לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

התלבטות בהמשכים
04/11/14 17:03
69צפיות
בשל שינוי דעות תכופים של הבחורה כרגע המכשיר המועדף הוא זה:
דעות? (S4 זה לא המכשיר עם הסוללות המתנפחות?).
תודה.
סביר להניח שלא תקבל סוללה שתתפוצץ
04/11/14 17:27
52צפיות
לי יש את המכשיר, ויש לו את הבעיות הרגילות של סמסונג - מאות אפליקציות מיותרות שאי אפשר להסיר, ואיטיות כללית של המכשיר.
מאות???
04/11/14 17:53
40צפיות
אתה לא מגזים בכלל אתה והסמסונג שלך...
º
טוב, רק מאה
04/11/14 19:30
20צפיות
º
כן בובו וה S4...סיפור אהבה
04/11/14 19:35
26צפיות
בובו, יש לך את הS4 LTE או הרגיל?
04/11/14 22:12
30צפיות
למרות שלא שמתי לב להבדלים משמעותיים.
ההחלטה כרגע על המכשיר הזה, מקווה שלא תשתנה 
יש לי את הדגם בלי דור 4, כלומר עם המעבד "8" ליבות
04/11/14 23:00
35צפיות
(למעשה 4+4), למרות שאני מאמין שאין הבדל משמעותי בביצועים.
אם לא יהיו שינויים
05/11/14 00:13
26צפיות
ממחר היא תצטרף למשפחת הS4 :)
המון תודות.
º
אני לא מבין איך ראית בזה המלצה ל-S4, אבל שיהיה
05/11/14 00:48
13צפיות
לא ראיתי בזה המלצה
05/11/14 08:54
14צפיות
ידועה לי חוסר החיבה של כמה מהאנשים פה לסמסונג וסאני בפרט, אבל את הנוט 3 שלי קניתי מהם והכל בסדר, החלפתי מצלמה ועשיתי אתחול והשירות היה בסדר גמור, אבל זו ההתנסות האישית שלי וברור שהיא לא משקפת של אחרים. המכשיר נראה מכשיר טוב ודי חזק ועומד בכל הדרישות שלה, אז היא תצטרף למשפחה 
שוב תודה.
º
למה לא הLG G2???
05/11/14 09:30
14צפיות
º
הכפתורים מאחורה
05/11/14 09:33
7צפיות
מבקש תשובה ממוקדת לנושא סים בצרפת, דחוף - תודה.
04/11/14 16:30
64צפיות

אני טס הלילה לצרפת,

יופון מציעים חצי גי'גה גלישה ב 140 ש"ח ל30 יום, לא יודע אם סקייפ, ווייז, וכו' עובדים על זה.
מנגד כתבתם שאפשר לקנות סים בסביבות 10 יורו ללא התחייבות בצרפת ולטעון אותו בגלישה ושיחות, האם יש לכם יותר מידע להרחיב בנושא על עלויות ונפח גלישה, והאם האפליקציות VOIP למינהן יעבדו?

תודה

נכון ש-מ-א-ו-ד מסובך לעשות חיפוש בפורום?
04/11/14 16:52
78צפיות
הצעה נוספת:
רכוש sim של 012mobile בתחנת דלק פז, רכוש חבילת גלישה של 1GB ב140~ ש"ח.
לא מזמן קרובת משפחה שלי חזרה מטיול בן שלושה שבועות. היא ביקרה ב-6 או 7 מדינות אירופאיות. רכשה את חבילת הגלישה של פרטנר לחו"ל. בכל המדינות VoIP עבד וכמובן שימוש רגיל באינטרנט. ה-IP שהיא קיבלה היה מה-POOL של פרטנר (היא אמרה שב-95% מהזמן ה-VoIP עבד ללא דופי ובאיכות מעולה).
במסגרת הטיול היא לא ביקרה בצרפת.

אגב, אם זכרוני אינו בוגד בי, זה לא הדיון הראשון שלך מהשנה האחרונה בנוגע לצרפת (לא בטוח אם שאלת על סים מקומי או שחזרת עם רשמים לאחר צריכת שירות של מפעילה ישראלית)

גבי, מאחר וטרחת לכתוב קודם תודה
04/11/14 19:35
53צפיות
עשיתי חיפוש, כבר כמה ימים ולא מצאתי תשובה לטעמי ממוקדת, לכן פניתי לפורום למידע עכדני.

הלינק הראשון שנתת מתייחס להזמנה של סים לכתובת, אני שואל על סים שאני קונה אינסטנט במקום, אין לי מספיק זמן לאפשרות הזאת, הלינק השני עדיין לא עונה לי על השאלה.

האפשרות של 1 ג'יגה שנתת כרגע הוא הכי קרוב אולי למה שאני מחפש בארץ, השאלה מה יש בצרפת.

תודה
הקישור הראשון עונה על כל הדברים שהעלת בהודעתך
05/11/14 00:57
30צפיות
"האם יש לכם יותר מידע להרחיב בנושא על עלויות ונפח גלישה, והאם האפליקציות VOIP למינהן יעבדו?"
הפרטים האלה מופיעים, במלואם, בהודעתו של Wil.

בכל אופן, מניח שכבר יצאת לדרכך.
wil הפנה אותך לרשת מסויימת, אם הייתי אתה, הייתי מנסה לחפש היכן אפשר לרכוש כרטיסים שלהם בחנויות פיזיות.

עכשיו כתבת שאתה שואל על סים שקונים באופן מיידי. פעם אחרונה שבדקתי, בצרפת יש יותר מעיר אחת בגודל של 3 קמ"ר כך שאם מישהו יודע היכן בחבל שמפאן יש מקום לרכוש סים, אני בטוח שזה מאוד יעזור לך.
תיכף טס, אבל לפני שאני טס רציתי רק לבקש ממך
05/11/14 05:44
30צפיות
שתרגיע קצת, אתה לא הבנת מה אני שואל, ואם בא לך להיות הטרול הטרחן של הפורום אז התקבלת.
חבל שזוהי תגובתך
05/11/14 10:10
20צפיות
נשגב מבינתי מה עוזר להתייחס לגופו של גולש ולא לגופו של עניין.
נכון, לא הבנתי את כוונתך הנסתרות. עם זאת, הקישור בהחלט מפנה למידע אותו ביקשת בהודעה הפותחת.
וזכרונך כמעט בסדר, רשמתי רשמים מחו"ל עם גולן
04/11/14 22:38
31צפיות
לא קיבלתי תשובה מה הכי כדאי, כנראה שעכשיו אחקור יותר כשאהיה שם ואשתף אתכם.
דוגמאואחת של אורנג' צרפת
05/11/14 07:13
26צפיות
שם התכנית Internet Max****עולה לדעתי 12 או 15 אירו,  כולל 500MB *****לא כולל מייל בדחיפה*** אין מניעה לבדוק מיילים בדפדפן,  באופן יזום.
º
לא שנכתב שOrange France חוסמת VoIP / SIP? מומלץ לבדוק זאת...
05/11/14 10:12
11צפיות
מס בינ"ל בגולן
04/11/14 14:21
32צפיות

אם בחרתי רומניה והולנד זה כלול ב99 או שצריך להוסיף עוד 40 שח לחשבון?

כתוב איזה מדינות הן בתוספת של 20 ש"ח למדינה
04/11/14 14:29
26צפיות
מראש אפשר (תיאורטית, פירוט עוד מעט) להירשם לשירות רק אם אתה נמצא בתוכנית של 99 ש"ח לחודש.

רשמתי תיאורטית כי אני נמצא כרגע בתוכנית של 59 ש"ח, אבל היה מוגדר לי כבר מספר בינלאומי, ונראה שהוא עדיין רשום. לא ניסיתי להתקשר אליו, אבל אין לי סיבה לחשוב שהוא לא יהיה פעיל.
meizu mx4 מה דעתכם?
04/11/14 12:25
460צפיות
לאור המחירים הגבוהים  של הטלפונים החדשים מהחברות הגדולות והמוכרות ראיתי באינטרנט את הטלפון הזה
באג מייבאת ומוכרת ב-1849 ש"ח  32GB
על הנייר  נראה  טוב ומתאים לי מבחינת גודל מסך(5.3) ומחיר. השאלה היא לגבי שאר הפונקציות והביצועים.
מה דעתכם על החברה בכלל ומכשיר זה בפרט? האם נראה לכם תמורה טובה לכסף?
מה יהיה עם עדכונים תיקונים וכדו'
אולי יש לכם המלצה אחרת למכשיר עם מסך 5.2 עד 5.5 רציתי נוט 3 אך מסך 5.7 לא היה לי נוח ביד
הסינים עדיין מפחדים אותי  כל עזרה תתקבל בברכה
תודה מראש
הסינים אכן מפחידים בסמטה חשוכה בלילה, שמפאת החשכה
04/11/14 14:43
144צפיות
ברור שרואים באופן לא ברור שיש להם חגורה שחורה בקראטה.
אבל מעבר לזה?

מעבר לזה שהתבדחתי אולי אפשר לקבל תשובה רצינית בנוגע ל
04/11/14 15:04
98צפיות
להתרשמותכם ממכשיר זה ו/או המלצה למכשיר אחר.
קטונתי לעומתכם בנושא הסלולארי והנסיון שלי  עם התוצרת הסינית בתחומים אחרים הוא גרוע.
מעבר לקראטה הם ידועים כחקיינים וזייפנים לא קטנים
לא הייתי קונה סיני במחיר כזה
04/11/14 15:11
122צפיות
גם אם על הנייר המפרט נראה מעולה...
אני דווקא הייתי קונה אותו אלמלא שני דברים
04/11/14 15:34
156צפיות
הראשון זו הרזולוציה הלא-סטנדרטית (יחס של 5:3 במקום 16:9 או 16:10 או אפילו 4:3). השני זה שה-Bootloader נעול ואי אפשר לפתוח, מה שמקשה על קבלת הרשאות רוט וביטול כל כלי הריגול השונים של הסיניים . אני חושב שגם המעבד הוא של MTK, מה שאומר שאולי יהיו גם בעיות שקשורות לפיתוח מההיבט הזה.
º
גם אני לא הייתי קונה סיני במחיר כזה
04/11/14 18:59
81צפיות
º
או כל מכשיר אחר...
04/11/14 19:32
56צפיות
º
יענו את אומרת אני קמצן
04/11/14 19:36
59צפיות
º
04/11/14 19:38
19צפיות
אתם יודעים שהחברות הרציניות בסין מוכרות יותר מסוני, LG, HTC
05/11/14 08:37
82צפיות
חברות סיניות ברמה (להבדיל מליצני מדבקה אנונימיים) הם חברות תותחיות שחבל לזלזל בהן רק בגלל שהמכשירים שלהם זולים.
לנובו עשתה קפיצה ענקית במחשבים, טאבלטים וסלולר וכנ"ל גם מייזו וגם Xiomi שהיא השלישית בגודלה בעולם (בסלולר).
הייתי קונה ללא היסוס מכשיר של אחת החברות האלו אם, כמובן, הוא היה מתאים לי מבחינת מפרט ויחס עלות/תועלת.
העיניין הוא, שעל סמך קריאה פה בלבד, זה נראה
05/11/14 08:50
76צפיות
שיש בהם הרבה תקלות (חומרה ותוכנה) ויחסית זה קורה מהר, למכשירים בני כמה חודשים..
º
גם למכשירים מהשנה האחרונה של לנובו, Xiomi, מייזו? מפתיע
05/11/14 09:11
53צפיות
º
תעקוב ותיווכח בעצמך
05/11/14 09:12
40צפיות
הנה מה ש-se7en77 מצא לגבי Xiaomi
05/11/14 09:16
75צפיות
כבעלים גאה של שיאומי 1S - אחלה מכשיר
05/11/14 17:37
53צפיות
כל חודש מקבלים עדכון

בזמן שלהרבה אנשים היו בעיות עם השעון קיץ/חורף

אצלי השעון עבד מעולה - בזכות אחד העדכונים שהורדתי למכשיר

המפרט, על פי GSMARENA,
04/11/14 15:19
103צפיות

אין לי התנסות אישית...
מכשיר כ"כ חכם MX4.
05/11/14 09:26
131צפיות
מרוב השקעה שכחו לתת אופציה לכרטיס זיכרון.
וגם שכחו רדיו.
המכשיר יתחיל לשמש כאופציה  ריאלית, כשמחירו ירד לאזור 1400 שקל.
עד אז שיישאר בחנות.
כמה אנשים *באמת* צריכים רדיו FM במכשיר?
05/11/14 09:36
55צפיות
אני מעדיף שינצלו את המקום הזה לשים אנטנות לעוד תדרי דור 3, או לשים סוללה קצת יותר גדולה, או בערך כל דבר אחר.
אותי מבעס שאין רדיו, למען האמת :).
05/11/14 18:00
38צפיות
יש לי כרגע מוטו G ויש בו רדיו.
אמנם אני לא משתמש בו הרבה, אבל טוב שיש.
כמו כן, חבל שאין אופציה לסוללה מתחלפת וזו כבר בעיה בטלפונים נוספים, כמו הנקסוסים.
וכן, בטרייה גדולה יותר, לא מבין למה זה מתעכב.

º
גם לנקסוסים אין כרטיס זכרון ואין רדיו
05/11/14 17:57
26צפיות
לפי דעתי האישית - מחיר מוגזם למכשיר סיני
04/11/14 19:03
98צפיות
אני הזמנתי מכשיר סיני מחו"ל שיאומי 1S - מרוצה מאוד

עלה לי 150$ - מצלמה טובה, GPS מצויין, מסך 4.7 מעבד קוואלום (לא MTK סיני)

במחיר 1849 ש"ח את יכולה לקנות אחלה מכשיר (לא סיני).

בהצלחה
º
בלי קשר למחיר, עושה רושם של מכשיר משובח.
04/11/14 19:18
51צפיות
º
שרון איזה מכשיר במחיר הזה הוא אחלה לדעתך
04/11/14 22:24
61צפיות
מצטער אבל אני לא מבין כ"כ במכשירים מערביים
05/11/14 17:52
60צפיות
מבין במכשירים סינים זולים (לא מהביוקר)

כמובן שמכשירים סינים זולים וטובים. שיש עליהם חוות דעת טובות ברשת.

את המכשיר הנוכחי הסיני שלי קניתי ב 150$ מסין - אחלה מכשיר - מספיק לי לכל דרישותיי.

WAZE - מצויין

מצלמה - טובה

בקיצור אחלה

קח בחשבון שצריך להחליף רום כי עם הרום שמגיע
05/11/14 20:11
84צפיות
ב-S1 לא ניתן לשמוע מוזיקה ולפתוח עוד תוכנה בו זמנית
יש אצלי מכשיר כזה שהגיע שבוע שעבר. מוסיקה + משהו עובד מעולה
הודעה זו מכילה תמונות
05/11/14 23:59
81צפיות
אני לא יודע מה זה "עם הרום שמגיע".
הודלק לפני 15 דקות לצורך הבדיקה הזו.
העברתי כמה שירים. הפעלתי את הנגן המובנה, גלשתי בדפדפן המובנה, ביצעתי צילומי מסך, העברתי את צילומי המסך למחשב באמצעות Bluetooth וכל זה תוך כדי שאריק איינשטיין בוקע מרמקול המכשיר.
הרום של המכשיר מופיע בצילום המסך. כנכתב, זו הפעם הראשונה שהמכשיר נדלק מאז שהמכשיר הגיע לארץ.
קיבלת את הרום הסיני
06/11/14 00:14
57צפיות
ממליץ לעדכן לרום הבינלאומי גרסה 45 היא האחרונה
המכשיר לא שלי. אעביר את המידע לבעליו.
06/11/14 00:16
44צפיות
ברום סיני יש תפריטים בעברית? כי במכשיר הזה עברית מופיעה בין עשרות השפות
נדמה לי שיש אבל למשל
06/11/14 00:18
48צפיות
במכשיר שאני רכשתי היו חסרות אפליקציות שונות ביניהן אפליקציות גוגל
עדיף להוריד ולהתקין את הרום הבינלאומי.
יש Play Store, יש Gmail. אין YouTube.
06/11/14 00:25
46צפיות
זה בשביל מישהו שצריך מכשיר שעובד. מדובר באדם שהדברים האלה לא מעניינים אותו ולא מדברים אליו.
הוא חיפש מכשיר עם GPS מצוין, מסך מגע מצוין, שיחות, הודעות וכמה יישומים. משתמש בסיסי ביותר.
היה לו i9100 עם 2.3.6 עד לפני חודש וחצי עד שהמכשיר יצא מכלל שימוש.

אקרא על הרום הבינ"ל, אבל האמת, לא רואה סיבה אמיתית להחליף.
מה האינדיקציה שמדובר ברום סיני?
לפי שם הרום
06/11/14 00:47
55צפיות
אתה בעצמך רשמת שלבת דודה שלך היתה בעיה כזאת בעבר
06/11/14 00:16
37צפיות
אצלה התקנה של תוכנה אחרת פתרה את התקלה .

אצל אחרים לא ,

שרון טען בעבר שהחלפת רום פתרה את הבעיה ובעיות אחרות.
הובנתי לא נכון שם. תודה על התיקון
הודעה זו מכילה תמונות
06/11/14 00:21
53צפיות
אין לי מושג אם היא יכולה לשמוע מוסיקה ולעשות דבר נוסף במקביל. לא שאלתי אותה והיא לא שאלה אותי בעניין.
הכוונה בדיון אליו קישרת הייתה שהיא לא הצליחה לראות סרטונים ששלחו לה ב-WA. המלצתי לה להתקין נגן סרטונים וזה פתר את "הבעיה".
החלפה לרום הבינלאומי הייתה מוסיפה
06/11/14 00:22
52צפיות
הרבה אפליקציות מובנות חסרות
מטען אלחוטי לנקסוס
04/11/14 12:16
46צפיות
מישהו מכיר את החברה הזו ויודע לומר אם המוצר הזה שווה משהו? תודה!
http://www.aliexpress.com/store/product/QI-Wireles...
זה נראה לי יקר מדי בשביל "מותג" לא מוכר
04/11/14 12:19
27צפיות
אני הייתי מחפש מותג אמיתי (לא מכיר מותגים של מטענים אלחוטיים).
זה עולה ב EBAY סביב $10...
04/11/14 12:37
30צפיות
אין שום צורך לקנות פה מותג.
יש לי אחד ללא מותג ועובד נפלא כבר כשנה.
יקר מאד
04/11/14 15:40
22צפיות
יש לי 2 ,עלו כ 9$ ,מענין פתאום קפץ מחירו ל 28$ .אותו מוצר ,תכניס לרשימה ,יגיע להנחה של 70% ,סבלנות 
יש ב 13$  יש ב 10$ לא חסר .
ברגע שזה תקן qi אז הם זהים לא משנה מה כתוב בהתאמה למכשיר.

לנקסוס 4 רק ממותגים
04/11/14 15:46
29צפיות
ל-5 אפשר סינים.
º
למה? מה ההבדל?
04/11/14 15:47
12צפיות
המיקום של הרכיב
04/11/14 16:00
28צפיות
היה מצריך לשים את המכשיר במקום ספציפי ומדויק על המשטח , כל תזוזה , החלקה , רטט או כל דבר אחר גרם להפסקת טעינה ולפעמים לפריקת סוללה למרות החיווי שהראה על טעינה.
אותו משטח עבד הרבה יותר טוב עם N5.
במשטח של LG ונוקיה לא היו לי בעיות חוץ מהמחיר :)
בדיוק הזמנתי אתמול
04/11/14 17:55
30צפיות
המחירים פשוט נגזרו...
04/11/14 18:16
22צפיות
אני זוכר שהמטענים עלו מעל $50.
את שלי קניתי לפני כשנה ונדמה לי ששילמתי סביב $16.
איתחול פשוט לנקסוס 4
60תגובות
04/11/14 11:55
42צפיות
שלום לכולם...
אין דרך פשוטה לאתחל נקסוס 4? חייב לכבות ואז להדליק?
יש אולי אפליקציה לזה?
בתפריט הכיבוי יש לי רק כיבוי, מצב טיסה ושקט...
תודה מראש 

(המשך...)
שלום לכולם...
אין דרך פשוטה לאתחל נקסוס 4? חייב לכבות ואז להדליק?
יש אולי אפליקציה לזה?
בתפריט הכיבוי יש לי רק כיבוי, מצב טיסה ושקט...
תודה מראש 
|*|נפתח פורום ברית מילה|*|
04/11/14 11:53
6צפיות
|מוצץ|ברית מילה היא המצווה הראשונה שנצטווה אברהם אבינו, ועליה נאמר במקורות כי היא גדולה משאר מצווה עשה. במצווה זו נותן היהודי בבשרו אות לקשר עם בורא עולם.
ברית המילה היא סמל יהודי מובהק, ולכן רוב מוחלט של היהודים מכל הגוונים מלים את בניהם.

עם זאת, להורים רבים מדובר באירוע רגיש ולא קל. בזמן שהציבור חוגג, התינוק כואב ומדמם.
פתחנו את פורום ברית מילה בכדי לנסות ככל האפשר לתת מקום, ואולי גם מענה, לשאלות של הורים בעניין ברית המילה ? המעשה עצמו, הטקס שסביבו, שאלות הלכתיות, התלבטויות, חששות וכל דבר שיושב לכם על הלב.

|קדימה|מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חבילה שנתקעה אי שם בארץ
04/11/14 11:51
64צפיות
לראשונה בחיי הזמנתי לי נייד מסין (מזל טוב לעצמי). החבילה נשלחה דרך שבדיה, ולקח לה המון זמן להגיע לארץ. בשעה טובה, החבילה הגיעה ב-25.10, אך מאז ועד היום לא קרה כלום. באתר רשות הדואר היא עדיין במצב של 'הפריט התקבל משבדיה בתאריך...'. האם זה אומר שהיא נלקחה לבדיקה במכס? ואם כן, כמה זמן אמור כל הסיפור לקחת? בעקבות העצות שקראתי פה, ביקשתי מהסינים להצהיר על המחיר הנכון על גבי החבילה. האם זה הקל על המכס לעצור אותה? אני יודע שהם עוצרים כל מיני חבילות באופן אקראי, אך האם הצהרת אמת פירושה עיכוב ודאי?
כנראה שהיא במכס
41צפיות
היה לי מקרה כזה עם נקסוס 5 שנשלח מארה"ב.
לקח נדמה לי שבועיים עד שהגיע לסניף השכונתי ושילמתי מכס.
האם אתה גר ביישוב גדול או יישוב קטן?
35צפיות
לי הגיעה (ונתקעה) חבילה מארה"ב בתקופת השביתה בדואר, כי שירות ה"דואר נע" הושבת לחלוטין, וככה החבילות מגיעות ליישוב. כשהסתיימה השביתה החבילה שוחררה ומאז היא כבר הגיעה אלי. יכול להיות שהמשיכו להתקדם עם הטיפול בחבילה שלך ופשוט לא עידכנו את הסטטוס - זה קורה די הרבה עם הדואר הנהדר שלנו.
יש כרגע עומס אדיר בדואר...
04/11/14 12:41
45צפיות
היו על זה כתבות בימים האחרונים.
הם קורסים תחת מאות טונות של חבילות מחו"ל.

צריך רק סבלנות.
סים לגלישה בלבד, לזמן מוגבל
04/11/14 11:39
31צפיות
באנגליה יכולתי לרכוש כרטיסי סים לגלישה בלבד לאנדרואיד במחיר מוזל מאוד, עד גמר הכסף שהטענתי על הסים (פחות משישים שקל הספיקו לחודשיים כמעט, ואז עוד השתמשתי בסמסים ובשיחות גם) - מה שניתן היה להשיג פחות או יותר בכל קיוסק שלישי.
אני מחפשת לאותו מכשיר כרטיס סים אך ורק לגלישה. אני לא צריכה חבילה, רק כרטיס למשהו כמו חודשיים-שלושה גג כדי להשתמש בסקייפ, מייל, אפליקציה אחת או שתיים וכו'.
איפה קונים כזה בארץ? יש בכלל אופציה כזו?
בארץ שוק הפריפייד הוא מאוד מוגבל
04/11/14 11:50
25צפיות
יש את PreTalk של יופון - http://www.youphone.co.il/pretalk.aspx . יש למפעילות הוותיקות (פלאפון, סלקום, אורנג') פריפייד, אבל לפי מה שאני זוכר הם בתעריפי שחיטה כשרה . אם יש לך כרטיס אשראי ישראלי, או מישהו שתוכלי לשלם לו, אז אפשר לקחת חבילת "הכל כלול" מאחת המפעילות בשוק (גולן, 012, יופון וכו'). לחלק מהמפעילות יש גם "קו שני במחיר מוזל" (למשל לגולן, והיום מישהו העלה כתבה לגבי יופון), מה שאומר שאפשר יהיה לשלם ממש מעט.
מבצע חדש ונאה של יופון.
04/11/14 11:14
60צפיות
º
טוב מאוד, אבל חשבתי שנגמלנו ממבצע לחצי שנה
04/11/14 17:21
4צפיות
מה דעתכם על המכשיר הזה?
04/11/14 10:49
80צפיות
האם יש הבדל ממש משמעותי בין זיכרון RAM 1.5G לבין 2G (למשל לטווח יותר ארוך?)
מה יקרה בטווח הארוך? RAM הוא זיכרון "נדיף". הוא
04/11/14 11:05
39צפיות
מאפשר עבודה שוטפת של המכשיר ובעתיד לא ישתנה מצבו. כמובן שכל המרבה הרי זה משובח, אבל עולה כסף.
התלבטויות
04/11/14 11:12
36צפיות
האם למשל עוד שנה יהיה הבדל משמעותי בין מכשיר עם 1.5G (או 1) לבין מכשיר עם 2? (בהנחה תאורטית שהכל שווה בניהם).
העניין הוא שזה מכשיר בשביל מישהי שלא ממש התרשמה מהכפתורים מאחורה של הLG אז כל המכשירים הללו ירדו מהפרק, די הייתי סגור בשבילה על הLG L90, אבל קצת מציק הזיכרון 1GB שלו והמסך.
רצוי שיהיה למכשיר כרטיס הרחבה, סוללה נשלפת, קרינה נמוכה, מכשיר אנדרואיד ומחיר כמה שיותר נמוך, ברור שישנה פה סתירה, אבל אלו הדרישות, אז המון מכשירים די נופלים בדרך. הייתי קונה לה נוט 3 כמו שלי וזהו :).
מה דעתכם?
גוגל טוענת שגירסא 4.4 היא יותר יעילה
04/11/14 11:16
36צפיות
ולכן אפשר להריץ אותה על מכשירים אפילו עם 512 מגה זיכרון RAM. בהנחה שזה נכון, ובהנחה שהם לא "יקלקלו" את זה בחזרה, אז כל עוד לא מתחילים להתקין הרבה אפליקציות שרצות כל הזמן, גם 1.5 ג'יגה יכול להיות מספיק. לגבי המכשיר עצמו כתבתי לך בהודעה אחרת - חבל על הכסף, במיוחד כשאפשר למצוא מכשירים טובים יותר באותו מחיר.
התייחסות לאחר עריכה
04/11/14 11:24
31צפיות
נתחיל בשאלה הראשונה - למה היא צריכה כרטיס זיכרון? דבר שני, האם המצלמה היא חשובה, ובאיזו מידה? חלופה אפשרית היא המוטו G, אולי הדגם הראשון עם 16 ג'יגה איחסון (אבל בלי אפשרות של כרטיס הרחבה), או הגירסא עם דור 4 שיש בה אפשרות של כרטיס הרחבה. לשני המכשירים אין סוללה נשלפת, ואז נשאלת השאלה למה גם זה חשוב.
אופציות
04/11/14 11:36
22צפיות
היא רוצה שתהיה לה את האפשרות להגידל זיכרון אם היא תרצה, לגבי סוללה אם יקרה לה משהו היא לא תצטרך להחליף את כל המכשיר במקום רק את הסוללה?
מצלמה רצוי שתהיה טובה, לא ברמה היסטרית. מוטו G יורד מהפרק בגלל קרינה גבוהה לטענתה.
בגלל זה אני מסתבך :)
גם סוללות "ללא אפשרות החלפה" אפשר להחליף
04/11/14 11:44
26צפיות
זה פשוט יותר מורכב, ואולי יצריך ללכת למעבדה. אם המוטו G נופל וה-LG נופלים בגלל הכפתורים בגב, אז באמת שאין לי עוד רעיונות.
אם לך אין רעיונות....
04/11/14 11:50
27צפיות
אולי פשוט אחזור לLG L90 וזהו.
תודה על כל העזרה בובו.
על פניו מבחינת המפרט שלו הוא מכשיר בסדר
04/11/14 11:52
30צפיות
וה"בעיה" הגדולה ביותר שלו בעיני היא שהמוטו G הוא קצת יותר (וקצת פחות) טוב ממנו, ועולה כמה גרושים פחות.
º
סתם לידיעה, במה המוטו פחות טוב?
04/11/14 12:12
11צפיות
מסך קצת יותר קטן, אין אפשרות של כרטיס הרחבה
04/11/14 12:15
21צפיות
יותר כבד, סוללה יותר חלשה. גם מה שהוא יותר טוב זה בקטנה - רזולוציה יותר גבוהה, עדכניות של מערכת ההפעלה, תמיכה ביותר תדרי דור 3.
º
המון תודה בובו!, על כל העזרה
04/11/14 12:16
11צפיות
השאלה היא לא כמה זיכרון יש למכשיר, אלא כמה ממנו תפוס
04/11/14 11:10
35צפיות
על ידי מערכת ההפעלה ושאר האפליקציות של היצרנית הרלוונטית. במקרה של סמסונג מדובר בהרבה מאוד, ויכול להגיע אפילו ליותר מ-50%. אני הייתי מציע לוותר על המכשיר הלא מרשים בכלל הזה ולהסתכל על ה-LG G2. בערך אותו מחיר אבל כנראה שיתפקד הרבה יותר טוב. יש לו גם 2 ג'יגה זיכרון RAM (שזה באמת לא כזה קריטי אם אין הרבה אפליקציות זבל שרצות), אבל אין לו אפשרות להכניס כרטיס הרחבה, אז כדאי לדעתי לקחת את הדגם של 32 ג'יגה.
בובו, כתבתי הודעה ואז ראיתי את התגובות שלך אז ערכתי אותה
04/11/14 11:20
28צפיות
אבל היא מעל התגובות שלך, אשמח להתייחסות.
:)
חבל על הכסף..
05/11/14 09:37
40צפיות
כמו שאמרו עדיף LG G2 חדש.
º
הבחורה לא רוצה אותו
05/11/14 10:27
8צפיות
סיפרתי לכם שמזמרה שהתעכבה הגיעה בשבוע שעבר.
04/11/14 10:35
80צפיות
אתמול הגיעה מזמרה נוספת: שיאומי נוט. מאחר וזו מתנה לבת 18, החוגגת יומהולדתה רק בעוד חודש, הסקרנות שלי תאלץ להשביע עצמה בעוד... חודש. שום עיכוב בשדואר, הגעה מהירה ביותר ואין מכס.
º
"מזמרה" ? למה הכוונה?
04/11/14 11:01
31צפיות
בעבר הלא רחוק כתבו האתרים שולחי הסלולארים מסין
04/11/14 11:03
78צפיות
על החבילה Home & Garden וסכום של 45$ נניח. זה כדי לבלבל את המכס. לכן קראתי לכל סלולארי כזה בקוד מזמרה. היום המכס בודק אקראית ואם זו לא מזמרה, החגיגה בעיצומה.
הסינים אף פעם לא כותבים על החבילה
04/11/14 11:08
69צפיות
מה באמת נמצא בתוכה. הרבה פעמים הם שולחים טלפונים וכותבים ציוד גינה 10$.
כשהוא כותב מזמרה, הכוונה לטלפון
לא מדויק. היום הסינים, לפחות באתר שאני קונה ממנו, שולחים
04/11/14 11:11
69צפיות
מייל ואומרים שאם לא אבקש אחרת, הם יכתבו את האמת בנוגע למחיר ולמהות. הם כבר למדו את לקח המכס והטענות של הקונים על גזל, אנטישמיות וכד'.
זה שיפור
04/11/14 11:14
46צפיות
לפני כמה חודשים הזמנתי טאבלט מ BANGGOOD.
ביקשתי מהם לכתוב את המחיר האמיתי ווהם הסכימו
פירוט התכולה היה נכון. המחיר היה נמוך משמעותית.
לא רק הסיניים. הזמנתי סוללה חיצונית מאנקר
04/11/14 11:12
64צפיות
ישירות מהחנות שלהם באיביי, ואמנם אני לא זוכר מה בדיוק היה רשום שם, אני זוכר שלא הייתה התייחסות לסוללה, והמחיר שהיה רשום היה משהו כמו 10$, כאשר זה עלה 25 או 30$ לפני משלוח.
המזמרה הגיעה בלי שעיני המכס החמדניות
04/11/14 13:53
64צפיות
שזפו את תוכנה.
זה בסדר , יש שם תוכנת ריגול ששולחת מידע
04/11/14 15:50
40צפיות
אז המכס מעביר את המכשיר בשם המדינה.
אני חושב שהתבלבלת - תוכנת הריגול שולחת את המידע לממשלת סין
04/11/14 16:00
37צפיות
ו"מחשבות" התייחס למכס בארץ.
אני יודע , אבל אתה לא זוכר שהם כתבו שהם שולחים
04/11/14 16:01
31צפיות
גם לארה"ב וגם למקומות אחרים מחוץ לארצם הקטנה :).
אני זוכר. ארה"ב ואינדונזיה אאל"ט
04/11/14 16:10
31צפיות
לא ראיתי שרשום שם גם ישראל. או שאתה אומר שמתוך נימוס וכדי לשמור על יחסים דיפלומטיים תקינים הם משתפים גם את שירותי הביון של המדינות שאליהן מגיעים המכשירים?
המלצה על חנות לרכישת סלולארי
04/11/14 10:27
17צפיות
שלום,
אני מעוניין לרכוש אייפון 5S חדש ומחפש המלצה על חנות אמינה באזור השרון לרכוש בה את המכשיר עד 3000 ש"ח (כך שמדובר בחנות פרטית).
תודה
Dailyroads Voyager
04/11/14 08:07
18צפיות
יש פה מישהו שמכיר את האפליקציה Dailyroads voyager  שמתפקדת כמצלמת נסיעה באנדרואיד?
יש לי גלקסי 3 והאפליקציה מחלקת את הנסיעה למקטעים נפרדים (כל כמה דקות קובץ אחר), ובסופו של דבר כשאני נכנס אליה בסיום הנסיעה אני רואה רק שניים שלושה קבצים אחרונים (כ-15 דקות נסיעה) ולא את כל הנסיעה.
מישהו יודע למה ואיך לסדר את זה????

תודה
האם יש מצב למצוא מכשיר אנדרואיד 4, בגודל נורמלי?
04/11/14 07:06
51צפיות
אני שונאת מכשירים גדולים, יש לי את הגלקסי פוקט שאני די מרוצה ממנו (בעיקר בגלל הגודל).
אך האנדרואיד שלו נמוך מאוד- גירסה 2.3.6, ובכלל כנראה שהמכשיר לא ממש חזק טכנולוגית. מה שיוצר לי בעיה בהתקנת חלק מהאפלקציות ולראות סרטים.
אני מחפשת מכשיר בגודל 4 אינטש (גודל של האייפון 4) . שיהיה חזק טכנולוגית, פלפון טוב עם אנדרואיד 4. 
יש המלצות מכשיר שכזה?  רצוי אך לא חובה  עד 1000 שח.

תודה רבה
בערך..
04/11/14 08:31
38צפיות

נתחיל מזה שהמסך של האייפון 4 הוא בגודל 3.5" ולא 4.
את יכולה ללכת על המוטו G המומלץ בכל פה. הגודל מסך שלו הוא 4.5 אינץ' שזה לא הבדל מהותי, בגלל שבמוטו G יש פחות שוליים מסביב למסך, הגודל הכללי נשאר סביר מאד, הוא מאד נוח ביד, ובכיס.
הנה השוואה ויזואלית :

המחיר שלו סביב 850 ש"ח בהזמנה מאמזון אירופה, כולל מיסים ומשלוח עד הבית, מומלץ מאד.

אפשר לקנות אותו גם פה בישראל.
04/11/14 09:09
39צפיות
המחיר בזאפ של מוטו G הרגיל  ללא הרחבת זיכרון, בסביבות 1000 שקל.
ועוד יש אחריות שנה.
לא תמיד ההזמנה מחו"ל פותר את כל הבעיות.
150 שקל יותר או פחות לא מעלה ולא מוריד.
ובכלל, אפשר ועדיף לרכוש את הדגם החדש מוטו  G  הLTE עם הרחבת זיכרון ורדיו, המחיר 1100 שקל בזאפ.
אז ככה
04/11/14 09:31
24צפיות

הLTE לא בהכרח עדיף כי הוא מגיע עם 8GB זיכרון פנימי לעומת 16GB ברגיל. הזיכרון החיצוני לא ממש מהווה תחליף לפנימי מבחינת התקנת אפליקציות.
אני מעדיף להזמין מאמזון ולסמוך על האחריות שלהם, לעומת אחריות של חנות מקומית שתמיד תתדאג לנסות להתחמק מלקחת אחריות. 200 ש"ח הבדל זה 20% במחיר, וזה די משמעותי.
תודה רבה :)
04/11/14 09:35
29צפיות
1. לפני זמן מה הלכתי לחנות, הוא הראה לי את המוטו G, הוא קצת גדול לטעמי,  אבל אם זה ההכי קטן וטוב שאני יכולה למצוא. אז אאלץ להתפשר.
המוכר הציע לי LG L2 מיני לטענתו הוא יותר טוב מהמוטו G. מה אתה חושב?

2. מה ההבדל בין 8 ל-16GB - אם ממילא אני מכניסה ככרטיס זיכרון ולא ממש משחקת או מורידה הרבה אפלק'?  מה זה ה LTE ? למה הוא עולה 200 שח יותר?

3. איך ממשים אם צריכים אחריות באמזון?

תודה ובוקר טוב
דבר נוסף מה לגבי הסוני אקספריה?
04/11/14 09:38
28צפיות
אני באמת לא ממש מבינה, אבל ראיתי בזאפ כמה אקספריות בגודל של 4'' הם עולים בערך 1500 ש"ח.
האם זה שווה את זה? ואיזה אקספריה הכי טובה?
לגבי האקספריה..
04/11/14 10:21
26צפיות
המסך שלו בגודל 4, אבל המעבד והRAM נמוכים, וגם כך המחיר שלו יקר ללא תמורה, וגם לא תומך דור 4.
הLG G2 מיני דומה למוטו G.
אין עדיפות ספציפית בין שניהם.
שניהם תומכים בדור 4 הLTE.
רק שבLG, יש מסך 4.7 , ועולה 100 שקל פחות בזאפ.
לשניהם יש רדיו.
דור 4 אומר גלישה במהירות פי 3.
אם קונים באמזון אכן אין אחריות.
לגבי הזיכרון 8 גיגה, למעט 3 גיגה שהולך על מערכת ההפעלה, נשאר 5 גיגה פנוי בשביל האפליקציות, שזה מספיק  ובסדר גמור.
את שאר התכנים אפשר להכניס לכרטיס הזיכרון.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום