לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מאגיה!

הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.

כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-

הנהלת פורום מאגיה.

כשאומרים "חיסור ירח".. למה מתכוונים?
13/07/09 20:39
29צפיות
שלום.

הערב אנו בחיסור ירח.
האם על-מנת לבצע פעולה כלשהי כדאי לבצעה לקראת העלמותו של הירח כליל או אפילו עכשיו כשהוא ב- 33% חיסור??
מה דעתכם?

כל טוב,

שרית

הכוונה היא
14/07/09 11:55
11צפיות
שהירח מחסיר עד ...ללילה של ירח אפל ואז חוזר חלילה הירח מתחיל להתמלא עד לירח מלא.
מבחינת עבודה מאגית או בכלל עבודה רוחנית -
שהלבנה מחסירה אני עובדת על דברים שאני רוצה להוציא לנקות - מחלה, מחשבות, דאגות , חששות וכדומה.
שהלבנה אפלה עבורי זה לילה מצויין לעבוד על הגנות.
שהלבנה מתמלא....עובדת על מילויי דברים בחיי...אהבה, פרנסה, בריאות וכדומה.

לא לשכוח שהירח "אחראי" לגאות והשפל בפלנטה ארץ כלומר לגאות ושפל של נוזלים הנמצאים כאן -
גם אנחנו האנשים בנויים מכ- 80%-70 נוזלים....

השאלה איזו פעולה את רוצה לעשות...
º
תודה, עזרת לי
15/07/09 12:10
3צפיות
ארדן במיוחד בשבילך
13/07/09 07:22
3צפיות
º
ענק ענק ענק
13/07/09 20:22
3צפיות
º
גאוני!!!!!!!!!!
13/07/09 22:47
ארדן
15/07/09 22:12
הנה המתנת יומולדת הבאה שלך
אני מכיר
15/07/09 23:47
וזה מסוכן להחזיק דבר כזה בבית שלי- מחשבה ואנרגיה לא נכונות פעם אחת וכל טום דיק וג'רי מאבדים את הראש שלהם.
מילא את הראש
16/07/09 23:01
אבל הביצים
חשש שהאקסית כשפה אותי!!!
13/07/09 00:23
7צפיות
שלום רב,

רציתי את עזרתכם בעניין מפחיד ומוזר שמטריד אותי בזמן האחרון:

האם ייתכן כי בחורה שהייתי חבר שלה במשך כמה חודשים הטילה עלי כישוף לאחר הפרידה, כזה שיימנע ממני הצלחה עם נשים אחרות (מינית או זוגית) ובכלל בעיות שונות כמו נזקים גופניים...

יש לציין שהפרידה לוותה בכעס ואולי אפילו שנאה מצידה, ויותר חשוב שהבחורה בעלת יכולת על טבעית גבוהה.

אם הדבר ייתכן, איך ניתן לאבחן בוודאות עניין זה ולהסיר אותו???

רב תודות, דני.
הדבר אפשרי
13/07/09 11:17
3צפיות
אם אתה רוצה לאבחן ולהסיר תתקשר03-6161165  אני אישית הייתי אצלה כמה פעמים ממליץ עליה בחום אם קיים משהו היא תסיר את זה בעזרת עופרת טהורה הטיפול הוא קצר ויעיל ביותר עולה 100 שקל בהצלחה
תודה ועוד הבהרה אחת...
13/07/09 23:49
1צפיות
תודה רבה.

רציתי לשאול אותך מי זאת האישה הזו ושמה אם אפשר.
והאם יכול להיות גם שהבחורה תכשף אותי שוב ושוב ואז כל פעם אצטרך לחזור להסיר אותו???

כל טוב!
שום דבר. לא כישופים ולא קישקושים.
15/07/09 08:16
2צפיות
מי שמאמין שהדברים האילה פועלים וקיימים נפגע בסופו של דבר. לא מה"כישופים" עצמם אלא באוםן פסיכולוגי הוא כבר משכנע את עצמו שהוא "מכושף" וסוחב לכיוון שלו אנרגיות שליליות ומלכתחילה מצפה מדברים רעים לקרות לו ומשכנע את התת-מודע שלו בהרבה דברים מטופשים שאחר-כך באים לידי ביטוי באופן טבעי ומובן.
מאמי, אנחנו חיים בשנת 2009, לא ב1800 ומשהו בימי כל ה"מכשפות" והשטויות האילה.
אין כישופים ואין שום דבר. ההסבר שלי הוא שבשנת 1800 (או מתי שלא יהיה) האקשן היחידי שהיה לאנשים להתעסק בו זה כל מיני סיפורי אלף לילה ולילה וכל מיני סיפורים הזויים שמעסיקים את הדימיון.. הרי לא היה להם טלוויזיה ולא תוכניות ריאליטי ולא משחקי-מחשב, וכמו היום, גם להם היה צורך להתעסק במשהו וכנראה זה מה שהם מצאו מתאים לאותה תקופה פרימיטיבית. בטח כולם ישבו להם סביב איזה מדורה וסיפרו כל מיני סיפורים וחירטוטים וכל אחד ניסה להיות יותר מעניין מהשני.. נו בחייך.. מה כבר הם יכלו לספר?? תנסה לחשוב לבד.. בשביל התקופה שהם חיו בה כישופים היו דבר שכנראה הסעיר להם את הדמיון והעסיק אותם בשיחה..  היום יש לנו את כוכב-נולד ואת האח-הגדול וכל זה.. -עזוב שטויות!!
-חוץ מזה אומרים שעם ישראל נמצא מעל למזל. ככה שגם אם באופן תיאורטי כישופים היו קיימים אז אין להם אפשרות לפגוע בך. אז תירגע מותק ותאמין לי שהכל שטויות. אתה יכול לסמוך עלי.
אז את לא מאמינה גם באנרגיות?
15/07/09 13:08
שדברים מסויימים משפיעים על דברים אחרים? למשל שם של אדם על איכות חייו?

אני גם מציעה לך ללמוד קצת היטוריה במקום לראות טלוויזיה כל היום. ב 1800 כבר התרחשה המהפכה התעשייתית. אנשים לא ישבו סביב מדורות.
לאורך ההיטסטוריה, אם כבר אנחנו נמצאים בתקופה שבה האנשים הכי משועממים שיש. פעם אנשים היו עסוקים בגידול דברים, ציד, חליבה, בניית הבית שלהם, חגיגות שונות ולוויות. כן אנשים היו מחוברים יותר אחד לשני ולטבע. למיתוסים ולאגדות. אך זה לא היה משיעמום. שיעמום זו המצאה שלנו.
איך אני מתה על זה!
15/07/09 16:37
2צפיות
באותה נשימה אמרת גם- שמאגיה היא סיפורים וחירטוטים, וגם שעם ישראל נמצא מעל למזל...
בכללי
15/07/09 20:52
1צפיות
אני אדם שמאמין מאוד בחייה ותן לחיות, אבל בפעם האחרונה שבדקתי לא נהוג להתפרץ לביתו של אדם ולירוק עליו...
האדם הזה הגיע לכאן ספציפית, לא לפורום אחר, לכאן, ושאל את השאלה לא כי משעמם לו, אלא כי הוא מחפש תשובה, הוא לא שאל אותך אם את/ה מאמינ/ה...

זה שאת/ה לא מאמינים בזה זה באמת זכותכם ואין לי אישית בעיה עם זה.

הפריע לי שבנשימה אחת נאמר שאין דבר כזה כישופים ובאותה הנשימה נאמר שהעם הישראלי מעבר לזה והוא חסין, ניגודיות מישהו?
גם שגיאות הכתיב לא הכי הפריעו לי, אני גם לא רומז לסימני הפיסוק הלא קיימים כמעט אצלך, לפחות אין לך חסך בנקודות...

מה שהפיל אותי,מה שבאמת אבל באמת פגע בי, זה שאת/ה רואים ב'כוכב נולד' וב'אח הגדול' שתי התוכניות היחידות ששות לציון שהאדם המודרני השיג, זה מעליב ממש, מה עם סיינפלד? חברים? אני מוכן אפילו לרדת לכדי פוקימון, אבל למה הו למה לרשום את כוכב-מוקלט כשיא ההישגים של האדם המודרני.
דווקא אם הולכים לפי הנוסחא
15/07/09 21:25
2צפיות
של lowest of the low is the highest of the high אז כוכב נולד (או מוקלט כמו שקראת לזה יפה) והאח הגדול הם אכן ההישגים הכי גדולים של האדם המודרני.
זה הישג ענק ליצור משהו כל כך נחות
משפט חזק
16/07/09 12:16
"זה הישג ענק ליצור משהו כל כך נחות"
עצוב מאוד
16/07/09 17:17
2צפיות
וכמה שהייתי רוצה להגיד שזה שגוי לצערי זאת האמת, אכן זה הישג ליצור כזה דבר נחות...
עצוב אבל מנחם
16/07/09 19:28
אני דווקא בעד שהדברים ילכו ויתדרדרו. כמה שהמצב יהיה יותר גרוע, ככה אנחנו יודעים שאנחנו יותר קרובים לשיפור ועליה. רק צריך להשאר אמיצים ומאמינים בשעות החשכה הכי גדולות. החשש הכי גדול שלי שהמצב ישאר כמו שהוא, ימיי ביניים חדשים, ויקח עוד אלף שנה עד שנצא מהם.
אז כל עוד המצב הולך ומחמיר, אני נשארת עם תקווה.
תודה ועוד בנושא הכישוף...
16/07/09 00:03
3צפיות
תודה רבה על ניסיון העידוד,

אבל אם את אומרת שכישופים זה דבר שלא קיים אז איך זה שאת כותבת בפורום כזה שכל נושאו הוא מאגיה?

ומה קורה עם בעצם מדובר בבחורה שהיא באמת בעלת כוחות מאגיים, ראיתי זאת במו עיניי...

מישהו התנסה פה בבעיה כזו?
חמודה שלי....
18/07/09 13:41
ניראה לך שזה חכם להגיד ככה בפורום מלא מכשפים ומכשפות??????
גניבת מזוזה,
12/07/09 21:25
32צפיות
האם יש משמעות כלשהי לגניבת מזוזה מדלת פתח הבית, הדלת הראשית?
תתקנו אותי אם אני טועה....
13/07/09 22:51
9צפיות
אבל לא עדיף לשאול שאלה כזאת בפורום של יהדות
לא יודעת חומד
אולי כדי שתשאלי רב
אני אישית לא מבינה גדולה בזה( וכאלה...)
כן,מהמעט שידוע לי
14/07/09 00:47
9צפיות
מזוזה אמורה ביהדות להגן על הבית מישיות רעות בעצם, וגם לסמן את הבית כיהודי,אתה הקלף בתוך המזוזה הרי כותב רבי
זה גניבה סימבולית למדי הוא רוצה לפרוץ את הבית שלא יהיה מוגן רוחנית

הבעיה היא שזה ניחוש באותה מידה זה יכל גם סתם להיות ילד שלא היה לו דרך אחרת להוציא אגרסיה

העצה שלי בעניין התשובה לכי עם האינטוציה שלך
ואם את מרגישה שלא בנוח קני מזוזה חדשה
בן אדם
14/07/09 04:59
7צפיות
שירצה לעשות לך משהו ויכול, זה מה זה לא משנה לו אם יש לך מזוזות בפתח הבית...
דווקא כן משנה
14/07/09 11:45
6צפיות
מזוזה זה קמע לכל דבר !
שתפקידו כקמע לשמור על הבית ועל תושביו
מסכימה
14/07/09 16:18
3צפיות
זה כמע שמקובל על המון אנשים. אולי זה אפילו מקנה לו עוצמה מיוחדת זה שהרבה אנשים מאמינים שמזוזה מגנה על הבית. מעין אגרגור?
יתרה מזאת, הרבה אנשים בארץ מתייחסים למזוזה ביראת כבוד וקשה לי להאמין שמישהו יגנוב מזוזה בתור תעלול.
מזוזה יכולה להגנב בתור תעלול
15/07/09 00:00
4צפיות
אם זה בשביל  לתת לחברה מתנה (ג'וינט מגולגל מהקלף) או אפילו בשביל עבודה מאגית עם הקלף עצמו.
זה גם יכול לקרות
15/07/09 12:40
3צפיות
למרות להרבה אנשים יש יראת כבוד למזוזות, בוודאי שיש כאלה שאין להם.
האם המזוזה הייתה מיוחדת?
14/07/09 16:31
4צפיות
יפה מאוד, או אולי עשויה כסף? אם כן יתכן שנגנבה בשל הערך שלה.

האם רכשתם מקרר או סלון חדש בזמן האחרון? אולי בזמן הכנסת הפריט דרך הדלת, המזוזה נעקרה במקרה ונבעטה אולי לאנשהו?

האופציה האחרת היא שמישהו מעוניין להסיר מכם את ההגנות ולחשוף אתכם לצרות. האם יש לכם איזה סיכסוך במשפחה או בין שכנים?

מזוזה רגילה לא יקרה,יש לנו שכנים בעייתיים
15/07/09 12:46
4צפיות
שאוהבים לריב, ואנחנו אנשים שקטים ,מהסוג שלא אוהב לריב,אבל אי אפשר לדעת בוודאות שאלו הם -אין הוכחה..
בכל מקרה חשוב לי לדעת-חוץ מקניית מזוזה נחוץ לעשות עוד משהו במידה וזה לא תעלול אלא יד זדונית(שכנים)
עצה
16/07/09 19:51
5צפיות
תתקינו מזוזה חדשה, אבל תישארי רגישה לתחושות בבית ולאנשים. תנסי לחוש אם יש שינויים באווירה, בתחושות שלך, ובמצב הכללי בבית. תהיי קשובה אבל תיזהרי מאוד לא ליצור תחושות מפחד או לשים משמעות גדולה מדי על דברים קטנים שאת פתאום תשימי לב אליהם.

למקרה שאת רוצה להיות יותר רגועה את יכולה לטהר את הבית עם מלח, לימון, חומץ או אפילו לשרוף מרווה טרייה. אחד מאלו יספיקו לטיהור בסיסי.
º
כן, זה אומר שעכשיו אין לך מזוזה.
18/07/09 19:47
5צפיות
המדריך לבריאת יקום
11/07/09 15:02
3צפיות
ספר יצירה הוא הטקסט המסתורי ביותר הקיים בשפה העברית ,ספר שהוא כנראה מהמאות הראשונות לספירה שהוא הבסיס ואבן היסוד לכל המיסטיקה היהודית לדורותיה.שכל כולה נובעת ממנו.
על פי המסורת ספר היצירה הוא הספר שבאמצעות שימוש נכון בכתוב בו אפשר ליצור בעלי חיים וגולם ,אדם מלאכותי . ( כפי שסופר על הגר"א עצמו שעסק בכך בעת שפירש את ספר היצירה ) . ויש האומרים גם עולמות שלמים.
אלא שספר יצירה אינו רק מדריך לבריאת יקום.

זהו גם הספר הראשון שעוסק בשפה העברית עצמה והספר הארס פואטי הראשון שעוסק בניתוח של היצירה הספרותית כלשעצמה.
האם היה זה ספר כישוף גרנדיוזי מאין כמוהו או ספר מדע ? או ספר לימוד לילדים או ספר עברי ראשון של דקדוק הכתיב העברי מה שמסביר את העניין העמוק שיש בו באותיות השפה? או משהו אחר לגמרי ? דבר אחד בטוח זהו הספר הראשון שעוסק בשפה העברית עצמה. ובמשמעויותיה ככלי ליצירת עולמות.
והאם ייתכן שמחברו העלום היה שומרוני ידוע למשצה מהמאה הראשונה לספירה ?
ראו
מדריך לבריאת יקום
http://www.notes.co.il/eshed/58 8347.asp

כתובות אינטרנט מצורפות:
שאלה
11/07/09 08:35
1צפיות
שמעתי שאפשר לראות את העתיד בעזרת קערה שחורה מלאה במים.
הקערה חייבת להיות מאבן או שהיא יכולה להיות מעץ שצבוע בשחור?

תודה!
הקערה יכולה להיות מכל דבר
11/07/09 10:48

אני אישית מכין כאלה מפימו שזה חומר דמוי קרמיקה.
http://www.natalie-shop.com/eie-oaeeu-aednuo/-ooae...
º
תודה
11/07/09 12:49
פינת הציטוט השבועית של לטם
10/07/09 21:19
3צפיות
בפינה זו, לטם תיתן ציטוט מאגי מאחד מהסופרים החביבים עליה. ויהיה ניתן לדון עליו.

מחיאות כפיים
ציטוט ראשון
10/07/09 22:52
-אהם אהם- (מנקה את גרוני)
אז ככה, אני אתחיל מקראולי, כי משם ההצעה התחילה, ואני אמשיך לכל מיני דברים שאני קוראת עליהם עכשיו.

"3.Every man and every Woman in a Star"

הציטוט הוא מ Book of the Law, Liber Al של קראולי, שהוא טוען שהוכתב לו על ידי ישות (Aiwass). בחלק הזה של הספר (הראשון משלוש) מדברת ניוט- כיפת השמים, האינסוף.

הרעיון הבסיסי במשפט הוא המטאפורה של אנשים לכוכבים. כוכבים הם האלמנט הבורא היחידי בקוסמוס (בתוכם נוצרו כל האלמנטים והאטומים שקיימים. ולכן כולנו עשויים מאבק כוכבים). כל אדם הוא בורא, כל אחד הוא אלוהים. העולם שלנו הוא תוצר של בריאה שלנו- אבל אנחנו כולנו חלק ממערכת מורכבת יותר של אנשים-כוכבים. ופה נכנס הרעיון של הרצון.
לפי קראולי לכל אחד יש 'רצון אמיתי' (true Will) שהוא צריך לגלות ולפיו הוא צריך לפעול. הרצון האמיתי של האדם הוא המקור לכל הפעילות המאגית שלו- כישוף לא יעבוד אם הוא מנוגד לרצון האמיתי. המטאפורה של הכוכבים היא מטאפורה של הרצון. קראולי מתבסס על מחקר מיושן של הקוסמוס, בו הכוכבים מסתובבים בהרמוניה מושלמת אחד עם השני. המטאפורה לכן באה להראות שאם כל אחד יפעל לפי הרצון האמיתי שלו לעולם לא יהיו התנגשויות בין רצונות. כל התנגשות שכן מתרחשת באה אך ורק בגלל שאחד או יותר מהגורמים אינם פועלים לפי הרצון האמיתי שלהם.
לדוגמא- שני אנשים רוצים לזכות בתחרות, אבל רק אחד מהם יכול. לעולם לא יקרה שהרצון האמיתי של שניהם יהיה לזכות בתחרות גרידא. כל אחד מהם מונע מרצון אמיתי אחר- האחד רוצה להרגיש טוב עם עצמו, השני רוצה להרשים את חברה שלו (אני מפשיטה את הרצונות) ולכן גם אם אחד מהם לא יזכה בתחרות, מה שבטוח יקרה, הוא עדיין יגשים את הרצון האמיתי שלו.

מבחינה מאגית זה אומר שכשכישוף נכשל או מתהפך על יוצרו זהו ביטוי לרצון האמיתי, בניגוד לרצון המוטעה שהניע את הכישוף. בנוסף, ראיית האדם ככוכב, בורא, מעצים את האדם- אנשים אינם באמת מוגבלים על ידי הגדרות 'מציאות' או נסיבות, רק על ידי רצונות מוטעים. מי שפועל לפי הרצון האמיתי שלו ישיג את מה שהוא רוצה, וזה לא משנה כמה קשה או בלתי אפשרי זה נראה.
מבחינה פראקטית- שינוי העולם החיצוני בא מתוך שינוי פנימי. אלכימיה פנימית, כמו שכוכבים עושים- היא המפתח לכל יצירה שהיא.

כמו שאמרתי, קראולי מתבסס במטאפורה על מידע מיושן. היום יודעים שהקוסמוס ובריאה באים מהתנגשויות של כוכבים, שאין הרמוניה פשוטה בשמים. מה זה אומר על הרצונות שלנו? האם באמת אם כל אחד פועל לפי הרצון האמיתי שלו לא יהיו התנגשויות של רצונות?
כמה אתם מסכימים עם זה שכישוף 'מתקלקל' בגלל רצון מוטעה?
ושכל דבר שקורה לנו הוא בעצם ביטוי של הרצון האמיתי, גם אם זה דבר נורא ואיום?
מה דעתכם עם הראיה שאנחנו כולנו אלים, בוראים את עולמנו?
יש למישהו עוד פרשנויות לציטוט?

ומי עוד חושב שיש קשר בין כוכב לפי קראולי לביטוי 'כוכב' היום בהקשר לכוכבי תרבות? ומה זה בעצם אומר על ההתיחסות שלנו לסלבריטאים?

Book of the Law : http://www.thelema101.com/liber-al
נחמד
11/07/09 06:12
רעיון יפה השימוש בציטוט לדיון, כל הכבוד
אני לא חושב שזה נכון שאין הרמוניה בשמיים, פעם אמרו לי שגם דיסהרמוניה (Disharmony) היא סוג של הרמוניה, האדם בקושי התחיל לחקור את העולם הזה וכבר הוא משליך את עצמו לחלל, אולי יש שם איזו הרמוניה שהאדם עדיין לא הבין?
אני לגמרי מקבל שלפעמים ה'שיבוש' בכישוף יכל לבוא מאיתנו, מאיזה 'תת-רצון' חבוי...

לגבי האמירה שכל דבר שקורה לנו הוא הרצון שלנו אני לא מסכים, ואולי אני מסתכן בלכתוב את זה, אבל אם ככה אנחנו חושבים אנחנו לא יותר טובים מרבנים ביהדות או בכל דת אחרת (בלי שמות ספציפים) שמאמינים שהשואה התרחשה כי אנשים חטאו או וואט-אווב.
לגמרי מסכים שבכל אחד יש חלק מהאלוהות, אחרי הכל החיים בכוכב הזה הם באמת אחד למיליון (יש מליון כוכבים ריקים בחלל) אז בטוח יש בנו משהו מיוחד...

שיהיה לכולם בוקר טוב
התעלולן
המטפורה עצמה יפה
12/07/09 13:55
עצם המחשבה שהאדם הוא ככוכב, וכאבק כוכבים. תודה :).
ולתהיות עצמן...
1. אין בכך דווקא כדי לגמד את האדם, או את יכולותיו? האם ההשוואה הזו לא ממזערת את האדם ואת יכולותיו? האם לנו באמת כוחות כמו של הכוכבים, או שאנו רק אבק? כולמר, האם יש לנו כוח לברוא עולמות, או שמא אנו בוראים עולמות כה זעירים,  כמונו, עולמות שהם עצמם אפר ואבק?
2. "רצון אמיתי"??? וכי נוכל באמת להבין מהו הרצון האמיתי שלנו? ואם נדע רצון זה מהו, האם באמת נוכל להגיד שהוא "שלנו"? והאם הרצון האמיתי איננו אלא מסיכה נוספת, שמסתירה רצונות אחרים?
4. כחסיד של שופנהאואר, אתן מכתביו: "האדם הוא התגלמות של הרצון". ע"פ שופנהאואר, הרצון הוא היסוד שמרכיב ומניע את העולם. כמו אלוהות חובקת כל, אבל הוא חסר תכלית. העולם כולו הוא מאבק והתנגשות בין הרצונות של התופעות השונות, המבקשות בבסיסן לממש את הרצון שלהן - והדרישה הבסיסית והעמוקה של הרצון, היא פשוט להמשיך להתקיים ולממש את עצמו.. בהשוואה בין השניים, מסתבר, שדווקא ההליכה ע"פ הרצון, היא שגורמת להתנגשות. תנועת הכוכבים היא לפי כך, תנועה שמקורה בכוח, שמקורו ברצון. ומכאן, שאין לכוכבים שליטה של ממש, אלא הם מופעלים ע"י כוחות אחרים. כך הוא האדם, שנסחף בזרם רצונותיו. הקבלה בין האדם לכוכב לא מעוררת אצלי אפקט של שליטה, אלא אפקט של חוסר שליטה ושל חוסר בחירה.  
שופנהאואר נותן לאמנות את היכולת לגלות ולדעת את הרצון. הוא גם רואה במוסיקה העתק מושלם של פעולת הרצון הקוסמי, שמעבר לתופעות. אם נגייס לכאן את השקפתו של פיתגורס, בדבר הרמוניית הכוכבים כמוסיקה, הייתי אומר שהאדם יבין את עצמו כרצון ובכך יבין שאין לו שליטה על הרצון, אלא להנות ממגע הכוחות המנתבים אותו לאן שהם מבקשים, כשכל שנותר לו לעשות הוא להבין - כי הוא אין וכי היש שבו איננו הוא. ורק העונג המופק מכך, הוא המוסיקה של הכוכבים והוא ההרמוניה, הנוצרת בתוך הדיסהרמוניה של מאבק הכוחות הבלתי נדלה של הטבע..  
3. ולמה באמת זה אומר שמי שפועל ע"פ רצונו האמיתי, באמת ישיג אותו?  

כמטפורה אישית, אתן את הכוכב המטייל בגבול שבין הלילה לזריחה, שעל שמם שמם אני קרוי. כוכב השחר, הצץ בבוקר וקורץ בערב. הוא מסמל בתרבויות השונות את וונוס, לוציפר ועשתורת. השילוב הקטלני הזה, דיאבולי, אירוטי, אסתטי ואוקסימורוני, אומר הכל....
למה אתה עושה הבדלה בין הרצון והאדם?
15/07/09 23:06
האם הרצון שלך הוא לא חלק ממך? הרצונות של האדם, והמעשים שלו שנובעים מהרצונות הם האדם עצמו. יש משהו שהוא אתה שהוא לא רצון חוץ מגוף?

לי יש בעיה עם הרעיון של רצון אמיתי. אני לא מאמינה שיש רצון יותר או פחות אמיתי, אלא יותר או פחות מהותי. וכל אדם הוא קוסמוס בעצמו, וכל הרצונות שלו הם כוכבים. חלקם לא חמים מספיק כדי ליצור יותר מאטומים בסיסיים (מימן והליום) וחלקם כל כך חמים שהם יכולים ליצור אלמנטים מורכבים ומדהימים כמו פחמן וחמצן (כלומר- חיים) או אקזוטיים לחלוטין כמו אונונאוקטיום. אדם הוא סך כל הרצונות שלו וגדול יותר מסך כולם. וכל רצון אחד כזה הוא קוסמוס שלם של רצונות שהוא בנוי מהם... וכך הלאה והלאה לאינסוף אינסופי (מסתבר שיש דבר כזה אינסוף קצר ואינסוף ארוך...)

העצמה או הקטנה- זה תלוי באדם שמסתכל. יש לנו יכולות בריאה ללא גבול, אנחנו אלו שבוחרים לברוא עולמות צרים, רעים ומלאי סבל. באותה מידה אנחנו יכולים לברוא עולמות אחרים. ("dream other dreams, and better!")
ובקשר לתכלית, אין באמת תכלית חוץ מלגלות מהי התכלית, שזוהי שאלה חסרת תשובה.  
ואני מצטערת להגיד לך, אבל ונוס היפייפיה והזוהרת אינה כוכב. היא פלנטה.
איפה עשיתי הבדלה כזו בדברי?
18/07/09 01:39
אני כן תהיתי לגבי היסוד המטפיזי של הרצון ועל הרמות השונות של הבנת האדם את עצמו ואת עצמיותו.

כאמן, אני מסכים שיש לנו יכולת יצירה. האם זו גם יכולת בריאה? אולי, אולי לחלק. אפשר שלכולם יש את אותו בסיס מטריאלי, אך לא כולם מצליחים לגייס את האנרגיות והכוחות הדרושים לבריאה. האם היא אינסופית? דבריך מזכירים לי את פסקל, שטען שיש אינסוף גדול ואינסוף קטן והאדם הוא האחרון מביניהם. קצת מצחיק, בגלל השפה האוקסימורונית, שמשלבת גבולות ומידות לדבר שהוא כלל לא מידתי. לכן זו, לדעתי, שירה. תמהני אם נוכל בכלל לקלוט את קצה קצהו של האינסוף.

שתי הערות או הוספות לדברים של לטם
14/07/09 14:28
1. הדימוי של האדם לכוכב, קשור באנלוגיה שבין תיאוצנטריות (מערכת דתית שבה האדם סובב את האל) להליוצנטריות (מערכת פלנטרית שבה פלנטות סובבות שמש). במסורת היהודית-נוצרית ישנו אל אחד, שמכתיב חוק אחד, וכל הברואים מכפיפים את עצמם לאותו חוק, וסובבים את האל, כשם שפלנטות וגופים שממיים אחרים סובבים את השמש. ההנחה שמאחורי השקפה כזו היא שהרמוניה תיתכן רק במקום שישנו חוק אחד (רצון אלוהי) שהכל מפנימים אותו ונשמעים לו אופן אחיד. ב-Liber AL הרעיון הוא אחר. האדם אינו פלנטה שסובבת שמש, אלא שהוא עצמו שמש. האדם הוא אל, והחוק היחיד הוא הרצון שלו. אין עוד רצון אלוהי אחד, אלא ריבוי של רצונות. הרמוניה אינה עוד קונפורמיות לחוק אחד, אלא הנאמנות של כל אדם לדרך שלו. האלוהי שבנו אינו מקור משותם שעושה את כולנו דומים, אלא מה שמבדיל אותנו זה מזה. הדימוי הרלוונטי אינו עוד של מערכת שמש, שבא פלנטות סובבות שמש, אלא קוסמוס שפזורים בו כוכבים.

2. אצל קראולי הרמוניה אינה העדר התנגשויות, אלא שהתנגשויות הן חלק מההרמוניה. הרצון האמיתי אינו קיים באדם ומנוכר מן העולם. כלומר, הרצון הוא לא רק "אני רוצה שכך וכך יקרה" להלכה, אלא שהרצון הוא גם מה שקורה למעשה. במובנים רבים הרצון של קראולי קשור בלקיחת אחריות על מה שמתרחש ובהשלמה עם מה שמתרחש, שלא מתוך מקום פסיבי של עבד או קורבן של העולם. החיוב האתי הוא: לעולם לא לראות את המציאות כדבר שנגרם לי, וכדבר שאני יכול להשמיע נגדו את התלונה "לא מכבדים את הרצון שלי", אלא לראות אותה תמיד כדבר שאני אחראי לו ואקטיבי ביחס אליו.
התנגשויות
15/07/09 23:26
1צפיות
בין כוכבים באים ממצב בו מישהו לא פועל לפי הרצון שלו:

"  "Let me explain!" said Simple Simon. "If everybody did his Will, there would be no collision. Every man and every woman is a star. It is when we get off our orbits that the clashes come. Now if a Thing gets off its orbit, and comes into my sphere of attraction, I absorb it as quietly as possible, and the stars sing together again." "

הציטוט הוא מMoonchild שלו, והוא מיחס את דרך העשיה הזאת לway of the Tao.

הרעיון של שירה או ריקוד מושלם שבו לכל כוכב יש את המסלול שלו- והמסלולים אינם מתנגשים הוא רעיון מיושן. ההבנה של תהליכים טבעיים השתנתה מאז תקופתו. התנגשויות, פיצוצים, הרס ופרצים של התקדמות מוכרים היום כחלק מהריקוד, חלק מההרמוניה.

חוץ מזה, ישנה בעיה לוגית בתיאוריה שלו של הרצון (לא שזה הפריע לו, אבל עדיין צריך לציין) - היא לא ניתנת להוכחה. כל דבר שקורה הוא התבטאות של הרצון ולכן אין שלילה או הבדלה- לא יכול להיות מצב בו משהו שקורה אינו מהרצון. זה כמו הבעיה שנוצרת כשאומרים כשהכל מאלוהים- אם הכל ממנו אז גם אין שום דבר שהוא ממנו.
על התנגשויות לוגיות
16/07/09 12:16
1צפיות
1. אי הינתנות להוכחה אינה מעידה על קיומה של בעיה לוגית. אי אפשר להוכיח שמחר תזרח השמש, אבל אין בעיה לוגית עם הטענה שמחר תזרח השמש. קראולי היה אמפריציסט בריטי. הוא הכיר במוגבלות של השכל, ומרבית טענותיו מבוססות על הניסיון ולא על היקש שכלי. ואם הוא התיימר להיות מדעי, זה המובן שבו הוא התיימר לכך.

2. אצל קראולי הרצון אינו מושג מבוסס מבחינה שכלית, ובאופן שנקי מסתירות. כמו כן, מובן שאי אפשר לבצע ארטיקולציה לוגית וקוהרנטית של הרצון. ההפך הוא נכון, הרצון הוא מושג סופרארציונאלי (בטרמינולוגיה הקבלית של קראולי פירושו של דבר הוא שהרצון שייך לנשמה ולא לרוח, או ממוקם בשלוש הספירות העליונות ולא בשבע התחתונות), ואי אפשר להגיע אליו בכוח השכל, אלא מתוך סתירות שהשכל מייצר. כאן הסתירות אינן מלמדות על בעייתיות במושג, כי אם על בעייתיות בשכל. הן לא סימן לתקיעות, אלא פתח להתעלות אקסטטית.

-----------------------------

ולעניין ההתנגשויות:

“How is the Law to be fulfilled in the case of two boys who want to eat the same orange?”' But since only one boy (at most) can eat the orange, it is evident that one of them is mistaken in supposing that it is essential to his Will to eat it. The question is to be decided in the good old way by fighting for it. All that we ask is that the fighting should be done chivalrously, with respect to the courage of the vanquished. “As brothers fight ye!” In other words, there is only this difference from our present state of society, that manners are improved. --- Liber CLXI

כלומר, מצב "הרמוני" אינו נעדר קונפילקטים, אלא שהקונפליקטים נפתרים בו בדרך של כבוד.
זאת בידיוק הבעיה שלי
16/07/09 15:31
1צפיות
עם התיאוריה שלו. היא יכולה להתקבל כדתית, אבל לא כטענה פילוסופית טובה. הfallacy שהוא יוצר בזה שאי אפשר לנסח היפותזת שלילה (null hypothesis המצאתי את התרגום, אין לי מושג איך אומרים את זה בעברית) גורם לתיאוריית הרצון שלו להיות סתומה לקורא הביקורתי.
כמובן שאפשר לקבל את זה שהשכל פשוט אינו יכול להבין דברים מעל לתהום, אך זה נראה לי כמו בריחה יותר מכל דבר אחר. באותה מידה אני יכולה להגיד שהכל בעצם ירוק, ואם מישהו יתווכח איתי אני אומר 'אבל אי אפשר להגיע להבנה בכח השכל, רק התעלות רוחנית'. למרות שמבחינה פראקטית אני מיישמת את התפיסה שלו של רצון (רק השמטתי את ה'אמיתי')
וכל הבעיה הזאת לדעתי באה מהגדרה לא נכונה של רצון וטעות של קטגוריה, כמו הבעיה של רצון חופשי ודטרמיניזם (ובעצם כל סתירה אחרת)

וההתנגשויות- עזוב את המילה הרמוני, היא בעייתית פה. מה שברור גם מהציטוט שאתה הבאת- במצב שבו שניים רוצים לאכול את אותו תפוז (התנגשות)- אחד מהם טועה בהבנת הרצון שלו. ולכן אפשר להסיק שאם כולם היו צודקים ברצון שלהם, לא היה נוצר מצב של התנגשות מלכתחילה.

וזה דיי משעשע לשמוע את קראולי מדבר על נימוסים....
רוחות רפאים או משהו כזה
09/07/09 18:08
11צפיות
רוח רפאים?
האמת אין לי מוסג אם זה המקום לשאלה זו, פשוט לא מצאתי פורום מתאים יותר. אם יש פורום יותר מתאים תפנו אותי אליו בבקשה. פעם היה פה פורום בתפוז של רוחות והעולם הבא אבל הוא נסגר לפני חודשיים ככה... גם אם זה לא קשור לפורום תענו לי בבקשה כי אני מתה מסקרנות, אז עכשיו לעיקר הדבר:
אני גרה בשוהם (אם מישהו לא מכיר זה ליד לוד ומודיעין) זהו די מקום קטן שבדרך כלל אין בו שום עבר מחריד.
אתמול, בשעות הלילה נפגשתי עם כמה חברות, ובאיזשהו אופן נהייה כל כך משעמם אז אחלטנו להצטלם. צילמתי את חברה שלי שיושבת על הספסל, ובמקור לא ראיתי שם כלום, אבל בתמונה בפלאפון ראיתי משהו יוצא דופן צללית לבנה ענקית שנמצאת לידה.
כשבאתי הביתה עברתי למחשב ובתמונה פחות רואים ממה שנראה בסלולרי, אבל עדיין שמים לב.

אני מצרפת פה את התמונה, בשביל שתראו יותר את הצללית תקטינו את התמונה ותראו אותה.
מה אתם חושבים על זה? שאלתי בינתיים 5 אנשים חוץ לחברות שלי וכולם אומרים שזה נראה כמו רוח רפאים ולא כמו בעיה בפלאש בעת הצילום.

אשמח לדעתכם, וסליחה אם זה לא למסגרת הפורום, כמו שכבר ציינתי.
זה לא בעיה בפלאש, זו עדשה מלוכלכת
09/07/09 20:05
2צפיות

יש לשים לב ולהקפיד לנקות את עדשת המצלמה לפני כל שימוש.

כמו כן, יש תופעה מוכרת הנקראת "ghosting". לא יודע איזה מכשיר פלאפון יש לך ומה איכות העדשה שלו (לפי הצילום לא משהו) אבל זה יכול להיות גם קשור.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghosting_%28televisio...
אפשרות שזהו ליכלוך לא קיימת
10/07/09 03:20
3צפיות
לפני הצילום אני בודעות יודעת שהעדשה הייתה נקיה, ניקיתי אותה לפני הצילום, ובנוסף אחרי הצילום הסתכלתי עליה וצילמתי מבלי לגעת בעדשה שוב תמונה ואינה הייתה תופעה זאת.
יכול להיות שזהו לא רוח רפאים, אלא אנרגיה כולשהי שנמצאת שם בעקבות משהו אחר?
יש עוד דעה למה זה יכול להיות, אילו זה לא בעיה בצילום אלא באמת משהו שקיים במציאות?
מה זה כבר יכול להיות?
הרוח אומרת- "היי בובה,
10/07/09 12:03
2צפיות
את באה לפה הרבה?"

וזו ליגה אחרת לגמרי של פדופיליה, כשרוח בת 500 שנים מתחילה עם נערה בת 15.

באשר לשאלה שלך- אין לי שמץ. זה עשוי להיות פאק בצילום, זה עשוי להיות גוף אסטרלי של מישהו שהלך לישון מוקדם, זה עשוי להיות אפילו רוח רפאים.

השאלה שלי היא- מה זה משנה מה זה?

ובכלל, אם את מאמינה שזו רוח, אז תאמיני. את רק תפיקי מהאמונה הזאת. זה משנה מה יש לאנשים אחרים להגיד עליה? זה שהמון אנשים אומרים משהו זה לא אומר שהוא נכו או לא נכוןן. הכי חשוב זה במה *את* מאמינה.

ובנוגע ל-
"זהו די מקום קטן שבדרך כלל אין בו שום עבר מחריד"

מעטים הם המקומות שהם ללא עבר מחריד. גם המקום השליו ביותר עלי אדמות, סביר להניח שהתחוללו בו אי אלו מלחמות בשלב כזה או אחר.
גם לא צריך עבר מחריד כדי ליצור רוח רפאים. במיוחד לא בתקופה בה אנחנו חיים- כאשר אנשים מכחישים כל חייהם את זה שיום אחד הם הולכים למות וכשזה קורה הם מתים מתוך מקום עמוק של פחד, או פשוט לא יודעים איך 'לעבור הלאה'.
כישוף שתן
48תגובות
09/07/09 15:38
1631צפיות

האם זה נכון (שמענו זאת מהרבה אנשים, ומהאינטרנט)
שאם שמים בכוס של מישהו שאנחנו רוצים
כמה טיפות שתן, הוא ירגיש יותר קשור, ויותר אוהב ממה שהוא עכשיו???
(ולא דם של מחזור- גם זה טוב אמנם-)
אבל השאלה היא על שתן......
יש מישהי שניסתה, ויש לה תוצאות/הוכחות?

(המשך...)

האם זה נכון (שמענו זאת מהרבה אנשים, ומהאינטרנט)
שאם שמים בכוס של מישהו שאנחנו רוצים
כמה טיפות שתן, הוא ירגיש יותר קשור, ויותר אוהב ממה שהוא עכשיו???
(ולא דם של מחזור- גם זה טוב אמנם-)
אבל השאלה היא על שתן......
יש מישהי שניסתה, ויש לה תוצאות/הוכחות?
שאלה
07/07/09 14:55
2צפיות
מגיל קטן אני מצליח לראות ולהרגיש את השדה המגנטי של כדור הארץ
לפעמים אני יכול לשחק באנרגיה ולראות את הצבעים של האנרגיה
איך אני יכול להשתמש בזה?
ולמה ובאיזה צורה זה יכול לשמש אותי?
גשם יקר
07/07/09 22:08
1צפיות
אתה יכול להשתמש בזה    ב ה כ ל
זה יכול לשמש אותך   ב ה כ ל
הבנת
דרך אגב..
07/07/09 22:09
2צפיות
באיזו צורה אתה רואה את המעטפת ?
אתה יכול להשתמש בזה
18/07/09 10:22
2צפיות
על מנת להשיג אישור אישפוז במחלקה סגורה בשלוותא.
בהצלחה!
ירח מלא היום
07/07/09 13:26
1צפיות
תהיתי לגבי העניין..

לא סתם ירח מלא
07/07/09 14:48
1צפיות
ליקוי ירח,
אבל כנראה שלא נראה הרבה, הירח עדיין יהיה מוצל על ידי הפריפריה של הפנומברה.
הירח יהיה במזל גדי.

עוד שבועיים יש גם ליקוי חמה מלא, אבל כמובן שבצד הלא נכון (בשבילנו לפחות).
º
07/07/09 15:10
º
אע?
07/07/09 15:14
2צפיות
זה לא יום/לילה של אנרגיות חיוביות?
07/07/09 15:29
1צפיות
לעשות משהו..
זה יותר מורכב
07/07/09 15:38
1צפיות
ליקוי ירח, ועוד בגדי דווקא יכול להרוס תוכניות ומעשים ולהכשיל צעדים.
תקופה של מבחן איוב, זוהמה והתמכרויות.

חוץ מזה שבזמן האחרון אני נרתעת מהעין הבולשת של הירח.
לי הירח דווקא ממש קורא היום
07/07/09 19:50
1צפיות
מתחשק לי ללכת ועשות מדיטציה איתו....
מה את אומרת? יכול להיות שזה בגלל המשיכה הבלתי מוסברת שיש לי למזל גדי? משום מה כול מה שקשור למזל הזה ממש מושך אותי ובדרך כלל אנשים במזל גדי אני מסתדרת איתם ישר אבל זה תמיד הופך להיות יחסים של אהבה שנאה כזה.... אני אוהבת אותם ומתעצבנת עליהם בטרוף בו זמנית
אולי דוקא בתקופה כזאת
08/07/09 16:33
1צפיות
של "מבחן איוב , זוהמה והתמכרויות" אדם אמיץ יכול לראות את ההתמכרויות שלו באופן אובייקטיבי ולהחליט להפסיק איתן .
ירח עם אנרגיות מדהימות
08/07/09 05:02
2צפיות
לי אישית הוא נתן המון אנרגיה חיובית והבנתי בזכות האנרגיה שלו דברים מאוד חשובים על מהלך החיים שלי ככה שעיניין הטוב או רע שהזכירו כאן ממש סובייקטיבי
יש לי שאלה מוזרה
06/07/09 21:00
1צפיות
בכל פעם שאני נפגשת עם חבר שלי הוא ממש עייף וכמעט תמיד נרדם.
ובלתי אפשרי להעיר אותו אחר כך כי הוא כל כך עייף.
הוא תמיד אומר בצחוק שאני שואבת ממנו את כל האנרגיות.
והמשפט הזה העלה לי נקודה למחשבה, הרי יש כזה דבר ערפדי אנרגיה (אני מכירה את ההשפעה שלהם על עצמי כי היו לי 2 חברות כאלה)
האמת היא שלא הייתי חושבת שזה כל כך מוזר אם הוא עייף כי הוא חוזר מהצבא פעם בשבוע אבל זאת פשוט עייפות מסוג כל כך מטורף שאפילו שהצבא מוציא מאנשים את כל הכוח עדיין הם לא אמורים להיות עייפים בצורה כל כך קיצונית.
חשבתי לעצמי שאולי אני זאתי ששואבת ממנו את האנרגיות כמו שערפדי אנרגיה עושים.
למרות שאין לי מאפיינים של ערפד אנרגיה כי אני יכולה לישון ממש קצת ולהיות ערנית, אני תמיד שמחה ואנרגטית, אני לא מרגישה סוג של דיכאון או מצב רוח כזה מבאס (רק לעיתים רחוקות ואני מניחה שזה קורה להרבה אנשים)
אבל לעומת זאת אני תמיד מאוד ערנית בלילה (אפילו יותר מבשעות היום) וטיפ טיפונת קשה לי להתחבר עם אנשים (פעם היה לי ממש קשה אבל עכשיו אני מסתדרת לא רע) וכל פעם שאני בקרבתו של חבר שלי המצב רוח שלי עולה ואני עוד יותר אנרגטית ושמחה (אבל .. אני מניחה שזה בגלל שאני אוהבת אותו...וככה תמיד מרגישים כשנמצאים ליד אדם שאוהבים לא?)
בקיצור אני מפחדת שאני ערפד אנרגיה, כמו שכבר אמרתי היו לי 2 חברות כאלה שבמשך שנים שאבו ממני ומחברה הכי טובה שלי אנרגיות וכל כך סבלנו ולא ידענו למה עד שיום אחד נתקלתי בטעות במושג הזה באינטרנט וכשקראתי מאמרים בקשר לזה והראתי לחברה שלי נפל לשתינו האסימון שחברות שלנו כאלה ופשוט ניתקנו איתן קשר כמעט לחלוטין (בנוסף גם קנינו אבנים שמגינות מפני ערפדי אנרגיה)
ולמרבה ההפתעה זה באמת עזר לנו, אחרי שניתקנו איתן קשר שתינו התחלנו להיות יותר שמחות ואנרגטיות וגם התפתחנו ממש מבחינה חברתית ועלה לנו הביטחון העצמי בעוד שלשתי החברות שלנו הכל נהיה לא כזה טוב בגלל שניתקנו קשר...

איך אני יכולה לדעת אם אני ערפד אנרגיה ומה אני יכולה לעשות בקשר לזה כי אני ממש לא רוצה להיות כזאת.
ואיך אני יכולה לדעת אם אני שואבת מחבר שלי את האנרגיות ומה אני יכולה לעשות כדי להפסיק את זה כי אני לא רוצה לעשות את זה.
תודה מראש
ניסית לבחון אפשרויות אחרות?
06/07/09 22:52
אולי הוא סובל מתסמונת תשישות כרונית?
אולי יש לו מחסור בברזל, B12 ושאר ויטמינים?
אולי הוא כל כך סחוט נפשית מהצבא שלא נשארת לו שום אנרגיה בסופ"ש?
אולי הוא משרת עם ערפד אנרגיה שניזון ממנו כל השבוע?
אולי הדינמיקה בינכם מעייפת אותו?
אולי הוא לא מכלכל את עצמו כהלכה מבחינה רגשית, פיזית או מחשבתית. ולכן הוא מתעייף מהר.
אולי יש לו מחסומים אנרגטיים או רגשיים שפוגעים בזרימת האנרגיה בגוף שלו?

קיצור, המצב עשוי להיות מורכב מכדי לתת אבחנה פשוטה. במיוחד לאור העובדה שאין לנו הרבה מידע לגביו.
תודה על התגובה
06/07/09 23:34
זה נתן לי נקודות למחשבה שבאמת כדאי לבדוק אותן
זו בהחלט לא שאלה מוזרה
06/07/09 23:00
ואני הייתי קודם שוללת את ההבטים הפיזיים... מתי פעם אחרונה הוא עשה בדיקות דם? אולי הוא אנמי?
ערפדי אנרגיה הם בדרך כלל אנשים שלא מודעים לכך שהם כאלו ונגיד ואת כן כזו... אז זה עיניין של בחירה כמו שיש הגנות נגד מישהו שזולל ממנו אנרגיה את יכולה גם לנסות להגן עליו מפניך. להיות במודעות.... לדמיין שיש סביבך כדור אנרגיה שמשאיר את האנרגיה שלך מוגנת בתוך הכדור וגם לא ניכנס אנרגיה מבחוץ.
אבל אני חוזרת ואומרת הייתי בודקת קודם את הפיזי לפני האנרגתי... יש מצב שזהו רק חוסר ברזל בדם.... או דברים אחרים כמה זמן הוא חסר אנרגיה? האם זה רק כאשר הוא בסביבה שלך?
אני מקווה שזה עזר קצת
אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול ואשתדל לענות כמיטב יכולתי
דיברתי איתו על הקטע הזה
06/07/09 23:31
ושאלתי אותו והוא אמר שהוא בטוח בזה שאין לו אנמיה ואין לו חוסר בכל מיני דברים.
הוא גם אמר שיכול להיות שהבעיה באמת בו כי הוא תמיד עייף(עוד לפני שהכיר אותי), אבל הבעיה היא שמאז שאנחנו ביחד הוא עוד יותר עייף מבדרך כלל.
הוא אמר שהוא משקיע מאוד בקשר שלנו ומקדיש הרבה מחשבה ויכול להיות שהדברים האלה מעייפים אותו עוד יותר ואני גם תמיד מאוד אנרגטית אז יכול להיות שזה גם מעייף אותו.
יכול להיות שזה באמת לא קשור אלי אבל הייתי חייבת לוודא את זה אחרת זה היה פשוט רודף אותי והייתי מאשימה את עצמי.
יש לך הצעות מה הוא יכול לעשות בכדי שהעייפות שלו והמחסור באנרגיה יעברו?
ואני חייבת להודות שהרעיון של לנסות להגן עליו מפני לא נשמע לי מעודד במיוחד.
זה נשמע כמו מתכון בטוח לכישלון במערכת יחסים.
לדעתי זוג צריך להיות פתוח ולא לפחד אחד מהשני.
ולסגור את עצמי בכדור אנרגיה שאולי ימנע יציאה וכניסה של אנרגיות רעות אך גם ימנע אנרגיות טובות זה לא נראה לי הדבר הנכון לעשות.
אני מבינה אם לעשות את זה עם אנשים אחרים, אבל עם בן אדם שאני אוהבת ואמורה להרגיש איתו הכי בטוחה זה נשמע רעיון לא טוב...
ותודה על התגובה, היא עודדה אותי כי אחרי שקראתי אותה אני מבינה שהסיכוי שהבעיה היא בי נמוך יחסית
אני שמחה שאת מרגישה יותר טוב
07/07/09 00:13
זה כבר צעד ראשון לבוא לסיטואציה נקייה ובאמת מוכנה להתמודד
אני נוטה להסכים עם Jerald_Admonds לגבי כמה מהשערות שהוא העלה אולי כדי לבדוק עם מי הוא משרת ואולי שם יש משהו
אמרת בעצמך שפעם קנית קריסטל הגנה נגד ערפדי אנרגיה... מה עם לקנות לו גם איזה קריסטל או קמע....
בנוסף גיליתי שאין כמו מגע בשביל לעזור עם חולשה ועייפות(אני מטפלת הולסטית) הייתי ממליצה לך לפנק אותו מדי פעם בעיסוי או רפלקסולוגיה (לא שאת עושה אל תתערבבו בקטע הזה אלא אצל איש מקצוע חיצוני) ושם לדעתי הוא יקבל את האנרגיות שהוא צריך. עצה לא ללכת לספא יש המון מטפלים מצויינים שמגיעים עד הבית והם פרטיים ולא עולים כמו ספא אלא הרבה פחות...
אם תרצי את מוזמנת לפנות אלי במסר אישי ולהגיד לי איפה את גרה ואני אנסה לעזור לך למצוא מישהו שם
שיהיה בהצלחה
ועוד עצה קטנה.... כמי שנימצאת בדיוק במקום ההפוך ובן זוגי הוא הקופצני מבין שנינו לפעמים שאני עייפה אני רק צריכה שהוא יחבק אותי ויהיה איתי בשקט שלי וזה נותן לי המון כוח ואחר כך יש לי הרבה יותר אנרגיות. אני לא יודעת איך זה אצלכם אבל אם שהוא עייף את מנסה לעורר אותו ונעשת קופצנית יותר תנסי להיות בשקט שלו פעם הבאה אולי זה יעזור...
אולי...
האם הוא אוהב אותך?
09/07/09 22:00
נשמע לי קצת צורם המשפט "הוא אמר שהוא משקיע מאוד בקשר שלנו ומקדיש הרבה מחשבה" מכמה סיבות.
למה צריך להשקיע הרבה בקשר? הקשר בינכם קשה לו? קשר, ביחוד בין אנשים צעירים, לא אמור להיות כיף? במיוחד שהוא רואה אותך רק פעם בשבוע? איזו מחשבה צריך להקדיש לקשר שלכם?
הסיבה השניה שזה צורם לי, היא שהוא אומר שהוא... זאת אומרת שאת לא מרגישה את ההשקעה הזאת ואולי במציאות, אין השקעה כזאת. יכול להיות שהוא מאמין שהוא משקיע, אבל בפועל לפי התיאור שלך הוא לא משקיע בכיוונים הנכונים. אולי עדיף שיפסיק להשקיע, ואז יהיה לו יותר כח.

עוד משהו שצרם לי מאוד מאוד, זה שהוא קרא לך ערפד אנרגטי. שוב משתי סיבות. הראשונה היא שאנחנו רואים באחרים רק מה שנמצא בנו. לכן זה אומר שהוא ערפד אנרגטי. ולפי מה שקורה בינכם, הוא בהחלט מתאים להיות אחד כזה. בכללי, בכל אד יש מהערפד האנרגטי. שמטבטא יותר או פחות בחברת אנשים מסויימים ובזמנים שונים. השאלה היא המינון. האם את מרגישה שאחרי מפגש איתו מצב הרוח שלך יורד? האנרגיות שלך יורדות?
הסיבה השניה היא, שקשה לי לחשוב על מישהו שאוהב מישהי וחושב שהיא ערפד אנרגטי.

אז שוב אני שואלת, האם הוא אוהב אותך? לא האם הוא אומר שהוא אוהב. לא האם את רוצה שהוא יאהב. אלא האם את מרגישה בליבך שהוא אוהב אותך? האם המעשים שלו מביעים אהבה?

כמו שכבר אמרו לך
07/07/09 07:42
אם נראה לך שאת לוקחת ממנו אנרגיה או שמישהו אחר לוקח ממנו אנרגיה , אז פתרון מצויין יהיה להעניק לו אנרגיה .
אבל יש הבדל בין להעניק לאדם אנרגיה באופן חופשי שלא מתוך כוונה לקבל בחזרה לעומת נתינה שכן יש בה ציפייה לקבל בחזרה וזה רוב מערכות היחסים .

שאלה לגבי כישוף..
03/07/09 22:41
7צפיות
היה לי קשר רומנטי עם בחור כחצי שנה, וכשהחלטתי להפסיק את הקשר הבחור נעשה אובססיבי, מאיים עליי בכל מיני שיטות רק בכדי להיפגש איתו.
אני חשה פחד מין תחושה מוזרה כמו פרפרים בבטן, כבר תקופה ארוכה.
וכל פגישה הוא אומר לי את עוד תרדפי אחרי.. את תירצי אותי...
היום הוא הקריא לי מין "שיר שהוא כתב לי כביכול" והם היו משפטים בערבית, כאילו הוא מנסה לכשף אותי ולגרום לי לרצות אותו בכוח.
השאלה היא כזו אני בתקופה האחרונה חשה תחושה של פרפרים פחד כמו תחושת פחד שלא עוברת..
האם זה כישוף או שהוא עשה לי איזה שחור...
איך אני יכולה לדעת אם נעשה לי משהו ואיך מבטלים..
אם תוכלו להפנות אותי למקום הנכון...

תודה.
עצה
04/07/09 12:26
2צפיות
משטרת ישראל, המדור להטרדה מינית.
את תראי כמה מהר הוא יעלם.
אני בספק אם הוא יעלם מהר...
04/07/09 12:36
4צפיות
למעשה אני בספק אם הוא יעלם בכלל.  כשמדובר במשטרת ישראל הדפוקה, שהוכיחה לנו את יעילותה באי היעילות, הוא לא יעלם, ובטח שלא יעלם בקלות.
כוח
04/07/09 13:41
3צפיות

בן אדם ממוצע מרשה לעצמו לעשות דברים רק בתנאי שהוא יודע שזה יצליח לו בלי שום עונש. כאשר מערבים גוף כמו משטרה שרבים עדיין חוששים ממנו, יש סיכוי טוב שזה יהווה גורם מרתיע להפסיק את מעשיו. כמובן שאם זה לא יעבוד, אפשר תמיד לקרוא לכמה חברים שיסבירו לבחור למה לא כדאי לו להתעסק, זה עובד ב-99% מהמקרים (אלא אם כן מדובר בעבריין).

בכוח נלחמים בעוד יותר כוח.
מסכימה עם אלון
05/07/09 00:22
3צפיות
מקסימום אם משטרה לא תעזור תמיד אפשר לכשף אותו
אל תפחדי
04/07/09 15:13
1צפיות
זה חוק ראשון, כי הפחד שלך מחמיר את העניינים. תדעי שלא משנה מה קורה, את תוכלי להתמודד, אם זה דרך כוחות פיזים (כמו שאלון הציע) או דרך כוחות נפשיים, הבן אדם הזה לא יכול לך. רואים את זה מההתנהגות שלך, פיקסציה כזאת נובעת מחולשה הרסנית באישיות שלו ולכן כל מה שעובד לטובתו זה הפחד שהוא יכול לגרום בך, אז אל תתני לא.
אני מציעה שתפתחי בעצמך תחושה של רחמים ועליונות לאדם, תראי אותו כהמסכן שהוא, לך יש את הכח פה כי הוא אובססיבי כלפיך ולא ההפך. תבטלי אותו ואת קיומו, תראי אותו ככלב מסכן ומסריח שמנסה להרגיש טוב יותר עם עצמו בזה שהוא מתנפל על חיות אחרות.
זה לא אומר שאת מזלזלת בו או במה שהוא יכול לעשות- הוא עדיין יכול להיות מסוכן, פשוט תרחיקי את עצמך ממנו מבחינה רגשית כמה שאפשר.  תכתבי כמה משפטים עליו ועל הסיטואציה שיוצרים אצלך תחושה של ריחוק ממנו ותחושה של בטחון בעצמך, ופשוט תגידי אותם לעצמך כל פעם שאתה מרגישה פחד שוב. לאט לאט תשכנעי את עצמך באמיתותם והתחושות הנלוות למפגשים איתו יעלמו.

בכלל- אני מציעה שלא תדברי איתו בכלל ולא תיפגשי איתו, ובהחלט אל תקראי שום דבר שהוא כותב- מה את צריכה קשר עם אדם כזה נחות?
יקירתי
06/07/09 20:06
5צפיות
אל תחששי הוא לא אלוהים!
אני אישית לא מאמינה בכישופים אלו או אחרים,
אך עיצתי לך שמרי מרחק ממנו,נתקי כל קשר עין ומגע איתו,
לרוב זה עובד,אך אם הוא ממשיך אכן פני למשטרה די בתלונה או שיפתחו לו תיק על הטרדה
והוא יעלם איך שבא,
ערב נעים לך.
שאלה בקשר לתרנגול שחור בבית קברות
30/06/09 19:30
5צפיות
שלום לכולם.
אין לי שום קשר למעשי כשפים וכל הדברים האלה,ואני בקושי מאמינה בדברים מסוג כזה,אבל אחרי שראיתי פעמיים באותו בית קברות בהפרש של כמה חודשים,וכמעט באותו מקום, תרנגול שחוט,רציתי לדעת מי עושה את זה ולמה.
טוב,אז קצת סדר:
בפעם הראשונה ראיתי ליד אחד הקברים 2 תרנגולים שחורים שחוטים,וודקה,כוסות זכוכית עגולים(אם זה משנה הצורה),נרות שחורים חדשים,שנראה שלא השתמשו בהם,וקרטון מחורר שהחזיקו בו כנראה את התרנגולים עד ששחטו אותם.תמונה של בחורה בהריון,ושם +שם האמא כתוב על חתיכת דף קטנה 7 פעמים בעברית ואנגלית. איכשהו איתרתי את הבחורה,והיא אמרה שחמתה לא אוהבת אותה או משהו כזה..
ובפעם השניה רק תרנגול שחור מת צמוד לקבר שנמצא מול הקבר שבפעם הקודמת היו לידו כל הדברים הנ"ל.(באמצע יש שביל)
אני מקווה שהבנתם מה הולך,ואשמח להסבר,מה כל זה אומר,מי עושה דברים כאלה,ולמי,ומה ההשפעה של זה אם בכלל יש.
תודה.
נשמע כמו קללה, יש בה ניחוח וודאני
30/06/09 20:05
1צפיות
אולי משהו מהמסורת המאגית הרוסית? אלון, שמעת על משהו כזה?
סליחה על הבורות,מה זה וודאני??
30/06/09 20:27
ואיזה סוג קללה?...
כי האמת שהנפטר הוא קרוב שלי.ואין לנו שום קשר לרוסים,יכול להיות שמישהו אמר לבנאדם ממוצא רוסי לעשות משהו?..כאילו,אנשים מזמינים כישופים כמו שמזמינים דברים מהסופר וכאלה?........
וודאני= וודו.
30/06/09 20:29
האם הנפטר הוא נפטר טרי או ישן יותר? נהוג להשתמש בקברים טריים לקללות מהסוג הזה.
אנשים משתמשים במאגיה כדי להזיק, אבל זה לא דומה להזמנות בסופר, לא
כמעט שנתיים זה טרי?....
30/06/09 21:09
1צפיות
זה באמת מזיק??..איזה ה שפעות יש לזה?..חולי,הפסד כסף או עבודה...דברים כאלה?...
טרי מספיק
30/06/09 21:39
1צפיות
זה תלוי- הסממנים לא ברורים. לי זה מרגיש קללה.
º
טוב,אתה מבין בזה..תודה על התשובות.
30/06/09 21:49
לא מוכר לי משהו ספציפית
30/06/09 21:10

אבל מצד שני אני לא הכי מומחה בסוג הזה של המאגיה. כעיקרון, אין כזה דבר מאגיה רוסית, יש מאגיה סלבית עממית שהושפעה עמוקות מהנצרות וכל הקשור בזה.

תמונה של אישה בהריון ותרנגול שחור שחוט הם אלמנטים שיכולים להיות משומשים לכל מיני דברים, לדוגמה להפסקת הריון או גם לפריון. תרנגול בעיקרון קשור לפריון בפולקלור וזה כלל לא משנה שהוא שחור כי שחור לאו דווקא מסמל משהו שלילי.

כוסות וודקה זה גם לא אומר כלום, יכול להיות שהשתמשו במתכון מוכן מראש שם היה כתוב "obmit" שזה אומר לשתות כדי לקבע.

כעיקרון נשמע לי קצת חובבני, במיוחד הקטע של לכתוב את השם בעברית ובאנגלית. תמיד מומלץ לכתוב את השמות בשפה אחת, רצוי שפת האם של מושא הכישוף, אך כמובן שזה לא כזה משמעותי.

מבלי להרגיש את האנרגיה של המקום והמעשה קשה לומר האם זו קללה או טקס פריון.
שחור בשבילך זה צבע פריון?
30/06/09 21:41
לא יודע, הכל אפשרי. אני חושב שכוסות הוודקה זה קורבן למת, כמו דם התרנגול. באופן מסורתי שימוש במאגיה כזאת בבית קברות יותר קשורה לדברים שליליים מניסיוני.
אז אתם אומרים בעצם שמישהו מנסה לקלל את הנפטר.
30/06/09 21:53
או את המשפחה שלו?..דרכו?...זה יכול להיות?..
היום הלכתי לשטוף את הקבר מהליכלוך של התרנגול,וגם שמתי הדסים,כי שמעתי איפשהו שמביאים לבית קברות הדסים כדי שיהיה ריח נעים...
יש איזה משהו שאפשר לעשות?..חוץ ממה שכבר עשיתי?...
לא לא,
30/06/09 22:08
מישהו מנסה לקלל את האישה בהריון והוא משתמש בנפטר הטרי ובנפשו כדי  לקלל אותה. לשטוף את הקבר עם חומץ מים ומלח, ולדווח למשטרה על חילול הקבר.
מה כבר משטרה יכולה לעשות?
30/06/09 22:37
אין שם מצלמות או שמירה,זה בית קברות קטן של כמה ישובים קטנים...
טוב,תודה על העצות,ועל ההתיחסות ,בחיים לא חשבתי שאנשים אשכרה עושים כישופים,עד שראיתי במו עיני וצילמתי,כדי להוכיח לעצמי שמה שראיתי זה אמיתי. תודה לכם.
צילמת? יש אפשרות שתעלי תמונות לכאן?
30/06/09 22:46
אפשר לחוש אנרגיה מתמונה והקומפוזיציה של החפצים יכולה להיות מעניינת.
תמונות
30/06/09 23:36
צילמתי בפלאפון, תאריך יום שישי 14 לדצמבר 2008. לפני כחצי שנה.
והיום ראיתי רק תרנגול שחור,על הקבר ממול (של הנפטר ה"טרי").
העלתי לשרת כי לא הבנתי איך מעלים פה כמה תמונות ביחד.

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/8f87153.jpg[/i...

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/69bf152.jpg[/i...

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/d086155.jpg[/i...

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/5ae0154.jpg[/i...

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/c171156.jpg[/i...

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/1ce5150.jpg[/i...

[img]http://www.up2il.co.il/users/public/3f58158.jpg[/i...
בהחלט וודו
30/06/09 23:58
הוקרבו סיגרים למת. אני חושב שזו בהחלט קללה
אמא'לההה מלחיץ למדי...
01/07/09 00:16
אז בקיצור,לפי מה שהבנתי,לא קיללו פה את הנפטר עצמו,אלא השתמשו בו לקלל  אישה אחרת.
יש מצב שהנפטר מסרב להשתמשות הזאת בו?או שזה לא בכוחו?.
אבל מה שאני זוכרת,ומהתמונות גם רואים,שהסיגרים נשארו שם,לא נעלמו או משהו. החבילה היתה פתוחה אבל הסיגרים היו עטופים בנילון.והנרות שלמים...רק התרנגולים מתים וזהו.אתה חושב שזה אולי הופסק באמצע.?.לא הושלם?
זו שאלה מעניינת
01/07/09 00:28
הנפטר "משוחד" היטב. לעיתים משאירים דברים לא דלוקים גם בזמן קללה מהסיגנון הזה. מעניין היעדרו של הדם.הייתי מצפה שהקבר היה מכוסה בדם התרנגול או משהו.
משוחד? בעולם הזה או אחרי המוות?
01/07/09 00:41
ולא.לא היה דם בשום מקום.וגם התרנגולים היו נראים שלמים,בלי חתכים.כאילו נחנקו (ככה זה נראה)
והתרנגול שהרמתי היום,היה מלא תולעים,כי כנראה הוא היה שם מלפני כמה ימים,וכשקרובת משפחת אמרה שיש שם תרנגול,באנו לנקות,וזרקתי אותו מעבר לגדר בית הקברות...מגעיל ומסריח ברמות קשות,אבל הייתי חייבת לעשות את זה,כי זה פשוט מחריד ומזעזע אותי,חילול כזה זוועתי של קבר.
אתה יודע אולי איך בחרו דוקא את הקברים האלה? צריך הכרות עם הנפטר? או שמספיק שהם רואים תאריך פטירה על הקבר, ומה גם שהקברים האלו הם באמצע בית קברות,על השביל החוצה אותו לשניים.אז כאילו זה בחירה של מקום נוח או משהו כזה....

ותודה לך שוב שאתה עונה,חפרתי בטח..
הרבה פעמים גיל הקבר (צעיר יותר, טוב יותר)
01/07/09 00:59
והמיקום שלו הם המקום של הבחירה. אם היה מדובר במשהו יותר חיובי כנראה שקבר של אדם שקשור רוחנית למשפחה היה נבחר. הקירבה לשביל היא כנראה גם נושא מכריע כי אז יש מצב לימנלי (סיפי- כמו סף דלת, בין הבית החוצה או חצות הלילה, מעבר של ימים) הם מאפשרים שער לעולם האחר. לא צריך היכרות כדי לעבוד עם הנפטר, רק קורבן. לא חפרת, ואני יכול להפנות אותך למאמר שכתבתי על סוג המאגיה הזה אם את מעוניינת.

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
אה זה מסביר הרבה,תודה רבה
01/07/09 01:29
ויש לי איזו תחושת הקלה מכל העניין...
והמאמר שלך מאוד מענין,קראתי וזה נתן תשובות. רואים שיש לך ידע בנושאים כאלה.בחיים לא חשבתי שאני אתעסק עם הדברים האלו,כישופים ופגרים של חיות ,אבל תמיד יש פעם ראשונה..חח..
בקיתור,תודה רבה,עזרת לי מאוד.
הסרת קללה - שאני עשיתי..
63תגובות
30/06/09 18:56
331צפיות
שלום.

לפני מס' שנים עשיתי כישוף על בחורה שעבדה איתי. כישוף לפיטוריה. וכמובן אני בעצמי פוטרתי.
עד כמה שזכור לי, הכנסתי חתיכת בשר בתוך נייר כסף ורשמתי את שמה ושם אימה בפנים וטמנתי את זה באדמה ליד ביתה.
מאז, הכל שחור. ומה שקשה לי כיום ובכלל בשנים האחרונות זה למצוא עבודה, ואם כבר מצאתי,...

(המשך...)
שלום.

לפני מס' שנים עשיתי כישוף על בחורה שעבדה איתי. כישוף לפיטוריה. וכמובן אני בעצמי פוטרתי.
עד כמה שזכור לי, הכנסתי חתיכת בשר בתוך נייר כסף ורשמתי את שמה ושם אימה בפנים וטמנתי את זה באדמה ליד ביתה.
מאז, הכל שחור. ומה שקשה לי כיום ובכלל בשנים האחרונות זה למצוא עבודה, ואם כבר מצאתי, אני עוברת גיהנום יום ביומו.
אנשים לא אוהבים להיות בסביבתי, אני גורמת להם לאי נוחות ואפילו מצחקקים עליי. קשה.. לא נעים.
אני מאשימה את עצמי על הכישוף הזה שעשיתי - ברור לי שעשיתי טעות אנוש ואינני יודעת כיצד להשתחרר מזה.

מי יציל אותי?!

שלי
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום