בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

משפרים את ה WWE
53תגובות
23/05/14 12:34
430צפיות
בשרשור הבא אעלה מספר סוגיות לגבי איך המוצר של ה WWE אמור להראות על מנת שיהיה במיטבו הן מבחינה יצירתית, הן מבחינת המוצר שהקהל מקבל והן מבחינת רווחיות.

(המשך...)
בשרשור הבא אעלה מספר סוגיות לגבי איך המוצר של ה WWE אמור להראות על מנת שיהיה במיטבו הן מבחינה יצירתית, הן מבחינת המוצר שהקהל מקבל והן מבחינת רווחיות.
רפי שמיר בגיא פינס
21/05/14 19:31
271צפיות
בכתבה על הביקור של ג'יי לנו.
RESPECT

º
יש קישור?
23/05/14 23:07
25צפיות
האם בריי ואייט יהפוך לפייס?
21/05/14 18:52
383צפיות
יש לי חשש, שבעקבות הפופולריות ההולכת וגוברת הולכים להפוך את בריי ואייט לפייס.

אם זה יקרה, זו תהיה (לדעתי) שגיאה נוראית. בריי ואייט הוא נבל נפלא, אבל אני חושד שהוא יהיה הרבה פחות טוב כפייס. זה לא יתאים לו או ל"משפחה" שלו, ולצורת סיפור הסיפורים שלהם.

מקווה שהחשש שלי מוטעה
זה יקרה
21/05/14 23:44
304צפיות
אבל לדעתי זה לא משהו שיקרה ב 2014.
ל KOBEMANIA
22/05/14 15:15
219צפיות
לדעתי הוא מושלם בתור היל.

הבעיה היא איך אתה הופך דמות כזאת שמיצגת דברים כל כך שליליים לחיוביים.
אני אחבר את זה לתגובה של שלומי
22/05/14 20:28
145צפיות
מתחתיי.

כמו שהשילד היו קטע טוב בתור היל והם עד עכשיו קטע טוב בתור פייס, כישרון הוא כישרון ולבריי יש לא מעט בקטע של לשלוט בפרומואים שלו, להבדיל אלף הבדלות כי הם מאד שונים הוא מזכיר לי את הרוק שהיה מעולה בפרומואים כפייס ולא פחות משכנע כהיל, אני חושב שהוא יכול להיות בעתיד משהו דומה לזה.

שוב, אני חושב שאם זה יקרה זה בטווח מאד רחוק.
מצד אחד על פניו זה נראה נוראי
22/05/14 19:43
276צפיות
אבל גם אם תחשוב על השילד לפני שנה זה היה נראה נוראי ובתכלס זה עובד לא רע
זה טריקי
24/05/14 00:34
131צפיות
מצד אחד אפשר להיות אחלה נבל ולהישאר פייס. מצד שני הכותבים לא ממש יודעים (או מתכוונים) לעשות את זה ובסוף כל המומנטום נופל בגלל חרא פייס טרן
יש לי רעיון מרו
24/05/14 18:25
207צפיות
אפשר לתת לבריי ואייט להיות היל ולשים אותו בפיודים נגד פייסים שנואים כמו ג'ון סינה, שיימוס, ביג שואו או מה שהיו עד לאחרונה באטיסטה, דל ריו ומיז.
זה יכול להיות "קטגוריה" ייחודית של מתאבק.
בתכלס זה היה די מדהים לראות את התגובה של לונדון לבריי וויאט
יש מקום לקרב חוזר בין טייקר ללסנר?
20/05/14 18:37
341צפיות
אומנם הקרב ברסלמניה לא התעלה לרמות גבוהות, אבל עכשיו כשהיימן חוגג על זה בצורה פנטסטית, האם קרב חוזר לא מתבקש?
ואם כן, האם זה צריך לקרות ברסלמניה או באירוע אחר? האם תהיו במתח לגבי התוצאה של קרב כזה?
לא
20/05/14 19:51
232צפיות
כי קרב כזה לא יביא כלום.
ניצחון של טייקר לא יתן כלום,זה לא ישנה את העובדה שלסנר שבר את הסטריק..מתח לא יהיה פה כי ברור שטייקר ינצח, וקרב טוב הם כנראה לא יוציאו

אם טייקר יכול לסחוב עוד קרב זה קרב נגד מישהו שהוא לא התאבק,וזה צריך להיות מישהו ממש גדול,ברמה של אגדה מול אגדה. או סטינג או סינה,כאשר העדיפות היא לסטינג כמובן.
קרב ראווה של השניים,ראשון ואחרון של סטינג בWWE,אחרון של טייקר,2 אייקונים,להגשים קרב חלומות,בתקווה שיוציאו קרב טוב ויתן לטייקר סופית לפרוש.
דווקא עבורי כן יהיה מתח בקרב כזה
21/05/14 23:28
192צפיות
הרבה יותר מהראשון לפחות (אומנם לסנר ניצח ולא דמיינתי שזה יכול לקרות, אבל לא היה לי מתח בשום שלב בקרב ובגלל זה השוק גם היה כל כך גדול).
אם יהיה קרב חוזר נראה לי הפעם יהיה לי הרבה יותר חוסר וודאות בידיעה מי המנצח
לא
21/05/14 23:43
114צפיות
זקן מול מתאבק גרוע. היה מספיק ברסלמניה. לא צריך שוב.

עם כל האהבה שלי לאנדרטייקר, עבר זמנו, והוא צריך לעזוב את עולם ההאבקות ולהמשיך הלאה בחיים. יהיה נחמד אם הוא יעשה קטע מחווה קצר לבריי וואייט, אבל לא יותר מזה.

ברוק לסנר תמיד שיעמם לי את התחת. אתלט בינוני פלוס, מספר סיפורים מחריד, עם אפס כישורים על המקרופון, ויכולת משחק של בננה רקובה. (קל לשכוח את זה כי פול היימן הנהדר "לוקח" לו את התפקיד הזה), ואני מעדיף בכלל לא לראות אותו ב WWE

יש בזה הרבה היגיון
21/05/14 23:49
137צפיות
אני כן חושב שזה אופציה שהם חושבים עליה ואם זה יקרה אז ברסלמניה.

זאת לא תהיה האופציה המועדפת עליי, אבל אני חושב שאם יילכו על זה ולסנר שוב ינצח זה יהיה מושלם.

לא, לא, וגם לשלישית לא
22/05/14 10:52
104צפיות
לא כל פיוד צריך להסתיים בניצחון של ה"טוב". ולא כל פיוד של טייקר צריך להסתיים בניצחון של טייקר, במיוחד עכשיו כשכל צעד שלו בזירה עלול להיות האחרון.

אחרי משהו ענק כמו סיום הסטריק, פשוט אין טעם לקרב נוסף. טייקר צריך להגיד יפה שלום ולהמשיך הלאה. בין אם זה אומר לפרוש או להתחיל פיוד עם מישהו אחר. גם אם הקרב הבא ביניהם יהיה קרב השנה 5 כוכבים, הוא לא קרב שצריך לקרות ועדיף שהוא לא יקרה. בדיוק כמו טייקר-מייקלס 3, שהיו פה אנשים שפינטזו עליו בזמנו. גם אם זה קרב מצוין, אין לו מקום.
אמממ.... לא
22/05/14 11:44
80צפיות
כל תוצאה כאן יכולה לעשות יותר נזק מלהועיל. לתת לברוק להפסיד בקרב הראשון שלו מאז רסלמניה ולעצור את המומנטום המטורף שלו בהפסד לטייקר ולא לכוכב עולה סטייל ריינס/סזארו זאת טעות כמעט כמו לתת לטייקר להפסיד לברוק ברסלמניה, זה פשוט חוסר ניצול של סיטואציה.

לתת לטייקר להפסיד נקי לאותו יריב פעמים ברצף זאת סתם קבירה שלא מגיעה למתאבק במעמדו.

אני חושב ששני הצדדים ירוויחו יותר מכך שלא יפגשו יותר לעולם בזירה.
º
לא רוצה לראות את טייקר מתאבק יותר,נקודה.
22/05/14 12:46
71צפיות
חיבים לראות את טייקר נוקם בלסנר!!!!!!!!!
22/05/14 15:12
155צפיות
התשובה היא כמו שסטון קולד אומר היא "הלללל יאאא".

לא מבין את האנשים שלא רוצים לראות את טייקר נוקם במתאבק שלא היה ראוי לשבור את הסטריק.
ובמתאבק שנראה אחד למיליון פעם...
כי זאת לא תהיה נקמה, זה יהיה פאתטי
23/05/14 15:14
77צפיות
"נקמה", כמו שאתה דורש, לא תעשה עם טייקר שום חסד ולא תהיה באמת "נקמה".  לסנר ניצח את טייקר נקי במניה ושבר את הסטריק, אחד הדברים הגדולים וההיסטוריים ביותר שאי פעם היו בWWE, אז ניתן לטייקר רימאץ' בסאמרסלאם והוא ינצח ויחזיר לעצמו את הכבוד...אולי הוא אפילו יכניס את לסנר והיימן לתוך ארון ולא נראה אותם איזה חודש-חודשיים...

לי זה לא נשמע כמו נקמה, לי זה נשמע כמו איזה ילד טמע שהשפילו אותו בהפסקה, אז הוא חייב לחזור ולתת איזו מכה קטנה וחסרת משמעות - רק כדי להיות זה שנותן את המכה האחרונה.

טייקר הפסיד נקי, הלך לו הסטריק, הדרך היחידה בה הוא באמת יוכל לנקום היא אם לסנר יפסיד לו בקרב "המפסיד-פורש", והרי אין סיכוי שלסנר עוזב בזמן הקרוב. וגם אם הוא יעזוב, אז הוא יקח חופש של כמה חודשים ואז יחזור שוב, כמו כמעט כל היל שפרש מהענף במהלך ההיסטוריה.

בקיצור, מרימאץ' לא ייצא שום דבר טוב, אולי חוץ מהקרב המצוין שהיינו אמורים לקבל ברסלמניה, אבל לטעמי זה לא שווה את זה. צריך כבר לשחרר ולהמשיך הלאה.
ל dannygoosh
23/05/14 15:25
64צפיות
אגב אהבתי את הרעיון שלך לתת לו קרב נגד לסנר בסאמר סלאם לא חייב ברסלמניה.
וקרב ארון קבורה עוד יותר יכול להיות מעניין.במיוחד שהקרב הזה לא היה בשימוש מאז רסלמניה שהיה מארק הנרי נגד אנדרטיקר.
שמע איך שלא תסתכל על זה חוץ מלסנר 90% מהמתאבקים הפיסים תמיד מסימים את הפיודים שהיד שלהם על העליונה.
ככה שזה דיי ברור שמהתחלה זה ילדותי ובחיים האמיתיים מה לעשות "הטוב או הפיס יותר נכון" לא תמיד מנצח...אבל לפחות בהצגה הוא כן יכול..

אגב אתה קצת מתבלבל החוזה של לסנר מסתיים בשנת 2015 ואנחנו כבר חצי שנה מהתאריך הזה..אז לא מהנמנע שהקרב הזה יתקיים לפני שהוא עוזב.
הוא יכול גם לחדש את החוזה כמובן ולפרוש לחודש/חודשיים אבל הוא יכול לפרוש גם לשנים רבות כמו שהוא עשה בעבר.
אנחנו לא באמת יודעים מה יהיה איתו בעתיד במיוחד שהוא עושה טובה שהוא מראה את הפרצוף שלו פעם במיליון שנה..גם עכשיו הוא נעלם ל 4 חודשים.
אהבת את הרעיון שלי, אבל הייתי ציני
24/05/14 15:05
53צפיות
ברגע שהרימאץ' הזה נקבע לאירוע אחר, אפילו אירוע חשוב כמו סאמרסלאם, זה פשוט סתם עוד קרב. ולא משנה מה טייקר יעשה ללסנר בקרב הזה, הוא לא יצליח באמת לנקום.

קרב ארון קבורה הוא אחד הגימיקים היותר מפגרים שיש בWWE. אחרי 2-3 הקרבות הראשונים, הכל כבר הפך להיות אותו שיט ללא עניין ובדרך כלל קרב מעאפן. רימאץ' בין טייקר ללסנר בקרב ארון קבורה יהיה כנראה קרב גרוע יותר מהקרב שהם נתנו ברסלמניה ולא יהיה לו שום פייאוף.

אני לא מתבלבל, גם אם החוזה של לסנר נגמר מחר, כדי לתת לטייקר את הנקמה האמיתית שהוא צריך על שבירת הסטריק, היריב ששבר לו את הסטריק צריך לפרוש לגמרי. לא לפרוש לחודשיים, לא לחצי שנה, ולא לפרוש במצב שהוא יכול לחזור לתת עוד כמה קרבות בשנים הבאות. לפרוש לגמרי! אחרת אין לנקמה הזו שום משמעות.

הרי זה לא שללסנר יש איזושהי תשוקה לעסק, זה לא שיצליחו למכור לנו את העובדה שלסנר ממש מתבאס שהוא לא יוכל להתאבק יותר בWWE, כולם יודעים שמבחינתו זו פונקציה של כסף נטו. ברגע שהחוזה שלו נגמר, הוא יעבור לעשות משהו אחר שהוא יכול להוציא ממנו מיליונים, או שהוא יחזור להופעות חד פעמיות בWWE.
אני רואה מתי שאתה ציני...
25/05/14 12:33
30צפיות
אני רואה מתי שאתה ציני יוצאים לך הרעיונות הכי טובים .

הארי יש לך ספק שאחרי שהיימן מתרברב כל שבוע על הסטריק שיהיה קרב חוזר?
גם אם לא בשביל הקהל המבוגר אז בשביל הקהל של הילדים שיהיה סוף טוב .
"משהו שרציתי לשאול אותך הרבה זמן" "האם אתה אוהב תמיד שהילים מנצחים פיודים?".
שמתי לב לזה מהתכתבויות שיצא לי לקרוא הודעות שלך בפורום.

כן אבל מה הסיכוי שלסנר באמת יפרוש לחלוטין אחרי קרב עם טיקר?
הארי הוא לא מתאבק ב ufc אז הפרנסה שלו כרגע זה wwe.
כשאתה אומר יחזור לעשות משהו אחר שעושה מיליונים מה הוא כבר יכול לעשות שהוא לא קשור בהאבקות או ufc?
הרבה זמן לא היה לי סטוקר בפורום
25/05/14 14:42
50צפיות
בסופו של דבר הקהל צריך את הקלוז'ר ולראות את הפייסים מנצחים. אני רק אומר שלא נורא אם יהיו יותר הילים שמנצחים פיודים, כדי לבנות אותם ככוכבים גדולים. לי מרגיש שכמעט תמיד הפייסים מנצחים - וזה קצת ילדותי ומשעמם.

הסיכוי שלסנר יפרוש לגמרי לגמרי אחרי רימאץ' עם טייקר הוא מאוד מאוד מאוד נמוך, לכן אני חושב שקרב כזה יהיה מיותר, כי הפייאוף שלו יהיה רחוק מלהיות מספק. חוץ מזה שלסנר יכול להישאר בסצנת ההיאבקות (אמיתית או מבוימת) ופשוט לקבל תפקיד אחר (מאמן בUFC, לעבוד מאחורי הקלעים בWWE, אפילו בליגת הפיתוח, לדוגמה).
וזה עוד לא הכל...
25/05/14 21:57
22צפיות
וזה עוד לא הכל כל מה שאתה רושם מצולם,מוקלט ועובר לחקירה משטרה החשאית תיזהר לא להגיד מילים מיותרות .

אגב ביותר ברצינות אני מאוד אוהב לקראות הודעות שלך,של סופר פסטו,שלומי המנהל ו KOBEMANIA.
למדתי המון מושגים כאן על האבקות שלפני שנתיים-שלוש לא היה לי מושג מה הם...לא היה לי מושג מזה פיס,היל,טוינר,פיוד,היט וכל המילים האלה.
אף פעם לא דיברתי על האבקות בצורה ילדותית כמו "גון סינה הכי חזק" או אף פעם לא גלשתי בפורום אחר..אבל זה אחלה מקום להעביר את החוויות שלך.
במיוחד שאין כאן הרבה ילדים ורוב האנשים פה חוו את ההאבקות כמוני החל מתחילת שנות ה 90.

לגבי מה שדיברנו הקטע הוא שבהאבקות אין באמת דבר כזה פרישה רוק חזר אחרי 8 שנים,מייקלס אחרי 4 אז קצת קשה לקחת את זה ברצינות.
השאלה האם הוא יקבל הרבה כסף בתור מאמן ufc...מה שאותי מעניין זה איך התקבלה עליו הדעה שכסף זה הדבר הכי חשוב לו אפילו יותר מהאוהדים?.
כל אחד אוהב יותר כסף מאוהדים אבל עדיין יש הרגשה ממנו שהוא אדם מאוד חמדן.ולפי סיפורים מאחורי הקלעים עליו אני מקבל רושם שהוא אדם לא נחמד בכלל ביום יום.
תודה על המחמאות
25/05/14 23:30
144צפיות
תמיד טוב כשעוד נשמה תועה מגיעה לפה והופכת לכינוי קבוע בפורום. גם אני למדתי את כל הדברים האלה דרך הפורום הזה.

מה שאתה אומר זה מה שאני אומר: לסנר לא יפרוש. וגם אם הוא כן יפרוש, שום דבר לא מונע ממנו לחזור בעתיד.

לסנר גמר לטייקר את הסטריק, נגמר, אין יותר סטריק. הדרך היחידה שבה טייקר ינקום באמת היא אם הוא "יפריש" את לסנר, מה שלא יקרה, לכן אין טעם לעשות א זה. זה לא ייתן כלום לאף אחד, גם לא לטייקר. הרי אם זה יקרה, ולסנר והיימן יעלמו לתקופה, ברגע שהם יחזרו הם יתחילו שוב לדבר על הסטריק, אז מה הפואנטה?

לגבי הפסקה האחרונה שלך, אני ניזון משמועות בדיוק כמוך וזה גם הרושם שאני קיבלתי על לסנר. לא יודע כמה זה נכון, אבל אני מאמין שאין עשן בלי אש.
ואני לא מבין איך אנשים עוד רוצים עוד קרב שלו:
26/05/14 00:27
25צפיות
את הסיבה ללמה אני לא רוצה לראות אותו מתאבק יותר ובמיוחד נגד לסנר שטייקר יוצא עם ידו על העליונה, אני אחלק ל3:
1 - הקרב הראשון שלהם היה מאוד מאכזב. לא היו לי הרבה ציפיות, אבל בהחלט ציפיתי לקרב יותר טוב.
טייקר כבר לא מסוגל לספק קרב 4-5 כוכבים עקב מצבו הפיזי והבריאותי. לעזאזל, כל רגע שלו בזירה אני בטוח שהוא שובר את עצם הירך או משהו אחר של זקנים.
2 - מתאבק בסטאטוס של לסנר (מספר הופעות מוגבל+מתאבק מעולה) לא צריך להתבזבז על סוס מת כמו טייקר. במקום לבזבז זמן על טייקר, הוא יכול לספק קרבות של 5 כוכבים נגד בריאן, סזארו ואפילו סינה ולקדם ולתת לגיטימציה לכוכבים צעירים.
3 - לתת לטייקר "לנקום" בלסנר יהיה כמו לאבד מיליארד דולר בשביל לזכות אחרי זה במיליון.
לי אישית לא יהיה אכפת מהתוצאה של הקרב בינהם.
אני אשמח לראות קרב חוזר בינהם
22/05/14 19:45
177צפיות
אם לסנר יהיה זה שמנצח.
אני חושב שבניגוד לקרב הראשון שהפיוד שהוביל אליו היה גרוע, עכשיו יש לנו סיפור ופיוד חדש לגמרי בינהם שמבוסס על משהו מצויין שילהיב את הקהל.
בניגוד לקרב הראשון שלא היה בו בכלל מתח, עכשיו יש כאן מתח.
אני כן מאמין שהשניים האלה יכולים להוציא קרב טוב אמיתי אחד מול השני, ושאם עכשיו הם יהיו בזירה לאור הניצחון של לסנר, הקהל יהיה הרבה יותר חם ופחות  אדיש.

לשלומי
23/05/14 10:24
107צפיות
הכל טוב ויפה אבל למה שטייקר יפסיד?.
אני חושב שצריך לתת לטיקר לנצח ולאחר הקרב הזה לפרוש.
לסיים את התפקיד שלו בניצחון עם טעם טוב בפרישה.
ולתת לו סוף סוף לנצח את לסנר מה שלא קרה מעולם באירוע גדול.
לא רואה צורך לתת ניצחון למישהו שעוזב ולא יהיה
23/05/14 12:33
107צפיות
יותר על חשבון מישהו שהם יכולים לרוץ איתו בתור דראו עוד כמה שנים טובות בכיף.

טעם טוב בפרישה אפשר לעשות בצורות אחרות כמו עם פלייר או מייקלס
זאת הבעיה בספורט ובספורט הבידורי גם.
23/05/14 13:59
90צפיות
בארץ גם ששחקן כדורגל/סל פורש לא נותנים לו את הכבוד המגיע לו (בניגוד לאירופה).
לא הייתי בעד שפליר ומייקלס יסימו את הקרירה בהפסד אבל לפחות זה נעשה על דמות שאחרי הקרב פירגנו אחד לשני.
איך טייקר יכול לפרוש בכבוד עם היימן מזלזל כל שבוע בסטריק של טייקר?...יש הבדל ענק בין מייקלס ופליר ללסנר.
הוא כבר שבר את הסטריק של טייקר אז "נקמה" וניצחון זה דבר מתבקש לסיים את הקרירה שלו ולפרוש אחרי.
צריך לתת כבוד לדמות שעשתה 21:0 מאז שנות ה 90 שהיינו ילדים שבקושי היו להם עוד שיניים
רגע, מה?
23/05/14 14:13
64צפיות
מה הקשר בין ניצחון לבין לעשות כבוד? מה הקשר בין "נקמה" לבין לעשות כבוד?

ניצחון והפסד, נקמות, הסטריק, כל הדברים האלו הם עלילות. אלו בסך הכל דמויות שמספרות סיפור. לא צריך לתת כבוד לאנדרטייקר.

כן צריך לתת כבוד *עצום* למישהו אחר, וזה מארק קלאווי. אחד המתאבקים המדהימים בהסטוריה של ההאבקות שבמשך כמה וכמה תקופות החזיק את הארגון בערך על הגב שלו, ונחשב למלך הבלתי מעורר של חדר ההלבשה של ה WWE.

אני הכי בעד. בשביל זה יש היכל התהילה, ובשביל זה הוא יכול לעשות פרומו פרישה שבסופו כל הקהל וכל הרוסטר ימחאו לו כפיים במשך שעות. כי באמת שמגיע לו.

אבל זה מארק קלאווי. ולמארק קלאווי לא אכפת כקליפת השום עם הדמות שלו ניצחה או הפסידה.
מה שמאוד מפריע לי
23/05/14 15:28
49צפיות
מה שמאוד מפריע לי זה שנתנו ללסנר לנצח במניה מהסיבה שהוא טופ היל.
טופ היל לא אמור לנצח את מה שקלאוי עשה כל החיים בשבילו.אם זה היה שון,אייץ זה לא היה מעצבן אותי.
הם היו מזכירים שהם שברו את הסטריק אבל לא מתרברבים ככה.
אה... לא
23/05/14 16:00
44צפיות
די להשמע כמו מארק שלא יודע להבדיל בין וורק לשוט
באותה מידה שפלייר
23/05/14 15:21
57צפיות
המשיך לקבל כבוד, גם אחרי ששון מייקלס קרא לו "Old Yeller" ואמר שהוא צריך המתת חסד, ואז עוד ניצח אותו ברסלמניה.

באותה מידה שJBL מקבל כבוד, למרות שהוא הפסיד באיזה 15 שניות למיסטריו, ומייקל קול לא מפסיק להזכיר לו את זה (בדיוק כמו שהיימן לא מפסיק להזכיר את שבירת הסטריק).

באותה מידה שברט הארט מקבל כבוד, גם אחרי שוינס והקליק השפילו אותו במונטריאול ואחרי זה עוד לכלכו עליו והשתמשו בדמות שלו או במנגינה שלו כדי לשחק עם הקהל בסיטואציות מסוימות במשך שנים.

טייקר יפרוש, יקבל את הכבוד שלו, לסנר והיימן ימשיכו להזכיר את הסטריק בכל הזדמנות והכל יהיה בסדר. העולם ממשיך ושום "נקמה" של טייקר לא תגרום לסטריק לחזור או לרגע של ה21:1 להפוך לפחות הלם או הפתעה.
מה זה ייתן לו?
23/05/14 14:15
84צפיות
מה אנדרטייקר צריך את הניצחון הזה? מה זה יוכיח? איזה כבוד זה נותן?

הטעם היחיד בקרב הזה הוא במידה ולסנר מנצח אותו, כל תסריט אחר הוא בזבוז נטו.

לגבי מה שכתבת למטה, מייקלס ופלייר קיבלו מספיק כבוד ואין מה להשוות לכלומה ומאומה של הכדורגל בארץ. וגם טייקר כשיפרוש יקבל המון כבוד.

הזלזול שאתה מתאר של היימן, קודם כל לא יודע אם ככה הייתי מגדיר את מה שהיימן עושה, אבל אם כבר מדברים על זה אז הוא עושה לטייקר שירות ענק ב"זלזול" הזה שמשאיר את טייקר בתודעה של הצופים כל הזמן.
היימן אבל.
23/05/14 15:32
70צפיות
אתה יודע טייקר לא צריך את היימן שיזכיר את הקרירה הענקית שהייתה לו.

אבל תשמע את הנעשה אי אפשר להחזיר אחורה.
אבל יצא לי לדבר איתך כמה שיחות כאן שהיו מאוד מרתקות והתחלת לראות האבקות ממה שאני מתרשם פחות או יותר מהתקופה שלי שנת 93.
מה שמרגיז אותי שמתאבקים כמו אייץ/מייקלס שהם הרבה יותר ראוים לשבור את הסטריק לא קיבלו את הכבוד.
מתאבקים שיש להם כבוד לארגון מתאבקים שהיו מושלמים בזירה,מושלמים במיקרופון והיו הילים ופיסים מצוינים.
מסכים ולא מסכים
24/05/14 20:08
39צפיות
אם אתה טוען שברוק לסנר לא ראוי לשבור את הסטריק אני מסכים 100 אחוז.

אני לא חושב שמייקלס/אייצ/רוק/אוסטין וכו' צריכים היו לזכות בכבוד הזה. כמו שטייקר לא צריך את היימן הם לא צריכים את טייקר.

שמע בתור...
24/05/14 22:51
36צפיות
שמע אני מעריץ ממש שרוף של טיקר וכמו שאתה אומר אני טוען שללסנר אסור היה לשבור לו את הסטריק.
אני מסכים איתך שלא רציתי לראות שום מתאבק שובר את הסטריק מהסיבה שטיקר "כאילו" מתאבק "לא אנושי".
אבל נניח וכבר החליטו ללכת על לישובר את הסטריק לא היית נותן את הכבוד לעובדים נאמנים שהיו פעם בחברה
כמו הרוק,אוסטין,מיקלס או אייץ?.
כן רציתי שהסטריק יישבר
24/05/14 23:24
42צפיות
רק לא רציתי שזה יהיה לסנר.

כל השמות שהזכרת הם כאלה שאני לא רואה מה שבירת הסטריק בשלב הרלבנטי הייתה תורמת להם יותר מידי, זה לא קשור לנאמנות.

השמות שהזכרתי הם...
24/05/14 23:51
43צפיות
השמות שהזכרתי הם הדמויות הכי איכותיות שהיו איי פעם בעולם ההאבקות.

תראה היה והיו נותנים את זה לפאנק אתה רואה איפה הוא נמצא היום?
היה והיו נותנים את זה לדניאל בריאן לך תדע איפה הוא יהיה בין 3-5 שנים.
ככה שהגיוני לתת את הכבוד לקלאוי שמישהו מהמתאבקים הגדולים של פעם ישבור את הסטריק ולא מתאבק צעיר מהדור של היום שיכול להעלם לחלוטין.
שרשור רו
20/05/14 18:01
386צפיות
מישהו ראה? מישהו שמע?
דעתי
20/05/14 20:14
411צפיות
הפיוד וואייט סינה היה סבבה. היו קטעים טובים יותר וקטעים טובים פחות בפיוד הזה, אבל סך הכל לא רע.

כל היתר היה snorefest. ואפילו ה"החלטה" לגבי דניאל בראיין היתה סתם דרך להתחמק ולשרוף זמן.
זה הדבר היחידי שהעסיק אותי בRAW הזה...
20/05/14 20:19
558צפיות
זה הדבר היחידי שהעסיק אותי בRAW הזה...
הקריירה של RVD, מחולקת לתקופות ויריבים משמעותיים:
º
זה אמור להיות תגובה לראשי...
20/05/14 20:20
192צפיות
º
20/05/14 21:31
76צפיות
º
התגעגעתי לעזרים החזותיים שלך
21/05/14 07:24
109צפיות
נגיד ככה
20/05/14 20:40
376צפיות
רו באנגליה אז זה כבר נחמד.

והרפר ממשיך להפתיע לטובה. גם מתאבק טוב וגם מאוד טוטאלי בדמות שלו
דעות רו איז לונדון
20/05/14 23:51
314צפיות
דווקא תכנית נחמדה, אבל כרגיל ארוכה מידי
הקהל הבריטי מאוד משתתף אבל מגזים בסמארקיות שלו
ככה שזה היה מגניב בחלק מהמקרים אבל גם ממש לא קשור בהרבה מקרים.

שני הפיודים המרכזיים לקראת פייבאק קיבלו הרבה זמן וגם קרבות טובים לבילד אפ. נראה שבשניהם יש באז ועניין ונעשת שם עבודה בסך הכל טובה.
המיין איבנט בין רואן לסינה היה מצויין לטעמי, כולל הסיום (למרות שהוציאו את אלופי הזוגות ממש גרוע). היל טרן של סינה נראה קרוב מתמיד, אולי אפילו דאבל טרן עם בריי וואייט, בכל מקרה יש תחושה שהם ממש מהלכים פה עם סינה על חבל דק בזה שהם דואגים שבריי יהיה ממש אובר עם הקהל, גם הפרומואים הטיפשיים אגב של סינה לאחרונה מאחורי הקלעים מעידים על כך. זה אולי התחיל כלא מתוכנן אבל נראה שהם מנסים למקסם פה את התגובות, כנראה לקראת משהו, השאלה מה.

הפתיחה של הקרב בין רולינס לבאטיסטה עם כל התפקידים הרשמיים של שאר חברי הסטייבלים בקרב כדי להצדיק את היותם מחוץ לזירה בקרב שהיה אמור להיות ללא נציגים של המתאבקים הרגישה קצת מאולצת, אבל נעשתה בדרך די מקורית, אז זה היה חביב סך הכל.

סזארו - שיימוס היה קרב נחמד אבל עם סיום מאפן, הקטע עם ההתחכמות של סזארו מלחיצת היד בסוף היה ממש לא רלבנטי לכלום. לא ברור מה מתכננים לסאזרו, אבל ההרגשה שלהיימן מחכה עוד ביקור של טייקר מתישהו בעתיד. הוא ממשיך עם אזכור סוף הסטריק וזה כבר ממש לא נראה רק כדי לבסס את ההיליות של סזארו, זה נראה כאילו רוצים להשאיר את העניין הזה בתודעה בשביל משהו גדול יותר.

הביט דה קלוק צ'אלנג היה ממש מילוי זמן בקרבות לא קשורים ולא מעניינים. ככה זה שיש שלושה פיודים בכל הרוסטר ב10 שעות שבועיות של רסלינג. אגב אר וי די ניצח והוא קיבל קרב על האליפות הבין יבשתית נגד בארט. אגב הם הוציאו את בארט אובר בטירוף אחרי הביט דאון הקצרצר על RVD, כנראה שהם הבינו שהשנה שבארט מקבל תגובות חיוביות גם בארה"ב אז בטח שבUK הוא יהיה אובר בטירוף, טוב שהם לא נלחמו בזה. כמובן שהייתי מעדיף שדולף ירבל קרב נגדו, אבל כנראה שדולף מחוק לגמרי.

אם שאלתם מה זה הפיוד השלישי מעבר לאבולושיין - שילד וסינה והוואייט אז זה הפיוד בין אדם רוז לסוואגר. הקרב על למי יש את מנגינת הכניסה הכי ממכרת. תכלס השיר של אדם רוז פשוט גונב את ההצגה והדמות שלו היא בסך הכל קלילה ומגניבה, אני נהנתי.

אבל לסיכום, במיוחד בתקופה כזו שאין לכם שום סטורי ליינס כמעט לקדם, ראבאק תקצרו את התכנית, חנקתם אותנו!
החדשות הרעות הן ששבוע הבא חוזרים לארה"ב
21/05/14 12:28
371צפיות
מה הבריטים שרו לסינה על הלחן של הכניסה שלו?

הפיוד של שילד-אבולושן הוא מסוג הפיודים האלה שמריצים על אוטומט, אין שם שום דבר מקורי או ייחודי, אבל כל הצדדים מעבירים את הסיפור בצורה הכי טובה שאפשר והוא מתפתח להיות אחד הפיודים היותר טובים השנה למרות חוסר ההשקעה בכתיבה.

פייבאק גורם לאקסטרים רולז להחוויר עם קרב LMS בין סינה לווייאט, קרב NHB בין שילד לאבולושן, בטח גם בריאן-קיין יקבל איזו סטיפולציה... אני בסה"כ בעד. מה גם שאלו לא סטיפולציות כפויות, אלא מתבקשות לאור האינטנסיביות של הפיודים, אבל הן קצת גורמות לאקסטרים רולז להיראות מיותר. בתכלס, לא היה קורה שום דבר אם השנה היו מוותרים על אקסטרים רולז לגמרי ופשוט ממשיכים מרסלמניה אל פייבאק.

אני חייב לומר שJBL ממש מצחיק אותי בכניסה של אדם רוז, הוא כזה זקן קוטר
אדם רוז עדיין מעאפן, אבל לפחות יש לו כניסה מגניבה ומנגינה מדבקת.
אגב, גם אמברוז היה מעולה כשדרן. "אמא של רומן ריינס הייתה מרביצה לו יותר חזק מאורטון".

מישהו יודע מי זה היה עם דגל ישראל ממש מאחורי השדרים? זה לא נראה כמו אורון.
הצ'אנט על הלחן
21/05/14 12:50
300צפיות
רץ כבר כמה שבועות און אנד אוף (נראה מהרו שאחרי מניה)
John Cena Suuuuuuuuuucks
John Cena Suuuuuuuuuucks

º
פעם ראשונה שאני שומע אותו
21/05/14 14:22
116צפיות
לחלוטין...
21/05/14 16:09
192צפיות
אני לא חושב שהיה קטע טוב כזה מאז ה"YOU SUCK" במנגינה של קורט אנגל.
שני היילייטים מבחינתי
21/05/14 16:35
326צפיות
בריי וויאט שבדרך כלל קצת משעמם אותי בפרומואים שלו, נותן פרומו מ-ד-ה-י-ם בתחילת התכנית. Ms. Teacher Lady, מישהו?

סינה ואוסוז במחווה למתיו מקונוהי ב"זאב מוול סטריט".

והקהל היה על הכיפאק.
אההה אז זה מה שזה היה
21/05/14 16:53
231צפיות
ניסיתי באמת להבין מה היה הדבר האידיוטי הזה שהם עשו שם. בכלל לא קישרתי לסרט הזה..
רו איז
22/05/14 02:40
176צפיות
בריי וויאט
וויאט פשוט שחקן מדהים,אולי אפילו יותר מסינה,אמין בטירוף וסוחף את הקהל היכולות שלו על המייק זה שיעור לכל המתאבקים שלא יודעים איך לעשות את זה (רומן ריינס)
מבחינת היכולת בזירה הוא עדיין בוסר ומשעמם לפעמים,חוץ מהקרב נגד בריאן שהיה 4 כוכבים לפי דעתי לא היה לו קרב טוב.
משהו שלא אמרו פה  מספיק על מתאבק סופר מוכשר שלפי דעתי ממשיך להפתיע ונשמע עליו עוד הרבה הוא לוק הארפר, הבן אדם פשוט נותן עוד מהלכים שאתה לא מצפה מענק כמוהו כמו הוריקנרנה המפתיע והדייבניג על סינה,הוא אשכרה גרם לסינה גם לעשות הוריקנרנה להוכיח לקהל במיוחד ששנא אותו שגם הוא יכול
משפט על סינה,יש לו רצון לרצות את הקהל כשהוא מרגיש שהמתאבק שמולו עושה תרגילים יפים והקהל עף עליו,זה היה גם ברוב הקרבות שלו עם פאנק.
מה יהיה עם סזארו? לא מופיע פרק אחד ואז מופיע בקרב שהיה להיט,הרי ברור לכולם שהוא מתאבק מדהים וגם על המייק הוא לא רע אז להמשיך עם הפוש לאט לאט ולא להראות אותו פעם בשבועיים בתוכנית של שלוש שעות!
הפיוד של השילד ואבולושן נראה מעניין וצריך להיגמר בפייבאק
פייבאק נראה מאוד מעניין נראה לי שכל הסטיפולציות האלה שהוסיפו זה בשביל לרצות את הקהל ההארדקור של שיקגו,הבית של פאנק וזה נראה לי פיי פר ויו יותר אקסטרים מאקסטרים רולז
רו יותר בכלליות
22/05/14 07:35
280צפיות
מילא להמשיך פיוד אחד, מילא להמשיך שני פיודים - אבל זה מרגיש כאילו פייבאק ואקסטרים רולז יהיו אותו אירוע אחד לאחד וזה כבר קצת מעצבן.

דווקא במידקארד שינו תכניות, ולא ברור למה - אר וי די כבר התחיל להיות בפיוד מול סזארו ופתאום הוא בכלל בקרב מול בארט בעוד סזארו עובר כנראה לשיימוס.

אדם רוז בפיוד מול סוואגר והקהל רוצה שכל הצדדים פשוט יסתמו כי שהם יוכלו לשיר את שיר הכניסה שלו. מניח שכדאי שהוא יתחיל לעשות סקוואשים, כי אנשים לא באמת רוצים לראות אותו בזירה (לפחות לא כשהמוזיקה כבויה).

לא יודע, אני לא מתלהב מהפיוד של סינה נגד וויאט. חוץ מפטפטת של כל גורם בנפרד, לא קורה שם כלום. אולי זה פשוט כי הקטעים בהם שרים he's got the whole world in his hands כבר יצאו לי מהחורים.

תקופה רעה ומשעממת של רו.
הימור פרוע
25/05/14 15:56
65צפיות
יש לי תחושה שבונים היל טרן לרומן ריינס בפייבק ושהוא יבגוד בשילד ויצטרף לאבולושן

מה שכן, הקהל באנגליה, כתמיד, זהב
זקוק לעזרה בנוגע למדור WWF שלי בראש1
19/05/14 18:18
274צפיות
שלום חברים יקרים. אני מסדר את הארכיון שלי, עובר (גם) על מדורי WWF וכתבות ההיאבקות ב"ראש1 ", ומגלה בעיה קטנה אך מטרידה שאני מקווה כי מישהו כאן בפורום יוכל לעזור לי איתה. אני מחפש את הסיקור שכתבנו, אמירה ואני, על מופע ה-WWF בהיכל הספורט בחולון. יש לי עמוד אחד מתוך הכתבה, 76 , אבל חסר ההמשך. אם יש למישהו, והוא יכול לסרוק את הכתבה ולהעלות לפורום, אודה לו (או לה, היו הרבה מעריצות למדור ול-WWF בכלל).
האם מישהו זוכר את learning the ropes
19/05/14 19:01
280צפיות
מתחת למסיכה התאבק סטיב וויליאמס המנוח
19/05/14 20:15
213צפיות
ומבחינה כרונולוגית: לא מסתדר ממש שטאטאנקה ייטול בה חלק.
פאק יו אואן הארט, בחיפה
20/05/14 20:53
211צפיות
לגבי הסריקה
20/05/14 21:48
133צפיות
בדקת במקרה בגלריה שלנו?
http://www.tapuz.co.il/albums/forumalbums/forumalb...
אהרון האם אתה מדבר על החלק הזה?
20/05/14 22:16
266צפיות
נראה שכן. תודה רבה T וגם ליאיר הסורק
21/05/14 19:53
101צפיות
אם אפשר לשלוח לי לפייסבוק, בפרטי, ברזולוציה טובה, אני אשמח ואודה מאוד. אבל גם כך, תודה רבה שוב.
אני אחפש את הקובץ המקורי ואשלח לך...
21/05/14 21:27
66צפיות
סרקתי את רוב הכתבות לפני כעשור אז גם הקובץ המקורי לא יהיה כזה איכותי...

º
תודה רבה
28/05/14 10:01
7צפיות
º
שרשור זבנג וגמרנו
18/05/14 19:46
77צפיות
לחובבי הנוסטלגיה - קלטות הוידאו האדומות
18/05/14 19:51
336צפיות
לחובבי הנוסטלגיה - קלטות הוידאו האדומות
"אחרי עשרים שנה, את עוד מנגנת..."

אוסף היאבקות של 15 קלטות וידאו אדומות מלפני 20 שנה הושלם באוסף שלי.
וזאת הסדרה במלואה:
מזל טוב על השלמת האוסף!
19/05/14 01:51
150צפיות
נראה מעולה
יש לי 6 מהקלטות האלה
19/05/14 17:40
109צפיות
וראיתי עוד 5 נוספות אצל חברים (היינו עושים "החלפות").
סחתיין. עכשיו אתה יודע איך לאסוף בולים בזכות האבא של קרטיס אקסל.
מעניין מי עשה תרגום ל-זבנגים שמנגים??
20/05/14 13:27
68צפיות
אני זוכר שהיו לי כמעט את כל הקלטות מזמן. ובגלל חוסר שימוש שמתי בקרטון ודחפתי למחסן.
אחרי כמה שנים, רציתי לחפש משהו בקרטון, והוא היה מלא בדגי כסף קטנים כאלה. הם נכנסו גם לתוך הקלטות ואפילו לתוך הסליל של הוידאו. נאלצתי לזרוק
למכירה! כיסא רסלמניה 30!
19/05/14 12:03
324צפיות
למכירה! כיסא רסלמניה 30!
אוהדים אשר הולכים לרסלמניה וקונים כרטיס מעל מחיר מסוים בשורות הראשונות, מקבלים כיסא עם הדפס הביתה.
אני ואחי קיבלנו כיסאות. אני מכרתי את שלי בניו אורלינס ב150$.
כעת אחי מוכר את הכיסא שלו, זה שמופיע בתמונה, מצב חדש, באותו מחיר - 500 שקל.
שימו לב שזה עבר מכס, דמי ביטוח, ודמי משלוח, אז זה כמעט בחינם!

לפניות: אלי במסרים.
אל אחי במסרים.
מאוד מדליקה אותי האפשרות לפנות במסר אל
19/05/14 17:41
211צפיות
דאמבלדור
º
אלה הדברים שמדליקים אותך?
19/05/14 20:55
68צפיות
בטח !! יש לך מושג כמה דברים יש לי
19/05/14 21:14
134צפיות
לבקש ממנו?
אתם קולטים שבטיסטה
19/05/14 21:28
336צפיות
משחק בשובר הקופות (כנראה) הגדול של הקיץ?
https://www.youtube.com/watch?v=89yh3vYs-zo
Now that's best for bussines!
º
או בפלופ הגדול של הקיץ...
19/05/14 23:12
91צפיות
טוני אטלס רוצה להתאבק בצפון קוריאה
20/05/14 20:28
113צפיות
בגיל 70, המתאבק הוותיק מתכנן חזרה לזירה במדינה הדיקטטורית.
http://www.pwi.co.il/articles/7302
|*|פורום קולנוע ישראלי נפתח ב|תפוז|
19/05/14 12:59
50צפיות
|רמקול|בשנים האחרונות הקולנוע הישראלי מראה פריחה של ממש, עם סרטים כמו "בופור", "ואלס עם באשיר", "עג'מי" ואחרים, נראה שאנחנו בדרך הנכונה לכבוד והצלחה בינלאומיים.
אך לא צריך לשכוח את הסרטים הנוסטלגיים, כמו "סאלח שבתי", "מבצע יונתן", סדרת "אסקימו לימון", "אלכס חולה אהבה", "מבצע סבתא" ועוד רבים וטובים.

לכן פתחנו בשבילכם את פורום קולנוע ישראלי וסרטי בורקס |!|

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
21/05/14 09:43
11צפיות
כנראה בסמאקדאון המטוטמטם ביותר אבר
17/05/14 13:18
455צפיות
פשוט מביך.
אתה חדש פה.
17/05/14 15:48
374צפיות
אחד מחוקי הפורום של זה לא לרשום דעות על תכניות בכותרת כל עוד לא עבר שבוע מהשידור ב-USA.
פה ספציפית זה לא מפריע לי, אבל זה יכול להפריע לאחרים.
מי נמצא על הכוונת של גולדברג?
21/05/14 19:28
131צפיות
כמובן שעשו עליהם עמוד ב tvtropes
22/05/14 09:15
74צפיות
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Wrestling/Th...

פשוט כיף לקרוא ולנתח
פאנץ' ליינרס עונה 3 פרק 7 עכשיו באוויר!
18/05/14 17:17
111צפיות
חברים יקרים, בעקבות תקלה בערוץ אגו טוטאל, פרק 7 ישודר רק ביום שלישי, אזל זה לא אומר שאתם לא יכולים להינות ממנו כבר עכשיו!

הפעם בפרק: מיין איבנטס והשקת פינה חדשה - טאג טים שתעסוק בשאלה האם אלופים צריכים להיות גדולים או קטנים?

אז תכינו פופקורן, תקראו לחברים ותהנו!

וכמובן, לא לשכוח לומר לנו מי לדעתכם ניצח בקרב? :)

מישהו הבין את הקטע של the usos?
17/05/14 19:56
454צפיות
כלומר, הם אתלטים נהדרים, אין ספק, והם יודעים לעשות דברים בצורה מסונכרנת ומגניבה, אבל מה הקטע שלהם? מה הסיפור שלהם? הם נראה לי ממש אקראיים ולא קשורים לכלום. הם לא גימיקים, הם לא "מתאבקים לגטימיים", הם לא דמויות קומיות... כל פעם שהם מופיעים אני בעיקר מסתכל בקטע של "מה מנסים להגיד לי?"
לגמרי.
17/05/14 20:20
283צפיות
סיכמת את זה יפה.
אחלה אתלטים אבל גם לי הם לא עושים כלום מעבר לזה.
º
Air time killers and Cena's little bitches
17/05/14 20:53
103צפיות
Us
17/05/14 21:11
211צפיות
הם מנסים להגיד לך "אוס" כדי שתענה "הו!"

הם טאג טים טוב שרוצה להחזיק באליפות הטאג טים כדי להוכיח שהם טובים, וכשהם לא אלופים המטרה שלהם זה לזכות באליפות. האם חסר להם אישיות? לגמרי פלוס 5, אבל זאת בעיה של כל הרוסטר מהאפר-קארד ומטה.

הם גם בורג ממש חשוב במערכת לטעמי, הם תמיד מספקים קרבות טובים, והם היחידים שגורמים לדויזית הטאג טים הלא קיימת להראות טיפה יותר רצינית, עם כל שאר הטאג טימז הרנדומאליים שצצים ונעלמים.
למה הם לא מתאבקים לגיטימיים?
17/05/14 21:44
280צפיות
הם זוג אולד סקול, כמו שההאדשרינקרז היו בזמנים, רק עם התאמה לזמן ולתקופה. לא הבנתי מה לא מסתדר לך? להפך, הלוואי והיו עוד הרבה זוגות מהזן הזה שהיו לוקחים אותם ברצינות ובמעמד מכובד בקארד באופן קבוע.
להאדשרינקרז היה אחלה גימיק
18/05/14 09:33
150צפיות
ילידים שבטיים ברברים שלא יודעים אנגלית, שמכה בראש במקים להכאיב להם רק מחזקת אותם (אחד הגימיקים המוזרים שאי פעם ראיתי, אבל זה עבד בתקופה ההיא)

לאוסוז אין גימיק.

וכשאני אומר שהם לא מתאבקים לגטימיים, אני מתכוון לגימיק של "חסר גימיק". אפילו את זה אין להם. מרגיש כאילו הכותבים פשוט... לא כתבו להם שום דבר
מת עליהם ומסכים איתך
18/05/14 01:32
218צפיות
הם זוג מעולה בדינמיקה שלהם והם מאוד מה שנקרא solid,
וצריך כמה שיותר זוגות כאלה.
אממה? לא כותבים להם כלום, אתה מכיר אותם רק מהגעה לזירה והשתתפות בקרבות, ואז התחושה שזה יוצר היא "מה הם מנסים להגיד לי?"
צריך לראות אותם בפיוד מריר ועשיר בתוכן עם צמד אחר.
צריך לראות אותם נותנים פרומואים עם נשמה והפגנת רגשות.
צריך לראות לפחות אחד מהם באיזשהו קונפליקט, שיהיה איזשהו הבדל אישיותי ביניהם.
וכו' וכו' וכו', אבל כל זה לא בשליטתם בכלל. הם את שלהם עושים מצוין, עכשיו צריך רק שיכתבו להם משהו. כמו עוד המון מתאבקים שסתם לא עוברים אלינו כי אנחנו לא רואים אותם מפגינים אישיות.
בקיצור, הם צריכים מיקרופון
18/05/14 08:18
125צפיות
לא יודע עד כמה הדינמיקה מאחורי הקלעים היא כזו שהכותבים צריכים לכתוב להם את הפיודים ועד כמה זה מגיע מיוזמתם.
לפי מה שאני מבין, מתאבקים עם יוזמה יכולים לשדרג את עצמם מבחינת דמות אם הם באים עם רעיונות טובים.
לכן לא בטוח שזה בכלל לא בשליטתם
זה לא ממש (אמור להיות) קשור
18/05/14 08:37
102צפיות
זה שמתאבק מוכשר בזירה, ואולי גם על המיקרופון בפוטנציה, אבל נניח שהוא חסר מעוף ויצירתיות ואין לו רעיונות טובים (או שאין לו רעיונות בכלל והוא סתם יסמן שעושה מה שאומרים לו), זאת סיבה טיפשית לא לדחוף להם את הקריירה. בשביל מה משלמים לכותבים? בשביל שיכתבו, במיוחד לאלה שאין להם רעיונות משלהם.
אני מניח שלכותבים קל יותר
18/05/14 14:08
76צפיות
להתנהל בפינג פונג של רעיונות יצירתיים (כמו שאני מניח קורה עם סינה, בריי ואייט, פאנק ואפילו מיז בשעתו) מאשר "בוקים" חסרי מעוף כמו ג'ון מוריסון, כריס בנואה, יחזקאל ג'קסון ואחרים.

דניאל בראיין, אם אני יכול לנחש, הוא דוגמא הפוכה. אני די משוכנע שהYES לא היה רעיון של הכותבים אלא משהו שהוא ניסה (בידיעתם) כחלק מההיל טרן שלו.
זה לא ממש תפס עד ההפסד לשיימוס ואז זה התפוצץ. אבל לא נראה שהכותבים עשו עם זה משהו מעבר לרעיון הראשוני.

להגיד שזו תעודת כבוד של הכותבים? ממש לא.
אבל ככה זה עובד.
º
בפוסט אחד עלה USOS כתבת את כל הבעיה של הWWE
18/05/14 13:58
81צפיות
אני דווקא מאוד אוהב את ההאקה שלהם
18/05/14 14:52
133צפיות
הכניסה שלהם לדעתי מאוד מגניבה. אבל הבעיה שלהם היא הבעיה הסטנדרטית של ה-WWE והיא שלמתאבקים יש תרגילי טריידמארק ולא ממש משאירים להם יותר מדי מקום לאלתור. הרי גם רומן ריינס מזנק מהרצפה עם רגליים קדימה, אגרוף סופרמן  וספיר ושום דבר מעבר.

אני באמת רוצה יותר גיוון בקרבות והאוסוז יכולים לעשות זאת.
כל מה שחסר להם
18/05/14 15:10
189צפיות
זה סטוריליין ברור אחד ופיוד רציני (של כמה שבועות, עם פרומואים וסגמנטים) עם צמד אחר. ברגע שהם יראו אופי, הם יהיו פחות או יותר החבילה המושלמת בדיוויזיית הזוגות.

הבעיה תגיע כשנגלה שהם מאוד חלשים על המיקרופון. יכול להיות שבגלל זה הם לא קיבלו פיודים אמיתיים בינתיים.
my point exactly
18/05/14 19:08
107צפיות
למרות שאני גם נוהג להפריד בין יכולות מיקרופון לבין יכולת משחק.

אם הם לא טובים על המיקרופון אבל שחקנים טובים, הם עדיין יכולים לתת סטוריליינים ואנגלים טובים, פשוט עם פחות דגש על פרומואים נטו
לדעתי דווקא ההפך יותר הגיוני
18/05/14 21:14
98צפיות
סביר להניח שאם מתאבק מסוים הוא גם שחקן טוב, הוא כנראה יהיה גם טוב על המיקרופון. אבל אם מתאבק הוא טוב על המיקרופון, הוא לא בהכרח חייב להיות שחקן טוב.

לפעמים גם מספיק שיש אינטנסיביות בפרומו, גם אם הוא קצר. גם אם הם לא יהיו שחקנים טובים, לפחות שלא יהיו מוריסון או אוון בורן על המיקרופון.
אני רואה בהן שתי יכולות מנותקות זו מזו
18/05/14 23:46
92צפיות
יכולת משחק ויכולת לשלהב קהל בדיבור אלה שני תחומים של אמנויות במה אבל הן לא אותן יכולות, ככה שיש מצב ששחקן טוב יהיה גרוע על המיקרופון (קח לדוגמה את צ'ארלי צ'אפלין )
בכל אופן, ברסלינג ספציפית שומעים מעט מאוד ביקורת על יכולת משחק ויש ים שחקנים גרועים, ככה שעדיף להיות טובים במיקרופון...
יש להם גימיק
20/05/14 21:44
102צפיות
אמנם גימיק פושר, של הניו הדשרינקרז, אבל עדיין גימיק
מאמין שבבוא היום הם יקבלו סטוריליין ראוי, אבל עד אז נסתפק בספוטפסטים לייט שלהם.
וינס מקמאן הפסיד היום 340 מליון דולר
16/05/14 23:47
581צפיות
אחרי שחזר לאחרונה לרשימת המיליארדים, כאשר המניה של WWE טיפסה ל-30 דולר עם פתיחת ה-WWE NETWORK,
המניה קיבלה שוק רציני לפני כשבועיים כאשר הוכרז שלרשת עד כה יש 650 אלף מנויים. מאחר והציפייה היתה ללפחות 850 אלף, המניה ירדה בכ-8 דולרים.

אבל המכה הכואבת ביותר היתה מוקדם יותר היום. בשנת 2013 וינס מקמאן יצא בהכרזה למשקיעים שהוא מבטיח בודאות שבהסכם הבא על זכויות שידורי הטלויזיה שלהם הם הולכים להכפיל את מה שהם מקבילים.
בחוזה הקודם קיבלו מ-NBC (הבעלים של USA ו-SYFI) כ-10 מליון דולר לשנה והוא ציפה להכפיל זאת.
אתמול פורסם שחוזה חתם נחתם מול NBC ו-WWE הצליחו להעלות את הסכום שהם מקבלים ב-200 אלף דולר בלבד.
בעקבות ההכרזה הזאת, המניה ירדה היום בצורה חדה ונסגרה על 11 דולר בלבד.

המשקיעים הפסידו המון ובראשם וינס מקמאן, בעל השליטה בחברה עם כ-51% ממניות החברה שהפסיד היום לא פחות 340 מליון דולר!
מעבר לזה יש חברת השקעות שמחזיקה בכמות מניות גדולה ב-WWE שדורשת כעת להחליף את כל צוות המנהלים ב-WWE.

בעקבות המצב WWE הכריזו על כנס חירום לבעלי המניות ביום שני הקרוב. יש להם הסברים לעשות.
ברור מה זה אומר
17/05/14 00:44
374צפיות
בתקופה הקרובה אנחנו הולכים לקבל הרבה הופעות אורח, קאמבקים וסלבריטי גסט הוסטס...

וסביר להניח שעוד כהונת אליפות ארוכה לסינה / אורטון / בטיסטה.
RAW
17/05/14 06:38
379צפיות
הדבר שאני הכי רוצה כרגע זה שוינס יספר לבעלי המניות שקיין היה האחראי האמיתי לירידת המניה!
אם זה מספיק טוב לניתוח של דניאל בריאן, זה מספיק טוב להפסד של 340 מיליון דולר.
נשבע לכם לפעמים אני לא מסוגל להבין
17/05/14 08:54
401צפיות
איך אנשי מקצוע בתחום של החיזוי הכלכלי והמתמטי עושים את העבודה שלהם. על סמך פאקינג מה ה WWE ציפו להגיע לפחות ל-850,000 מנויים בשלב הזה? זה כאילו אנשי מקצוע שאמורים לבדוק את הנתונים האלה שעל פיהם מתקבלות ההחלטות, אוהבים להגיד לממומנים עליהם רק את הנתונים שהממונים עליהם רוצים לשמוע.

זה כמו התוכנית של האוצר להורדת המע"מ. ברור לכל אדם שפוי שבמקרה הטוב זה לא ישפיע על מחירי הדירות ובמקרה הרע זה רק יעלה אותם, אבל איפשהו יושב איזשהו אנליסט שיודע שבכירי האוצר רוצים לשמוע שזה יוריד את מחיריי הדירות ועל סמך זה הוא מבסס את כל ההערכת שלו.

וכלל שהמנהלים נמצאים יותר במגדל השן שלהם, הם יותר מנותקים מכל הגיון כלכלי בסיסי, מכל קומון סנס, מכל דבר שפחות או יותר כל ילד יכל להגיד להם מהתחלה.

הם העלו ערוץ חדשני מבחינה טכנולוגית במדינה שמרנית מאד שלא מורגלת לקבל שינויים כאלה בעין יפה, בתקופה מאד פושרת מבחינה הבאזז של העסק ויכולת ייצור הכוכבים ומשיכת הקהל. אז למה הם חשבו שתהיה תוצאה אחרת זה באמת נשכב מבינתי.

º
ןזה גם נשגב מבינתי
17/05/14 08:55
135צפיות
אני אחסוך להם ישיבה. המסקנה שיגיעו אליה היא:
17/05/14 12:14
299צפיות
"לא היינו צריכים לדחוף את בראיין ברסלמניה."
סימן
17/05/14 12:53
243צפיות
שנראה שינוי מהותי ב WWE בקרוב. לטובה או לרעה? זה רק הזמן יגיד. לפעמים במקרים כאלו היתה התדרדרות נוראית של תכניות חירום שכללו כוכבים אורחים וזבל פופולרי, ומצד שני לפעמים בזכות דברים כאלו קיבלנו את תקופת האטטיטוד.

מעניין
הכנתי כתבה מאד מושקעת בנושא
17/05/14 23:05
262צפיות
אתם מוזמנים לקרוא:
http://www.pwi.co.il/articles/7179
º
DAMN!
18/05/14 06:36
98צפיות
יש לי ווידוי
15/05/14 10:01
635צפיות
שרשור לוידוויים קשורים לרסלינג.

אני אתחיל
אני עובד ליד בית ספר
15/05/14 10:14
490צפיות
אחד הצילצולים בין השיעורים הוא הנעימה happy birthday to you.

אני לא יכול להתאפק מלשיר לעצמי
happy birthday to steph
you're a  ho with big breasts
so take night off from hooking
if you smell what the rock is cooking

וזה כל יום...
תמיד שאני מחזיק שני עטים
15/05/14 17:18
438צפיות
מתישהו אני.......יגרום להם להתאבק אחד בשני....בשלב זה של החיים שלי אני לא ממש שם לב שאני עושה את זה...למעשה העיפרון שלי כרגע עשה מונסולט על המחק.

או קי, עכשיו שגם אני התוודתי, האם זה השלב שבו אנחנו עושים בלייד ג'וב בכף יד שלנו, לוחצים ידיים, וחותמים על הסכם סודיות עם דם?
16/05/14 10:33
201צפיות
מכיר את הבעיה הזאת, אבל החולשה שלי היא שלטים של טלוויזיה
º
חשבתי שרק לי יש את השריטה הזו.
17/05/14 01:28
58צפיות
תופעה ידועה נחשפה כבר לפני 9 שנים
17/05/14 12:28
127צפיות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
(מצחיק שגם שם  נפוצים החיקויים של WOO של פלייר וההליכה של וינס)

ועוד גילוי שהוציא משלומי את אותה תגובה שהוא הגיב כאן בערך-
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
גם לי היה את זה שנים
18/05/14 03:16
78צפיות
רק עם סכינים ומזלגות
נראה לי שנגמלתי מזה בשנים האחרונות
WOOOOOOOOW
15/05/14 18:39
351צפיות
אני אוהב את המשחק הזה!

לפני שנתיים עשיתי סדנת התפתחות אישית בשם מהות, מומלץ לחום לכל אחד באשר הוא.. אבל זה דיון לפעם אחרת.

בכל אופן, מאז אני מגיע לסייע בסדנאות השונות אחת לכמה זמן ובכל פעם שהסדנה מתחילה או חוזרים מהפסקה, שמים ברקע את המוזיקה של ריק פלייר (שנקראת שפראכט דרך אגב) ואני תמיד מרביץ איזה WOOOOOW איך שמתחילה המוזיקה
תיקון
15/05/14 21:08
229צפיות
המוזיקה נקראת "כה אמר זרתוסטרא" של ריכרד שטראוס. זו גם המוזיקה שהופיעה בסרט אודיסאה בחלל. יש לי דיסק של מוזיקה קלאסית בבית עם הקטע הזה.
במהלך חג הפסח
15/05/14 22:10
202צפיות
במהלך חג הפסח כאשר ישבנו בשולחן החג עם המשפחה ואף אחד לא רצה להקשיב התחלתי לשיר בקול ממש חזק.

"He's got the whole world in his hands" ולחזור על זה כמה פעמים.  רצו לשלוח אותי לבית חולים לחולי נפש.במיוחד שגם הויסקי עזר לי לעשות את זה

שדרך אגב
17/05/14 19:16
80צפיות
זה על שם ספרו של ניטשה "כה אמר זרטוסטרא".. ספר מסובך ומוזר אבל מעניין
לא הכי תיקון
19/05/14 21:28
44צפיות
שניכם צודקים... או אחד וחצי מכם צודקים.

כי "כה אמר זרתוסטרא" בגרמנית זה:
"אלסו שפראכט זרתוסטרא"
הבן שלי נרדם באוטו
16/05/14 19:03
248צפיות
ניסיתי להעיר אותו, קראתי לו שובו ושוב - וכלום לא עזר.
בסוף הרמתי לו את היד שלוש פעמים והוא שלוש פעמים שמט אותה למטה.
לא היתה לי ברירה אלא להכריז על פורפיט
º
חזק
16/05/14 22:09
58צפיות
כשאני מרגיש טיפה ביטחון עצמי
16/05/14 20:26
235צפיות
ואולי טיפה משתחצן, יוצאת לי הליכת מיסטר מקמהן.
אצלי זו ההליכת BMF של אוסטין.
17/05/14 01:32
157צפיות
מישהו בעבודה עשה לי "מה קרה,מישהו עיצבן אותך?"
בתור ילד קטן
16/05/14 22:12
197צפיות
שהייתי ילד קטן ניסיתי לחכות את hhh ומה שעשיתי זה כמו מזרקה ויצאתי רטוב
בשבועות האחרונים
16/05/14 23:19
221צפיות
ובלי לשים לב, בעיקר בעבודה, אני לפתע מתחיל לשיר בקולי קולות
he's got the whole world in his hands...
טוב נו
17/05/14 00:33
175צפיות
מכירים שכשמצלמים בחורות הן עושות למצלמה דאק-פייס?
אז כזה, אבל עם הפוזה של שון מייקלס.

תמיד בארוחת שישי בדרך מהמטבח לשולחן אני עושה את ההליכה של ריק פלייר פלוס Woooooooo (בינתיים בלי אלבו-דרופ לחלה)

וכל החברים והמשפחה יודעים שאם מישהו שוכב על הרצפה / מיטה / מזרון / חוף ים וכו', יש סיכוי לא רע שאני אאבד את זה ויבוא לספור עליו 3.
רכב ברחוב עושה בלימה שמאד חורקת?
17/05/14 08:59
257צפיות
מיד אחרי זה תתנגן לי בראש המוסיקה של מיק פולי
º
עדיף את של רייזור ראמון
17/05/14 12:59
73צפיות
אני שפן הניסויים של אחי הקטן
17/05/14 19:30
191צפיות
קרוספייס, שארפשוטר, STF- כמעט ואין משהו שהוא לא ניסה עליי.
כל פעם שהוא תופס אותי שוכבת על המיטה/ספה- זה אוטומטית לקפוץ עליי ולספור ל-3. ואז כשאני קמה אז הוא גם מתכנן שאתן לו לעשות עליי רק פעם אחת DDT או RKO.
ניסינו פעם אחת שהוא יסתובב עליי מסביב לבטן בסגנון של היי פליירים לפני שהם עושים הוריקאנה או טורנדו DDT, אבל זה לא ממש הצליח בלשון המעטה חחח
חוץ מזה הוא גם אוהב לגלגל את העיניים מולי או לעשות לי YOU CAN'T SEE ME, ובכללי רפרנסים מWWE זה חלק בלתי נפרד מהתקשורת היומיומית שלנו.
לצערי חברים שלי לא ממש בעניין ההיאבקות אז זה פחות או יותר מסתכם באחי, אבל לפחות בשבילו זה יוצא יותר טוב- אחות מגניבה שהוא גאה בה בפניי חברים שלו

אה, וגם יש לי תיקייה בפלאפון רק עם שירי כניסה של מתאבקים (וכמה של תוכניות ואירועים)- חלק בשביל רגעי נוסטלגיה וחלק פשוט כי הם טובים.
º
מתחנן*
17/05/14 22:46
35צפיות
קטעים של הבן שלי
17/05/14 19:50
194צפיות
אני לא נותן לו לראות קרבות או דברים אלימים, אבל הוא מסתכל עליי מהצד לפעמים וקולט דברים שהולכים שם.

כך יום אחד אני קולט אותו (בן שנתיים כן?) עושה עם הידיים ואומר
yes! yes! yes!
בפרומואים הראשונים של לנה הוא שמע אותה ואחרי זה היה אומר "נימנייייה, נימנייייה" (חבל שהיא הפסיקה להגיד את זה.

והכי מצחיק, פעם הוא קלט את רואן עם המסיכה של הכבשה, ומאותו רגע כל פעם שאני ליד המחשב הוא שואל "איפה מהההה? איפה מההה?" ניסיתי להסביר לו שזה מפחיד וקריפי אבל הוא אוהב את המסיכה...
רק עכשיו עם הפרומו של כל הילדים ששרו ביחד, פתאום הוא קלט שזה בעצם מפחיד, נצמד אליי ומאז הוא לא רוצה יותר את הכבשה...

לי יש שניים
18/05/14 03:22
169צפיות
אחד שנגמלתי ממנו:
אחרי נאדים ריחניים הייתי שואג:
"can you smallllll what gilad is coocking"
אחד שאני ממש מנסה להגמל ממנו וזה כמובן המשפט האלמותי של הראודוג שהוא מציג את הניו אייג' אאוט לאווס - פשוט פעם בכמה ימים הוא פשוט יוצא ממני ללא שום התראה או סיבה נראית לעין. דרך אגב זה היה קורה הרבה לפני האיחוד שלהם לאחרונה. מאז זה כמובן התחזק.
º
18/05/14 07:12
21צפיות
לא ממש וידוי אבל
18/05/14 13:03
126צפיות
מדי פעם אני אומר and that's the bottom line cause I said so
בכל פעם
18/05/14 13:14
112צפיות
1. שאני נכנס לתל אביב מכיוון דרום יש שלט פרסומת- Kennedy - הכי בריא בשבילך
אז אני תמיד חוזר על זה בלב (או אם אשתי איתי באוטו, קצת ביותר חזק כי היא כבר התרגלה לשטויות האלה)- KENNEDY!

2. שאני עושה הליכה, לקראת הסוף שלה יש קטע מוסתר שאני עושה את הקפיצות של דניאל בריאן עם ה-YES YES YES

3. בחורף אני עושה את הקטע של טריפל אייצ' והמיים (אני די טוב בזה) כשאני עושה הליכה.

4. תמיד תמיד תמיד כשאני במקום עם המון אנשים אני מת להזרים אותם על YES YES YES
אין לי יותר מדיי "וידויים"
18/05/14 13:48
153צפיות
כי אני לא מרבה להשתמש באלמנטים מהרסלינג בחיים האמיתיים, מה גם שאני לא מתבייש בכך שאני אוהד רסלינג, אז גם כשזה יוצא ממני - זה לא ב"שוֹשוֹ" או בהיחבא.

1. שבוע שעבר הייתה לי שיחת טלפון ממש ארוכה ומתישה עם לקוח. בסוף השיחה, נכנסתי לחדר של ראש הצוות שלי ועשיתי כמו דניאל בריאן עם הידיים ואמרתי לה "סיימתי שיחה של שעה עם לקוח".

2. היום אני כבר פחות אוהב להודות בזה, אבל כשהייתי ילד, הייתי לפעמים עושה תרגילים על החתולה שלי זצוק"ל: נגיד הייתי שם לה יד על הגב ויד על הבטן, מרים אותה באוויר ומוריד אותה על המיטה על הגב כמו בצ'וקסלאם, או מרים אותה בקטנה, מסובב אותה ומוריד אותה על המיטה (באדיסלאם).
סוף סוף אני יכול להתוודות
18/05/14 23:17
127צפיות
שעבור משחק תפקידים של werewolf the apocalypse שאבתי הישר ממשפחת וואייט. השחקנים היו בעיקר ב "מה לעזזל??"

אני משועשע
ווידויים
19/05/14 21:39
98צפיות
אין לי הרבה ווידויים, כי אני מעולם לא התביישתי שאני אוהד היאבקות.

מאז שאני זוכר את עצמי, אהדת היאבקות תמיד הייתה במשפחה וגם תמשיך הלאה כי בני בן 8 החודשים פשוט מרותק למסך כשאנחנו רואים RAW או PPV ביחד (כמובן כשהוא לא עייף ו/או רעב).

כבר סיפרתי בדיון אחר כאן על מקרה שאני לא גאה בו, שבכיתה ו' הלכתי מכות עם מישהו שרצה להרביץ לי, עשיתי לו סופלקס והוא קיבל סחרחורת והיה לו קשה לקום לאחר מכן. אבל זה לא בדיוק ווידוי.

אני לא חושב על משהו שאני צריך להתוודות עליו בהקשר של היאבקות (או כל דבר אחר FOR THAT MATTER) אבל הרינגטון של פאנדנגו זה הרינגטון של אשתי שהיא מתקשרת אליי, הרינגטון הכללי זה CULT OF PERSONALITY.
ובמסגרת העבודה שלי אז יש תהליכים במעבדה שאני עושה בערך פעם בחודש שהם מאוד עדינים וצריך ממש לעבוד שם כמו צורף... בשיא העדינות. אז כשהמוצר שמתקבל נבדק והוא באיכות טובה, תמיד אני חושב בראש: "THE BEST THERE IS ...THE BEST THERE WAS... ואתם יודעים את ההמשך"
גם שלי זה cult
20/05/14 10:56
74צפיות
פאנדאנגו היה השעון המעורר שלי לתקופה.
לפני מקלחת
24/05/14 15:34
31צפיות
אני שם את החלוק על הכתף כמו טייקר לפני טומבסטון ושאנ שם אותה על המתלה אני נופל על הברכים
º
24/05/14 16:33
5צפיות
3 דברים
27/05/14 02:14
11צפיות
1. הצלצול הכללי שלי זה NWO.
2. הצלצול של הבוס שלי זה המנגינה של קורט אנגל
   (בגלל ה- "U SUCK"...).
3. בסוף העבודה או סתם כשמצליח לי משהו - אני אוהב לשים את     היד על החזה, ולומר בקול רם: WE THE PEOPLE.
º
רו
14/05/14 08:22
332צפיות
במידה ו...
14/05/14 08:25
604צפיות
באמת יאלצו לקחת את התואר מבראין, מי צריך להיות האלוף החדש?
אף אחד שישארו לי!!!
14/05/14 08:30
432צפיות
אף אחד לא ראוי להיות אלוף כרגע.
סזארו לא מוכן עוד רק יהרסו אותו עם יהפכו את הדמות שלו במהרה בלי להתבשל.
רומן ריינס גם לא מוכן מה עוד שיש לו קרב בפייבק.
ג'ון סינה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
פאנק הכי ראוי אבל הוא כבר לא שם.

בקיצר ה wwe צריכים לסתום את הפה ולהבין שלא יקרה כלום עם אירוע אחד אליפות ה wwe לא תהיה באוויר.
מה רע שהיא תוגן באירוע שאחרי פאיבק???
הם הולכים כאן עם דניאל בראין על חבל מאוד מאוד דק וצריכים להיזהר שלא יקרה להם מה שקרה עם זיגלר.
אני חייב לציין ש
14/05/14 19:19
328צפיות
כשאני עובר על הרשימה אני לא מצליח למצוא אף מתאבק שגם אני רוצה שיהיה אלוף וגם שיש לו בוקינג מספיק חזק כרגע כדי להיות אלוף.
נניח סינה, טריפל, אורטון, בטיטסטה וכו' כולם מקבלים בוקינג שהגיוני שפתאום יהיו אלופים, אבל אני לא רוצה לראות אותם אלופים.
מצד שני זיגלר, מיז, אר וי די, דל ריו וכל שותפיהם למיד קארד, הייתי שמח לראות אותם אלופים אבל הפוש שלהם כרגע ממש לא מתאים לאליפות.
ומצד שלישי יש את כל החבר'ה שיחסית מקבלים פוש אבל אני חושב שזה ממש מוקדם מדי לתת למישהו מהם אליפות כמו בריי וויאט, השילד, סזארו וכו'...
בקיצור מצב על הפנים!
למה
14/05/14 23:17
193צפיות
לתת את האליפות לסזארו יהיה מוקדם מדי?
זה לא שממהרים איתו כמו שעשו עם דל ריו, שיימוס וכו'.
הייתה לו בנייה הדרגתית מצוינת לאורך שנתיים- אלוף ארה"ב לתקופה, הריל אמריקנס, והשדרוג מקולטר להיימן- הכל נעשה בטיימינג הנכון ובמקום.
מבחינתי הוא כבר שם. רק שיחליפו לו את המוזיקה קודם.
דוגרי רעננתי לי את הזכרון אבל.
15/05/14 10:30
137צפיות
דוגרי אני חייב להגיד שרעננת לי את הזיכרון שהזכרת שהוא היה אלוף ארה"ב הרבה זמן והריל אמריקנס.
אתה בהחלט צודק שהבניה הייתה הדרגתית לא שמתי לב לזה אפילו וזה מאוד חשוב.
אבל אתה לא יכול להיות שנתיים בריל אמריקנס מתאבק משעמם ואז פתאום לבוא ולזכות.
שיתנו לבריאן את החצי שנה-שנה שלו עם החגורה ושסזארו יהיה האלוף הבא אחריו.
יכול להיות שיהיה אפשר למשהו את הפציעה של בריאן עד האירוע הבא שאחרי פאיבק.
הכל נעשה בטיימינג נכון ולכן כיום
16/05/14 10:22
100צפיות
הוא מיד קארדר/אפר מיד קארדר מצויין. חסרות לו עוד שנה-שנתיים של המשך בנייה כזאת בשביל שהוא יגיע באמת מספיק בשל ומוכן למיין איבנט. בסך הכל הוא עוד לא היה חלק משום פיוד באמת משמעותי, אין לו שום ניצחון באמת משמעותי, הוא לא התמודד או ניצח מישהו מהטופ עדיין. הוא לחלוטין לא בשל בינתיים לאליפות ולתת לו אחת כזו זה יהיה בדיוק כמו שנתנו לסוואגר ואחרים הרבה יותר מדי מוקדם. זה גם יהיה בזבוז מוחלט בשלב הזה של הקריירה שלו.
רק שם אחד עולה מיד לראשי
14/05/14 19:48
294צפיות
מסכים עם  שלומי (הייתי מוריד את דל ריו מהרשימה)
ומי שאני חושב עליו הוא...ברוק לסנר!
º
וכמה פעמים הוא יופיע בחודש עם החגורה?
15/05/14 01:39
91צפיות
º
וודאי יהיה תנאי שיופיע קבוע כאלוף...
15/05/14 22:35
51צפיות
ממממממממ
14/05/14 21:14
195צפיות
ממממממממארק הנרי.
היחידי שלמרות שקוברים אותו שוב ושוב, כשמגיע הזמן לתת לו את החגורה הוא כל פעם מצליח להיראות אמין איתה.
מייק
14/05/14 21:42
179צפיות
ליינט, ברוק לסנר!
חייבים להחזיר את CM פאנק.
14/05/14 21:55
262צפיות
אין אף אחד מתאים אחר כרגע.
צודק 100% אבל.
14/05/14 22:04
227צפיות
אם בריאן לא יכול להישאר עם החגורה ויציעו לפאנק לזכות בחגורה נראה אותו חוזר.

אבל אתה לא חושב שכדי לחכות עד האירוע שאחרי פאיבק לראות האם בריאן לא יכול להמשיך?
פאנק במידה
15/05/14 03:46
154צפיות
ובראין לא יסחוב.
אמנם יש לזה לא מעט חסרונות מקצועית
14/05/14 22:41
333צפיות
אבל בריי וואייט

השילד והפאמילי צריכים להיות כמה שיותר והכי חזק שאפשר.

לתקופה קצרה עד סאמרסלאם שם בראיין ישתלט שוב.

יש לי הרגשה שאם זה אכן יקרה והתואר יילקח מבריאן טריפל H ייתן אותו לעצמו, לא בטוח שזה הדבר הכי נוראי כרגע, אבל התיאוריה שהוא אחראי על הפציעה של בריאן בעיצומה.
º
באמת נראה השם שהכי מתאים...
15/05/14 01:40
94צפיות
15/05/14 10:20
143צפיות
בתור אחד שמאד אוהב את בריי ואייט, אני חייב להגיד שאני ממש לא מסכים. לתת לו עכשיו את האליפות יהרוס לגמרי את הדמות שלו. כי הוא יהיה חייב "להשוויץ" בחגורה, אבל מצד שני זה לחלוטין לא בדמות. בריי ואייט לא עושים דברים בשביל אליפות העולם, זה לא "הקטע" שלו.
למה לא הקטע שלו?
15/05/14 16:14
113צפיות
לא בדיוק הבנתי אותך אם תוכל לפרט זה מעניין לשמוע.
KOBEMANIA
15/05/14 22:01
88צפיות
העניין עם ברי וויאט שיש פער מאוד גדול בין יכולת המיקרופון שלו לבין היכולת שלו כמתאבק.
הוא ללא ספק אלוף מיקרופון הוא יודע לדבר חזק ולבדר.אבל אפשר לקרוא לו ולכל הוויאט בכלל מתאבקים?
לא חבל לתת למתאבק בינוניי את החגורה הכל כך מרכזית עכשיו?.
הוא פשוט לא ראוי.
יש מתאבקים
16/05/14 00:36
79צפיות
שלא ידעו להתאבק ועשו אחלה קריירה.

ואם לא קראת אמרתי בהודעה הראשונה שלי שיש בזה חסרונות מקצועיים.

יותר מזה, אם אתה מסתכל על האופציות שבאמת נשקלות לתואר (לא כאן אלא בתקופה האחרונה) אז זה לא כזה נורא אם שוב יהיה לנו אלוף שהזירה היא לא הצד החזק שלו.

מבחינתי מתאבקים כמו בטיסטה ואורטון לא מספקים לי עניין לא על המיקרופון ולא בזירה, רק כשטריפל H עומד מקדימה פתאום נוצר סביבם משהו חיובי, כסולו הם משמימים לאללה ושניהם עלולים להיות אלופים בשלבים מסוימים השנה, והיו בשנה האחרונה.

אז אם הם היו ראויים, בריי בעיניי ראוי בהרבה.

נכון, הוא לא אופציה מלבבת, הייתי מעדיף את פאנק אלוף אבל בכנות לא בא לי לראות כרגע לא את סינה, לא את בטיסטה ולא את אורטון מחזיקים בתואר, ואני משוכנע שאלו שלוש האופציות שנשקלות בדרג הכי גבוה כרגע.
קצת באיחור ל KOBEMANIA
18/05/14 00:04
34צפיות
קצת באיחור בגלל עיסוקים אישיים מחזיר תגובה .

נכון שיש הרבה מתאבקים שלא ידעו איך להתאבק בזירה כמו "האלק הוגן" וריק פלייר שהייתה להם קרירה מדהימה אבל...

למרות שברי וויאט אחלה על המיקרופון אתה יכול להשוות אותו לאיך שהיה ריק פליר על המיקרופון שהוא אולי אחד מבין שני
המתאבקים הגדולים ביותר על המיקרופון?...אוו אתה יכול להשוות להאלק הוגן שהוא איקון ודמות בידורית הגדולה ביותר בכל הזמנים?.
המתאבקים האלה שצינתי לא ידעו הכי טוב שבעולם להתאבק אבל מה שהם הכי ידעו טוב לעשות זה לבדר..
מצד שני שחוזרים לעניין הארי ברור לך שעוד שנה/שנה וחצי שהוויאט פאמלי יתפרקו בריי יעלם לחלוטין נכון?.
הוא לא מסוגל להיות יותר מבינוני בזירה ובכל הקשור שלו לבידור מתאים לקהל שהוא סוג של pg.

אני מסכים איתך שאני לא רוצה לראות מתאבקים כמו בטיסטה ואורטון אלופים עכשיו זמנם היה והגיע הזמן שהם יפרשו מ wwe.
אבל מה שמפריע לי זה איך הגיעו למסקנה הזאת שהולכים לקחת לבריאן את התואר כבר?.
כן הוא לא יהיה כשיר לפאיבק באופן ברור אבל היייי ועם הוא כן יוכל להיות כשיר ל "Money in the Bank" מה רע לחכות קצת?
בדיוק כמו שחיכו לזיגלר לפני איזה שנה כאשר הוא לא התאבק איזה חודש וחצי ועדיין נישאר אלוף...
אגב אתה מאמין שעכשיו דווקא אחרי שבריאן פצוע יש סיכוי שהם יצליחו לשכנע את פאנק לחזור אם הם יבטיחו לו קרב אליפות?
אחרי הכל זה מה שהוא רצה לפני שהוא עזב להיות באירוע המרכזי.
תודה על התגובה
18/05/14 00:51
58צפיות
אבל אתה יוצא מהדיון.

מילת המפתח בדיון ששלומי פתח היא "במידה ויאלצו..."

אם לא יאלצו, מה טוב.

אני הייתי אוהד גדול של הוגאן (כהוליווד בלבד - אני חושב שזאת הייתה דמות גדולה, כהאלקמניה הרבה פחות) ויש לי הרבה כבוד לפלייר אבל הם היו מי שהם היו בגלל שהאמינו בהם וניסו, הסירוב המוחלט לנסות עם בריי לא ברור לי.
הסבר
16/05/14 12:06
61צפיות
נגיד ובריי ואייט זוכה באליפות. מה הוא יעשה איתה?
הוא לא יכול להניף אותה ולהשוויץ בה ולהגיד "אני האלוף, אני יותר חזק מכולם". זה לא מתאים בכלל לדמות שלו. הוא לא דמות של אתלט שבכלל מתעסק בדברים האלו. הוא דמות של מישהו שתחום העניין שלו שונה לחלוטין.

זה בדיוק כמו שהאנדרטייקר כמעט ולא החזיק באליפות. כי אולי זה שימושי בשביל פיודים כאלו או אחרים, אבל זה לא *הקטע* של הדמות.

מוטב שהאליפות תשאר אצל דמויות שהגיוני שיתעסקו בזה ויוכלו להשוויץ באליפות הזו
לא מסכים שזה פוסל אותו
16/05/14 12:38
56צפיות
אמרתי מראש שזה צריך להיות לטווח קצר, נניח עד סאמרסלאם.

מי אמר שהאלוף חייב להיות אתלט? 20 שנה אני צופה בביזנס הזה ולא חסרים תקדימים.

הקטע של להשוויץ באליפות ביחס לדמות שלו הוא ממש לא קריטי, נניח והוא לא ישוויץ מה יקרה?

נוצרה פה סיטואציה שפאנק לא בקטע, בריאן אולי יצטרך להיעדר וכמעט על כל בחירה אחרת בשלב הזה לא יהיה קונצנזוס. כל אחת מסיבותיה.
נו באמת
16/05/14 19:23
41צפיות
אם זה לא תורם לדמות, ולא תורם לתואר, ואין מאחורי זה סיפור מעניין, אז בשביל מה לעשות את זה? זו תהיה כתיבה גרועה לחלוטין, ואני לא מאמין שמישהו ב WWE כותב גרוע כל כך.
איך אפשר לסכם משהו לפני שהוא בכלל קרה?
17/05/14 22:33
33צפיות
אתה יודע כמה פעמים בהיסטוריה נכתבו דברים שעל הנייר לא היו אמורים לתרום כלום ובסוף היו הצלחה?

מה יתרום עכשיו אליפות לבטיסטה/סינה/אורטון?

איזה מתאבק מתחתית הקארד נראה כרגע כאלוף לגיטימי במשבצת של בריאן.

רק מהרעיונות שעלו פה אני רואה בחירות לא פחות שנויות במחלוקת מהבחירה שלי, שמראש אמרתי שהיא כזאת.

מסכים
16/05/14 12:43
47צפיות
בכלל בריי וייאט הוא מסוג הדמויות שלא צריכים אליפות בשביל להצליח (כמו "ג'ייק דה סנייק רוברטס" ואחרים שלא החזיקו באליפות)
מה היה דוד רוזן מחליט?...
15/05/14 09:13
208צפיות
אם נסתכל רגע בהיגיון קר ומחושב, ללא רגש, רנדי אורטון מעולם לא קיבל קרב חוזר עפ"י החוק והכללים הנהוגים ולכן, הוא זכאי לטעון שהוא המועמד המוביל.
אם הייתי צריך לבחור עפ"י ההיגיון של משפ' מקמהון - מן הסתם בטיסטה יקבל את החגורה כי הבטיחו לו פוש
אבל הוא כנראה
16/05/14 10:23
100צפיות
עוזב תכף לקדם את סרט הקיץ שלו שיוצא, אז גם בטיסטה לא נראה כאופציה ריאלית
לדעתי
15/05/14 10:24
185צפיות
סזארו זו אפשרות סבירה. את רוסוב זה יקבור לטווח הארוך, אבל אני בסדר עם זה, קיין תמיד יכול לקחת את החגורה, בתנאי שהוא יפסיד אותה מהר.

אבל לדעתי האפשרות הטובה ביותר נכון לכרגע היא HHH. זה לחלוטין בדמות שלו להגיד "טוב, אני לוקח את האליפות לעצמי", להיות קצת אלוף היל, ובעוד כמה זמן לאבד את האליפות לדניאל בראיין ש"יבוא להחזיר לעצמו את מה שמגיע לו", וימשיך את הפיוד שלו נגד HHH וסטפני
ואגב, זה יכול להוביל ל Survival Series
15/05/14 10:45
164צפיות
שילד+דניאל בראיין נגד אבולושן+קיין
אני לא עוקב אחר הWWE כמו פעם אבל...
15/05/14 14:24
293צפיות
זה מראה כמה המצב של החברה עצוב ולא מקצועי, הם לא מצליחים לפתח כוכבים חדשים כבר מלא זמן!!

ארגון טוב ורציני כמו הWWE שיש לו טאלנט ברמות הגובהות ביותר צריך שתמיד יהיו לו כמה אנשים ברמה של הטופ קארד וגם כמה אפר מיד קארד שיכולים בקלות להכנס לפיוד על התואר!!

זה מראה בעיק על בעיה קשה של חוסר כיוון וכתיבה גרועה שיש בארגון בשנים האחרונות
תראה, יש את האנשים
16/05/14 10:24
152צפיות
הרי אורטון, קיין, סינה, ביג שואו וכו' תמיד יכולים להכנס לנעלים האלה מיד. הבעיה היא שהם אנשים מאוסים ושחוקים
זאת בדיוק הבעיה!
16/05/14 10:28
110צפיות
כל השמות שאמרת זה אנשים שבטופ קארד כבר עשור או אפילו יותר...

זה שהכוכבים היחידים בעשור האחרון הם סינה, אורטון, בטיסטה זאת בעיה ואני לא מדבר כרגע על הרמה שלהם.

זה שהכוכבים היחידים ב5 שנים האחרונות הם פאנק ודניאל בריאן זה מעולה כי לעומת השלישיה הקודמת הם לפחות כן רמה גבוה אבל מדובר כולה על 2 מתאבקים...
אתה האלוף מבחינתי
16/05/14 00:02
179צפיות
לטריפל אייץ' זה לא כל כך מתאים כרגע. זה היה יכול להיות מאוד הגיוני לפני חודשיים, אבל הוא כרגע קצת מחוץ לauthority ובפיוד עם השילד שכנראה יימשך לפחות לעוד קרב אחרי פייבאק.

מבחינתי, הכי טוב שיקבעו טורניר כלשהו או סדרת קרבות, שיימשכו לאורך כמה שבועות. בסוף טורניר כזה אני מאמין שנוכל לקבל אלוף סביר לתקופה קצרה.
מה גם שבמהלך כל התקופה הזו (חודש-חודשיים) יוכלו לתת פוש לפחות לשני מתמודדים אחרים. סזארו כמעט שם, יש עוד כמה שמות שיכולים להיבנות במהירות, לאו דווקא חבר'ה צעירים.
º
נפתלי בנט
16/05/14 10:05
56צפיות
כמה המלצות שלי
16/05/14 10:32
244צפיות
או קיי, עברתי על הרוסטר ואלה האנשים שאני הייתי בוחר במצב הנוכחי להעביר אליהם את האליפות (ברור לי שזה לא מחובר למציאות ולפעמים לא למעמד של המתאבקים ברוסטר)

1) RVD- למה? כי בתכלס הוא יהיה המעבר הכי חלק מדניאל בראין. הוא גם "אלוף הקהל" שתמיד נשאר פופלרי ואובר בזכות היכולות בזירה וטאונטים ולא בזכות פרומואים גדולים ויכולות מיקרופון. גם יחסית הם מקפידים להשאיר אותו אובר ולתת לו ניצחונות משמעותיים ופיודים משמעותיים פה ושם ולא רק לייבש אותו במיד קארד. יש לו לגיטימציה כאלוף עולם- כך שאני בהחלט חושב שהוא יכול להיות אופציה מצויינת ולא שיגרתית, אבל שתמשיך את הקו של האליפות של בראין.

2) שיימוס - אבל כהיל. היל טרן מלא בפול הכוח לשיימוס ולתת לו את האליפות. הדמות שלו צריכה את זה דחוף, הוא לגיטימי כאלוף וכהיל הוא יכול להיות מרענן ולא מאוס. הוא גם יהיה יריב נפלא לבראין הפייס ברגע שבראין יחזור מהפציעה. ראינו כבר שהשניים יכולים להוציא קרב נהדר ויש להם היסטוריה.

3) קודי רודס - לקודי יש היסטוריה עם טריפס ואפשר להעלות אותה מחדש. קודי כבר מספיק בשל (ואולי יותר מדי בשל ברמה שכבר כמעט מפוספס) וזה יכול להיות זמן מצויין ללחוץ על הטריגר וללכת עם זה עד הסוף. לעורר מחדש את מה שהיה בקיץ שעבר איתו ולתת לו סוף סוף את ההזדמנות להוכיח את עצמו כטופ פלייר.

4) אל טוריטו

אני חושב ששימוס היל אהבתי יותר.
18/05/14 00:09
77צפיות
אהבתי את הרעיון שלך של שיימאס אלוף הייל זה יכול לעשות אחלה דברים לדמות שלו.
למרות שהייתי רוצה לראות אותו או מישהו אחר אלוף רק בתנאי שדניאל בריאן לא יוכל להיות בריא בחודשיים הקרובים.
אולי אני תמים
23/05/14 22:50
27צפיות
אבל לא ייקחו ממנו את התואר. היו עושים את זה כבר בראו שעבר[12.5] או בהמשך אותו שבוע ולא עשו, אז לא יעשו. יש סיבות מציאותיות וסטורילייניות לשלילת התואר וזה לא קרה, אז זה לא יקרה לדעתי.

אין אף אחד ברוסטר שראוי לתואר הזה בנקודה זו.

המוח המעוות שלי מציע שברי בלה תגן על התואר בשמו בגלל הנישואין והשילוב שלה ושל זה בסטוריליין מול סטפני וקיין ובטוטאל דיוות. יש בפנטזיות הבוקינג שלי מחשבות על דיווה כאלופת העולם וזו מעין הכנה לכך.

אני זוכר תקופות גרועות של ה WWE
13/05/14 23:24
501צפיות
אני זוכר תקופות טובות של ה WWE, אבל ראבק, נראה לי שנשבר שיא בתקופות סתם פרווה ומשעממות של ה WWE.
באמת, מה זה הדבר הזה? שום דבר מעניין לא קורה! לפחות שיחזרו להיות ממש גרועים שאפשר יהיה לכעוס עליהם או משהו... הכל הוא פשוט למלמי כזה...
º
זה ספוילר מראו??
13/05/14 23:33
162צפיות
לא טרחתי אפילו לראות רו
13/05/14 23:36
331צפיות
או לקרוא תוצאות מלאות, כי הכל כל כך מ-ש-ע-מ-ם
אני חושב שככה הכותבים מתאוששים
14/05/14 02:09
272צפיות
מהאונס שהקהל כפה עליהם לרסלמניה.
º
14/05/14 01:56
44צפיות
º
שרשור זבנג וגמרנו
13/05/14 14:50
52צפיות
DVD חדש + ספרון - Wrestlemania 30
13/05/14 14:52
166צפיות
13/05/14 14:56
73צפיות
The Usos vs. Los Matadores vs. Real Americans vs. Ryback & Curtis Axel
Hulk Hogan Welcomes the WWE Universe to WrestleMania
Daniel Bryan vs. Triple H
The Shield vs. Kane & New Age Outlaws
Andre the Giant Memorial Battle Royal
John Cena vs. Bray Wyatt
Introducing the WWE Hall of Fame Class of 2014 Inductees
Undertaker vs. Brock Lesnar
Vickie Guerrero Divas Championship Invitational
Randy Orton vs. Batista vs. Daniel Bryan
13/05/14 14:58
56צפיות
2014 Hall of Fame Induction Ceremony

Lita
Jake “The Snake” Roberts
Mr. T
Paul Bearer
Razor Ramon
Carlos Colon
The Ultimate Warrior
13/05/14 15:00
61צפיות
Top 30 Greatest WrestleMania Moments
Hulk Hogan Discusses WrestleMania
Triple H & Stephanie McMahon Reveal the WrestleMania Set
Batista Reflects on His Return to WWE
Randy Orton Speaks On Becoming the Face of WWE
The History of Andre the Giant
The Streak vs. The Beast
A Look at Hulk Hogan’s Storied Career
John Cena Confronts His Fears
AJ Lee vs. The World
תוספת לבלו ריי + ספרון
13/05/14 15:04
103צפיות
כל הרוכש את הבלו ריי מקבל ספרון לכבוד חגיגות ה-30
שבו הוא מספר בקצרה על היסטרית הרסלמניה.

ובנוסף שני סרטונים:
All That’s Left is The Game
Bruno Sammartino Unveils His Statue
º
13/05/14 15:58
11צפיות
סטייסי קיבלר, מהיום בערוץ החיים הטובים
14/05/14 09:07
312צפיות
º
תודה, עשיתי תזכורת בפנאי פלוס
14/05/14 10:14
275צפיות
תודה, עשיתי תזכורת בפנאי פלוס
º
אגב היא נמצאת במדרגות הנעות בסינמה סיטי בי-ם
14/05/14 10:17
316צפיות
אגב היא נמצאת במדרגות הנעות בסינמה סיטי בי-ם
º
יש לך טעות, זה בובספוג.
14/05/14 10:28
87צפיות
º
LOL!!!
15/05/14 10:20
33צפיות
נתקלתי בזה פתאום, וזה הצחיק אותי
18/05/14 13:08
53צפיות
º
ספוילרים מרו בהודעה הבאה.
13/05/14 06:23
457צפיות
..........
13/05/14 06:26
625צפיות
דניאל בראיין נפצע בצווארו ויעבור ניתוח בחמישי הקרוב.
כרגע לא ברור תקופת היעדרותו, אך הצפי בין 4 ל-5 שבועות ואף יותר.
תואר האליפות כרגע לא נשלל ממנו. בפייבאק בראיין לא יתאבק בוודאות, אלא אם זה וורק.

זה הזמן להפשיר את פאנק?
דעה בנושא אחד
13/05/14 11:36
447צפיות
כל הביצוע של שילד-אבולושיין בראו הזה היה מעולה. פשוט עשה חשק לראות אותם עוד.
מעניין אם
13/05/14 21:07
276צפיות
הם יורידו ממנו את האליפות בגלל זה בסופו של דבר
......
13/05/14 21:58
153צפיות
כשהיו בעבר פציעות ארוכות של מתאבקים שהחזיקו באליפות כמו בטיסטה, אדג', סינה וטייקר האליפות נשללה מייד.
כשפאנק נפצע בסוף 2012 לתקופה של חודש לא נשלל ממנו התואר.
אם זה לא יחמיר וזה רק להפסיד את פייבאק לא מאמין שיורידו ממנו את התואר.
עוד דיעה בנושא אחד
13/05/14 13:30
540צפיות
אלישיה פוקס!

איפה החביאו אותה כל הזמן הזה?! סופסוף היא שיחקה דמות כלשהי אחרי כל השנים האלה,ופתאום היא אובר עם הקהל- איזו הפתעה...

מקווה שימשיכו לדחוף אותה וזה לא היה משהו חד-פעמי.
13/05/14 13:48
230צפיות
לגמרי!
13/05/14 14:21
223צפיות
בינתיים פייג' עוררה את מחלקת הנשים מחדש.
אלישיה פוקס הראתה בתוכנית הזאת יותר אישיות ויכולת היאבקות מכל הקריירה שלה עד עכשיו, על הנייר זה כלום כי היא לא הראתה כלום עד היום אבל היא הייתה מאוד מבדרת היום ואני אשמח לראות עוד ממה שראיתי ממנה היום.
רק חבל שהוציאו את פייג' שוב מתאבקת נחותה שמצליחה לגנוב ניצחון, אני ציפיתי ממנה כשהיא הייתה על הרצפה והשופט שאל אותה אם היא מוכנה להתחיל את הקרב לתפוס אותו מהצאוורון של החולצה ולצעוק עליו שיתחיל כבר את הקרב ולראות קרב קצת יותר מאוזן.
אני לא רוצה שהיא תקבל בוקינג של ה"סינה" של מחלקת הנשים.
יש תוכניות שהקהל מאוד מגיב וחם כשפייג' בשזירה (בבכורה שלה והיום למשל) ויש תוכניות שהקהל מת כי הוא רגיל שקרבות הדיוות בשנים האחרונות זה הפסקת שירותים משעממת.
שבוע הבא באנגליה הקהל הולך להיות חם כלפי פייג' כמו הקהל בבכורה שלה.
איפה AJ דרך אגב? היא עפה מהאירגון או שנזכה מתישהו לראות פיוד בין שתיהן?
º
לקחה פסק-זמן.
14/05/14 12:18
62צפיות
ההשראה של פוקס
13/05/14 16:24
289צפיות
טרם ראיתי
13/05/14 17:23
251צפיות
אבל מאוד אהבתי אותה כאלופת הנשים. בנו אותה כהילית דומיננטית ובעיני היא עשתה עבודה טובה מאוד
אם כבר
14/05/14 00:10
136צפיות
ממש התרשמתי מפייג'. נדיר לראות בחורה יודעת למכור בצורה איכותית כל כך. זה ממש נראה כאילו היא הולכת לבכות.
פייפבומב בפרי שואו? (ספוילר)
13/05/14 21:38
430צפיות
מעניין
13/05/14 23:58
280צפיות
האמת שכבר הרבה זמן שאני חושד שקורה משהו מאד מכוער בינו לבין הכותבים. בזמן שאני חושב שהוא מתאבק איום ונורא, זה שהפכו אותו לג'ובר מהרמה הנחותה ביותר זה מוזר, וזה שנתנו לו להתחפש למגנטו זה כבר סתם השפלה. לא מפתיע אותי אם זה פייפבומב אמיתי, ואם הסיפור יגמר ככה שבקרוב אנחנו נשמע שפיטרו אותו.
רק אני רואה אותו בסכנה להפוך לדוב זיגלר?.
14/05/14 08:34
262צפיות
דניאל בריאן נמצא במצב הכי מסוכן בקרירה שלו.
להזכיר לך כאשר דוב זיגלר נפצע לפני שנה/שנה וחצי לא הייתה לו ברירה והוא היה צריך להחמיץ אירוע.
לאחר שהוא החמיץ אירוע הוא לא החלים מה שבסופו של דבר גרם לזה שהוא יאבד את אליפות ה wwe.
ויעלם לחלוטין מהפופלריות של עולם האבקות.
האם אתם חושבים שזה יכול לקראות גם לדניאל בריאן?
די ברור שזה וורק
16/05/14 00:08
131צפיות
בדיוק כמו שה"פייפ בומב" המקורי של פאנק היה וורק.
נחמד שנותנים לו להתבטא ונחמד שהוא מקבל סטוריליין סוף סוף. מהרגע הראשון מאוד אהבתי את סנדאו וחבל לי שכבר בקושי רואים אותו חוץ מבסקוואשים ושטויות.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום