לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

סוף סוף שוחרר עדכון רשמי ל-WP 8.1 למכשירים הישראלים
21/09/14 23:54
70צפיות
Product code 
059T103
מה הכוונה?
22/09/14 09:40
45צפיות
אני כבר כמעט חודשיים עם WP 8.1 בלומיה 920 שלי... מה השתנה?
לא שמתי לב , היה אמור להיות בכותרת את המספר 520.
22/09/14 11:43
44צפיות
ככה זה בשעות הלילה.

בכל מקרה , מדובר ב-PRODUCT CODE ג'נרי של ישראל למכשיר לומיה 520.
º
22/09/14 12:57
8צפיות
תקלה בסמסונג יאנג (אנדרואיד)
הודעה זו מכילה תמונות
21/09/14 22:36
47צפיות
ניסיתי להפעיל את המצלמה (כמובן כשהייתי באירוע חד פעמי) והיא לא עבדה לי. אחרי כמה ניסיונות שכללו כיבוי המכשיר והוצאת הסוללה, הופיעה לי ההודעה המצורפת. למישהו יש רעיון מה משמעות ההודעה ומה אני עושה על מנת להחזיר לחיים את המצלמה שלי?
º
תנסה לפנות לפורום אנדרואיד
22/09/14 00:06
9צפיות
º
שלום. אילו חברות (פרט לאפ"ס) מאפשרות שימוש בשני מכשירים?
21/09/14 21:49
23צפיות
º
הכוונה, כמובן, לשני מספרים על אותו מספר
21/09/14 21:55
22צפיות
º
גולן, אבל ללא גלישה בסים המשני
21/09/14 22:22
18צפיות
º
תודה רבה. נשאר רק לשאול עד כמה גולן גרועים
21/09/14 22:44
15צפיות
גולן אינם מושלמים
21/09/14 23:26
44צפיות
חסרונות
החבילה שיש להם 2G או 6G, אם גמרת אותה, אין לך אינטרנט עד סוף החודש.
עלות שינוי מסלול של 49/69/99 ואפילו 399 (הרגיל 49)
עלות הסים 49 (חד פעמי) , אבל אין עלות קבועה
יש אנשים שמדווחים על בעיות זמינות אצלם, יש אנשים שלא מצליחים להשתמש בהם בחו"ל!
התשלום הקסוע משולם אצלם מראש, אבל לא משלמים על חלק מחודש.
הסבר - אם אתה מפעיל ניוד אליהם, כדאי שהוא יסתיים בין 25 ל 30 לחודש (וכך תרוויח כמעט חודש נוסף)
º
תודה, עזרת לי מאוד :)
21/09/14 23:42
15צפיות
איך מחזירים לעברית ?
21/09/14 18:48
39צפיות
במכשיר S4 מיני חדש לאחר עדכון תוכנה הכל עבר לאנגלית,
איך מחזירים לעברית ?
left alt+shift?
21/09/14 19:51
26צפיות
חפש בהגדרות המכשיר. אם לא שם, אולי תוכנות צד ג / צריבת רום.
|*|פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך|!|
21/09/14 17:30
15צפיות
לרגל העונה החמה ביותר בטלוויזיה, פתחנו את הפורומים הבאים:

|טי-וי| פורום מחשבות פליליות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| פורום נקמה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי| פורום אוואטר והאגדה של קורה

|טי-וי| פורום האישה הטובה

|טי-וי| פורום שקרניות קטנות

|טי-וי| פורום על טבעי SuperNatural

|טי-וי| פורום נויורק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| עד עצם היום הזה

אם הפורום לסדרה האהובה עליך עדיין לא נפתח, אתה מוזמן לפנות אלינו במסר אישי ולהציע את פתיחתו.
האם הגיוני שברשת דור 4 הקליטה גרועה יותר?
21/09/14 17:20
59צפיות
עברתי דירה (עברתי שכונה בעיר גדולה במרכז הארץ), ופתאום הקליטה שלי היא פס 1/2, שומעים אותי גרוע ואני שומע גרוע.
הבעיה היא לא במכשיר, אלא ברשת/קליטה - בסלולרי של העבודה, LG G2 אני אורנג', בפרטי עם נוקיה לומיה 925 אני ב012 (גם אורנג'). אשתי בגולן, ברוב הדירה הקליטה שלה טובה. ניסיתי לחשוב מה קורה, לא היה לי הגיוני שבעיר כזו לא תהיה קליטה.
חבר היה אצלי, גם באורנג, אבל עם מכשיר סוני אריקסון XPERIA P (שווה בנתונים לגלקסי S1, רק עם גיימפאד נשלף למשחקים) ואצלו הייתה קליטה טובה. נפלה עליי ההבנה, שהבעיות החלו, כשעברתי לרשת הLTE/4G. כפיתי על המכשירים רשת GSM/3G - והקליטה השתפרה בשני פסים, אבל האינטרנט איטי.

נשמע לכם הגיוני?

כן
21/09/14 17:51
57צפיות
דור 4 רק בשלבי ניסוי עדיין. אין קליטת דור 4 בכל מקום, רצועות תדרים צרות כך אומרים (אחרת איך נסביר אינטרנט איטי יותר מדור 3?). יעבור קצת זמן עד שתראה דור 4 באמת נורמלי.
אגב, אם באיזור שלך יש קליטה טובה ואין עומס אמיתי על הרשת אתה אמור לראות אחלה ביצועים בדור 3.
אני רוצה לעזוב את גולן
21/09/14 13:33
188צפיות
ולעבור לאחת המפעילות אפ"ס
מי הכי "נורמלי ומשתלם" והרע במיעוטו?
כתום כחול או סגול?
שגולן יפתרו את כל הבעיות שלהם אני אחזור 
החברה שמציעה לך את ההצעה המשתלמת ביותר
21/09/14 13:42
175צפיות
אם אתה חושש לכל מיני ענייני שירות וכד', הייתי בוחר ב-012. יש להם את צוות "מדיה חברתית" שמסתובב בפורומים שונים, יש להם בלוג פעיל, חשבון פייסבוק וחבר'ה רציניים ויסודיים מאוד בצוות שלהם [אם כי, אני לא מחבב תמיד את התמיכה הטכנית השונה שהם מציעים בפורומים אלו ואחרים בתפוז. בשירות לקוחות, הם מעולים].

נורמלי ומשתלם - הכל בהתאם לצרכים שלך כלקוח.
השרות של 012 שואף לאפס. איך אפשר להגיד שהם מעולים?
21/09/14 13:56
125צפיות
אפשר להגיד שתמורת מחיר נמוך מקבלים שרות נמוך.
אפשר להגיד שלא מזדקקים לשרות שלהם הרבה.
אפשר להגיד שטכנולוגית הרשת של פרטנר טובה מאד.
אבל להגיד שהשרות שלהם מעולה זו בדיחה גרועה.

ההתייחסות שלי הייתה לשירות מצוות מדיה חברתית
21/09/14 14:01
102צפיות
יצא לי מספר פעמים לפנות אליהם והשירות היה מעולה. לא פחות.
כמו-כן, מספר פעמים יצא לי לפנות בערוץ השירות הרגיל - הרי הוא הצאט - עבור לקוחות שונים וגם שם השירות היה בסדר גמור עד מעולה.
לא נתקלתי בשירות גרוע בחברה הזו (012 בכלל ו-012mobile בפרט).
אז אנחנו נתקלנו בחוויה שונה לחלוטין. אני נתקלתי בשרות בלתי
21/09/14 14:15
105צפיות
נסבל. מתחת לכל ביקורת.
אין לי כוח להתחיל לפרט אבל אני רק אציין שזה קרה מספר פעמים וגם לחברים קרו מקרים דומים.
חלקם עזבו את 012 בגלל שלא יכלו לסבול את העדר השרות.
מבחינתי 012 = מחיר נמוך = רשת טובה = שרות שואף לאפס.
גם אני מרוצה
21/09/14 20:49
94צפיות
הזדקקתי להם פעמיים, ענו בצ'אט מהר וטיפלו בפנייה במהירות.עד כה אני מרוצה ב012. בעיקר מאיכות הקו ומהירות האינטרנט..
העיקר שתהי מרוצה
21/09/14 21:56
80צפיות
אני חלמתי שאני מנסה לשכנע את הזקנה מהפרסומת של הוט מובייל לעבור לגולן

סינדרום הלהקה

º
עברת ל-012?
21/09/14 21:59
42צפיות
º
כן, בחודש שעבר
22/09/14 06:14
29צפיות
יופון!
21/09/14 14:25
118צפיות
קליטה מעולה, אינטרנט מהיר (9-11 מגה/שניה הורדה), שירות לקוחות מצויין גם בצ'אט באתר, גם בטלפון וגם פרונטלי (יש נציגויות בחלק מסניפי מגה).
כשנגמר המבצע אליו אתה מצטרף (חלק מהמבצעים עד סוף 2014, חלקם לשנה מהיום כלומר עד ספטמבר 2015 - פירוט באתר) אם יש לך כרטיס you אתה מקבל החזרים על החשבון החודשי.

גם אני עברתי מגולן בגלל בעיות טכניות חוזרות ונשנות שלא נפתרו.

לא מחפש חברות נישה
21/09/14 15:50
101צפיות
אני מעדיף את אורנג' סלקום או פלאפון
אני מעדיף לשלם ולקבל שרות
מאשר מחיר נמוך בלי שרות בכלל
הבנת הנקרא
21/09/14 16:08
98צפיות
"קליטה מעולה, אינטרנט מהיר (9-11 מגה/שניה הורדה), שירות לקוחות מצויין"

גם קליטה, גם אינטרנט, גם שירות לקוחות - מה עוד חסר לך?  לקחת מספר במרכז שירות? שימכרו לך לוקשים בטלפון? שיתנו לך מתנות חינם שיעלו לך הרבה כסף? שיעשו לך טעויות חיוב (לרעתך כמובן) בחשבון? כי את אלה באמת אין ביופון

הבנתי
21/09/14 16:16
87צפיות
אבל תודה לא מעונין
כמה דברים
21/09/14 16:20
91צפיות
1. המחירים אצל כולם דומים.
אני הייתי בודקת למי יש קליטה הכי טובה באיזורך והולכת עליהם.
2. כמו ש - AD HOC כתבה, יופון הם מצויינים.
לא מנסיון שלי אבל יש עליהם המון המלצות.
שווה לנסות.
יש גם הרבה המלצות על גולן טלקום...
21/09/14 16:25
94צפיות
מה שמעלה את קרנה של youphone - שאין עליה הרבה תלונות
מצד שני, אני לא יודע האם אחוז התלונות על הרשת ממצבת המנויים שלה נמוך מאשר ברשתות אחרות
אני באמת לא יודעת
21/09/14 16:28
73צפיות
אני רק יודעת שהשואל לא מרוצה מגולן.
אה, וגם חברים שלי שהמלצתי להם על גולן בעקבות הפורום, נטשו ועברו לחברות אחרות.
אז טוב שיש אפשרות בחירה

º
אכן. כל מילה בסלע. יופון
21/09/14 16:25
36צפיות
עד כמה גולן גרועים?
21/09/14 22:45
97צפיות
ובעיקר, מה הופך אותם לכאלה?
יכול רק לספר על הנסיון שלי
22/09/14 00:17
102צפיות
כבר שנתיים וקצת בגולן, לא נתקלתי בשום בעיה מיוחדת. הקליטה טובה מאוד (במקומות בהם סלקום חלשה המכשיר עובר לרשת העצמאית של גולן,והקליטה משתפרת פלאים).
האינטרנט במהירות של 4-6 מגה,לפעמים יותר,לפעמים פחות, לי זה מספיק כרגע, לא נתקלתי בבעייה בצפייה ביוטיוב או גלישה רגילה באתרים. 
לא הייתי בחו"ל כבר 20 שנה אז אני לא יכול לדווח אם ואיך עבד לי המכשיר בחו"ל. 
יתרון גדול: השליטה העצמית באתר. לא דיברתי עם נציגי שירות, לא חיכיתי על הקו, הכל מתבצע לבד בלחיצת כפתור.

החסרונות: במקרה של חריגה מחבילת הגלישה היא מואטת למהירות כמעט 0. רק whatsapp עובד וגלישה באתרים בקושי, לא ממש אפשרית.(אני כרגע במצב הזה עד 25 לחודש).
מעבר בין מסלולים עולה כסף, אבל אם לוקחים מסלול קבוע לשנה,לא רואה סיבה לקפוץ בין המסלולים. (אני במסלול של 59 שקלים לשנה,מסתיים לי ב 25 בדצמבר ואז המחיר יקפוץ ל 99).
לפעמים המעבר בין הרשת של סלקום לגולן גורם לבעיות,הפתרון פשוט: שינוי הגדרה במכשיר וקיבועו על רשת סלקום. מונע בעיות שנובעות מהמעבר,אך כמובן מאבדים את הקליטה המשופרת במקומות בהם סלקום חלשה. אני בירושלים ונתקלתי בלא מעט מקומות כאלה. קליטה של סלקום כמעט אפסית ועל רשת גולן קליטה חזקה.

ששה בני משפחה בגולן טלקום כמעט מרגע השקת פעילותם.
22/09/14 09:30
79צפיות
התמיכה הטכנית - לא היינו זקוקים לה מעולם.
כיסוי באותם מקומות החשובים לנו - מעולה.
שירות סלולארי בחו"ל - לבני המשפחה מגוון מכשירים, מפשוטים ועד המלה האחרונה, וכולם עבדו בחו"ל בדיוק כפי שנטען כי יפעלו.
הוצאות - נחתכו בלמעלה מ- 60% ברגע שהתניידנו לגולן טלקום (מובן כי כעת תעריפי המתחרים נמוכים יותר משהיו במאי 2012)...
תלוי איפה אתה גר. באיזורים שאני מסתובבת בהם, יש בעיות קליטה
22/09/14 12:52
56צפיות
קשות.
ולא מדובר באיזה קצה הר בקצה המדינה. מרכז גוש דן.
המכשיר של הילד מאבד קליטה מדי פעם ורק ריסטרט מלא יכול להחזיר אותו אל הרשת (אגב, כנראה מאז שהוספתי לו עוד מכשיר עם ״סים לרכב״), המכשיר שלי כנ״ל. בשניהם מדובר בסמארטפונים.
ניסיתי להתחבר לסלקום בלבד (דרך גולן) וזה עבד מצוין עד שהם פתחו דור 4. מאז, יש לי בעיות קליטה קשות וחזרתי למוד ״אוטומטי״. עכשיו יש לי בדיוק את אותן בעיות הקליטה מפעם... התנתקויות, אינטרנט איטי וכו׳. הניחוש שלי הוא שסלקום העבירו חלק מהאנטנות לדור 4 בלבד ולכן ״איבדתי״ אותן. לדעתי זה הדבר היחיד שיכול להסביר מדוע אין לי יותר קליטה בבית - כשלפני כמה חודשים היתה - ונמענים שומעים אותי מקוטע (לא בנו פה שום מבנה חדש באיזור שיכול לחסום).

עם זאת, לגולן יש את אפשרויות השירות העצמי הטובות ביותר, לדעתי. שליטה מלאה על מאפייני הקו - בלי צורך באיש שירות.
יש להם נפח גלישה גבוה, מחירים נוחים מחו״ל (לשיחות) ובקרוב תהיה גלישה ברוב אירופה. מעולה.
יש להם אפשרות לחסום מספרים לא מזוהים, מספר וירטואלי וסים נוסף לרכב בחינם.
והתוכנית הקלה שלהם, עם הסמסים הבלתי מוגבלים, מתאימה ביותר לבני הנוער שלי - שלא מדברים וכן מסמסים (ומקסימום חורגים בכמה גרושים בכתיבת הודעות מהנשמע)

הדבר היחיד שחסר לנו (מעבר לקליטה כמו שצריך ) זו האפשרות שהיתה באורנג׳ למשלוח סמס מהאתר. פתרון מצוין למי שאין לו סמארטפון וכן יושב ליד מחשב רוב היום.
הבעיה הנוספת בגולן היא שאם אתה זקוק למשהו שאיננו בתחום השירות העצמי שלהם: בעיות טכניות וכו׳, הם לא ממש נותנים פתרון.

פריפייד סים DATA לאנגליה שניתן להזמין לארץ
21/09/14 09:59
32צפיות
היי מחפשת עבור הבוס שלי שטס חודש הבא לאנגליה כרטיס סים DATA מינימום 1GB. (על רשת שתומכת גלישה מהירה)
הכרטיס ישמש במכשיר HOTSPOT ולכן צריך לאפשר tethering. 
על מנת להמנע מתקלות שקרו בעבר , אני רוצה להזמין את הכרטיס לארץ ולאקטב אותו כאן.
אין לי כרגע כתובת בלונדון (כנראה שהמלון יסגר בדקה ה 90) וכמובן שאין לי  כרטיס אשראי אנגלי.
האם זה בכלל אפשרי להזמין את זה לארץ? אם לא אשמח לקבל המלצות על הדרך הפשוטה ביותר שאוכל לארגן את זה מבלי לשלוח  את הבוס לחפש חנויות.

תודה!!
תעשי חיפוש בפורום על Giff gaff
21/09/14 10:01
28צפיות
(אולי במילה אחת). יש הרבה מידע לגבי הרשת, כולל מוכר אנגלי ששולח סימים לארץ.
דיון שכדאי להתחיל בו
21/09/14 12:25
25צפיות
יש בדיון הזה קישורים לדיונים קודמים.
במידה והטיסה בטווח המיידי ולא יהיה זמן לחכות ל-sim שיגיע מחו"ל, נראה לי שיש לי איפשהו sim לא מאוקטב שלהם. העברתי בעבר גם לz1george כמה. עם זאת, עדיין עדיף להזמין ישירות משם
תודה!- הנסיעה בעוד חודש
21/09/14 13:31
18צפיות
מכיוון שזו נסיעת עסקים ולא משהו פרטי, האם יש אפשרות להזמין באופן מסודר דרך חברה, ולא דרך אדם פרטי?
אני מבין שלא קראת את הדיונים...
21/09/14 13:39
21צפיות
ה"הזמנה" היא ללא עלות.
הוא שולח בחינם sim, כל מה שאת צריכה זה להעביר כתובת. יש הסבר מפורט מאוד, תקראי את ההודעה הזו.
בנוגע לתשלום עבור השירות עצמו לחברה, אפשר להשתמש בכרטיס האשראי של העסק אם יש אחד כזה.

במקרה ה"גרוע ביותר"
גם אם זו נסיעת עסקים, הוצאה של 10-20 ליש"ט זה לא מה שימוטט את האדם הפרטי אם הוא יוציא את הכסף מכיסו והעסק ימצא דרך לשפות אותו על ההוצאה.
במידה ובכל זאת צריך להציג חשבונאית הוצאות תקשורת במהלך הנסיעה, תהיו יצירתיים, זה לא כ"כ מסובך
אני הזמנתי מהבחור הזה באיביי שיש לו חנות. שרות מצוין.
21/09/14 14:09
34צפיות
צריך להזמין את הכרטיסים שהם PRELOADED כי אחרת צריך כרטיס אשראי אנגלי להטעין אותם או לקנות במקום כרטיסי הטענה.
יש לו מגוון של חברות.
אני הזמנתי את של חברת 3 וזה עבד מצויין.
כ 60 שח לכרטיס + 1 גיגה מוטען. יש עוד אפשרויות. 23 שח המשלוח שמגיע תוך פחות משבוע.

לעניין הקבלה -   אם משלמים בפייפאל אז מקבלים מהם קבלה שאפשר להכניס להנהלת חשבונות.

º
פריפייד סים לגלישה בגרמניה- האם אצל כל הספקים סקייפ חסום?
21/09/14 09:43
47צפיות
אצל O2 זה פתוח
21/09/14 09:48
41צפיות
לדעתי האיכות רעה מאד, עדיף שיתקשרו אלייך למספר הגרמני (אפילו שזה יעלה 50-75 אג' לדקה)
º
תודה
21/09/14 09:57
11צפיות
Tchibo ו-LycaMobile לא חוסמים
21/09/14 12:30
34צפיות
ב-Tchibo אני יכול לדווח על איכות שיחה מעולה. אבל, לאחרונה דיווחו כמה משתמשים שהם מסרבים למכור למי שאינו מציג מסמך זהות גרמני (אולי עם מסמך מזהה של האיחוד האירופאי יסכימו [אולי להוסיף לזה את שוויץ ואנגליה?], אינני יודע).
כמו-כן דווח כאן בפורום ש-Aldi חוסמים.
גם ב lidl שרוכבים על O2 פתוח
21/09/14 12:45
36צפיות
לא ביקשו מסמך זיהוי. ניתן לקניה בחנויות שלהם מהקופאית.
זהירות. יש סוג שדורש חשבון בנק גרמני ויש כזה שלא.
עדיין נדרש רישום דרך האינטרנט.
הם שולחים לכתובת שמסרת מסמכים. גם אם מסרת כתובת המלון.
אם קיבלת - יופי
אם הדואר חוזר להם (עקב אי מסירה לשולח), הם חוסמים את הסים.
º
אתה זוכר במקרה מה היה המחיר ונפח הגלישה?
21/09/14 13:18
16צפיות
זה משתנה כל הזמן. כל הפרטים הנוכחים באתר שלהם (גרמנית)
21/09/14 16:02
18צפיות
כל התוכניות למעלה בתפריט הכותרת
º
על איזה תשתית 012MOBILE, HOT MOBILE,GOLAN,YOU
21/09/14 09:13
46צפיות
אז ככה
21/09/14 09:26
106צפיות
גולן - סלקום + עצמאי
הוט מובייל - אורנג' + עצמאי (+פלאפון לעוד כמה חודשים ואז הם יפרדו)
012 - אורנג' (012 שייכת לפרטנר).
יופון - אורנג' , אבל עוברים לפלאפון. 
º
יופון אולי יעברו חלקית לפלאפון, ויישארו באורנג' לדור 2
21/09/14 09:33
20צפיות
צודק
21/09/14 09:41
31צפיות
הם לא יכולים לזרוק לקוחות עם מכשירי דור 2 בלבד לפח.

אגב, בהוט מובייל, מכשיר שבדקתי התעקש לנדוד לאורנג', בחיפוש רשתות הוא זיהה את "פלאפון" (בשמה, ולא בתחפושת של "הוט מובייל" כמו פעם), ואפילו נתן לי להתחבר לרשת ידנית. 
משתלם להם מבחינה כלכלית לקבל מ2 מפעילות ?
21/09/14 12:40
25צפיות
לא עדיף לקבל ממפעילה אחת כמו אורנג שיודעת לתת גם שירות לדור 2 ואילך ..במקום חלוקה שכזאת ?
º
מכיוון שהם התחילו משימוש רק ברשת של אורנג' - כנראה שכן
21/09/14 14:11
6צפיות
º
כל הכבוד למנהל
21/09/14 07:01
65צפיות
צודקת לגמרי
21/09/14 10:42
63צפיות
מה הסיבה הפעם?
º
באמת צריך סיבה?!
21/09/14 11:53
11צפיות
º
אם את לא יודעת לבד אנחנו לא מגלים לך ...
21/09/14 16:01
6צפיות
באילו חברות יש סים לרכב?
21/09/14 04:56
54צפיות
בפלאפון טענו לי שאין להם סים לרכב (יש להם אולי מכשיר לרכב, אבל לא סים)
יש להם, בתשלום חודשי
21/09/14 06:23
50צפיות
ונדמה לי שאפשר לגלוש מהסים המשני על חשבון חבילת הגלישה הרגילה.
º
נבדוק את זה לעומק
21/09/14 06:51
19צפיות
אורנג' יש.
21/09/14 11:57
24צפיות
בתשלום חודשי של 5 או 8 שקלים (לא סגור על זה, אני מקבל את זה ללא עלות בעסקה שאני נמצא בה)
עקרונית אי אפשר לגלוש או להוציא הודעות ממנו. (לפעמים ניתן תלוי בנציג שיצר אותו. אצלי אני יכול להוציא ולקבל הודעות (למספר שקוף) ולגלוש ע"ח החבילה של הסים מוביל).

לכול החברות לא כולל הורטואליות..
21/09/14 12:38
32צפיות
לחברת פלאפון יש בתשלום , נראה לי עד 8 שח.
אורנג מחייבת ב15 שח..סלקום חיוב ב19 שח.
.הוט מובייל 13 שח ( פחות או יותר לא זוכר עליות מדויקים בחברות השונות)
בגולן זה בחינם..לשאר החברות כמו 012 מובייל , רמי לוי , יופון הום סלולאר ,019 טלזר
כרגע אין להם את השירות.. כמובן שעלות השירות היא בתשלום..זה לא כולל מחיר של הסים והמכשיר עצמו..
"הושיעוני" (עדיין מנסה להציל את הגלכסי מיני הישן GT-S5570
20/09/14 22:25
48צפיות
תקציר עד פה: מכשיר ישן.  כדי להתקין WHATSUP, ניסיתי להחליף ROM (כתבתי לפני כשבוע, כולל קישור למקור הROM).  הותקן cyanogenmod 11.
הערה:  כבר קניתי מכשיר אחר, כעת אני בקטע של "אתגר להשמיש את הלבנה".
בנסיון להתקין ROM אחר, נכשל.  (כעת ממש לבנה). 
תהליך:
הורדה של cm-7.2.0-tass.zip לפי הקישור בויקי של cyanogenmod (מוגדר שם כ"גרסה היציבה האחרונה", מתברר שהגרסה מהקישור הקודם היא CR או ביתא).
הפעלה, לחיצה ממושכת על לחצן הHOME עד לכניסה לrecovery.
בחירה ב"install from zip"
בחירה ב install from /storage/sdcard0
מציאת הקובץ (הועתק לפני כן לכרטיס), ובחירה בו.
קבלת הודעה על כשלון.  בחירה בadvance, בחירה בshow log, בחירה בreport error.  החזרה של הכרטיס למחשב, והעלאת תוכן הקובץ לפה:
 __bionic_open_tzdata: couldn't find any tzdata when looking for localtime!
__bionic_open_tzdata: couldn't find any tzdata when looking for GMT!
__bionic_open_tzdata: couldn't find any tzdata when looking for posixrules!
Starting recovery on Mon Sep  8 10:40:45 2014

framebuffer: fd 4 (240 x 320)
CWM-based Recovery v6.0.4.5
recovery filesystem table
=========================
 0 /system ext4 /dev/block/stl12 0
 1 /data ext4 /dev/block/stl13 0
 2 /cache ext4 /dev/block/stl14 0
 3 /storage/sdcard0 vfat /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host/mmc0 0
 4 /sd-ext ext4 /dev/block/mmcblk0p2 0
 5 /boot bml boot 0
 6 /recovery bml recovery 0
 7 /tmp ramdisk ramdisk 0
W:Unable to get recovery.fstab info for /datadata during fstab generation!
W:Unable to get recovery.fstab info for /emmc during fstab generation!
W:Unable to get recovery.fstab info for /sdcard during fstab generation!
W:Unable to get recovery.fstab info for /external_sd during fstab generation!
I:Completed outputting fstab.
I:Connected to Vold..
I:110 0 sdcard0 /storage/sdcard0 1
I:200 0 Volumes listed.
I:Processing arguments.
I:Checking arguments.
I:device_recovery_start()
Command: "/sbin/recovery"
ro.cm.device=tass
ro.cm.version=11-20131218-EXPERIMENTAL-tass
ro.sf.lcd_density=120
ro.com.google.clientidbase=android-google
ro.com.android.dateformat=MM-dd-yyyy
ro.com.android.dataroaming=false
ro.com.android.wifi-watchlist=GoogleGuest
ro.url.legal=http://www.google.com/intl/%s/mobile/android/basic...
ro.url.legal.android_privacy=http://www.google.com/intl/%s/mobile/android/basic...
ro.boot.emmc=0
ro.emmc=0
ro.wifi.channels=
ro.allow.mock.location=0
ro.board.platform=msm7x27
ro.build.id=KOT49H
ro.build.date=Wed Dec 18 21:01:03 CET 2013
ro.build.date.utc=0
ro.build.host=androidarmv6
ro.build.tags=test-keys
ro.build.type=userdebug
ro.build.user=yajnab
ro.build.display.id=cm_tass-userdebug 4.4.2 KOT49H 3a9d90d949 test-keys
ro.build.product=tass
ro.build.selinux=1
ro.build.version.sdk=19
ro.build.version.release=4.4.2
ro.build.version.codename=REL
ro.build.version.incremental=3a9d90d949
ro.build.description=cm_tass-userdebug 4.4.2 KOT49H 3a9d90d949 test-keys
ro.build.fingerprint=Samsung/cm_tass/tass:4.4.2/KOT49H/3a9d90d949:userdebug/test-keys
ro.build.characteristics=phone
ro.config.play.bootsound=0
ro.config.alarm_alert=Alarm_Classic.ogg
ro.config.notification_sound=OnTheHunt.ogg
ro.secure=1
ro.carrier=unknown
ro.product.cpu.abi=armeabi
ro.product.cpu.abi2=armeabi-v6l
ro.product.name=cm_tass
ro.product.board=tass
ro.product.brand=Samsung
ro.product.model=GT-S5570
ro.product.device=tass
ro.product.locale.region=US
ro.product.locale.language=en
ro.product.manufacturer=Samsung
ro.baseband=unknown
ro.bootmode=unknown
ro.hardware=gt-s5570board
ro.opengles.surface.rgb565=true
ro.opengles.version=131072
ro.revision=3
ro.serialno=
ro.telephony.call_ring.delay=3000
ro.telephony.call_ring.multiple=false
ro.telephony.ril_class=SamsungMSMRIL
ro.telephony.default_network=0
ro.bootloader=unknown
ro.debuggable=1
ro.modversion=11-20131218-EXPERIMENTAL-tass
ro.rommanager.developerid=cyanogenmod
ro.factorytest=0
ro.setupwizard.enable_bypass=1
ro.setupwizard.enterprise_mode=1
com.qc.hardware=true
dev.sfbootcomplete=0
net.bt.name=Android
net.change=net.bt.name
hwui.print_config=choice
init.svc.adbd=running
init.svc.vold=running
init.svc.healthd=running
init.svc.ueventd=running
init.svc.recovery=running
init.svc.setup_adbd=stopped
rild.libargs=-d/dev/smd0
rild.libpath=/system/lib/libsec-ril.so
wifi.ap.interface=wlan0
wifi.interface=wlan0
wifi.supplicant_scan_interval=180
debug.sf.no_hw_vsync=0
debug.hwui.render_dirty_regions=false
debug.qctwa.statusbar=1
debug.qctwa.preservebuf=1
debug.enabletr=false
debug.camcorder.disablemeta=1
debug.composition.type=mdp
media.stagefright.enable-aac=true
media.stagefright.enable-qcp=true
media.stagefright.enable-http=true
media.stagefright.enable-meta=false
media.stagefright.enable-scan=false
media.stagefright.enable-player=true
dalvik.vm.debug.alloc=0
dalvik.vm.checkjni=0
dalvik.vm.heapsize=64m
dalvik.vm.lockprof.threshold=500
dalvik.vm.dexopt-flags=v=a,o=v,m=y,u=y
dalvik.vm.heapstartsize=5m
dalvik.vm.heapgrowthlimit=24m
dalvik.vm.dexopt-data-only=1
dalvik.vm.stack-trace-file=/data/anr/traces.txt
dalvik.vm.heaptargetutilization=0.25
persist.sys.usb.config=mass_storage,adb
persist.sys.dalvik.vm.lib=libdvm.so
persist.sys.strictmode.visual=false
persist.sys.root_access=1
persist.service.adb.enable=1
service.adb.root=1
keyguard.no_require_sim=true
mobiledata.interfaces=pdp0,gprs,ppp0
DEVICE_PROVISIONED=1
I:Checking for extendedcommand...
I:Skipping execution of extendedcommand, file not found...
I:605 Volume sdcard0 /storage/sdcard0 state changed from 1 (Idle-Unmounted) to 3 (Checking)
I:/storage/sdcard0: Checking
I:613 sdcard0 /storage/sdcard0
I:614 sdcard0 /storage/sdcard0
I:605 Volume sdcard0 /storage/sdcard0 state changed from 3 (Checking) to 4 (Mounted)
I:/storage/sdcard0: Mounted
I:200 0 volume operation succeeded

-- Installing: /storage/sdcard0/cm-7.2.0-tass.zip
Finding update package...
I:Update location: /storage/sdcard0/cm-7.2.0-tass.zip
Opening update package...
Installing update...
script aborted: assert failed: getprop("ro.product.device") == "tass" || getprop("ro.build.product") == "tass" || getprop("ro.product.board") == "tass" ||
      getprop("ro.product.device") == "GT-S5570" || getprop("ro.build.product") == "GT-S5570" || getprop("ro.product.board") == "GT-S5570"
assert failed: getprop("ro.product.device") == "tass" || getprop("ro.build.product") == "tass" || getprop("ro.product.board") == "tass" ||        getprop("ro.product.device") == "GT-S5570" || getprop("ro.build.product") == "GT-S5570" || getprop("ro.product.board") == "GT-S5570"
E:Error in /storage/sdcard0/cm-7.2.0-tass.zip
(Status 7)
Installation aborted.
I:Can't partition non-vfat: /storage/sdcard0 (vfat)
ממה שאני מבין
20/09/14 23:35
34צפיות
מכל הסמטוכה שעשית:
אם אתה רוצה לשנמך את הרום,אחרי שהתקנת גרסה מתקדמת,אתה חייב להתקין
את הרום סטוק של המכשיר.
הרום סטוק מפרמט את המכשיר ומשתמש בחלוקה אחרת מהרום המתקדם שהתקנת ( cyanogenmod 11 )
זה כמו להתקין מע' הפעלה דוס על מע' קבצים NTFS .
מצא רום סטוק של המכשיר,צרוב עם אודין , צרוב רוט למכשיר, ואחר כך נסה להתקין את גירסה 7 .

נפל לי הגלקסי 4 על הרצפה ונעלם המסך
20/09/14 21:21
75צפיות
נפל הטלפון גלקסי 4 על הריצפה ונעלם המסך הטלפון דולק המגע עובד אבל המסך שחור אם הטלפון נמצא בצד ללא נגיעה ואז אתה לוחץ על מסך הבית מופיע הבזק צהבהב כזה ורואים את המסך ממש ממש חלש ותוך שניה נעלם
מה צריך לעשות? האם חייב להחליף מסך? כי נאמר לי שיש דבר כזה שנקרא רכיב תאורה
º
חייבים למצוא את המסך
20/09/14 21:58
21צפיות
º
ברור! הוא עשוי זכוכית, מישהו עוד עלול לדרוך עליו ולהחתך!
20/09/14 22:15
19צפיות
º
יש קוסמים שעשו מזה קריירה
20/09/14 22:24
21צפיות
º
21/09/14 11:51
4צפיות
אתה חייב לקחת את המכשיר למעבדה
20/09/14 22:33
49צפיות
אין ברירה אחרת. בבדיקה יגלו מה השתבש.
º
מעבדת אורי גלר תעשה פלאים - תכין את הארנק
21/09/14 00:17
18צפיות
ככל הנראה מסך ... אבל
21/09/14 09:08
37צפיות
יש סבירות נמוכה שזה לא מסך , אך חייב לעבור במעבדה כדי לומר בוודאות. 

º
תרים מרצפות...אולי מתחת.
22/09/14 09:52
3צפיות
לצפייה מרובה בוידאו , מה עדיף - סמסונג גלאקסי S4 I9506
20/09/14 21:14
54צפיות
לצפייה מרובה  בוידאו , מה עדיף - סמסונג גלאקסי S4 I9506 או סוני אקספריה z1?
אם הכוונה למה יחזיק יותר זמן אז ...
21/09/14 09:14
34צפיות
סוני אקספריה. הסיבה:תצוגת מסך זוללת הכי הרבה סוללה. 
לסוני סוללה 3000mah
לגלקסי 4 - 2600mah
º
:תצוגת מסך של סוני אקספריה זוללת הכי הרבה סוללה??
21/09/14 11:56
9צפיות
תצוגת מסך באופן כללי
21/09/14 12:07
20צפיות
תצוגת מסך באופן כללי זה הדבר שלוקח הכי הרבה סוללה
º
אפשר לשנות הגדרות מסך, כך שיקח פחות?
21/09/14 12:36
11צפיות
אפשר להוריד בהירות
21/09/14 12:52