לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הצדק יוצא לאור?
18/08/14 09:57
57צפיות
כבר שנים מאז שאני לא באורנג'.
אני מניח שהפסידו בתביעה ייצוגית שכן השבוע קיבלתי שני צ'קים על זה שגבו ממני בזמנו כספים על פתיחת נעילת הסים.
מקווה שבהמשך יחזרו עוד כספים שנגנבו....
קבלת החלטה
18/08/14 01:44
110צפיות
ראשית מלא תודה ל sharon515 על העזרה
קראתי הרבה וכרגע הגעתי להחלטה שהמכשיר יהיה 
XiaoMi HongMi Red Rice 1S 
או
Huawei Honor2 U9508
כפי שרשמתי בהודעה האחרונה - חשוב לי (לפי הסדר):
1. שיהיה אמין (שידוע כפלאפון שאפשר לסמוך עליו בטווח הארוך)
2. מהירות תגובה וטאצ' טובים (עובד חלק ומהר)
3. GPS ומצלמה טובים
דעתכם?

ב-iandroid יש משתמשים המלינים על waze ב-Honor2
18/08/14 05:49
78צפיות
שהיישום נסגר / קופא / לא מתפקד כראוי.
לא זכור לי שראיתי תלונה דומה על google maps או יישומי ניווט אחרים, אך אין זה אומר שזה לא קיים.
היום נסעתי עם השיאומי 1s
19/08/14 20:05
57צפיות
Waze תפקד באופן מצויין . התחברות מהירה ללווינים.  ללא איבודי קליטה.  ספיקר סביר. אחלה
עזבו אתכם מוייז
19/08/14 22:02
40צפיות
בשבוע שעבר היינו בנופש משפחתי בצפון. ישנו ביישוב קטן בגליל העליון ורצינו להגיע לאתר מסויים. ליישוב יש שתי כניסות/יציאות. הגענו ליציאה הראשית, הפעלתי את הוייז עם היעד המבוקש והוייז אמר לנו לצאת מהישוב ולפנות ימינה, ואז שוב ימינה, ואז שוב ימינה - לכניסה השניה ליישוב שממנו יצאנו - ואז שוב ליציאה הראשית של הישוב....  ואז שוב לנסוע ימינה...
בפעם השניה לא נפלנו בפח, הסתכלתי בשאר המסלול וגיליתי שכדי להגיע לאתר צריך בכלל לפנות שמאלה ביציאה מהישוב.
בפניה ימינה מהישוב היה אתר תיירות בתשלום שהופיע בוייז - אני תוהה אם זו היתה מזימה מסחרית לגרור אותנו להיכנס לשם.

את שאר הניווט בטיול עשינו עם גוגל מאפס (שסיפק כרגיל רגעי שעשוע אבל לפחות ניווט כמו שצריך) ואמרנו שהגיע הזמן לקנות מפות אמיתיות כמו פעם עשויות נייר לאוטו
שאלה
19/08/14 22:05
33צפיות
רק שלא יאשימו אותי פה שאי מקבל משכורת גם מוויז
האם לפני שלחצת על GO בדקת מסלולים אחרים?
האם היו כמה אפשרויות לשם של המקום?
אני שואל מנסיון העבר בגלל מקרים דומים שנגרמו בגלל רשלנות המשתמש [זה הייתי אני שלא תחשבו שאני מאשים מישהו]
האמת שיש לי מפות אמיתיות באוטו, אולי הן אפילו לא בתא מטען
19/08/14 22:45
31צפיות
אפרופו ניווט ומפות אמיתיות, לפני כמה שנים טסנו לצרפת, ושכרנו רכב לשבוע. היינו מוכנים, קניתי את IGO למכשיר הניווט שקניתי לזוגתי, והרגשנו שאנחנו מוכנים. אממה, שכחנו בשלב מסוים להטעין את המכשיר, ולא היה לנו מטען לרכב. היינו באיזה ישוב לא גדול במיוחד, וחיפשנו חנות אלקטרוניקה כדי לקנות מטען, או חנות ספרים כדי לקנות מפה. בסופו של דבר מצאנו את שניהם (את המטען קנינו בחנות של מפעילה סלולרית, אגב ). היינו צריכים להגיע לאיזה שום מקום, ונדמה לי שלמרות מכשיר הניווט השתמשנו במפה מנייר.
doritoz רגע לפני קבלת ההחלטה, אם טרם קיבלת כבר...
19/08/14 21:08
43צפיות
1. באיזו חברה אתה לקוח?
2. האם אתה מודע להתאמת התדרים לחברה שאתה לקוח שלה ?
כלומר לא כל מכשיר מתאים לשימוש בכל חברה.
זה נתון שחשוב שתהיה מודע לו.
בהצלחה בקניה.
זקוק לעזרה עם בחירת כיסוי לניומן NM850A
17/08/14 23:26
37צפיות
אז ניסיתי לגגל כל מיני קומבינציות בהקשר לכיסוי ושם המכשיר אבל לא ממש הצלחתי למצוא משהו נורמלי
הכי זול שמצאתי היה איזה כיסוי יונברסלי שנטען שמתאים לדגם הנ"ל אבל המחיר היה 14 דולר וזה כמו לרכוש אחד כזה בארץ ..

אז נכנסתי לפנדה ויל והתחלתי לעבור דף דף על הקטגוריה של עד 10 דולר והינה כמה אופציות שמצאו חן בעיני
אם למישהו יש רעיון טוב יותר לCASE מתאים או לחלופין כיסוי "ארנק" טוב יותר עד 7.5 דולר אני אשמח לשמוע על זה ..
º
בשביל שטויות כאלה אני הולך לדיל אקסטרים
17/08/14 23:44
14צפיות
לאחותי יש אחד כמו שיש בקישור
17/08/14 23:47
30צפיות
יש לה מכשיר סיני 4.5 אינטש, אז רכשתי לה אחד בגודל מתאים (היה זול יותר, כ-5$). אולי אפשר למצוא גם 4 אינשט במחיר זול יותר, לא נברתי באליאקספקס. לעיתים קשה לצלוח את מנגנון החיפוש שלו...
יש לה את הכיסוי הזה כבר מעט יותר מחצי שנה, שימוש יומיומי והיא מרוצה מאוד. הוא עדיין לא מראה סימני בלאי אבל הוא נראה משומש. המכשיר נתפס חזק.
התמונות שבקישור לעיל, המוצר מעט שונה. לאחותי אין א"תופסן" בחלק התחתון, אלא רק שניים בצדדים.
כמה זמן יחזיק? אני לא יודע. תכננתי לשאול אותה אם להזמין לה עוד אחד, שיהיה לה מוכן ליום פקודה, תודה שהזכרת לי!
שליחת הודעות בוואטסאפ
17/08/14 22:51
88צפיות
היי
עוד שאלה על הגלקסי 4..משום מה לא הולך לי
אני רוצה לשלוח תמונה..נכנסת לגלריה, לחצן ימני - שיתוף תמונות עם חברים - ואז מקבלת הודעה לא זוהו פנים, בזה זה נגמר.
אני יכולה לשלוח כשאני בוואטסאפ עצמו, פשוט מצרפת קובץ. אבל אי אפשר הפוך?
את עושה את השיתוף הלא נכון
17/08/14 23:10
79צפיות
ו"גאון" האדם שהצליח ליצור בכלל "שיתוף לא נכון" . כשאת בתמונה, יש תפריט למעלה, שבו יש אפשרות של שיתוף. אם התפריט הזה לא מופיע אז תלחצי לחיצה אחת על התמונה כדי שהוא יופיע.
יווו נכוןןןן
18/08/14 18:00
41צפיות
איך לא ראיתי...
אז מה הרעיון של השיתוף הזה?
הוא אמור לזהות את הפנים של החברים
18/08/14 19:53
35צפיות
ואז כנראה להציע לשלוח להם את התמונה. אין לי מושג איך זה עובד בדיוק.
נוקיאה c2 או x3 למודם
17/08/14 18:24
23צפיות
שלום יש לי שני מכשירים של נוקיאה c2 או x3 שאלתי האם ניתן להפוך אותם למודם ע"מ לגלוש דרך המחשב? אם כן כיצד לעשות זאת (אבקש פרוט ככל האפשר)
נוקיאה c2 או x3 למודם
17/08/14 18:20
33צפיות
שלום יש לי שני מכשירים של נוקיאה c2 או x3 שאלתי האם ניתן להפוך אותם למודם ע"מ לגלוש דרך המחשב? אם כן כיצד לעשות זאת (אבקש פרוט ככל האפשר)
º
שני דגמים של X3 וארבעה של C2 ...(אבקש פרוט ככל האפשר)
17/08/14 18:23
23צפיות
º
פרוט פרוט פרוט פרוט פרוט
17/08/14 18:34
21צפיות
º
עכשיו הכל ברור
17/08/14 18:36
16צפיות
º
רגע, פרוט נינג'ה או פרוט אוף דה לום?
17/08/14 19:00
14צפיות
כמה זמן עושים טעינת ראשונית לJIAYU מישהו יודע? וטעינות שאחרי
17/08/14 17:40
48צפיות
לא מצאתי באינטרנט הוראות על זהץ וחוברת רק בסינית.
מה אמורים לעשות תכלס? להשאיר כבוי ולטעון מספר שעות ואחכ להדליק?

אני תמדי מרוקן את הסוללה על ידי שימוש במכשיר ואז
17/08/14 18:41
55צפיות
טוען אותה עד הסוף.

אין משהו מסודר , היום הסוללות חכמות.
מכשיר חדש מקופסא אין מה לרוקן אותו.ואין תצוגה על המסך מתי מל
17/08/14 19:05
48צפיות
ואין תצוגה על המסך מתי טעונה מלא.
כל אחד יגיד משהו אחר...
18/08/14 00:01
35צפיות
לתת לטלפון להתרוקן ולכבות..3 פעמים..להטעין מייד עם ההדלקה עד 100%...להטעין עד 90%...לא יודעת, אני חיברתי מייד למטען בנפעלה הראשונית וזהו.  ןמה "א שאין התראה על הטענה מלאה?  אולי לא במסך אבל בסטטוס בר או כשמורידים את וילון ההתראות חייבת ליהיות הודעה על מצב הטעינה..תתחדש
אני קראתי שזה לא בריא לתת לסוללה להתרוקן לגמרי
18/08/14 00:06
31צפיות
זה מוריד ממחזורי הטעינה שלה.

אבל בד"כ שאני מקבל מכשיר חדש אני משתדל לטעון אותו לגמרי.

אפקט הזיכרון היה בסוללות הישנות, בסוללות ליטיום אין את הדבר
18/08/14 00:10
35צפיות
הזה יותר.
יש לי טלפון בן 7 שמשמש אותי כשעון מעורר - הסוללה מספיקה ל 3 שבועות.
הטלפון הנוכחי גם אני מטעין לפי צורך ולא רק כשמתורקן או לא מתרוקן - שיא של הסוללה 9 ימים, בד"כ מטעין אותו פעם בשלושה ימים.
קראתי שלא רצוי לתת לסוללות ליתיום להתרוקן עד הסוף
18/08/14 00:14
33צפיות
אני בד"כ מטעין את הטלפון בלילה לפני השינה

ביום העבודה אני משתדל להטעין מהצהריים - שתהיה לי סוללה דיי טעונה שאני הולך הבייתה. בקיצור פעמיים ביום

מתי יפתחו סוללה שמחזיקה את הסמרטפון שבוע

אם לכבות את הרכיבים לא חיוניים לרוב במשך היום
18/08/14 00:26
28צפיות
חיי הסוללה משתפרים בצורה משמעותית. מי שיושב כל היום במשרד - אין צורך ב GPS או WI FI. לכבות ולהדליק לוקח בדיוק שניה. גם בהירות המסך - אני תמיד שם על אוטומט, ועוד כל מיני. לא לוקח שום משאבים והסוללה חיה בשקט כמה ימים.
אינטרנט יש במחשב, שיחות וסמסים לוקחים מעט מאוד מהסוללה.
נתוני רקע
17/08/14 16:52
59צפיות
שלום לכולם עש לי מכשיר htc one x , כאשר אני מנסה להיכנס לגוגל פליי, הוא רושם שיש צורך להפעיל נתוני רקע , אני לוחץ על הפוך לפעיל ויש לי רשימה של חשבונות לסנכרון..
מה עושים נראה שהכול מסונכרן ?
מתץג הסינכרון הכללי
18/08/14 08:11
27צפיות
הגדרות >שימוש בנתונים >שלש נקודות > סינכרון נתונים אוטומטי

|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:46
8צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מה זה כוכבית 13
17/08/14 14:31
61צפיות
מה זה כוכבית 13 שכל שיחה עולה 29 ש"ח
º
כנראה שיחה עם מזל רע מאד.
17/08/14 15:03
23צפיות
אז על מה אתם ממליצים לי מניסיונכם - גלקסי S4 או S5?
17/08/14 14:02
83צפיות
האם שווה להוסיף עוד 1,000 ש"ח בערך בשביל ה- S5?
וגם, האם הוא לא גדול מידי מבחינת המימדים?

תודה!!
אני לא חושב שיש הרבה הבדלים בין ה-S4 ל-S5
17/08/14 14:06
73צפיות
בטח שלא כאלה ששווים 1000 ש"ח. אבל למה דווקא סמסונג? מה הדרישות, ומה התקציב?
הלכתי על הסמסונג בגלל שאני מכירה אותו מהדגם של
17/08/14 14:14
65צפיות
ה- S3 והוא ממש טוב ומוכר לי...

התקציב בגדול הוא 2,000 אבל אם היית אומר שההשקעה שווה, הייתי מוסיפה עוד 1,000 ל- S5.

הדרישות: ממשק נוח, מצלמת תמונות ווידאו איכותית, מסך טוב...

מה לגבי העניין שה- S5 תומך בדור החדש? אני לא מאלה שמחליפים כל שנה מכשיר, ה- S4 יתמודד עם הדור החדש?

תודה!
יש גם דגם של ה-S4 שתומך בדור 4 (קוד דגם I9505)
17/08/14 14:17
58צפיות
לדעתי זה לא רלוונטי לזמן הקרוב, ותלוי כל כמה זמן את מחליפה מכשיר, יכול להיות שזה לא יהיה רלוונטי בכלל עד שתחליפי גם אותו .
ידוע לך אם הדגם הזה טוב בדיוק כמו ה- S4 הרגיל? פעם אחרונה
17/08/14 14:20
46צפיות
שהחלפתי היתה לפני קרוב ל- 10 שנים... 
יש הבדלים מינוריים במעבד, אבל לצורך העניין זה אותו מכשיר
17/08/14 14:22
44צפיות
בזמנו קראתי ביקורות והשוואות בין שני הדגמים, ולא הייתה מסקנה חד משמעית איזה דגם חזק יותר ולאיזה הסוללה מחזיקה יותר זמן. בכל מקרה, אם את חושבת שה-S4 גדול מדי, אז תנסי ללכת לחנות כלשהי ולהרגיש אותו ביד.
אוקי, תודה רבה! דרך אגב הגודל של ה- S4 מצויין, התלבטתי על
17/08/14 14:27
38צפיות
הגודל של ה- S5. ניסיתי את שניהם בחנות, ולא הגעתי להחלטה. מה גם שלפעמים מתרגלים לדברים
דרך אגב, מה לגבי המצלמה?
17/08/14 17:42
25צפיות
קראתי כאן:

על ההבדלים בין שני המכשירים.
בעניין המצלמה, היה כתוב שהמצלמה של ה- S5 מצלמת ביחס של 16:9
האם זה אומר שהתמונות יוצאות באמת ביחס הזה (ואח"כ בפיתוח לא יוצאים שוליים לבנים ומיותרים?)
הבנתי נכון או לא?

תודה!
º
אין לי שמץ, סורי
17/08/14 19:01
8צפיות
S3 הוא טוב? באיזה עולם?
17/08/14 14:25
71צפיות
לגבי ה- S4, ה- I9500 לא תומך בדור 4. ה I9505 כן.
לגבי ה S5, מומלץ לקנות את הדגם האירופאי (SM-G900F). בדגמים אחרים יכול להיות חסר תדר, מה שאולי יפריע ואולי לא.

אישית, הייתי נמנע מסמסונג, אבל אם אתה אומר שה S3 ממש טוב, אז .....
אין לי הרבה ניסיון עם חברות אחרות, השתמשתי בעיקר
17/08/14 14:33
56צפיות
בסמסונג, לכן התרגלתי אליו והוא נוח לי. אבל לגבי טוב - באמת לא התנסיתי מספיק על חברות אחרות.
למה היית נמנע מהסמסונג?
למכשירים של סמסונג יש נטייה לפעול דיי גרוע
17/08/14 14:43
68צפיות
תוך תקופה מסויימת מיום הקנייה.
יש לי S3 כבר מעל שנה וחצי, וזה מכשיר שהתחשק לי לא מעט פעמים לזרוק אותו על הקיר. רק לפני זמן קצר יחסית מצאתי "רום מבושל" (גרסה של מערכת ההפעלה שלא נעשתה ביידי היצרן עצמו) שגרם למכשיר לפעול טוב.
אנשים אחרים שאני מכיר שנמצאים עם גרסת היצרן, המכשיר שלהם איטי בטירוף, וחוויית השימוש בו מתסכלת למדי.
גם ב- S4 המצב לא טוב בהרבה, וגם שם המערכת סובלת מאיטיות באופן כללי, ובעיקר באפליקציות של סמסונג (למשל, לחייגן לוקח מס' שניות לא קצר עד שהוא עולה). לא ממש מכיר את ה S5, אבל אני מניח שגם הוא יסבול מאיטיות, כי סמסונג לא ממש יודעים אחרת.
בנוסף לזה יש מרעין בישין אחרים, כמו KNOX ונעילה איזורית, אבל זה פחות רלוונטי אם אתה קונה אותו בארץ ולא מחליף רומים.
ומצד שני יש לו מצלמה טובה
17/08/14 15:25
57צפיות
(יחסית למצלמות בטלפונים..),הוא בגודל הנכון,הוא פופולרי ואפשר להשיג לו אביזרים בלי בעיה..עם הרום הנכון הוא מכשיר פצצה.
אז מה שאת אומרת בעצם
17/08/14 15:50
51צפיות
זה שעם הקייס הנכון, אין בעיה שאני אזרוק אותו על הקיר כי הוא מעצבן אותי?  
הוא באמת עמיד גם!
17/08/14 15:53
53צפיות
אגב אני לא יודעת אם הסוללה שלו אכן חזקה,או ששלי כזאת גרועה וזה סתם נראה לי
הבטריה של הנקסוס אף פעם לא היתה טובה במיוחד
17/08/14 16:01
43צפיות
בגלקסי 5 ככל הנראה שיש שיפור בזמן סוללה, אבל גם במכשירים אחרים כמו HTC ONE M8, LG G2, ולמרות שהוא פחות טוב מהדגם הקודם, גם ה G3 כנראה מחזיק לא רע
בהחלט S5
17/08/14 15:43
65צפיות
למרות שבעלי S4 יכתבו שאין כמעט הבדל
הרי שמתחת לפני השטח יש הבדל
"The software has also taken yet another step forward and TouchWiz is now more polished than ever. "
מתוך
º
כלומר לאנשי הקשר ייקח רק שנייה וחצי לעלות במקום שתיים?
17/08/14 15:54
26צפיות
º
'שתיים'..הלוואי...
17/08/14 15:58
16צפיות
ב-S4 זה שתיים. ב-S3 זה לפעמים מגיע לשלוש
17/08/14 16:13
34צפיות
אבל ראיתי את זה על רומים של סלקום ואורנג', כך שאולי גם זה משפיע.
יש דגמי S4 שמיועדים לדור השלישי...
17/08/14 16:20
36צפיות
ה S3 של הנוער אצלי מעלה אנשי קשר בפחות משניה.
מצד שני, אני לא אמליץ על חברה שמאלצת region lock, bloatware ו knox
אבל
אם מישהו אוהב את הגישה של סמסונג, S5 מהווה שיפור משמעותי הראוי לבחינה אובייקטיבית.
באפליקציה המובנית, או באפליקציה חיצונית?
17/08/14 16:49
24צפיות
כי גם אצלי exDialer עולה תוך כלום זמן.
º
באפליקציה המובנית. מכשיר נקי בלי רוט מגרמניה.
17/08/14 18:16
14צפיות
יש לי בעיה עם סקירות כאלה
17/08/14 16:07
43צפיות
הבוחן מקבל מכשיר חדש לאולי שבוע ומשתמש בו. המכשירים של סמסונג באמת מרשימים בהתחלה, אבל רק אחרי כמה שבועות מגלים שהם בלתי ניתנים לשימוש.
באופן כללי, יש גם כל מיני תקלות שבהתחלה, בשימוש קצר, קל להתעלם מהם, אבל לאורך זמן אתה מגלה שזאת תקלה שחוזרת על עצמה שוב ושוב.
המשפט שהכי הצחיק אותי בסקירה היה
"but its software backing in the face of Sense 6.0 can't quite match the versatility and functionality of TouchWiz."
בערך בכל כתבה מדברים על הפיצ'רים המיותרים שאף אחד לא ממש צריך, ודווקא החוסר בפיצ'רים האלה הוא חיסרון מבחינתו של הכתב....
מה זה משנה הtouchwiz?
17/08/14 17:51
31צפיות
כך או כך אפשר להתקין לאונצ׳רים טובים יותר.
ותחליף גם את כל שאר האפליקציות?
17/08/14 18:59
22צפיות
אנשי קשר, חייגן, לוח שנה, שעון, מצלמה, נגן וידאו וכו'? כי TouchWiz זה לא רק לאונצ'ר, זה כל הבסיס של מערכת ההפעלה.
בקרוב יהיה גם S5 mini
17/08/14 16:55
38צפיות
סביר שעוד ייקח לפחות חודשיים-שלושה עד שיתחילו לשווק פה בארץ את ה S5 mini.
ראה בכתבה אם הוא מתאים לך.
º
קטן מידי אבל תודה!
17/08/14 17:38
15צפיות
בבקשה, השנה יוכרז גם ה lg g3 mini
17/08/14 19:16
35צפיות
ה g2 mini הוא כבר בגודל 4.7 (עם מסך חלש מדי מבחינך, ולכן אני מעריך שפחות תאהב) כך שאני משער שה g3 לא יהיה קטן יותר, ולכן אולי יתאים לך. סביר להניח שהמסך שלו כבר יהיה מוצלח.
אממה, בינתיים עוד אין נתונים על המכשיר החדש וכמובן שלא משווק. את הסמסונג התחילו לשווק בכמה מדינות בעולם, ולכן תוך כמה חודשים יגיע גם לכאן. ל lg כנראה נצטרך לחכות, במינימום של המינימום, לפחות חצי שנה. אולי גם שנה.

אם לא בוער? אולי שווה לחכות. עקרונית אוטוטו (בתחילת ספטמבר) מוטורולה תכריז על ה moto X דור הבא (מכונה כרגע moto X+1), וזה אמור להיות מכשיר דגל, ברמה גבוהה, רק שהמכשיר לא כ"כ מיובא לישראל ולכן תצטרך להסתמך על חברים שיביאו לך, או חנויות פרטיות.

האם יצא לך לשחק עם ה sony Z2? מכשיר דגל משובח, אך בגודל 5.2, שעלול להיות קצת גדול עבורך.
º
אם יש מישהו באילת S5 עולה 2450 .
17/08/14 17:01
24צפיות
º
וואי חבל שאני לא שם הקיץ
17/08/14 17:38
23צפיות
תוהה אם לחכות או לקנות
17/08/14 12:52
154צפיות
היי,

יש לי אייפון 4 כבר 3.5 שנים. עובד אבל בקושי...
רציתי לדעת אם כדאי לי להחליף עכשיו לאחד המכשירים הקיימים בשוק,
או לסחוב עוד כמה חדשים ולחכות לחידושים והמצאות- אם יהיו בכלל.

אם אתה מעונין להשאר עם אייפון, הייתי מחכה
17/08/14 12:56
117צפיות
כל השמועות אומרות שצפוי אירוע הכרזה של אפל בשבוע הראשון של ספטמבר. גם אם לא קונים את הדגם הכי אחרון, יהיו הוזלות על הדגמים הקודמים (שאריות מלאי, הדגמים הקודמים שאפל תמכור כדגמים מוזלים, יד שניה וכו׳).

אם אתה חושב לקנות מכשיר אנדרואידי, ככה״נ גם סמסונג תציג איזשהו מכשיר כמה ימים לפני אפל (לא שזה יעזור לה). אבל במקרה הזה גם ככה יש מבחר עצום שכל חודש משתנה ואתה יכול פשוט לקנות היום.
השאלה היא...
17/08/14 13:19
80צפיות
האם צפויים במכשירים הבאים לצאת חידושים מרחיקי לכת? או שרק גאדג'טים פה ושם?
לדעתי, לא. מעבד קצת יותר חזק, מסך יותר גדול. אין משהו באמת
17/08/14 13:25
68צפיות
חדשני. לפחות ככל הידוע כרגע.
אצל אפל אף פעם אי אפשר לדעת הכל לפני ההכרזה.
בהשוואה לאייפון 4 כבר עכשיו יש חידושים
17/08/14 13:26
95צפיות
השאלה היא האם הם נחוצים או לא (קורא טביעות אצבע, אפשרות למענה בלי לגעת במכשיר, NFC).
º
מה היא האפשרות למענה בלי לגעת ??
17/08/14 17:49
35צפיות
יש "מחוות אוויריות" ב-S4
17/08/14 18:54
75צפיות
תרגום לעברית - "תנופף בידיים כמו אידיוט, ותקווה שזה ממש יעבוד, אבל אם תזיז את היד באיזור הכללי של המכשיר כאשר אתה רוצה לא לענות אז זה יעבוד כל פעם" .
יש את זה גם באייפון , לא מאחל לך להשתמש בזה
17/08/14 19:18
69צפיות
זה מיועד למקרים אחרים.
תודה למשיבים
18/08/14 11:24
57צפיות
הכוונה בחידושים היא חוזק סוללה משמעותי כסטנדרט (שבאייפון כרגע זה חיסרון אדיר) למשל, שזה גורם לי לחכות עוד חצי שנה ולראות מה יתחדש.
פחות מעניינות אותי מחוות וכאלה גאדג'טים.
עוד מפריעה לי האיטיות של האייפון בזמן האחרון...

לגבי האיטיות - יש אנשים שטוענים שזה מכוון על ידי אפל
18/08/14 11:37
51צפיות
בעקבות עידכון הגירסא, כדי ליצור "צורך" לקנות את המכשיר החדש ביותר. אין לי אייפון אז אני מסתמך על מה שקראתי .
אני קראתי משהו מעניין
18/08/14 12:14
48צפיות
איזו חוקרת גילתה שאחרי שאייפון חדש יוצא,יש גידול משמעותי בחיפוש המילים "אייפון איטי" באינטרנט...זה פורסם במאקו לפני כמה שבועות
תראי, כבר "נזפו" בי לא להיות נחרץ על דברים שאני לא בטוח בהם
18/08/14 12:21
56צפיות
אז אני מסייג, ולא רושם מה דעתי בנושא .
º
זה בסדר..אני כבר יודעת אותה
18/08/14 12:25
22צפיות
יש משהו בדבריכם
18/08/14 15:07
38צפיות
גם דוד שלי מתלונן שהאייפון 4 שלו עובד לאט בזמן האחרון ויש לו את המכשיר פחות משנתיים. כך שאי אפשר לדעת אם צירוף מקרים או יד מכוונת...
ובכל אופן לידע כללי, הגלקסי האחרון הוא היחיד עם עמידות למים?
יש את סדרת Xperia Z של סוני עם עמידות למים
18/08/14 15:15
34צפיות
לדעתי זה גימיק ולא מה שיגרום לי להעדיף מכשיר אחד על פני אחר, אבל מי אני שאקבע?
האיטיות של האייפון 4
18/08/14 17:40
41צפיות
זו הסיבה שהבן שלי נטש לטובת אנדרואיד לפני חודשיים אחרי 6 שנים עם אייפון.
לדבריו ברגע שהגיעה גירסה 7 של IOS האייפון 4 הפסיק לתפקד.
הוא עבר לנקסוס 5 ומאוד מרוצה בשלב זה.
º
נכון , אבל האיטיות תוקנה בגירסא 7.1.1
18/08/14 18:48
101צפיות
לצערי
18/08/14 18:52
38צפיות
כל ניסיון לעדכן גירסה אצלי פשוט לא צלח.
ועוד יותר- אין סינכרון עם iTunes כך שאין לי מוזיקה וזה מתסכל כי האייפון נקנה בעיקר בשביל זה.
מה הבעיה בעדכון , האם המכשיר פרוץ ?
18/08/14 18:55
36צפיות
יש לך את ITOOLS שאיתה אפשר להעביר מוזיקה.
º
לא פרוץ
18/08/14 20:39
16צפיות
º
אז מה הבעיה ?
18/08/14 21:06
16צפיות
יש בעיות
18/08/14 23:32
27צפיות
לא מסתנכרן עם האייטונס ולא מצליח לעדכן גירסה.
º
תעדכני את אייטיונז במחשב.
18/08/14 23:56
9צפיות
מה ההודעת שגיאה , איזו גירסאת אייטונס ?
19/08/14 00:00
21צפיות
=>
19/08/14 12:36
9צפיות
א. אם המכשיר איטי/לא מסתנכרן/יש לו בעיות וכו', וממילא את מתכננת לרכוש חדש - אולי שווה לעשות איפוס כללי למכשיר, לעדכן לגרסה החדשה ביותר ולראות אם חלק מהדברים מסתדרים. אולי זה פיתרון לזמן קצוב, ואולי לזמן ארוך. בכל מקרה זה יתן לך זמן נשימה עד הצגת המכשירים הבאים.

ב. וכדאי לחכות כי ההכרזה קרובה ותמיד כדאי לפחות לשמוע מה חדש, ולו רק כדי שנוכל לקבל החלטה מושכלת, ולא סתם לקנות היום ולהתבאס בעוד פחות מחודש.
סלולארים זוליים באיביי
17/08/14 10:47
49צפיות
מישהו התנסה? יכול להמליץ? לשפוך אור? מה צריך לדעת על זה? 

(לא מדובר במכשיר העיקרי לצורך העניין). 
דווקא איביי? קניתי כמה פעמים סלולארים סיניים והיה
17/08/14 11:08
55צפיות
מוצלח וללא תקלות.
º
אם לא איביי - אז?
17/08/14 11:48
20צפיות
º
to2c, minideal.
17/08/14 11:57
20צפיות
עד כמה זה מסובך להחליף לבד סוללה?
17/08/14 10:10
62צפיות
של אייפון 4,
אני צריך להחליף סוללה וחשבתי לרכוש באיביי סוללה מקורית כמובן ולהחליף לבד,
עד כמה זה מסובך?

תודה

מישהו שעבד איתי החליף פעם סוללה ל-3GS
17/08/14 10:18
69צפיות
אני חושב שלקח לו בערך חצי שעה. תסתכל על סרטונים ביוטיוב או על אתר ifixit.com.
ב-4 זה מאוד פשוט
17/08/14 13:05
57צפיות
מכסה אחורי , להזיז 2 דברים וזהו , הבעיה היחידה זה לא לפגוע באנטנת ה-WIFI.

מצויין תודה, אבל אפשר בבקשה עוד משהו קטן
17/08/14 14:14
43צפיות
אפשר בבקשה קישור לאיביי לסוללה מקורית!!!
לא חילופית או משהו כזה שלא יתפוצץ
ראיתי שה בא עם סט מברגים ופלסטיק פתיחה..
אז אם אפשר לינק למוכר אמין וזול ולסוללה מקורית זה יעזור לי מאוד...

תודה רבה

והעיקר, לא לפחד כלל
17/08/14 14:39
42צפיות
למיטב ידיעתי, רוב, אם לא כל הסוללות שמוחלפות במעבדות השונות, אינן מקוריות. למעט אולי (!) החלפה ב-idigital. דהינו, מדובר לפחות בעשרות (מאות?) אלפי סוללות, רק בישראל. ולמרות זאת, לא שמעתי על אף מקרה של התפוצצות סוללה תחליפית באייפון. וגם אם פיספסתי, עדין מדובר באפס קצהו.
בקיצור - לדעתי אין מה לחשוש.
כבר החלפתי כמה כאלה, והבעיה היחידה היתה סוללה שלא עבדה.
אגב - אתה חייב את המברגים. ברגי המכסה קטנים מאוד, וצריך מברג מתאים. שאר האביזרים מיותרים.
º
אוקיי אז סוללה אמינה וסט מברגים .. תודה :)
17/08/14 15:02
17צפיות
HTC
17/08/14 09:01
76צפיות
מחפש המלצה למכשיר HTC שהוא גם מספיק טוב וגם עולה פחות מ-2 אלפיות.
היש חיה כזאת ?
למה דווקא htc? שואלת מסקרנות..
17/08/14 14:29
48צפיות
היחיד שאני מכירה וקצת שיחקתי בו זה ה one m7, השאיר עליי רושם טוב.
º
17/08/14 16:46
6צפיות
אני מכיר HTC ONE X
17/08/14 16:29
45צפיות
שזה מכשיר ישן ואולי מקביל לנקסוס 4 / גלקסי 2-3 / אחר.
המכשיר תותח! עובד חלק ומצוין
בעיה יחידה בעצם 2... היא בלוטות' וWIFI לא חזק.
הרבה פעמים כש2 מכשירים ביחד המכשיר HTC קולט בקושי את WIFI לעומת המכשיר אחר שתבחר גלקסי/נקסוס/אחר שקולט מעולה.

ואינני יודע איך זה בדגמים חדשים.

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום