בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

º
בין החבלים
13/03/14 18:17
218צפיות
חדש בבלוג בין החבלים: המוסף הראשון
12/03/14 18:31
318צפיות
פוסט חדש בבלוג בין החבלים: אלה היו השמות שהיו
11/03/14 20:03
278צפיות
הבלוג עודכן: כתבת ההיאבקות הראשונה בפנאי פלוס
10/03/14 20:00
274צפיות
חדש בבלוג: הסיפור של WCCW
07/03/14 10:30
355צפיות
כך הפך ג'ק אדקינסון לפריץ פון אריך (ומשום מה, ואן אריק בעברית). סרט דוקומנטרי על משפחת המתאבקים המפורסמת מטכסס והארגון שבו שלטו, WCCW
https://www.youtube.com/watch?v=xzIYfb3QVSQ
º
איפה מתן (sandman2) שצריכים אותו?
07/03/14 11:13
82צפיות
לא "משום מה" ואן אריק, אלא מסיבה טובה
07/03/14 11:24
199צפיות
העיצור CH יכול לבוא במגוון צורות בתרגומו העברי, הוא יכול לבוא בצורות "ק", "ס", "צ" ואף "ש", כלל התעתיק מלעז קובעים כי יש להעתיקו ע"פ התעתיק הפונטי (כלומר איך שהעיצור נשמע כשאומרים אותו), לכן ERICH מתורגם ל"אריק", שכן אין "כ" סופית דגושה ("בגד כפת" בראש מילה או אחרי שווא נח בלבד)

בדיוק כמו שאריק פון דניקן ואריק קסטנר נכתבים כ"אריק" ולא כ"אריך" למרות ששמם הוא Erich

נוסטלגיה לזוהר הגרמר נאצי של הפורום

אבל שמו של קסטנר בישראל
15/03/14 12:53
73צפיות
היה אריך, ולא אריק.
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A8%D7%99%D7...

אז אפשר היה לקרוא להם פון אריך או ואן אריך
תודה על הקישור
07/03/14 21:18
116צפיות
לא רוצה חלילה להישמע כמו תקליט שבור
אז רק אניח כאן בעדינות את צמד המאמרים הנרחבים במיוחד שתורגמו כאן בעבר לגבי המשפחה והארגון (קרדיט לרם וגרי)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article...
http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article...
כשיאיר לפיד נדלק על ואן אריק
06/03/14 18:54
321צפיות
בלוג חדש ל"בין החבלים". אתם מוזמנים.
http://bit.ly/P4NazG
15/03/14 14:38
21צפיות
חדש בבלוג: תעלומת WCCW בישראל
13/03/14 20:02
156צפיות
חדש בבלוג "בין החבלים": ספיישל פורים
14/03/14 18:36
161צפיות
מגניב אבל די להציף
14/03/14 19:36
209צפיות
תשרשר הכל לשרשור אחד, לא צריך לפתוח על יום פרסומת לבלוג שלך.
15/03/14 14:37
144צפיות
פועלו של אהרון יוצא מן הכלל ובשנות ה-90 דאג לשימור הגחלת של הרסלינג בארץ.
מבחינתי שיציף ללא סוף את הפורום.
º
15/03/14 16:36
29צפיות
מה הקשר? אין בעיה עם כמות הפרסומים
15/03/14 16:58
159צפיות
אלא עם זה שכל אחד פותח שרשור חדש
לא
15/03/14 23:34
106צפיות
רשמתי מגניב, כלומר הבלוג שלו מהמם וכל הכבוד לו.
אבל ברגע שהוא כל יום פותח הודעה חדשה עם קישור לבלוג בלי תוכן בגוף ההודעה זה כבר הופך לפרסומת.
אז אף אחד לא אמר שלא יפרסם אבל שלא יפתח כל יום הודעה חדשה. (במילא המנהלים משרשרים אותם)
עכשיו ב"בין החבלים": להיאבק עם עברית
16/03/14 22:25
125צפיות
ספרי WWF בעברית, משנות ה-90
http://bit.ly/PGczjv
בין החבלים משתדל לפרסם בכל ערב
19/03/14 16:11
57צפיות
פוסט חדש, בכל ערב. חוץ מימי שבת.
http://beinhachavalim.wordpress.com/
נוסף לאחרונה: כשהכנסת דנה ב-WWF
עכשיו ב"בין החבלים": בן גוריון המתאבק
20/03/14 19:45
42צפיות
ועוד על שני ארגונים נשכחים ומגזין אחד
http://bit.ly/1jceULB
(ספויילר) אז אחרי התוכנית האחרונה של ראו
13/03/14 13:53
550צפיות
ראינו סוף סוף שמקשיבים לאוהדים ומכניסים את בריאן לתמונת האליפות
עכשיו הוא מקבל פוש
השאלה שלי היא האם יעשו אותו דבר עם זיגלר?
שנה שעברה הבן אדם היה עם המזוודה וזה היה נראה שהוא מקבל סוף סוף את הפוש ואז זכה באליפות בתוכנית אחרי רסלמניה
למי שכבר הספיק לשכוח בתוכנית אחרי רסלמניה הקהל דרש את זיגלר כשדל ריו היה בקרב וזה מה שקרה בסוף..יכול להיות שזה היה לא מתוכנן שזיגלר יזכה באותו ערב?
אולי צריך לתת לו להמשיך את הפיוד הלא סגור הזה עם סנדאו ברסלמניה..אם לא אז אני מקווה לפחות שיהיה בבאטל רויאל ויזכה בפרס
הקהל אוהב אותו ורואים את זה, הוא ממש מוכשר והצ'אנטים די חזקים (הוא אומר שהורידו בעריכה את הצ'אנטים מסמקדאון..מה הקטע שלהם?)
אולי עכשיו הWWE יתנו לו פוש מחודש ולא יקברו אותו עמוק עמוק לתחתית עוד פעם?
לא
13/03/14 16:01
167צפיות
אי אפשר להשוות את מידת האובריות של בראיין לזו של זיגלר.
ומאז שאיחדו את התארים, הסיכוי של זיגלר או כל מידקרדר אחר להתקרב לתמונת האליפות הוא קלוש
אני לא מבין
13/03/14 16:03
221צפיות
עכשיו, כנראה (או שאולי לא) דניאל סופסוף מקבל את המעמד שאתה כל כך רוצה שהוא ייקבל, הוא ליד עוד לא באמת קיבל וכבר אתה מחפש את התחליף?
לא הבנתם אותי נכון
13/03/14 16:19
136צפיות
לא הסברתי גם את עצמי נכון..ברור שזה מוגזם שהוא ירוץ על אליפות הWWE
אני מדבר על זה שירוץ על אליפות הבן יבשתית נגיד
הרי הוא וביג אי היו חברים טובים ואפשר להכניס פה פיוד ארוך ומעניין שיוסיף משהו חדש לדמויות שלהם
או שאפשר להמשיך את הפיוד עם סנדאו
או שירוץ על אליפות ארה"ב אחרי שייגמר הפיוד של השילד ביניהם
אני מתכוון שיעשו איתו משהו לדחוף אותו שככה נראה אותו אולי כבר בסוף השנה בטופ של הרוסטר
במידה וירצו לדחוף אותו מחדש
13/03/14 16:15
136צפיות
הניצחון בבטאל רואיל במניה זו הדרך הכי מהירה לשם.

לפי איך שזה נראה,דל ריו עכשיו הוא זה שהולך להיקבר כי הוא לא מעוניין לחדש את החוזה שלו.
לא נראה לי שיתנו לו משהו
13/03/14 17:11
144צפיות
מבחינתי, זיגלר הוא זאק ריידר גרסת 2013 עם יכולות היאבקות גבוהות יותר.

הWWE כבר פיספסו איתו. לא זוכר בדיוק מה הוא עשה / אמר כדי להצדיק את הדי-פוש המטורף, אבל גם הקהל כבר קצת יותר אדיש אליו. אני לא חושב שהוא יחזור לפוש שלו בשנה הקרובה, אם בכלל. עם דניאל בריאן, חברי השילד, הווייאטס, סזארו, קודי רודס, ביג אי וכו'.. - לא נראה לי שלWWE דחוף לפרגן לזיגלר.
קשה להגיד שזיגלר הוא ריידר
13/03/14 17:53
121צפיות
ההבדל העצום בניהם הוא שזיגלר בעל יכולות האבקות ברמה גבוהה מאוד ולכן בכל רגע נתון יכולים לדחוף אותו בחזרה. כשמתאבק עם יכולות כאלה נדחף אני בטוח שהקהל יהיה יותר ויותר מאחוריו, הכל תלוי רק בWWE עצמם.

לא ממש נכון
13/03/14 18:27
107צפיות
בWWE לא דוחפים אף אחד על סמך יכולות היאבקות בלבד, לא משנה כמה הקהל ירצה.

גם מוריסון היה מדהים בזירה והקהל אהב אותו, אבל הוא לא ידע לתת פרומו של 2 דקות בלי להילחץ. גם דניאל בריאן לא היה מקבל את הפוש שלו אם הקהל לא היה מתאהב בו, בצ'אנט שלו וביכולות המשחק שלו בזמן הציוות עם קיין.

מצד שני, ריידר היה מתאבק מאוד בינוני, אבל הקהל עף עליו. והWWE רכבו קצת על הגל הזה, אבל בסוף קברו אותו לגמרי.

מצד שלישי, גם מיז מאוד בינוני בזירה, אבל הוא מאוד כריזמטי, הWWE אוהבים אותו וגם הקהל מתחבר אליו.

אין חוקים ברורים לגבי מי מקבל פוש, אבל מבחינת הWWE - יכולות היאבקות הן משניות ליכולות משחק ודיבור מול קהל. כל עוד למתאבק אין יכולות כאלה, הWWE מראש לא ידחפו אותו ולא יתנו לו הרבה זמן מסך. לקהל מאוד קשה להתחבר לכוכב שהם כמעט ולא רואים, או שמקבל סטטוס של ג'ובר, כך שנקודת ההתחלה היא שונה עבור שני הסוגים.
אני תמיד חשבתי
13/03/14 23:16
74צפיות
שהWWE דוחפים מישהו על סמך מראה חיצוני בראש ובראשונה.

לקאלי,רייבאק או לאשלי לא היו שום יכולות משחק ודיבור מול קהל,אבל הם קיבלו פוש למיין איבנט בכל מקרה.
מה שמראה שאם יש לך גובה ושרירים אתה תקבל פוש אוטומטי.
זה עניין של רושם ראשוני
13/03/14 23:54
71צפיות
כל השלושה שציינת אמנם נדחפו חזק, אבל לתקופה מאוד קצרה רק על בסיס המראה שלהם. יכול להיות שאם לאשלי היה מצליח לדבר כמו שצריך ואם קאלי היה מצליח לדבר אנגלית - הם אולי היו נשארים קצת יותר, אבל אף אחד מהם לא היה באמת מיינאיבנטר ליותר מ5 דקות.
בקשר לזיגלר
13/03/14 20:03
133צפיות
יעשו בדיוק מה שעושים עם כריסטיאן, מיז, דל ריו, בארט, קינגסטון וכל השאר, כלום, כי WWE לא בונים כוכבים חדשים היום.
נראה לי עתידו היה יכול להיות
13/03/14 22:11
209צפיות
יותר ורוד לולא ה WWE היו חמים כל כך על סאזרו (ובצדק), ושאם מישהו יקבל פוש גדול אחרי מניה זה יהיה סזארו דווקא ולא זיגלר.
חבל לי עליו, אבל עושה רושם שזיגלר יהיה סוג של החמצה בטווח הארוך מבחינת ה WWE. מקווה שאני טועה.
º
אני זוכר שבנית על פוש לקודי
13/03/14 22:31
73צפיות
מפרק סמקדאון של השבוע
14/03/14 12:09
262צפיות
דולף זיגלר הכניס את עצמו לבאטל רויאל שיתקיים ברסלמניה 30.
נשלח לפני הזמן
14/03/14 12:11
211צפיות
אם כך אני בטוח שזיגלר יזכה בבאטל רויאל הזה וסוף סוף נזכה לראות את הפוש שכל כך מגיע לו.
שרשור רו 10.3.14 ואירועים. זהירות ספולירים
72תגובות
11/03/14 05:33
2045צפיות
זהירות מי שלא ראה את התוכנית של רו לא לקרוא.

יס יס יס אחרי "חצי שנה" סוף סוף זה כנראה הולך לקראות הפוש של "דניאל בריאן".
אני חייב לצין שהקטע שהכניסו את כל האנשים החנונים לזירה ואמרו לטריפל אייץ שעד שהוא לא מסכים לקרב עם דניאל בריאן היה קצת ילדותי.
אבל מעבר לזה שנקבל...

(המשך...)
זהירות מי שלא ראה את התוכנית של רו לא לקרוא.

יס יס יס אחרי "חצי שנה" סוף סוף זה כנראה הולך לקראות הפוש של "דניאל בריאן".
אני חייב לצין שהקטע שהכניסו את כל האנשים החנונים לזירה ואמרו לטריפל אייץ שעד שהוא לא מסכים לקרב עם דניאל בריאן היה קצת ילדותי.
אבל מעבר לזה שנקבל טריפל אייץ נגד דניאל בריאן,הבנו גם ב 100%  שדניאל בריאן ינצח את האנטר ברסלמניה.
אחרת בריאן לא היה סוחט מהאנטר הבטחה שאם הוא מנצח אותו שהוא נכנס לקרב אליפות העולם נגד בטיסטה ונגד אורטון.
בכל אופן מה דעתכם?  האם לדעתכם דניאל בריאן הולך לנצח את טריפל אייץ ומיד אחרי זה לזכות בחגורת אליפות העולם ברסלמניה???
או שדווקא טריפל אייץ יעשה עוד קונץ שיגרום לבריאן להפסיד לו?

"אנדרטיקר לסנר והימן"-
רק לי נראה מוזר שלאנדרטיקר אין לו חשק ללמוד "סקריפטים" יותר?...
כאילו ממש "תודה שבאת ואמרת שתיי מילים",במיוחד שהיימן היה נשמע הרבה יותר מרשים במיקרופון.
ממש התאכזבתי מטיקר הפעם...מקווה ששבוע הבא או עוד שבועים יתחילו להפגיש בינהם פנים מול פנים ויהיה דיאלוג מעניין.

ג'ון סינה והוגן...שמחתי לראות את הוגן אבל אלוהים סינה נראה כל כך מזויף שהוא מחמיא להוגן ובחיקוים שלו...
לא ברור לי מה המכניסים את הוגן לסינה והוויאט קצת לא ברור.
יש הלילה לוקדאון!
09/03/14 20:26
600צפיות
כן כן, עברו 3 חודשים, והחמישה שעוקבים, מחר בבוקר (או היום בלילה) יצפו באחד האירועים הגדולים של TNA - לוקדאון!

ולקארד:

האירוע המרכזי יפגיש את מגנוס נגד סמואה ג'ו לקרב על אליפות TNA ולא סתם קרב, אלא קרב הכרעות.

האירוע המרכזי השני יפגיש את קבוצת MVP:
MVP, ג'ף הארדי, והזאבים (אדי אדוארדס ודייבי ריצ'ארדס)
נגד קבוצת דיקסי:
בובי רוד, אוסטין אריס, והברומנס (רובי אי וג'סי גודרס)
בקרב הליט'ל לוקדאון תחת הסטיפולציה של השליטה בחטיבת ההיאבקות של הארגון.

מדיסון ריין וגייל קים יאבקו על אליפות הנשים

ג'יימס סטורם יאבק בגאנר בכלב כלוב

מר. אנדרסון וסמואל שאו יאבקו בקרב כלוב

מאניק יתאבק נגד טייגר אונו (שיערוך את הופעת הבכורה שלו בארגון) גם כן, בתוך הכלוב

וקרב 3 על 3 יפגיש את:
bad influence (כריסטופר דניאלס ופרנקי קאזאריאן) ביחד עם כריס סייבן
נגד:
the great muta, Sanada & Nakanoue
וכמובן שגם קרב זה, יהיה בין קירות הכלוב.

ולחמישה שיצפו, שיהיה אירוע אש!
ולכל השאר, תמשיכו לחכות שבריאן דניאלסון (או איך שלא קוראים לו שם) יהיה במין איבנט...
המשפט האחרון שלך מתאים ל
10/03/14 09:33
310צפיות
#אוהדי היאבקות עילאים ומתנשאים

זה יפה שאתה אוהב ארגון כלשהו, אבל הצורך הקבוע להשוות ולזרוק עקיצות לכיוון ארגון אחר רק מראה שאתה שותף לרגשי הנחיתות של TNA. אחרי הכל, אתה אמרת שרק 5 יצפו.
הכוונה שלי במשפט האחרון הייתה
10/03/14 17:13
159צפיות
לכל אותם אנשים שאחרי כל תוכנית\אירוע של ה-E כותבים תגובה שניתנת לתמצות למשפט הבא: "איזה גרוע היה. הכל רע, הכל צפוי וחוזר על עצמו, ממש נמאס לי, ואני אתחיל לשקול לחשוב על אולי להפסיק לצפות"
כלומר, אוהבים היאבקות, לא נהנים מהמוצר שהם מקבלים ועדיין לא מוכנים לשמוע על לצפות בארגון היאבקות אחר.

לא צפיתי עדיין באירוע, אבל 3/7 קרבות טובים ומיין איבנט שפרט לסיום היה טוב? כלומר, 4/7 (או משמונה, במידה והוסיפו קרב שלא היה בקארד) באירוע? לדעתי זה יחס מצוין ביחס למה שיש בשוק.
אני חושב שרוב האנשים ניסו לצפות ב-TNA פה ושם
10/03/14 18:24
157צפיות
וגם אם יש להם ספוטים נחמדים בקרבות, המוצר בשלמותו לא מושך. המשחק והסטוריליינים לא משכנעים, הארגון מנסה להמציא את עצמו מחדש כל שני וחמישי (ללא הצלחה) ועוד שלל בעיות שרודפות אותו שנים.

האנשים מתוסכלים מ-"E" כי הם אוהבים את הארגון והדמויות שלו. אם לא היה להם איכפת, לא היו מתוסכלים.
ההרגשה שאני קיבלתי (ועדיין מקבל)
10/03/14 18:35
127צפיות
היא שאנשים ממהרים לפסול את TNA.
על אותו אירוע נקודתי שיקרה פה ושם,
אנשים ימשיכו לראות E ולהתמרמר, אבל יפסיקו לצפות ב-TNA.

לצורך הדוגמא, שהוגאן הגיע לאימפקט, הדעה הרווחת הייתה "RIP TNA" ו-"אם חשבתי לתת להם הזדמנות, עכשיו אין סיכוי שאצפה"
אבל עכשיו הוגאן הגיע ל-E. אז כן היו התמרמרויות, אבל אף אחד לא חושב על לנטוש את הספינה הזו.
אני חושב שאתה מתעסק יותר מדי במה האחרים
10/03/14 18:42
103צפיות
רואים וחושבים. תהנה ממה שבא לך, זה הכי חשוב.
º
יכול להיות שאתה צודק.. בכל אופן, אני נהנה...
10/03/14 18:50
44צפיות
מאיפה ההרגשה של "ממהרים לפסול"?
10/03/14 18:58
107צפיות
כמו ההוא שמעליך אמר,אנשים ראו ובדקו את האירגון הזה כבר כ"כ הרבה פעמים ולא נראה שיש שם איזשהו שינוי כל פעם.זה רחוק מלהיות "אירוע נקודתי",כי למרות הרסלינג הטוב(וגם זה לא תמיד,ממה שראיתי),כל הבוקינג מסביב של האירגון באופן כללי הוא מאוד בעייתי וחובבני.

הWWE באמת מתסכלים כי הם דוחפים וקוברים את האנשים הלא נכונים,אבל לפחות שם יש הרגשה שמקצוענים הרימו את המופע שאני רואה.(בניגוד לTNA)

ההשוואה על "הוגן מגיע לWWE" ל"הוגן הגיע לTNA" מגוחכת.
מה הוגן עשה עד עכשיו? פרומו של דקה וחצי שבקושי הרגישו אותו?
הבדל אדיר מהנוכחות שלו בTNA.
10/03/14 19:08
68צפיות
באמת כולי תקווה שTNA או כל אירגון אחר יצליח ויקבל רייטינג זהה לWWE.

אני אומר "זהה" כי TNA לא חייבים לנצח ברייטינג אפילו בשביל שזה יעשה הרבה רעש.
ברגע שהWWE יבינו שיש להם מתחרה רציני כמו שקרה ב95 עם WCW,האף שלהם ירד טיפ טיפה למטה ולא נשמע אותם מלגלגים על הצופים שלהם.

אבל מה לעשות שTNA ככל הנראה לעולם לא יהוו איזושהי תחרות רצינית...
º
לגמרי הורס את ההייפ של עצמו
10/03/14 23:35
50צפיות
צפייה לאחר ההייפ שעשית פה לאירוע..
10/03/14 11:54
425צפיות
כן, יש התקדמות משנה שעברה, אבל שום קרב גדול לא סיפק את הסחורה פרט לסטורם - גאנר.
הבוקינג של ג'ו - מגנוס (שעד הסיום היה באמת טוב) היה פשוט איום והקהל פשוט חירבן על אביס, קריאות הבולשיט היו לגמרי במקום. המיין איבנט היה בשבילי ארוך כאורך הגלות והקהל הפסיק להתעניין כבר באמצע, הטרן של בולי היה צפוי מקילומטר.
הדברים הטובים שהיו אתמול הם הדברים שתמיד טובים ב-TNA, בד אינפלואנס, סייבן, קרב הנשים וסטורם - גאנר שהיה קרב הערב, אבל זה לא מספיק כדי לחפות על מיינאיבנט חלש ובוקינג טיפוסי.

אז ברשותך, נראה לי שאני אחכה עוד קצת עד שדניאל בראיין יהיה במיין איבנט ..
º
10/03/14 13:04
47צפיות
איך היה מבלי לספיילר?
10/03/14 20:00
184צפיות
עוד לא הספקתי לראות ואני עכשיו יוצא מהעבודה...
לאחר צפיה בשעה וחצי הראשונות:
10/03/14 20:57
264צפיות
קרב שלשות מעולה,
אנדרסון-שאו לא היה מעבר למה שציפיתי (ולא ציפיתי ליותר מדי)
מאניק וטייגר אונו היה בדיוק מה שרציתי (קרב אקס קלאסי בקצב גבוה)
ec3 בפרומו לא רע,
וגאנר וסטורם בקרב מעולה.
3\4 שנהניתי לצפות בהם. חצי ראשון מוצלח לאירוע.
אני באותה דיעה
10/03/14 23:51
134צפיות
גם אני ממש עכשיו הגעתי לסיומה של השעה וחצי הראשונה.
בשביל קהל של 900 איש הוא עושה יותר רעש מ-20 אלף אוהדי WWE :)
כמו שאנגל אמר פעם אחר פעם "אני מעדיף להתאבק מול 2000 אוהדים שצורחים עד השמים מאשר 20000 שיושבים על הידיים".

השלשות היה יופי. הטענה היחידה שהייתה לי אליהם היא שהם לא השתמשו כמעט בכלל בכלוב שזה קצת מבאס.
בובי לשלי נראה כמו מקרר 4 דלתות של LG.
אנדרסון שואו היה משעשע. אנדרסון מבחינתי רק צריך לקבל מקרופון לידיים וזהו. אפילו שהוא אחלה מתאבק הוא פשוט ה-ר-ב-ה יותר טוב על המייק שאין דברים כאלה.
מאניק וטייגר נתן שואו טוב והקהל הגיב אליו יפה. הפינישר של אונו בסוף היה חולני לגמרי. מה זה היה? בורג עם 450? אדיר! אני רק מקווה שעם כל הכוכבים שהם מכניסים לדיוויזית ה-X סוף כל סוף נתחיל לחוות את הימים הטובים ההם של הארגון הזה. זה ואת הזירה המשושה.
גאנר וסטורם ממש הפתיעו אותי. סטורם נראה ממש "רע" עם הזקן הזה. עשה לי תחושה לרגע שהולכים להחזיר את AMW. בכל אופן אחלה קרב מהשניה הראשונה ועד האחרונה. לא בזבזו זמן בכלל עם כל מיני הד לוקס משעממים וישר ניגשו למדרגות והכסאות. לא היה לנו רגע דל אחד בקרב הזה. רק נקווה שגאנר לא יצא משם עם זעזוע מח.
ואז הגיע החצי השני...
11/03/14 00:06
205צפיות
ג'ו ומגנוס נתנו קרב טוב.
ואז נשאלה השאלה:
איך נותנים למגנוס לנצח, מבלי לפגוע בפוש שנתנו לג'ו?
קרב טוב עם סיום שהוא יותר ממטומטם.

הליט'ל לוקדאון היה טוב, מהיר ומבדר. הזאבים מעולים, אייריס וברומנס מעולים ורוד הוא פשוט רוד. היה צריך להיות ניצחון נקי בלי לערב שמה עם בולי וחבל. היה אפשר למצוא דרך אחרת להתחיל בין רוד לבולי פיוד.

סה"כ:
4/7 קרבות טובים (שלשות, אקס, סטורם-גאנר והנשים)
2/7 קרבות טובים שהסיום הרס וכמעט הרס את הקרב עצמו
1/7 קרב מבדר שנועד להמשיך את הסטוריליין של שאו.

ואחד בובי לאשלי
אז אני מבסוט. נחכה לראות איך הדברים יתפתחו בחמישי.
אני ממש נהינתי מה-PPV הזה
11/03/14 01:02
143צפיות
הייתי בטוח שלא יתנו למגנוס ללכת כל כך מהר.
מצד אחד הסיום של הקרב היה מטומטם לחלוטין כמו שאמרת.
מצד שני לפחות אנחנו יודעים שאביס הרשע כמו שכולנו למדנו לאהוב חזר. אם הם היו שולחים אותו לפסיכיאטר שהיה מוציא ממנו כל מיני זהויות וחרא כזה סטייל גוזף פארק אני לא יודע מה הייתי עושה...

הליטל לוקדאון היה מ-ע-ו-ל-ה גם אם הסיום קצת ...מוזר.
הארדי...סליחה, ווילואו הרג אותי לגמרי. שמת לב שגם כשהרביצו לו הוא כל הזמן היה בדמות וצווח צווחות עקומות כאלה? חחחח. והזינוק מראש הכלוב? כמו שרק הארדי יודע לעשות.
עכשיו נשאלת השאלה מה זה אומר מבחינת בולי ריי. זה פייס טרן או שהוא מתכוון ללכת ראש בראש נגד רוד ולהלחם על הנאמר וואן קונטנדר לחגורה?

מבחינת ערך בידורי והיאבקות נטו סך הכל אירוע טוב.
מבחינת סיפור קצת פחות.
ערכתי תמונת-סרטון GIF לאירוע חזק מהתכנית:
11/03/14 12:18
166צפיות
אירוע טוב מאוד, אבל..
15/03/14 16:43
42צפיות
סיום הקרב של ג'ו מגנוס פשוט הרס לי הכל אני לא מבין למה שמים סוף כ"כ ילדותי, אינפנטילי, מפגר.
אביס יוצא מתוך התחתית של הבמה.. נו באמת, מתי יבינו שסופי קרב כאלו הם פשוט ביזיון.
חוץ מזה רוב הקרבות היו מאוד מאוד טובים, דווקא לא צפיתי את הטרן של בולי.
קרב בין אנגל ל-EC3 היה מאוד חסר, EC3 עושה רושם מתאבק עם יכולות מעולות, גם על המיקרופון, גם מאוד אתלטי, בינתיים בונים אותו לאט וטוב.
באימפקט של השבוע, מאוד אהבתי את החזרה של אנג'לינה לאב, לדעתי היא וגייל קים היחידות ברוסטר שיודעות להתאבק, והאמת שמאז עידן אוסום קונג כל דוויזית הנשים מאוד משעממת אותי.

בקיצור, אם נשכח את הסיום של הקרב ההוא, אירוע טוב מאוד ומומלץ לצפייה.
מה דעתכם על תסריט הפוך?
09/03/14 19:16
498צפיות
לקראת רסלמניה הרבה אנשים העלו את התסריט שבראין יתמודד נגד טריפל ואם הוא ינצח הוא יזכה להשתתף בקרב האליפות נגד אורטון ובטיסטה.
מה דעתכם על סנריו הפוך? הרי טריפל אייץ' לא באמת חושב שבטיסטה, אורטון או בראין ראויים להיות הפנים של החברה, אז בתסריט הפוך יש קרב משולש בין שלושתם על האליפות, כשהמנצח באותו ערב יגן במיין איבנט על האליפות נגד טריפל אייץ'.
מבחינת טריפל אייץ' זה סוג של מזימה ודרך להביא לו את האליפות "בקלות", ומבחינת קרב מסיים לרסלמניה למפגש מול טריפל אייץ' יש יותר אימפקט מאשר לקרב משולש על האליפות. אז מה אתם חושבים על התסריט ההפוך?
אז רסלמניה מסתיימת כשהנטר זוכה בחגורה??
09/03/14 20:41
313צפיות
לא מספיק לי לראות את בטיסטה ואורטון שמה,אז גם טריפל צריך להצטרף לחגיגה?
ועוד אחרי ניצחון על בריאן באותו ערב?

רגע...פול? זו אתה?
זה לא מסתדר
09/03/14 22:59
192צפיות
קודם כל נגיד שאני מעדיף את האנטר מחוץ לחליפה המזורגגת, והיל מוביל על פני אורטון ובטיסטה גם היום.

אבל אתה לא יכול לספר ברסלמניה 30 את הסיפור הזה, עם כל הכבוד לזה שקרב מסיים לרסלמניה מול טריפל אייצ' זה כבוד,  זה מאולץ מידי ופשוט מספר סיפור רע.

אגב, אני נוטה לחשוב שאם אכן יהיה בריאן-טריפל ולא תהיה סטיפולציה לקרב האליפות אז זה יהיה הקרב המסיים של האירוע אניוואי.

בטיסטה ואורטון לא יסיימו את האירוע, לדעתי גם לא במידה ויוסיפו לקרב שלהם מתאבק נוסף, עם הסתייגות אחת - בריאן.
אם הוא מפסיד בסוף
09/03/14 23:07
209צפיות
במיוחד אם זה לבראיין, זה הרבה יותר מעניין ממה שיש עכשיו.

אם הייתי צריך לגרום לזה לקרות מהמצב הקיים, אז הוא היה אומר לבראיין משהו כמו:
אתה יודע מה? אתה כל כך רוצה להיכנס איתי לזירה? אתה כל כך בטוח שאני מונע ממך את האליפות? בבקשה, ברסלמניה אתה תהיה נגד באטיסטה וגם נגד אורטון, נראה אם אתה מצליח לזכות באליפות. ואם באמת תצליח, אז אני אראה בזה הוכחה שאתה ראוי להתמודד איתי, ואתה תתמודד איתי... מיד אחר כך. על האליפות.

טריפל חושב שהוא הורג שני ציפורים במכה - גם מביא לעצמו את האליפות וגם בפוטנציה משפיל את בראיין סופית, ובראיין מקבל את התסריט שכולם רוצים פה (לנצח בשני הקרבות), אבל בסדר הפוך.
שקוף מידי
09/03/14 23:16
139צפיות
זה פחות או יותר מסגיר את התוצאה של הקרב הראשון.
לא בעיה, כמו ששלומי אמר
09/03/14 23:52
120צפיות
לטריפל יש טענות פוטנציאליות נגד כל אחד מהשלושה.
הוא יכול לתפוס את אורטון ברו מאחורי הקלעים ולהגיד לו
"it's not just brian, you know",
ולהגיד לו שהוא וסטפני כבר משוכנעים שהוא לא יכול להיות הפנים של החברה. ההזדמנות האחרונה שלו תצטרך להיות, במידה וישרוד את הקרב המשולש, לנצח את טריפל אייץ' עצמו.

ולגבי באטיסטה, לבוא אליו כאילו הוא עומד להגיד לו אותו דבר, ופתאום לתת טוויסט ולהגיד:
אם אתה תנצח בקרב.... אתה לא צריך להתמודד מולי. אתה בסדר.
שניהם מתחבקים מבסוטים מהמזימה שלהם.

מצב מוזר כזה שיש סטיפולציה על שניים ועל אחד לא באמת תגרום להכל להיראות פתוח.
אם יבנו את זה נכון
09/03/14 23:58
98צפיות
זה יכול לעבוד.

אבל לא נראה לי שיילכו על זה. בכלל לא נראה לי שהם זוכרים שיש קרב על התואר
לא נראה לי שמישהו חושב שבאמת ילכו על זה...
10/03/14 15:29
62צפיות
או כל דבר אחר שעלה בשרשור הזה...
לא היה יותר עדיף
10/03/14 02:40
82צפיות
לתת להנטר לזכות בחגורה מאורטון בEC,ואז להגן על החגורה נגד בריאן במניה?

טריפס גם גרם לאורטון להיראות כמו אלוף-נייר מהרגע הראשון,שנבנה כמו הבובה על חוטים שהנטר מפעיל.
עוד מחשבה
10/03/14 00:12
114צפיות
גם ביג שואו, גם סינה וגם בריאן הם מתמודדים שאורטון ניצח לאחרונה בדרכים מסריחות, אפשר למצוא קרב לביג שואו, ולעשות סטיפולציה שכל אחד מהם שמנצח בקרב שלו יגיע למייאנאיבנט, בכוונה כמובן שבריאן יהיה היחידי, אבל זה ישאיר קצת מתח, כי אנחנו לא יכולים לראות את אורטון ובאטיסטה יוצאים עם חגורה,אבל סינה כבר נשמע הגיוני.
מרגיש בנוח להצטרף לדיון
10/03/14 01:41
142צפיות
בכל הדבר הזה צריכים לזכור דבר 1 פשוט שעושה את העניין למסובך מאוד ולא אפשרי.
עד שיוכח אחרת בטיסטה חתם בחוזה שלו גם על זכיה ברסלמניה ולכן רק רצון אישי שלו יכול לאפשר תסריט שבראיין\HHH זוכים באליפות
לאחרונה אני מתחיל להבין שבראין לא יזכה באליפות ברסלמניה יותר נכון להמשיך את ההיפ עד המאני אין דה בנק
אבל כן בריאן HHH הולך להיות הקרב האחרון ברסלמניה
השאלה שנשארת זה האם לתת לבראין לנצח ברסלמניה את HHH התשובה הפשוטה היא שלא.
מה דעתכם על תסריט הפוך?

איזה משפט שגוי מיסודו ולא מבוסס על כלום...
10/03/14 15:32
85צפיות
"עד שיוכח אחרת בטיסטה חתום על זכייה ברסלמניה"..
החוזה שלו הודלף ואני לא יודע מזה?
אם כבר הוא רוצה מעט הופעות והרבה כסף, הרבה יותר הגיוני להניח שהוא ירצה לקבל מיין אבנט במניה (הנה קיבל) בשביל הבונוס השמן, ולא לזכות באליפות כדי להופיע פחות אחר כך
חשבתי על משהו דומה בעבר
10/03/14 02:48
137צפיות
טריפל אייץ' רואה שאין אלוף דומיננטי ושבריאן לא מפסיק לנצח, אז הוא פשוט מנכס את האליפות לעצמו. אבל זה היה בשלב מוקדם יותר בשנה, כשהיה כל ההייפ מסביב לאליפות המאוחדת.

אני חושב שהתסריט הזה היה יכול לקרות אם היו בונים אותו כמו שצריך. כרגע אם טריפל אייץ' פשוט יחליט לשים את עצמו בקרב על אליפות - לא יישמע הגיוני, כי הוא לא מראה סימנים של לרצות לחזור לזירה וכבר לא נראה שיש לו בעיה עם האלוף הנוכחי.

אם אורטון היה ממשיך להפסיד ואם הauthority היו צריכים להמשיך להציל אותו בקרבות וגם מתעמתים איתו על זה אח"כ (בניגוד למה שקרה בEC, שם זה פשוט היה משהו אישי בין קיין לבריאן) ואם לא היה מתמודד "ראוי" לאליפות, אז אולי HHH היה יכול לקחת לעצמו את האליפות או להכניס את עצמו לקרב וזה היה הגיוני מבחינת הסטוריליין.

בתסריט שלך, זה סתם נראה שHHH מנסה להשיג לעצמו היט בכל מחיר, כמו פאנק בתקופת האליפות שלו, וזה לא באמת המצב, טריפל אייץ' מקבל את כל ההיט מהקהל בצדק. הוא לא צריך קרב על אליפות כדי שישנאו אותו יותר.
אני אגב לגמרי בעד תסריט כזה
10/03/14 18:40
162צפיות
בטיסטה-אורטון גם אם מצרפים לשם את בראין זה לדעתי לחלוטין לא קרב שמתאים לסיים את רסלמניה, אבל אם ישימו את הקרב הזה בחלק הראשון של הקארד זה דווקא מעמד שיותר טבעי ונכון לא. סיום של רסלמניה בקרב בין בראין-טריפל לאור התסריט הזה הוא הדבר המתבקש והכי נכון מכל הפלונטר הזה שמסתמן כרסלמניה 30
מעדיף
10/03/14 20:49
101צפיות
את התסריט בו בריאן מנצח את טריפל אייץ' בכדי לזכות בכרטיס לקרב המשולש, אחרי קרב ארוך שיהיה קרב NO DQ , טריפל מתחרפן אחרי הנצחון ותוקף את בריאן בזירה עם פטיש , זאת כדי להביא את בריאן לקרב המשולש במיין איבנט פצוע. למרות זאת בריאן ינצח את הקרב המשולש עם אורטון ובאטיסטה , זיקוקים , מתאבקים באים לזירה כולל הוגן ומרימים את בריאן על הכתפיים.

חייב לתת לבריאן את התואר בסוף ולא בתחילת/אמצע האירוע. התסריט שציינת פה הופך הכל לצפוי מאד לא משנה מה ינסו למכור לנו.
פאנץ' ליינרס - עונה 3 - פרק 2 - עכשיו ברשת!
09/03/14 17:55
178צפיות
הפאנץ' ליינרס חוזרים בפרק שני בעונה החדשה והפעם: סיקור אירוע תא ההדחות ודיון על דור העתיד מול העבר.

השבוע התוכנית מצולמת ברביעי הקרוב ותעלה לאגו טוטאל כבר בשבוע הבא!

תהנו!

דעה אחת
09/03/14 19:16
166צפיות
אתם חייבים להוסיף איזה שולחן שיסתיר חצי גוף
ככה זה נראה יותר שכונתי ועם שולחן גדול זה יותר מקצועי
דעות:
09/03/14 20:14
166צפיות
(הפעם אשתדל לקצר...)
שמחתי לראות שלקחתם לתשומת לבכם חלק מהערות, וראו שיפור בתוכנית.
ולמרות זאת, נעבור קצת על הבעיות הטכניות שהיו:
1. שבוע שעבר אמרתי לכם לפטר את הסאונדמן שלכם. לא עשיתם זאת. חבל. המון דיסטורשן כשאתם צועקים, ווליום לא אחיד בין חברי הפאנל, ועדיין הווליום של המעברונים מקפיץ אותי לתקרה. תאזנו את הווליום! (ותפסיקו לצעוק מעבר ליכולת ההגברה של המגבר <יש לי עכשיו קורס קצת על נושא של מגברים, אז אני מאוד רגיש למצבי קיטעון>)

2. התוכנית התחילה עם בצורה מסודרת שכל אחד מדבר בתורו. איפשהו באמצע שכחתם מזה. חבל.

3. לכל חברי הפאנל, תסתכלו שוב על התוכנית, אבל הפעם תתמקדו רק בשרון. עכשיו תתנהגו כמוהו. סדר, ארגון, יכולת התבטאות וההתנהגות הכי פחות ילדותית.

פרט לכך:
העריכה היתה הרבה יותר טובה, רק בועז, תשים לב איזו מצלמה מצלמת כרגע. היה לך בהתחלה קטע שבו רק האוזן שלך דיברה לצופים.

הבאנרים עם השמות של חברי הפאנל וכתובת הפייסבוק היו מצוינים.

ואולי בתוכנית 3 כבר לא יהיה מה להעיר...
מסכים עם זה שמעליי
10/03/14 02:42
162צפיות
הסאונד עדיין מאוד צורם. אני לא מבין בהגברה, אבל אולי שווה לשים איזה מיקרופון חיצוני במקום אלה שמצמידים לכם לבגדים.

מעבר לזה, אי אפשר להבין מה בנאדם מנסה לומר, כי אתם נון סטופ נכנסים לו לדברים. זה באמת באמת משפיע לרעה על חוויית הצפייה. במקום לצחוק על הזמן שלוקח לפאנץ' להיאמר, אולי פשוט תתנו לו להיאמר במקום להאריך אותו עוד ועוד עם עקיצות ודאחקות. באמת מרגיש שיש פה איזה ADD קולקטיבי
אני כמעט ולא צופה, הפעם כן
11/03/14 09:50
138צפיות
אני חייב לומר שנראה כאילו יש גם לבועז וגם למתן הפרעת קשב רצינית אשר לא מונעת מהם להכניס קריאות ביניים שלרוב מציקות. התזזיתיות הזו לא מתאימה לתוכנית טלוויזיה שאמורה להביע דעות. חייבים קצת לתת לסיים פסקאות דיבור במקום לנסות להכניס התחכמויות באמצע דברי אחרים.

נקודה אחרת: מראים קליפ של טייקר נכנס לזירה ותוך כדי מדברים גם על סטינג, על מייבל שנפטר ואפילו הוגאן.

בצד החיובי הצילום היה מצויין. נגמרו הימים שבהם קפצו בין פריימים וטוב שכך.

על מנת לשפר חייבים מסגרת הרבה יותר נוקשה.

1. אולי אפילו להפוך את התוכנית ל-AROUND THE HORN שבה לכל אחד יש זמן מוקצב להביע את דעתו בנושאים וקורפל נותן ניקוד בהתאם לעומק, להבנה ולהסכמה. המצב הנוכחי הוא יותר אכיל מהתקופה של טרום הטלוויזיה, אבל לא בהרבה. תנו לדבר בלי להתפזר לאינספור נושאים.

2. תבטלו את הפאנצ'ים בסוף. אני עוקב אחרי WWE ולא הבנתי מה רוצים ממני.

3. אתם מפנים לפייסבוק, אבל לא מתייחסים למה שכתבו שם. קחו הודעה אחת מהפייסבוק שמתאימה לכם וכל אחד יגיב כחצי דקה עליה. זה ייצור אינטראקטיביות שחסרה לכם עם הצופים.
זבנג וגמרנו
07/03/14 00:33
247צפיות
הרבה זמן לא היה כזה
ראיון מצויין של האנטר עם מייקל קול
07/03/14 00:33
395צפיות
בריאן VS מייקל קול
07/03/14 01:18
450צפיות
מישהו זוכר את זה?

www.youtube.com/watch?v=eRGhcMsZV8Q

בריאן כבר מתחילת דרכו בחברה היה Rebel Against The Machine!
אז אולימפיאדת החורף נגמרה
07/03/14 12:52
245צפיות
בלי אף מילה על קורט אנגל??
צופה היאבקות מותח את אשתו
07/03/14 13:08
439צפיות
אחד האדירים- מומלץ מאוד!
כתובות אינטרנט מצורפות:
ענק!
07/03/14 14:15
213צפיות
ישבתי וצחקתי בקול כששמעתי את זה
º
ישן ומצוין
07/03/14 14:44
79צפיות
כתבה שלי על ההסתבכות של באק זומהוף (WWF)
07/03/14 19:02
362צפיות
אז מה איתו? מושעה או פצוע?
07/03/14 23:49
371צפיות
º
.
07/03/14 23:51
247צפיות
.
בטיסטה תקף אוהד במהלך האוס שואו בקנדה
08/03/14 18:16
405צפיות
סיכוי גדול שמדובר במשהו שתוכנן מראש, אבל בכל זאת:
http://www.pwi.co.il/articles/4674
אני אוהב לקרוא את החדשות שלך בפייס
08/03/14 18:35
347צפיות
אבל לא עדיף שאם אתה נותן חדשה כזאת או אחרת שים אותה ישר פה ולא קישור לאתר?
הוא רוצה
08/03/14 18:47
248צפיות
שהטראפיק יגיע לאתר שלו. בסופו של דבר הוא לא מקבל כלום מתפוז על זה שהוא הביא להם כך וכך כניסות לפורום WWE.
למה?
08/03/14 19:08
221צפיות
המטרה היא שאנשים ייכנסו לכתבות שאני מפרסם. בשביל זה האתר קיים.
ה- Brogue Kicks הכי טובים של שיימוס
08/03/14 20:03
261צפיות

שימו לב למכירה של קופי קינגסטון ל- Brogue Kicks (ב-1:17)

הדביוט של ... NXT
09/03/14 11:38
385צפיות
מי שראה את התוכנית האחרונה של NXT בטח שם לב לדביוט של מתאבק "חדש" בשם אדם רוז AKA לאו קרוגר.
אני כבר התאהבתי בדמות הזו ובמיוחד על הכניסה והשיר שלו,שאלתם השבוע מי לפי דעתכם יהיה הפאנדאנגו החדש אחרי המניה ?

אם אני וינס מקמהן אני נותן לאדם רוז לעשות דביוט ממש במניה 30 ואז תראו עוד פאנדאנגו בדרך.

דמות ענקית (לפי מה שהבנתי הדמות נוצרה ע"י אדם רוז/קרוגר).

אבל פאנדאנגו הוא סתם
09/03/14 13:54
239צפיות
מה שתפס היה המנגינה שלו. באמת שלא צריכים עוד פאנדאנגו..
הכניסה שלו היתה אגדית וימשיכו לדבר עליה בעתיד
09/03/14 14:28
247צפיות
אבל שורה תחתונה, עבר זמנם של הגימיקים האלו. פאנדאנגו הוא קומדי אקט חביב ומיד קארדר לגיטימי, אבל בהתחשב בפוש שהוא קיבל בהתחלה (ניצחון על פאקינג Y2J בקרב הראשון שלו ברסלמניה) לעומת מצבו היום, קשה לי להגדיר אותו כסיפור הצלחה.

לכן קשה לי להאמין שאדם רוז/ליאו קרוגר, שדווקא הוכיח את עצמו כמתאבק ראוי בהחלט, יצליח להתקדם מעבר לזה. והדבר נכון גם לגבי טיילר בריז, שאני מאוד מחבב. בסופו של דבר מדובר בדמויות שאין להן עתיד מעבר לקרבות מרובי משתתפים בפרה שואו של רסלמניה, ועתידן הוא כהוויתו של פאנדאנגו  - קרבות קומיים עם סנטינו..
לדעתי אפשר להתקדם כמעט מכל גימיק.
09/03/14 15:07
157צפיות
גם "סנוב אצילי" נשמע גימיק מידקארדרי מטופש, אבל ממנו נולד טריפל אייץ'.
דולף זיגלר התחיל בתור "ההוא שלוחץ ידיים".
גולדאסט נשמע גימיק אידיוטי אבל הביצוע הנהדר הוציא דמות שכולם רוצים לראות, ושאני לא אתחיל בכלל להזכיר את האנדרטייקר, שאם הייתי מציג לך דמות כזו בתיאוריה, היית אומר שזו הדמות הכי מטופשת בהיסטוריה, ולא יצא ממנה כלום.

כמובן שהרבה תלוי בתזמון, בתקופה, באופי ובכריזמה של המתאבק עצמו ובהתאמה שלו לדמות שבונים לו, אבל זה מאוד לא חד מימדי "גימיק טוב / גימיק רע".

RC
לא אמרתי שאדם רוז לא יכול להצליח..
09/03/14 17:06
123צפיות
אמרתי שבגימיק הנוכחי הוא לא יצליח, הוא יכול למנף את הגימיק כמו אייץ', וכמו אייץ' לקחת את זה למקום אחר, אבל הוא לא יצליח (בגדול) אם ישאר באותו גימיק.

לגבי הדוגמאות שנתת, אנדרטייקר הוא שריד של תקופה אחרת לגמרי, אני חושב שאם הוא היה מצטרף כיום ל-E בדמות של הדד מן, כולנו היינו מסתכלים עליו כרסלקראפ כמו שהסתכלנו על מורדכי לפני 10 שנים.

בקשר לגולדסאט, מאז החזרה שלו לחברה (נגיד 2002), הוא תיפקד בעיקר כקומדי אקט.

אני מסכים לגבי מה שאמרת לגבי תזמון, תקופה, אופי וכו', יש מיליון משתנים שנלקחים בחשבון כשמדובר במתאבק. אבל שורה תחתונה, גימיק של פארטי בוי הוא לא התחלה טובה (בטח לא כשיש לך איזה ארבעה דמויות בסיגנון הזה, כמו שמישהו פה ציין), אם הוא ידע למנף את זה למקום אחר כמו H וזיגלר, זאת כבר שאלה אחרת.
º
ארבעה = ארבע כמובן
09/03/14 17:09
42צפיות
פשוט בזבוז של דמות
09/03/14 14:41
244צפיות
זה לא היה רע בכלל, אבל כבר היה עדיף שיישאר כליאו קרוגר[אחלה דמות] מאשר שיהפוך להכלאה חסרת תכלית וערך בין טיילר בריז, קסאבייר וודס וCJ פארקר
תערוכת VelvetMania - קישור בפנים
09/03/14 20:40
193צפיות
http://www.monsterfresh.com/2014/03/08/bruce-white...

ציורים של מתאבקים בתקופת ה-WWF
לקראת RAW הלילה
10/03/14 22:09
148צפיות
שימו לב לאתר הרישמי של ה WWE, יש שם הקדמה של 5 נקודות לקראת ראו, פריויו מה שנקרא.

אנחנו קצת לפני רסלמניה והפיוד בין אורטון לבטיסטה על אליפות העולם! אפילו לא מוזכר! בפריויו של התכנית המרכזית.

זה מסכם את המצב.
המלצה ממיין איבנט..
12/03/14 18:05
117צפיות
נטליה נגד איי ג'יי, כמעט 15 דקות קרב (!!!).
מישהו פה זוכר את הפעם האחרונה שקרב נשים ב-WWE נמשך כל כך הרבה זמן (גורדון) ?
פייג' ואמה הגיעו ל-11 בקרב הראשון שלהן על התואר ו-13 דקות בקרב האחרון שלהן, ומיקי ג'יימס וטריש היו בסביבות ה-9 דקות ברסלמניה 22, אבל לא זכור לי שום קרב נשים אחר שהתקרב לזה בשנים האחרונות.

אז היה לנו קרב נשים של רבע שעה, והפלא ופלא, הקהל לא חירבן עליו, ולא דרש פאפיז, ואשכרה היה ממש בעניין, וזה לא כל כך מפתיע כשמדובר בשתי וורקריות שאחת מהן טובה (איי ג'יי) ואחת מהם מעולה (נאטי).
ככה צריך להראות קרב הנשים ברסלמניה, אבל לצערי מה שנקבל (כנראה) זה איי ג'יי נגד ניקי..
קיין יפרוש בקרוב מה-WWE?
13/03/14 19:29
120צפיות
היה מלך ונשאר מלך
13/03/14 20:49
96צפיות
הלוואי שכל המתאבקים ילמדו ממנו איך לנהל את הקריירה לאורך כ"כ הרבה זמן
האם ככה גורמים לאנשים לקנות מוצר?
06/03/14 08:56
704צפיות
אני לא מחדש פה יותר מדי לאף אחד, אבל נציין זאת כדי לפתוח את הדיון - כל הפיוד של דניאל בריאן מול טריפל אייץ', או יותר נכון הקו הקיים שמוביל אותנו לרסלמניה, הוא זה שדניאל בריאן רוצה להוכיח לטריפל אייץ' שהוא כוכב, אך טריפל אייץ' חושב שהוא לא כוכב מרכזי מספיק בשביל לפגוש אותו ברסלמניה. B+ player צוין שוב ושוב.

הקהל מאחורי דניאל בריאן, הקהל צועק יס, הסמארקים מאוהבים, אבל טריפל אייץ' בשלו והוא אומר זאת בצורה מפורשת - דניאל בריאן נגד טריפל אייץ' זה לא קרב מספיק גדול לרסלמניה. זה בזבוז של קרב, אין כאן פיי אוף מספיק גדול.

ככה ה-WWE בונים את הפיוד הכי מרכזי שלהם לרסלמניה עד כה, אפילו יותר מאליפות העולם, על קרב בין שני אנשים שסמנכ"ל החברה טוען שהוא פשוט לא מספיק טוב, חשוב וגדול כדי להיות ברסלמניה.

האם זו באמת דרך לשכנע אנשים להזמין את האירוע? לגרום לאירוע להרגיש גדול וחשוב? האם הם יורים לעצמם ברגל, או שאפשר לפטור את זה ב"ככה הילים מדברים, ואין לזה משמעות"?
דה רוק זילזיל בכל היריבים שלו
06/03/14 13:23
401צפיות
אמר שהם לא ברמה שלו, ירד עליהם, צחק עליהם וכו'. כך שזאת לא הפעם הראשונה שהפיוד סובב סביב זה שצד' א' לא תופס את צד' ב' ברצינות.

האנשים לא באמת מאמינים לטריפל H, הם אוהבים את בריאן למרות הירידות עליו וההשפלות, ומקווים שהאנדרדוג ינצח ויוכיח שוב שהוא לא באמת אנדרדוג. אני דווקא חושב שפיוד כזה מעורר יותר עניין מפיוד שקול בין יריבים שמכבדים אחד את השני ומביא ליותר מכירות
האינטרקציה של הרוק עם מידקארדרים
06/03/14 13:40
263צפיות
רחוקה אלפי שנות אור מהאינטרקציה של טריפס עם מידקארדרים.

סתכל על הרוק והסגמנטים שלו עם ההוריקן לפני מניה 19 לדוגמא- למרות שהוא הסתלבט עליו הרוק עדיין גרם לו להיראות ככוכב,בניגוד לHHH שיום אחרי מניה ניגב איתו את הרצפה והפך אותו לג'ובר.

אני לא זוכר את הרוק מדבר בשיא הרצינות על איך המתאבק מולו לא מתאים לעמוד איתו באותה זירה ביחד.אצל הרוק זה תמיד בא בהומור עוקצני לשלהב את הקהל.

אני גם לא זוכר פיוד של הרוק שכל מפגש בינו והיריב שלו מסתיים כשהרוק דופק לו רוק בודום ות-מ-י-ד אומר את המילה האחרונה.הוא בהחלט מכר למתאבקים וחטף מכות מיליוני פעמים,זה ממש לא אותו הדבר.

כשHHH אומר על מישהו שהוא לא ברמה של הגדולים ופדיחה לעמוד לידו,ואז גם לנצח אותו נקי בבפייאוף הסופי,זה גורם נזק אדיר לאותו יריב וכן- אנשים באמת מתחילים להאמין שאותו מתאבק הוא סתם ג'ובר כי הנטר ככה התייחס אליו לאורך כל הפיוד ביניהם.
º
בן אדם, דוגמא לא חייבת להיות זהה אחד לאחד
06/03/14 17:47
66צפיות
זה פיוד שנמדד בעיקר בפייאוף שלו
06/03/14 14:23
255צפיות
לא משנה כמה HHH השפיל את בריאן כל השנה, אם בסופו של יום הפייאוף הוא ניצחון נקי של בריאן על HHH, אז כן, הפיוד הזה היה טוב ועשה את העבודה שלו כמו שצריך. פיוד קלאסי של אנדרדוג מול ההנהלה הקשוחה.

אם הפיוד ייגמר בהפסד של בריאן, או כל דבר אחר לא משכנע כמו ניצחון נקי או הכנעה, אז הפיוד פספס את המטרה שלו ורק משרת את העצמת האגו של טריפל אייץ'.

אני חושב שחייב לבוא פייאוף בדמות של ניצחון נקי ומשכנע של בריאן על HHH. אני חושב שכל תוצאה אחרת חוץ מזו היא כישלון גדול מצד הWWE ומה שיגרום לנטישה של מעריצים (גם אם לא בכמות מסחרית שתפיל להם את המניה, עדיין בכמות שהWWE ירגישו ברייטינג). ואני לא מדבר דווקא על מעריצים של בריאן או של פאנק, אלא על מעריצים שסוף סוף מבינים שהם לא יקבלו מה שהם רוצים משום מה.
המעניין הוא האם תהיה התערבות בקרב שלהם...
06/03/14 15:27
176צפיות
סביר להניח שעוד שבוע-שבועיים טריפל אייץ יסכים כבר לקרב בינהם.

משהו שאני חשבתי עליו זה האם טריפל אייץ ירגיש שהוא בסכנה בקרב ויערב פתאום את קיין או "הוויאטס" ברסלמניה בקרב שלו.
אני חושב שבמידה ותהיה התערבות בקרב "המסטיק הנמתח הזה" יגרום להם לאבד הרבה צופים בסופו של דבר.
כי למרות שהרבה מאימים להפסיק לראות ועדיין לא עושים את זה בסופו של דבר זה כן יקרה.
רסלמניה היא לא זמן למרוח
06/03/14 15:40
174צפיות
אלא זמן לפייאוף. במיוחד כשהפיוד והפייאוף נמרחים כבר יותר מחצי שנה. כל פעם נראה שבריאן אוטוטו מקבל את הנקמה שלו ומשתיק את ההנהלה, ואז הוא מושפל שוב.

ברסלמניה זה חייב להסתיים. אם תהיה התערבות חיצונית של קיין או מי שלא יהיה - בריאן יצטרך להתגבר עליה ועדיין לנצח. אם בריאן מפסיד מכל סיבה (גם אם ברי בלה יוצאת, מודיעה לו שהיא מתגרשת ממנו כי היא בהריון ממייקל קול) - אז הוא כבר לעולם לא יקבל את הפייאוף שלו.

וגם אם הוא יקבל את הפייאוף אחרי רסלמניה - זה כבר לא משנה. יש קהל גדול שצופה רק ברסלמניה כל השנה, אם הוא לא יקבל פייאוף, אין לו שום סיבה לחזור ולראות את המוצר.
06/03/14 16:11
83צפיות
כשהרייטינג יתחיל לרדת אנחנו יכולים להיות בטוחים מי יקבל את כל האשמה.

הבעיה באייץ'
06/03/14 17:16
259צפיות
שהוא מאמין למה שהוא אומר, והוא מתכוון לכל מילה, ואם תשאלו אותי לא יהיה כאן שום פייאוף ברסלמניה כי הוא פשוט לא יתן לזה לקרות. אם זה היה ביכולתו, היה יותר סביר שפאנק יצטרף למיין איבנט וייקח את האליפות.

עוד כשל לוגי בכל הטיפול בבריאן: ברור לי שזה נסיון פתטי של ה-WWE להוציא את הרוח מהמפרשים של בריאן ולהוריד את התמיכה בו בקרב הקהל, אבל נורא מזיק לסטוריליין שהוא כל הזמן מפסיד. זה שומט את הקרקע מתחת לכל הטיעונים שלו. אם הוא לא מנצח ומנצח ולמרות שהוא מנצח הוא לא מקבל את הטופ ספוט, אין היגיון סטורילייני מאחורי הבקשות שלו. באותה מידה סנטינו היה יכול לבוא ולבקש קרב על התואר. בגלל זה כל הפרומואים שלו נופלים (זה ובגלל שיש לו פרומואים מוכתבים, יכולת פרומואים ירודה, וחיוך דבילי), קשה לי לקנות את הפיוד הזה שאם היה מתנהל אחרת היה מבורך מבחינתי.
balely1
06/03/14 19:18
141צפיות
כן אבל אני לא בטוח שזה ביכולתו גם לקבוע האם יהיה פייאוף...
הרבה אנשים שכחו אבל בסופו של דבר וינס מקמהן מחליט מה באמת יהיה.
למרות שהוא מאחורי הקלעים...אני מקווה שבעתיד יקרה משהו והאנטר יצא מ wwe כי אין ספק שהוא מנהל גרו
בין וינס להאנטר
06/03/14 21:19
141צפיות
התחושה שעושים לוינס הנחה מאד גדולה.

לא שהאנטר חסין ביקורת, אבל בואנה אני מסתכל על הקארד של רסלמניה 30 (הראשונה בנטוורק) ואני לא מאמין.

אני מסתכל על סיאם פאנק כבר כמה חודשים טובים ואני מתקשה להאמין שוינס לא רואה מה שכולם רואים.

יש לי חבר מאד טוב שעוקב איתי אחרי הביזנס יותר מ 20 שנה, מגיל קטן, והוא פשוט מפנה את כל האחריות על האנטר, כל החלטה גרועה שמתקבלת מבחינתו זה האנטר, פשוט לא מסוגל להאמין שזה וינס מקמן.

מבחינתי ניצחון של בריאן ברסלמניה לא יהפוך אותה מגרועה למעולה, לא יודע איך מצילים אותה כרגע, אולי שיחזירו את המאני למניה.
למה אתה מתכון שאתה אומר עושים לוינס הנחה?
07/03/14 02:14
100צפיות
זאת סיטואציה מאוד מעניינת עד כמה באמת וינס מקמהן מתערב היום בהאבקות כמו בעבר.
אני חושב שבגלל הגיל המבוגר שלו כבר 68 הוא דיי התעייף והזדקן והוא נותן לילדה שלו ולהאנטר לנהל את העסק.
אלה עם כן אתה יודע יותר ממני שמאחורי הקלעים הוא עובד ממש הרבה מתי שאנחנו לא רואים.

אגב אני יותר ממסכים איתך על הקארד של רסמניה זה פשוט הזוי מה שקורה שם חוץ מלסנר-טיקר הכל נראה ממש גרוע.
אתה מתקשה לראות שוינס לא שם את פאנק בקרב המרכזי במניה? כן זה חסר מאוד גם לי...למרות שמילא פאנק עוד
היה אלוף 434 ימים אבל לא לשים שם את בריאן זה פשוט ביזיון.
חבר שלך צודק שהוא מפנה את כל האחריות על האנטר גם אני רואה האבקות 21 שנה ומה שיש לי להגיד לך הוא "שוינס
מקמהן גאון" והאנטר אפילו לא יורם גאון שמע כנראה הוא כבר משפיע על וינס ממש הרבה מאחורי הקלעים.
ככה זה שמכניסים עוד מישהו שיתערב לך בעסק...פעם היה הבוס מחליט וזהו היום הכל שיווקי יותר פרסומי כל "הקידמה" הרסה את ההאבקות.
ולגבי רסלמניה אין איך להציל אותה פשוט תגיד תודה במידה ותראה שתיי קרבות טובים שם.
אז זהו שכמו כולם
07/03/14 12:17
71צפיות
אני ניזון מדיווחים, מסיפורים של מי שחוו את העסק מבפנים, ומהיגיון.

אין לי ספק בכלל שוינס עובד הרבה פחות ממה שהוא היה רגיל, אבל הוא לא פרש או משהו כזה, אני עדיין קורא אינספור פעמים ש "וינס זעם מאחורי הקלעים בראו", "לפאנק יש לברג' כרגע כי וינס הוא זה שמחליט" וכו'.

אגב, לשים את פאנק אלוף 434 ימים ואז רגע לפני רסלמניה לנשל אותו זה עוד הרבה יותר גרוע לדעתי, זה מרגיש ממש אישי, לפחות לי, ולדעתי גם לפאנק עצמו.

אני החבר הזה ואתה כולנו מסכימים שוינס מקמן גאון והאנטר אפילו לא יהורם גאון, זאת בדיוק הנקודה שלי, בגלל זה אני חושב שוינס זוכה להנחה מאד גדולה בדעת הקהל לאור גילו.

לגבי רסלמניה, אני בטוח שטייקר-לסנר לא ישעמם, איפה שהיימן נמצא אף פעם לא משעמם. בניגוד לאחרים אני עדיין לא השתעממתי מבריי וואייט, אני חושב שהוא מצוין וקרב שלו ושל סינה יפתיע לטובה במניה. אבל השוה התחתונה היא שזה לא מעניין בתור סיפור, לא אותי לפחות. אני לא רואה מה הלונג ראן פה.

אחד הדברים שמפריעים לי, גם בראו האחרון, זה כל הזמן מרגיש שהם רוצים "לדחוף" את סינה כפייס, הם לא מבינים שזה כבר לא עושה כלום לדמות שלו,זה רק פוגע בשאר הרוסטר.
אם מתרשמים מהקהל אליו המוצר מיועד
06/03/14 18:02
194צפיות
שזה הציבור האמריקאי בראש ובראשונה, אז כן.

אתמול למשל עברתי בפורומים המובילים של רסלינג ברשת כדי לראות את היחס לסרטון של מייקל קול והאנטר ונדהמתי עד כמה מרוצים מתפקודו של האנטר בפיוד הזה, זה מה שהם רוצים לראות.

הנה מבחר תגובות על קצה המזלג (לא נתקלתי בתגובה שלילית או תגובה שלא הבינה למה זה צריך להיות ככה)

"Good video. Nice build up for their WM match too"

בהחלט תגובה שמרמזת על מישהו שהיה קונה את המוצר.

"When Triple H is on, he's on. He's been a lot better the last couple weeks as he's not flip floping between face and heel every week. He's the douchebag that you want you to hate"

"If its HHH vs DB and there is zero chance of adding DB to the title match. I could easily see DB vs HHH going on last.

I still think DB being in a title match and him winning is a bigger deal but with all things being equal. DB vs HHH is bigger than Orton vs Batista."

כנראה שגם ה WWE מסכימים עם התגובה הזאת, כי אורטון ובטיסטה בקושי מנהלים פיוד כרגע על המסך.

אבל למרות ההבנה שהם מגלים כלפיו ביחס אלינו, גם הם מתקשים לראות אותו מפסיד נקי:

i honestly can't see trips doin the J-O-B for Bryan. At least not clean like it should be. Bryan wins by roll up.........lol

וגם

Pretty certain HHH is winning this match.
.
עוד תגובות שנתקלתי
06/03/14 18:22
140צפיות
(רוצה לציין שלא מדובר בילדים שמגיבים אלא במגיבים שאני עוקב אחריהם שנים ומבינים עניין ויודעים את הרקע)

Triple H's condescending asshole character is fucking GOLD

That being said, it's obvious HHH vs Bryan will happen at WM with Bryan going over. This is like WM 28 where HHH didn't want to face Taker again because he believed that if he faced Taker again he would end the streak and therefore end Taker's legacy. Taker eventually got HHH to accept the match. And then what happened? HHH lost. The same thing is going to happen here with Bryan eventually getting into HHH's head and making him accept the match and of course Bryan beating him.

ולסיום: Hunter is an amazing heel. Easily the best mic worker in the company besides Paul Heyman.

אני באופן אישי לא מסכים עם ההתנהלות בפיוד הזה, יש לי שם יותר מידי מקיין, סטפני וכל מיני ירקות, בינתיים זה אפילו קצת משעמם אותי, לא הייתי קונה מוצר רק בגלל שבריאן ינצח את הקרב. היחס של להשתעמם 6 חודשים בשביל ליהנות לילה אחד לא מרגש אותי. גם לא אם זה רסלמניה 30.

תגובות לתגובות
06/03/14 18:59
123צפיות
שיהיו בריאים האמריקאים האלה:

למה זה כ"כ ברור שבריאן יוצא אובר על הנטר?
חסרים מקרים שטריפס היה אמור להפסיד ולהוציא את הצד השני אובר,וזה לא קרה?

התגובה הכי מגוחכת הייתה ההשוואה הדבילית של בריאן לטייקר.
למה הנטר מתייחס לבריאן בדיוק באותה צורה מכובדת שהוא התייחס לטייקר בזמנו?!
הסיבה למה טריפ לא נכנס לזירה עם טייקר הייתה שונה לחלוטין.

בקשר לזה שהוא היל מעולה,מעניין עד כמה הוא היה מצליח בתפקיד הזה בלי הגימיק של האוטוריתי שמחלק פקודות לכולם שהוא סידר לעצמו מאז 99.

טריפל מקבל בוקינג מעולה יותר מכל מתאבק אחר אי פעם בהסטוריה שגורם לו להיראות שווה ערך לאלוהים- עם זה אני ללא ספק מסכים.
שיהיו בריאים אבל
06/03/14 19:20
101צפיות
כנראה שככה גורמים לאמריקאי לקנות מוצר
אגב, יש מצב שבגלל שהתעצבנתם מטריפל H
06/03/14 22:21
293צפיות
למעשה יצאתם מארקים שמגיבים להיל כמו שהיל היה רוצה שיגיבו לו?

HHH הוא לא טיפש גמור, הוא שומע את התגובות לדניאל בריאן, הוא יודע שהוא צריך להפסיד לו ברסלמניה 30. בינתיים הוא בונה את עצמו בתור היל שחצן שכולם ייהנו לראות מושפל.
06/03/14 23:58
123צפיות
מסכים לגמריי טריפל היל חזק מאוד עד כדי ששוכחים שזה רק דמות של סדרת טלויזיה.
בסופו של דבר ביזנס זה ביזנס
המטרה האמיתית של העובדים מתאבקים היא להכניס לחברה כסף וכמה שיותר   נקודה
ולא ללזכות באליפות ולא לנצח או להפסיד קרב
ואם לדעת הבוס  אלוהים וינס  צריך לעשות סרט שבו בראיין "מנצח" באירוע שסוגר וחותם את השנה טוב כלכלית לחברה אז זה יקרה.
הם עשו עבודה טובה בשיקגו  אז אני אופטימי ולא בעיינים עצומות

לא כי זה לא קשור בכלל לדמות שלו
07/03/14 01:15
177צפיות
האיש מאחורי המתאבק ביחד עם אישתו מכתיבים את התסריט בשביל להוציא את עצמו כמיליון דולר,ולדחוף את החברים החסרי-כישרון שלו לירח.

כמובן שהוא עושה את שניהם על חשבון מתאבקים טובים שהקהל כן אוהב ורוצה לראות,וככה יוצא שהם נקברים או שבמקרה של אוסטין ופאנק פשוט נמאס להם מהבולשיט שלו והולכים הביתה.

גם שטריפל היה פייס הוא עשה את זה,אז הטיעון הזה לא ממש מחזיק פה.

אפאחד פה לשניה חושב שהנטר טיפש,רק שהוא מקבל החלטות שדואגות יותר לאינטרס האישי והאגו שלו,מאשר ל"אם המעריצים יהנו מהמוצר" או "זה יכניס כסף לחברה".
אתה סתם מתלהם, באמת
07/03/14 11:44
113צפיות
כל מי שנמצא בעמדת מפתח בחברה הוא בעל אחריות כלפי מחזיקי מניות. אם הוא היה עושה דברים שפוגעים בעסק - הוא היה צריך לענות להם.
אין כאן שום התלהמות
07/03/14 17:11
85צפיות
ואני לא רואה מה הקשר בין מחזיקי מניות למתאבקים שנקברים.

בין אם הם נקברים או לא המעריצים ממשיכים לצפות,ככה שלא נגרם כאן נזק כלכלי.
התייחסות שלי לנושא דניאל בריאן
07/03/14 08:42
270צפיות
אחרי שלקחו לו את החגורה בפעם השניה, הוא בעצם הפך לעוד יותר אובר עם הקהל. זה כבר עבר את יכולת ההתאבקות שלו והפך לסוג של התרסה נגד האוטוריטי שדופקים את בריאן. מבחינת הקהל בריאן יכול להיות בפיוד עם הוויאטס, בפיוד עם קיין, בפיוד עם עמוד חשמל, הסמארקים והמארקים רוצים אותו זוכה באליפות.

אז היה לו ברויאל ראמבל קרב עם בריי וייאט והוא הפסיד בו. עדיין כולם קיוו שהוא ייכנס לראמבל גם אם לא יזכה. לא קרה. אז קראתי שזה תרגיל על מנת לגרום לבריאן להגיע לרסלמניה כאנדרדוג כשקיין והאוטוריטי מנסים להפריע לו. כך הפייאוף יהיה מקסימלי כשיזכה בחגורה. הגיע אלימיניישן צ'יימבר ובריאן שהיה הכי אובר בקרב הזה, סיים אותו בהפסד לאורטון לאחר התערבות של קיין.

מה שבעצם קרה זה שאורטון מרמה של היל הרסני בעצם הפך לרנדי בכייני שמנצל מצבים על מנת לשמור על החגורה. כלומר מהפנים של ה-WWE והאלפא מייל של האנטר הוא בעצם הפך להיל ג'נרי. מה שעוד קרה זה שבעצם דניאל בריאן איבד כרגע את האפשרות להתחרות ברסלמניה על החגורה. עכשיו הוא רוצה קרב מול HHH. כל הספקולציות שתתווסף סטיפולציה לקרב הזה הן בסך הכל ווישפול ת'ינקינג של האוהדים כמו שהיה בראמבל ובצ'יימבר. בינתיים אין שום סימן שכך אכן יקרה.

מבחינתי דניאל בריאן כרגע הוא אפר מיד קארדר שכבר איבד את המומנטום. כל הנסיונות מבחינתי לגרום לכך שאאמין כי נצחון על HHH חשוב מזכיה בחגורה הוא סתם, פשוט סתם. כרגע זה כמו ברט הארט מול וינס מקמהון. גם אם בריאן ינצח או יפסיד בקרב הזה, הקהל ימשיך לצעוק "יס" ובריאן ימשיך לקרבות לא מעניינים. אז מדוע כל פעם יש גל של אופטימיות? אני לא יודע. אולי כי חושבים ש-WWE מקשיבים לאוהדים, אולי כי חושבים שמיין איבנט של אורטון מול באטיסטה חייב להכיל גם פייס כמו בריאן, ואולי זה בגלל שהתקווה היא מה שנשאר בנושא דניאל בריאן.

בעצם מאז הזכיה בחגורה מול סינה, בריאן פשוט מתדרדר ומתדרדר כל הזמן. לא היה פיוד שהוא ניצח, ולא היה דבר שגורם לנו להאמין שהוא בתמונת האליפות. אפילו סינה קיבל שני צ'אנסים מול אורטון (פלוס אלימיניישן צ'יימבר) בזמן שבריאן היה בקרבות אחרים. אני לא אתפלא אם יצרפו את סינה לקרב בין אורטון לבאטיסטה ברסלמניה. וגם אם יקרה נס ודניאל בריאן יזכה באליפות ברסלמניה, זה כבר הרבה הרבה אחרי הטיימינג הנכון. התחושה אצל האוהדים תהיה בעיקר אנחת רווחה שסוף סוף הוא זכה באליפות. אבל ככה לא בונים אלוף: לא בפיוד מול הוייאטס ולא מול קיין ואפילו לא מול HHH.

יזכה או לא יזכה, כבר לא אכפת לי.

אני חושב
07/03/14 21:45
200צפיות
שרסלמניה נהייתה דבר כל כך גדול, עד שהאירוע כמעט וכבר מוכר את עצמו. ייתכן שמספיק מבחינת הארגון להתבסס על העניין שמדובר במהדורה מספר 30. ככל הנראה הם הולכים לתת שני "קרבות גדולים" עם פייאוף משמעותי + הרבה נוסטלגיה, וזהו בערך.
לא מרגיש שנכון לרגע זה, באמת עשו בארגון מאמץ למכור את המניה הזאת יותר ממניות אחרות, אפילו לא יותר מרסלמניה 28 שבה הכריזו על המיין איבנט שנה מראש. מבחינתי זאת בנייה דומה ל-PPV כמו כל PPV אחר, רק מעט מעבר לכך.

ובכל הנוגע לאופן בניית הפיוד, לדעתי לא הייתה כוונה במקור בכלל לבנות שוב עימות בין בריאן להאנטר. פשוט נוצר מצב שלא ציפו לו בכל הנוגע לפאנק, אחרת הוא היה עכשיו זה שמתעמת עם טריפל אייץ' ולא היינו מנהלים את הדיון הזה.
מצד שני, מסכים שזה לא אידיאלי בלשון המעטה להציג את המתאבק הכי אובר שלך כסמרטוט שוב ושוב.
האם יש סיכוי ? מRAW
46תגובות
05/03/14 13:29
901צפיות

אחרי שקראנו את החדשות בתחילת השבוע ואחרי כל הדיווחים שהיו ... CM פאנק לא חזר לWWE.
יש לי הרגשה שלא רק פאנק עצמו לא רוצה לחזור אלא וינס ובמיוחד האנטר לא רוצים את פאנק חזרה בWWE ואני דווקא
בשונה מהם מצדד בהם בעניין הזה.
אני לא רואה לנכון את מה שפאנק עשה וזה העזיבה חודשיים לפני המניה כי הוא...

(המשך...)

אחרי שקראנו את החדשות בתחילת השבוע ואחרי כל הדיווחים שהיו ... CM פאנק לא חזר לWWE.
יש לי הרגשה שלא רק פאנק עצמו לא רוצה לחזור אלא וינס ובמיוחד האנטר לא רוצים את פאנק חזרה בWWE ואני דווקא
בשונה מהם מצדד בהם בעניין הזה.
אני לא רואה לנכון את מה שפאנק עשה וזה העזיבה חודשיים לפני המניה כי הוא לא רק דופק את הWWE בזה אלא הוא באמת
דופק את האוהדים שלו שמשלמים כסף בשבילו ושילמו הרבה כסף כדי לראות גם אותו במניה הקרובה.
ולא מעניין אותי איך הוא הרגיש ומה הוא חש מאחורי הקלעים כי קרב נגד האנטר במניה זה לא פחות מקרב אליפות וכל מתאבק
בעולם ולא משנה כמה פאנק מצליח היה רוצה להיות בקרב כזה במיוחד שהסטורליין הראשי כבר חצי שנה מעורב בו האנטר.

עכשיו האם יש סיכוי למה שאני חושב שיקרה במניה ? והאם אתם הייתם רוצים לראות את זה ?
עזבו את פאנק בצד,CM פאנק כנראה כבר לא יחזור לWWE עד אפריל אם בכלל ועכשיו נתמקד "בטוב בעולם" והוא דניאל בריאן.

כפי שזה נראה כרגע דניאל בריאן הולך לקרב נגד האנטר ברסלמניה 30 שבו כרגע מוערבים גם הקרב המרכזי וזה אורטון נגד בטיסטה.

אז יש לנו כבר קרב אחד שזה דניאל בריאן נגד טריפל H.

קרב נוסף שיש זה על אליפות הWWE למשקל כבד בין רנדי אורטון לבטיסטה,שניהם הילים ואין סיכוי שזה ישאר ככה ולכן זה יהיה קרב משולש במניה.

אז מי יהיה המתמודד השלישי ? פאנק ? לא! סינה ? לא! טריפל H ? לא! אז מי נשאר ? דניאל בריאן.

אני חושב שבמניה יהיה לדניאל בריאן גם קרב מול האנטר וגם קרב על אליפות הWWE,זה יראה שסוף סוף וינס והאנטר באמת מעריכים את בריאן גם ייתנו לו תפוש המיוחל למיין איבנט באופן סופי וגם ככה הוא יזכה באליפות וינקום בהאנטר אבל הכי חשוב זה ....
שוינס יראה "וינקום" בפאנק שעזב את החברה ממש לפני המניה בכך שבריאן תפס לפאנק את כל המקומות במיין איבנט.
פאנק לא רצה קרב גדול נגד האנטר ? אז בריאן קיבל את הקרב.
פאנק רצה להיות בתמונת האליפות ? אז בריאן קיבל את הקרב הזה גם כן.

היה שמועות בזמן האחרון שחלק מהסיבה שפאנק עזב היא שהוא פשוט קינא בבריאן שהוא מקבל את כל צומת הלב גם מוינס ובמיוחד מהקהל ואם זה נכון זה בול מה שוינס צריך לעשות.

אז לפי דעתי הWWE יעשו דבר כזה :
קרב בין האנטר לבריאן במניה שבו אם בריאן מנצח/מכניע את HHH אז הוא גם מקבל את הנקמה בהאנטר וגם מוכיח שהוא A+ ובנוסף הוא יקבל מקום בקרב על האליפות באותו ערב במניה.
הקרב יכול להפוך מעוד קרב נגד טריפל H במניה לקרב חשוב ביותר שבו הקהל יהיה הרבה יותר מעורב ובמתח.

בריאן ינצח ויתווסף לקרב האליפות בין שני הילים שהקהל שונא וככה באותו הערב דניאל בריאן יקבל את מה שמגיע לו כנ"ל הקהל ואולי גם וינס והאנטר יקבלו את הנקמה הקטנה שלהם באותו עובד הקטן שמעולם לא הרגיש בנוח ושהוא היה מלא קעקועים שאסור להזכיר את שמו שעזב את החברה חודשיים לפני האירוע הכי גדול בשנה.

זה גם פותח זווית מעניינת אולי לחזרה של פאנק לקראת רסלמניה 31 לקרב נגד דניאל בריאן במיין איבנט שבו אולי פאנק יפרוש בקרב היחיד שהוא עוד לא היה וזה במיין איבנט של רסלמניה אחרי ניצחון בראמבל.

אז מה אתם חושבים ?
בילי רובינסון נפטר אמש בגיל 75
04/03/14 22:55
391צפיות
בילי רובינסון נפטר אמש בגיל 75
רובינסון היה אגדה, מאסטר בזירה ובלי ספק אחד מהמתאבקים הגדולים ביותר שיצאו מבריטניה וחלוץ האבקות אמיתי שהרבה ממה שאנחנו רואים כיום בזירה הוא בזכותו. הוא התאבק במשך כ40 שנים על גבי 5 עשורים שונים. זכה להצלחה גדולה ביפן כאשר בשנות ה70 היה אחד מהמתאבקים הזרים הגדולים במדינה ובנוסף זכה להצלחה בארה"ב בארגון הAWA.
רובינסון היה 5 פעמים אלוף עולם ב3 יבשות שונות וזכה להיכנס למספר היכלי תהילה (ביניהם - היכל התהילה של סטמפיד ושל הרסלינג אובזרבר).
בילי פרש בשנת 92 ומאז ועד יום מותו המשיך באהבה הגדולה שלו להאבקות ואימן אין ספור תלמידים מוצלחים ברחבי העולם.

בין היתר, דניאל בריאן ציין לפני כמה חודשים את בילי כאחד מהמתאבקים הטכנים הגדולים בכל הזמנים:
http://www.wwe.com/classics/underrated-list/page-3

לא כל כך מובן לי איך אף אחד לא ראה לנכון לציין את זה כאן על גבי הפורום כאשר אפילו באתר של WWE העלו את ההודעה המצטערת. מלבד כמה קרבות בודדים הוא מעולם לא היה חלק מהארגון, כך שעצם העובדה שהם ציינו את זה אומרת משהו.
http://www.wwe.com/inside/billy-robinson-passes-aw...

למי שמעוניין קצת ללמוד ולהבין במי מדובר, יש את יוטיוב:
https://www.youtube.com/watch?v=EcDrM9lUWUc
https://www.youtube.com/watch?v=V3EyQut4WqE
https://www.youtube.com/watch?v=lmovwWxMX0Y
https://www.youtube.com/watch?v=1hokYoUuZ38
https://www.youtube.com/watch?v=4r6qOty0U7M
https://www.youtube.com/watch?v=dBZVs73rKt0
https://www.youtube.com/watch?v=4GPaKFOx2CA
º
שרשור ראו(ספוילרים).
86תגובות
04/03/14 06:21
2235צפיות

(המשך...)
בעקבות ההתפתחויות האחרונות
03/03/14 15:12
838צפיות
ובכלל האווירה בשנה האחרונה בקרב הקהל של ה wwe, האם אנחנו נכנסים לעידן שבו בעצם שולט הקהל הסמאקי ולא המארקי?
אם לאט לאט בתעשייה ישנו את הכיוון ויפנו לקהל אחר עם תכנים אחרים?
האם וינס משתגע מהעובדה שהוא לא מצליח לקבוע לאנשים מה לאהוב ומה לא? ואם. אתם חושבים שיש לו עוד כמה שפניםבכובע לפני שהוא מפסיד את הפיוד הזה לקהל?

יש כאן מערכה גדולה בין הקהל לארגון, ולדעתי הפוטנציאל להוציא מזה רק טוב עבורנו בתור הקהל הצופה, רק נהיה גבוה..
אני חושב שכן יש עליה
03/03/14 19:27
419צפיות
משמעותית בקהל ה"סמארקי". לא יודע אם זאת המילה הנכונה, אבל פשוט באופן טבעי יותר אנשים מחוברים לאינטרנט (הרי ה WWE נטוורק בנוי על זה מי שרוצה לעקוב אחרי ה WWE הוא אדם שיש לו כבר איזושהי זיקה מינימלית לטכנלוגיה) ויותר אנשים חשופים למה שקורה מאחורי הקלעים.

אבל יותר נכון לדעתי זה שהמקרה הזה של דניאל בראין וסי אם פאנק הוא שפשוט מדובר שני מתאבקים שפונים לשני הקהלים. האוהדים החכמים אוהבים את בראין בגלל הקרבות המצויינים, האהודים התמימים נהנים מכל האקט של ה"יס" והאנדרדוגיות שלו וזה יוצר לו שמיכה של תמיכה רחבה מכל סוגי המעריצים במקביל.
º
היחידין שנשארו מארקים הם משפחת מקמהן
03/03/14 19:55
145צפיות
אני לא מאמין שתהיה לנו אטיטוד נוספת.
03/03/14 22:23
252צפיות
זה לא צירוף מקרים שהאטיטוד הסתיימה ברגע שWCW פשטו רגל.
מאז שלWWE אין מתחרים הם מרגישים שהם יכולים לעשות מה שבראש שלהם.

כבר אין צורך להתחשב במה שהקהל חושב- עכשיו אפשר להכתיב לקהל מי הולך להיות כוכב והם פשוט יקבלו את זה בלית ברירה.

וינס היה משתגע אם הוא לא היה מקבל תגובה בכלל,או שהWWE היו מפסידים כספים מחוסר עניין.

נינג'ה סטאר רשם הודעה מצוינת בנושא הזה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מה שמעניין
03/03/14 23:55
279צפיות
ומנחה את וינס מקמהן הוא דבר אחד בלבד - כסף! וזה לא משנה איזה תגובות מקבל מתאבק כזה או אחר בזמן המופע. כל עוד אנשים קונים כרטיסים לראות מתאבק מסוים וקונים חולצות ושאר מוצרים כאלה ואחרים, אותו מתאבק יהיה במיין איבנט (אלא אם הוא עושה יותר מדי שטויות מאחורי הקלעים). והדוגמאות למתאבקים כאלה הן רבות.
º
כמה קנו חולצות של באטיסטה?
04/03/14 00:02
115צפיות
תן לי לענות על השאלה הזו בשאלות
04/03/14 00:26
245צפיות
כמה עניין יש כרגע ויהיה בבאטיסטה (לא מצד מעריצי ה-WWE) כשעומד לצאת סרט שכנראה יהיה שובר קופות? מה יהיה אם מפיקים יאהבו את ההופעה שלו שם וייקחו אותו לעוד סרטים? זה יכול לקרות לא?
יש מניע אחד הרבה יותר חשוב מכסף
04/03/14 01:10
308צפיות
והוא אגו.

כמו שאפשר לראות, הWWE כן עושים שינויים של הרגע האחרון בתכניות שלהם לרסלמניה - דווקא בגלל תגובות הקהל ובגלל העובדה שהקהל כן מעדיף מתאבקים מסוימים על הפייבוריטים של וינס.

אם היה מדובר בקהל של כמה תכניות פה ושם - ניחא, אבל המעריצים הרסו לוינס כמעט כל תכנית מאז רסלמניה האחרונה, הרסו לו לחלוטין את הראמבל והולכים להרוס לו את רסלמניה. האגו של וינס לא ייתן לו לעשות לקהל "דווקא" ברסלמניה ובאירועים החשובים בשנה ולהרוס את האווירה, לכן הוא כן מתכופף בלית ברירה.

עוד חודש נדע אם וינס באמת מתגמש לקראת הקהל או שהוא סתם זרק לנו עצם כדי שנשתוק קצת.
ודוגמה טובה לזה
05/03/14 01:14
199צפיות
זה ההיל טרן של בטיסטה...שחזר על תקן סופרסטאר שהולך לקחת את הראמבל ולנצח את אורטון במיין איבנט על החגורה. בחיים לא הייתי מאמין שלמרות כל התגובות שהוא מקבל מהקהל...יעשו לו היל טרן. הייתי בטוח שהWWE פשוט ימשיכו לדחוף אותו בכוח לתוך הגרון ויבינו מתישהו שהם טעו עוד כמה חודשים ואז יגיע ההיל טרן.

זה היה הרבה הרבה הרבה יותר מהר ממה שחשבתי ומן הסתם כנראה משנה את התמונה למיין איבנט של מניה (אם יכניסו לשם עוד משתתף).
לא פעם ראשונה שהם מגיבים מהר
05/03/14 20:41
164צפיות
ב 2002 רק חודש אחרי שוינס הכניס "רעל" ל WWE עם ה NWO הוא מיהר טו טרן פייס הוגאן כי זה כבר נהיה מגוחך להשאיר אותו היל עם כל העידוד הזה.

לא תמיד הם אטומים לבקשת הקהל.

TOM DWAM IS GOD
גם אדג' כשחזר כפייס ב-2004
05/03/14 21:19
178צפיות
קיבל בוזים גדולים בהום טאון שלו, מה שגרם להם להפוך אותו להיל ובעצם להתניע את הקריירה שלו אל ה-MITB והמיין אבנט
º
05/03/14 21:55
31צפיות
אבל זה לא היה מהיר כל כך
06/03/14 07:07
141צפיות
אדג' חזר יום אחרי רסלמניה והחליף סטטוס בערך 4-5 חודשים לאחר מכן.
אני בדעה
05/03/14 02:26
399צפיות
שמשהו ממש ממש גדול מתבשל כאן.

לאיודע להסביר את זה בדיוק. אבל זה שמתייחסים לפאנק ורו ואז הוא לא מגיע לתכנית מצד אחד וה"נצחון" של האות'ורתי בתכנית... יש לי תחושה שיש איזשהו משהו גדול שמתבשל בWWE שבסופו פאנק ודניאלסון יהיו הפנים של החברה, סוג של אורטון-סינה של השנים האחרונות.
אתה טועה
06/03/14 02:13
208צפיות
אני סיימתי להיות אופטימי
עוד פעם סינה עוד פעם אורטון הנה בטיסטה נכון סיזרו מתאבק טוב נכון ביגי E כושי נכון אליפות הזוגות בלי סטורי ליין נכון אליפות ארהב כבר שנה לא על הפרק נכון השילד מתפצלים ואחד מהם יגמור את הקריירה תןך שנתיים נכון שהשדרנים מזיינים לך את המוח בשידור דרך טלפרונטר
הדבר היחיד שמתבשל פה זה הגולם שיושב מול המסך והולך לחכות עוד חצי שנה מינימום עד לאליפות של בראיין

ברוח האוסקר
03/03/14 09:14
289צפיות
למי מהרוסטר הנוכחי של ה WWE הייתם מעניקים את תואר "השחקן הטוב ביותר"?
לווייד בארט על תפקידו הקטן בסרט
03/03/14 10:04
303צפיות
״האישה מאחורי הנקמה״. אפילו שיימוס הזכיר את זה.

עכשיו ברצינות..: הייתי נותן לסזארו כי הוא הביא משהו חדש ומרענן עם מהלכים שלא רואים כל יום.
מארק הנרי
03/03/14 11:09
261צפיות
בכיתי, התרגשתי, מחיתי כפיים כשהשטיח את ג'ון סינה בסוף "נאום הפרישה" שלו.
º
*מחאתי
03/03/14 11:09
71צפיות
זיגלר
04/03/14 19:49
137צפיות
מוכר מהלכים בצורה הטובה ביותר בכל הרוסטר.
מי יהיה הכוכב של רסלמניה 30?
02/03/14 23:07
283צפיות
בשנתיים האחרונות ראינו שהכוכב שיוצא מרסלמניה הוא לאו דווקא המיין איבנט.
ב-2012 זה היה דניאל בראין עם הולדת ה"YES!" וב-2013 פאנדנגו (ואולי קצת זיגלר) שהפכו לכוכבים בגלל הקהל.

מי לדעתכם יהפוך לכוכב של רסלמניה וראו אחרי רסלמניה בשנת 2014?
º
אם יהיה להם קרב אז סנטינו ואמה עם הריקוד שלהם
03/03/14 09:00
113צפיות
נראה לי השנה זה כן יהיה
03/03/14 09:09
337צפיות
נראה לי השנה זה כן יהיה
המיין איבנטרס. אני כבר רואה בתמונת הסיום של האירוע את פאנק ובראין מתחבקים במרכז הזירה וחוגגים יחד לעבר השקיעה כשגשם של קונפטי יורד עליהם גררו-בנואה סטייל. מקווה רק שיש להם עתיד יותר ורוד.
בריי וויאט אחרי שינצח את סינה או ייתן את
03/03/14 11:10
251צפיות
הפייט של החיים נגדו.
מסכים
06/03/14 00:43
50צפיות
בכלל, הגימיק של הוויאטס פשוט ענק.
סזארו
03/03/14 12:29
201צפיות
או רומן ריינס.

כמובן, מעבר לפאנק ובריאן - שיקבלו את רוב התגובות.
º
אדם רוז
06/03/14 21:20
34צפיות
מה יהיה המיין איבנט של רסלמניה 31?
02/03/14 11:49
457צפיות
את רסלמניה 30 לא ממש הצלחנו לחזות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אולי הפעם נהיה יותר מוצלחים...
לא רוצה לקלקל לך..
02/03/14 12:43
399צפיות
אבל...
להעביר ל 1:20

http://www.youtube.com/watch?v=TcO2oH8gf-Y

אני לא אתפלא אם זה יקרה..דרך אגב ראיון מעניין של אוסטין עם סינה ממליץ בחום לראות את כל הקטעים סינה אומר כמה דברים מעניינים
ב-2015 צריך לקדם את אבנג'רס
02/03/14 14:45
292צפיות
אז אני מניח - טוני סטארק נגד אולטרון.
אני מריח פוש נוסף למישהו...
02/03/14 14:51
256צפיות
Age of Ortron
º
02/03/14 17:57
22צפיות
אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני בבירור רשמתי:
02/03/14 14:58
245צפיות
10.פאנק וסמואה ג'ו יעזבו את הארגונים שלהם, ויופיעו בסדרת קרבות באינדיז, ואז יחתמו עם הWWE כדי להיות במיין איבנט של מניה, או כמו שיקראו לאירוע - Joe Vs Punk 30

למה אתם חושבים שפאנק עזב?

אני מניח שאם לא יהיה איזה כוכב ענק שחוזר (רוק/אוסטין/מייקלס/ברזוקר) אז נקבל משהו עם ריינס במיין איבנט. האנטר יוציא אותו אובר, או ברוק, או שהוא ינצח את הראמבל ויתאבק נגד איזה בטיסטה או משהו. הפוש הרגיל לביג-מן שהם אוהבים.

השאלה האמיתית תהיה....האם זאת תהייה השנה שנראה סינה - טייקר? אני מרגיש שכל שנה משהו מפריע לקרב הזה להתגשם. או שהם פשוט מפחדים לעשות אותו. לפחות מול הרוק היה להם את האופציה לרדת עליו שהוא לא שם ולכל זה, ולאזן את האהדת הקהל, ועם טייקר זה לא יעבוד.
º
סטינג-טייקר
02/03/14 16:30
125צפיות
עם כמה שהקרב הזה קוסם לי
02/03/14 20:44
156צפיות
יהיה נוראי לראות את זה. סטינג יהיה בן 56, וטייקר 50.
אופטימי אולי
02/03/14 17:56
146צפיות
אבל טייקר - סינה.
חילופי דורות
02/03/14 18:37
222צפיות
בטח זה יהיה JBL נגד בוקר T
ואגב,
02/03/14 18:39
188צפיות
זה לא אנחנו שלא הצלחנו לחזות את המיינאיבנט של רסלמניה 30 - זה הכותבים של ה WWE שלא הצליחו
º
02/03/14 18:44
30צפיות
,תסריטים:
02/03/14 18:46
254צפיות
אופטימי: פאנק נגד בראין
פסימי: בטיסטה-טריפל אייץ'
הגיוני אבל מבאס: סינה-טייקר, סינה-לסנר, סינה-כל אחד.
º
רומן ריינס - ג'ון סינה
02/03/14 21:30
97צפיות
קלי קלות
03/03/14 02:19
178צפיות
ומפירו מביס את טייקר.
סטינג V הוגן בקרב מקלות הליכה
03/03/14 06:54
152צפיות
או האחרון שמצליח להתרומם
בטיסטה-רייבק
03/03/14 14:24
138צפיות
ואז ינסו להציל את הקארד עם אלף אילתורים.
º
סינה-טייקר / בראיין-פאנק / בראיין-לסנר
04/03/14 00:01
50צפיות
º
טייקר-הוגאן
06/03/14 14:51
28צפיות
קריירה נגד קריירה
10/03/14 01:53
30צפיות
סטיב אוסטין - CM פאנק