לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

איך מוחקם את גוגל מפות בגלקסי S5
18/04/2015 | 22:15
3
26
שלום , יש לי גלקסי s5יש לי איזה תוכנה ששולחת לי הודעות וברגע שאני לוחץ על הלינק אמור ליפתח לי אפשרות להפעיל אתהלינק דרך גוגל מפות.כנראה בלי לשים לב לחצתי על " אף פעם" ועכישו בכל פעם שאני לוחץ על הלינק הוא פותח לי דרך הדפדפן. וזה ממש אבל ממש עושה לי צרות השאלה היא איך אפשר לנסות להחזיר את ההפשרות שהוא יציג לי חלון אפשרויות . שישאל אותי האם לפתוח אתהלינק דרך גוגל מפות או לחילופין איך מוחקים את האפליקציה של גוגל מפות מהטלפון ומתקינים מחדש אולי זה יפתור את הבעיה...תודה רבה ושבת שלום .
תפריט > יישומים > היישום הרלוונטי > נקה אפשרויות ברירת מחדל
18/04/2015 | 22:21
2
10
יותר ספציפי , כי העידכון האחרון פשוט זוועה ואולי ביגלל זה
18/04/2015 | 22:56
1
25
אנו מפספסים...
כי אין את מה שאמרתה...
תודה
לא, אין לי את זה ביותר ספציפי. חפש במנוע החיפוש המועדף עליך.
18/04/2015 | 23:00
8
שאלת סים
18/04/2015 | 20:56
3
38
שלום רב,

יש לי כרגע מכשיר נוקיה C2-01 עם סים של גולן טלקום (בחבילךה של 6 ג'יגה גלישה + שיחות וסמסים חופשי ב-37 ש"ח לחודש). בלי עין הרע אני מתכוון בחודש הקרוב לקנות מכשיר לנובו A850. האם אותו הסים יעבוד בו כמו שהוא או שאני צריך לרכוש סים אחר? והאם החבילה תספיק למכשיר זה (6 ג'יגה זה מספיק למייל\פייסבוק וקצת גלישה? כמעט אף פעם לא גלשתי בסלולר כך שאני לא יודע לגבי זה...)
1. כן 2. אפילו עוד יותר כן
18/04/2015 | 21:06
2
27
1. לפי מה שראיתי, הסים שהלנובו צריך הוא בדיוק מה שכרגע אתה משתמש בו. יש מכשירים שדורשים סים קטן יותר - אבל הסים של גולן מתפרק גם לגודל הקטן יותר... ככה שאתה מכוסה. המכשירים היחידים שהסים הרגיל של גולן לא מתאים להם הם האייפונים עם הנאנו סים (דגם 5 ומעלה).

2. לקצת גלישה, קצת פייסבוק ומייל - 6 ג׳יגה הם ה-מון. אתה יכול להוסיף נסיעות עם וייז, קצת הזרמת מוסיקה והרבה וואטסאפ ועדיין לא תגיע ללימיט. בכל מקרה, אפשר להתקין על המכשיר אפליקציה שמודדת כל הזמן כמה צרכת (ונדמה לי שהחל מגרסת אנדרואיד מסויימת, זה אפילו מובנה במערכת).
מצוין, המון תודה!
18/04/2015 | 21:17
10
יש עוד כמה מכשירים, חוץ מApple שחריץ ל-Sim בהם הוקטן
18/04/2015 | 22:44
18
למה אינני יכול לשוחח בחו"ל בעזרת סים משני של סלקום?
18/04/2015 | 20:41
3
34
אהלן, שמתי לב שבחו"ל אינני יכול לקבל ולא להוציא שיחות באמצעות הסים המשני, בעוד שבסים הראשי אפשר. האם זו תקלה או שזו סוג של הגבלה נוספת של סימים משניים?..
מן הסתם זו הגבלה מכוונת
18/04/2015 | 21:57
2
31
SIM משני בד״כ משווק בתור SIM לרכב. בד״כ אנשים לא לוקחים את הרכב שלהם לחו״ל.
..
18/04/2015 | 22:06
18
לא לוקחים את הרכב לחו"ל? אף אחד לא מבין את המצוקות של העשירון העליון :(

סתם..תודה, זה הגיוני :)
בדיוק. זה אמור להיות סים לרכב, לא סים משני
18/04/2015 | 23:11
22
בגולן רושמים במפורש שהסים המשני לא יעבוד בחו"ל.
טאבלט סיני CHUI V88 - בעיות בהטענה (אנדרואיד אך חיקוי לIPAD
18/04/2015 | 20:08
1
34
המטען ממלא במהירות שיא אבל אם אני מנתקת גם מתרוקן במהירות שיא של % לשניה.
לטאבלט יש כניסה יחודית כמו סיכה/מיניג'ק עגול). למרות שיש לו כניסה MICROUSB זה לא טוען
דרך המחשב-גם לא בכניסה אחורית שטוענת ניידים אחרים)

בדקתי עם תוכנה של REPAIR BATTERY שמצא כמה תאים דפוקים ו"תיקן" וגם עשיתי BATTERY CALIBRATION של אותה חברה - אבל אין שינוי.
התוכנה גם מודיעה שהטאבלט מקבל בין 3800-4300V (FLUCTUATING במקום 5000V שכתוב על
המטען.

אז... איך אני יכולה לבדוק אם זה המטען או הבטריה?
(כאמור חנויות לא מוכנות להתעסק עם סחורה סינית)

אשמח להערות והארות (ואם מישהו מתגורר באיזור גוש דן ויש לו טאבלט שכזה-לבדוק אולי מטען אחר)

ראיתי של-ASUS שיש תוכנה קטנה בשם AI CHARGER המאפשרת הטענה מהירה של מוצרי אפל
דרך USB אבל לא מצאתי שום דבר כזה לאנדרואיד

תודה לעוזרים

מישהו?
19/04/2015 | 00:55
12
לחךופין, האם יש בגוש דן מעבדה/חנות שיודעים לטפל במכשירים מסין?
שאלת סים אמריקני
18/04/2015 | 11:23
5
68
שלום רב,

ברשותי מכשיר נוקיה C2-01 ובלי עין הרע יש סיכוי טוב שיהיה לי מכשיר לנובו A850 בקרוב. שניהם בגולן טלקום. בחודש אוגוסט אני נוסע לארה"ב לשבוע וחצי. השאלה שלי היא האם הם יכולים לעבוד עם כרטיס סים מקומי שארכוש בארה"ב ועם הרשת האמריקנית? או שמא עדיף לרכוש חבילה של גולן טלקום לחו"ל? מה שאני מעוניין בו הוא בעיקר הגלישה בווטסאפ ב-A850.
הייתי בדיוק במצבך לפני הפסח
18/04/2015 | 19:49
2
49
יש לי קו של גולן אולם חבילות הח"ול שלו כרגע טובות בעיקר לאירופה ולא מספקות לארה"ב. יש 2 אפשרויות. לנייד ל012 מובייל ולקחת חבילת גלישה של 1 גיגה אם זה מספיק לך  ובכך לשמר את המספר שלך. ואח"כ להתנייד חזרה.
אופציה שנייה שאני עשיתי לקחתי מהארץ קו אמריקאי של טי מובייל דרך ספק ישראלי . היתרון: קיבלתי מהספק מספר טלפון ישראלי שמפנה לי את השיחות בחינם לקו האמריקאי. ועשיתי הפנייה מגולן לשיחות שלי אליו. שנית הגלישה היתה ללא הגבלה. המחיר זהה למחיר שהייתי משלם בארה"ב , ובנוסף יש לי קו עם הנחיתה בלי התעסקויות עם אף אחד שם. אני מצרף את הלינק לספק של הסים.
דבר נוסף שיש לשים לב בסים האמריקאי. בארה"ב הם לא נותנים (אלא בתוספת תשלום) את האופציה לעשות מהסלולרי נתב אלחוטי לניידים. כלומר אתה תוכל לשתף בווי פיי טלפון או אייפד נוספים אך אם תנסה לגלוש מלפטופ הוא ייזהה שזה לפטופ ולא ייתן לך. כך שאם אתה מתכנן לגלוש בלפטופ כדאי שתשאל על הנושא.

תוכל להתייעץ איתם לגבי המכשירים טרם הנסיעה. לדעתי הם אמורים לעבוד .
נסיעה טובה וחג עצמאות שמח!!!

תודה רבה על ההמלצה
18/04/2015 | 20:45
16
תשמע.. על נוחות משלמים
18/04/2015 | 22:54
33
השירות של "סים זול" לחודש שלם בארה"ב הוא $99, אפשר לקבל מוצר קצת פחות "שווה" אך לענ"ד די והותר למרבית האוכלוסיה החל מכשליש מהמחיר.

בכל אופן, לפותח הדיון -
זה לא משנה איזה סים יהיה במכשיר (מומלץ מאוד סים מקומי, לא מזמן סקרתי בהרחבה את UltraMobile. אם אתה מעוניין, יש אצלי של של LycaMobile, יש להם הצעה דומה מאוד לזו של Ultra. תכנס לאתר האינטרנט שלהם [לוודא שאתה באחד האמריקאי!] ותסתכל שם. אם אתה מעוניין, שלח מסר) אלא האם המכשיר יקלוט את שיטת השידור הנהוגה בארה"ב.
גם אם תהיה עם סים ישראלי, את השירות מקבלים ע"י האנטנות של המפעיל האמריקאי שעליו מבוצעת הנדידה ולכן המכשיר צריך להיות בעל יכולת ולשדר לאנטנות המקומיות.
מידע על התדרים בארה"ב יהיה קל למצוא ברשת ברשת. למשל, אלו התדרים ש-t-mobile עושה בהם שימוש:
הנוקיה יכול להתחבר לרשתות מקומיות
19/04/2015 | 10:01
1
19
מנסיון מהנסיעה האחרונה שלי , מכשיר זהה זיהה והתחבר לרשתות של T Mobile ו-AT&T כך שטכנית, המכשיר יכול לעבוד עם סים מקומי בארה"ב
לא בהכרח. אולי רק באופן חלקי. לנוקיה יש לפחות 2 גרסאות חומרה
19/04/2015 | 10:22
15
ויכוח על "אנדרואיד מול IOS" הוביל לדקירות
18/04/2015 | 09:09
3
80

מישהו טיפה, אבל ממש טיפה הגזים....

משטרת טולסה מחפשת אדם שלישי..
18/04/2015 | 09:24
2
57
משטרת טולסה מחפשת עתה אחר אדם שלישי שדווח כי שהה בחברתם במהלך הערב ונעלם....
.....לא מן הנמנע שהנ"ל הוא מעריץ של ווינדוס פון, שפשוט הבין שאין לו מה לחפש בתגרה האמורה.
יש לי אליבי מוצק ..
18/04/2015 | 10:15
1
65
הייתי עסוק בלהתקין CM 12.1 על ה 1+ שלי
חוצמיזה שאם זה תלוי בכרטיס האשראי הפרטי שלי , אף אחד מהמכשירים המוזכרים לא יגור בביתי .
ממתי אתה בכלל קונה מכשירים? הם לא מופיעים לבד במגירה?
18/04/2015 | 13:18
18
סטודנט זקוק לעזרה במילוי שאלון בנושא אפליקציות
18/04/2015 | 08:43
25

שלום לכולם,
אני סטודנט שנה ג' לניהול מערכות מידע במכללה האקדמית ת"א-יפו ואני עושה סמינר בנושא ההשפעה של Gamification על חוויית השימוש באפליקציות. יש הסבר קצר על מה זה בדיוק Gamification בתוך השאלון. אני צריך 200 עונים ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי ולמלא את השאלון. השאלון מתאים לכולם.

תודה רבה מראש!
סים למכשירים דור 2
18/04/2015 | 08:26
4
34
היכן ניתן לרכוש סים למכשירים דור 2 שרכשתי להורי שיחות ומסרונים
תודה
יוני
אין סים של "דור 2", סים רגיל יתאים.
18/04/2015 | 09:00
3
44
במידה ולחברה יש רשת דור 2.
בישראל למעט "פלאפון" ו "וואלה מובייל" שפועלת על רשת "פלאפון" (לפלאפון יש רשת דור 3 ודור 4 בלבד) לכל החברות יש רשת דור 2.

גם לרמי לוי אין רשת דור 3
18/04/2015 | 09:25
2
20
דור 2 התכוונת. ונכון...שכחתי את "רמי לוי"
18/04/2015 | 09:26
1
33
גם הוא פועל על הרשת של "פלאפון" ואין לו רשת דור 2.

אכן התכוונתי לדור 2
18/04/2015 | 13:17
9
יש לי מסרים רק באנגלית
18/04/2015 | 03:06
7
72
מה צריך לעשות בכדי שיהיה לי גם בעברית?
האם זה בהגדרות או שצריך להוריד אפליקציה?
מכשיר טלפון סלולרי Samsung Galaxy Trend Lite GT-S7390 סמסונג

היכן נרכש המכשיר?
19/04/2015 | 09:52
6
44
זה אמור לתמוך, וזה אמור להיות בהגדרות שפה.
בארץ הוא נמכר, אפשר לראות בזאפ.

רכשתי את המכשיר בארץ
19/04/2015 | 21:50
5
34
אגב, , בקריאה אין לי בעיה
נקנה בארץ.
20/04/2015 | 09:48
4
29
1)  לבדוק ב"הגדרות  שפה" בממשק של המכשיר האם ישנה אפשרות לכתיבה בעברית.

2)  אם אין, כדאי לגשת לחנות שממנה נרכש המכשיר, ולשאול אותם איפה העברית.
התקן מקלדת בעברית
20/04/2015 | 10:18
3
23
אם בהגדרות שפה אין לך עברית, תוכל להוריד מחנות האפליקציות (Google Play) מקלדת עברית, יש הרבה מקלדות ללא תשלום.
אני ממליץ על מקלדת AnySoftKeyboard.
אחר כך התקן את ההרחבה של המקלדת לעברית מכמובת : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anysoftkeyboard.languagepack.hebrew
אחר כך הגדר את המקלדת שתהיה מקלדת ברירת המחדל.
האם זה חינמי?
20/04/2015 | 17:16
2
31
אגב, איך כותבים כתובת בסלולרי?
כן, זה חינמי
20/04/2015 | 19:43
1
26
כן, המקלדת היא חינמית
אם הכוונה לכתובת של אתר אינטרנט : בדפדפן למעלה, כמו במחשב
אם הכוונה כתובת של איש קשר : באנשי קשר, הוסף שדה -> כתובת
הכוונה לכתובת של אתר האינטרנט
21/04/2015 | 02:36
28
בד"כ אני נכנס לדפים דרך גוגל או דרך קישור פנימי שמופיע בדף.
בעיה - מטען שנשכח בחשמל
17/04/2015 | 20:45
12
128
שלום,

שכחתי מטען של טלפון נייד מסוג נוקיה (דגם ישן כלשהו, אם זה חשוב אני יכולה לחפש איזה דגם) בתוך שקע החשמל (בלי הטלפון).
אין לי אפשרות כרגע לחזור להוציא אותו מהמקום שהוא נשכח בו, זו תהיה טרחה בשבילי. אם לא אעשה משהו בנידון, הוא יהיה שם בערך חודש.
האם יש סכנה לתקינות המטען או (גרוע יותר) לתקינות הבטריה של מכשיר הטלפון כאשר אטעין איתו עם המטען הזה בעתיד?
או שזה לא אמור לגרום נזק?

תודה רבה מראש למשיבים!!!
לא מזמן עשיתי קצת סדר במשרד ..
17/04/2015 | 21:42
11
120
בנקודת חשמל שהיתה מוסתרת ע"י ארונית מצאתי מטען סיכה של נוקיה . פעם אחרונה שהשתמשתי במטען כזה במשרד היתה איפהשהוא ב 2011 ..
נו, והוא היה תקין?
17/04/2015 | 21:44
10
94
מה שאני הכי חוששת זה שהוא יהרוס לי את הבטריה של הטלפון... יש מצב שזה יקרה? 

לגבי המטען שלך, אם אתה לא צריך אותו ואתה באיזור ת"א, אני אשמח...  
למה שלא יהיה בסדר ?
17/04/2015 | 21:53
9
100
הוא סתם יושב לו בחשמל ונח . בלי צרכן שמחובר אליו הוא לא עושה כלום . לא נתקלתי עד היום במטען נוקיה שפגע בסוללה ( מקורית כמובן , לא כלמיני תחליפים סוג ג' מסין )
לגבי המטען - על איזה מכשיר מדובר . אני די משתדל לא להגיע לת"א , אבל אין לי בעיה לשים במעטפה מוגנת ולשלוח בדואר . אם מתאים לך , פשוט שלחי כתובת למשלוח במסר .
אני מקווה שאתה צודק, בפורום צרכנות כתבו לי שזה לא בריא
17/04/2015 | 22:02
1
99
להשאיר ככה, לא יודעת אם לא בריא מבחינת החשמל/המטען וכו', אבל נשמע לי הגיוני שזה הדבר הכי בריא [אני פולניה, תתחשבו].

לגבי ההצעה שלך תודה רבה  מדובר בנוקיה 1208 וצירפתי תמונה שמצאתי בגוגל שנראית כמו המטען המדובר.
שלחתי מסר :)
על פניו..
17/04/2015 | 22:16
88
מדובר במטען הסיכה , לא הישן העבה יותר . מחר יצא מהמגירה , יבדק ובתחילת השבוע ישוגר לעיר הגדולה .
זה לא מדויק. גם בלי צרכן עדיין יש צריכה
17/04/2015 | 22:42
6
80
מועטה, אבל יש משהו.
אם זה יצרוך כמה אגורות של חשבון חשמל זה לא יורגש מבחינתי
18/04/2015 | 04:11
5
61
הבעיה היחידה היא הפחד שלי שזה יעשה נזק למטען / שהמטען יעשה נזק למכשיר/לסוללה.
איפה אני אשיג עכשיו סוללות של הנוקיה הישן הזה אם לזאת יקרה משהו?...
תראי, נזק לסוללה זה לא יגרום
18/04/2015 | 09:13
4
68
אבל מה שאני חושש ממנו (למרות שזה סיכוי קלוש) שהמטען יגרום לקצר.
זאת כבר שאלה לחשמלאים, אבל - קצר כזה יכול לפגוע במכשירי חשמל
18/04/2015 | 17:14
1
40
אחרים שנמצאים שם? 

פתאום, ברגע מסוים במהלך הזמן שהוא בתוך השקע, יכול להיות קצר?
קצר כזה יהרוס את המטען?
סביר להניח שלא יקרה קצר. ואם יקרה- אי אפשר לדעת מה יהיה הנזק
18/04/2015 | 23:04
29
לענ"ד את חוששת לחינם.

בכל אופן, אני בטוח שבאתר "אגורה" תוכלי למצוא עשרות מטענים כאלו אם משהו יקרה למטען שלך או אם סתם מתחשק לך מטען למטבח, בחדר השינה, מטען במשרד ומטען אצל השכן, ליתר ביטחון
סוללה נוספת? אין לך מה לחשוש, תוכלי לקנות סוללות תואמות ממוכרים סיניים ב-eBay ו-AliExpress. לפני כחודשיים רכשתי לשכן שלי סוללת BL-5C לנוקיה 3100. העלות: 10.5 שקלים ושלושה שבועות המתנה.
הנזק שזה גורם הוא קיצור החיים של הסוללה ולכן רצוי תמיד
19/04/2015 | 00:11
1
29
להוציא מהשקע מיד בגמר ההטענה.
איך בדיוק המטען משפיע על הסוללה
19/04/2015 | 00:30
29
כשהוא לא מחובר אליה?
האם יש LG G2 עם דור 4, וכאלה שאין להם?
17/04/2015 | 18:50
23
153
האם החמצתי משהו בעדכונים או בהגדרות, כדי שיהיה אפשר לבחור דור 4 ב LG G2 ?
במסך העדפת רשת  דור 4 או LTE יוק.

ותודה לעונים. -ההודעה ברחה לפני הזמן עקב הצגת התמונה.
17/04/2015 | 18:52
33
עשה כך-
17/04/2015 | 19:06
7
99
העלה את החייגן והקלד כוכבית סולמית כוכבית סולמית 4636 סולמית כוכבית סולמית כוכבית- מידע על הטלפון- בערך באמצע המסך תשנה תחת "הגדר סוג רשת מועדפת" ל- LTE/GSM/WCDMA.

- אל תשנה שום דבר אחר בתפריטים שם אם אתה לא מבין.
- כדי שזה יעבוד- צריך להירשם ל"דור 4" גם בחברת הסלולר שלך.
- כל כיבוי והדלקה של המכשיר תצטרך לחזור על התהליך כי הגירסה של ה-G2 עדיין לא מאפשרת לבחור באופן קבוע LTE.
ובכן; תודה. וזה מה שעשיתי, והתוצאה נראית כך:
17/04/2015 | 19:29
5
109

האם זה נכון?  במקום  LTE/GSM/WCDMA שאמרת יצא שם  LTE/EvDo אבל  במסך הבחירה נראה שיצא עם האפשרות המתאימה.

אל תבחר EvDo או CDMA - אלו טכנולוגיות לא רלוונטיות לארץ
17/04/2015 | 21:21
4
57
מה שבחרת זה נכון.
תודה
17/04/2015 | 21:28
16
נראה שהתכונה הזו לא כל כך צייתנית.
17/04/2015 | 22:10
2
57
הבחירה משתנה מעצמה להעדפה אחרת.

פשוט תבחר פעם אחת ואל תיכנס יותר למסך הזה
17/04/2015 | 22:40
1
23
לא נראה כך כי גם בפעם הראשונה
17/04/2015 | 22:47
36
בהורדת הוילון כבר היה כתוב במקום שבו אמור להיות רשןם שם הרשת, היה כתוב "השרות מושבת".
לעת עתה אשאר בלי דור 4 עד שהמכשיר יתרצה.  גם כך אנחנו גולשים כמעט רק עם ויי פי.

מכל מקום, תודה לכל המסייעים.

משהו מענין מתרחש כאן
17/04/2015 | 22:42
62
הבחירה משתנה מעצמה לבחרירה לא נכונה. כיביתי את המכשיר, בתקוה שיחזור למצבו הראשוני כמו שאמרת -כל כיבוי והדלקה של המכשיר יש צורך לחזור על התהליך...  המצב לא חזר לקדמותו, וחזרתי על התהליך בשביל להביא את המצב הקודם. הנסיון הזה גרם להשבתת השרות. במקום שבו כתוב GOLAN T [בתמונה המצ"ב] היה כתוב "השרות מושבת.

מה שכן, על האריזה כתוב שיש LTE
17/04/2015 | 19:14
73
באיזו רשת אתה ?
17/04/2015 | 21:20
12
49
בהוט מובייל למשל עדיין לא תומכים באופן רישמי בדור 4.
בגולן לא תומכים בכל המכשירים, אבל ייתכן שישנו עדכון תוכנה שיסדיר לך את עניין ה LTE.
בסלקום למשל צריך להרשם באתר ככל הנראה, ואולי גם בשאר החברות הגדולות.

עם המכשיר המדובר, אני בגולן.
17/04/2015 | 21:30
11
52

זה לא קשור לגולן
17/04/2015 | 23:20
10
57
זה קשור למקורו של המכשיר. אם קנית מכשיר מיבואן רשמי עם רום ישראלי הרום אמור לתמוך בדור 4 כי היבואן כבר דאג לעדכן אותו.
אם קנית מיבוא מקביל, יכול להיות שהמכשיר שנקנה היה מיועד למדינה שבה עדיין אין דור 4 ולכן הרום שם לא מעודכן, ואז צריך לבצע את הקלדת הקוד כל פעם מחדש
לגבי הקשת הקוד, אם תיכנס לתוך תפריט הרשתות אחרי הקשת הקוד הוא ישתנה לך לפי הגדרות המכשיר, ולכן, אחרי שהקשת את הקוד ובחרת באפשרות המתאימה אל תתעסק איתו יותר. אתה יכול להגיע עד מסך אחד לפני פירוט הרשתות רק כדי לראות שמופיע נכון בתפריטים אבל ברגע שתיכנס תצטרך להקיש את הקוד שוב.

ברור שלא קשור לגולן או לכל רשת, פשוט עניתי למוטי
18/04/2015 | 00:42
7
45
המכשיר מיבואן רשמי רונלייט.
רונלייט מוכרת את תת הגרסה D802
18/04/2015 | 12:26
6
56
ובו יש "יכולת" לעבוד בדור4 ישראלי (LTE band3-1800MHZ) 
כלומר אם לא עובד לך - בדוק מול המפעילה שלך (אצל חלקם צריך לבקש במיוחד- אבל זה לא עולה עוד כסף)
תודה. אנסה לשאול בגולן.
18/04/2015 | 18:28
5
27
באתר שלהם לא מצאתי אפשרות להגדיר או לבקש שימוש בLTE בינתיים זה לא ממש קריטי.
כמדומני רק בחבילת ה-99 יש גלישה ב-LTE.
4
20
מה פתאום.
19/04/2015 | 08:42
1
29
בכל החבילות יש גלישה ב LTE,רק בנפח שונה.
37- 6 גיגה
59- 10 גיגה
99- 20 גיגה.

בחבילת 99 היו 20 גיגה בדור 4 ,אבל זה בוטל לטובת 20 גיגה כלליים ללא קשר לרשת בה אתה גולש.
תודה על התיקון
19/04/2015 | 10:20
8
זאת אומר שמפעיל יכול לסנן את המכשיר/סים שלי
19/04/2015 | 09:27
1
24
בגלישה בטכנולוגיה זו או אחרת?

כן, אבל זה לא מה שקורה כאן
19/04/2015 | 09:40
29
גלישה בדור 4 מתאפשרת בכל החבילות בגולן, בלי יוצא מן הכלל.
בדוק במכשיר שלך אם קיים עדכון מערכת.
שים לב מה כתוב באתר גולן לגבי הגרסה התומכת.
במכשיר שלי (G3) גם כן הייתי צריך להכנס להגדרות הנסתרות על מנת להפעיל דור 4 עד שהגיע עדכון לקובץ שנקרא LTE CONFIG והוסיף את גולן לרשימת המפעילות בעלות LTE ומאז האפשרות מופיעה לי בהגדרות.

תמיד זה קשור לגולן ואיכשהו
19/04/2015 | 07:27
1
39
בסוף מתגלגל לזה
מה הקשר? רכשתי לפני כמה חודשים סיני חדש עם LTE והתחברתי
19/04/2015 | 10:17
28
אוטומטית ללא בקשה\הגדרה לרשת דור 4 כאשר הייתי בקרבת אנטנה כזאת.

מי שלא רצה אותם בWP יקבל אותה בCM
17/04/2015 | 17:58
15
174
הכותב , שבד"כ אני מאד מעריך אותו נתן
17/04/2015 | 18:20
7
134
לשנאה לעוור אותו , וחבל . עדיף היה לו לבדוק לפני הכתיבה כמה משתמשים מחפשים פתרון אופיס איכותי למכשיר שלהם ( רמז דק ..המון ) . עדיף היה לו לבדוק כמה ממשתמשי האנדרואיד משתמשים כבר היום ב onedrive  . האם ה סקייפ לדוגמא יהיה כמו במכשירי ה WP ( ניתן להסרה בקלות ) .
עדיף היה לו לבדוק בכמה מהמחשבים ע"פ הכדור שלנו מותקנת מערכת חלומות , ואז לשאול את השאלה לגבי שיתוף המידע .
אני חושב שמשפט כמו :"מתוך מחשבה ורצון לקבל טלפון אנדרואיד מלא ובלי תכנונים להכניס את מיקרוסופט לחייהם בכח" הוא התנשאות ולא יותר . היה עדיף לבדוק כמה ממשתמשי האנדרואיד בכלל מודעים למערכת ההפעלה שרצה אצלהם במכשיר , ולכמה בכלל זה מעניין את התXת..
ולגבי המשפט שנוגע למקור ההכנסה של CM .. האם לכותב במכובד יש אלטרנטיבה ? האם יש לו משהוא חיובי או רק שלילה ופסילה ?
אני בהחלט חושב שהפעם הכותב המכובד נתן לשנאה לעוור אותו , וחבל .
מסכים. גם אנשים שיותר מודעים מוכנים לתת לכל אחד
17/04/2015 | 21:18
1
60
את כל המידע שלהם, הן במודע (פייסבוק) והן על ידי עצלנות (אפליקציות הפנס השונות עם הרשאות שה-NSA היה מתבייש לבקש באופן גלוי). אם אני הייתי צריך לתת שקל לכל אדם שאני מכיר (בפורום ובחיים האמיתיים) שאשכרה קרא את תנאי השירות והצהרות הפרטיות של האפליקציות שהוא התקין אז לא בטוח שהייתי צריך לפרוט שטר של עשרים .
לגמרי צודק ..
17/04/2015 | 21:46
41
זאת נקודת התורפה הכי גדולה של האנדרואיד בעיני . ואת זה הכותב המכובד קצת שכח (?)
אני לא סגור כמה שנאה יש לבר לוי
17/04/2015 | 22:38
4
57
למיקרוסופט. בטורים קודמים שלו הוא לא חסך בביקורת גם מהחברים ממאונטן וויו ובעת קקריאת המאמר לא חשתי בעודף אמוציות, בטח שלא שנאה.
אני כן מזהה בעיתיות במהלך הזה שעושה CM למכשירים קיימים. כרגע בהחלט מדובר בספקולציות אבל אם בעדכון הגדול הבא ל CM 12 יצוצו להם ONEDRIVE ושות' ע"ח האפליקציות הגוגליות הנוכחיות יש פה הרבה חוצפה.  

לגבי עד כמה אנשים מודעים למערכת ההפעלה שרצה על המכשיר, הסמארטפונים נוכחים בחיינו כבר כמה שנים טובות. לחלק לא מבוטל מהאנשים, המכשיר הנוכחי הוא מכשיר שני או שלישי (או יותר אם אתה חולה בשדרגיטיס). חלק לא מבוטל מהם מוטמעים באקו סיסטם הגוגלי בין אם במודעות מלאה או חצי מודעות. אני חושב שהחשיבות של השיקול ברכישה של מכשיר שיאלץ אותך להתחיל "מעבר דירה" לאקו סיסטם חדש עולה בהדרגה (לא רק לגיקים).לדעתי מכאן בא המשפט בנושא הכנסת מיקרוסופט בכוח. עם זאת,  אני בהחלט חושב שהמצב הנוכחי שבו לגוגל יש שליטה ומכאן גישה למידע של 80 אחוז מכלל משתמשי הסמארטפונים הוא לא מצב בריא. 
אני לא רואה בעיתיות בעסקה הזאת כל עוד מדובר במכשירים חדשים ולא עדכון שפתאום "ישבור" את המכשיר. אני מקווה שCM אכן תרוויח ממנו לא רק בצד הפיננסי. 
אני די הרגשתי באנטי לאורך כל המאמר
17/04/2015 | 23:46
3
40
אנטי ל MS , אנטי ל CM . למעשה אנטי לכל מה שהוא לא הדיעה המוצקה של כותב המאמר .
בכל מקרה- להבנתי אפליקציות MS לא יבואו ע"ח הגוגליות , אלא בנוסף . בדיוק כמו שבמכשירי ה WP יש את המובנה והלקוח יכול להוסיף כאוות נפשו . ההיטמעות באקו סיסטם הגוגלי עדיין לא מייצר סיטואציה שהמשתמש מודע למערכת ההפעלה . עדיין אנחנו כולנו נתקלים לא מעט ( אמנם פחות מימים עברו , אבל עדיין ) בשימוש ב "אני מחפש גלקסי " בתור שם תואר למכשיר אנדרואיד . אני לגמרי משוכנע שלא יהיה נסיון לעבור לאקו סיסטם חדש . מהלך כזה יהיה יריה ברגל מצד CM .
בשורה התחתונה אני לגמרי חושב ששילוב אפליקציות MS , בעיקר האופיס בהחלט יתן ערך מוסף גבוה ואיכותי למכשירים המדוברים ולמערכת ההפעלה של CM .
לשמחתי ( וכמובן גם לשמחתך ) נוכל בקרוב לבדוק ממקור ראשון את הנושא ע"ג ה 1+ .

אגב +1 , היום הוא נחת באנגליה לצרכי RMA
18/04/2015 | 00:01
2
57
מכשיר המילואים היה ה ATIV S . ומוזר כי עד כמה שאני מחבב את WP ויצא לי להשתמש בה לא מעט (זמן מצטבר של 4 חודשים)  , אתמול נשברתי ולקחתי S3 בדימוס של חבר.(ועכשיו מבקש רשותו להתקין CM)  משהו במערכת הזאת היה לי מסורבל מידי.  מעבר בין אפליקציות נמרח ותחושת איטיות במכשיר. וכן, גם העובדה שחסרו לי חלק משירותי חיבוק הדוב של גוגל.
גם אני מקווה שאפליקציות MS יבואו בנוסף  ולא במקום. אבל לא נשמע לי הגיוני. כי מילא בגרסת ה 64 , אבל בגרסת ה 16 אתה מעמיס על אחסון שהוא לא גדול ממילא. BING\CORTANA לצד גוגל נאו? DRIVE לצד ONEDRIVE ? זה לא קצת צפוף ומיותר? 
כעיקרון
18/04/2015 | 00:46
1
43
למעט האופיס שמותקנת מראש , שאר האפליקציות די זניחות מבחינת הנפח שלהן . בסה"כ ממשקים לשירותי רשת .
CORTANA עדיין לא זמינה בארץ הקודש .
לשמחתינו הרומים של CM מאד קומפקטיים . לדעתי גם במכשיר 16 GB עם אפליקציות של MS ישאר יותר נפח פנוי מאשר גלקסי S4 16GB עם רום סטוק של סמסונג .

גם בטנדר פג'ו עמוס בשב"חים המנסים לסנן
18/04/2015 | 09:27
39
דרכם ארצה יש יותר מקום מאשר S4 עם סטוק של סמסונג.
השאלה היא למה הכפילויות האלה? 
זה לא כזה מסובך לפתוח בלוג
18/04/2015 | 12:48
4
41
לא צריך להתרגש מכל אחד שמחליט לפתוח בלוג ולהביע דעה. זה שהוא חושב ככה לא הופך את זה לנכון או אפילו אפשרות, זו סתם דעתו. בלי קשר לזה שזה "קול" אצל הרבה כותבי טכנולוגיה ובלוגרים לעקוץ את מיקרוסופט, אז זה לא ממש מפתיע.

הסיפור, לדעתי, זה פחות השת"פ עם מיקרוסופט ויותר המשך ההתקפה של CM על גוגל. כבר הרבה זמן הם מנסים להראות את תרמית ה "קוד פתוח" של אנדרויד, ולהוציא אלטרנטיבה אמיתית. רק שת"פ עם חברה גדולה אחרת יכול לגרום לזה. כל עוד גוגל מכריחים את היצרן לשים באופן בלעדי את השירותים שלהם כדי לקבל את החנות, אין סיכוי לעשות באמת אנדרויד נקי שיצליח. חברה כמו מיקרוסופט/אפל/יאהו לצורך העניין יכולות לעזור בהשלמת השירותים האלו באלטרנטיבות שאני מסכים שלפעמים הן באמת מבוקשות מרצון ולא כי מכריחים את המשתמשים. מעניין לראות מה יהיה עם זה, יש לי הרגשה שמיקרוסופט תלך פה מאוד בעדינות, ובלי לדחוף דברים בכוח, שזה מעניין.

שלא לדבר על זה שאם אכן יהיה טלפון אנדרויד בלי גוגל, זו תהיה פעם ראשונה שאשקול להשתמש בכזה, ואני לא היחידי - אז יש שוק לכל מוצר :)
כבר יש כאלה, מבית נוקיה
18/04/2015 | 13:26
1
33
נכון, שכחתי מהם
18/04/2015 | 13:58
23
אבל זה הרגיש כמו חיקוי WP בזמנו, ובלי קשר מכשירים מאוד בסיסיים. אבל צודק, זה כבר נעשה :)
קצת תמוה בעיני הבחירה להתייחס לגופו של כותב
18/04/2015 | 16:03
1
29
ולא לגופו של עניין אבל שיבושם. רן בר לוי הוא לא אחד שפתח בלוג אתמול אלא בלוגר טכנולוגיה ותיק שמסקר באהבה את התחום כבר 5 שנים. לזכותו ייאמר ואני מאמין שמי שעוקב אחריו יודע, שהסקירות\טורי הדעה שלו מתאפיינים בכתיבה מקצועית ללא אמוציות ולא מחפש לעקוץ רק בגלל שזה טרנד.  כמובן שכסוקר הוא מביע את דעתו בדיוק כמו שכותבי בלוגים\כתבי אתרים אחרים עושים.

בכל מקרה, אני לא רואה את זה בתור צעד שלילי. כמו שאמרת. אין שום דבר רע באלטרנטיבה אם היא תנתן כאפשרות ולא ככפיה. עם זאת נסיונות כאלה כבר לא צלחו בעבר (נוקיה\אמזון) . גם אי אפשר להכחיש שעם כל הסימפטיה לקונדריק וחבריו CM הגיעה לאן שהיא הגיעה על גבי ההצלחה של אנדרואיד תחת אחזקתה של גוגל.

הבחירה להתייחס לגופו של כותב באופן כללי, לאו דווקא רן בר לוי
19/04/2015 | 12:28
23
בסה"כ מדובר בבן אדם, עם דעה. לפעמים אנשים קוראים רשומה באינטרנט או עיתון ומתייחסים לזה כמשהו נכון אבסולוטית או בעל חשיבות גדולה יותר מסתם אדם בפורום או רחוב שהביע דעתו. זו דעתו של רן בר לוי, והיא לא שווה יותר (או פחות) מכל דעה אחרת. זה שהוא כתב אותה בבלוג (ולא משנה בן כמה הבלוג) לא גורם לה להיות יותר נכונה או אמיתית מכל דעה שנאמרת ע"י מישהו אחר. אין צורך לקחת קשה את דעתו/לייחס לה חשיבות. אנשים מייחסים חשיבות רבה מדי למבקרים/סוקרים/כתבים, וזה נכון בעיקר בימינו שכל אחד יכול להיות כתב בקלות רבה. זה שהוא כותב חמש שנים לא הופך את דעתו ליותר רלוונטית.
מה המשותף ל....
18/04/2015 | 17:51
1
39
Ncsa mosaic
CM
ויש בטח עוד...
בכולם קונה מיקרוזופט מוצר משובח עם פוטנציאל
ועושה לו !#$/^&$#@@
תחליטו אתם מה... והתוצאה?
נוקיה היה משובח כשהם קנו אותם ?
19/04/2015 | 12:29
8
האם עדיף לכתוב משחק לאנדרואיד או לאייפון ?
17/04/2015 | 13:22
2
48
היי,

אם אפשר תשובה כמה שיותר אובייקטיבית:

יש לי רעיון למשחק/אפליקציה מגניב שיכול להיות להיט, ואני אומר מראש שהמטרה שלי היא להרוויח ממנו כמה שיותר כסף (אפילו להתעשר אם אפשר...) הבעיה שאין לי נסיון תכנות לא בזה ולא בזה, ויקח לי כנראה קצת זמן ללמוד (ואני לא רוצה לתת למישהו אחר לכתוב לי בתשלום, רוצה לכתוב את האפליקציה בעצמי) מה אתם ממליצים לי לעשות דבר ראשון, לכתוב את האפליקציה עבור אנדרואיד או עבור אייפון ?

איפה אני אוכל להרוויח יותר כסף מהאפליקציה שלי ?

אשמח לתשובות,
תודה מראש.
זו שאלה מעניינת. התשובה, בגדול - זה מורכב
17/04/2015 | 16:19
1
49
מצד אחד יש הרבה יותר מכשירי אנדרואיד מאשר אייפונים. מצד שני, משתמשי אייפון מוציאים יותר על אפליקציות. אני הייתי מציע שתתחיל עם המכשיר שיש לך .
ותוספת קטנה ..
17/04/2015 | 17:34
37
פיתוח לאייפון יכול להיות משתלם יותר , אבל .. נכון לפעם אחרונה שבדקתי יש כל מיני דרישות . הפיתוח צריך להעשות על מק ( אפשר לעקוף ע"י התקנה של האקינטוש ) יש עלות ( לא ממש גבוהה וחד פעמית ) של רישום מפתח ,עד כמה שזוכר יש לאפל גם דקישות עיצוב  וכמובן - צריך לעבור את הסינון של אפל .
לאור זה שלאורח אין נסיון בכלל בנושא , הייתי מתחיל קצת יותר בבסיס בהבנה של באיזה שפות מדובר , ונסיון הבנה של ה SDK.
שאלה לגבי רכישת סים מקומי בצרפת\גרמניה
17/04/2015 | 11:45
1
44
אני טס עוד כמה זמן לצרפת גבול גרמניה, ואטייל ב2 המדינות.
אם אקנה סים מקומי באחת המדינות, הוא יתאים גם למדינה השניה? הצורך שלי זה רק חבילת גלישה, שיחות פחות רלוונטי.
לא. בעיקרון צריך לכל מדינה בנפרד
17/04/2015 | 11:50
35
אצל הגרמני ניתן להוסיף חבילת גלישה במדינות האיחוד בעלות של 10 אירו לשבוע
הנפח יהיה מצומצם וויתאים למיילים / וואטסאפ - לא יספיק לצפות בחדשות ערוץ 2 , למשל
מה אם איזה שרשור מספר 13 לסופ"ש?
17/04/2015 | 11:39
26
לא מוכר, אלא מוסר לשני המעוניינים - אם עוד יש כאלה שרוצים - הגיעו לי למייל שתי הזמנות למערכת ההזמנות של OnePlus One (בתוקף עד מחר).
נכון, יש את ימי שלישי החופשיים - אבל עדיין, אם יש מישהו שרוצה..
אם מישהו רוצה - מסר יהיה קשה, מערכת המסרים קצת דפוקה, אבל תנסו, לא תצליחו? תגיבו להודעה זו.
איזה מכשיר מומלץ לי לקנות לש אנדרואיד?
17/04/2015 | 09:46
10
80
שלום,
אני מחפש מכשיר שיהיה טוב זאת אומרת מהחדשים מהשור ההראשונה נניח למשל כמו שאם נניח הייתי מחפש אייפון אז הכי חדש זה 6 נכון? לא הייתם ממליצים לי על 4 או על 3. אז אותו דבר באנדרואיד.
אני מחפש מכשיר מהחדשים אבל שיהיה בגודל ואם אפשר בעובי של אייפון 4S, אני לא מצליח להבין את כל המכשירים הענקיים האלה החדשים שדקים כמו נייר וגדולים כמו טאבלט איך מחזיקים את זה בכלל? זה לא יושב לי טוב לא ביד ובטח לא בכיס...
הקיצר מכשיר שיהיה טוב עם אנדרואיד כי נמאס לי מכל ההגבלות שיש באייפון...ובגודל של אייפון 4S עם הרבה זיכרון שלא ייגמר מהר.

יש המלצות למישהו?

תודה רבה.

השאלה הראשונה לפני שכל המומחים יגיעו
17/04/2015 | 09:50
2
70
כי תמיד שואלים שאלה זו אז אני אשאל: מה התקציב והאם אתה מוכן לבצע הזמנה מסין באינטרנט?
דרך אגב לי יש נקסוס 5 ואני מרוצה מאוד. זה המכשיר אם יעניין אותך. הוא לא גדול ותומך בדור 4. http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=861768
3500 נגיד?
17/04/2015 | 09:58
1
27
זה הרבה יותר ממה שחשבתי.
17/04/2015 | 11:06
57
האחרים יגיבו על כך.
החדשים "מהשורה הראשונה" כולם 5 אינצ' לפחות..
17/04/2015 | 10:22
6
37
לא חובה. יש את ה-Xperia Z Compact
17/04/2015 | 10:46
5
59
Z1 ו-Z3, למעשה. למישהו שעובד איתי יש את ה-Z1C והוא מאוד מרוצה ממנו. המפרט, בניגוד למכשירים קטנים אחרים, הוא כמו של מכשיר דגל, פחות או יותר.
אני מאמינה שהם טובים, אבל לא בטוחה שהם נכנסים להגדרה
17/04/2015 | 10:53
4
48
של "השורה הראשונה".. ואל תתנפל עליי עכשיו, זה מה שהוא ביקש
למעט הרזולוציה שלו, ל-Z3C יש מפרט פרימיום
17/04/2015 | 13:35
3
49
מעבד Snapdragon 801, זיכרון RAM של 2 ג'יגה, NFC, מצלמה אחורית של 20 מגה פיקסל וקדמית של 2.2 מגה פיקסל.
הרזולוציה ה"נמוכה" זה בדיוק היתרון של המכשיר.....
17/04/2015 | 16:15
2
45
לשם מה צריך (אבל באמת...) רזולוציה יותר גבוהה במסך בגודל כזה חוץ מלצרכי פלצנות ו"שלי יותר גדול" ? ושלא יובן - רזולוציה יותר גבוהה ניראת יותר טוב, אבל למה צריך משהו שמתאים למסך טלויזיה 50" במסכונצ'יק של סמארטפון . 
הפלוס האמיתי הוא שעם מסך כזה הסוללה חיה הרבה יותר וזה באמת יתרון. מכוון שכמו ברוב הדברים, גם סמארטפון הוא אוסף של פשרות - מסך סביר הוא ויתור הגיוני לצורך הארכת זמן העבודה של הסוללה, שזה בעיה בסיסית של כל המכשירים החכמים.
לא אמרתי שזה לא יותר טוב, רק שזה לא מפרט "פרימיום"
17/04/2015 | 17:39
1
35
ליותר ויותר מכשירים יש מסכים ברזולוציית QHD, ולפי חלק מהשמועות אז לנוט 5 יהיה מסך ברזולוציית UHD. אני מסכים שזה חלק מאוס למדי של תפיסת "יותר זה יותר" שמאפיינת את היצרניות השונות.
במקרה קראתי עכשיו משהו בנושא לגבי ה-S6 Edge
17/04/2015 | 17:55
37

בגדול, כשהמכשיר היה בבהירות מקסימלית, זמן הסוללה ירד בצורה ניכרת.
בעיית חוסר מקום, אנדרואיד 4.2.1, משהו לא ברור לי.
17/04/2015 | 09:41
11
113
חברים יקרים, אני מנסה לעזור לבן משפחה שיש לו מכשיר סיני של THL עם אנדרואיד 4.2.1 ובינתיים האיש טוען שהמכשיר מצויין אך קיימת בעייה של מקום שמצטמצם והולך.  אני מצרף כמה צילומי מסך שאולי יעזרו לכם להבין מה קורה
פה.בצילום הראשון אלה הם הנתונים של המכשיר מתוך CPU-Z , בתמונה השניה והשלישית מופיעים משום מה פעמיים Phone stoarge אך יש פה משהו מוזר: באחד מופיע שהשטח הכולל הוא כמעט 6 ג'יגה שזה אכן שטח האחרון הפנימי של המכשיר כפי שמופיע בכל מקום ואילו בצילום השלישי מופיע שטח כולל רק כמעט 1 ג'יגה (אני יודע שבגלל כל מיני התקנות והגדרות מערכת השטח בפועל הוא תמיד פחות מהמפורסם). שימו לב לעומת זאת בצילום של CPU-Z.
האם מישהו מצליח להבין מה בדיוק הבעייה? דרך אגב יש גם כרטיס CD אך לא הבאתי צילום מסך שלו כי אין איתו בעייה. שימו לב גם שאין בעייה של RAM למרות שהוא 1 ג'יגה הוא לא חנוק. אז איפה הבעייה? מי מבין ויוכל לעזור?
עוד משהו ברשותכם אם זה יוכל לעזור לכם לעזור לי
17/04/2015 | 09:43
8
55
שימו לב בבקשה שבCPU-Z מופיע אך ורק הזכרון של ה1 ג'יגה שבקושי נשאר ממנו משהו פנוי וככה זה גם בצילום השני. וכל הזכרון הגדול לא מופיע וגם כל התקנה או הורדה שעושים הולך לזכרון של הג'יגה שמצטמצם נורא. ועוד דבר יש ROOT למכשיר אם זה יוכל לעזור.
ככל הנראה יש חלוקה של האיחסון לשתי מחיצות
17/04/2015 | 13:41
7
55
הראשונה משמשת להתקנת אפליקציות, והשנייה לאיחסון כללי (קבצים, תמונות וכו'). אולי יש כלים שמאפשרים להתייחס לכל הנפח בתור אחד, אבל אני לא מכיר.
תודה על תשובתך, האם יש עוד מישהו, שאולי בקיא יותר בנושא?
17/04/2015 | 15:15
6
39
שמתי לב למשל כשניסיתי לעזור לקרוב המשפחה שאיננו מבין כלום בדברים האלה ומחקתי באמצעות המחשב כמה קבצים גדולים של סרטונים שהיו מיותרים, הם ירדו מהמחיצה הגדולה אבל לא השפיעו על המחיצה הקטנה. ולכן בהתחלה חשבתי שאולי המחיצה הזאת היא למעשה הRAM שנחנק אבל לא, אפשר לראות ב-CPU-Z שזה לא זה הRAM שיש לו עדיין אוויר לנשימה ולא נחנק אשמח לעזרה נוספת אם אפשר.
בזמנו בדקתי את הנושא
17/04/2015 | 23:58
1
40
יש אפשרות לשנות את גודל המחיצות אבל זה מצריך רוט ויכול לגרום להשבתה של המכשיר
מצאתי את המדריך הזה
אבל לפני שהספקתי לבדוק אם הוא אכן עובד הטלפון הושבת.
אם אתה רוצה לנסות - על אחריותך.
דרך אגב, לא ציינת באיזה דגם מדובר

תודה לך. זה נראה לי קצת מסובך לביצוע
18/04/2015 | 20:22
22
ומכיוון שהמכשיר לא שלי אישית, אינני רוצה לקחת סיכונים מיותרים. והדגם הוא w200. סליחה ששכחתי לציין.
הכל קשור איך נקראות המחיצות
18/04/2015 | 20:52
3
25
יש מספר שמות באנדרואיד , יש ספרייה STORAGE ואז יש SDCARD0 , SDCARD1 ועוד כמה , יכול להיות שהשם במכשיר הסיני ( מה שהסינים רשמו ) גורם לתוכנות לא לדעת שיש זכרון פנוי להתקנת תוכנות והחלק המיועד להתקנת תוכנות גודל 2GB.
אין תשובה חד משמעית .
צריך לשבת עם המכשיר ולהבין איך נראות המחיצות שלו.
תודה רבה. את זה כבר הבנתי מזמן.
18/04/2015 | 21:20
2
21
אני כבר יודע לגבי SDCARD0 , SDCARD1 אבל כאן הבעייה היא אחרת, רק ב-STORAGE הפנימי שמשום מה מחולק לשניים.
SCDARD0 זה חלק מה-STORAGE הפנימי.
18/04/2015 | 21:27
1
21
זה תמיד מחולק.
OK תודה רבה.
7
כפי שכתבו בדיון - מדובר במחיצות נפרדות
18/04/2015 | 22:38
1
27
החלוקה הזו קיימת, למשל, גם בגלקסי2.
יש מחיצה ל-System ויש מחיצה ל-Storage (יש עוד כמה מחיצות, אבל הן לא רלוונטיות לדיון הזה).
מחיצת ה-System היא המחיצה עליה יישומים מותקנים.
יש יישומים שאפשר להעביר למחיצת ה-Storage או לכרטיס זכרון חיצוני. כנס לרשימת היישומים, בחירה ביישום הרלוונטי ואולי יהיה שם אפשרות להעביר ל-SD. תיאורטית, יש גם יישומי "צד שלישי" שיעזרו בעניין כמו app2sd ודומיו. יש לשים לב שלא תמיד היישום כולו מועבר, אלא רק מידע שהיישום עושה בו שימוש וכד'. אם מוציאים את כרטיס הזכרון (אם לשם מועבר המידע) זה משפיע על היישום. ייתכן והפעולה הזו גם תיאט את עבודת המכשיר וכד', אני לא יודע.

ביצעתי שינוי מחיצות על מכשיר מדגם Lenovo a820 עם גרסת 4.1.2 באמצעות היישום הזה:
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1991133&d=1369525944 [זה קישור ישיר להורדת היישום].
למכשיר המדובר יש כרטיס פנימי של 4GB, אני לא זוכר אם היישום מתאים רק למכשירים עם כמות כזו של נפח פנימי או גם למכשירים עם נפח גדול יותר.
כמובן, המכשיר היה Rooted עם CWM Recovery.
אם עושים את חלוקת המחיצות, לא מומלץ לעשות את האפשרות "הקיצונית ביותר" אלא לכל היותר אחת לפניה, זה לפחות טענה שזכור לי כאשר חיפשתי מידע על הנושא. מהסיבה הזו, עם ה-a820 הגדרתי שמחיצת ה-System תהיה 2.5 למרות שהייתה אפשרות של 2.7.

אפשרות אחרת, שאולי תעזור ומבלי להתעסק במחיצות היא לחפש ROM "רזה" יותר למכשיר וכך למרות שגודל המחיצה יהיה זהה, ה-ROM יתפוס פחות מקום וכך יהיה מקום להתקנת יישומים. אפשר לחפש רומים ב- NeedRom

לא לשכוח, לפני שעושים את התהליך הזה - גיבוי, גיבוי, גיבוי וגיבוי.
תודה רבה רבה
18/04/2015 | 22:58
14
אני אנסה את app2sd, לא מעוניין לקחת סיכונים מיותרים במכשיר טוב בסך הכל שאיננו שלי.
מהו גודל נפח הגלישה בוויז באיטליה ?
17/04/2015 | 00:33
1
43
באיזה אמצעי ניווט מומלץ להשתמש בדרום איטליה למטייל מישראל ?
הwaze יצרוך כמה שהוא צריך, אי אפשר לדעת
17/04/2015 | 06:21
33
תנסה אלטרנטיבה שהיא offline ולא צורכת בכלל
כזו שמורידים לטלפון מראש את מפת איטליה
כמו OSMand או Here
LG L40
16/04/2015 | 19:12
8
85
מכשיר LG L40.
האם יש בו gps או שאין לו?
מקום אחד כתוב a-gps only מקום אחר כתוב שיש.
מישהו מכיר את המכשיר מניסיון אישי?
מישהו יודע על חסרונות בעיות?

תעבוד בכיוון השני...
16/04/2015 | 20:31
6
65
במקום לבחור מכשיר ולבדוק אם הוא מתאים, תגדיר מה אתה מחפש ותקציב ואולי יש משהו עדיף.
כמובן, ההנחה היא שאתה מתעניין ברכישת המכשיר.

בנוגע לשאלתך, ב-GSMarena כתוב שיש קר a-gps ואילו באתר של LG כתוב GPS: YES. מה המשמעות של ה-YES, אין לי מושג.
מכשיר אנדרואיד זול עד 500 שקל מקסימום תמורה!!!
16/04/2015 | 21:01
5
32
יד2 בא בחשבון?
16/04/2015 | 21:29
1
19
לא
16/04/2015 | 21:55
14
500 שקל מקסימום תמורה - רק מכשיר סיני בהזמנה ישירה מסין
16/04/2015 | 22:00
31
חדש, ב500 שקל - בטח גם תרצה מהיום להיום
17/04/2015 | 06:32
1
62
אני המלצתי לכמה קולגות עבור הילדים על
ZTE V5 Redbull שעולה סביב 110$ לחדש
מצלמה טובה ,  מעבד קוואלקום מרובע חזק,  מסך 5 אינץ של שארפ.  
הבעייה שיכול לקחת 25-40 יום עד שיגיע בדואר 
לא צריך מהיום להיום יש לי זמן...
17/04/2015 | 07:12
23
ישנם שני דגמים שיתאימו לך.
19/04/2015 | 09:36
41
1) סמסונג טרנד פלוס: מסך 4, מעבד 1.2, זיכרון 4 גיגה עם הרחבה, מצלמה 5 מ"פ, רדיו, RAM 768, ממשק אנדרואיד.
מחיר ברשת עולם הקולנוע כ500  שקל.
בסך הכל מכשיר נחמד וזול, שמפיק מעצמו הרבה יותר ממה שיש לו במפרט.

2) נוקיה 520  מסך 4, מעבד 1, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, מצלמה 5 מ"פ, רדיו, RAM 512, ממשק WP.
מחיר כ380 שקל ברשת בסט מובייל.
מכשיר נחמד ובסיסי וזול.
האם מישהו יודע אם ב-012 יש עדיין סים חינם?
16/04/2015 | 19:33
44
113
והאם זה לכל התכניות? 
(למה אני לא שואלת בצ׳אט הידוע שלהם? כי הוא עובד רק עד 5 ורק בימי חול. וגם אז מחכים בתור, בדיוק כמו במרכז שירות...)
המשך>>
והאם זה לכל התכניות? 
(למה אני לא שואלת בצ׳אט הידוע שלהם? כי הוא עובד רק עד 5 ורק בימי חול. וגם אז מחכים בתור, בדיוק כמו במרכז שירות...)
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
פורום לימודי שוק ההון
פורום לימודי שוק ההון
כפיר חקירות
מחפש משרד חקירות?
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
03:32 | 28.08.15 אורחים בפורום
15:54 | 27.08.15 saar85
14:52 | 27.08.15 ליה484
12:23 | 27.08.15 אלכס גרנשטיין
08:34 | 27.08.15 גק לוי
23:41 | 26.08.15 עדי25182
16:15 | 26.08.15 מורוש98
12:32 | 26.08.15 dotan3310
09:21 | 26.08.15 גק לוי
19:55 | 25.08.15 מורוש98
מקרא סימנים