בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

רכישת סלולרי סמסונג S5 מאלאקספרס: מה דעתכם?
29/07/14 16:07
שלום,

מצאתי סלולרי סמסונג S5 מאליאקספרס ב 90$.

מה דעתכם?
האם כדאי (לפי ההסטוריה של הרכישות של מכשירים כאלו מסין).
האם יש כאן חשש מסויים (קרינה יותר מהקרינה המותרת וכו')

תודה.
לא סמסונג, לא גלקסי ולא 5
29/07/14 16:12
וגם ה-S הוא למעשה Ass. כתוב שם שזה העתק אחד לאחד של המכשיר, אבל זה בצורה החיצונית בלבד. כל קשר אחר בין המכשיר הזה למכשיר האמיתי הוא מקרי בלבד.
אני לא בטוח: חבר הזמין והגיע אליו.
29/07/14 16:23
לדעתו, זה ב-ד-י-ו-ק (!!!!) כמו סמסונג S5 מקורי (אפילו הסוללה מסמסונג).

אני לא מיתמם: בטוח שזה לא אורגינל של סמסונג, אבל: מה הסיכון כאן, אם בכלל?

האם למישהו שרכש ממוכרים כאלו באליאקספרס יש נסיון ארוך יותר עם מכשירים כאלו?

תודה
לוגו של סמסונג אפשר להדביק
29/07/14 16:32

הסיכון הוא שזה מכשיר שכל מטרתו היא להיראות כמו מכשיר אחר, מה שאומר שבקרת איכות כמעט ולא קיימת, שהפיצ'רים של סמסונג (ולא נתייחס האם הם נחוצים או לא) לא קיימים, רכיבי חומרה לא יהיו (מצלמה, קורא טביעות אצבעות), ומאוד יכול להיות שהמכשיר ירגל אחרי כל מה שאתה עושה - www.tgspot.co.il/chinese-android-smartphone-has-ma... .
גם אם המפרט המוצהר אמיתי -
29/07/14 17:33
מדובר במכשיר נחות מאוד, עם מאפיינים של מכשירים מלפני 3 שנים ויותר.
סעעממק. הם אמרו בפירוש שזה העתק
29/07/14 17:14
של ה-S5 ולא העתק מקרי של אייפון או HTC. יש פה כוונת מכוון ומחשבה עמוקה. למה אתה מזלזל?
היכן מצאת את המילה סמסונג בעמוד הזה?
29/07/14 17:27
מדובר על חיקוי חיצוני בלבד אין בכלל מה להשוואת בין סמסונג למכשיר הזה
שאלה על מכשיר סלולרי
29/07/14 16:03
שלום, קיבלתי המלצה על המכשיר הזה: http://www.tinydeal.com/leagoo-lead3-45-ips-mtk658... המחיר נראה לי זול וגם נמוך מ$75 שהבנתי שזה הסף לתשלום מיסים. מה דעתכם? אשמח אם תייעצו לי. בתודה מראש.
º
לא מוכר. בדוק JIAYU F1
29/07/14 17:25
אין יותר F1
29/07/14 17:44

אין מלאי בשום מקום, ככל הנראה הופסק הייצור שלו וצפוי לצאת מחליף.
º
טס לאיטליה לשבועיים. יש למישהו המלצה על סים דטה? תודה
29/07/14 12:32
שאלה לגבי לימודי טכנאות סלולר
29/07/14 08:11
הי,
האם מישהו מכיר/שמע/למד בסל סקול בגבעת שמואל?
אשמח לקבל המלצות או ההיפך (זה גם חשוב!) על המקום.

קצת רקע:  זה בשביל בעלי, הוא עובד כיום בחנות ומתקן מכשירים ברמה א' וב', את זה הוא יודע כבר מעצמו ויש לו חוש לזה, רוצה להתמקצע, ללמוד הלחמות ולהכיר מגוון רחב יותר של מכשירים.

תודה רבה 
שלום לחברי הפורום מבקשת להתייעץ אִתכם.
147תגובות
29/07/14 00:28
17צפיות
כרגע יש לי טלפון סלולרי מדור שני (או שלישי?) .
סמסונג R500 חמוד ונוח, אבל חברת פלאפון כבר לא תחליף לו בטריות, ובקיצור, עלי להתקדם!

בִּתי נמצאת כרגע בארה"ב, והציעה לקנות שם עבורי סלולרי חדש, בתנאי שאוֹמר לה בדיוק מה...

(המשך...)
כרגע יש לי טלפון סלולרי מדור שני (או שלישי?) .
סמסונג R500 חמוד ונוח, אבל חברת פלאפון כבר לא תחליף לו בטריות, ובקיצור, עלי להתקדם!

בִּתי נמצאת כרגע בארה"ב, והציעה לקנות שם עבורי סלולרי חדש, בתנאי שאוֹמר לה בדיוק מה אני רוצה/צריכה.
אני מבקשת להתייעץ אִתכם לגבי כמה סוגים.
מה שאני צריכה חוץ מטלפון, זה מצלמה (רצוי טובה או די טובה), אינטרנט ו-waze. משחקים וסרטים לא חשובים לי, אם כי לא אתנגד שתהיה אפשרות לראות סרט, פעם בְּ-.
מערכת ההפעלה במחשב הביתי שלי היא WIN7. חשוב לי שאוכל להשתמש הרבה באינטרנט בסלולרי להתכתבויות במיילים, לשימוש רב בפורומים, וללימוד שפה - בקריאה ובהאזנה.
אני צריכה שילוב של מסך גדול לנוחות הקריאה והתמונות, יחד עם מכשיר קומפקטי. (אני מוּדעת לכך שיש כאן סתירה).
חבר אמר לי לקנות סלולרי עם זיכרון של לפחות 32ֵׁMB. בתי ובעלה אומרים שמספיק לי 16ֵׁMB. (ההבדל במחיר בין שניהם בארה"ב הוא 50 דולר).

הוצעו לי מכשירים אלה:
LG דגם G3. אבל כנראה שהוא גדול מאד ויקר מאד. לא יודעת את מחירו.
סמסונג גלקסי גרנד 3 - לא ברור לי אם מצאו, וכמה עולה.

סמסונג גלקסי S3 - 16MB = 275$
סמסונג גלקסי S3-  32MB = 325$

נקסוס 4 - 16MB = 225$ (אין לנקסוס 4 זיכרון 32)
נקסוס 5 - 16MB = 300$
נקסוס 5 - 32MB = 350$

תוכלו לעזור לי להחליט ביניהם (או להמליץ על משהו אחר, בסדר גודל מחיר של 200$ עד מכסימום 475$ בערך)
בתודה מראש, 
מיכל.
כמה בעיות בסמארטפון שלי
28/07/14 22:31
19צפיות
שלום,
יש לי כמה בעיות בסמארטפון שלי, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי. זה מכשיר NEO N002, עם מעבד MTK6577 ואנדרואיד 4.0.4, עם root (הגיע מהחברה). סה"כ הוא עובד טוב, אבל יש כמה בעיות קטנות:
א. ברשימת אנשי הקשר הוא לא תמיד מציג את המספרים שב-sim, וגם לא מזהה אותם כשיש שיחה נכנסת. בד"כ כיבוי והדלקה פותרים את זה זמנית, אבל איך ניתן לתקן את הבעיה באופן קבוע?
ב. כשאני מחבר את המכשיר למחשב, חיבור usb לא עובד- המכשיר נטען, אבל לא מופיעה שום הודעה על המחשב או על המכשיר, ואי אפשר לראות במחשב את המכשיר והקבצים שעליו. בינתיים אני מעביר קבצים בבלוטות', אבל זה לא כ"כ נוח. אגב, יש דרך להעביר מהמחשב לפלאפון בבלוטות' כמה קבצים בבת אחת, בלי שהוא יבקש אישור לפני כל קובץ? זה נורא מציק...
ג. יש לי אוזניית בלוטות' מסוג נוקיה BH112, חדשה יחסית, והמכשיר לא מזהה אותה בכלל. יש דרך לפתור את זה?
ד. ועוד בעיה, במכשיר של אשתי: מכשיר Doogee DG100 עם אנדרואיד 4.2.2 ומעבד MTK6572, ללא root. המכשיר עבד מצוין במשך כשלושה חודשים, אבל לאחרונה יש בעיה עם המצלמה- אי אפשר לצלם, ומופיעה ההודעה "לטלפון אין מספיק שטח אחסון. פנה שטח אחסון או הכנס כרטיס SD". מחקתי הרבה תמונות מהזיכרון, אבל זה לא עזר. לפי המערכת יש לפחות 818MB פנוי, וגם אין בעיה להתקין אפליקציות, אפילו כבדות יחסית. מצד שני, לא הצלחתי להוריד סרטון של 7.7MB מהווטסאפ, וגם שם מופיעה הודעה שאין מספיק מקום.
תודה! וסליחה על החפירה...
האם אפשר כעת לקנות מכשיר סלולרי מסין?
28/07/14 22:29
17צפיות
שמעתי שהפסיקו לשלוח משלוחים מסין לישראל. על איזה מכשיר הכי זול שיתאים לרשת של הוט מובייל תוכלו להמליץ לי? מאיזה אתר אפשר להזמין ששולח לישראל? תודה מראש.
ניסיון לעזור לאורח
29/07/14 10:30
למרות שבדרך כלל אין טעם במענה כמו שלי כעת, אנסה בכל אופן.
אז קודם כל חבל שאתה לא נכנס לפורום עם שם משתמש וסיסמה.
זה מאוד יקל על ניהול דו שיח ואפילו רב שיח. כעת למשל אפילו לא תוכל להגיב לי אם תראה את תגובתי כי אתה "אורח פורח"...
דבר שני, ראה תגובה שכתבתי כאן הבוקר, לדעתי זה יוכל לעזור לך להבין את עניין הרשתות והתדרים:
בקשר לסינים, מכיוון שכבר רכשתי מחנות Minideal ורציתי לרכוש מהם שוב, התברר לי שהם לא שולחים לישראל משתי סיבות: 1. בעיית המכס.
2. בגלל המלחמה
משלוחים מתעכבים והם סופגים המון פניות לפתיחת מחלוקת דרך פייפאל ונמאס להם.
אבל יש עוד חנויות סיניות שעדיין שולחות לארץ.
למשל זאת חנות מעולה שגם ממנה הזמנתי דברים בעבר והם שולחים לארץ גם עכשיו: http://www.dx.com/
חושב שמיציתי את הניסיון לעזור לאורח. תירשם ונמשיך אם יהיה צורך.
שוש את חמודה
28/07/14 22:15
37צפיות
אחת שתיים שלוש ניסיון
יששש....
28/07/14 22:16
45צפיות
אבל בינינו זה מיותר לחלוטין לדעתי.
מצד שני... עכשיו אדע איך לפעול כ...
סתם, זה לא אני ולא האופי שלי.
º
אז צדקתי או לא?
28/07/14 22:18
14צפיות
ברור שצדקת. אבל זה הרבה יותר מסובך משחשבתי
28/07/14 22:20
27צפיות

מנהלים, חכו קצת ותמחקו את השירשורזבל הזה...
ארז התותח מרשה לכם. חבל על המקום...

ושיהיה לכולנו לילה טוב ושקט.
º
26צפיות
שרון מגרד לך באף?
28/07/14 22:24
34צפיות
5 חיילי צהל נהרגו היום
28/07/14 21:47
63צפיות
º
28/07/14 22:09
12צפיות
לסמוך על AVG?
28/07/14 20:32
42צפיות
הורדתי לגלקסי S2 עם בעיית הוייפי את האפליקציה הבאה: wifi connection manager

לאחר ההורדה, האפליקציה נסרקה ע"י AVG שמותקן על הטלפון והוא העלה הודעה שמדובר ב"unwanted program" והמליץ להסיר אותה.
לאפליקציה יש מעל מיליון הורדות, 9,000 חוות דעות וציון 4 מתוך 5.
לסמוך על AVG? בינתיים האפליקציה ירדה לטלפון אבל עוד לא הפעלתי אותה.

עם זאת - גם הגלקסי הנ"ל שמאז יום רביעי סירב להתחבר לאינטרנט התחבר עכשיו מעצמו .....
שאלה קשה
28/07/14 20:38
26צפיות
מצד אחד, רשימת ההרשאות נראית בעייתית (מצלמה, מיקום). מצד שני, יש נימוק לכל אחת מההרשאות הללו.
במילה אחת : כן
28/07/14 20:45
32צפיות
ביותר מילים: אפילו שילמתי עבור גירסת ה-PRO.
הסרתי את האפליקציה בלי להפעיל
29/07/14 10:32
כאמור, הוייפיי התחיל לעבוד מעצמו אתמול בערב ובינתיים הוא ממשיך לעבוד (כיביתי והדלקתי שוב וזה עדיין עובד).
אני תוהה אם זה קשור לכך שהמכשיר מחובר לחשמל - אם אני זוכרת נכון בכל הנסיונות שערכתי בסופ"ש על הטלפון הוא לא היה מחובר לחשמל. בינתיים לא ניתקתי אותו מהחשמל. הבעלים שלו יאסוף אותו מאוחר יותר היום ונראה אם זה קשור לסוללה (היא מקורית ונקנתה לפני כשנה ורבע ולא הייתה בשימוש חלק ניכר מהזמן הזה).

נקווה שמכאן והלאה הוייפיי ימשיך לעבוד כרגיל והוא סתם יצא לחופשה לכמה ימים...
כמובן שלכל אדם שמורה הזכות להחליט מה טוב
29/07/14 11:33
בשבילו.
שאלו?
הצעתי.
והמחליט יחליט.
ה- לא היה מכוון אליך
29/07/14 11:50
אלא לאפליקציה שכנראה לא הכל "כשר" בה (כמו אותה אפליקציית פנס פופולרית שהתגלתה כאפליקציית ריגול)
אל תכניסי את אפליקציית הפנס לאותה קטגוריה
29/07/14 12:12
ב"פנס" היו מספיק סימנים מחשידים, בדמות רשימת הרשאות מפה ועד ראש הנקרה - גישה לאנשי קשר, גישה ללוח שנה, גישה למיקום, גישה למה אכלת בבוקר, גישה למצלמה. אני אפילו לא זוכר את כל ההרשאות שהיו ל"פנס" הזה.
דרך אגב כיום ה"פנס" לא מבקש כלום.
29/07/14 13:13
התקנתי אותו במכשירים חדשים שנרכשו אחרי פיצוץ הפרשה.
זאת אחרי שניסיתי כמה "פנסים" וכמה "לפידים" ובינתיים הוא נראה לי הטוב ביותר.
ראה נא את תגובתי "אוי אוי אוי"
29/07/14 13:12
קורה...
אוי אוי אוי יצאתי קצת
29/07/14 13:11
חשבתי שהכוונה האם כדאי להתקין AVG.
אמנם קראתי את השאלה לפני שעניתי, אבל משהו התפספס לי ואני מתנצל אם הובנתי לא נכון,
ובכל אופן אני אכן סומך על AVG ואפילו רכשתי את ה-PRO.
לומיה 920
28/07/14 20:19
54צפיות
לקניה
º
עדיף לניגריה!
28/07/14 20:27
15צפיות
אין על קניה!
28/07/14 20:31
29צפיות
º
אבל לא עם לומיה!
28/07/14 20:34
12צפיות
º
למה לא? בשעת מצוקה זה יכול לשמש כנשק
28/07/14 20:35
9צפיות
º
ולכן עדיף לניגריה. שם נשק הוא דבר יותר שימושי
28/07/14 20:54
7צפיות
º
והעיקר - לא לזמביה!
28/07/14 20:37
8צפיות
המתחיל במצווה וגו'
28/07/14 20:43
18צפיות
אחלה שיר
28/07/14 20:44
15צפיות
נשבע לך שברגע שראיתי את הכותרת שלך ידעתי למה לצפות !
º
אני מעדיף את אירופה..
28/07/14 20:33
10צפיות
צחוק צחוק אבל נסביר ל"צפת"
28/07/14 20:47
24צפיות
שהצחוקים באים מכיוון שאין לנו מה לעשות עם מישהו או מישהי ששואלים שאלה כאורחים, כי הרי לא תוכל/י כעת להגיב.
ולכן במקום שזה יהיה שיח של חרשים [דו שיח זה בוודאי לא] החבר'ה מתפרקים קצת בימים עצובים.
הפעם זה נפל עליך.
פשוט להרשם לתפוז ולהכנס עם שם משתמש וסיסמה.
בהצלחה.
º
אין לי בעיה לענות "על ריק" - אבל מה השאלה?!
28/07/14 20:55
10צפיות
זה ברור לי. + הצעה למנהלים
28/07/14 21:03
22צפיות
וברור שהכוונה של השואל/ת היא לקניה מהמובן לקנות ולא מהמובן של אפריקה. אבל גם אני השתתפתי קצת בקטנה בקטע של הצחוקים כדי להרגיע את המתח בתקופה קשה ועצובה.
והצעה למנהלים:
אולי תפרסמו הודעה בראש הפורום בצורה ברורה וצבעונית שאין טעם לשאול בפורום הזאת שאלות כאורחים?
לחילופין [וזה ידוע לי כמנהל פורום בתפוז לשעבר] ניתן לבטל את אפשרות הכתיבה כאורחים בפורום הזה כי פה זה באמת מיותר וסתם מציק.
לא מדויק
28/07/14 21:21
24צפיות
יש שתי אפשרויות כתיבה כאורחים:
1. פורומים הפתוחים לכתיבה כאורח ובהם האורח יכול גם להגיב. קיים בעיקר בפורומים רגישים (פורומי תמיכה וכדומה).
2. אפשרות כתיבה כאורח המגיע מגוגל. מי שמגיע לפורום מגוגל, כשהור רוצה לצאת שואלים אותו אם הוא רוצה לשאול משהו.
אורח כזה לא יכול להגיב וחייב להירשם.
את האפשרות הזו לא ניתן לבטל.
תודה על ההסבר
28/07/14 21:23
18צפיות
לא ידעתי שאפשר להגיע מגוגל ולשאול ככה.
רגע... את בטוחה?
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 21:44
21צפיות
ראי צילום מסך המצ''ב כשניסיתי להכנס דרך גוגל.
אתה צריך לחפש משהו בגוגל
28/07/14 21:47
21צפיות
ודרך זה להגיע לפורום.
ואז תסגור את הפורום וההודעה שלהם תופיע לך.
חיפשתי וככה הגעתי.
28/07/14 21:58
18צפיות
עשיתי ניסיון כדי לבדוק על מה את מדברת. וזה מה שקיבלתי. אני מסתפק בכך. תודה בכל אופן.
כמו שאמרתי
28/07/14 22:03
15צפיות
צריך לסגור קודם.
בבקשה
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 22:06
20צפיות
דאא
º
תודה
28/07/14 22:07
6צפיות
איך לסגור? מה לסגור? לא הבנתי.
28/07/14 22:11
12צפיות
אני מוכן לנסות שוב...
כלומר איך אגיע למצב הזה?
28/07/14 22:12
13צפיות
[ולמה תפוז בכלל מאפשרים זאת?]
º
על מנת להביא גולשים חדשים
28/07/14 22:14
8צפיות
º
שיכריחו אותם להרשם.
28/07/14 22:17
7צפיות
אנשים לא ירשמו בשביל שאלה אחת
28/07/14 22:19
7צפיות
בכל אופן, שאלת - עניתי.
למה? שיקולים שלהם
השאלה היא מה רוב השואלים החד פעמיים
28/07/14 22:22
8צפיות
עושים אחרי ששואלים ורואים את התגובות [כמו למשל בשרשור הזה] או חוסר התגובות [בדרך כלל].
בעיני זה מיותר אבל כפי שאמרת : שיקולים שלהם.
תכתוב בגוגל
28/07/14 22:13
13צפיות
״המלצות לנוקיה״, אחת האופציות תהיה הפורום הזה, תיכנס אליה.
תקרא קצת. אחר כך תלחץ על ה X על מנת לסגור את דף הפורום.
אז ההודעה תופיע.
º
רגע... מנסה...
28/07/14 22:14
7צפיות
אבל מה השאלה שלו? האם כדאי לקנות? האם כדאי
28/07/14 22:01
10צפיות
לקנות במחיר מסוים? האם כדאי לקנות לאדם עם שימושים X ו-Y?
בקיצור - זו לא שאלה. זו התחלה של שאלה.
כבר ישן, כדאי 925, שגם הוא כבר ישן
28/07/14 21:50
17צפיות
כלומר, לקנות 930

אתה בטוח שזה מה שהבחור רצה לשאול?
28/07/14 21:55
18צפיות
אולי הוא התכוון "איפה כדאי לקנות אותו?", או אולי אפילו "האם מישהו כאן מוכר את המכשיר?".
בדיוק. אם כבר מצליחים לשאול באנונימיות
28/07/14 22:00
18צפיות
למה לא לשאול בצורה ברורה?
לפחות יהיה אפשר להבין את מהות השאלה.
אני חוזר על ההצעה שהצעתי למנהלים לעיל.
הוא פשוט בדיליי
28/07/14 22:00
17צפיות
כזכור נתתי פה לינק לDAILY DEAL באיביי שמכרו לומיה 920 ב140 דולר
זה היה ביום שני, שעבר ואחרי כמה שעות זה נגמר
אחרי שהמוכר , qualitycellz , מכר 2,518 חתיכות (אחד אני קניתי)

º
האמת שאני אפילו לא בטוח שזה בחור ולא בחורה
28/07/14 22:16
12צפיות
חייב להיות גבר - אישה הייתה מברברת שעה
28/07/14 22:21
27צפיות
עכשיו רק צריך למצוא את כפתור העריכה בתפוז .
º
מציעה לך בחום
28/07/14 22:23
12צפיות
º
מחפש מכשיר אנדרואיד כתרומה. דרישות: נדלק
28/07/14 17:22
25צפיות
שלום! חדש כאן
28/07/14 15:33
57צפיות
שלום לכם
אני חדש כאן (אבל לא בתפוז)
לפני מספר שבועות, הייתי בברלין, והתחשק לי על צעצוע חדש.
אחרי לבטים, ובדיקת מחירים, וחיפוש מידע, בחרתי בלומיה 925 כי התחשק לי לבדוק את Windows Phone
בין שאר הגורמים, המידע שמצאתי פה עזר לי להחליט.
אז רציתי לומר תודה.

אין פה (ובארץ בכלל) מספיק חשיפה ומידע על טלפוני מיקרוסופט, אז ברשותכם, אשאר כאן כדי שאוכל לשתף במה שאני מגלה/יודע עליו.

המשך יום טוב ושקט

ברוך הבא
28/07/14 15:45
35צפיות
תתחדש ותהנה מהטלפון !
בתור התחלה
28/07/14 17:13
44צפיות
תתחדש ותהנה
מעבר לזה - נשמח אם תשתף ונשמח ( כווולנו.. כל משתמשי ה WP למיניהם בפורום ) לתרום את שלנו לטובת קליטה קלה ונוחה של המכשיר אצלך .
º
כל ה...שלושה?
28/07/14 18:01
22צפיות
תודה רבה לכם
28/07/14 20:04
29צפיות
למען האמת, אין לי קשיי קליטה במיוחד (מלבד העבודה מול גוגל, שגם באייפון לא הייתה כמו באנדרואיד)

קצת עליי ועל ההיסטוריה הסלולרית שלי:
אני מנהל רשת מחשבים במקצועי, אחראי על הטמעת הסמארטפונים בחברה. חובב צעצועים וטכנולוגיה. בד"כ אפשר לומר שאני מהאנשים שאוהבים להיות "מאמצים ראשונים" או הגל השני אחריהם.

הסמארטפון הראשון שלי היה אייפון 1, בתקופה שהיה צריך לפרוץ אותו בארץ כדי להסתדר, ירש אותו גלקסי S1.
אז קיבלתי מהעבודה מוטורולה רייזר (כשהייתה לי בחירה בינו ובין הגלקסי S2, ואני הייתי מבסוט מהבחירה הזו 115% מהזמן), ואת הטלפון הפרטי החלפתי בגלקסי נקסוס (שקצת אכזב אותי, כי מה שקניתי בKSP למעשה משך את העדכונים מסמסונג ולא מגוגל). אה כן, אני מהאנשים שמחזיקים שני מכשירים - אישי ועבודה.
לאחרונה, העבודה שדרגה אותנו, הייתה לנו בחירה בין LG G2, נקסוס 5 וגלקסי S4. בחרתי בG2. היות שאינני מסוגל תפיסתית שהטלפון של העבודה יהיה יותר סקסי מהטלפון האישי, הלכתי על טלפון חלונות. אה כן, אני גם מהאנשים שקשה לו כשיש לו אותו דבר כמו כולם.

לגבי הטלפון - אהבתי את ממשק האריחים החיים שלו, זה מגניב. אהבתי את זה שהוא מאוד "זורם", וגם את זה שיש לו לחצן מצלמה. פחות אהבתי את זה שגוגל מערימים קשיים, גם בסנכרון אנשי הקשר וגם בסנכרון הדוא"ל, אבל ניחא. הספקתי להיות שבוע עם 8 לפני ששודרגתי ל8.1 ובהחלט דברים שהיו חסרים לי הופיעו ב8.1 - הפרדה בין הצליל הראשי לצליל אפליקציות, סרגל החיווי. חבל לי שתכונות שמיוחסות לקורטנה, כמו שעות שקטות אינן זמינות באזורנו.
צריכת הסוללה שלו סבירה לדעתי - עם GPS ובלוטות' שעובדים כל הזמן, הוא מספיק לי ליום עבודה, אולי אפילו יום פלוס.

חבל שהוא לא תפס עדיין בארץ. אני מקווה שכשחנות האפליקציות שלו תגדל, WP תהפוך להיות יותר נפוצה. מישהו זרק לי בעבר, שזו קפיצת המדרגה הגדולה של הסמארטפונים מאז האייפון, והאמת, הוא מרגיש "נכון" כמו שהאייפון מרגיש לדעתי.

אני מצטרף אליך בקרוב
הודעה זו מכילה תמונות
29צפיות
הזמנתי לי לומיה 920 צהוב מאייבי,  כדי להתנסות עם wpאני מתכוון לעדכן ל8.1 עוד לפני ההתקנות הראשוניות לדעתי המערכת לא הולכת לכבוש את ישראל,  אף פעם כי חסרות המון אפליקציות בעברית.  לי אישית זה לא חסר,  אבל לרוב הדומם,  בהחלט כן.
ואני כרגע בהפסקה זמנית
28/07/14 22:46
23צפיות
במערכת היחסים שלי עם לומיה 820 לטובת משחקים ונסיונות עם BB Z10
גם לאנדרואיד לא היה בהתחלה
28/07/14 23:45
6צפיות
והבנתי שכבר עכשיו חנות האפליקציות של חלונות נראית יותר טוב ממה שנראתה לפני שנה.

ולגבי האפליקציות -
יש WAZE, יש MOOVIT, אפילו "צבע אדום" יש.
דווקא לי חסרות אפליקציות כמו OUR GROCERIES
ולדעתי זה גדל by the minute

תכלס, אם זה מספיק טוב לסטיב מגארט ודני וויליאמס זה טוב גם בשבילי
º
דוכן האפליקציות
29/07/14 06:37
לא צריך MOOVIT או WAZE , יש את ה-DRIVEֹּּ
29/07/14 07:00
1צפיות
ואת ה-TRANSIT של נוקיה.

יש לי כרגע 520 בתור משני , אולי ה-930 יגיע בקרוב .
הבעיה תהיה עם האפליקציות הקטנות...
29/07/14 10:43
הגדולות בסופו של דבר יגיעו כולן, אבל הקטנות תמיד יהיו בפיגור רציני. המשתמש הישראלי מאוד אוהב אפליקציות, אז זו אכן תהיה בעיה.

בנוסף, גוגל מאוד פופולרית כאן, וההתעלמות המופגנת שלה מהמערכת כן מהווה גורם משפיע לחלק מהאנשים.

מה שכן, יוצא לי יותר ויותר (באופן יחסי) להתקל במכשירים אצל אנשים, ורוב המשתמשים בפועל כן אוהבים את המערכת, זה פשוט עניין של לתת ניסיון.

באופן אישי אני משתמש במערכת עוד מימי wp7, ומאוד אוהב ומרוצה מ 8.1 והשינוי שהוא הביא. קצב שיחרור העידכון הרבה יותר מהיר עכשיו, עם עידכון נוסף חודש הבא. (בין היתר תיקיות על המסך הראשי, תמיכה בקייס עם "חלון")

º
איזה קטע הייתי בטוח שכבר כתבת כאן בעבר
29/07/14 10:49
º
אולי כתבתי בעבר, אבל לא הצטרפתי רשמית
29/07/14 22:05
º
אוקיי .. העיקר שאנ'לא יצאתי סנילי
29/07/14 23:10
מילה טובה על אורנג'
28/07/14 15:11
84צפיות
כבר שבוע אני מגוייס בצו 8 ומוצב באחד מבתי החולים במרכז הארץ.
בין כל בתי החולים עוברים נציגי "אורנג' בקהילה" ומחלקים טאבלטים (בהשאלה) לפצועים עד למועד שחרורם מביה"ח. 
אי אפשר לחשוד בי בחיבה יתירה לאורנג' אבל כשמגיע אז מגיע. כל הכבוד להם.
28/07/14 15:16
37צפיות
כשמגיע אז מגיע
באמת כל הכבוד להם!
28/07/14 15:47
38צפיות
תחזור הביתה במהרה binon…
º
תודה
28/07/14 16:26
11צפיות
º
כל הכבוד לאורנג' ולכל כפועול ההתנדבות האחרות
28/07/14 15:49
20צפיות
º
*פעולות
28/07/14 15:50
18צפיות
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:16
18צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום