לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

כל הכבוד לבלאפון על ההתמדה
12/01/15 12:25
48צפיות
כבר שנתיים וחצי מאז שסיימתי 15 שנים מיותרות אצלם ועברתי לגולן.
אבל הם לא מתייאשים, היום זו פעם שלישית בחודשים האחרונים שמתקשרת אליי נציגה, ומציעה לי חבילה ב 59 ש"ח
למרות שבכל השיחות הקודמות אמרתי שאני בחבילת 9.99
כנראה שיש להם איזה סקריפט במערכת להתקשר כל כמה שבועות ללקוחות מן העבר לא משנה שקיבלו תשובה שלילית
º
יכול להיות שזה לא פלאפון אלא מוקד חיצוני
12/01/15 13:15
19צפיות
מי עוד נפגע מטיפול לקוי של סלדון מעבדות?
12/01/15 12:08
105צפיות
טלפון חדש, תקלות אינסופיות, שירות נוראי, מענה טלפוני מתחת לכל ביקורת, נשמע מוכר? בואו נדבר על זה כאן!
אני לא אבל אם אתה רוצה לדבר על זה כאן כפי שכתבת
12/01/15 12:26
60צפיות
אז תעשה את מה שאני עשיתי אחרי שנכנסתי לכאן בפעם הראשונה כאורח כמוך: תירשם לתפוז ותחזור עם שם משתמש וסיסמה. בתור אורח לא תוכל להגיב לי עכשיו ולהשתתף בדיון. דרך אגב אמנם כתבתי שאני לא נפגעתי מהם כי אני לא לקוח שלהם, אך קראתי עליהם תלונות לא מעטות.
סנכרון יומן אייפון ליומן גוגל במחשב
12/01/15 11:29
35צפיות
שלום רב
יש לי אייפון 4 התקנתי יומן שנקרא calender mobile 
הוא מצליח לסנכרן לאייפון את כל הארועים מהיומן של גוגל שלי אבל לא מעדכן שינויים שאני עושה ביומן האייפון במחשב ביומן הגוגל.
איך עושים זאת בלי לחבר בין המחשב לאייפון באמצעות קבל?

כדאי לבקר בפורום השכן, 1104. קישור בגוף התגובה:
12/01/15 12:47
19צפיות
יופון לא נשארת מאחור..... 15 שקל - ללא הגבלה
12/01/15 10:06
40צפיות
מבצע ביופון - קו ב 15 שקלים לחצי שנה.
12/01/15 10:05
58צפיות
בחצי שנה הראשונה החבילה תכלול 1 גיגה גלישה ולאחר חצי שנה כשהמחיר עולה ל 49 שקלים חבילת הגלישה תיהיה של 4 גיגה.

החברה גם הראשונה לפי דעתי שמפרסמת את ההגבלה בשיחות וההודעות - 7500 דקות או הודעות.

º
יפה, הקדמתני בדקה.....
12/01/15 10:07
18צפיות
º
שאלה למי שיודע - הם כבר עברו לרשת של פלאפון, או שעדיין לא?
12/01/15 10:09
18צפיות
º
עברו. גם וגם (אורנג'). אתה בוחר באיזה רשת להיות. בחירה ח"פ
12/01/15 10:11
15צפיות
º
בחירה חד פעמית מתי? במכשיר עצמו או בעת הרישום?
12/01/15 10:17
15צפיות
º
לדעתי במכשיר אבל שווה להתקשר לשירות לקוחות שלהם ולברר
12/01/15 10:23
12צפיות
º
אוקי, תודה
12/01/15 10:25
10צפיות
שים לב מה הם מבקשים במהלך הרישום
12/01/15 10:34
39צפיות
הם מבקשים לבחור אם המכשיר שלך הוא דור 3. אולי מי שבוחר 3 מנותב לפלאפון ומי שלא מסמן שהמכשיר שלו תומך מנותב לאורנג'.

אולי. כנראה שאני צריך ליצור איתם קשר מתישהו
12/01/15 11:04
30צפיות
הבעיה היא שדרך האתר חייבים לרשום מספר טלפון, וגם ככה אני מקבל יותר מדי ספאם, לא בא לי לתת את המספר לעוד גורם כלכלי כלשהו .
היום זה קורה - מכרז התדרים של ה LTE
12/01/15 09:28
35צפיות
כבר הערב או מחר נדע מי הזוכים ומהר מאוד נתחיל לראות קצבים של 100 מגה ויותר בסלולארי.  שיהיה לנו בהצלחה 
לא ברור עדיין אם יקחו תשלום נוסף על גלישה בדור הרביעי, אבל על פי מה שנכתב בידיעות סביר להניח שלא עקב התחרות העזה.

יש למישהו סים לקרואטיה? (ניסיון שני )
12/01/15 08:45
17צפיות
לפני כמה חודשים הייתי אמור לטוס לקרואטיה לנסיעת עבודה, זה נדחה, לא משנה. בגלל מועדי הטיסות ומשך הזמן הקצר שאני אהיה שם, לא נראה לי כל כך הגיוני לקנות סים מקומי בגלל מגוון סיבות, אבל אם יש למישהו סים פעיל (או רדום אבל שאפשר להפעיל) אז אני אשמח לקבל. אם לא, אז אני פשוט אסנן את השיחות ואגיש את החיוב על שיחות העבודה לבוס שלי .

תודה מראש.
היום התקשרו אלי, בפעם השלישית וכל פעם אדם אחר, - מאורנג'
11/01/15 19:08
76צפיות
הייתי לקוח שלהם, לצערם עזבתי והיום יש להם הצעה מקסימה בשבילי. "נא לשלוח מסר" , - אני מבקש ומקצר את השיחה. עד היום, כמובן, לא ראיתי מסר.
גם אותי
12/01/15 10:00
36צפיות
אמרתי להם אם יש להם יותר זול מ2 שקל לקו כמו בגולן טלקום ובזה הסתיימה השיחה
המלצה פליז
11/01/15 16:19
97צפיות
שלום רב,

לפני כשנה ביקשתי המלצה כאן על טלפון סיני וקיבלתי המלצה על זה:

הייתי מאוד מרוצה אך הוא לצערי התחיל לגסוס :)
וכרגע הוא חסר במלאי

מה אתם יכולים להמליץ לי באותו סדר גודל?

תודה
אסתר 
Jiahu F1 / Leagoo lead 3
11/01/15 21:40
46צפיות
Jiahu F1 - מכשיר מבית טוב אבל קראתי לא מעט תלונות עליו (מצלמה שמפסיקה לעבוד, רמקול בעייתי וכד'). מצד שני, במשפחה הקרובה שלי יש 2 מכשירים כאלו ומכשיר נוסף שרכשתי לחבר טוב, כולם עובדים ללא דופי כאשר הוותיק ביותר למעלה מחצי שנה. מסך 4", כמדומני, ה-HTM M1 הוא בעל מסך 4.5".
Leagoo lead 3 - קראתי עליו בעבר מילים טובות ב-iandroid. אין לי מושג מה נתוני המפרט שלו.

אולי z1george יוכל לתת כיוון למכשיר אחר / נוסף ולהוסיף כמה מילים על המכשירים לעיל. כמובן, כל גולש אחר גם
האם כדאי לרכוש מכשיר בזול שיחזיק כשנה או חלופה אחרת? זה כבר שיקול שלך.
קצת יותר יקר מהג'ייאו - ZTE רד בול v5
11/01/15 21:43
50צפיות
מפרט עדיף משמעותית (מעבד 4 ליבות של קוואלקום, מסך HD, ג'יגה זכרון) ועולה 107$ בפעם האחרונה שבדקתי (יש גם מבצעים בפחות מדי פעם).
הטלפון קיבל המלצות חמות מכמה גולשים כאן, ואני אוכל לדווח בגוף ראשון ברגע שיגיע המכשיר שהזמנתי, אבל לא הכל מושלם - חבר מדווח על בעיות של חוסר רגישות בחלק מהמסך במכשיר חדש שקנה לא מזמן.
תודה
12/01/15 10:27
29צפיות
האם יש עוד המלצות?
אני קניתי שני מכשירי Jiayu G2F.....
12/01/15 11:27
59צפיות
לבן שלי - "וירא כי טוב" אז אחר כך גם עבורי.
היתרונות שלו - מסך 4.3 אינץ במכשיר בגודל שלרוב הוא 4 אינץ - עבורי הגודל או יותר נכון "הקוטן" משחק תפקיד.
זיכרון ראם של 1 גיגה, מצלמה סבירה (8 מגה), GPS מאוד מהיר (נעילה תוך פחות מ-10 שניות), בשימוש אצלי הסוללה מחזיקה בהחלט יום שלם.
אגב, המסך ברזולוציה 480X 854 נראה בהחלט טוב ומספיק והיתרון הגדול שלו - לא אוכל סוללה כמו מסכים באיכות HD, משהו שנראה לי קצת מיותר במסך קטנטן של סמארטפון.  
מחיר של מעט יותר ממאה דולר ב- to2c.com  ומקבלים גם כמה מתנות.

º
איזה מתנות?
12/01/15 11:49
19צפיות
לבקשתך - ספירת מלאי.....
הודעה זו מכילה תמונות
12/01/15 13:01
51צפיות
מספר דברים שמקבלים (לפעמים ) גם עם טלפונים אחרים - 1) מגן מסך 2) וכיסוי סיליקון אבל מקבלים גם 3) עט מגע, 4) סטנד קטן למכשיר, 5) קורא כרטיסים לשימוש עם 6) כבל חיבור OTG - שניתן גם הוא.
מצורף צילום.
º
רק שאפל לא תתבע אותם על הכיסוי קרוקס הזה
12/01/15 13:14
13צפיות
º
יפה מצידם!! יצאת עם שלל הא...
12/01/15 13:22
13צפיות
פורומים משפטיים חדשים ב|תפוז|
11/01/15 16:08
12צפיות
עורכי הדין המובילים בתחומם הגיעו לתפוז! יש לכם שאלה משפטית? רוצים להכיר לעומק את הזכויות שלכם? היכנסו עכשיו!

|*| נעשה לכם עוול? החלטתם להרים את הכפפה ואתם לא בטוחים איך? בואו לדבר על זה בפורום תביעות ייצוגיות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| למי מותר להאזין לכם? עד כמה הנייד שלכם יכול להסגיר אתכם? היכנסו עכשיו לפורום חקירות פרטיות:

|*| חשבון המים שוב הוכפל? רוצים לדעת מה הזכויות שלכם מול העירייה? בואו לבדוק בפורום מיסוי עירוני

|*| נגרם לכם או לרכושכם נזק? רוצים לברר מי חייב לפצות אתכם? בואו להתייעץ בפורום נזיקין
º
במקרה חסמתי איש קשר איך להחזירו בסמסונג גרנד
11/01/15 14:08
18צפיות
º
בהגדרות של האפליקציה הרלוונטית - חייגן או אפליקציית הודעות
11/01/15 14:15
17צפיות
מחקר מגלה שהניתוק מהאייפון גורם לתחושת חרדה
11/01/15 12:42
63צפיות
קישור למחקר עצמו למי שמעוניין - http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/jcc4.12...

"החוקרים מצאו כי כאשר משתמשי iPhone אינם יכולים לקבל שיחה משום שהם עסוקים במשימה דוגמת תשבץ, ניכרת עלייה בקצב פעימות הלב ולחץ הדם שלהם, והם חווים תחושה לא נעימה של חרדה. גם הביצועים שלהם בפתרון התשבץ ירדו בהשוואה לאלו של משתמשים שהמכשיר שלהם נותר לידם."

ולשאלה שסיקרנה אותי - "למה דווקא אייפונים?", התשובה היא קצת טיפשית - כי אפשר לבטל את ההשתקה בצורה קלה (על ידי הכפתור שבצד) .
º
11/01/15 13:25
13צפיות
º
מה קרה, שמעת את האייפון שלך מצלצל מרחוק?
11/01/15 13:29
19צפיות
אין דאטה במכשיר doogee valencia
11/01/15 12:12
34צפיות
קניתי doogee valencia dg800. אני ברשת גולן טלקום ולא מקבל דאטה.
מכירים את הבעיה?

צריך להגדיר נקודת גישה (APN)
11/01/15 12:14
35צפיות
אם זה לא מגיע באופן אוטומטי, ולא עובד כשמנסים לשלוח מהאתר, אז יש באתר של גולן מדריך איך להגדיר את זה.
מישהו יכול להמליץ על מסלול בלי הגבלה בין 6g
11/01/15 10:20
55צפיות
מעוניין במסלול זול בלי הגבלה  לא חייב בין לאומי רק שיכלול חבילת גלישה 6-8 gb איפה כדאי?
אם "59" נחשב זול בשבילך אני בגולן ומרוצה...
11/01/15 11:41
55צפיות
כמובן ששמעתי שיש אנשים לא מרוצים מהקליטה (צריכה להיות כמו של סלקום בערך). לי אישית לא היתה בעיה ולא הייתי צריך לשחק עם הגדרות הטלפון.
º
6 גיגה בגולן 59 שקלים לשנה
12/01/15 10:05
9צפיות
º
זה המחיר הכי זול?
12/01/15 13:10
7צפיות
SD נרטב
11/01/15 08:35
106צפיות
נרטב לי בגשם הכרטיס. הוא היה כמה שעות על הכביש ונרטב. התייבש וכשאני מכניסה אותו לקורא כרטיסים במחשב הוא אומר לי שצריך לאתחיל אותו מחדש.
האם ניתן לזחר את התמונות זעליו? כמה זה יעלה?
לא בטוח שהוא יתיבש לחלוטין.
11/01/15 09:02
44צפיות
תשימי אותו עוד כמה ימים. במקום מאד יבש (בתוך אורז) ותנסי שני
לאתחל פירושו לפרמט = הכל ימחק.
11/01/15 10:05
35צפיות
הפתרון: סבלנות, והרבה. לנסות ליבש באורז, לחכות אפילו שבוע. אולי יש מצב להציל לפחות חלק מהחומר. יש מעבדות שמתמחות בהצלת קבצים (הן אמנם גובות סכומים לא מבוטלים על הצלת חומרים דיגיטאליים ואם לא תצליחי להציל לבד אז אולי זה יהיה שווה עבורך, תבדקי). בכל אופן תנסי קודם לבד ואם לא תצליחי וזה חשוב לך אז תנסי לפנות לאחת מהחברות שמתעסקות בהצלת נתונים:

היי
12/01/15 06:55
21צפיות
כששואלים שאלה לא נהוג לקרוא את התשובות ולהגיד תודה?
º
תודה רבה וסליחה
12/01/15 11:30
10צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום