לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

רכשתי בלקברי Q10 מדינמיקה, נמכר כעת ב 1200 ש"ח, וזה מחיר
09/09/14 14:54
151צפיות
שהייתי מוכן להוציא, לפני כשנה בדיוק המכשיר עלה כ 3500 ש"ח מוגזמים ביותר. 
בסוף החודש הם מוציאים מכשיר גדול עם מקלדת (PASSPORT) שנראה שווה ביותר אך הוא לא קומפקטי, וכן עוד מספר חודשים הם אמורים להוציא את ה CLASSIC.  

נקווה שזה יסגור לי את הפינה לשנתיים הקרובות, פשוט טלפון פול טאצ' זה לא כ"כ בשבילי.
הזוי משהו
09/09/14 15:34
84צפיות
אני מבין שמישהו חושב שהפספורט זה רעיון טוב שהרי החליטו לייצר אותו. מצד שני, אני חושב שממש מעט אנשים חושבים את זה.

הוא בדיוק בגודל מתאים לקריאה וצפייה באתרי אינטרנט מבלי לסובב
09/09/14 15:45
62צפיות
את המכשיר לרוחב,  ויותר מכך, המכשיר בצורת ריבוע אז הכל ייראה אותו דבר מכל הכיוונים...
אני לא משתמש הרבה בסלולר מבחירה ואני אפילו מסתדר עם מכשיר ישן יותר - רק שקשה להשיג אותם במצב טוב, והQ עושה הכל מצוין.
הי חשבתי לקנות מהם את ה Q10
09/09/14 21:46
67צפיות
אשמח אם תוכל לתת פרטים על המכשיר שקנית מדינמיקה : האם המקלדת בעברית ? האם המכשיר ממש חדש או שהוא מחודש .ובכלל אם אתה ממליץ לקנות מהם היית מרוצה מהשרות
תודה
המכשיר חדש, מסלקום, המקלדת בעברית, במחיר הזה נראה לי שווה.
11/09/14 09:15
24צפיות
שנה שעברה ביקשו עליו כ 3500 ש"ח ולאחר מכן כ 3000 ש"ח בסלקום.
אני חושב שאני מרוצה, כמובן שאוטוטו ייצא מכשיר קלאסיק עם מסך גדול יותר, אבל עד שזה יצא בחול ייקח כמה חודשים.

אני יודע שאתה מכיר את השטויות , ממליץ על רום 10.3
09/09/14 23:10
47צפיות
ממשק שונה טיפה , מהיר בהרבה גם בתוכנות אנדרואיד.
כל קיתונות הבוז ששפכתי על גולן בגלל הניתוקים
הודעה זו מכילה תמונות
09/09/14 13:58
148צפיות
שכחו משום שלפחות ב-3 קווים מתוך ה-4 היתה רגיעה. אבל במכשיר של האישה, שם היו רוב הניתוקים, התחדשו הבעיות עם מעבר למכשיר אחר. יכול להיות שיש בעיה בסים?
ואיך מעיפים את ההודעה שבתמונה המצורפת?
תלחץ על YES
09/09/14 14:03
79צפיות
הוא מזהיר אותך שאתה נודד על רשת אחרת וזה עלול לעלות לך כסף, וזה בסדר, גולן נודדים על סלקום, ויש בניהם הסכם ולך זה לא עולה דבר. זה נועד למנוע גלישה בחו"ל שהיא יקרה (אלא אם אתה במסלול החדש של גולן ).

בנוגע לניתוקים, תקבע על סלקום. אין פתרון אחר. אם זה לא עוזר אז עבור לחברה אחרת. 
יודע לקבע על סלקום ?
הגדרות - עוד - רשתות סלולריות - רשת - המכשיר יבצע חיפוש רשתות וימצא את הרשתות באיזור. הוא ימצא 2 רשתות בשם GOLAN T, העליונה זו הרשת העצמאית של גולן והשניה זו סלקום. בחר בסלקום. וזהו.

כבר מכיר את המטרייה בע"פ. העניין הוא, שהלחיצה על YES
09/09/14 15:45
51צפיות
זה בדיוק הקש ששובר את גב הגמל פעם אחר פעם. אי אפשר פשוט לבטל את ההודעה הזו?
º
System settings>Sim Management>Roaming>Show roaming reminder
09/09/14 15:51
14צפיות
º
תודה. בוצע.
09/09/14 16:32
14צפיות
וקיבוע על סלקום ימנע ניתוקים? לסלקום יש הכי מעט
09/09/14 15:48
47צפיות
אנטנות באזור שלי ולגולן הכי הרבה.
º
מה תגיד על זה (בתמונה)?
הודעה זו מכילה תמונות
09/09/14 16:04
62צפיות
מאוד מוזר
09/09/14 16:43
42צפיות
הוא מזהה רק את רשת הדור השני של סלקום.תבדוק בהגדרות שסוג הרשת מוגדר לך כ gsm/wcdma.ואולי כדאי לנסות wcdma בלבד.
º
אני רואה את זה לא פעם אחד ובמכשיר אחר לא התקבע כלל.
09/09/14 16:58
14צפיות
º
אחד=אחת
09/09/14 16:59
10צפיות
º
וכן, אני יודע שאפשר לערוך הודעות, אבל ההרגל חזק ממני.
09/09/14 17:04
10צפיות
vroot לא מצליח...
09/09/14 13:34
31צפיות
אני מנסה לעשות רוט למכשיר שלי (THL5000) אבל בסוף התהליך הרוט נכשל. מצב ניקוי באגים מופעל אצלי.
איך בכל זאת אפשר לעשות רוט?

תודה

לא מצליח להתקשר לחול עם גולן
09/09/14 12:24
46צפיות
הכל היה בסדר עד אתמול.
בדקתי גם באתר והכל אצלי פתוח
מה עושים?

פנית לשירות הלקוחות?
09/09/14 13:08
25צפיות
- בדוק שהמספר אליו אתה מנסה להתקשר נכון (כולל קידומת בינ"ל וכו').
- ייתכן שמספר היעד נותק / לא זמין / הבעיה בצד השני.
- נסה יעדים אחרים.
- אולי "תבטל" את אפשרות השיחות הבינ"ל ו"תפעיל". להזיק סביר להניח שזה לא יוכל.
ברור שפניתי
09/09/14 13:33
22צפיות
זה מס שאני מתקשר אליו הרבה.בנתיים לא קבלתי מענה מגולן
דיל אקסטרים פותח מרכז הפצה בישראל
09/09/14 11:05
103צפיות
º
ראיתי את זה אתמול או שלשום - יש רק 4 פריטים במחסן
09/09/14 11:12
39צפיות
לא רק זה, גם המחירים של המוצרים הרבה יותר יקרים (במוצר אחד
09/09/14 11:24
65צפיות
שבדקתי)
הסוללה של XIAOMI עולה כמעט פי 2 מהמחיר הרגיל (23$ בהזמנה רגילה לאומת 40$ בהזמנה מהמחסן הישראלי)
אבסורדי משהו
09/09/14 11:55
55צפיות
עד עכשיו לא הבנתי איך הסינים שולחים מוצרים במחיר כ"כ נמוך. המשלוח לא עולה להם כסף ??
על "עוף בשקל" שמעת?
09/09/14 12:04
52צפיות
מוכרים חלק מהמוצרים במחיר הפסד כדי להכניס אותך לחנות, ואז מרוויחים ממך על מוצרים אחרים שקנית כי ראית אותם במקרה.
בכ- 70% יותר יקר ממשלוח רגיל מסין
09/09/14 11:28
56צפיות
לא תודה, מעדיף לחכות יותר או להזמין ממקום אחר. 
מדהים! גולן טלקום - שיחות וגלישה עד 6G בחו"ל 99 ש"ח
107תגובות
09/09/14 10:36
366צפיות

(המשך...)
נקסוס 4 חדש?
09/09/14 01:14
90צפיות
שלום
מצטער, אני ממש מבולבל. בפורום הזה באופן קבוע כתבו לי שאין מצב שיש נקסוס 4 לא מחודש. יש חנויות שטוענות שיש להן. אחרות מדברות על מחודש. יש חנות שבהתחלה אמרה חדש, אחר כך מוכרת אחרת אמרה שזה מחודש.
מה אתם אומרים?

מה עם חו"ל? שם יש יותר סיכוי להשיג משהו לא מחודש? ראיתי באמזון ב 281 דולר, אבל כשלחצתי למטה על 'חדשים' הוא הביא אותי לרשימת מוכרים (כמו בזאפ). לא ברור לי מה קורה שם.
אולי כדאי נקסוס 5 בחו"ל? (לא רוצה להוציא יותר מדי כסף).
אני יודע שמוטו G מצוין אבל יש לו יותר קרינה.

תודה
לא מאמין שיש, נקסוס 4 חדש ממש, בשום מקום
09/09/14 08:03
85צפיות
זאת הנחה אוטופית(שלך) שיש אדם או חנות, שקנו מכשיר במהלך 2012 והחזיקו בקרטון הסגור על המדף, עד שאתה תגיע , כעבור שנתיים וחצי (אני סופר ממרץ 2012 ועד היום)
תחשוב מה השיקולים הכלכליים לעשות זאת, לדגור על קופסה סגורה , מלאי מת, ששולם עליו ולא נשוא רווח.
וגם אם ישנה אוטופיה כזאת, הסוללה, אחרי 24-32 חודשים, כבר נמצאת ב50% מיכולתה (זה דגם ללא אפשרות החלפה של סוללה על ידי המשתמש)

אני הייתי הולך על נקסוס5
חדש- מאיביי - יש מבצעים ב315 דולר ואני מאמין שבBALACK FRIDAY , יהיה גם ב250 דולר ומטה.
משומש- בלוחות בארץ, סביב 1300 כרגע (להעדיף D821 על פני D820)
מה עם חו"ל?
09/09/14 08:55
36צפיות
שם יש נקסוס 4 חדשים? איפה כדאי - אמזון? איביי?
º
מה עושים בחנויות עם מכשירים שלא נמכרו?
09/09/14 09:20
28צפיות
ייצרו גם ב-2013 נקסוס 4
09/09/14 15:42
51צפיות
אני קניתי באוגוסט 2013 מכשיר שיוצר במאי 2013, אם זכור לי נכון (אפשרי שזה היה מרץ ). אבל בעיקרון אתה צודק - הייתה הכרזה שהפסיקו את הייצור שלו.
º
בהחלט, שלך בן שנה וחצי
09/09/14 16:14
22צפיות
הנקסוס 4 שלי אחד האחרונים שיוצרו באוקטובר 2013
09/09/14 18:47
34צפיות
נמכר יומיים לאחר ההכרזה על הפסקת הייצור.
איביי
09/09/14 16:17
37צפיות
אפשר לסמוך עליהם? מה עם אחריות, שירות? זה הם מוכרים או שהם מתווכים ביני לבין מוכר אחר? אם זה מוכר אחר, איך אני יכול להיות שקט שזה בסדר?

ראיתי שם נקסוס  4 ב 222 דולר. איך זה? אפשר לסמוך שזה חדש?

מה זה balack Friday?
º
הקביעה לגבי מצב הסוללה - על מה היא מבוססת?
09/09/14 20:08
10צפיות
נקסוס 5
09/09/14 08:14
68צפיות
הדגם האמריקאי לא מתאים לדור 4 בארץ.
באירופה עולה כ350 אירו שזה לא רחוק ממחירו בארץ.
º
כשיהיה דור 4 בארץ, נדבר
09/09/14 18:49
21צפיות
לא הייתי קונה מכשיר ללא דור 4
09/09/14 19:29
39צפיות
כל אחד שיעשה את השיקול שלו.
ואם זה מחודש ולא חדש - מה אכפת לך?
09/09/14 22:30
29צפיות
כל זמן שהאחריות זהה ואתה מקבל מוצר תקין - מה אכפת לך אם מישהו פתח את הקרטון בארה"ב לפני שנה, זה מלאי מת ששכב אצל היבואן האינדונזי או אפילו מישהו השתמש בו שבוע ואז החזיר לחנות? הלא המחיר הנמוך כבר משקף את העובדה שהטלפון הזה הוא לא שיא הטכנולוגיה והחידוש.
למזער אותיות בגלקסי 5
09/09/14 00:29
22צפיות

איך קונים מכשיר באינטרנט?
08/09/14 23:09
52צפיות
הי,
אני רוצה לקנות מכשיר באינטרנט, ב-e-bay, נגיד (אם יש אתרים יותר טובים, אשמח להמלצות)
לאילו פרמטרים אני צריכה לשים לב כשאני קונה מכשיר, כדי שיתאים לארץ?
בזמנו (לפני כשנתיים) חיפשתי מכשיר, וזוכרת שלא כל מכשיר התאים לרשת פלאפון.
אשמח לכל מידע
תודה
חדש? משומש? סיני?
09/09/14 08:53
49צפיות
אם חדש, יש עוד אתרים כמו אמזון צרפת, אמזון בריטניה ו-clove.co.uk ששולחים מכשירים לישראל. מכשירים סיניים קונים באתרים סיניים.

לגבי פלאפון - עדיין יש מכשירים שלא יתאימו לרשת. צריך לבדוק את התדרים שלהם.

ובנוסף - לבדוק שהמכשיר לא נעול / גירסה מיוחדת למפעילה בחו"ל, בסמסונג יש את בעיית הנעילה האזורית (חייבים להפעיל את המכשיר לראשונה עם סים השייך לאזור אליו יועד המכשיר ע"י סמסונג), שפות נתמכות במכשיר אם תפריטים בעברית חשובים לך, ב-ebay חשוב שהמוכר יהיה אמין עם שפע פידבקים טובים על מכשירי הסלולר שהוא מכר ועוד.

אם תתני יותר פרטים על מה בדיוק את מחפשת - מאפייני שימוש, דרישות מהטלפון, תקציב וכו' אפשר יהיה לעזור עם עצות יותר ספציפיות.
מה משמעות "נעילה אזורית"
09/09/14 13:40
41צפיות
אם קונים ומשתמשים בסמסונג כלשהו בטייוואן, תהיה לו בעיה לעבור איתו ממקום למקום ולישראל?

חדש, לא "סיני" (למרות שבאמת כולם מיוצרים בסין)
09/09/14 16:49
37צפיות
בהמלצת הפורום מתלבטת בין MOTO G/X, לבין נקסוס 4 או 5
התקציב... הייתי שמחה להכנס ב-1000 ש"ח, אם תהיה מתיחה קלה - אספוג

אז אמרנו -
1) לא נעול / גירסה מיוחדת למפעילה בחו"ל - Unlocked?
2) חייבים להפעיל את המכשיר לראשונה עם סים השייך לאזור - איך אני בודקת?

תודה
חדש בתקציב שלך מוטו באמזון צרפתי/בריטי
09/09/14 19:46
34צפיות
נעילה איזורית לא רלוונטי למכשיר שבקשת

כי זה רק לחברת SAMSUNG!

בהצלחה
º
תודה
10/09/14 11:41
2צפיות
º
מחשב לא מזהה גלקסי 4S
08/09/14 22:54
11צפיות
מחשב לא מזהה גלקסי 4S
08/09/14 22:54
14צפיות
הודעת שגיאה בזמן חיבור S4 להתקן  - USB לא מזוהה 
אשמח לקבל משוב
חיבור הנתונים של האנדרואיד מתנתק לפעמים לבד, ואז אין לי קשר
08/09/14 22:27
31צפיות
תקשורתי ואינני יכול לקבל שיחות או להוציא שיחות.

למה זה לפעמים נכבה מאליו?
המכשיר הוא לנובו A820  .

תודה רבה מראש.

באיזה רשת אתה?
08/09/14 22:34
22צפיות
לי הייתה תקלה דומה ב thl w200 ברשת גולן.
כשהמכשיר היה נודד בין גולן לסלקום הוא לא היה מצליח לחזור. היינו רואים חיווי מלא אבל בפועל לא הייתה קליטה ורק כיבוי והדלקה היו עוזרים.
הפתרון היה קיבוע של המכשיר על רשת סלקום כך שאין יותר נדידה ומאז, כבר כמה חודשים טובים הבעיה לא חזרה.
º
אני בסלקום בלבד.
08/09/14 22:39
13צפיות
אולי עדיין יש קשר
08/09/14 22:46
24צפיות
נסה לבחור את הרשת של סלקום ידנית, ולא אוטומטית.
תעשה עם זה נסיון לתקופה ותראה אם זה עוזר. רק תזכור לשנות את זה במקרה שאתה נוסע לחו"ל

º
איך אני בוחר ידנית? תודה רבה מראש.
08/09/14 23:20
8צפיות
דרך ההגדרות
08/09/14 23:51
18צפיות
אלחוטי ורשתות-עוד-רשתות לנייד-מפעילי רשת 
ושם תבחר ידני, תן למכשיר לסרוק כמה דקות ותבחר בסלקום כשיופיעו לך השמות.
יכול להיות שיהיה קצת שינוי בשמות התפריטים

º
עשיתי את זה - ונכתב לי - "רשום ברשת" -- כאילו כבר נבחר כרשת.
09/09/14 01:41
8צפיות
בבחירה הידנית תלחץ שוב על סלקום
09/09/14 09:33
19צפיות
כדי לקבע את הבחירה

רכישת מכשיר סלולארי (MOTO G ?) בחנות פיזית בארה"ב
08/09/14 22:00
57צפיות
שלום לכולם,

חבר טס לארה"ב ואני שוקל אם לבקש ממנו שירכוש בשבילי מכשיר. 
הוא הולך להיות בבתי מלון ואני לא רוצה להתעסק עם שליחויות.
האם יש חנות פיזית שמוכרת מכשירים שמתאימים לתדרים של ישראל ולא נעולים למפעילה מסויימת שאפשר לרכוש (במחירים ששווה לרכוש כמובן) ?

אשמח לתשובות ממי שיודע \ מכיר.
יש חנות באיזו פינה באלסקה, כדאי לברר בה...
08/09/14 22:14
63צפיות
אין שום טרטור בלהתעסק עם שליחויות. מתקשרים עכשיו למלון (משמרת צהריים שם), שואלים אם אפשר להזמין חבילה שמיועדת לאורח במלון. יענו לך שאין בעיה.
החבילה תגיע למלון, האורח ייגש לקבלה ויאמר שיש חבילה שנשלחה אליו.
עשיתי זאת עשרות, אולי מאות פעמים במלונות שונים בכל רחבי ארה"ב.

הטרטור האמיתי הוא לטרטר אדם לחנות ולבזבז את זמנו.

אם בכל זאת אתה מחפש חנות:
1. מיקוד של מדינה / עיר / אזור יוכל לעזור...
2. מהנכתב בפורום בעבר, חנויות לממכר ציוד קצה סלולארי בארה"ב אינן נפוצות כמו פה בארץ בלשון המעטה. נכתב בעבר שמומלץ לוותר מראש על החוויה הזו.
תודה על התגובה --->>>>
08/09/14 22:30
44צפיות
הכוונה שלי הייתה מהבחינה של משלוח הגיע / לא הגיע, תקין לא תקין וכו' מול דברים שאפשר לבדוק בחנות פיזית. אם זה הייתי אני לא הייתי לי בעיה אבל נראה לי סתם פרוצדורה (יכול להיות שבפועל כמו שאתה אומר כבעל ניסיון של מאות פעמים זה walk in the park אבל לי אין ניסיון כלל ואני לא רוצה לנסות על מישהו אחר).
מבחינת האזור אתה צודק, חשבתי שאולי יש איזה רשת מומלצת. בכל מקרה אני כנראה אוותר על הרעיון לא רוצה לגרום למישהו לבזבז זמן על זה חשבתי שאולי בסיבוב קניות שהוא עושה שאם הוא יראה את חנות X שיכנס לשאול שם.

ושוב תודה !
בניו יורק יש מלא חנויות סלולאר , פשוט שייכנס וייבדוק
08/09/14 23:25
41צפיות
צריך לקחת בחשבון שהמכשיר יעלה יותר מאשר באתר האינטרנט .
גם בחנויות הצילום הגדולות: אדורמה, B&H, J&R
09/09/14 10:19
31צפיות
ודומיהן יש מגוון מכשירים במחירים לא רעים.
אני אף פעם לא מבקש שיקנו לי בחנות פיזית
09/09/14 12:37
27צפיות
- לך תדע מה יהיה בחנות ומה יקנו. באינטרנט אתה בוחר את הדגם המדוייק
- לך תדע באיזה מחיר. צריך להתחיל לתת הנחיות תקציב ואח"כ להתחשבן
- ובעיקר, תחשוב כמה עולה שעה של פנאי בחו"ל (עלות הטיול חלקי מספר שעות הפנאי) ותבין שביקור של שעה בחנות בשבילך עולה מלא כסף

מנסיוני הדי רב, אף פעם לא היתה בעיה בשליחות למלון והמלונות מתורגלים לגמרי. ממליץ לשלוח על שם החבר שרשום במלון ולא על שמך, וגם לשלוח מייל למלון (או להתקשר) ולעדכן אותם שאתה שולח חבילה. מעט מהמלונות כבר דורשים כמה דולרים על שמירת החבילה.
º
כדאי לברר מראש שהמלון מסכים. רובם כן, אך יש גם כאלו שלא.
09/09/14 13:04
15צפיות
תיקייה למצלמה
08/09/14 21:51
29צפיות
S3 יש לי זכרון בטלפון ובכרטיס. איך אני מגדיר לאן יילכו התמונות מצלמה?
º
סביר להניח שבהגרות של יישום המצלמה. תנבור שם קצת
08/09/14 21:54
6צפיות
לא צריך להגדיר
08/09/14 21:58
15צפיות
הם "הולכות" לאן שצריך תיקייה בשם DCIM בכרטיס

º
באפליקציה של המצלמה
08/09/14 22:29
8צפיות
מה הדרך הכי טובה להתנתק מחברת הסלולר?
08/09/14 21:41
106צפיות
אני כרגע בפלאפון ואני מתכוון לעבור לחברה אחרת, כנראה גולן טלקום. אין ברצוני לשמור על המספר הקיים. מה הדרך הכי  שקטה (בלי 1000 נציגי שירות שמתנפלים עליי) ומהירה לבטל את המנוי שלי בפלאפון?
להתחבר לספק סלולרי אחר
08/09/14 21:54
86צפיות
זה אוטמטית ינתק אותך מהספק הנוכחי ,בלי נציגים ובלי טלפונים .
אני בטוח שברגע שתבצע אקטיבציה לספק החדש שלך תקבל SMS מהספק הקודם בו הוא מצטער שעזבת אותו ויש לו הצעות טובות עבורך.

ואיך זה בדיוק עונה על השאלה של השואל?
08/09/14 22:02
109צפיות
האדם רוצה לנתק את המנוי מבלי לנייד את המספר לחברה אחרת. הוא כתב זאת באופן מפורש.

לשאלת השואל:
צירפתי מסמך בתבנית docx , זה מסמך ניתוק לרשת פרטנר.
ערוך את הפרטים הרלוונטיים כך שיתאים לרשת פלאפון.
מספר הפקס וכתובת הדוא"ל אמורים להופיע על החשבונית החודשית.
כמדומני שהסעיף הרלוונטי ברישיון של פלאפון, הוא סעיף 70, לא זוכר את תת הסעיף.
בדוק שהציטוט נכון.

את הפקס תשלח באמצעות www.freefax.co.il , יהיה לך תיעוד על שליחת הפקס בדוא"ל שיילח לך ע"י המערכת.
תודה רבה על התשובה. מאיפה לקחת את המסמך?
08/09/14 22:45
73צפיות
פשוט אני לא בטוח אם הלו"ז שבו תואמים לחוק. גם לא הבנתי את השורה "יש להדגיש כי לא ננקב מועד ניתוק עתידי ו/או לא ננקב מועד הפסקת שירות מוחלט במסמך זה."

ראיתי באתר של גולן טלקום שגם שם יש קובץ לביטול מנוי (צירפתי). מה דעתך?

מחשבון ה-copy שלי
09/09/14 00:33
60צפיות
זה מסמך שכתבתי לפני תקופה ארוכה. אין לי אחד ייעודי לפלאפון אבל לרשתות אחרות יש. מעולם לא עלה אצלי / מכריי צורך למסמך כזה ברשת פלאפון.
מדוע אתה טוען שהלו"ז לא תואם לחוק? לכתוב טענה מבלי לגבות אותה... קצת חלש
יש שני סעיפים החלים על רשת פלאפון בנוגע למועד סיום העסקה המתמשכת / הפסקת שירות מוחלטת. שני המקורות צויינו בבירור במסמך.
חוק הגנת הצרכן והרישיון. הרישיון מחייב ניתוק בתוך יום עסקים אחד. חוק הגנת הצרכן מחייב הפסקת שירות בתוך שלושה ימי עסקים (ואם המכתב נשלח בדואר רשום, כמדומני 6 או 7 ימי עסקים מיום משלוח המכתב. לא זוכר בע"פ). כמדומני בחוק הגנת הצרכן לא כתוב שיש להפסיק שירות, אלא שהעוסק אינו רשאי לחייב עבור שירותים. תעיין בחוק, הוא נגיש ברשת.

יש אפשרות לשלוח היום מכתב ובו הוראה לנתק בעוד X ימים ולא באופן מיידי. עיין בסעיפים הרלוונטיים ברישיון ובחוק. כאשר לא נקוב תאריך לניתוק, יש לראות בתאריך שליחת הפניה כמועד ההוראה על הניתוק. זו משמעות המשפט.

חוק הגנת הצרכן מגדיר אילו פרטים צריכים להופיע בהודעה על הפסקת שירות מתמשכת. פרטים אלו מופיעים בדוגמא שצרפת. עם זאת, מספר הפקס שם הוא מספר נייד, דבר שכמדומני נאסר ע"י משרד התקשורת או המחוקק (צריך לחפש אם קיים איסור כזה, ואם כן, היכן). אפשר להשתמש בדוגמא שצרפת, אך עדיין אני מעדיף את הקובץ אותו העליתי.
נתק
08/09/14 22:46
60צפיות
הם שולחים בשמך פקס והחברה מחוייבת לנתק ללא שום הטרדות.

ללא שום הטרדות?..
09/09/14 09:32
49צפיות
התנתקנו מהוט דרך נתק, נכון הכל עבר חלק...רק שהמספר שלנו עבר לשימור כנראה ואלה מתקשרים..אתה יושב? 9 פעמים ביום!!! 
התנתקות חלקה מ-YES
09/09/14 09:45
49צפיות
לפני חודשיים התנתקתי מ YES
התקשרתי לשירות לקוחות, העבירו אותי לשימור.
אמרתי שאני רוצה להתנתק והסברתי למה. הציעו הנחה. אמרתי שאני לא מעוניין, רק רוצה להתנתק.
הנציגה אמרה שאין בעיה, העבירה אותי לסטטוס של "ממתין לניתוק" שזה פרק זמן של שבוע שאני יכול להתחרט (בשבוע הזה פתחו לי את כל הערוצים כולל פרימיום) ותיאמה איתי מועד לאיסוף הציוד.
אחרי שבוע כל הערוצים נסגרו.
יום לפני מועד האיסוף התקשרו להזכיר לי שהם באים
בחשבונית האחרונה היה זיכוי על מספר הימים שלא ניצלתי.
בקיצור - שירות מצויין. אם וכאשר אני אחליט שאני חוזר להתחבר לטלויזיה רב ערוצית אין לי ספק במי אני אבחר.
התנתקנו מהוט כי עברנו ליס
09/09/14 10:21
39צפיות
מאוד מרוצים.גם השירות טוב וגם הציוד- אין מה להשוות. הממיר של הוט בעייתי (והחליפו לנו מאה פעמים..להכי חדש).
אני חושב שנתק מכרו את המספר שרשמתי אצלם למספימים
09/09/14 10:13
31צפיות
שמתי את הקו של הנטסטיק כי לא רציתי שיציקו לי לגבי שימור, ומאז אני התחלתי לקבל המון הודעות ספאם לקו הזה. אולי זה צירוף מקרים, אבל זה חתיכת צירוף מקרים .
סתם סקרנות: מדוע תרצה לאבד את המספר בו אתה מוכר זה שנים
08/09/14 23:10
59צפיות
למשפחתך, מכריך, עמיתיך, ולעבור למספר חדש ?

המעבר יהיה שקט גם אם תתנייד.
אמנם הרשת הננטשת אינה יכולה למנוע ניוד, אולם יתכן שתעשה מאמצים לפתותך להישאר ותבטיח הרים וגבעות במהלך נסיונות השכנוע.   אתה יכול לדחות את נסיונות השכנוע בנימוס אך בהחלטיות, אך גם לשאת ולתת על תנאים משופרים.   זו אינה מועקה.   זו תחושת כוח של לקוח מחוזר שהכל יודעים כי, בניגוד לעבר, יש לו אופציות למכביר...
º
קאטר טוב או סכין יפני
09/09/14 10:20
21צפיות
º
אם אתה רוצה לקצר שיחת שימור תגיד שאתה עוזב לחו"ל
09/09/14 10:31
16צפיות
השיטה הכי טובה זה לנייד עם המספר הקיים.
09/09/14 11:16
52צפיות
ואחרי זה להחליף מספר.
בגולן אפשר להחליף את המספר בממשק האינטרנטי, בשאר החברות אפשר להתקשר ולהחליף.

עולה כסף.
09/09/14 11:30
43צפיות
39 שקל בהוט מובייל להחליף מספר.

100 שקל בפלאפון!!

הוא רשם שהוא רוצה לעבור לגולן
09/09/14 11:40
40צפיות
עד כמה שאני זוכר, בגולן החלפת מספר לא עולה כסף. אבל אפשר לברר מולם
בגולן חינם לגמרי
09/09/14 11:44
37צפיות
בלחיצת כפתור אחת באתר. אין פשוט וקל מזה. 
כתבת על החברות האחרות. אז כתבתי כמה זה עולה שם :)

º
ראו מטה
13/09/14 19:08
6צפיות
תודה לכולם על התשובות. מישהו יודע על איזו תשתית נשענת גולן
13/09/14 19:14
25צפיות
טלקום עד שתסיים את פריסת הרשת העצמאית שלה? הם לא כותבים את זה באתר שלהם.
וסתם מתוך עניין, אותה שאלה על הוט מובייל.

גולן משתמשים ברשת סלקום
13/09/14 19:17
11צפיות
הוט מובייל על רשת אורנג' ופלאפון. בעתיד הקרוב הם יסיימו את ההתקשרות עם פלאפון.

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום