לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

שאלה של קשת הבנה
13/11/14 13:43
65צפיות
אחת ולתמיד אני חייבת להבין. וואטסאפ עובד על גלישה ברשת אינטרנטית? משום מה חשבתי שהגדולה של התכנה זה שהיא למעשה עושה שימוש ברשת הסלולארית הרגילה של השיחות. 

ועוד שאלה שלא יושבת לי: אם אני מגיעה לחו"ל ויש לי עסקה לשיחות וSMS שאם לא עושים בה שימוש אז לא משלמים. כאשר אני מתחברת לגלישה באמצעות WIFI במכשיר הסלולר אני לא מפעילה את התכנית לדיבור נכון? 
אנסה לעשות סדר.
13/11/14 14:16
49צפיות
1. רשת סלולרית - שימוש לשיחות והודעות טקסט (sms)
2. גלישה סלולרית - שימוש לגלישה ברשת האינטרנט, אפליקציות הודעות עושות שימוש בה, לדוגמה WhatsApp, Kik, SnapChat וכד'.
3. מקלט WiFi - לשימוש בגלישה ברשת אינטרנט אלחוטית.

וואצאפ עובד על גלישה סלולרית, זה לא קשור לחבילה שיש לך לשיחות והודעות, אלא אם היא מכילה גלישה ברשת האינטרנט.

שימוש בWiFi, אינו קשור כלל לרשת הסלולר, ניתן להשתמש בו גם כאשר אין במכשיר כרטיס סים (הכרטיס הקטן שמקשר בין המכשיר לחברת הסלולר), גם כאשר אין קליטה סלולרית כלל, הוא מסתמך על רשתות אלחוטיות שאינן קשורות למכשיר.
במידה ואין כאלה זמינות, לא תיתכן גלישה.
º
תודה
13/11/14 14:20
15צפיות
ויותר בקיצור
13/11/14 15:55
36צפיות
ווטסאפ עובד על גלישת אינטרנט (גם גלישה על גבי חיבור סלולרי וגם בחיבור WIFI). בלי גלישה זה לא יעבוד.
התחברות ל WIFI לא קשורה לשיחות וחברת הסלולר אפילו לא יודעת שהתחברת.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/14 11:29
17צפיות
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
הוסללה שלכם נגמרת מהר מהרגיל? אולי פייסבוק אשם!
13/11/14 11:03
42צפיות

כל מי שתוהה מדוע הסוללה נגמרת מהר - תקראו.
קיבלתי את המכשיר (בזכותכם) עזרה בתפעול MOTO G
13/11/14 06:34
83צפיות
 שלום לכולם 
 תודה רבה לכול מי שעזר/יעץ/ ענה  לי בבחירה של/על  המכשיר . 
רכשתי דרך אמזון אנגליה  MOTO G  2014 .
מעוד ממליצה גם לכול אלה שזאת פעם ראשונה . מאוד קל ונוח .
 תוך שבוע  היה אצלי  במשרד בעליות של  974 ש"ח .
 עכשיו  אשמח לעזרה בתפעול .  אני מנסה להגדיר  שיר שיהיה צילצול .  במכשיר הקודם S2  היתה לי  אפשרות בהגדרות לקבוע  צלצול אנשי קשר .
 אין בהגדרות ו אני מוצאת את השיר רק ב PLAY מוסיקה .
 האם אפשרלעשות עדכון שיר לכול המתקשרים ?
 האם יש עוד טריקים מעניינים בטלפון ?

תודה רבה לכול מי שעונה

º
קיבלתי את המכשיר (בזכותכם) עזרה בתפעול moto g
הודעה זו מכילה תמונות
13/11/14 06:41
72צפיות
->
13/11/14 08:39
47צפיות
תודה איך זה לא עובד - ברישמה ניתן רק את שירי הבסיס של המכשיר
13/11/14 09:21
35צפיות
 שלום
 עשיתי את כול הפעולות

איך לצערי  ברשימה אני לא רואה את השירים שהורדתי .
 האם יש משהו לעשות ?

עקרונית צריך לעשות סריקת מדיה מחדש
13/11/14 09:24
32צפיות
הכי פשוט זה להפעיל מחדש את המכשיר.
עשיתי איפוס נתוני יצרן . עדיין לא עובד
13/11/14 10:03
23צפיות
יכול להיות שהטלפון תקוןל ?
אין שום צורך לעשות איפוס...
13/11/14 10:14
34צפיות
במידה ושם הקובץ בעברית, תשני אותו לאנגלית (אולי גם את המטה-דאטה של הקובץ, לא יכול להזיק).
העבירי את הקובץ לתיקיית רינגטונים שבמכשיר.
לכבות את המכשיר.
לנסות להגדיר את הקובץ כרינגטון.

באיזה סיומת הקובץ? במידה והוא לא mp3, המירי אותו לתבנית הזו.

איפה אני מוצאת את זה
13/11/14 10:40
27צפיות
שלום
צירפתי צילומי מסך מקודם .
אני לא מוצאת  באת השירים בשום מקום חוץ מ מוסיקה PLAY .
חסר לי איקון של תיקיה  ו אין לי ווידגים .
משהו  אני עושה לא נכון ולא יודעת מה  לצערי.
בטוחה שנכנסת לסרטון היוטיוב ש-feedingsys קישור בהודעתו?
13/11/14 12:27
24צפיות
"אין לי וויג'יטים" - ניסית ללחוץ לחיצה ארוכה על אזור ריק במסך הבית?
"חסר אייקון של תיקיה" - ייתכן שאין סייר קבצים במכשיר. נסי להתקין את היישום הזה - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.... (לא בדקתי מה ההרשאות שהוא מבקש)
וויאז
13/11/14 05:57
25צפיות
בוקר טוב האם מישהו מכיר אפלקצייה ניוט לאייפון אבל דומה לוויאז

מדובר אייפון 3/4

והאם מישהו יודע למה וויאז מאבד קשר אם מכשיר מבחינת מיקום

תודה
º
כדאי לשאול בפורום 1104...
13/11/14 09:40
4צפיות
סים בצרפת, הנה מה שעשיתי שם
13/11/14 01:53
28צפיות
בסופו של דבר היה קצת קשה ללקט מידע כשאני בדרכים וצריך את האינטרנט, לא הגיוני שאשקיע המון זמן בחיפושים על חשבון זמן יקר.
אופציה אחת היתה לרכוש תוכנית חו"ל ביופון, 140 ש"ח ל 30 יום עם חצי ג'יגה, אבל רציתי יותר נפח.
נכנסתי לחנות סלולר שהיא משווקת מורשת של SFR, שם הציע לי המוכר לקנות סים נטען ללא התחייבות ב 11 יורו אשר מגיע עם שיחות ללא הגבלה בצרפת למשך חמישה ימים בלבד, ולטעון ב 9 יורו ג'יגה לאינטרנט שתקף לעשרה ימים בלבד, כשנגמר אפשר לטעון שוב, אפשר לקנות גם חצי ג'יגה ופחות מזה במחיר סביר בהתאמה.
אם הבנתי נכון ממנו - הסים עצמו פג תוקפו אם לא משתמשים או לא טוענים אותו במשך חצי שנה, לא חושב שהבנתי בדיוק אבל מאחר ואני חוזר לצרפת גם בדצמבר וגם בינואר אז ההשקעה בסים אולי תהיה כדאית.
אפשר לרכוש גם בנק דקות ונתונים מ-5 יורו ועד כמה עשרות יורו, פחות משתלם מבחינת האינטרנט אבל למי שרוצה להשתמש לטעינה לשיחות אולי זה בסדר.

תכלס, במשך שבוע השתמשתי לא מעט בסים, דיברתי הרבה בסקייפ, העברתי המון תמונות וחציתי קצת את החצי ג'יגה בשימוש.

מבקש המלצה למטען בסגנון Power Bank
12/11/14 22:59
37צפיות
אהלן,

יש לי מכשיר Galaxy 3S
תוכלו להמליץ לי דגם (אם יש קישור - מה טוב) חזק וטוב למטען שאפשר להטעין איתו כמה פעמים את הסוללה, משהו בסגנון Power Bank? אני רוצה לקנות משהו טוב ולא לקנות משהו סתם ואז להתבאס אחר כך.
בנוסף, יש לי התלבטות אם לקנות מטען כזה, או לקנות סוללה חדשה למכשיר הקיים, כי הסוללה כרגע נגמרת תוך שלוש שעות של שימוש (שיחה או גלישה באינטרנט, על סרטים בכלל אין מה לדבר...). מה אתם ממליצים? כדאי לקנות גם סוללה חדשה בנוסף?

יובל.

סוללה איכותית
12/11/14 23:05
50צפיות

אחלה סוללה ואחלה חברה

יש להם עוד סוגים

ממליץ בחום על החברה הזאת

בהצלחה
לי יש סוללה של 10000mAH שלהם
12/11/14 23:10
31צפיות
אמנם "איתגרתי" אותה יותר מדי וניסיתי להטעין את הטאבלט והיא לא הצליחה כל כך, אבל כאשר נתתי לה להטעין טלפונים היה אפשר כמה פעמים בלי למצמץ. מה שכן, זה לא משהו שיהיה נוח לשים בכיס ולהסתובב איתו .
לי יש את הסוללה עם 3 חיבורי USB
12/11/14 23:15
27צפיות
מסוגלת להוציא עד 4A לשעה - סה"כ עוצמת סוללה 12A

בסוללה שהמלצתי לו - 2 חיבורי USB (טיפה יותר סוללה 13A במקום 12A) מוציאה 3A לשעה.

ה POWERIQ - שלהם זה משהו - זה נותן עוצצה כמו של מטען קיר. את הטלפון שלך מסוגל לקבל 2A - הוא יקבל

זאת הסוללה שלי

אני קניתי את שלי לא מזמן, כשהיה מבצע באיביי
13/11/14 06:29
16צפיות
ובנוסף גם המוצר הזה היה במחיר נמוך יותר ממה שזכרתי. חשבתי שאני מעדיף מוצר שיהיה יחסית קטן פיזית, אבל שעדיין יהיה עם קיבולת גדולה מספיק. בדיעבד אולי הייתי צריך לקנות את הגודל הבא, אבל אני מרוצה מהקנייה.

לא מצאתי את המוצר בחנות שלהם, אבל זה מה שקניתי - http://www.amazon.com/dp/B009USAJCC/ref=twister_B0... . אגב, נראה לי שבאמזון זה אפילו יותר זול ממה שעלה לי. יכול להיות שזה מוצר שהפסיקו לייצר אז מנסים להיפטר מהמלאים.
º
כדאי גם סוללה חדשה. + POWERBANK
12/11/14 23:18
21צפיות
תודה לכולם!
12/11/14 23:20
26צפיות
המטען נראה איכותי כמו שאני מחפש. כרגע קניתי רק סוללה, ונראה איך היא תתפקד. אם יהיה צורך נקנה גם את המטען. תודה רבה!
º
לי יש של ANKER והיא מעולה , מרוצה ממנה מאוד
12/11/14 23:42
15צפיות
שאלה לגבי WAZE + מוסיקה
12/11/14 22:53
28צפיות
האם ישנה אפשרות לחבר את הטלפון לחיבור ה AUX ברכב.

עכשיו השאלה

האם ישנה אפשרות שהמוסיקה תהיה בעוצמה מסוימת - והעוצמה של הנחיות הניווט ב WAZE יהיו בעוצמה שיותר גבוהה מהמוסיקה

או שזה עובר על אותו ערוץ ?

והאם הזרמה דרך בלוטות תפתור את הבעיה.

חשבתי להשתמש בתוכנת MP3GAIN שניתן דרכה להפחית את עוצמת הסאונד בשירים.

תודה רבה
אם יש ב-WAZE אפשרות להגביל את עוצמת הניווט אז אין בעיה
12/11/14 23:52
14צפיות
WAZE עובד ברקע והמוזיקה מנגנת.

בכל מקרה צריך לבדוק מה קורה במוזיקה ש-WAZE עובדת , האם היא נפסקת או שממשיכה כרגיל וה-WAZE ברקע.

שהשתמשתי ב-BT , המוזיקה הפסיקה ונ-WAZE עלה לשידור .. מבחינתי מצויין כי אני לא מסתכל על המסך בזמן הנהיגה.
בגדול מה שאני מתכוון
13/11/14 00:18
12צפיות
שתמיד הנחיות הניווט יהיו בעוצמה גבוהה מהמוסיקה.

תרחיש

חיברתי את הטלפון בכבל לחיבור ה AUX ברדיו באוטו. כיוונתי עוצה מסוימת ברדיו. עכשיו אני רוצה שהמוסיקה תמיד תהיה בעוצמה נמוכה מהנחיות הניווט ב WAZE

האם הדבר הזה אפשרי

תחבר אוזניות , שים מוזיקה ואז את WAZE ברקע
13/11/14 01:27
9צפיות
ותבדוק מה קורה עם ההנחיות.
אני גם לא אוהב כ"כ לשמוע מוסיקה בעוצמה גבוהה
13/11/14 00:20
14צפיות
מעדיף להיות מרוכז בכביש.

אבל שהנחיות הניווט יהיו בעוצמה מספקת.

חשבתי לקנות דיבורית בלוטות תומכת A2DP - ודרכה לשמוע את הנחיות הניווט

רשמתי משיטוטי כאן שני טלפונים:
12/11/14 20:51
74צפיות
1] נוקיה 208 ,
2] Samsung E 1200 Pusha
איזה מהם עדיף ?
תלוי מה השימושים והדרישות
12/11/14 22:39
28צפיות
אני שוקל לקנות את ה-208 לאמא שלי בגלל שאפשר להתקין עליו וואטסאפ, אבל אם השימוש הוא רק שיחות וסמסים אז נראה לי שחבל על הכסף, וזמן הסוללה הארוך יותר יהיה יתרון בסמסונג.
º
שיחות, סמסים וסקרנות. לכן אני מסתפק במעט
13/11/14 08:22
5צפיות
ל-208 יש יתרון מסוים בדמות חנות אפליקציות מצומצמת
13/11/14 08:56
18צפיות
ואפשרות להתקין וואטסאפ. אם וואטסאפ חשוב - כנראה שכדאי אותו. אם לא, אז חבל לשלם פי שניים בערך.
לגבי ה208.
13/11/14 09:17
24צפיות
המכשיר זולל סוללה ברמות.
בדור 3 יש צורך בהטענה יום יום.
בדור 2 יש צורך בהטענה אחת ליומיים.
הE1200 הינו דגם שמחזיק בסטנדביי 3 שבועות. עם דיבור של כמה שעות הוא מחזיק בקלות שבוע ימים.
שאלה לגבי גלקסי S4 וסרטונים
12/11/14 17:23
30צפיות
לקרוב משפחה שלי (מאותגר טכנולוגית)

יש סמסונג גלקסי S4

מישהו יודע למה סרטונים שהוא מצלם - עובדים היטב בטלפון. אבל במחשב הסרטונים נתקעים ועובדים לאט.

שמתי לב שהוא צילם סרטון של 400MB - אולי זה קשור?

ניסיתי להסיר לו קודקים. התקנתי VLC (לא עזר)

התקנתי SHARK007 לווינדוס 7

שום דבר לא עזר

אשמח לעזרה

תודה רבה
º
האם הוא קורא ישירות מהמכשיר או מעתיק למחשב ?
12/11/14 19:23
9צפיות
º
מעתיק למחשב יותר נכון לדיסק קשיח חיצוני שמחובר למחשב
12/11/14 19:24
10צפיות
אולי יש בעיות בחיבור USB
12/11/14 23:48
10צפיות
שינסה להעתיק ל-HD של המחשב וינסה משם.
כנראה מהירות הקריאה ב-USB שהוא משתמש לא אחידה.
מקפיץ
12/11/14 23:23
14צפיות
יש פיתרון ?
צריך המלצה לטלפון בבקשה
12/11/14 16:01
61צפיות
אהלן
הגלקסי S3 שלי עושה מלא בעיות ואני אשמח לקנות טלפון חדש .
אני אשמח להזמין גם איזה מכשיר סיני טוב מהאינטרנט אבל נכנסתי לעלי אקספרס והוצפתי בדגמים אז אני לא יודע מה לבחור
אני לא מחפש להשקיע מלא כסף, נגיד עד 250 דולר. כי אין לי צרכים מטורפים אני לא גיימר בטלפון. אבל מצד שני אני אשמח אם הוא יהיה מתקדם עם מצלמה טובה.
יש לכם איזשהם המלצות להביא לי ? אם יש אתר אחר חוץ מעלי אקספרס גם סבבה רק שאני לא מכיר עוד אתר עם כזה מבחר ומשלוחים חינם.

תודה רבה
יש שני דגמים שמשווקים בארץ שיתאימו.
13/11/14 09:12
40צפיות
1) מוטורולה G תומך LTE. יש רדיו והרחבת זיכרון. המחיר בסביבות 1000 שקל בזאפ.
2) LG G2 מיני תומך LTE. יש רדיו והרחבת זיכרון. המסך טיפה גדול יותר 4.7, והמצלמה טיפה טובה יותר 8 מגה פיקסל. המחיר בסביבות 1100 שקל בזאפ.
דיון עם המלצות למכשירים סיניים
13/11/14 09:39
33צפיות

אך לפני כן -
אילו בעיות המכשיר עושה? היכן רכשת את המכשיר, איזה תת-דגם הוא והאם ידוע לך איזה ROM מותקן עליו (הגדרות מערכת-->אודות)
ההבדל בין דגמי סמסונג גלקסי S5
12/11/14 15:04
73צפיות
היי
 יש לי גלקסי S2 ויש לי כוונה להחליפו ב-S5.
ב- S5 קיימים 2 דגמים . 1. Samsung Galaxy S5 SM-G900F 16GB LTE.
                            והשני : Samsung Galaxy S5 SM-G900H 16GB  3G.
ההבדלים במספרי הדגם הודגשו על ידי .
יש מי שמוכן להסביר את המשמעות ?
במחיר ההבדל ממש זעיר, כך שאין כאן שאלה של כדאיות כלכלית אלא רק של משמעות תיפעולית.

מודה מראש לזריזים. ידוע בוודאות שיש כאן כאלה
דוביק 11
למה ?
12/11/14 15:21
58צפיות
יש עוד אי אילו דגמים של ה-S5:
Samsung SM-G900F
Samsung SM-G900I
Samsung SM-G900K
Samsung SM-G900L
Samsung SM-G900S
Samsung SM-G900M
Samsung SM-G900A
Samsung SM-G900T
Samsung SM-G900W8

אבל בגדול ה-F כולל תמיכה בדור הרביעי (אינטרנט מהיר) הארופי וה-H לא.

הלמה היה על למה דווקא סמסונג ולמה דווקא S5 ?
יש בו משהו שאתה חייב ?
הפעם סמסונג באמת "פינקה" עם כל תתי הדגמים
12/11/14 15:31
61צפיות
לגבי הלמה, אני חושב שזו פשוט המקבילה האנדרואידית/סמסונגית של iSheep (להלן S Sheep ) - "כי לכולם יש סמסונג".
ראשית ומעל לכל - תודה רבה על הזריזות !!!
12/11/14 17:13
42צפיות
היי
לא. אין לי שום חוב/התחייבות לאף אחד. אני פשוט מורגל לגלקסי ולמען  האמת הוא בהחלט מספיק לצרכי .קצת גלישה באינטרנט ושימוש בדואר , אנשי קשר. ומספר אפליקציות שאני משתמש בהן.ומתאים ונוח לנסיעותי לחו"ל. ממש צנוע  ביותר.
כתבתי על 2 מכשירים S5 כי זה פשוט מופיע כך בזאפ .
מכל מקום, הבנתי גם מתשובתך, העדיפות הטובה יותר היא על ה-F ונראה לי שאקנה את זה .
ברור שיש מכשירים טובים ומשוכללים יותר אבל הם כבר מעבר לצרכי .
אשמח לתגובתך הנוספת.

דוביק11
כעקרון ה-G וה-H מובדלים בתמיכה בדור 4
12/11/14 17:46
38צפיות
ובמעבדים שונים .
תתי דגמים אחרים זה של חברות מסויימות ושווקים אחרים.
קצת לא ברור לי
12/11/14 17:57
26צפיות
היי
מובדלים בתמיכה בדור 4 משמעותו  תומכים בדור 4 או לא ?
מה שנקרא מתקדמים או עדיין בהתפתחות ?
אם באחד רשום LTE ובאחד רשום 3G
12/11/14 18:38
25צפיות
אז מה זה אומר ?
לעניות דעתי ה-S5 הוא מפלצת ביצועים לצרכיך, והוא יקר מאד.
12/11/14 18:16
46צפיות
בשביל קצת גלישה באינטרנט ושימוש בדואר , אנשי קשר ומספר אפליקציות גם מכשירים צנועים יותר יספיקו.

אישית הייתי הולך על מכשירי יד שניה - S3 בדגם ה-LTE או נקסוס 4 ב-700-800 ש"ח, ומשאיר את שאר הכסף לביזבוזים,
ואם מתעקשים על מכשיר חדש - משהו בסגנון הנקסוס 5, LG G2 או סמסונג 4 שגם הם יותירו אלפיה לנופשון קטן.

בכל אחת מהאפשרויות הללו לא תרגיש שאתה מוותר על משהו.
או מכשיר סיני שישאיר לו הרבה כסף בכיס
12/11/14 19:00
41צפיות
בשביל גלישה באינטרנט + שימוש בדואר. + WAZE + מצלמה טובה

שיאומי 1S במחיר של 150$

שיגעתם אותי !!!
12/11/14 19:22
47צפיות
היי
האם ניתן לרכוש המכשירים שהזכרתם באחת מחברות הסללולריות ?
או שאצלן ניתן לרכוש רק מוצרים חדשים ?

בתודה על הערותיכם והארותיכם -
דוביק11
מכשיר חדש קונים בשוק הפתוח
12/11/14 19:26
50צפיות
מהחברות הסלולריות סטייל סלקום, פלאפון אורנג - לוקחים רק כרטיס קטן שנקרא סים.

את המכשיר הסיני שהמלצתי עליו ניתן להזמין מחו"ל - 150$ - אחלה מכשיר לשימושים בסיסיים.

או MOTO G ב 940 שח מאמזון אנגליה. תוך שבוע אצלך. כולל מיסים
12/11/14 19:34
40צפיות
ומשלוח.

המכשיר הראשון לקבל לוליפופ - Moto G 2014
12/11/14 14:48
108צפיות

בניגוד לכל השמועות זה לא נקסוס כלשהו, לא LG G3, לא Moto X.
היום מתחילים העדכונים של כל מכשירי הנקסוס...
12/11/14 19:18
69צפיות
12/11 זהו התאריך.
מעניין מתי יגיע לשיאומי שלי
12/11/14 19:21
50צפיות
וגם MIUI גרסה 6

כרגע יש לי אנדרואיד 4.3
יצא לפני יומיים Android 5 ל- G3 D855
12/11/14 20:44
76צפיות
כבר יש רוט וריקוברי מקוסטם (כל עוד לא צורבים את ה- BL החדש).
º
יענו עקום, חלקי, ורק בערך. רשמי ומסודר זה לא
12/11/14 22:37
20צפיות
ממש לא, גרסה מקורית ומעולה
13/11/14 11:37
35צפיות
לא חייבים לגעת בה (עם רוט וכו').
איזה דגם הכי טוב מתוך הרשימה הזאת ?
12/11/14 13:52
114צפיות
האם כולם LG G2 32G מקורי או שיש כאן איזה קאצ' ?
מה אתם מציעים ? מה שווה לקנות ?
אגב - הבנתי שמע"מ + מס קנייה זה תוספת של עוד 34 אחוז - נכון ?
תודה
º
מהרשימה הזו רק ה-G2 !!
12/11/14 13:55
40צפיות
יש לך אבחנה דקה (-:
12/11/14 15:49
64צפיות
חשבתי שיש הבדלים ביניהם . אני פשוט לא מבינה בזה ולא רוצה שיעבדו עליי .
º
לא קלטת את הציניות - *אין רשימה*
12/11/14 15:58
22צפיות
יש לי סמסונג S3 ו
12/11/14 11:57
38צפיות
אילן ilan.rabi@teva.co.il
תודה
יש לי סמסונג S3 ושאני לפעמים מוציא שיחה ולא עונים ואני בא לנתק השיחה לא מתנתקת והפלאפון קופא ומשתחרר רק לאחר הוצאת הסוללה והחזרתה
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום