בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

º
ידיעה לא כל כך חדשה. נא למחוק...
23/08/14 18:42
45צפיות
º
מה עושות החברות הסוללריות עם המכשירים שמוחזרים לה?
23/08/14 15:28
46צפיות
º
מוכרות למדינות העולם השלישי
23/08/14 16:50
28צפיות
בדרך כלל הם מועברים לגריסה
23/08/14 17:10
55צפיות
כך לכל הפחות הסביר לי חבר שעבד בעבר באחת מחברות הסלולר. יוצאים מכלל זה מכשירים שהוחזרו במסגרת עסקי טרייד אין ושהם עדיין טובים, אלה עוברים בדיקות מעבדה קפדניות, ניקוי פיזי ושיחזור לרמת יציאה מהמפעל, בחלק מהמקרים אפילו משדרגים לכאלה את מערכת ההפעלה והם נמכרים כמוחדשים או כיד שניה.
אם מדובר במכשירים שאינם מיוצרים עוד - אולי הם מפורקים לחלקי
23/08/14 18:06
49צפיות
חילוף עבור מעבדות הרשת... 
עזרה במחקר :)
23/08/14 02:19
70צפיות

שלום לכם!

אם הנושא לא קשור לפורום, אני מתנצלת ואפשר למחוק.

שמי נטע ואני סטודנטית באוניברסיטת אריאל.
אני ושותפתי עורכות בימים אלו סמינריון בנושא הקשר בין גמישות קוגניטיבית וחוסן נפשי לסטיגמה כלפי בריאות הנפש.

מצורף קישור לשאלון דרך גוגל דוקס, השאלון הוא כמובן אנונימי.

https://docs.google.com/forms/d/1zBqf6E8TGRZkm-AZM...

ממש נשמח ונעריך אם תוכלו לענות, זה יעזור לנו מאד! ( ומתנצלות מראש על הטרחה... :))

תודה רבה ושיהיה יום מצוין!

אמנם השאלון מתאים בדיוק לאופי הפורום (גמישות קוגנטיבית)
23/08/14 07:58
51צפיות
אבל הוא א-ר-ו-ך..........
זה חלק מהגמישות שאתה צריך להפגין
23/08/14 14:06
31צפיות
האם תוכל למתוח את היכולות הקוגניטיביות שלך לאורך שאלון מייגע ומשעמם.
LG L70
23/08/14 00:34
74צפיות
מה דעתכם על המכשיר הזה? החלטתי לקנות אותו, מכשיר כזה חדש עולה החל מ-900 ש"ח.
אפשרות נוספת שיש לי היא לקנות מכשיר משומש סמסונג גלקסי 2 במחיר 500 ש"ח בערך..
מה אתם ממליצים מבין שתי האפשרויות?
מבחינתי - מאד פשוט
23/08/14 01:08
71צפיות
הסמסונג .
זאת השוואה בין שני המכשירים . ברבע שעה עבודה לא מסובכת ( או 120-150 ש"ח במעבדה ) מחליפים לגלקסי 2 רום ( מערכת הפעלה ) לגירסה מתקדמת ומקבלים מכשיר מעולה .
ה-S2 כבר ישן ומקרטע, מכשיר סיני ממוצע יהיה יותר טוב.
23/08/14 13:14
52צפיות
לדוגמה, Coolpad F1.
אומנם גם לו יש צורך להחליף רום אבל ההבדל ביניהם (בין ה-S2 ל-F1) הוא גדול מאוד.
אתה מתכוון ל
23/08/14 13:29
56צפיות
זה שהמוכר עושה צרות
זה שהגיע חולה
זה שביקשו ושילמו לעשות רוט וקיבלו כינים
או סתם פאר היצירה הסינית שיש 4 או 5 מקומות בארץ שאולי ידעוט לטפל בהם ועד אז הם לא יותר מאשר יצירה חד"פ ..
S2 אולי ישן אבל יש איך לתחזק אותו בארץ ויש קהילת פיתוח גדולה ועירנית מה שקיים אולי בשלושה סינים ..
מבחינתי האישית זה

º
23/08/14 14:17
7צפיות
עם הכוונה להשקיע עד 1000 ש"ח ואין רתיעה מיד שניה
23/08/14 13:42
49צפיות
הייתי ממליץ על הנקסוס 4 או על ה-S3 בגרסת ה-LTE.
מדהים איזה הבדל עושה המעבר ל-2GB זיכרון.
שניהם יותירו עודף נחמד מאלפיה.

ה-L70 הוא ענתיקה מרגע שנולד, ה-S2 כבר ישן, הסינים שווים עד 500 ש"ח.
רכשתי בסופו של דבר מכשיר קוריאני
22/08/14 20:53
98צפיות
אבל כשבאתי הביתה ראיתי שהוא מיוצר בסין, טוב נו... העיקר שהוא עובד כהלכה בנתיים
XTREAMER Q עם אחריות לשנה (מי יודע מה שווה האחריות של סלדון? נקווה שלא נצטרך...)
המכשיר עושה טוב בנתיים, נקווה שבא גואל לציון.

מחיר: 1000 ש"ח בבאג, עכשיו זה עולה 1100 יום אחרי.

TO2C יחזירו לי את הכסף ואני להם את המכשיר התקול, יש גם קייס פתוח למקרה שיעשו לי קונצים, למרות שעושה רושם שהם לא הולכים לעשות בעיות.
חבל שלא שאלת קודם
22/08/14 21:54
95צפיות
זה סיני, ולפי דיווח של משתמש שהיה בפורום עם מכשיר אחר מהסידרה, היו לו המון בעיות עם ה-GPS עד שלבסוף באג זיכו אותו לחלוטין.
ה GPS עובד בלי בעיות מיוחדות כרגע, גם בווייז, אגב למי שיש
23/08/14 15:29
49צפיות
בעיה בדרך אפשר לתקן באפליקציות שונות כמו GPS FIX את העניין, למיטב ידיעתי זה עובד.

המכשיר קל משקל, אולי פסטיק זה לא רק חיסרון, אני מקווה שלא אראה בעיות מיוחדות. לא חושב
שאנסה את הממשק האייפוני שלו, נראה לי מיותר.
עדכון בענין התראה על אזעקה
22/08/14 18:31
94צפיות
בהמשך לדיון הזה:
עשיתי את כל מה שהסברתם לי שם ועכשיו זה עבד.
כמה שניות אחרי שהתחילה האזעקה זה התחיל לצפצף ולדבר. הודיע את המספרים בקול.
אז חוץ מהעובדה שלהעיר אותי משנת הצהריים זו לא שמחה גדולה - זה עובד.
תודה וסופשבוע נעים ושקט
º
יפה לך שנ"צ ב-18:30
22/08/14 18:47
22צפיות
18:15
22/08/14 18:59
48צפיות
ולמה לא?
אגב, זו כבר פעם שניה שמעירים אותי מהשנ"צ של יום שישי. שערוריה!
בכיף, מי אני שאגיד לך לא?
22/08/14 19:55
37צפיות
אולי זה רמז שבשעת שנ"צ צריך לכבות (או לפחות להשתיק לחלוטין) את הטלפון.
הוא מושתק
22/08/14 20:46
40צפיות
אבל האזעקה מבחוץ חזקה ואז הפעלתי אותו.
אני חושב שלא יעזור להשתיק, כשצה"ל קורא לך הוא צועק
22/08/14 20:49
39צפיות
אצלי לא דיבר, רק הציג את ההודעה.
כנראה שלא מספיק חזק
22/08/14 21:38
34צפיות
היום כשהייתי בטיב טעם אז הפעם הראשונה כשהבנתי שיש אזעקה זה כשהודיעו בכריזה, וכשהוצאתי את הטלפון מהכיס ראיתי את ההודעה.
דווקא אצלי עובד כמו שצריך
22/08/14 22:43
32צפיות
צועק,  רוטט,  מקריא - יותר יעיל מהצופרים שממש מול הבית שלי - כשמדובר על להעיר אותי מהשינה...
º
צועק ובאנגלית
23/08/14 00:16
14צפיות
שלום חברים, מבקשת עזרה - רוצה לקנות גלקסי S2
22/08/14 18:12
52צפיות
בודקת אפשרות לקנות מחול
מה דעתכם ? שווה את ההפרש במחיר או לא לקחת סיכון ? יעבוד ברשת פלאפון ?

יעבוד, אבל למה לך ?
22/08/14 20:46
46צפיות
המכשיר לא מיוצר כבר שנתיים-שלוש, הסיכוי שהוא באמת חדש שואף לאפס, והמחיר לא נשמע כמו מציאה מי-יודע-מה.
באותו סדר גודל של מחיר (180-200$) תוכל לקבל את המוטו G שעולה עליו בכל פרמטר.
שלא לדבר על זה שאם המכשיר יעצר במכס ייצא שכרו בהפסדו.
מכס
22/08/14 13:55
60צפיות
אני צריך להחזיר טלפון שהגיע אליי מקולקל מחול שילמתי עליו כבר מכס.
השאלה שלי היא כיצד אפשר לעדכן את המכס שאני שולח אותו לתיקון ושלא יקחו עליו מכס פעם שנייה.
שאלה שנייה היא האם נגיד אני ארצה לשדרג את הטלפון, כלומר להוסיף כסף לדגם אחר (נגיד להוסיף עוד 100-200 שקל) צריך לעדכן את המכס?
האם הם יכולים לקחת מחיר מלא אם הם יראו שזה לא הדגם ששילמתי עליו?
תודה רבה לעוזרים.
עיין באתר רשות המיסים:
22/08/14 17:37
37צפיות
º
שרשור מכירות לסוף השבוע
22/08/14 05:41
76צפיות
º
איזה מספר? אני כבר לא עוקב
22/08/14 08:29
33צפיות
נראה לי שכבר הגענו ל........13 או משהו כזה
22/08/14 08:58
50צפיות
º
מוכר את הנשמה שלי .. זקוק לכסף בדחיפות
22/08/14 09:55
47צפיות
º
פולני ? נשמה ? רק בסרטים..
22/08/14 12:23
29צפיות
אני מוכר את הנשמה של הערס בשביל לקנות קצת חיים לפולני
22/08/14 15:32
43צפיות
אל תשכח שבערסית מצויה נשמה שלי = אישתי
אל תעשה טובות!
22/08/14 09:58
72צפיות
מה זה? אני מבקשת:"שרשור מכירות מספר 13...אפשר להציע טלפונים וציוד למכירה..לא לפרסם מספרי טלפון וכתובות מייל-אלה רק במסרים".שרשור מכירות עושים באהבה או לא עושים בכלל
לומיה 520 ובלאקבארי Z10 למכירה
22/08/14 12:41
80צפיות
שניהם סימפרי מצב מצויין , פרטים בפרטי.
שני סיניים זולים
22/08/14 12:57
105צפיות
הדגמים הם: ZTE  V889s משומשCoolpad 7236 חדש לחלוטיןפרטים במסרים
השבתי במסרים
23/08/14 19:32
43צפיות
השבתי במסרים למי שפנה.
טווח המחירים הוא 250 למשומש ו400 לחדש

מחפש לקנות טלפון צדפה נוקיה 3710
22/08/14 15:35
69צפיות
מוכן להחליף כנגד Sony Ericsson Live With Walkman תקין.
קניית גלקסי 5 בארהב
22/08/14 05:16
61צפיות
אני נמצא בארהב ואני רוצה לרכוש סמסונג גלקסי s5 מה עלי לקחת בחשבון? איך יעבוד בצורה מיטבית בארץ ?תודה
ממליץ שלא
22/08/14 05:37
72צפיות
רוב המכשירים נעולים למפעילה אמריקאית. את הפתוחים קשה להשיג בחנות פיזית,  אלא ברשת,  באמאזון או איביי גם הם נעולים ב "נעילה אזורית"  לצפון אמריקה,  צריך להפעיל עם סים מקסיקני,  אמריקאי פעם ראשונה וגם אם תעשה זאת,  בעדכון הגדול הבא,  הוא יחסם שוב.  לא שווה את הסיכון,  מה גם שהמחירים הם 500 דולר ומעלה.
מה רע בקנדי?
22/08/14 05:45
46צפיות
אתה בטוח שהוא ננעל לאחר עדכון גרסה? כמדומני שמדובר באפשרות תאורטית שלא יודעים אם לכן או לכאן.
ולפותח הדיון - למה דווקא s5?
ובכל זאת אם אני רוצה לקנות בארהב
22/08/14 06:37
45צפיות
אני מקבל כרגע מכשיר פתוח, חדש סים פרי.אשר לא היה ואינו שייך לשום חברה או רשת.המכשיר במחיר 500 $ שזה הרבה פחות מאשר בארץ. האם נראה הגיוני ומתאים להביא לארץ ?למה עוד צריך להתייחס ?תודה רבה מראש על העזרה
לסמסונג יש משהו מעבר לסים פרי, יש נעילה איזורית
22/08/14 07:05
59צפיות
כלומר אם לא תבצע שיחה של 5 דקות עם סים מהאיזור, אף סים של איזור אחר לא יעבוד.
גם אם תכחיש בובו
22/08/14 07:08
57צפיות
יש פה איזו טלפטיה.
כי המון פעמים קרה שהגבתי כשלא היתה כל תגובה שלך ואז כשתגובתי עלתה, הופ הנה יש גם תגובה של בובו.
תמיד מותר לכל אדם לקחת סיכונים.
22/08/14 07:06
41צפיות
זה נקרא סיכוי VS סיכון.
בוא נגיד שאני במקומך, אם אני חי בישראל, לא הייתי קונה מכשיר כזה בארה''ב.
אבל אם אתה מתעקש, בדוק הכל בכל מכל כל.
שהתדרים מתאימים לארץ.
שבטוח שהמכשיר חופשי מכל שיעבוד [לא לבנק... למפעילה, לרשת, שהסים באמת חופשי ומשוחרר, וכו']
ואז שיהיה לך בהצלחה.
בארה"ב שווה לשקול מכשירים אחרים
22/08/14 07:16
52צפיות
LG L2/G3, נקסוס 5, סוני Z2, אולי את ה-HTC M8, אייפון 5C/5S, ואם תהיה בזמן הנכון אייפון 6.

סמסונג בעייתי לקנות בארה"ב בגלל הנעילה האזורית של סמסונג.
אז מה לקנות?
22/08/14 18:56
27צפיות
אז בקיצר לרדת מ סמסונג בגלל בעיית הנעילה האזורית. אז מה כן ממולץ בבקשה ?ואני לא רוצה אייפון מעדיף להשאר באנדרואיד. מה טווח המחירים בהשוואה לארץ ?תודה
תוכל להשיג nexus-5 ב-350$
22/08/14 19:04
28צפיות
המחירים דומים, ההפרש הוא במיסים (36%)
22/08/14 20:40
22צפיות
G2/Z2 בכ-400-450$, נקסוס ב-350-400$
המלצה לא להתקין את האפליקציה שהיא מאגר ביומטרית...
21/08/14 21:01
55צפיות
הנה הכתבה

שם אפליקציה NoKnok שלוקח את כל הפרטים של אנשי קשר במכשיר ושומרת איפשהו....

•המשך להודעה: עבדו עליי, גם עליכם עבדו!? תביעה יצוגית.......
21/08/14 20:42
70צפיות
חברים כולנו ביחד זה כוח שאין גוף בעולם שיכול לעצור בעדו
מי שיודע על מי שנפגע שיעדכן אותו ויצטרף אלינו.
אנחנו יכולים לנצח את השיטה שלהם.
לא תתאכזבו אני בטוח שאני לא היחיד שרימו אותו,
מחכה לשמוע את קולכם ולראות אתכם מצטרפים אליי.
דבר ראשון, היית יכול לכתוב בהודעה הקודמת
21/08/14 20:53
57צפיות
היא הייתה קופצת לדף הראשון.

דבר שני, בשביל תביעה ייצוגית אתה צריך למצוא עוד מספיק אנשים שקרה להם אותו הדבר. רוב האנשים שנמצאים בפורום יותר מודעים ולכן פחות סביר שהיו מקבלים את האמירה של הנציג שזה בחינם.

באמת שיהיה לך בהצלחה, אבל אני הייתי מציע שתלך פשוט לתביעות קטנות (אני חושב שיש פורום לזה כאן, בכל מקרה אפשר להתייעץ גם בפורום צרכנות) כדי להתמודד עם הבעיה שלך.
לא צריך
21/08/14 23:00
43צפיות
אם יש לך הוכחות, אתה לא צריך אמשים נוספים שיצטרפו אליך לתביעה.  התביעה שלך תייצג את כולם.
הבעיה היא שכנראה אמרו לך דבר אחד בע"פ וההסכם הכתוב אמר דבר אחר. זה דבר שהוא לא רק בעייתי להוכיח, אלא שהפסיקה קובעת שמי שחתם על מסמך חזקה שקרא אותו ויהיה לך קשה מאד להוכיח אחרת. כל מי שצטרף לתביעה, יצטרך גם הוא להוכיח את שתי העובדות (אמירה בע"פ שונה מהכתוב ואי מתן הזדמנות לקרוא). לכן, הסיכוי כאן לא גדול.
בכל מקרה - בהצלחה

עמנואל ויזר, עו"ד
יו"ר הועדה להגנת הצרכן של לשכת עורכי הדין
התלבטות בין סמסונג ל LG
21/08/14 19:43
94צפיות
ערב טוב

אני מתלבט בין גלקסי S5
למכשיר LG-3

אשמח מאד לדעתכם
תודה
קונה בארץ או בחו"ל?
21/08/14 19:50
65צפיות
מה ההתלבטויות שלך בעד ונגד כל אחד מהמכשירים?
אם LG, אז כנראה שעדיף את הגרסה של ה- 16GB. הגרסה של ה 32GB כנראה סובלת מיותר בעיות....
אישית, בין שניהם אני העדפתי את ה HTC ONE M8
היום
21/08/14 20:17
66צפיות
היום אני עם גלקסי S2 כבר שנתיים בערך.
היה לי אייפון 3GS  למי שזוכר-ואת האמת,לא אהבתי.
אני אוהב לראות סרטונים,אוהב לצלם וידאו לפעמים (מוסיקה אני שומע רק בנגן אינטגרלי סנדיסק)
אני הרבה בווטסאפ,ולפעמים בפייסבוק....חשוב לי מסך איכותי.
זה בגדול
מבין שניהם הייתי לוקח את ה-LG, אבל...
21/08/14 20:11
92צפיות
אני מעדיף את הגירסא עם 3 ג'יגה זיכרון RAM (גם כי יש בה נפח איחסון גדול יותר), אבל קראתי שרוב הבעיות עם המכשיר הן דווקא בדגם הזה. אם אתה לא חייב בהכרח את המכשיר "הכי" אז נראה לי שגם הדגם של שנה שעברה (G2) יהיה טוב מאוד, ואפשר למצוא אותו במחיר של פחות מ-2000 ש"ח, אבל בו אין אפשרות להכניס כרטיס זיכרון, אז זו עלולה להיות בעיה למי שיש הרבה מוזיקה ו/או תמונות.
תודה רבה,חשוב לי מסך
21/08/14 20:20
67צפיות
תודה,חשוב לי מסך איכותי כי אני צלם,ולפעמים ארצה להוריד תמונות למכשיר לאחר עיצובן בתוכנה.
חשוב לי גם אורך חיי סוללה,וקליטה טובה של הג'י פי אס... מאד חשוב לי קליטת גיפיאס טובה

תודה רבה
ל-G3 יש מסך ברזולוציית QHD כלומר פי 4 מ-HD
21/08/14 20:29
71צפיות
ול-S5 יש "רק" Full HD. אגב, ל-LG מקשי השליטה הם מאחור, אז צריך להרגיש את המכשיר בחנות או אצל חבר לפני שקונים, כי זה באמת שונה ממכשירים אחרים. לגבי מצלמה אני לא חושב שאף מצלמת סמארטפון (למעט אולי זו של הנוקיה לומיה 1020, אבל זה מכשיר Windows Phone) לא יכולה להתחרות באמת במצלמה אמיתית.
שימוש בסלולארי
21/08/14 20:59
55צפיות
התכוונתי לשימוש בסלולארי לאחסון תמונות בלבד,וכשאני נניח מעונין להציג חלק מהן בפגישה אקראית,שזה יראה הכי טוב
שמעתי שהעין האנושית-לא יכולה להבחין ביותר מ HD.

מישהו התנסה בלראות מה ההבדלים במסך ?
שזה כמו להגיד שהפרארי לה-פרארי מגיעה ל-380 קמ"ש, וה-458 רק
22/08/14 23:10
30צפיות
ל320 קמ"ש. בשני המקרים זה די והותר, ולא באמת בעל משמעות (חיובית) כלשהי.
כצלם, אתה אמור לדעת שהצופה מתרשם הרבה יותר מקונטרסט
22/08/14 23:25
38צפיות
וצבעוניות מאשר מהרזולוציה.
אם הצגת התמונות שלך היא באמת אחת המטרות, הייתי מחפש בביקורות התיחסות לאלמנטים הללו במסך - צבעוניות, קונטרסט, דיוק צבעים, כמה השחור באמת שחור, אחידות תאורה וכן הלאה.
לדעתי גם כדאי לחפש פאבלט - טלפון עם מסך גדול ככל האפשר (תוך התחשבות בגודל הכיס/פאוץ' והיד שלך, כמובן). תמונות תמיד נראות יותר מרשים על מסך גדול.
או, כמובן, לקנות טלפון זול יחסית ולהסתובב עם ipad...
אניגו-אני מסכים עם כל מילה
23/08/14 00:10
30צפיות
אבל חובבי גאדג'טים בדר"כ לא נכנסים לדעתי לפינות האלה.
אני מניח שמי שמתעסק בצילום והוא גם חובב גאג'טים שמעונין בהצגת תמונות מיטבית,
יבדוק את הפרמטרים האלה.

אני הייתי שמח לקבל ביקורות ממשתמשים שעושים שימוש רב במסך להצגת תמונות
וגם לשמוע איזה מסכים הכי טובים לתצוגה בתנאי אור בחוץ... גם בוידאו.

תודה
ממה שיצא לי לראות בכתבות מבחן לטלפונים, דווקא מתייחסים לענין
23/08/14 00:25
51צפיות
המסך לא מעט, כולל לפרמטרים שציינתי.
נראה גם שקרב המודעות עכשיו בין LG לסמסונג נוגע בדיוק בעניין הזה - LG שמה בכותרת את הרזולוציה (שלדעתי חסרת משמעות) בעוד סמסונג מפרסמת את יתרונות מסכי ה-OLED שלה מבחינת קונטרסט וצבעוניות.
סמסונג
21/08/14 22:36
57צפיות
נוט 3.
הייתי ממתין מעט אם לא דחוף עכשיו והרגע
22/08/14 09:46
61צפיות
לראות מה גוגל תוציא, נקסוס 6/ סילבר...
אבל אם בכל זאת עכשיו, הייתי מתלבט בין HTC One M8 לבין Sony Xperia Z2.

גיבוי לסלולרי שלי
21/08/14 19:24
41צפיות
שלום ,
אשמח מאוד לעזרה!!!!!!!!!!!!!!
כי אף אחד לא מצליח להסביר לי מה עלי לעשות .....
יש לי "טלפון חכם" LG9
צריכה לתת אותו לתיקון בחברה  אבל לא יודעת איך לגבות את אנשי הקשר שעל הטלפון וגם על הכרטיס
ובנוסף רוצה לדעת אם יש דרך לשמור הודעות ,ווצאפ ושאר זיכרונות ,כי הם אמרו שיש חשש שהכל יתאפס 
כשיישלח למעבדה שלהם.....
בקיצור איך מבצעת גיבוי?יש דרך הבנתי לשמור על הGMAILאשמח  שמישהו יתדרך אותי בפשטות איך עושה זאת....פליז ...זה מאוד חשוב לי!
אני מעכבת הרבה זמן המסירה לתיקון שהוא דחוף רק בגלל זה , אשמח לשמוע עצות בהקדם 
תודה רבה !
ריבי

אז ככה
21/08/14 19:47
273צפיות
באתר של וואטסאפ יש הסבר איך מעבירים את השיחות למכשיר חדש - http://www.whatsapp.com/faq/en/android/20902622 . לצורך העניין תתייחסי אל המכשיר הנוכחי לאחר התיקון בתור מכשיר חדש. צריך לגבות תיקייה מסוימת ולהעתיק אותה למחשב.

לגבי סמסים יש אפליקציות שונות. תסתכלי בפורום אנדרואיד בהודעות הנבחרות ו/או בשאלות הנפוצות - אני כמעט בטוח שיש שם המלצה על אפליקציות כאלה, או אולי שירשור שמתעסק עם גיבוי מלא של המכשיר.

את אנשי הקשר אפשר לגבות על ידי שמירה שלהם בחשבון ג'ימייל. אני לא משתמש בזה אז אני לא בטוח איך מפעילים את זה. אפשר גם לייצא את רשימת אנשי הקשר לקובץ או קבצי VCF. כאשר את נמצאת באפליקציית אנשי הקשר תגיעי להגדרות, ושם אמורה להיות אפשרות של ייצוא לכרטיס הזיכרון או לאיחסון הפנימי. את הקובץ/קבצים מעתיקים למחשב.

את התמונות והסרטונים מעתיקים פשוט למחשב - מחברים עם כבל ומעתיקים את הכח. אחרי שהעתקת תנתקי את המכשיר ותוודאי שהכל הועתק.

אם את רוצה לגבות גם את המידע של האפליקציות אז יש אפליקציה בשם Helium שמאפשרת לגבות את זה. הכוונה היא נניח לאיזה מסך הגעת בקנדי קראש. יש הסבר מפורט כאן - http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?For... .

אם יש עוד משהו תגידי .
º
ואנשים מתלוננים על אייטונס :)
22/08/14 12:36
6צפיות
º
כמו לאומי כארד - "מה מגיע לי כל הטוב הזה?"
22/08/14 14:59
7צפיות
יש אופציה חינמית וקלה לשימוש לשליחת סמס מהמחשב לניידים?
21/08/14 16:51
63צפיות
כזו שבאה בלי וירוסים הכוונה,
ולא שורשת פתיחת כרטיס או משהו.
הכי פשוטה שיש..

בעבר היו לא מעט
21/08/14 17:04
73צפיות
אך מאז שמשלוח סמס ממכשיר סלולרי הפך לחינם או כמעט חינם חלק גדול מהאופציות האלה בוטלו.
באתר פלאפון יש אפשרות לשלוח 10 סמס חינם ביום, אבל למה לטרוח ולהשתמש בזה ?
אם במקרה אני בודק מצב חשבון ומגיע סמס ואני רוצה לענות אז לפעמים אני מנצל את האפשרות.
אבל לדעתי זה מיותר לחלוטין בימים האלה [עד שגולן טלקום יקרוס ובעקבותיו הברונים השודדים שוב יעלו את המחירים לרמות מטורפות, כפי שיש פה כמה הוזים שמהלכים עלינו אימים... ]
עקרונית, קיימות אפליקציות PC היכולות לשלוח מסרונים למנויי
21/08/14 17:19
87צפיות
ניידים, אולם המשלוח עולה כסף, ומקבל המסרון אינו יכול לענות עליו

רשתות אמריקאיות אחדות, ואחרות ביתר ארצות העולם, מאפשרות הפיכת e-mail טקסטואלי קצר למסרון, אולם מבנה ה- e-mail address משתנה מרשת לרשת ומחייב ידיעה מוקדמת של הרשת של הנמען

למשל, אם מעונינים לשלוח e-mail שיהפוך למסרון, אל מנוי AT&T בארה"ב שמספרו nnnnnnnnnn, יש לשלוח e-mail טקסטואלי קצר לכתובת nnnnnnnnnn@txt.att.net, אך אם מדובר במנוי T-Mobile בארה"ב שמספרו nnnnnnnnnn, יש לשלוח את ה- e-mail אל הכתובת nnnnnnnnnn@tmomail.net.
מסובך...
ובמה בדיוק תשובתך עונה לשאלה של השואל?
21/08/14 17:27
68צפיות
חוכמולוג.
הערה: זה בדיוק מסוג המקרים שבהם אני מצטער שלא ביצעתי צילום מסך להודעה המקורית, מאז שניתן לערוך כאן הודעות.
לי יש בעייה שאינני יכול לערוך הודעות ולכן נכנסתי לשכן ואני עורך את ההודעה ממחשבו. במקום להוסיף תגובה. מקווה שזה יעבוד.
חכמולוג אתה בעצמך! איך התגובה שלך עונה על השאלה של השואל?
22/08/14 09:16
45צפיות
היא רק מטיפה מוסר שלא צריך לשלוח סמסים מהמחשב וכותבת שהיו פעם כל מיני דרכים אבל לא עזרת לו בכלל!
אולי בקטע על פלאפון אבל זה רק מי שמשלם להם בשביל טלפונים וסמסמים.
סבתא שלי עליה השלום צוחקת עכשיו מתחת לבלטה
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 09:50
48צפיות
ורק מסיבה אחת:
backbencher ממש לא זקוק לסניגור.
הוא ואני מסתדרים נפלא ביחד,
לכן אתה כל כך מיותר שאתה מוזמן לחזור לחור שממנו אתה צץ בכל פעם...
קישטה...

º
MightyText. לא מעט באגים, אבל עובדת.
21/08/14 17:21
30צפיות
: משלוח סמס מהמחשב - לאו דוקא בחינם
22/08/14 09:07
49צפיות
בנזוגי מקונן כבר המון זמן על זה שניתקתי אותו מהאפשרות לשלוח סמס מהאתר של אורנג׳...
- הוא לא רוצה סמארטפון (יש לו נוקיה פשוט וזה ישאר ככה עוד זמן מה)
- הוא לא רוצה להתחבר בבלוטות׳ למחשב, בעבודה אין לו בלוטות׳ ויהיה מסובך להוסיף (אז נוקיה-סויט אינה אופציה).
- הוא כן רוצה שהמספר המזוהה יהיה מספר הנייד שלו, כדי שיזהו אותו ויוכלו לחזור אליו.

אין לי בעיה לשלם עבור איזו חבילה של סמסים מאתר כלשהו. זה עדיין יעלה פחות מלהחזיר אותו לכל תוכנית שהיא באורנג׳, כי יש לו את התוכנית הקלה של גולן והוא לא מנצל אותה עד הסוף.

האם מישהו מכיר אתר/שירות סמסים מוצלח ואמין, שמאפשר לקנות חבילה של כמה עשרות במחיר סביר ולטווח זמן מספיק ארוך? ושהמשלוח יהיה מזוהה עם קו הנייד הקיים?

º
בטח לארזS יש משהו חכם לכתוב. צריך להמתין לו.
22/08/14 09:15
28צפיות
וכי מה ניתן לצפות מ כמוך
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 09:47
51צפיות
שכל מה שיש לך זה לרדוף אחרי?
חתיכת פחדן עלוב שכמותך, בגילך 3 אתה באמת זקוק ל.
וכבר אמרתי לך שאינני נעלב ממך כי אינני נעלב מעלובים
רבותי, קחו בבקשה את הדיון האישי שלכם למסרים, כדי להשאיר מקום
22/08/14 10:04
36צפיות
למישהו לענות לי תשובה רלבנטית.
תודה
שבת שלום.
אני הראשון שבעד.
22/08/14 10:28
32צפיות
עיניך הרואות (ואינך חדשה כאן) מי מתגרה במי ומי עוקץ את מי.
שבת שלום וסוף שבוע נעים.
ממה שאני זוכר בגולן
22/08/14 12:28
52צפיות
בחבילת 9.99 ש"ח בגולן

ה SMS ללא הגבלה **

**SMS ללא הגבלה למנוי אשר אינו שולח סמסים ליותר מ- 300 מספרים שונים בכל מחזור חיוב-בלבד. מי ששולח סמסים ליותר מ- 300 מספרים שונים בכל מחזור חיוב, יחוייב לפי 1 אג' לכל SMS, החל מה- SMS ה- 61.

ואם לא נוח לו לשלוח מהטלפון - הצעה אפשר לקנות מקלדת בלוטות ודרכה לרשום את ההודעות שיופיעו על מסך הטלפון.

º
מקלדת בלוטות׳ לנוקיה פשוט? (3710)
22/08/14 18:12
16צפיות
אני לא בטוח אם זה יתאים
24/08/14 18:01
2צפיות
אולי אחד מחברי הפורום ישפוך אור על הנושא

בהצלחה
טלזר / בזק
22/08/14 15:50
34צפיות
יש ל-019 טלזר מערכת כזו. משלוח סמס עולה 10 אג' ללא התחייבות או דמי מנוי.
ממשק המשתמש יפה ונוח. נכון להיום המערכת לא יציבה ב- 100%, אבל בדרך כלל עובדת.

גם בזק מאפשרת לשלוח הודעות סמס דרך אתר "בזק שלי". משתמש פרטי יכול לקנות 1000 הודעות ב- 5 ש"ח בלבד בחודש. לא ניסיתי.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום