לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום היאבקות WWE
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)
 

לוצ'ה אנדרגראונד 25.3 - שתי קרבות אליפות!
12/04/2015 | 22:27
8
366
לא שמתי סימן ספוילר כי עברו שבועיים מאז.
רק היום יצא לי להשלים את הפרק ואיזה פרק זה היה!
לוצ'ה פשוט התכנית השבועית הכי טובה בטלויזיה כרגע.
 
התכנית התחילה בקרב של אנחליקו נגד בנו של האבוק. קרב קצבי ומעולה, הקהל היה לגמרי בעד בנו של האבוק. אמנם הקטע באמצע הקרב שהוא זורק את איווליס היה מפגר ומיותר ופגם בקרב קצת, אבל עדיין אחלה פתיחה. היו יכולים לשמור את זה לסוף הקרב.
מעניין מה יעשו עם שלושת אלה כרגע. טוב, אותי קצת פחות יפתיע כי קראתי ספוילרים עד השבוע. אבל עדיין, הסיפור שלהם היה אחלה.
 
אחרי זה - אליפות הAAA מוגנת במקדש של לוצ'ה! לא ראיתי אף פעם קרב של טחאנו, אבל קראתי שהוא החזיק בתואר כמעט שנתיים עד שאל פטרון בא וניצח אותו. לא אהבתי את דל ריו בWWE, אבל פה הוא הראה יכולות מעולות וממש התחברתי אליו. היה קטע מצחיק שמישהו מהקהל צעק גו דל ריו אז מישהו אחר תיקן אותו גו אל פטרון. הפעם החבל היה במקום ולא פגע בקרב והסיום היה מעולה. אחלה קרב.
 
ואם זה היה אחלה קרב, אז המיין איבנט בכלל. פרינס פומה האלוף נגד קייג' המפלצת בקרב רחוב ללא פסילות. וואו. לדעתי יותר טוב מהקרב של מיל מוארטס נגד פניקס, שהרבה מדברים עליו כמועמד לקרב הטלויזיה של השנה. פומה (ריקושט) פשוט אתלט אדיר, אלוף ראוי ומתאבק בין הטובים בעולם עכשיו. קייג' פשוט מדהים אותי בזירה כל פעם מחדש. הוא ביגמן אתלטי ומהיר עם לוק מפלצתי. איך וינס ויתר עליו, אין לי מושג. היה קרב של 4 כוכבים בקלות ואולי אפילו 4.5. הספוטים היו מעולים, המכירה של שניהם מעולה, הסיפור עם קונאן והרננדז לא פגע יותר מדי ובכלל כל היריבות בין פומה לקייג' בוצעה נפלא מהרגע הראשון. אחלה קרב לסיום הפיוד!
 
בקיצור, תראו את זה.
ואם לא בא לכם על כל הפרק, אז צירפתי לכם  המיין איוונט. 17 דקות של האבקות מעולה. תהנו.
מעניין
12/04/2015 | 23:56
3
174
קרב ראשון אי פעם שאני רואה שלהם. בעיקרון אני מאד לא אוהב קרבות בסגנון לוצ'ה (ריי מיסטריו די היחיד בסגנון שהצליח לעניין אותי), אבל נראה שעושים כאן משהו מעניין של שילוב סגנונות. ה"בוס" שלהם נראה כמו דמות עם פוטנציאל מעניין.
קונאן כמנג'ר מרגיש לי עצוב מצד אחד (פעם הוא היה אחד המתאבקים האהובים עלי), אבל מצד שני זה כנראה הדבר הכי נכון עבור מתאבקים שעברו את השיא הגופני שלהם: לתמוך באמצעות נסיון וכישורי מיקרופון

אולי זה רק אני והדמיון שלי, אבל מרגיש לי שיש כאן משהו "מעבר", הקרב קורה במקדש??? מה לעזזל??
בהחלט מעניין!
13/04/2015 | 08:11
2
110
התחלתי לראות בינואר. הפרק הראשון שראיתי היה הקרב אליפות הראשון שלהם - Aztec Warfare
זה היה סוג של רויאל ראמבל של 20 איש, שנכנסו כל דקה או דקה וחצי, אבל הדחות היו רק בהצמדה או כניעה. היה פרק שלם של קרב אחד של 50 דקות והיה מדהים!
זה הקרב המלא, צפייה מהנה.
זה היה בערך הפרק ה11 או ה12 שלהם.
מאז, אני מכור.
 
הם פשוט מספרים סיפורים. ולא צריך ממש לראות את הפרקים הקודמים, כי הם דואגים לעשות תקצירי וידאו בכל פרק על מה שהתרחש באותו פיוד או סטוריליין.
גם אני לא אהבתי קרבות לוצ'ה, לא ראיתי שום אירוע של AAA או של CMLL ואפילו את ריי לא הכי אהבתי. אבל זה לא לוצ'ה טיפוסי.
יש פה המון סגנונות מחוברים ביחד, וגם הלוצ'אדורס בארגון מעניינים, עם סיפור רקע ודמות ברורה.
 
ה"בוס" שלהם, דריו קואטו, הוא פשוט הבוס הרשע הכי טוב ב10 השנים האחרונות. הוא משחק את הדמות בצורה מושלמת, בעיקר בקטעים מאחורי הקלעים.
 
בקשר לקונאן - תשמע, הוא לא יכול יותר לתרום בזירה, אבל הוא תורם המון בתור מנג'ר.
 
ובהחלט יש משהו מעבר. ממליץ לך להשלים כמה פרקים. הם פשוט נפלאים. וכן, לאולם שלהם קוראים לוצ'ה אנדרגראונד טמפל. והם מתייחסים לזה שלמקדש יש כוחות מיוחדים ושהאוהדים שם קדושים.
והשדרנים מעולים! מי היה חושב שואמפירו יהיה פרשן כל כך טוב ושמאט סטרייקר יגדל ויהפוך לשדרן הכי טוב כרגע שיש (לדעתי)?
 
סורי, חפרתי. אבל עד כדי כך זה טוב!
מה שמעניין אותי
13/04/2015 | 09:15
1
85
זה שנראה שהם קיבלו החלטה מאד בסיסית ויסודית לא ללכת על "ספורט אנטרטיינמנט", אלא על סדרת טלויזיה. זה מתבטא בהכל, החל מסגנון הצילום, העריכה, הפילטרים, והתאורה, דרך צורת הנרטיב שלהם.

זה עולם בדיוני, שלא שונה בצורה משמעותית מהעולמות של טקן, סטריט פייטר, או מורטל קומבט, והוא מרגיש ככה כבר משניה ראשונה של צפיה.

הם כן צריכים לדעתי יותר תקציב. לפחות עוד ספרה, כנראה, כדי שהם יוכלו לסגור כלמיני פינות קטנות, ולתת קצת יותר פרודקשן וואליו (למרות שהם בהחלט צריכים לשמור על הקוו ה"מלוכלך" והגריטי שיש ללוק שלהם כרגע). אבל אני משער שככל שהם יצליחו ויבנו קהל הם יוכלו להעביר את ההכנסות שלהם לזה, ולמצוא עוד משקיעים.

שורה תחתונה: נראה לי שיש לי השלמות לעשות. נקווה רק שהם לא יסיימו איך ש ecw סיימו
אתה צודק
13/04/2015 | 10:09
70
למרות שיש להם קצת ספורטס אנטרטיינמנט, אבל ממש מינימלי.
פגעת בול. זה יותר סדרה מכל דבר. יש להם קווי עלילה ברורים, דמויות ברורות.
זה עולם בדיוני אבל מחובר לעולם שלנו. הם כן מזכירים את ההיסטוריה של מתאבקים בAAA או בשאר העולם. מצד שני, כן יש שם דמויות מחוץ לעולם הזה (מיל מוארטס, דראגו וכו').
 
בקשר לתקציב, הם משודרים ברשת אל ריי. זאת רשת כבלים שקמה ב2013 ויש להם 25 מיליון מנויים (לפי נתונים מפברואר 2015). היו להם 2 סדרות מקוריות (מטדור וfrom dusk till dawn) שאחת בוטלה ואחת חודשה לעונה שנייה.
אגב, לוצ'ה נרכשה ל39 פרקים (שרובם כבר צולמו, כשהצילומים האחרונים יהיו החודש), כולל ספיישל סיום עונה שישודר באוגוסט וזה יהיה סוג של הרסלמניה שלהם.
וכן, יש כבר דיבורים על עונה שנייה כי הרייטינג גבוה מספיק.
 
אז הייתי מחכה לעונה השנייה בשביל עוד תקציב. הלוק המלוכלך והגריטי זה בהתאם לכל התכנים של הערוץ.
 
השלמה מהנה שתהיה לך
מסכים
13/04/2015 | 06:59
2
130
התוכנית השבועית הכי טובה בטלוויזיה.
לדעתי גם יותר מ NXT שמתחילה להראות סימנים של corporate....
ואם פעם לוצ׳ה היה נחשב כסגנון רך יותר , אני מאתגר כל אוהד הרדקור לראות פרק ...

תוכנית חדשנית - תרגילים בזירה , צילום ועריכה , סיפורים ... ולדעתי גם פרשנים מעולים
מסכים לגמרי
13/04/2015 | 08:14
1
124
למרות שNXT עדיין בטופ יחד עם לוצ'ה, אבל לוצ'ה זה 9.5 וNXT זה 9.4 ככה חחחח
 
כל פרק שם מעולה. אפילו הפרקים הרעים הם ציון של 9 כזה. או 8.5.
 
הסיפורים מעולים, התרגילים מעולים, הצילום והעריכה ברמה של הוליווד (רוברט רודריגז אחרי הכל) והפרשנים בהחלט עושים עבודתם נאמנה בצורה מעולה.
יאללה, שיגיע יום חמישי כבר לפרק חדש!
NXT
13/04/2015 | 21:12
102
מעולים ! שלא תבין לא נכון ..
אבל כבר מתחילים להרגיש את העריכה שמתחילה להיות דומה יותר לראו וסמאק ... עם טריליון הפרומואים שחוזרים 200 פעם על אותו ספוט .
שני
13/04/2015 | 21:19
41
למה אני שונא היום את ה WWE
12/04/2015 | 16:28
8
397
לא, זה לא דניאל בראיין, או זיגלר, או אמברוז, או כל אחד אחר...

לפני כמה שנים הפסקתי לצפות. היה לי גרוע ומשעמם ולא ראיתי טעם להמשיך לסבול סתם. ואז נתקלתי במקרה בהפתעה: משפחת ואייט. בריי ואייט היה פשוט מעולה על המיקרופון, הפרומואים שלהם הזכירו סרטי אימה משנות ה80 וה90, אריק רואן ולוק הארפר שיחקו בצורה מושלמת את תפקיד הרדנקים שטופי המוח עם גוף של חוטבי עצים, ובאופן כללי הם הצליחו לגרום לי באמת לפחד ולהיות מרותק למסך. אפילו הפיוד שלהם עם סינה, שהיה הרבה פחות מוצלח מהפיודים האחרים שלהם (כי סינה גרוע ממש) היה סבבה. והכניסה ברסלמניה 30 *עדיין* עושה לי צמרמורות. והנה הרגשתי שסוף סוף יש כאן מישהו שמבין איך מספרים סיפור, מישהו שיודע איך לעורר בקהל רגש אמיתי, מישהו שיכול להיות גדול כמו ג'ק דה סנייק רוברטס, או האנדרטייקר, או אפילו קיין בתחילת דרכו, ולהחזיר להיאבקות משהו מסתורי ומותח שלא ראיתי מזמן...

אבל אז? אז ה WWE פירקו את משפחת ואייט בלי שום סיבה סיפורית הגיונית. ומאז הם תקועים עם שני ביגמנים (שהם גם אתלטים סבבה לגמרי, אבל אין להם מושג מה לעשות עם מיקרופון) שאין להם באמת מה לעשות איתם, ובחור מוכשר על המיקרופון שכל הגימיק שלו בנוי על זה שיש לו קהל מאמינים, אבל פתאום אין לו. שאמנם סביר מבחינה אתלטית, אבל רחוק מלהיות מרשים במיוחד. שהפסיד בכל פיוד שלו, אבל עדיין מנסה לשכנע שהוא "הפנים החדשות של הפחד", למרות שאף אחד כבר לא מפחד ממנו... זה עצוב לי, אבל אף אחד משלושתם לא מצליח לעשות אפילו חלק קטן ממה שהם הצליחו לעשות ביחד.

לפני שנה היו מי שאמרו שבקצב הזה אנחנו עוד נראה את בריי ואייט מחזיק באליפות. תנו לי לתקן אותם: בקצב הזה אנחנו עוד נראה את שלושת המתאבקים האלו נעלמים ונשכחים במקרה הטוב, או הופכים לג'וברים חסרי עניין במקרה הסביר.

אז חזרנו לנקודת ההתחלה. ואלא אם יהיו הפתעות חדשות, אני פשוט לא רואה סיבה לראות שוב שום דבר שיוצא מהWWE. כשהם ילמדו שוב איך לספר סיפורים, תגידו לי.
ידידי אוהב הסיפורים
12/04/2015 | 17:14
2
252
אני מבין מה אתה אומר.
מה שעשו למשפחת ווייאט היה מפגר ברמות היסטריות.
פירוק הסטייבל ללא שום רקע, ללא סיפור, ללא הכנה מראש - היה אחד הצדדים המפגרים והגרועים שהWWE עשו.
לפחות את השילד הם פירקו עם סיפור.
 
אריק רואן לא יחסר לי אחרי גל פיטורים. הוא ביגמן סביר, אבל חלש על המיק וגם בזירה לא מרשים במיוחד.
לוק הארפר, לעומת זאת, זה סיפור אחר. הוא מתאבק טוב פלוס בזירה, הוא ביגמן אתלטי ויש לו דמות טובה. ולראיה - הוא היחיד ממשפחת וויאט שהחזיק תואר בWWE.
 
לגבי בריי - עדיין לא אבדה תקוותינו. הוא ניצח את הפיוד עם אמברוז (רק כדי שהוא יישאר "חזק" בשביל טייקר), הוא הדיח את בריאן מהראמבל וקיבל את ספוט ה"אני לבד בזירה, אז אני אעשה פרומו באמצע הראמבל" וכן נראה שמאמינים בו בהנהלה. לא ברור לי גם למה הוא נותן פרומו על זה שהוא עדיין פני הפחד אחרי רסלמניה, אבל זה מראה על אוזלת יד של הכותבים.
 
הכי טוב - תחזירו את בו דאלאס לטלויזיה כבר (ולא להתעמת מול סטינג בנטוורק) ותהפכו אותו לאח האבוד של בריי (אחרי הכל, הם אחים במציאות). תביאו את סיסטר אביגייל (אז מה שהיא מתה לפי הסיפור שלהם? שתחזור לחיים. הכל אפשרי בWWE) ויאללה - תנו לו פיוד חזק. אפשר להציל אותו עדיין.
אם זה היה תלוי בי:
12/04/2015 | 18:15
1
191
לעשות קוו עלילה דמוי המיניסטרי על זה שבריי ואייט בונה את המשפחה החדשה:
הוא יתחיל לגייס "תלמידים" ובכל פרק יראו הקלטות שלו מטיף להם ב"קומונה" שלו באיזה חור נידח ומבודד, ובתמורה הם יהפכו להילים פסיכוטים ואלימים. במקביל אפשר להתחיל לרמוז שאולי יש לבריי ואייט כוחות על טבעיים... לא לעשות את זה בוטה כמו אצל האנדרטייקר או קיין,  אלא שזה כל הזמן יהיה לא ברור אם הוא סתם מטורף, או שבאמת הוא בקשר עם כוחות שמעבר
 
אפשר לשים שם את כל מי שאתלט טוב אבל חלש יחסית על המיקרופון, ויכול לשחק היל. בו דאלאס (עם דמות חדשה) זו בהחלט אפשרות, אפשר גם אחרים. אני מסוגל לראות את פייג' מצטרפת לזה. או אפילו את אחת הבלות (מה שנותן פתח לאחלה קווי עלילה של תאומה טובה ותאומה מרושעת)
אולי בשלב מאוחר יותר, כשהוא עוד קצת יבשיל, הם יכולים "לזמן את היצור" פין באלור.
 
כן, זה קצת לשחק על הגבול של רסלקרפ, אבל זה יכול להיות עשוי מאד טוב. אנחנו יודעים שיש לבריי ואייט את כישורי המיקרופון והידע איך לעשות הקלטות הזויות וקריפיות כדי לעשות את זה. הוא רק צריך את הכלים.
תגובה ושאלה
12/04/2015 | 21:23
129
המיניסטרי זה באמת קו עלילה טוב ללכת איתו.
בו, אולי אדם רוז, הייתי שם את בארון קורבין שם. היצור פין באלור זה להיט, אבל הוא יהיה פייס ולא היל, אז זה בעייתי. פייג' בהחלט מתאימה, אחת הבלות פחות.
 
וכעת לשאלה - בתור אוהב סיפורים, האם אתה רואה לוצ'ה אנדרגראונד?
לדעתי הסיפורים שם הם כמה רמות מעל הWWE.
הם אשכרה טורחים לעקוב אחרי קווי עלילה, לתת דמויות למתאבקים שלהם ולתת לצופים כל פעם פיי אוף לקו עלילה שנסגר!
פשוט עבודה מדהימה מבחינת סיפור ודמויות.
אני מסכים איתך שהיום זה גרוע
12/04/2015 | 19:21
246
אבל אני ממש חולק עליך שבהתחלה היה כאן איזשהו "סיפור טוב".
זה היה סיפור גרוע מההתחלה, שמה שהציל אותו היה הדמות והכריזמה של בריי וויאט, שזה בסדר גמור, כי אני לא מסכים איתך שהכל זה סיפורים. לפעמים משחק טוב או דמות טובה או סתם כריזמה זה מספיק והותר גם בלי סיפור טוב.
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
17/04/2015 | 23:02
3
54
שברי בלה נדפקת על ידי ניקי בלה ומפסידה בגללה לסטפני מקמהון ואז יש פיוד בין שתי האחיות ובמהלכו ניקי בלה זוכה שלמשך חודש ברי תהיה הביץ' שלה. כולם מחכים לפייאוף בסיום החודש אבל שתיהן עכשיו היליות וביחד בלי שום סיבה הגיונית.
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
שג'ון סינה מתחרה כל פעם על חגורת האליפות הראשית וכבר יש לו 15 זכיות, אבל לפני רסלמניה הוא אומר שהקרב הכי חשוב שלו בחיים יהיה מול איזה רוסב שמחזיק בחגורה משנית.
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
שוייד בארט בנה את עצמו מחדש עם הדמות של באד ניוז בארט ואפילו היה אובר עם הקהל. גם הבולהאמר שהחליף את הוייסטלנד כתרגיל סיום התקבל באהדה על ידי הקהל. אבל אז פתאום וייד בארט חבר לרגע לאות'וריטי והפך לעוד היל לא מעניין. הוא גם הפסיק עם הודעות הבאד ניוז כדי שיישאר היל.
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
שסזארו זכה בקרב אנדרה דה ג'ייאנט וחבר לפול היימן, אבל איכשהו הצליחו ב-WWE למסמס את כל העניין ובמקום קינג אוף סווינג הוא סתם עוד היל במידקארד ומתחת לו.
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
שנטליה היתה פייסית ואילו בעלה טייסון קיד היה היל. נטליה הסתבכה בקרבות של קיד ההיל כשהפריעה לקיד וגרמה לו להפסדים. מה נסגר בין השניים? שום דבר. נטליה לצד טייסון קיד פתאום מתנהגת כהילית לכל דבר ועניין
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
דין אמברוז מהדמות המעניינת, הנונקונפורמיסטית ופורצת הדרך הפך לעוד פייס מידקארד שאיבד ייחוד בלי שום אנגל משמעותי
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
שהיה איזשהו משהו בין מיז לנעמי שגרם להתערבות של ג'ימי אוסו. זה נמשך כמה תוכניות ראו ואז נגוז לגמרי ללא שום סיבה
 
זה לא הגיוני? אני אגיד לך מה לא הגיוני
סטינג
אולי מישהו מהמנהלים יקפיץ את זה
17/04/2015 | 23:03
40
זה יכול להיות אחלה שרשור (אם יצטרפו עוד גולשים)
מרגיש כמו מערכון של מצב\גב האומה :D
19/04/2015 | 09:56
1
8
מועדון לילה, לא מצב האומה
19/04/2015 | 11:42
5
חדשות לגבי המיין איבנט של רסלמניה 31
12/04/2015 | 15:23
6
475
טוב, לא סימנתי ספוילר, כי עבר יותר משבוע.
קראתי את זה בכמה אתרים ופשוט לא הספקתי לפרסם (פסח וזה).
עוד לא ראיתם רסלמניה? לא יודעים מה קרה במיין איבנט?
צאו עכשיו!
 
אז מתי הוחלט על התוצאה של המיין איבנט?
מסתבר - שרק במהלך האירוע עצמו!
בסגמנט של האנטר, סטף, רוק ורונדה קראו לסת רולינס לאיזה חדר הלבשה. בחדר היו ברוק לסנר, רומן ריינס, פול היימן ומייקל הייז, שהיה האחראי על המיין איבנט. הודיעו שהקרב יילך לפי המתוכנן חוץ מהסיום, כשרולינס ייכנס ויפדה את המזוודה. התכנון המקורי היה שריינס ינצח ויזכה בתואר.
ההחלטה עצמה צצה בסביבות יום רביעי לפני מניה, אחרי שברוק חתם על חוזה חדש.
מדווחים שברוק ידע שהוא יפסיד את התואר לפני שחתם על החוזה החדש. הוא ידע שהוא יפסיד לריינס או רולינס, לא ידע למי.
 
עוד מדווחים שהמשפחה של ריינס הייתה בקהל וידעה שהוא עומד לנצח. כשרולינס זכה בחגורה, טוענים שמשפחתו של ריינס השתוללה ורתחה מזעם.
 
ועדיין, בעיניי זה הסיום הכי טוב ומבריק שאפשר היה לעשות לרסלמניה. נקווה שרולינס יהיה אלוף ראוי ושיתנו לו בוקינג טוב. מצידי, שיחזיק את זה עד מניה הבאה, שם ייגן בקרב שילד משולש ואז שריינס יזכה, למרות שהייתי מעדיף שאמברוז יזכה.
מצחיק כי
12/04/2015 | 15:33
313
אם ריינס היה זוכה - המשפחה שלו היו היחידים בקהל שהיו שמחים. אז הם כעסו קצת, אבל לפחות שאר הקהל היה מרוצה.
 
 
תודה על החדשות.
היתי לוקח את הדיווחים האלה בערבון מוגבל
12/04/2015 | 17:56
3
316
אני לא קונה את זה שהחלטות כל כך גורליות מתקבלות בשברירי שניות וכל כך סמוך לקרב עצמו.
אין מצב שההחלטה התקבלה ביום רביעי והודיעו למתאבקים שעה לפני הקרב.
נראה לי מוזר שהודעה כזו ניתנת ברמת המייקל הייז בלי שוינס ו- HHH נמצאים בחדר
 
 
זה נשמע מסעיר. מסוג ה"anything could happen in the WWF". אבל אני בספק אם החלטות כל כך גורליות מתקבלות באופן פארטאצ'י כזה
המנצח של המיין איבנט ברסלמניה 17
15/04/2015 | 23:09
2
78
נקבע באותו הערב, בשיחה של ווינס-אוסטין-רוק.
אומנם אוסטין ביקש היל טרן עוד קודם, אבל הסיום לא היה ידוע מראש לכולם בכלל בכלל,
ככה שזה לא חסר תקדים.
מה גם שמייקל הייז היה מן הסתם רק השליח המבצע, לא מי שקיבל את ההחלטה.
תיקון - לא המנצח, עצם ההיל טרן
15/04/2015 | 23:17
23
מנין הביטחון שגם הדיווח הזה מדוייק?
16/04/2015 | 07:04
25
המשפחה של
13/04/2015 | 18:37
213
ריינס.....שידחפו מים עם כל הכבוד, מה זה פה מסיבת בצפר? זה פאקין רסלמניה.
 
וזה לא אישי נגד ריינס ומשפחתו, אני בכלל לא מבין את הקטע הזה עם המשפחות בקהל. וש"הובטח" להם שהבן שלהם מנצח.
 
 
קצת דעות על NXT האחרון
12/04/2015 | 09:36
2
244
אהבתי מאוד את זה שעשו סקירה של שבוע רסלמניה והאקסס שם.
שמח שהראו את קרבות הטורניר, שהיו טובים, אם כי קצרים.
 
מה שממש אהבתי זה המיני סרטון תיעודי של הידאו איטאמי והדרך שלו לרסלמניה. איך שטריפס מחבק אותו. הפגישה עם בריאן ורולינס.
זה הצחיק שהם כאילו מתנהגים אליו כאל מישהו חדש, כששניהם (בריאן ורולינס) כבר התאבקו בעבר בROH וביפן.
גם נורא אהבתי שסת אמר לו שזה לקח לו 3 שנים להגיע לרסלמניה מרגע שהוא חתם בWWE ולעומת זאת איטאמי הגיע אחרי חצי שנה רק לרסלמניה.
הסיום עם החיבוק מביג שואו קצת הרס את הקייפייב, כי הרי שואו הדיח אותו, אבל זה היה נחמד בכל זאת.
וכמובן ההיילייט: כן הראו את הGTS שלו על בריז וראו שהקהל מתפרץ מאושר. אז לפחות היה את זה.
 
איזה צוות הפקה, גם לNXT וגם לרסלמניה. איזה חמודים הילדים שלו.
מקווה שיקראו לו לרוסטר הראשי מהר. יהיה כיף.
?
12/04/2015 | 14:02
1
157
למיטב זכרוני היה קרב שלו נגד נוויל ולאחר מכן מול באלור.. איפה נכנס הקרב הזה מול בריז? זה היה בפקג' שעשו לו בסוף התוכנית?
תשובה
12/04/2015 | 14:25
127
בדיוק שם.
היה אחלה פקג'. שווה לראות את הפרק רק בשביל זה.
וגם בשביל גם האינטרקציה עם האוהדים באקסס.
הפודקאסט של ג'ריקו, האורח - ג'ון סינה
11/04/2015 | 14:21
3
317
לאחר הראו האחרון התקיים הראיון המתוקשר בין כריס ג'ריקו לג'ון סינה, הינה הראיון המלא(אני מצטער על איכות הוידיאו, זה הגרסה המלאה היחידה שמצאתי(ייתכן ספויילר  מראו האחרון)
 
ממליץ לצפות
11/04/2015 | 16:18
1
287
יש שם קטע שסינה מדבר על האפשרות שהוצעה לו לביצוע היל טרן וגם מציין שהיה דיבור על זה בעבר והוא היה בעד.
כבר שנים שלסינה אין מה למכור בראיונות
11/04/2015 | 17:49
281
אז עכשיו כל פעם ידברו איתו על היל טרן. מתי הציעו לו היל טרן, מתי הוא יעשה היל טרן, מה הוא חושב על היל טרן.
 
כנראה שהדבר הכי טוב אחרי היל טרן - הוא סתם לדבר על היל טרן.
ראיתי חלקים
12/04/2015 | 14:26
198
סה"כ היה סבבה.
לא מרתק כמו של אוסטין עם טריפל אייץ', אבל עדיין סבבה.
 
הקטע עם ההיל טרן המתוכנן מול דה רוק, כל האהבה שלו לילדים ולשמח אותם, הסיפורים על טאג'ירי.
שווה צפייה
התייעצות
08/04/2015 | 20:50
8
490
שבוע הבא אני בהופעה של הWWE.
ואני צריך רעיון לשלט... כרגע אני לא חושב על שום דבר מגניב...
 
יש לכם רעיונות בשבילי?
Learn how to tell stories!
08/04/2015 | 22:33
249
Cena: GTFO!
Worst Wrestlemania Ever
 
יש לי עוד רעיונות, אבל אני לא יודע אם זה הסגנון שאתה מחפש :P
I'm Here From The
08/04/2015 | 23:15
263
תמונה של הארדקור הולי
Land
SHAME - MUS
08/04/2015 | 23:54
102
!SHOW OFF? BIG SHOW OFF
08/04/2015 | 23:56
96
Bibi vs. Obama WM32 - Book it Vince
09/04/2015 | 01:36
89
vince fears israel?
09/04/2015 | 22:05
88
חחח יא מלך!
14/04/2015 | 06:03
1
98
בואו לישראל יא קקות
צילום מסך
14/04/2015 | 06:09
97
(לא בטוח אם העלה, דרך הנייד)
היצירתיות של ה-WWE עולה מדרגה ומגיעה לרמה של מכונת צילום...
07/04/2015 | 21:58
9
537
שלושה לוגואים של שלושה מיינאיבנטרים. רולינס, ריינס וזיין. 
מתחילים לראות את הדפוס החוזר?
ממש עובדים קשה ולא מפסיקים לחשוב מחוץ לקופסא...
 
 
מה מסמל הלוגו של ריינס?
08/04/2015 | 10:01
8
140
RR
08/04/2015 | 13:05
7
98
כי הוא ניצח את הרויאל ראמבל
08/04/2015 | 13:47
6
88
וכי יש לו ריח רע
08/04/2015 | 17:51
5
69
וכי הוא פיראט.
08/04/2015 | 18:43
61
הוא מעריץ של רפי רשף
08/04/2015 | 18:44
3
48
כי הוא רוצה שרמי וריטה יחזרו
09/04/2015 | 09:12
2
43
הוא מתגעגע לרואד ראנר
11/04/2015 | 09:12
1
28
הוא עוד זוכר את רוני רוזנטל
11/04/2015 | 15:28
20
mark remark
07/04/2015 | 13:07
290
יצא לי להתקל בתכנית יוטיוב שבועית שמגדירה את עצמה כסאטירה על התכניות השבועיות של הWWE.
זה מצחיק ועשוי היטב.
לינק לתכנית האחרונה שיצאה בינתיים (על השבוע לפני רסלמניה):
 
לינק לתכנית שלפניה שהיתה, לטעמי מוצלחת במיוחד
 
יש עוד פרקים בערוץ שלו. מומלץ בחום
מה אתם חושבים ההיל טרן של שיימוס??
07/04/2015 | 11:49
9
362
נחמד
07/04/2015 | 14:12
3
423
שיימס הפייס היה דמות נורא משעממת. אני גם חושב שהלוק שלו מגניב בסך הכל (בעיקר הזקן).
מה שאני לא אוהב זה את הכיוון שוב עם הגודל הפיזי, שזה סתם משמיד לגיטימציה ממתאבקים כמו בריאן וזיגלר.
תראה את הרו האחרון
08/04/2015 | 10:16
2
145
אפשר לומר שראיתי
08/04/2015 | 16:08
1
222
למה?
הוא מדבר על הגודל הפיזי ונלחם נגד מארק הנרי
09/04/2015 | 06:36
96
טוב מאוד
07/04/2015 | 15:41
351
עם כמה שיש לו כריזמה וכשרון, הוא אף פעם לא הסתדר לי בתור פייס.
meh
07/04/2015 | 18:21
295
שיימוס היל זה רעיון מעולה. אני חושב שבהחלט ריצות ההיל שהיו לו היו יותר טובות מריצות הפייס שלו, אבל זה פשוט לא מספיק.

הדמות שלו עדיין נורא שטוחה ולא מעניינת. אוקיי, הוא אירי ג'ינג' גדול ואלים, סבבה, אבל מי הוא? מה הסיפור שלו? מה מניע אותו? מה המטרה שלו?  לא רק כרגע, אלא בכלל... נכון לכרגע הוא דמות נורא שטוחה ובנאלית, ולא דמות מעניינת ומורכבת. ככה לא כותבים סיפור.
כשאני חושב על שיימוס
09/04/2015 | 00:30
253
בלי קשר להיל או פייס כרגע הדבר הראשון שעולה לי לראש זה כמה נורא הוא נראה עם הזקן הזה והתסרוקת הזאת
 
ועכשיו לשאלה המרכזית... למרות שהדמות כנראה יותר מתאימה להיות היל והמוזיקה החדשה יותר טובה מהקודמת והארסנל שלו באמת יותר מתאים להיל והאמת.....
 
לא ממש מזיז לי היל או פייס הוא כל כך לא מעניין שזה לא באמת משנה
 
הדבר הכי חשוב זה לתקן את התסרוקת והזקן שלו זה נראה מחריד!!!!
העובדה שעשו לו היל טרן והדמות טובה, הביצוע לא
10/04/2015 | 15:22
197
שיימוס לדעתי ולדעת רבים יותר טוב בתור היל ודמות ההיל ששונאת את כל המתאבקים הקטנים שהקהל אוהב
היא רעיון טוב וניצול טוב של הטרנד הנוכחי כדי להוציא היל היט מהקהל ולהוציא את שיימוס אובר כהיל, וחוץ משיימוס נגד זיגלר 
ושיימוס נגד בריאן זה יכול להוביל לעוד פיודים מאוד מעניינים כמו שיימוס נגד אמברוס או אפילו שיימוס נגד נוויל(יש פה פוטנציאל
לסטוריליין מעולה עם קרבות טובים ומרעננים ונוויל יכול להתקדם משמעותית מזה)
 
אבל הביצוע- הוא מציק לבריאן וזיגלר "כי הוא יכול" וכי הם קטנים וגם כי ככה הוא מעצבן תאוהדים.. זה בריונות וחשבתי ששיימוס
שונא בריונות, אז עכשיו הוא אחד כזה בעצמו?! וכל הקטע שהוא טוען שהוא "גבר אמיתי" וזיגלר, בריאן וכולי לא-לקחו את זה מסיילס יאנג
בROH! 
 
לגבי השיער-זה נראה שעכשיו new day הולכים לעשות היל טרן ולהם היה יכול להיות מתאים כזה שיער. הקהל שנא אותם למרות שהם היו
פייסים כי הם מעצבנים אז עכשיו בתור הילים הקהל יכול לצחוק עליהם והשיער זה עוד סיבה. גם לדמות החדשה של קורטיס אקסל היה מתאים כזה שיער וזה היה יכול להיות מצחיק. אבל את שיימוס אמורים לקחת ברצינות!!! לכן, לשיימוס ספציפית העיצוב הזה של השיער מפגר לדעתי
 
בקיצור, טוב שהחזירו את שיימוס כהיל וטוב שעשו דמות הילית שמתנכלת למתאבקים הקטנים שהקהל אוהב אבל כל מה שמסביב הורס
 
נ.ב: לפחות השיר כניסה החדש שלו נחמד, השיר הקודם היה מצחיק מרוב שהוא טיפשי כשאני במצב רוח טוב וכשאני לא אז השיר הזה היה
מעצבן אותי, והשיר הקודם גם לא מתאים לשיימוס החדש לפי דעתי
שיימוס
18/04/2015 | 18:05
13
היה גרוע בתור פייס בשנים האחרונות, אז ככל הנראה רצו לעשות לו היל טרן כדי לרענן קצת. הבעיה היא שגם כהיל הדמות שלו לא מעניינת בשיט. תוהה לעצמי מה עוד אפשר לעשות איתו כדי לעורר מעט עניין..
שרשור ראו - ספויילרים
07/04/2015 | 10:25
10
372
כאן אין כלום
יש דברים שאני בחיים לא אבין
07/04/2015 | 10:28
4
504
הסיבה ההגיונית היחידה לתת למישהוא להפסיד בקרב השני שלו (אלא אם הוא מתוכנן להיות ג'ובר כל ימי חייו) היא קרב בסגנון ג'ון סינה נגד קורט אנגל, שבו החדש אמנם מפסיד אבל מקבל המון קרדיט מהקהל ומהיריב שלו, שנחשב חזק קשוח ורציני.
אז מה עושים ב WWE? נותנים לנוויל להפסיד למי שמתחרה עם דייויד ארקט על תואר האלוף הכי לא אמין של הארגון, ועכשיו יש לנוויל סתם הפסד ברזומה.
וואו, לא מסכים איתך בכלל
07/04/2015 | 11:23
3
452
להגיד על סת' רולינס שהוא "מתחרה עם דייויד ארקט על תואר האלוף הכי לא אמין של הארגון" זה פשוט בולשיט. מדובר על אחד המתאבקים הטובים ביותר שיש היום בארגון, שמשחק את הנבל בצורה נפלאה, שמעולה גם מבחינת אתלטיקה וגם על המיקרופון, ובאופן כללי היה הדבר היחיד שהצליח להציל את המיין איבנט של רסלמניה מבזיון מוחלט.
 
בנוסף, נוויל יצא מאד חזק בקרב הזה, והפסיד רק בגלל התערבות חיצונית. סך הכל, אחלה קרב שני בשביל מישהו שלא רוצים לבנות כמפלצת בלתי מנוצחת, אלא כמתאבק אמין ומעניין
07/04/2015 | 11:50
89
זה בסדר, זאת זכותך
07/04/2015 | 11:59
301
הדעות שלי לא הכי פופולאריות, אני חי עם זה בשלווה ובשלום. אני זה שאוהב קרבות של ביגמנים.
ואני לא אמרתי שסת רולינס חרא של מתאבק, אני אמרתי שהצורה שה wwe בנו את הדמות שלו כאחד שלא מסוגל לנצח נמלה בלי חמישה איש נוספים מאחוריו היא זאת שהופכת אותו לכלומניק (שלא לדבר על הדרך שבה הוא זכה בחגורה)
לגמרי חוץ מ...
07/04/2015 | 14:10
245
ההערה לגבי המיינאיבנט של מניה.
07/04/2015 | 12:43
4
362
מה זה היה החרא הזה?, תוכנית הזויה ברמות קשות.
חוסר של הרבה מתאבקים כמו זיגלר, בריאן, רוסב.
למה לתת לאורטון, ריינס ורייבק גם קרב יחדים וגם טריפל טרת'?
 
משהו היה נורא נורא מוזר לי בתוכנית הזו, גם עם הסגמנטים וגם משהו עם הצילום (זוויות הצילום).
לא יודע הרגיש לי מוזר.
 
תוכנית משעעמת, קהל נוראי.
 
 
07/04/2015 | 14:09
214
תוכנית נורא ביזארית. השעה הראשונה כללה 4 מתאבקים בסך הכל.
קיוויתי לפחות לאמברוס. ממליץ לדלג על התוכנית.
גם דעה שאולי פחות פופולארית
07/04/2015 | 15:16
2
376
העובדה שמתאבקים כמו בריאן וזיגלר לא הופיעו היא טובה מכיוון שהם היו בקרב סולם במניה ולמחרת בקרב אחד נגד השני
ומיד אחר כך בריאן היה בקרב עם שיימוס בסמאקדאון שלא ראיתי אבל יש דיבור על זה ששיימוס היה קשוח איתו ומגיע להם
לנוח(אתה זוכר מה קרה עם בריאן שנה שעברה אחרי מניה ואקסטרים רולז). גם דין אמברוס חטף פאוורבומב על סולם במניה
ויום למחרת היה בקרב קשה עם סינה וגם לו מגיעה מנוחה.
 
אני לא יודע אם זאת הסיבה שהם לא הופיעו אבל שבוע אחד ראית את אורטון, רייבאק וריינס ב3 קרבות ושבוע הבא יכול להיות
שהם ינוחו קצת ותראה את החברה האהובים עלייך.
 
אולי כן היה אפשר לתת להם פרומו
 
עוד שני  דברים קטנים:
1)איך בריי ווייאט אומר שהוא הפנים החדשות של הכאב ושעכשיו יש לו את תשומת הלב שלנו?
לפי מה שאני זוכר, הוא הפסיד לטייקר(!) ולא עשה שום דבר אחר שיצדיק תטענה שלו
 
2)בסוף לא רק שלא עשו מיז נגד סנדאו במניה, גם לא באקסטרים רולז אלא בRAW(!), אז בשביל מה כל הבנייה הזאת של חודשים?! כנראה שהניצחון של מיז עם המשיכה במכנסיים יוביל לקרב חוזר אבל הקרב הראשון היה צריך להיות בPPV
 
בשורה התחתונה, תכנית סבירה וזה מתקבל אחרי RAW מצוין שבוע שעבר ומניה טובה יחסית
לגבי בריאן
07/04/2015 | 15:41
1
273
מה שהיה איתו שנה שעברה היה תוצאה של שנה שלמה של קריעה: קרבות גונטלט, מספר קרבות בערב אחד (כולל במניה עצמה), אינספור ביטדאונים וקבירות...
 
אין מה להשוות לאף אחד מאלה שהזכרת, מאחר ואף אחד מהם לא עבר את מסכת ההתעללויות הפיזיות שבריאן עבר ב2013-2014. מה גם שמאז ומתמיד - המתאבקים שמשתתפים במניה, משתתפים גם למחרת בראו ובשאר התכניות, בדיוק כמו כל PPV אחר, אולי אלא אם הם ספגו פציעות מיוחדות באירוע.
אז צריך לעצור את זה בזמן
07/04/2015 | 16:00
235
אחרי יומיים או שלושה ימים רצופים של קריעת תחת צריך לעצור, לא רק עם בריאן אבל במיוחד איתו אחרי
שהוא רק חזר מהפציעה לא מזמן(גם שמעתי שאחת הסיבות שלא הלכו איתו עד הסוף גם השנה היא שהם עדיין
לא בטוחים שהוא בראי 100 אחוז והוא יכול להיפצע עוד פעם)
אוברבוקינג זה לא תמיד דבר רע
06/04/2015 | 14:34
8
505
בדרך כלל כשמזכירים את המונח אוברבוקינג, מתייחסים אל זה כדבר רע, אבל לפעמים אוברבוקינג מופרך מסוגל דווקא להציל קרב ולהפוך אותו לבלתי נשכח.
לדעתי ברסלמניה סטינג-טריפל הוא דוגמה טובה לזה. האוברבוקינג לא היה ממש הגיוני אבל הוא היה כיפי ובטח שזה היה יותר טוב מסתם לראות קרב יחידים בינהם.
כנ"ל למשל וינס נגד שיין מרסלמניה 17.
יש לכם עוד דוגמאות לאוברבוקינג שהציל את המצב?
 
לא יודע אם "הציל את המצב"
06/04/2015 | 20:26
1
275
אבל שון-טייקר בבאד בלאד 97 הוא דוגמא לאוברבוקינג שהוסיף.
כנל טייקר-יוקוזונה בראמבל 94
זה לא ממש היה אוברבוקינג
06/04/2015 | 22:22
234
כולה Run-in אחת של קיין בסוף הקרב.
 
 
לא חושב שזה היה קרב טוב,אבל הוגן-וינס ממניה 19 יכל להיות הרבה יותר גרוע בלי כל "הקישוטים" מסביב.
 
 
 
mitb
08/04/2015 | 09:24
1
165
ההתערבות של וינס (עם לורנייטיס), העלתה את הקרב לשיא
 
לא נראה לי שזה תופס כ"אוברבוקינג"
08/04/2015 | 17:51
103
ההתערבות של וינס ולורנייטיס היו הדבר היחיד שקרה מחוץ למסגרת של הקרב הרגיל. ראן-אין אחד לא יכול להיחשב לאוברבוקינג לטעמי.
מתי בוקינג הופך לאוברבוקינג?
08/04/2015 | 09:55
80
אם אני זוכר נכון,
08/04/2015 | 10:53
174
היה פרק של RAW בשנת 2001 שבו דחפו בוקינג של כמה חודשים לתוך תכנית אחת. זו התכנית שבה היתה גם הפלישה של ECW וגם לידת הALLIANCE. אוברבוקינג שהפך את התכנית למדהימה.
 
מצד שני, יכול להיות שזכרוני מטעני ובעצם הם חילקו את זה לשתי תכניות...
 
בכל מקרה זה היה מהיר ועצבני ואהבתי כל רגע מזה ומשם התחילה התדרדרות איטית וקבועה...
אם MITB
08/04/2015 | 16:12
183
נחשב לאוברבוקינג, אז גם במיינאיבנט של מניה 17, למרות שזה היה רחוק מ"להציל" את הקרב זה בהחלט הוסיף.
מה שכן, אוברבוקינג הוא אכן דבר רע, כי במידה וזה רק הוסיף הייתי קורה לזה פשוט "בוקינג" :)
ריינו, ליטה וספייק דאדלי
11/04/2015 | 23:07
96
בטח יודעים על איזה קרב אני מדבר. לא הציל את המצב, כי הקרב עצמו היה טוב מאוד, אבל כן העלה אותו לחמישה כוכבים.
היאבקות, תוספת חדשות תפוז (או בקיצור - התח"ת)
04/04/2015 | 12:56
3
556
* כמו שדווח כבר, AJ הכריזה על פרישה מהזירה. בעלה התומך רשם בטוויטר ThankyouAJ#.
* תקרית חמורה התרחשה בין סקוט סטיינר לבין ג'ניפר, אשתו של הולק הוגאן. בזמן ששניהם עלו על אותה טיסה לסן חוזה ובזמן שהמתינה למזוודות, ניגש סטיינר לג'ניפר, שלא זיהתה אותו, ואמר לה שבפעם הבאה שהוא יראה את הוגאן, יהיו בעיות! האשה הנסערת דיווחה על כך לבעלה. הוגאן הנסער הודיע ל-WWE שהוא לא ישתתף ב-HOF ובמניה אם סטיינר לא יורחק מהאתר ולכן סטיינר לא קיבל אישור כניסה ל-HOF ולמניה וה-WWE אף הפעילו בקרה מחמירה כדי שסטיינר לא יכנס לאיצטדיון.בהמשך הוגאן סיפר למכרים שאילן לו מושג מה הבעיה והכעס של סטיינר. ידוע כי לבחור יש פה גדול ומתנהלת תביעה מצד TNA נגדו בגין אמירות עבר שלו.
 
* ג'סטין רוברטס, כרוז העבר של ה-WWE יצא בפוסט ארוך וקשה נגד הארגון והשימוש המסחרי שהם עושים לדבריו, בדמותו של קונור הקטן שהוכנס ל-HOF תחת הקטגוריה החדשה של פרס הווריור.
לדבריו, בנאום שנשא הווריור שנה שעברה הוא קרא ל-WWE להקים קטגוריה שתכיר בתרומה של הרבה מעובדי הארגון האנונימיים שעובדים במסירות ובנאמנות למען הארגון ואינם זוכים להכרה ותודה כמו הכוכבים. במקום זה הארגון בחר להעניק פרס ע"ש ווריור לקונור ומשפחתו כאקט שיווקי שנועד לחזק את תדמית הארגון כחיובי ותורם ופילנטרופי כשבעצם זהו מהלך שיווקי ותו לא אשר הפוך ממה שרצה וביקש הווריור במקור.
 
* ספויילר מסמאקדאון בידיעה הבאה**************************
****************************************************************************************************
 
 
****************************************************************************************************
בקרב שנערך בין שיימוס לדניאל בריאן, שיימוס התנהג בצורה חסרת זהירות כלפי יריבו וגרם לו לפתוח את הראש ול-7 תפרים. שיימוס הואשם בהתנהגות לא ראויה ע"י כמה גורמים והוא התייחס לכך בביטול.
 
 
05/04/2015 | 00:03
222
יאללה, הוגן נגד סטיינר, וואן מור מאץ', רסלמניה 32, בוק איט!
עוד עדכוניםא מהתח"ת... כולל ספוילר קטן על ראו שהיה אחרי מניה
05/04/2015 | 11:09
1
465
*** מכיל ספויילרים ממניה למי שלא צפה ****
 
 
* עפ"י דיווח ממקור פנימי, וינס רותח על בריאן סקסטון שהחליף את השדרים בראו האחרון. וינס זועם על התצוגה האנמית שסקסטון הציג ועל כך שלא לקח בשתי ידיים את ההזדמנות שקיבל לתפוס את עמדת השדר הבכיר. הוא שלח את ג'רי לולר, ללא תכנון מוקדם לנסות להציל את המצב על אף שלולר כלל לא היה אמור להופיע ובמקרה היה בבניין. כמו כן מייקל קול ניסה לעשות קואצ'ינג לסקסטון בזמן שהיה מאחורי הקלעים ללא הועיל. באופן אישי, אני חושב שוינס צודק במקרה הזה, זו היתה נפילה אמיתית.
 
* פיצוץ לא מבוקר גרם לקרע בין סטיב אוסטין ל-WWE. מסיבות שעדיין לא ברורות לחלוטין סטיב אוסטין החליט לא להופיע לרסלמניה, על אף שהיה בתכנון והכינו לו חדר באולם ובבית המלון ותוכנית שלמה. WWE גילו על ההברזה שלו רק כשהמטוס נחת והוא לא היה בתוכו. לטענת גורמים שונים וינס היה לא מרוצה מהפודקאסטים של אוסטין איתו ועם HHH ולכן קיבל החלטה להחליף את אוסטין בג'ריקו. אוסטין הגיב בכך שלא טרח להודיע על אי הגעתו למניה. ישנה שמועה נוספת שטוענת שמה שגרם לפיצוץ הוא דרישה של אוסטין להכניס את צ'יינה ל-HOF... כמו כן אוסטין דחה הצעה להנחות עונה חדשה של Tough Enough.
 
* ישנם חילוקי דעות לגבי האם הדימום של לסנר במניה היה בלייד ג'וב או לא והאם נעשה בידיעתו של וינס. האחרון שביצע בלייד ג'וב היה בטיסטה שנקנס על כך ב-$100K בצילום המצורף רואים בבירור את השופט טוחב משהו לידיו של ריינס בהיותו שרוע.
תכלס
05/04/2015 | 11:39
431
אני מסכים עם הביקורת על בראין סקסטון. הוא התחיל את השידור שלו בצורה רגועה ואנמית יחסית שבהחלט התאימה לסיטואציה כי היה עדיין את אלמנט ה"שוק" ממה שברוק לסנר עשה לכל השדרים האחרים אבל מהר מאוד הוא היה צריך להעלות הילוך.
 
אם משהו דומה כזה הולך לקרות, אני כבר הרבה זמן חושב שצריך לנסות ולהעז פה ולתת לרנה יאנג הזדמנות. היא מעולה בפאנלים, היא הייתה מעולה כשדרית בNXT וההימור עלייה הוא בהחלט לדעתי, לא רק סיכון מחושב, אלא אפילו מהלך עם סיכויי הצלחה גדולים.
Aj lee התפטרה מה wwe
04/04/2015 | 00:57
8
638
הwwe פרסמו באתר שלהם שאיי ג'יי החליטה לפרוש מהחברה. והם מאחלים לה בהצלחה.
 
זה עצוב:(
למרות שהיה ידוע שהיא לא כל כך מרוצה שם ויכול להיות שסי אם פאנק משפיע עליה...
 
ואם השמועות נכונות אז היא בהריון..
 
מה דעתכם?
אחת ההחמצות הגדולות
04/04/2015 | 09:03
451
בין הפוטנציאל והיכולת לבין השימוש בה.
יכלה להיות הרבה יותר גדולה ומצליחה, ובעצם הקריירה שלה נדפקה כי היא הייתה צריכה להיות "דיווה" כשהיא פשוט לא דיווה, אלא מתאבקת.
גוליבר בארץ הגמדים
04/04/2015 | 09:09
373
היא היתה רמה אחת מעל כולן ברוסטר. לא היה לה עם מי לעבוד.
 
אני דווקא חושב שהיא כן קיבלה את הכבוד במגיע לה והיתה אלופה במשך רוב זמן הקריירה שלה בחברה.
היה מעניין לראות איך היא היתה מתמודדת עם שארלוט בפיוד ארוך. אולי בעתיד
 
הדיוויזיה מתה
04/04/2015 | 15:39
342
יחסית לרוב האנשים כאן, אני מחזיק מהדיוות ברמה כזו שאם יהיה מישהו/מישהי עם אחריות על הדיוויזיה הזו, היא תגיע למקומות יפים. אבל כשבארגון לא אכפת מהן, בייחוד שבשפיץ של הפירמידה עומדת אישה והיא רק מסתכלת למטה ולא עושה כלום עבורן אז מי אני.
 
בהצלחה לAJ איפה שלא תהיה. לא אתפלא לראות אותה בTNA עם פרומו פתיחה סטייל כריסטיאן ב2005 ואולי אפילו עם בעלה בUFC.
מאכזב
04/04/2015 | 17:03
329
מאחל לה בהצלחה בהמשך, שתחזור ביחד עם בעלה עוד כמה שנים.
אם השמועות נכונות
04/04/2015 | 21:45
344
קודם כל אנחנו מאבדים את אחת המתאבקות היותר טובות שהיו בWWE בשנים האחרונות (ויש סיכוי טוב שהיא הייתה הרבה יותר טובה גם מחלק מהגברים) בנוסף אם היא אכן בהריון אז שיהיה לה ולבעלה רק מזל טוב וזה אומר שההחלטה הזאת היא בריאותית נטו.
 
חבל לי שלא נראה אותה מתמודדת עם הגל החדש של הדיוות מNXT (שארלוט, סשה בנקס וביילי) אבל אם נביט על הצדדים הבהירים יותר של העזיבה שלה שהם :
א. היא עזבה בתנאים והזמן שלה (ובמיוחד אחרי שהיא הייתה במניה אחרונה)
ב. העזיבה שלה מפנה מקום ברוסטר לדיווה חדשה שזה אומר שבקרוב כנראה נראה את שארלוט ברוסטר הראשי
לדעתי אנחנו עוד נראה אותה
05/04/2015 | 10:43
265
לא יודע עדיין באיזה הקשר, אולי לא ב WWE, אבל אני די בטוח שעם הכשרון שלה לספר סיפורים היא עוד תופיע שוב :)
שיהיה לה בהצלחה
06/04/2015 | 09:04
231
לא רואה בזה פספוס, לא של ה-WWE לפחות. שני הצדדים הגיעו למצב בלתי אפשרי, והיה ברור שאחד מהם יהיה חייב להתנתק מהשני. זה היה מוזר שהיא המשיכה אחרי שפאנק עזב, בטח ובטח כשהתחיל הליך התביעות. זה לא מצב בריא, ולא הייתי רוצה להיות במצבה.
 
אם נוסף לכך גורמים נוספים כמו היריון קיים או מתוכנן, זה רק ירכך את המכה ונוכל להגיד מזל טוב למשפחת המלוכה של הרסלינג.
 
היא הייתה מתאבקת טובה, אבל כמו כל דיווה אחרת, הספיקה תוך תקופה קצרה להגיע למיצוי. אם להוסיף על כך שבניגוד לאחרות לא ניתן היה למנף אותה גם בעזרת Total Divas, אני חושב שההצלחה שלה בולטת במיוחד. נראה לי שהיא הדיווה שמוכרת הרבה מרצ' ב-WWE, יותר מהבלות או פייג', כולל בתקופה שנעדרה.
כמה חבל!
07/04/2015 | 00:08
154
וואי כמה זמן לא כתבתי פה...
וינס, אתם והילדים - מערבבים או לא?
03/04/2015 | 14:20
2
306
ראיתי בשרשור ההתפקדות שלא מעט כאן הם בני 30+, כמוני (38) , ושמחתי אם כי אני עדיין מרגיש שמדובר בענף שמיועד וממוקד לילדים ומבוגר שעוקב מתויג אוטומוטית כאינפנטיל, לפחות בישראל.
ועדיין, השאלה שלי היא האם בתור הורים אתם חושפים ומשתפים את הילדים שלכם לעולם ההיאבקות והדמויות , לסיפורים? 
באופן אישי שני הילדים שלי (6,9) מעריצים את ה-WWE וכמובן בעיקר את ג'ון סינה וריי מיסטריו. קניתי להם לפני שנים בובות של פאנק, ביג שואו, סינה, מסטריו , בטיסטה ועוד. צפיתי איתם בסרט שמסביר שהכל בעצם מבויים ושידעו להבדיל ועדיין, הם מרגישים את הצורך מפעם לפעם להתאמן בתחום, מה שמוביל לבלגאן וכמובן שאז זה הופך לקרב בין מינים, אני ואשתי והיא יוצאת נגד החינוך שאני נותן להם.
 
אז מה קורה אצלכם? מערבבים אותם בתחום? משתפים אותם? אני מאד רוצה לתת להם לצפות במניה אבל פוחד מההשפעות. 
הוא אוהב לשבת לראות איתי כי הדמויות נראות מעניינות, אבל...
03/04/2015 | 17:05
200
אני נותן לו לראות הכל... חוץ מכל קטע פיזי שהוא רק דיבורים וכניסות וזיקוקים וכל זה...
גם כשמישהו מדבר ביותר מדי אגרסיביות או עוינות אני לא נותן לו לראות.
 
מגיל שנתיים בערך שואלים אותו איך עושה ג'ון סינה, והוא עושה את התנועה ואומר "אתה לא רואה אותי!"
ושר לפי המנגינה "ג'ון סינה סאאאאקס"
(האמת שהוא בכלל לא יודע מה זה היאבקות, הוא חושב שקוראים לזה ג'ונסינהסאקס)
 
לא
07/04/2015 | 11:42
36
גם אני לא ראיתי היאבקות עם ההורים שלי (לבנון וירדן). כשאני צופה והילדים נכנסים, אז אני מנמיך את הטלוויזיה ובכלל הסברתי לגדול שהכל מבויים, אבל שעדיין מתאבקים נפצעים ולוקח להם הרבה זמן להבריא. באופן רגיל שני הילדים לא ממש מתעניינים, לא מכירים את הדמויות ואני מרגיש שטוב שכך. שניהם מעדיפים כדורסל (הגדול יכול לדקלם רוסטרים של קבוצות) ואני מבסוט. אם כשיגדלו הם ירצו לצפות ב-WWE או בכל תוכנית היאבקות אחרת, אני לא אמנע מהם. אבל אני אישית מעדיף שיראו תוכנית היאבקות אחרי שהפילטרים כבר מובנים בהם והם יודעים שזה בסך הכל קרקס. קרקס מסוכן שדורש המון מיומנויות, אבל עדיין קרקס.
זבנג מעבדות לחרות
02/04/2015 | 17:23
15
83
המלצה - סת רולינס בראיון לקרוספיט.קום
02/04/2015 | 17:37
172
בשנה ומשהו האחרונים אני מתעמל בקרוספיט ועוקב דיי נלהב אחרי העולם הזה והתחרויות. מצאתי ראיון שנערך לפני כשבוע עם סת רולינס, שמסתבר שהוא מתעמל דיי ותיק בענף (יחסית, הספורט הזה קיים מעט שנים ביחס לענפי ספורט אחרים). בראיון הוא מספר על האימונים שלו, על איך זה השפיע עליו מבחינה בריאותית והיכולות בזירה ועל איך הוא סוחף איתו מתאבקים נוספים כדוגמאת סזארו וג'ון סינה.
 
 
למי שלא בקיא מהו ענף הקרוספיט, זהו ענף ספורט מטאבולי, דינמי ופונקציונאלי המשלב מגוון תרגילים מעולם ההתעמלות, הנפת משקולות ועוד תחת אימון לכלל הגוף. הענף תופס תאוצה בשנים האחרונות ולאחרונה גם בישראל.
סגננון הקרבות של היל
31/03/2015 | 12:39
1
334
למה בקרבות האחד על אחד ההיל בעיקר חונק ומבצע הכנעות(שברור שלא יכניעו)  ורק מחכה ל''מומונטום'' של הפייס למשל רולינס הוא אטלט מעולה ויש לו המון  מהלכים מעולים שהוא יודע לבצע מההיל טרן שלו כמעט שלא רואים מבצע מהלכים חוץ מהקורב סטומפ יש איזה סיבה לזה
תשובה:
31/03/2015 | 13:26
224
דבר ראשון, כעיקרון מה שאתה כותב לא מדוייק, ולראיה ברוק לסנר והסופלקסים, ומתאבקים הילים רבים אחרים שיש להם תרגילים לא מעטים. בעיקר תרגילי כח. גם לאנדרטייקר יש את כל מגוון התרגילים שלו בין אם הוא פייס או היל...
 
אבל, זה שאתה לא מדוייק, לא אומר שאתה לא צודק בעיקרון: אכן כמות התרגילים של הילים היא *לרוב* מצומצמת יחסים מאשר של פייסים. למה זה? ובכן, זה לחלוטין בכוונה, ובשביל זה צריך לזכור למה הילים קיימים: כדי להוציא את הפייסים גדולים מהחיים.
 
הסיפור הבסיסי, בין אם בהאבקות ובין אם בספרים או סרטים הוא כזה: הגיבור מנסה לעשות משהו (להתחתן, לחיות חיים שלווים, לזכות באליפות, לגלות מי ביצע את הרצח, לא משנה..), הנבל עומד בדרכו, ובהתחלה הגיבור לא מצליח לעבור אותו, אבל אז הוא עובר תהליך כלשהו (משתנה, לומד על עצמו, שואב כח מהקהל, מבין מה מונח על הכף.. המבחר עצום), וסוף סוף מצליח להביס את הנבל.
 
לפיכך התפקיד של הנבל הוא משולש: מצד אחד הוא צריך להיות מאיים (כי אחרת זו לא חוכמה לגיבור להביס אותו), מצד שני הוא צריך לצבור היט (אם אנחנו לא שונאים אותו לא מעניין אותנו לראות אותו מובס), ומצד שלישי, הוא צריך להציג את הגיבור כ"גדול", כזה שראוי והרוויח את הניצחון שלו.
 
מהסיבה הזו, מצמצמים להם את כמות התרגילים באופן יחסי: ככה באופן יחסי נראה שיש לגיבור יותר תרגילים, והגיבור אתלט טוב יותר, מוצלח יותר, וראוי יותר. מצד שני להילים כמעט תמיד יהיו כמה תרגילים "מלוכלכים" שמטרתם היא לצבור היט ולהראות מאיימים: מכה מתחת לחגורה, לפזר חול בעיניים של היריב, להרביץ עם נשק\מזוודה כשהשופט לא רואה, לערב חברים, ועוד.
 
 
איפה אפשר להשיג בארץ את החולצה הזאת
30/03/2015 | 15:37
359
מחפשת חולצה לילד של הולק דמות אמריקאית
פסח כשר ושמח|חגשמח|
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2015 | 13:48
6
85
גולשים יקרים,
|@|רצינו לספר לכם שחג האביב הבא עלינו לטובה, מלווה בהתרגשות רבה גם מבחינתנו:
יחד עם עונת הפריחה והצמיחה, גם אנחנו בתפוז עוברים שינוי מהותי והתחדשות, אותו תרגישו גם אתם בקרוב.

ועד אז - חג פסח כשר ושמח לכם ולבני משפחותיכם|!|
אוהבים,
צוות תפוז אנשים
מי הדביל שמחק לי את התגובה?
02/04/2015 | 13:54
5
154
חתיכת חרא
אוי, קללות כלפי מי שמחק לך תגובה זה לא חכם
02/04/2015 | 14:13
2
135
אישית אני חושב שזה היה מיותר למחוק לך את התגובה, אבל תחשוב על זה: מי שיש לו סמכות למחוק לך את התגובה, יש לו את הסמכות לחסום אותך מהקבוצה. אתה בטוח שאתה רוצה להסתבך ככה?
אם מוחקים דבר כזה
02/04/2015 | 14:30
1
128
אז אין לי מה לחפש פה.
אני פה בשביל לדבר על טייקר קלאסיק, ה-WWE כיום לא מזיזיה לי ת'ביצים.
 
כנראה שהגעתי למקום הלא נכון, נחפש פורום אחר
בהצלחה עם המנהל הדיקטטור.
....
02/04/2015 | 14:54
101
אולי התגובה הקודמת שלך נמחקה בטעות?
אולי אתה בלי להתכוון עברת על חוקי הקבוצה?
יש הרבה אפשרויות
 
אבל במקום לשאול ולנסות להבין אתה מעדיף לקלל את מנהלי הקבוצה. זה לא נשמע לי חכם או פרודקטיבי במיוחד...
שרשרת את ההודעה שלך להודעה של הנהלת הפורומים
02/04/2015 | 15:06
1
143
הנהלת הפורומים מפרסמת באופן אוטומטי וגורף הודעות בכל הפורומים בתפוז.
בהודעה של הנהלת הפורומים נפלה טעות, והם מחקו באופן אוטומטי וגורף את ההודעות שלהם מכל הפורומים (ומכאן גם הודעתך שהייתה משורשרת אליה נמחקה) ולאחר מכן פרסמו מחדש את ההודעה שלהם ללא הטעות שהייתה בהודעה המקורית.
באופן כללי, לא מומלץ לשרשר תגובות להודעות של "הנהלת הפורומים" ושל "תפוז אנשים מודיע" מכיוון שאלו הודעות שלא בשליטת מנהלי הפורומים.
 
חג שמח
02/04/2015 | 15:53
33
שאלה על איך להזמין את הערוץ 52 רק לצפיית רסלמניה
29/03/2015 | 22:39
197
היי חברים
יש לי יס ואני לא צופה בערוצי הספורט
תוכלו להגיד לי איך הכי טוב להזמין את הערוץ הספורט1 HD ?
זה ברור לי שאי אפשר לשלם רק על האירוע אבל דרך האתר יש לי שתי אפשרויות:
חבילת ערוצי ספורט 1 (ספורט1- ספורט2 - ספורט1 HD) בעלות של 67 שח
 או -> ערוץ בעלות של 52.9 שח
הייתי אומר שזה קצת יקר. שנה שעברה אני זוכר כשהזמנתי בטלפון נדמה לי אמרו לי שזה 30 שקל
 אם אבטל מחר את הערוץ אני עדיין אשלם על כל החודש. אין לי בעיה לשלם חלק, השאלה כמה
מה דעתכם? ותודה מראש
המלצות לאווירת רסלמניה
28/03/2015 | 13:24
1
257
אז מחר בלילה יש רסלמניה.
 
נכון, השנה האחרונה לא הייתה הכי טובה שבעולם ורובנו פחות עפים על הקארד ביחס לשנים קודמות. עם זאת, זה עדיין האירוע הכי מצופה בשנה ותמיד כיף להגיע לאירוע הזה עם הייפ וציפייה.
לכן, אשמח להמלצות שלדעתכם שווה לצפות ביו טוב או בנטוורק. זה יכול להיות קרבות, סגמנטים או אירוע שלם. 
 
בעדיפות לא דברים מה5 שנים האחרונות אלא דברים מתקופת האטיטוד ולפנייה
 
תבורכו!
יש בנטוורק סרט ממש נחמד של חצי שעה
28/03/2015 | 14:30
287
על מאחורי הקלעים של רסלמניה 30. זה נותן הצצה מגניבה לרסלמניה.
 
 
״האוס שואו״- פודקאסט הרסלינג של ישראל!
02/04/2015 | 00:50
154
מה נשמע פורום תפוז?
אני מאוד מאוד מתרגש להציג בפניכם את פודקאסט הרסלינג החדש של ישראל, ״האוס שואו״, בהנחיית קובי מלמד ואנוכי, עידן בן טובים.
בכל שבוע קובי ואני מסכמים את אירועי השבוע בעולם הרסלינג (עם דגש על הWWE, אבל לא רק) בתוכנית שמלאה בפרשנויות, תחזיות, סיכומים, דיווחים והרבה הרבה הומור.
השבוע אפילו שידרנו שני פרקים, הפרק הראשון הוא סיכום של רסלמניה 31 (שהקלטנו מיד אחרי השידור החי, ככה שיצאה תוכנית מעניינת ומוזרה במיוחד) והפרק השני הוא סיכום של כל שבוע מניה וכמובן הראו של אחרי מניה!
 
ממש נשמח לשמוע מה דעתכם על הפודקאסט. אתם יכולים למצוא את כל הפרטים ואת כל הפרקים בדף הפייסבוק שלנו
ואתם יכולים לשמוע אותנו דרך אייטיונז (יעבוד גם באייפון/אייפד/מחשב). אם אתם כבר שם, נורא נשמח אם תדרגו אותנו חמישה כוכבים באייטיונז. זה מאוד מאוד עוזר לנו להגיע למעריצי רסלינג שלא יודעים עדיין על הפודקאסט
 
נשמח מאוד לשמוע מה דעתכם ונשמח אם תמליצו לחבריכם שאוהבים רסלינג על הפודקאסט!
 
חג שמח!
התפקדות של חודש אפרייייייייייל!!!!
02/04/2015 | 10:04
10
292
מזמן לא ראיתי פוסט התפקדות. אז יאללה, מרים את הכפפה.
 
שם:
גיל:
עיר/אזור מגורים:
תכנית שבועית אהובה כיום:
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום):
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב?
 
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע?
מתפקד ראשון!!!!
02/04/2015 | 10:06
199
שם: רובי
גיל: 32
עיר/אזור מגורים: נתניה
תכנית שבועית אהובה כיום: לוצ'ה אנדרגראונד (ב0.1 נקודה יותר מNXT)
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): 630 סנטון של פרינס פומה
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? לצערי לא. מקווה שעוד ייצא לי.
 
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע? סשה באנקס. אבל אם מהרוסטר הראשי, אז אני הולך על נטליה.
 
עדיין נוכח כאן
02/04/2015 | 10:35
232
שם: גלעד
גיל: 35 
עיר/אזור מגורים: י-ם
תכנית שבועית אהובה כיום: רו ולוצ'ה אנדרגאונד
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): RKO
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? אמממ... ברור. הייתי ברסלמניה 30
 
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע? רנה יאנג.

* מוכר את הכיסא הזה ב-500 ש"ח
הנה אני כאן
02/04/2015 | 11:08
173
שם: שני סמואל בנדיקט טופר השלישי
גיל: 34 (עוד שבוע 35)
עיר: הרצליה
תכנית אהובה: NXT. יש שם המון בעיות, אבל נכון להיום זה הרסלינג היחיד שראוי לצפיה
פינישר אהוב: שונא פינישרים, בעיקרון, אבל הפאוורבומב של קווין אוונס מבוצע נהדר מבחינתי, אז אני אבחר בזה
האם יצא לי לראות רסלמניה בלייב: לא. אפילו לא ב PPV. רק הקלטות
דיווה: תחרות קשה וצמודה מאד בין פייג' לשארלוט. אני חושב שבסופו של דבר אני אבחר בפייג', סתם כי היא יותר מושכת אותי פיסית :P
מתפקד
02/04/2015 | 12:42
134

שם: מידד
גיל: 34
עיר/אזור מגורים: פ"ת
תכנית שבועית אהובה כיום: NXT
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): קורב סטומפ
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? לא. אם היתי יותר צעיר, עם פחות מחוייבויות פרנסה ועם פחות ילדים, אולי היתי עושה את זה. אבל בזמן הקרוב זה לא ריאלי. יש חלום לנסוע עם אישתי לרסלמניה בעוד כמה שנים...
 
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע? שארלוט
 
כן המפקד!
02/04/2015 | 15:13
216
שם: שלומי
גיל: 29
עיר/אזור מגורים: גדרה
תכנית שבועית אהובה כיום: NXT היחידה שאני צופה בה כרגע על בסיס קבוע
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): סמי זיין נראה לי
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? רק בטלוויזיה
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע? פין באולר
התפקדות ראשונה שלי
02/04/2015 | 16:25
153
שם: טל
גיל: 28
עיר/אזור מגורים: חולון
תכנית שבועית אהובה כיום: כרגע זה בין NXT לשידור חוזר של NXT
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): קרב צמוד בין היאקוזה קיק (האווה קיק) של סמי זיין לדאבל סטומפ של פין באלור
(אבל אם קווין אוונס היה יכול להשתמש הפקייג' פייל דרייבר זה היה מנצח)
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? לא...
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע? אני קרוע בין שלוש בנות: סשה בנקס, שרלוט ופייג' והאמת היא שאני ממש אוהב לראות את הקרבות של הדיוות ובמיוחד בשנה האחרונה רק שיתנו להן עוד קצת זמן כדי לעבוד וסטוריליין נורמלי והן מסוגלות להיות חלק מאד משמעותי בחברה
#givedivasachance
שנים שלא הייתה התפקדות
03/04/2015 | 15:46
134
שם: דני
גיל: 31
עיר/אזור מגורים: ת"א
תכנית שבועית אהובה כיום: פאמילי גאי / המפץ הגדול / הלילה יענקל'ה לאן
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): אין משהו מיוחד.
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? 24 ו-26. כן ירבו.
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע? רני רהב
נו, למה לא
04/04/2015 | 11:56
94
שם: אריאל
גיל: 24
עיר/אזור מגורים: יפו
תכנית שבועית אהובה כיום: כנראה המוהיקן האחרון של אימפקט, גם כי עדיין לא יצא לי להשלים NXT
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום): אוסום קונג והאימפלנט באסטר/אוסום בומב חזרה אז.. אם אנחנו מתעקשים על מתאבק אז הקארב סטומפ
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב? לא, ולפי המצב של המוצר היום, זה גם לא בוער בי יותר מדי.
 
דיווה: ע"ע, למרות שהיא חזרה איטית משהו, אז עדיין מתלבט בינה לבין גייל קים או שארלוט.
מתפקד אחרי המון זמן
07/04/2015 | 00:11
38
איציק כהן
32
כפר סבא
תוכנית שבועית - משפחת סימפסון
פינישר אהוב - יס מובמנט
כן - הייתי ברסלמניה 26 בשנת 2010.. היה אדיר!
שאלת בונוס - מתלבט בין נטליה לפייג'
מתפקד
13/04/2015 | 18:42
4
שם:קובי
גיל:29
עיר/אזור מגורים:חולון
תכנית שבועית אהובה כיום:נייטרו ביוטיוב
פינישר אהוב (של מתאבק שפעיל כיום):האהובים נטשו/פעילים למחצה
האם יצא לך לראות רסלמניה בלייב?לא
ושאלת בונוס: מי הדיווה האהובה עלייך כרגע?נטליה
3 היריבים הבאים של טייקר ברסלמניה
02/04/2015 | 07:13
14
695
היי! בהנחה שטייקר יוכל פיזית לתת עוד 3 קרבות אחרונים ברסלמניות הבאות (כדי לסגור 25 קרבות), נגד מי עוד הייתם רוצים לראות אותו מתאבק? ועל איזה רקע הייתם בונים את הקרב/פיוד, בהעדר הסטריק. אני הייתי שם 3 מתאבקים: סטינג, ג'ון סינה ולסנר כיריב האחרון של טייקר. ואני אסביר:
 
סטינג היה האייקון של WCW בזמן שטייקר הפך למתאבק מיתולוגי ב-WWE. היו גם תקופות שהגימיק שלהם היה דומה. הקהל לדעתי יכול לעוף על קרב כזה, בלי קשר לרמה שלו. 
 
ג'ון סינה יתפוס את תפקיד ההיל בקרב עם טייקר. אם היה סטריק כמובן שזה היה מעניין פי כמה, אבל אפשר להמציא איזושהי סיבה.
 
הקרב השני עם לסנר כותב את עצמו: טייקר (נדמה לי) לא ניצח מעולם את לסנר, ולסנר כמובן גמר את הסטריק- ועכשיו הוא ירצה לסיים לטייקר את הקריירה. זה צריך להיות הקרב האחרון בקריירה של טייקר, וגם שהתוצאה צפויה (טייקר מנצח בקושי- עדיף בהל'ס גייט בזמן שלסנר מפרק אותו באגרופים) המעריצים יעופו על קרב כזה. בסוף הקרב טייקר יפרוש למרות שניצח, וברוק- שרק יזלזל בו לאורך כל הפיוד- ילחץ לו את היד ויתחבק איתו כהוקרה על הקריירה המפוארת. 
 
כמובן שכל הקרבות פנטזיה הללו רלבנטיים רק אם טייקר יוכל לסחוב עוד 3 קרבות אחרונים. אגב, שקלתי גם לשים את שיימוס, רוסב או ריינס או אפילו רולינס נגד טייקר, אבל הוא הרי אוטוטו לפני פרישה אז הוא צריך להתמודד רק מול היריבים המשמעותיים ביותר ואלה שיביאו הכי הרבה צופים. 
 
מה דעתכם?
למה?
02/04/2015 | 09:50
295
שים את טייקר מול לסנר כבר ברסלמניה הקרובה וזהו. חבל להתעלל בקשישים.
אפשר להחזיר את ג'יינט גונזאלס מהקבר?
02/04/2015 | 13:41
156
האופציות עצמן שהעלית הן טובות
02/04/2015 | 15:17
404
בעיקר מבחינת הסיפור, אבל אחרי 2 ההופעות האחרונות שלו, זה קצת מוציא את החשק בכלל להמשיך לראות אותו מתאבק בזירה. מבחינת איכות הקרבות הוא כבר לא מצדיק את עצמו ועכשיו כשאין את הסטריק מאחורה זה מרגיש חסר פואנטה.
לא 3, רק 1
03/04/2015 | 15:48
5
252
נגד סינה. כדי להוסיף עניין - זה צריך להיות קרב i quit. באמת שלא צריך יותר מזה, לא פיוד, לא בנייה...
ואיך אתה יוצא מזה אח"כ?
04/04/2015 | 11:58
4
164
או שאתה גורם לטייקר לסיים את הקריירה שלו בהשפלה, או שאתה פוגע ממש בסינה (ע"ח מתאבק שלא צריך את זה בשום צורה)
אני לא רואה את זה כ"פוגע"
04/04/2015 | 14:08
1
174
אני רואה את זה כמשהו שנותן כיוון חדש. זה קרב שהתוצאה שלו תהיה מארק אאוט מומנט - לא משנה מה היא תהיה.
 
אני לא אומר שטייקר צריך לומר i quit וישר אחרי זה לפרוש, אבל כל קרב שיגיע אחרי קרב כזה ברסלמניה פשוט נראה לי קצת חסר טעם ומיותר. אם שני הצדדים יתנו קרב ארוך, ברוטאלי וקשה, זה בהחלט ירכך את ההשפלה של הצד המפסיד.
 
מצד שני, סינה אומר i quit - וזה יוצר פתח לשינוי קל בדמות שלו. לא אומר היל טרן, אבל רענון כלשהו בדמות - זה משהו שמתבקש כבר מעל עשור.
 
הנקודה שלי היא: סינה-טייקר בi quit ברסלמניה זה קרב עם 100% ציפייה, 100% עניין ובפרופיל הכי גבוה שאפשר, כל תוצאה שתהיה לו - תהיה שערורייתית, הקרב יכול להיות משעמם או לא מוצלח (כמו 2 הקרבות האחרונים של טייקר במניה), אבל עדיין לכל אורכו תהיה ציפייה ומתח.
אתה יכול להשמיט את המילה "במניה" במשפט האחרון...
04/04/2015 | 14:20
68
מה השפלה בזה? זאת סתם שטות של מארקים
04/04/2015 | 22:24
99
אין שום דבר משפיל בלהיכנע, במיוחד למתאבק מהגדולים בהיסטוריה ואחרי קרב קשה, כשאתה בן 50 פלוס ובעצם יש פה סיפור אנושי ענקי על מציאות שטופחת על פניו של מתאבק בן 50+ שנכנע לראשונה כי הוא כבר לא מה שהוא היה פעם, מה שמביא אותו להרים ראש ולפרוש בגאווה. אחלה סיפור לדעתי
וריק פלייר לא הושפל? ושון מייקלס?
07/04/2015 | 11:33
53
זו לא השפלה כשאתה מפסיד, המנצח עוזב ואתה נשאר לבד בזירה, מקבל סטנדינג אוביישן מהקהל ויורד עם דמעות בעיניים.
להיפך, זה כבוד ששמור לגדולים באמת
בתור מישהו שמאד אוהב את האנדרטייקר
02/04/2015 | 15:51
1
357
צר לי, אבל הוא צריך לפרש מהאבקות פעילה. כבר כמה שנים שהוא נותן רק קרב אחד בשנה, והוא פשוט לא מצליח לספק את הסחורה. לא מבחינה אתלטית, וחשוב מזה: לא מבחינה סיפורית.

ברסלמניה הזה, מי שעשה את *כל* הבניה היה בריי וואייט. אי אפשר לתת רק לאדם אחד לעשות לבד את כל הבניה לקרב. בטח לא ברסלמניה, ואני לא חושב ששנים הבאות יהיה טוב יותר.

אז מה הייתי רוצה לראות?
הייתי שמח לראות אותו מנג'ר. מבחינתי, שיחזיר את המיניסטרי אוף דארקנס, אבל הפעם בצורה יותר מושקעת ומתוכננת לטווח ארוך. שלא ילחם בכלל, אבל ישתמש בדמות שלו כדי לקדם מתאבקים צעירים עם גימיקים אפלים כאלו או אחרים..
אופס שרשור לא נכון
02/04/2015 | 15:52
97
בפנטזיה - עשרה. בריאלי - 2
04/04/2015 | 15:25
156
פנטזיה:
דה רוק + אוסטין + מיק פולי + וינס + קורט אנגל + סטינג + ג'ון סינה + לסנר[רימאץ' על הסטריק] + שיימוס + סמואה ג'ו...
 
מציאות:
סטינג[שייתכן ויתקיים במניה 32]
 
ג'ון סינה[I Quit שבו המפסיד פורש.]
אם רוצים להגיע ל-25
06/04/2015 | 09:00
1
157
לא צריך רק עוד 2 קרבות בלבד?
אלא אם כן מדובר במספר ניצחונות ולא במספר קרבות
06/04/2015 | 09:42
61
AWO On-Demand
01/04/2015 | 23:41
1
278
הערב הראשון והשני של אינטרנשיונל מייהם שנערך בדצמבר האחרון עכשיו ניתנים לרכישה דרך AWO On-Demand בקישור הבא:
 
אינטרנשיונל מייהם היה למעשה סיבוב ההופעות הראשון מסוגו בהיסטוריה של הרסלינג הישראלי והוא סיפק הרבה רגעים איכותיים ובלתי נשכחים, ביניהם הקרב המשולש והמלהיב שהפגיש את הלוצ'אדור הישראלי לב בר-טרה מול הלוצ'אדור הבין-לאומי אל אקסנטריקו ושון בודיקה המיסתורי, אייל סמיילי ניצב מול האתגר הגדול ביותר בקריירה שלו כאשר הגן על אליפות ישראל נגד הכוכב הבין-לאומי הידי קארוואי, איוון "לוקומטיב" מארקוב פגש את המד זנזרו באחד מהקרבות היותר מלהיבים שידעה הסצינה שלנו, קרב הבאטל רויאל הגדול ביותר שנערך על אדמת ישראל, קרב ה-First Blood הראשון שנערך בארץ ועוד רגעים בלתי נשכחים.

היילייטס מהערב הראשון - https://www.youtube.com/watch?v=woSF5-JABQg
היילייטס מהערב השני - https://www.youtube.com/watch?v=OOZMIyjR3DM
דווקא נשמע מעניין
03/04/2015 | 02:20
96
אולי אתפוס את זה בהזדמנות.
הRAW שאחרי רסלמניה - פה אין כלום
31/03/2015 | 08:18
5
403
תוצאות מהירות
31/03/2015 | 08:28
1
535
דניאל בריאן ניצח את דולף זיגלר בקרב על התואר הביניבשתי אחרי 12 דקות. בסוף הקרב, בארט תקף את שניהם, שיימוס חזר בהתחלה להצלה אבל אז עשה היל טרן ותקף את בריאן וזיגלר.
ניו דיי ולוצ'ה דראגונס ניצחו את קיד וסזארו והאסנשיין אחרי 10 דקות. לפי הדיווח, קאליסטו היה מאוד אובר עם הקהל והוא גם זה שהצמיד לניצחון.
דמיין מיזדאו ניצח את סטארדאסט אחרי 2:15 דקות. אחרי הקרב, מיז תקף את מיזדאו.
אדריאן נוויל (!!!) ניצח את קארטיס אקסל אחרי 1:26 דקות. הציגו אותו רק בתור נוויל והוא בא עם גלימה, אבל היה מאוד אובר עם הקהל.
ג'ון סינה אמר שהוא יגן על התואר מול כל אחד והשאיר אתגר פתוח לרוסטר. מכולם, דין אמברוז יצא לקרב על התואר. סינה ניצח אחרי 14:45 דקות והשניים לחצו ידיים בסוף הקרב.
AJ לי, נעמי ופייג' ניצחו את הבלות ונטליה אחרי 13:10 דקות.
רוסב ניצח את גולדאסטט אחרי 3:18 דקות.
רנדי אורטון, רייבאק ורומן ריינס ניצחו את סת רולינס, קיין וביג שואו אחרי 13 דקות, כשריינס הצמיד את קיין לסיים את הקרב.
 
עוד במהלך התכנית, ברוק לסנר בא בבגדי קרב ודרש את הקרב החוזר שלו מול רולינס. סטפני יצאה ואמרה שרולינס בדיוק נוחת אחרי שהיה בניו יורק לתכנית הבוקר. ברוק השתולל, הרס את צוות השדרנים, כולל F5 למייקל קול שנזקק לטיפול רפואי דחוף (לא בטוח אם זה וורק או אמיתי, אבל באתר של הWWE היה רשום שהוא ניזוק בעמוד השדרה) וגם נתן לצלם F5. כתוצאה, סטפני השעתה אותו לזמן בלתי מוגבל וגם קנסה אותו.
מה נאמר ומה נגיד?
31/03/2015 | 18:22
471
הקהל ולסנר חטפו את התוכנית.
איזה קהל, פשוט תענוג. בוז מחריש אוזנים לסינה וריינס. פשוט תיעוב מוחלט לשני אלה.
לסנר משחרר עצבים, כתמיד, בצורה משכנעת ומשחרר יריקה לכיוון סטפני, ענק.
אדריאן נוויל בבכורה מצויינת וגם קליסטו דפק הופעה משכנעת, הנה העתיד מתחיל לתפוס את המקום הראוי לו. איזה כיף.
הקרבות הרגישו ארוכים ודי מייגעים, בעיקר של סינה והדיוות. רק שלא יביאו עכשיו את נעמי בתור המתמודדת החדשה ויבזבזו עוד חודש על פלסטלינה חסרת כריזמה.
 
מה עוד? ביג שואו וקיין חזרו לככב במיין איבנט, הם אפילו לא סייד קיקס מוצלחים לצד רולינס ששממלא משבצת טופ היל נהדר.
המזל הגדול הוא שרייבק לא פשוט נגח לבד את הראש שלו ברצפה מבלי לחכות לרולינס... איזה בוטש מפגר, הוא פשוט עומד ומחכה שידרכו לו על הראש. אהבל.
 
הקהל, הקהל, הקהל. פשוט תותחים.
 
כמו כל שנה
31/03/2015 | 18:27
480
ראו שאחרי רסלמניה יותר טוב מרסלמניה עצמה
דעה
04/04/2015 | 12:20
102
RAW מצוין בעקבות מניה טובה, נראה איך הם ימשיכו מפה. שוב, אני יכול לכתוב אנציקלופדיה שלמה אבל אין לי כח
סופלקס סיטי
04/04/2015 | 17:52
132
אני מודה שבמצב הנוכחי קשה להתווכח עם הWWE על כל החוזים המופרכים שהם נותנים ללסנר וכל התקוות שהם תולים בו. בכל פעם שלסנר והיימן מופיעים - יש הרגשה של משהו מיוחד. הפרומו שלהם + הקהל + ההתחרפנות של לסנר פשוט גנבו את ההצגה בענק השבוע. ביצוע לא פחות ממושלם. מאוד מצפה להמשך.
מאמין שיגיע פייס טרן של לסנר, מקווה שלא מהר מדיי.
 
בסה"כ תכנית לא רעה, אבל גם לא כזו טובה.
מה שטוב:
  • הופעות בכורה מוצלחות לחבר'ה מNXT. נוויל נראה כמו מישהו שיכול להתקדם במהירות.
  • קאמבק טוב של שיימוס עם ההיל טרן והלוק הביזארי החדש. שיימוס אף פעם לא הסתדר לי כפייס.
  • קרבות לא רעים. במיוחד בריאן-זיגלר.
  • הקהל לא אכזב ושמר על המסורת של "הקהל של ראו אחרי רסלמניה".
מה שרע:
  • ביג שואו וקיין במיינאיבנט משום מה. מתקשה להבין את התלות של הWWE בשני אלה.
  • ביירון סקסטון הוא פשוט פאתטי. היו צריכים להוציא את לולר לשולחן השדרים מיד או לתת לתכנית להמשיך בלי שדרים בכלל.
  • קיוויתי שאמברוז ייקח לסינה את האליפות, אבל נראה שסינה הולך לנצח גם את הרימאץ' עם רוסב באקסטרים רולז.
מאמר: ניתוח של המיין איבנט של רסלמניה 31
01/04/2015 | 10:22
12
630
מי שעדיין לא ראה את רסלמניה, לא קרא תוצאות, לא שמע מה קרה שם - זה הזמן לצאת.
עוד פה? יופי!
 
אז מה היה לנו במיין איבנט של רסלמניה 31?
ברוק לסנר הגן על התואר שלו מול רומן ריינס, לקראת סוף הקרב סת רולינס רץ לזירה, פדה את המזוודה, הצמיד את ריינס וזכה באליפות.
עד כאן התקציר.
 
ועכשיו לניתוח, של למה זה אחד המיין איבנטים הכי גדולים בהיסטוריה של רסלמניה.
ריינס נכנס מהקהל, כרגיל, להיטים מהקהל גכולל אצבע משולשת של אוהד שנכנסה לפריים.
לסנר נכנס לפופים של הקהל. הוא קיבל הצגה מפול היימן, שנראה מתרגש קצת מהמעמד. בראיון איתו לפני רסלמניה, הוא הודה שהוא מתרגש להיות בפעם הראשונה חלק מהמיין איבנט של רסלמניה. הוא היה כבר כפרשן וכמנג'ר בעבר, אבל פעם לא במיין איבנט. אז כן, ראו שהוא מתרגש וזה היה יפה.
 
הקרב מתחיל ועוד לא עוברת דקה - יש לנו F5 ראשון לערב! מיד נזכרתי בקרב של לסנר נגד סינה בסאמרסלאם וזה כבר הגדיל את הציפיה שלי. עצם זה שלסנר דימם מהלחי גם תרם לקרב. אני לא רוצה להשמע סדיסטי מדי, אבל דם יכול להוסיף לקרבות מדי פעם.
ואז ריינס חטף כמו שהוא אף פעם לא חטף. שוב הזכיר את לסנר-סינה מסאמרסלאם. אבל מה? הוא חזר. הוא לא ויתר. הוא קם לחטוף עוד וחייך. ודימם מהפה, כי זה ריינס. וחייך חיוך מלא דם. פתאום הקהל קצת התחיל לסמפט אותו.
ואז הגיע F5 השני של הערב. וריינס יצא ב2.5. ועוד F5 וריינס יצא ב2.9.
האם זה היה נכון לתת לריינס לצאת אחרי 3 פעמים שהוא חטף F5, דבר שסיים את הסטריק של טייקר שנה שעברה? לא בטוח, אבל צריכים לבנות את ריינס איך שהוא.
 
ומשום מקום מתחיל הקאמבק של ריינס דווקא מחוץ לזירה. הוא דוחף את ברוק לעמוד ופותח לו את הראש! עכשיו כל הפנים של ברוק מכוסים בדם! האם זה בלייד ג'וב? האם זה אמיתי? היימן, בצעד גאוני, רץ לשופט עם הפנים הכי מודאגות בעולם וצועק עליו להפסיק לספור. זה הטאצ'ים הקטנים האלה שהופכות את היימן לגאון בהאבקות.
והנה סופרמן פאנץ' שזוכה לתגובה מעורבת של הקהל. בתחילת הקרב ריינס קיבל בוז על כל התקפה שלו, פתאום הוא מקבל תגובה מעורבת. כבר שיפור. אבל לסנר לא נופל. סופרמן פאנץ' שני. לסנר יורד על ברך אחת אבל לא נופל. סופרמן פאנץ' שלישי... לא פוגע. לסנר מתחמק אבל בסוף חוטף את השלישי ונופל! הקהל פתאום מריע לריינס! ספיר. עוד ספיר! ריינס משיג רק 2! ברוק מתחמק מסופרמן פאנץ' ופוגע עם F5 רביעי אבל לא יכול לקום.
 
אז מה היה עד עכשיו, מבחינת סיפור בזירה?
היה לנו אלוף דומיננטי, שפשוט הורג את היריב שלו בזירה.
היה לנו מועמד מספר 1 שלא מוותר, לא משנה כמה הוא חוטף.
שניהם שיחקו את התפקיד שלהם בצורה מושלמת.
היה לנו דם, היה לנו ספק, היה אקשן, הייתה דרמה.
 
ואז... בזמן ששני הגלדיאטורים האלה, באחד מקרבות ההאבקות היותר ריאליסטיים שראיתי והיותר דומים לMMA שהיו אי פעם בWWE... המוזיקה של סת רולינס מתחילה! הוא רץ לזירה עם המזוודה! היה לי עור ברווז כשראיתי את זה בלייב, היה לי עור ברווז בארבעת הפעמים שראיתי את זה מאז (את כל הקרב ראיתי פעמיים, את הריצה של סת והסיום ראיתי 5). הקהל התפוצץ משמחה והשדרנים עשו את תפקידם מעולה, עם השוק שהיה להם.
 
שימו לב לגאונות של וינס מקמהון. הוא ידע שהקהל לא רוצה את ריינס בתור אלוף. הוא ידע שהקהל יתפוצץ משמחה על רולינס. הוא ידע שכולם מצפים לפדייה של המזוודה אחרי שהמיין איבנט ייגמר ושני המתאבקים יהיו גמורים. אבל לא!!! הוא נתן לנו פדייה באמצע הקרב!
פעם ראשונה ברסלמניה, פעם ראשונה באמצע קרב. זה גם מתאים בול לדמות של רולינס. הוא מנצל הזדמנויות למקסימום. באמצע הקרב יש לו אופציה להצמיד 2 מתאבקים, לא רק 1. ככה הוא מגדיל את הסיכוי לזכות (וגם להפסיד).
השופט קורא לליליאן גרסיה, רולינס דוחק בו שיכריז על זה כבר (עוד ביצוע מושלם של דמות, שאפו לרולינס). ליליאן מכריזה שזה קרב משולש. רולינס מעיף את ריינס מהזירה ונותן לברוק קארבסטומפ! אבל רולינס כבר התאבק מול לסנר, הוא יודע שאחד לא יספיק להצמיד את החיה. אז הוא מתכונן לעוד אחד, אבל אז לסנר מתחמק ומרים אותו לF5.
ריינס עם ספיר משום מקום~! אבל ריינס כבר מוחלש ופגוע מכל הקרב, אז הוא לא יכול לנצל את זה. רולינס רואה את זה, נותן לו קארבסטומפ ומצמיד את ריינס ל3. אלוף חדש!!!
 
ושימו לב לגאונות של הבוקינג הזה - האלוף לא הוצמד. יש לנו פה אופציות של רולינס-ריינס (כי הצמיד אותו), רולינס-ברוק (כי האלוף מעולם לא הוצמד), רולינס-אורטון (שניצח אותו בתחילת הערב). מבריק.
 
תגידו מה שתגידו על וינס, שהוא איבד את שפיותו, שהוא לא מחובר לקהל, שהוא היחיד שמחליט ומה שהוא רוצה זה מה שיהיה. במיין איבנט הזה הוא קנה אותי לגמרי והוכיח שהוא יודע טוב מאוד מה שהוא עושה. שאפו לכולם.
 
וכמובן, הסוף - שרולינס לא חגג בזירה ובמקום זה ברח לחגוג על הרמפה, כיאה לדמות הפחדנית שלו. מי אמר אדג' החדש ולא קיבל? מגיע לו, מגיע לנו. סחטיין!
והנה קטע מגניב מסוף הקרב
01/04/2015 | 14:25
495
זה רץ בכמה אתרים ואני בטוח שתוכלו למצוא עוד כמה מקומות שבהם זה מופיע, אבל יש טענה שבהצמדה של רולינס, אפשר לשמוע אותו אומר לריינס....
Thank you so much
 
זה קורה בין הספירה השנייה לשלישית ואני מצאתי את זה כאן. צריך טיפה להתאמץ, אבל אפשר לשמוע את זה. גם אפשר לראות את הראש של רולינס נצמד לריינס רק בקטע הזה, בעוד שאר הזמן הראש של רולינס מורם גבוה.
זה קטע נחמד ושובר דמות, שלדעתי מוסיף יותר לכל הסיפור.
 
השאלה על מה הוא מודה לו? על זה שריינס ויתר על האליפות? על זה שהוא נותן לו להצמיד אותו? או על זה שהוא חולק איתו את הרגע החשוב בקריירה שלו?
לא משנה מה הסיבה, אני התלהבתי מזה.
01/04/2015 | 14:40
114
01/04/2015 | 15:23
106
מסכים
01/04/2015 | 18:09
305
אני חושב שזה מקרה נדיר של מה שנקרא "כל החתיכות של הפאזל נחתו במקום".
לא היה בקרב הזה משהו שהדהים אותי, אבל איכשהוא ריינס התעלה על עצמו והצליח להעביר את הסיפור בצורה משכנעת.
ראו גם שהוא מנסה להיות ממש סטיפי כדי למכור אמינות (למען האמת דאגתי שברוק יתעצבן על האובר סטיפיות הזאת בשלב מסויים).
אני שמח מאוד בשביל רולינס וחושב שמגיע לו,שמח שהבינו שריינס לא מוכן, ושמח שלסנר נשאר בחברה כי הוא היחיד שהצליח להחזיר את הלגטימיות לחגורה הראשית (פאנק מתהפך בקברו.. או בכורסאת הטלוויזיה שלו).
 
המצב בשטח לא מצביע על הצלחה
01/04/2015 | 22:39
4
300
חכם לא מכניס את עצמו למצב של טיפשים, והWWE בהתעקשותן על ריינס הכניסו את הארגון למצב רע.
 
לפני שאתה מדבר על הגאונות של וינס ועל על המשך הפיוד של ריינס ורולינס, יצא לך לשמוע את הבוז האדיר שריינס קיבל ברו אחרי שעשה ספיר על קיין? בעצם בכל מוב שעשה בזירה קיבל בוז אדיר, הקהל מתעב אותו או יותר נכון לא מרגיש כלפיו כלום.
 
המניה של הWWE ירדה אחרי מניה ב15%  ומאז המשיכה לרדת כי הרייטינג של רסלמניה היה מאכזב, הבניה הייתה חלשה , הרבה בנים של... כמו וואיט או ריינס או נשואים של כמו טריפל או הבלות הגיעו לקרבות שלא מגיע להם,  רוק-סטינג יכל להיות הרבה יותר גדול מאשר טריפל-סטינג.
נכון שיש לרולינס 1000 אופציות להילחם בהם (גם סינה עם פיוד בלתי גמור מול ריינס).
 
אני לא יודע על איזה גאונות אתה מדבר, בשנה האחרונה הקבירה של DB וCM פאנק בתור הפייסים המובילים של הארגון והדחיפה של באטיסטה וריינס היו טעות קשה.
היו טעויות עם הקבירה של זיגלר והדחיפה לאורך השנה של רוסב.
 
גם פיוד בעתיד  של ריינס-רולינס או רולינס-אורטון גם לא יותר מידי מעלה לי את התיאבון
מסכים חלקית עם הכותרת
02/04/2015 | 10:01
1
165
אני רוצה להתייחס רגע למה שרשמת לגבי המניה - זה נכון לגמרי. היא ירדה ב15%.
אבל אני רוצה להביא עוד כמה נתונים:
 
הרסלמניה שברה את שיא הנוכחות באיצטדיון ליוויס.
הרסלמניה שברה את שיא ההכנסות מרסלמניה אי פעם בהיסטוריה של הWWE.
הRAW שאחרי מניה עבר את 5 מיליון הצופים בכל שלושת השעות לראשונה מזה 3 שנים!
 
הסיפור עם ריינס והקהל זה משהו אחר. אם ניקח קהל "נייטרלי", ריינס מקבל יחסית יותר פופים מאשר היטים. אבל קהל של רסלמניה וRAW שאחרי מניה זה קהל שונה. גם הקהל של פילדלפיה בראמבל. אגב, זה אותו קהל שצעק לכל דיווה שהיא מוצצת לחבר/בעל שלה, חוץ מפייג' כי אין לה בן זוג שהוא מתאבק.
 
אין ספק שהדחיפה של ריינס ובאטיסטה הייתה מהלך לא טוב של וינס, אבל כל עוד הוא יודע להודות בטעות ולתקן (ההוספה של בריאן שנה שעברה, הזכייה של רולינס השנה). זה מראה על גדולה כלשהי. למרות שוינס מקמהון לא תמיד מלהיב אותי, הפעם ברסלמניה הזאת הוא הצליח.
....
02/04/2015 | 11:03
109
למעשה, מאז היא ירדה כבר קרוב ל 23 אחוז... זה סוג של צניחה חופשית.
בקצב הזה היא בטח תגיע ל 10 דולר למניה, ואפילו פחות מזה.
 
זה באמת נחמד שאתה נהנית מרסלמניה. באמת. שמח שהיה לך כיף.
וכן, ההכנסה של רולינס היתה הפתרון היחיד (ולדעתי לא רע בכלל) לבעיית לסנר-ריינס
ואני אפילו מוכן להגיד שזה היה סיום מעולה לקרב בינוני פלוס...
 
אבל! כל יתר האירוע, כל הבניה לרסלמניה, וכל מה קרה בראו שאחרי רסלמניה?
כן... המשקיעים מצביעים עם הרגליים... והם לא מצביעים לכיוון אמון במוצר.
02/04/2015 | 10:56
32
חסכת לי לכתוב תגובה
05/04/2015 | 19:44
14
ניתוח מעניין
02/04/2015 | 12:19
1
259
אני לא מסכים אבל עם כל הסופרלטיבים לוינס.
אם וינס היה כל מה שאתה מתאר, מלכתחילה הוא בכלל לא היה מגיע למצב הזה. הוא לא יודע מה שהוא עושה, הוא פשוט מגיב ומכבה שריפות על מצבים שהוא בכלל לא רצה להגיע אליהם מלכתחילה.
 
04/04/2015 | 17:34
41
וינס הוא אלוף בכיבוי השריפות שהוא בעצמו מייצר. הסופרלטיבים מגיעים לאוהדים, שבמשך שנתיים מביאים את וינס למצב שהוא חייב לתת להם את מה שהם רוצים, למרות שהוא התעקש לעשות ההפך.
נוטה להסכים ע הסתייגות
03/04/2015 | 11:00
147
התגובות לריינס היו לרוב טובות. אני לא צפיתי את ההפיכה בעקבות הזכחה בראמבל.
 
ההסתייגות שלי היא מכך שוינס מתעלם ממי שהיום הוא הכי אובר עם הקהל - והוא דניאל בראיין.
הקהל היה קונה בניה ארוכה ומסודרת לאליפות ברסלמניה מול לסנר - בניה שלא היתה לו בשנה שעברה
חם בפורומים של תפוז
אירוח של העיתונאית ליטל שמש
אירוח של העיתונאית ליטל שמש
ליטל שמש, עיתונאית ומגישה בערוץ הוידאו של
אירוח של העיתונאית ליטל שמש
אירוח של העיתונאית ליטל שמש
ליטל שמש, עיתונאית ומגישה בערוץ הוידאו של
פיוז קצר
פיוז קצר
ברגע שמשהו לא מסתדר האינסטינקט שלה הוא להרביץ...
פיוז קצר
פיוז קצר
ברגע שמשהו לא מסתדר האינסטינקט שלה הוא להרביץ...
הארוחה החשובה ביום?
הארוחה החשובה ביום?
עכשיו בפורום, דיון בנושא: האם א. הבוקר יכולה
הארוחה החשובה ביום?
הארוחה החשובה ביום?
עכשיו בפורום, דיון בנושא: האם א. הבוקר יכולה
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
אדריאן מ.שירותי תיירות ונסיעות
אדריאן שירותי תיירות
חברת
חברת "קראפן"
קומונות
קומונה חברתית לפורום 13
עדכונים שוטפים
22:48 | 11.10.15 king of the mountain
14:19 | 10.10.15 שי מילר
23:28 | 09.10.15 Turkisher
21:42 | 08.10.15 king of the mountain
10:04 | 08.10.15 Idan Ben Tovim
05:23 | 08.10.15 How Longs It Been
20:14 | 07.10.15 king of the mountain
22:30 | 06.10.15 king of the mountain
08:47 | 05.10.15 king of the mountain
18:25 | 01.10.15 Idan Ben Tovim
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ