בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

כוכבי סוג ג' בתקופה סוג ב'
11/01/14 09:21
379צפיות
מלחמת טוויטרים. סליחה מראש על התרגום החופשי.

באטיסטה: "מי זה לעזאזל אלברטו דל ריו?"

דל ריו: "מישהו שזכה באליפויות בזמן שחטפת מכות מהשרברב שלך וינס לוסרו. נתראה בראמבל" (הכוונה לקרב היחיד שהיה לבאטיסטה ב-MMA, באטיסטה ניצח).

באטיסטה: "נראה לי שכוכבי סוג ג' בתקופה סוג ב' מאמינים להייפ של עצמם. אל תהפוך וורק לשוט #realitycheck".

http://www.411mania.com/wrestling/news/309464/Does...

הטוויט האחרון נמחק אך כמובן הספיק ליצור היט על באטיסטה מאחורי הקלעים. אפילו עשו השוואה לטריפל H שקבר את כולם כשאמר שמכל הלוקר רום רק אנדרטייקר ראוי להתאבק נגדו.

מה אתם אומרים על כל זה?
נשמע יותר כמו מלחמה בין 2 כוכבי סוג ז'.
11/01/14 10:29
255צפיות
המלחמת טוויטרים האלו בין מתאבקים היום הולכות ונהיות מגוחכות משנה לשנה ממש כמו 2 ילדים שמקללים אחד את השני בICQ.
גם שהרוק וסינה עשו את זה בזמנו,זה היה פתאטי באותה מידה.
אני מתגעגע לימים שהמתאבקים היו קשוחים,ולא היו שולחים הודעות נאצה באינטרנט אחד לשני...

על באטיסטה תמיד היה היט מאחורי הקלעים,בגלל הגישה השחצנית שלו.
ככה זה שמגישים למישהו הכל על מגש של זהב מבלי שהוא יצטרך לעבוד קשה בשביל זה.

למה התקופה בפריים שלו לא הייתה סוג ב'?

ואם הוא חושב שהתקופה הנוכחית ירודה בשביל מה הוא חוזר?
11/01/14 10:54
151צפיות
אני דווקא אוהב את זה...

לגופו של עניין מדובר בשני מתאבקים לא משהו שקיבלו פוש גבוה בהרבה מהיכולת האמיתית שלהם
נשמע כמו תחילת בניה
11/01/14 13:11
209צפיות
לפיוד הראשון של באטיסטה ביום שהוא חוזר

בניה שחלק אנישם קונים כ"אמיתית"
כוכבים סוג ג' בתקופה סוג ב'
11/01/14 15:06
144צפיות
זה היה בתקופה של בטיסטה. עכשיו זה כוכבים סוג ד' בתקופה סוג ג'
ובקצב הזה, בעוד כמה שנים זה יהיה כוכבים סוג ש' בתקופה סוג ת'
סתם...
11/01/14 15:10
173צפיות
גם אני לא נלהב במיוחד מ"מריבות-ציוצים" בין מתאבקים. זה אף פעם לא מוסיף לגבריות שלהם. אבל אני מודה שלפעמים זה מצחיק.

בכל מקרה, אני מצפה לחזרה של בטיסטה, אבל מאוד מקווה שהיא לא תהיה נגד דל ריו, למרות שנראה שלשם זה הולך משום מה.
סביר להניח שזה לא יהיה באמת
11/01/14 15:26
184צפיות
"פיוד", אלא פשוט שם "גדול" בשביל לתת לבטיסטה ניצחון ראשון עליו בקאמבק בשביל לפני שהוא עובר להתעסבק בדברים שבשבילם באמת החזירו אותו
º
מינוס המילה בשביל אחרי המילה "קאמבק"
11/01/14 15:31
68צפיות
לא מאמין שיהיה פיוד ביניהם
11/01/14 16:18
124צפיות
זה יהיה יותר באותו צורה שהם הקריבו את מארק הנרי בשביל לסנר:

דל-ריו יורד עליו בזירה,פתאום בטיסטה מגיע לזירה ודופק לו בטיסטה-בומב.

בכלל בלי שום קשר לבטיסטה,עכשיו שיש רק חגורה אחת,יש לי הרגשה שדל-ריו הולך לקבל די-פוש למידקארד השנה...(באמת הגיע הזמן)
אני לא חושב שיש מתאבק יותר משעמם מדל ריו
12/01/14 01:46
68צפיות
בבקשה בבקשה שאנשים יפסיקו להתלונן על סינה שהוא מתאבק שדוחפים אותו לגרון.

אני לא חושב שיש מתאבק יותר משעמם מדל ריו.גם בתור היל וגם בתור פיס.
אני מקוווה שעד שנה הבאה הוא כבר לא יהיה חלק מ wwe.
זה קצת עצוב
11/01/14 15:30
203צפיות
כי זה כאילו בטיסטה מייחס לעצמו איזושהו כישרון או יכולת להצלחה שלו ולא פשוט פוש מטאורי ושמירה חזקה על הדמות שלו מצד הכותבים.
הרי מבחינת יכולות האבקות דל ריו עקף אותו ממזמן וגם מבחינת קרבות טובים.

אם בשנים 2004-2005 כשבטיסטה עשה את הפריצה שלו במקום לתת לו לצבור ניצחונות, להתפתח ולהיות חזק גם לו היו נותנים פעם להפסיד פעם לנצח, ומתאבקי עבר היו טורחים להדגיש לנו שהוא בכלל רק סוג ב', גם הוא לא היה זוכה לאיזושהי הצלחה.

נותר רק לקוות שלפחות ברסלמניה (או ברו שאחרי רסלמניה) הקהל יתן לבטיסטה את התגובה שבאמת מגיעה לו בתור מתאבק סוג ז'
טוויט אחרון מאלברטו
11/01/14 19:24
244צפיות
Like we say in #Mexico U can buy muscles but U can't buy Huevos cabron
חצי אוף טופיק
11/01/14 20:03
191צפיות
למה המתאבקים המקסיקנים תמיד חושבים שהם מגניבים שהם דוחפים שתי מילים בספרדית בתוך כל משפט באנגלית?
Si אתה צודק
11/01/14 20:53
150צפיות
זה מזכיר את כל הרעים בסרטי אקשן, שהם נגיד רוסים או גרמנים ואומרים כמה משפטים באנגלית ואז בסוף דופקים איזה "נייט" או "ניין". כאילו מה, אתם יודעים להגיד את המשפטים המורכבים, אבל לא יודעים את המילה "לא" באנגלית? או שפשוט זאת המילה היחידה שהתסריטאים מכירים בשפה הזרה?
אני די בטוח
11/01/14 21:28
139צפיות
שהכותבים ו-וינס אחראים לזה. בכל פעם שמגיע מתאבק זר, חלק בלתי נפרד מהגימיק שלו הוא סטריאוטיפים על המוצא שלו ודגשים על המבטא והמאפיינים התרבותיים שלו. הם עושים את זה כבר בלי לשים לב, גם אם הם מתכוונים לטוב, כמו עם שיימוס לדוגמה.
אני זוכר כשמיז וג'ריקו התחילו עם זה
12/01/14 01:24
158צפיות
אני די בטוח שהם הראשונים שהתחילו עם המלחמות טוויטר האלה וזה דווקא היה מצחיק ומבדר.
כשרוקי וסינה עשו את זה בתור בנייה לקרבות שלהם במניה זה נהיה פתאטי.
לא יודע מה הסיפור של בטיסטה עם דל ריו, אבל דל ריו מתאבק יותר טוב ולוחם MMA יותר מנוסה.. טראשטוק עלוב ביותר.
סיכומי שנה במבחן הזמן - 2010
11/01/14 09:18
292צפיות
סיכומי שנה במבחן הזמן - 2010
תוצאות סיכום שנת 2013 ממש ממש לפנינו, אבל לפני שזה קורה, זאת הזדמנות טובה להעמיד במבחן הזמן .
זאת ההזדמנות לדון על האם התוצאות באמת משקפות כיום את אותה שנה? האם יש קטגוריה שבדיעבד הייתם משנים את הזוכה בה? האם יש מקומות בהם טעינו לחלוטין בצורה מגוחכת? האם צדקנו באופן מדהים?

זאת גם הזדמנות סתם להעלות זכרונות נחמדים מאותה שנה. מה אהבתם במיוחד? מה שנאתם במיוחד? מה אתם זוכרים ממש טוב ומה נשאר מעורפל? קישורים לקרבות שאהבתם, לרגעים מיוחדים...

ממשיכים עם סיכום 2010
http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/default...

מתאבקת השנה: לייקול
צמד השנה: הארט דיינסטי
ניוקאמר: דניאל בראין (YES YES YES)
בזיון השנה: טיקר-קיין
פיוד השנה: טייקר-מייקלס
נסיגת השנה: קופי קינגסטון
מארק אאוט מומנט: ברט ושון מתחבקים
בזיון השנה: הארט מול מקמהן
פריצת הדרך: המיז
האירוע הטוב: רסלמניה 26
האירוע הרע: אובר דה לימיט
קרב השנה: טייקר מייקלס
מתאבק השנה: דה מיז (הזוי כל כך לקרוא את זה מהמעמד שלו כיום)
כמה "בזיונות השנה" היו?
11/01/14 13:11
194צפיות
זו היתה השנה שהיתה צריכה לסמן את שובה של המנדי וורס.
איזה מנדי וורס ואיזה נעליים...

החזרה של ברט לWWE זה משהו אדיר בקנה מידה היסטורי. אני לא הייתי מאלה שכעסו כל כך על הקרב בינו לבין וינס. כפי שאמרי חז"ל - הוא היה מצויין עבור מה שהוא היה אמור להיות - וזה סיום בזירה לפיוד שכולם דימיינו בראשם. בעיקר ברט
נחמד גם להיזכר בDVD שיצא לברט ולשון בעיקבות הסולחה הזו..

נמשיך. הפיוד של טייקר ומייקלס הושלם בשנה הזו. הוא היה הרבה פחות טוב ממה שהיה בשנה שעברה וגם הקרב היה מעט פחות טוב. אבל עדיין מדובר באיכויות שלא ראינו מאז.

זו היתה שנה של נסיון התחדשות מצד הNXT ונחמד לראות שרוב השמיניה הזו מסתובבת בצורה כזו או אחרת בקארד. התכנית היתה מאוד מרעננת בשעתו.

היתה אליפות ארוכה ומשונה של קיין. אף אחד לא ציפה שהוא יקבל ריין כל כך ארוך, למרות שדי הגיע לו.

ההארט דיינסטי היו גם טובים בשעתם וחבל שהם פורקו. הם היו מסוג השלם ששווה יותר מסכום חלקיו.

וכמובן אחד הדברים הכי טובים שהיו אי פעם בדיוויזיית הנשים - לייקול

בסך הכל זכורה לי כשנה סבבה
השנה האחרונה שבאמת
11/01/14 14:53
161צפיות
הייתה אשכרה בנייה וחשיבה מהראמבל עד לרסלמניה. קרב הראמבל היה אחד הטובים ואלימינישן צ'יימבר סוף סוף סיפק חיזוק לפיודים לקראת רסלמניה ולא סתם אירוע שעומד שם.
אומנם העמידו קארד אחד החזקים לרסלמניה של 2010 אבל האירוע הזה היה בינוני ומטה והאירוע הכי מאכזב מבחינתי EVER.
אחרי רסלמניה אני זוכר שפשוט חירבנו על הפיודים של רסלמניה אם זה CM פאנק וריי ואם זה באטיסטה וסינה שפשוט קברו את באטיסטה ואת כל הפיוד הזה שהתחיל חזק והתרסק.
דברים חיוביים שקרו זה שהביאו את דניאל בריאן לרוסטר הראשי, הפיוד של נקסוס והWWE וזהו בעצם. היה המון חרא בPPV קיין בתור אלוף לא סיפק את הסחורה למרות שהגיע לו הריין הזה, מיסטיריו שוב פעם אלוף,סאמרסלאם היה מאחד הSS הגרועים בהיסטוריה. טייקר וקיין בפיוד משנת 98, הפיוד של סינה ו-וויד בארט היה פספוס אחד גדול מבחינת היל טרן לסינה.

לדעתי
11/01/14 16:03
132צפיות
אחת השנים היותר גרועות בעשור האחרון.

הדבר היחידי שאני באמת זוכר לטובה מהשנה הזו היא הנקסוס, וגם הסטוריליין שלהם עם סינה נגמר בצורה עלובה וחסרת פייאוף.

חוץ מזה, כמובן שהחיבוק של ברט ושון והחזרה של ברט, שבעקבותיה טסתי לרסלמניה בפעם השניה. ולצערי, הייתה רסלמניה לא טובה. קארד מפוצץ, אבל רוב הקרבות לא התעלו.

טייקר-מייקלס 2 היה מצוין, אבל מאוד צפוי.

שנה על הפרצוף.
חבל שהמיז לא פרש בסוף אותה שנה
12/01/14 10:27
138צפיות
דוקא המיז עשה עבודה טובה בתור אלוף, והוציא הרבה היט מהקהל.

ביזיון המקום שהמיז נמצא בו היום, הוא חייב לעשות טרן דחוף.
בכל אופן,המיז אחד מהמתאבקים היותר טובים בחברה, וגם יודע לעשות פרומואים מצוין, אני לא דואג לו, עוד כמה שנה שנתיים הוא שוב במיין איבנט ואלוף
איזה טרן? אתה רוצה אותו פייס?
12/01/14 21:09
101צפיות
הוא כרגע היל אחרי שכשל כפייס...
º
הוא היל?
12/01/14 21:31
32צפיות
הוא היל?
12/01/14 21:32
74צפיות
לא ידעתי
º
זה בסדר,גם התסריטאים לא ממש יודעים.
13/01/14 08:40
21צפיות
Israeli Championship Wrestling
10/01/14 21:17
234צפיות
חברים שלום!
אני בקשר עם מפיק ישראלי אחד בנוגע לעריכת מופע רסלינג גדול בישראל עם טובי המתאבקים שלא חתומים כרגע עם TNA/WWE ואולי כמה מתאבקים ישראלים.
רציתי לדעת איזה מתאבקים ישראלים ומחו"ל (שלא חתומים בחברות הגדולות) הייתם רוצים לראות מופיעים כאן והייתם מוכנים להוציא על זה כסף?
אגב כמובן שום דבר עוד לא סגור...
ועמוד הפייסבוק כמובן...
10/01/14 21:19
186צפיות
דאסטי רודס והפרומואים בכלל לא משמעותי
10/01/14 11:21
437צפיות
השמועה אומרת שדאסטי לא היה ב-Old School Raw כי בפרומו שלו מול סטפני הוא סטה מהתסריט, אילתר ולא נתן לה להכניס מילה. אז יש היט עליו מצד ההנהלה.

מצד שני, הפרומו שלו היה בין הטובים ביותר בשנים האחרונות. בכל פעם שאנשים כמוהו או כמו פלייר עושים גיחה של פעם בכמה שנים ל-WWE ומחזיקים מיקרופון, אני נדהם מהם. פרומואים אמוציונליים, חזקים, שלא בא לך לפספס אף מילה מתוכם.

ניגוד מוחלט לרוב הפרומואים האוטומטיים של היום, שלא מוסיפים כלום ולא גורמים לך להרגיש שאיכפת לך ממי שאומר אותם.

מה אתם אומרים? איך אתם מרגישים לגבי הפרומואים ששומעים מהמתאבקים של היום? האם שווה להביא מישהו כמו דאסטי רודס להיות מנהל קבוע למתאבקים צעירים, כדי שלקהל יהיה קצת יותר איכפת מהם?
מעניין אם זו תכונה שאפשר ללמד
10/01/14 12:28
211צפיות
אפילו הבנים שלו די בינוניים על המיקרופון....

לגופו של עניין, אני באמת אוהב לשמוע אותו. היתי מוסיף לרשימה גם את רודי פייפר
Le'me tell ya somethin
10/01/14 13:01
179צפיות
לדעתי רוב הפרומואים היום אוטומטיים כ"כ, בגלל שמתאבקים מפחדים לפרוץ גבולות ולסטות מהתסריט שנכתב להם. אני יכול להבין אותם מצד אחד, מצד שני הם ימשיכו להסריח מבינוניות.
פאנק עשה את הפריצה הבאמת גדולה שלו, אחרי שוט פרומו.
זיגלר אהוד בקרב סמארקים דווקא בגלל שהוא אוהב להגיד את האמת שאסור לו להגיד (בשילוב עם זה שהוא מתאבק טוב).
השבוע, ברודוס קליי דיבר במיין איבנט על הסיבות שהוא לא הופיע ברסלמניה אאל"ט, ופתאום ברחבי הפורומים התחילו להרים גבה ולהתרשם לטובה.
אני בטוח שאם סנדאו יקח מחר מיקרופון ויתחיל לדבר על זה שנמאס לו מהגימיק המפגר שהלבישו עליו, הפופולריות והעניין בו יעלו במקום.
אני לא מחדש פה כלום, אבל אני חושב שההסטוריה מלמדת שפרומואים שמעורבים בהם סיפורים אמיתיים, תמיד יסחפו יותר.
אם דאסטי היה עושה את מה עשה
10/01/14 14:18
165צפיות
לאיזה מידקארדר נמוך(או דניאל בריאן) לא היו מצייצים על זה מילה...
אבל בגלל שזו הבת של הבוס,אז זה נחשב לפשע נגד האנושות לגרום לה או לבעלה להראות פחות טוב מאלוהים.

זה לא ממש דבר חדש,כל עוד המתאבקים יצטרכו לקבל הוראות מתסריטאים גרועים,כולם ימשיכו להשמע כמו כולם.
הפרומואים שלו טובים
10/01/14 14:22
148צפיות
כן, כיף לשמוע אבל כמו שהשמועות אומרות, אני שונא כשאנשים שאין להם שום תרבות דיבור מדברים, אתה מנסה להגיד משהו והם תמיד קוטעים ישירות וממשיכים בשלהם, מניסיון כבר...

לסטות מהתסריט אין בעיה, אבל אל תחפור בלי לתת לצד השני להגיב, דרך עלובה "לנצח" פרומו ובעיקר מעיד על אישיות מופנמת שלא כיף להיות סביבה. שילמד להקשיב כמו בן אדם ואז כמתאבק או מה שהוא לא יהיה כיום יגיב בתגובות חזקות כשזה הזמן.
השאלה היא
10/01/14 17:09
161צפיות
מה זה משיג בטווח הארוך. סטפני מקמן הייתה אמורה לצאת אובר על דאסטי רודס, לא ההיפך. האלתור שלו  היה נטו לטובתו, גם אם בדיעבד זה שיפר לך את חווית הצפייה.

אני חושב שכן צריך לתת למתאבקים תסריט יחסית פתוח עם הלך רוח כללי, ולא להכתיב להם מילים, בכל זאת לא מדובר בשחקני קולנוע. אם זאת, לא צריך לפתוח פתח לכל אחד לומר מה שבא לו וכמה שבא לו, בעיקר שבכך הוא פוגע בצד השני - שבמקרה הזה היה הצד החשוב יותר.
זה תחום בעייתי
10/01/14 17:25
138צפיות
הWWE צודקים בכך ש"השעו" את דאסטי רודס מהתכנית בגלל העניין הזה. זה דבר אחד לאלתר ולקחת קצת חופש כדי לנצל את היכולות שלך על המיקרופון, אבל זה דבר אחר לגמרי לסטות מהתסריט ולשנות אותו בלייב כדי שתצא יותר טוב באותו הרגע.

אני חושב שהWWE עשו בשכל כאן, כי בתור מתאבק עבר וסמכות מסוימת בWWE (אני לא זוכר אם הוא עדיין בעל תפקיד מאחורי הקלעים), הוא אמור לשמש דוגמה לשאר המתאבקים, ומה שהוא בעצם עשה זה להגיד לחבר'ה הצעירים שיעשו מה שהם רוצים - גם אם זה עלול לפגוע בסיפור או בסטוריליין.

בדיוק כמו בבוקינג של קרב, מתאבק א' יכול פתאום לצאת מהצמדה שאמורה לנצח את הקרב, או לעשות פעולה כלשהי שתוציא אותו יותר טוב מהיריב שלו בזמן שהיריב שלו לא יכול להגיב לו או להתעמת איתו על זה בלייב בצורה מקצועית.

נכון שזה היה פרומו טוב, אבל צריך להסתכל על התמונה הגדולה יותר:
מעבר לכך שיש היררכיה ברורה ושהכוכבים של הWWE הם בסופו של דבר עובדים / שחקנים שמקבלים כסף כדי לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך, זה גם עניין של כבוד הדדי בין המתאבקים - לא לסטות מהתסריט בלי לתאם מראש, כי אם אחד יוצא ממש טוב מהסיפור - זה אומר שהשני יוצא מאוד גרוע.

אני מסכים שצריך לתת למתאבקים יותר חופש לקבל החלטות בבוקינג ובפרומואים, אבל כן צריך לשים את הגבול. דאסטי רודס עבר את הגבול ומגיע לו להיענש - גם אם בשביל לחנך אותו וגם בשביל לחנך את הכוכבים האחרים.
כל עוד
10/01/14 19:09
122צפיות
קודי ודאסטין לא נפגעים מזה מצידי שיעשו איתו מה שהם רוצים.
לא שמעתי את הפרומו אבל באופן כללי
11/01/14 09:02
212צפיות
אני חושב שהשורה התחתונה תמיד באה לידי ביטוי ברמה של הבוקינג. הכוונה היא שכשפלייר או דאסטי מדברים ואומרים מה שהם רוצים, זה ישר נהיה יותר טוב כי הבוקינג כל כך מעפן ומתבסס על תבניות של סרטים מצויירים בהופ קטנטנים, וכל שינוי שהם עושים בו בהוא למעשה בוקינג יותר טוב. אם הבוקינג היה טוב יותר, אז גם דברים מתוסרטים מראש היו מתקבלים בצורה הרבה יותר טובה.
דאסטי ופלייר מבינים שבשביל שהקהל יתחבר צריך להכניס רגש, סימפטיה ותשוקה לדברים, התסריטאים חושבים שצריך שאנשים יפים ידברו מאד מאד לאט וזה יעשה את העבודה.

למרבה השמחה דאסטי הוא אכן סוג של מנהל קבוע של החברה הצעירים, כשהוא הכותב הראשי של NXT, והאמת, עושה רושם שזאת התוכנית המוצלחת והטובה ביותר של ה WWE מבחינת בוקינג בשנה האחרונה.
"שאנשים יפים ידברו מאד מאד לאט"
11/01/14 14:22
146צפיות
אתה מתכוון לפול היימן, לא?
º
במיוחד אליו
11/01/14 14:34
43צפיות
ומה לגבי
12/01/14 06:44
93צפיות
ג'ריקו? או מיז?
º
היימן יותר יפה מהם
12/01/14 10:50
32צפיות
מא יאנג הלכה לעולמה.
09/01/14 07:54
375צפיות
קשה לי להיזכר מתי בפעם האחרונה מתאבק לשעבר נפטר בגיל כ"כ מתקדם.

יהיה זיכרה ברוך.
ממש לא הלכה לעולמה
09/01/14 09:06
399צפיות
was taken off life support לא אומר שהלכה לעולמה
היא בבית
she was taken off life support and placed under hospice care at home
זה כנראה מרמז שלא נעשים יותר מאמצים
09/01/14 09:26
345צפיות
לשמור עליה בחיים, וזה רק עניין של זמן
º
גם בהוספיס לא עושים מאמצים לשמור בחיים
09/01/14 20:06
58צפיות
טוב הקדמתי קצת
09/01/14 17:55
206צפיות
אבל בסופו של דבר זה קרה.
http://www.lordsofpain.net/news/wwe/WWE_Hall_of_Fa...
שוב טעות! היא עדיין חיה
09/01/14 19:23
194צפיות
מאותו בן אדם:
Mike Mooneyham of The Charleston Post & Courier in South Carolina, who has been reporting updates on Mae Young since she was hospitalized in December, says she has not passed away after incorrectly reporting it earlier. Mooneyham tweeted:

"Mae Young has not passed away. The source who reported her passing received incorrect information. Mae is gravely ill, but still alive."
ג'יזס!
10/01/14 01:15
126צפיות
טוב עד שלא מראים לנו תמונות שלה אחרי המוות,אני יותר לא אומר כלום!
ריי מיסטיריו שבר אצבע
09/01/14 15:08
252צפיות
אמנם זה רק שבירת אצבע, אבל הבנאדם מדהים אותי בכמות הפציעות שיכולות לקרות למישהו...אולי יש עליו קללה?
º
מזכיר לך את גרנט היל?
09/01/14 15:23
96צפיות
ובכן...
09/01/14 16:08
269צפיות
מאי יאנג נפטרה
09/01/14 17:22
332צפיות
עכשיו זה רשמי, חברת היכל התהילה ואולי המתאבקת המבוגרת בכל הזמנים נפטרה בגיל 90.

http://www.411mania.com/wrestling/news/309330/Mae-...
שוב הוכחש שהיא נפטרה!
10/01/14 08:35
251צפיות
זה יותר הזוי מהסיפור של שרון
º
כנראה חלה הידרדרות דרמטית - נוספת - במצבה
10/01/14 16:27
97צפיות
º
10/01/14 02:33
58צפיות
מפגש רויאל ראמבל עם הפאנץ׳ ליינרס!
08/01/14 21:45
617צפיות
מפגש רויאל ראמבל עם הפאנץ׳ ליינרס!
עכשיו זה רשמי! בעוד פחות משבועיים זה קורה! המפגש השנתי של הראמבל עם הפאנץ׳ ליינרס!

הפאנץ׳ ליינרס חוגגים שנתיים באחד מהאירועים הנוצצים ביותר בשנה - הרויאל ראמבל!

בתוכנית, הגרלות, פרסים, הפתעות וכמובן הצפייה באירוע בשידור חי!

כמו תמיד - אנחנו דואגים לכם:

אין הגבלת גיל (אלכוהול לא יוגש לקטינים).

אין מינימום מבחינת מחיר.

המיקום: ״בבר״ - בר מסעדה בכפר סבא.

קישור לאירוע בפייסבוק.

הפיצו ושתפו את האירוע כדי שכמו בכל שנה - ניצור חוויה יחודית שרק אנחנו יודעים ליצור!

מחכים לכם!
פחות משבועיים?
08/01/14 22:17
172צפיות
שיהיה בהצלחה בכל מקרה
הכל בגלל מייקל קול
08/01/14 22:35
173צפיות
אמר בתוכנית האחרונה שיש עוד פחות משבועיים, אבל למען הסר ספק - זה ב26 לחודש
אני מופתע
08/01/14 23:07
147צפיות
לא מכך שקול טעה, אלא מכך שסמכתם על מה שהוא אמר
WWE יוצאים בהכרזה ענקית הלילה
57תגובות
08/01/14 17:09
846צפיות
משהו שלדבריהם ישנה את כיוון החברה. ייתכן ומדובר בהשקה של WWE Network, ערוץ של WWE.

במה לדעתכם מדובר? תשובות מצחיקות יתקבלו בברכה רבה.

(המשך...)
משהו שלדבריהם ישנה את כיוון החברה. ייתכן ומדובר בהשקה של WWE Network, ערוץ של WWE.

במה לדעתכם מדובר? תשובות מצחיקות יתקבלו בברכה רבה.
סיכומי שנה במבחן הזמן - 2009
07/01/14 16:19
231צפיות
סיכומי שנה במבחן הזמן - 2009
תוצאות סיכום שנת 2013 ממש ממש לפנינו, אבל לפני שזה קורה, זאת הזדמנות טובה להעמיד במבחן הזמן .
זאת ההזדמנות לדון על האם התוצאות באמת משקפות כיום את אותה שנה? האם יש קטגוריה שבדיעבד הייתם משנים את הזוכה בה? האם יש מקומות בהם טעינו לחלוטין בצורה מגוחכת? האם צדקנו באופן מדהים?

זאת גם הזדמנות סתם להעלות זכרונות נחמדים מאותה שנה. מה אהבתם במיוחד? מה שנאתם במיוחד? מה אתם זוכרים ממש טוב ומה נשאר מעורפל? קישורים לקרבות שאהבתם, לרגעים מיוחדים...

ממשיכים עם סיכום 2009

זוג השנה: ג'רישואו
קרב השנה: מייקלס-טייקר
פיוד השנה: מייקלס-טייקר
קרב הטלוויזיה: מוריסון-מיסטריו
נסיגת השנה: קוזלוב
ניוקאמר: זיגלר (שניצח את שיימוס)
מתאבקת: מישל מקול
מתאבק: סי אם פאנק
מארק אאוט: מייקלס נחלץ מטומבסטון
הקרב הרע: טריפל נגד אורטון מרסלמניה
האירוע הטוב: רסלמניה
האירוע הרע: דה באש
הפיוד הרע: צ'אבו-הורנסווגל
בזיון השנה: הורנסווגל מנצח את צ'אבו

יש תחושה שהסיכום עושה חסד עם השנה
07/01/14 16:41
174צפיות
זו היתה שנה לא טובה.

מייקלס טייקר זה באמת קליסקה בקנה מידה היסטורי ומגיע לו בעיני זכיה בשלוש קטגוריות. אבל זה היה פיוד של חודש.
נסיגה של קוזלוב זה לא דבר שבוכים עליו.
מוריסון התחיל את הפוש שלו שנגמר בכלום (אני זוכר שכל שבוע ג'ים רוס היה אומר עליו שהוא "פיוצ'ר וורלד צ'מפיון".
סיאם פאנק התחיל לפדות קבלות.

אבל סצינת המיין איבנט היתה יבשה ומשעממת.
גם הקשקוש של צ'אבו והורנסוואגל קיבל יותר מדי תשומת לב.
סיכמת את השנה ממש טוב
07/01/14 19:34
126צפיות
זאת שנה עם נקודות, קטנות, ספציפיות, חזקות, אבל שנה חלשה (ומ-ש-ע-ממת). זה כמו מניה של אותה שנה,  כשחושבים עליה זאת הייתה מניה עם קרב אגדי, קרב MITB מעולה, איזה שתי דקות טובות של סטימבואט.........ואז כשחושבים על זה עוד שנייה, שני קרבות מיין איבנט גרועים, מופע רוק של 40 דקות, וקרב מיותר עם ריי.
º
אבל אני לא מצחיק כמוך
07/01/14 20:17
47צפיות
היי! אתה לא תגיד על meidadc שהוא לא מצחיק!
07/01/14 21:34
81צפיות
והנה אנקדוטה קטנה, כשרק התחלתי לכתוב כאן תמיד קראתי את השם שלך כ- Media dc כי אני דילסקט. אתה לעד תהייה Media dc בשבילי.
יופי
07/01/14 17:17
163צפיות
07/01/14 20:21
88צפיות
אני אשכרה שכחתי את התקופה הזו של הגסט הוסטס סוג ז' שהיו ברו.
וואו זו היתה שנה מחרידה...
וואי וואי וואי התקופה של המנחים האורחים
07/01/14 20:34
138צפיות
הייתה זוועה. זה היה בלתי נסבל. אולי חוץ מהפעם שהתארחו החבובות, אבל חוץ מזה התוכניות הפכו לבלתי ניתנות לצפייה.
לגמרי
08/01/14 15:07
63צפיות
זה היה ביזיון אחרי ביזיון. הדבר הטוב היחידי שאני זוכר מהגסט הוסטס היה החבובות כמו שאמרת (וגם זה בעירבון מאוד מוגבל, כי היו שם כמה סגמנטים מיותרים לחלוטין) והגבוה ההוא ששיימוס העיף דרך שולחן.
º
סאמר-צ'אנג
08/01/14 08:06
29צפיות
זו לא השנה
07/01/14 19:21
133צפיות
שבה טריפל אייץ' החזיק באליפות בסמקדאון וקבר שם את כל הרוסטר ברצף?

בכל מקרה, הסיכום פחות או יותר ממצה. פאנק בפיוד האדיר שלו עם ג'ף הארדי. זכורים לי גם הסמקדאון סיקס החדשים: מוריסון, פאנק, מיסטריו, ג'ריקו, ג'ף ואדג'. קרבות מעולים בין כל הנ"ל, במיוחד כל הפיוד בין ג'ריקו למיסטריו והקרב האחרון של 2009 בין פאנק לג'ריקו (שזכור לי כהרבה יותר טוב משאר הקרבות שלהם בעתיד).
בשבילי זה 2009
08/01/14 00:25
131צפיות
Jeff, honestly, the past few weeks..Baaam
08/01/14 08:26
140צפיות
רו איז אולד סקול
07/01/14 16:12
433צפיות
אז מה חשבתם על התכנית?
התייחסות לדבר אחד שהפריע לי
07/01/14 16:45
436צפיות
התכנית עצמה הייתה מצוינת ומאוד נהניתי ממנה. מה שהפריע לי היה הקהל הגרוע שהיה שם, פשוט חוסר התלהבות מוחלט בכל כך הרבה מארק אאוט מומנטס ולי אישית זה ממש הפריע תוך כדי צפייה.
מצוינת? אתה רציני?.
07/01/14 17:20
336צפיות
הדבר היחיד שהיה טוב בתוכנית זה החזרה של כל "האגדות מפעם".

ספוילר שוב העימות בין הנרי ולסנר היה גם קצר מידי.כשאתה רואה את הדמויות מפעם אחד ליד השני עם הדמויות של היום אתה ישר מבין את ההבדל.

סקוטי טו הוטי והחבורה,ג'יק סנייק,רודי פיפר וכו אף אחד מהדמויות האלה לא מהגדולים בכל הזמנים אבל הם דמויות שמכניסות מלא צבע.
בניגוד לדמיאן למתאבקים בדיחה דוגמא דמיאן סנדאו.
הדבר היחידי?
07/01/14 17:23
324צפיות
אתה אומר שהדבר היחידי שטוב היה החזרה של האגדות..זה בעצם היה רוב התכנית ומאוד נהניתי מזה.

גם היה את הקרבות של רודס-ריל אמריקנס ופאנק-ריינס שהיו טובים
שים לב למשהו...
07/01/14 17:50
238צפיות
קודם כל שים לב שרוב האגדות לא התאבקו פליר,רודי פיפר,ג'יק סניק,לסנר גם לא ממש התאבק.

רודס ריל אמריקן היה סביר.אבל אני ממליץ לך להחזיר אחורה את הקרב של פאנק נגד ריינס וליצפות בו שוב.

שים לב שיותר מחצי מהקרב היה איטי מאוד היה מלא פעמיים שפאנק ניסה לדחוף את רינס לחבלים והם נישארו כל הזמן מחובקים.
גם יותר מידי הם נשכבו באחיזות קרקע על הריצפה בזירה ולא זזו...
קרב כזה הרבה יותר לא מחמיא לרומן רינס שמנסים לציר ממנו משהו והוא בקושי זז.
הקרב התחיל להיות מעניין דווקא שהשילד מבחוץ התחילו להתערב מחוץ לזירה,וגם dx לשעבר.
זה רק מראה סימנים איך רומן ריינס יהיה אחרי שהשילד יתפרקו ואחרי שהוא יבוא לבד לזירה מול מתאבקים איכותיים.
לא יודע למה ציפית
07/01/14 20:47
221צפיות
כשטו קול ורקישי והNAO הי בפריים שלהם,רוב הילדים שבאולם עוד לא נולדו.

באמת חשבת שמישהו יזהה אנשים כמו IRS או ניקולאי וולקוב?
צודק...למרות
07/01/14 21:36
176צפיות
צודק שקשה להאשים את הילדים.

למרות ששמע irs נראה מצוין במשקל הייתי מחזיר אותו להתאבק רק בשביל הציבעוניות שלו.
אהבתי אותו נגד קמלה,ונגד אנדרטיקר. (ולא שהוא היה בדיוק ענק) אבל מתאבק עם צבע.

אגב הוא נראה מצוין אבל בניגוד "לאיש המיליון דולר" יש שמים וארץ היום הוא במקסימום נראה "איש הדולר מאן"
לכולם היה פעם צבע
07/01/14 22:32
160צפיות
כי היו אנשים כמו פאט פטרסון או צ'יף ג'יי סטרונגבו שהיו אחראים על הקריאייטיב,והיום זו הבת הדפוקה וחסרת הכישרון של וינס + תסריטאים סוג ז' שלא מספיק טובים להוליווד,ושבכלל לא מעריצים רסלינג.

גם כל המתאבקים רשמו לעצמם את הפרומואים שלהם בזמנו,ולא אותו בנאדם (שמעולם לא היה בזירה) שרושם שורות לכל מתאבק,מה שגורם לכולם להיראות ולהשמע בדיוק אותו הדבר.
º
07/01/14 23:09
36צפיות
דעתי
07/01/14 17:18
357צפיות
הקרבות פחות עניינו אותי כולל גם המחלקה לגיריאטריה שהחליטה לצאת לבילוי.
הזריקה של ביג שואו על לסנר נראתה אימתנית וטובה..
לא הבנתי, רוצים פיוד בין שאו ללסנר עכשיו? איך זה יתרום?
º
קטן .. הרבה זמן לא הייתי פה.. סורי
07/01/14 17:36
206צפיות
מה הכוונה?
11/01/14 22:19
27צפיות
איך זה יתרום..

אני דווקא חושב שזה פיוד מעניין מאוד,אני מעדיף את זה בהרבה על פיוד בין לסנר לפאנק(שוב) וגם מעדיף את זה על פיוד בין הנרי ללסנר.

אחת הבעיות שלי עם ביג שואו היא שקשה לראות אותו מקבל מכות,זה לא נראה אמין וגם הקרבות שלו נורא איטיים(לא מעט באשמתו).
אצל לסנר דווקא יש סיכוי גדול שהקרבות יהיו איכותיים כי לסנר לפחות בתחילת הקרבות שלו מאוד אינטנסיבי וגם זה יראה אמין כי לסנר באמת יכול להרים את ביג שואו להבדיל מדניאל בריאן/פאנק וכו...
לא אהבתי את התכנית
07/01/14 23:56
199צפיות
אין לי כוח להתחיל לכתוב דעות מלאות אבל אני חייב לכתוב משהו על הסיום:
קודם כל, הקרב בין פאנק לריינס היה בסדר לדעתי אבל רחוק מלהיות "Awesome".

אני חייב להודות שלא גדלתי על ג'ייק דה סנייק אבל אני מכיר אותו מהאינטרנט ואני יודע איזה כוכב גדול הוא היה ולכן אני מבין שזה מארק אאוט מומנט ענק בשביל מי שגדל עליו לראות אותו חוזר לWWE ומשחרר את הנחש על אמברוס(לא עולה לי לראש דרך אחרת לכתוב את המשפט הזה כך שתבינו שמדובר בנחש אבל זה לא יישמע כאילו יש לזה קונוטציה מינית.).

אבללל...  עם כל הכבוד, הוא רחוק מאוד מלהיות פופולארי כמו הוגאן, פלייר, אוסטין וכולי. אז למה הוא צריך לבוא בשיא התכנית בלי קשר לכלום?!
הוא לא תרם משהו לסטוריליין של הברייק-אפ של השילד או לפיוד הבלתי נגמר שלהם עם פאנק וזה הרגיש כמו סיום לסגמנט פילר שמביאים מתאבק עבר ונותנים לו לעשות את הקטע שלו בשביל נוסטלגיה ובשביל ה"פיל גוד מומנט" ובסוף לחגוג עם הפייסים הנוכחיים בניסיון נואש להוציא אותם אובר.

ראיתי באינטרנט את הסגמנט שג'ייק קורא לרנדי סבאג' מהשולחן שדרים, תוקף אותו ואז הנחש נושך את רנדי סבאג' וזה היה סגמנט אדיר אבל מה שהיה פה ממש לא היה אדיר. בסך הכל ראינו את הנחש מונח על הגוף של דין אמברוס. לא מבין מה מלהיב בזה, עדיף כבר ללכת לגן חיות.

בקיצור, אני לא חושב שהיה שווה לבזבז את זה את הסגירה של התכנית במקום לנצל את ההזדמנות בשביל לקדם סטוריליינים או פיודים וליצור עניין לקראת הראמבל.

היה אפשר לצרף את בריאן והוואיטס וליצור איזה ברול ואז שייכבו האורות ויהיה על המסך פרומו על בטיסטה או לערב איכשהו את אורטון וסינה ושאורטון יתקוף את אחת מהאגדות...

עוד שני דברים קטנים:
1) גם אני פחות אהבתי את הסגמנט של לסנר ביחס לזה של שבוע שעבר ואני ממש לא רוצה לראות לסנר נגד ביג שואו אבל אני כן מבין איך זה יתרום- יהיה ביניהם קרב בראמבל, לסנר ייצא אובר ויז**ן את ביג שואו ואז הוא יהיה מוכן ליריב הגדול שייתנו לו במניה(בטיסטה/טייקר/מישהו אחר?)

2) מי שאמר לג'ייק דה סנייק שזה PG עכשיו זה פאנק

מה זה?
07/01/14 17:34
261צפיות
ההכרזה שתהיה ביום רביעי?

לא ידוע באמת או שהיו כבר שמועות מסביב ופספסתי פשוט?
דעה
07/01/14 18:04
289צפיות
היה מבדר ביותר! (FUCK THE CROWD)

שימו לב לקטע כשג'ק שם את הנחש על הפרצוף של אמברוס שומעים מישהו אומר לו לשמור על כללי הPG  

מסקרן אותי לדעת...
07/01/14 18:14
245צפיות
הארי מדובר בנחש חנק צהוב.

תמיד עיניין אותי לדעת לא יכול להיות מצב שהנחש יכול לצאת פעם משליטה ולחנוק מתאבק?.

אני למשל בחיים לא הייתי מסכים למה שאמברוס הסכים.
מן הסתם
08/01/14 21:12
88צפיות
זה "נחש של שואו ביזנס", סוג של חיית קרקס, אחרת אין סיכוי שהיו עושים פרומו או סגמנט כלשהו עם בעל חיים אמיתי בלייב בזירה.

אני אישית לא אוהב את הדברים האלה, קרקסים ומופעי חיות. אני תמיד בטוח שהאילוף שהן עוברות גובל בהתעללות, אם לא יותר מזה.
דבר אחד אפשר לומר בעקבות התכנית
07/01/14 18:47
329צפיות
פעם הדמויות היו הרבה יותר כיפיות ומבדרות. היום הרוב נראה ממש פרווה.
מה לא חשבתי על התוכנית?
07/01/14 19:07
323צפיות
באופן רישמי, השני פושים הכי שנואים עליי לרגע זה - הוויאטס, ורומן ריינס.
רומן ריינס מהר הופך להיות סינה הבא. פוש לשמיים והוא עדיין בינוני לגמרי בזירה (במקרה הטוב.) אבל יש לו ספיר מגניב, אז יקח זמן עד שאנשים ישימו לב שהוא לא באמת כזה טוב. (והי, אולי הוא ישתפר במהירות ואני יקח את זה בחזרה.....אולי..)
והוויאטס...הולי פאק איזה בלאגן. מה בדיוק הפיי-אוף, בריאן בוגד בהם? איך זה בדיוק מעניין, הרי הם לא הכריחו אותו להיות איתם.

אני זוכר שלא מזמן רשמתי בפורום על הגימיק של בריאן כריסטופר (המשקפיים לפני הלג-דרופ) ואני חייב להגיד, בחיים לא חשבתי שאני אראה את זה שוב בWWE. אני גם שמח שהם השתמשו במוזיקה הישנה שלהם ולא רק בTurn it Up הפחות נוסטלגי.

הי, זוכרים שדל ריו במשך חודשים דיבר על איך נמאס לו שכוכבי עבר מגיעים לWWE וגונבים לו זמן מסך? ואיך הוא שונא כוכבי הוליוויד כמו הרוק. ואיך נמאס לו ממתאבקים חסרי כישרון שסומכים רק על השרירים שלהם? גם אני לא, אבל בטיסטה היה צריך לעשות ביט דאון על משהו בחזרה שלו, אז תדמיינו שדל-ריו אמר את כל זה.

איזה כיף שלזנר חזר...כל כך הרבה מפגשים חדשים יש לו אחרי כמעט עשר שנים מחוץ לארגון.....קרבות חדשים כמו......כמו נגד פאנק........וגם....הקרב נגד פאנק שהיה לו........וגם....הו, הקרב נגד פאנק!

איפה היית שפתחתי את הדיון עליו?
07/01/14 19:18
223צפיות
איפה היית שפתחתי את הדיון על רינס? .

מה שהכי מפתיע אותי שאנשים רשמו כאן שהיה לו קרב טוב מול פאנק.

איזה קרב טוב ואיזה נעלים?
כל הקרב היה איטי באחיזת קרקע,וגם מתי שהם עמדו ופאנק בא לזרוק את רינס על החבל הם לא ניפרדו מהאחיזה.
אבל אחרי זה אנשים ידברו שראיבק הוא סתם ביגמן שקיבל קידום ולא שמים לב שאותו דבר גם ריינס.
ואתה ממש צודק מה שמחזיק אותו זה הסיפור הטוב והעלילה סביבו.
בכוונה השוותי אותו
07/01/14 19:28
189צפיות
לסינה. כמו סינה בתקופת העלייה שלו, יש לריינס דברים שהוא עושה טוב מאוד. וכמו סינה, הוא מאוד מרשים. ואני כן חושב שיש מקום לאחד כמוהו, גם במיין איבנט. רק השאלה מה יעשו איתו? אני מרגיש שברגע שתקופת ה"ירח הדבש" תעבור לאוהדים, הם ישימו לב שהוא לא עושה כלום מיוחד. הוא סתם עוד מיין איבנטר בינוני עם אישיות חזקה.
אז אני כן חושב שיש לו צד טוב, אבל אני ממש לא רוצה לראות אותו כמיין איבנטר שנותן קרבות של 15 דקות בכל אירוע. זה נשמע לי מייגע.
זה לא אמור להיות מעניין
07/01/14 21:27
196צפיות
הWWE(הנטר במיוחד) הפכו את בריאן לחייל-סמרטוט בסטייבל של הילים,אחרי שהצטרף אליהם רק בשביל להפסיק לחטוף מכות מהם,בשביל שהקהל יפסיק להריע לו- כמובן אחרי שהפופולאריות שלו תרד,הם יוכלו לטעון שבריאן הפסיק להיות אובר כפייס,אז ממילא אין יותר סיבה לתת לו פוש.

והיו צריכים להחזיר את לסנר לאירגון בשביל שהוא יוכל לעשות ג'ובים נקיים למידקארדרים צעירים,וככה לעזור לפתח אותם...

כמו ג'ון סינה וטריפל אייג'.
דעותיי,
08/01/14 00:08
247צפיות
תוכנית סבירה אבל עם האובר-תוכניות גימיק בגלל תקופת החגים אני לא חושב שזה היה הזמן הכי טוב בשביל זה.

כמו תמיד קרב הזוגות גנב את ההצגה. איכזב אותי השימוש בבריאן לאורך התוכנית, מקווה שזה ישתפר. אורטון היה ענק בסגמנט הראשון וחבל שהוא לא השתתף בפרק עוד כי זה היה הפרק המושלם בשבילו לצאת על כל האגדות ולהגיד כמה הוא יותר טוב מכולם ביחד. לסנר-שואו יהיה טוב.
חייב להגיד שהקהל היה זוועה.. הייתי מעדיף שה-WWE היו שומרים את הפרק הזה לניו יורק/שיקאגו/קהל סמארקי אחר שהיה מגיב הרבה יותר טוב לחלק מהדברים.
מסכים
11/01/14 22:28
33צפיות
היה חסר לי איזה RKO על איזה לג'נד אחד..משהו שייתן יותר היט מהקהל(לא שחסר לו,אבל תמיד אפשר עוד).
כמה דברים קטנים
08/01/14 15:03
191צפיות
*פייפר שואל את רולינס אם הוא חושב שהוא חמוד, ורולינס לא מצליח שלא לצחוק

*כשפייפר מנסה לסכסך בין השילד, זה מזכיר לי כשהייתי ביסודי והיינו רוצים לראות חברים הולכים מכות, היינו שואלים אותם:"מי יותר חזק?".
על ילדים בני 8 זה היה עובד, אבל בחייאת רבאק גברים שמתקרבים לגיל 30? קיוויתי לסטוריליין קצת פחות בנאלי לפירוק של השילד.

*שואו ולסנר לא תזמנו טוב את הזריקה באוויר ועדיין לסנר מכר אותה כמו גדול.
בבקשה שלא יהיה בינהם קרב...

*אני רוצה לראות את NAO בדיוויזית הזוגות, נראים וזזים מצויין.

*סקוטי גם יכול לעשות גיחות פה ושם, נראה שהוא שומר על כושר.

*אם היו מצוותים את בריאן לסטייבל מציק לפני שנתיים-שלוש, לא היה לי כ"כ אכפת. אבל למה לעזאזל לקחת מתאבק בשיא הפריחה שלו, ולהוריד ממנו את כל המומנטום שהוא צבר?! פשוט מעצבן.

*ממתי הסופרמן קלוזליין של ריינס הפך לסופרמן פאנץ'? קלוזליין יותר מגניב.

*הקהל הכי גרוע BY FAR בשנים האחרונות.

קריר של זקנים
08/01/14 21:39
194צפיות
התכנית עצמה הייתה בינונית. יכול להיות שהאולד סקול הראשון היה כל כך טוב באופן חריג, שמאוד קשה לשחזר כזו תכנית.

פרומו פתיחה גרוע מאוד וצפוי לאללה. סתם פרומו יבש ובנאלי של כל המשתתפים. כל הפיוד הזה בין סינה לאורטון סתם רץ על אוטומט.

רוב האגדות שהופיעו, אלה אותם הישישים שחוזרים לאינספור גיחות בעשור האחרון וכבר מזמן לא מלהיב אותי לראות את כל הסרג'נט סלוטרים והIRSים למיניהם. יש את אלה שבאים באמת באופן חריג, כמו ג'ייק דה סנייק, זה נחמד, אבל לא יותר מזה. הדבר היחידי שבאמת אהבתי זה השחזור של התפאורה והמעברונים הישנים, אבל בטח גם זה יימאס עליי עוד תכנית או שתיים כאלה.

לא חושב שזה רע שהקדישו את התכנית לאגדות. יש כל כך הרבה אירועים ותכניות במהלך השנה, שלא נורא אם "יקריבו" מדי פעם תכנית אחת לגימיק שמהווה סוג של טריביוט. בתכלס, גם אין יותר מדיי מה לבנות לרויאל ראמבל, כי הוא סוג של "אירוע מעבר":

לסנר ינצח את ביג שואו ויתחיל פיוד לרסלמניה עם מישהו אחר.

דניאל בריאן ימשיך עוד טיפה עם הווייאטס ואז יעזוב אותם כדי לחזור לגימיק הקודם שלו.

פאנק מסיים את הפיוד שלו עם השילד. השילד יתפרקו.

אורטון הולך לצאת מהראמבל אלוף ולהתחיל את הפיוד עם מנצח הראמבל, אולי אפילו להמשיך אותו, אם זה יהיה בריאן.

כל הדברים האלה לא מצריכים בנייה מיוחדת, הראמבל הוא הבנייה האמיתית.
שאלה
11/01/14 22:36
50צפיות
יכול להיות שפספסתי..אבל לא ראיתי את AJ בתוכנית,יש סיבה?
או שפשוט באיזה FF פספסתי פרומו שלה
כריס מאסטרס מגיע לישראל!!!
07/01/14 10:19
480צפיות
 כריס מאסטרס מגיע לישראל!!!
אוהדי AWO נכבדים.

מוצג כאן פירוט אודות המתאבק הראשון מתוך השלושה שיופיע אצלנו בWrestleFest 3:

בWWE ב2005 היה לו "אתגר" משלו. הוא היה אחד משלושת האחרונים בchamber של 2006, והמרשים ביותר: הוא יודע להקפיץ את שרירי החזה!

ב26/6/2014 יגיע אלינו להופעה לא אחר מאשר: כריס מאסטרס!
º
איזה יופי!
07/01/14 10:30
132צפיות
º
07/01/14 12:20
45צפיות
º
מגיע!
07/01/14 13:36
64צפיות
º
כמה אתם משלמים לו על זה?
07/01/14 14:14
139צפיות
15.
07/01/14 22:08
238צפיות
15 קילו סטרואידים.
כמה שהוא ביקש
07/01/14 22:09
259צפיות
וברצינות, באמת נראה לך שיתחילו לחשוף כאן את הדברים האלה?
º
אם אפשר גם בבקשה לצרף מאזן ודו"ח רווח והפסד
08/01/14 09:12
89צפיות
|fi| צחוק צחוק, הוא ביקש את זה ממני
08/01/14 13:42
156צפיות
לפני כמה שנים באחד ממפגשי רסלמניה.

וינס פשוט עוד לא שלח לי את הדו״ח המדוייק אז לא הספקתי לתת לו
כמה השקעה הליגות פה עושות בתחום הזה
07/01/14 17:48
199צפיות
מקווה שזה משתלם לכולם כדי שזה יימשך
יפה מאוד
07/01/14 19:14
140צפיות
כנ"ל, סחתיין על ההשקעה שלכם ושל כל ארגוני הרסלינג בארץ. וסחתיין על עצם העובדה שיש לנו פה כמה ארגונים של רסלינג בארץ
דרים מאטץ' נגד הלוגו של רב-בריח?
07/01/14 21:39
185צפיות
מגניב שהוא בא.
אבל למאסטרס יהיה יתרון של רגל
08/01/14 00:55
173צפיות
לא הוגן.
º
07/01/14 22:09
35צפיות
זוכרים את זה?
07/01/14 23:55
212צפיות
אפשר להפוך את זה לדיון קל?
08/01/14 22:08
212צפיות
ראישת כל, לפני שאני מתחיל את הדיון.
למען שלא יהיה אפילו ספק קל שבקלים.
אני מפרגן, מוריד את הכוכבע וכולי אפר ועפר לרגלי המארגנים והבעלים של הארגונים.
הם עושים עבודה מדהימה והשמות שהכרזו בנתיים לשניארגונים (מאסטארס וליטל גוודיו) הם הצלחה כבירה.
גם מתאבקי העבר שהיו  פה בעבר הם דבר נפלא (למרות שלא הייתי בהופעות)

והנה מדיע הדיון

האם יש טעם לבנות מתח?
האם יש צורך בחכו חכו, הנה מגיע ההכרזה הגדולה על השם הגדול הבא
מאחר שהקהל פה, הוא בצורה מסוימת קהל שבוי.
האם לא עדיף - להגיד מהתחלה שיהיו פה X-Y ו-Z? (
(ברור לי גם שכל עוד שנוסיקהשלהם לא מתנגנת והם לא נכנסים לזירה זה לא באמת סופי)
לפי הכתבה בעיתון, הכל יוצא מהכיס הפרטי של
11/01/14 11:06
90צפיות
מהראן
ובגלל שהמופע הוא רק עוד איזה חצי שנה הוא רוצה לנסות ולשמור על הייפ גבוה.
קיבלתי ספויילר מה2 האחרים מידיעות השרון
12/01/14 10:32
62צפיות
האמת אחד השמות מאוד מענין אותי לראות בארץ!!
מנהרת הזמן 47 - רויאל ראמבל 1996
07/01/14 10:15
222צפיות
רגע לפני שאתם פוגשים את רנדי אורטון נגד ג'ון סינה, המפגש ה-3582,
שני רגעים לפני שאתם פוגשים שוב מה זה קרב ראמבל שמוביל למועמד אחד ויחיד ברסלמניה
שלושה רגעים לפני דג מלוח,
אנחנו מגיעים לרגע עצוב מאוד - הרגע בו ניפגש עם אחד מאירועי ילדותי, אחד האירועים הזכורים עליי ביותר, האירוע האחרון שראיתי במלואו לפני הפסקת השידורים,
מנהרת הזמן 47 יפגיש אותנו עם רויאל ראמבל 1996,
ואחרי כל כך הרבה שנים - הגיע הזמן להחריב את הפיקציה.

בואו נצא לדרך!

קרבות ללא תוצאות:
ג'ף ג'ארט נגד אחמד ג'ונסון
הסמוקינג גאנס (א) נגד הבודי דונאס על אליפות הזוגות
רייזור ראמון (א) נגד גולדאסט על האליפות הבין יבשתית
קרב הרויאל ראמבל
ברט הארט (א) נגד אנדרטייקר על אליפות העולם

לתוצאות מלאות, עדכונים וכל הדברים האלה שויקיפדיה נותנת:
http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Rumble_(1996)
האירוע
07/01/14 10:16
216צפיות

וינס מקמן ומיסטר פרפקט מקבלים אותנו לקליפורניה - היום הדרך לרסלמניה מתחילה! ב-96 לא היו מטוסים, והחל מאחרי האירוע מתחילים ללכת ברגל!
כן, הגענו לשלב שבו כבר איבדנו פרספקטיבה לכמה מזמן זה היה האירועים האלה. הגיל משחק תפקיד. אני מרגיש זקן ומריר.
אגב מדברים על (שוקולד) מריר, הנה אחמד ג'ונסון. הוא קיבל לפני חודש גיטרה בראש ואז גם כיסא ואז גם נתקל במדרגות, ומסיבה לא ברורה - זה גרם לו לנטור טינה. בחור מוזר.
כשאתה מסתכל על אחמד ג'ונסון אתה חייב לתהות - איך הוא לא נהיה אלוף עולם? אין לו כישורים מיוחדים, אין לו כריזמה מיוחדת, הוא מריח כמו חמאה - יש בו את כל מה שצריך!
כיום מדברים על האפשרות שג'ארט יחזור לחברה. לצערו של ג'ונסון, ביג אי לנגסטון כבר נמצא אז הוא די מיותר.
איך שסיימתי להגיד שאין לו שום כישור, פתאום אחמד ג'ונסון דופק קפיצה מעל החבל העליון א-לה אנדרטייקר ואז  עושה סלטה מהחבל העליון. יש מצב שהיה פה מקרה הפוך, שדווקא כילד חשבתי שמישהו הוא חסר כל כישורים, ודווקא כמבוגר (כלומר זקן.. ומריר) אתה מגלה שמדובר במתאבק לא רע בכלל?
לא נספיק לגלות, כי לג'ארט נמאס והוא שובר על הראש של אחמד ג'ונסון גיטרה בקפיצה מהחבל העליון. מסתבר שגם זה לא עוצר את ג'ונסון, לפחות לא לזמן ממושך, ולאחר 10 שניות של התאוששות הוא רודף אחרי דאבל ג'יי אל מאחורי הקלעים.

בארט מזכיר לבילי שהם עוד כמה שעות יתמודדו מול סקיפ, זיפ וסאני. הוא כמובן עושה זאת כשהוא מישיר מבט למצלמה, כמו כל בן אדם שעושה וידוי מאחורי הקלעים. כמובן שבילי עונה דברים כמו 'נכון, אחי' ולא דברים כמו 'כאן בפרזנו קליפורניה אנחנו נוכיח את עצמנו'....

דיזל בראיון עם פטינגייל מבטיח לעשות חיים היום בזירה. אם יש משהו שאי אפשר להבטיח כיום כשקווין נאש בזירה, זה שיהיה שם חיים. לפחות לא לזמן ממושך ובלי צוות רפואי צמוד.
דיזל מודה שאין לו בעיה עם אנדרטייקר, אלא אם זה שהוא קיבל טייטל שוט. הוא ישמח להתמודד מול כל אחד מהם.

כשרואים את הסמוקינג גאנס ואת התפקוד שלהם בזירה, קצת עצוב שהזוג הזכור יותר שבו היה בילי גאן הוא דווקא הניו אייג' אאוטלוס עם הרוד דוג.
קצת מצחיק לראות שסאני 'הימרה על הסוס הלא נכון' - כשהיריבים הם שני קאובויים!
אגב, אתם יודעים מי יכול היה להיות זיפ טוב יותר מטום פריצ'ארד?
מיסטר קנדי!
לאחר לא מעט רמאויות, הסחות דעת ובלבולים של סאני, הסמוקינג גאנס מצליחים לנטרל את אחד מהבלונדים, בארט מצמיד את השני ברולאפ והסמוקינג גאנס שומרים על התואר. בקרוב סאני תלמד את המשפט "איף יו קנט ביט דם"...

רסלינג וור רום מגיע גם למנהרת הזמן! ולא סתם קטע, קטע שכבר שודר! זה הדרך להילחם בחברה שאתם מציגים כישנה ושעבר זמנה - למחזר קטעים!

זה רק אני, או שהפיוד בין רייזר ראמון לגולדאסט היה פשוט מעולה? בנייה לאורך כל שבוע, רמזים לא ברורים, דילמה מוסרית, הדרגתיות של הכעס של רייזר, הוצאת קיטור שלא מצליחה ומובילה לקרב מלא משמעות בראמבל. איפה יש לנו כזה באירוע הקרוב?
בראיון לפני הקרב, רייזר מציין שהוא אף פעם לא היה בקרב הראמבל עצמו, אלא כל שנה מחדש בקרב טייטל שוט (בראשון מול ברט על אליפות העולם, ביתר על הבין יבשתי). קצת מוזר שיש פייס כל כך פופולרי, שתמיד יכול להיחשב כמועמד לתואר, ולא מנצלים אותו אפילו פעם אחת...
גולדאסט יוצא לזירה והוא מלווה בבחורה בלונדינית עם סיגר, כנראה בהופעתה הראשונה. או כמו שוינס מקמן אומר: "כשאתה חושב שאתה יודע את התשובות לגולדאסט, הוא משנה את השאלות". כך בונים דמות עם משמעויות סותרות ומבלבלות. שמעת, בריי ווייאט?
אגב, אחרי כמה משחקי מוחות של גולדאסט, קצת מוזר שדווקא רייזר רמון הוא זה שמצליף בישבן של גולדאסט, לא? ואם זה כל כך מפריע לך ההטרדה המינית, אז תגיד - למה אתה בתחתונים? אני הייתי מתאבק עם חרמונית..
אחרי כל הטקטיקות, משחקי המוח, ההטעיות - מה שעובד בסופו של דבר זה היסח דעת של מרלינה ("סובבה את הקרסול") ושיתוף פעולה של ה-123 קיד שנותן בעיטה מסובבת לראשו של רייזר ומשתק אותו.
מצחיק שעד שחשבת שרייזר עבר פיוד ואתה כבר כולך מרוכז בפיוד העכשווי שלו, פתאום מגיע הפיוד הקודם שלו ואומר "הלו, אני עדיין פה".
בתור 'קליק', הם אהבו מאוד להרוס אחד לשני ולגרום לאיבוד תארים!
גולדאסט אלוף, מה שנותן לנו את המשפט האלמותי של מיסטר פרפקט - now goldust has all the gold!

כשרואים חוות דעת של מתאבקים לקראת הראמבל, זה עדיין מרגיש כאילו לרופא של שון מייקלס יש סיכוי שווה לזכייה בראמבל כמו לבארי הורוביץ.
בכלל, לא מגניב אם בסוף מייקלס מתחיל לפרפר לקראת סוף הקרב, ואז מסתבר שהרופא דפק היל טרן ומתכוון לזכות במקומו?
עכשיו אני קצת מקווה שזה יקרה!

רשמי ראמבל:
הנטר הרסט הלמסלי נכנס ראשון לראמבל, לאחר שהוא נפסל בקרב מקדים מול דוק דרוזי. הוא מקבל שני את הנרי גדווין. תמיד כיף שמיישבים פיודים קטנים בראמבל. אתה אוהב זבל של חזירים, הוא לא, בוא ניישב את זה בזריקה מחוץ לחבל!

רגעים שזוכרים - הנרי גדווין מאיים לשפוך את תכולת הדלי על מי שבזירה. הם כמובן בורחים החוצה. ג'ייק דה סנייק מאיים לשחרר את "הנחש" שלו (סתם, באמת את הנחש שלו). כולם כמובן בורחים החוצה. בכלל, כל האלמנט של יציאה החוצה היה מאוד חביב עליי בראמבל הזה, וחבל שכמעט לחלוטין הפסיקו להשתמש בו.
הרגע בו הנחש של ג'ייק יוצא והרגע בו הוא מניח אותו על לולר - כנראה אחד המארק אאוט מומנטס של 1996!

אני גם אוהב את זה שלא ממהרים עם ההדחות. נראה לי שעברו איזה 15 דקות עד ההדחה הראשונה (של בקלנד). זה מוכר היטב את העניין שאנשים במלוא כוחם יכולים להגן על עצמם (באופן יחסי) מהדחה, אך ככל שהזירה מתמלאת והאיומים גוברים יחד עם התשישות - המצב משתנה.
עוד רגע כיפי בראמבל - הקיד מגיע לקרב ומיד נאלץ לדפוק ספרינט ולברוח מרייזור שמגיע לרצוח אותו. פעמיים.

דברים שמעולם לא הבנת 76# = למה לסאביו וגה היה  כזה פטיש למתאבקים גדולים? תמיד נראה שהוא מסתבך עם יוקוזונה, מייבל, סיד...
ויידר מגיע להופעת בכורה. כמובן שישר סאביו וגה מקבל קיו, ומחליט להתחיל להתעמת איתו. ויידר מכסח את כל מי שבדרכו, ביניהם הוא פשוט מעיף את ג'ייק דה סנייק לאורך כל הזירה (טוב נו, ג'ק דה סנייק מעיף את עצמו, אל תהרסו את האשלייה).

הקטע שמייקלס מדיח את ויידר ויוקוזונה = גדול. גם העובדה שכשוויידר מתעצבן, הוא מוריד את המסיכה. זה כמו שכל המתאבקים, ברגע שהם רציניים, הם "מורידים כתפייה". תראו אותי, אני שרמוטה, ואני אזיין אותך! לפני שהוא עוזב, ויידר מנקה את  הזירה ומעיף את כולם. ככה עושים הופעת בכורה.

עוד רגעים קטנים וחמודים: ג'רי לולר מתחבא מתחת לזירה, העימות בין מייקלס לדיזל, העימות בין מייקלס לג'נטי, העימות של מייקלס עם חוקי המשיכה, כל עימות של מייקלס עם כל אחד. הוא פשוט היה אלוהי באותה תקופה.
סטיב אוסטין ופאטו מחליפים מהלומות בטירוף, ואז גם פאטו מדיח אותו. כמה שנים אחר כך הוא גם ידרוס אותו עם האוטו. כמה שנאה, פאטו, כמה שנאה.
והסוף... איטס מייקלס... איטס דיזל.. איטס אווווו...
איי קנט ביליב איט! טו יירז אין א רו! איך הוא עושה את זה?
דיזל מתעצבן, שובר את הכלים, חוזר לזירה - ואז נותן לו כיף.
איזה רגע. איזה סיום. איזה ראמבל!

מייקלס חוגג, עוזב, האורות נכבים, אנדרטייקר מגיע - ואז נתקל בדיזל שלא עזב עדיין. דיזל דוחף את ברר, טייקר מגיב, דיזל מחזיר, שופטים מפרידים. חברה, ככה בונים פיוד לרסלמניה. רמזים עוד לפני הראמבל, עימות רשמי באירוע שמכריז על תחילת הדרך, צעקות "אני לא מפחד מהחושך" של דיזל וזהו, הקרב מוכן.
עכשיו מי מתערב שהשנה לא יהיה לנו שום דבר כזה?

איזה מוזר לראות את אנדרטייקר ב-96. הוא עובד, הוא נע, הוא אשכרה מצליח להרים את עצמו - בלי החבלים! הוא קובע פיודים מאירוע לאירוע, כשלשני האירועים לא קוראים רסלמניה ואין ביניהם שנה קלנדרית!
היופי בברט הארט זה שהוא יודע להיראות דומיננטי גם מול מתאבקים גדולים. הוא יכול לשלוט בקרב מול טייקר או דיזל, וזה ייראה לגיטימי. זה כנראה אחד הדברים שהכי חסרים אצל ג'ון סינה.
מסתבר שבאותה תקופה לחוקי הפסילה היו הגדרות משונות מאוד, כי אנדרטייקר חונק אותו עם כבלים ואז מכה אותו עם כיסא. אה, פול ברר מסיח את דעת השופט. פול ברר הוא הסאני של אנדרטייקר, פלוס הטבות.
אני היחיד שהמפגש בין שניהם ממש מזכיר מפגשים דומים בין טייקר לקורט אנגל? מה עדיף?
ברט הארט מוריד לטייקר את המסיכה, ואז מיסטריו בורח מבוהל אל מאחורי הקלעים. אה, זה לא מיסטריו, זה טייקר - שמקבל פעמיים בפנים את הפינה החשופה, מה שמזכה את ברט בשריקות בוז מהקהל. מסתבר שפינה חשופה לא ממש מזיזה לטייקר, שאפילו לא נופל. לא רק שהוא לא נופל, הוא מצליח לעשות טומבסטון על ברט הארט - אבל דיזל מושך את השופט אל מחוץ לזירה, והקרב מסתיים בשל פסילה.
הכרוז מודיע שהחגורה לא מחליפה ידיים בפסילה, מה שגורם לדיזל לחייך ואז להביע בתנועה מגונה מה הוא חושב על טייקר.
היום זה לא היה מתקבל אלינו בסלחנות
הסיום שברח
07/01/14 10:19
160צפיות
היום זה לא היה מתקבל אלינו בסלחנות, לא בטוח שגם אז. מזל שהיה לפני זה ראמבל (וגם קרב לא רע בכלל) כדי לרכך את זה.

הדרך לרסלמניה 12 מתחילה - והאמת.. היא נראית ממש טוב!
07/01/14 10:38
136צפיות
זה זכור לי כאירוע טוב. אולי בזירה הדברים רחוקים מלהיות מושלמים, אבל נראה שכמעט לכל דבר היה איזשהו כיוון בגדול והם ידעו מראש מה הם מתכננים.
סיכום
08/01/14 07:18
120צפיות
טוב, כנראה שנכשלתי במשימתי. כשמסתכלים על זה מהצד, אפשר לומר שהדיווח הוא בעיקרו חיובי.
אם מסתכלים על האירוע מהצד, אפשר לומר שמתוך 4 הקרבות שהיו בו, 3 קרבות הסתיימו בצורה מעוררת מחלוקת (פעמיים פסילה, פעם אחת התערבות חיצונית) כשדווקא זה שהסתיים בצורה נורמלית היה הקרב הכי פחות חשוב מתוכם - קרב הזוגות.

אפשר לומר שלא היה בו אף קרב טוב באמת, גם לא המיין איבנט בין טייקר לברט הארט שהיה בעיקר ארוך ולמרות כל הזמן הזה לא הצליח להיבנות למשהו גדול באמת.

אפשר לומר שקרב ראמבל בו המרחק בין כניסה מס' 30 לסיום הקרב הוא דקה וחצי-שתיים ושאין בו באמת התמודדות בין שני המקומות האחרונים - זה לא קרב ראמבל טוב במיוחד.

מה זה אפשר לומר? סקוט קית אומר את כל הדברים האלו בראנט שלו על האירוע, מציין שזה אירוע חלש - ואומר שבהחלט אפשר וכדאי לוותר עליו.

אני, לעומת זאת, נהניתי מכל רגע. אולי כי היה כיף לי להיזכר בעצמי רואה את הנחש של ג'ייק דה סנייק, את לולר מתחבא, את הסקווט טים מודחים ואז חוזרים כדי להיות מודחים שוב (דבר שג'וברים רבים חזרו עליו במשך השנים), את מייקלס מדיח את ויידר ויוקו, את הצעקה "איטס מייקלס, איטס דיזל, איטס מייקלס..." שכבר צוטטה בהרחבה (כולה השמטתי את ה"אוווו). אז כנראה שאובייקטיביות לא הייתה פה, כי מבחינתי מדובר באירוע חביב ביותר ובאחד מקרבות הראמבל הטובים, המשעשעים והמהנים ביותר שהיו.

באיזה צד אתם?
גם אני זוכר אותו די לטובה
08/01/14 08:34
102צפיות
אבל מאוד עצבן אותי שהראמבל לא היה אחרון, ביחוד שהסוף שלו הרבה יותר קליימקס מהקרב שכן היה אחרון
אז מה, מיצינו?
09/01/14 21:29
98צפיות
אין כבר קהל יעד למוצר, זמן לסגור את הבסטה<?
לא
09/01/14 23:08
75צפיות
אבל לוקח יותר זמן להגיע לקרוא את זה, בהשוואה לתקופות קודמות.

אני זוכר את האירוע הזה כילד, בתקופה שלא היתה לי ראיה ביקורתית.
מבחינתי לא היתי צריך יותר מניצחון נוסף של מייקלס כדי לצאת מאושר
מעולה!
10/01/14 00:52
71צפיות
משום מה, אני דווקא פחות זוכר את הראמבל הזה. אבל הסיקור שלך גרם להכל להישמע ממש טוב.
10/01/14 07:23
57צפיות
אני אהבתי את הראמבל הזה.
º
11/01/14 03:19
10צפיות
הPPV הזה היה אמנם שנתיים לפני האטיטוד
11/01/14 13:09
74צפיות
אבל היו בו הרבה מאפיינים שרחוקים מלהיות  Femily friendly.

סאני מתחילה להראות יותר עור חשוף
דיזל מניף אצבע משולשת
גולדאסט והמגע ההומוסקסואלית שלו ברייזר רמון
פייסים נכנסים לפיוד עם פייסים(טייקר ודיזל)
סיכומי שנה במבחן הזמן - 2008
05/01/14 13:16
260צפיות
סיכומי שנה במבחן הזמן - 2008

ממשיכים עם סיכום 2008

זוג השנה: מיז ומוריסון
ניו קאמר: איוון ברן (שניצח את קופי קינגסטון)
מתאבקת: בת' פיניקס
נסיגת השנה: MVP
פריצת הדרך: סי אם פאנק (האם בדיעבד הייתם מגדירים זאת כשנה שהוא פרץ באמת?)
האירוע הטוב: רסלמניה
האירוע הרע: נייט אוף צ'מפיונס
מארק אאוט: הסיום של מייקלס-פלייר
בזיו ןהשנה - טייקר שורף את אדג' (האם זה עומד במבחן הזמן כבזיון?)
הפיוד הרע - טייקר-שואו
הפיוד הטוב - מייקלס-ג'ריקו
הקרב הרע- טריפל אייץ'- קוזלוב-הארדי
קרב הטלוויזיה - הארדי נגד אומגה (כלוב)
הקרב הטוב - מייקלס-פלייר
מתאבק השנה - ג'ף הארדי (הראשון שזכה פעמיים רצוף)

השנה שבה טסתי לרסלמניה לראשונה
05/01/14 15:01
176צפיות
לדעתי "ביזיון השנה" הוא ממש לא ביזיון, אלא סיום הגיוני לפיוד בו היריב של טייקר יוצא אובר על בסיס כמעט קבוע. הפיוד הזה הוא מה שנתן לאדג' את הפוש האמיתי (יותר מהMITB), ואדג' הוא זה שסחב את הפיוד לבד כמעט לכל אורכו.
אני גם לא מבין למה זה ביזיון השנה
05/01/14 15:15
147צפיות
האיש הרע צריך למות (או לפחות להפסיד) בסוף הסרט. קלישאה? אולי. הביצוע היה ילדותי? כנראה. אבל ביזיון? לא רואה את הקשר.
כשמסתכלים עכשיו ברטרו על שאר המועמדים
05/01/14 15:22
183צפיות
באותה קטגוריה, ביזיון השנה 2008 הוא זה שטייקר נגד אדג' נבחר לביזיון השנה של 2008
http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article...

באמת, תכנסו ותראו איזה דברים נוראיים היו ב 2008!
אני חושב שבראייה לאחור הביזיון לא היה משהו
05/01/14 16:25
142צפיות
שהיינו מודעים אליו ב2008, אבל העובדה שאורטון נגד טריפל אייץ' היה שנתיים רצוף הפיוד המרכזי בתקופת מניה ואחריה, זה...זה כמו ברובוטריקים כשכמה רובוטים היו מתחברים ביחד למין רובוט ענק. זה 2008-2009 מתחברים ביחד לאולטרה-ביזיון.
וואו לגמרי
05/01/14 16:28
111צפיות
כבר שכחתי מהקיס קאם, הילרי נגד אובמה וכל זה... אפילו ממייק אדאמלי שכחתי!
לגמרי מגוחך שדווקא טייקר-אדג' זכה להיקרא ביזיון.
זה נכון שהיו הרבה בזיונות
05/01/14 16:30
104צפיות
אבל בבחירה מהסוג הזה, מנסים לאזן בין כמה שהדבר היה גרוע לבין עד כמה הדבר הגרוע הזה היה בפרופיל גבוה.
אז אתה לוקח את קרבות האליפות של ECW ואתה מבין שזה היה בראנד לא מעניין - אז הוא לא מצליח לשבור את תקרת ה"מה אכפת לי" בשביל שתתרגז עליו מספיק לבחור בו לביזיון השנה.

ולגופו של עניין, אני גם לא הבנתי מה כזה בזיוני בסיום הקרב הקרב הזה. כולם התלוננו שאדג' נקבר. זה היה ברור לי שזה לא יקרה כבר אז
סינה ואורטון נגד הרוסטר של רו לא היה בזיון
06/01/14 19:22
79צפיות
זה היה גדול.
חבל שלא נתנו לקרב להמשיך כרגיל.
אחלה קרב היה שם
השנה של ג'ף הארדי
05/01/14 15:25
237צפיות
2008 הייתה שנה מעולה ודי נדירה לג'ף הארדי (אולי זה לא מספיק בולט משאר התוצאות, אבל זאת לגמרי הייתה השנה שלו). הוא נתן כמעט על בסיס שבועי קרבות מצויינים. מאז ועד שנת 2013 עם דניאל בראין, לא היה עוד מתאבק לדעתי ב WWE שהייתה לו שנה כזה (גם לו פאנק).
זה קצת כואב לראות איזו החמצה היה הארדי. אולי בגלל מקרים כמוהו ה WWE עד היום לא ששים לתת פוש לירח לדניאל בראין.
לא רואה הקבלה ביניהם
05/01/14 23:08
150צפיות
בעיקר כי בריאן לא עושה בעיות, אורטון לעומת זאת...
בכלל לחשוב שהWWE מנסים ללמוד מטעויות זה נורא נאיבי :)
ההקבלה היא בשנה מאד ייחודית
07/01/14 10:31
88צפיות
מבחינת איכות שהייתה לשניהם ולתמיכת הקהל בעקבותיה (ואז פתאום ג'ף החליט לעזוב)
אם בראין עוזב את ה WWE
07/01/14 10:33
127צפיות
כל ארגון אינדי וארגונים רבים ביפן ישמחו לקבל אותו שם (ואז כיביכול לנצל את השם שלו שנבנה ב WWE) ולכן זה לא טוב מבחינת ה WWE.
עם אורטון למשל, ה WWE יכולים להיות רגועים שאין לו אלטרנטיבה ששווה לו לעזוב בגינה, כי אורטון לא יתחיל פתאום להופיע בליגות אחרות או באינדיז. אם הוא לא יתאבק ב WWE אז הוא פשוט לא יתאבק בכלל, וזה פחות מטריד מבחינתם.
ממשיכים לבנות את רסלמניה
05/01/14 13:09
182צפיות
בפינה האחרונה נתבקשתם לבחור מי יהיה היריב של בטיסה  ברסלמניה. לאחר קרב די צמוד עם מבחר תשובות נבחר בסופו של דבר רנדי אורטון ליריב של בטיסטה.

הקארד לרסלמניה של הפורום
1) טייקר-סינה
2) פאנק- לסנר
3) אורטון- בטיסטה

מיד בוחרים את הקרב הבא!
מה יהיה עם השילד ברסלמניה?
05/01/14 13:10
205צפיות
קרב 3 על 3 נגד מי? אולי רק חלק מהם יהיו בקרב? אולי קרב משולש בינהם בכלל?
קרב על אליפות ארה"ב
05/01/14 13:37
175צפיות
בין ריינס לאמברוס
קודם כל הוייאטס
05/01/14 14:18
180צפיות
אחרי השנה המצוינת שהייתה להם, השילד צריכים להמשיך ולנסות לעבוד ביחד עוד כמה חודשים ולהיכנס לפיוד עם הווייאטס, פיוד שהתחיל כבר לפני כמה חודשים.

אחרי רסלמניה, שיתפרקו וייכנסו לפיודים בינם לבין עצמם.
אחרי שפאנק גומר לפרק אותם אחד אחד
05/01/14 15:05
214צפיות
הוא נהיה המנהיג שלהם, ויש קרב ארבע על ארבע מול הוויאטס ובריאן
º
05/01/14 20:16
23צפיות
תכלס,
06/01/14 06:49
106צפיות
אם זה לא היה מניה, והייתי מעדיף את בראיין ופאנק במקום קצת אחר, זה היה יכול להיות רעיון מצוין.
קרב משולש ביניהם
05/01/14 16:21
203צפיות
על אליפות ארה"ב.
º
05/01/14 21:02
24צפיות
º
05/01/14 21:09
20צפיות
קרב משולש בניהם
07/01/14 17:43
70צפיות
עם אופציה לכך שאליפות ארה"ב תהיה על הכף..אבל לא חובה
שרשור זבנג וגמרנו...
05/01/14 11:49
194צפיות
כי הקודם קיבל די-פוש על ידי המנהלים...
זהירות
05/01/14 11:52
508צפיות
נצפה לאחרונה בהאוס שואו שנערך בהמפטון וירג'ינה - השרברב החדש של הWWE:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3502719217...
05/01/14 12:04
309צפיות
באולד סקול רו הוא יתחיל פיוד עם דיוק הדאמפסטר דרוסי
...
05/01/14 12:48
231צפיות
הוא נראה כאילו הוא אחד מאלה שאוספים את הזבל בבוקר עם המשאית... הוא ביחד עם אריק רוואן, הם היו צריכים זבלן שני כנראה כי בדרך כלל 2 עושים את זה, לוק הרפר יותר בקטע של נגר.
º
06/01/14 17:05
33צפיות
º
עוד תמונה
05/01/14 21:26
320צפיות
עוד תמונה
פרומו של ברודוס קליי מ"מיין איבנט"
05/01/14 22:56
362צפיות
פרומו טוב לטעמי - מראה ניצוצות....

http://www.youtube.com/watch?v=i8OG1qW7eAE
באמת מצוין
06/01/14 18:08
165צפיות
רהוט, תיאטרלי, מעניין. אם ברודוס יכול לגבות את זה בזירה הוא אפילו יכול להפוך לדמות לגיטימית ולא רק בגלל הגודל שלו. כריזמטי מאוד.

צריך גם לתת מילה טובה לכותבים בעניין הזה: הפיוד הזה עשוי טוב מאוד. הדרגתי, לוגי (ההסבר של ברודוס), ואולי אפילו יכול ליצור כמה קרבות טובים (אם טנסאי יביא משהו מיפן).

פיוד מושקע במידקארד של ה-WWE.. היינו כחולמים.
פששש בהחלט התעלה על הציפיות
06/01/14 18:28
166צפיות
לא ציפיתי שנראה אותו בפרומו חזק שמתמרמר על רסלמניה שעברה את מה שקרה מאז לשאר המשתתפים בקרב.  אחלה כתיבה ואחלה ביצוע
06/01/14 19:14
123צפיות
בהחלט פרומו טוב. מקווה שזה ישולב בצורה מעניינת בראמבל, ואז קרב סוגר סיפור ברו. לא חושב שיש לזה מקום ב-PPV, במעמדם הנוכחי.
חלוקת פרסים במהלך שידור הרויאל ראמבל
07/01/14 11:54
199צפיות
לא ראיתי שנכתב על זה, אז רק אציין למען כל אלו ששקלו אם לראות את הרויאל ראמבל בשידור ישיר -

במהלך השידור יהיו מספר חידות טריוויוה שיעלו על המסך וישלחו את הפותרים לענות את התשובה הנכונה בעמוד הפייסבוק של ספורט 1.

למיטב הבנתי, בין הפרסים שמוצעים (בטח מרצ'נדייז בסגנון כובעים/חולצות וכו') יש גם מצלמה איכותית, אז שווה להישאר ערים
º
מתי כבר יהיו פרסים גם בצפייה לא חוקית????
07/01/14 12:08
53צפיות
º
צפוי גם להיות מפגש בת"א
07/01/14 14:49
41צפיות
מיי יאנג על על ערש דווי
07/01/14 20:48
185צפיות
מיי יאנג מאושפזת בהוסטל לאחר שהכליות שלה חדלו מלתפקד ולכן גם כל המערכות בגופה לא יציבות מה שגרם לרופאים להרדים אותה.
אבל הרופאים לא אופטימים בקשר ליכולת הישרדות של אדם צעיר ובוודאי לא של בן אדם מבוגר  כמו מיי יאנג (גיל 90)
º
הוסטל =הוספיס
07/01/14 21:31
37צפיות
º
damn....
07/01/14 21:35
34צפיות
הוסטל?
07/01/14 21:32
101צפיות
או הוספיס?
מקווה שבסרטונים שמכינים לזכרה עכשיו
08/01/14 08:39
124צפיות
מכניסים גם קטעים שהיא התאבקה בשנות ה-50 ולא רק במיטה עם מארק הנרי וכאלה
º
אני מאד אופתע אם היא תקבל יותר משקופית
08/01/14 09:11
53צפיות
º
08/01/14 15:09
10צפיות
º
אני דווקא שם כסף (של מונופול) שיהיה קליפ קצר
09/01/14 00:03
17צפיות
אני כבר רואה איך
09/01/14 10:37
43צפיות
ברסלמניה WWE משדרים VIA SATELLITE סגמנט שלה מבית החולים. זה חשוב לוינס לפחות כמו הסטריק.
הקהל במגרש כדורסל עושה קריאות YES
08/01/14 09:47
184צפיות
וזה כמובן מעיד על הפופלריות הגבוהה של
08/01/14 13:32
118צפיות
ביג שואו
חחחח קורע!
08/01/14 14:24
153צפיות
מי מבצבץ פה???

http://youtu.be/lMLzloHRyH8?t=6m9s
º
אדיר
09/01/14 11:30
19צפיות
º
מכונת הזמן שלי עובדת!
09/01/14 11:44
21צפיות
בסמקדאון הארון נקבע קרב לרויאל ראמבל
08/01/14 19:12
176צפיות
חריף

במיז טי וי ביג שואו היה האורח של הפינה ובה הוא דיבר על התקיפה של לסנר על מארק הנרי
לאחר מכן פול היימן נכנס לזירה ולאחר חילופי דברים בין השניים פול היימן אמר שה"קליינט" שלו יתאבק נגד שואו ברויאל ראמבל.
08/01/14 22:24
83צפיות
חחח לא כזה ספוילר חריף..היה צפוי מאוד שהקרב הזה יתרחש ואני מאוד מקווה שבראמבל לסנר יפרק את שואו וימשיך ליריב אחר במניה.

לא יודע למה יש לי הרגשה רעה שאיכשהו הקרב יסתיים לא נקי והפיוד ימשיך למניה
זה פשוט
09/01/14 09:48
109צפיות
מתסכל.
אני באמת נהניתי מרוב הקרבות והפיוד שלהם ב 2002, אבל ראבק, יש את לנסר למספר הופעות מוגבל, למה לא לתת לנו מפגשים חדשים שלו נגד אנשים שלא ראינו (שזה פאקינג רוב הרוסטר!). מכולם באמת חייבים דווקא את המתאבק שאולי הוא כבר התאבק נגדו הכי הרבה פעמים ב WWE בקרבות יחידים?
גם אני
09/01/14 10:31
76צפיות
הייתי מתוסכל מזה בהתחלה. אבל אם הקרב יהיה ביטדאון של לסנר על שואו , זה יהיה גם מהנה לצפייה וגם יביא ללסנר עוד לגיטימציה בתור חיה שאי אפשר לעצור.

מכיוון שכרגע ללסנר יש יותר מדי הפסדים בריצה הנוכחית, אז לדעתי ביטדאון פה יעשה לו רק טוב.
ועדיף
09/01/14 19:04
41צפיות
שאם כבר לסנר מכסח מישהו, שזה יהיה מישהו ותיק ולא מהחדשים (כמו ביג אי לנגסטון למשל)
אז למה לא נניח מארק הנרי?
11/01/14 09:14
27צפיות
לפחות שירגיש משהו שלא ראינו...
או שה WWE כבר כל כך משוכנעים שאין סיכוי שמישהו שראה האבקות ב 2002 עדיין עוקב אחרי המוצר שלהם...
יכול להיות שזה מה שתוכנן
11/01/14 11:03
29צפיות
אבל לסנר שבר להנרי את היד
בוא נקווה
09/01/14 10:43
55צפיות
שלסנר יחסל את ביג שואו בראמבל כדי לבנות את עצמו לרסלמניה, הפיוד הזה יסתיים ואז לסנר יתפנה להמשך הפיוד עם פאנק או פיוד חדש לגמרי.
מתי ישודר אימפקט חדש באגו טוטאל?
09/01/14 12:04
50צפיות
היי,
אני בודק כל פעם בלוח שידורים ורשום תמיד שזה שידור חוזר. פעם היה כל יום רביעי תוכנית חדשה (התוכנית של 6 ימים קודם בארה"ב), והפעם רשום תמיד שזה ש.ח. האם זו טעות בפס מידע או שבאמת אלה שידורים חוזרים?
תודה,
כתבות WWE באתר www.kick.co.il
06/01/14 00:11
309צפיות
חובבי רסלינג מוזמנים לעקוב אחריי באתר 'קיק' בכתובת הבאה:
http://www.kick.co.il/profile/4414
כתבות צבע וטורי דעה על מגוון נושאים הקשורים לWWE
º
אם כבר חדשות אז כריס מאסטרס מגיע לארץ
06/01/14 22:01
217צפיות
אם כבר חדשות אז כריס מאסטרס מגיע לארץ
קן שמרוק מצא עבודה חדשה
10/01/14 07:23
85צפיות
http://bit.ly/KLOZPX

לפחות זה גם לא הסכום שהוא מקבל על השירות..
º
11/01/14 22:38
4צפיות
זכייה של Low middle card בראמבל אפשרית?
04/01/14 21:46
277צפיות
בתור ילדים שראינו את הראמבל באמת האמנו שכל אחד יכול לזכות , כמובן היום אנו יודעים שיש 22-23 מתאבקים שמשמשים כתפאורה ולבניית סיפורים ולא באמת כאופציות לזכייה.

האם לדעתכם שווה (כמובן לא לקראת רסלמניה 30) אבל בעתיד שגם למשל מישהו כמו קרטס אקסל יקח רק לשם ההפתעה ולגרום לנו הצופים בראמבל להבין שבאמת כל אחד יכול לזכות?

אני חושב שגם במחיר פגיעה קרב התואר שווה לבצע מהלך שכזה שיכניס שוק לראמבל וגם יגרום לראמבלים הבאים להיות הרבה יותר מעניינים
בוקינג רק לשם ההפתעה
04/01/14 22:08
206צפיות
הוא הבוקינג הכי גרוע שיש.(וינס רוסו עשה מזה קריירה)

אפקט-השוק עובד רק לאותו רגע,ומאוד הרסני לטווח-הארוך.

"כל אחד יכול לזכות" זו סתם סיסמא לא מציאותית שהWWE המציאו,אבל זה ממש לא דבר שלילי.
ניצחון בראמבל צריך להיות שמור רק למיין איבנטר מבוסס,או למישהו שכבר בדרך לשם.
ברור, אבל מישהו ששווה את זה
04/01/14 22:11
204צפיות
ב2005 חשבתי שזה יהיה ממש אדיר אם ריי יזכה. היו כמה שנים לאחרונה שחשבתי שזה יהיה מושלם לתת קינגסטון א מוריסון לזכות.
זה גם יהפוך את הראמבל לבלתי נשכח, ליותר אמין (כי לא הגיוני שאותם אנשים שהם הכי "מוצלחים" כל השנה - כלומר מיין אבנטרים - הם גם הכי מוצלחים בקרב הראמבל שזה סוג קרב מאוד ספציפי) וגם יהפוך את המתח בראמבלים הבאים להרבה יותר גדול.
האמת שדווקא החל מהשנה זה כבר פחות ריאלי, כי יש רק אליפות אחת וזה חייב להיות קרב בפרופיל גבוה במניה, אז זה לא יכול להיות כל אחד.
וכמו שאמר פסטו מעליי, אסור רק לשם ההפתעה.
04/01/14 22:13
175צפיות
זה חייב להיות משהו שמרוויח את זה ביושר בעבודה שלו בזירה ושיכול לספק את הסחורה בקרב בפרופיל גבוה במניה
אין לי בעיה עם הפתעה
05/01/14 10:21
147צפיות
כל עוד היא לא נעשית רק לשם ההפתעה. כמו שרשמו מעליי, זה לא טוב ולא נותן כלום לטווח הרחוק.

אני לא חושב שיש בעיה עם מידקארדר שזוכה בהפתעה בראמבל, אבל הוא צריך להיות אובר עם הקהל והפוש שלו צריך להמשיך אח"כ. הזכייה של דל ריו, לדוגמה, הייתה הפתעה לא טובה, כי לקהל לא היה ולא יהיה אכפת ממנו.
הזכייה הראשונה של שון מייקלס, לדוגמה, הייתה הפתעה מצוינת, כי הוא כן הוציא תגובות מהקהל והייתה המשכיות לפוש שלו.
דיונים בסגנון תמיד מזכירים לי את זה
10/01/14 16:59
20צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=NnENevSuisw
האמת שזכייה של לואו מידקארדר יכולה להיות מגניבה מאוד, אבל השאלה כמה זה יעמוד במבחן הזמן, ואני לא כל כך בטוח לגבי זה...
המממ... דל ריו זכה בראמבל
11/01/14 09:20
14צפיות
וחוץ מבעיני ה WWE עצמם הוא לא יותר מאשר מיד קארדר
אבל בעיקרון, עכשיו כשיש רק אליפות אחת והפרס הוא קרב אליפות ברסלמניה, אז התשובה היא לא.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום