוז. מה גם שאלה היו לבני אפקטים.

כמו שחשדתי. תודה :)
04/03/2015 | 11:07
71
NXT ל04.03.2015
05/03/2015 | 17:10
7
170
כאן אין כלום.
תוצאות מהירות
05/03/2015 | 17:13
225
טיילר בריז ניצח את אדם רוז.
בלייק ומרפי ניצחו את אנג'לו דוקינס וסוייר פולטון.
ברון קורבין ניצח את טוני בריגס.
סולומון קרואו ניצח את בול דמפסי.
אליפות הנשים: סשה בנקס (א) ניצחה את שארלוט.
דעות
05/03/2015 | 17:18
2
217
הרגיש קצת כמו שידור חוזר של שבוע שעבר- מיין אבנט מעולה, אבל כל השאר היה וואחד נפילה.

אני דווקא שמח לראות את אלכס ריילי חוזר לזירה- הוא יודע לעבוד ויש לו מייק גיים מעולה.

לא נתפס איך שבוע אחרי שבוע 2 הנשים האלה שמות את כל NXT (ו90% מהרוסטר הראשי גם) בכיס הקטן שלהן וגונבות את ההצגה. קרב פנטסטי בין שארלוט לסשה, כשכמובן שארלוט אחראית לכך. מחלקת הנשים של NXT תרגיש חלולה אחרי שהיא תעזוב, בעיקר כשכרגע היריבה הבאה שמכינים לסשה היא... אלכסה בליס אבל בלי ספק הגיע הזמן ששארלוט תגנוב את ההצגה גם ברוסטר הראשי.

שאר התוכנית הייתה די על הפנים למרבה הצער- אי אפשר להמשיך להסתמך על המיין אבנט שיציל תוכנית גרועה. מקווה שמשהו ישתנה שם בקרוב כי כרגע זאת הסיבה היחידה שאני עדיין משלם על הנטוורק.
שארלוט
05/03/2015 | 17:34
1
185
אם אני מקמהן או אייצ׳ אני בונה את שארלוט במיין רוסטר ברמה של מינימום רונדה ראוזי �� מבחינת הבאז והתגייסות של המכונה מאחריה ...
היא כל כך טובה  ולדעתי גורמת לבנקס להראות יותר טובה ממה שהיא באמת .
היא מוכרת כלכך טוב  !  
מקווה שיטפחו אותה כמו שצריך ויבינו מה יש להם בידיים
אחרי קרב הבכורה שלה בRAW, זה נראה אבוד
08/03/2015 | 10:39
94
אמנם היא הפסידה לנטליה שהייתה אלופה בעבר, אבל קשה לבנות מכונת הרס שהפסידה בקרב הראשון שלה ברוסטר הראשי.

נוסיף לזה דיווחים מאחורי הקלעים שוינס וקווין דאן לא ממש מתלהבים מהמראה הכללי של שארלוט כי היא לא דוגמנית מספיק, ויש לנו מכשול רציני.
הלוואי ושארלוט תפרח ברוסטר הראשי. מקווה שלא יבזבזו אותה כמו את אמה או פייג', למרות שעל פייג' עוד אפשר להגיד שעשו איתה משהו פעם.
אני, NXT וההליכון
05/03/2015 | 20:53
217
שוב פעם פרק מושלם להעביר עליו את הזמן בהליכון.
אני פשוט מאוהב בפורמט. אני אוהב את הקרבות הקצרים שעוזרים להכיר את הדמויות ולהיות אובר, ושיש קרב אחד מרכזי שכן מספק את הסחורה.
סשה נגד שארלוט היה מיין איבנט מצויין.
הסיפור של אלכס ריילי הוא כמעט "מופתי" בשביל הז'אנר הזה שנקרא האבקות. דילמה מעניינת, כיוון מעניין, דמויות מעניינות, וכל זה זה עוד רק סיפור שולי בתוך הסיפור הגדול יותר שהוא אוונס נגד זיין.

לא יכול כבר לחכות לראות את אוונס נגד באולר שעכשיו אנחנו יודעים שישודר ב 25.3

NאקסT
05/03/2015 | 22:05
170
אז סולומון קרואו היה לא משהו.

גם המוזיקה שלו מגניבה לאיזה 4 שניות, ואז הזמר עצמו מתחיל וזה נשמע כמו איזה להקת פופ רוק צולעת.

והפינישר שלו........כשהוא עשה את התרגיל הזה על CJ פארקר, הייתי בטוח שזה תרגיל הכנה לפינישר שלו. מי לעזאזל חשב שזה רעיון טוב לפינישר?

אבל ברצינות, הוא היה באינדיז, אז פחות או יותר, Give or take, יהיה חובה! לאהוב אותו. אני לא רוצה שיגידו לי שאני לא מבין כלום בהאבקות.

דעות אחרי צפיה
08/03/2015 | 10:36
131
מיין איבנט נפלא. שארלוט וסשה יודעות לתת קרב מעולה. יש להן כימיה טובה ביחד ונהנתי מאוד מהקרב הזה. סשה כל כך טובה בדמות שלה.

בקשר לשאר התכנית: הפינישר של קרואו לא להיט. חבל לראות את בול נקבר ככה, אבל היה צפוי אחרי שהוא הפסיד 3 פעמים לקורבין.
אדם רוז מאוד אובר בפול סייל, אבל הקרב היה קצר מדי בשביל להיות להיט.
קרב זוגות סתמי, אבל בונה את הפיוד מול אנזו וקאס. אני מת על אנזו, הפרומו שלהם היה להיט בעיניי.
קורבין היה סקוואש.

אני אוהב את הכיוון של אוונס נגד ריילי. יהיה מעניין וטוב.

סה"כ תכנית טובה, אבל קצת פחות משבוע שעבר
ספוילרים מהקלטות סמאקדאון
05/03/2015 | 09:43
22
564
טוב, אז היו הקלטות סמאקדאון.
אני אתמקד במשהו שהיה בסוף.

המיין איבנט היה זיגלר ואמברוז נגד בארט והארפר (היה פרומו בהתחלה שגרם לקרב הזה לקרות).
היה גם פרומו של בריאן במהלך התכנית שאמר שהוא מחכה לקרב הסולם ברסלמניה.
אמברוז וזיגלר ניצחו ואז הופיע דניאל בריאן.
טרות', שגנב את התואר, נתן אותו לבריאן שחגג עם קריאות YES.
ואז, משום מקום - הגיע סטארדאסט ותקף את בריאן. הוא לקח את התואר, עלה על סולם וחגג עם התואר.

אז יש לנו בארט, זיגלר, טרות', אמברוז, הארפר, בריאן וסטארדאסט בקרב הסולם על האליפות הביניבשתית.
מה זה אומר על הפיוד של האחים דאסט?! למרות שזה כרגע הופך להיות הקרב הכי מסקרן ברסמלניה והפוטנציאל לגנוב את ההצגה.

אני אישית לא מתנגד לזה שבריאן מעורב בקרב הזה. לא חושב שזה ירידה ברמה בשבילו. תחשבו, למרות שהיוקרה של התואר בשנים האחרונות די לא שווה, אבל זה היה פעם תואר נחשב שהיה מקפצה לקריירה. אז נכון שבריאן לא זקוק לזה, אבל הוא יכול לתרום בקרב הזה ולבנות כוכב אחר.

מה דעתכם?
בוקינג לא ברור
05/03/2015 | 11:19
4
343
בעיהי זו ירידה עצבנית ברמה לבריאן . הוא כבר היה אלוף ועכשיו צריך לרדוף אחרי התואר המשני ?? חוץ מזה שהוא אובר עם הקהל .. מה גם שהקרב הזה יהיה מעניין בכל מקרה גם בלעדיו ...
יכלו לתת לבריאן לקחת את הראמבל ולרולינס לפדות בראמבל וללכת על רולינס בריאן - בעיני קרב של שני המתאבקים הכי טובים שיש היום ... ועל הדרך אפילו להכניס את לסנר ריינס כמו שהם רצו רק בלי הטייטל
ו
ממתי חגורה משנית היא פחיתות כבוד?
05/03/2015 | 11:36
2
242
סינה לא מתמודד על חגורה משנית?
פלייר לא חזר לריצה אחרונה עם חגורה משנית?
בריאן לא מעל לאף חגורה וכך גם סינה.
לגבי מעמד בארגון באופן כללי זה נושא אחר אבל עם כל הכבוד, אם הוא מרגיש שלא מעריכים אותו שיעשה בדיוק מה שעשה פאנק.
היום WWE מוכנים לשלם הרבה מאד כסף כדי שפאנק יחזור ומעריכים אותו פי מאה.
כל עוד הוא נשאר ואוכל את החרא שנותנים לו אז הבעיה היא לא הארגון אלא הוא עצמו.
החגורה המשנית
05/03/2015 | 12:24
223
בעיני החגורה הכי אמיתית מכולן ... כי היא מייצגת את הוורקרים האמיתיים .
אבל מבחינת בוקינג זה הזוי ...
יש להם באופן טבעי והכי אורגני שיכול להיות את הפייס מספר אחת בארגון - שזה בריאן והם בוחרים ללכת מוקדם מדי על בחור שלא אפוי מספיק למיין איבנט נגד לסנר  .
עזוב את זה , קבל את הנשים - כמה מגניב יכל להיות שרלוט נגד בנקס ברסלמניה ?
תתן לי דןוגמא למישהו מהזמן האחרון שאליפות משנית תרמה לו
08/03/2015 | 18:08
22
יכלו, אבל לא עשו, מה אתה רוצה? לחזור אחורה בזמן?
05/03/2015 | 16:25
60
לדעתי
05/03/2015 | 13:02
200
ריצה של בריאן עם הIC יכולה להיות נחמדה. אם הוא יגן עליה ויבנו לו סטוריליינים מסביבה, הוא יכול לעזור להעלות את היוקרה שלה בסדרת קרבות נגד הרבה יריבים צעירים ומוכשרים.

כל אלוף מפנה את המקום שלו בשלב מסוים ויורד קצת בקארד, אולי זה הזמן של בריאן לרדת מהמיינאיבנט. בכל מקרה הוא יוכל לחזור למיינאיבנט בכל שלב - ואף אחד לא יניד עפעף.

אבל אני קצת פנטזיונר. לא נראה לי שבריאן יזכה. או שיתנו לזיגלר עוד ריצה לא משמעותית עם התואר או שיתנו לקודי רודס ריצה חסרת משמעות עם התואר. או שילכו על איזו הפתעה ויתנו את הניצחון לאיזה מתקמבק, כמו שיימוס לא עלינו.
הכל טוב ויפה
05/03/2015 | 15:48
14
301
אבל דניאל בריאן לא רץ עם החגורה בתמונת המיין אבנט בשנתיים וחצי האחרונות שהוא צריך "לתרום בקרב הזה ולבנות כוכב אחר". בפועל, הוא מעולם לא קיבל את הריצה הזאת שכולם כ"כ מחכים לה כבר כ"כ הרבה זמן.

לשים אותו בקרב הסולם המיותר הזה שחסר כל חשיבות אמיתית זה לשים אותו על הbackburner יחד עם שאר חביבי הקהל כדי לרצות את המעריצים- בדיוק הדבר הכי ציני שיכולנו לחשוב עליו.

הרסלמניה הזאת הולכת ללא ספק להיות אחת מהגרועות בכל הזמנים, וכל דבר נוסף שמגלים עליה רק מחזק את ההשערה הזאת יותר. מעניין אם לפחות הקהל יצליח לחרבן להם על המיין אבנט ברמה שהם יאכלו כאפה כ"כ גדולה שתעיר אותם (התשובה: כנראה שלא).
אבל מה האלטרנטיבה?
06/03/2015 | 18:47
13
214
ברגע שהוחלט שהוא לא בקרב האליפות - איפה היית רוצה לראות אותו במקום?

האם פיוד 1 על 1 מול שיימוס זה מה שהיית רוצה לראות?
אם כבר הוא לא מהווה חלק מרכזי ברסלמניה, מה שקורה לעיתים - מה יותר טוב מאשר להיות בקרב שמכיל מתאבקים מצוינים ושללא ספק יהיה אחד הקרבות הטובים ביותר ברסלמניה?
זיגלר
06/03/2015 | 19:08
132
דווקא זיגלר נגד בריאן יכל לגנוב את ההצגה או בריאן רולינס ...
כמעט לאן שלא תיקח את זה אתה יודע שתקבל מבריאן קרב טוב .
כל קרב שיש תוכן ובסיס מאחוריו- עדיף
06/03/2015 | 19:33
2
143
הMITBים למיניהם תמיד היו קרבות מהנים וכיפיים, אבל למעט המתאבק שזוכה בהם אין להם שום רלוונטיות למשתתפים. אני מעדיף לראות פיוד עם שיימוס/זיגלר שיכול להיות משעמם אבל מגיע עם איזשהו תוכן ורקע כך שברסלמניה הוא זוכה לקליימקס.
פנטזי בוקינג
06/03/2015 | 20:00
1
132
אין שום דבר שראו אחד לא יכול לסדר ...
פרומו פייפבומב סטייל של זיגלר ובריאן על כך שהם הכי טובים בעסק היום  , על כך שהמכונה מנסה לקבור אותם ועל כך שהם הולכים להשאיר את הכל בזירה לרסלמניה כשכל אחד מהם יוכיח לשני  שהוא הטוב ביותר בביזנס .
מבטיח לך שזה יהיה הקרב עם הכי הרבה פופים וחשמל בכל הקארד הזה
אין סיכוי שזה יקרה  כמובן ....
אבל היי יש מצב שיהיה קרב NXT  ברסלמניה ?
לגבי השאלה בסוף- מאוד לא סביר
07/03/2015 | 17:23
62
מבחינת draw אני די בטוח שאף אחד שם לא יתנגד לזה, אבל יש להופעה ברסלמניה אלמנט נוסף וקריטי, והוא זה שמדובר בפייצ'ק הכי גדול בשנה. אנשים קורעים את התחת כל השנה בדרכים כדי להיות בבאטל רויאל חסר חשיבות רק בשביל הבונוס הזה, כך שמאוד לא סביר שייתנו את הכבוד הזה לחבר'ה שעדיין לא הגיעו אפילו לרוסטר הראשי עדיין.
הייתי עושה בריאן-רוסב
06/03/2015 | 20:22
8
180
ונותן לבריאן לשבור את הסטריק של רוסב, בהכנעה לא פחות! סינה ממש לא צריך את זה, הוא כבר "הגיבור הכל-אמריקאי" ונראה לי שיצא לו כבר לשבור סטריקים של מתאבקים בעבר (אם אני לא טועה הגרייט קאלי הוצמד והוכנע לראשונה ע"י סינה כשהתמודד מולו על אליפות WWE). בעצם, מי שאפילו יותר מבריאן צריכים את הפוש (שכן לא נשכח שבמניה 30 הוא הצמיד את HHH והכניע את בטיסטה באותו לילה!) בעקבות ניצחון על רוסב הם רייבאק, או זיגלר. בכלל, הייתי מנסה ליצור "אופי" לאליפויות המשנה בעקבות איחוד החגורה הראשית- אליפות ארה"ב כאליפות של ביגמנים ומתאבקי פאוארהאוס, והאליפות הביניבשתית כאליפות של קרוזרווייטס ומתאבקים אתלטיים יותר (כשהחלוקה לא תהיה רשמית, אלא מבחינת זהות המתאבקים שיתמודדו עליהן). 
עם כל הכבוד לבריאן
06/03/2015 | 22:41
7
205
עדיין אני מבין את ההיגיון שסינה צריך לקבל יריב ראוי לרסלמניה יותר מאשר הוא.

את בריאן אני מוכן לקבל בקרב על האליפות הבין יבשתית או אפילו נלחם כמועמד מוביל בבאטל רויאל של אנדרה. את סינה לא.
סינה
07/03/2015 | 05:49
131
עם כל הכבוד לסינה - אני לא מבין את זה .....
התרגלת לחשוב שסינה הכי חשוב כי הבוקינג שלו הוא בדרך כלל כזה שמושקעת בו קצת מחשבה - מכיוון שוינס תמיד דואג באופן אישי לבוקינג ולסטוריליינס של סינה  על מנת שלא ייפגע מכיוון שהוא ״הפנים של החברה״
הרבה פחות מובן לי למה המכונה מסרבת לתמוך במישהו שבאופן טבעי הכי אובר עם הקהל ...
לא מבין למה לא לעשות כסף עם כמה שיותר אנשים מאשר רק עם סינה בטופ ?
יש לי פיתרון לויכוח שלכם
07/03/2015 | 07:29
5
234
סינה נגד בראין 2, המנצח הוא הנאמבר ואן קונטנדר לאליפות אחרי רסלמניה.
יש רקע, יש היסטוריה, יש אווירת רסלמניה, יש קבלות שזה קרב טוב.
קניתי
07/03/2015 | 08:25
133
אתה הולך לוינס ?
נגד רוסב זה טוב, וזה בכלל טוב
07/03/2015 | 23:06
35
ממש קיוויתי
08/03/2015 | 09:22
69
שזה מה שיקרה ביום שני בסאגמנט של סינה וסטפני, אבל התוכניות כבר סגורות כנראה
רעיון מעולה
09/03/2015 | 00:08
17
מצחיק
09/03/2015 | 10:25
45
שקרב כזה יכול להיות יותר Draw מכל קרב אחר שיש בקארד כרגע.
דעה
05/03/2015 | 16:33
232
נשמע סבבה לגמרי, האמת. כנראה הקרב היחיד ברסלמניה הזה שיהיה מעניין לראות
חבל שכמו רוב קרבות הסולם לאורך השנים, אין מאחורי הקרב הזה סיפור קצת יותר רציני, וזה מרגיש יחסית מאולץ, בסגנון של "הנה האנשים שאין להם קו עלילה לרסלמניה", אבל לפחות מבחינה אתלטית זה כנראה יהיה כיפי.

אישית אני רוצה שאמברוז ינצח, ולא דניאל בראיין. ככה דניאל בראיין יוכל לחזור לסצנת האליפות המרכזית והמיין איבנט מהר מאד, ומצד שני אמברוז יקבל בניה נחמדה כאלוף, שיכולה לתרום לו מאד

סטארדאסט כנראה יגיע קרוב, אבל הסחת דעת מגולד דאסט תסיח את דעתו (אחרי הכל, הפיוד הזה רק התחיל)
טרות' והארפר סתם תופסים מקום, אבל לא נורא, הם אתלטים לא רעים, אזה לפחות יעשו כמה ספוטים כיפיים

בארט וזיגלר הם גם מועמדים אפשריים לזכיה, אבל לדעתי פחות מעניינים, נכון לכרגע.
סמואה ג'ו בדרך ל WWE?
04/03/2015 | 08:04
1
353
אם הוא יגיע
07/03/2015 | 15:35
151
אז שיגיע כמה שיותר מהר בגלל שכבר שנים אני מצפה לראות אותו.
כפי שציינתי זה היה יכול להיות טוב בהרבה אם היה מגיע לפני 5 שנים, אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. עכשיו כשפאנק לא ב-E, חוץ מרולינס ובריאן הייתי רוצה לראות עוד וורקר ברמה גבוהה מאוד שהבריק באינדיז.
RAW
03/03/2015 | 05:24
12
595
אז אחד היתרונות של ביקור בוושינגטון הוא היכולת לראות RAW בשידור חי בשעה נורמלית. יצא גם שפתחתי את הטלוויזיה בדיוק בזמן לחזרה של AJ ולפרומו של ג'ון סטיוארט מול סת' רולינס. אולי אני משוחד לטובת סטיוארט אבל הוא עשה עבודה מעולה, וברור שלא סתם כתבו לו טקסט אלא שהוא יודע במה מדובר. חבל רק שהיו צריכים לתקוע באמצע את אורטון, אבל מצד שני, כאשר ברור שסטיוארט לא הולך להתאבק (וטוב שהם אפילו לא עושים לזה טיזינג אלא הבהירו בפרומו מאחורי הקלעים שזה לא יקרה), אפשר רק לקוות שרולינס ינצח את אורטון ברסלמניה ויעשה עוד צעד למעלה.
דעה
03/03/2015 | 08:21
4
456
אני ממש ממש מאוכזב שסטיוארט לא הולך להיאבק ושבעצם הוא סתם חלק מהפיוד בין סת' רולינס לרנדי אורטון.

כלומר, אני יכול להבין שכנראה ג'ון סטיוארט לא בכושר מספיק טוב, או אולי אפילו הביטוח/קומדי סנטרל אוסרים עליו לעשות משהו כזה, אבל עדיין... זה הופך את זה מפיוד סטייל אנדי קאופמן לסתם גימיק מטופש. ולדעתי ג'ון סטיוארט ראוי להרבה יותר מאשר סתם להיות גימיק רסלקרפי
אני באמת לא מבין
04/03/2015 | 08:02
3
269
איך זה שסטיוארט עצמו לא מתאבק זה רסלקראפ. אם סטיוארט כן היה מתאבק זה היה רסלקראפ. מה יש לו לחפש בזירה? איך אפשר לחשוב בכלל שיצא משהו חיובי מזה שהוא יכנס לזירה?
...
04/03/2015 | 13:03
2
176
אתה טוען שאנדי קאופמן-ג'רי לולר היה רסלקראפ? כי אם כן, אני נאלץ לא להסכים איתך
אם זה היה מתרחש בעידן של היום- ברור?
04/03/2015 | 17:21
1
196
כשהאבקות לא נתפסת כמשהו אמיתי כבר בעיני אף אחד- אז אין לי ספק שכולנו היינו מקטרים וקוראים לזה רסל קראפ.
שלא לדבר על זה שאין אפילו שביב של דמיון בין האנגל הזה לאנגל הזה, וסטיוארט לא הולך להכנס ולהתאבק נגד נשים בתור ההיל...
בדיוק כמו כל סלבריטי אחר שנכנס לזירה. מה היה יוצא מזה שסטיוארט נכנס לזירה? קרב טוב? היה יכול לצאת מזה משהו שלא מביך לצפייה?

מה שהיה מתאים וחדשני בענף לפני 40 שנה לא אומר שיתאים גם כיום.

ככה זאת דרך נחמדה ומקורית לקדם פיוד אמיתי בין שני מתאבקים אמיתיים. אם זה היה מביא את סטיוארט לזירה זה היה מביך בדיוק כמו שלנו נכנס לזירה ב WCW.
05/03/2015 | 13:35
18
פשששש....רפי פותח שרשור ראו
03/03/2015 | 11:17
372
כבר חשבתי שהיה משהו מעניין...
דעה על דבר אחד
03/03/2015 | 18:34
353
את התוכנית לא ראיתי, אבל הפרומו של ג'ון סטוארט זה הדבר הכי טוב שהיה בRAW בשנים האחרונות.
תחזור בשלום ותשאיר שם את הבוס המנחוס שלך
03/03/2015 | 21:22
369
באופן מפתיע היתה תוכנית טובה.
קודם כל וכל הכבוד מגיע לקהל שהיה אקטיבי ונתן קריאות של פאנק כשריינס הופיע. ריינס עדיין לא מצליח לעבור פרומו אחד בלי לבטשש... מדהים כמה הברווז הזה צולע ווינס לא רוצה לראות.
הפרומואים של HHH ושל סטפני עם ג'ון סינה היו חלשים ומשעממים. כרגע סינה מחוץ לרסלמניה , אני לא מרגיש שזה חסר לי.
החזרה של איי ג'יי הפתיע בעיקר לאור העימות שהיה לה עם סטפני השבוע בטוויטר (שוט). הקהל כיבד גם אותה בקריאות פאנק.
לסנר לא הופיע , לא סטינג וכך גם טייקר. הפרומואים של וייאט , HHH ושל היימן היו סבירים אבל קשה לבנות פיוד וסיפור כשצד אחד בכלל לא מופיע ולא נשמע. קצת מגוחך.
לעומת זאת מיז ומיזדאו הגיעו ונתנו יופי של פרומו וקידמו פיוד שאולי לא מתעלה לרמה גבוהה אבל בהתחשב במדבר שאנו מסתובבים בו כבר כמה שנים בהחלט מרענן ומשעשע ושווה צפיה. 
גם לקרטיס אקסל מגיע אזכור, נותן אחלה פרומו א-לה סנטינו. היתה חסרה דמות קומית בשנתיים האחרונות. יופי של עבודה וכיף שנותנים הזדמנות למישהו חדש.

קיד וסזארו בהחלט נותנים עניין למחלקת הזוגות. רק שימצאו זוג שאפשר לבנות מולו פיוד אגרסיבי יותר. האוסוז פרווה בעיני.

ג'ון סטיוארט התעלה על הציפיות ונתן שואו וגם רולינס לא מפסיק לבטשש והאלתור של סטיוארט על יכולות הקריאה של רולינס היה פשוט מ-ע-ו-ל-ה וכל הקטע היה מצוין. אני חייב לציין את נובל ומרקורי שמוסיפים אחלה רקע ותפאורה ועניין לסיפור של רולינס ולא פעם גונבים את ההצגה.

ענייני הדיוות לא מתרוממים ולא מעניינים. חייבים אלופה אמיתית ואגב, שאפו לוינס על אלונדרה בלייז. בהחלט מפתיע אם כי נכון וראוי.

אבל את הציון 10 אני נותן הפעם למי שאחראי על כתיבת הפיוד על החגורה הבינ"י. כל כך פשוט, כל כך לא מתוחכם, מרתק, עשוי וכתוב מצוין ומבוצע נפלא והפך לסגמנט הכי מסקרן לקראת רסלמניה. מדהים כמה קל לייצר תוכן ראוי כשלא מסתבכים עם עודף תחכום ואינטרסים לא ראויים. שווה צפיה ומחיאות כפיים. 

מחליא אותי
04/03/2015 | 09:43
2
403
שבדרך לרסלמניה 2015 - הסטוריליינים הכי מעניינים בינתיים הם של ג'ון סינה ושל רנדי אורטון.

סטוריליין על סינה, שמנסה להשיג קרב לרסלמניה זה רעיון מעולה. גם אם ברור שזה יהיה נגד רוסב בסוף וגם אם ברור שסינה ינצח בסוף.

רנדי אורטון...עושה שם משהו מאוד לא ברור... הרי הוא אמור לנקום ברולינס, אבל נראה שהוא משחק איתו מיינד גיימז יותר מתוחכמים מהרגיל.

ה"דיילי שואו" בין רולינס לסטיוארט היה באמת אחד הסגמנטים היותר מבדרים בשנים האחרונות, עשוי מעולה. חוץ מזה, הכל ממשיך להיות פח.

קרטיס אקסל?! וואו! מי היה מאמין שזה אותו בחור שרק עד לפני כמה חודשים השתין במכנסיים בכל פעם שנתנו לו מיקרופון. אין לי מושג מה קרה לו בחודשים האחרונים שהוא הצליח להשתפר בצורה כזו דראסטית, אבל מה שזה לא היה - צריך לשלוח לשם גם את ריינס.

בכל מקרה, חוץ מכמה רגעים בודדים - אין באמת סיבה לצפות ברסלמניה השנה
מסכים עם כל מילה!
04/03/2015 | 17:29
98
לגמרי
04/03/2015 | 20:20
205
לא מבין מה הם אומרים לעצמם כשיש להם מישהו שהוא אובר ברמות שמתקרבות לסטון קולד ..עם הקהל והם כנראה הולכים לתקוע אותו בקרב סולם ... שכנראה יהיה סבבה אבל יהיה גם בלעדיו ...
היו יכולים לתת לבריאן את הראמבל , לתת לרולינס לפדות את המזוודה
וללכת על רולינס - בריאן ברסלמניה .
קלאסיקה בפני עצמה ...
ועדיין ללכת על לסנר נגד ריינס רק בלי הטייטל
דעות חיוביות בדיליי
09/03/2015 | 11:59
52
סך הכל התכנית לדעתי הייתה שיפור משמעותי ממה שרואים בתקופה האחרונה אבל לא מספיק.. בכל אופן, אז מה אהבתי?

סת' רולינס - הרגיש לי שזו תכנית בסימן סת' רולינס ולא אף אחד אחר. פרומו פתיחה, פרומו אמצע עם ג'ון סטוארט ומיין איבנט. כמתאבק הוא לרוב מספק את הסחורה, אבל אני חייב לזרוק מילה טובה על יכולות המיקרופון. נכון, הוא לא מדהים.. אבל הוא סוחף היט בלי בעיה, הפאנל עם ג'ון סטוארט היה מעולה ובסך הכל כהיל הוא עושה עבודה מעולה.
*** הרבה אומרים שזה לא יקרה וסיכוי סביר, אבל אני ממשיך עם ההימור שלי שהוא הולך לפדות את המזוודה בסיום המיינאיבנט בין רולינס ללסנר.
 פול היימן ובריי וויאט - מאוד אוהב את היכולות מיקרופון של שנייהם באופן קבוע, אין מה להוסיף. הם עושים עבודה מעולה.
 אליפות בין יבשתית - אני אוהב את זה שיש קרב סולם עם מיד/לואו היי קארד על החגורה והפיוד הזה שונה מאחרים. הוא עדיין לא מספיק מפותח אבל הוא טוב למה שהוא. חבל לי שזיגלר ובראיין לא בקרב אחד על אחד כמו בתכנון המקורי כי זה בהחלט שואו סטילר רציני מאשר לדחוף אותם לעוד קרב סולם על אליפות שהם כבר גדולים עלייה בכמה מידות.

בגדול זהו.. היו דברים רעים, היו דברים שהיו סבבה, אבל מבחינתי זה מסתכם בזה

הסוף של הסטריק: כמה פרטים מאחורי ההחלטה
02/03/2015 | 13:27
11
589
יכול להיות שדיברו על זה בפורום אחרי מניה של שנה שעברה.
אבל יצא לי לקרוא קצת על זה בימים האחרונים והנה מה שגיליתי:
ההחלטה שטייקר יפסיד לברוק הייתה נטו של וינס מקמהון. לפי מקורות יודעי דבר, וינס החליט על זה 4 שעות בלבד לפני האירוע! במקומות אחרים מדווחים כי ההחלטה התקבלה ב31.3.
בתסריט היה רשום "סיום יוחלט בהמשך", אך הדבר לא הדליק שום נורה אדומה אצל אף אחד, כי זה נהוג ומקובל בPPV ובעיקר ברסלמניה. זה גם לא היה הקרב היחיד באותה רסלמניה שזה מה שהיה רשום בסוף.

וינס הודיע את זה לטייקר, שקיבל את זה ללא ויכוח. וינס אמר שיכול היה להיות שזה הקרב האחרון של טייקר אי פעם, אז הוא התלבט אם לתת לטייקר לנצח או להפסיד ובחר בהפסד, כדי לעזור לבנות את ברוק לסנר לעתיד.

בסוף הקרב, ברוק נראה מתקרב לטייקר ולוחש לו "תודה רבה" על הניצחון.

שימו לב לזה!!!! השופט לא ידע כי לסנר אמור לנצח. יותר מזה, השופט ידע שטייקר אמור לנצח והוא לא היה בטוח שהוא צריך לספור את ה1-2-3 לברוק. אבל, יש חוק בל יעבור בWWE שאומר שלא משנה מה הסיום המקורי של הקרב, השופט חייב לספור ל3 גם אם זה אומר שהמתאבק הלא נכון מנצח. תחשבו על זה רגע. השופט חשב שהוא גרם לסוף הסטריק של טייקר ושהוא עומד להיות מפוטר מהחברה בגלל זה, למרות שזה הסוף שוינס קבע!!! רואים גם על השופט שהוא בשוק.

ואם כבר שוק, מי באמת ידע על הסוף הזה?
וינס כמובן. טייקר כמובן. ברוק לסנר כמובן. אבל מי עוד? לפי מקורות - פול היימן ידע וגם טריפל אייץ' וסטפני מקמהון. יש דיווח שהיו עוד כמה אנשים, אבל ברוב המקורות שקראתי, הזכירו את ששת האנשים האלה וזהו. שישה אנשים ידעו שההיסטוריה עומדת להשתנות. לא השופטים, לא השדרנים, לא הרוד אג'נט מאחורי הקלעים. רק 6 אנשים.

לפי דיווח אחר שקראתי, וינס החליט שהסטריק ייגמר ברסלמניה 30, לא משנה מי יהיה היריב. רק אחרי שהוא בדק את הרוסטר, הוא החליט על ברוק לסנר בתור זה שישבור את הסטריק. אבל ההחלטה בראש של וינס הייתה שהסטריק יישבר ברסלמניה 30.

אז זהו. זה מה שלמדתי על מאחורי ההחלטה לשבור את הסטריק.
מקווה שגם אתם למדתם משהו.
אני פשוט ממש מרחם על השופט עכשיו, שהיה בטוח שהוא דפק את הסטריק ושהולכים לפטר אותו או משהו.
מקור?
02/03/2015 | 13:54
1
353
כי רוב הדיווחים אחרי מניה דיברו על זה שטייקר הוא זה שבחר את לסנר בתור זה שישבור את הסטריק בעקבות החיבה שלו לMMA.
תראה, תשמע. יש מיליון דיווחים
04/03/2015 | 08:55
128
אני קראתי את זה ב2 מקומות:

כמו שאתה רואה, גם כאן זה סותר את זה ומאשר את זה בו זמנית.
עד שלא נשמע מטייקר עצמו, כנראה שלא נדע

עריכה: קראתי בעוד מקום
וואו...אם זה באמת נכון
02/03/2015 | 14:21
345
ממש מעניין לדעת מה עבר לשופט בראש באותו הרגע. בטח בעתיד יהיה ראיון איתו לגבי הקרב הזה.
מעניין
02/03/2015 | 17:19
277
הדבר הראשון שאני זוכר זה את השופט המום, ואפילו לא בטוח אם לספור ל-3, אחרי שקראתי שהוא בכלל לא ידע על התוצאה זה נורא מעניין לראות אותו בסוף הקרב.
מה שכן, זו אולי החלטה של וינס והוא נהנה להתפאר בזה, אבל אני בטוח שוטו של טייקר היה משנה את התוצאה של הקרב.
לא קונה
02/03/2015 | 20:05
1
291
הנה הסרטון של דקות הסיום:

השופט לא נראה מהסס, למעשה השופט לא נראה בכלל בזמן הספירה. לא ראיתי אותו מהסס או עוצר.
הפה של לסנר בכלל לא נמצא בקרבת טייקר בזמן הספירה או לאחריה אז אלא אם הוא צעק ,לא נראה שהוא אמר משהו.
מבחינתי גם התגובה של היימן היתה מבוימת מדי.
לדעתי מישהו עטף סיפור יפה ללא קשר למציאות.
אחרי צפיה
02/03/2015 | 20:12
265
כנראה בלבלתי בין השופט בקרב פה ולקרב אחר. הוא באמת לא נראה מהוסס כמו שזכרתי.
אין סיכוי שמייקל קול
03/03/2015 | 09:48
265
לא ידע שהסטריק ישבר.

בשנייה שהייתה הספירה הוא אמר ברוגע "the streak is over" אין מצב שהוא היה מגיב כזה מהר ובלי יותר התלהבות/תדהמה
הסר דאגה מלבך, החלק של השופט לא נכון.
03/03/2015 | 14:41
2
289
תחשוב על כל פולס-פיניש שראית, עם היחלצות מאית שנייה לפני שהשופט סופר 3.
נראה לך שאם המתאבק שאמור לקום פשוט ימשיך לשכב ולא ירים כתף, השופט ימשיך עם היד ויספור 3? עד כדי כך יש לו אינסטינקטים של חתול ומהירות חשיבה של כונן SSD?
אם השופט ספר 3, הוא ידע שהוא סופר עכשיו 3. אחרת הוא היה בולם את היד ברגע האחרון כי הוא היה חושב שתהיה היחלצות.

באופן מצחיק, למרות שזה מצב נדיר, יש לך דוגמה ממש מפאסטליין לפני שבוע, בסיום של קודי וגולדאסט - השופט חשב שתהיה היחלצות אז הוא לא ספר 3, אבל ראה שקודי לא קם אז אמר לצלצל בפעמון.

עוד דוגמה היא ברסלמניה 16 כשבוב הולי וקראש הולי פישלו בתזמון של הסיום - הולי כיסה את קראש, והשעון היה אמור לסיים את הקרב ולהציל אותו, אבל הם התחילו מוקדם מדי אז השעון לא צלצל, אז השופט היה בטוח שקראש ייחלץ ובלם את היד לפני ה-3, אלא שקראש לא היה מעודכן ונשאר לשכב, אז השופט פשוט אמר שבוב הולי הוא האלוף.

לפי הדיווח הזה, דווקא החלק של השופט נכון
04/03/2015 | 08:58
1
171

מצד שני, לך תדע מה באמת קרה שם.
מסכים שהיה את המקרה בפאסט ליין (שהיה מזעזע לגמרי).

שוב, יש מצב שאתה צודק ב100% ומה שכתוב זה חרטא. יש מצב שלא.
אין ממש מצב שלא. זה גם לא כזה משנה מה אני חושב
05/03/2015 | 23:33
92
וגם לא ממש משנה מה נאמר בדיווח.

הרי השופט הוא לא רובוט ולא יכול לשים לב באלפית שנייה שאין כאן היחלצות והוא צריך להמשיך ולספור ל-3.
ספירת 3 של השופט קורית רק כשהוא יודע שהוא צריך לספור ל-3.
בין אם הוא ידע רק באותו רגע כי אמרו לו באוזנייה או שהוא ידע מתחילת הקרב זה סיפור אחר, אבל מה שבטוח לא קרה הוא שהשופט התחיל את הספירה בלי לדעת שזו הולכת להיות ספירת 3.
זה די מסביר את
08/03/2015 | 12:42
61
הפאוזה הממש מטרידה בין הספירה ה-2 לשלישית.
זה היה נראה ממש כמו screwjob
מאמר/ביוגרפיה: הבוס של NXT - סשה באנקס!!!
02/03/2015 | 10:45
6
349
אז אחרי הביוגרפיה של אנזו (The realest guy in the room) אמורה, החלטתי לעשות אחד על הבוס של NXT, אלופת הנשים הנוכחית - סשה באנקס!

ההתחלה
מרסדס קאסטנר ורנאדו נולדה ב26.1.92 (מה שאומר שהיא רק בת 23) בפיירפילד, קליפורניה.
היא התחילה להתאבק בארגון Chaotic Wrestling בגיל 18 (עשתה את הבכורה שלה בשנת 2010) תחת השם מרסדס KV (ראשי התיבות של שם המשפחה שלה). את הופעת הבכורה שלה עשתה ב1.10.10. היא התאבקה בקרבות מעורבים (נשים נגד גברים) ועשתה זאת בהצלחה חלקית.
היא זכתה באליפות הנשים שם בתאריך ב2.12.11, בקרב I QUIT נגד אלקסיס והחזיקה בתואר עד שהוחתמה על ידי הWWE, כולל הגנה בקרב פאטל 4 וויי. התואר הפך לפנוי ברגע שמרסדס עזבה את הארגון לטובת הWWE ב18.8.12, מה שאומר שהחזיקה בתואר 260 יום.
היא התאבקה גם בNECW וגם בNWA במהלך זמנה באינדיז.

ההגעה לWWE
ביוני 2012, מרסדס ניסתה את מזלה במחנה גיוס של הWWE. ב18.8.12 היא הוחתמה על חוזה פיתוח בWWE והתייצבה בNXT, תחת השם סשה באנקס. הופעת הבכורה הטלויזיונית שלה הייתה ב12.12.12 מול פייג', אבל התאריך הנדיר לא עזר לה והיא הפסידה. הניצחון הראשון שלה בNXT היה ב23.1.13 נגד אלישיה פוקס. היא התחילה בתור פייס, אבל היא עשתה היל טרן על פייג', אחרי שזאת כבר הייתה אלופת הנשים, בספטמבר 2013.
באנקס הופיעה ברסלמניה 30, כחלק מהנשים בכניסה של טריפל אייץ' (יחד עם אלכסה בליס ושארלוט, באנקס מתחילה הכי שמאלית).
אחרי שפייג' עברה לרוסטר הראשי, התחיל טורניר לקביעת אלופה חדשה. באנקס ניצחה את ביילי בסיבוב הראשון, אבל הפסידה לנטליה בחצי גמר.
באוקטובר, באנקס חברה לבקי לינץ' והתחילה פיוד על התואר נגד חברתה לשעבר שארלוט. ב11.2.15, באירוע  NXT TakeOver: Rival באנקס סוף סוף זכתה בתואר הנשים של NXT בקרב מרובע שכלל את שארלוט האלופה, בקי לינץ' וביילי.

פרטי טריוויה נוספים
  • היא בת דודה של הראפר סנופ דוג
  • המתאבק האהוב עליה כשהייתה צעירה היה אדי גאררו ז"ל.
  • היא אוהבת פופ קוריאני (הלהקות Taeyang ו -  G-Dragon) ואת האנימה Sailor moon

אז מה דעתכם על הבוס, סשה באנקס?
האם צפוי לה עתיד מזהיר? האם היא תחזיק באליפות הנשים של הNXT להרבה זמן או שתפסיד מהר ותגיע לרוסטר הראשי?
מה הקרב האהוב עליכם שלה?
מול מי תרצו לראות פיוד שלה ברוסטר הראשי?

דיון נעים ומקווה שנהנתם לקרוא כמו שאני נהנתי לכתוב

ולקינוח, טופ 10 מהלכים של סשה באנקס/מרסדס KV כמו שמצאתי ביוטיוב
אחלה עבודה, אבל..
02/03/2015 | 12:41
1
167
בקריירה די קצרה עד עכשיו, מעט מפתיע שלא התייחסת לחלק הכי מהותי שלה- הBFFs...
צודק, ויתרתי על זה כי
02/03/2015 | 13:05
130
רציתי לעשות הכרות עם צדדים פחות ידועים.
הBFF זה מה שפחות או יותר הביא אותה לקדמת הבמה, אז לא רציתי לחפור על זה.
בעוד איזה חצי שנה, שנה - כשנעדכן את זה אחרי שתזכה באליפות הדיוות, אוסיף גם את זה :)
הנה שתי מילים שאשתי אף פעם לא אמרה לי - אל תפסיק...
02/03/2015 | 14:47
1
180
תמשיך עם הביוגרפיה של NXT. מאד מעניין ומוצלח.
חחחחח תודה רבה!
04/03/2015 | 09:03
61
מקווה שאשתך תגיד לך את המילים האלה מתישהו.
או לפחות את מילות DX :)

מתלבט מי לעשות הבא בתור. יש מישהו על הכוונת, אבל לא יכול לגלות עדיין
מת עליה
02/03/2015 | 22:06
1
146
פשוט Total package - יודעת להתאבק, לשחק, לדבר, ויפהפייה.
והיא עדיין צעירה!
04/03/2015 | 09:09
97
בדקתי את זה.
ליטה זכתה בתואר הראשון בגיל 25.
טריש זכתה בתואר הראשון שלה בגיל 26.
גייל קים גם זכתה בגיל 26.
מיקי ג'יימס בגיל 27.
AJ גם בגיל 27 זכתה בפעם הראשונה.
רק פייג' יוצאת דופן, כשהיא זכתה בתואר הראשון שלה בגיל 22.

אז יש לה זמן להיות דומיננטית ברוסטר הראשי ואפילו לזכות בכמה אליפויות.

ומסכים לגבי כל מה שציינת
HOF
01/03/2015 | 10:41
24
433
השמות הנכנסים ל-HOF השנה הם בינתיים:
ארנולד שוורצנגר בפינת המפורסמים שאין צורך להרחיב יותר מדי עליה. הרי גם דרו קארי שם.
רנדי סוואג' שבפורום כאן כתבו שהגיהנום יקפא לפני שהוא ייכנס ל-HOF, אבל הנה הוא יהיה שם. לדעתי בהחלט מגיע לו לצד גדולים אחרים כמו שון מייקלס, ריק פלייר והאלק הוגאן.
ריקישי, או כמו שאני זוכר אותו כפאטו כחלק מהסמואנס סווט טים וההד שרינקרס. היה מאוד אובר עם הקהל בגימיק של הסמואני הענק שיודע לרקוד. נראה לי שהוא יכול להיות ב-HOF, אבל גם אם לא, הוא לא היה חסר לי שם.
ההכרזה האחרונה היא על הבושווקרס. שני ניו זילנדים שהיו יותר דמויות קומיות מאשר מתאבקים. אין הרבה הישגים ב-WWE, אבל אולי קריירה ארוכת טווח של כ-40 שנים  נדמה לי שקראתי בעבר שהם נבחרו כטאג טים הגרועים של כל הזמנים ב-WWE, כך שהבחירה בהם מעט מוזרה לי.

מה דעתכם על הבחירות ל-HOF השנה? 
כל עוד סבאג׳ נכנס אני מבסוט
01/03/2015 | 11:40
2
246
את ארנולד אני יכול להבין כי הוא כבר תרם ובא מספר פעמים עוד בימי WCW

פאטו/ריקישי זה חלק ממשפחת אנואי. גם זה מובן.

בושווקרס (שוכני היערות) זה להראות שהם עדיין מכבדים את AWA WCCW ועוד כמה ליגות קטנות.
בסרטון שלהם הם מוזכרים שיש להם למעלה מ-20 אליפויות זוגות שזה הישג מרשים.

ולסיום אווווו יההההה אני שמחתי ועדיין שמח שמאצ׳ו מן נכנס.
"AWA WCCW ועוד כמה ליגות קטנות"
02/03/2015 | 19:23
1
126
02/03/2015 | 20:01
21
מאכזב
01/03/2015 | 13:05
3
222
חוץ ממאצ׳ו , זה hof שמתאים לנטוורק .... ולא באמת רשימה של הטובים ביותר חסר שם מישהו שמעניין בכלל לשמוע מה יש לו לספר ... אולי אם קווין נאש יצטרף כמו שהשמועות מרמזות
אבל ככה זה תמיד
01/03/2015 | 17:29
2
136
שם אחד של מיין איבנטר שסביבו האירוע והשאר אנשים שהם מקסימום זיכרון נחמד..
אולי 2005 היה יוצא דופן עם סוללת שמות מרכזיים
לא מסכים איתך
02/03/2015 | 12:43
1
75
שנה שעברה היו לא מעט נאומים מעניינים של ג׳ייק , סקוט הול האחד והיחיד והוורייר כמובן ...
השנה - מאץ׳ לא ינאם ... קישי - כישורי מיק אף פעם לא היו העיקר אצלו ...
בושווקרס ??? נו באמת ... אין לי מה להרחיב , אפילו בתור ילד לא סבלתי את הדמויות שלהם
ובכלל בשנים האחרונות .. שון מייקלס , ריק פלייר , אדג׳ , מיק פולי היו מלאים ברגעים .
השנה זה נראה בדיוק כמו רסלמניה - חלש מאוד
מה צריך כישורי מיקרופון בשביל לנאום בHOF?
02/03/2015 | 12:47
68
זה לא שמישהו שם נואם בתור הדמות שלו. אנשים מדברים מהלב, מספרים חוויות וכו'. לא צריך להיות אוסטין או פאנק בשביל זה, פשוט צריך להיות בתעשייה מספיק זמן.
הWWE כנראה יכריזו מחר על כניסתה של אישה להיכל
01/03/2015 | 21:00
12
149
יאללה הימורים...
01/03/2015 | 22:10
9
69
מיס אליזבת
01/03/2015 | 22:46
8
66
איזה הימורים? כבר ידוע שיכריזו ביום שני על Madusa
01/03/2015 | 23:52
7
183
Alundra Blayze / Madusa תוכרז ביום שני הקרוב
נחמד ובהחלט מגיע לה
אגב, בהחלט הייתי רוצה לראות את מיס אליזבת
01/03/2015 | 23:54
149
גם מתאים להכניס אותה עם המאצ'ו מן. אולי בסוף יפתיעו ודווקה אותה יכניסו
רציני, או בדיחה? אחרי מה שהיא עשתה...
02/03/2015 | 00:34
4
77
מה היא עשתה? עבור הבורים ביננו...
02/03/2015 | 11:08
3
53
בגדול - את מונטיראול
02/03/2015 | 12:01
2
163
בקטן - זרקה את אליפות הנשים המקורית של ה WWE לפח הזבל בשידור חי של ניטרו (מה שהוביל אח"כ לזה שוינס לא הסכים שברט הארט יעזוב עם חגורת האליפות ובעצם הוביל לסקרו ג'וב)
איכשהו וינס שמר טינה לאלונדרה
02/03/2015 | 19:39
122
בבאטל רויאל שבה סנטינה זכתה במניה 25 הוא לא רצה בכלל להכניס אותה.
הייתה גם הייתה מתאבקת פעילה במשך 15 שנים והיחידה שיכולה לומר
04/03/2015 | 04:26
82
שהחזיקה באליפות הנשים ב-AWA, WWE ובאליפות הקרוזוויט של WCW (הגירסא שלהם לצ'יינה בתור אלופה ביניבשתית), אך כמובן שאלה פרטים שוליים למדי אודות המתאבקת האיכותית הזו שהייתה פי כמה יותר מוכשרת מפחות או יותר כל המתאבקות שעברו ב-WWE בעשור וחצי האחרון.

ועל הדרך אלונדרה גם הייתה אחת מהמתאבקות האמריקאיות היותר מוכשרות שהיו ב-30 שנים האחרונות, אבל זה בכלל פרט שולי וחסר כל חשיבות...

נ.ב
מעניין איך בהכרזה שהיא נכנסת להיכל התהילה, ה-WWE איכשהו הצליחו לשכוח שהיא עברה קודם ב-WCW לפניכן...
בתור מדוזה או אלונדרה?
02/03/2015 | 08:33
62
הייתי הולך על סייבל
02/03/2015 | 08:59
1
169
א. היא מהחלוצות של הניינטיז, יחד עם סאני ומרלנה.
ב. היא אישתו של ברוק לסנר וזה יכול להיות קלף להחתים אותו לעוד שנה בחברה.
ג. מגיע לה, היא תרמה הרבה לעסק והייתה אחת הנשים המובילות בתקופתה.
בנוגע לג'
04/03/2015 | 04:30
64
כי לאלונדרה לא מגיע?
הכוכב הגדול שעדיין חי לא הוכרז, והשמועה אומרת...
02/03/2015 | 08:58
1
304
שזה יהיה קווין נאש, שיוכנס בתור דיזל, בדומה לסקוט הול שנכנס בתור רייזור ראמון שנה שעברה.
יכניס אותו שון מייקלס.

זה יהיה תוספת מעולה השנה.
חוץ מזה אני די מאוכזב ומחכה לראות מי האשה שתוכנס. חוץ מסבאג', אף אחד לא שווה כניסה השנה לפני עוד מלא כוכבים.
ריקישי? רק בגלל הפוש של ריינס והאוסוז?
בושווקרס? הייתי מכניס את הדאדליז הרבה לפניהם. הייתי בטוח שבגלל זה באבא ריי חזר לראמבל.
שוורצנגר זה בסדר. לא נשארו עוד הרבה מפורסמים להכניס.
לדעתי ההגדרה הזו נכונה לגבי טייקר
02/03/2015 | 09:11
208
אבל סתם קטנוניות :)
עצוב שאנשים כאן לא מבינים את הגדולה של השיפהארדרס
02/03/2015 | 20:06
204
סבבה, הם לא היו אתלטיים מבריקים בזירה אבל הם יכלו לגרום לקהל להתחרפן ברמות שאי אפשר בכלל לתאר בין אם הם היו פייסים או הילים. לוק ובוץ' היו דמויות גדולות מהחיים ואני לא חושב שיש יותר מדי זוגות שיכולים לומר שהם היו כמעט בכל ארגון משמעותי בצפון אמריקה ועל הדרך גם פחות או יותר הופיעו בכל מקום בעולם.

באופן אישי
07/03/2015 | 15:37
50
כבר שנים שאני מתעניין בעיקר בשם הראשי שייכנס ופחות במה שמסביב, כל שאר השמות נחמדים אבל מה שאני זוכר מאותו ערב זה בעיקר המיין גאי.
השנה ה-HOF בינוני ומעלה כמו בשנים האחרונות.
כולם מדברים על בריאן, אף אחד לא אומר סזארו
28/02/2015 | 14:21
8
476
מלבד דניאל בריאן יש עוד מתאבקים שהקהל דוחף ופעם אחר פעם וינס כאילו להכעיס קובר אותם בתהומות המיד קארד. ישנו דולף זיגלר והיה בעבר את זאק ריידר אבל היום אתרכז בסזארו. לא מתאבק קטן אבל גם לא ביגמן קלאסי. כח פיזי עצום ויכולת היאבקות מרשימה.
הוא התחיל לצאת אובר עם הקהל אחרי שנפרד מהשותפות עם סוואגר וקולטר ולקראת מניה שנה שעברה כבר הפך לאחד האהובים עם הנדנדה. 
אפילו זכה בטורניר אנדרה במניה הקודמת והגיח לרגע בפיוד של הסורבייבר סיריז כשכולם חשבו שהנה הפייס הטרן.

וזהו. עכשיו הוא קיבל ציוות לטייסון קיד, אמנם זכה באליפות הזוגות אולם תקרת הזכוכית הקרויה מיינאיבנט גבוהה מאי פעם.
האם מדובר בעוד כישרון שהלך לאיבוד בעולם של ביגמנים? האם יזכה להזדמנות נוספת? ואולי בכלל וינס צודק ואינו יותר מאוברייטד מיד קארד?
כל זאת ועוד בפרק הבא של ...SOAP.

הנה דוגמא ליכולות של שני חבר'ה נחמדים מ-ROH:
לדעתי..
28/02/2015 | 19:40
197
אני חושב שקלאודיו קסטנולי מוכשר בטירוף, אבל סזארו דמות משעממת בטירוף שלא מתאימה לשום דבר מלבד למידקארד. אם זה היה תלוי בי, הייתי מוציא אותו לחופשה, בונה לו גימיק חדש, ומחזיר אותו.
Hey
28/02/2015 | 23:35
169
קלאודיו מתאבק נהדר, אבל עם כל הכישרון שלו אף פעם לא ראיתי בו כמישהו שבאמת יכול להיות האטרקציה המרכזית. לפני שהירו חזר לROH במסגרת הפיוד עם CZW, קלאודיו רץ לבד שם תקופה לא קצרה ונתן אחלה של קרבות- אבל המייק גיים שלו היה על הפנים. בROH זה לא היה כ"כ נוראי כי גם ככה אף אחד לא הצליח להבין את המיקרופון בתקופה ההיא, אבל בWWE, כשהוא צריך לעמוד לבד בזירה ולחתוך פרומו של 2-3 דקות- זה לא עובד. הKings of Wrestling הרגיש כמו המקום הכי נכון בשבילו- הוא מתאבק זוגות אדיר, ורואים את זה עכשיו גם בעבודה שלו עם טייסון קיד. יש מתאבקים מוכשרים נורא שזה כל מה שהם מגיעים אליו, וזה בסדר.

אגב, הזכרת לי נשכחות עם הלינק הזה- אני זוכר בזמנו שזה עלה לrohwrestling.com, ובהיותי מארק מטורף של דניאלסון בתקופה בה ROH הייתה הרבה פחות פופולרית השתמשתי בנגישות אליו כנסיון לגרום לחברים להיכנס למוצר
פספוס עצום
01/03/2015 | 07:09
3
271
ואולי זה ישמע כמו הגזמה, אבל לדעתי הוא היה אמור להיות השנה במיין איבנט של רסלמניה - תראו מה היה איתו שנה שעברה בדיוק אחרי רסלמניה ותבינו כמה זה הסיפור הפשוט והמתבקש.
הוא ניצח בבאטל רואיל, היה ממש ממש אובר מוכן לפייס טרן ואז לשם שינוי ה WWE עשו את הדבר הנכון - נתנו טעימה קטנה ממנו לפייס, ואז חיברו אותו להיימן כדי שימשיך להיות היל (ככה הופכים מישהו לפייס באופן הרבה יותר אפקטיבי! ע"ע רוק).
ומכאן הסיפור פשוט כותב את עצמו. לסנר השם הגדול שמגיח פעם בכמה חודשים וזוכה בכל הספוטלייט, וסזארו זה שעושה את העבודה השחורה בשיגרה עבור ברוק לסנר והיימן - עד שיום אחד פשוט נמאס לו והוא עושה את הפייס טרן הגדול. ראמבל למשל יכול היה להיות תסריט מושלם בשביל דבר כזה.
ואז סזארו מול לסנר על האליפות ברסלמניה, כשסאזרו סופר אובר. הקהל כנראה גם היה מקבל אותו. היה פה סיפור קלאסי מתבקש שבו ה WWE יכלו בשנה לבנות כוכב חדש.
הם כמובן העדיפו לנטוש את כל התוכניות שלו לגביו באמצע בלי שום סיבה ולתת לו לדשדש במיד קארד

דווקא הייתה להם סיבה מאוד ספציפית
01/03/2015 | 10:27
178
רומן ריינס. רומן ריינס היה התוכניות שלהם למניה 31 עוד לפני מניה 30.

עכשיו, בו נגיד ואתה דוחף את ריינס וסזארו בו זמנית, באותה רמה, מי יראה כמו הבחירה של הקהל? המתאבק שכולם אוהבים, שיכול להוציא קרבות טובים עם כולם כמעט, שהקהל הבוגר יהיה בעד - או הדוגמן שהכישרון הראשי שלו זה הבוקינג.

הל, רומן ריינס אמור להיות הפוואר-האוס, וסזארו שנראה פחות חזק ממנו יכול לעשות דברים שריינס בחיים לא יוכל לעשות

סזארו טוב יותר מרומן ריינס בהכל (למרות שאני מסכים שריינס הוא בחירה יותר טובה לנשים/ילדים מסזארו).

הדרך היחידה לדאוג שהקהל לא יבחר בסזארו, היא לא לשים אותו כאופציה.
לא בטוח שאין סיבה
01/03/2015 | 20:14
106
זכורה לי השמועה הזה
אוף, איך תמיד
02/03/2015 | 00:44
86
אתה גורם לדרים להישמע כל כך הגיוניים ופשוטים
אחד האנדרייטד שיש
02/03/2015 | 09:10
104
הוא מתאבק מדהים, באמת.
הוא יכול לתת קרב טוב מול כולם.

מודה, לא עקבתי אחריו בCZW/ROH בזמנו. השלמתי כמה קרבות שלו לאחרונה, והיה לו קרב כלוב אדיר נגד לוק הארפר (אז היה ידוע בתור ברודי לי) בPWG (נדמה לי שזה היה PWG).
פשוט מתאבק ענק.
הקרב שלו מול סינה בתחילת השנה, הזכייה בבאטל רויאל.
אומרים שהיה לו את אחד מקרבות השנה בתחילת השנה בNXT מול סאמי זיין אבל לא ראיתי.

לפחות יש לו תואר אליפות עכשיו.  למרות שהוא היה אלוף ארה"ב מעל 200 יום. אבל הוא בהחלט חומר למיין איבנט ולאליפות העולם.
לגמרי מסכים. הוא המתאבק הטוב ביותר ב WWE לדעתי.
02/03/2015 | 15:28
123
אני פשוט נדהם מהיכולות שלו כל פעם מחדש. בכל פעם שנותנים לו את הבמה הוא מספק את הסחורה בקרב מעולה. לדעתי הוא גם לא רע בכלל על המיקרופון(אני זוכר שהוא היה בתחילת הדרך עושה את התכנית באינטרנט בה היה יורד על ארה"ב)
CancelWWEnetwork# - עכשיו יש דף רשמי ומכתב דרישות
28/02/2015 | 09:30
2
291
אם כי נראה שמי שמוביל את העסק הם כמה בני עשרה לפי הדרישות וסגנון ההתבטאות. עדיין, אני תמיד בעד אנשים שלא מסתפקים בלקטר אלא נוקטים עמדה ועושים מעשה.
אלו הנקודות שהעלו, המכתב המלא והמפורט נמצא בקישור.

LETTER TO
CEO Vince Mcmahon
1) Less sports entertainment; more pro wrestling
2) Less start-and-stop pushing of talent.
3) Less shoving certain talent down our throats without letting them earn an organic following.
4) More character development.
5) More effort into creating intriguing storylines with layers and continuity.

6) Less ending storylines without no conclusion.
7) More must-see, unpredictable television programming.
8) More actual calling of matches by commentators and less of them talking about themselves.
9) Less TV time for older, irrelevant talent.
10) Less scripted promos.

נכון שכולם צוחקים על מאט הארדי
28/02/2015 | 13:54
201
אבל אני זוכר שלפני כמה חודשים הוא כתב משהו מאוד נכון ונראה לי שכתבו על זה גם פה בפורום.

הוא אומר: היום, בעידן של סדרות מרגשות, סוחפות ובלתי צפויות כמו "שובר שורות" ו"בית הקלפים", מאוד מביך לראות תכנית טלוויזיה עם עלילות כאלו באנאליות, צפויות ומשעממות.

קראתי את הרשימה ששמת פה ונזכרתי בזה.
הם שכחו את ההכי חשוב:
28/02/2015 | 17:38
170
11) לדחוף את המתאבקים שהקהל שהם אובר עם הקהל,ולא רק אובר עם ההנהלה.

"1" זו הבעיה הכי פחות קשה ברשימה פה כי רסלינג טוב כן יש,שלא לדבר על זה ש"יותר היאבקות ופחות בידור" הם אחד הגורמים לירידה ברייטינג,ככה שהם לא ממש יסכימו לזה.

סוף סוף יש סיבה אמיתית לרסלמניה - קרב חדש הוכרז
27/02/2015 | 20:48
2
403
הודעה רשמית מבשרת על קרב סולם מרובה משתתפים על החגורה הבינ"י. עדיין לא הוכרזו שמות אולם אפשר כבר להעריך שיהיו שם דין אמברוז, דולף זיגלר, R-truth ויש שמועה שגם דניאל בריאן ייזרק לשם. אין פק שזה יהיה הקרב האיכותי של הערב ואני צופה שקופי קינגסטון יצורף לצורך הספוטים.
בנוסף הוכרז קרב אנדרה נוסף שבו יקחו חלק - מיז, קרטיס אקסל, רייבאק, פנדנגו, אדם רוז ועוד.
27/02/2015 | 20:55
1
243
מזכיר לי את הMITB הראשון במניה 21:
שנה אחרי שהוא זכה באליפות,בנואה נזרק לקרב מידקארד מרובה משתתפים רק בשביל "למלא משבצת"- בדיוק כמו דניאל בריאן.

אז השנה אלה יהיו אמברוס,בריאן וזיגלר- כל המתאבקים שהקהל אוהב וההנהלה רוצה לקבור,נזרקים סתם ככה לאותו קרב ביחד...אני בטוח שאפאחד מהם גם לא ינצח.אם כבר הם יתנו את הניצחון לאחד כמו שיימוס.
בדיוק
27/02/2015 | 20:58
87
ריי מיסטריו שוחרר
27/02/2015 | 04:04
5
389
לא שזאת הפתעה, אבל עכשיו זה רשמי
http://www.sportingnews.com/sport/story/2015-02-26...
לא יחסר לי
27/02/2015 | 09:50
113
היו תקופות
27/02/2015 | 18:22
275
שידיעה כזאת הייתה ממש מבאסת אותי ומצד שני מעוררת תיאבון לקרבות מול ג'ו, דניאלס וסטיילס. עכשיו התחושה הכללית שלי = בעיקר אדישות, גם אם הוא יגיע לטנא
טוב.
27/02/2015 | 21:00
183
גם אני די אדיש.

מקווה שלפחות יעשה איזה מיני קאמבק באיזה ראמבל או משהו ושיזכה לפרישה מכובדת, כי לדעתי זה מגיע לו.

בהחלט לא יחסר לי.

אחרי שדי העלימו אותו בשנים האחרונות, זו לא הפתעה
28/02/2015 | 10:51
172
אחד מהמתאבקים בסגנון לוצ'ה היחידים שהייתי מסוגל לראות, אבל כנראה שהחליטו כבר לפני כמה שנים שהוא לא באמת מתאים לסגנון של ה WWE. בעסה להם. כבר כמעט שכחתי איך הקרבות שלו נראים.
אם עוד יש לו מה לתת בזירה, שיגיע ללוצ'ה אנדרגראונד
02/03/2015 | 08:54
56
זה מה שהם צריכים.
אחרי שאלברטו אל פטרון (דל ריו) הגיע ונתן להם בוסט של אמינות, ההגעה של מיסטיריו תבסס אותם עוד יותר.

גם אם אין לו מה לתת יותר בזירה, שיבוא על תקן מנטור על המסך ומאמן מאחורי הקלעים. הוא יכול לתרום מלא.
ברוק לסנר - לא מה שחשבתם
26/02/2015 | 22:14
2
435
הדיון כאן על מה לסנר חושב על היריבים גרם לי לחייך, איך WWE הצליחו למכור את ברוק לסנר כמפלצת חסרת כל חרטה או רגש. החלטתי לבדוק מי הוא ברוק לסנר באמת. 
ידעתם שהוא פרסם ספר?
ידעתם שהוא התעקש לחתום ב-WWE רק בתנאי שיעסיקו את שותפו לחדר דאז - שלטון בנג'מין?
ואולי הוא בעצם לא אדם רע ומפלצתי אלא בחור שחרד לפרטיות שלו?
כנראה שמה שמראים לנו , לא תמיד מייצג את המציאות.
הנה כמה סרטונים עם ברוק לסנר אחר ממה שהכרנו:
אצל ג'ימי פאלון - https://www.youtube.com/watch?v=RNRETz0zwJY ;;
תשובות של אחרים לשאלה - מי הוא באמת ברוק לסנר - https://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20130821074130AARygzV

אז מה אתם  חושבים? מפלצת חסרת רגשות או פשוט אדם שמקדש את הפרטיות שלו?

מעניין
26/02/2015 | 23:36
240
ראיתי רק את הראיון עם ג'ימי פאלון וממש מעניין לראות איך הוא היה נינוח, כריזמטי ומבדר, אבל כשהוא מחזיק מיקרופון בWWE - הוא כמעט תמיד נשמע מבולבל וחסר ביטחון. אני מניח שזה פשוט כי הWWE נותנים לו לשחק דמות שהיא לא הוא במציאות והוא פשוט שחקן גרוע.
הוא באמת
27/02/2015 | 00:45
243
מצטייר כאדם שהפרטיות חשובה לו מאוד ואפילו אדם צנוע שדואג הרבה למשפחה שלו. ישנה אפילו שמועה שכשוינס החליט כי הוא זה שישבור את הסטריק הוא לא הרגיש בנוח עם זה אני חושב שעד אותה החלטה הוא חשב כמו כל המעריצים שהוא יעשה ג'וב לטייקר. אני חושב שהזמן הרב שהוא בילה מחוץ לעסק פגע קצת בבטחון העצמי שלו כי הוא היה לגמרי בסדר על המיקרופון בריצה הראשונה שלו ב-WWE אבל בזירה הוא לא איבד הרבה בכלל.

זבנג והתעמתנו
26/02/2015 | 21:12
29
108
המלצה - עימות בחירות
26/02/2015 | 21:12
2
193
בלי קשר לדעות פוליטיות, עמדות ומה לא..

בינתיים, הקארד יותר טוב מרסלמנייה
יש פוטנציאל להרבה פיודים שם
27/02/2015 | 08:03
1
147
לפיד - בנט (מי אחראי לכישלון הממשלה הקודמת? רמז: זה לא אף אחד מהם והשם שלו מתחיל בביבי).
אלי ישי - דרעי (מי ה"פייבוריט" האמיתי של המר"ן?)
ליברמן - זהבה גלאון (קרב אבו מאזן על עמוד - וכדאי לאבו מאזן שליברמן לא יהיה הראשון שיגיע אליו)
לפיד  -  כחלון ( למי מביניהם באמת אכפת ממעמד הביניים?)
לפיד - דרעי ( קרב שהסטיפולציה בו היא שאם דרעי מפסיד,החרדים באמת יתגייסו לצבא)
ליברמן - עודה (קרב בלי פסילות,בלי חוקים ובלי מצוות...)
בראבו
27/02/2015 | 13:19
38
דעה אישית.
26/02/2015 | 22:14
1
173
התגובות בפורום נהיו הרבה יותר מעניינות מהמוצר עצמו. אני מוצא את עצמי נכנס לפורום, מרענן, בודק ועושה הכל כדי לראות איזה עוד הגיגים נוכל להעביר בגנות המוצר.
"נהיו"? זה כבר שנים ככה.
27/02/2015 | 16:04
31
אפשר הסבר למקור התמונה
27/02/2015 | 11:24
1
222
במקרה מצאתי אצלי במחשב תמונות ישנות שקשורות להיאבקות.

מיהם השניים חוץ מטטנקה ויוקוזונה?
והאם ומתי כל החבורה הזו שיתפה פעולה?
Anyone?
01/03/2015 | 12:57
23
אני במקום בוז'י שוכר את פול היימן לדבר במקומו..
27/02/2015 | 18:05
4
82
The one behind the one in twenty one and one
28/02/2015 | 06:17
3
96
mandatim

The reigning, defending, leader of the zionist camp-The beast bugi Hertzog!

אחלה של קמפיין זה יכל להיות..לא צריך את ציפי

היה יכול להיות אחלה פרומו..
28/02/2015 | 11:23
2
75
לוקחים את הפרומו האדיר של אנדרטייקר נגד לסנר ברסלמניה, רק שבמקום אנדרטייקר שמים את ביבי שרץ מלא קדנציות ומונים את ההישגים שלו בציניות,
ואז ששואלים את פול היימן אם יש מישהו שיכול להחליף אותו, ברור שהתשובה היא "לא".. אבל מה אם... :P

וכמובן שהוא נותן את הפרומו מראו שעבר
28/02/2015 | 12:28
1
56
שביבי יכול היה לנצח את בן גוריון, בגין, אולמרט או כל אדם אחר. אך בוג'י הוא לא אדם, הוא חיה!
האמת שהיימן יכול להריץ את ליברמן
28/02/2015 | 14:44
50
לובש את החולצה - אוכל, ישן, כובש ובחזרה וגם התדמית של ביסט תפורה עליו ביחס לביבי.
|*|נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים|*|
26/02/2015 | 13:27
25
|שמאל|אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום כבדי שמיעה וחרשים.
אז איך מתמודדים עם ליקויי שמיעה? מהם הזכויות והשירותים שרלוונטיים לאוכלוסיית החרשים? ומהם מכשירי השמיעה שהכי מתאימים?

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות נושאים לדיון, לשאול ולשתף!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
האם יהיהי קרב חוזר בין סינה לרוסוב?
26/02/2015 | 12:46
98
יש המשך לפיוד של סת' רולינס וג'ון סטויוארט
27/02/2015 | 09:44
7
232
בים של זבל, זה הדבר הכי טוב שקורה שם כרגע
27/02/2015 | 16:56
130
מן הסתם, בעצם- אין לזה באמת איזשהו קשר לקריאייטיב של WWE
וואו זה אדיר
27/02/2015 | 18:36
4
158
אני מארק די גדול של סטיוארט, כך שבהחלט יהיה מגניב לראות כל סוג של שימוש בו, רק שלא יהיה מביך ומכאיב.
חבל שרוב ריגל כבר לא חלק מהדיילי שוהו
27/02/2015 | 19:43
3
123
היו יכולים לעשות אחלה פיוד בין התוכנית לסת' ואז סטיוארט היה שולח את רוב כנציג של הדיילי שוהו בקרב במניה מול רולינס.
אני אומר משהו אחר
28/02/2015 | 12:35
2
101
סטיוארט, קולבר ואוליבר נגד רולינס, נובל ומרקורי
אמנם קרב קומי אבל כמה קומדיה בזירה אחת
דעתי בנושא:
28/02/2015 | 17:29
75
עזוב אותך מעוד קרב קומדיה שמערב סלבז
28/02/2015 | 18:59
67
תחשוב איזה קרב סת' היה יכול להוציא מבחור כמו רוב. בקלות היה יכול לצאת כאן הקרב הטוב ביותר בין מתאבק לסלב
זה גורם לי לאושר ממש
28/02/2015 | 10:47
81
רק מקווה שהם יקחו את זה ברצינות, ולא סתם גימיק שלא קשור לכלום.
כבר התאכזבנו יותר מדי בעבר מאורחים מיוחדים שבסוף סתם היו בתפקיד מנהלים, או עשו כמה פרומואים מפגרים, או משהו כזה
אני רוצה לראות את ג'ון סטיוארט הולך מכות! אני רוצה אולי לראות את סטיבן קולבר וג'ון אוליבר מגיעים כאורחים. אני רוצה לראות שלוקחים את זה ברצינות ולא סתם כגימיק מטופש לרסלמניה ששוכחים ממנו מיד לאחר מכן!

(כן, אני יודע, אני סתם אופטימי. לא אכפת לי)
אני רק אניח את זה פה...
24/02/2015 | 14:20
2
429
אני מניח שפאנק תרם את קולו כשעוד היה בחברה...
24/02/2015 | 15:14
145
זה יכול להיות משהו כיפי...
25/02/2015 | 08:03
95
איך אני משחק אונליין
01/03/2015 | 18:21
28
14 שניות!!!
01/03/2015 | 09:33
2
439
אמש ב-UFC 184 הכניעה רונדה ראוזי את יריבתה ב-14 שניות!!
ככה נראה קרב אמיתי של לוחמות. לא נלחמות בשיער פזור, עם התחת והציצי בחוץ אלא באות לתת בראש.
אני מאד מקווה שראוזי לא תתפתה לכסף של עוץ לי גוץ לי מקמהון שיודע לקחת זהב ולהפוך אותו לקש...

תנחשו מי הגיע לבקר?...
01/03/2015 | 09:35
345
אמש ב-UFC184
אמנם אוף טופיק אבל איפה סימן הספויילר
01/03/2015 | 20:20
243
מדהים פשוט מדהים. קאט הלכה על כל הקופה ולא הגנה על עצמה מספיק ולכן נכנעה.

0-11. הסטריק חי ואין כנראה מי שתאיים עליו.  
תוצאות NXT 25.2
26/02/2015 | 11:50
2
216
הידאו איטאמי ניצח את בול דמפסי. אחרי הקרב, טיילר בריז תקף את איטאמי אבל איטאמי יצא עם ידו על העליונה.
הוכרז לשבוע הבא קרב חוזר על אליפות הנשים בין סשה באנקס לשארלוט.
לוצ'ה דראגונס ניצחו את טיי דילינג'ר וג'ייסון ג'ורדן. אחרי הקרב דילינג'ר נשאר בזירה עצבני ואמר שהוא לא זז עד שיזיזו אותו. בארון קורבין יצא ואז...
בארון קורבין ניצח את טיי דילינג'ר תוך פחות מחצי דקה.
בקי לינץ' ניצחה את בקי.
פין באלור ניצח את ה-בריאן קנדריק!
במהלך המיין איבנט, קווין אוונס היה פרשן אורח. הוא נכנס לעימות עם אלכס ריילי וקם באמצע הקרב. בסוף אוונס חזר ופשוט העיף את ריילי מהשולחן.

26/02/2015 | 18:42
193
ושוב פעם זה אני, ההליכון ו NXT ושוב פעם הנאה צרופה.
שום קרב גדול, אולי אפילו קנדריק נגד באלור היה קצת מאכזב, אבל שוב התוכנית רצה בקצב מצויין, הכל מתפתח כמו שצריך...
ואנגל הסיום עם אוונס וריילי הוא פשוט רעיון מקורי ומצויין.
ואפילו יש בנייה לשבוע הבא לשארלוט נגד בנקס כדי שיהיה למה לחכות...
28/02/2015 | 17:51
99
NXT מוזר. עד שמחזירים סוף סוף את ספאנקי יצא מזה קרב די משעמם שנראה שהנקודה העיקרית שהוא ניסה להעביר היא.. ההחזרה של אלכס ריילי לפעילות, כמו שהוא ביקש. לא ממש נבנה משהו חשוב שם בין באלור לאוונס. ספאנקי נראה די חלוד.

לגבי השאר-
זה פירוק הטאג טים הכי חסר חשיבות בהיסטוריה. לאף אחד לא אכפת מהטרן של ג'ייסון ג'ורדן. הל, עד לפני 2-3 קרבות לא הבדלתי בכלל בין ג'ייסון ג'ורדן לטיי דילינג'ר.

הסקוואש של קורבין על דילינג'ר היה חסר חשיבות, מיותר ולא הבנתי מה היה צריך אותו בכלל- הרגע ניסיתם לעשת איזשהו אנגל רלוונטי עם טיי דילינג'ר, ואז קברתם אותו; קורבין כבר עבר מסקוואשים חסרי חשיבות לקרבות באורך מלא לפני כמה זמן, ועכשיו הוא חזר לזה; זה היה לחלוטין מיותר.

ביילי נגד בקי היה חביב. ביילי ממשיכה לנסות להשתפר. כל הכבוד לה.

טיילר בריז כ"כ לא מעניין אותי שזה כואב. חבל שקנטה תקוע בפיוד איתו.
הרסלמניות הגרועות בהיסטוריה
26/02/2015 | 08:31
6
255
אז מכיוון שכרגע הלך הרוח הוא שרסלמניה הקרובה לא הולכת להיות משהו בלשון המעטה, עם אילו רסלמניות אחרות לדעתכם היא תתחרה על התואר "הרסלמניה הגרועה"? 
אילו רסלמניות פחות אהבתם?
רסלמניה 11
26/02/2015 | 10:54
100
27
26/02/2015 | 11:02
72
ללא ספק 11
26/02/2015 | 11:54
89
11, 13, 27, 28
26/02/2015 | 13:45
76
אתגר קשה, אבל כנראה 9. אולי 4.
26/02/2015 | 16:37
71
29 הייתה משעממת במקרה הטוב, ביזבוז פוטנציאל ענק במקרה הרע
26/02/2015 | 18:39
200
היה להם את הדיביוט של השילד במניה.

הרוק.

לסנר.

טייקר במצב גופני סביר.

פאנק שעדיין היה אקט חם.

בריאן, אחרי שהוא הפך לפופלארי בגלל מקרה מניה 28.

זיגלר שהחזיק במזוודה.

זב קולטר כמנג'ר.

טריפל אייץ', שיכל להתאבק עם מתאבק צעיר.

ג'ריקו, שהיה שם במיוחד בשביל להוציא מתאבק צעיר אובר.

איך מכל המרכיבים האלה הם הוציאו מניה כל-כך משעממת. כל-כך חסרת אימפקט.

משהו רקוב בממלכת מקמהון (ספויילר ראו)
25/02/2015 | 22:50
26
528
למי שצפה בראו, ראה ודאי את הפרומו שבו דניאל בריאן ניסה להציג את רומן ריינס כמתאבק הטוב ביותר ומייד אח"כ יצא פול היימן ונתן פרומו דומה עם סיום שכמובן ברוק לסנר הוא מפלצת ואף אחד לא יכול עליו. והנה הנקודה הרקובה:
האלוף, ברוק לסנר היה מאחורי הקלעים לאחר שהגיע לצילומים כמתוכנן (במטוסו הפרטי אגב) והכותבים החליטו לא להשתמש בו. מעבר לכך, מסתבר כי ברוק לסנר עזב בזעם את הסט וחזר הביתה עצבני וכועס בגלל עניין עסקי ולאו דווקא קריאטיבי. עפ"י הדיווחים, הוא עזב עוד לפני שראו התחילה.
חודש וקצת למניה, הקהל זועם ועצבני, האלוף זועם ועצבני, ועם כל הצניעות, אני לא זוכר דרך כזאת מעוננת לרסלמניה, מזה 15 שנה.
האם ברוק לסנר ירגע? האם האליפות לא תיפגע ומעמדה יישמר? האם לסנר יישאר למניה ואחריה? למה אני משחזר סיום של סדרה משנות ה-80 שאף אחד כאן כנראה לא מכיר? כל זאת ועוד בפרק הבא של ... (המנחש נכונה יקבל בחילה ברסלמניה...) 
למי שמעוניין לקרוא עוד פרטים:
יש לי הרגשה
25/02/2015 | 23:03
17
352
שברוק לסנר לא ממש מוכן להפסיד את האליפות לריינס ועל זה כל הסיפור. האם יהיה פה מונטריאול 2?
ואולי בכלל מדובר על האיש עם המזוודה?
25/02/2015 | 23:12
1
154
לדעתי מבחינת ה WWE כרגע
25/02/2015 | 23:35
279
זאת אפילו לא שמינית אופציה למשהו שאמור לקרות ברסלמניה
אם הייתי צריך לנחש
26/02/2015 | 00:43
13
268
הייתי מנחש שלסנר דווקא מעדיף להפסיד את התואר לריינס מאשר לבריאן. אבל מצד שני, אין לי מושג מה הוא חושב על רסלינג ומי לדעתו צריך להיות בטופ.
הא?
26/02/2015 | 06:57
12
187
ברוק לסנר, הבנאדם שבלי העניין שהיימן גילה בו כנראה לעולם לא היה יוצא מOVW- הפול היימן גאי המרכזי ביותר בשנות ה2000 יחד עם בחור נוסף שעונה לשם CM פאנק- ברוק לסנר בעל הרקע בהיאבקות אולימפית- יעדיף להפסיד לבנאדם עם אפס נסיון מאשר למישהו שעובד קשה בביזנס הזה כבר 2 עשורים והרבה אנשים בנקודות שונות קיוו לראות בתור פול היימן גאי נוסף? לא חושב.
אין לי מושג
26/02/2015 | 10:45
152
זה שיש לו רקע וכו' - לא בהכרח משקף את הדעות שלו. אולי גם לדעתו "לא אמין" שמישהו כמו בריאן ינצח אותו, כי הוא "קטן מדיי" או שטות אחרת.

ואני די בטוח שלא אכפת לו מי עובד קשה בעסק ומי לא, במיוחד בהתחשב במעמד ובחוזה הנוכחי שלו. לסנר הוא האחרון שיכול להטיף למישהו על עבודה קשה ונאמנות לביזנס.
אתה חושב שללסנר יש בכלל העדפה?
26/02/2015 | 13:58
10
143
לא אכפת לו ועל הדרך אני גם נוטה לחשוב שהוא בוודאי בדעה שזה לא אמין שבחור במימדים של דניאלסון יצליח לנצח אותו.
אני לא חושב שיש לו העדפה, אבל אם היא קיימת- היא לא ריינס
26/02/2015 | 17:56
9
130
ואין שום סיבה לחשוב שניצחון של דניאלסון עליו לא נראה אמין כשהוא הפסיד בהכנעה לפרנק מיר.
26/02/2015 | 18:12
89
פרנק מיר שהיה אלוף במשקל כבד ששוקל 115 קילו?
01/03/2015 | 10:42
7
43
זה עדיין יותר אמין ממישהו שנראה כמו דרדרסבא.
נעזוב שאף אחד לא יכול על וולאסקז, להפסיד למיר זאת לא בושה במיוחד שהיה לו 0 ניסיון MMA בזמנו.
אין פה שום עניין של בושה
01/03/2015 | 15:22
6
33
סה"כ הבדלי גודל. גם עם 20 קילו יותר על דניאלסון מיר עדיין נראה כמו גמד לעומת לסנר. הנקודה היא שלא צריך להיראות בגודל של ברוק כדי שקרב מולו יהיה אמין- פאנק הוא הוכחה די חותכת לזה.
מיר בגובה של לסנר ו10 קילו פחות ממנו
02/03/2015 | 11:35
5
24
אל תשכח שלסנר יותר קטן בUFC מאשר בWWE יש הגבלת משקל. מיר בחור לא קטן בכלל יש שיגידו ענק, לעומת זאת בריאן יותר נמוך ממני ושוקל 80 קילו בלחץ? תראה מול מי הוא התמודד בUFC מיר שבחור מאוד גדול קוטור הוא בחור קטן יחסית למשקל, וולאסקז ששוקל 110 קילו וחיה לא נורמלית ואוברים שנראה כמו פרסומת לסטרואידים. זה אמין, אחד שבגובה של דרדס לא אמין
אבל רסלינג זה לא אמיתי...
02/03/2015 | 14:22
4
17
גם ברסלינג היה הרבה יותר אמין שלסנר יפסיד
03/03/2015 | 14:26
3
17
למיר\וולאסקז\אובריים מאשר לאחד שהוא משקל חצי בינוני בלחץ ויכול לחתוך לקל בUFC.
למי אכפת מה "נראה אמין"
03/03/2015 | 17:26
2
19
גם לא אמין שאדי גאררו ינצח את לסנר, אבל זה קרה ויצר מארק אאוט מומנט מטורף. גם לא אמין שמיסטריו ינצח את ביג שואו או בטיסטה, אבל זה קרה, גם לא אמין שזיגלר ינצח את גרייט קאלי - אבל זה קרה.

אין פה מה להיתפס ל"לא נראה אמין". זו הצגה וזה מה שהקהל רוצה לראות.

אם פרו רסלינג היה הולך לפי מה נראה אמין ומה הגיוני, הוא לא היה אפילו רבע מהעסק שהוא כיום.
אבל פה לא מדובר רק על גודל אלא גם על מעמד
03/03/2015 | 17:34
1
15
הביאו את לסנר בתור אלוף UFC במשקל כבד. לא רק בחור מנופח כמו המון שהיו כאלה אלא גם בתור לוחם אמיתי ומוכח.
לתת למישהו שהוא בגודל של גבר ממוצע בארץ לנצח אלוף UFC לשעבר במשקל כבד (בעידן המודרני) זה טיפה אבסורדי.
בדיוק כאן אתה טועה
03/03/2015 | 18:17
16
אם יש מתאבק ברוסטר כיום שיכול לנצח את לסנר והקהל לא רק שיקנה את זה - אלא יאהב את זה - זה בריאן.
יש הרבה יותר היגיון שמתאבק מאוד טכני - גם אם יחסית קטן יצליח לנצח אלוף UFC מאשר סתם מישהו גדול פיזית. גודל זה דבר כל כך משני.
זה יהיה מצחיק
26/02/2015 | 11:01
138
איכשהו אני בספק שמישהו יכול לעשות לברוק לסנר מונטריאול. לא בלי לפחד על הבריאות שלו, בכל אופן.
בכל זאת, מדובר על אדם עם נסיון MMA לא מבוטל בכלל :)
SOAP!!!! לראו של השבוע ואולי גם לעתידיים
25/02/2015 | 23:36
1
312
זאת הסדרה משנות ה80 שעולה לי לראש.
כמובן שיכול להיות שיש עוד, כי זאת הייתה סדרת פארודיה על אופרות סבון.
יש לי את העונה הראשונה בDVD, סדרה פשוט מצחיקה וגאונית.

בקשר לפוסט - קראתי על זה גם. עוד לא יודעים פרטים מדויקים. הבנתי שהיו הרבה שינויים של הרגע האחרון בתסריט של התכנית וזאת עוד סיבה שברוק התעצבן ועזב. לא נראה טוב, אבל יהיה מעניין לראות מה יקרה.

יש לברוק עוד 2 הופעות טלויזיה בחוזה לפני רסלמניה (9.3 ו23.3). מעניין אם יגיע ומה יעשה בהם.

פגעת נכון בסדרה - בועות. סדרה ענקית.
25/02/2015 | 23:42
84
ואני רואה גם שיש שמועה חזקה
25/02/2015 | 23:40
301
(שה WWE כבר הוציאו לה הכחשה)
שהתגלה הבוקר שרומן ריינס לא עבר את בדיקת הסמים של ה WWE, אבל לאור המצב הWWE לא מתכוונים לשנות את התוכניות שלהם לרסלמניה ולהמשיך כרגיל, ובגלל זה לסנר נטש. כאמור, ה WWE הכחישו את זה לחלוטין, אבל וואלה, האמינות של ה WWE לא כזאת גדולה בעיני...
הממ
26/02/2015 | 06:59
183
איכשהו עוד פעם הפול היימן גאי הנוכחי מחליט ללכת הביתה בלי הודעה מראש...
החתולים הסמוראים!
26/02/2015 | 10:56
86
הסיבה האמיתית לבלאגן עם לסנר
26/02/2015 | 17:48
1
228
בהחלט נשמע לי יותר הגיוני
26/02/2015 | 19:16
163
שלסנר יעזוב לפני מופע מתוכנן - כי לא הסכימו לשלם לו כמה שהוא רוצה, מאשר שהוא יעזוב מופע כי הוא לא רוצה להפסיד למישהו את האליפות בעוד חודש.
אני מקווה שזה יוביל לפייפ בומב של לסנר ברו הבא.
26/02/2015 | 18:49
210
עם פרומו מלא ב:

"That's right, I'm a Paul Heyman Guy"

"Maybe I'll go to UFC, maybe I'll go back to NJPW. Hey Shelton Benjamin, how you doing?"
תוצאות נתיב מהיר בסגנון אורון V1
25/02/2015 | 08:53
5
234
אני מודה, המוצר בתקופת שפל.
מה שהיה חסר לי בפורום זה קצת דיווחים של אורון V1.
אז זאת המחווה שלי אליו וקצת נסיון לתפוס הומור במוצר הנוכחי של הWWE.

הסמכות (סת גלגולס, קיין והמופע הגדול) ניצחו את דולף זיגלר, ריי-גב ואריק רואן אחרי שקיין הצמיד את זיגלר לאחר הטחת חניקה ואגרוף עילפון.
לאחר הקרב, נחש הצפע חזר ותקף את הסמכות.

אבקזהב ניצח את אבקכוכב עם הצמדת צלב חלשה.

טייסון ילד וקיסרו ניצחו את האחים אוסו וזכו באליפות הזוגות.

ניקי בלה ניצחה את דף ושמרה על אליפות הדיוות.

חדשות רעות בארט ניצח את דיקן אמברוז בפסילה, אחרי שהדיקן לא הפסיק להרביץ. החדשות הרעות של בארט הן שהדיקן גנב לו את חגורת האליפות ויצא איתה.

רוסב ניצח את יוני סינה לאחר שהאחרון התעלף ממהלך תואר הכבוד. הסיום היה לאחר הסחת דעת של לנה (שאם רושמים את השם שלה הפוך באנגלית יוצא אנאלי) שנכנסה לזירה, דבר שאיפשר לרוסב לבעוט ליוני מתחת לחגורה.

רומן שלטון (קרוב משפחתו של כוכב העבר, הסלע) ניצח את דניאל בריאן ותנועת ה"כן" שלו וזכה בזכות להתמודד מול החיה ברוק לסנר באירוע שגעון ההאבקות 31.

עוד באירוע
ח.ח.ח התעמת עם עוקץ. ח.ח.ח הוציא פטיש, כנראה כדי לתקן משהו בזירה, כשעוקץ שולט מחבט בייסבול בתמורה, כנראה כדי לשחק קצת אחרי האירוע. בסופו של דבר, עוקץ הצביע על שלט שגעון ההאבקות וח.ח.ח. הסכים לקרב ביניהם.

בריי לבן הגיע לזירה בתוך ארון קבורה, לצלילי המוזיקה של הקברן. הוא הפך את זה רשמי שהוא רוצה קרב נגד האיש המת בשגעון ההאבקות 31.

ענק! אבל רק תיקון קטן:
25/02/2015 | 10:39
2
136
לא יוני, אלא יוחנן.
אני דווקא הייתי הולך בכלל על יונתן
25/02/2015 | 10:49
1
116
כי אם כבר הגימיק של הבחור הזקן מול המתאבק הצעיר...
אבל יוני זרם לי יותר טוב.
אולי כי קיבלתי התאמת גישה מיוני/יוחנן/יונתן
שמות באנגלית
25/02/2015 | 11:54
107
Jon=יוני\יונתן\יהונתן
John= יוחנן

אבל אני סתם מנטפק משהו שאמור להיות בדיחה. סליחה.
25/02/2015 | 22:30
10
26/02/2015 | 18:38
7
מאמר/ביוגרפיה: My name... is Enzo Amore!
24/02/2015 | 13:02
11
298
וידוי מרגש - נדבקתי בחיידק. ולחיידק קוראים אנזו אמורה.

My name is Enzo Amore,
and I am a certified G and a bonafied stud
and you can't teach that.
And this right here, this is Big Cass and he's seven foot tall
and you can't teach that.
And this right here, this is Carmella, and she's hot as hell
and you can't teach that
Bada boom, realest guys in the room. How you're doing?

באדה בינג, באדה בום! פשוט ככה.

למי שלא יודע על מה אני מדבר, אני מדבר על אנזו אמורה מNXT.
הבחור הכי צבעוני שיש להם, בן 28, 1.80 מטר של כריזמה מטורפת.
אז קראתי עליו קצת. מסתבר שהבחור הוא נטו תוצר של NXT, הוא לא התאבק בשום מקום לפני זה. ובכלל הסיפור שלו הוא אחלה של סיפור.

הוא התאמן באותו מכון כושר מגיל 14. פתאום, יום אחד, הגיע למאמן שלו בחור בשם פול לווסק, הידוע בתור טריפל אייץ'. אז אנזו הכין קליפ של המיטב שלו ביוטיוב וביקש ממאמן הכושר שלו שיראה את זה לטריפס. טריפס אהב מה שראה והזמין את אמורה (או בשמו האמיתי אריק ארנדט) לנסיון בNXT.
מפה לשם, ביל דה-מוט (יו מורוס מWCW) אימן אותו, דאסטי רודס ישב איתו על הפרומואים וקיבלנו את אחד הבחורים הכי אובר עם הקהל שיש!

הכניסה שלו ושל ביג קאס לזירה, ביחד עם כרמלה, היא אחת הכניסות הכי אובר שיש היום בNXT, כשאולי רק באלור וזיין יותר אובר בכניסות שלו.
הוא מזכיר לי את רוד דוג בפרומו הכניסה שלו לזירה, בקטע הכי מחמאה שאפשר. הוא צבעוני, הוא כריזמטי והוא לא כזה גרוע בזירה. יש לו גימיק של ערס סטייל ג'רזי שור (הוא מניו ג'רזי).

אני צופה לו עתיד מבריק. הוא צריך עוד להשתפר בזירה, אבל יש לו יכולות מיק גבוהות, לוק מיוחד וחיבור עם הקהל שלהרבה מתאבקים אין. מקווה שהוא יגיע לרוסטר הראשי עד סאמר סלאם השנה וישאיר חותם ולא יתבזבז. אולי אליפות זוגות יחד עם ביג קאס בNXT עד שיגיעו לרוסטר הראשי.
How you doin?

איזה יופי של עבודה!
24/02/2015 | 13:45
1
127
גם של אנזו אבל בעיקר שלך.
אכן מסכים עם כל מילה, אחד המרעננים והמיוחדים שראינו לאחרונה. אולד סקול.
לוקה בנתונים פיזיים וביכולות בזירה אבל מפצה בכריזמה. הייתי מחזיר את הקרוזרוויט רק בשבילו. יושבת עליו קלאסי.

תודה רבה!
24/02/2015 | 21:39
43
הוא בהחלט מרענן.
ובכלל - יש לו תואר ראשון בעיתונאות.
רעיון חביב לגבי הקרוזרוויט, אבל בינתיים הייתי משאיר אותו בזוג עם קאס ונותן לו ללכת על אליפות הזוגות

הוא אקט מבדר
24/02/2015 | 16:32
1
137
אבל אני מקבל רושם שיש פער בין יכולות המיקרופון שלו לבין הכריזמה שלו, בעיקר בזירה. הרבה פעמים זה חופף אבל לא תמיד.
הוא כאילו טוב על המיקרופון, אבל הלוק שלו, ההתנהגות שלו, ההאבקות שלו - אין בהן כריזמה, שם הוא לא סוחף מספיק לדעתי.
הוא חייב לדעתי לשנות את הלוק דחוף, אבל כאמור, הוא רק בתחילת הדרך ויש לו הרבה פוטנציאל
דווקא לא ממש מסכים
24/02/2015 | 21:43
55
הלוק שלו מיוחד מספיק. תנועות הריקוד שלו סבבה.
הוא מוכר לא רע, לפחות בקרב האחרון שלו נגד הוודווילנס.

דווקא הלוק מייחד אותו מכל השאר, אז להחליף לוק לדעתי רק יפגע בו לטווח הארוך.
באדה בום!
מזכיר לי מדי את שון "אקס-פאק" וולטמן
24/02/2015 | 17:03
2
59
וואלה? מאיזה בחינה?
24/02/2015 | 21:53
1
22
הכל בערך. אבל בעיקר התלהבות עצמית חסרת גיבוי.
24/02/2015 | 22:23
24
אנזו חביב
24/02/2015 | 19:11
1
96
אבל מעצבן שמאז שהוא חזר מהפציעה קאס עוד פעם נדחף לאמא של השוליים. דווקא היה נחמד לראות את קאס רץ לבד קצת- יחסית לגובה הפסיכי שלו, הוא אחלה של ביגמן ואני אוהב את המייק גיים שלו.

מאוד ברור, אגב, שלאנזו אין נסיון היאבקות. הוא די נוראי בזירה.
תראה... תשמע...
24/02/2015 | 21:56
60
אנזו וקאס צריכים לרוץ בתור אלופי זוגות לפני שייפרדו.
שניהם עדיין לא בשלים מספיק, לדעתי, להיות מתאבקי סינגלס.
קאס גם מאוד טוב על המיק ומאוד אובר עם הקהל, וכן, יחסית לגודל ולגובה שלו הוא מתאבק סבבה.

אולי ברוסטר הראשי אנזו יכול להיות המנג'ר שנלחם מדי פעם וקאס יהיה הביגמן. לך תדע.
האמת שאני לא אוהב אותו
24/02/2015 | 23:17
1
77
לא ראיתי NXT לאחרונה (לדאבוני) אבל הפיוד שלהם עם הצרפתים פשוט נמרח ונמרח והיה כ"כ משעמם ונטול היט (כשגם הקרבות לא התעלו לאיזושהי רמה, אבל זה עוד מילא).

מנסים לבנות אותם כביאה השניה של NAO, אבל משהו שם לא תופס. הקהל זורם עם הקאץ' פרייז ומנסה להיות נחמד, אבל מלבד הכניסה הקהל לא באמת נסחף אחריהם. לא באופן אותנטי, לפחות.
בקשר לזה
25/02/2015 | 08:27
89
בפיוד עם הצרפתים הם באמת לא היו משהו.
אבל עבר זמן מאז.
ממליץ לך לראות את הפרק האחרון, שם הם היו נגד הוודווילנס. לא היה שום התעלות בזירה, הוודווילנס מתאבקים הרבה יותר טובים, אבל אנזו וקאס היו ממש אובר.

שמח לראות שאני לא היחיד שמשווה אותם לNAO ואני חושב שהם דווקא יתפסו כמוהם.
ואם חשבת ש... מתוכניות השבוע
25/02/2015 | 08:13
2
264
שרסלמניה כבר לא יכולה להיות גרועה יותר, האם הפיוד הטוויטרי החדש שמתפתח בין סטפני מקמהן לאיי ג'יי יגיע גם בסופו של דבר לקרב ברסלמניה?
http://thebiglead.com/2015/02/24/wwe-diva-aj-lee-p...
הקדמת אותי! אני מזמין אותך לקרב טוויטר על עמוד~!
25/02/2015 | 08:23
1
159
או שזה וורק כדי באמת לקדם פיוד ביניהן, מה שלא יפתיע אותי.
או שזה שוט ואיי ג'יי בדרך החוצה, כדי להיות יותר זמן עם פאנק לקראת קרב הבכורה שלו בUFC.

בכל מקרה, AJ צודקת לגמרי וזה נפלא שהיא הוציאה את הצביעות של סטפני לצאת החוצה.
אבל יאללה, #givedivasachance

והתגובה של וינס מקמהון בטוויטר שלו...
25/02/2015 | 10:37
137
We hear you. Keep watching. #GiveDivasAChance
— Vince McMahon (@VinceMcMahon) February 25, 2015

האם זה וורק או שוט?!?!?
האם ויני מאק באמת מקשיב לנו או שהוא עובד עלינו?
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
חברת
חברת "קראפן"
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולים ביוון והאיים