בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

קארד אפשרי לאקסטרים רולז(ספוילרים).
11/04/14 23:04
364צפיות
מהשבוע האחרון מסתמנים מספר קרבות לאקסטרים רולז.

ספוילרים!!!!

ג'ון סינה וויט עושה רושם שעוד לא סיימו את הפיוד ביניהם וקרב נוסף ב-ER עם סטיפולציה טובה, נגיד הצמדות בכל מקום, יכול לכפר על הקרב הלא משהו שלהם מרסלמניה.
האלוף הטרי, בראיין, יש מספר אפשרויות כמו שאני רואה את זה לקרב על התואר. או קומבינציה מסוימת של יריביו מרסלמניה, חברי אבולשיין. זה יכול להיות קרב 1 על 1 נגד אחד מהם, קרב משולש חוזר, קרב מרובע.... יש עוד 2 יריבים אפשריים שניראה שבראיין יכול לקבל: ברוק לסנר או קיין.
אם כבר הזכרנו את לסנר, לא ברור אם נגמר הפיוד שלו עם טייקר. בשנים האחרונות טייקר מופיע רק במניה, יכול להיות שבעקבות ההפסד הוא יחליט לחפש נקמה וניראה עוד קרב ביניהם.
אם בראיין יקבל אחד מהשלושה האחרונים שציינתי, ניראה לי שניראה את טריפל H, בטיסטה ואורטון מתאחדים לקרב נגד השילד. כמובן שזה נשמע פנטסטי ויכול להיות פה קרב ענק.
אנטוניו סזארו וג'ק סוואגר כנראה יפגשו לקרב, אך לא הייתי פוסל אופציה שסזארו יכנס לקרב על אליפות ה-WWE נגד בראיין.

אז מה יש לנו בינתיים?
בראיין נגד קיין על אליפות העולם של ה-WWE בקרב כלוב.
סינה נגד וויט בקרב הצמדות בכל מקום.
השילד נגד אבולשיין בקרב טורנדו טאג טים.
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר בקרב האחרון שעומד.
סוואגר נגד סזארו.
אפשר להוסיף 2 קרבות קצרים כמו קרב חוזר בין AJ לפייג' וקרב על הבין יבשתית בין ביג E לדל ריו ויש לנו אחלה אירוע לטעמי+קרב זוגות של האוסוז לפרי שואו.

מה הקארד שלדעתכם מסתמן ואיך הייתם משדרגים אותו?
לא חושב שיש סיכוי שזה יהיה הקארד
12/04/14 07:16
256צפיות
לפחות לא בגיזרת המיין איבנט. לא נראה לי שילכו על קיין-בראין. אני רואה יותר מצב שלא יהיה קרב על האליפות אלא איזשהו קרב קבוצות ארבע על ארבע.
ואין סיכוי בכלל לטייקר נגד לסנר בקרב חוזר. אני בספק אם לסנר יתאבק בכלל באירוע הזה.

אני הייתי הולך על קרב ארבע על ארבע (השילד ובראין נגד אבולשן וקיין)
אם אפשר לעשות אותו וור גיימס זה יהיה עוד יותר נפלא.

במיד קארד סזארו צריך להיות במשהו משמעותי. קרב נגד סוואגר זה לא נראה לי משהו שהם ילכו עליו אלא יש יותר סיכוי דווקא לקרב מול ביג שואו (האמת שזה גם יותר מעניין אותי), אבל מי יודע.

סינה יהיה נגד הוויאטס בסוג של קרב גימיק, זה מאד מתבקש.

אני אשמח אם האוסוז יגנו על התואר בקרב טוב ואמיתי נגד קודי וגולדאסט.

ביג אי יכול להגן על התואר נגד בארט שעכשיו מקבל פוש.
זה רשמי : ויקי גאררו התפטרה מ-WWE
11/04/14 16:04
938צפיות
ויקי אומרת שהיא ביחסים נהדרים אם החברה והיא ביקשה לעזוב כי המשחה שלה צריכה אותה.
11/04/14 16:19
423צפיות
אחת משגיאות ההקלדה היותר מצחיקות שנתקלתי בהן!

בכל מקרה, היא לא תחסר.
11/04/14 17:41
456צפיות
ובנימה רצינית - ברוך שפטרנו.
º
11/04/14 21:38
58צפיות
11/04/14 23:39
146צפיות
לפני שנכנסתי,לא הבנתי מה קרה שכולם צוחקים מהכותרת...
ברוך שפטרנו
11/04/14 18:14
278צפיות
תמיד שנאתי אותה בWWE לא משנה מה היה התפקיד שלה ובאיזה ברנד היא הייתה. ההיט שלה היה GO AWAY HIT ואני לא מבין איך הWWE המשיכו להשתמש בדמות המעצבנת הזאת עד היום.
חבל
11/04/14 18:49
246צפיות
אחת הדמויות הכי אדירות שהיו. כל פעם שהיא היא יוצאת והיו מלא קריאות בוז ואז היא מתחילה לצעוק זה הרס אותי מצחוק.
11/04/14 19:38
140צפיות
לטעמי ההילית הכי אפקטיבית שהביזנס ראה בשנים האחרונות (לפחות עד ההיל טרן של HHH)

http://youtu.be/rvF1a8GMpfU?t=5m43s
שרדה הרבה מהמצופה..
11/04/14 20:01
357צפיות
אני חושב שעצם ההעסקה בחברה והשיתוף שלה בתוכנית ראויה להרבה הערכה מצד ה-WWE, הם עשו את זה נטו מרחמים למשפחה המסכנה הזאת.
לקחת מישהי ללא ניסיון וחסרת כריזמה לחלוטין (מי פה זוכר את הסגמנטים שלה ושל אדי בפיוד עם ריי ?) ולהפוך אותך לדמות טלוויזיונית, ואחת שגם מצליחה להוציא תגובות (גם אקס פאק היט זה היט) זה משהו לא מובן מאליו בכלל, וזה בטח ובטח לא מהלך שהוא Best for Business.

אני חושב שבהחלט היה לה מקום בתוכנית של שלוש שעות, והיא בהחלט הוציאה את המקסימום מהסיטואציה.

אגב, היא לא הגררו האחרונה בחברה, הבת שלה ושל אדי - שאול גררו AKA רקל דיאז היא חלק מהרוסטר של NXT.
º
שאול???
11/04/14 22:44
92צפיות
אני זוכר שאדי הציג אותם בסמאקדאון ב-2005
12/04/14 02:21
248צפיות
והוא ביטא את השם שלה בצורה שנשמעה כמו shoul.
הבת של ויקי
11/04/14 20:54
508צפיות
הבת של ויקי
שרלין אמבר גררו היא החברה של הבן של טייקר - גאנר וינסט קאלאווי

תארו לכם אם יהיה להם צאצא .. איזה גימיק יהיה לו ...

He Lies! He Cheats! He's dead !
או
You will rest...in...latino heat!
לא אבידה גדולה
12/04/14 07:10
353צפיות

סך הכל היו לה תקופות טובות יותר ופחות טובות. כשהשימוש בה היה במינון נכון, בעיקר דווקא כמנהלת, היא הייתה מאד מוצלחת ועשתה את העבודה (ובכלל צריך לפרגן לכל בחורה שהיא לא בובת ברבי שמצליחה ב WWE). בשנים האחרונות היא לא עשתה משהו משמעותי וזה לא שהמוצר ירגיש בחסרונה. סך הכל שמח שה WWE נתנו לה אפשרות תעסוקה שכזו ושהיא מהבחינה שלה באמת הוציאה מזה את המיטב ונתנה מעצמה באמת את המקסימום.
גם לא אבידה גדולה וגם
12/04/14 22:05
250צפיות
מאמין שהיא בטח לקחה חופשה ועוד תחזור בהמשך.
צר לי לצנן את ההתלהבות שלכם
13/04/14 08:29
324צפיות
יוצאים לסופ"ש עם שלושה סרטי קולנוע. שבת שלום.
11/04/14 10:42
202צפיות
אז מי זאת לוינה ואקון
08/04/14 20:27
376צפיות
ביג דדי והמנדט הבריטי בזירה
10/04/14 18:58
228צפיות
נוסטלגיה: לפני WWF ו-WCCW , קיבלנו בטלוויזיה (בערבית!), מנה גדושה של היאבקות תוצרת בריטניה. הנה:
http://bit.ly/1oQdUUh

º
זבנג וגמרנו
56תגובות
11/04/14 02:40
325צפיות

(המשך...)
º
מרו ורסלמניה בשרשור הבא
10/04/14 11:41
515צפיות
למי יש
10/04/14 11:50
652צפיות
סיכוי לשקם את הקריירה?

ברו וברסלמניה ראינו שה WWE מתקדמים עם הרבה פרצופים חדשים וצעירים ורצים עם המומנטום שלהם - רוסב, אדם רוז, פייג' ועוד כל מיני שבטח יצוצו בקרוב.
לצד פושים חמים של השילד, בי אי, הוייאטס, סזארו וכו'...

אבל מה עם כל החבר'ה שהיו שם קודם, קיבלו פושים אבל לא באמת מיצו את כל מה שאפשר לעשות איתם. מה יהיה עם זיגלר, קופי, קודי, בארט, מיז, ברודוס קליי, סוואגר... האם יש להם סיכוי לשקם את הקריירה או שההזדמנות שלהם לפרוץ באמת כבר עברה?
מתוך אלה שהזכרת
10/04/14 12:18
389צפיות
אני מאמין שקודי יקבל פוש אחרי פיוד עם גולדאסט.

בארט רק חזר השבוע. ייקח קצת זמן, אבל הוא גם יתקדם, סה"כ הוא מוכשר ודי אובר.

מיז אולי יחזור זמנית למיינאיבנט במהלך השנה, אבל לא נראה לי שהוא יחזור למעמד שלו מלפני 3 שנים.

קופי ימשיך להיות ספוטמאנקי של קרבות מרובי משתתפים, זיגלר לא יקבל שוב את הצ'אנס שלו, ברודוס קליי יישאר איפה שהוא, כל ההייפ שהיה לו מהגימיק של הפאנק כבר עבר, וההיל טרן שלו לא היה מספיק חשוב או מעניין. סוואגר...יש לי הרגשה שתוך שנה-שנתיים הוא באחד מגלי הפיטורים. הוא כבר יותר מדיי זמן בחברה, קיבל כמה הזדמנויות, אבל מעולם לא הצליח להראות כריזמה ואני גם לא זוכר ממנו קרב של יותר מ3 כוכבים.

אני חושב שרוסב יידחף חזק, בטח יקבל "בוקינג-מארק-הנרי": מלא קרבות ג'וברים, יידחף לקרבות אליפות, אבל לא יזכה". יותר מזה, אני חושב שהגימיק של ה"זר ביגמן מפחיד שמדבר רק בשפה שלו" כבר מיצה את עצמו לפני עשור; זה לא החזיק הרבה זמן עם קאלי, זה לא החזיק הרבה זמן עם קוזלוב, זה לא החזיק הרבה זמן עם אומאגה וזה לא יחזיק הרבה זמן כאן. קשה לי להאמין שרוסב יקבל את מלוא הפוש שיכול להיות שמגיע לו, אם ישאירו אותו בגימיק השחוק הזה. הוא לא יוכל לתת פרומואים ואין לו מה למכור חוץ מפרצופים מפחידים ואינטנסיביות בזירה.
לגבי הפיסקה האחרונה
10/04/14 14:32
213צפיות
כל כך מסכים איתך. הWWE רוצים שרוסב יקבל את סוג ההיט הכי מעפן שקיים לדעתי.
למרות שאם יתנו לרוסב לכסח פייסים לא כמו ריידר, קופי וסין קארה, אלא פייסים כמו שיימוס, ביג אי ושותפיהם, הוא יקבל אחלה פופים מהקהל.
אבל עדיין צריך לגבות את זה
10/04/14 14:41
180צפיות
לא מספיק להיראות מרשים ולנצח פייסים חזקים, צריך שיהיה גם משהו מעבר, עניין של כריזמה, חומר לפרומואים שהם לא "בולגריה טוב, יו אס איי רע". בגימיק הנוכחי של רוסב, אני לא רואה את זה קורה.

בוא נגיד ככה: אם הוא היה פייס עם אותה הדמות, לפחות היה בזה משהו מקורי ומרענן, אבל עצם זה שהוא היל, הכל בבולגרית (או רוסית? לא הצלחתי להבדיל), מנג'רית הילית (מזכירה לי קצת את ההיא מזולנדר ), כל זה הופך אותו לסתם עוד היל זר. אני לא רואה איך גימיק כזה יכול להצליח באמת.
רוסב=טנסאיי של 2014
10/04/14 19:41
164צפיות
אותו סיפור עם אותו סיום.
לא שהוא חסר לי
10/04/14 21:24
154צפיות
אבל איפה טנסאי באמת?
º
מפרשן ב-NXT
10/04/14 23:32
80צפיות
וואלה
11/04/14 01:53
113צפיות
טוב שיהיה לו לבריאות
...........
10/04/14 13:16
162צפיות
עם זיגלר נראה לי שהם כבר הרימו ידיים.הוא יהיה "הריידר של 2014".

קופי הוא מידקארדר לנצח נצחים,ואני לא רואה שום שינוי במעמד שלו חוץ מ"פייס שנורא אוהב לחייך כל הזמן".

את קודי אני מאמין שידחפו בקרוב.

בארט נראה שכן מקבל פוש,אז אני לא יודע למה הכנסת את השם שלו לפה.

מיז יכול להיות להיט כאלוף IC.הוא צריך דחוף לעשות היל טרן ולהיכנס לפיוד עם ביג אי- ממש אבל לא הייתי רוצה אותו בסצינת המיין איבנט.

אם השניים האחרונים הולכים להיקבר במידקארד הנמוך,אז אין לי שום תלונות.
אפשר לחלק אותם לקבוצות
10/04/14 13:18
289צפיות
לא יצליחו לחזור למעמד בכיר, אך יכולים לדשדש באפרקארד - מיז, בארט

לא יצליחו לחזור למעמד בכיר וגם לאפרקארד לא יגיעו - קליי, סוואגר, קופי

לטעמי עדיין יכולים להגיע לפסגה - זיגלר וקודי
קריירות קמות ונופלות
10/04/14 17:59
212צפיות
זה מעגל.
קחו כדוגמא אנשים שנמצאים הרבה שנים בביזנס כמו קיין, ביג שואו, ג'ריקו, RVD, ריי מיסטריו או מארק הנרי. הם מדשדשים ופעם בכמה זמן נזכרים בהם, בונים להם סטוריליין משמעותי לכמה חודשים, ואז הם חוזרים לתחתית הקארד.
מישהו זוכר שלביג שואו היה לפני 3 אירועים קרב על האליפות?
NEVER SAY NEVER
10/04/14 19:51
212צפיות
אבל.... (כמו של גורי אלפי )

מגיע מצב מסוים שבו הצפיפות למעלה הופכת משמעותית  מידי, זה לא בהכרח תלוי רק בחבר'ה שהזכרת, פריצה היא תהליך ושיקום קריירה שלא פרצה היא תהליך הרבה יותר מורכב.

בכל הרשימה הזאת היחידים שאני רואה מקבלים קידום משמעותי בעתיד (לא הבלחה קטנה אלא משמעותי) הם קודי זיגלר ובארט. לפני שנה הייתי מכניס גם את המיז אבל נראה לי שזה לא יקרה כבר.
דעתי
10/04/14 23:18
146צפיות
עם זיגלר אני מאמין שיעשו משהו. לא בטוח שהוא יהיה אלוף עולם עם כהונה ארוכה ומיין איבנטר באופן קבוע(למרות שאני ממש לא פוסל את זה) אבל הוא יקבל עוד פושים ולפחות אחד מהם יהיה פוש גדול יחסית.

עם קופי אני מאמין שבשלב מסוים יכניסו אותו לפיוד עם היל שיגיד לו מה שאנחנו אומרים, שחוץ מהספוטים בבאטל רויאלס וקרבות סולם למיניהם הוא לא עושה כלום, וזה ידרבן אותו ומשמה יתחיל הפוש שלו. שוב, אני לא מאמין שהוא יהיה אלוף עולם עם כהונה ארוכה ומיין איבנטר קבוע אבל פוש רציני לתקופה מסוימת הוא יקבל לדעתי.

קודי הוא מישהו שWWE שכחו מתחת לרדאר כי הייתה הזדמנות מעולה לקדם אותו בניה סיזן+רו אחרי מניה יחד עם  השילד, וואייטס, סזארו.. אבל זה עוד לא אבוד.

בארט התחיל ברו האחרון לעשות עוד משהו חוץ מהפרומואים של החדשות הרעות והשאלה היא לאיפה ייקחו את זה.. אני פחות אופטימי במקרה שלו אבל אני לא פוסל אפשרות שהוא גם יקבל פוש רציני.

נראה לי שמיז גמור...

אני רוצה להאמין שברודוס קליי גמור

סוואגר? לא נראה לי..

בקיצור, על אף אחד ממי שרשמת פה לא הייתי מהמר שיגמור בעוד 10-15 שנה קריירה בלתי נשכחת בWWE וילך לHOF אבל לרובם לפחות יש סיכוי להשאיר סוג של חותם.

דרך אגב, הייתי מוסיף את סנדאו לרשימה שלך
כן, יש עוד כמה חבר'ה להוסיף
11/04/14 08:21
131צפיות
גם את ריידר וכו'
לא עברתי על כולם, רק נתתי כמה דוגמאות
לא נרדם מלחשוב על שלומי, אז עונה לשאלות שלו
12/04/14 05:24
135צפיות
אנשים שלא יגיעו לשום מקום ובצדק -
מיז, בארט, קופי, סוואגר

יכולים וצריכים להצליח אם לא יתייאשו או ייפצעו בדרך -
זיגלר וקודי

ולדעתי ברודוס קליי עוד יכול לחוות הצלחה בשינוי גימיק או כיוון ברור עם פיתוח של אותו הגימיק
תרדם, תרדם
12/04/14 07:25
102צפיות
ותשאיר לי מקום לחבק אותך בחלום
שאלה טובה
12/04/14 16:53
48צפיות
אלה עם הסיכוי - זיגלר:השאלה אם הם יהיו חכמים ויתנו לו פוש נוסף,דווקא פיוד עם דניאל בריאן יכול להיות ענק!צריכים להחזיר את זיגלר להיות היל והוא יוכל לעשות לא מעט פיודים מעניינים עם בריאן,סזארו,השילד וכו..

קודי - יצטרכו לעשות פיוד עם זיגלר,השנה אני לא רואה סיכוי גבוה,אבל אולי בהמשך הוא יוכל להתקדם.

בארט - השאלה איך הוא בזירה,עד עכשיו מה שעיכב אותו זה זה שהוא די חלש בזירה,אבל יש לו צ'אנס אם הוא השתפר.

סוואגר -אולי פיוד טוב מול סזארו יקדם אותו,סוואגר זה אחד שלדעתי יכול להוציא פיודים טובים מול המון מתאבקים (בריאן,סינה,ביג שואו).

אלה בלי הסיכוי הם:
מיז - הוא כבר מיצה את עצמו,אני הייתי מנסה אותו בתור GM של רו וסמאק במקום ויקי ומדוקס,אבל GM שבאמת ייתן את הטון.

ברודוס - זה נראה שפשוט אין לו את זה וחבל כי היה נראה בהתחלה שיש בו משהו.

קופי - לעד הוא יהיה ספוטמאנקי - אבל זה עדיין עדיף מסתם ג'ובר או מאחד שלא עובד בחברה.
הבעיה
10/04/14 23:23
241צפיות
שיש רק חגורה מרכזחת אחת, אפשר לדחוף אחד - שניים אולי, וזה יהיה על חשבון מישהו. עכשיו הם מתחילים פוש לסזארו, אבל הוא באמת ימצא את עצמו במיינאיבנט בזמן שבאסטיטה, סינה, אורטון ובריאן שם? הוא יכול לקבל קרב על האליפות אולי בהמשך השנה, אבל כמו שראינו עם בריאן, צריך אימפקט ענק בWWE כדי שהם ידחפו מישהו חדש.
זאת דווקא לדעתי לא בעיה
11/04/14 08:22
187צפיות
אלא דווקא היתרון.
להיות מתאבק משמעותי בחברה לאו דווקא אומר להיות אלוף עולם. להפך, זאת הזדמנות בשבילם סוף סוף לתת יוקרה לאליפות הביניבשתית ולהפוך אותה לחגורה מעניינת ומלהיבה. תאר לך את זיגלר, סנדאו, ריידר, בארט, סזארו, קודי וכו'... כולם במאבקים ופיודים גדולים על החגורה הביניבשתית? זאת הזדמנות שסוף סוף אולי תהיה חשיבות לדברים שקורים גם מחוץ למיין איבנט.
חצי מדוייק
12/04/14 16:55
84צפיות
זה לא יתרון אלא הזדמנות לעשות מזה יתרון.
לצערי אני לא רואה את הWWE מממשים  את זה ועושים מהIC ואליפות ארה"ב חגורות גדולות.
הקטע שהWWE מקובעים
13/04/14 18:52
75צפיות
אני לא חושב שזה קשור לPG
אבל אני חושב שצריך לראות יותר אקשן על החגורות האלו..שזה אומר לערוך באטל רויאל לN1C,או כמה קרבות מרובי משתתפים(לדוגמא אלמינישיין צ'אמבר על הIC יכול להיות חזק)

הם מעדיפים שכל המידקארד שלהם יתייבש בחוץ חוץ ממתאבק רנדומלי שיתאבק מול ביג אי ואני לא מבין למה לא לוקחים לאמברוס את החגורה
אני חושב
17/04/14 15:57
24צפיות
שהIC צריכה לתפוס את מקומה של אליפות העולם ולהיות אליפות של אפר מיד קארדס ושיהיו עליה פיודים מסודרים עם קרבות קבועים בPPVS ושאליפות ארה"ב תהיה של המיד קארדס ותוגן כל הזמן בקרבות מרובי משתתפים עם פחות שימוש בסטוריליינס.
מאמר מדויק בארץ על התקופה הנוכחית
09/04/14 16:08
698צפיות
מכיל ספוילרים מרסלמניה
http://www.haaretz.co.il/sport/other/.premium-1.22...
יש מצב לקישור ישיר
09/04/14 16:46
377צפיות
או לאיזה סקרינשוט? הארץ חיים בסרט שאני אשלם להם 5 ש"ח כדי לקרוא את הכתבה.
º
09/04/14 17:56
51צפיות
הנה הכתבה (מועתקת להודעה):
09/04/14 18:01
479צפיות
הערה: השורות הבאות מכילות ספוילרים, ובעוונותיהן מתייחסות להיאבקות בידורית כסוג של ספורט.

לכאורה, הכל אמור להיות פשוט ב-WWE; הרי בסך הכל מדובר בהצגת תיאטרון מבוימת היטב, עם סכמות ברורות של טובים, רעים, מנצחים ומפסידים. זה היה כך משך עשרות שנים, והיה אמור להמשיך פחות או יותר בדרך הזו עד השלב בו ילמדו רובוטים לבצע סופלקס ולדקלם פרומו בצורה משכנעת. אלא שמה שקורה בהיאבקות הבידורית בתקופה האחרונה – למעשה, מדובר בתהליך שנמשך כבר מספר שנים, והגיע עתה לשיא – זה לא פחות מניסוי סוציולוגי מרתק שלא לגמרי ברור מי עורך אותו, הקהל או המושכים בחוטים.

"רסלמניה 30", שהתקיים ביום ראשון האחרון, היה אירוע מכונן בעסק ששואף רייטינג לריאות על מנת להמשיך לנשום. הוא היה כזה כי הוא ייצג את המציאות החדשה בה מתנהל הספורט הזה בימים אלה – מציאות אמיתית מאוד בעסק מבוים מאוד. כל מי שנכנס לזירה אמנם מדקלם טקסט שעבדו עליו תסריטאים, אבל לעתים נאמרות מלים שנשמעות כמו אמת לאמיתה; למשל, אלו שיצאו מהפה של טריפל אייץ' לפני מספר שבועות כשהתייחס לאוהדים. מי שבעבר ייצג מהפכה בתחום, קרא לזמן הנוכחי "עידן הריאליטי", והסביר שלדור העכשווי של האוהדים אין נאמנות. "הם פשוט רוצים להרגיש חלק ממשהו", הסביר, "אבל ברגע שיסיימו עם הטעם השבועי שלהם, הם יעברו לדבר הבא".

מה שהוא לא ציין, מן הסתם, זה שהנקודה הזו בדיוק היא מה שהופך את העידן הנוכחי למרתק כל כך. ההשלכות הן שאפשר לזרוק לפח כל משתנה שעד לפני מספר שנים נחשב קבוע. אם פעם החזרתו של מתאבק בקנה מידה של באטיסטה היתה מתקבלת בתשואות אוטומטיות, כיום אוהדים מגיבים בדיוק להפך. אם בעבר היה אפשר לצפות מראש כמעט כל תגובה ציבורית לכל טוויסט בעלילה, הרי שהיום קברניטי העסק מגששים לעתים באפלה עד שהם מייצבים את הסיפור לרווחת העם (או שמבינים לאן רצוי לייצב אותו ופועלים הפוך בכוונה). נבלים הופכים לגיבורים בכל רגע נתון, ולהפך. הקהל מריע לרעים, ואז לטובים, ואז לרעים – כמעט על פי גחמות (משפחת ווייאט, למשל). האוהדים של היום – מצוידים במידע פנימי ומלאי תובנות ברשתות החברתיות - חכמים ובעיקר מתוחכמים יותר, מה שאומר כי כמעט כל מדד שנחשב קבוע, השתנה; כיום, קריאות ה-"This is Awsome", איתן מפרגן הקהל ברגעים גדולים של היאבקות, הן מדד שמקבלי ההחלטות חייבים לקחת בחשבון בבואם לקדם מתאבק.

במלים אחרות, אם פעם התסריטים ב-WWE היו מכתיבים את התגובות, כיום המצב מתהפך שוב ושוב. למעשה, זו כבר מעין מלחמה פסיכולוגית מרתקת בין ענף לאוהדיו, כאלו שיודעים בדיוק מה שמו האמיתי של כל מתאבק, היכן נולד ועם מי הוא בוגד באשתו. מתחת לפני השטח – ההתרחשויות עצמן – מתרחש מעין דו-שיח מתמיד, מלחמת הפוך על הפוך. האוהדים יודעים טוב הרבה יותר, ובעלי העסק יודעים שהם יודעים ונדרשים להגיב. מצד אחד, המטרה המרכזית היא כמובן לרצות את האוהדים, שימשיכו למלא אולמות/לקנות מרצ'נדייז/לרכוש את הערוץ החדש שהושק לאחרונה. מצד שני, כעת צריך לעבוד קשה הרבה יותר כדי להמשיך להפתיע אותם.

ברסלמניה 30, שתי השיטות לעשות זאת באו לידי ביטוי. הראשונה – עלילה ארוכת טווח שמוציאה לאוהדים את הנשמה עד שהם מקבלים את מבוקשם – התבטאה בזכייה של דניאל בריאן ובקתרזיס של YES אחרי כמעט שנה של ייסורים. השיטה השנייה היתה לשחוט פרה שקדושתה אינה מוטלת בספק אפילו בעיניהם של המתוחכמים שבאוהדים, ובמקרה הזה, הפרה הקדושה ביותר שהיתה ב-WWE: הרצף של האנדרטייקר. השאלה אם זה היה חכם או לא לעשות את זה דווקא מול ברוק לסנר היא פחות רלוונטית; תצלומי התקריב על עשרות הפרצופים ההמומים בקהל, הרבה יותר.

בשורה התחתונה, האירוע כולו היה עדות לשינוי התפישתי ב-WWE: לתת לאוהדים את מה שהם רוצים (הזכייה של בריאן, הניצחון של סזארו בבאטל-רויאל על חשבון ביג שואו), לצד הצהרה ברורה שמשמעותה "אנחנו עדיין יכולים להפתיע אתכם בכל רגע נתון" עם ההפסד של האנדרטייקר. מי שזוכר את ההצהרה של פול היימן לפני מספר שבועות, כשהבטיח ניצחון של לסנר – "זו לא נבואה, זה ספוילר", בעוד הפוך על הפוך בקרב המוחות עם האוהדים – חייב לחייך קצת. גם העקיצות/רמיזות הקטנות לאוהדים (היימן שואל "זה כבר אמיתי מדי בשבילכם?" למשמע קריאות הבוז בזמן שהוא מתאר את האנדרטייקר מתמוטט בחדר ההלבשה), כבר הפכו חלק מהדו-שיח הקבוע.

בכתבה גדולה שפורסמה לאחרונה ב"פורבס" לרגל הסיכון הפיננסי האדיר שלקח וינס "אני לא מרגיש אדם עשיר" מקמהן עם השקת הערוץ החדש, סיפק הבוס של האימפריה מטאפורה מעניינת. "אני מסתכל על זה כמפלצת נחמדה מאוד", אמר, "כשאתה מאכיל אותה, היא מרוצה. הבעיה היא שהיא כל הזמן גדלה. וככל שהיא גדולה יותר, היא רוצה לאכול יותר. כל עוד אתה עומד בדרישות, הכל נהדר. אך כשאתה לא מספק את האוכל, מתחילות לצוץ בעיות".

המפלצת, להלן הקהל, ממשיכה להיות רעבה, אבל היא גם חכמה מאי פעם. האוכל לעולם לא יהיה גורמה – בכל זאת, אנשים מתרסקים לעתים על שולחן מגובה של מספר מטרים – אבל גם ג'אנק פוד לווריד כבר אינו מתקבל בהבנה כבעבר. העובדה היא שיותר מאי פעם, הקהל מכריח את המוצר אותו הוא צורך לחשוב היטב לפני כל מהלך. ובנקודה הזו, הספורט המזויף ביותר הוא כרגע אמיתי מאי פעם.

עוד מנה של מציאות
ג'יימס הלוויג, המוכר יותר כ"אולטימט וורייר", מת אתמול בגיל 54 - ימים ספורים אחרי שהוצג בהיכל התהילה של ה-WWE. מי שהיה מהמתאבקים הבולטים בענף בסוף שנות ה-80' ותחילת שנות ה-90', אמר רק ביום שני בנאומו לאוהדים: "יום אחד לבו של אדם פועם את פעימתו האחרונה, ומה שהאדם הזה עשה בחייו גורם לאנשים אחרים להרגיש משהו גדול מהחיים. כך תונצח רוחו - על ידי הסיפורים, על ידי הזיכרון. אתם אלה שכותבים את האגדה שהיא האולטימט וורייר". מי אמר שהעסק הזה לא אמיתי.
ואני חושב
09/04/14 18:11
316צפיות
שההגנה נחה אחרי ששומעים את וינס
º
|כןאחלה כתבה
09/04/14 19:46
100צפיות
הכתבה הכי איכותית שראיתי על רסלינג בארץ
10/04/14 09:35
210צפיות
בעיתון מוביל ונחשב לפחות
מאמר נפלא אך...
10/04/14 14:14
224צפיות
אך אני עדיין חושב שהאמת היא איפשהו באמצע.

העסק לא השתנה באופן דרסטי, בניגוד למה שהם אולי רוצים לחשוב - ה-WWE פשוט נהיו נוראים ביותר בלתכנן לטווח הארוך ובלקרוא את הקהל שלהם. הקהל משווע לרסלינג איכותי ולסטוריליינים מעניינים, וכשהוא מקבל שביב של זה הוא מגיב בהתאם. ראה ערך שילד-וויאטס, וכל הסטוריליין בין בריאן לאותוריטי בחודשים שבין אוגוסט לאוקטובר 2013.

יש אינספור מקרים ספציפיים שבהם אולי אם ה-WWE היו מתנהגים אחרת, הם היו מצליחים "לשמר" את השליטה שלהם בנעשה. הדוגמה הכי בולטת היא זו שרצה הכי הרבה שנים וזה ג'ון סינה. אני לא יכול להיזכר בשום עידן בו פייס היה מקבל בוזים צורמים כל כך בכל מקום בו הוא דורך (ובשנה-שנתיים האחרונות זה אשכרה נהיה כל מקום) ועדיין שומר על הפייסיות. גם ההיצמדות לתבניות קלאסיות של פייס והיל כבר לא עובדת להם. המוכשרים מספיק מבינים את זה, לדוגמה טריפל אייץ' שאני יכול רק להגדיר אותו בתור ניאו-היל - מתוחכם יותר, מערכתי יותר, רע יותר, שמנסה לשכנע אותך שכל הרע שקורה הוא בעצם באשמתך. זה גאוני, כי זה מייצג נאמנה את הנעשה בעולם היום. אלה הרעים המודרנים, לא אלה שצוחקים צחוק מרושע ומחככים בידיהם. אני כן מסכים שה-WWE צריכים להיות הרבה יותר נועזים ויצירתיים מבעבר.

החזרה של באטיסטה מייצגת נושא עצוב שרץ כבר יותר מדי שנים ב-WWE וזו ההסתמכות על כוכבי עבר למכור רסלמניות במקום בניית שמות חדשים. למשל במניה שנה שעברה, ההבדל בין להכניס את פאנק למיין איבנט משולש יחד עם רוק וסינה, לבין לתת לו להיות עוד קורבן של טייקר (ששנה אחרי זה מפסיד ללסנר את הסטריק. אבל לנצח את פאנק, הכוכב הכי חם בשעתו בעולם הרסלינג, הוא יכול בכיף גם לעת זקנה) - זה ההבדל בין למצב כוכב ברמת סופר מיין-איבנטר לבין לגמור לו את המומנטום לחלוטין ואז להאשים אותו שלא הצליח. הכל עניין של מומנטום, ול-WWE נהיה קשה יותר ויותר עם השנים לרוץ עם מומנטום של דברים טובים.
כתבה מצויינת
10/04/14 16:36
151צפיות
וכל כך נכונה!
כתבה מצויינת
10/04/14 20:31
117צפיות
וגם את התגובה המצויינת של balely1 נהניתי לקרוא לא פחות
תחשבו שזה היה טייקר ולא וואריור
09/04/14 12:24
881צפיות
מחשב קצת מוזרה שעברה במוחי אבל תחשבו שבמקום אולטימייט וואריור היה זה טייקר שהיה הולך לעולמו יומים אחרי מניה... איזה כותרות וספקולציות היו אז?
וואו
09/04/14 13:44
510צפיות
תקשיב, מלא ראשים היו מתפוצצים באותו הרגע.
מה שהיה קורה
09/04/14 16:10
532צפיות
מיד הייתה עולה טענה ש-HHH אשם ברצח של טייקר בגלל שהוא הכריח את טייקר להפסיד ובכך שבר לו את הלב.
אני מופתע
09/04/14 18:02
381צפיות
שעד עכשיו עוד לא היו טענות שהמוות של ווריור זה סה"כ מזימה של H על מנת להוריד את ההתלהבות מהזכייה של בריאן.
אני חשבתי שזו מזימה
09/04/14 19:37
305צפיות
של HHH, כדי לנקום על רסלמניה 12.
º
2 ציפורים במכה
10/04/14 15:29
67צפיות
כנראה שגם
09/04/14 18:34
294צפיות
היה מוגש כתב אישום.
תחשבו אם זה היה קורה יום-יומיים לפני רסלמניה
10/04/14 01:40
300צפיות
מעניין איך זה היה משפיע על הHOF וכמובן על האירוע הגדול בשנה.....
ראיתי שוב את סיום הקרב של טייקר-לסנר
10/04/14 01:40
417צפיות
ונזכרתי ברגע הזה שהשקופית הראתה 21:1... זה היה רגע ש"האסימון נופל" ונהיה גוש כזה בגרון.

חשבתי שיכול להיות מגניב, במידה וטייקר לא פורש, ברסלמניה הבאה לתת לו לנצח, ואז לשים שקופית של 1:0.
זה היה רחוק מדי.....
10/04/14 10:14
331צפיות
טייקר קיבל זעזוע מח חמור לאחר הקרב.
והובהל ישירות לבה"ח לאחר הקרב.
מסתבר  שהעסק האמיתי    בעולם מבוים מסרטט קוים של ראליטי אמיתי, כלומר זה אמיתי- מבויים, בדיוק כמו שקורה בתכניות הראלטי, רק הסיפור ודרך ההגשה מתחילה בכותבים.
זה לא היה רחוק מדי# ועוד משהו
10/04/14 11:28
257צפיות
אגב אם כבר אנחנו מדברים על הטשטוש בין מציאות לראליטי, , דוגמא בולטת הי הפרי שואו של ראו שמתקיים במקביל לתוכנית סופרסטאר.

במסגרת התכנית אנו רואים את שולחן השידור ביציע, כאשר ברקע מתנהלים להם הקרבות של סופרסטאר, והפרשנים אף חותחים לשידור בזירה.
הם כבר מכירים בזה  שמדובר  בקרבות שלפני ראו.
וואילו בשידור של התכנית סופרסאר הכל מתנהל כרגיל, והם השדרים שנמצאים על יד הזירה, "שלום לכולם צופי ערוץ ___ הערב יום חמישי  נצפה בקרבות"
עכשיו שאני שם לב אני רואה שערבבתי
10/04/14 11:31
223צפיות
בין השרשור הזה, לשרשור שרפי פתח,
אף על פי שיש קשר בין הדברים, סר לי  על השרשור הלא נכון
נכנסתי לרשום RIP אבל אז קראתי שהיה אנטישמי
10/04/14 16:53
367צפיות
אז לא אומר
ואם הוא לא היה אנטישמי אלא "רק"
10/04/14 17:27
318צפיות
הומופוב ושונא שחורים עדיין היית רושם לו RIP?
השאלה היא
10/04/14 21:46
254צפיות
אם אתה מסוגל לרשום RIP למרות שאתה יודע שהוא גזען ואנטישמי
השאלה היותר גדולה
12/04/14 00:53
127צפיות
כמה קטנוני צריך להיות בשביל להיכנס למעין דיון האם לרשום RIP למתאבק שנפטר והיה או לא היה אנטישמי.

תרשום, לא תרשום. who gives a shit
רק ארשום
12/04/14 13:22
111צפיות
כמה קטנוני צ"ל כדי לסגוד למתאבק עם אוצר מלים עלוב ועוד גזען ואנטישמי שמת בגלל שימוש בחומרים אסורים

who gives a shit?
obviously u do
º
לסגוד.. אוקיי....
12/04/14 15:02
37צפיות
º
איפה קראת?
11/04/14 14:55
96צפיות
YNET אמרו שהוא שונא ישראל מוצהר
12/04/14 13:25
171צפיות
ואיכשהו זה לא מפליא אותי
זה היה מטורף
11/04/14 11:54
301צפיות
אבל גם באותה מידה כל שם מוכר מאוד בביזנס שנפטר בסמיכות למניה היה מתקבל בפליאה ותדהמה.
אני חושב שאצל ווריור זה בעיקר מדהים בגלל שהוא היה רחוק מאור הזרקורים של המיינסטרים בשנים האחרונות. אמנם הוא עבד עם WWE על המשחק 2K אבל עדיין לא הופיע בתוכניות ואירועים. ברגע שהוא קיבל את הקרדיט על שנותיו הרבות בביזנס, הכל הסתיים מהר מדי.
º
שרשור רו איז אפטר רסלמניה 30.
08/04/14 06:26
749צפיות
מה באמת קרה ברו.
08/04/14 06:47
732צפיות
התכנית החלה עם דניאל בראיין שחגג את זכייתו אמש באליפות, עד שהפריע לו כמובן טריפל H, שקבע שאת ההגנה הראשונה שלו על התואר הוא יעשה הערב, נגדו.
הוויט פמילי ניצחו את האלוף הבין יבשתי ביג E, ג'ון סינה ושיימוס.
סנטינו מרלה ואמה ניצחו את פנדנגו וסאמר ריי.
סגמנט של פול היימן וברוק לסנר על שבירת הסטריק אמש. כל מיני הילולים של היימן וכאלה דברים.
קרב על אליפות ה-WWE לזוגות: האוסוז נגד רנדי אורטון ובטיסטה הסתיים בספירת חוץ כפולה.
רוב ואן דאם ניצח את דמיאן סנדאו.
וויד בארט ניצח את ריי מיסטריו.
אלכסנדר רוזב ניצח את זק ריידר.
קרב על אליפות הדיוות: פייג ניצחה את AJ לי(א) כדי לזכות בתואר.
הולק הוגן בירך את אנטוניו סזארו על הניצחון בבאטל רויאל. קולטר אמר שהוא שמחר שבחור של זב קולטר ניצח בבאטל רויאל. סזארו קטע אותו ואמר שהוא לא בחור של זב קולטר, אלא של פול היימן, שהגיע לזירה. סוואגר הגיע לזירה, תקף את סזארו ושבר את הגביע על שם אנדרה.
אנטוניו סזארו(עם פול היימן) ניצח את ג'ק סוואגר(עם זב קולטר) על ידי ספירת חוץ.
דניאל בראיין יצא לקרב נגד טריפל H. לזירה הגיעו בטיסטה, רנדי אורטון וקיין. בראיין קיבל מהשלושה RKO, בטיסטה בומב וצ'וקסלאם.
טריפל H הגיע לזירה, הקרב החל, אך אז הגיעו השילד. רומן ריינס נתן ספיר להאנטר וכל חברי השילד ניקו את אורטון, בטיסטה וקיין מהזירה, וקינחו את הפינישר המשותף שלהם על המשחק.

תכנית טובה של רו.
תיקון קטנוני
08/04/14 23:48
208צפיות
שילד לא עשו את הפינישר על טריפס אלא הוא שוב חטף ברך מעופפת מבראיין
קארד
08/04/14 06:51
333צפיות
האלוף הבין יבשתי ביג E, ג'ון סינה ושיימוס נגד הוויט פמילי.
סנטינו מרלה ואמה נגד פנדנגו וסאמר ריי.
קרב על אליפות ה-WWE לזוגות: האוסוז(א) נגד רנדי אורטון ובטיסטה.
דמיאן סנדאו נגד רוב ואן דאם.
וויד בארט נגד ריי מיסטריו.
זק ריידר נגד אלכסנדר רוזב.
קרב על אליפות הדיוות: AJ לי(א) נגד פייג'.
אנטוניו סזארו(עם פול היימן) נגד ג'ק סוואגר(עם זב קולטר).
קרב על אליפות העולם של ה-WWE במשקל כבד: דניאל בראיין(א) נגד טריפל H.
כמה דיעות
09/04/14 16:06
106צפיות
אמרתי פה לפני איזה חודשיים שיש מצב שאבולושן יתאחדו,ואני רואה שזה בדיוק הכיוון שהם הלכו אליו.

אורטון ובטיסטה מנסים לזכות באליפות הזוגות ביחד,והנטר הולך על אליפות העולם- חזרנו 11 שנים אחורה ל2003 או משהו?

אני לא אתפלא אם תוך זמן קצר הוויט פמילי יעשו פייס טרן עם הפופים שהם מקבלים בזמן האחרון.

אני לא רואה NXT אז אין לי מושג מי זו הפייג' הזו,אבל אני מקווה שהיא תהיה שווה את ההשקעה.(לפי התגובה של הקהל הסמארקי אני רואה שהיא ביג דיל)

הגיע הזמן שסזארו יקבל פוש,ואין יותר טוב מאחד כמו היימן שיעזור לו להגיע לפסגה.

כל מי שראה את הפרסומת הזו של "בלעדיכם המעריצים,הWWE לא היו קיימים",רק לי זה נראה כמו התנצלות פומבית בפני הקהל על היחס שהWWE נתנו להם בראמבל השנה ובחודשים שלפני?.
על הפיסקה האחרונה
09/04/14 19:40
110צפיות
גם לי נראה קצת מוזר שהWWE מוציאים פרומו מיוחד בלי פרסומת או אג'נדה מאחוריו, רק כדי להגיד לאוהדים תודה.

זה ממש הרגיש לי שהם עשו את זה במקום ליצור שקופית "Please don't leave".
*תיקון
09/04/14 19:41
60צפיות
השקופית הייתה צריכה לומר "So we're cool now?"
נקבע למיין אבנט+סמאקדאון השבוע.
08/04/14 06:53
472צפיות
למיין אבנט:
השילד נגד הוויט פמילי.

לסמאקדאון:

אנטוניו סזארו נגד ביג שואו.
שאלה קטנה ונחמדה:
08/04/14 07:23
658צפיות
מה דעתכם על השלטים בעברית שהיו + הדגלים?
º
ויקי אישה מאוד מאושרת היום
08/04/14 07:25
284צפיות
יום לפני הרו אמרתי לויקי גררו על השלט
09/04/14 10:22
195צפיות
הא מרה שלאישתי יש את השם הכי יפה בעולם!
סינה בהחלט ניראה לי קלט את המסר
08/04/14 17:16
397צפיות
וגם כן ידענו איפה אתם יושבים מבלי להתאמץ כל כך.....
צחוק צחוק אבל ג׳סטין רוברטס בפרסומות
08/04/14 23:30
246צפיות
אהב את הדגל ואת המילים He's got the whole world in his hands
בצידו השני של השלט. ואפילו הקריא אותו.
.....
08/04/14 22:31
215צפיות
אני מסתכל על הנטר צורח על בריאן בזירה ופתאום אני רואה שלט בעברית ברקע- נקרעתי!
º
08/04/14 23:32
55צפיות
היו שם כאלה אוהדים שניסו להבין מה הקטע שלי
09/04/14 10:25
186צפיות
אמרתי להם שאני מישראל. הם ישר הבינו
דעותיי
08/04/14 07:30
561צפיות
תוכנית אדירה. המון דביוטים, חזרות, טוויסטים, טרנים... פשוט מעולה.

הקרבות של בארט-מיסטריו וסוואגר-סזארו היו מהנים, הקרב הראשון היה מעולה.
האנגל עם בריאן, אבולושיין ושילד בסוף היה ענק. רעיון גאוני לעשות אבולושיין-שילד, לא יכול לחכות.
דביוט של פייג'! מגניב ביותר. סזארו כפול היימן גאי הולך לעזור לו לקריירה בצורה משמעותית.
רוב ואן דאם חוזר, למה לא. שהפעם יתנו לו קרבות נגד זיגלר, כריסטיאן, מיסטריו וכל החבר'ה במקום פאנדאנגו וסנדאו.
וכמובן שהיה קהל חם ומטורף תו"כ התוכנית. אני עייף אז אין לי כוח להרחיב, אז בקצרה רק אגיד שהייתה תוכנית ממש אבל ממש מעולה שמראה למה העידן החדש שנבנה ב-WWE כל כך אדיר.
ואיך שכחתי
08/04/14 07:31
450צפיות
היימן עם פרומו 5 כוכבים. גאון.
º
08/04/14 07:40
94צפיות
º
09/04/14 15:47
8צפיות
08/04/14 07:40
412צפיות
קודם כל אפשר לומר שהפנטזיה והרצון (שגם יש לי) שפאנק יחזור, כנראה נמוגה. לפחות כרגע.

זה כנראה בגלל שאני לא צופה מספיק באדיקות ב WWE לאחרונה, אבל הפופים שההילים מקבלים זה משהו שמזכיר לי רק את הימים שאוסטין היה היל בפיוד עם ברט הארט.
אם מישהו באמת רצה לחזור לימי האטיטוד, זה ללא ספק קרוב, אך ורק בגלל הקהל והעובדה שמישהו שם למעלה החליט להקשיב.
הוואיטס מקבלים פופים, מי האמין..

ללא ספק אם השילד היו מתפרקים באיזשהו שלב בחודשים האחרונים, זו היתה יכולה להיות טעות היסטורית. הפיוד שמתפתח בינם לבין אבולושן בהחלט מעולה.
אם יש מישהו שהגיע לו
08/04/14 08:05
513צפיות
לשבור את הסטריק, זה פול היימן

פשוט ענקקקק!!

התגובות שלו אתמול כשלסנר ניצח, והפרומו שלו היום. פשוט מדהים!
אין דברים כאלו
דעות הראו הכי חשוב בשנה
08/04/14 10:36
501צפיות
וואו, עולה בכמה מות על הראו של שנה שעברה שהוא בעצמו היה אדיר. קודם על הקהל.. היה יותר ממצויין. כל הקרבות קיבלו סופר ערך מוסף רק בזכות התגובות של הקהל.

השילוב שלאורטון עם באטיסטה נראה כזה טבעי וטוב שאני ממליץ בחום שישארו ביחד.
לוק הרפר בחיים שלו לא קיבל או יקבל פופים כאלה חזקיםוצ׳אנטים כמו בראו הזה.
היימן עם פרומו אדיר. הוא פשוט נותן הפרומואים הכי טב שיש כיום במקצוע. כבר שנתיים שהוא מוציא זהב על המיקרופון.
לא הבנתי, סזארו היל או פייס? מצד אחד הקהל אהב אותו אבל זה לא נחשב אצל קהל מארקי באולם אחר. מצד שני הוא הפך לפול היימן גאי שזה סימן להיליות. מצד שלישי אני לא רואה את זה כפוש, כל שאר הפול היימן גאי חוץ מלסנר סיימו לא טוב. אני מקווה שאצל סזארו זה יהיה נסיקה לאליפות. אני כבר יכול לדמיין קרב 5 כוכבים בין בריאן וסזארו.

רוסוב ופייג׳ בהופעות בכורה ו-3 פרומואים במהלך התוכנית למתאבקים מnxt מראה שwwe הולכים חזק על חילופי דורות.
בכלל בנוגע לזכייה שלפייג׳, די התבאסתי. היא אומנם אחלה מתאבקת אבל לגמור ריין כזה מרשים בצורה כזאת היה לא הוגן. אני מת לראות שילוב בין פייג׳ ושיימוס עושים תחרות מי יותר חיוור.

אהבתי את החזרה של בארט ורוב ואן דאם, יוסיף הרבה לרוסטר!

אבולושןנגד השילד ובריאן היה מעולה. אני רוצה בראו הבא ששילד יתנו פרומו יגידו שהם למדו להעריך את בריאן והם עכשיו באמת מאמינים בו, אחרת השילוב שלהם איתו יראה מגוחך אחרי כל מה שהיה בינהם.

התוכנית הטובה ביותר בשנה!
דעות
08/04/14 14:03
355צפיות
תוכנית נהדרת. פול היימן פשוט ענק, הפרומו שהוא נתן היה גדול.
הסוף טיפה איכזב אותי, אבל בהחלט RAW מצוין.
RAW + Wrestlemania 30
08/04/14 14:58
560צפיות
אני חושב שלשבור את הסטריק בצורה שהם עשו את זה זה היה עובדתית (לא "לדעתי") טעות וביצוע גרוע.
אני לא נגד לשבור את הסטריק, ולמרות שזאת בחירה תמוהה אפשר גם מלזנר להוציא משהו מיוחד, אבל הם לקחו רגע שאמור להיות ענק והקטינו אותו למשהו מבלבל ולא אפקטיבי. וזה גם מוכיח עד כמה הם עיוורים לאוהדים שלהם ולאנגלים שהם בונים.

ובקשר לרו, כשברוק נכנס היה מין אווירה של בוז. אבל לא "בווו, הנה ההיל הכי גדול אי פעם" אלא יותר "בווו, אנחנו לא רוצים שתזכירו לנו מה קרה אתמול במניה" ולדעתי זה ההיט האחרון שהם רוצים לקבל.

אני מניח ששיקול נוסף להחלטה היא שזאת תהייה הדרך שלהם להעביר את הסטריק לרומן ריינס מבלי להרוס לריינס את הקריירה (כי מתאבק כמוהו מסיים את הסטריק והקהל ישנא אותו לנצח) וככה הוא יכול לנצח את לזנר ו...התקווה שלהם שהוא יהיה הסינה הבא.

-----------

מניה 30 הרגיש לי כמו "סוף של עידן", לטוב ולרע. ומהרבה בחינות. תמיד חשבתי שנראה סטאנר על הוגן, זה לא יקרה. ריוניון של כל הקליק? קרה בהול אוף פיים. סטאר דאון של סטינג וטייקר יאבד כל קסם שיכל להיות לו. אין עוד פנטזיה על קרב של סינה נגד הסטריק. וכנראה לא נראה את פאנק במיין איבנט של מניה אף פעם. ובריאן קיבל את הערב הכי גדול של הקריירה שלו, מפה והלאה הוא רק מחזיק הלפיד הזמני עד שמישהו שהם בחרו יקבל אותו (כנראה ריינס במניה הקרובה)
זה כאילו אנחנו בפרולוג של כרך חדש בסדרת הספרים של הWWE.

-----------

הם חייבים שכל בייבי פייס שלהם יהיה אנדרדוג מסכן? כל הגימיק של פייג' ולמה אנשים אוהבים אותה, הוא שהיא סוג של באד-אס שלא מפחדת מאף אחד, ופה הציגו אותה כסוג של דיווה צעירה ומפוחדת שבמקרה ניצחה את AJ. זה פשוט סיפור כל כך עלוב וכל כך WWE. ממה הם מפחדים, שילדים לא יתחברו אליה אם היא תראה קצת עוצמה?
טוב, אז אחרי הלילה יש דבר אחד ברור..
08/04/14 17:08
546צפיות
CM פאנק לא חוזר ל-WWE בזמן הנראה לעין.

היום באופן כמעט רשמי נסגרה הדלת על החזרה שלו, עברנו כבר את שיקאגו ואת רסלמניה, ואחרי הלילה אני חושב שזה כמעט ודאי שלא נראה אותו יותר בזמן הקרוב.

ותאכלס, הגיע הזמן, כי נמאסו ההדלפות והשמועות. וגם הקריאות בשמו במהלך ההופעות כבר לא מתאימות ומסיטות את תשומת הלב ממי שבאמת צריך אותה.

זהו, תם הפרק הזה (כמו הרבה דברים ברסלמניה הזאת), פאנק לא רוצה לחזור ואנחנו כבר חייבים לשחרר ממנו ויפה שעה אחת קודם. ואין כמו תוכנית כמו שהיתה הלילה, כשכל כך הרבה פנים חדשות תופסות מקום של קבע בחברה, כדי לסגור את הגולל על החזרה שלו.
אולי, ואולי להיפך
08/04/14 20:18
287צפיות
נראה לי שראו שנותן ל"כל כך הרבה פנים חדשות לתפוס מקום" זה משהו שיכול להחזיר אותו.

מצד שני כשנגיע לראמבל הבא יתחילו להזיז את כל הפנים לתחתית הקארד לקראת רסלמניה, וזה מה שמתסכל אותו, אז אולי באמת הוא לא יחזור בקרוב.
כל-כך חבל שפול היימן
08/04/14 21:53
367צפיות
מעולם לא ניסה להיות מתאבק.

אולי המייק וורקר הילי הכי טוב שיש היום בביזנס.

עם כל הכבוד ללסנר,אני לא יודע עד כמה רחוק הוא היה מגיע בלי מישהו לצידו כמו היימן שישווק אותו.
דעות. ב-ר-ב-י-ם
08/04/14 23:15
348צפיות
זו הפעם הראשונה מזה הרבה שנים שאני נהנה מרסלמניה יותר מהרו שאחריה.
הקהל היה מדהים והפרומו של היימן פרייסלס.

אבל מהשאר ציפיתי ליותר.
חזרה פרווה של RVD. ובארט. who gives a shit?
קיוויתי לפאנק.  או AJ סטיילס. או מישהו מפתיע אחר. אולי סטינג..... ראיתי בקהל ילד עם פנים צבועות כמוהו. זה יכול היה להתאים לתגובה לנאום הפרישה של טייקר (שלא היה להפתעתי). או אפילו לפרומו של הווריר.

אם הכיוון עכשיו זה שילד נגד האת'ורוטי - מול מי יהיה דניאל בראיין? לסנר? אני לא רואה הרבה אופציות אחרות. אבל זה לא נראה לי מסוג הקרבות שישימו באקסטרים רולז. בייחוד שיש לפחות שניים או שלושה מתמודדים על ה N1C. נראה איך ימשיכו מכאן
לדעתי
09/04/14 11:07
190צפיות
אפשר לפצל את שניהם - בריאן יהיה מול טריפל אייץ' על האליפות, השילד נגד אורטון, בטיסטה וקיין.

לסנר לפי דעתי לא יופיע באירוע הקרוב.
דיעות רו
08/04/14 23:45
402צפיות
אין על הקהל ברו שאחרי רסלמניה!

איזה תגובות הוואיטס קיבלו! פשוט תענוג!

אז ככה, סי אם פאנק לא חזר והוא כנראה לא יחזור וכמו שאמרו פה נמאס כבר מהקריאות בשמו.

סטינג לא הופיע ועכשיו כשחושבים על זה, למי אכפת?

אנדרטייקר גם לא הופיע  ולא הודיע על פרישה, מה שגרם לי לחשוב שאף אחד לא אמר בכלל שהוא מתכוון לפרוש. אז מה באמת התכנון לגביו?

האיחוד של סאזרו והיימן מאוד מפתיע. מצד אחד היימן הוא לא בדיוק אהוב הקהל ומצד שני סזארו הוא המתאבק הכי אהוב היום אחרי בראיין. שילוב מאוד מעניין.

לא הייתה דרך פחות מרשימה לגרום לאיי ג'י לאבד את האליפות?

אם טריפל אייץ היה מנצח וזוכה באליפות, אנשים היו שוכחים מהר מאוד את מה שקרה עם הסטריק. אני עדיין חושב שבאקסטרים יהיה קרב משולש חוזר ובראיין ינצח בו אחרי שיכניע את אורטון.
לפי מיטב זכרוני
09/04/14 06:40
249צפיות
קראו בשם של פאנק רק שאייג׳יי דיברה, וזה דווקא הכי קשור אם כבר לקרוא בשמו. הלוואוהייתה זורקת איזה הערה שוטית כמו ״גם לי הוא חסר פה״..
היא דווקא
09/04/14 10:37
169צפיות
זרקה הערה
היא אמרה מיד אחרי הקריאות לפאנק
אני המושיעה (של דוייזיית הנשים)
ואם זו לא מחווה למושיע של הסטרייט אדג' סויוסייטי אז יצא לה וואחד פוקס
ועוד דבר
09/04/14 10:39
170צפיות
לא מכיר את הפייג' הזאת
ואת הכבוד שהיא ראוייה לו או לא מNXT
אבל ההפועה שלה בראו היתה חיוורת ועלובה והזכירה לי את מריה קוניס בימייה הפחות טובים
בטח לא מישהי שתסיים את הריין הארוך של איי ג'יי
לגבי פייג'
09/04/14 11:29
179צפיות
יש צדק בדבריך אני חושב שהם פספסו כאן הזדמנות אדירה איתה.
היא הייתה צריכה לבוא עם התואר של NXT ולאתגר את AJ לקרב של אלופה מול אלופה או להרים את התואר לשה מול הפנים של AJ או כל דבר אחר שלא יגרום לה להראות כמו נמושה.

הקטע הוא שפייג' התחילה להתאמן בגיל 13 (כל המשפחה שלה הם מתאבקים כולל אמא) והקרב הראשון שלה היה בגיל 15 בערך... בעידן הוויקיפדיה שאנחנו נמצאים בו זה בושה שלא הזכירו את זה כי הקלה יודע טוב מאד מי היא, מאיפה היא באה ואחרי ארייבל כל מי שיש לו את הנטוורק יודע שהיא עובדת נהדר בזירה.
לפחות
09/04/14 12:11
136צפיות
היא קיבלה פופים מהקהל שאחרות יכולות רק לחלום עליהם ועוד בדביוט שלה בסגמנט שבהחלט הוציא אותה חלשה עם תגובות של ילדה רופסת בפני AJ.
ואני חייב להוסיף
09/04/14 22:31
106צפיות
במיוחד לאור מה שקרה....שהיה מרגש לראות את הוויור שוב הזירה. בפעם האחרונה
אגב,
09/04/14 01:38
313צפיות
אני היחידי ששם לב לאוהד בשורה הראשונה שהיה עם איפור של סטינג ולאורך כל התוכנית נשאר עם אותה הבעת פנים, לא זז בכלל ולא הגיב לכלום? הזוי
דעות ראו
09/04/14 17:56
217צפיות
ראו פשוט נהדר!!! נהנתי מכל רגע ולא רציתי שייגמר, וזה קורה לראשונה מאז שעברו ל-3 שעות.

הפרומו של היימן, כל עניין הדניאל בראין-אוטוריטי-שילד, סזארו, וויאטס וכמובן הקהל המטורף לכל אורך התכנית...!

היה לי חיוך מטופש על הפנים שהרבה זמן לא היה לי מתכנית שבועית!

שרק ימשיכו ככה....!
09/04/14 19:15
319צפיות
תוכנית נהדרת, אחד הרואים הטובים שהיו, וזה עוד בתוכנית של שלוש שעות, אז זה בכלל הישג.
מאד מעניין הקטע עם סזארו והיימן, אז הוא עכשיו פייס או היל? או שהיימן מנהל את לסנר כהיל ואת סזארו כפייס?
הרבה פרצופים חדשים, כיוונים חדשים והתחלות חדשות. תקופה טובה להכניס גם אוהדים חדשים לעסק.

והפרומו של וורייר, לאור מה שקרה... פשוט מצמרר
מספרים ראשונים של ה - WWE נטוורק
07/04/14 23:30
536צפיות
ה WWE דיווח שלרשת יש 667,228 מנויים. אומנם זאת רק ההתחלה, אבל עושה רושם שזה נמוך מהציפיות.
יש סיכוי שהנתון הזה יכול להפוך את רסלמניה 30 לאחת הרסלמניות הפחות נצפות שהיו בשנים האחרונות (תלוי כמובן בנתונים המשלימים של הזמנות פיי פר ויו נפרדות).
המניה של ה WWE צנחה לאחר ההודעה, אבל התייצבה מאוחר יותר.
http://www.411mania.com/wrestling/news/318794/UPDA...

מה אתם אומרים, מספרים מכובדים או כשלון?
הנתון הזה סביר לגמרי.
07/04/14 23:51
328צפיות
ברגע שהשירות יוצע לשווקים נוספים, אני מאמין שהמספר ינסוק לשמיים.
להסתכל רק על רסלמניה זה חצי הכוס הריקה.
08/04/14 21:40
251צפיות
אפשר להסתכל מצד אחר על זה שכל הPPV יציגו נתונים גבוהים מאוד, חלקם גבוהים פי 2 ואפילו 3 מנתונים של שנים קודמות.

מדובר רק בהתחלה של הערוץ, התכנים עדיין לא מגובשים כולם והערוץ עוד לא משווק בכל העולם, לפי המספרים האלה אפשר לראות בזה הצלחה.
º
אז מה אתם חושבים יקרה היום בRAW?
07/04/14 15:02
395צפיות
כמה דברים צפויים (כמובן מרסלמניה)
07/04/14 15:10
589צפיות
פרומו של טייקר (אני עדיין לא מאמין שהוא פאקינ' הפסיד ללסנר).
חגיגה של דניאל בריאן שתופרע על ידי HHH וסטפני.
מכיוון שבריאן הצמיד את בטיסטה, אורטון יגיד שבריאן לא באמת אלוף עד שהוא ינצח אותו ויקבע קרב בין שניהם לאירוע הבא.
פיוד בין סזארו לסוואגר עם פייס טרן של סזארו.
º
07/04/14 19:18
61צפיות
לדעתי
07/04/14 17:06
336צפיות
טייקר פורש.
סטינג חוזר.
לסנר לוקח לבריאן את האליפות בחסות HHH.
והקהל הולך לשיר את HES GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS ולנופף עם הידיים.
מרסלמניה
07/04/14 21:17
291צפיות
טייקר יפרוש בסוף התוכנית.
לסנר והיימן יגיעו לזירה, יחגגו את הניצחון מאתמול ולסנר יכוון שוב לכיוון האליפות. אני מאמין שעד סאמסלאם נראה את לסנר נגד בראיין בקרב דוד נגד גוליית.
יקבע לאירוע הבא קרב משולש חוזר על האליפות שבו בראיין בטח יכניע את אורטון.
זאת תהיה ההזדמנות האחרונה של סי אם פאנק לחזור, אם הוא לא חוזר הערב, אז כנראה שהוא כבר לא יחזור.
ואם השמועות נכונות, אז יש מצב שנראה הערב את סטינג.
07/04/14 22:26
138צפיות
מעניין שנינו השתמשנו בדוד נגד גוליית. לא קראתי לפני שהגבתי
07/04/14 23:08
67צפיות
זה די מתבקש שהם יעשו את זה :)
ספוילר ממניה
07/04/14 22:24
275צפיות
טייקר יכריז על פרישה שתופרע על ידי סטינג.

בריאן יחגוג את הזכיה ויקבל קריאת תיגר מלסנר - בונים פה סוג של דוד וגוליית.

בטיסטה נגד אורטון.

וינס יחזור.
באמת מעניין מה יקרה... (ספוילרים)
07/04/14 22:59
211צפיות
פרישה של טייקר היא דבר סביר מאוד. לדעתי כנראה הוא באמת כבר גמור פיזית ובגלל זה בחרו לסיים את הסטריק, כי ברור שמבחינה עסקית החברה לא הייתה מוותרת ככה סתם על סינה-טייקר במניה הבאה (קרב שכזכור כבר התקיים ב-2003, אבל לא במניה ולא במעמדו הנוכחי של סינה).

אני הייתי נותן לבריאן ריין לפחות עד סאמרסלאם וממצב אותו כאלוף לוחם וחסר-פחד שיגן על התואר גם ברו נגד כל המתמודדים בכול הגדלים. מבחינת קרבות באירועים הבאים הייתי עושה קרב מרובע על האליפות (בטיסטה רוצה לנקום, אורטון לא הוצמד ו-HHH מאוכזב מכולם), בריאן-HHH על האליפות בסטיפולציה (נגיד 3 הכרעות/איירון מן, או אפילו HIAC) ובריאן-בטיסטה. מלבד הקרבות הצפויים הללו הייתי נותן לבריאן גם קרבות עם יריבים מעניינים יותר כמו בריי וייאט, ריי מיסטריו (אפשר אפילו ברו) סזארו וקרב סולם מרובע נגד השילד. ביחס ללסנר- בריאן-לסנר באמת נשמע קרב אדיר, העניין שלפני סאמרסלאם אין טעם לעשות אותו. לסנר כבר הוכנע בעבר (הן במציאות ב-UFC והן ב-WWE ע"י קורט אנגל ואותו מתאבק פלוני- אפילו שהם גדולים ושריריים יותר מבריאן) ככה שלבריאן כמתאבק טכני יש סיכוי מולו וזה לא נראה יותר מדי תלוש מהמציאות שהוא יכול לנצח את לסנר. הבעיה בבריאן-לסנר- במיוחד שלסנר עכשיו במעמד מטורף אחרי שבירת הסטריק- היא שאחרי ניצחונות על HHH, בטיסטה ולסנר לאן יהיה לבריאן להתקדם? זאת עכשיו גם הבעיה של סינה, שניצח את כול העולם והאתגר האחרון שלו (שבירת הסטריק) כבר לא רלוונטי, ככה שחוץ מהיל טרן אין ממש מה לעשות איתו. לחלופין אם לסנר ינצח, מי יוכל לאתגר אותו? סזארו, פאנק שאולי יחזור (משאלת לב) או שוב פעם סינה (בעע)?

לסיכום יהיה מעניין מאוד
נראה לי שנראה את
07/04/14 23:38
286צפיות
הפרישה של טייקר (או אולי הוא יבוא לפרוש ואז יבוא יריב מפתיע שיגרום לו להשאר?)
והכסף עכשיו נמצא בבראין-לסנר, אני לא יודע אם הם ילכו על זה מיידית, אבל נראה לי שכדאי להם להכות בברזל כל עוד הוא חם.
בוא נקווה
07/04/14 23:45
199צפיות
שסטינג יופיע היום ב-Raw. אני לא מאמין שטייקר יפרוש לפני שיתאבק מולו.
לא יודע אם "לקוות" זה המונח שהייתי בוחר
07/04/14 23:48
221צפיות
לא ממש מקווה לזה, אף פעם לא אהבתי ממש את סטינג ואני חושב שבזירה כבר אין לו ערך מסוף שנות ה-90, בטח שלא ב 2014. אם טייקר-לסנר היה די גרוע, אז טייקר סטינג כבר יגלוש לרמות של רסלקראפ.  מעדיף לראות פרישה מכובדת ויפה של טייקר. מבחינתי שיכריזו כבר היום שהוא ההאדליינר של היכל התהילה של רסלמניה 31 ונגמור עניין.
הסיבה היחידה שאני רואה
08/04/14 00:04
179צפיות
שמספיקה לעוד קרב של טייקר במניה היא קרב נגד סינה. ויותר מזה, קרב i quit נגד סינה. אני אסתפק גם בקרב הכנעות רגיל.
יש לי פתרון
08/04/14 00:47
155צפיות
קרב משולש - סינה, טייקר וסטינג.
אבל השאלה היא
08/04/14 02:25
185צפיות
מי מנצח? הם לא יכולים להרשות לעצמם שבריאן יפסיד , זה בולשיט. כל כך הרבה זמן ושתי פעמים הוא ניצח באליפות והפסיד ישר אז הוא חייב להחזיק את האליפות לפחות לכמה חודשים ולתת לו קרבות טובים בPPVS ולרצות את המעריצים.

אבל לסנר לא יכול להפסיד , אחרי שהוא ניצח את אנדטייקר ושבר את הסטריק הוא יפסיד לדניאל בריאן באירוע שאחרי זה? למי זה תורם? לבריאן? ואחר כך נגיד מי בריאן יהיה? באטיסטה? כי אנחנו יודעים שדניאל בריאן יכול לנצח את בטיסטה אז זה שהוא ניצח את לסנר לא ממש מוכיח כלום.

אני פשוט לא רואה אף אחד מרוויח משהו מלסנר/בריאן חוץ ממעריצים מעוצבנים אם דניאל בריאן מפסיד ושלאף אחד לא אכפת אם לסנר מפסיד
שרשור רסלמניה 30
133תגובות
06/04/14 23:30
4877צפיות
עוד כמה שעות האירוע הגדול של השנה יוצא לדרך. זה הזמן לרענן את חוקי הספויילרים:
אין לרשום ספויילרים בכותרת - כל דבר הכי קטן אפילו שהיה באירוע הוא ספויילר.
אין לרשום דעות בכותרת גם דעה לצורך העניין...

(המשך...)
עוד כמה שעות האירוע הגדול של השנה יוצא לדרך. זה הזמן לרענן את חוקי הספויילרים:
אין לרשום ספויילרים בכותרת - כל דבר הכי קטן אפילו שהיה באירוע הוא ספויילר.
אין לרשום דעות בכותרת גם דעה לצורך העניין כמו "אירוע אדיר", או "איזה אירוע גרוע" היא ספויילר.

ליתר ביטחון, אנא נסו להמנע מכותרות מתחכמות. אנו מציעים פשוט לכתוב "דעות רסלמניה 30" או "מחשבות על רסלמניה" או משהו בסגנון, עם כמה שפחות אינפורמציה.

אנא הקפידו הקפדה יתרה על חוקי הספויילרים הערב.

שיהיה לכולם אירוע מהנה, וד"ש לנציגים שלנו בקהל
הסדר של הקרבות במניה.
05/04/14 22:15
489צפיות
באדיבות בריאן אלברז:

The Shield vs. Kane & New Age Outlaws
"Stuff in the Middle"(אני מניח שזה הבטאל רואיל)
John Cena vs. Bray Wyatt
Brock Lesnar vs. Undertaker
Diva Invitational
HHH vs. Daniel Bryan
World Title Match

למה בריאן-הנטר ממש לפני המיין איבנט?

אם היו מחליפים את הקרב הזה עם הקרב דיוות(בשביל לתת לקהל קצת "להתאושש"),זה היה יוצא מושלם.

אם הסדר נכון
05/04/14 22:25
357צפיות
זה החתימה הסופית שבראין מנצחץ
בראיין מנצח את טריפב
אבל לא מסוגל לעמוד על רגלים.
וישר אחרי חצי דקה של קרב יהיו הצמדות עלין שכל הפעם השלישי שובר
לא חושב
05/04/14 23:43
254צפיות
שצריך להתאושש.

דווקא נכון לעשות את הברייק אחרי הקרב של טייקר. בסך הכל יש כאן מיין איבנט של שעה (אני מניח) שמחולק ל 2 חלקים.

לדעתי החשיבה היא בריאן ייתן חצי שעה מצוינת מול טריפל אייצ ובקרב המשולש (או המרובע) יהיה לו כבר הרבה יותר מקומות לקחת אוויר ולצלוח את השעה הזאת.
דווקא לדעתי זה הדבר הנכון לעשות
06/04/14 06:39
231צפיות
הקרבות המעניינים מבחינת רסלינג יהיו בריאן-האנטר וטייקר-לסנר ולכן יש הפסקה בניהם. אף אחד לא מצפה לקלאסיקה מבריאן-בטיסטה-אורטון ולכן הופכים את זה לקרב סטוריליין שבו בריאן חבול וגמור מהקרב עם H וכנגד כל הסיכויים ינצח בסוף.
º
רסלמניה 30- הרגע שלפני
46תגובות
05/04/14 08:53
420צפיות

(המשך...)
רסלמניה 30: שרשור ההימורים הרשמי
04/04/14 17:01
541צפיות
רסלמניה 30: שרשור ההימורים הרשמי
תוצאות הימורי הצ'יימבר יגיעו במהלך סופ"ש באדיבות זיו
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
סוף סוף זה הגיע, האירוע הגדול של השנה ויחד איתו גם הסיבוב האחרון בסבב הנוכחי של שרשור ההימורים הרשמי.
מדובר בסיבוב מכריע וחורץ גורלות עם המון נקודות פוטנציאליות בקופה, כולל שני הימורים כפולים, כך שכדאי לכולכם להמר.

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 10 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שאורטון נשאר אלוף, שמתם על זה 3 נק' ועתיד הארגון ניצח, קיבלתם 3 נק'. אם אליפות WWE במשקל כבד תעבור לידי בריאן, בטיסטה או האנטר, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיתווספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ'
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ'
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר
ג'ון סינה נגד בריי וויאט
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל

בהצלחה לכולם!

מהמר
04/04/14 18:59
293צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ': בריאן 5

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ': בריאן 3

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר: אנדרטייקר 10

ג'ון סינה נגד בריי וויאט: סינה 9

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק: רוסב 2

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות: טאמינה 4

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז: השילד 6

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז : האוסוז 7

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש: אורטון 8

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל: רוסב וביג שואו 1
מהמר
05/04/14 02:27
188צפיות
בריאן (לדעתי יהפוך לקרב מרובע) 2
ללא הכרעה 1
אנדרטייקר 8
סינה 7
אוסטין 5
נטליה 3
השילד 4
האוסוז 6
טריפל 10
אוסטין ופאנק 9
מהמר
05/04/14 08:51
245צפיות
דניאל בראין- 4
טריפל אייץ' -1
אנדרטייקר- 10
בריי וויאט- 9
ביג שואו- 5
איי ג'יי - 7
השילד- 3
הריל אמריקנז- 6
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש- אורטון- 8
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל- ביג שואו ומיסטריו.- 2
מהמר למרות שאני כנראה לא אזכה
05/04/14 13:09
205צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ'(תודה רבה לממציא הcopy paste): בריאן(3 נקודות)

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ'(ראה הערה למעלה): בריאן(4 נקודות)

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר- אנדרטייקר(9 נקודות)

ג'ון סינה נגד בריי וויאט- וויאט(5 נקודות)

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק: ממי שהוכרז לקרב, היחידים שנראה לי שיש להם סיכוי קטן לזכות בזה הם זיגלר, שיימוס, מיז, כריסטיאן או ביג שואו אבל נשארו 3 מקומות פנויים
ואני משער שלפחות אחד מהם יהיה שם גדול שחוזר. לא נראה לי שפאנק ואני בטח לא הולך לכיוון של סטינג/אוסטין/... אז אולי ג'ריקו או RVD...
בקיצור, נלך עם ג'ריקו(נקודה אחת)

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות: אם AJ מפסידה את התואר זה או לנטליה או לנעמי או אולי לטמינה או אמה. אבל אני אסתכן ואומר שהיא שומרת(שתי נקודות)
דרך אגב, יכול להיות יותר מעניין להמר על מה תהיה הסטיפולציה של הקרב

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז-השילד(10 נקודות)

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז: האוסוס שומרים(7 נקודות)

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש- אורטון(8 נקודות)

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל- ג'ריקו ו..זיגלר?(6 נקודות)
אפשר עדיין לשנות?
06/04/14 06:54
92צפיות
שכחתי שלג'ריקו יש את הלהקה שלו אז הוא כנראה לא יחזור או במקסימום יחזור להופעה חד פעמית אבל לא יזכה בבאטל רויאל כי אז יהיה חייב להיות לזה follow up בפרקים הבאים של RAW/סמאק ואין לו זמן לחזור להתאבק על בסיס שבועי
מהמרסלמניה
05/04/14 16:15
130צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' דניאל בריאן 7
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' דניאל בריאן 8
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר אנדרטייקר 10
ג'ון סינה נגד בריי וויאט בריי וייאט 2
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק זיגלר 4
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות נטליה 1
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז קיין והניו אייג' אאוטלוז 3
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז האוסוז 6
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש אורטון 9
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל ביג שואו וזיגלר 5
מהמר
05/04/14 16:53
120צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בריאן 6
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בריאן 7
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - אנדרטייקר - 8
ג'ון סינה נגד בריי וויאט - בריי 5
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - שיימוס 1
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - AJ 3
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - קיין וניו אייג' אאוטלוז 2
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז  - אוסוס 4
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - רנדי אורטון 10
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רו - שיימוס ודל ריו 9
מהמר
05/04/14 18:08
96צפיות
בריאן - 6
בריאן - 5
טייקר - 10
סינה - 3
באטל רויאל - ביג שואו - 4
דיוות: אמה - 2
קיין והאאוטלוז - 7
האוסוס - 8
אורטון (ייכנע) - 9
ביג שואו ושיימוס - 1
מהמר
05/04/14 21:00
103צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' ברייאן-6
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' ברייאן-7
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר אנדרטייקר-9
ג'ון סינה נגד בריי וויאט סינה-2
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק מארק הנרי-5
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות אייג'יי-4
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז קיין וניו אייג'-3
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז  הריל אמריקנז-1
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש אורטון-10
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל הנרי וביגשואו-8
תוצאות הימורי EC!!
05/04/14 21:18
187צפיות
לאחר חישוב הניקוד, 11 מתוך 26 המהמרים באלימיניישן צ'יימבר חולקים יחד את שלושת המקומות הראשונים!
במקום הראשון עם 36 נקודות נמצאים ציון ש, Wade Barrett, R3B, pitaro ו-Long Distance
גם במקום השני יש חמישה, עם 35 נקודות: shuky99, samy37, Rpingu, AMEOBI וגיל 97.
במקום השלישי עם 34 נקודות - y2pach

הטבלה הכוללת ממשיכה להיות דומה לטבלת הליגה הלאומית של השנה:  Wade Barrett במקום הראשון עם 351 נקודות, עם הפרש של 35 נק' מהמקום השני.
מתחתיו צפוף- במקום השני נמצא קופיני עם 316 נקודות, ובמקום השלישי נמצאים Long Distance ו-KactusMan
עם 314 נקודות.

74 נקודות נותרו לסיום התחרות, שידעה בעבר תהפוכות!

טבלת הימורי EC והטבלה הכוללת מצורפות בקובץ להודעה הזו
מהמר
05/04/14 21:35
107צפיות
בריאן-8
בריאן-9
טייקר-10
סינה- 7
באטל - רוב ואן דם 1
AJ - 2
שילד - 6
האוסוז - 4
ניקוד כפול: בטיסטה - 5
ניקוד כפול: רוב ואן דם ומיז 3
מהמר
06/04/14 05:16
86צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בריאן 8 נק
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בריאן 7 נק
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - אנדרטייקר 10 נק
ג'ון סינה נגד בריי וויאט - בריי וויאט 6 נק
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - ביג שואו נקודה אחת
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - איי ג'י 5 נק
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - קיין והניו אייג' אאוטלוז 4 נק
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - האוסוז 3 נק
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון 9 נק
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - ביג שואו ושיימוס 2 נק
הימורסלמניה 30
06/04/14 11:15
87צפיות
בראיין-4
בראיין-5
טייקר-10
סינה-3
רוסב-2
טמינה-6
NAO וקיין-7
אוסוז-8
אורטון-9
רוסב וביג שואו-1
הימורי מניה
06/04/14 12:00
95צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: דניאל בראין-7
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן -8
אנדרטייקר -10
בריי וויאט-3
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק- רוסב-4
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות- נעומי-2
השילד -6
האוסוז -5
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש- אורטון -9
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל- רוסב וביג שואו-1
מהמר
06/04/14 12:09
84צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בראיין - 10

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בראיין - 7

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - טייקר - 8

ג'ון סינה נגד בריי וויאט - וואייט - 4

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - ביג שואו - 6

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - ניקי בלה - 3

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - קיין והאאוטלוז - 5

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - אוסוס - 2

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון - 9

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - שואו ואוניל - 1
מהמר :)
06/04/14 13:31
66צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - 9 על דניאל בריאן

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - 5 על דניאל בריאן

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - 10 על טייקר

ג'ון סינה נגד בריי וויאט - 8 על ברי וואיט

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - 4 על ביג שואו

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - 7 על AJ

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - 6 קיין ו-NAO

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד
רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - לוס מטאדורס 2

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - 1 אורטון

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - 3 ביג שואו ורוסב
הפעם היחידה בשנה שאני מהמר
06/04/14 14:06
106צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ': בטיסטה ב4

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ': דניאל בריאן ב7

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר: טייקר ב10

ג'ון סינה נגד בריי וויאט: סינה ב5

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק: רוסב ב2

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות: טמינה ב1

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז: שילד ב8

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז : אוסוז ב9

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש: בריאן ב6

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל: רוסב וביג שואו ב3
הימוריי
06/04/14 16:17
76צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בריאן 7
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בריאן 8
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - טייקר 9
ג'ון סינה נגד בריי וויאט - וויאט 4
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - ביג שואו 3
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - לי 1
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - טים קיין 6
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - אוסוז 2
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון 10
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - RVD וביג שואו - 5
בוא ננסה פעם אחת...
06/04/14 16:33
85צפיות
משולש: בריאן 7
ברייאן-אייץ': בריאן 8
טייקר-לסנר: טייקר 9
סינה-וויאט: וויאט 6
באטל רויאל: רוסב 1
דיוות: איי ג'יי 2
שילד-קיין והאאוטלוס: קיין ואאוטלוס 5
זוגות: אוסוז 4
יוצמד/יוכנע במשולש: אורטון 10
אחרונים בבאטל רויאל: ביג שואו ורוסב 3
אפשר עדיין לשנות?
06/04/14 17:54
86צפיות
שכחתי שלג'ריקו יש את הלהקה שלו אז הוא כנראה לא יחזור או במקסימום יחזור להופעה חד פעמית אבל לא יזכה בבאטל רויאל כי אז יהיה חייב להיות לזה follow up בפרקים הבאים של RAW/סמאק ואין לו זמן לחזור להתאבק על בסיס שבועי
מהמר
06/04/14 20:21
69צפיות
אנדרטייקר - 10
האוסוז - 9
קרב משולש על האליפות- 8 בראין
HHH בראין - בראין 7
השילד -6
המתאבק שיוצמד- אורטון 5
בטאל רויאל - ביג שואו 4
בריי וייאט - 3
אי גי - 2
ביג שואו ושיימוס - 1
מהמר
06/04/14 20:21
88צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ'
בריאן 9

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ'
בריאן 8

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר
טייקר 10

ג'ון סינה נגד בריי וויאט
וויאט 2

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק
ביג שואו 1

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות
אייג'יי 4

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז
השילד 7

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז
האוסוז 5

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש
אורטון 6

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל
ביג שואו ושיימוס 3
מהמר..
06/04/14 20:39
64צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - ברייאן 6

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - דניאל ברייאן 7

אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - אנדרטייקר 10

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - ביג שואו 2

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - אייג'י 1

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - השילד 9

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז  - האוסוז 5

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון 8

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל ביג שואו , רוסוב 3
מהמר
06/04/14 20:59
62צפיות

קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בראיין 9
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בראיין 6
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר - טייקר 10
ג'ון סינה נגד בריי וויאט - סינה 7
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - רוסב 4
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - סאמר ריי 3
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - שילד 6
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - אוסוז 8
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון 5
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - ביג שואו שיימוס 2
מהמר
06/04/14 21:30
79צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בריאן 8

קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בריאן 6

קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - רוסב 1

קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - איי.ג'יי 2

השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - השילד 9

קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - האוסוז 5

ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון 7

ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - זיגלר רוסב 3
מהמר
06/04/14 22:15
70צפיות

קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: רנדי אורטון (א') נגד בטיסטה נגד דניאל בריאן/טריפל אייץ' - בריאן 8
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' - בריאן 7
ג'ון סינה נגד בריי וויאט - סינה 4
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק - ביג שואו 2
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות - איי.ג'יי 5
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז - השילד 3
קרב פרי שואו על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד לוס מטאדורס נגד רייבאק ואקסל נגד הריל אמריקנז - האוסוז 6
ניקוד כפול: המתאבק שיוצמד או ייכנע בקרב המשולש - אורטון 9
ניקוד כפול: שני המתאבקים שיישארו אחרונים בבאטל רויאל - ביג שואו + שיימוס 1
מהמר!
06/04/14 22:16
87צפיות
קרב משולש על אליפות העולם במשקל כבד של WWE: דניאל בריאן - 7
קרב על טייטל שוט בהמשך הערב: דניאל בריאן - 8
אנדרטייקר נגד ברוק לסנר: טייקר - 9
ג'ון סינה נגד בריי וויאט: בריי וויאט - 5
קרב באטל רויאל על שם אנדרה הענק: שיימוס - 1
קרב בין 14 משתתפות על אליפות הדיוות: טמינה - 2
השילד נגד קיין וניו אייג' אאוטלוז: השילד - 4