לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

דיווח קטן על סלולארי בטייוואן
13/10/14 10:32
95צפיות
ה- שלי לומד בטאייפיי. רצה סמארט חדש והתלבט יותר מחודש . על הפרק הגיעו לגמר: HTC1, גלאקסי 5, אייפון 6. רכישת הטלפון דרך מפעילה מאוד משתלמת וכוללת אינטרנט G4 ללא הגבלה.
אחד היועצים הצמודים הוא חבר ללימודים שעובד ב....HTC.....

ההחלטה התקבלה ונרכש גלאקסי 5. עכשיו לומד את המכשיר.
בתגובה לשרשור גלאקסי שהעברתי לו מכאן - מוסר שאין אפליקציות מובנות וחסרות שימוש....

ובא לטאייפיי גואל

º
כנראה שהוא לא הסתכל על כל האפליקציות שלו
13/10/14 10:35
24צפיות
º
אין מצב
13/10/14 14:30
15צפיות
מחובר קבוע לרשת. 15MBS הורדה 11 העלאה.
15/10/14 07:44
36צפיות
לא טיל אבל חביב.
º
אם הייתי בקוריאה, הייתי בוחר ב-LG G3 CAT.6
15/10/14 09:33
14צפיות
º
אבל הוא בכלל בטייוואן .. :)
15/10/14 09:51
10צפיות
º
SYM
15/10/14 10:03
9צפיות
שאלה בשביל חבר - נוט 2 או MOTO G
13/10/14 10:08
47צפיות
חבר מחפש מכשיר לפיתוח בסביבות 1100 ש"ח .
הציעו לו בחנות מסויימת נוט 2 מחודש בסביבות 1400 ש"ח לעומת ייבוא אישי של MOTO G דור 2 ב-1100.
חייב מקום מסודר כדי לקבל קבלה והחזר אחרי זה.
הגודל פחות מעניין אותו , מדובר מצד אחד במכשיר קצת ישן אבל מעולה ומצד שני במכשיר חדש אבל בסדר בהכל.
מכיוון שהוא חושב על פיתוח אמרתי לו שכדאי לקחת מכשיר שיקבל את ה-L , מבחינתו זה פחות מעניין , לדבריו עד שה-L יהפוך להיות השולט ייקח שנתיים.
מה דעתכם .
מעניין אותו נפח זכרון וסוללה חזקה , מייעד את המכשיר להפיכתו ל-SERVER.
לכאורה אין מה להשוות בין השניים, אבל....
13/10/14 10:19
49צפיות
מבחינת חומרה אין ספק שהנוט שם את המוטו בכיס הקטן (הגדול במקרה של הנוט),
הסוללה שלו גדולה פי 1.5, זיכרון כפול (מכל הסוגים), והוא הרבה יותר "מחשב" מהמוטו.
אבל דווקא בגלל היעוד לפיתוח חשוב גרסת אנדרואיד נקיה ככל האפשר, אפשרות לשדרוג קל,
ואפשרות לבדוק את הפיתוח גם על מכשירים שלא מריצים את החומרה הכי-הכי,
הייתי הולך על המוטו.
יכול להיות שאני משוחד
13/10/14 10:29
50צפיות
היות ויש לי את הנווט 2 , ברם 
לדעתי וניסיון העבר הרע שלי עם מוצרי מוטורולה לא הייתי שם שם את כספי 
אני מאוד מרוצה עם הנווט 2 , הוא מגיב מהר אפילו כאשר יש עליו עומס , סוללה יציבה ולא נאכלת/נזללת במהירות 
תיקשורת טובה ואין בעיה עם התחברות לרשתות אלחוטיות כפי שחוותי במוצרי מוטורולה 
זה לא מוטורולה של פעם, זה גוגל, ועכשיו לנובו
13/10/14 10:33
41צפיות
כמו שכתבתי, אין ספק שהנוט בעל חומרה עדיפה, סוללה גדולה וזיכרון מכל הסוגים גדול יותר,
אבל השאלה היא של התאמה לצרכים - דווקא בגלל שכמפתח חשוב לך לראות איך הפיתוח רץ בסביבה ניטרלית וכשהחומרה לא משהו.
בתשובה עבורך
13/10/14 13:50
32צפיות
היו לי כ-4 מכשירי מוטו 
הראשון היה המכשיר האנדרואידי שנמכר בזמנו בסלקום כמדומני לבימון יש אותו עדיין , שבעתי ממנו מרורים היות וכדי שתשאר לו עברית 
היה צורך לבצע להטוטים בזמנו 
השני היה עוד מכשיר שלהם שאמרו כפי שאתה אומר זאת לא אותה מוטורולה 
השלישי היה מכשיר שנמכר דרך מירס (רשת צבאית) וזה היה פיאסקו אחד גדול 
הרביעי היה הרייזר פאר ומכשיר הדגל שלהם , גם עליו אמרו זאת לא מוטו שאתה זוכר  ברם בחו"ל 
נלחמתי על קליטת רשתות WIFI , גם בארץ זה היה . 
לכן כפי שכתבתי אני משוחד כנראה אבל אני למכשירי מוטו לא מתכוון לחזור . 

ובכל אלו מדובר על מוטורולה ז"ל שנמכרה לגוגל לפני שנתיים
13/10/14 16:49
24צפיות
ולפני כמה חודשים כבר הספיקה להימכר ללנובו.

אין לי מוטורולה, אבל הביקורות על המוטו G והמוטו X וגם הניסיון של שנה-שנתיים בעולם
מראה שכנראה גוגל הצליחה להוריש למוטורולה קצת איכות.
אני לא יודע
13/10/14 16:57
24צפיות
אך לא מוכן להיכוות עם מוצר שלה עוד פעם , 
אני עם מוטו ג'י , וכל מה שאמרת לעיל לא רלוונטי לגבי מוטו ג'י
13/10/14 19:51
27צפיות
לי יש רק דברים טובים להגיד עליו, ביחס לעלות תועלת,הוא הטוב היותר בקטגוריה, אין בכלל ספק.
אני לא אסתור את דבריך
13/10/14 19:58
24צפיות
אתה מדבר מניסיונך האישי ואני מדבר מהניסיון הפרטי שלי 
אחרי 4 מכשירים כושלים של מוטורולה אני לא ארכוש אותו , 
אני מאחל לך רק שתהנה ותפיק ממכשירך רק תועלת מרובה נטולת תקלות . 

כמו שאמר לך em28, מוטו ג'י זה לא מוטורולה
13/10/14 20:23
28צפיות
שהיה קודם, זה משהו אחר , איכותי הרבה
יותר, לראיה, הנקסוס הבא יהיה מבוסס על
מוטו x החדש .
ה-2 האחרונים היו מבוססי lg, תראה לאן זה
הוביל את lg, שם אותה בשורה אחת עם סמסונג
ו- htc כיצרני על בתחום הסמארטפונים
מצטער אך
13/10/14 20:54
19צפיות
אם היית חווה את מה שאני עברתי עם המכשירים לא היית כל כך נלהב , אבל כבר איחלתי לך שתהנה עם המכשיר שלך 
כל אחד יכול לחוות דעה כאוות רצונו וכבודו במקומו מונח 
לא לחינם יש את הביטוי " מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננים " 

מוזר, הנסיון שלי שונה מאוד
13/10/14 20:41
26צפיות
היה לי רייזר (המתקפל הדק, מכשיר ישן) שהיה נוח מאוד - ספיקר טוב, קליטה מעולה, כפתורים גדולים ונוחים, ששרד אצלי שלוש שנים של חיים קשים עד שעזבתי את פלאפון. לאחותי יש את הרייזר המודרני יותר, שמשרת אותה כבר שנתיים ומשהו, ושורד יחס ממש לא עדין. המוטו G שלי איתי כבר חצי שנה ושרד נפילות ומכות ויחס לא הכי עדין באופן כללי, ועובד יופי.
אז או שלך היה מזל רע במיוחד, או שלמשפחה שלי יש מזל טוב במיוחד עם מוצרים של מוטורולה.
אני לא מדבר על הרייזר המתקפל
13/10/14 21:00
17צפיות
אלא על המונובלוק , היה לו מסך מדהים ,נגן מעולה 
הסוללה היתה קבועה , 
והיתה בעיה ברכישת רשתות WIFI עידכון ל ICS היה סיפור שמוטורולה משכו אותו עד אין קץ . 
והיו לי עוד מכשירי מוטורולה שגם בהם היו בעיות , נכון עם רובם הסתדרתי והצלחתי לשפרם אפילו . 

º
לא שמעתי תלונות לגבי ה-WI-FI, והיא במילא לא מהמשדרגות רומים
13/10/14 22:35
11צפיות
אייקון/תמונה אנדרואיד עם סימן קריאה בהדלקת הפאלפון Infinity
הודעה זו מכילה תמונות
13/10/14 10:04
51צפיות
שלום,
באופן די מוזר, איך שאני מדליק את הפלאפון Infinity מופיע לי אייקון תמונה של אנדרואיד עם סימן קריאה.
מישהו יודע מה הסיבה לכך? איך מסדרים את זה שהפאלפון יחזור לעבוד כרגיל.
אודה לכם על תשובתכם.
מצורפת תמונה של מסך הפלאפון
גל.
אייקון עם סימן קריאה
זה כמו בעיה בטעינת מערכת ההפעלה.
13/10/14 10:10
37צפיות
מכיוון שזה מכשיר מדבקה , כדאי לנסות ולגשת לספק.
º
במקרה הזה מדובר בחטא על פשע - זה מכשיר שרק אורנג' מוכרת
13/10/14 10:14
23צפיות
º
מדבקה של אורנג
13/10/14 10:59
16צפיות
º
צודק
13/10/14 11:08
13צפיות
2 בעיות עם הסלולארי שלי:
13/10/14 09:37
28צפיות
כשאני מקליד תמיד יש רווח אחד בסוף משפט ורק אחריו באה הנקודה. אי אפשר לשנות את זה בשום אופן איך מטפלים בזה???
בטלפון הקודם יכולתי לסגור יישומים פעילים. אני לא מוצא אופציה כזאת עכשיו. יש הגדרה אוניברסלית לסגירה שכזאת? אני אתן דוגמא - למשל אם השתמשתי בוואטצאפ, סיימתי, לחצתי על לחצן הבית. עכשיו האפליקציה רצה ברקע. איך סוגרים אותה? שאלה קטנה נוספת - אני גם לא מוצא איך מפנים זכרון

מדובר באנדרואיד 4.2

למה לסגור ישומים ?
13/10/14 09:41
20צפיות
אלא אם כן אתה עם פוקט או שאר בני דודיו , אין סיבה לסגור ישומים . תן למערכת לעשות את שלה .
אנדרואיד 4.2 זה נפלא .. באיזה מכשיר מדובר ?
כי חשבתי שזה מעמיס. הבנתי ממכם שלא
13/10/14 09:55
14צפיות
ואיך אני מטפל ברווח בסוף משפט? זה ממש מציק

לגבי הבעיה הראשונה, תבדוק את הגדרות המקלדת שלך
13/10/14 09:43
18צפיות
יכול להיות שמוגדר לו (אולי תחת תיקון אוטומטי, אבל לא בהכרח) שתמיד יהיה רווח בסיום מילה, למרות שבמספר מקלדות שניסיתי תמיד סימני הפיסוק נצמדו למילה האחרונה.

לגבי סגירת אפליקציות - לא צריך או אפילו לא כדאי. באנדרואיד ניצול הזיכרון הוא אחר מאשר בווינדוס, ושם לאחר שיצאת מאפליקציה היא אמנם נראית כאילו היא בזיכרון, אבל זה רק כדי שבפעם הבאה שתיכנס אליה היא תעלה מזיכרון ה-RAM (שהוא הזיכרון המהיר ביותר במחשבים) ולא מזיכרון האיחסון (שהוא האיטי ביותר במחשבים). במקרה של וואטסאפ זה בכלל לא הגיוני, כי היא חייבת לרוץ ברקע כל הזמן כדי לדעת מתי שלחו אליך הודעה. מה שקורה הוא שאתה סוגר את האפליקציה וחושב שאתה חוסך בסוללה, אבל בפועל האפליקציה מזהה שהשירות לא רץ, ואז הוא נטען שוב מהאיחסון, מה שגורם לניצול גדול יותר של משאבי מערכת. הסיבה היחידה לסגור אפליקציה בכוח זה אם היא תקועה או לא נסגרה כמו שצריך. למשל היום כשהגעתי למשרד ראיתי שהסוללה שלי הייתה נמוכה ממה שהיא אמורה, וראיתי שפיירפוקס רץ במשך שעה, כאשר לא הפעלתי אותו מאז אתמול בלילה - במקרה הזה צריך היה לסגור את האפליקציה בכוח.
רק בגולן בחו"ל צריך להתעסק עםsim toolkit
12/10/14 23:31
95צפיות
או שכשנוחתים בחול זו הפרוצדורה בכל החברות

זה כבר מתחיל לעייף כל ההתעסקות
שלא לדברעל מבוגרים שלא ממש מתמצאים בכל זה.
כבר נתקלתי באנשים מבוגרים ששבוע היו ללא תקשורת
מה הפתרון?
תודה
הייתי כבר שלוש פעמים בחו"ל עם גולן
12/10/14 23:47
110צפיות
בלגיה
איטליה
גרמניה

בגרמניה הוצאתי שיחות לישראל בCALLBACK, עבד מצויין והמכשיר התחבר אוטומטית לרשת מקומית.
בכל מקרה רכשתי סים מקומי באיטליה ובגרמניה.
בבלגיה הייתי שני לילות אז לא נזקקתי לתקשורת סלולרית.

גם אני הצלחתי בסוף להתחבר
12/10/14 23:56
76צפיות
השאלה היא אם זה רק בגולן או גם בחברות האחרות
רוצה לדעת לפני ששולחת את דודתי לחול עם גולן ויודעת שהיא לא תדע לשנות הגדרות
אמא של אשתי
13/10/14 07:35
60צפיות
היתה עם גולן ברודוס וביוון וחוץ מWIFI לא הצליחה לקבל ולהוציא שיחות
על גבי רשת סלולרית.  לא התחבר לה אוטומטית.
זו הבעייה.לכן שאלתי אם זה כך רק בגולן או שבכל הרשתות ואגב
13/10/14 07:44
53צפיות
בטלפון "עתיק" זה מתחבר אוטו'
לא הייתה לנו בעייה
13/10/14 07:51
48צפיות
עם 012 ופלאפון באוסטריה וסלובניה לפני שבועיים.
נקסוס 4 וS3 התחברו אוטומטית.
גם אבא שלי שהיה בארה"ב לפני מספר שנים
13/10/14 08:15
52צפיות
לא הצליח להוציא שיחות ולקבל במשך חודש שלם.
ראית על זה תלונה בפורום סלולר/צרכנות?
דרך אגב - מדובר על סלקום
13/10/14 08:17
41צפיות
אבל ייתכן שהטלפון שלו היה מקובע על סלקום, וזו היתה הסיבה
גולן בחו"ל הוא רולטה !!!
13/10/14 12:03
72צפיות
אין טעם לשאול כאן, כיון שכל אחד שמגיע עם גולן לחו"ל
חווה משהו אחר.
כנראה שהכל מאוד תלוי במכשיר שאיתו מגיעים לחו"ל.
זו באמת תעלומה.
13/10/14 13:53
59צפיות
קראתי מעט באינטרנט על התקן לפיו מוגדר SIM Applications Toolkit (מספר התקן, עבור מכשירי דור שני ושלישי הוא GSM 11.14.   התקן למכשירי דור רביעי - שונה, כולל הרחבות רבות ומספרו 3GPP 31.111)

מסתבר כי ניתן להגדיר ב- SIM פקודות תקניות מתוך רפרטואר הפקודות המוגדר בתקן, אולם אין בכך די.   ישומן של פקודות אלה מותנה ביכולת הרשת המארחת (או ברצונה) לשרת פקודות אלה.   זו הסיבה כי לעולם לא תתרחש בעיה כאשר אתה עובד עם אותה רשת, רשת הבית, שהנפיקה לך את ה- SIM.   אולם אם מדובר בנדידה לאומית או בינלאומית - לא כל רשת מארחת מחויבת לשרת את כל הפקודות, במיוחד אם אלה עלולות לפגוע בהכנסותיה.   לפעמים המכשיר עצמו אינו מוכן או אינו ערוך להיענות לכל הפקודות המופיעות ברפרטואר של התקן, אולם אם המכשיר עובד בארץ כהלכה עם ה- SIM, אזי אין סיבה שהרובד של המכשיר עצמו יהיה מקור הבעיה כאשר הבעלים נודד בחו"ל

לקוחות גולן טלקום בארץ - אינם נתקלים בבעיה, מכיוון שסלקום וגולן טלקום מוכנות לשרת את הפקודות המוטמעות ב- SIM של גולן טלקום

לקוחות גולן טלקום הנודדים בחו"ל עלולים להיתקל בחברות אשר אינן מוכנות לשרת מקצת מן הפקודות המוטמעות ב- SIM, וזה עשוי להצריך חיטוט מסוים בהגדרות המכשיר, חיטוט בתפריט ה- SIM, ונסיון לשנות ערכים עד שמקבלים שירות מרשת מקומית כלשהי (ותיאורטית אפשרי מצב בו אדם "מאותגר טכנולוגית" ירים ידיים)...
אם כך אז זו האחריות של גולן לחתום על הסכמים
13/10/14 14:03
57צפיות
מול מפעילות זרות אשר מסוגלות ומוכנות לשרת את הפקודות הללו.
(א) זו השערה שלי המנסה לתרץ את הכשלונות המדווחים כאן.
13/10/14 14:13
54צפיות
(ב) אינך יכול לכפות הסכמי נדידה על כל רשת מקומית, אולם סביר כי במדינות גדולות בהן פועלות מספר רשתות, תימצא לפחות אחת מתאימה.   שים לב כי אין בעיית נדידה בחו"ל עם כרטיסי SIM של אורנג'/סלקום/פלאפון.   זאת מכיוון שאין לרשתות אלה אינטרס להיטיב עם ישראלי נודד.   פשוט שילמת 7.5 ש"ח לדקה לשיחה נכנסת, וכ- 20 ש"ח לדקה לשיחה יוצאת, ושלום על ישראל.   רק לאחרונה, בעקבות הרעש שעוררה גולן טלקום, הופיעו אצלן תכניות הפוטרות אותך מן ההכרח למכור כליה בשובך ארצה על מנת לממן את החיוב שנוצר בנדידה...
אתה כרגיל מדבר שטויות...
13/10/14 14:22
58צפיות
שנים אנחנו נוסעים לחו"ל, קודם עם סלקום ועכשיו עם אורנג'.
תמיד רכשנו חבילות בעלות של כמה מאות שקלים בודדים (אינטרנט + סלולאר)
ותמיד (ללא יוצא מן הכלל) קיבלנו שירות בכל רחבי העולם.

עלות של כמה מאות שקלים, היא ממש לא אסטרונומית (ביחוד לעסקים), כדי
להשאר בקשר עם מי שמחפש אותך. עלות זו מתגמדת בכלל עלות הנסיעה.

אף פעם לא שילמנו את המחירים שאתה מדבר עליהם. אלה תעריפים מזדמנים.
זה כמו להכנס לשדה תעופה ולקנות כרטיס בדלפק. אתה משלם כמה שמבקשים ממך.
º
הפוסל - במומו פוסל (קידושין ע א)...
13/10/14 14:40
24צפיות
º
שכחת לטבל באינגלזית.
13/10/14 15:04
18צפיות
שמע, אני אוהב אותך, ולכן אנהג על פי
13/10/14 15:14
54צפיות
"כי את אשר יאהב - יוכיח" (משלי ג יב)

היה עליך לכתוב "לתבל" ולא "לטבל" שכן סביר מאד כי לא המשלת אנגלית לנוזל שבו יש להשקיע את דברי...
נכון, כאן טעיתי...
13/10/14 16:15
48צפיות
אבל בכל השאר ממש לא.

תודה על התיקון.
º
אז חזרנו ל"במומו פוסל"...
14/10/14 09:25
11צפיות
אין דין איש עסקים כדין אדם פרטי.
14/10/14 12:41
32צפיות
גם בשיא ימי הליסטוּת של הברונים השודדים (לפני המהפך של מאי 2012) - לקוחות עסקיים ותאגידים נהנו מתעריפים נוחים, על גבם של לקוחות פרטיים...
זה לא היה נכון אז ולא נכון היום...
14/10/14 13:50
28צפיות
העסקיים ברוב המקרים שילמו יותר וגם היום משלמים הרבה יותר.
במקרה הטוב (היום) המחירים זהים, רק שהעסקיים מוסיפים לזה מע"מ.

אני יכול להוציא לך חשבוניות 10 שנים אחורה (ואף יותר), איך שילמנו משמעותית יותר ממך,
למרות שישבתי כל שנה עם מנהל איזורי שלנו והוצאתי לו כל שנה את המיץ.
יתכן כי לעסקים קטנים לא היתה עמדת מיקוח,
14/10/14 13:53
26צפיות
אולם חברות גדולות במשק, עובדיהם ובני משפחותיהם - נהנו מתעריפים חלומיים...
אל תשווה חברות גדולות של מאות
14/10/14 14:19
22צפיות
ואלפי עובדים לעצמך !
מי שלוקח אלפי מכשירים מכניס זוכה ליחס מועדף.

ככה זה בכל מקום.
גם אתה כשתפנה לקנות מילקי אחד- לא תקבל את אותו המחיר שמקבלים מגה או שופרסל.

ובענין עסקים קטנים...
במשך שנים היו לנו חשבוניות של 7-10K בחשבון חודשי סלולארי ל 10-12 מנויים.
תאמין לי ששילמנו הרבה יותר (בממוצע) מכל לקוח פרטי (ממוצע).
דיברנו על זה
14/10/14 15:51
27צפיות
המון פעמים בעבר וכל פעם אתה חוזר לאותה טענה תלושה מהמציאות שמסמנת על חוסר הבנה ( לא מתאים לך ) ב איך עובד המשק .
מעבר לדוגמה שנתן Sanchez , התהליך זהה בכל תחום במשק . מחירי טלפוניה , תקשורת , דלקים , ביטוחים עמלות בבנקים ולמעשה בכל מקום שתביט בו הכלל יהיה זהה - לקוח גדול מקבל תנאים טובים יותר .
ותמיד אנחנו חוזרים לאותה שאלה מתודית - אם מחר בבוקר דופקים על דלתו של האדון גולן נציגי מועדון חבר ואומרים לו שתמורת הטבות ללקוחות הם מעבירים את חברי המועדון אליו ( 100K+ לקוחות ) , מה אתה חושב שהוא יענה ?
המלצות/השאלת סים לאיטליה (רומא) - SHOOT
12/10/14 23:26
36צפיות
ארבעה ימים, דרישה לדאטה בלבד (250 מגה יספיקו)
שלח מסר, אוכל להשיג עבורך. ירושלים. מתי הטיסה?
12/10/14 23:58
110צפיות
העלות: 7 יורו לחבילת גלישה של 1GB.
ייתכן ובעלי הסים ירצו פקדון (מאוד חשוב להם שהסים יחזור).
SIP / Skype עובד.
שיחות נכנסות - חינם.
יש אפילו תעריפים סבירים לשיחות לארץ.
הסים של LycaMobile
º
למה מכשירי סוללארי של סמסונג ,אחרי חצי שנה ,מתחילים להתקע?
12/10/14 22:14
57צפיות
º
הגישה שלך לא נכונה .. תגידי תודה שהוא החזיק מעמד חצי שנה
12/10/14 22:23
28צפיות
º
12/10/14 22:26
11צפיות
כי זה לא מפריע למכירות של המכשירים
12/10/14 22:28
55צפיות
אז אין לסמסונג אינטרס להשקיע במשהו "טיפשי" כמו תוכנה. זה כמו שאפל לא השקיעה בחידושים באייפון עד שהיא לא הגיעה לנתח שוק כל כך נמוך.
דמגוגיה פופוליסטית
12/10/14 23:07
63צפיות
מליונים בעולם מרוצים מהם ואתה מכליל לא בחכמה
שב תנתח את הבעיה
בדוק כמה ram יש לך וכמה העמסת עליו ואז אולי תיזכר שסמארטפון אחרי הכל - איננו מחשב
שב תתחיל להסיר להעביר ולמחוק ולנקות עם אפליקציות יעודיות וכשתכיר את מגבלותיו תוכל להינות ממנו מאד.
יש כאן כמה וכמה אשכולות על תחזוקת סמרטפונים
יושב ראש הדירקטוריון שלהם הודה שהקוד שלהם לא טוב
12/10/14 23:20
55צפיות

ואם כבר הזכרת RAM, אז מה לדעתך תופס נתח נכבד ממנו? אפליקציות סמסונג שאי אפשר לזרוק לפח הזבל שבו הן אמורות להיות. אבל היי, זו בטח גם דמגוגיה פופוליסטית.
אתה יודע על איזה מכשיר מדובר ?
12/10/14 23:38
48צפיות
אולי אתה צודק אם מדובר על מכשירי המיני/טרנד/גיאו או השד יודע איזה שם סמסונג המציאו למכשירים הנחותים שלהם.
אבל אם מדובר במכשירי הדגל של השנה-שנתיים אחרונות המגיעים עם 2GB זיכרון בסגנון עדות ה-S3-4-5
זה לא אמור לקרות.
מכשירי הדגל הללו הם מפלצות חומרה, מחשבים רבים עובדים יפה מאד עם פחות מ-2GB זיכרון.
מכשירים אלו לא אמורים להתרגש מ"העמסת אפליקציות", יש להם רזרבות.
......
אלא אם כן ה"תוכנה" של סמסונג  מבזבזת זיכרון ושטחים כאילו הם שלה  ........ לא יכול להיות. 
º
XP רצה מצוין עם RAM של 1GB אז למה לא הטלפון
13/10/14 09:19
13צפיות
מעבדה באיזור המרכז (ת"א - ר"ג - פ"ת) לצריבת רום סיאנוג'ן
12/10/14 19:16
65צפיות
מחפש מעבדה כזאת.

ניסיתי טלפונית במספר מעבדות בסביבתי ונמסר שלא עוסקים בזה.
אם אתה יודע בדיוק איזה רום אתה רוצה
13/10/14 08:54
74צפיות
למה אתה לא צורב לבד?
יש הנחיות בפורום הזה / פורום אנדרואיד השכן / פורומי iandroid לפי המכשיר שיש לך.

מנסיון ראשון לאחרונה של החלפת רום לגלקסי S2 - זה לא קשה. החלק הכי קשה ומסובך היה הגיבוי של כל מה שהיה על המכשיר ואת זה בכל מקרה תצטרך לעשות בעצמך לפני שאתה מוסר את המכשיר למעבדה.

אם בכל זאת מעבדה - האם שאלת ב-vmobile בבן יהודה בת"א? הם החליפו לי בעבר רום (מרום של מפעילה לרום סטוק).
בררתי אצלהם
13/10/14 12:55
61צפיות
הם אמרו שהמכשיר מסוג ACE+ הסיאנוג'ן לא עובד טוב והם צורבים רום סטוק (מה שכבר עשיתי פעם ועזר לתקופה קצרה).

נ.ב. איזה רום צרבת על S2 ?
Firefds
14/10/14 09:08
40צפיות
אני הייתי מקשיבה לחבר'ה ב-vmobile בנושא הזה. יש להם הרבה נסיון.
צריך לקבל את זה שיש מכשירים מוגבלים ואין הרבה מה לעשות איתם.
למיטב ידיעתי אין ל-ACE+ רום של CM
14/10/14 10:23
38צפיות
נדמה לי של-ACE הראשון המקורי יש רום של CM אבל הוא בגרסת NIGHTLY כי אין דרייברים מעודכנים מסמסונג (מה חדש..). זו הסיבה שהגרסא לא נחשבת יציבה. מכיוון שאין מספיק עניין לציבור זה גם לא ישתפר יותר מדי כמו ב-S2 או ב-S3 ששם גם בלי דרייברים רשמיים אנשים הלכו ושיפרו את המצב לבד (פשוט לקח להם הרבה יותר זמן).
מצאת 2 רומים
14/10/14 16:55
25צפיות
cm-10.1-20130322-UNOFFICIAL-s7500
cm-10.1-20130603-UNOFFICIAL-trebon
ראיתי
12/10/14 18:16
53צפיות
בפאלפון את LG3 חמוד יפה לא מוכר כזה ,ראיתי את הסמסונג לסוגיו ואני כבר רגיל חוץ מהגודל המסך נראה אותו דבר,ראיתי נוקיה 850 נראה ממש יפה מזכיר את נוקיה האגדתית

עדיין מתלבט קלות לגבי חוזק המכשיר אמינות מצלמה טובה ממשק נוח , אני סוכן מכירות שולח מיילים אס א אסים ווטאספ כותב בפורומים השונים

המלצות האחרונות מימכם או לחכות עד חודשיים?

מה ממליצים?
º
רק לא לקנות בפלאפון (סתם יקר)
12/10/14 21:59
13צפיות
איזה חנות הכי מומלצת בתל אביב
12/10/14 17:56
42צפיות
לרכישת סלולר איכותי ועם שירות מעולה

תודה לכם
אף חנות לא תיתן איכות ושירות
12/10/14 18:06
54צפיות
האיכות נקבעת ע"י היצרן ושירות מעולה אין בארץ.
V-Mobile ו-GO-Mobile נחשבות סבירות, עם הראשונה היה לי נסיון מוצלח.
היי
12/10/14 18:11
37צפיות
בדרך כלל אני לא עושה ביטוח רק אם אצטרך לתקן שיהיה לי לאן ללכת ולקבל מכשיר חלופי 

תודה לך
LG F70
12/10/14 17:20
41צפיות
היי
אני מחפש סמרטפון לא גדול במידות, אבל עם ביצועים טובים.
המועמד הכי סביר שהייתי נעול עליו היה S3 MINI. אבל אז התברר שזה לא מתאים לאצבעות "גדולות" במיוחד בהקלדת טקסטים.
המועמד הבא:  סמארטפון LG F70 , דור 4, ומעבד 4 ליבות. 
http://www.gsmarena.com/lg_f70_d315-6133.php
אני אשמח לדעת איך LG נחשבת בכללי, ואם יש הערות והארות לגבי המכשיר.
תודה מראש.

יש כיום בארץ 2 דגמים של סמסונג S3 MINI...
13/10/14 09:22
34צפיות
1) המיני  S3 הוותיק שמחירו 730 שקל בזאפ, ועם מעבד 1 גיגה, שאכן אחד הבעיות שלו זה מקלדת וירטואלית לא נוחה בעליל.
2) יש מיני S3 דגםVEI8200 חדש חדש שנת יצור 2014 עם מעבד 1.2, במחיר 800 שקל בזאפ.
בכללי יש לLG בעיות בGPS שבמכשירים שלהם.
לגבי התקציב...........
13/10/14 18:54
14צפיות
היי, תודה על התגובות.
הכוונה הראשונית, הייתה:" גלקסי SIII [לא מיני] בין 1500 ל 1330 ש"ח
אבל כשהבנתי שאני צריך להסתובב עם מפלצת, חיפשתי משהו קטן יותר.
לכן "התקציב הולך לפי הדגם", ולא "הדגם לפי התקציב"
ה F70 הוא 4.5 גודל סביר. כ 900 ש"ח
אבל ב F70 ראיתי ש : 1 GB RAM וזכרון פנימי 4GB [אם הבנתי נכון] שזה מעט לעומת ה SIII.
בכל מקרה, השימושים שלי זה שיחות, מסרונים, רדיו, שעון מעורר, קריאת חדשות, ולפעמים העברת תמונות ב WHATSUP. אולי זה מספיק לי.
אם יש רעיונות בכיוון של כלי קומפקטי ואמין, אשמח לשמוע.
תודה.
המוטו G (המקורי) והנקסוס 4 בעלי מסך "4.5-4.7
13/10/14 19:16
27צפיות
ה-S3 עם מסך "4.8
אבל כל אחד מהם הוא אפשרות טובה יותר מה-F70.

אם הולכים על ה-S3 שווה להשקיע את השקל תשעים כדי ללכת על ה-I9305, בנקסוס ה-2GB באים מהבית.
כן אבל................
13/10/14 21:18
13צפיות
אני עדיין מחפש קומפקטי. ומקווה שייש כזה עם ביצועים סבירים.
דרך אגב, ל MOTO G אין אפשרות להרחבת זיכרון. הוא קצת כבד לגודלו. תקציבית הוא סבבה.
תודה.
16GB לא מספיקים לך ?
13/10/14 21:30
18צפיות
כי אם לא יש גם את המוטו G בדגם החדש עם אפשרות להרחבת זיכרון.
כבד ? תחזיק אותו ביד.
אבל הנקסוס/I-9305/מוטו זה עולם אחר לעומת צעצועי המיני.
ה-S3 MINI הוא בושה לסמסונג, כל קשר ל-S3 מקרי בהחלט
13/10/14 10:06
32צפיות
והמכשירים שאתה מדבר עליהם (גם ה-LG) הם מכשירים מוחלשים שלא שווה לבזבז עליהם מחשבה.

לא כתבת מה התקציב העומד לרשות הרכישה....
אם במכשיר חדש חשקת הרי שהמוטו G הוא המכשיר המשתלם ביותר בסדר גודל של 1000 ש"ח.
אם מכשיר יד שניה לא נפסל הרי שנקסוס 4 או גלקסי S3 LTE, יתנו תמורה מצויינת ב-700-820 ש"ח.

מתחת למחיר הזה כדאי לקנות רק סינים......מסין.

חבילה משתלמת בספרד
12/10/14 16:50
59צפיות
הי, אני נוסעת לברצלונה לשבוע (יש"!!!!!)
האם יש המלצות להתנהלות חסכונית עם סלולרי: שיחות, רשת? רוב השימוש ברשת יהיה מפות בתוך העיר - התמכרתי קשות לגוגל מפס . האם יש דרך להוריד מפה של ברצלונה למכשיר שלי? האם זה יכלול גם מידע על תחבורה ציבורית?
עכשיו אני בפלאפון, אבל אין לי בעיה גם להתנייד.
מה שכן - יש לי מכשיר רק עם סים אחד.
תודה
נסיון מאוגוסט שעבר
12/10/14 17:57
46צפיות
סים של וודאפון, עם 600MB גלישה ומעט מאד דקות ו-SMS מקומיים.
עלה 10 יורו ותקף לחודש.
יש גם חבילות גדולות יוותר, אבל לניווט, וואטאפפ ואולי מיילים זה מספיק.
אנחנו קנינו את הסים בסניף בקוסטה בראווה, חשוב לתת לנציגים המקומיים להגדיר את ה-APN.

את הסים של פלאפון תוציאי מהמכשיר כשהמטוס מתחיל לזוז.
לגבי התניידות (אחרי שתחזרי מחו"ל) זה סיפור אחר - העם עם הגולן.

vodafone לא רע
13/10/14 06:09
35צפיות
Tuenti  בכלל זול (10 אירו ל1GB)
נמכר בחנות של רשת TELECOR ברמבלס
הפלוס של וודאפון - יש אותם בכל מקום
13/10/14 08:22
19צפיות
אם אני לא טועה גם בשדה התעופה.
יש לך חבילה בפלאפון ב 99 ש"ח, יש גם
12/10/14 22:02
44צפיות
חבילה בגולן ב 99 ש"ח שאמורה לעבוד בספרד (מה תעשי לי אם היא לא תעבוד בספרד?),
והפתרון המומלץ - סים מקומי
זה המידע על התכניות בפלאפון ובגולן
12/10/14 22:08
40צפיות
º
99 בחודש בישביל 15 ימים בשנה... הזוי!
13/10/14 21:17
20צפיות
את יכולה להיות בתכנית 99 רק למשך התקופה שתהיי בחו"ל ואח"כ
13/10/14 21:44
27צפיות
לעבור לתכנית יותר זולה
כמה שאני מכירה את פלאפון, זה יהיה ככה:
13/10/14 22:51
19צפיות
התוכנית היא: 100MB שימוש בגלישה יומית בחו"ל במשך 15 ימים בשנה.
אם אני אהיה התוכנית חודש (אני לארג'ית), אז זה יזכה אותי ב-100/12MB שימוש בגלישה יומית בחו"ל במשך 15/12=1.25 ימים
º
בכל מקרה תודה, זה פלאפון, לא אתה
13/10/14 22:51
8צפיות
º
תמורת 49 ש״ח. זה כבר באמת הזוי.
13/10/14 22:52
11צפיות
º
מה 49 ש"ח? שינוי מסלול בגולן? זה גם עולה 99 ש"ח
14/10/14 06:10
5צפיות
מוטורולה תייצר את הנקסוס 6 עם מסך 5.9 אינץ'
12/10/14 16:25
123צפיות
ראיתי קודם את הכתבה
12/10/14 17:18
104צפיות
גודל מסך שכזה מוריד אותי סופית מהנקסוס הבא.
כן, אני גם נעמד מהצד...
12/10/14 17:55
94צפיות
זה כבר משהו שחייבים להרגיש ביד ולשחק כמה ימים לפני ביצוע הרכישה.
למרות שיש לי חבר שמגיע לארץ  כל דצמבר ותמיד מביא לי את הנקסוסים.

נראה מה נעשה הפעם...

ישנן גם שמועות זדוניות על עלייה משמעותית במחיר.
גם במקרה זה - אני אשאר לעוד שנה עם ה N5.
אני גם מאמין שתהיה עלייה
12/10/14 19:18
71צפיות
בעיקר בגלל המסך. עושה רושם שהN5 יקבל עוד שנה של חסדץץץ 
יש גם שמועות על שני מכשירים
12/10/14 18:03
88צפיות
שכל ההבדל ביניהם הוא בגודל המסך: אחד בגודל "5.9, והשני בגודל "5.2.

נחכה ונראה.
בינתיים קראתי שהמכשיר נבחן...
12/10/14 18:40
99צפיות
והתוצאות שהתקבלו היו גבוהות משני האייפונים החדשים.
כל זה תודות למעבד החדש (805) וזכרון של 3G.
לעומת זה, השמועות מדברות על סוללה של רק 3200MAh, כנראה מעט מדי
לגודל כזה.
º
מה זה אומר תוצאות גבוהות במערכת הפעלה שונה ???
12/10/14 21:46
28צפיות
הנה הכתבה...
13/10/14 12:08
38צפיות

אני יודע שחברות גדולות ומכובדות מצאו דרך "לזייף" בעבר תוצאות,
אבל אני מי אני שאשפוט ?!
לא קשור לתוצאה , מדבר על מערכת ההפעלה
13/10/14 12:14
33צפיות
והאופטימיזציה שלה.
לא הבנתי למה אתה מתכוון...
13/10/14 12:30
30צפיות
סך הכל ציטטתי כתבה עם תוצאות.
רשמת שהתוצאות התקבלו אודות למעבד חדש וזכרון 3GB
13/10/14 16:24
30צפיות
אבל אין לזה שום משמעות בגלל שכל תוכנה רצה שונה על מערכת IOS ועל מערכת אנדרואיד.

גם היום המעבד של האייפון נחות משעותית במפרט מאשר המעבד של ה-S5 או של ה-G3 , בתכלס במהירות .. האייפון לא נופל ממנו.
והאם עורכי המבחנים לא יודעים זאת ?
13/10/14 16:33
29צפיות
הכוונה ל GEEKBENCH.
º
יודעים ועדיין מפילים אנשים תמימים בפח.
13/10/14 16:37
12צפיות
תסתכל על זה למשל , מעבד יותר חזק אבל חלש בבדיקות
14/10/14 23:15
15צפיות
יש למוטורולה כבר 5.2 חדש
12/10/14 21:45
62צפיות
DROID TURBO , לפי האתרים זה הנקסוס שדיברו עליו .
מפרט מפלצתי.
הנוט 3 5.7 אינץ' והוא נוח במיוחד
12/10/14 20:08
77צפיות
לי לפחות..לא חושבת שהבדל קטנטן ישנה לי...אבל כמובן צריך להרגיש ביד. בכלל,אני לא בטוחה שאחליף את הנקסוס 4 שלי בקרוב
º
גם לטעמי זה גדול מדי. לא ברור לי למה ללכת לכיוון הזה
13/10/14 09:01
25צפיות
שאלה לגבי רכישה בארץ בלבד
12/10/14 13:46
100צפיות
אז אחרי שחפרתי כאן עם שאלות על רכישה מסין אימא שלי שינתה פאזה ורוצה לרכוש רק בארץ וייהי מה.
מה הכי כדאי בסביבות ה1000 שקל ? האם זה רק המוטו G או שיש עוד מכשירים שווים ?
ואיפה הכי טוב לרכוש במרכז (אנחנו מחולון ולא הכי הכי ניידים ככה שגג ת"א-ר"ג-רשל"ץ וכיו"ב מקסימום פ"ת במקרה הכי גרוע)
ראה את השוואת 2 מכשירים אלו:
12/10/14 14:15
60צפיות
לשניהם סוללת 3000 חזקה, יצאו ב2014, מעבד מרובע ליבות 1300, 1 ג"ב RAM, מצלמת 8 מ"פ, הם בטווח המחירים שציינת ועם אחריות בישראל:
לGSMART  מסך 6" גדול שאולי חשוב לה ורדיו מובנה ומצלמה קדמית טובה יותר אך חסר תאימות מלאה לתדרי רשת פלאפון ורמי לוי והנסמכים עליהם - מה שהשני כן תואם להם

1.שכחתי לציין גם שהגודל הרצוי הוא עד 4.5
12/10/14 14:19
45צפיות
2. לא סיניים שרוצים עליהם בארץ עד פי שלוש מהערך האמתי

ונזכיר גם שהצרכים הם שיחות בעיקר וכמה SMS ואולי כמה MMS ללא גלישה כרגע
המפעילה שלה היא סלכלום
אל תזלזל בסיניים...
12/10/14 14:28
44צפיות
יש לי אחד סיני w450  שרכשתי ב90$ שעושה עבודה נפלאה כמו אחר של פי כמה כסף ומהיר יותר מגלקסי 2 האחר שלי
דוקא לאנשים מבוגרים חשוב מסך גדול.הדגם לה שתי סוגים קטן וגדול ותיווכח
º
אמא שלי לא רוצה כאלו וחבל הוויכוח .
12/10/14 14:31
17צפיות
אל תזלזל בסיניים...
12/10/14 14:28
39צפיות
יש לי אחד סיני w450  שרכשתי ב90$ שעושה עבודה נפלאה כמו אחר של פי כמה כסף ומהיר יותר מגלקסי 2 האחר שלי
דוקא לאנשים מבוגרים חשוב מסך גדול.הדגם לה שתי סוגים קטן וגדול ותיווכח
MOTO G או נקסוס 4/5 יד שניה
12/10/14 14:57
50צפיות
חנויות במרכז לא חסרות GoMobile, V-Mobile, Android Store
לצעי גם יד 2 לא הצלחתי לשכנע אות ככה שזה רק חדש מחנות בארץ
12/10/14 15:19
39צפיות
היא אישה מאוד קשה בקטע הזה
ולגבי חנות חבל שלא ציינת איפה הכי כדאי מבחינת איכות החנות והמחיר כי השמות מוכרים לי אבל אין לי ניסיון איתן חוץ מאלין שרכשתי שם לפני כשלוש שנים בפעם האחרונה ולאחרונה אני שומע אליה רק דברים רעים ..
אני שוקל גם ללכת לכיוון של לומיה 520 כי בתכל"ס ב500-600 שקל ובהתחשב שהיא לא גולשת ורק רוצה נייד עם מסך מגע בשביל "להתקדם טכנולוגית" זה יכול להספיק לה ..
זה תלוי כמה אתה מוכן להשקיע.
13/10/14 09:10
40צפיות
חוץ מהמוטו G יש גם LG G2 MINI, שעולה בזאפ בסביבות 1000 שקל.
אם אתה רוצה להשקיע פחות כסף, אז יש את האופציה של סמסונג S3 החדיש  עם מסך 4, והמחיר 800 שקל בזאפ.
או מכשיר עם מסך טיפה גדול יותר זה הLG L70, עם מסך 4.5, שעולה בסביבות 850 שקל בזאפ.
יש אפשרות בזאפ עצמו לבדוק את חווית הקניה דרך גולשים שממליצים.
שמור מרחק מהנוקיה 520, הRAM שלו נמוך מדי.
תראה הS3מיני מחוץ למרוץ כי אומרים שהוא דרעק
13/10/14 09:36
24צפיות
על הL70 יש דעות חצויות ועל הG2 מיני עוד לא שמעתי כלום
לגבי החוות דעת בזאפ אז אני לא סומך על מה שרושמים בוטים ויחצנים במסווה
ולגבי הזיכרון בנוקיה אז אל תשכח שזה מכשיר חלונאי ושם הניצול זיכרון עובד אחרת מאנדרואיד
האמת שהלומיה נשמע כפתרון סביר לצרכים שלה
13/10/14 09:45
24צפיות
אם אין צורך בגלישה אלא בכסילופון עם מסך מגע.

הבעיה שעם האוכל בא התאבון.....
בגדול זאת הסיבה למה לא קניתי לעצמ כזה כי אני עוד ארצה לגלוש
13/10/14 11:00
20צפיות
מישהו (כרגע אני לא גולש בכלל על הנייד כי לא נוח ואין צורך)
אמי לעומת זאת בסה"כ רוצה להרגיש חלק מהעדר ולהראות שגם היא מסתובבת עם מכשיר מגע ובאמת שחוץ משיחות והודעות היא לא תעשה הרבה יותר מזה חוץ מאולי לצלם את הנכדים ...
גולן בגרמניה - שיחות בלבד
12/10/14 13:35
159צפיות
שלום,
1) אבקש לדעת מה העלויות של שיחות יוצאות / נכנסות בגרמניה בגולן טלקום.
2) איזה מצב רשת יש לבחור (ידני/אוטו') בברלין ?
תודה.
באמת קשה לחפש באתר של גולן
12/10/14 13:56
73צפיות

יותר קל לשאול בפורום שמישהו אחר יחפש את התשובה.....
תודה
12/10/14 14:17
43צפיות
באילו תדרים רשתות הסלולר עובדות בברלין?

º
אירופה כמו ישראל
12/10/14 14:25
23צפיות
עליך לטפל בשני ענינים:
12/10/14 14:24
89צפיות
(1) קבע שהמכשיר יבחר רשת בעצמו.   ממילא תיבחר רשת רק מתוך אותן רשתות המצויות בהסכם נדידה הדדי עם גולן טלקום, אשר נותנות שירות בספקטרום ובתדרים בהם פועל מכשירך.
(2) חפש בתפריט אפליקציות משהו הקרוי SIM Menu, או SIM Applications, ובתוכו משהו הקרוי Roaming Services.   פתח אותו ולחץ על Select Mode, וודא ש- Automatic מסומן בכוכבית.   אל תשנה דבר ב- item ששמו Callback.

אם אינך מתחבר לרשת, נסה נוסח אחר לסעיף (2):
(2) חפש בתפריט אפליקציות משהו הקרוי SIM Menu, או SIM Applications, ובתוכו משהו הקרוי Roaming Services.   פתח אותו ולחץ על Select Mode, בחר Manual, ובתוכו בחר International (אל תשכח להחזיר ל- National בשובך ארצה).   אל תשנה דבר ב- item ששמו Callback

מחירים:   קודמי הפנה אותך לטבלת מחירים (בחר שם "גרמניה")

התנהגות המכשיר בעת חיוג מגרמניה לארץ, או לטלפון ישראלי של בת זוגך (שנפרדה ממך בקניון והלכה לחפש תיקים ונעלים) עשויה לבלבל אם טרם התנסית בכך.
השיחה מתנתקת, והמערכת של גולן טלקום חוזרת אליך (שיחה יוצאת הופכת לשיחה נכנסת).   יתכן שתשמע הודעה כי דרושה הסכמתך, ועליך לאשר את התהליך.   החיוב עבורך - 35 אג' לדקה מעוגל לדקות שלמות (ולזוגתך שבקניון - 35 אג' נוספות בגין קבלת השיחה בנדידה).   אם הנמען הוא מישהו בארץ - אינו משלם דבר

שיחות למספר גרמני, או למספר בארץ שלישית אינן מטופלות בהליך Callback ועשויות להיות יקרות...
º
מה זה יקרות? 7.5 ש"ח לדקה
12/10/14 14:43
17צפיות
זה יוצא פי 21.4 (בקירוב) משיחות נכנסות או שיחות לישראל
12/10/14 14:51
39צפיות
רק בגלל שיש יותר יקר (נניח האפ"ס בלי חבילה לחו"ל, או אולי אפילו עם חבילה לחו"ל) לא אומר שזה לא יקר .
שיחות נכנסות
12/10/14 18:05
29צפיות
ומה מחיר קבלת שיחה מסלולרי גרמני בברלין לסלולרי של גולן?
נדמה לי שגם 35 אגורות לדקה, מעוגל למעלה
12/10/14 18:49
21צפיות
ולא משנה מאיפה התקשרו - נייד,  נייח או מישראל.
º
סלולרי גרמני צריך להתקשר לישראל
12/10/14 21:51
20צפיות
שיחות יוצאות בחו"ל לבעלי סים מקומי
14/10/14 00:59
22צפיות
בנסיעה האחרונה לאירופה השתמשנו בשרותי  חברה ישראלית המאפשרת לבעלי סים מקומי (בכל העולם ) , להתקשר לארץ   (ולכל יעד בעולם)  באמצעות מספרי גישה מקומיים.
אתה מחייג מהסים המקומי שרכשת, למס' נייח מקומי ומשם יכול לחייג לכל יעד בעולם.
ביצענו שיחות לישראל בשני סנט לדקה.  (אותו תעריף לכל מדינות אירופה, ארה"ב  ועוד ..)
החברה:  aerosip.com   ,  מומלץ - לא מצאתי אופציה זולה יותר
במקרה זה פתרונות VOIP + חבילת גלישה של סים מקומי
14/10/14 06:18
13צפיות
יהיו הרבה יותר נוחים
יש שירות הפנייה כזה
14/10/14 09:50
14צפיות
לי היה בזמנו של voipvoip.com  בזמנו טענתי 10 דולר , עדיין יש לי 2 דולר על החשבון
אתה בוחר עד 5 מספרים ישראליים - המערכת מקצה להם מספר גרמני (נייח)
אתה מתקשר מהסים הגרמני  הprepaid אל חמשת המספרים והוא מפנה אותם הלאה למספרים בארץ  שהגדרת בהתאם (הישראלי יכול להיות קווי או נייד).
הבעייה שאתה צריך להגדיר במערכת גם את הגרמני שיתקשר אל מס הגישה המוקצה.
אז אתה צריך לדעת בזמן אמת מה מהו המספר שהוקצה להם (בפרפייד ששמו במכשיר)

עזוב אותך מגולן, בגרמניה (כמו בכל מקום אחר) קונים סים מקומי
12/10/14 18:09
54צפיות
גולן הוא ספק סלולרי ישראלי, הטוב שבהם, אבל ישראלי !
כל התקשרות ישירה מול חברה גרמני תהיה עדיפה.
הבעייה מתחילה
12/10/14 19:21
57צפיות
כשמטיילים במספר מדינות באירופה.
ברגע שאתה מתחיל להוציא 20 אירו על כל סים כזה ביותר ממדינה אחת,
כבר כלכלית יותר משתלם לשלם 139 לחבילת דאטה שגם חוסכת את ההתעסקות ההתחלתית.
אני ממש לא מתחרט שבנסיעה האחרונה לאוסטריה וסלובניה בחרתי את האופצייה של חבילת גלישה מהארץ.
אבל השואל שאל על גרמניה בכלל וברלין בפרט
12/10/14 19:26
49צפיות
מה קשורות כמה מדינות ?
דרך אגב, לא היתה אמורה להיכנס לתוקף החקיקה שמחייבת נדידה פנימית בין כל ארצות האיחוד ?
נכתב פה
12/10/14 20:20
41צפיות
"בגרמניה כמו בכל מקום אחר".
איך כל מקום אחר קשור ?
החקיקה הזו כנראה עדיין לא נכנסה לתוקף
12/10/14 21:53
39צפיות
בעיקר לא בפרי פייד
יש גם פיתרון אחר
14/10/14 10:19
17צפיות
שהוא הסים של טרו-פון עם מספר בריטי , בארצות טרו פון העלות נמוכה מאוד גם מחוץ לארצות אלו המחיר נמוך מאשר כל ספק ישראלי 

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום