לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

בשנה הבאה יהיה יותר טוב
13/10/14 23:29
44צפיות
לוח שידורים בגלאקסי
13/10/14 20:45
27צפיות
שלום. מחפשת אפליקציה כמו שהייתה לי באייפון "אין מה לראות" שנותנת לוח שידורים מלא.
ולא כמו שמצאתי "זיפזופ" ו"לוח שידורים מדורג"
יש כזאת לגלאקסי?
תודה
קניתי את האוזניות BT הללו בשביל הפלאפון
13/10/14 20:42
22צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=tGhcKHHAAyg
זה אוזניות BT נהדרות ולא יקרות כ 32- 35 דולר

ממליץ בחום.

אישית הייתי מעדיף את LycaMobile האיטלקית
13/10/14 17:57
22צפיות
הסיבה העיקרית - ניהול המנוי בממשק באנגלית דרך האינטרנט מכל מקום בעולם.
תוכל לקרוא עוד בקישור הזה -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
עד כה, כל סים אירופאי שהשתמשתי בו / ביררתי לגביו אני חושב שהקו היה פעיל היה לכל הפחות ל-12 חודשים (יש חברות שמהשימוש האחרון, יש חברות שמההטענה האחרונה). המדיניות של "איפוס היתרה" משתנה ממקום למקום.
בנוגע לוודאפון האיטלקית, ראה את העמוד הזה:
http://www.vodafone.it/portal/Privati/Supporto/Tar...
מדובר בשאלה הרביעית:
º
מנפלאות תפוז... יועד לדיון ש-eldza פתח
13/10/14 17:58
12צפיות
אשמח לקבל עזרה-מנסה להעביר אנשי קשר למכשיר חדש
13/10/14 17:52
18צפיות
שלום,
אני מנסה להעביר אנשי קשר ממכשיר סמסונג יאנג למכשיר סמסונג s3 מיני. העברתי את כרטיס הזכרון (הכל שמור עליו) למכשיר החדש ואז עשיתי יבא אנשי קשר מכרטיס sd. כמעט כולם עברו (אולי אלה שלא עברו לא היו שמורים על הכרטיס). אבל עכשיו בחלק העליון של המסך (זה שאפשר לגלול למטה ויש בו הודעות וכו' יש המון שורות של המערכת תייבא את x, כאשר כל השמות שמופיעים שם כבר מופיעים באנשי קשר. וכאני לוחצת על השורה נפתח חלון "לבטל את הייבוא של x", אני לוחצת אישור אבל זה לא מבטל.
יש דרך לעצור את זה?
מקווה שהייתי ברורה,
תודה רבה מראש!
סמארטפון L70 ואנשי קשר
13/10/14 17:09
27צפיות
שלום!
קיבלתי במתנה L70 / D-320 של חברת LG.
הסמארטפון הישן ישן שלי הוא אייפון 3. הלכתי כבר ל5 חנויות סלולאר וכולם אמרו שהם לא יכולים להעביר אנשי קשר בין הפלאפונים.
יש דרך לעשות את זה בעצמי?
תמיד כשחיברתי את האייפון למחשב הוא רק הטעין, ולא הופיע בשום צורה יישום שלו שאפשר לפתוח.

אשמח להדרכה,
תודה
יש הרבה אפשרויות , יש תוכנות שיודעות לקחת מידע מהמכשיר
13/10/14 22:18
15צפיות
יש שירותי דואר שיכולים להעביר את המידע ( כמו GMAIL ).
יש הרבה מדריכים באינטרנט , פשוט לחפש בגוגל.
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:25
9צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
התראות\ שעון המכשיר השתבשו...
13/10/14 10:37
28צפיות
אני מניח שזה משהו מהחילופים של השעון קיצ\ חורף שיצרו בעיות, אבל מדובר בנקסוס 4.
המכשיר מראה את השעה הנכונה (כרגע 10:35) ושעונים מעוררים מצלצלים באופן שבהם כוונו.
אבל, שאני מכניס לי אירוע ביומן עם התראה, או תזכורת באפליקציית Keep, המכשיר אוטו' מעביר לי את האירוע שעה אחורה.
כלומר, אם אני בעת עריכה אירוע\ תזכורת ב Keep ואני בוחר בהתראה ב 15:00, הפלאפון מציג לי את שעת ההתראה כ 14:00. משמע אם אני ארצה לקבוע התראה באמת ל 15:00 אני אאלץ לבחור בשעה 16:00.

אפשר לסדר את זה???
תשנה את איזור הזמן לאתונה
13/10/14 10:49
28צפיות
עד שיעבור כאן באמת השעון לשעון חורף.
עוד פחות משבועיים.
13/10/14 12:49
29צפיות
ב 26.10. בלילה שבין שבת לראשון ב 2:00.

שאלה בשביל חבר - נוט 2 או MOTO G
13/10/14 10:08
47צפיות
חבר מחפש מכשיר לפיתוח בסביבות 1100 ש"ח .
הציעו לו בחנות מסויימת נוט 2 מחודש בסביבות 1400 ש"ח לעומת ייבוא אישי של MOTO G דור 2 ב-1100.
חייב מקום מסודר כדי לקבל קבלה והחזר אחרי זה.
הגודל פחות מעניין אותו , מדובר מצד אחד במכשיר קצת ישן אבל מעולה ומצד שני במכשיר חדש אבל בסדר בהכל.
מכיוון שהוא חושב על פיתוח אמרתי לו שכדאי לקחת מכשיר שיקבל את ה-L , מבחינתו זה פחות מעניין , לדבריו עד שה-L יהפוך להיות השולט ייקח שנתיים.
מה דעתכם .
מעניין אותו נפח זכרון וסוללה חזקה , מייעד את המכשיר להפיכתו ל-SERVER.
לכאורה אין מה להשוות בין השניים, אבל....
13/10/14 10:19
49צפיות
מבחינת חומרה אין ספק שהנוט שם את המוטו בכיס הקטן (הגדול במקרה של הנוט),
הסוללה שלו גדולה פי 1.5, זיכרון כפול (מכל הסוגים), והוא הרבה יותר "מחשב" מהמוטו.
אבל דווקא בגלל היעוד לפיתוח חשוב גרסת אנדרואיד נקיה ככל האפשר, אפשרות לשדרוג קל,
ואפשרות לבדוק את הפיתוח גם על מכשירים שלא מריצים את החומרה הכי-הכי,
הייתי הולך על המוטו.
יכול להיות שאני משוחד
13/10/14 10:29
50צפיות
היות ויש לי את הנווט 2 , ברם 
לדעתי וניסיון העבר הרע שלי עם מוצרי מוטורולה לא הייתי שם שם את כספי 
אני מאוד מרוצה עם הנווט 2 , הוא מגיב מהר אפילו כאשר יש עליו עומס , סוללה יציבה ולא נאכלת/נזללת במהירות 
תיקשורת טובה ואין בעיה עם התחברות לרשתות אלחוטיות כפי שחוותי במוצרי מוטורולה 
זה לא מוטורולה של פעם, זה גוגל, ועכשיו לנובו
13/10/14 10:33
41צפיות
כמו שכתבתי, אין ספק שהנוט בעל חומרה עדיפה, סוללה גדולה וזיכרון מכל הסוגים גדול יותר,
אבל השאלה היא של התאמה לצרכים - דווקא בגלל שכמפתח חשוב לך לראות איך הפיתוח רץ בסביבה ניטרלית וכשהחומרה לא משהו.
בתשובה עבורך
13/10/14 13:50
32צפיות
היו לי כ-4 מכשירי מוטו 
הראשון היה המכשיר האנדרואידי שנמכר בזמנו בסלקום כמדומני לבימון יש אותו עדיין , שבעתי ממנו מרורים היות וכדי שתשאר לו עברית 
היה צורך לבצע להטוטים בזמנו 
השני היה עוד מכשיר שלהם שאמרו כפי שאתה אומר זאת לא אותה מוטורולה 
השלישי היה מכשיר שנמכר דרך מירס (רשת צבאית) וזה היה פיאסקו אחד גדול 
הרביעי היה הרייזר פאר ומכשיר הדגל שלהם , גם עליו אמרו זאת לא מוטו שאתה זוכר  ברם בחו"ל 
נלחמתי על קליטת רשתות WIFI , גם בארץ זה היה . 
לכן כפי שכתבתי אני משוחד כנראה אבל אני למכשירי מוטו לא מתכוון לחזור . 

ובכל אלו מדובר על מוטורולה ז"ל שנמכרה לגוגל לפני שנתיים
13/10/14 16:49
24צפיות
ולפני כמה חודשים כבר הספיקה להימכר ללנובו.

אין לי מוטורולה, אבל הביקורות על המוטו G והמוטו X וגם הניסיון של שנה-שנתיים בעולם
מראה שכנראה גוגל הצליחה להוריש למוטורולה קצת איכות.
אני לא יודע
13/10/14 16:57
24צפיות
אך לא מוכן להיכוות עם מוצר שלה עוד פעם , 
אני עם מוטו ג'י , וכל מה שאמרת לעיל לא רלוונטי לגבי מוטו ג'י
13/10/14 19:51
25צפיות
לי יש רק דברים טובים להגיד עליו, ביחס לעלות תועלת,הוא הטוב היותר בקטגוריה, אין בכלל ספק.
אני לא אסתור את דבריך
13/10/14 19:58
24צפיות
אתה מדבר מניסיונך האישי ואני מדבר מהניסיון הפרטי שלי 
אחרי 4 מכשירים כושלים של מוטורולה אני לא ארכוש אותו , 
אני מאחל לך רק שתהנה ותפיק ממכשירך רק תועלת מרובה נטולת תקלות . 

כמו שאמר לך em28, מוטו ג'י זה לא מוטורולה
13/10/14 20:23
28צפיות
שהיה קודם, זה משהו אחר , איכותי הרבה
יותר, לראיה, הנקסוס הבא יהיה מבוסס על
מוטו x החדש .
ה-2 האחרונים היו מבוססי lg, תראה לאן זה
הוביל את lg, שם אותה בשורה אחת עם סמסונג
ו- htc כיצרני על בתחום הסמארטפונים
מצטער אך
13/10/14 20:54
19צפיות
אם היית חווה את מה שאני עברתי עם המכשירים לא היית כל כך נלהב , אבל כבר איחלתי לך שתהנה עם המכשיר שלך 
כל אחד יכול לחוות דעה כאוות רצונו וכבודו במקומו מונח 
לא לחינם יש את הביטוי " מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננים " 

מוזר, הנסיון שלי שונה מאוד
13/10/14 20:41
26צפיות
היה לי רייזר (המתקפל הדק, מכשיר ישן) שהיה נוח מאוד - ספיקר טוב, קליטה מעולה, כפתורים גדולים ונוחים, ששרד אצלי שלוש שנים של חיים קשים עד שעזבתי את פלאפון. לאחותי יש את הרייזר המודרני יותר, שמשרת אותה כבר שנתיים ומשהו, ושורד יחס ממש לא עדין. המוטו G שלי איתי כבר חצי שנה ושרד נפילות ומכות ויחס לא הכי עדין באופן כללי, ועובד יופי.
אז או שלך היה מזל רע במיוחד, או שלמשפחה שלי יש מזל טוב במיוחד עם מוצרים של מוטורולה.
אני לא מדבר על הרייזר המתקפל
13/10/14 21:00
17צפיות
אלא על המונובלוק , היה לו מסך מדהים ,נגן מעולה 
הסוללה היתה קבועה , 
והיתה בעיה ברכישת רשתות WIFI עידכון ל ICS היה סיפור שמוטורולה משכו אותו עד אין קץ . 
והיו לי עוד מכשירי מוטורולה שגם בהם היו בעיות , נכון עם רובם הסתדרתי והצלחתי לשפרם אפילו . 

º
לא שמעתי תלונות לגבי ה-WI-FI, והיא במילא לא מהמשדרגות רומים
13/10/14 22:35
11צפיות
אייקון/תמונה אנדרואיד עם סימן קריאה בהדלקת הפאלפון Infinity
הודעה זו מכילה תמונות
13/10/14 10:04
50צפיות
שלום,
באופן די מוזר, איך שאני מדליק את הפלאפון Infinity מופיע לי אייקון תמונה של אנדרואיד עם סימן קריאה.
מישהו יודע מה הסיבה לכך? איך מסדרים את זה שהפאלפון יחזור לעבוד כרגיל.
אודה לכם על תשובתכם.
מצורפת תמונה של מסך הפלאפון
גל.
אייקון עם סימן קריאה
זה כמו בעיה בטעינת מערכת ההפעלה.
13/10/14 10:10
37צפיות
מכיוון שזה מכשיר מדבקה , כדאי לנסות ולגשת לספק.
º
במקרה הזה מדובר בחטא על פשע - זה מכשיר שרק אורנג' מוכרת
13/10/14 10:14
23צפיות
º
מדבקה של אורנג
13/10/14 10:59
16צפיות
º
צודק
13/10/14 11:08
13צפיות
2 בעיות עם הסלולארי שלי:
13/10/14 09:37
27צפיות
כשאני מקליד תמיד יש רווח אחד בסוף משפט ורק אחריו באה הנקודה. אי אפשר לשנות את זה בשום אופן איך מטפלים בזה???
בטלפון הקודם יכולתי לסגור יישומים פעילים. אני לא מוצא אופציה כזאת עכשיו. יש הגדרה אוניברסלית לסגירה שכזאת? אני אתן דוגמא - למשל אם השתמשתי בוואטצאפ, סיימתי, לחצתי על לחצן הבית. עכשיו האפליקציה רצה ברקע. איך סוגרים אותה? שאלה קטנה נוספת - אני גם לא מוצא איך מפנים זכרון

מדובר באנדרואיד 4.2

למה לסגור ישומים ?
13/10/14 09:41
20צפיות
אלא אם כן אתה עם פוקט או שאר בני דודיו , אין סיבה לסגור ישומים . תן למערכת לעשות את שלה .
אנדרואיד 4.2 זה נפלא .. באיזה מכשיר מדובר ?
כי חשבתי שזה מעמיס. הבנתי ממכם שלא
13/10/14 09:55
14צפיות
ואיך אני מטפל ברווח בסוף משפט? זה ממש מציק

לגבי הבעיה הראשונה, תבדוק את הגדרות המקלדת שלך
13/10/14 09:43
18צפיות
יכול להיות שמוגדר לו (אולי תחת תיקון אוטומטי, אבל לא בהכרח) שתמיד יהיה רווח בסיום מילה, למרות שבמספר מקלדות שניסיתי תמיד סימני הפיסוק נצמדו למילה האחרונה.

לגבי סגירת אפליקציות - לא צריך או אפילו לא כדאי. באנדרואיד ניצול הזיכרון הוא אחר מאשר בווינדוס, ושם לאחר שיצאת מאפליקציה היא אמנם נראית כאילו היא בזיכרון, אבל זה רק כדי שבפעם הבאה שתיכנס אליה היא תעלה מזיכרון ה-RAM (שהוא הזיכרון המהיר ביותר במחשבים) ולא מזיכרון האיחסון (שהוא האיטי ביותר במחשבים). במקרה של וואטסאפ זה בכלל לא הגיוני, כי היא חייבת לרוץ ברקע כל הזמן כדי לדעת מתי שלחו אליך הודעה. מה שקורה הוא שאתה סוגר את האפליקציה וחושב שאתה חוסך בסוללה, אבל בפועל האפליקציה מזהה שהשירות לא רץ, ואז הוא נטען שוב מהאיחסון, מה שגורם לניצול גדול יותר של משאבי מערכת. הסיבה היחידה לסגור אפליקציה בכוח זה אם היא תקועה או לא נסגרה כמו שצריך. למשל היום כשהגעתי למשרד ראיתי שהסוללה שלי הייתה נמוכה ממה שהיא אמורה, וראיתי שפיירפוקס רץ במשך שעה, כאשר לא הפעלתי אותו מאז אתמול בלילה - במקרה הזה צריך היה לסגור את האפליקציה בכוח.
המלצות/השאלת סים לאיטליה (רומא) - SHOOT
12/10/14 23:26
36צפיות
ארבעה ימים, דרישה לדאטה בלבד (250 מגה יספיקו)
שלח מסר, אוכל להשיג עבורך. ירושלים. מתי הטיסה?
12/10/14 23:58
110צפיות
העלות: 7 יורו לחבילת גלישה של 1GB.
ייתכן ובעלי הסים ירצו פקדון (מאוד חשוב להם שהסים יחזור).
SIP / Skype עובד.
שיחות נכנסות - חינם.
יש אפילו תעריפים סבירים לשיחות לארץ.
הסים של LycaMobile
º
למה מכשירי סוללארי של סמסונג ,אחרי חצי שנה ,מתחילים להתקע?
12/10/14 22:14
57צפיות
º
הגישה שלך לא נכונה .. תגידי תודה שהוא החזיק מעמד חצי שנה
12/10/14 22:23
28צפיות
º
12/10/14 22:26
11צפיות
כי זה לא מפריע למכירות של המכשירים
12/10/14 22:28
55צפיות
אז אין לסמסונג אינטרס להשקיע במשהו "טיפשי" כמו תוכנה. זה כמו שאפל לא השקיעה בחידושים באייפון עד שהיא לא הגיעה לנתח שוק כל כך נמוך.
דמגוגיה פופוליסטית
12/10/14 23:07
62צפיות
מליונים בעולם מרוצים מהם ואתה מכליל לא בחכמה
שב תנתח את הבעיה
בדוק כמה ram יש לך וכמה העמסת עליו ואז אולי תיזכר שסמארטפון אחרי הכל - איננו מחשב
שב תתחיל להסיר להעביר ולמחוק ולנקות עם אפליקציות יעודיות וכשתכיר את מגבלותיו תוכל להינות ממנו מאד.
יש כאן כמה וכמה אשכולות על תחזוקת סמרטפונים
יושב ראש הדירקטוריון שלהם הודה שהקוד שלהם לא טוב
12/10/14 23:20
55צפיות

ואם כבר הזכרת RAM, אז מה לדעתך תופס נתח נכבד ממנו? אפליקציות סמסונג שאי אפשר לזרוק לפח הזבל שבו הן אמורות להיות. אבל היי, זו בטח גם דמגוגיה פופוליסטית.
אתה יודע על איזה מכשיר מדובר ?
12/10/14 23:38
48צפיות
אולי אתה צודק אם מדובר על מכשירי המיני/טרנד/גיאו או השד יודע איזה שם סמסונג המציאו למכשירים הנחותים שלהם.
אבל אם מדובר במכשירי הדגל של השנה-שנתיים אחרונות המגיעים עם 2GB זיכרון בסגנון עדות ה-S3-4-5
זה לא אמור לקרות.
מכשירי הדגל הללו הם מפלצות חומרה, מחשבים רבים עובדים יפה מאד עם פחות מ-2GB זיכרון.
מכשירים אלו לא אמורים להתרגש מ"העמסת אפליקציות", יש להם רזרבות.
......
אלא אם כן ה"תוכנה" של סמסונג  מבזבזת זיכרון ושטחים כאילו הם שלה  ........ לא יכול להיות. 
º
XP רצה מצוין עם RAM של 1GB אז למה לא הטלפון
13/10/14 09:19
13צפיות
ראיתי
12/10/14 18:16
53צפיות
בפאלפון את LG3 חמוד יפה לא מוכר כזה ,ראיתי את הסמסונג לסוגיו ואני כבר רגיל חוץ מהגודל המסך נראה אותו דבר,ראיתי נוקיה 850 נראה ממש יפה מזכיר את נוקיה האגדתית

עדיין מתלבט קלות לגבי חוזק המכשיר אמינות מצלמה טובה ממשק נוח , אני סוכן מכירות שולח מיילים אס א אסים ווטאספ כותב בפורומים השונים

המלצות האחרונות מימכם או לחכות עד חודשיים?

מה ממליצים?
º
רק לא לקנות בפלאפון (סתם יקר)
12/10/14 21:59
13צפיות
איזה חנות הכי מומלצת בתל אביב
12/10/14 17:56
42צפיות
לרכישת סלולר איכותי ועם שירות מעולה

תודה לכם
אף חנות לא תיתן איכות ושירות
12/10/14 18:06
52צפיות
האיכות נקבעת ע"י היצרן ושירות מעולה אין בארץ.
V-Mobile ו-GO-Mobile נחשבות סבירות, עם הראשונה היה לי נסיון מוצלח.
היי
12/10/14 18:11
36צפיות
בדרך כלל אני לא עושה ביטוח רק אם אצטרך לתקן שיהיה לי לאן ללכת ולקבל מכשיר חלופי 

תודה לך
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום