לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום סלולארי
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סלולארי

כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום
* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח
* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).
* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.
* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,
פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,
גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,
וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.
* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הטבלה שמכסחת את ההוצאות החודשיות
16/06/2015 | 20:11
1
116

גולש בשם Shai Golzarpoor יצר טבלת טיפים לחיסכון שזכתה כבר לעשרות אלפי כניסות. קבלו הצצה לקובץ שמשגע את הרשת ושעשוי לחסוך לכם מעשרות ועד אלפי שקלים בחודש! 
בטבלה מופיעה רשימה מפורטת של טיפים לחיסכון וקיצוץ הוצאות בכל תחומי החיים.

יפה. יש שם כמה טיפים טובים
16/06/2015 | 21:09
21
מישהו פה התחבר לשוק הסיטונאי (אינטרנט)
16/06/2015 | 20:10
36
111
אקספון על תשתית בזק 100 מגה ב 69 ש"ח לחודש למשך שנה כולל ספק

מישהו יודע מה קורה עם השוק הסיטונאי בהוט - כל החברות שנתקלתי בהן עובדות רק עם בזק

תודה

הוט לא משתפת פעולה עם השוק הסיטונאי,גם בזק לא
16/06/2015 | 20:27
76
בפועל יש רק שתי חברות שמציעים מחירי שוק סיטונאי אבל צריך להיזהר ממילכודים ,נותנים IP פרטי ושוחקים אותך עם ציוד ואחריות על קו הבזק.
בפועל לא תוכל לעבוד לאורך זמן .
ואני יודע שמיד כולם יתנפלו ויגידו שיש גם שוק סיטונאי בחברות אחרות אבל זה לא נכון .
הם נתנו רק את השם אבל בפועל זה נשאר חבילת באנדל כפי שהכרנו בעבר.
בזק בינלאומי לדוגמא ,מתקינה על חשבונה קו טלפון נוסף שהוא יהיה רק שלה והוא ייעודי רק לאינטרנט . על קו זה היא מקווה שתירכוש מוצרים נוספים שהיא תציע בעתיד.עכשו צא וחשוב שלמחרת אתה רוצה לעבור לחברה אחרת ,מה יקרה ? קו הטלפון של בב"ל ,לא שלך .
ה ADSL ימצא עליו ,לך לא יהיה קו עם ADSL ,תצטרך לשלם שוב לבזק לחבר ADSL.
בקיצור זה מילכוד.

אני התחברתי לפני חודש לCCC
16/06/2015 | 21:25
24
87
25 מגה ויוצא לי לשנה 85 ש"ח כולל נתב שלהם.
תבדוק איזה IP יש לך ?
16/06/2015 | 21:36
23
63
what is my ip

5.22.130.132
16/06/2015 | 21:38
22
25
זה בסדר ,זה ציבורי
16/06/2015 | 21:52
21
30
לא הבנתי, למה רצית לדעת?
16/06/2015 | 22:00
20
20
כי הייתה טענה שחברות אלה לא נותנות IP ציבורי
16/06/2015 | 22:07
19
66
אלא פרטי ,כאילו אתה משתייך לדומיין ,לא תוכל לתקשר מרחוק עם המחשב שלך ,לא תוכל לראות מצלמות אבטחה.

לא שמעתי על זה
16/06/2015 | 22:08
2
47
נשמע כמו משהו שבזק הייתה אומרת כדי להשמיץ
מתוך הסכם ההתקשרות של טריפל סי
16/06/2015 | 23:01
1
54
שרותי הדאבל אני מצטט" מסלולי המבצע להתחברות עצמאית כוללים כתובת IP פרטית. כתובת IP ציבורית מצריכה שדרוג"
אז שלא תגיד לא ידעתי
לא זוכר אם זה הופיע כשנרשמתי
17/06/2015 | 07:05
12
ccc אומרת זאת בריש גלי:
16/06/2015 | 22:13
4
64

הבט בשורות שיש להן כוכביות, בשורה לפני האחרונה.

Roy, כתוב שם שהמהירות שלך עולה 80 ש"ח לחודש.
אתה כותב שאתה משלם 85 ש"ח לחודש.
האם 5 הש"ח האלו הם לקבלת IP ציבורי?

כי לפי האשכול הזה, כדי לקבל IP ציבורי, משלמים 30 שקלים נוספים לחודש.

לא, היה מבצע חודשיים ראשונים ב55
16/06/2015 | 22:14
3
52
ונתב עולה 10 ש"ח לחודש.
עד כה אין לי שום בעיות, אז מרוצה.
אשריך. הצלחת להשתחל בלי כוונה עם כתובת ציבורית .
16/06/2015 | 22:16
2
20
סתם בשביל לדעת. איך מבדילים בכלל?
16/06/2015 | 22:16
1
22
-------------------->
16/06/2015 | 22:22
59
018 בברירת המחדל גם נותנת כתובת IP פרטית,
16/06/2015 | 22:20
7
57
ולא ציבורית, אבל בשיחת טלפון לנציג, אם זה אכן מפריע לכם, יסדרו לכם(ללא תשלום נוסף) כתובת ציבורית.
כתובת פרטית זה אומר שאתם לא יכולים להתחבר אל המחשב שלכם מרחוק כי בעצם אין לכם כתובת IP ציבורית שאפשר לראות אותה מחוץ לרשת הביתית שלכם, אלא זה IP פנימי של ccc שאין לכם נגישות אליו.

כלומר הטענה שתוכנה כמו teamviewer לא תעבוד מרחוק?
16/06/2015 | 22:22
3
22
זה תלוי...
16/06/2015 | 22:27
2
44
אם אתה מנסה ליצור חיבור עם מישהו שהוא מאחורי כתובת פרטית, להבנתי לא תצליח, כי אין לו IP שאתה יכול לראות ולכן גם לא תוכל להגיע אליו.
יש כמובן אפשרות ליצור reverse connection כלומר שהוא יוצר קשר אליך כשאתה מחכה לחיבור ממנו(ואתה עדיין שולט על המחשב שלו).
כמובן זה תלוי בכך שלך יש כתובת IP ציבורית שאליה הוא יוכל להגיע.

יכול להיות שיש עוד אפשרויות שאני לא יודע עליהן, אבל זה הרעיון באופן כללי, להבנתי המצומצת .

תראה כל עוד לא נתקלתי בבעיה
16/06/2015 | 22:28
1
41
אז אני נשאר.
תמיד אפשר לעבור מיד חברה ולהחזיר ציוד :)
אכן .
16/06/2015 | 22:31
12
כמובן התכוונתי ל-018, כי עליה דיברתי.
16/06/2015 | 22:42
33
בכל אופן, ל- ccc ול- 018 יש כניראה סידור דומה בברירת המחדל.
למי שמעוניין לקרוא עוד, ממה שאני מבין אחרי קריאה בפורום השכן(רשתות ופס רחב. בעזרתו של  cheif) שתי הספקיות האלו עובדות כך:
לדעתי אתה מטעה.
17/06/2015 | 13:48
1
18
כלקוח שלהם יש לי השגות
אבל לא ביקשתי והם נותנים IP חיצוני ציבורי ולא פרטי
האמן לי שאיני מטעה.
18/06/2015 | 01:06
22
ראיתי בפורום השכן(hometheater) כמה** פעמים שאנשים כתבו שהם מקבלים IP שאינו חיצוני ושאפשר לשנות את הגזירה עם טלפון לנציג של 018.
יכול להיות שאתה לקוח של 018 כבר הרבה מאוד זמן(נניח עוד מלפני השוק הסיטונאי) ופעם הם אכן נתנו לכולם IP חיצוני בברירת המחדל ומה שקורה בימים אלו זו התנהלות חדשה.
ראוי לציין שלא התכוונתי לזלזל ב-018.
אני בעצמי כרגע בתהליכי ניוד אליהם ומייד לאחר שהניוד יתבצע אני מתכוון להתקשר ולבקש לעבור לIP חיצוני .

** ראה לדוגמא כאן.
קרא את שלוש התגובות הראשונות לפותח האשכול.
אה וכדי לא להוציא שם רע ל- CCC,
16/06/2015 | 22:30
2
48
ראוי לציין שאין בעיה לגלוש כרגיל במצב הזה, כך שאם אתם בקטע של גלישה רגילה בלבד, אתם יכולים לעבור אליהם בראש שקט.
בנוסף ראוי לציין שהממשק שלהם מאפשר לכם להתחבר ולהתנתק וגם לשדרג מהירות לבד, דרך האתר שלהם, ללא צורך בנציג.
בסגנון של גולן.

אני היצטרפתי לנטוויז013
17/06/2015 | 01:53
1
31
79 ₪ למסלול לשנה רצו לדחוף לי ראוטר שלהן (נטבוקס) אמרתי שאני לא מעוניין יש לי את בזק. הנציגה הציגה את זה כתנאי לקבל שוק סיטונאי לקבל מתנה ולשלם דמי התקנה 99₪ היתעקשתי ולאחר כמה דקות של מוזיקה ״כמחווה שרותיתת ההתקנה תהייה בחינם״.
אני כבר כמעט חודשיים מתחלת מאי במבצע הזה...
לאיזו מהירות?
17/06/2015 | 02:09
12
אני התחברתי אתמול ל 012
17/06/2015 | 08:53
9
81
100 ש"ח למהירות 100 מגה. בפועל אני מקבל מהירות 40 מגה, כמו שהיה בקו של בזק כך שאין שינוי מבחינתי.
הבעיה היחידה היא שהראוטר שהם נותנים יותר חלש מהראוטר המצויין של בזק כך שה wifi  מגיע בקושי לחדר של הבת שלי.
אם לא יהיה להם פיתרון לזה כנראה שאני אנייד בחזרה לבזק.
בעיה נוספת היא שהקו מגיע ללא בזק cloud מה שמצריך אותי לרכוש נפח גיבוי מגוגל, כך שבסופו של דבר אני מגיע כמעט לאותו מחיר.
כפי שציינתי כבר יש פה מילכוד
17/06/2015 | 10:28
8
68
לכל חברה אליה אתה עובר במסגרת השוק הסיטונאי ,אותה חברה מתקינה על חשבונה קו טלפון נוסף (אינטרנט בלבד) והוא שייך רק לה.
אתה מנותק לחלוטין מבזק ,על כן הפסדת את cloud .ולרוב אם לא התעקשת אתה מקבל IP פרטי ,מה שבפרוש לא טוב.
עכשו נניח היפוטיתית שמחר אתה רוצה לעבור לחברה אחרת .
אז העובדות הן שאין לך יותר תשתית DSL מבזק והחברה החדשה צריכה שוב לבצע שינוי ברמת החיבורים בבית לתשתית אחרת ,
כל סבב כזה זה טכנאי ,קו נוסף בבית .
בקיצור כאב ראש רציני .
על כן אנ י חזרתי למצב קודם של הפרדת תשתית וספק ,בשביל 10 שקלים לא שווה לזעזע את המערכת
הכל זה רק אחיזת עיניים ,אין ממש חברות במחירי השוק הסיטונאי.
חייבים דחוף תשתית נוספת כדוגמת unlimited שיהיה גורם חדש בשוק .
השוק הסיטונאי זה אמצעי מלאכותי והוא לא יעבוד.

לא הבנתי
17/06/2015 | 10:43
33
למה אני צריך טכנאי בבית?
אני רוכב על התשתית של בזק. קיבלתי ראוטר חדש, ניתקתי את הישן וחיברתי אותו וזהו.
לא טכנאי ולא שום דבר אחר.
ואשמח להסבר לגבי ה IP. 

קראתי את השרשור לגבי ה IP
17/06/2015 | 11:18
2
41
אני לא ביקשתי שום דבר לגבי ה IP וגם לא נדרשתי להוסיף כסף ל IP פרטי או ציבורי.
אני משתמש ב remote desktop של גוגל, ניסיתי להתחבר עכשיו ובלי שום בעיה ראיתי את המחשב שלי בבית כך שאין בעיה עם זה

פיסית אתה מחבר על קו טלפון
17/06/2015 | 11:33
1
34
ברם מבחינת בזק אין לך קו DSL .
תרצה לחזור לתשתית בזק יגבו ממך דמי חיבור .
תרצה ספק אחר ,לא יודע במה זה כרוך .כרגע התשתית שלך היא 012 .
לגבי ה IP עליך לבדוק איזה IP יושב המחשב .
אמנם כל ההליך הוא וירטואלי ברם יש לו השלכות במעברים ולגבי הבלתי נודע בעתיד .
אתה לא יודע איזה עיזים ידחפו לך ,לא יודע איך תתנהג במקרה של תקלה ,הרי בזק לא מכירים אותך יותר.

אתה צודק לגבי זה שהתשתית עברה ל 012
17/06/2015 | 11:51
36
בינתיים מבחינתי הכל כרגיל למעט ה wifi החלש בחדרים (או שאני ארכוש מודם עצמאי. קיבלתי הודעה מבזק שאם אני לא מחזיר את הראוטר אני אחוייב ב 200 ש"ח. אולי שווה לי לשלם את הסכום ולהשאיר את הראוטר אצלי ולקנפג אותו לעבוד עם 012)
או אולי אפשר לפתור את זה עם רפיטר או משהו דומה לזה.
בכל מקרה, כשנגיע לגשר (מעבר לחברה אחרת או חזרה לבזק) נתמודד עם נושא העלויות. אני מאמין שבשוק תחרותי יותר הם יתחילו להתגמש יותר.

דיברתי עכשיו עם 012
17/06/2015 | 13:51
3
44
הם מציעים לי להשאיר את הנתב של בזק אצלי ולספוג את הקנס בסך 200 ש"ח.
הם יעזרו לי לקנפג אותו כך שיעבוד עם ההגדרות שלהם.
את הנתב שלהם אני אחזיר להם ואז אני לא אחוייב עליו בהמשך ב 10 ש"ח לחודש (החל מהשנה השנייה)
לאחר שתהיה לי חשבונית על הקנס אני אשלח אותה אליהם והם יזכו אותי בחודש גלישה (100 ש"ח)  כך שבעצם אני רוכש נתב איכותי של בזק ב 100 ש"ח בלבד.
נראה לי סביר. הכל כמובן מתועד ורשום

הבעיה שבזק לא מוכנים לקבל את הקנס
17/06/2015 | 16:13
2
42
ודורשים שתחזיר את הנתב
תנסה ותראה
נכון, יש פה בעיה
17/06/2015 | 17:43
1
50
אבל לפי חוות דעת ופרשוניות שונות שיש ברשת, וגם לפי ההסכם שלהם (עמוד 4 סעיף 5.1) רשום שם 
"היה ולא הוחזר הציוד לבזק בשל הפסקת שירות האינטרנט לרבות בגין חוב או בשל אובדן
הציוד יחוייב שוכר הציוד בגין נתב אלחוטי ביתי חיוב בסך 200 ₪ בגין הציוד" (ההדגשה שלי).
המילה לרבות נותנת פה פתח לפרשנות מאוד רחבה ואם בזק ירצו לגבות סכום גבוה מ- 200 ש"ח הם יצטרכו להגיש תביעה בבית המשפט כי לפי ההסכם הזה הם לא יכולים לגבות סכומים נוספים.
נראה לי שאני אקח את הסיכון.
עניין שלך.
17/06/2015 | 17:45
40
אני העדפתי לנתק כל קשר איתם ולהחזיר.
צפה לחיובים נוספים.
קניתי מכשיר
16/06/2015 | 17:31
3
77
lgg3 חדש רציתי לשאול כמה זמן טעינה ראשונית להביא לו?
והאם גם אתם חובים התחממות של המכשיר? ומה כדאי להתקין מכל האפליקציות שבמרכז עידונים?
תתחדש! לגבי הטעינה יש כמה דיעות...
16/06/2015 | 19:22
49
להטעין חצי, להטעין עד הסוף, לא להטעין בכלל ולחכות שתתרוקן....נראה לי תטעין רגיל עד הסוף וזהו. כמה חם הוא? אם שיחקת בו הרבה והוא מחובר לחשמל בטח שהוא יתחמם..בשימוש רגיל לא מרגישה שהמכשיר חם
תטעין איך שאתה רוצה, אין השפעה עם הסוללות של היום.
16/06/2015 | 22:03
13
תביא לו 2 שעות טעינה ראשונית.
17/06/2015 | 07:06
8
אינטרנט ו-MOTOROLA PHOTON 4G
16/06/2015 | 15:21
9
55
שלום רב,
יש לי טלפון MOTOROLA PHOTON 4G עם ביגטוק של סלקום. הטלפון הוא רק 4G(נדמה לי...)
כשהטענתי את הכרטיס לא היה אינטרנט. ולא דיברתי עם התמיכה של סלקום.

כששאלתי את טלקום גולן הם אמרו לי שהם לא מכירים את המכשיר הזה אבל צריך להיות אינטרנט.

השאלה שלי אליכם לפני שאני מנייד, האם אמורה להיות בעיה מסויימת עם מכשירי 4G ?

הנה התדרים של המכשיר:
דיברתי עם גולן כי אני רוצה לעבור אליהם
16/06/2015 | 15:49
20
אין דור רביעי במכשיר הארכיאולוגי הזה
16/06/2015 | 15:53
6
39
ה4G הוא רק בשם, ולשאלתך, אין בעיה איתו ועם גולן
אבל זה השם שלו.. ובהגדרות כתוב 4G
16/06/2015 | 15:54
1
23
חפש בעמוד של PhoneArena את המלה Technology,
16/06/2015 | 17:07
29
היא מופיעה שם פעם אחת בלבד, ומתחתיה מפורטים הספקטרומים בהם פועל המכשיר והתדרים. 
UMTS הוא דור שלישי (3G, ו- 3.5g).
המכשיר הזה אינו פועל בדור רביעי...
זה "דור 4 אמריקאי" - איך ששיווקו בהתחלה את ה-HSDPA
16/06/2015 | 15:59
3
50
מה שנקרא בארץ "דור 3.5".

מצד שני, גם בארץ אין עדיין דור 4 וזה לא מפריע למפעילות למכור "רשת דור 4 מתקדמת", אז לא צריך להתקטנן .
גם כשיש להן LTE
16/06/2015 | 20:19
37
AT&T וטימובייל ארה״ב קוראות ל-+HSPA דור 4 ויצרניות המכשירים מישרות קו. אצל אפל זה ממש מצחיק - אייפון יזהה רשת +HSPA בארה״ב כדור רביעי, אבל רשת דומה מחוץ לארה״ב כדור שלישי.
לא בדיוק...
16/06/2015 | 22:45
1
27
ה4G בטלפון הזה הוא לא UMTS או LTE אלא... WiMAX!

מדובר ברשת ה4G הראשונה בארה"ב שהיתה של חברת ספרינט. הרשת הזו נפרשה בידי חברה אחות של שלה בשם Clearwire. בדיעבד ספרינט בחרה בטכנולוגיה שלא זכתה לפופולאריות וכעת היא בהליכים האחרונים של סגירת הרשת (כל הציוד נגרט והוחלף לLTE). גם כשהיא פעלה לרשת הזו היתה פרישה מוגבלת למדי במיוחד בגלל התדר הגבוה שהיא פעלה עליו (2600Mhz).

לmeisherenow: כן, המכשיר הזה יעבוד בסלקום גולן ופלאפון אבל בלי LTE\4G. מה שכן, זה חשוב שתשתק את ה4G/WiMAX בו אחרת זה יאכל לך את הבטרייה בצורה רצחנית.
אוי, נכון, WiMax. אתה סולח לי על זה ששכחתי מזה, נכון?
16/06/2015 | 23:04
9
לא אמורה להיות בעיה ,אין קשר בינו לבין 4G חוץ מהשם.
16/06/2015 | 21:29
11
ניהול רשימת קשר באנדרואיד ואייפון
16/06/2015 | 15:10
4
18
שלום,
יש לי רשימת אנשי קשר באנדרואיד.
אתמול קיבלתי גם אייפון מהעבודה.
יש דרך לנהל רשימת אנשי קשר אחת מסונכרנת בשני המכשירים?
אפשר לסנכרן לחשבון אחד, כנראה שעדיף לחשבון גוגל שלך
16/06/2015 | 15:16
3
12
שזה בעצם אומר שאי אפשר?
16/06/2015 | 15:32
2
11
אפשר. פשוט במקום שהאייפון יסתנכרן לשירות ענן של אפל
16/06/2015 | 15:42
1
17
תסנכרן אותו לשירות ענן של גוגל. אם אתה שואל האם אפשר שכל אחד יסתנכרן למקום "שלו" ושיהיה סינכרון בין שני המקומות האלה, אז אני לא יודע אם זה אפשרי, ועל פניו נראה לי שזה בעייתי ביותר אם זה בכלל אפשרי.
אפשר זה ואפשר גם זה. השאלה מה רוצים
16/06/2015 | 17:22
10
אם רוצים את הכי קל ומהיר, מגדירים על האייפון את חשבון הגוגל שמשתמשים בו באנדרואיד עבור אנשי הקשר, האימייל והיומנים והכל יסתנכרן אליו בלי שום בעיה, בדיוק כמו על האנדרואיד.
(במקרה כזה רצוי גם להגדיר את החשבון הזה כחשבון ברירת המחדל גם ליצירה של אנשי קשר חדשים).

זה no brainer לגמרי.

איפה רשום לי את הקוד pin? זה ננעל לי
16/06/2015 | 13:37
2
20
אתה קבעת את ה PIN ?
16/06/2015 | 14:11
20
הכוונה לסיסמא .
בדרך כלל על הסים רשום מספר  -4 ספרות .
ברם מעולם שום ספק סלולר ישראלי לא התנה שימוש בסים בהקלדת הסיסמא.
אולי אתה מעביר סים לטלפון שנעול לרשת אחרת.אולי אתה מנסה לפתוח נעילה של טלפון .
ללא סיפור המעשה השלם לא נדע 
על הכרטיס שבו היה הסים שלך. אם זרקת, תתקשר למפעילה הסלולרית
16/06/2015 | 14:16
14
סים של גולן לנסיעה לחו"ל
16/06/2015 | 12:59
9
46
חבר שאל אותי אם שווה לקחת קו חדש מגולן ב99 למטרת שימוש בחו"ל
ולנתק אחרי החזרה לארץ.
הסים עולה אצלם כסף?  זה בעייה לנתק ?
הוא נוסע ב24 לחודש כך שזה ממש על התחלת מחזור החיוב.
24 זה בדיוק *סיום* מחזור חיוב
16/06/2015 | 13:10
8
46
כלומר הוא עלול להיות מחויב על ה-24 כמו על חודש שלם.
ועוד 49 שקל להחלפת מסלול הלוך
16/06/2015 | 14:14
7
27
ועוד 49 בחזור .
סה"כ כל ההרפקאה 200 שקל .
עדיף לקנות בחו"ל סים מקומי

איזו החלפת מסלול? הוא שאל לגבי קו חדש
16/06/2015 | 14:18
6
15
וקו חדש לא עולה 49 שקל?
16/06/2015 | 16:14
5
10
אבל פעם אחת, לא פעמיים
16/06/2015 | 16:15
4
13
אני הבנתי
16/06/2015 | 16:17
3
21
שהוא רוצה תוכנית 99 שקל רק לנסיעה שלו לחו"ל.
כאשר חוזר ,לא צריך .
אז סבב כזה עולה 200 שקל.

מסלול 99+ סים 49
16/06/2015 | 16:32
2
26
איך 200 ש"ח?
אין חוזר
16/06/2015 | 17:07
1
23
אחרי החזרה מחו"ל מבטל את הקו של גולן.  אז התענוג זה 149 וזהו ?
במידה ויעבוד כמו שצריך... כן
16/06/2015 | 17:22
12
שלום לכולם....שאלה דדחופה
16/06/2015 | 08:16
3
63
רכשתי טלפון סלולארי מחו"ל (In Focus). השתמשתי בו מס' חודשים. שלשום הוא נכבה לי ולא נדלק עוד.
הסלולה הייתה טעונה (50%) וזה קרה בזמן שליחת SMS.
הלכתי לחנות 'מגה פון' והם לא הסכימו לבדוק את הטלפון בגלל שהמכשיר נרכש מחו"ל והוא לא מהמוכרים בשוק.
מישהו יכול לעזור לי ולהפנות אותי למעבדה שכן יכולה לטפל בנייד שלי?
תודה רבה....
אתה לא מספר להיכן מתאים לך להגיע.... יש חנות מקצועית מאוד
16/06/2015 | 10:08
2
46
באבן גבירול 158, ת"א. אולי יוכלו לעזור
באזור השרון: נתניה, כ"ס רעננה...????
16/06/2015 | 12:59
1
13
אם לא תמצא באזורך....גלוש לת"א (לא רחוק!)
16/06/2015 | 14:14
16
NOTE 4 או LG G4
16/06/2015 | 08:02
28
370
משאלת הלב, NOTE 4  מסך גדול וכל מה שהוא יודע לתת. מצד שני הפציע  הLG G4 , מסך דומה בגודל, המחיר דומה, מכשיר חדיש.

מה אתם אומרים ?
חכה קצת למידע על ה-g4
16/06/2015 | 08:07
48
NOTE 4 ללא היסוס. ה G4 עם בעיות המאפיינות חברה קוריאנית אחרת
16/06/2015 | 15:28
7
137
הרבה מתלוננים על בעיות איתו
הנה הדגמה של הבעיה. G4 בצד שמאל. G3 בצד ימין
16/06/2015 | 15:38
6
153
רק בשביל הפרוטוקול
16/06/2015 | 22:09
3
153
לי אין בעיית טאץ כלל ב g4.
בדקתי ליתר ביטחון גם עם האפליקציה המוצגת בסרטון.

זה עדיין לא אומר שהוא עדיף על נוט 4.
לא מכיר ולא ניסיתי את נוט 4.
ב g4 יש כמה באגים קטנים.
אני עוקב אחרי הבעיה הזו
16/06/2015 | 22:11
96
יש כאלה שיש להם ויש כאלה שאין.
בדקתי גם מכשיר של מישהו מהעבודה ושלו נראה בסדר.
אני החלטתי לרכוש בכל זאת.
אכן לא לכל אחד יש. במשאל יש בעיה רק לשני שלישים מהמכשירים!
17/06/2015 | 10:24
1
65
אם לא ניסית את note4 ויש בעיה ליותר ממחצית המכשירים של LG4
איך בדיוק אתה מצדיק המלצה עליו?
איפה ראית שאני ממליץ עליו?
17/06/2015 | 18:04
24
וואי... בדקתי עכשיו ואכן זה מה שקרה (G4 Vs Flex 2)
17/06/2015 | 09:58
1
93
אחרי פחות מחצי דקה של לחיצות, הטאצ' התחיל לקרטע
יש כאלה שעוקבים אחרי הבעיה הזאת...
17/06/2015 | 13:35
27
תראה, אני נוטה לכיוון ה-G4 כמעט באופן אוטומטי
17/06/2015 | 10:24
81
גם בגלל המדיניות של סמסונג, גם בגלל איכות התוכנה שלהם שהיא ממש לא משהו. לעומת זאת, אני מוכרח לציין לטובה את הנוט 2. לאשתי יש אותו והוא מחזיק מעמד בצורה מעוררת השתאות. כמעט ולא עושה בעיות, אין לאגים רגילים שמאפיינים מכשירים סמסונג וכו'. נכון שעיקר השימוש שלה זה ווטסאפ, מיילים תמונות, גלישה וטלפוניה אבל הוא מתנהג יפה. תמיד הנוט עבד טוב יותר מאחיו הקטנים, לא ברור למה.
ועם זאת, ההמלצה שלי עדיין נוטה ל-LG.
הציעו לי את דגם C....
17/06/2015 | 12:58
17
102
 הדגם שנמכר בארץ    SM-N910F for Europe
הציעו לי את הדגם הבא : SM-N910C - Asia, Europe, South America  

להבין שזה בסדר ?

(רק שבטח זה לא היבוא של היבואן בארץ....)
תקנה רק H815
17/06/2015 | 13:00
16
43
17/06/2015 | 13:06
15
רק, למה ? זאת היתה השאלה הראשונה שלי כאן בפוסט.
17/06/2015 | 14:23
14
69
G4  בסדר, ואולי יהיה המכשיר הבא.... כרגע החלטתי על הNOTE , יש תשובה עניינית לגבי הדגם ?

אני חושב שאם אתה לא מתכוון להחליף רומים
17/06/2015 | 14:48
13
77
אז לא באמת משנה מה תת הדגם הספציפי שלך. גם ל-C וגם ל-F יש את תדרי דור 4 שכנראה יהיו בארץ, עד כמה שדור 4 זה בכלל יהיה רלוונטי לפני שתחליף איזה מכשיר עוד שלושה .
אז יש החלטה. תודה.
17/06/2015 | 16:53
12
29
כיף לך!! תתחדש
17/06/2015 | 17:05
16
אגב, זו לא הייתה המלצה בעד הנוט
17/06/2015 | 18:05
10
25
אהה...שאלתי לגבי ה- C, וענית....תודה.
17/06/2015 | 19:04
9
18
בדילמה גם בין נוט 4 ל G4
18/06/2015 | 03:56
8
66
הדילמה נובעת מהחשש של הבעיות ב G4 שהם בעיקר מסך הטאצ' וההתחממות שלו והחשש להשקיע במכשיר שהוא תקול
כרגע ולא ידוע אם זאת בעיה תוכנה או חומרה.
השאלה לנוט 4 יש בעיות מיוחדות? איך המצלמה שלו והסוללה?
עוד משהו שלא אהבתי בG4 זה שתפריט הניווט תופס חלק מהמסך ובנוט 4 זה מובנה, מצד שני G4 מכשיר חדיש ומפתה.
בקיצור דילמה רצינית  
למה כוונתך תפריט הניווט תופס חלק מהמסך??
18/06/2015 | 06:55
7
23
לדעתי היא מתכוונת למקשי הניווט (בית, אחור וכו') שעל המסך
18/06/2015 | 07:51
6
19
כן לגבי מקשי הניווט עיגול,ריבוע,משולש שהם תופסים חלק מהמסך
18/06/2015 | 08:36
5
32
ומקטינים את המסך, להבדיל נגיד שבנוט זה משים מובנים.
האם זה קריטי?
אין לי את המכשיר הזה, אבל יש לי נקסוס 7
18/06/2015 | 08:47
2
43
שבו גם כן יש מקשי ניווט כאלה. יש אפליקציות שבהן כאשר נמצאים במסך מלא, מקשי הניווט האלו נעלמים, ו"מקבלים בחזרה" את השטח האבוד. היתרון בכך שיש מקשי ניווט ברמת התוכנה הוא שזה מאפשר (תיאורטית, אני לא בטוח לגבי המצב ב-G4) לשים מסך באותו גודל על מכשיר בגודל קצת יותר קטן.

לדעתי, מכל השיקולים האפשריים שבבחירת מכשיר, זה בין השוליים יותר, ונמצא הרבה אחרי איכות, אמינות, מהירות פעולה, איכות מצלמה (אם זה חשוב) וכו'.
אתה צודק זה פחות קריטי בשיקולים, פשוט הייתי על סך קניית G4
18/06/2015 | 09:11
1
40
ואז אני פשוט שומע שיש איתו בעיות של התחממות ובמגע של המסך אז זה קצת מוריד לי מהמכשיר למרות ששמעתי שבגדול הוא נפלא.
האופציה החלופית היא נוט 4 השאלה אם זה התפשרות או לא?
תראי, לכל מכשיר יש תקלות
18/06/2015 | 09:18
46
חלק נפוצות יותר, חלק נפוצות פחות, חלק קריטיות וחלק לא.

לדעתי קניה של מכשיר של סמסונג זו לא קנייה נכונה, כי המכשירים (אולי לא סדרת הנוט, אבל בהחלט סדרת ה-S וכמובן שכל מכשירי המיני למיניהם) פשוט איטיים בגלל הממשק של סמסונג (TouchWiz) ובגלל שהאפליקציות שלה כתובות בצורה לא טובה ולא יעילה. אבל זו דעתי, וכנראה שהרבה מאוד אנשים פשוט לא רואים/מרגישים את האיטיות והכובד הזה, אז גם זה לא תמיד שיקול.

בנוסף, בהקשר של ה-G4, נראה לי לא חכם לקנות מכשיר מיד לאחר שהוא מתחיל להימכר משתי סיבות. הראשונה היא המחיר הגבוה שלו, שיורד תוך מספר חודשים בודדים (למעט אייפונים שנשארים באותו מחיר, אבל לא שאלת לגבי אייפון ). השנייה היא שבהרבה מקרים יש כל מיני תקלות ובעיות שמגלים דווקא האנשים שקנו בהתחלה, ושנפתרים על ידי עידכוני תוכנה או אפילו שינויים בחומרה/עיצוב במכשירים שנמכרים מאוחר יותר (למשל תקלת "אחיזת המוות" של האייפון 4).
ב g4 יש אפשרות לבחור..
18/06/2015 | 10:11
1
66
באיזה אפליקציות המקשים של מסך הבית לא יופיעו.
אז אם סמסונג בעייתי וG4 יקר כרגע ועם בעיות אז הייתם ממליצים
18/06/2015 | 12:30
58
לקנות אולי G3? המחיר שלו נע סביבות 1900 ש"ח לא יבואן רישמי ומחיר של 2100 ש"ח יבואן רישמי?
הבעיה מעצבן להתקע שנתיים שלוש עם מכשיר שהוא כבר יחסית ישן :(
מבצע סודי וחדש אצל הכתומים
15/06/2015 | 23:19
16
195
49₪ לחודש חבילה בלי הגבלה
חודש ראשון חינם
סים חינם
וחבילת t.v חינם לחודש . 8GB
עוד 1 גיגה 10₪
עד 2 גיגה ......
איפה מצטרפים??
15/06/2015 | 23:27
15
55
את לא מרוצה מהחברה הנוכחית שלך ?
16/06/2015 | 00:11
2
39
אני צריכה חבילת גלישה גדולה יותר...
16/06/2015 | 07:10
1
37
ביופון זה 10GB ב-49 שקל
16/06/2015 | 15:20
30
הדיל של 012 יותר טוב, לשנתיים ובלי עלויות חריגה
16/06/2015 | 00:32
5
52
אצל משווקים
16/06/2015 | 00:40
44
למה לשלם 25 ₪ דמי מעבר אם באורנג' הסים בחינם?..
16/06/2015 | 07:31
3
77
השאלה מה זה "אצל משווקים" ? איך מגיעים אליהם??
יש כמה שמפרסמים בפייסבוק
16/06/2015 | 10:29
2
32
מי שרוצה מספר של משווק שלחו לי מסר
16/06/2015 | 11:21
1
24
רלוונטי גם ללקוחות קיימים?
16/06/2015 | 14:43
17
התקשרו היום שוב מפלאפון
16/06/2015 | 18:04
5
90
הפעם שמעתי טוב את העסקה - בשביל מורוש

49 ש"ח לחודש

שיחות ללא הגבלה + SMS ללא הגבלה

5 GB  גלישה (שכחתי לשאול מה קורה בסיום החבילה האטה או תשלום)

וזהו

ושכחתי גם לשאול איזה עיזים הם דחפו בחוזה

דווקא נציגה נחמדה
איזה מאמי אתה
16/06/2015 | 19:18
4
55
תודה שהקשבת עד הסוף (נכון לא כזה נורא? חחח). יקר 49 בשביל 5 ג'יגה...
לעומת ה 37 ש"ח וה 59 ש"ח בגולן - כן זה יקר
16/06/2015 | 20:04
3
51
נציגה נחמדה - לא היה בא לי לומר לה "זה יקר אני מוכן במקסימום לשלם לכם 10 ש"ח"

כהר פעמיים אתה מציין שהיא נחמדה..שרון.....
16/06/2015 | 21:01
2
45
עשית פלירט עם נציגה של פלאפון חחחח
*כבר פעמיים...
16/06/2015 | 21:01
16
פלירט עם השכנה ממול
16/06/2015 | 21:12
39
הנציגה חושבת שקוראים לי יוסי
nokia lumia 520
15/06/2015 | 20:02
4
60
לגבי הנוקיה 520 .אשמח לחוות דעת ממקור ראשון של מי שיש לו את המכשיר, איך זמן הסוללה לאורך זמן ? איך האמינות ונוחות השימוש ? האם המכשיר מאפשר להוריד כל אפליקציה ונותן את כל האפשרויות של סמרטפונים מהשורה הראשונה ? כי אם כן אז איפה הקא"ץ למחיר הכל כך נמוך יחסית לסמרטפון ? ודבר נוסף מישהו פה בפורום כתב שאחרי שנתיים מפסיקים ליצר ואז סיכון למכשירים מחודשים/מתוקנים ולמכשיר הזה יש כבר יותר משנתיים מתאריך ההכרזה, בעייתי ?
אמינות ונויות שימוש זה הדבר המעולה אצלו
16/06/2015 | 08:06
2
52
אפליקציות קצת קשה להגיד כי חלק גדול יש אבל לפעמים דברים בסיסיים חברים כדוגמאת יו טיוב.
הוא מכשיר בסיסי ביותר אבל עובד מצויין למרות מחירו הנמוך , יש לו מערכת הפעלה wp , ובניגוד לאנדרואידים , הוא מקבל עידכונים כמו כל המכשירים בסדרה למרות החומרה הישנה והנחותה יחסית שלו .
כלומר?
16/06/2015 | 08:49
1
48
למרות מחירו הזול אוכל לעשות איתו כמעט את כל מה שעושים עם סמרטפונים מהשורה הראשונה?איך ה gps שלו?איך חיי הסוללה ?מה לגבי שאחרי שנתיים משנת ההכרזה הסיכוי למכשיר משומש?
ותודה מראש על העזרה
סוללה גרועה , תוכל לעשות איתו הכל פרט לדברים שלא קיימיפ
16/06/2015 | 12:01
34
אצלו . Gps : לא נתקלתי בבעיות .
רוב המכשירים של wp זולים, כי הם פחות פופולרים
16/06/2015 | 12:44
38
משתמש חלקית ב 520 במקביל לעוד שני דגמים של wp. בסה"כ מכשיר סבבה אבל מבחינתי הבעיות הן חוסר מצלמה קדמית (אם אתה משתמש בשיחות ווידאו זו בעיה), אין פלאש במצלמה (גם אין אפשרות להשתמש כפנס בלילה כי אין פלאש) והמסך לא מדהים.

כדאי לחפש יד 2 ל 820/920, מכשירים חזקים בהרבה ולא אמורים לעלות הרבה יותר מה 520 חדש. יש הרבה שמוכרים אותם.

אם אתה לא מכיר את המערכת בכלל, כדאי לראות קצת סרטוני יוטיוב כדי לראות אם הממשק מדבר אליך. אם אתה חדש בעולם הסמרטפונים, לא תהיה לך בעיה בכלל ולדעתי תהנה מאוד ותצא מרוצה.
מה זה לוח גזירה ?? במע' אנדרוייד ?
15/06/2015 | 18:39
5
39
יש לי מאמר חשוב שהנקסוס רשם לי שנשלח ללוח הגזירה ...
מישהו יודע מה זה ? איפה זה ? איך מגיעים לזה ?
ודה רבה
לוח גזירים
15/06/2015 | 19:03
45
כמו במחשב - מה שנשמר ב״זכרון״ אחרי שאתה עושה פעולת ״העתק״ או ״גזור״ (קונטרול c או קונטרול x במחשב)
זה אומר שאתה באותו רגע
15/06/2015 | 20:27
37
יכול לפתוח הודעה חדשה במייל ולבצע הדבקה (לחיצה ארוכה באזור הכתיבה ,קופץ לחצן של הדבק)

איך מגיעים אליו באמת באנדרואיד 5 ?
15/06/2015 | 22:53
2
13
לא מגיעים
16/06/2015 | 08:00
1
22
אם תבצע הדבקה הוא יודבק באותו מקום .

אהה נקלט אצלי במווווח סוף סוף THANKS
16/06/2015 | 08:17
12
למישהו יש נסיון / ידע בקניית מכשירים בפראג?
15/06/2015 | 16:59
2
38
חנויות / רשתות / אתרי אינטרנט - מחירים ?
מקפיץ....
17/06/2015 | 10:30
13
מ
ק
פ
י
ץ
מכיר את חנות אפל שם. , מחירים טובים
17/06/2015 | 14:20
29
קח בחשבון שיש החזר מס
לא יודע אם זה שייך לפה
15/06/2015 | 16:33
3
84
עברתי לנטו וזין חודש שעבר ספק ותשתית . עד עכשיו הייתי משלם בנפרד לבזק ונטו וזין . היום קיבלתי SMS מבזק ״אנחנו מצטערים שהיתנתקתה משירות האינטרנט שלנו ובשביל שתקבל חשבון סופי צור קשר איתנו״ מה זה הספאם הזה ? ומה זאת אומרת היתנתקתי אני עדיין לקוח שלהם בתשתית??!
למה שלא תיצור איתם קשר(199)?
15/06/2015 | 16:42
38
בכל אופן, אם כתוב שהתנתקת, אתה כניראה כבר לא לקוח שלהם.

אם עברת לנטוויז'ן כספק ISP ותשתית
15/06/2015 | 21:10
1
46
הווה אומר שהתנתקת מבזק כספקית התשתית שלך. התשלום שלך לשני השירותים משולם לנטוויז'ן כתשלום משותף אחד (ועל פניו זול יותר).
פיזית אין שינוי כיוון שהתשתית שלך תמשיך להיות מבוססת על התשתית של בזק אבל ההתקשרות העסקית שלך איתם תמה. עכשיו מי שמתעסק עם בזק ומי שמשלם על התשתית זאת נטוויז'ן. (שמן הסתם משלמת פחות).

תודה אחי
15/06/2015 | 23:08
11
אפליקציה מומלצת לניווט בלי אינטרנט באמריקה?
15/06/2015 | 16:19
1
22
יש פלאפון שיש לו אנדרואיד 4.2.2 ואולי 4.4 לא יודעים בדיוק.
איזה אפליקציות טובות יש לניווט בלי אינטרנט באמריקה?
תודה!!
HERE MAPS
15/06/2015 | 17:36
13
האם גודל הסים בנקסוס 4 זהה לזה של 1+ ?
15/06/2015 | 15:16
2
14
כן
15/06/2015 | 15:18
1
9
תודה
15/06/2015 | 16:46
4
קייס ומגן מסך ל-Moto G 4g
15/06/2015 | 14:56
3
67
היי חברים,
האם הקייס הזה מתאים ל-Moto G גם בגרסת ה-4G? ואותה שאלה לגבי מגן מסך..
והאם יש קייסים דומים אך זולים יותר?

תודה!
17/06/2015 | 12:09
2
9
שני המכשירים זהים לחלוטין
17/06/2015 | 12:58
1
27
הכיסויים זהים כי המכשירים באותה המידה בדיוק.
כנ''ל מגיני המסך.

תוכלי לראות את המפרט שלהם בקישור.

תודה! ועוד שאלה..
17/06/2015 | 13:50
17
אני ממש מחפשת משהו שיגן על המסך עצמו (ככה הלך לי הטלפון הקודם:/), ואני יודעת שמדובר בקייסים ברמה אחרת לגמרי - אבל מה עם משהו מהסוג הזה, לעומת הotter? בסופו של דבר, כמה הוא מסוגל להגן על המסך מפגיעה של משהו חד?..
ביקורת Motorola G2 2nd Generation 4G
15/06/2015 | 14:07
13
143
לפני כמה חודשים התייעצתי כאן בנוגע לרכישה של מכשיר סלולרי (אנדרואיד). רציתי מכשיר אמין, מערכת הפעלה נקייה ככל האפשר ומחיר זול. ביצועים לא עניינו אותי מכיוון שחוץ משיחות טלפון, וואטסאפ ואימייל, אין לי שימוש עבורו.

המלצתם לי על המכשיר הנ"ל ואכן קניתי אותו לפני חצי שנה. אני כותב כאן את הפוסט מפני שבסופו של דבר קניתי את המכשיר בזכות ההמלצה שלכם, אז אני מעונין לספר על ההתרשמות שלי.
השורה התחתונה היא שהמכשיר מצויין לצרכים שלי.
בסוף לא הצלחתי לקנות אותו בארה"ב אז קניתי אותו בארץ ב1300 שקל. זה הרבה פחות ממכשירי LG, נקסוס וסאמסונג.
מערכת הפעלה L שמתעדכנת כל הזמן. יש עליה קצת דברים של מוטורולה אבל זה בקטנה והUI שלו מאוד דומה לזה של הנקסוס.
כפי שציינתי קודם ביצועים לא מעניינים אותי במיוחד אז לא לקחתי את הטלפון לגבול היכולת. האפליקציות עולות בקלות, אין תקיעות, המסך מגע מגיב מעולה.
אני לא מומחה גדול ואין לי את העין הכי חדה בעולם אבל יש לו מצלמה מצויינת ומסך מצויין. אני רואה בו סרטוני יוטיוב בכיף, והתמונות שאני מצלם מככבות על הדסקטופ שלי ומופצות אחר כבוד בוואטסאפ המשפחתי. אמנם זהלא מסך רטינה ומצלמת ניקון, אבל אין לי תלונות.
הGPS שלו מעולה: מסתנכרן תוך 2 שניות, קולט מתחת לעצים, במהירות גבוהה, בתוך רכב ואפילו בתוך בית הצלחתי לקלוט GPS.
הWIFI גם עובד מצויין. אין בעיית מהירות ואין בעייית קליטה.
כטלפון סלולרי אין תלונות. מתקשר בקלות, קולט 4G בכל מקום שהוא זמין והאינטרנט הסלולרי עובד יפה מאוד (סלקום). הווליום מאוד גבוה ואין בעיה לשמוע את השיחות.
הסוללה מחזיקה יפה מאוד. כמו שציינתי, אני לא משתמש הרבה בטלפון, אבל גם ביום שאני מבצע המון טלפונים, ורוכב ארבע שעות עם GPS דולק, מדבר כל היום עם אשתי בוואטסאפ, אני לא מגיע לקו האדום בערב.
BT גם מתחבר בקלות לדיבורית ברכב ומעולם לא עשה בעיות.

חסרונות (נסבלים בהחלט מבחינתי):
כשהטלפון מחובר לחשמל, המסך מגע לא מגיב כמו שצריך.
הרמקול שלו באיכות יותר נמוכה משל מכשירי הקצה. מוזיקה מיוטיוב למשל נשמעת קצת סינטתית.
קצת גדול מדי לטעמי. הייתי מעדיף אינץ' אחד פחות.
הגב שלו עשוי ממעין פלסטיק מחוספס שמתלכלך בקלות.
מכוער.

הסקירה הזו מתבססת על חצי שנה של שימוש. עם הטלפון הקודם (S1) החזקתי חמש שנים, ואין שום סיבה שלא אחזיק ככה גם עם הנוכחי.
שוב מודה לכם על העצה. בהחלט מכשיר שמספק את כל הצרכים שלי במחיר הנמוך האפשרי.
תודה רבה, בהחלט כיף לקרוא
15/06/2015 | 15:36
70
כבר תקופה ארוכה שאני ממליץ על המכשיר למכרי, בעיקר אלו שלא מחפשים "מפלצות ביצועים" אלא סמארטפון במחיר הגון לשימוש סטנדרטי.
מוטורולה (וגוגל שעוד החזיקה בחברה) השכילו להוציא מכשיר עם תמורה גבוהה למחיר ולא מפליא שמדובר במכשיר הנמכר ביותר של החברה . 
נקווה שלנובו תשכיל לשמור על אותו קו .
איזה כיף לקרוא..תמשיך להנות ממנו
15/06/2015 | 16:26
55
ותשים קייס, הגב לא יתלכלך
אתה מתכוון ל-Motorola Moto G G2 2nd Generation 4G ?
15/06/2015 | 16:41
4
40
כן
15/06/2015 | 16:42
3
16
לי היה את הדור הראשון שלו, אחלה מכשיר, אמין חזק
15/06/2015 | 17:03
2
81
מתעדכן מהר, היתה לי את גרסת ה- GPE

האמת שקצת מוזר לי שאין לו יבואן מסודר לארץ, בחו"ל זה אחד מהמכשירים
הפופולוריים ביותר בקטגוריית מכשירי הביניים .
זה באמת מוזר
15/06/2015 | 22:29
1
71
מוכרים אותו ממש בשושו, ואפילו המוכר בחנות לא הכיר אותו עד שאמרתי לו שראיתי באתר ואז הוא בדק אצלם במערכת.
לא לגמרי מוזר ,אולי
18/06/2015 | 14:47
23
סתם רעיון.
למוטו G ,הרבה פעמים אנשים מגיעים אחרי שיטוט (לגבי סלולרים)באינטרנט בכלל ובפורום הזה בפרט.(זכורות עוד הרבה הודעות תודה כאלה).
אחרי שנודע לשואלים/ות על הטלפון הזה,גם כבר נודע להם/ן שאפשר לרכוש אותו באמזון אירופה ולקבל אותו תוך שבוע בערך..(ואם לא נגבו מיסים,אמזון מחזירים אותם,בלי שביקשת)
אז בשקלולו של מחיר, זמן הגעה,ביצוע ואחריות* ,חלק גדול יזמין ישירות מאירופה.ואז אולי לחניות/יבואנים בארץ יש פחות אינטרס ליבא אותו.
*על האחריות בארץ הדעות בפרום בערך חלוקות.על האחריות של אמזון כולם מסכימים שהאחריות טובה וקיימת.

לגבי מסך מגע בטעינה - בדוק עם מטען אחר
15/06/2015 | 17:35
1
37
וואללה צודק.
16/06/2015 | 10:08
47
אכן עבד.
תודה.
שאלה.
17/06/2015 | 08:26
3
49
האם אתה מרגיש ביחס למכשיר אחר שהיה לך בעבר, את הקטע של פעולת מעבד מהירה יותר עקב הממשק הנקי שיש למוטורולה ובשונה ממכשירים עם ממשקים שמלאים בדברים מיותרים שהיצרן דוחף בהם???

האם חשים הבדל ממשי בנושא???
אני לא הבן אדם לשאול אותו
17/06/2015 | 08:37
2
49
ההשוואה שלי היא מול Samsung Galaxy S1, אז כמובן שהביצועים הרבה יותר טובים בכל מוסן אפשרי אבל זה כמובן לא חוכמה.
לאשתי יש נקסוס 5, ומכיון שגם היא וגם אני לא משתמשי קצה, אנחנו לא מרגישים הבדל בביצועים.
עוד שני שאלות ברשותך.
18/06/2015 | 09:06
1
44
1) כמה זיכרון לוקח ממשק המכשיר מתוך ה8 ג'יגה שבזיכרון הפנימי?

2) בקשר למסך הטאצ', האם הוא סובל מעודף חדות או מחוסר חדות, או שהוא עובד באופן חלק ואין דיליי של כמה עשיריות שנה בטאצ'?

תשובות
18/06/2015 | 10:26
35
1. לי היו משהו כמו 5 ג'יגה פנויים
2. לא הרגשתי שום בעיות במסך. אני לא מקצוען ששם לב לניואנסים קטנים, אבל מבחינתי הכל היה בסדר.
החלה הרשמה מוקדמת לטריפל של גולן
15/06/2015 | 11:59
11
130
בהצלחה***
15/06/2015 | 12:00
24
הספיק לי העונה הדאבל טרבל של מכבי ת"א
15/06/2015 | 12:02
2
79
ולעצם העניין שיטפלו קודם כל בניתוקים שלהם ובעיות הגלישה לאחר מכן שיציאו חבילות. לא עושה אלי רושם הטריפל שלהם.
מקווה מאוד שישברו את המונופול של בזק והוט לבנתיים כל החבילות
15/06/2015 | 12:12
1
77
האחרות שמציעות חבילות בנדל אינטרנט+ספק ללא ממש אטרקטיביות
מה לא אטרקטיבי ב-69 שקלים לחודש(לשנה ראשונה) ל-100 מגה?
15/06/2015 | 16:33
80
אני מדבר על 018:
נרשמתי
15/06/2015 | 20:54
3
64
מעניין מה יהיו המחירים
רק שלא יגבו דמי מעבר על זיפזופ יתר
15/06/2015 | 21:44
2
38
כמו שאת מזפזפזת בין חברות סלולאר
16/06/2015 | 20:05
1
21
16/06/2015 | 21:07
7
15/06/2015 | 21:01
14
מעניין מה ייקרה אם הם יאבדו את הרשיון :(
16/06/2015 | 08:06
1
22
אם יאבדו - יאבדו
16/06/2015 | 18:07
47
אני עובר ליוני דואר

ובאמת אם הם יאבדו את הרשיון - לאן נעבור ?

נראה לי האפ"ס כולל הוט ירביץ בנו
LG C70
15/06/2015 | 12:23
4
95
אני רוצה לקנות את המכשיר הזה לבתי, בת ה-14? מישהו יודע עליו משהו?
נראה סבבה לגמרי, מעבד QUAD 1.2 , דור 4 LTE
15/06/2015 | 17:19
49
מסך  " 4.7 לא גדול מדי, אפשרות להרחבת זיכרון עם כרטיס SD , רזולוצית מסך HD
צריך לשים לב שיש לו 2 תת דגמים אחד עם מעבד טוב והשני עם MTK
15/06/2015 | 19:54
25
לא מומלץ הC70.
16/06/2015 | 08:54
57
 יש לו כל מיני בעיות ובאגים.
מקווים שעדכון גירסה של היצרן ינסה לפתור חלק מהבעיות.

אני הייתי ממליץ על מכשירים אחרים.

1) ASUS ZENFONE 5.
מעבד 1.6 מהיר, זיכרון 16 גיגה עם הרחבה, RAM 2048, מסך 5, מצלמה 8 מ"פ, רדיו, הקלטת שיחות.
המחיר כ950 שקל אצל היבואן הרשמי "באג" (יש גם דגם תומך LTE ויקר יותר אבל הוא לא מומלץ בגלל מעבד חלש שיש לו)
בסך הכל מדובר במכשיר כיפי שעושה את העבודה יחסית טוב מאוד.

2)LG G3 BEAT.
מעבד 1.2, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, RAM 1024, מסך 5, מצלמה 8 מ"פ, רדיו, תומך LTE.
המחיר כ1000 שקל ב"בסט מובייל" וברשת "עולם הקולנוע". 
מכשיר חביב ונחמד עם מעבד קצת פחות מהיר משל הASUS, אבל למשתמש המומצע הוא בסדר גמור ועובד טוב.

נצל"ש. לחובבי מסכים של 4.7 אינט'ש. ירידת מחיר לHTC 610.
17/06/2015 | 08:55
25
HTC 610 DESIRE.
מעבד 1.2 מהיר, זיכרון 8 גיגה עם הרחבה, RAM 1024, מסך 4.7, מצלמה 8 מ"פ, רדיו, 2 רמקולים סטריאו, תומך LTE.
המחיר ירד ל1100 שקל ברשת "KSP". (המחיר הקודם היה 1330 שקל).
מכשיר מצוין עם מעבד מעולה ואיכות סאונד משובחת ברמקולים.
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
יחמ
צריכים חוקר פרטי?
אביעד מחשבים
אביעד מחשבים
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
19:50 | 30.08.15 Sanchez
14:32 | 30.08.15 jen711
12:40 | 30.08.15 Gabay8
17:31 | 28.08.15 חדש נושן
12:23 | 27.08.15 אלכס גרנשטיין
10:06 | 27.08.15 גק לוי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה