בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

שוב שאלת חייגן לנקסוס 5...
14/07/14 20:41
52צפיות
כבר שאלתי זאת, אבל אני לא מצליח להסתדר עם החייגן הדפוק הקיים בנקסוס 5. אני אולי זקן/מיושן/מהשלאיהיה אבל השימוש בו הוא מבלבל ולא אינטואטיבי. אני זקוק לחייגן עם ממשק משתמש פשוט בטקסט של השיחות האחרונות כברירת מחדל ותצוגת לוח מקשים _וזהו_. לא רוצה אנשי קשר! למה זה בכלל טוב? יש 2-3 מספרים בהם אני משתמש רוב הזמן ובטלפון נוקייה הישן שלי הגדרתי אותם בחיוג מקוצר. לא רוצה שהחייגן הדבילי יציג בשבילי קוביות צבעוניות עם אות גדולה אחת ואת השם בטקסט קטנצ'יק. אני רוצה שבזמן קבלת שיחה השם יופיע _בגדול_ על המסך (5 אינץ' מסך ומוצג בו משהו זעיר בפינה השמאלית העליונה...) ללא תמונות (אני יודע איך ניראת המתקשרת בכל מקרה...). בדקתי את ה Dialapp שהומלץ אך הוא לא מה שאני מחפש.
זה מתחיל להלחיץ קצת כי אישתי תקבל את הנקסוס שלה בשבוע הבא (לאחר שהמלצתי לה עליו...) ואני חושש שהיא תתקל באותן בעייות.
בנתיים עם החייגן הדפוק של הנקסוס, אם אני שם את השיחה על רמקול אז לאחר מספר שניות המסך נכבה. איך מדליקים אותו שוב ללא ניתוק השיחה? מקשי הווליום משנים עוצמה אך לא מדליקים אותו, ניערתי אותו כמו חב"דניק על ספידים בחג סוכות ונאדה.הדבר היחידי שעובד הוא מקש הכיבוי שמדליק את לוח המקשים על המסך אך מנתק את השיחה...
ערב טוב
14/07/14 21:05
46צפיות
לגבי חייגן - אפשר לנסות את ה DIALER ONE . מוצלח מאד , ממשק פשוט ונח , ואפשר להגדיר לו חיוג מהיר ( לחיצה ארוכה על 3 לדוגמה תחייג לאיש הקשר שבחרת )
לגבי המסך שנכבה - אפשר לבדוק את הגדרות חיישן הקירבה במכשיר ( לא יודע איפה זה נמצא בנקסוס ) ואם זה לא עוזר , יכול להיות שמגן המסך שלך מציק לחיישן הקירבה .
תודה רבה, אנסה את Dailer one
15/07/14 00:51
23צפיות
הוא נראה פשוט ומספיק פרימיטיבי בשבילי. מצאתי וביטלתי את ניתוק השיחה (היה פעיל, האם זוהי ברירת המחדל?) ואבדוק שהכל עובד מחר.
חייגן נוסף אפשרי הוא exDialer
14/07/14 21:10
40צפיות
לגבי ניתוק השיחה, כנראה שמוגדר שלחיצה על מקש הגיבוי תנתק את השיחה. תחפש בהגדרות, תחת הגדרות נגישות, האם מסומנת אפשרות כזו.
גלקסי 4 ( כנראה מזויף ) שקנו לי בחול
14/07/14 19:14
77צפיות
אני חייב לצין שזה הסמארטפון הראשון שלי  - לפני ( ואני עדיין משתמש )   יש לי פלא עם כפתורים הישן והנוח  חח  .

בכול מקרה    בחיקוי   לא מצאתי  איך משנים למשל את הוליום  ?  יש  כפתור בצד  שמאל   אבל הוא לא עושה כלום שאני לוחץ עליו  ושם סרטון  שנמצא בתוך הפלאפון  ..

איך מורידים למשל פלאש  ?  כרום ?  

איך  במצלמה אני שם זום קרוב ורחוק ?  

לגבי העברית - יש שם עברית חלקית  האפליקציות בעברית אבל  חלק מהאפשרויות בהגדרות באנגלית   

מספר הדגם שרשום לו  הוא  gt-19500

רשום כאילו  שיש לו 16 ג'יגה אבל שאני מנסה להוריד  משהו לפלאפון  הוא רושם שאין מספיק זיכרון  .. .

אשמח לעזרה    .

תודה מראש  
ביטול אינטרנט
14/07/14 18:42
87צפיות
איך ניתן לנתק את האינטרנט ולהשאיר רק את האפשרות לשיחות  ומסרונים?) חבילה של 909 ש"ח גולן).

תחת "החשבון שלי"/הקווים שלי/לבחור את הקו
14/07/14 18:50
55צפיות
ולבחור גלישה סלולרית   חסום
תודה , יש אפשרות לעשות זאת גם דרך הטלפון?
14/07/14 18:58
43צפיות
מחוץ לבית לעיתים רוצה להשתמש באינטרנט ( ווטסאפ)  אך לא רוצה להשתמש ביישומים שיצרכו אינטרנט... האם יש אפשרות בטלפון למתג בין האפשרויות של עם גלישה ובלי גלישה ( לא דרך האתר של גולן).
אתה בחבילת 9.99 ש"ח ?
14/07/14 19:04
51צפיות
למה שלא תעבור למבצע קיץ 37 ש"ח לחודש - שיחות ללא הגבלה + 1 גיגה גלישה (אח"כ האטה)

אתה מעדיף כל פעם להתקשר למרכז שרות כדי שיפתחו לך את האינטרנט ?

עוד המלצה

012 מוביייל - חבילה 9.99 ש"ח 60 דקות + 100 מגה גלישה (אח"כ האטה)  מספיק לוואטסאפ

בהצלחה
קח בחשבון שמעבר לחבילת קיץ בגולן טלקום
14/07/14 19:06
58צפיות
כרוך בתשלום חד פעמי של 69 ש"ח (לכל קו שהועבר)

אבל המחיר נשמר עד 09-2015

37 ש"ח לחודש
º
האטה? יותר בלימת חירום.
15/07/14 15:24
7צפיות
º
אפשר. באיזה מכשיר מדובר?
14/07/14 19:06
31צפיות
מדובר ב galaxy s2
14/07/14 19:08
41צפיות
המדובר הוא בבת שלי שאין טעם לחבילה של 37 שח כרגע..
אולי אפשר לשאול השאלה אחרת
14/07/14 19:09
46צפיות
איך אפשר לדעת אם משחק מסויים דורש חיבור לאינטרנט או לא?
וואטסאפ דורש אינטרנט.
14/07/14 19:20
40צפיות
גם WIFI טוב לצורך העניין.
בגדול - על פי ההרשאות
14/07/14 20:15
33צפיות
אם לאפליקציה יש הרשאה לגשת לאינטרנט אז היא תנצל אותה. כלל אצבע פשוט הוא ששום דבר הוא לא באמת בחינם, ואם לא שילמת על המוצר אז אתה המוצר. באפליקציות הכוונה היא שמוכרים "אותך" על ידי הצגת פרסומות, וכמובן שהן מגיעות מהאינטרנט. פתרון אפשרי (אבל כזה שמחייב אחריות מצד הילדה) הוא שהיא תכבה את האינטרנט לפני שהיא משחקת במשחקים כאלה, אבל שתחזיר אותו לאחר מכן כדי שהיא תוכל לקבל הודעות וואטסאפ ולגלוש.
אחותי עשתה לבן ולבת שלה
14/07/14 19:09
45צפיות
חבילה ב 012 מובייל ב 9 ש"ח נראה לי

60 דקות + 100 מגה גלישה (ואח"כ האטה)

נשמע לי מומלץ

קישור
14/07/14 19:13
45צפיות
אתה ממליץ על 012? מה קרה לך?
14/07/14 19:47
61צפיות
דרוmי עכשיו תחת אש ואתה נוטש אותו?
תשובה בפנים
14/07/14 19:49
48צפיות
הבחור רוצה קו לבת שלו ו 37 ש"ח לחודש יקר לו

הוא רק צריך להבין שבלעדי גולן טלקום - הוא היה משלם כמו גדול לברונים השודדים.

אבל אחלה חבילה יש ל 012 מובייל לא ?
אחלה חבילה. אפשר גם להגדיל את חבילת
14/07/14 19:54
38צפיות
הגלישה בכמה שקלים
º
אן הוא הולך להגדיל עדיף כבר גולן טלקום
14/07/14 19:56
27צפיות
º
ב 012 הוא יכול להחליף חבילה בצורה יותר גמישה
14/07/14 19:56
31צפיות
º
ומבלי לשלם כסף על שינוי חבילה !
14/07/14 20:45
25צפיות
שאלה
14/07/14 23:05
34צפיות
האם המכשיר שלך ה THL  מבצע ריסוט לעצמו מדי פעם ?

תודה
לעיתים רחוקות
14/07/14 23:30
23צפיות
לא חושב שיותר מאשר מכשיר אחר עושה.
דרך התפריטים..
14/07/14 19:26
33צפיות
הגדרות-->שימוש בנתונים-->כיבוי.
אפשר גם להתקין מתג על מסך הבית:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
[זו דוגמא, יש עוד עשרות יישומים שעושים אותו דבר]
תתקין וויג'יט
15/07/14 09:56
23צפיות
בשם APN SWITCH
האם זה מכשיר טוב? האם המחיר טוב?
14/07/14 10:46
105צפיות
נאמר שם שהמשלוח לישראל בחינם. המוכר מקבל ציון גבוה!

HTC
כתובות אינטרנט מצורפות:
הוא היה מכשיר הדגל של HTC לפני שנתיים
14/07/14 10:54
109צפיות
אבל אני לא חושב שהוא עדיין טוב כל כך (וגם קראתי על כל מיני בעיות שהיו לו, כמו למשל סוללה חלשה מדי). עבור אותם 200$ עדיף כבר לקחת את ה-Moto G, ש"מפסיד" ל-HTC רק בגודל מסך,  מעבד קצת חלש יותר, ומצלמה של 5 מגה פיקסל לעומת 8.
אם המוטו G מפסיד בשלושה פרמטים חשובים
15/07/14 01:07
58צפיות
אז איפה הוא מנצח? למה לקחת אותו?
הסיבה היחידה היא שקשה למצוא 1X חדש
15/07/14 04:33
48צפיות
והמצב של המשומשים יכול להיות גרוע.
אני לא חושב שהם כל כך חשובים בהכרח
15/07/14 05:24
52צפיות
גודל מסך זה סובייקטיבי, ויש אנשים שגם ה-4.5 של המוטו זה קטן מדי עבורם. המעבדים של שניהם הם מרובעי ליבה, אבל של המוטו הוא בתדר עבודה קצת יותר נמוך, ומאוד סביר שהוא מפצה על כך "בחיים האמיתיים" בביצועים טובים יותר הודות למערכת ההפעלה שלו. לגבי מצלמה - לא השוויתי את התמונות, אז יכול להיות שההבדל במגה פיקסלים לא בא לידי ביטוי בהבדל באיכות התמונות, וממילא מצלמה של סמארטפון (למעט מקרים ספורים) היא לא משהו.
º
15/07/14 08:24
7צפיות
אנחנו מסכימים שהם לא קריטיים, אבל אלו בהחלט
15/07/14 09:33
25צפיות
פרמטרים חשובים בטלפון. זה לא "גודל מתג הכיבוי" או "מיקום שקע אוזניות".
השאלה היא, אם באותו מחיר אני מקבל מכשיר מחברה מוכרת, עם נתונים עדיפים - למה לדעתך עדיף המוטו G?
אגב, זו שאלה, לא התנגחות. אישית יש לי את המוטו G ואני מרוצה בהחלט. אבל מעניין אותי במה הוא עדיף לדעתך על ה-1X.
קודם כל, גם מוטורולה זו חברה מוכרת
15/07/14 10:04
21צפיות
והסיבה שבחרתי דווקא במוטו G בתור דוגמא היא כי זה המכשיר היחיד שידעתי את המחיר שלו בשלוף . אגב, באופן אישי לא הייתי לוקח את אף אחד מהשניים הללו, כל אחד מסיבות אחרות, כאשר את ה-HTC בגלל הסוללה, גירסת האנדרואיד הישנה, ועצם העובדה שזה מכשיר "זקן".

היו כאן לא מעט דיונים שעיקרם הוא "מפרט זה לא הכל - חשוב איך זה בא לידי ביטוי". לדעתי, למעט המצלמה (שאני לא השוויתי ויכול להיות שיש הבדלים מהותיים בין המכשירים), היתרון "על הנייר" של המעבד לא בהכרח בא לידי ביטוי בשימוש בפועל, ולהגיד שהמוטו G הוא פחות טוב מה-One X כי המסך שלו הוא "רק" 4.5 אינצ' ולא 4.7 אינצ' זה לא בהכרח נכון עבור כל אחד. יש אנשים שמפריע להם שהאייפונים גדלו ל-4 אינצ', ויש כאלה שמתבאסים מכך שאין להם ידיים ו/או כיסים מספיק גדולים בשביל מכשירים עם מסכים של 5.5 אינצ' ומעלה.

אולי הייתי צריך יותר להדגיש שאני ממליץ לא את ה-One X ופחות שאני ממליץ על המוטו G, ואז זה היה יותר ברור.
ברור שמוטורולה מוכרת, כוונתי היתה ש-HTC זו לא
15/07/14 10:10
15צפיות
איזו חברת קש סינית שאף אחד לא מכיר ולא יודע איך המכשירים שלה עובדים.
בהודעה הזו סוף כל סוף הסברת מה לא טוב ב-HTC, ולמה כדאי לוותר עליו - האנדרואיד הישן, טלפון מיושן (עניין שמתבטא לפעמים באי התאמה לתקנים חדשים כמו NFC או OTG) וכן הלאה.
האמת שגם קודם הסברתי - הסוללה חלשה מאוד
15/07/14 10:14
23צפיות
עצם זה שהוא ישן ולא תומך בדברים כמו NFC היה אמור להיות די ברור, לא? (ב-OTG הוא דווקא כן תומך, אגב)

ואת ההודעה הקודמת רשמתי במהלך ישיבה חצי-משעממת, אז לא היה לי יותר מדי זמן להעמיק בכתיבה .
º
אהה... אין כמו ישיבות!
15/07/14 10:15
8צפיות
זה תמיד מזכיר לי את ההגדרה של וועדה
15/07/14 10:21
18צפיות
קבוצת אנשים, אשר בנפרד אין להם את היכולת לבצע פעולה, מתכנסים ביחד, ומחליטים שאין שום דבר שניתן לעשות.
הלוואי, ההגדרה הנכונה יותר - לדעתי - היא
15/07/14 10:23
14צפיות
"קבוצה של אנשים שאין להם יכולת לבצע כלום, שמתרכזת בלהפריע לאלו שכן יכולים"
º
זה יותר מתאים לחברות ייעוץ
15/07/14 10:26
7צפיות
º
חברות יעוץ זה ספין אוף של וועדות
15/07/14 10:38
9צפיות
º
זה חברי וועדות ש"יצאו לעשות לביתם"......
15/07/14 10:52
7צפיות
אני חושב שזה כבר לא אקטואלי
15/07/14 10:32
50צפיות
אני חושב שזה כבר לא אקטואלי
בגלל ש....... =======>>
גלקסי S3 בעיה להקיש ספרות בזמן שיחה
14/07/14 10:03
29צפיות
יש למשל את המוקדים שמתקשרים כדי לבצע תשלומים במענה ממוחשב (עיריה, גז חשמל למשל), ולכן
צריך במהלך השיחה להקיש מספרים.
אבל מה שקורה, שברגע אני מזיז את המכשיר מהאוזן כדי להקליד, המסך נכבה. אני לוחץ על הכפתור
כדי להדליק אותו הוא נדלק ונכבה שוב, ושוב.

זה מאד לא עקבי, פעם כן פעם לא. נראה לי יותר כמו הגדרות לכיבוי אוטומטי ולא בעיה כלשהי במכשיר.

יש משהו שאפשר לעשות בנידון? האם זה קורה גם במכשירים אחרים?
יכול להיות שמשהו מפריע לחיישן הקירבה
14/07/14 10:13
28צפיות
אם יש מגן מסך אז כדאי לנסות להזיז אותו או להוריד אותו לחלוטין. אפשרות אחרת היא שיש ליכלוך כלשהו, ואז צריך לנקות בזהירות. אם למרות כל זאת זה לא עובד, אז אפשר בהגדרות השיחה לבטל את הכיבוי האוטומטי של המסך (כלומר להתעלם מחיישן הקירבה) ולכבות את המסך באופן ידני לאחר שעונים לשיחה כדי שלא ללחוץ בטעות על מקשים עם האוזן.
תודה, אני אשתמש באפשרות הזו בהגדרות שיחה
14/07/14 10:30
18צפיות
לפחות למקרים האלה של מענה ממוחשב.
אני לא חושב שאפשר לבטל את זה במהלך שיחה
14/07/14 10:36
18צפיות
אלא צריך לבטל לפני השיחה, אבל אני לא בטוח.
º
כן, התכוונתי לעשות זאת לפני
14/07/14 12:43
7צפיות
עזרה עם מכשיר thl 200
14/07/14 09:50
50צפיות
בזמן האחרון הוא מתנתק לי מהרשת ומראה לי כאילו אין קליטה מה עושים?
º
באיזו רשת אתה?
14/07/14 10:00
15צפיות
אתה בגולן?
14/07/14 11:57
27צפיות
הייתה לי בעיה דומה עם המכשיר של הבת שלי. המכשיר ככל הנראה היה נודד בין גולן לסלקום ולא מצליח לחזור ולהתקבע על הרשת. היינו רואים קליטה מלאה אבל בפועל המכשיר לא היה זמין ואי אפשר היה להוציא שיחות. רק כיבוי והוצאה של הסוללה החזיר את המכשיר לחיים.
הפתרון שמצאתי - ביטול הנדידה וקיבוע על הרשת של סלקום. מאז, קרוב ל- 7 חודשים הבעיה לא חזרה.
º
אני בכתומים orange
14/07/14 14:45
13צפיות
נסה לשים את הסים במכשיר אחר
14/07/14 14:48
26צפיות
ולשים סים אחר במכשיר
כדי לשלול תקלה בסים. אם שני הסימים עובדים כמו שצריך כנראה זו בעיה במכשיר.
הוא נפל או קיבל מכה בזמן האחרון? סובל מטראומה מהאזעקות?...
עלילות g4
14/07/14 08:40
55צפיות
המכשיר הפך לעצמאי.
לעיתים המסך עובד,לעיתים רבות צריך לכבות מסך מס פעמים
כדי שיחזור לתפקד.פתאום הוא כותב בעצמו.
יש שם פונקציה של עידכונים אבל לא ניתן להפעילה ,מחכהלפון חדש
כדי לשלוח את הסורר לתיקון .
לא מצליח להטעין את האורנג ביג טוק
14/07/14 07:24
45צפיות
למרות שהטענתי עם נציג שרות לפני כן
º
נו אז מה נעשה?
14/07/14 07:35
22צפיות
האם עדיין קיים מבצע סים חינם בגולן למצטרפים
14/07/14 00:52
67צפיות
עם פייפאל? חיפשתי ולא מוצא. ובכלל חוץ מ012 והוט שמפרסמים בבירור שנותנים סים חינם -מי עוד נותנים סים חינם אם בכלל?
המידע מופיע באתר... ההצעה כבר איננה בתוקף.
14/07/14 01:21
52צפיות
בהום סלולר קיבלתי כרטיס sim ללא עלות.
"על הנייר" מחיר הכרטיס הוא 10-20 שקלים, תלוי בתכנית התעריפים (לתכניות ה-Post paid). בשני מקרים קיבלתי את הכרטיס ללא עלות. ביקשתי מנציג המכירות בסניף הום סנטר אם אפשר לקבל את ה-sim חינם, מבלי להסס הוא ענה - כן.

חברות נוספות? אינני יודע.
אפשר להתקשר למוקדי המכירות, המענה מהיר.
תודה.
14/07/14 06:18
45צפיות
הום סלולר היא רשת וירטואלית, נכון? על מי היא רוכבת? על סלקום כמדומני? מה הדיעות עליה?
היא לא מופיעה בכותרות. שווה לנסות אותה. אכן
14/07/14 10:55
35צפיות
רוכבת על סלקום
º
תודה. מצטער על העיכוב בתשובה.
20/07/14 07:32
5צפיות
º
אז אתה מנסה את הום סלולר?
20/07/14 08:14
6צפיות
אותם עדיין לא ניסיתי
20/07/14 08:35
5צפיות
ואני מנסה לברר עכשיו גם בקשר לדור הרביעי, שאלתי הבוקר שאלה, בהתאם לזה אקבל את ההחלטות. אולי תוכל לעזור לי גם בקשר לזה.
xiaomi mi 4 vs oppo find 7
13/07/14 23:09
63צפיות
אני מעוניין לרכוש מכשיר סיני בתקציב של עד 2000 שח

הפרמטרים החשובים לי הם: מהירות, תוכנה מעבד חזק וכו', מצלמה, מסך איכותי וגדול, וכמובן שיתמוך בכל מה שצריך בארצנו.

מאד מתלבט בין ה oppo find 7 שמציג מפרט מפלצתי
לבין המפרט המשוער שיצא לxiaomo mi 3 ויצא ב 22.7

לא מצאתי שום אתר נוח להשוות בניהם
אשמח לחוות דעת של מי  שמכיר את הדגמים או שמע יותר ממה שהצלחתי לבדוק...

האם שניהם רלוונטיים לישראל ותומכים בממשק עברית מלא , אינטרנט,   gps   וכו...?

אשמח לחוות דעתכם .
מסופקני אם כאן תמצא תשובה
14/07/14 01:23
41צפיות
סביר להניח שבמערכת הפורומים iandroid יהיו לך סיכויים טובים יותר.
בכל אופן, 2000 ש"ח למכשיר מסין? מה רע בתקציב הזה למכשיר ברכישה בארץ / ארה"ב / אירופה?
שקלת שאם המכשיר יעבור דרך המכס תשלם תוספת של 35.7% לכל הפחות?

ו... היו פה מספר דיונים בפורום. מפרט זה לא הכל.
אבל - זהו כספך, עשה בו כטוב בעיניך
לא נראה לי שפרט למסך יש בו משהו מפלצתי
14/07/14 02:04
37צפיות
מה כבר יכול להיות מיוחד ב-MI4 ?
התמיכה בממשק היא של מערכת ההפעלה
14/07/14 09:10
27צפיות
אנדרואיד והיא תמיד תומכת בעברית. עם אינטרנט אין אף פעם בעיה ורוב המכשירים מוכשרים בעבודה עם GPS, אחרת מה הטעם בכלל.
קניית מכשיר של XIAOMI אינה הימור ואתה יכול בשקט לקנות אותו ולקבל מכשיר מוכשר.
בעיה במטען? גלקסי S3 בן שנתיים
13/07/14 21:54
33צפיות
אתמול חיברתי אותו לחשמל לפני שהלכתי לישון באזור 1 בלילה, קמתי בבוקר באזור 7.30 - הסוללה נטענה מכ 5% לפחות מ 70%.
יכולה להיות בעיה במטען? כי כעת אני בתור נסיון (אף פעם לא השתמשתי בזה) - חיברתי  ל USB של המחשב, עלה ב 5 אחוזים ב10 דקות בערך.
הכבל - אותו כבל שמחובר למטען בד"כ.

מה דעתכם? יש מה לעשות עם המטען הזה, או לצבוע בכחול ולפח?
היתה לי בעיה זהה. תחליף רק כבל.
13/07/14 22:09
36צפיות
רצוי לא מקורי של סמסונג.
דווקא חיברתי את הטלפון למסך
13/07/14 22:17
33צפיות
ל USB שבמסך יותר נכון עם הכבל המקורי - נראה שמטעין מהר חבל"ז, לא רגיל למהירות טעינה שכזאת :)
עזיבת קבוצה בווטסאפ
13/07/14 19:57
64צפיות
כיצד אני עוזב קבוצת ווטסאפ
נכנס לקבוצה->לוחץ על ה3 נקודות בצד
13/07/14 20:15
44צפיות
שמאל למעלה-> לוחץ על "פרטי הקבוצה" יורד למטה למטה ולוחץ "מחיקת הקבוצה ויציאה ממנה"
º
השאלה החשובה יותר היא איך מסבירים את זה
13/07/14 20:22
30צפיות
בעניין סים 1 וסים 2 - מי יכול בבקשה להזכיר לי
13/07/14 18:24
74צפיות
אני צריך לבצע כמה הגדרות וכמה התקנות בכמה מכשירים סיניים של חברים שנכנעו לי והזמינו מכשירים מצ'יינה...

APN התקנתי לכל אחד לפי הרשת שלו, אין בעייה.

אבל שניים מהם מעוניינים לשים שני סימים, ואני זוכר שבעבר דיברנו על ההגדרות של סים 1 וסים 2, זה פרח מזכרוני, כבר שעה שאני משחק עם ההגדרות בכמה מכשירים, אך יוק ! לא מוצא את זה. כנראה הסקלרוזה...

מי יואיל בטובו לעזור לי למצוא את המבוקשים ?

המכשירים, דרך אגב הם THL W 200 כמו שיש לי + I NEW V3 . האנדרואיד בכולם הוא 4.2.2

º
הסתדרתי לבד.
13/07/14 19:53
17צפיות
מה אתה רוצה לעשות?
13/07/14 19:56
36צפיות
להגדיר sim ברירת מחדל, לרב זה נמצא תחת "הגדרות"-->ניהול סימים.
במכשירים אלו ואחרים, כאשר נמצאים בחייגן - אפשר להוריד את ה"וילון" ולבחור את ה-sim שיהיה ברירת מחדל.
לא חייבים לבחור ברירת מחדל, אפשרי שכל פעם המכשיר ישאל מאיזה sim לחייג / לשלוח הודעה.

יישומון Go SMS Pro במכשירי Dual Sim אפשר לבחור תמיד מאיזה sim לשלוח, זה בנוי בממשק. תתקין ותראה.

גלישה:
לכל sim מגדירים בנפרד את ה-APN, מיקום ההגדרות משתנה ממכשיר למכשיר.
במיקום שבוחרים sim ברירת מחדל בוחרים את האחד לגלישה. האפשרויות הן או כבוי או sim מסוים. אין אפשרות של "שאל תמיד".

זה לא מסובך. המכשיר אצלך ביד? מעולה. תתחיל לעבור בתפריטים. אין צורך לחרוג מ-3-4 תתי התפריטים הראשונים בתפריט הראשי. פשוט תטייל עד שתמצא את מה שאתה מחפש.
תודה ושאלות נוספות למרות שחשבתי שהסתדרתי
13/07/14 20:19
50צפיות
תודה ושאלות נוספות למרות שחשבתי שהסתדרתי
זה למשל מכשיר שמיועד לשימוש ברשת 012.
לפי הכתוב ברשימת התדרים של חברות הסלולר בישראל כדי להיות לקוח של פרטנר/012 צריכים להיות בדור השלישי תדרים 900 + 2100 אבל לפי צילום המסך המצ"ב  [במכשיר THL W200] אפשר לראות שבמכשיר הזה התדרים האלה לא קיימים.
האם אני צודק?
תדרים דומים מצאתי במכשיר סיני אחר [Inew] . אז האם הם לא מתאימים לשימוש בפרטנר או ב-012 ?
2100מה"ז מספיק בהחלט
13/07/14 20:28
31צפיות
ה900 הוא מין תדר גיבוי במקומות עמוסים בלב העיר וכו'.
אפשר להסתדר מצויין עם 2100 בלבד.
º
אבל לא ראיתי שם 2100 ועכשיו חול נטוש הסביר
13/07/14 20:30
22צפיות
בתמונה אלה לא תדרים, זה מודים
13/07/14 20:28
38צפיות
IMT-2000 זה תדר 2100

תקרא כאן, ומה שחשוב זה הcomoon name
http://en.wikipedia.org/wiki/UMTS_frequency_bands#...
º
תודה
13/07/14 20:31
12צפיות
אנטי וירוס לסמארטפון
13/07/14 17:34
58צפיות
שלום לכולם
בכוונתי לקנות G3. המחירים בחנויות כמעט זהים וההבדלים הן בחבילות האיבזור שמקבלים במתנה.
בבסטמובייל מציעים חבילת איבזור הכוללת: אנטי וירוס נורטון + סוללת גיבוי + זרוע לרכב + ערכת ניקוי וחיטוי
ואילו באייבורי מציעים חבילה הכוללת :       כיסוי מקורי + סוללה ניידת + זרוע לרכב
האם החבילה של בסטמובייל אכן משתלמת - האם הנורטון טוב או שיש אנטי וירוס טוב יותר ואם כן איזה?
האם החבילה של אייבורי  (הכיסוי המקורי) שווה יותר - מבחינת תועלת?
תודה מראש למשיבים
מיותר לגמרי
13/07/14 17:43
70צפיות
אנדרואיד זה לא חלונות.
13/07/14 17:51
46צפיות
אחרי ארבע שנים עם אנדרואיד , עדיין לא מצאתי סיבה טובה לאנטי וירוס על סלולר .
אצלי הוא מצא פעמיים וירוס
13/07/14 18:19
62צפיות
באפליקציות שבאתי להוריד מהפליי.
AVG.
הוא לא כבד,  לא מאט,  אז למה לא?
º
תפסיקי עם ה XXX לא יהיו וירוסים
13/07/14 18:23
51צפיות
º
מה זה XXX ?
13/07/14 18:40
44צפיות
º
אם אתה צריך לשאול, אתה לא אמור לדעת
13/07/14 18:41
39צפיות
º
היא לא מורידה את זה, בעלה מייצר בעצמו
13/07/14 18:41
38צפיות
º
"התותח הפקות ויצירה עברית"
13/07/14 18:42
47צפיות
º
13/07/14 18:43
18צפיות
º
אין כמו סרטון הום מייד
13/07/14 20:07
27צפיות
º
בשביל זה צריך את ה-G3. הקלטה באיכות 4K
13/07/14 20:20
23צפיות
º
אפשר לינק ?
13/07/14 18:47
24צפיות
איפוס מכשיר גלקסי 3 אשר לא תקין
13/07/14 17:18
29צפיות

לאחר עידכון תוכנה, האם לפני שמבצעים איפוס מוציאים סים או משאירים במכשיר? (כרגע אין קן ניתן רק להתחבר לאינטרנט דרך וויפיי)
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום