לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הדבקת מגן זכוכית
11/11/14 11:26
65צפיות
היי. קניתי מגן זכוכית. הגעתי הביתה והדבקתי אותו. ממש לפי הספר...
אבל מה קרה.. היה קצת עקום אז הוצאתי קצת וסידרתי.. עכשיו רק בקצה למעלה איפה שהמצלמה יש כמו אויר כזה. כאילו לא מודבק טוב. 
יש אפשרות לסדר את זה או שהלך המגן זכוכית?
תודה
זו הדבקה חד פעמית...
11/11/14 11:58
59צפיות
לא ממש אפשרי להציל אותו. השאלה כמה זה נורא.
לא כזה נורא
11/11/14 12:25
41צפיות
השאלה אם זה יחזיק מעמוד ותקין ככה?
יש כזה משולש קטן למעלה שלא מודבק
לפי התיאור שלך נראה שמדובר יותר בעניין קוסמטי
11/11/14 12:27
42צפיות
אז זה צריך להיות בסדר.

יש מצב
11/11/14 12:59
33צפיות
תודה רבה
G3 או 6\6ּּ פלוס
11/11/14 10:48
116צפיות
ההתלבטות היא קשה לי, מצד אחד תמיד הייתי איש אייפון ואני מאוד אוהב את הIOS והממשק. מצד שני הG3 לדעת רבים פלאפון מדהים וגם עולה פחות מהאייפון ונותן תמורה יותר גדולה. אני אישית מאוד אוהב את הסלואו מושין שיש באייפון וזה כן חשוב לי (יש לי שני כלבים סופר אתלטיים שיהיה מגניב לעשות להם סירטונים). מה אתם הייתם ממליצים?
יש גם slow motion ב G3
11/11/14 11:00
99צפיות
ל G3 יש חיישן אינפרא אדום שהופך אותו לשלט אוניברסלי לטלוויזיות וממירים (אני הפעלתי 3 טלוויזיות וממירים שונים איתו).
ל G3 יש מסך QHD
ל G3 יש רדיו
ל G3 יש סוללה נשלפת
ל G3 יש אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון עד 128 גיגה.
ה G3 עולה 2300 שקל. (לעומת 3500 ומעלה)
ל G3 אפשר להעביר שירים בקלות כמו שמעבירים לדיסק און קי מכל מחשב. (בניגוד למחשב אחד באייפון ורק דרך אייטיונס)
ה G3 יקבל בקרוב אנדרואיד 5.0

לסיכום: G3 

ראיתי את הסלואו מושין בG3
11/11/14 11:07
91צפיות
זה נראה נוראי, זה רק באפליקציות ורק ב120 FPS.
גם אני התלהבתי בהתחלה מהחיישן IR של ה-S4
11/11/14 11:09
88צפיות
אבל בשלב מסוים נמאס לי שהשירות רץ כל הזמן ברקע גם כשאני לא מפעיל את האפליקציה, וממילא "מיציתי" את ההתלהבות. לדעתי זה מסוג הפיצ'רים שמגניבים בהתחלה, ואולי גם מוכרים חלק מהמכשירים מהדור הראשון שמוציאים אותו, אבל עכשיו זה סתם עוד משהו שיש במכשיר, והוא אפילו לא נכלל ברשימת הפיצ'רים בהודעות לעיתונות . גם לא ממש הגיוני להגיד שהאייפון 6 לא יקבל את אנדרואיד 5 L-P.

כמובן שזו לא המלצה נגד ה-G3. אגב ההשוואה בין G3 ל-6+, אז יש גם הבדל בגודל הפיזי לרעת האייפון של יותר מסנטימטר בגובה.
השדרוג לאנדרואיד 5.0 נאמר לא כהשוואה לאייפון
11/11/14 12:51
86צפיות
אלא כעוד יתרון.

מישהו פעם סיפר לי שהוא מגיע לכל מיני פיצוציות שיש בהן טלוויזיות, ומעביר להם ערוצים בעזרת הטלפון, הבעלים של המקום לא מבין מה קורה לטלוויזיה שלו.... 
אתה בטוח שזה יתרון ??
11/11/14 13:35
65צפיות
ד"א , המחיר שלו בחו"ל צנח , מעניין למה.
זה מזכיר לי מה שהיו עושים עם שלטים בשעון יד
11/11/14 13:36
67צפיות
אבל שוב - לדעתי זה בעיקר גימיק. הסיכוי שתצטרך את זה ביומיום הוא קלוש, אלא אם כן אתה מאבד שלטים סדרתי .
אפשר לקפל את ה 6+ ולשים בכיס
11/11/14 18:17
57צפיות
זה קלף מנצח...
º
ראיתי היום 6+ - גם מקופל צריך כיס גדול
11/11/14 18:41
35צפיות
גם אני ראיתי היום
11/11/14 21:07
54צפיות
האמת? נראה אחלה מכשיר
פיזית הוא ענק - אין לי כיס שיכול להכיל אותו
11/11/14 21:51
45צפיות
חוצמזה שהוא פשוט גדול יותר (שלא לצורך לטעמי) ממכשיר אנדרואיד עם מסך בגודל דומה בגלל כפתור הבית הענקי.
האמת?
11/11/14 21:55
48צפיות
נכנס לכיס זה לא שיקול אצלי. בשביל מה ההשקעה הגדולה בתיקים מעוצבים?
אבל הוא יפה. זה כן.
לא יודע, לא התלהבתי מהמראה
11/11/14 22:15
45צפיות
מצד שני, יכול להיות שיש לי יותר מדי אנטי למוצרי התפוח הנגוס .
השאלה היא אנדרואיד או ios
11/11/14 18:08
62צפיות
בחירה במערכת הפעלה זה נטו החלטה לפי נוחות של משתמש.

כשתחליט איזה מערכת עדיפה לך, יהיה יותר קל לבחור מכשיר
ההתלבטות קלה מאוד.
13/11/14 09:44
75צפיות
מבחינת המחיר אין שום היגיון בלשלם עוד אלף שקל רק בגלל שזה אפל, עם הגן הסגור שזה חיסרון ענק.
בפחות 1000 שקל מקבלים מכשיר עם גן פתוח וזיכרון 32 גיגה, שזה יתרון גדול.
אין פה שום התלבטות.
לשלם על מכשיר עם 16 גיגה זיכרון בלבד 3.500 שקל, נראה דבר הזוי לגמרי.
ואני לא רוצה לדבר כמה עולה המחיר של אייפון 6 עם זיכרון 64 גיגה.
בקיצור הכסף זה הבעיה שלך ?
13/11/14 10:46
53צפיות
ונגיד שאין לו בעיה של כסף , עדיין היית ממליץ על G3 ?

האמת תשובה די אופיינית לסוג מסויים של אנשים.

ד"א , לא ידעתי שגן פתוח אומר בוטלאודר נעול .......
לא לגמרי פתוח, אבל אפשר לטפס מעל החומה
13/11/14 11:00
46צפיות
אגב, גם מבחינת הכסף לאייפונים יש יתרון (אולי שניים) על פני אנדרואידים. אייפון נשאר "שמיש" גם שנתיים-שלוש לאחר הקנייה שלו, בעוד שבאנדרואיד אם אחרי שנתיים לא מתחשק לך לזרוק אותו על קיר זה די הישג. בחישוב של מחיר ממוצע לשנת שימוש לא בטוח שאייפון יוצא יותר יקר ממכשיר דגל אנדרואיד (לא מסובסד). יש גם את העניין שאייפונים שומרים על ערך יותר טוב, אבל זה (בעיקר?) בגלל שאפל "מקפיאה" את המחיר של המוצר, ולא נובע בהכרח ממה שמתרחש בשוק.
זה מזכיר לי ת'רד שהיה בפורום רכבים מסויים
13/11/14 11:15
48צפיות
איזה נער שאל מה עדיף קאמרו או מוסטנג לאחר שיקבל את הרשיון , כולם ענו לו שכדאי לו לקנות רכב אחר כמו פורד ST או משהו בסגנון עם תגובות בסגנון , רכבים כאלו שותים הרבה דלק .. "לאבא שלך יש תחנת דלק " וכדומה .
בתשובה שלו הוא ענה : כן , אבא שלי מחזיק 3 תחנות דלק ויש לי את הכסף לביטוח וכדומה ... עכשיו אפשר תשובה .

השואל לא שאל לגבי כסף וכדומה , שאל לגבי דעתנו על המכשירים ומה הבחור ענה לו .. כדאי לך את ה-LG כי הוא יותר זול .
זה די מאושש את העובדה שיש אנשים שלא קונים אייפון כי הוא יקר ( ואין להם את האופציה ) ועדיין יספרו סיפורים מסביב שהם "שונאים" את אפל .
כן ולא
13/11/14 11:35
40צפיות
מן הסתם יש אנשים שרוצים אייפון אבל אין להם את הכסף בשבילו. באותה מידה, יש אנשים שרוצים את ה NOTE 4, וגם להם את הכסף בשבילו.
למרות זאת, סביר להניח שכל מה שהוא רצה להגיד זה שהאייפון לא שווה תוספת של אלף שקל רק בגלל שזה אייפון. למכשיר אין שום יתרון (בעיניו), ולכן זה בזבוז כסף.
לי יש אייפד, והסיבה היחידה שאני סובל אותו, זה בגלל שיש לי גם מכשיר אנדרואיד שמשלים את מה שחסר באייפד.
אני לא אקנה לא אייפון בגלל שהוא יקר. אני לא אקנה אייפון כי לדעתי זה מכשיר גרוע שיש לו יותר חסרונות מיתרונות.
זה כמובן לא סותר את העובדה שיש אנשים שחושבים בדיוק ההפך ממני, ואין לי שום בעיה עם זה.

לגבי אותו ילד, התשובה שלי פשוטה. אם יש לך מלא כסף, ואין לך בעיה לשלם הון על דלק, אתה לא צריך לשאול אותנו כלום. תקנה את 2 המכוניות, ותחליט מה בא לך יותר. מקסימום תמכור את השנייה.
º
כל אחד ודעתו .
13/11/14 11:49
21צפיות
אתה יודע מה אומרים על דעות
13/11/14 11:53
31צפיות
Opinions are like ass holes - everybody's got one .
אני מסכים עם רונן
13/11/14 11:50
48צפיות
יש אנשים (למשל אני) שלא מוכנים לגעת ב-iDevice גם אם יתנו להם בחינם (ואתה מוזמן לשאול את זוגתי שמשתמשת באייפוד טאץ' שקיבלתי במתנה וששכב במגירה חצי שנה כאבן שאין לה הופכין ). יש אנשים שבאמת רוצים אייפון אבל לא יכולים להרשות לעצמם, אז הם "מתפשרים" על מכשיר אנדרואיד כלשהו. יש גם את ה"מוזרים" האלה (למשל המאזין) שאין להם העדפה, ויקחו כל מכשיר שעונה על הדרישות שלהם, בלי לייחס סגולות למכשיר, לחברה שייצרה אותו או למי שעיצב/תיכנן אותו.

לגבי "יספרו סיפורים", אז יש בפסיכולוגיה חברתית מושג בשם "דיסוננס קוגניטיבי". בגדול זה אומר שאנשים ימצאו צידוקים למעשים שלהם בדיעבד, כדי להתמודד עם העובדה שמה שהם עשו לא מתאים למה שהם חשבו קודם. אז זה לא "התפשרתי על אנדרואיד מאילוצי תקציב" אלא "אני בכלל שונא אייפון" . (באופן כללי פסיכולוגיה חברתית זה נושא מאוד מעניין, וזה אחד הנושאים שהכי נהניתי מהם בלימודים שלי ).
מוואה ? מוזר ?
13/11/14 12:19
40צפיות
הכל בשביל המדע .
וקצת רצינות .. העניין הבסיסי מבחינתי הוא לנסות ולבדוק הכל . כרגע יש לי את ארבעת הפלטפורמות הנפוצות ( נפוץ זה עניין יחסי ..) מה שנותן לי נקודת השוואה טובה לגבי תיפקוד המכשירים ומערכות ההפעלה . השאיפה היא עד כמה שאפשר ( מישהוא אמר גלקסי 4 ? ) לשמור על המכשיר out of the box  .
* יש לי בהחלט העדפה ליצרנית מסוימת ( אפילו שהיא לא ממש מייצרת משהוא כרגע ) . אבל בהחלט מגלגלת שמועות http://www.dailymobile.net/2014/11/12/whats-nokia-...
º
חחח , לא נמאס להם להמציא מערכות הפעלה.
13/11/14 12:23
24צפיות
º
יכול להיות שיש שם מישהו שנהנה להרוג מערכות הפעלה
13/11/14 12:56
22צפיות
אני למשל לא חסר לי כסף
13/11/14 18:21
51צפיות
ונראה לי הזוי להוציא 3500-4000 ש"ח על טלפון. גם יש סיכוי שהוא ייפול וישבר.

בשביל הדרישות שלי - מספיק לא מכשיר סיני איכותי ב 540 ש"ח.

בדברים אחרים כמו מקרר, טלוויזיה, תנור. אני אקנה את הכי איכותי. אין מצב שאני אקנה טלוויזיה של PILOT מהסופר. על איכות צריך לשלם.

בקיצור נראה לי הזוי להוציא על טלפון 4000 ש"ח (ולא חסר לי כסף)

יפה , דווקא גרמת להראות שיש צדק במה שאמרתי.
13/11/14 18:40
45צפיות
אם היית אומר המכשיר לא מתאים לצרכי זה X , ברגע שהכנסת שהזוי להוציא את הכסף זה מוכיח.

סתם שאלה , איזה טלוויזיה יש לך , איזה כיריים , איזה מקרר .... יש לי הרגשה שלא את הכי איכותי אלא את הכי איכותי בכסף שאתה מוכן להוציא.

אתה צודק
13/11/14 18:53
47צפיות
אני אקנה מוצר איכותי. אבל לא בהרבה כסף

יש לי טלווזיה 43 אינץ של סמסונג תומכת תלת מימד (סתם גימיק) - טלוויזיה פלאזמה - עלתה לי 2800 ש"ח

אתה צודק אני אקנה את הכי איכותי בכסף שאני מוכן להוציא.

יש לי את אותה טלוויזיה של סמסונג , חוץ מאוואטאר לא ראיתי כלו
13/11/14 19:06
38צפיות
ב-3D .
תמונה איכותית מאוד
13/11/14 19:10
39צפיות
גם ב HD  וגם ב SD

השיקול שלי היה שיראו גם שידורי SD טוב

בגלל זה הלכתי על הפלאזמה

נכון שהיא צורכת יותר חשמל מ LED - אבל איזו איכות תמונה - חבל"ז

היום מחובר אליה - raspberry pi - תענוג לראות סרטים

לפני שקניתי אותה ביררתי בכמה פורומים - והגעתי למסקנה שזאת הטלוויזיה בשבילי

סליחה על החפירה
לפחות קיבלת את המשקפיים בחינם או שחייבו אותך ?
13/11/14 22:49
31צפיות
אני קיבלתי שניים בחינם ... הבאג אצלי שקניתי גירסא מיבואן מקביל ללא עברית .
הזמנתי את הטלוויזיה מאתר מכירות באינטרנט
13/11/14 23:13
28צפיות
אחריות - דרך היבואן הרשמי - סמליין - אם אני לא טועה
בהתחלה קיבלתי זוג משקפיים אחד. (בדף המכירה כתוב שמקבלים 2 זוגות) התקשרתי לשרות הלקוחות של אתר המכירות. ושלחו לי עוד זוג.

הטלווזיה התקלקלה לי חודש וחצי אחרי . באו לקחו החליפו כרטיס - ועד עכשיו היא עובדת כמו גדולה.

יום אחד ראיתי סרט בתלת מימד והרגשתי שהמוח שלי עומד להתפוצץ (תחושה כזאת). עצרתי וראיתי סרט אחר (לא תלת)

האמת - שאני לא רואה הרבה טלווזיה - מספיק לי לראות סרט טוב פעם בכמה זמן

הסרט האחרון שראיתי בטלוויזיה היה "השורד האחרון" - אחלה סרט

º
כתבתי גם שבשביל הדרישות שלי מספיק לי מכשיר סיני איכותי
13/11/14 19:00
25צפיות
שלום חברים יש לי התייעצות/שאלה קטנה...
11/11/14 03:59
182צפיות
יש לי נוקיה 1208 ולאחרונה הוא עושה בעיות ולא נטען כמו שצריך והבטריה לא מחזיקה. ניסיתי בטריה חלופית, לא הולך.
כנראה המכשיר סיים את חייו?
פתחתי זאפ וראיתי את הטלפון הזה
שדי דומה במפרט וקיבל כמה המלצות בניגוד לנוקיות שהוצגו שם.
האם אני אוכל להעביר את הסים של הנוקיה 1208 לטלפון שבקישור? (לא מבינה בזה כלום)
האם תהיה בעיה שאעשה זאת לבד אחרי שיסבירו לי איך או שזאת פעולה מסובכת? צריך משהו חוץ משתי ידיים כדי להעביר סים?...

רבה למי שיודע לענות  ו- מראש אם החזרתי אתכם יותר מחמש שנים אחורה בזמן
בוקר
11/11/14 08:27
86צפיות
הסמסונג שבקישור מכשיר מעולה . יש אצלי אחד כזה לצרכים מיוחדים ( טיולים /מילואים ) . קטן , קל , עמיד ,אמין ועם חיי סוללה משובחים . ( מחזיק לי בד"כ מראשון בבוקר עד חמישי בערב במילואים ללא בעיה )
החלפת סים לא פעולה מסובכת וכנראה שבאותה חנות שתקני את המכשיר יעזרו לך עם הפעולה .
תודה רבה! התגובה שלך מאוד שימחה אותי :)
11/11/14 23:33
30צפיות
לגבי החלפת סים - בלי קשר לכך שאולי יעזרו לי, זה משהו שעם הדרכה קלה אני יכולה לעשות לבד? צריך מברג או משהו כזה או שמספיק 2 ידיים?...

מעבר לכך, אין בעיה להעביר סים מנוקיה לסמסונג בטלפונים כאלה וכל הזיכרון נשמר?
או שרק המספר נשמר?
אני מצטערת על השאלות הפעורות, אני פשוט ממש לא מבינה בזה כלום כפי שניתן לראות... 
לפני כחודשיים שלושה הוא נמכר ב90 ש"ח.
11/11/14 09:03
73צפיות
מדובר על מכשיר שהושק לפני כמעט שלוש שנים. אולי במסגרת Black Friday שחל ב-28/11 ימכרו אותו במכירת חיסול.
אם ה108 מתפקד בקושי, הייתי ממליץ להמתין עוד קצת ולשקול את המבצעים בBlack Friday.
הבעיה בכסילופונים היא שקשה/אי אפשר "לצרוב" עברית
11/11/14 09:05
60צפיות
אז נכון, המחיר עלה באחוז ניכר, אבל אם רוצים גם לכתוב ולקרוא סמסים בעברית, לא בטוח שיש חלופה לקנייה בארץ.
התכוונתי למבצעים של הרשתות בארץ ב28.11
11/11/14 09:11
56צפיות
בהתחלה רק באג ו-KSP עשו מבצעים בתאריך הזה, אבל בכל שנה מספר הרשתות שעושות מכירות מיוחדות גדל.
º
אה, לא ידעתי על זה. חשבתי שהתכוונתי למבצעים בחו"ל
11/11/14 09:29
24צפיות
תודה רבה על העצה, אני כמובן יכולה לברר
11/11/14 23:35
31צפיות
אני בכלל לא יודעת באילו חנויות הטלפון זמין פיזית (היכן נמכר ב-90 ש"ח? איזה מחיר נפלא לטלפון נייד!), האם למישהו יש מושג/כיוון?
כמובן שאתפנה בעצמי בעוד מספר ימים לברר זאת בכל החנויות והרשתות הרלוונטיות... מקווה שהוא זמין פיזית בחלק מהמקומות.
אולי הוא מוצג בחנויות סמסונג של סאני
12/11/14 06:46
28צפיות
בדכ בליל חמישי או בבוקר שישי באג ו ksp מפרסמות את המבצעים. נצטרך לראות מי יצטרף אליהם השנה.
בפורום צרכנות מישהו התלונן על התפעול של המכשיר

קראתי את מה שהוא כתב ואם הבנתי נכון זאת לא בעיה גדולה
12/11/14 20:08
21צפיות
המקשים באותו צבע ואין אדום וירוק, אני מסכימה שזה פחות נחמד, אבל ברגע שמבינים איפה כל מקש נמצא, זאת לא אמורה להיות בעיה...

אין סיכוי שהמכשיר נמצא פיזית בחנויות כמו אייבורי או אלה שכתבת או חנויות אחרות שמופיעות תחת הקטגוריה שלו באתר זאפ?
אני אבדוק גם בחנות סמסונג, ראיתי שיש בדיזנגוף סנטר...
גם לאייבורי וKSP יש סניף בדיזינגוף סנטר
12/11/14 20:15
17צפיות
אבל אני חושב שהם יעדיפו להציג מכשירים יקרים יותר.

מכשיר מצוין,,
11/11/14 10:06
73צפיות
שווה כל שקל!!!
בטריה מחזיקה בקלות שבוע ימים עם כמה שעות דיבור.
שוקל בסביבות 60 גרם בלבד.
כן, זה גם מה שקראתי באתר זאפ, תודה רבה :) נשמע טוב ומתאים לי
11/11/14 23:37
34צפיות
בדיוק! אני אמנם חיה בעולם של היום אבל אין לי כוח לטלפונים החדשים וזה בדיוק מה שאני מחפשת.
בעיית טינדר והגדרות הפייסבוק
10/11/14 23:36
104צפיות
שלום.

יש לי בעיית טינדר (אפליקציה להכרויות) שאני ממש לא מצליח למצוא לה פתרון:
לפני מס' חודשים קניתי לראשונה סמארטפון. במקביל, פתחתי פייסבוק.
לפני מס' שבועות התקנתי את את האפליקציה, אבל אני לא מצליח להפעיל אותה )-:

אחרי בדיקה מעמיקה מכל זווית אפשרית, הסרה, התקנה של האפליקציה, שליחת מייל לתמיכה הטכנית שלהם וקבלת תגובה לקונית, הפעלת האפליקציה (בהצלחה) מהטלפון שלי עם מס' חשבונות פייסבוק של חברים ובדיקה מעמיקה בהגדרות הפייסבוק שעליהם מסתמכת האפליקציה - ברור לי שהיא לא עובדת כי משהו חסר בחשבון הפייסבוק שלי.

עברתי על כל דרישה באפל' וניסיתי לעדכן כל דבר אפשרי, נעזרתי במס' חברים מביני עניין שבעצמם נכנסו לחשבון פייסבוק שלי עם הסיסמה - אבל ללא הועיל.

יש כאן מישהו שממש מבין בפייסבוק או באפליקציה ויכול לעזור?

ואגב, לפני שיקומו הקולות שטוענים שמדובר באפל' לענייני סקס - כל אחד יכול לקחת את זה לכיוון שהוא רוצה. אני מכיר זוג חברים שאוטוטו מתחתנים אחרי שהכירו דרך האפל' הזו.

צילום מסך של הבעיה
הודעה זו מכילה תמונות
11/11/14 15:21
81צפיות
אגב, סימוני ה"וי" לא מעידים שהכל תקין.
ניסיתי לפתוח חשבון פייסיבוק שלא היה בו כלום (מבחינת חברים וכו') וגם אז כל ה"וי" היו מסומנים. כנראה שזה סתם סימון בצד.

אגב, הקטע המוזר הוא - שלחלק מהחברים שנכנסתי דרכם לטינדר
12/11/14 11:45
59צפיות

האפליקציה של הטינדר לא קיימת בכלל בפייסבוק והם מעולם לא השתמשו בה...

º
חבל על הזמן....תעבור לגריינדר.
12/11/14 17:42
35צפיות
מה זה גריינדר?
12/11/14 22:40
56צפיות

חיפוש פשוט בגוגל היה נותן לך את הלינקים הבאים:
12/11/14 23:25
64צפיות
כ"כ נורא לבקש חו"ד של אנשים ולא לרוץ ישר לרובוט של גוגל...?
13/11/14 09:05
60צפיות
או שתקשורת עם אנשים הפכה להיות מלה גסה בימינו...?

לא הפכה להיות מילה גסה, בכלל לא, אני פשוט לא מהסוג שמשתמש
13/11/14 11:29
47צפיות
באפליקציה הזו, אני לא נמנה עם קהל היעד שלה, לכן לא אוכל לתת חוות דעת עליה.
השאלה האם יש בזה צורך, האפליקציה מיועדת לקהל יעד מאוד ספציפי.
Grindr - Gay, bi & curious guy
º
ומה הקשר בין היכרויות להיכרויות של הומואים?!
13/11/14 16:31
19צפיות
זה כבר לא קשור אליי, לא אני הצעתי אותה.. אני רק השבתי
13/11/14 17:23
37צפיות
על השאלה שלך של "מה זה גריינדר?"

º
אופס, טעות בשרשור
13/11/14 21:18
7צפיות
º
12/11/14 23:26
10צפיות
º
אתה שובב
13/11/14 18:06
16צפיות
אז בכמה ניתן למכור אייפון 5 בן שנתיים במצב חדש?
10/11/14 23:09
94צפיות
אני לא יודע למה אבל משום מה החברה רוצה אייפון 6
º
זה כבר ייצא לך יותר זול להחליף ת'חברה ...
11/11/14 00:07
37צפיות
בעייה למכור אייפון יד2 בימים אלה
11/11/14 07:43
85צפיות
אתמול הסתכלתי על כל המודעות בעיר מסוימת,  מודיעין במקרה זה. בכל העיר יש 283 מודעות של טלפונים,  מתוכם 185 הם Apple 
שמתי לב שיש הרבה מודעות, אבל ה 5 הוא מכשיר טוב...
11/11/14 10:24
59צפיות
ועדכני, בהשוואה לקודמיו.
יש גם הרבה מזדות ויונדאי למכירה...
11/11/14 12:55
46צפיות
למה ? כי קנו אותם הרבה והם מאוד נפוצות ונמכרות יחסית מהר.
אבל בסוף הכל עניין של מחיר.
חבר מכר לחבר אחר ב-1700 , אני מאמין שבסביבות המחיר הזה פחות
11/11/14 13:10
50צפיות
100 ש"ח.
כל עוד הוא במצב מצויין עם קופסא ואביזרים אז אפשר לדרוש, אם זה 32GB אפשר יותר.
ד"א : הכי קל לפרסם בפייסבוק ואז לדבר עם חברים שרוצים , פשוט וקל.

קח בחשבון שמחודש מחנות עולה בסביבות 2000.
סלולרי חדש- העברת מידע
10/11/14 21:31
32צפיות
שלום, יש לי מכשיר ישן של סמסונג גלקסי  wonder ורכשתי עתה מכשיר גם סמסונג מדגם s4 mini. אני מעוניינת להעביר את כל המידע- בעיקר אפליקציות שהורדתי , קבצי מוזיקה וכיוב' כך שיהיו גם במכשיר החדש שלי. איך עושים את זה? האם מספיק להעביר את כרטיס הסים והמיקרו זכרון או שצריך לעשות גיבוי ושחזור מלאים (ואם כן, איך עושים את זה??). המטרה שלי שהמכשיר החדש יהיה עם תוכן כמו שנמצא במכשיר ישן שאני מחליפה. שלא פתאום יהיה לי סלולרי ריק מכל הקבצים והודעות וכ' שצברתי.

אודה לעזרכתם
ב wonder אתה מסונכרן עם חשבון google ?
10/11/14 22:09
15צפיות
תשים בחדש אותו חשבון והוא ישלים את האפליקציות ואנשי הקשר

גיבוי של המידע של האפליקציות אפשר עם אפליקציה בשם הליום
10/11/14 22:24
26צפיות
הודעות מגבים עם אפליקציה אחרת שמגבה לחשבון גוגל, הודעות וואטסאפ יש הסבר באתר של וואטסאפ.

בכל מקרה, אם את יכולה, אז תבדקי קודם שכל המידע שוחזר טוב למכשיר החדש לפני שאת עושה איפוס של המכשיר הישן.
הצעה משתלמת וחד פעמית!
10/11/14 21:05
201צפיות
שלום!
מי שמעוניין להצטרף לסלקום ולהתחדש עם תוכנית בעלות זולה ביותר ומכשיר חדש!
נא לחזור אליי בפרטי או בהודעות 0523674585

שי
היום התקשרו אלי מסלקום
10/11/14 21:10
147צפיות
הציעו חבילה ללא הגבלה ב 49 שקלים. עם 3 גיגה גלישה. כאשר במידה וחורגים מקבלים אופציה לקבל גיגה נוסף ב 5 שקלים. וכך כל פעם שחורגים אפשר להוסיף גיגה נוסף ב 5 שקלים. עד 10 גיגה נוספים. כלומר עד 50 שקל תוספת.
º
הצטרפת?
10/11/14 21:14
54צפיות
10/11/14 21:20
111צפיות
אני מצטער...אבל לא. אני מבין שאתה עובד החברה אבל אין לי כוונה לחזור ולהיות לקוח סלקום. 15 שנים הספיקו לי. תתנחם בזה שהחברה שלך עדיין מקבלת ממני כסף בדרך עקיפה...כלקוח של גולן טלקום.
º
השתגעת? גם ב 35 לחודש הוא לא מוכן להצטרף
11/11/14 08:11
32צפיות
º
11/11/14 22:35
9צפיות
º
10/11/14 21:10
33צפיות
יש לכם שיאומי 1S במלאי ?
10/11/14 22:19
124צפיות
גם באיומי אקדח לא חוזר לאפ"ס

וזה כולל את הוט מובייל

ביחד הם נקראים האפ"ס

אח שלי מפה לא תביא את הגובות

º
ואם הוא יפנק אותך באספקת קריסטל ירוק לכל החיים - לא תחזור?
10/11/14 22:20
38צפיות
לא
10/11/14 22:23
74צפיות
יש לי ערכים. לא ישברו אותי עם אספקת קריסטל ירוק

(אז כמה משטחים אמרת שאתה מביא לי לבית)

אני מעדיף לשלם 100 ש"ח לגולן (לא 99 - שיקח שקל בונוס) ולא לחזור לאפ"ס (כולל הוט)

אני מבקשת לא להבריח את הסוכן מפה...
10/11/14 23:01
99צפיות
אני דווקא רוצה לשמוע מה יש לו להציע....
º
שוופס תותית
10/11/14 23:35
33צפיות
º
11/11/14 07:01
11צפיות
מה כבר יש לסלקום להציע ?
10/11/14 23:42
87צפיות
היהפוך כושי עורו, ונמר חברבורותיו

ירמיהו פרק יג פסוק כג

אני אסביר לך
11/11/14 07:37
87צפיות
מה יש לבחור להציע? ****תדמיין כך****יונדאי איי10 חבוטה עם מדבקות של פלאפון בשביל הרושם ****ג'ל בשיער והמון אפטר שייב***חולצה לבנה ועם עניבה כחולה עם לוגו של פלאפון **** במושב האחורי יש כל מיני מכשירים מעפנים של LG,  שעולים פי שלוש מהשיאומי שלך ועושים הכל באיטיות מטורפת כי עליהם bloatware של פלאפון***יש לו גם טבלטים חינם,  לרגע שאתה לא מרוכז לרגע
התבלבלתי בין פלאפון לסלקום
11/11/14 07:39
67צפיות
העניבה תהיה סגולה ועם לוגו של סלקום.  השאר,  אותו תסריט 
º
11/11/14 07:50
14צפיות
על התרבות האירגונית של הברונים השודדים, אשר עודדה במפורש
11/11/14 09:52
53צפיות
או במשתמע (לכל הפחות העלימה עין מהתנהלות אנשי מכירות) entrapment (להפיל בפח [פח - מלכודת ציידים לבעלי חיים]) של לקוחות וסיבוכם בתכניות תעריפים עושקות - אין עוד מה לחדש.   הכל ידוע וכבר נאמר.
תקופת מודעות של מפיצי תכניות סלולאר בפורומי סלולאר - הגיעה לשיאה לקראת תחילת 2012, ונקטעה באחת עם השקת פעילות גולן טלקום.
מאז - השתנתה מתכונת מעורבות הרשתות הסלולאריות בפורומים והפכה להיות ממוקדת ברצון לפתור בעיות טכניות של לקוח, והפניתו למרכזי שירות להמשך טיפול

אז, הנה חוזרים ימי נסיונות השיווק באמצעות מעורבות בפורומים...

איזה תיאור מדוייק
11/11/14 21:46
28צפיות

בעיית זיכרון פנימי בגלקסי 2
10/11/14 20:25
21צפיות
[פירסמתי במקביל גם בפורום אנדרואיד]

הי,
לבת שלי יש גלקסי סמסונג 2S.
בטלפון יש הצגת בעיית זיכרון.
היא מחקה כמעט את כל הקבצים (תמונות וכאלה) ואת רובן המכריע של האפליקציות. ולמרות זאת, עדיין יש בעיה.
כשאני נכנס להצגת "אכסון", אני מקבל:
----
אכסון פנימי: 1.97GB
יישומים: 275MB
זמין: 136MB
----
כרטיס SD פנימי: זמין 11.28G מתוך 11.5G
כרטיס SD חיצוני: פנוי לגמרי.

ניסיתי להריץ clean master. לא עזר.
הקלדתי בחייגן *#9900# ובחרתי למחוק את ה-DUMP. לא עזר.
המכשיר ללא ROOT (ואם אפשר, מעדיף שישאר כך...).

יש משהו שאפשר לעשות ללא factory reset?
תודה!

התלבטות בין שני מכשירים
10/11/14 19:27
117צפיות
איזה מכשיר הייתם בוחרים ?
LG G2 32G חדש מהחנות במחיר של 2,100 שקל .
או אייפון 5S 32G יד שניה במחיר דומה .
מה עדיף לקנות ?

את הLG
10/11/14 20:09
61צפיות
כי אני לא מתחברת לאייפון, ולא בוטחת במכשירים משומשים
אף אחד. את ה-G2 אפשר למצוא בפחות מ-2000 ש"ח
10/11/14 20:24
73צפיות
ההמלצה הראשונה מבחינתי ..
10/11/14 20:25
78צפיות
לגשת לחנות שבה יש את שני המכשירים לראות בעין ולהרגיש ביד את שניהם . לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות . ה LG ( מצורפת השוואה , תציצי בסעיף BODY ) משמעותית גדול פיסית מהאייפון . לא לכולם נח מכשיר כזה גדול .
וכמובן השאלה ששכחתי ..
10/11/14 20:55
53צפיות
מאיזה עולם את מגיעה למכשירים האלה ? מה יש לך היום ?

היה לי פעם
10/11/14 22:33
58צפיות
סמסונג 2 ומאז עם סליידר רגיל שמאוד אהבתי .
רק שהוא מת לא מזמן וממש קשה לי בלי מצלמה צמודה ועוד כמה אפליקציות שימושיות - ככה שנראה שנשברתי .
באמת קשה לי עם פלאפונים גדולים וזו באמת הדילמה הגדולה אם ללכת על LG או ללכת על מסך שיותר מתאים לי בגודל שזה אייפון - וזאת הדילמה .
לפי הנתונים של שני המכשירים - כולל נתוני המצלמות , RAM זמין , אורך חיי סוללה ועוד נראה שה- LG מנצל בהליכה למרות שההפרשים במחיר גדולים מאוד לכיוון ההפוך .
אגב- מה עם שירות תיקונים וחלפים לשני המכשירים ? מי יותר זול ל"תחזוקה " ?
בוקר
11/11/14 08:21
40צפיות
לפי הנייר ה LG משמעותית חזק יותר . לשניהם ( למיטב זכרוני על הבוקר ) יש בעיה של סוללה לא נשלפת ולשניהם אין אפשרות לכרטיס זכרון . על פניו ה LG יחזיק יותר בין טעינה לטעינה .
אם כבר היה לך אנדרואיד בעבר וחיית איתו טוב , לא מוצא סיבה לנדוד למחנה השני .
לעניות דעתי ( לא סגור על זה , צריך לבדוק ) מבחינת זמינות של מעבדות ( פרטיות כמובן ) תהיה יותר זמינות דווקא לאיפון . בכל מקרה - החלפת מסך שבור בכל אחד מהם תהיה כואבת בכיס . עד כמה שאני זוכר מכל מיני חנויות שראיתי - יש גם זמינות גבוהה יותר לאקססוריס ( מגיני מסך , קייסים ושאר מיני ירקות ) לאייפון .
בכל מקרה - כמו שכבר כתבתי קודם - אם היה לך אנדרואיד בעבר , חיית איתו טוב ואין לך עודפי זמן/סבלנות ללימוד המערכת האקולוגית של האייפון , כנראה שיהיה נכון יותר להישאר עם אנדרואיד .
אם לא מפחיד אותך יד שניה אני חושב שמכשירים כמו נקסוס 4 או 5 יתנו לך תשובה טובה גם מבחינת שימושיות וגם מבחינת תקציב .
להשקפתי אסור לרכוש מכשיר משומש ומחודש.
11/11/14 10:15
88צפיות
תמיד עדיף חדש.
בפרט ברמת מחירים כזו גבוהה.
הפלא' לא קולט את הסים - עזרה בבקשה
10/11/14 17:41
30צפיות
שלום לכולם,
קניתי לאחרונה LG G2 (D802) שנועד להחליף את האייפון 4 הישן שלי, ששימש אותי נאמנה (ועדיין משמש, כפי שתראו בהמשך) אבל כבר מתחילים לראות עליו את סימני הגיל.
לפני שקניתי את ה-G2, וידאתי, בין היתר, שיש להם את אותו סוג סים - במקרה הזה, מיקרו-סים. אממה, ניסיתי עכשיו להכניס את הסים לתוך ה-G2, ולמרות שהסים נכנס בסדר גמור, ה-G2 לא קולט אותו ועדיין מציג הודעת "כרטיס סים לא מחובר - שיחות חירום בלבד".
יש למישהו עצה מה לעשות במקרה כזה? (לפני שאני הולך לפלאפון ומחכה שעות בתור.. )
תודה רבה מראש!

תנסה כיבוי/הדלקה, להוציא ולהכניס שוב את הסים.
10/11/14 17:47
30צפיות
מאיפה קנית את המכשיר בכלל?
כיבוי/הדלקה כשהסים בתוך הפלא' פתר את הבעיה
10/11/14 19:07
22צפיות
תודה רבה על העזרה!

מבקשת המלצה, די דחוף
10/11/14 16:06
207צפיות
אני רוצה לקנות עוד הערב סלולארי לבת 11.
האפיונים:
סמארטפון, חדש, עד 600 ש"ח.
מסך 3.5 ומעלה
חזק, עמיד, חיי סוללה טובים.
מצלמה סבירה.
אין צורך בהרבה מאד זכרון או מעבד חזק כי הטלפון נועד בעיקר לשיחות, וואטסאפ ומעט מאד גלישה.
המלצות?? תודה!!
לדעתי הנחת היסוד שלך שגויה
10/11/14 17:19
187צפיות
דווקא בגיל הזה צריך מעבד חזק יחסית והרבה זכרון לכל התמונות, הסרטונים, קבצי הקול וקבצי המוזיקה.
גם אני פעם חשבתי כמוך וקניתי "מכשיר ביניים" (שזה מה שאת תקבלי, בקושי, עבור הסכום שהקצבת) בגיל 11 ותוך כמה חודשים המכשיר כבר תסכל מאוד.

הוואטסאפ למשל אפליקציה מאוד כבדה שכל הזמן מתעדכנת וגדלה - בטלפון הנוכחי של הנוער אצלנו התיקיה של האפלקיציה היא בגודל 2 ג'יגה! (כי חייבים לשמור היסטוריית שיחות, קבצי קול שהחברות שלחו ואת כל התמונות ש-כ-ו-ל-ם שולחים במ-א-ו-ת בקבוצות וכמובן שולחים שירים אחד לשני).
גם תמיד רוצים את המשחקים שרואים אצל החברים גם אם מראש לא מתכוונים דווקא להשתמש בטלפון למשחקים.

כרגע אצלנו לנוער יש מוטו G - מכשיר מתקדם וטוב במחיר מצויין לתמורה שמקבלים. יש שני דגמים שמומלצים לצרכים שלך - הדור הראשון עם 16 ג'יגה או הדור הראשון+ עם 8 ג'יגה aנקרא גם Moto g 4g LTE ויש לו אופציה לכרטיס זכרון לשמור עליו את כל המוזיקה והתמונות (עשרות תמונות סלפי עם החבר'ה...).
המכשיר עולה כ-1100 ש"ח בקניה בארץ (יש מעט חנויות שמחזיקות - את יכולה לנסות לבדוק בזאפ או להתקשר לגו מובייל - יש להם סניפים בתל אביב, רמת גן, קריית אתא וירושלים) או כ-950 ש"ח בהזמנה מאמזון אנגליה / צרפת עם שליח עד הבית.

ייתרון נוסף של המכשיר הוא חיי סוללה ארוכה במיוחד בהשוואה למכשירים אחרים ברמת מחיר דומה (למשל בהשוואה של הנוער עם החבר'ה - הסוללה של המוטו G מספיקה לפי 2 שעות שימוש מזו של הסמסונג גלקסי S3 מיני).
אני מוחה בשם עיר היין(בקרוב לשעבר)
10/11/14 17:37
128צפיות
גם להם יש סניף של גומובייל.
בדיוק היה מישהו שקטל אותם בפורום המקביל
10/11/14 18:42
121צפיות
אני לא מצליח להביא קישור.

הודעה מ-06/11/14

שהכותרת שלה : תגידו, יש איזשהו בית עסק במדינה הזו שהוא גם ישר וגם זול?
הכוונה לגו מובייל, והנה הפוסט
10/11/14 19:10
108צפיות
ציינתי אותם דווקא כי כשחיפשנו מוטו G בקיץ
11/11/14 21:26
56צפיות
הם היו היחידים שהיה להם את המכשיר מכל החנויות שביררנו בהן (אם כי לא את הדגם עם כרטיס הזכרון ולכן הזמנו אותו מאנגליה)..
הנה המלצה.
11/11/14 10:26
106צפיות
סמסונג S3 MINI דגם I8200.
מסך 4, זיכרון 8 גיגה פלוס הרחבה, מצלמה 5, מעבד 1.2, הRAM1024, יש רדיו, המחיר בסביבות 800 שקל בזאפ.
לדעתי אסור לרכוש בשוום פנים ואופן לרכוש  סמארט פון שעולה פחות מ800 שקל, מכייון שמדובר בד"כ במכשירים עם חומרה חלשה מאוד.
מאוד מאוד מאוד לא מומלץ לקנות מכשיר מעדות המיני
11/11/14 22:03
80צפיות
מדובר על מכשירים המתומחרים הרבה מעל שוויים האמיתי ושאין קשר בינם לבין שם המשפחה שלהם.

וספציפית לגבי ה-S3 מיני, מדובר על מכשיר עם הבעיות הבאות:
- רזולוציה נמוכה ולא סטנדרטית.
- רק 1GB זיכרון הפעלה.
- מצלמת VGA קדמית.
- מעבד 1GB כפוליבה.
- מעבד גרפי מיושן מאד.

למעשה, מדובר במכשיר חלש יותר מה-S2 קשישא.
הבעיה היא שמכשיר כזה באמת יכול להתאים לבת 11, אבל מתישהו הילדה תהיה בת 12 ואפילו 13.
המעבד החלש, הזיכרון הקטן, המסך ומצלמת הסלפי עלולים לתסכל את הילדה מהר מאוד.

מילא אם המכשיר היה נמכר ב-300-400 ש"ח, אבל אם מדובר על 800 ש"ח זה לזרוק כסף.

לעניות דעתי במחיר הזה יש שתי אפשרויות:
- לקנות מכשיר מתיישן יד שניה ב-500-600 (S2) או לחפש מציאה של מכשיר מתקדם ב-600-700 (S3 אמיתי או נקסוס 4).
- שניים סיניים עם כינור גדול - לבחון את השוק הסיני ולהשאר עם עודף.

אני הייתי הולך על S2 יד שניה.
המשך
13/11/14 11:54
40צפיות
קודם כל תודה לכל המגיבים.
הילדה קבלה בסופו של דבר את הגלקסי שלי (S3) ,מה שגורם לכך שאני מחפשת משהו לא מאד יקר לעצמי (עד 800).
אני ממש לא נרתעת מהדגמים הסינים, ממה שקראתי ה-Lenovo a820 יכול להתאים לי.
מבקשת רק לאשר עם המומחים פה. נחשב טוב? אני צריכה וואטסאפ, פייסבוק, waze , gps', אני מצלמת הרבה , יודעת שאין מצלמה קדמית ב-820, לגבי פלאש- אפשר להתקין איכשהו? משתמשת המון ב-סמס המקלדת טובה? זהו פחות או יותר.

לא להתקרב ל-a820 היום. לפני שנה וחצי? סיפור אחר...
13/11/14 12:14
50צפיות
לפני שנה וחצי הוא באמת היה מכשיר שנתן תמורה מעולה לעלות שלו, מאז דברים השתנו.
באופן כללי - אישית אני חושב שנכון להתרחק ממכשירי Lenovo בגלל באג שיש להם בתוכנה ביחס לתצוגת שיחה מזוהה ואנשי קשר (כל מכשיר לנובו שעבר דרכי, עם הרום של לנובו, זה היה).

מה כן?
XIAOMI 1S.
רכשתי מהמוכר הזה ( http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red... ) עבור בן-דוד. המכשיר הגיע תוך שבועיים מרגע שנשלח [2-3 ימים מרגע ההזמנה ועד שנשלח].
מהירות המשלוח זה עניין של מזל.
לא לשכוח לבקש מהמוכר לכתוב ערך נכון על טופס ה-CN22.
אם תרכשי מהמוכר הזה, תבחרי באפשרות "1G 8G hongmi 1S", האפשרות הזולה יותר היא עם מעבד MTK. באופן כללי למעבדים האלה איכות איכון ה-GPS נחות יותר. עם זאת, נקודתית בדגם הזה הטענה ברשת היא שאין בעיות עם ה-GPS, אך לא בדקתי ולא חקרתי לעומק. כמו-כן, דגם ה-MTK זול יותר וטענה נוספת היא שזמן הסוללה בו ארוך יותר. עם זאת, אם ניווט חשוב לך, הייתי בוחר ב-1G 8G hongmi 1S.

כמובן שיש מוכרים נוספים שניתן לרכוש דרכם, המוכר הזה הוא מניסיון אישי של הדגם הזה. מכשירים אחרים רכשתי ממוכרים שונים.
יש גם המלצות על CooliCool / PandaWil (מקווה שכתבתי נכון) שיש בהם אפשרות ל"ביטוח מכס" בתוספת תשלום. מעולם לא רכשתי דרך האתרים האלו.
אני קונה רק ישיר, בחנות. למה לפני שנה וחצי היה מומלץ
13/11/14 12:34
38צפיות
ועכשיו כ"כ לא? מה השתנה?
"ישיר, בחנות"? מה הכוונה? פה בארץ?
13/11/14 12:38
36צפיות
ב-ZAP מחיר מינימום הוא 632 ש"ח. לפני שנה ומשהו רכשתי את המכשיר הזה ב-140~$. סביר להניח שהיום אפשר לקנות אותו סביב ה-100$. האם כדאי לשלם עליו 400 ש"ח? לדעתי לא.

לפני שנה וחצי כי לא היו מכשירים רבים בשוק הסיני שנתנו עלות-תמורה כמו שהמכשיר הזה העניק.
המכשיר הזה:
- מעט מקום להתקנת יישומים (כ-1.2GB. אפשר לשנות את המחיצות, פעולה שיכולה להשבית את המכשיר. מקסימום כ-3GB להתקנת יישומים).
- אין פלאש ואין שום דבר שאפשר לעשות בנידון.
- איכון GPS שנושק לכיוון הסביר מלמטה.
- רום נוראי של לנובו, מומלץ מאוד להחליף לו רום. פעולה שבחנות, במידה ויתעסקו עם זה, סביר להניח תוסיף 100-200 ש"ח לעלות. אפשר כמובן להחליף לבד.
- מצלמה מאוד לא טובה.

אלו הדברים שעולים לי עכשיו לראש.
יש לי את השיאומי 1S עם מעבד קוואלקום
13/11/14 17:59
28צפיות
אחלה מכשיר. עובד מעולה

קליטת GPS מצויינת ללא איבודי קליטה

מצלמה טובה.

אחלה מכשיר - עולה בחו"ל בסביבות 150$

לפי דעתי השיאומי עדיף בהרבה ממכשירי לנובו

מצטרף לכל מילה .
13/11/14 12:10
36צפיות
המיני למיניהם , הם מיני בעיקר בתמורה למחיר המקסי..
מתלבטת. מה לדעתכם עדיף?
13/11/14 12:11
49צפיות
הסמסונג S3 MINI דגם 8200 או הLenovo דגם: A516 ?
אני בעיקר צריכה: שיחות, SMS, וואטצאפ, מצלמה טובה וקרינה נמוכה יחסית.
מה לא היה ברור ? המיני יקר ביחס לתמורה !
13/11/14 13:47
33צפיות
או שהולכים על סיני לטוב ולרע עד 300 ש"ח, או S2 יד שניה ב-500, או מכשיר מתקדם יד שניה ב-700-800.
S3 מיני הוא לא סיני, לא ב-500, ולא מתקדם.

מישהו מכיר את הLenovo A516
13/11/14 19:37
14צפיות
ויכול לחוות עליו דיעה?
איטי ומיושן
13/11/14 19:58
19צפיות
הייצור הופסק מזמן,  להיזהר ממחודש.  יתרון יחיד הוא צבעים עליזים/נשיים.  המכשיר ששרון515 המליץ,  הרבה יותר טוב.
ל XIAOMI 1S יש קרינה גבוהה
13/11/14 21:03
14צפיות
ביחס למכשירי הסלולארי האחרים.
אמנם לא חורג מהמותר בארץ, אבל אין לי עניין לטגן את עצמי בשביל כמה דקות של וואטצאפ.
כמו כן, לא מעוניינת לקנות יד 2.
המלצות אחרות למכשיר פשוט וטוב, כשהדרישות שלי כאמור הן: שיחות, הודעות, וואטצאפ ומצלמה טובה? והתקציב הוא 800 ש"ח גג?
סרטון שלא נשמר כמו שצריך
10/11/14 13:35
38צפיות
אהלן
יש לי טלפון מסוג גלקסי-שקר-כלשהוא (מהישנים יותר). הוא קצת עמוס כי אני מתעצלת להוריד תמונות וסרטונים למחשב, אבל בגדול הוא בסדר.
הייתי בהופעה השבוע והתחלתי לצלם סרטונים. בשלב מסויים כאשר צילמתי סרטון יחסית ארוך (שנשמר גם באיכות טובה אז הוא רוצח לי את הזכרון) ולחצתי על כפתור הסיום ושמור- הטלפון כאילו "נתקע" והודיע שכבר לא נשאר זיכרון (כלומר בדיעבד, אחרי שכבר צילמתי 2 ומשהו דקות).
קיוויתי שאולי הטלפון יצליח לשמור חלק ממנו, הסרטון עדיין נמצא על המכשיר שלי (במשקל של 150MB בערך) אבל הוא מסרב להפתח ורושם לי שהקובץ אינו זמין לצפייה. ניסיתי להעביר אותו גם למחשב ויש את אותה הודעה.
מה אפשר לעשות והאם אפשר להציל את הקובץ?

תודה

להוריד ולהפעיל במחשב
11/11/14 09:11
14צפיות
אם לא מצליח, יש עוד תוכנות כאלו. לגגל video repair software
לא מצליחה לצערי
16/11/14 16:50
2צפיות
הקבצים נשמרים בפורמט MP4. כדי להשתמש בתוכנות האלו הקובץ צריך להיות AVI. אף תוכנת המרה לא מצליחה לפתוח אותו כי הוא פשוט לא תקין :/
בלאפון פרסמה דוחות, מצדי שרק ימשיכו כך
10/11/14 12:42
70צפיות
פלאפון: ירידה חדה בהכנסות וברווח הנקי
הכנסות פלאפון רשמו ירידה חדה ברבעון השלישי של השנה. הכנסות החברה-הבת הסתכמו ב-824 מיליון שקל, ירידה של 13% בהשוואה לרבעון המקביל.

הירידה בהכנסות נרשמה בכל הגזרות עם קיטון של 14.1% בהכנסות החברה משירותים בשל שחיקת תעריפים ומעבר לקוחות קיימים לחבילות זולות יותר וירידה של 9.7% בהכנסות ממכירת ציוד קצה, שנבעה מקיטון בכמות המכשירים הסלולריים שנמכרו בעיקר לעובדי המדינה.

ברמת ה-EBITDA רשמה פלאפון ירידה מ-283 מיליון שקל ברבעון השלישי ב-2013 ל-231 מיליון שקל ב-2014 (18%). אולם ה-EBITDA של פלאפון שמר על יציבות ביחס לרבעון הקודם, אז עמד על 232 מיליון שקל.

הרווח הנקי של פלאפון ברבעון הסתכם ב-100 מיליון שקל, ירידה של 5.7% לעומת הרבעון הקודם ו-28.6% לעומת רבעון מקביל.

פלאפון מדווחת על אובדן של 10,000 מנויים ברבעון השלישי וירידה חדה של 10 שקלים בהכנסה הממוצעת החודשית ממנוי, מ-88 שקל ברבעון המקביל ל-78 שקל ברבעון הנוכחי.
יפה.. רווח נקי של 400 מ' בערך בשנה...
10/11/14 13:07
59צפיות
אני משער שסלקום ואורנג' בסה"כ במצב דומה  - עוד יש המון כסף בשוק הסלולר. השוק לא מת.
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/14 12:12
6צפיות
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אני מבקש המלצות למכשיר שתומך בדור 4 (עדיף סמסונג)
10/11/14 10:34
59צפיות
אני אוהב את המסכים והגודל של סמסונג
איזה דגמים תומכים בדור 4 שצפוי להיות פה ?
תקציב 1500-1600 ש"ח
מכשיר חדש.

תודה רבה !
בסמסונג זה I9305, I9505 וה-S5
10/11/14 10:49
43צפיות
ה-S5 יקר לתקציב, ה-S3 משאיר הרבה עודף, כנראה שה-S4 מתאים.

גם לנקסוס 5 ו-LG G2 בדגמים הבינ"ל יש תמיכה בדור 4 בתקציב הזה.
º
גם נוט 3 נאו יכול להתאים.
10/11/14 10:55
24צפיות
נוט 3 ניאו מכשיר לא מומלץ.
11/11/14 10:29
40צפיות
המעבדים שלו איטיים וחלשים.
בקושי סוחבים את המכשיר.
אז זו בעיית תוכנה, כי המעבד יותר חזק מזה של ה-S4 על הנייר
11/11/14 10:34
34צפיות
וזה מחזיר אותי שוב לנקודה של "אל תקנו סמסונג - התוכנה גרועה וגורמת גם לחומרה חזקה לעבוד באיטיות".
אין קשר.
11/11/14 10:37
32צפיות
בנוט 3 הרגיל, אין את הבעיות הללו.
"תוכנה" כולל גם דרייברים והתאמה לחומרה
11/11/14 11:01
26צפיות
ואם בנוט 3 הרגיל ובנוט 3 נאו התוכנה (למעל הדרייברים) זהה, אז סמסונג פשוט לא יודעת לכתוב דרייברים לחומרה שהיא מייצרת, שזה יותר חמור מאשר לכתוב "סתם" תוכנה גרועה.
כי הנוט 3 הוא דגל וזה דגל מוחלש
11/11/14 14:28
26צפיות
ה-NEO כמעט מקביל לנוט 2 ולכן גם מתנהג ככה .

אם הוא היה מתנהג כמו הנוט 3 הרגיל אז לא היתה סיבה להוציא אותו ולקזז חצי מהמחיר.

דווקא ממשחק שלי איתו התרשמתי לטובה.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום