לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אמנות המאגיה
ברוכים הבאים לפורום מאגיה!הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-הנהלת פורום מאגיה.

אודות הפורום אמנות המאגיה

ברוכים הבאים לפורום מאגיה!הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-הנהלת פורום מאגיה.

עידכון אסטרונומי למתעניינים....
25/08/2008 | 13:01
1
שימו לב,

בהמשך לליקויי לבנה המדהים שהיה  ב - 16/08/08....

ב-27 באוגוסט ייראו 2 ירחים בשמי הלילה .
למעשה, בתאריך זה כוכב מאדים יהיה בוהק מאוד בשמי הלילה,
תהליך שיתחיל כבר מראשית אוגוסט.
אבל בתאריך הזה באופן ספציפי הוא ייראה כמו ירח מלא לעין בלתי מזוינת.
כל הדבר הזה יגיע לשיא בתאריך 27 באוגוסט כשכוכב מאדים יגיע למרחק של
(רק) 34.65 מליון מייל מכדור הארץ.
מי שיסתכל בלילה הזה על השמיים יראה כאילו 2 ירחים.
הפעם הבאה שכוכב מאדים יהיה כל כך קרוב לכדור הארץ תקרה רק בשנת 2287.

אני אישית מקיימת טקס אצלי בבית...מומלץ בחום לקיים טקסים ולהתחבר בלילה שכזה :)
זה לא יקרה
25/08/2008 | 15:12
מדובר במייל שרץ בתאריכים האלו כל שנה מאז 2003.
בוקר טוב- המלצה
25/08/2008 | 10:12
בוקר טוב,
המלצה על בלוג מקסים של בחור שלומד וחי בסין- מרתק!
כתובות אינטרנט מצורפות:
ערוץ שיעורים בחינם בקבלה ומאגיה
25/08/2008 | 02:02
36
שיעורים שלמים בנושא מיסטיקה והעידן החדש בראי הקבלה.
תהנו
ארדן - בבקשה תמחק את זה !! אסור לפרסם בפורום.
27/08/2008 | 10:59
16
שלום
27/08/2008 | 12:42
15
אין איסור לפרסם לינקים שבמסגרת אתר תפוז כגון פליקסים אדרבה
תפוז מעודדת את זה..
תודה
למקרה שפיספסת את מניעיו האמיתיים ...
27/08/2008 | 13:19
14
אז הנה קישור שיבהיר את הנושא - שום דבר שקצת מכות בסרגל, במקל, מה שבא ליד לא יסדרו.
שלום
27/08/2008 | 13:38
6
חכמת הקבלה היא השורש לשאר החכמות על כן אין שום סתירות
אדרבה היא מראה את הקשרים בין כל החכמות ואת היחס המשותף....
זכותך לחשוב כך
אך אם תחקור תנושא לעומק בצורה נכונה
אני מאמין שתראה אחרת את הדברים.
חבל לפסול ישר משהו
הרי את עושה בדיוק מה שאמרת שאני עושה, חבל
טעות גדולה ( במקרה הטוב זו טעות ) :
27/08/2008 | 14:35
5
וואלה,
קבעת בהודעתך הפלורליסטית משהו והטולרנטית מאוד, אח'שלו -
שחכמת הקבלה היא השורש לשאר החכמות ולכן אין שום סתירות...

מבחינה אובייקטיבית והיסטורית - הקבלה היא תוצר של התפתחויות מיסטיות, תיאורגיות וקוואזי גנוסטיות מאירופה של ימי הביניים.
למעשה ספרד, צרפת ובייחוד פרובאנס של ימי הביניים הן ככל הנראה המקור האמיתי של הבהיר וגם של הזוהר - ובכלל של ההגות הקבלית - אשר רווחה באזורים אלו של אירופה עוד בטרם אומצה על ידי הזרמים היותר " אשכנזים "...

הטענה שהזוהר התחבר בתוך מערה באזור צפת של המאה השניה לספירה - הוכחה היסטורית כשגויה,
וגם אם היא נכונה כביכול -
הרי שעדיין -
חכמות רבות ופרומיננטיות בהיסטוריה ובמטאפיסיקה של העולם הקדימו את המאה השניה במאות שנים -
וגם כך לא באמת מדובר במאה השניה לספירה...

אבל זוהי מהתלה קלאסית של אברכים ושל אדמורים שמלכתחילה בונים על כך שקהל השומעים שלהם לא בקיא בעניינים ולא יורד לעובי הקורה - לטעון שהקבלה היא מקור החוכמות...

למעשה , קל לטעון שהקבלה היא מקור החוכמות - משום שלעיתים באמת יש הקבלות כלשהן - אבל היות וכאמור הקבלה היא התפתחות יחסית מאוחרת מאוד בהיסטוריה של היהדות -
אין הקבלות אלו נובעות אלא מכך,
שהיהודים גנבו את הקונספטים המצויים בקבלה, מעמים אחרים
בקיצור -
27/08/2008 | 14:50
אם ברצונך להפנות אחרים ללימוד מעמיק -
רצוי שתחזיק בידע היסטורי ברמה סבירה,
שכן גם מאגיה של יהודים אין בכוחה לחפות על חורים, שייתכן וקיימים - בהשכלה של אדם...
תגובה
27/08/2008 | 15:56
אתה צודק היום שמה שעם מכנה קבלה
זה כל מיני ערבובים של חכמות, וחלק גם מעוותים אותה כדי שישמעו מה שרוצים להגיד.
אבל הקבלה עצמה שבעל הסולם סידר, הוא לקח את כל הכתבים וסידר אותם בצורה מדוייקת כפי הקבלה המקורית, ומי שמכיר את הקבלה רואה ששום דבר לא השתנה
התפיסות אותם תפיסות היסודות אותם יסודות הכל מדויק ולא השתנה מהר סיני ועד עכשיו.
אני מסכים איתך שיש הרבה כאלה שמציגים תקבלה הפוך מעורבב ועם עיוותים אבל זה לא דוגמא.
יש תקבלה כפי שמציג בעל הסולם
ואתה מוזמן לבדוק ולראות את זה.
אבל אל תפסול מראש
גם אני לא פוסל את העידן החדש, אומנם לדעתי דרך הקבלה אפשר לקבל עליו הסתכלות הרבה יותר עמוקה וקשר לשאר החכמות.
חשוב ללמוד להפריד את המיתוס
27/08/2008 | 18:45
2
מן ההיסטוריה. אני מסכים. לעומת זאת, גם למיתוס וגם להיסטוריה יש משהו לתרום.
אישית, אני גורס כי קבלה היא זרם מאגי, והפרסום בפורום מיועד לנושאים שכאלו, ולכן הודעה זו תישאר, כל עוד הדיון יהיה מתורבת, נקי והגיוני.

אם האדם X חושב שמפלצת הספגטי המעופפת היא מקור כל החכמה האנושית, מבחינתי זה בסדר. אני יכול להתדיין איתו.

ארדן.
האם אני קולט בטונך איזשהו זילזול כלפי
27/08/2008 | 21:17
1
מפלצת הספגטי המעופפת?!
*יבורכו כדור הבשר שלה*
27/08/2008 | 22:18
בוודאי שלא. היא מעל כל המעלות.
למה בסרגל או במקל - אם אפשר בסקילה באבנים ?
27/08/2008 | 14:55
6
וחוץ מזה,
אחשלו - היות ואני מתנהג כמו גוי - אז אולי בכלל מותר להקיז את דמי, לא?

אני מניח שהתלמוד וחלקם הארי של הטקסטים של אחיך תומכים בהרג של אנשים שכמוני.
המאסטר שלך פספס פסוק חשוב ממקורותיהם
27/08/2008 | 16:01
5
1
"אם תכתוש את האוויל במכתש בתוך הריפות בעלי לא תסור מעליו איוולתו", משלי כ"ז ב'.

אינני יודע אם התחלת בחשיכה כה עמוקה עד שקצרה ידו של המאסטר הנאור שלך מלחלץ אותך ממנו בתקופת חניכותך, או שנחת ידו גרמה לקצר שכיבה את האורות, אך העובדה שאני מתקן את מחמל ליבך אינה יסוד למסקנה כי אני תומך בדיעותיו.

המאסטר שלי לימד אותי שכל עוד יש חיים, יש תקווה, ולכן אין לי שום רצון לקצר את דרכך אל סל המחזור הגדול של הטבע. מצד שני, אם מחמלך ינסה לקצר אותה, אשמח לקנות כרטיסים, אך השולחן ערוך מביא דרך החביבה עלי מסקילה - נטישה בתחתית באר.
אם אפשר לשאול, מהי התמחותך?
27/08/2008 | 16:16
אני רואה שזה מדבק
27/08/2008 | 16:17
3

או לחילופין, אתה נהנה מלדבר עם עצמך.
כולנו נהנים לדבר עם עצמנו
27/08/2008 | 18:47
2
וכולנו נהנים לדבר בפורום- רק שרצוי שנסיר מההודעות שלנו מילים וביטויים לא הולמים.
נכון אלון?
מה לא היה הולם בהודעה שלי ?
28/08/2008 | 10:18
1
שימוש במילת קללה מסויימת שלא ראויה
28/08/2008 | 14:50
להיות מצויינת שוב.
82 דקות
27/08/2008 | 18:42
18
אין איזה תקציר נגיד 82 שניות

וודו - הקבלה של משה רבנו

וגם הוא לא היה מקבל 82 דקות
אתה באמת חושב,
31/08/2008 | 14:44
17
אתה באמת חושב,
שלוודו, כפי שמכירים אותו היום -  היה שמץ של סיכוי נגד הכוהנים המצרים ?

הכוהנים המצרים העתיקים היו, לדעתי,  האוקולטיסטים החזקים ביותר בהיסטוריה האנושית.  סבורני  שמאה אלף מכשפים מודרנים לא שווים לכהן מצרי בודד.

תושבי האיטי התעמתו מול כוחות צבאיים ארציים ורגילים - מדעיים ומוגבלים,
אך במקרה של מצרים, גדולי האוקולטיסטים נחלו תבוסה צורבת מול חבורה של כוהנים יהודים.
היסטוריה נכתבת ע"י המנצחים
31/08/2008 | 15:23
וודו היהדות והפרעונים
31/08/2008 | 17:17
10
לא היו כוהנים יהודים באותה תקופה, בני יעקב שועבדו לפרעונים 430 שנה מוקדם יותר,
משה היה היחיד והוא גדל והתחנך בבית פרעה כנסיך מצרי עד גיל 30 בערך, אז לפי הסיפור התנ"כי למד על מוצאו וניסה לעשות שינוי כבר באותו הזמן, לא הצליח וברח ממצרים.
בהמשך הוא פגש את ציפורה (אשתו הכושית) ונשאר בבית אביה הכוהן המדייני 50 שנה, משה נחנך על ידו ולמד את המסורת האפריקנית. עד שחזר למצרים בגיל 80 לשחרר את העבדים. ואגב שחרר את כל העבדים (שש מאות אלף על פי התנ"ך) ולא רק את בני משפחתו.

אותו כוהן מדייני (כושי) רגואל פטרו (יתרו בתנ"ך) נחשב לגדול בדורו והיה יועץ לפרעה
מצרים באותה תקופה הייתה אימפריה אפריקנית שהשתרעה עד אתיופיה בדרום.

משה בעצם היה האיברי היחיד שהכיר את המסורת והתפיסה ההוליסטית, אם כי סביר שהוא הכיר אותה טוב מכולם כי הוא למד והתחנך אצל מי שנחשבו לטובים ביותר ותמיד כבן משפחה (פרעה ופטרו) ואנו רואים עד היום שמבני משפחה לא שומרים סודות, הם עוברים חניכה יסודית ושנים של תרגול ותמיכה.

גם הסיפור התנ"כי מציין שפטרו (יתרו) היה אביו הרוחני של משה ושהיתה לו השפעה עצומה על משה אשר מאוד העריך אותו (שרי אלפים ומאות וכו' היה רעיון שלו, ראה פרשת יתרו).

בהמשך כשבני ישראל הגיעו למשכן הקבע שלהם משה לא נכנס איתם והעדיף לחזור ולבלות את שארית ימיו עם טפרו ציפורה ושני בניו המולטיים (בני תערובת)

לגבי וודו והיהדות אלו שתי מסורות שיצאו מאפריקה אחת בתקופת העבדות האחרונה  מהחוף המערבי והשנייה מזרחה בימיי משה ויציאת מצרים.
ההבדל הוא 3500 שנה של כוהנים ומנהיגים מושחתים ששמרו את הסודות בכדי להתפרנס מהם ובדרך שכחו אותם בעצמם.

סמלים כמו המגן דוד, המנורה, ארון הקודש והנחש (שהיה בשימוש בימיי משה ולא אחריו) נשארו בשימוש עד היום בוודו וכך אנו יכולים להבין את משמעותם ולהיעזר בהם שוב כיום.
גם השמות נשארו דומים : לואה - אלוהה, דאנבאלה וואדו יהווה - יהווה,
ובכלל כשקוראים את ספר בראשית לאחר שמכירים את הוודו לעומק הסיפור נראה אחרת לגמרי ולא פחות מרשים- ממש מעניין ומומלץ.
זה יהדות בלי הלכות וגזענות.

בהאיטי אגב הם הבריחו את הצי של נפוליון ואת הוותיקן (הם זו חבורת עבדים)

וודו העמצה בהזמנה

זה נכון מאוד :
31/08/2008 | 19:17
7
כאשר כתבתי את הודעתי הקודמת התלבטתי בין הניסוחים של " כוהנים עבריים " לבין " כוהנים יהודים ",
כאשר ברור שממסד הכהונה המעוגן בחוקים ובריטואלים ממסדיים ובקורפוס כתוב - לא קיים היה דאז היסטורית ( אם להתייחס אכן לתקופה המאוחרת משמעותית בה נחתמו הטקסטים ה"יהודים" ).

זה אכן נכון ומדויק שמשה התחנך ונחנך באוקולטיזם של בית המלוכה ( ואכן מבני משפחה עד ימינו לא שומרים סודות   )

אם כי עצם הטענה שהתורה אותה למד היא וודו - נשמעת לי כספקולטיבית וחסרת בסיס היסטורי.
מצד שני -
אני לא מכיר את הוודו כהוא זה,
כך שאם ביכולתך לקשר אותי לטקסטים היסטוריים רציניים ( ולא ספקולטיבים ) אשמח מאוד.

ובכל אופן -
הודעתך הייתה מעניינת, ולמרות שבחלקים מסוימים אני חושד שאתה נוטה להתייחס להשערות כאל עובדות היסטוריות-
הודעתך הייתה מרתקת ומסקרנת עד מאוד.

קידה וכבוד,
דמיאן.
כמה מקורות תנ"כיים
31/08/2008 | 23:27
6
קודם כל תודה על התגובה אני שמח שאהבתה

אפשר להתחיל בתנ"ך

שמות פרק ג, א- ומשה היה רואה צאן חותנו, יתרו כהן מדין.

שמות פרק ד, כד- ברית המילה נעשה בפעם הראשונה על ידי ציפורה (אשתו) בכדי להציל את משה (לא קשור אבל נחמד לדעת למה חותכים לנו)

פרשת יתרו-
שמות פרק יח, א- וישמע יתרו כהן מדין, חותן משה...

שמות פרק יח, כד- וישמע משה לקול חותנו ויעש כל אשר אמר.

במדבר פרק י. כט - משה מבקש ממנו להמשיך איתם לארץ המובטחת והוא מסרב.

במדבר פרק יב, א - ותדבר מרים ואהרון במשה, על אודות האשה הכושית אשר לקח: כי אישה כושית לקח.

במדבר פרק כא, ט- ויעש משה נחש נחושת וישימהו על נס.

תנסה לגגל
Danbhalah Wedo Ye-H-we
יש מעט מאוד אבל עדיין יש.

את עשרת הדברות (8 מהן) (ועוד 32 פחות רלוונטיות) אפשר למצוא בספר המתים המצרי, המגילה הכי שלמה שנמצאה היא מ400 שנה לפני משה, המגילה של האני שהיה אוצר בחצר פרעה. נמצאו גם חלקים ממגילות עתיקות יותר.

משה לא נכנך לוודו אבל הוא נכנך למסורת האפריקנית שהיא הבסיס לוודו ואחיותיה ואלו כולן דומות מאוד מלבד הבדלי שפה ושמות (לפי השבטים השונים)

אגב בהודו (HooDoo) עוסקים בספרים השישי והשביעי של משה (היו עוד שניים חוץ מהחמישה בתורה) אני חושב שהזוהר מדבר עליהם אבל לא ממש מכיר את הזוהר, משה נחשב לגדול מכולם שם בהודו אשר מבוסס על וודו ויקה והרבה מהמסורת האינדיאנית.

את הדמיון באמת רואים בסמלים של הוודו ושל היהדות
אני נכנס לזה באתר שלי

וודו העצמה בהזמנה
בנוגע לוודו :
01/09/2008 | 02:32
5
האם וודו בתור אסכולה מאגית -
במדינות בהן נהוג לתרגל אותה -
עונה להגדרות של אסכולה איזוטרית ואליטיסטית- קרי מתורגלת על ידי אליטה אינטלקטואלית סגורה ומסוגרת ( שעשויים להשתמש בה בתור מתן שירות לזרים ),
או לחילופין - מסורת רווחת, עממית, נפוצה אשר מתרגליה העממיים נוטים לחשוף אותה בפני כל דכפין ?

האם תוכל להרחיב כאן - או בהזדמנות אחרת בפורום -
על מסורת הרפואה של הוודו ?

ייתכן ואני טועה ( ואני עשוי לטעות היות וכאמור אינני מבין בוודו דבר וחצי דבר )  אך האם אכן טכניקות הריפוי שלה נוטות להיות יחסית כלליות ולא מאוד מדויקות לפרטים קטנים ?
וודו היא בהחלט לא פרקטיקה אליטיסטית
01/09/2008 | 11:51
4
בקהילות קטנות ומבודדות יותר זו דרך חיים, טקסי וודו לעיתים קרובות מתוארים כסשן של ריפוי קבוצתי בו בעיות של יחידים או של הכלל מועלות ומטופלות בוררות בין חברי הקהילה כך הקהילה היא הנושא והתוצר של הטקס.
ישנם חגים ומועדים, טקסי קבורה ועוד, הוותיקן הכריז על הוודו כעל דת לכול דבר (אחרי שלמלחמת החורמה שהם הכריזו על המסורת הייתה השפעה הפוכה למרות התדמית השלילית שדבקה בוודו)
אבל בפועל וודואיסטים לא ממרים את דתם כמו בדתות הממוסדות ואין גוף מנחה או שולט כמו באחרות והבסיס סוציאליסטי ושוויוני נשמר בין השאר בעקבות האמונה בגלגול נשמות. ההונגאן או הממבו (הכוהנים, אגב נשים וגברים ללא הפליה) הם לרוב אנשי ציבור ו/או המרפאים. אני ארחיב על העיקרון מאחורי הרפואה ההוליסטית בפוסט נפרד.אבל בכדי שקהילה/חברה תתפקד כול אחד צריך למלא תפקיד שונה, וההילה שנוצרת סביב מרפאים היא טבעית וכשעוסקים ברפואה הוליסטית אפילו הכרחית כיוון שלאמונה של האחד ברופאו תפקיד מרכזי בתהליך הריפוי (במהופך מבתפיסה המערבית הגורסת "נפש בריאה-בגוף בריא" על פי מסורת הוודו גוף בריא-בנפש בריאה)
ולכן לעיתים עדיף שלא לספר למטופל מהוא התהליך במדויק.
מצד שני טיפולים חוזרים לעיתים יביאו מטופל לכדי חניכה והבנה שזהו מצב אידיאלי בו האחד מבין את ההשפעה שלו עצמו על מצב בריאותו ואיך לשלוט בכך- דיכאון למשל מוביל לחולי וחוסר יכולת תפקוד או תפקוד לקוי.
אלו אספקטים שהרפואה המערבית מתעלמת מהם כיוון שהיא לא מכירה ולא חוקרת את מרכיבי הנשמה. לדעתי השילוב בין השניים הוא השלב הבא כאשר נעזר ברפואה המערבית לכיבוי שרפות (תואנות ופלסטרים) וברפואה הוליסטית כרפואה מונעת.
גם עצם שבורה אצל אדם שמוקף בחום ואהבה תתאחה מהר יותר מאצל אדם בודד ודיכאוני
הבעיה עם הרפואה ההוליסטית היא שקשה יותר לתרגם אותה לכסף, ויש הרבה פחות לקוחות חוזרים כך שטבע ופאייזר, שאין לי כל ספק שהם מודעים לכך, לא רוצים שנבין זאת.
השימוש בצמחים הוא לא בהכירך באופן אוראלי לכול אחד מאלו רטט אנרגטי ספציפי כמו לתופים, מוזיקה, שירה, ריקוד אמונה ועוד. הם משפיעים על הנשמה (על המרכיבים האנרגטיים של האדם) ולא רק על האיזון הכימי בגוף.
ועל פי המסורת אנחנו שני שליש רוח ושליש חומר כשאנו מדברים על מאגיה אנו בעצם עוסקים בכוחות הנסתרים, הרוחניים שהם המחשבה הדמיון והרגשות וכך מאגיה היא ברשות הכלל כולנו חלק מהמערכת הזו והיא חלק מכולנו.
למרות שבמערב באמת משתמשים בה למתן שירות לזרים מי שבאמת רוצה מוצא דרך ללמוד ולא מעט נכנסים לעומק העניין בעקבות התנסות ראשונית תיירותית, (הרבה בעקבות לב שבור).
טוב התעייפתי מלכתוב אני אכניס פוסט על רפואה הוליסטית בערב
יום טוב
עידו

וודו- העצמה בהזמנה
ובכן ,
01/09/2008 | 16:22
1
היות ולא יצא עד כה בעברית , עד כמה שידיעתי משגת - ספר רציני אשר סוקר את מסורות ופילוסופיות הוודו לפרטי פרטים( ועוד דן בהקשרים ליהדות... ),
אשמח לשמוע אם תוציא לאור ספר משל עצמך.

או שמא הוא כבר בדרך ?

דמיאן.
זה נכון באמת אין שום דבר ראוי בעברית
02/09/2008 | 15:22
לי זה בטח ייקח עוד כמה שנים טובות
בינתיים נקשקש פה ובאתר

וודו - העצמה בהזמנה
היה מעניין לקרוא תודה
01/09/2008 | 18:17
1
שמרתי את הקישור נראה ששווה להתעמק למרות הדעות הקדומות (התרבותיות) .
בכל אופן כשתתאושש מהעייפות.. אתה מוזמן להמשיך.אני בטוח שרוב הגולשים לפורום (שהם פסיביים) נהנו לפחות כמוני.
תודה
02/09/2008 | 15:26
אני בשוֹק...
04/09/2008 | 17:22
1
מי היה מאמין! אתה בטוח במאה אחוז שזה ככה?
גם אני נפלתי כשהבנתי את זה
05/09/2008 | 06:08
אני אף פעם לא בטוח במאה אחוז
וכל הסיפור של משה ויציאת מצרים לא מופיע בתיעוד המיצרי והם היו די טובים ברישומים

וודו - העצמה בהזמנה
הם נחלו תבוסה אם אתה מאמין לטקסט היהודי
31/08/2008 | 20:28
4
שנכתב עבור יהודים ואין לו שום ביסוס ממקורות אחרים.
בכל מקרה, אתה מוצא את משמעות הכוח במשמעות של כוח צבאי או כוח ללחום. יש הרבה יותר רבדים של כוח מזה במציאות. תתחיל להביט בצורה רב משמעית על מושגים- ותרוקן את עצמך מתשוקה.

וגם, רק בגלל שזה אתה- קח קערת אורז, כוס תה ירוק והצלפה.

ארדן.
על מה לעזאזל אתה מדבר ?
31/08/2008 | 20:59
3
מה הקשר בין דבריי לבין מציאת כוח רק בהקשרים צבאיים ?
"אתה באמת חושב, שלוודו כמו שאנחנו
31/08/2008 | 21:06
2
מכירים אותו היום- היה שמץ של סיכוי נגד הכוהנים המצרים ?"

כוח לא נמדד רק בנגד, מלחמה או הקשרים צבאיים. אבל אתה לא מבין את זה כנראה.
תראה חרטא סאן,
31/08/2008 | 21:11
1
לא מנומס ועוד פחות חכם להטיל ספק בהבנתו של אדם שאינך מודע לא ליכולותיו ולא לידע שהוא מחזיק בו.
שנית - מדוע במקום להתכתב בצורה עניינית אתה פתאום הופך עצמך לאיזה מחנך דגול ?

אולי תקרא לעצמך " מורה טוב - מורה לחיים " ?

אני חושב שרצוי להחליף את שם הפורום לפורום " שיעורים פרטיים " .

כמובן שתתעלם מהתוכן
31/08/2008 | 21:52
איך חשבתי לעצמי לרגע לקבל תגובה עניינית.
מספר שאלות-
23/08/2008 | 01:48
15
69
שלום.

אני לא מתעסקת במאגיה ובכישוף, אבל הייתי רוצה לדעת-

האם אדם שנמצא תחת כישוף יכול לדעת או להרגיש בצורה כזו או אחרת שהוא תחת כישוף?
האם קיימות דרכים להסרת כישופים?
האם ניתן לכשף אדם בעזרת מבט ואמירת מילים בלבד?

תודה.
תשובות
23/08/2008 | 14:29
8
למיטב ידיעתי ובאופן כללי וגורף התשובה ל3 שאלותיך - כן.
...
23/08/2008 | 21:50
4
1. לא בהכרח, בדיוק כמו שאדם משוגע לא בהכרח יודע שהוא כזה.

2. כן ולא.
לחלקם ובעיקר ל"קלים" בהחלט יש, אמנם אפשר להגיד שאינסוף לשילובי הכישוף השונים.
לצורך העניין, אפשר להמשיל את זה על עולם האבטחה במחש, תמיד יהיו שילובי קוד פריצה והרס חדשים ותמיד יהיו שילובי קוד אבטחה מתאימים, אך גם לא תמיד מוצלחים.

כמו כן, צריך גם כח מסויים להגנה ואותו לא תמיד ניתן להשיג.

3. כן. רק חשוב להדגיש שלא מדובר ב"מבט ומילים בלבד", אלא ברגש, ריכוז ושידור אנרגיות ועוד...
אלו שאלו שמראות
23/08/2008 | 22:57
10
7
ראייה צרה מאוד של עולם המאגיה.

1. כן, למרות שהרבה פעמים תצורות מחשבה של אדם יכולות להוות קללה מבלי שתהיה מכשפה רעה מסביב לפינה שמחזיקה תפוח ומצחקקת. הרבה פעמים אדם שמכניס לעצמו לראש שהוא מקולל, יוצר באמצעות האמונה שלו והפחדים שלו קללה חזקה יותר ממה שמכשפה מסוגלת להטיל.

2. קיימות אלפים. עשרות אלפים אפילו. ייתכן שאפילו יש יותר דרכים להסיר כישוף מאשר דרכים להטיל לחש שלילי על מישהו. פראנויה זה שוק גדול.

3. ניתן לכשף עוד עם פחות. אבל כמה נקודות נחמה- א', יש מעט מאוד מכשפים ומכשפות. ומי שמגיע לרמה מסויימת של כוח ורוחניות לא מטיל קללות סתם על אנשים שלא מוצאים חן בעיניו. אגוטריפים כאלו מסוכנים בדרך כלל ונגמרים במקום מאוד רע למכשף. ב'- כל כישוף יש לו תאריך תפוגה הקללה האיומה ביותר, בסופו של דבר כוחה נגמר. מה שכביכול מחזיק את הלחש במקום אלו תבניות מחשבה שליליות של האדם שקולל, שלא מאמין שהוא יצליח להתעלות מעבר לעצמו וזה אחד הדברים שכן ניתן לתקן באמצעות טיפול רוחני או פסיכולוגי.

ארדן.
קודם כל- תודה, לכולם.
23/08/2008 | 23:21
4
2
אז ניתן לומר, שהמפתח, פחות או יותר, נעוץ בצורת החשיבה ובתבניות החשיבה של האדם המקולל (אם כן קולל), או שלפחות, צורות ותבניות חשיבה שליליות מקבעות או מעניקות כח לקללה (או פוערות בורות במקרים שזו לא קיימת. וגם במקרים שכן).

איך אפשר לדעת אם אכן קוללת? אם מדובר בתחושות קשות ומתמשכות, אובדן ריכוז, אנרגיה ותחושת ריקון מתמיד,חרף נסיונות הדיפה והתמדה בהליכה בדרך כזו או אחרת, ייתכן קשר? איך אדם נטול כל זיקה למאגיה באמת יכול לדעת, ומה הוא (הוא/היא...? היכולת להתנגד/להחליש/להסיר את הכישוף, אם קיים, ישנה באדם נטול כל זיקה ועיסוק במאגיה) מסוגל לעשות כדי 'לטפל' בעניין. ועוד שאלה- הסרת הכישוף לא פוגעת באיש, נכון?
תחושת ריקות ואובדן ריכוז
23/08/2008 | 23:33
2
3
יכול להיות הרבה דברים- מבעיות של חוסר וויטמינים, בעיה ממקור רגשי, בעיות הורמונליות וגם השפעה שלילית של כוכבי המזל שלך עלייך. זה יכול להיות הרבה דברים.
ייתכן שאפילו שינוי תזונה ייצור שינוי חיובי.
טיקסי טהרה פשוטה- ג'ודיקה אילס מציעה למשל לרחוץ בתה של עלי דפנה וזרעי אניס- יחד עם מלח ים זה המטהר האולטימטיבי.

נסי את זה. אם הבעיה ממשיכה לכי לרופא.
מבחינה רפואית- הכל תקין,
25/08/2008 | 16:45
1
1
נערכו בדיקות דם מקיפות ובירורים והכל חזק תקין לחלוטין. אני עצמי ממש טובעת בשליליות ולא יכולה לתהות על מקורה. אני לא שוללת שמדובר בשדים שאני עצמי יצרתי וטיפחתי, למעשה, זה קו המחשבה השלט (ואולי גם זה שמחזק את העניין, באיזושהי נקודה), ובכל זאת, זה כאילו שהפרופורציות כאן אינן, כאילו קיימת טוטאליות ואחיזה מוחלטת של אותה שליליות.

אני לא חיה בשלום עם עצמי, זה כן, ועדיין, השאלה רלוונטית- מה אם מדובר במקור חיצוני שאחראי לכל זה ונסתר לגמרי מעיניי ותודעתי?
*חזק= חזר
25/08/2008 | 16:48
3
*לא יכולה שלא

[וואלה]
לא חרף
24/08/2008 | 21:47
1
"תחושות קשות ומתמשכות, אובדן ריכוז, אנרגיה ותחושת ריקון מתמיד,חרף נסיונות הדיפה והתמדה בהליכה בדרך כזו או אחרת"
את מבזבזת אנרגיה על נסיונות הדיפה והתמדה בהליכה בדרך זו או אחרת.
בין אם קוללת ובין אם לא, את נמצאת עכשיו בלולאה שמזינה את עצמה (יותר נכון מרוקנת). ככל שאת נלחמת במצב יותר כך את מאבדת אנרגיות.
מה לעשות? להתמסר למצב ולראות מה הגוף שלך מנסה להגיד לך. האטי את הקצב. לא אומרת להפסיק הכל אבל תנסי להקדיש חצי שעה ביום ללעשות כלום. פשוט לשבת במקום נעים בטבע (אפילו בפארק השכונתי) לבהות בעננים או בגלי הים. תעשי דברים שנעימים לך. טיפול הילינג או רייקי יכולים לעשות טוב. בנוסף אני מסכימה עם ההמלצות של ארדן. טיהור, לשפר תזונה. בדיקה רפואית.
הדרך שבה את מתמידה, האם היא הדרך הנכונה עבורך כרגע?
האם את כועסת על מישהו או חושבת שמישהו כועס עליך?

...
23/08/2008 | 23:42
1
"ב'- כל כישוף יש לו תאריך תפוגה הקללה האיומה ביותר, בסופו של דבר כוחה נגמר.  מה שכביכול מחזיק את הלחש במקום אלו תבניות מחשבה שליליות של האדם שקולל, שלא מאמין שהוא יצליח להתעלות מעבר לעצמו וזה אחד הדברים שכן ניתן לתקן באמצעות טיפול רוחני או פסיכולוגי."

אני מסכים לחלוטין בנוגע לחוסר האמונה של האדם שקולל, זה מהווה "חור הגנתי" בפני עצמו גם עוד לפני מעשה הכישוף.
עם זאת עוד שני דברים שיש לי להוסיף:
1. כישוף ניתן "לתחזק" עם העזרים הנכונים.
2. לרוב מה שמחזיק את הלחש זו ההשפעה וזה מה שמבדיל בין כישוף חכם (לאו דווקא חזק יותר) לבין כזה שנעשה מתוך כוונה מזדמנת.
וכמובן שגם תלוי במטרה.
נכון ניתן לתחזק
24/08/2008 | 00:05
2
אבל בבקשה, מתי לאחרונה תיחזקת כישוף לאחר שהוא התפוגג?
ולגבי 2 אני מסכים לחלוטין
לגבי תאריך תפוגה לכישוף
24/08/2008 | 12:38
2
5

פסחת על כמה דוגמאות מההיסטוריה שלנו, אחת מהן תהיה קללת מפר שלוות הקבר. במצרים יש כמה דוגמאות חיות לכך.

מניסיוני האישי אני יכול להעיד כי כל כישוף ניתן לקשור למקור מסויים והוא ימשיך להתקיים כל עוד המקור ממשיך להזרים אנרגיה. דוגמה טובה למקור - קריסטל קוורץ.

מדע אולי לא הצליח ליצור עדיין perpetuum mobile, אך הטבע מספק לנו את המנוע הטוב ביותר שיש - עצמו. צירוף של מקור מתחדש תמידית יחד עם אגרגור המבצע מטרה מסויימת יתן לנו השפעה הנמשכת עד שהכדור הארץ יתפוצץ וזה מבחינת כולנו יכול להיות משול לאין סוף.
דוגמת הקללות המצריות
24/08/2008 | 12:58
1
2
או דוגמאות של קללות מורכבות אינן מתאימות למקרים כמו זה שתואר בפנינו כאן.
כמובן שבכל כלל יש יוצא מן הכלל, אבל אתה חייב להודות שקללות ברמה של מצרים העתיקה ושימוש במוליכים מתוחכמים זה נדיר יחסית, ולרוב לא השקעה של מכשפה שכועסת באותו הרגע ומחפשת להוציא את זעמה על האדם שפגע בה.
פשוט היית כה נחרץ שהייתי חייב להזכיר
25/08/2008 | 21:51
2
היי
04/09/2008 | 12:15
-תלוי באיזה אדם מדובר. אם זה אדם ללא ידע\יכולת מאגית, הוא עלול לחשוד אך זה לא רלוונטי כי כשדברים קשים אנשים מחפשים גורמים חיצוניים להאשים ולכן הם גם מגיעים למאגיה לעיתים וזה לא תמיד נכון. אז אם מדובר באדם מחוסר הכלים, אז זה גבולי מכיוון שכל מה שהוא יעשה זה לנחש... מה שלא תמיד עושה את זה נכון לסיטואציה.

-קיימות אין ספור דרכים לגשת לאנשים שנפגעו ממאגיה בדרך זו או אחרת. כן.

-האקט עצמו של "המבט" או משפט כלשהו לבדם לא יעשו את העבודה. זו פעולה מנטלית מסויימת בתוספת של אמונה, עבודה לא קלה, נסיון וידע שיאפשרו לבנאדם להשתמש במבט או מספר מילים בלבד(בסופו של דבר) בשביל לגרום למשהו להתרחש. אך גם בסיטואציה של האדם המנוסה, זה לא מה שהוא עושה אלא התהליך שמאחורי זה.

מקווה שזה עונה על שאלותייך.
איך להיפטר מכישוף...
05/09/2008 | 12:40
12
חפשי באתרים הקשורי לכישופים. יש מגוון של דרכים לשבירת כישוף.
שלוםונעים מאד
22/08/2008 | 10:34
21

אני מניחה שכבר נתקלתם בזה הפורום בבקשה דומה לשלי.
הנושא הוא אהבה
הייתי רוצה לבקש את עזרתכם ועצתכם בעניין לחש לאהבה, משהו עוצמתי וחזק, אני אציין שאין ברצוני כלל לפגוע או לגרום נזק רגשי כלשהו לאדם עליו אני רוצה ללחוש, ההפך, כל מה שאני רוצה זה שליבו יתחמם אליי ויפתח לקבל את הנתינה העצומה שברצוני להעניק לו..
אם תרצו עוד פרטים, או רקע כדי שתוכלו לסייע לי יותר במדוייק אשמח לתת לכם.

אני מודה לכם מקרב ליבי ומקווה שתעזרו לי

בברכה,
קסם.
נעים מאוד
23/08/2008 | 01:17
1
את מניחה נכון...
אחלה נושא אהבה
עצתי ועזרתי אלייך היא -
הדבר הכי עוצמתי שאני מכירה היא אהבת חינם ובה אין שום נגיעה של מאגיה.
אם את באמת לא רוצה כלל לפגוע או לגרום נזק רגשי כלשהוא כמו שכתבת,
אז תעזרי בעוצמה האישית שלך ואני מניחה שאם ליבו מכוון להתחמם ולהיפתח אלייך אז כך יהיה....
ואם לא .... שם תשתמשי ברוב העוצמה בכדי לקבל את הדברים כמו שהם
ואם את חותמת את שמך - קסם .   אז למה את עוד מחפשת ?.....
שיהיה לך בהצלחה
23/08/2008 | 18:23
מכל הלב
קסם ואהבה
23/08/2008 | 12:53
2
1
לא ציינת בכלל פרטים על סוג הקשר שכן קיים בינכם.יכול להיות שהתשובה נמצאת בתחום אמנות הפיתוי (פיזי רגשי או מנטלי) ולא במאגיה.
בכל אופן בתשובה לשאלתך את יכולה לשדר קרן אור בצבע צהוב או זהב או לבן זוהר(הבחירה בצבע יכולה להיות אינטואיטיבית) מאזור צ'אקרת הלב שלך לשלו (אזור בית החזה העליון-הכדור הירוק בתמונה).אם האופציה קיימת אז בהחלט ליבו עשוי להיפתח ולהגיב אלייך.
שלום לך oobe
23/08/2008 | 18:29
1
ראשית כל אני מאד מודה לך על העזרה והעצה, אני בהחלט אקח לתשומת ליבי את תשדורת הקרן אבחר צבע ואשדר לו אותה.
אבקש לדעת, כיצד לעשות זאת? גם כאשר איננו נפגשים ביכולתי לשדר לו קרן?האם עליי לעשות הרפייה לפני כן?
שנית, לגבי פירוט על סוג הקשר, האם אוכל לספר לך זאת במסרים הפרטיים? כדי להגן על פרטיותי ואולי גם על פרטיותו?
שלום יונת קסם
23/08/2008 | 19:56
כדי להיות אפקטיבית רצוי לשדר כאשר את נינוחה וממוקדת.פשוט עיצמי את עינייך ותראי/דמייני קרן של אור שיוצאת מאזור צאקרת הלב שלך לצאקרת הלב שלו.
את יכולה לשדר לידו או מרחוק נסי את שניהם ועשי מה שנוח לך.אינסטינקטיבית הייתי מייעץ לך לנסות עבוד מרחוק ואם זה מרגיש טוב-לא לעבוד ממש לידו.
אם ניסית לחזר אחריו משך זמן רב ומצידו אין תגובה או שעם הזמן נוצרה תגובה שלילית,הייתי ממליץ לך להפסיק לגמרי את החיזורים או הרמזים ואם את יכולה אפילו את המחשבות.,ורק אחרי 3 שבועות לשדר לו  את קרן האנרגיה.את תרגישי אם ואיך להמשיך.
מדובר בהעברה זמנית של האינטראקציה שבינכם למימד הארגטי תוך ניסיון מושכל מצדך לפתוח חסימות/פחדים/התנגדויות שלו בצאקרת הלב.
את מוזמנת לשאול שאלות פרטיות במסרים ואם אוכל לעזור- אעזור.
חיזור זו לא מילה רעה..
23/08/2008 | 17:29
13
ומשום מה התחילה להעלם.
היי מעיין
23/08/2008 | 18:25
12
למה כוונתך?

לידיעתך אני מאד מחזרת אחר הבן אדם, זה גובל במיאוס מצד שני אינני רוצה להרפות כי אני מאד מעוניינת בו
חיזור הוא חד צדדי
23/08/2008 | 19:34
11
ועם הרצון הנכון מגיע גם לפוטנאיצאל החבוי.
אם הבן זוג אינו נענה בסופו של דבר לחיזור, כנראה שהוא לא האדם המתאים וכל פעולה מאגית תסתור את האהבה בלא יותר מכפייה ובמקרה הרע נזק נוסף.

אני לא אומר לך להתייאש חלילה, איני מכיר אותך או את בן זוגך הפוטנציאלי, אבל אני בהחלט לא רואה שום סיבה לפנות למאגיה.
אם כבר, אז אם היה מדובר ברגש חסום אצלך ואז הפנייה הייתה יותר טובה (מעצם העובדה שזו את רוצה לעצמך ולא לאחר), אך זה משהו אחר.
שוב היי
23/08/2008 | 20:13
7
והמון תודה על ההיענות להודעותיי, על העצות והשיתוף פעולה שאני מקבלת מכם, אני מעריכה זאת.

אני יודעת שלאדם הזה יש חסימה בנוגע לזוגיות, אולי הוא יום יבוא והוא יפתח כלפי מישהי שזאת איננה אני, אך לפי ההכרות שלי עימו בזמנים האלו ועל סמך דברים שיצאו מפיו, אני מבינה היטב שהוא יש לו חסימה בנוגע לאהבה, הוא פשוט ניטרל את רגשותיו, לקח אותם וזרק אותם לאי שם, הייתי מאד רוצה שהוא ירשה לעצמו לפחות לנסות להפתח רגשית אליי, לעשות משהו שיגרום לו לראות את האור שבי, את החמימות והרצון העז שלי להעניק לו ולהפתח יחד לאורך הזמן, בסבלנות ובהבנה...
מובן שאינני יכולה לכפות עליו להתאהב בי, ועם כל הרצון הטוב, בסופו של דבר אני ככל הנראה אשבר..
לכן..רציתי לפנות למאגיה או ללחש מהקבלה,כי זה הסיכויי האחרון שאני רואה לנכון לנסות,פשוט לעשות משהו שיפקח את עיניו לצד הרגשי שבו..הצד שהוא כל כך רוצה להתכחש אליו ולחסום סביב מעטפת בטון בלתי חדירה

אני מצטערת אם אני מכבידה או נשמעת מתעקשת, זאת לא כוונתי
מעריכה את הסבלנות.

קסם
חסימות לא קורות סתם..
23/08/2008 | 20:55
1
לפעמים זה מאופי מאופק או ביישן, לפעמים מטראומות העבר ולפעמים מרצון חזק שלא לחשוף את הדברים...
אם כבר לפתוח אותן, אז בעזרת המילים והמעשים הנכונים ואולי גם ע"י הויתור.

את כן יכולה לכפות עליו את אהבתך ולמרות שאת לא רוצה זה מה שאת עושה כאן בפורום ע"י בקשתך.
אני מצטער מראש אם אשמע תקיף, אבל אם יש לך מצפון ואת תלכי בכל זאת על כפייה בעזרת מאגיה, רוב הסיכויים שהדברים יתפוצצו והקשר יהרס במוקדם או במאוחר... וזה בהחלט יכאב יותר.

וכן, בעזרת הפעולות הנכונות אפשר בהחלט גם לגרום לאדם לשכוח מהדברים ולשחק בעצם בכל רגשותיו.
הדבר יותר קשה ונתון בעיקר בידיך ולא בידי מאג אחר לפעולה חד-פעמית ולכן אם נשים לרגע בצד את המוסריות והסיכונים, אני לא רואה את היכולת שלך כאחת שלא מכירה את התחום לגרום לזה בצורה חלקה.
או קיי..
23/08/2008 | 21:09
הבנתי..
לפי התאור שלך אותו
24/08/2008 | 21:59
4
"אני יודעת שלאדם הזה יש חסימה בנוגע לזוגיות, אולי הוא יום יבוא והוא יפתח כלפי מישהי שזאת איננה אני, אך לפי ההכרות שלי עימו בזמנים האלו ועל סמך דברים שיצאו מפיו, אני מבינה היטב שהוא יש לו חסימה בנוגע לאהבה, הוא פשוט ניטרל את רגשותיו, לקח אותם וזרק אותם לאי שם"
נשמע לי שלהכנס איתו לקשר זה להכניס ראש בריא למיטה חולה. את מפנטזת שאת תוכלי לרפא ולפתוח את ליבו הפצוע. פנטזיה שנדונה לכישלון. לא עדיף לך למצוא מישהו שאין לו חסימה כזאת? שידע להעריך אותך ולולאהוב אותך?
היי ליליאן סקאי
26/08/2008 | 11:25
3
בוודאי שמבחינת ההגיון עדיף לי להכנס למערכת יחסים בריאה ותקינה בלי כל המסעות האלו..
אבל בשלב הזה אני לא מצליחה להרפות מהעניין הזה, למרות שאני לוקחת בחשבון שזה מועד לכשלון חרוץ..

אני אנסה עד כמה שאני אוכל, מעבר לזה אני פשוט יודעת שאני אתייאש...ואלי טוב שכך..

המון תודה לכולם כאן
עזרתם לי מאד
אז אולי הכישוף שאת זקוקה לו
26/08/2008 | 13:48
1
הוא כישוף שיעזור לך להרפות ממשהו שלא מתאים לך. לטהר את הלב ולפנות מקום למישהו שאיתו יהיה לך טוב.
אולי כישוך שיאתר וירפא את הצורך שלך להיקשר למישהו שהוא לא מתאים לך.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה

פתרון מקורי
31/08/2008 | 18:12
1
1
אם הוא משתף פעולה את יכולה לנסות לעשות יחד איתו טקס וודו לאהבה וזוגיות, זה לא "כישוף" ואין לחשים סודיים. זהו טקס עם אלמנטים של דמיון מודרך וכשזוג עובר אותו יחד התוצאות מדהימות.
הטקס עצמו מהנה ביותר עובד על הדמיון, אהבה וסקס, לוקח 36 ימים (כחצי שעה ביום, קצת יותר בימים הראשון והאחרון)
בהצלחה
עידו

וודו - העצמה בהזמנה
מעניין....
06/09/2008 | 01:34
תנסי לשים יחדיו גבישי גרנט וקרנליאן
23/08/2008 | 21:09
2
הם מדליקים את הצ'קרות הנכונות.
תודה
23/08/2008 | 21:10
...
אוי אוי אוי
24/08/2008 | 23:03
זה מאוד חזק
זוהי עצתי
28/08/2008 | 10:05
1
פשוט לדבר איתו.
מילים ישירות וכנות היא חרב חדה שיכולה לחדור מחסומים עבים בהחלט.
יש גם אפשרות שזה יגרום לי לבהלה ורתיעה על זה שאת שוברת את המגננות שלו כ"כ בקלות, ואת צריכה לקחת את זה בחשבון. אני, בכל אופן, מעדיפה את השיטה הזו.
עצת, היא הדבר הנכון ביותר
28/08/2008 | 11:57
ותודה רבה שוב, על הרצון של כולם לעזור.
הבעיה עם העצה הנ"ל היא כפי שכתבת...שזה עלול להבהיל אותו ואכן קרה דבר שכזה, האדם יודע שאני מאוד רגישה ופועלת עם הלב, הוא יודע היטב את המניעים שלי שאני עימו, וקרה לפני מס' שבועות שהוא רצה לנתק איתי את הקרבה הפיזית ולצנן את הקשר(כמה כואב לי לקרוא את השורות של עצמי),בטענה שהוא מודע לזה שהוא פוגע בי,שמהרגע הראשון שהוא ראה אותי הוא פחד שזה יקרה, אני תחילה לא התנגדתי אח"כ יצרתי קשר ועטפתי עצמי במעטה קשוח וביקשתי שיסתדר עם רגשותיו שלו בעצמו ולי אין צורך בדאגה שלו..
הסיבה שאני רוצה לפנות לתחומים יותר מופשטים היא פשוט שאינני רואה דרך אחרת בשלב זה
רוסית
20/08/2008 | 19:26
2
1
מישהו מכיר אתר/חנות שמוכרת ספרים על מאגיה(כולל ווקיה(לא חובה).
אתה מתכוון לחנות רוסית?
23/08/2008 | 20:06
2
שמוכרת ספרים ברוסית על מאגיה?
אם כן אז יש מלא.
כמעט בכל חנות ספרים רוסית ניתן למצוא ספרים בנושא..
לא חסר..
אנו הולכים להביא ספרים ברוסית
24/08/2008 | 12:11
1
המשלוח הראשון בדרך, לצערי זה לוקח זמן.
תבדוק מדי פעם בחנות של נטלי, בקרוב תפתח מחלקת רוסית.

www.natalie-shop.com
פורומים חדשים בתפוז אנשים
14/08/2008 | 17:07
1

בתפוז אנשים מחפשים מנהל/ת לפורום קדימה!
יש לכם רעיון שאתה רוצה להפוך למציאות? העולם הפוליטי מעניין אתכם?  שלחו אלינו את טופס הבקשה לניהול והפכו גם אתם להיות מנהל/ת באתר הקהילות הגדול בישראל:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

תחנת המוזיקה המואזנת ביותר בישראל מקבלת בית שלה בתפוז - עולים על הגל בפורום הרשמי לרדיוס 100FM
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אוכל פיח לארוחת בוקר? שותה סולר כשאתה צמא? פורום משאיות יוצא לדרך ואתם מוזמנים לנסיעה של חייכם
נצל"ש שאלת עזרה
22/08/2008 | 04:16
אני רוצה ללמוד על המאגיה, כישופים וכל זה...
מעוניינת במישהו שיעזור לי.

או שפשוט תפנו אותי לאתרים שמדריכים או ספרים,
זה יעזור גם

תפנו אליי במסרים
אתר מאגיה מסורתית של קורנוול
13/08/2008 | 23:11
3
7
מאוד מרתק.
לכו לארכיב, יש שם תמונות של קמיעות מסורתיים.

כתובות אינטרנט מצורפות:
תודה רבה!
13/08/2008 | 23:39
2
נראה מעניין מאד.
הרבה סימטריה בולטת לי שם בסמלים השונים.
למה אתה מתכוון כשאתה אומר "סימטריה"?
13/08/2008 | 23:57
1
פשוטו כמשמעו,
23/08/2008 | 21:44
בולט לי בעיניים הסימטריות שבסמלים בכיוון הזה הספציפי לעומת בתחומים אחרים.
אני לא אומר שזה רע או שזה טוב, אבל לי אישית זה עושה הרגשה של חוסר מסויים.
עזרה בנושא ספרים ומידע
09/08/2008 | 16:31
5
מישהו בבקשה יכול לתת לי כל מיני ספרים או כל מיני קטעי מידע וכאלה בנושא מאגיה שחורה
גם לעזרה מפניה וגם לשימוש בה וכל זה..
על הנושא הזה מעניין והייתי רוצה לדעת עוד טיפה עליו לפני שמבצעים משהו
הרי לא הייתי קופץ למים אם לא הייתי יודע לשחות..

אז בתודה (=
מאגיה שחורה זה מושג
10/08/2008 | 14:04
4
שאנשים שאינם מבינים את מהות המאגיה הפנימית משתמשים בו.
זהו מושג של אנשים מבחוץ, ועוד אנשים גזעניים שמחשיבים את הצבע שחור לשלילי.

הספר הראשון שקראתי על מאגיה נקרא "כישוף שחור" של רולו אחמד.
חפש אותו. הוא על מאגיה, והוא אינו מאגיה בצורה פנימית או פרקטית.

ארדן.
נדמה לי
23/08/2008 | 17:22
3
שזה גם הספר השלם הראשון (והאחרון) של מאגיה שאני קראתי.
יש בכריכה ציור כזה מפחיד!? ומופיע גם שם נוסף מוזר?
אני הולך אחורה אולי 15-10 שנה...ואם אני לא מתבלבל הוא מתייחס שם לנושא ההקרנה האתרית כאל יכולת חשובה למכשף.
הספר הזה הוא אוסף אנקדוטות
24/08/2008 | 00:03
2
על כישוף שחור ממקורות שונים אמינים ולא אמינים עם כתיבה מגמתית.
לא כל המכשפים מטילים אסטרלית או שולטים ביכולת הזאת, אבל חלק כן.
אגב בספר מדובר על הטלה אתרית.
24/08/2008 | 19:16
1
כתיבה מגמתית-אתה יכול להרחיב מעט?
הספר הוא דוגמא קלאסית לכתיבה מגמתית
24/08/2008 | 22:50
לסופר יש דעה, והוא בוחר להשליך אותה ישירות על המידע שאותו הוא מתאר.
הטקסים של הדם והמוות במצרים לדוגמא, מתוארים כ"מתועבים". ספר אקדמאי זה לא.

נושא דחוף מאוד-סיאנס
08/08/2008 | 21:25
48
1
אני וחברה שלי עשינו סיאנס היום בפעם השנייה שלנו.
בפעם הראשונה לא עבד,היום הכוס זזה,באיטיות ולאט הקצב התגבר מהר יותר לעבר הספרה 6 נחתה שם ועצרה,סגרנו את הסיאנס כי חברתי הרגישה דקירות באצבע,בירכנו את הרוח לשלום זגרנו פתחנו אור לבן ועלינו לחדר,חצי שעה לאחר מכן נסענו עם עוד חברה לרמלה,בדרך עשינו תאונה,פעם...
המשך>>
אני וחברה שלי עשינו סיאנס היום בפעם השנייה שלנו.
בפעם הראשונה לא עבד,היום הכוס זזה,באיטיות ולאט הקצב התגבר מהר יותר לעבר הספרה 6 נחתה שם ועצרה,סגרנו את הסיאנס כי חברתי הרגישה דקירות באצבע,בירכנו את הרוח לשלום זגרנו פתחנו אור לבן ועלינו לחדר,חצי שעה לאחר מכן נסענו עם עוד חברה לרמלה,בדרך עשינו תאונה,פעם ראשונה בחיים שלה שהיא עשתה תאונה,לא נפגענו ולאוטו לא נגרם נזק כל כך כבד,יכול להיות שזה קשור?

בבקשה תענו לי מהר,אנחנו בלחץ,ותגובות כגון"אנשים לא צריכים לעשות סתם סיאנס וכדומה" תחסכו.

תודה מראש.
סדרה דוקומנטארית
08/08/2008 | 18:55
שלום לכולם
סדרה דוקומנטארית חדשה לערוץ 2 העוסקת  ברוחניות על גווניה הרבים מחפשת אחר אנשים בעלי סיפורים ודרך חיים מעניינת הקשורים לרוחניות. השתתפות בסדנאות, שינוי בחיים, פתרון, מצוקות וכל מה שעולה על דעתכם, נשמח לשמוע.
ניתן להשאיר פרטים במייל:lotus072@gmail.com
סופשבוע נעים
שירי
פורומים חדשים בתפוז אנשים
07/08/2008 | 15:50

מתות על אופנת עילית? רוצות לחלוק בשלל מהשופינג? להתייעץ על שילובי בגדים? בואו לשתף, לדסקס ולקבל טיפים בפורום אופנת נשים

בואו להכיר את השיטה, את המהות של כל אחת ואחת מהתמציות, את ההקשרים שלהן למצבים רגשיים ועוד בפורום פרחי באך

בואו להכיר את הלהקה, השירים, הקליפים ולהתעדכן בלו"ז ההופעות בפורום לה גרדיה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

מהי תאוסופיה - דרך חיים המובילה אל השלווה הפנימית ואל חיים ועשייה? ראיית עולם המעניקה משמעות ומטרה לחיים? בואו לגלות כל זאת ועוד בפורום משמעות החיים-תאוסופיה

סדרת האנימה החדשה שתסחוף אתכם - הצטרפו לפורום וואן פיס
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום חדש ללהקת הרוק הישראלית משנות התשעים - מופע הארנבות של דר קספר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מיסטיקה
04/08/2008 | 15:07
1
האם באמת יש דבר כזה מיסטיקה או שזה אחיזת עיניים כאילו שאתה מסטיקן או מכשף.
אנחנו בדיוק מדסקסים את העניין
04/08/2008 | 15:53
כאשר המועצה הגבוהה לקסם תגיע להחלטה הפרוטוקלים יפורסמו בתקשורת עד אז ישנו צו איסור דיון שלא בשירשור המתאים .
שבת שלום ומבורכת :]
02/08/2008 | 08:56
אהלן  :P

שמח לקרוא ולראות שההומור רק השתפר בקרב הצועדים  :P

שמח לכתוב כאן-ברוך הבא לי :)

בוקר פתוח טוב -רגוע ושקט

חיוכים;)
זהירות מכסף חי.
31/07/2008 | 22:21
49
2
יש מיסטיקן מבאר שבע הוא שקרן ורמאי!
כל מה שעשיתי אצלו נכשל והרס לי את החיים.
בכל פעם שהתלוננתי בפניו הוא ביקש עוד ועוד כספים.
הוא רמאי ושרלטן ............. זהירות מהאיש .............
המשך>>
יש מיסטיקן מבאר שבע הוא שקרן ורמאי!
כל מה שעשיתי אצלו נכשל והרס לי את החיים.
בכל פעם שהתלוננתי בפניו הוא ביקש עוד ועוד כספים.
הוא רמאי ושרלטן ............. זהירות מהאיש .............
דחוף
31/07/2008 | 16:35
10
4
הכול בגלל אי הבנה מטופש והוא לא מוכן להקשיב לי
זה לא יכול להיגמר ככה
אני לא יכולה לנשום
תעזרו לי בבקשההההההההההההההה
אה?!
31/07/2008 | 16:41
2
3
ככה זה נשמע, כשמישהו מבקש כישופי
31/07/2008 | 16:45
1
4
אהבה.
בדרך כלל.
הפירוט המדמיע בא אחר כך.
אני ממליצה על
31/07/2008 | 18:38
5
B קומפלקס כדי להרגע

או רסקיו ולנשום גם עוזר
תבכי עד שיגמרו לך הדמעות
31/07/2008 | 20:30
6
13
תכעסי עד שיגמר לך הכעס.
את עוברת תהליך של אבל עכשיו.
מי יודע, אולי הוא ירגע ויקשיב. אולי לא.
זה לא זמן טוב לעשות כישופי אהבה. לא מתוך יאוש ובהלה.
טוגלן
31/07/2008 | 20:49
3
4
מה? מי?
31/07/2008 | 20:57
2
5
זה נמצא בטאגליינס, הקו
31/07/2008 | 21:06
1
3
שמשתנה כל פעם שמרפרשים ויש שם לינקים לכתבות וכו'.
לכבוד לי
31/07/2008 | 21:28
3
אכן שורה עלי המוזה
אני לא מוכנה להתאבל
03/08/2008 | 21:37
1
4
כתבתי לו ניסיתי להסביר בינתיים לא שמעתי ממנו כלום אני עוד מקווה.
נסעתי קצת למשפחה להתנתק
השקט הזה של הטלפון כל כך קשה.

בכל אופן תודה לכם על התמיכה
שלב האבל הראשון
04/08/2008 | 13:39
3
הוא הכחשה.

כישוף ע"י גוי
30/07/2008 | 11:17
1
אם הכישוף נעשה ע" גוי האם ליהודי יש אפשרות להסירו?
יפית
30/07/2008 | 11:45
אני לא מאמינה ששאלת שאלה שכזו !!!!!!!!!!!
אני מאחלת לך שתקבלי הארה יום אחד ותביני שכולנו בני אדם רק בצבעים קצת שונים....
שלום אני חדש ומחפש עזרה בתחום מסוים
28/07/2008 | 23:16
OOBE  - מסע מחוץ לגוף -Out Of Body Experiense
האם יש מישהו או מישהי שהם בעלי יכולת של מסע מודע מחוץ לגוף או מלמדים מעשית ומוכנים לסייע לי ? (הקרנה אתרית ולא אסטרלית !)
יכול ללמד בתמורה טלקינזיס בסיסי ומעשי!,תקשור,משהו אחר כולל הסכם כספי.
ברכות
כיצד מסירים עין הרע????????
28/07/2008 | 02:50
4
2
בלי קשר לפנייתך
28/07/2008 | 07:53
2
1
נאסר לבקש מתכונים על גבי הפורום.
יש עכשיו גל של אנשים שמבקש ולא מקבל, אז אולי הגיע הזמן להבהיר לאנשים שיקראו את התקנון.

ומדוע אסור?
1. הטקס ברמה האישית הוא אפקטיבי ברמה האישית. מי שיקרא וימלמל את כל ספר הלחשים שלי לא ישיג מכך מאום.
הטקסים האישיים שלי פועלים עבורי.

2. בפורומים רבים ואחרים בחו"ל, יש חוקים נגד Spell Begging בגלל שהפורום נועד לדבר על המכאניקה של המאגיה, ובכך לסנן נושאים חסרי חשיבות שאפילו חיפוש נכון בגוגל יכול לענות על צורכיהם.

3. אנשים ללא הכשרה מאגית לא יקצרו תוצאות. אם לא תהיה לך הכשרה של רופא שיניים, אני לא ממליץ להתחיל לעשות סתימות שורש.

4. הפורום מכיל הרבה אנשים אדיבים שמוכנים לעזור ברמה האישית, וניתן לקבל הפניות ברורות במסר אישי- אם כזה יישלח לאותם חברי פורום. חיפוש בשרשורים קודמים מלמד מי יותר פילנטרופ ואוהב אדם מן האחר.

ארדן.
מה אני שאלתי.ומה אתה ענית??
28/07/2008 | 14:03
1
כדברי הכותרת שלך "בלי קשר לפנייתך"
תגובה
28/07/2008 | 15:00
את שאלת: "איך מסירים עין רעה"
הוא ענה: "לא ניתן לתת לך שיטה" ונתן כמה הסברים למה לא.

מבקשים ממנה ללכת
31/07/2008 | 18:40
ספרים למכירה
28/07/2008 | 11:04
2
23 ספרים עבור 500 ש"ח. (המחיר הממוצע לספר יוצא כ20 ש"ח, כאשר ערכם הראלי של ארבעת הספרים הראשונים ברשימה, לבדם, הוא כ500 ש"ח).

המחיר הוא עבור כל 23 הספרים. אינני מוכר ספרים בודדים.
הספרים נמצאים באיזור המרכז. ולפרטים נוספים אפשר ליצור איתי קשר ב:
gal_tom@hotmail.com
(לא כדאי לשלוח לי הודעות במערכת המסרים של התפוז. אינני קורא אותן בצורה שוטפת.)

בגלל ניסיון העבר אני גם מבקש: לא לשלוח לי הודעות בנוסח "אני מעוניין בספרים" אם אינכם מעוניינים/יכולים/מתכוונים לקנות את הספרים. כמו כן - בלי מבצעי קניה מורכבים וחשאיים.

1. Self-Initiation into the Golden Dawn Tradition: Complete Curriculum of Study for Both the Solitary Magician and the Working Magical Group. By Chic Cicero & Sandra Tabatha Cicero. (As new, about 750 pages).

2. The Great Mother: An Analysis of the Archetype, by Erich Neumann. (First Edition, Huge book. with about 200 plates, and about 550 pages.)

3. Godwin's Cabalistic Encyclopedia: A complete Guide to Cabalistic Magick, by David Godwin. (First Edition, decorated Hardcover.)

4. Encyclopedia of Occultism: A Compendium of Information on the Occult Sciences, Occult Personalities, Psychic Science, Magic, Demonology, Spiritism, Mysticism and MEtaphysics. By Lewis Spenc. (About 450 two columes pages)

5. The Book of the Sacred Magic of Abra-Melin. Translated and Edited by S. L. MacGregor-Mathers. (Hardcover + Dust-Jacket.)

6. Book of Changes, Aleister Crowley.

7. Knox om Pax, by Aleister Crowley.

8. The Road to Eleusis: Unveiling the Secret of the Mysteries. By R. Gordon Wasson, Carl A. P. Ruck, Albert Hofmann.

9. Egyptian Magic, by E. A. Wallis Budge.

10. The Book of the Dead, by E. A. Wallis Budge. (Hardcover + Dust-Jacket, About 700 pages).

11. The Qabalah: Lessons on the secret science of the Hebrews and the esoteric teaching of Christianity, by Papus.

12. Esoteric Development: Selected Lectures and Writings from the Works of Rudolf Steiner.

13. Studies in Occultism, by H. P. Blavatzky.

14. The Gurdjieff Work, by Kathleen Riordan Speeth.

15. Conscience: The Search fot Truth, by P. D. Ouspensky.

16. The Psychology of Man's Possible Evolution, by P. D. Ouspensky.

17. Tertium Organum, by P. D. Ouspensky.

18. In Search of the Miraculous, by P. D. Ouspensky.

19. The Fourth Way, by P. D. Ouspensky.

20. החוויה המיסטית אצל אברהם אבולעפיה, משה אידל

21. ספר חכמוני, הוא פירוש על ספר יצירה, לרב שבתאי דונולו (הוצאת בקאל)

22. הסודות הגנוזים  בטארוט, זאב אבירז

23. סימני מין: האשה, המין וגלגל המזלות. מדריך אסטרולוגי-פסיכולוגי לאשה: אהבה, מין, ידידות, כעס ועצמה. מאת ג'ודית בנט.
הספרים נמכרו.
28/07/2008 | 13:23
1
מזל טוב ובהצלחה!
28/07/2008 | 19:41
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
21:21 | 16.08.15 אניסה
08:36 | 09.07.15 איה תפוס
08:31 | 09.07.15 איה תפוס
08:28 | 09.07.15 איה תפוס
09:22 | 19.10.12 אורחים בפורום
11:01 | 08.06.12 אורחים בפורום
23:50 | 30.04.12 אורחים בפורום
23:03 | 25.04.12 אורחים בפורום
09:32 | 21.08.11 דוד היחיד
22:32 | 13.08.11 feathers
12:43 | 13.08.11 ליאוור האחד