לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

התזמון הלא נכון
04/07/14 13:03
408צפיות
יצא לי לחשוב שאם נניח בטיסטה לא היה חוזר כשחזר בשיא הקמפיין של דניאל בראין, והיה חוזר דווקא עכשיו כשנוצר וואקום סביב האליפות, הקהל היה מקבל אותו הרבה יותר בסבלנות ואולי אפילו כפייס גדול.
אתם חושבים שזה עושה שינוי משמעותי?
יש לכם דוגמאות נוספות לדברים שקרו שהיו יכולים לעבוד בצורה הרבה יותר מוצלחת בתזמון אחר ממה שנעשו בפועל?
הזכייה של רוקי באליפות
04/07/14 15:49
289צפיות
הרבה מעריצים כעסו שהרוק לקח מפאנק את האליפות. אני בטוח שאם סינה היה אלוף הרבה זמן, פאנק לא היה בתמונה ורוקי היה זוכה באליפות מסינה אז האוהדים היו תומכים בו הרבה יותר.
יש לי דוגמה הפוכה
04/07/14 17:27
239צפיות
|מצפצףעלהסמכות|

השילד היו אמורים להתפרק בסביבות הראמבל. היו שם ניצנים של יריבות קלה בין השלושה, אבל בסוף החליטו להשאיר אותם עוד כמה חודשים.

אני מאמין שאם הם היו באמת מתפרקים אז - אף אחד מהם לא היה במעמד שהוא היום או כל כך אובר עם הקהל. כנראה שריינס עדיין היה מקבל מיינאיבנט, אבל אני מאמין שהקהל היה מגיב אליו פחות טוב.
כל פעם שסינה לוקח אליפות
04/07/14 17:41
275צפיות
לא יודע,כל פעם שסינה לוקח אליפות נראית לי לא במקום.
כמו הפעם,לדעתי הרבה יותר מתאים אליפות לרומן ריינס או ברי וויאט במקום עוד אליפות לסינה.
גם הניצחונות של אורטון ההיל על כריסטיאן,רגע לפני פרישה, היו ממש לא במקום.
אורטו היה צריך להפסיד לכריסטיאן כדי לתת לו מקום לגטימי להול אוף פיים בעתיד,במקום זה עשו אותו ביצ' בכיינית
º
מ-MITB \/
06/07/14 17:44
67צפיות
אני לא חושב
05/07/14 12:15
199צפיות
בטיסטה הגיע עם הייפ מטורף ולתקופה קצרה, כל הרעיון של לעשות את אבולושן מחדש היה מטומטם אם ידעו שהוא חוזר לקדם את הסרט שלו.

מעבר לכך, בטיסטה הגיע שהוא לא בכושר, עשה בוטצ'ים כמעט לכל מהלך שלו ונראה גרוע... גם עם המיקרופון אני זוכר תקופות טובות יותר שלו, נראה שהוא עשה הכל "כאילו זה טובה ל-HHH" כך שלדעתי הקהל לא היה מקבל אותו עם או ללא קשר לדניאל בריאן.

דוגמאות נוספות לתזמון לא נכון? כמובן שהיו כאלו. למשל הפיצול של הנקסוס לניו-נקסוס ול-CORE.... היו צריכים לעשות את זה קודם שהנקסוס היה בשיאו.

זבנג וטיפסנו
04/07/14 12:56
118צפיות
הקודם מכר את נשמתו לשטן עם האף הארוך
אוהבים לקנות אופנה ברשת|?|
30/06/14 11:27
212צפיות
|תיק|טרנד השופניג אונליין הפך בשנים האחרונות לתופעה מטורפת ברחבי העולם, במיוחד בארה"ב ובאירופה. מאות אלפי נשים מעדיפות לעשות את הקניות שלהן ברשת, כבר לא צריך לצאת מהבית לבזבז דלק, לחפש חנייה ולהסתובב שעות בין החנויות השונות ולהתעייף.  
אפשר לקנות ברשת מהבית, לשבת בסבבה בפיג'מה ולגלוש בין האתרים השונים.

|קדימה|אז אם מתים לקנות ברשת אבל מפחדים? או רוצים לקנות מותג שלא נמכר בארץ ולא בטוחים אם האתר אמין? יש לנו את הפורום המתאים בשבילכם!
היכנסו לפורום קניית אופנה ברשת ותוכלו להתלבש הכי יפה שיש הכי זול שיש!

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
הפאנץ' ליינרס מארחים את קרליטו וכריס מאסטרס
06/07/14 15:03
118צפיות
הנה הוא כאן!

פרק הספיישל בו אנו מארחים את כוכבי הWWE לשעבר, קרליטו וה"מאסטרפיס" כריס מאסטרס. זה קול!

תהנו!
º
07/07/14 11:45
106צפיות
ידיעה משמעותית: ברוק לסנר ועתידו ב-WWE |ספויל
07/07/14 02:15
279צפיות
האייקון "ספוילר" קצת התפקשש לי
07/07/14 02:17
176צפיות
*הכתבה עשויה להכיל ספוילרים.
משהו מגניב שמצאתי: ג'ים רוס משדר מונדיאל
10/07/14 23:46
64צפיות
בין OFF TOPIC לON TOPIC, מה אתכם מסקרן יותר?
03/07/14 19:22
245צפיות
במידה ואתם אוהדי NBA שרופים.

מה מעניין אותכם יותר?
איפה יחתום לברון ג'יימס ומה יהיה עם הBIG 3 של מיאמי?
או
האם CM פאנק יחזור לWWE בקרוב?

ראיתי פה אחרי הרבה זמן שרשור על פאנק וזה העלה לי את השאלה הזאת, אני שואל סתם מתוך סקרנות.
לי באופן אישי כנראה איפה יחתום לברון ג'יימס כי לה אנחנו יודעים שאכן יש דד-ליין ועוד בנושא פאנק לא ידוע כלום.
אם הייתי מתחיל לצפות ב-NBA מאתמול..
03/07/14 20:31
178צפיות
הייתי אומר שקינג ג'יימס יותר מעניין.

אבל מכיוון שרוב הפרשנים בארצות הברית טוענים שהוא כנראה נשאר במיאמי, ואנחנו לא הולכים לראות עוד "החלטה" כמו לפני ארבע שנים, אז אני אגיד שהרבה יותר מסקרן אותי מתי פאנק חוזר.

ועדיין, נמאס לי כבר לשמוע את הצ'אנטים שלו במהלך התוכנית, CM PUNK הפך ל-BORING החדש וזה לא הוגן בכלל כלפי שאר המתאבקים בחברה. אני מקווה מאוד כמו כולם שהוא כבר יחזור, אבל עד אז - חלאס.
לברון ג'יימס תמיד יותר מעניין
04/07/14 11:53
108צפיות
הוא כבר קיבל הצעות מקבוצות שונות. הוא השם הכי גדול בענף ומושך תשומת הלב הגדול ביותר. אולי אפילו בכל הספורט האמריקאי (כולל פוטבול ובייסבול). הוא שחקן שנוי במחלוקת כי למרות היכולת הבלתי ניתנת לערעור, הוא משתמש גם בפלופים וגם האגו שלו בעייתי (ההכרזה, החיקוי של השיעול על נוביצקי ועוד).

למרות שבחתימה למיאמי גם כריס בוש היה, וגם וייד היתל בכולם, עדיין מי שחוטף את מלוא האהבה והביקורת הוא לברון ג'יימס.

נ.ב. נוביצקי ממשיך בדאלאס (פורסם הלילה), טים דאנקן ממשיך בסן אנטוניו.

לגבי פאנק, הוא לא שם גדול יותר מג'ון סינה. אם נשווה ל-NBA אז זה כמו כרמלו אנטוני: בעל יכולות רבות, אבל גם טראבלמייקר שלא ממש מראה נאמנות. גם מלו דרש לעזוב את דנבר וקיבל טרייד.
השאלה היתה - מה יותר מעניין אותנו..
04/07/14 15:57
93צפיות
ברור לי שלברון הוא הספורטאי הכי מפורסם היום בארצות הברית ואי אפשר לפתוח היום ESPN בלי לראות את הפרצוף שלו, ואין בכלל מה להשוות אותו לפאנק ברמת העניין שהוא יוצר ברחבי הגלובוס.

אבל אותי אישית מעניין יותר פאנק כרגע והאם הוא יחזור מתישהו, בעיקר כי אני כמעט בטוח (ונראה לי שגם אתה) שלברון הולך להשאר במיאמי למרות שהוא קיבל כמה הצעות מעניינות.
אני בטוח שאת הצופה הממוצע, זה שקורא בעיקר את הכותרות המפוצצות בעיתונים ובטוח שלברון הולך לעזוב רק בגלל שהוא יצא מהחוזה, הרבה יותר מעניין מה קורה עם המלך בקיץ הקרוב.

אגב, הרבה יותר מעניין אותי כרמלו כרגע, שעושה רושם שבאמת לא הולך להשאר בניו יורק.
רוסב=יוקוזונה?
03/07/14 16:14
296צפיות
אני מחפש ומחפש ולא מצליח למצוא שום הבדל בינהם מלבד זה שרוסב מייצג את רוסיה בזמן שיוקוזונה ייצג בזמנו את יפן.

רוסב קראש=בנזאי
לאנה=מאסטר יושי

ועכשיו השאלה היא מי יהיה לקס לוגר. האם זה יהיה ג'ק סוואגר? או מישהו אחר?
º
הבדל קטן של 100-200 קילו
03/07/14 21:09
98צפיות
רוסב=אומאגה
03/07/14 21:54
251צפיות
רוסב קראש=לא זוכר איך קראו לתרגילים שלו.
לנה=ארמנדו אלחנדרו אלפרדו בוריטו אסטראדה.

אין טעם לעשות את ההשוואות הקטנוניות האלה, מדובר בגימיקים של רסלינג, הכל ממוחזר והכל כבר נעשה בצורה מסוימת בעבר.
º
אומאגה לא קיבל כזה פוש ולא שיחק על שנאת זרים
04/07/14 10:16
77צפיות
מה? הוא קיבל פוש פסיכי
04/07/14 12:29
175צפיות
מול לאשלי ברסלמניה ומול סינה.

ואגיד שוב, לא צריך להתקטנן, כי הכל עשו כבר.
לא רואה את הדמיון
04/07/14 11:06
228צפיות
הגימיק העיקרי של יוקוזונה שהשתלט על כל ה"זרות" שלו והיה הדבר העיקרי שהדגישו אצלו היה שהוא נורא נורא נורא שמן, וקשה להפיל אותו או להרים אותו. אם ברקע של זה היה גימיק של שנאת זרים או של קובייה הונגרית זה לא היה משהו מעבר לרעשי רקע.

רוסב זה יותר בכיוון של קוזלוב, אומגה, סטינצקי, רייבק היידנריך ומפלצות נוספות בתחילת הדרך שנבנו עד שיא מסויים בו הם הפסידו ואז התחילו לדעות במהרה
משהו על רוסב סטוריליינית
04/07/14 11:38
226צפיות
הבולגרי מייצג את רוסיה ועל המכנס שלו רשום השם באנגלית ולא ברוסית.
ביי ביי אמה
02/07/14 23:34
452צפיות
אמה פוטרה מה WWE לאחר שנתפסה גונבת מחנות נרתיק לאייפד.
כן, אלו חדשות אמיתיות
http://www.411mania.com/wrestling/news/327639/WWE-...
מי?
03/07/14 00:15
258צפיות
מי זו בכלל? מעולם לא שמעתי עליה
אולי הגיע הזמן לברר
03/07/14 00:37
290צפיות
למה החתימו אותה מלכתחילה
מוקדם מידיי ידידי..הWWE שינו דעתם- והיא נשארת
03/07/14 01:51
349צפיות
נצל"ש - וולנס פוליסי
03/07/14 06:21
329צפיות
כבר שנים שלא שמעתי על מישהו שהושעה בגלל שימוש בסמים / סטרואידים. אולי מאז אוון בורן...
התכנית עדיין קיימת? השעו מתאבקים בגללה בזמן האחרון?
לדעתי הם מטייחים את זה
03/07/14 09:00
284צפיות
וחלק גדול מה"פציעות" שמתאבקים פתאום נעלמים ואז חוזרים אחרי חודש -חודשיים, זה נובע מזה.
º
חשבתי שהם מחויבים לפרסם נתונים כאלה
03/07/14 15:21
84צפיות
למה? זאת מדיניות אישית שלהם
03/07/14 17:32
191צפיות
למיטב ידיעתי. הם לא ספורט, הם לא חייבים בכלל לקיים בדיקות כאלה.
זכרתי
03/07/14 18:19
191צפיות
שבעבר, ידיעות על הפרות הוולנס היו מפורסמות ע"י הWWE (לא בהכרח באתר שלהם, אבל בכל זאת). יכול להיות שאני טועה. אני טועה מלא.
שרשור RAW 30/6/2014
01/07/14 12:46
640צפיות

התוכנית הכי טובה מאז הRAW אחרי רסלמניה,כנראה פיצוי על החרא שאכלנו בMITB.

מיז חזר ומיד אחריו כריס ג'ריקו שנכנס לפיוד עם הוויאטס!!!

התחיל הפיוד המתבקש בין רוסב לסוואגר וקולטר שכנראה עשו פייס טרן.

איי ג'יי לי חזרה וזכתה באליפות הדיוות מפייג' (כנראה דאבל טרן) בדרך לעוד פיוד מתבקש בין שתיהן.

ראינו את הניצנים להתחלת הפיוד בין HHH לריינס.

בקיצור אחלה תוכנית עם אחלה קהל..בלי הרבה רסלינג טוב אבל עם אחלה בוקינג,בדיוק ההיפך מMITB.
מרוב אירועים שכחת ש
01/07/14 13:00
615צפיות
הוכרז שבאד ניוז בארט נפצע וייעדר מספר חודשים והאליפות הבין יבשתית מפונה ותוכרע בבאטל רויאל בבאטלגראונד
מקווה ש
01/07/14 20:34
344צפיות
שיימוס יזכה בבאטל רויאל ויאחדו את 2 החגורות
דעות WWE
01/07/14 18:57
490צפיות
תכנית לא רעה בכלל אחרי ארוע לא רע בכלל.

אני לא כל כך מסכים אתכם לגבי האליפות של סינה. לדעתי בעידן האליפות המאוחדת לא הגיוני לתת לברי, ריינס או לסזארו אליפות ראשונה בקרב בו הפוקוס והבנייה מפוזרים בין 6 מתאבקים. מאותה הסיבה פחות או יותר אני לא רואה את האליפות מחליפה ידיים בבאטל גראונד.
אין טופ היל מספיק מבוסס ומנוסה כרגע חוץ מאורטון (בטיסטה בחוץ, לסנר בחוזה מסריח). אבל אורטון טחן את המיינאיבנט בשנה האחרונה. כך שמבין שניהם סינה הוא אלוף ה-default האולטימטיבי.
* שאר התוכנית:
- תזמון מצוין לחזרה של ג'ריקו. בקיץ יש יותר זמן לפיודים באפרמידקארד. מיז לאומת זאת נראה נורא.. ההיל המתלהב מהוליווד רילי?? אתה יודע כמה כאלה כבר היו?? מה רע בלהיות הרודי פייפר של התקופה? תנו לי את מיז טווינר על תקן מחמם פיודים!
-קהל דפוק. סוף סוף אחרי שנה זוועתית אנחנו רואים מגמת שיפור במחלקת הנשים ובמקום להגיד תודה צועקים להן CM PANK. תשמרו את הסי-מ-פאנק צ'אנטס לרגעים שמדרדרים את התכנית, כניסה של בו דאלס למשל.
- המיין איבנט היה בסדר גמור אבל צפוי להחריד. יש לי הרגשה שבריין הזה סינה יעביר את ימי שני על הגב באופן דיי קבוע.
º
מישהו יודע מה היתה הבעיה בשידור בספורט1?
01/07/14 22:47
203צפיות
אז מה, טריפל נכשל?
02/07/14 10:50
346צפיות
אי גי חזרה וישר זכתה באליפות מפייג' שלא הצליחה להתרומם (קצת מזכירה את סיפור סין קרא,שעם כל הדחיפה שקיבל, הקהל לא קיבל אותו).
עם כל ההייפ של הוויאט והשילד שוב החזירו לסינה את התואר העולמי,ולא נראה שיפרד ממנו בקרוב, סביר להניח ששוב (בפעם האלף) ייכנס לפיוד עם קיין ואחריו עם אורטון.
גם מחזירים שוב את ג'ריקו כדי להרים את העסק (וחבל שלא נתנו לוויאט את התואר העולמי).
בקיצור,נראה שחזרנו כמה חודשים אחורה, אז אפשר להגיד שטריפל נכשל?
שהוא חזר לדמויות הישנות, שוינס בנה?
אולי פשוט
02/07/14 14:07
278צפיות
בגלל ש-AJ הייתה חייבת לצאת לחופשה נתנו לפייג' את התואר רק כדי "לבדוק את המים" ואז ש-AJ חזרה החזירו לה את האליפות.
בקיצור האפשרות היא שפייג' הייתה אלופת מעבר בשביל לתת את התואר למישהי בזמן ש-AJ בחופשה.
כן אבל הכל חזר אחורה
03/07/14 07:58
153צפיות
כאילו החזרנו את השעון שנה אחורה.
שוב פעם סינה אלוף ,שוב פעם פיוד בפעם האלף עם אורטון וקיין,ריינס לא בתמונת האליפות.
גם בטיסטה שטריפל החזיר למיין אייבנט רסלמניה,כבר לא בארגון.
הוויאט שקיבלו קידום כזה גדול,עושים בעיקר ג'ובים ולא לוקחים אליפויות.
כל תוכנית מתחילה ומסתיימת בסטפני וטריפל, אבל אין הרבה פרצופים חדשים או חידושים.
מתאבקים שקודמו חזק ע"י טריפל כמו סין קרא,פייג או ביג אי,לא סיפקו את הסחורה.
הרגשה שחזרנו בזמן חצי שנה אחורה
ופאנק חסר לי
מישהו כנראה הפעיל את השעון המעורר
02/07/14 12:09
374צפיות
והעיר את הבוקינג-טים מהשינה!

סופסוף מתאבקים מקבלים סטוריליין או איזשהו כיוון.

האוטוריתי מתחילים להתעסק עם ניקי בלה,מה שאומר שבסופו של דבר נראה פיוד בין סינה לHHH.

סוואגר,אולי בפעם ראשונה בקריירה שלו סופר-אובר עם הקהל אחרי פייס טרן.

הWWE הצליחו לעבוד עלי עם כל הקטע של החזרה של המיז,שהייתה בעצם מקפצה לחזרה של ג'ריקו.

מישהו שם לב לזה שמאז שפייג' זכתה בחגורה היא לא עשתה שומדבר מיוחד?
כשמוסיקה של AJ התחילה להתנגן הייתי בהלם+חיוך ענק על הפרצוף...הייתה ידיעהלא מזמן שהיא בהריון ולא תהיה בזירה איזה שנתיים.
אז פייג' עשתה היל-טרן? וAJ הפכה עכשיו לפייסית?

אחד הפרקים הטובים של השנה מלא בסגמנטים מצוינים,קהל חם וחזרות מפתיעות!
דעה על משהו אחד
02/07/14 14:32
359צפיות
התכנית הייתה מצוינת אבל אני חייב לציין משהו שמפריע לי וזה לא רק בWWE, זה בכללי בהיאבקות:

העובדה שיוצאים לפרסומות תוך כדי קרבות-מה שקורה זה שנוצר מצב שאו
שאתה צריך לצאת מנקודת הנחה שאף פעם לא תהייה ספירה ל3 או כניעה תוך כדי פרסומות, דבר שלא אמין בש*ט, או שאתה חוזר מפרסומות ומגלה שפספסת את הסוף של הקרב.

אי אפשר לתזמן את הסגמנטים ככה שהפרסומות לא יהיו תוך כדי קרבות?
אתה צריך להבין משהו
02/07/14 23:09
216צפיות
ברגע שהם הוציאו את הרשת והאפליקציה הם שינו את המודל העסקי שלהם שמסתמך על זה שרב האנשים שצופי בתוכנית (בארה"ב) קנו גם את הרשת והורידו את האפליקציה כך שביבילם הפסקת הפרסומות לא באמת קיימת. בנוסף ברגע שעברו לרו של שלוש שעות נוצר מצב שכדי למלא זמן הקרבות בתוכנית הפכו לארוכים יותר וממלאים יותר מסגמנט אחד ולכן זה קורה.

אגב, הם די בקלות יכולים לסדר את העיניין הזה על ידי שינוי זמני היציאה שלהם לפירסומות (כל עוד הם עומדים בהסכם עם הרשת) אם הם באמת ירצו אבל כמו שכתבתי למעלה הם יעדיפו לנסות לגרום לך לקנות את הרשת או להוריד את האפליקציה
כמו שכתבתי מקודם
03/07/14 15:10
118צפיות
עכשיו אני ארחיב קצת יותר: זאת תופעה שקיימת כבר הרבה שנים בהרבה חברות היאבקות, כולל WWE לפני שהייתה האפליקציה והnetwork (וגם לפני שRAW נהייתה 3 שעות) וכולל חברות היאבקות אחרות בעלות תכניות טלוויזיה שבועיות, כמו TNA ובעבר WCW ויכול להיות שיש את זה גם בROH ואולי היה את זה אפילו בECW המקורית.

בכללי, הפתרון הכי טוב לזה לפי דעתי הוא פשוט לתזמן את הסגמנטים בתכנית ככה שהפרסומות לא יצאו באמצע קרב.
אני חושב שזה משהו הרבה יותר בסיסי
04/07/14 16:32
78צפיות
כל תכנית (לא רק של רסלינג), לפני שיוצאת לפרסומות, רוצה להשאיר את הצופים במתח, כדי שלא יזפזפו בזמן הפרסומות, או לפחות יחזרו מהר. אם אתה יוצא לפרסומות אחרי סגמנט, ברוב הפעמים אין את המתח הזה, כי הסגמנט נגמר והקרב נגמר. אולי יש לך ציפייה להמשך התכנית באופן כללי, אבל באותו הרגע אין לך משהו שאתה חייב לדעת איך ייגמר.
תובנה חשובה
03/07/14 00:24
355צפיות
נעמי היא הגרסה הנשית של בובי לאשלי.
שניהם אפרו אמריקאים, שניהם חזקים ולשניהם אין הבעות פנים
עוד דבר
03/07/14 00:55
264צפיות
כל הכבוד שהכותבים הצליחו לקחת דמות שטוחה ומשעממת כמו סוואגר ולעשות לה פייסטרן באימפאקט כל כך משמעותי.
היא דווקא מתאבקת יותר טובה ממנו.
03/07/14 09:16
243צפיות
הסיגנון שלה יותר מזכיר לי את RVD.
כותרת
04/07/14 16:48
215צפיות
תכנית מעולה. לא יודע אם "הכי טובה ב", אבל בהחלט תכנית מהנה ומבדרת.

פייס טרן בנאלי, אבל יעיל לסוואגר וקולטר. אם אני זוכר נכון, זו פעם ראשונה שסוואגר פייס. אני לא חוזה לו עתיד מרשים גם בתור פייס, כי היכולות והכישורים שלו יישארו זהים, אבל לפחות איזשהו רענון.

כשהכריזו על החזרה, הייתי משוכנע שמדובר בג'ריקו, כשמיז חזר עדיין חייכתי, כי אני מחבב אותו, אבל החזרה הכפולה של ג'ריקו הייתה אדירה. ג'ריקו הוא אלוף הקאמבקים הבלתי מעורער והWWE שיחקו על העניין הזה בצורה מושלמת. שני קאמבקים מצוינים במכה אחת, סגמנט טוב מאוד וקהל בהתאם.

וואלה, גם את איי ג'יי שמחתי לראות, למרות שאני מריץ אדוק של דיוות.

אחלה הכרזה על הIC בבאטלגראונד. מקווה שיהיה באטל רויאל טוב.

אפילו השטות השבועית של סנדאו הייתה טובה. ממש התלהבתי כששמעתי את המנגינה של וינס, אבל חיקוי של וינס זה גם תמיד משעשע
אני מאמין שהדוג האוס של סנדאו ייגמר בקרוב והוא יתחיל לקבל את הפוש הראוי לו.

שני דברים על "אין היגיון ברסלינג":

1. HHH מתאמץ חודשים לתת את האליפות לאחד מהחבר'ה שלו תוך כדי מלחמות עם השילד, בריאן ועכשיו סינה. אז למה לו להכניס את רומן ריינס לקרב האליפות? כלומר, מאוד הגיוני שריינס ישתתף בקרב הזה, אבל הauthority היו יכולים לפחות להכריז על איזה אתגר לקביעת המתמודד הרביעי בקרב האליפות בבאטלגראונד - וריינס היה מצליח לזכות בסוף.

2. אם דין אמברוס רוצה למנוע מרולינס לזכות באליפות עם המזוודה, למה הוא לא נכנס להפריע לקרב אחרי שהפעמון צילצל? כמובן שיש הייפ וכיף בלראות את אמברוס מפריע לרולינס מלא פעמים, אבל הדבר ההגיוני לעשות הוא להפריע לקרב של הפדייה, לא לפדייה עצמה.

ועדיין, תכנית מעולה.
º
מריץ אדוק
06/07/14 06:24
35צפיות
אותרו גופות שלושת הנערים החטופים
30/06/14 21:23
162צפיות
יהי זיכרם ברוך. השם יקום דמם
01/07/14 00:47
91צפיות
יום עצוב
º
01/07/14 05:42
25צפיות
º
04/07/14 23:38
3צפיות
שרשור הכסף בבנק.
30/06/14 06:47
409צפיות
הלוואי
תוצאות.
30/06/14 06:52
449צפיות
קרב על אליפות ה-WWE לזוגות: האוסוז(א) ניצחו את הוויט פמילי.
קרב על אליפות ה-WWE לדיוות: פייג'(א) ניצחה את נעומי.
אדם רוז ניצח את דמיאן סדנאו.
קרב סולם מאני אין דה בנק: סת' רולינס זכה במזוודה.
גולדוסט וסטארדוסט ניצחו את רייבאקסל.
אלכסנדר רוסב(עם לנה) ניצח את ביג E.
לילה ניצחה את סאמר ריי. פנדנגו היה השופט המיוחד בקרב.
קרב סולם על אליפות ה-WWE: ג'ון סינה ניצח כדי לזכות בתואר.

אירוע מאוד בינוני
דעה ללא ספוילר
30/06/14 06:57
389צפיות
נראה לי שגם השבוע ייקח שבוע עד שייפתח שרשור לתכנית השבועית של הארגון הזה.
דעה מקריאת תוצאות
30/06/14 10:05
440צפיות
תגידו, יש שביתת כותבים בWWE? מה זה החרא הזה?
יותר בנאלי משעמם וגרוע מזה לא הצליחו לעשות?
תשובה לשאלתך
30/06/14 11:37
349צפיות
הצליחו מאד. לא רק שנתנו לסינה את האליפות, גם כנראה פתחו מחדש את הפיוד של אנגמר סינה אורטון. נשבע לך שאם הייתי הבעלים של הWWE הייתי מפטר את מי שכתב את התסריט של הקרב אליפות. ושלא תטעה ראיתי בלייב והיה קרב מותח מאד, אבל זה הדבר הכי רע שאפשר לעשות איתו. סינה מעוס בעיניי כבר תקופה ארוכה עם הפייסיות המלוקקת שלו, אורטון מאוס עם ההיליות שהוא עם אותה הדמות כבר הרבה מאד זמן וחייב לרענון. לראות שוב סינה נגד אורטון שראינו כבר על כל ספקולציה אפשרית זה יותר מדי. גם אם יצא קיין נגד אורטון זה רע. אם כבר היה צריך לתת לקיין את האליפות ולתת לנו קיין נגד אורטון ולא כמו שהם בחרו...
יותר גרוע
30/06/14 13:10
365צפיות
מילא סינה אורטון. יהיה לנו עכשיו סינה נגד האת'וריטי. כן, שוב סינה ממחזר את הסיפור של אוסטין. רק שכמו בכל הפעמים הקודמות הוא שוכח פרט אחד חשוב: הוא לא אוסטין.

הוא לא מייצג את האדם הפשוט שנלחם במערכת, הוא מייצג את הקרציה המעצבן והממוסחר בטירוף שמתלהב מעצמו.
º
...
30/06/14 14:21
322צפיות
jc
משהו קטן
30/06/14 18:19
217צפיות
אכלתי אותה בהימורים!
º
אפשר בבקשה לקבל רק זמנים, ללא תוצאות?
30/06/14 07:40
152צפיות
בבקשה
30/06/14 08:42
275צפיות
האחים אוסו נגד משפחת וויאט- 13:23
פייג' נגד נעמי- 7:00~
אדם רוז נגד דמיאן סנדואו - 4:02
MITB - 23:10
סטאדרדסט וגולדסט נגד רייבקסל - 7:32
ביג E נגד רוסב - 7:19
סאמר נגד ליילה - 3:09
קרב סולם על האליפות - 26:37
º
תודה רבה !!
30/06/14 13:59
66צפיות
הייתה לי הרגשה שזה יהיה
30/06/14 12:46
393צפיות
הPPV הכי טוב של השנה,ולא התאכזבתי.

סופרמן סינה מנצח כרגיל,אבל איכות הרסלינג הייתה אחלה.
דעות בהרחבה
30/06/14 16:41
337צפיות
אוף
דעותיי
30/06/14 18:43
311צפיות
רסלינג מעולה, בוקינג מביך.

אפשר להגיד שזה למעשה מתאר את כל האירועים אחרי רסלמניה.
דעות
30/06/14 19:11
372צפיות
אירוע בינוני מאד. מצאתי את עצמי נהנה יותר מהקרבות של רוסוב-ביג אי,הקרב פתיחה וקרב הנשים יותר מאשר הקרבות סולם שהיו גרועים ברמות.

הסיום של הקרב סולם הראשון היה ביזיון! כאילו פאק יש מספיק מתמודדים בקרב למה צריך התערבות חיצונית? רק שאמברוז לא יתבזבז על פיוד מול קיין(שצריך דחוף לפרוש כבר ביחד עם שואו). לפחות רולינס יצא המנצח(היה קצת צפוי) הוא יכול להיות אלוף מצוין ב2 התפקידים. הספוטים בקרב היו משעממים יחסית למתבקים היי-פליירים כמו קינגסטון,ואן דאם,זיגלר הייתי מצפה ליותר באמפים. רולינס היחיד שהתאבד בקרב. מישהו יודע מה קרה לוויד בארט?

הקרב סולם השני היה כדור שינה אחד ארוך. הכל היה בסלואו מושן בלי שום כלום. הפעם הראשונה שאני שמח שסינה ניצח, אני מאד רוצה לראות את ברוק מזיין אותו בסאמרסלאם ולוקח את התואר עד למפגש מול בריאן ברסלמניה.

רוסוב וביג אי 2 ביגמנים מבורכים לעסק צריך להשאיר אותם בסטטוס של מפלצות כמו שהם ולא להלביש עליהם גימיק ילדותי.

כנ"ל לגבי הוויטס, 2 ביגמנים מאד מוכשרים , מקווה שביום שכל אחד ילך לדרכו בקבוצה הזו הם ישרדו.

º
אממם, למה אתה חושב שברוק יהיה קשור למשהו?
30/06/14 23:21
115צפיות
דעות אחרי צפיה
01/07/14 01:41
350צפיות
אירוע שנע בין בינוני לגרוע

אוסוז נגד אריק ולוק היה מחורבן ממש

פייג' נגד נעמי, היה קצת פחות מחורבן, אבל רק קצת

אדם רוז נמאס. או שיתנו לדמות הזו קצת יותר עומק ותוכן, או שיעיפו אותו. כרגע אני פשוט לא רואצה לראות אותו יותר.

קרב מאני אין דה באנק היה הקרב הכי טוב באירוע הזה, וזה לא אתגר. ספוטים של אתלטיקה מגניבה, סיפור חביב, וסיום אולי קצת בנאלי וצפוי, אבל לא רע בשום צורה ודרך. סך הכל קרב טוב. לא מדהים, אבל טוב. מה שכן, מה לעזזל הקטע הזה שבו הם מפוצצים אחד את השני מכות, אבל "הו לא, דין אמברוז פצע את עצמו בכתף אז הוא נאלץ לצאת מהקרב"... זה היה פשוט מטומטם ועשוי רע.

גולדאסט וסטארדאסט נגד רייבאקסל, אני מבין שרוצים לעשות פוש לסטארדאסט, אבל למה על חשבון גולדאסט? כרגע זה נראה כאילו סטארדאסט הוא היחיד מבינהם שאשכרה יודע להלחם, וזה חבל.

רוסב נגד ביג אי, נרדמתי

לילה נגד סאמר ריי, עדיין ישנתי

קרב סולם על האליפות... הו גאד זה היה קרב עצוב מרוב שהוא היה רע. נתחיל בספוטים משעממים, נמשיך עם סיום נוראי (למה לעזזל לתת לסינה את האליפות הזו? זה לא תורם לו, זה לא תורם לאליפות, וזה לא תורם לשום סיפור), ונסיים בפציעת שוט של רנדי אורטון (שסחטיין עליו שהוא המשיך את הקרב איתה, אבל עדיין)

סך הכל אירוע רע שעשוי רע.

אגב, שאלתי את זה גם בשרשור זבנג וגמרנו, אבל אני אשאל את זה גם כאן: מה הקטע עם זה שלוק הארפר ואריק רואן מגיעים לזירה בלי בריי ואייט והוא מגיע בלעדיהם? אפילו יש להם מנגינת כניסה נפרדת פתאום... קרה משהו סיפורי בהקשר לזה? או ידוע על משהו מאחורי הקלעים בהקשר לזה? זה מוזר ומרגיש נורא מלאכותי. במיוחד שהם עדיין נקרה "משפחת וואייט"
נראה לי
01/07/14 06:56
202צפיות
שמנסים לבנות את הצמד ולתת להם "אישיות" ועצמאות מעבר ללהיות הביצ'ס של בריי.
נראה לי סביר בהחלט
שאלה בנוגע לפרי-שואו
01/07/14 22:35
190צפיות
דניאל בראיין אמר משהו משמעותי?
בערך
02/07/14 00:00
166צפיות
הוא אמר שיש סיכוי שהוא יעבור עוד ניתוח. וברגע שהוא מקבל אישור מהרופאים הוא חוזר.
אין כרגע תאריך משוער לחזרה
º
02/07/14 06:46
38צפיות
דעות
02/07/14 15:09
205צפיות
די מאכזב למען האמת..
קרבות הסולם היו טובים סה"כ (סוף סוף היה דם! ועוד בשניהם חח) אבל הכתיבה בקרב על המזוודה הייתה מעפנה.. ככה רולינס מנצח? ברצינות? ממש מאכזב, אם דווקא היו מסיימים יפה את החזרה של אמברוז לזירה עם ניצחון שלו כנגד כל הסיכויים או אם היו מביאים את קיין אבל אמברוז היה מתגבר גם עליו וזוכה במזוודה זה היה מעניין יותר, תאכלס סיומת פושרת מינוס לקרב טוב מאוד.
אה ואני דורש פיצוי נקודות בהימורים, בארט לא היה בקרב בכלל!

בקרב על החגורה אין מה לדבר, היה קרב טוב, מהפכים, פינישרים, טירוף אבל חבל שבסוף זה נפל לידיים של סינה.. לא נמאס כבר להעביר את החגורה כמו נרגילה בין אותם אנשים? ריינס בנוי לתואר הזה והייתי יכול לחיות גם עם זכייה של וואייט אבל סינה? אפילו אורטון היה עדיף לולא הכתיבה הזו ששוב הכניסה את קיין נטו בשביל עזרה.. מאכזב.
קרב טוב אבל סיומת בעייתית כמו גם התפקיד של קיין.

שאר האירוע היה נחמד, קרבות זוגות נסבלים סה"כ, קרבות נשים מיותרים כרגיל וקרב חביב בין רוז לדמות השבועית :)
זרע בבנק
03/07/14 15:33
171צפיות
מסכים עם הרוב, היו קרבות מעולים, אבל בוקינג די משעמם.

אוסוז-ווייאטס היה מבחינתי קרב של 4-4.5 כוכבים. אני חושב שהיה חסר לי טיפה סיפור או פלפל בפיוד הזה, מעבר לרמה הפיזית, ואז הייתי מרגיש יותר בנוח לתת לו 5 כוכבים, אבל בכל מקרה זה היה קרב פתיחה לפרצוף.

גם רוסב וביג אי היה לא רע "בשביל מה שהוא נועד". האמת, הפתיע אותי שנתנו לביג אי להיכנע, אבל זו דרך טובה לבנות את רוסב כמפלצת אמיתית.

מאוד אהבתי את הMITB, היו שם אחלה ספוטים, בעיקר של קינגסטון (בנוהל ). לעומת זאת, קרב האליפות היה די רע והתוצאה מחורבנת ממש. אבל ממש. עכשיו סינה ייכנס לפיוד נגד הauthority?? אנחנו בשנת 2014 ואני תוהה מתי יצליחו (או ירצו) להשאיר את סינה במידקארד-אפרקארד ליותר מחודשיים. זכייה ארורה שלו בתואר, מקווה שהריצה שלו תהיה קצרה ותתן לנו כהונה מעניינת של איזה היל מעניין, ולא דל ריו או אורטון.

אגב, שמתי לב שהפעם השדרנים השתדלו לשתות מהבקבוקים הזרחניים האלה שדחפו להם. ג'רי לולר אפילו לקח שלוק מאומץ מול המצלמה. כנראה שהעירו להם על כמה זה מגוחך.

אגב 2, מאוד אהבתי את הפרומו השנה לMITB, שהיה בסימן הפרומו-סטטיסטיקות של הרויאל ראמבל. מקורי ומעניין.
לגבי השורה האחרונה
05/07/14 04:11
84צפיות
טוב שהזכרת את הפרומו סטטיסטיקה הזה
לא הפריע לך שהתעלמו לגמרי מפאנק בכל הפרומו?
לעזאזל הוא המתאבק היחידי שניצח פעמיים את הקרב הזה!
איך אפשר לא להזכיר אותו?
זה לא שהוא רצח את המשפחה שלו והתאבד, הוא פשוט עזב, איזה מאוסים
זה ממש עצבן אותי
האמת שאני קצת נבוך
06/07/14 11:03
55צפיות
בכלל לא שמתי לב לזה
בכל מקרה, אני מסכים איתך שהיה מקום להזכיר את פאנק, אבל לא חושב שזה כ-זה ביג דיל. יכול להיות שפשוט מנסים להימנע מאזכורים של פאנק, כדי שהקאמבק שלו (אם וכאשר) יהיה מפתיע כמה שיותר.

יכול גם להיות שזה קטע של אגו של וינס, שרוצה להוכיח לפאנק שהWWE מסתדרים יופי בלעדיו, ואפילו יכולים להעלים אותו מההיסטוריה אם הם רוצים.
לגבי
06/07/14 15:37
49צפיות
פאנק אני חושב שבמקרה הזה ה-WWE צודקים. אני יודע שזאת לא דעה פופולארית בקרב ה-IWC אבל היו תוכניות לגביו (אומנם לא למיין איבנט של רסלמניה אבל היו תוכניות) והוא עזב הכל ככה סתם. כזה דבר לא עושים למקום שבסופו של דבר עשה אותך ובין אם תודו בזה או לא הWWE בסופו של דבר נתנו לו את הבמה להציג את היכולות שלו... עכשיו זה נכון שההחלטה של ה-WWE  בכל הנוגע למיין איבנט של רסלמניה לא עוררה התלהבות גדולה בקרב המעריצים, אבל הוא היה תחת חוזה שבסופו של דבר מחייב אותו לעשות את מה שה-WWE אומרים לו. אגב, לא רק שהוא הפר את החוזה שלו הוא גם ירק על המעריצים שלו שכן רצו לראות אותו ברסלמניה בתפקיד כזה או אחר.
לא חושב שצריך למהר לשפוט אותו
06/07/14 15:57
53צפיות
גם אם מה שאתה אומר הוא מדויק, אני לא מצפה ממנו שישים את טובת החברה או טובת המעריצים לפני טובתו האישית. הוא צריך לעשות מה שטוב עבורו, גם אם זה אומר שכמה אנשים יהיו מאוכזבים לתקופה.

הוא בעצמו אמר את זה בנאום הפייפ בומב שלו: גם אחרי שאני אעזוב, הגלגלים ימשיכו להסתובב ואתם תמשיכו להכניס כסף לחברה הזו". גם פאנק בעצמו לא ציפה שאוהדים ימחו או יחרימו את השידורים של הWWE רק בגלל שהוא כבר לא שם.

פאנק עשה מה שהוא חושב לנכון לאור המצב הקיים ואיך שהוא רואה את העתיד. מצד אחד, הסמארק הממוצע יכול להבין אותו, כי הוא ממורמר על מה שכולנו ממורמרים כבר שנים. מצד שני, בתור מעסיק ו/או מעריץ רגיל, אפשר גם להבין את הכעס עליו.
דעות MITB
04/07/14 16:53
130צפיות
אני מדמיין את ישיבת הצוות בה הוחלט לתת לסינה את התואר
"מה נעשה? הפציעה של דניאל יותר ארוכה משחשבנו! למי ניתן את התואר"
כל התסריטאים יושבים ומגרדים בראש עד שפתאום אחד התסריטאים אומר:
"אני יודע! ניתן את התואר לג'ון סינה!"
וכל התסריטאים מוחאים כפיים ומתרגשים "עשינו את זה חבר'ה! שוב שינינו את העולם!"

לא היה אף מתאבק שלא רק שנשאר אותו דבר אלא התעקשו כל פעם מחדש לתקוע אותו במיינאיבנט עם התואר לכל כך הרבה זמן (Zה כבר יותר מ-9 שנים)
אם נשווה לאוסטין, רוקי, מייקלס, התקופה שלהם בקרבות על התואר הייתה 3-5 שנים וזהו. כי אחרי כל כך הרבה זמן,
אתם באמת מצפים שמישהו יתרגש מזכייה של סינה?

להגנתם יאמר, שלתת תואר ראשון לריינס או ואייט במצב כזה זה קצת בעייתי. הם צריכים עוד להתקדם (ובואו נשכח מתי אנשים כמו שיימוס, זיגלר או סוואגר קיבלו תואר ראשון..).
ולעומתם, לתת את התואר לאורטון זה מעניין כמו תערוכת עשבי תיבול מהמאה ה-18.
אני מניח שהם הולכים על סינה-לסנר בסאמרסלאם אחרי שבראיין-לסנר לא יצא לפועל. ראו כמה הפציעה של בראיין תפסה אותם עם המכנסיים למטה וכל האירוע הזה הרגיש כמו אלתור אחד גדול.

הקרב MITB הראשון היה נהדר. מקרבות ה-MITB הטובים ביותר שהיו. 6 מתאבקים טובים, לא עמוס מדי, מהיר טוב קצבי ומותח. כמו שצריך.
קשה לי לראות את רולינס אלוף. בטח במצב של תואר מאוחד.

הקרב סולם השני, היה איטי ומעפן, ואת דעתי על סיומו כבר אמרתי.

קרב הפתיחה של הזוגות היה מצוין. הדבר היחיד ש-WWE עושים טוב השנה זה מחלקת הזוגות.

שאר האירוע, היה בזבוז זמן גדול שמוכיח שאם שמת 2 קרבות מרובי משתתפים פשוט נגמר הרוסטר.
טלפון מג'ף ג'ארט
29/06/14 22:20
275צפיות
זבנג והיינו
29/06/14 11:23
99צפיות
הקודם נפל מהסולם שנייה לפני שהוריד את החגורה
שאלה בקשר לסמאקדאון האחרון
28/06/14 23:00
261צפיות
בערך בדקה ה-15-16 של התוכנית הופיע פרומו לקראת קרב האליפות באירוע.
מישהו יודע מה שם השיר שברקע?
תודה.
קלטות וידאו נדירות למכירה
28/06/14 13:43
312צפיות
שלום לכל חובבי ההאבקות.  
ברשותי למכירה סדרת קלטות וידאו שנקראת "האבקות בארה"ב",קלטות אלו מכילות את מיטב הקרבות WWF לאורך השנים(WRESLMANIA ROYAL RUMBLE,SURVIVER SERIES....)
הקלטות נמכרו לספריות וידאו בסוף שנות ה80 תחילת ה90.
כל המעוניין נא ליצור קשר.

חשוב לציין שהקלטות הללו הן לא חלק מסדרת הקלטות האדומות המיתולוגית!
º
תעלה לכאן תמונות בבקשה
29/06/14 05:53
109צפיות
תמונה של הקלטת
29/06/14 20:05
313צפיות
האבקות ארה"ב ה
מצ"ב תמונה של קלטת חלק ה'
º
אה אז בטח איתך ניהלתי מו"מ באיביי על כל הסדרה
30/06/14 06:03
96צפיות
שלום שאול
30/06/14 15:18
144צפיות
מסתבר שכן
כמה קלטות יש לך?
30/06/14 11:07
168צפיות
אתה יכול לצלם את כל הקלטות? אתה יודע במקרה מה התוכן בכל קלטת?

כמה אתה רוצה על הקלטות?
הסבר על הקלטות
30/06/14 15:16
209צפיות
הסבר על הקלטות
יש סה"כ 6 קלטות ,כל הקלטות נראות זהות מלבד מספרן ,כל קלטת מכילה מקבץ של קרבות מאירועים שונים.
למשל קלטת ג, מכילה קרבות מהרויאל ראמבל הראשון וקרבות מוורסלמניה הראשון.
הקלטות הם ללא תרגום אבל בכל תחילת קרב בהצגת המתאבקים יש כיתוב בעברית של שמות המתאבקים.
תמונות מצורפות.

יש פרסומות/חסויות בעברית בתחילת כל קלטת?
30/06/14 18:56
127צפיות
או שישר כשמפעילים התחלה של קלטת רואים קרב?

תודה
אין חסויות ..
30/06/14 19:21
134צפיות
בפתיחת הקלטת רואים גרפיקה עם הלוגו של ה wwf ומייד אחרי פתיח עם כתובית בעברית
קרליטו וכריס מאסטרס בפאנץ' ליינרס!
29/06/14 16:59
366צפיות
קרליטו וכריס מאסטרס בפאנץ' ליינרס!
צופים יקרים.

מחר (יום שני) בשעה 16:00 תשודר בערוץ אגו טוטאל מהדורה מיוחדת של הפאנץ' ליינרס.

במרכז התוכנית ראיון בלעדי עם הכוכבים הגדולים קרליטו וכריס מאסטרס!

צפייה מהנה :)

בנוסף, הנה קישור לאלבום התמונות של רסלפסט 3 בכיכוב השניים
כתובות אינטרנט מצורפות:
שאלה בקשר למשפחת וואייט
01/07/14 01:08
144צפיות
מאז פייבאק נראה כאילו הWWE פיצלו בין בריי וואייט ואריק ולוק. הם כמעט ולא מופיעים יותר ביחד, והם לא עוזרים לו בקרבות והוא לא עוזר להם. למעשה אפילו יש עכשיו לאריק ולוק מוסיקת כניסה שונה רק להם.

מה הקטע? פיספסתי איזה קטע עלילתי למה זה קורה? או שיש הסבר מאחורי הקלעים לקטע הזה? זה הופך להיות מאד משונה שקוראים עדיין לאריק ולוק "משפחת וואייט" כאשר כבר יש להם הרבה פחות קשר עם בריי...
DVD חדש - Payback 2014
01/07/14 09:42
125צפיות
 DVD חדש - Payback 2014
פייבאק 2014

http://youtu.be/LM52fF8wEFo

01/07/14 09:46
63צפיות
הקרבות שהיו + הזמנים

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
תוספת לבלו ריי

- 20-Man Battle Royal for the United States Championship
RAW • May 5, 2014

- Six-Man Tag Team Match: John Cena & The Usos vs. The Wyatt Family
SmackDown • May 5, 2014

- The Shield Challenge Evolution to Clash at Payback
RAW • May 12, 2014

- Bray Wyatt Promises to be the Last Man Standing
RAW • May 12, 2014

- Non-Title Match: Paige vs. Alicia Fox
RAW • May 12, 2014

- Bray Wyatt Sends a Message to the Cenation
RAW • May 26, 2014

- The Authority Asks Daniel Bryan to Hand Over His Championship
RAW • May 26, 2014

- The Shield vs. Evolution Contract Signing
RAW • May 26, 2014
זה לא מה שאתם חושבים
01/07/14 17:26
158צפיות
הפיל שבחדר: ביקורת על המופע רסלפסט 3 של AWO
01/07/14 17:57
160צפיות
היל טרן לג'ון סינה?
02/07/14 06:24
143צפיות
CM פאנק - השערה
02/07/14 09:23
252צפיות
CM פאנק הפסיק להופיע בתחילת אפריל, נכון?
במידה ומתפטרים מהWWE אז יש איסור הופעות של 90 יום, נכון?

אז - יש מצב ובמידה והוא באמת התפטר הוא אמור להפציע בימים הקרובים בTNA\ROH או משהו בסגנון.
מה דעתכם? יש סיכוי?
פאנק עזב אחרי הראמבל
02/07/14 10:44
201צפיות
יענו ינואר-פברואר. אם הוא היה רוצה, הוא כבר מזמן יכל להופיע איפה שבא לו.
אה אוקיי..
02/07/14 11:32
127צפיות
מוזר כל הסיפור איתו..
º
הוא לא, הוא עדיין בחוזה תחת ה WWE
02/07/14 12:58
83צפיות
בהמשך למה שדני אמר
02/07/14 10:59
179צפיות
אין סיכוי שיש לTNA מספיק כסף כדי להביא את פאנק, שלא לדבר על רא"ה.
לדעתי, זה לא ענין של כסף.
02/07/14 12:09
141צפיות
כלומר, אולי זה גם עניין של כסף,
אבל... אני כבעל ארגון רציני לא הייתי מעסיק אדם שיש לו היסטוריה של "לשבור את הכלים" ולקום וללכת רק כי הוא לא מקבל את מה שהוא רוצה.
לא משנה כמה הוא מתאבק טוב, הוא נחשב כבן אדם בעייתי ואחד שלא ניתן לסמוך עליו.
כן, כי
03/07/14 15:20
54צפיות
TNA ידועים בשיקולים כאלה כשהם מחתימים טאלנטים על בסיס מקצועיות, לויאליות ואחריות אישית...
הוא גם לא התפטר
02/07/14 12:58
179צפיות
הוא פשוט לא מחדש את החוזה שלו (שיגמר רק באמצע יולי).
אז אם ככה
02/07/14 13:35
133צפיות
יש מה לחכות לאמצע אוקטובר.
CM פאנק - כל התרחישים אפשריים לפי סבירות
02/07/14 14:09
221צפיות
סדרתי את התרחישים לפי סבירות על פי הלך הרוח באתרי החדשות בשנה שקדמה לפרישה ולפי דעתי:

1. לפאנק נמאס ממתאבקים שחוזרים אחרי הפסקה של שנים ומקבלים חוזים גבוהים יותר מהחוזה שלו ומיינאיבנט אוטומטי. הוא מתכנן הפסקה ארוכה. מחכה לחוזה שמן במיוחד עם תנאים מפנקים בסגנון ברוק לסנר או להיות קוריוז לתקופה קצרה כמו רוק ובטיסטה. סבירות - גבוהה ביותר. ובכל זאת פאנק הפסיק להופיע חודשים לפני סיום החוזה. יכול להיות שהמשבר עמוק מאוד, לכו תדעו כמה אגו מעורב שם.

2. הוא פשוט פרש. משפחה, רצון לשמור על הגוף במצב תקין לא חסרות סיבות לחתוך מהעסק אחרי שצוברים סכום מסוים. פאנק דואג לעצמו, הוא לא מרגיש מחויבות כלפי האוהדים כמו מתאבקים אחרים (סינה למשל). סבירות - בינונית גבוהה. מנגד לא בטוח שחשבון הבנק של פאנק מאפשר פרישה טוטלית.

3. גרסת וינס - פאנק בשבתון, הוא יחזור לחוזה מלא בין פברואר הקרוב ליולי הבא. סבירות - בינונית. אם מדובר בהפסקה אפשר לביים פציעה או לאפשר נאום פרידה. הגיוני שאם היה פיצוץ בין פאנק להנהלה. וינס מאפשר בכל זאת לחוזה לרוץ עד הסוף כדי למקסם מכירות מרצ'נדייז. בנוסף הדברים נאמרו בכנס משקיעים כך שלוינס היה אינטרס לחרטט.

4. הפתעה מטורפת - פאנק נכנס כשותף בכיר לארגון אחר/חדש. מנסה לתת פייט לWWE. סבירות - נמוכה מאוד, פאנק לא נחשב משוגע על האבקות ברמה כזאת שמצדיקה ללכת על הרפתקה כל כך מסוכנת. מה גם שTNA וWCW כבר הוכיחו שבלי הון התחלתי מטורף העסק לא מתרומם לרמה תחרותית.

5. מצטרף לארגון אחר. סבירות- אפסית, אף אחד לא יכול לשלם לו יותר מWWE. למה הוא הפסיק להופיע באמצע החוזה?. מתאבקים שמחליפים חברה מנסים להעביר אתם כמה שיותר מומנטום, כלומר מתאבקים עד הרגע האחרון תשאלו את קורט אנגל.
תרחיש נוסף
02/07/14 14:24
162צפיות
פאנק מחמם את חדר ההלבשה. מלכלך על מי שהוא רוצה עד שההנהלה מחליטה להיפטר ממנו. כדי למנוע ממנו לפתוח את הפה עד אחרי סאמר סלאם ולהרוויח ממרצ'נדיז משאירים את החוזה פתוח. סבירות - קשה לקבע כנראה נמוכה ביותר. אם ההחלטה הייתה חד צדיית הסיפור כבר היה מודלף לדעתי.
הקלטות אימפקט
28/06/14 19:29
207צפיות
אם הבנתי נכון מדובר בתוכנית שתשודר רק ב 14/08
אז בתוכנית שהוקלטה
28/06/14 19:31
306צפיות
ההארדי בויז התעמתו עם הדאדלי בויז ובמיין איבנט של התוכנית היה קרב TLC בין הצמדים (שידועים כמובן בקרבות קלאסיים בינהם).
לפי הדיווח לפחות, הקרב היה מצויין.
שימו לכם ביומן תזכורת לעוד חודש וחצי
http://www.sescoops.com/spoilers-tna-impact-taping...
אומרים שהתוכנית הייתה בין ה-3 הכי טובות
29/06/14 00:21
251צפיות
בהיסטוריה של TNA.
עד כדי כך ש-TNA חתמו על עוד 2 הופעות במנהטן סנטר באוגוסט שכבר עכשיו הספיקו להימכר לגמרי.

מקווה שהחזרה לזירה המשושה סוף כל סוף תעורר שם מישהו.
שום דבר טוב לא יצא מהבלגאן שהוגן הותיר שם אחריו.
האמת,
29/06/14 09:38
188צפיות
ששמעתי שכל התוכניות (ודסטניישן אקס) שצילמו בניו יורק היו מאוד מוצלחות מבחינת קרבות ומבחינת קהל.
חזרה לזירה המשושית היא דבר מבורך.
ו-BFG בטוקיו יכול להיות אדיר אם יהיה אולם מלא וגדול.
Money in the Bank 2014: שרשור ההימורים הרשמי
28/06/14 12:16
249צפיות
Money in the Bank 2014: שרשור ההימורים הרשמי
תוצאות הימורי פייבאק יתפרסמו במהלך סופ"ש.
בינתיים ניגש לעניינים, נתחיל לטפס על סולם ההימורים.

אז איך זה עובד?

כל אחד מקבל ניקוד מ-1 ועד 8 כשבכל ספרה מותר להשתמש פעם אחת. צדקתם בהימור? קיבלתם את מספר הנקודות עליו הימרתם. לדוגמא, אם הימרתם שסינה מנצח, שמתם על זה 3 נק' וסופרמן זכה שוב באליפות, קיבלתם 3 נק'. אם כל העולם יהיה בידיים של בריי וויאט או דווקא רומן ריינס, קיבלתם 0 נק'. בהתאם לפעמים הקודמות, הקארד מתייחס למצב העדכני נכון לרגע עליית המשחק, ולא מתייחס לקרבות שיוספו בהמשך, אם בכלל.

הקארד:

קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין
קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט
קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס
קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה
ביג אי נגד רוסייב
הקרב שיפתח את האירוע

בהצלחה לכולם!
מהמר
28/06/14 13:34
150צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין === ריינס 3
קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט === אוסוז 4
קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס === רולינס 2
קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי  === פייג' 6
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט === גולדאסט וסטארדאסט 7
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה = סאמר ריי 1
ביג אי נגד רוסייב === רוסב 8
הקרב שיפתח את האירוע - קרב מאני אין דה בנק 5
מהמר
28/06/14 15:29
100צפיות
קרב סולם על אלפיות הWWE: ריינס מנצח וזוכה בתואר(5 נקודות)

אליפות זוגות: הוויאטים זוכים(6 נקודות)

MITB: רולינס(2 נקודות)

דיוות: פייג' שומרת(7 נקודות)

רייבקסאל נגד הדאסטים: הדאסטים(4 נקודות)

סאמר ריי נגד לילה: לילה(נקודה אחת)

ביג אי נגד רוסב: ביג אי(3 נקודות)

הקרב הפותח: הMITB (לא(!) הקרב סולם על האליפות, הקרב עם רולינס ואמברוס) (8 נקודות)
זה יהיה לא קל
28/06/14 15:32
104צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: סינה 2
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וויאט 5
קרב מאני אין דה בנק: רולינס3
קרב על אליפות הדיוות: פייג' 6
גולדאסט וסטארדאסט 4
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי 7
רוסייב 8
הקרב שיפתח את האירוע MITB 1
מהמר
28/06/14 16:25
79צפיות
קרב סולם על אליפות: ריינס 1
קרב אליפות הזוגות: האוסוס 4
מאני אין דה בנק: רולינס 3
קרב על אליפות הזוגות: פייג' 7
גולדאסט וסטארדאסט: 6   
סאמר ריי: 5
ביג אי נגד רוסב: רוסב 8
מאני אין דה בנק: 2  
MEAMER
28/06/14 16:57
84צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: סזארו - 1.
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וויאט - 4.
מאני אין דה בנק: רולינס - 5.
דיוות: פייג' - 8.
גולדאסט וסטארדאסט - 7.
דיוות: סאמר ריי - 2.
רוסב - 6.
הקרב הפותח: אליפות הזוגות - 3.
מהמר.
28/06/14 18:20
61צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: וויאט-1.
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וויאט-6.
קרב מאני אין דה בנק: אמבורז-5
קרב על אליפות הדיוות: פייג'-7.
גולדאסט וסטארדאסט-8
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי-4.
ביג אי-2
הקרב שיפתח את האירוע-מאני בבנק-3.
מהמר
28/06/14 19:39
110צפיות
וייאט- 5
משפחת וויאט- 7
רולינס- 6
נעמי - 1
גולדאסט וסטארדאסט- 8
סאמר ריי - 2
רוסייב - 3
הקרב שיפתח את האירוע - הקרב סולם שלא על האליפות - 4

מהמר
28/06/14 20:18
50צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: סינה 1

קרב על אליפות הזוגות: האוסוז 2

קרב מאני אין דה בנק: רולינס 3

קרב על אליפות הדיוות: פייג' 4

גולדאסט וסטארדאסט 8

קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי 7

רוסב 6

הקרב שיפתח את האירוע: מאני אין דה בנק לא על התואר 5
מהמר
28/06/14 20:33
48צפיות
וואייט 4
משפחת וואייט 3
רולינס 6
פייג' 5
רייבאקסל 2
ליילה 1
רוסייב 8
הקרב מאני 7
תוצאות הימורי פייבאק
28/06/14 21:22
138צפיות
שוב קארד קל לניחוש והתוצאות בהתאם:

במקום הראשון Long Distance עם 36 נקודות (בפעם השניה ברציפות עם מאזן מושלם). אחריו במקום השני עם 34 נקודות meidadc, ובמקום השלישי עם 33 נקודות - RLD89, Rpingu ו-ziv86

בטבלה הכוללת המיקום דומה למיקום של פיבאק :
במקום הראשון עם 72 נקודות Long Distance
במקום השני עם 70 נקודות meidadc
במקום השלישי עם 68 נקודות RLD89 ו-C B 4 Real
אבל כל הצמרת גועשת וזו רק ההתחלה ועדיין אפשר להצטרף כי נשארו עוד 10 אירועים!!

בקובץ המצורף נמצאת הטבלה הכוללת + הניקוד של פייבאק
טעות בניקוד
29/06/14 00:31
60צפיות
הייתי אמור לקבל 30 נקודות, ולא 24.
הימרתי על 6 נקודות שהקרב בין השילד לאבולושן יסיים את האירוע. בטעות כתבתי השילד נגד הוויאט פמילי, אבל לא היה קרב כזה. התכוונתי (מן הסתם) לשילד נגד אבולושן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?For...
º
צודק. תוקן. תודה
29/06/14 18:23
14צפיות
º
29/06/14 22:45
6צפיות
מהמר
28/06/14 22:06
48צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין  וויאט-2
קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט וויאט-4
קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס אמברוז-3
קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי פייג'-6
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט גולדאסט וסטארדאסט-7
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה סאמר ריי-5
ביג אי נגד רוסייב רוסב-8
הקרב שיפתח את האירוע מאני אין דה בנק-1
מהמר
28/06/14 22:58
63צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: סינה - 5.
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וויאט -6.
קרב מאני אין דה בנק: רולינס - 4.
קרב על אליפות הדיוות: נעמי - 3.
גולדאסט וסטארדאסט - 7.
ליילה - 1.
רוסייב - 8.
הקרב שיפתח את האירוע - אליפות הזוגות - 2.
+ שאלה
28/06/14 23:00
62צפיות
אם יקרה מצב ששני מתאבקים יקחו כל אחד חגורה בקרב הMITB והימרתי על אחד מהם, תהיה חלוקה של נקודות או הפסד בהימור? :)
הממ
29/06/14 11:21
45צפיות
נראה לי שהפסד בהימור
אם אתה חושב שזה מה שיקרה, תהמר מראש על כך ששני מתאבקים יקחו חגורה, וגם איזה מתאבקים.
הימור
28/06/14 23:53
45צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: סינה 2
קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט - וויאט 7
קרב מאני אין דה בנק: בארט 6
קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי - פייג' 5
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט - גולדסט וסטארדאסט 8
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה - סאמריי 1
ביג אי נגד רוסייב - ביג אי  3
הקרב שיפתח את האירוע - מאני אין דה בנק 4
מהמר
29/06/14 01:37
41צפיות
קיין-2
משפחת וויאט-5
דין אמברוז3
פייג'-8
האחים רודס-7
ליילה-1
רוסב-6
הקרב על אליפות הזוגות-4
תיקון הימורים
29/06/14 02:46
40צפיות
רומן ריינס-2
משפחת וויאט-5
דין אמברוז3
פייג'-8
האחים רודס-7
ליילה-1
רוסב-6
הקרב על אליפות הזוגות-4
מהמר
29/06/14 02:13
40צפיות
סינה 2
האוסוז 8
קינגסטון 1
פייג' 7
רייבאקסל 3
סאמר ריי  6
ביג אי 5
קרב מאני אין דה באנק 4
מהמר
29/06/14 12:23
28צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין
אורטון- נקודה

קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט- וויאט 6 נקודות
קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס
קינגסטון 2 נקודות
קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי - פייג 7 נקודות
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט- גולדאסט וסטארדאסט 8 נקודות
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה- סמאר ריי 5 נקודות
ביג אי נגד רוסייב- רוסייב 4
הקרב שיפתח את האירוע- אליפות הזוגות 3 נקודות
מהמר
29/06/14 13:12
33צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין - קיין 1

קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט - משפחת וויאט 3

קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס - אמברוז 4

קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי - פייג' 8

רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט - גולדאסט וסטארדאסט 5

קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה - סאמר ריי 6

ביג אי נגד רוסייב - רוסייב 7

הקרב שיפתח את האירוע - קרב MITB לא על האליפות 2
הימורים
29/06/14 13:16
50צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: וויאט-1
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וויאט-6
קרב מאני אין דה בנק: רולינס-4
קרב על אליפות הדיוות: פייג'  -3
גולדאסט וסטארדאסט - 7
סאמר ריי -2
רוסייב- 5
הקרב סולם על המזוודה יפתח- 8
הימוריישן
29/06/14 15:01
36צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין-סינה מנצח- 1 נקודה
קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט-משפחת וויאט-6
קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד- סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס-רולינס-5
קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי-פייג'-4
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט-גולדאסט וסטארדאסט-7
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה-ליילה-3
ביג אי נגד רוסייב-רוסייב-8
הקרב שיפתח את האירוע-קרב MITB (כלומר, זה על המזוודה)- 2 נקודות
שלי
29/06/14 15:59
30צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: אורטון 1 נ"ק.
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וואיט 2 נ"ק.
קרב מאני אין דה בנק: בארט 3 נ"ק.
קרב על אליפות הדיוות: פייג' 5 נ"ק.
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט: גולד וסטאר 7 נ"ק.
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: ליילה 4 נ"ק.
ביג אי נגד רוסייב: רוסב 6 נ"ק.
קרב פתיחה: רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט 8 נ"ק.
מהמר
29/06/14 19:52
26צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: דל ריו נגד סינה
נגד ריינס נגד וויאט נגד סזארו נגד אורטון נגד שיימוס נגד קיין - וואיט 2

קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט - משפחת וויאט 4

קרב מאני אין דה בנק: בארט נגד אמברוז נגד זיגלר נגד סוואגר נגד קינגסטון נגד ואן דאם נגד רולינס - רולינס 3

קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי - פייג' 6

רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט - גולדאסט וסטארדאסט - 8

קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה - סאמר ריי 1

ביג אי נגד רוסייב - רוסייב 7

הקרב שיפתח את האירוע - מאני אין דה באנק לא על התואר 5
מהמר
29/06/14 21:59
24צפיות
8- רוסב
7- פייג'
6- קרב הMITB יפתח
5- דאסטים
4- משפחת וויאט
3- סת רולינס
2- סאמר ריי
1- ריינס
כשל המהמר
29/06/14 22:33
32צפיות
קרב סולם על אליפות העולם של WWE במשקל כבד: קיין - 1
קרב על אליפות הזוגות: משפחת וויאט - 6
קרב מאני אין דה בנק:  רולינס- 4
קרב על אליפות הדיוות: פייג' - 5
רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט - גולדאסט וסטארדאסט - 7
קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד:  ליילה - 3
ביג אי נגד רוסייב - רוסייב - 8
הקרב שיפתח את האירוע - אליפות הזוגות - 2
מהמר
30/06/14 00:35
47צפיות
סינה 7

קרב על אליפות הזוגות: האוסוז (א') נגד משפחת וויאט
משפחת וויאט 1

רולינס 4

קרב על אליפות הדיוות: פייג' (א') נגד נעמי
פייג' 6

רייבאקסל נגד גולדאסט וסטארדאסט
גולדאסט וסטארדאסט 8

קרב דיוות עם פנדנגו כשופט מיוחד: סאמר ריי נגד ליילה
סאמר ריי 3

ביג אי נגד רוסייב
רוסייב 5

הקרב שיפתח את האירוע
מאני אין דה בנק 2
שרשור רו 23.6.14
27/06/14 10:01
399צפיות
לא נפתח עדיין?!
דווקא
27/06/14 12:12
277צפיות
תכנית נחמדה מאוד.
פרידה יפה מויקי, למרות שהקהל לא הגיב כצפוי לטריביוט לאדי.
גולדאסט גמר אותי מצחוק (אני עכשיו הנורמאלי מבין שנינו!)
סזארו גם גרם לי לצחוק בקול רם בסגמנט עם ADR
הסגמנט של בו דלאס בסוף הקרב גם היה משעשע
ויש לי חולשה לקרבות מרובי משתתפים שמסתיימים בפינישר אחרי פינישר.

סה"כ תכנית מהנה.
למרות שמה שמהנה בה היו קטעים בדידים ופחות הכיוון שאליו הולכים הסטוריליינס
קארד עכשווי לMITB + ספויילר מרו
25/06/14 05:09
329צפיות
קרב הסולמות על אליפות העולם
רומן ריינס - שיימוס - סזארו - ADR - רנדי אורטון - בארי ווייט - ג'ון סינה - קיין
קרב מאני אין דה באנק
סט רוללינס - קופי קינגסטון - RVD - BNB - ג'אק סוואגר - דולף זיגלר - דין אמברוז
אליפות הזוגות
האוסוס - הוואיט פמילי
קיק אוף: דניאל בריאן בראיון ראשון מאז שנלקחה ממנו האליפות
קרבות בפוטנציה:
ביג אי - רוסב
גולד דאסט וסטארדסט - רייבאקסל
בו דאלאס - ג'ובר רנדומלי
למי שלא ראה רו
אני ממליץ על פרומו הפתיחה של סטפני וויקי גררו - מפתיע לטובה
אני ממש לא ממליץ על קרב הבוץ לכאורה שנערך בניהן בהמשך התכנית
אגב ויקי הפסידה ופוטרה.
הקרב הכי טוב בתכנית היה בין זיגלר וBNB על האליפות הבינ-יבשתית - מומלץ בחום.
התכנית בכללותה היתה סבירה עד נחמדה.  כאשר מעבר לבנייה לקרבות הסולמות היה גם דגש על הפיודים של אמברוז ורוללינס ורומן ריינס והאוטורוטי.
נ.ב
הולנד אימפרייה רובן מלך
מה זה רסלקרפ בשבילכם
26/06/14 14:35
361צפיות
בשרשור על סטארדאסט עלה מספר פעמים המושג "רסרקראפ" ונראה שאין ממש אחידות בהגדרה בין חברי הפורום למה בעצם עונה למושג הזה.
אז מה רסלקראפ בעינכם?
שאלה טובה
26/06/14 18:48
172צפיות
ברמה האובייקטיבית זה יכול להיות סטוריליין מופרך (קיין - אדג' לדוגמא) או דמות לא אמינה (למשל הורנסוואגל)
מבחינתי הההגדרה היא דווקא סובייקטיבית: ראסלקראפ הוא משהו שגורם לי מבוכה.
זה באמת קשור למופרכות
27/06/14 01:10
161צפיות
בשילוב עם ילדותיות.
כי בשורה התחתונה כל אנגל של רסלינג בהשוואה לעולם האמיתי הוא מופרך ברמה כזאת או אחרת. אז רסלקראפ זה משהו שהוא מופרך בהשוואה לעולם הרסלינג, וניכר שרק ילדים ממש קטנים ותמימים יקנו אותו כמגניב/מפחיד/משעשע וכו'.

למשל כשפאפה שאנגו מכשף את אולטימת וורייר וגורם לו להקיא, זו דוגמה קלאסית לרסלקראפ.
רומן ריינס מרעיל לסטפני את המשקה וגורם לה להקיא (ולמה היא לא צופה בפרק כדי לראות שהוא שם לה משהו במשקה??) על ויקי זה רסלקראפ.
כמעט כל הסטוריליינים המרכזיים בקריירות של מארק הנרי בשנותיו הראשונות וקיין הן רסלקראפ אחד גדול.
הרבה מהדמויות של 93-95 היו רסלקראפ (מנטאר, דה גון, השרברב וכאלה).

בכל אופן, בשביל אוהדים קבועים שכבר מקבלים את חוסר ההיגיון בהבנה - זה לא בהכרח מושג שלילי, כי יש מצבים שבהם רסלקראפ נהיה אובר, כאשר הדוגמה הכי פשוטה ומוצלחת היא הדמות ורוב הסטוריליינים של טייקר. אני אישית מאוד אהבתי את הדמות המפגרת לגמרי של בוגימן. לא בטוח למה, אולי בגלל שהוא באמת הלך עם זה עד הסוף, עם כל התולעים והריר והדפיקה של השעון על הראש, ובכלל שהוא שיחק את זה די טוב, ועוד כמעט בלי שיניים...

ההגדרה הכי מדוייקת לרסלקראפ
27/06/14 07:56
198צפיות
שאני בינתיים מצליח לנסח מבחינתי היא:
משהו שגם קהל ההאבקות הקבוע וגם קהל מזדמן לא רוצים בכלל לראות ובכל זאת תופס זמן מסך.

ברגע שיש את ההלימה הזאת בין סוגי הקהלים, אז זה רסלקראפ.
למשל, דמויות כמו גולדאסט, טייקר, ברי וויאט או קיין בחלק מהמקרים, יראו מאד קיצוניות ומוזרות ואולי ילדותיות למישהו שפתאום מזפזפ ולא עוקב אחרי האבקות - אבל הן כן משהו שאוהדי האבקות אוהבים, מריעים, רוצים להמשיך לראות - אז זה לא רסלקראפ.

למשל קרב ברו אנד פאנטיס  סתמי - לרוב זה משהו שחלק גדול מאוהדי האבקות לא ממש מתעניין בו, אבל קהל מזדמן יכול למצוא בזה עניין ולהמשך לזה - אז זה לא רסלקראפ.

אבל נניח חקיין של רוזי אודנול "מתאבק" נגד חקיין של דונאלד טראמפ, בזמן שהקהל באולם משתין על זה, ואין שום סיבה שמישהו בבית שמזפזפ יתעניין בזה, והתחושה הכללית בקרב שני הקהלים היא של מבוכה - אז זה רסלקראפ.
ההגדרה שלי זה שבחיים שלי לא השתמשתי במנוח הזה
27/06/14 10:02
210צפיות
ונראה לי שאתם סתם מתווכחים על מילה שמישהו המציא לפני כמה שנים בלי איזה הגדרה אמיתית וכל אחד משתמש בה כשמשהו מפריע לו בהאבקות בלי באמת לדעת מה המילה אומרת, כי היא לא אומרת כלום, היא סוביקטיבית.

בין אם תרצו או לא, לכל אנגל או בוקינג יש מישהו בעולם שחושב שזה מצחיק או מגניב. אני גם בדיעה שרוב העולם יכול לחשוב שמשהו הוא טוב וזה עדיין יהיה גרוע, לפעמים היגיון בריא מנצח את הקול של הרוב. העניין שהוא שרסאלקאפ זאת מילה כיסוי שלא באמת מסבירה למה משהו הוא גרוע, אז היא די מיותרת לטמעי. זה יותר מנוח אינטרנט ""משעשע"" מאשר משהו שצריך לקחת ברצינות. כי אני לא לוקח את המילה הזאמת ברצינות.

אבל הי, מה אני יודע...
º
אתה בעצמך רסלקראפ!
27/06/14 17:22
51צפיות
אני קיים רק באינטרנט ואף אחד לא יודע מה אני?
28/06/14 15:00
100צפיות
עוד לא ראינו הוכחה שאני בנאדם אמיתי בכלל, אז זה נשמע לי אמין.
º
הדבר הזה שבבר היה עושה פעם פינות עליו
29/06/14 17:34
25צפיות
º
נגיד לדוגמא - אדם רוז.
30/06/14 14:45
17צפיות
זה רסל, וזה קראפ
01/07/14 01:48
48צפיות
זה לא משהו שאי פעם יהיה לגביו הגדרה אחידה, כי זה כמו להגיד "גרוע", כל אחד מחשיב דברים אחרים בתור גרועים.

בגדול רסלקרפ זה תיאור של גימיקים, דמויות, או קטעים אחרים שאני מרגיש ששייכים לצד הילדותי והאדיוטי של ההאבקות. מגנטו נגד וולברין למשל, זה האמאמא של הרסלקרפ.

עכשיו, לפעמים יש דברים שנראים מוקצנים ומטופשים, אבל הם עובדים בצורה נהדרת. אז הם לא רסלקרפ כי הם, טוב, לא קרפ. דוגמאות הן האנדרטייקר, בריי ואייט, מנקיינד, והגלגולים המקוריים של גולדאסט וקיין. אז זה פשוט עבד.

היום לעומת זאת קיין וגולדאסט אלו גמיקים שחוקים משעממים ומעפנים, שכשאני רואה אותם על המסך אני בעיקר חושב "נו באמת"
שרשור AWO WrestleFest 3
26/06/14 13:13
343צפיות
שרשור AWO WrestleFest 3
בעוד כמה שעות זה קורה אז ספרו חוויות, תעלו תמונות, שימו סרטונים.
והעיקר תהנו.
מישהו מחפש כרטיס?
26/06/14 18:58
195צפיות
זה בשניה האחרונה אבל יש לי כרטיס VIP ואני לא אוכל להגיע, אני מאזור השרון
הקארד שהיה
27/06/14 20:51
212צפיות
אטאמן נגד איוון מרקוב
מהראן נגד בלונד איוול
הלבוי נגד ג'ביאר סבלוף
סמיילי ודה שאנל נגד עדי הורביץ ויבגני ליידר
עומרי בללי נגד מד זנזרו
קן קרביס נגד כריס מאסטרס נגד קרונוס
שי בלנקו, אודי מ, מקס וון פונק, עידן בולדר נגד קרליטו, דה סטייל, ריקסון רואס, לאופורד הלבן
הזמנים של הקרבות - במיוחד לelotan
27/06/14 20:53
285צפיות
ת'אמת אף אחד לא מדד מרוב הנאה.
אני חושב שהסברתי פעם למה אני מבקש
27/06/14 23:49
223צפיות
וקוראים לי ערן
It doesn't matter what your name is!
03/07/14 21:59
20צפיות
הייתי חייב
תמונות וסרטונים
27/06/14 20:56
265צפיות
בדף הפייסבוק של "קהילת ההיאבקות של ישראל"
https://www.facebook.com/groups/IsraelWrestlingCom...

בדף הפייסבוק של הליגה AWO
https://www.facebook.com/All.Wrestling.Organizatio...
המד זנזרו בתגובה רשמית
28/06/14 19:55
174צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום