בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

הורדתי התראת LED ולא דולקת בהודעות למרות שעשיתי "אפשר"
19/08/14 23:36
22צפיות
מה יכול לחסום את זה?
אפליקציית לד לכל הנוטיפיקיישנס

º
איך לשנות את התפריט של I8200 לעברית?
19/08/14 21:55
23צפיות
אתה מתכוון לתפריט של היחידה המהוללת?
19/08/14 22:07
29צפיות
כדי שתוכל לענות לי אנא הואל להרשם לתפוז.
בהצלחה.
º
מעונין במעבדה שמתקנת את הפלםון הסיני u-force
19/08/14 19:16
12צפיות
º
רק אצל היבואן. נדמה לי שזה חיון. ככה זה עם מוצרי מדבקה
19/08/14 19:23
10צפיות
שאלות בענין BPHONE של בזק.....
19/08/14 16:50
43צפיות
לקראת נסיעה לארה"ב התקנתי את האפליקציה - הותקן בסך הכל בקלות חוץ מהצורך "לשכנע" את מערכת הרישום שמספר הזהות שלי הוא נכון.
יש למישהו מידע על מגבלות בשימוש בתוכנה (חסימות של מפעילים בארה"ב וכו') ?
האם התשלום לבזק נכנס לדקות שימוש של חבילת הכל כלול או שהוא תשלום נוסף ?
איזה מספר רואה מקבל השיחה, את זה הביתי או של הנייד ?
הגבלה העיקרית הוא אפשרי רק בWIFI ולא על גבי אינטרנט סלולרי.
19/08/14 16:59
35צפיות
התשלום הוא כמו שאתה משלם על שימוש בבזק שלך.

ייתכן שאני לא מעודכן והחלו שינויים...
הגבלת WIFI אמורה להיות רק בארץ
19/08/14 18:01
29צפיות
בחו"ל זה צריך לעבוד גם על 3G..
חושבני כי Bphone מתנהג כשלוחה של הטלפון הקוי שלך שבארץ,
19/08/14 18:12
31צפיות
אלא ששלוחה זו היא ניידת (מותקנת על מכשיר העשוי להימצא גם בחו"ל, נישא על ידי בעליו המטייל בחו"ל)

המחיר של שיחה ארצה היוצאת מאפליקציה Bphone המותקנת על מכשיר סלולארי ה"מטייל" בחו"ל הוא כמחיר שיחה מן הטלפון הקוי בארץ (לנייח - 4.68 אג' לדקה בשפל, 11.48 בשיא.   לנייד - 13.69).   אם אתה מצוי בחבילת דקות כלשהי של בזק, אזי הדקות הן על חשבון החבילה (שים לב, לפעמים שיחות לנייד אינן כלולות בחבילה, או שכמותן קטנה מכמות הדקות לנייח), עד שאתה חורג מהקף החבילה, ואז החיוב הוא per דקה לפי התעריף שציינתי לעיל.   Bphone לא נועדה לבצוע שיחות מחו"ל אל נמען באותה ארץ חו"ל, או בארץ חו"ל אחרת

ניתן להתקין עד ארבעה מופעים של האפליקציה בעבור כל קו NGN.   מבין השלוחות הממומשות באמצעות Bphone - רק השלוחה הראשית מקבלת שיחות נכנסות.   כלומר, אם Bphone מותקנת על מכשיריהם של כמה מבני המשפחה, אך זה שנסע לחו"ל אינו בעל השלוחה הראשית - לא יוכל לקבל שיחות מישראל בשהותו בחו"ל

אם האפליקציה מופעלת בתחומי ישראל - היא תשתמש ב- WiFi בלבד (משרד התקשורת לא העניק רשיון לבזק לבצע שיחות על גבי אינטרנט סלולארי), אולם בחו"ל - ניתן להשתמש גם באינטרנט סלולארי, אלא שאם לא רכשת SIM מקומי עם הקצאת data, אתה עשוי להידרש למכור כליה לכשתשוב ארצה, כדי לפרוע את החוב ל- carrier שסיפק לך את ה- data הסלולארית...
רק חידוד קטן - לא חייבים להיות מחוברים על גבי NGN בבית
19/08/14 18:47
22צפיות
אבל צריך שבאזור הבית לבזק תהיה תשתית NGN.
מנסיוני עם BPHONE - לא לבנות על זה כאמצעי התקשורת היחיד, אם התקשורת הטלפונית קריטית. היו פעמים שעבד לנו מצויין בחו"ל והיו פעמים שפשוט לא הצלחנו לשכנע את האפליקציה לחייג (בכל המקרים מדובר במערב/מרכז אירופה, נסיונות על וייפיי ואינטרנט סלולרי). התמיכה הטכנית באתר של בזק לא עזרה בכלל.
משתמשים באפליקציות של תשלום דרך הסלולרי? זה יעניין אתכם
19/08/14 14:20
72צפיות
אהלן חבר'ה, אני עורך סמינר מעניין בתחום הטכנולוגי בנושא שאנו נתקלים בו כמעט כל יום - קניות ותשלומים ברשת.
אשמח שתענו על השאלון שחיברתי. השאלון קצר, ואת האמת - אפילו מעניין.
אפרסם את ממצאי המחקר בסוף הכתיבה - אני מאמין שזה יעניין אתכם ויסייע לכם להכיר כמה אפל' שלא ידעתם שקיימות.
תודה רבה!!
*ויש כמה הפתעות בפנים לחדי העין :)
אני רק שתי הערות
19/08/14 15:12
64צפיות
1. תחליף את המילה "פלאפון" ב"טלפון סלולרי".

2. לא הייתה אפשרות להגיד שאני משתמש במזומן באותה מידה כמו קודם. מבחינתי מזומן זה במקרים רבים לא יכול להחליף דברים אחרים. נראה אותך משלם על מים בפיצוציה עם כרטיס אשראי או אפליקציה .
º
גנבת לי את ההערה
19/08/14 15:24
16צפיות
º
איזו? הראשונה?
19/08/14 15:55
13צפיות
º
לא, השניה. לראשונה כבר התרגלתי
19/08/14 16:05
11צפיות
מסכים חלקית
19/08/14 17:14
27צפיות
מסכים עם 1, בהחלט הייתי צריך לכתוב טלפון סלולרי במקום. טעות שלי.
לגבי 2, יש שם אפשרות של "ללא שינוי". אלא אם כן, אנחנו מדברים על שתי שאלות שונות...
מכיוון שגם שוש הסכימה איתי, כנראה שלא טעיתי
19/08/14 18:08
23צפיות
אני מדבר על הדף האחרון או הלפני אחרון. אני לא זוכר בדיוק את השאלה, אבל זה משהו בסגנון של האם אני השתנה השימוש שלי במזומן בעקבות אפליקציות תשלום וכרטיסי אשראי. שם אין אפשרות לרשום שאין שינוי בשימוש במזומן.
יש תשובה :)
19/08/14 18:17
18צפיות
זו השאלה (אני מניח): האם כמות המזומן אשר אתה מחזיק ברשותך השתנתה בשל שימוש באמצעי תשלום סלולריים?
וזו התשובה שחיפשת: אני חושב שלא, כמות המזומן נשארה בדיוק אותו דבר.
לא השאלה הזו
19/08/14 18:25
19צפיות
נכנסתי שוב לסקר. יש תשובה באמת של "אין שינוי", אבל היא כוללת עוד משהו.

השאלה היא: "האם תדירות השימוש שלך בכסף מזומן השתנתה?"
התשובה שיש היא: "לא, אינני משתמש באמצעי תשלום סלולריים, ולכן אין כל שינוי." (הדגשה שלי). אני כן משתמש באמצעי תשלום סלולריים, אבל עדיין תדירות השימוש שלי במזומן לא השתנתה.
צודק :)
19/08/14 18:45
16צפיות
עכשיו אני מבין. אכן לא כיסיתי את כל האפשרויות.
תודה רבה על ההארה!
º
והיא בדרך כלל צודקת
19/08/14 22:12
3צפיות
º
זה ברור
19/08/14 22:30
3צפיות
איזה גודל פאואר בנק כדאי לקנות? ראיתי כמה
19/08/14 14:04
64צפיות
יש ב30 שקל באייס, 500 MH או משהו כזה
ויש באתרים בחול גם של 2500 אם אני זוכר נכון
מה אומר הגודל? 
כל אחד מהם מתאים לכל הטלפונים ולכל החיבורים? איך זה הולך?
הם תכלב טוסים רק למקומות שאין לך חשמל ? .. כמו בטיול נגיד בשטח?
º
לדעתי, של 7000 לפחות - ולקנות באינטרנט מאתרי חו"ל
19/08/14 14:12
37צפיות
GeekBuying מוכרים את המטען של XiaoMi ב20$
19/08/14 14:31
49צפיות

מטען נייד מחליף מטען רגיל- אתה מחבר את הכבל שלך ליציאת הUSB במטען וזהו.

זה מטעו מצויין- בתנאי שתקבל מקורי
19/08/14 14:47
49צפיות
יש אתרים מכובדים גם, ששולחים זיופים של המטען הנ"ל כי הוא מאד מבוקש וקשה להשגה
בדרך הקלה לזהות זיוף הוא בחיבור הUSB שמחברים , האם הוא לבן או שנהב .
אבל את הבדיקה עושים כבר אחרי שמקבלים וקשה מאד לנהל את המחלוקת אחר כך (האתר יטען ששלח מקורי וכו)

לפני חודשיים הזמנתי מהם וקיבלתי מקורי.
הודעה זו מכילה סרטונים
19/08/14 15:00
50צפיות
פתחתי אותו אבל לא הצלחתי להימנע מסימנים ושריטות. אחריות אני כבר לא אוכל לממש.

אפשר גם לבדוק אם יש הגנה מפני קצר, את הנייר ועוד:

אבל גם אז קשה להיות בטוחים ב100%.
היום קניתי בחנות מטענייד של 5200mAh ב-50 ש"ח
19/08/14 15:14
54צפיות
במחיר כזה, אמרתי לעצמי, אפשר להמר.
בבדיקה ראשונה - נטען, הטעין מהר, יש תצוגת טעינה.

נראה כמה זמן ישרוד.
היכן קנית? מה זה אומר הגדלים- 5200 וכו?
19/08/14 15:28
41צפיות
שיש בהם לכמות טעינות מרובות?
הנפח של סוללת הגיבוי
19/08/14 15:44
42צפיות
כמו שבמכשיר יש 2000 או משהו בסגנון , בגיבוי יש 5200

אם צריכים למשהו מזדמן כדאי לקחת אז זה שנראה כמו מחזיק מפתחות , את כל האחרים לא נוח להכניס לכיס.
קניתי בחנות סטוק כזו של הכל ב-$
19/08/14 21:22
27צפיות
באתי בשביל משהו אחר, מצאתי, לקחתי, שילמתי, הלכתי.

נפח סוללת הגיבוי אומר כמה פעמים היא תטען את הסוללה ללא הטענה.
הפושטים, כמו שראית בעצמך, מגיעים עם נפח קטן (עד 1500mAh) ומספיקים למצבי חירום של היתקעות חד פעמית.
ככל שהנפח גדול אפשר לטעון את המכשיר לעיתים רחוקות יותר ולהטעין יותר מכשירים.

שאלה
19/08/14 12:06
61צפיות
יש לי איפון 4אס שמעתי שאם משדרגים לios 7 זה מאיט את המכשיר האם זה נכון ?
19/08/14 15:34
30צפיות
במקרה יש כאן מיני-דיון בנושא
19/08/14 15:57
30צפיות
אפיקצית מיקום המכשיר
19/08/14 11:00
45צפיות
יש לי איפון 5סי איך אפשר דרך אפליקציה שעובדת על אס מ אס לשלוח בלי שההודעה תראה ואז לדעת מיקום מדויק למכשיר.?תודה
19/08/14 15:35
22צפיות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f... פה יועלו כנראה לעזור. בהצלחה.
לאחר שלא צלח במעבדה לא "מדהימה "מחפש מעבדה אמינה ומקצועית
19/08/14 07:23
73צפיות
באזור ת"א   GALAXY S2 

תזכורת : אני חייב בשום אופן לא למחוק את הנתונים (תמונות יקרות ללב) 
אבל המכשיר לא נדלק !!!! (סוללה תקינה וחדשה ) 
לאחר שפירקתי וראיתי כי באמת זה לא מגעים נתתי למעבדה שניסתה לסבן אותי 
GDATA וכל מיני המצאות .....לקחתי את המכשיר ושיחקתי עוד קצת   ראיתי במשחקים  עם הכבל ראיתי כי המכשיר חם בצורה יוצאת דופן בחלק העליון שלו (ע"י המצלמה-מה שאומר שמתח נכנס ) ושבמחשב  מזוהה לעיתים רחוקות USB אבל המכשיר לא נדלק .
לכן מחפש מעבדה אמינה וסופר מקצועית  שלא תבצע RESTORE!!!
באזור ת"א
לדעתי כרטיס כניסת ה USB ?
התמונות לא שמורות על כרטיס הזיכרון?
19/08/14 07:26
44צפיות
או אולי אפילו מסונכרנות לענן כלשהו (גוגל+, Dropbox וכו')?
לגיסתי ה-i9100 שלה שבק חיים ללא כל הודעה מוקדמת
19/08/14 08:38
54צפיות
ראשית, סביר להניח שלא מדובר בכניסת usb אם החלפת סוללה (כמובן, מתוך הנחה שהסוללה שהכנסת הייתה טעונה).
היא הפקידה את המכשיר במעבדה ייעודית לשחזור קבצים, שילמה סכום נאה אבל המעבדה לא הצליחה לשחזר ולו קובץ בודד.
מדובר במעדה עם מוניטין מעולה, שלדבריהם יש להם ניסיון גם עם שחזורים מניידים.
נקודתית אצל סמסונג, ממידע שקראתי ברשת, זה מעט יותר סבוך יותר מכיוון שיש מעין הצפנה על המידע ברמת המכשיר ולכן רק לחלץ את המידע לא בהכרח יספיק, אלא צריך את מפתח ההצפנה. אני לא יודע עד כמה המידע הזה מהימן.
כמובן, עצם הפקדת המכשיר במעבדה כזו (ולא מעבדה לתיקוני מכשירי סלולר טובה ככה שתהיה) משמעותה "וויתור" על המכשיר ו"פירוק" של לוח האם. היא ביקשה את החלקים חזרה לחלקי חילוף למכשיר של אחי. לא מזיק שיש מסך תקין שוכב במגירה לעת צרה.
המלצות למעבדה
19/08/14 12:13
45צפיות
שמציעה תיקון מסך לגלקסי S3
(אין צורך להחליף את כל המסך - הטאצ' עובד מצויין, רק הזכוכית נסדקה)

בינתיים נתקלתי במעבדות שהציעו להחליף את כל המסך (450-600 ש"ח), מעבדה שהציעה לשלוח את המכשיר לשלושה-ארבעה ימים לתיקון איפשהו(?) עבור 350 ש"ח,
ומעבדה שמציעה תיקון מסך ב300 ש"ח אבל טענו ש5% מהמקרים זה לא עובד ואז צריך להרכיב מסך חדש (600 ש"ח), ומשום מה יש לי תחושה שכולם יהיו ב5% האלה

המלצות מישהו?

º
איזור?
19/08/14 12:24
17צפיות
º
תל אביב או המרכז (אבל מוכנה להרחיק בשביל מחיר באמת טוב)
19/08/14 15:43
16צפיות
יש הרבה המלצות על גו-מובייל
19/08/14 16:17
27צפיות
אני באופן אישי רק קניתי מהם מכשירים. לא נזקקתי לשירותי מעבדה. שווה לבדוק.
אני עם חבילת ה- 35 ש"ח בגולן, רציתי לשדרג
19/08/14 06:50
145צפיות
לחבילת ה-59 שח (בגלל ה-6 גיגה) אבל אז ראיתי שזה רק ללקוחות חדשים.
יש איזו דרך בכל זאת לקבל את החבילה?אם אבקש ממש יפה אולי?
יש חבילה דומה בחברה אחרת?
הצעה רצינית
19/08/14 07:45
112צפיות
בעקבות ריבוי התלונות בנושא, אני מציע בכל הרצינות לפנות למר מיכאל גולן באמצעות האתר שלו או בפייסבוק אם יש לו [אין לי פייסבוק ולכן ללצערי אני לא יודע אם יש לו] ולהתלונן על הדברים האלה.

אולי אם ירבו התלונות הוא ישכיל להבין שבאמת לא כולם פראיירים...
המשך [מכיוון שאין ביכולתי לערוך את התגובה]
19/08/14 07:47
75צפיות
כמובן שאין חובה לקבל הצעות רציניות
19/08/14 19:57
24צפיות
ואפילו לא חייבים להתייחס אליהן.
אף מפעילה אחרת לא מציעה 6 ג'יגה
19/08/14 08:25
86צפיות
אלו שמציעות 5 ג'יגה הן פלאפון (79 ש"ח לשנה הראשונה, ואחר כך עולה) והוט מובייל (79 ש"ח לשנה הראשונה, לא שמתי לב אם עולה או לא - כנראה שיעלה). אגב, באתר של סלקום אין בכלל מידע על תוכניות, ובאתר של אורנג' יש מידע על 2 תוכניות בלבד. יכול להיות שבסלקום אין תוכניות, ושבאורנג' יש רק שתיים, או שאולי אין בהן שקיפות ללקוח?

אפשרות אחרת (ועקומה) שראיתי באתר של הוט מובייל זה לקחת חבילת גלישה בלבד של 5 ג'יגה, ולהשתמש בספקי SIP לצורך שיחות. אני מאמין שעדיין יהיה אפשר להתקשר לקו הזה, אבל אני לא בטוח לחלוטין, מה שאומר שאולי תצטרך לקחת גם קו DID ב-2$ לחודש.

אם אתה רוצה להישאר בגולן אז אתה כנראה יכול לנייד את הקו לחברה אחרת, ואז מייד לנייד בחזרה לגולן בתור לקוח חדש. אני לא יודע אם זה יעבוד, או שהמערכת שלהם תזהה שהיית לקוח בעבר ולא תיתן לך את ההטבה הזו. השאלה החשובה היא כמה נפח גלישה אתה צריך באמת. אם זה נניח "רק" 3 ג'יגה אז יש למפעילות אחרות תוכניות משתלמות יותר.
סליחה, תיקון. ב-012 מובייל יש 6 ג'יגה ב-69 ש"ח
19/08/14 08:44
62צפיות
כמובן שזה עולה אחרי שנה. להגנתי ייאמר שהם החביאו את זה מאחורי חץ בדף הראשי. תודה לחבר שהביא את זה לתשומת ליבי. הוא היה מגיב בעצמו, אבל הוא פשוט לא רוצה .
תודה רבה
19/08/14 10:31
33צפיות
אני אלך על חבילת ה-37 ש"ח (שני גיגה) זה די עונה על הצרכים.
פשוט התוספת מחיר (השנתית) בין חבילת ה-37 ל-59  שווה לי את השישה גיגה שמקבל.
אבל אי אפשר אז לא
תתקשר לשירות הלקוחות
19/08/14 08:49
89צפיות
שאל אותם אם הם מעדיפים לקבל ממך 59 שקלים בשנה הקרובה כל חודש או 0. אם יתנו לך ב 59 שקלים הרווחת,ואם לא,יש חברות אחרות.
אני חייבת להגיד משהו
19/08/14 09:17
82צפיות
אני מאד מקווה שזה לא יעבוד.
לא בגלל שיש לי משהו נגד לימבו, חלילה, אלא בגלל שהדבר שאני באופן אישי הכי אוהבת בגולן (או לפחות אהבתי - לא יודעת מה קורה היום) זה שהשוק נגמר.
יש מחיר וזהו. טוב לך - סבבה. לא טוב לך - ביי.
כל הקטע הזה של אם אני אאיים ואצעק אני אקבל יותר טוב הוא איום בעיני.
זה דופק את מי שלא צועק וזה נותן לגיטימציה לתרבות ה"בואו נראה מי צועק יותר חזק".
כמו שאני לא אצעק בחנות נעליים ואתמקח, ככה גם פה. זה המחיר וזהו. יש חלופות.

19/08/14 09:25
54צפיות
כשגולן נכנס אז באמת השוק נגמר, אבל זה התחיל להשתנות כאשר הוא הציע לראשונה את חבילת הכל כלול ללקוחות חדשים ב-49 ש"ח לחודש למשך 6 חודשים (או שזה היה 7? אני לא בטוח). מאז נכנסו עוד כל מיני דברים מעצבנים בעיני - תוכניות מוגבלות בזמן, תשלום על שינוי חבילה, חבילות שזמינות רק ללקוחות חדשים. אני מקווה שהמצב ישתפר ויחזור להיות שפוי יותר.
זה פחות נורא
19/08/14 09:42
63צפיות
כי זה לא תרבות השוק.
זה סתם תרבות ה"בואו נבלבל את כולם" המוכרת לכולנו מפעם
תרבות השוק זה הצעקות. אם אני אצעק יותר חזק אני אקבל יותר.
וזה נגרר לדברים אחרים.
היום למשל יצאתי מחניה. אחד שבא מאחור צפצף ברמות שאין לתאר. למה? למה לא לעצור שניה ולתת לי לצאת?
זו בדיוק תרבות הצעקות והמגיע לי.

º
נכון, זה יותר דומה ל-"מכירת חיסול, בעל הבית השתגע"
19/08/14 10:02
30צפיות
לא רק צעקות, גם ״קשרים״.
19/08/14 12:32
42צפיות
אם אתה לקוח מקבוצה א - תקבל את המחיר הסודי הזה
ואם אתה לקוח מקבוצה ב׳- תקבל מחיר סודי אחר
ואם אתה יודע על מחיר סודי מסוים ואתה מתמקח, תקבל אותו.

בגולן אין מחירים שלא כתובים באתר וכל אחד יכול לבחור את המתאים לו.
תראי
19/08/14 12:36
35צפיות
קשרים תמיד היו ותמיד יהיו. בכל מקום. לא תוכלי למגר את זה.
לכי תדעי אם לבן של ההוא שמקורב למיכאל גולן אין מחיר אחר. אין לי מושג.
את תרבות השוק אפשר וצריך למגר.
יתכן שאת צודקת. הענין הוא שהתרבות הזו היתה כ״כ נפוצה קודם
19/08/14 13:04
37צפיות
אז שמעת על זה. *ידעת* ש״חבר״ מקבלים מחיר אחד וסטודנטים מחיר אחר וחיילים מחיר שלישי ו-vip מי יודע בכלל.
איך הגעתי לפורום הזה? באתי לבדוק אם מישהו שמע על תוכנית שהמחיר והתנאים שלה טובים יותר ממה שאני שילמתי ואיך אפשר ״להשיג״ אותה...

שמעת על מישהו שמקבל מחיר מיוחד בגולן? אני לא. אם זה קיים, זה נדיר כנראה. אולי באמת רק למשפחה/חברים קרובים.
לא שמעתי אבל גם לא עניין אותי
19/08/14 13:14
33צפיות
אני חושבת שגם המפעילות הוותיקות כבר נרגעו עם הדבר הזה.
אבל שוב, פחות מפריע לי.
גם "חבר" משלמים פחות במוזיאון. אז? זה לא מפריע לי.
כן מפריע לי תרבות השוק.

לא מפריע לך?
19/08/14 19:59
23צפיות
בשביל הדוגמאמחיר מחירון לפסטיגל 210 ש"חאבל ניתן במבצעים ,חבר, ידיעות אחרונות להזמין כרטיס ב 40 ש"חובכתבה עם הנהלת הפסטיגל הם מודים שהמחיר מחירון זה סתם ושרוב האנשים מזמינים עם קומבינה כזאת או אחרת. מי שבא בלי קומבינה ישלם את מחיר המחירון 210 ש"ח לכרטיסבקיצור זה רצוי להתמקח עם חברות ענק במשק שלא סופרים לא אותי ולא אותך. כמובן להתמקח בנימוס ובנועם.  בלי צעקותהבעיה היא שגם שאתה רוצה להתנתק הם מערימים קשיים כדוגמת שימור לקוחות שמשגעים את הלקוח
לא, זה לא מפריע לי
19/08/14 20:13
19צפיות
אם אני אמצא דרך לקנות דרך מועדון מזוים אז סבבה ואם לא אז או שאני אשלם או שאני לא אלך.
זה חלק מההטבות של עובדי אותה חברה.
לי יש הטבות אחרות.
ולא, אני לא אתמקח.
עד היום...
19/08/14 13:26
32צפיות
יש לי די הרבה חברים/משפחה/ מכרים מנויים בחברות הגדולות.לכל אלה שמנויים בחברה אחת,אין תוכנית זהה. 7-9 תוכניות שונות ומשונות..כנראה לפי יכולת הצעקות וההתמקחות
וזה בדיוק מה שגולן
19/08/14 14:20
31צפיות
עשו נכון.
צריך למגר את הקשקוש הזה של צעקתי והתמקחתי
אני מודה שגם אני התמקחתי עם חברות
19/08/14 19:46
31צפיות
לפי דעתי שיש חברות ענק במשק ששולטות על נפח שוק רציני זאת זכות להתמקח ולנסות להוריד את המחיר. כמובן בלי צעקות.  הכל בנימוס ובנועםבגולן טלקום אני מודה שאני מנצל את המבצעים למרות שהם כוללים דמי מעבר. וברצינות אין לי בעיה לשלם גם 99 ש"ח לחבילה ללא הגבלה.  לפי דעתי זה מחיר סביר. ושוב להתמקח עם חברות ענק זאת מצווה כמוספקיות אינטרנטתשתיות אינטרנט - ששם קשה להתמקח כי אין ממש תחרותטלוויזיה - כנ"ל - אין תחרות
º
סליחה עלנהבלאגן אני כותב דרך הסלולרי
19/08/14 19:48
9צפיות
º
אז אנחנו לא חושבים אותו דבר
19/08/14 20:14
12צפיות
לדעתי לא יעבוד
19/08/14 09:46
49צפיות
אני ניסיתי את זה לפני יותר משנה כשרציתי לעבור מחבילת 99 לחבילת 59 ולא הסכימו לשמוע אפילו.
כתוצאה מזה הקו נוייד ליופון למספר חודשים ואחר כך הוחזר כקו חדש.
צריך להמתין 3 חודשים כדי שהקו יימחק מהמערכות של גולן ואפשר יהיה להוסיף אותו כחדש.

אני עברתי בשבוע שעבר לחבילה 37שקל 2 גיגה מספיק לי
19/08/14 11:32
61צפיות
המבצע עד ל29-12-2015 בתשלום קנס מעבר מעצבן של 49שקל. בחישוב מהיר מחיר החבילה כולל הקנס 41שקל וזה מתאים לי מאוד.
תתחבר כבר לוייפי !
19/08/14 12:43
50צפיות
בלי ויפיי גם 6 לא יספיקו לך...אתה שם לב איך השימושים שלך משתנים ועם הזמן אתה גולש יותר?.....אמרתי לך כבר פעם...
כתבה על המכס
19/08/14 02:02
75צפיות
היום מ ynet

אבודים בדואר: לאן התגלגלו חבילה ודואר רשום?
תושב אשדוד קנה סלולר מסינגפור ב-160 דולר. כעבור כמה שבועות גילה כי הוא הגיע - לעפולה. רק בזכות התעקשותו קיבל את החבילה כעבור חודשיים. וגם: מכתב רשום שהגיע אחרי חודש. מסיפורי הדואר
מירב קריסטל פורסם:  18.08.14 , 15:21
יעקב תושב אשדוד קנה במאי מכשיר סלולרי דרך האינטרנט ב-7 מאי וזה בושש להגיע. "באמצעות מספר המעקב שלה מכשיר שרכשתי בסינגפור ב-160 דולר, נודע לי כי הוא בארץ כבר מ-21 במאי 2014, למרות שכבר עברו חודשיים מהתאריך הזה ולא היה זכר לחבילה. כל הזמן הזה התלוננתי בפני המוכר על היותו רמאי ומסתבר שלא בצדק.

"במקרה, הגעתי לסניף הדואר וביקשתי מהפקידה שתבדוק מה קרה לחבילה שלי לפי מס' המעקב. היא הוציאה לי תדפיס, לפיו החבילה הגיעה לעפולה ב-21 במאי, בעוד שמקום מגורי והכתובת שלי היא באשדוד".

יעקב התקשר לשירות הלקוחות של הדואר. "הפנו אותי לשירות האזורי", הוא טוען. "שעות עד שעונים שם. הטלפנית שענתה לי ניסתה לשכנע אותי שהמוכרים סתם נותנים מספר מעקב של חבילה אחרת וזה לא אומר שהחבילה בעפולה. ביקשתי ממנה להריץ בדיקה מול המיון בעפולה, כך שתדבקו מה עושה החבילה ומה רשום על גביה לפי מספר המעקב. והיא מתווכחת ומתווכחת. בקיצור אילולא פניתי וגיליתי שהחבילה בעפולה, עד היום לא הייתי מקבל אותה. בסוף היא אמרה לי נכון, אבל החבילה הועברה למכס.

בלגן במכס
המכס לצרכנים שהזמינו באינטרנט: שלמו כופר
מירב קריסטל
הישראלים שהסמארטפונים שהזמינו אונליין נתקעו במכס, בגלל כיתוב שגוי של המוכרים בסין, קיבלו סוף סוף הודעה שהמכשירים ישוחררו, אך בתנאי שישלמו מס קנייה + 3 פעמים מע"מ - סך הכל 69% מס. צרכן: "חטפתי קנס ונרשמה לי הערה במכס רק כי קניתי סמארטפון בזול". רשות המסים: "כל מקרה לגופו"
לכתבה המלאה
"הרמתי טלפון למכס. גם שם, לוקח זמן עד שעונים. אמרו לי: נבדוק, נחזור אלייך. אחרי 3 שבועות חזרו אלי מהמכס. ביקשו ממני הצהרה על תוכן החבילה. שאלו כמה עלתה. אמרתי 160 דולר למרות שעלתה מעט פחות. אמרו לי שהמוכר הסיני הצהיר הצהרה כוזבת שמדובר במנגן מוזיקה שעולה 30 דולר. אמרתי להם אני מוכן לשלם מס והצהרתי הצהרה אמיתית, יש כנראה סיפור עם המוכרים הסיניים".

החבילה התעכבה שלושה שבועות נוספים
מאז, תאמינו או לא, עברו עוד 3 שבועות. "פניתי שוב", הוא מספר "ואמרו לי במכס: 'מה, זה כבר הגיע. זה נשלח לסניף הדואר באשדוד'. בסניף הדואר אמרו לי: 'זה הגיע היום'. אם לא הייתי פונה - זה היה ממשיך לטייל. בסופו של דבר קיבלתי את החבילה ב-30 ביולי. שלומיאליות גמורה. לא ברור איך אף אחד לא הודיע לי על הגעתה של החבילה - לא הדואר ולא המכס. שלומיאליות גמורה".

קישור לכתבה
19/08/14 05:32
42צפיות

שימו לב שלא סתם כתבתי כמה פעמים לאחרונה על כך שמינידיל הפסיקה לשלוח לארץ, גם זאת אחת הסיבות.
בכל פעם שאני מבקר בדואר אני נדהם מהררי החבילות שם,
19/08/14 09:38
38צפיות
מהלקוחות הנרגנים והעובדים המסכנים.
גלקסי - צליל קבוע לשעון מעורר
19/08/14 01:02
29צפיות
היי,
כיצד ניתן לקבוע צליל קבוע
לשעון מעורר במכשיר גלקסי גרנד 2?
כרגע אני צריך לשנות בכל פעם מחדש לצליל המועדף עליי,
ואני רוצה שהצליל המועדף העליי יהיה קבוע
תודה
º
תחליף אפליקציה - alarm droid חינמית ומצויינת
19/08/14 18:32
1צפיות
תראו הודעה מ "גולן טלקום"
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 19:20
120צפיות
פעם ראשונה שאני מקבל הודעה כזו.
º
האם זה תואם את המונה במכשיר עצמו ?
18/08/14 19:48
43צפיות
בגלל שהחלפתי מכשיר
18/08/14 20:00
81צפיות
אז המונה עומד כרגע על 2.41 מגה.לפני שהחלפתי,המונה במכשיר הקודם אם אני זוכר נכון עמד על 1.5 מגה. משהו כזה...לא זוכר בדיוק.
גיגה כמובן..
18/08/14 20:12
59צפיות
ולא מגה.חודש הבא אוכל להשוות למונה במכשיר.
לא חוכמה ..
18/08/14 20:21
62צפיות
במכשיר החדש כל גיגה שווה יותר ..
º
הכל בו שווה יותר
18/08/14 20:26
25צפיות
º
ברור, אלה ג'יגות של QHD
18/08/14 20:39
24צפיות
º
אני שוייץ, צרפת וגרמניה. אני זקוק לגלישה.
18/08/14 19:09
45צפיות
אז אתה מצביע בשם 3 מדינות החברות באומות המאוחדות
18/08/14 19:24
47צפיות
זקוק לגלישה?
פנה לפורומים 477, 911, 1652. ייתכן כי יש עוד כמה פורומים ייעודיים בפרדס.
º
דווקא בשוויץ יש אחלה מדריכי סקי באתרים המובחרים
18/08/14 19:28
20צפיות
º
ואני רמת גן ואני זקוק ל 6.9 ש"ח לאוטובוס
18/08/14 20:28
16צפיות
º
איפה אפשר לגלוש בגרמניה בקיץ ???
18/08/14 23:07
12צפיות
יש נהר במינכן שאפשר לגלוש בו
19/08/14 05:32
39צפיות
אתה שווצרי ומבקר בישראל?
19/08/14 07:13
33צפיות
קח גולן לחודש בתשלום פאיפל, ותבטל אחרי הביקור
יתכן שלא תשלם אפילו על החודש הראשון
איך פותחים מכשיר שנחסם puk בלבד
18/08/14 19:05
51צפיות
נחסם המכשיר ומופיע האותיות  puk בלבד
º
שבוע שעבר פתחתי אייפון 3GS עם מברג. אפשר פטיש אם מתעקשים.
18/08/14 19:26
22צפיות
º
ויש כמובן גם את הדרך הזאת .הרבה יותר מדויקת..
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 19:56
49צפיות
דאא
º
צריך לשחרר עליו קצת אוויר והוא יפתח
18/08/14 20:35
18צפיות
º
זה לא מה שעושים לברל'ה?
18/08/14 21:52
17צפיות
º
בלשחרר אוויר אני לא מתכוון ללעשות 'פו' עם הפה..
18/08/14 21:56
14צפיות
º
אז תגיד לעשות פוק
18/08/14 22:08
14צפיות
החסימה שדורשת קוד PUK (או קוד PIN לפני) היא לכרטיס הסים
18/08/14 23:38
35צפיות
ולא למכשיר. הקודים רשומים על הכרטיס של הסים (שבטח כבר זרקת כמו 99.99% מהאנשים) במקרה הזה צריך לפנות למפעילה שלך ולקבל ממנה את הקוד.
PUK2 ,PIN2 ,PUK1 ,PIN1 הן סיסמאות הרשומות על מעטפת
19/08/14 09:14
19צפיות
SIM בעת רכישתו (ה- PIN-ים הם בני ארבע ספרות, ה- PUK-ים בני שמונה ספרות).
אם לא שמרת אינפורמציה זו - נראה כי תוכל להשיגם ממפעיל הרשת שהנפיק את ה- SIM במקור...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום