לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כיום שלכל ישראלי יש את המכשיר כיום כאשר אתם הולכים ברחוב להיתקל באדם מדבר בסלולארי שלו באם הוא מבוגר או ילד שלא סיים ביה"ס זה כמעט בלתי אפשרי וחייב להיות פורום שמדבר על הנושא הזה אז שלום אני - רונן ואני מכור לסלולארי, אני לא יכול לחיות ללא המכשיר הזה וחייב להתעדכן בכל מה שקורה בעולם הסלולאר, ואם אהיה יום ללא המכשיר אשתגע, מכירים את התחושה?? אתם מוזמנים להיכנס לפורום שכולו עוסק בעולם הסלולארי יש בו את כולם החל מנציגים יבואנים ועד סתם אנשים שכרגע קיבלו את המכשיר הראשון בחייהם פה תמצאו תשובות לשאלותיכם החל מהשאלה איך מדליקים את הC1-01 שלי? וכלה בדיון איזה סמארטפון הכי טוב בשוק! רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים

* אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום

* שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום

* נא לא לפרסם מכירות\החלפות וכו` בשביל זה קיים הלוח

* אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.

* רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר

* אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)

* נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה

* בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,

* אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.

* אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.

* אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.

* מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.

* קרינה היא לא נושא לפורום סלולרי, המידע כיום על קרינה הוא לא ברור ונועד רק לאנשי מיקצוע בתחום קרינה ולא למשתמשים הפשוטים, כל דעה שתהיה מבוססת או לא תבלבל ותלחיץ סתם גולשים שלא מבינים, אין להעלות שאלות או דעות בנושאי קרינה והשפעותיה, הודעות כאלו ימחקו מייד.

* כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם, אנדרואיד או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)

אין להגיב לשאלות בנושאים כאלו, אפשר להפנות לפורום המתאים,

פורום זה עוזר בבחירת מכשירים (כן גם מכשירים שנרשמו בפיסקה הקודמת), כאשר יש שאלה של לפני קניה אין צורך להפנות לפורום המתמחה,

גם שאלות על שימוש במכשירים עם סמביאן מייגו או כל מערכת אחרת שאין לה פורום ייעודי נענות בפורום זה,

וכן גם שאלות בבחירת מסלול וחבילת גלישה במפעילות הסלולריות.

* נושאי תלונות על חברות או חנויות או כל גוף הקשור לנושא הפורום יש לעלות בצורה מנומקת וללא התלהמות תוך שמירה על חוקי המדינה בנושאי לשון הרע והוצאת דיבה, אין לקרוא לגוף האמור בשום צורה פוג

מהירות אינטרנט בגולן (בנדידה על סלקום)
הודעה זו מכילה תמונות
09/10/14 17:06
62צפיות
קודם כל אני חייב לציין שאני נמצא במקום בו היתה קליטה חלשה של סלקום. עכשיו אני רואה שיש קליטה מצויינת,כנראה שסלקום הוסיפו אתר באיזור. גם נראה שמהירות האינטרנט השתפרה פלאים. אני לא רגיל למהירויות כאלה,בדרך כלל בסביבות 4 מגה.
מאיפה ניתן לדעת שזה סלקום?
09/10/14 18:32
31צפיות
לי יש גולן טלקום ויש המון ניתוקים וגם גלישה לא הכי מהירה...
בתפריט בחירת הרשתות לא מופיע לי סלקום..
º
כשמופיע לך ברשימה 2 גולן - השניה היא סלקום
09/10/14 18:45
20צפיות
מופיע רק גולן 1
09/10/14 18:51
25צפיות
ואני גר ממש צמוד לאנטנה של סלקום..
º
ייתכן באזורך אין את הרשת של גולן ואתה רוכב על סלקום...
09/10/14 18:53
16צפיות
ויש בעיה ..
09/10/14 19:00
39צפיות
עם האייפון 5s שמחובר לגולן - כאשר הגדרת מפעיל רשת היא אוטומטית - וגם הגדרת יישומי סים היא אוטוטמית - הרבה פעמים אני ללא קליטה שעות..
אז כעת הגדרתי יישומי סים שיהיו על national ובחירת מפעיל בחרתי גולן (שזה כנראה סלקום)
התמיכה הטכנית של גולן טוענת שהשיטה שלי לא בריאה..
איזה סלולרי מומלץ כמצלמה טובה?
09/10/14 16:11
33צפיות
חזרתי לארץ עכשיו ממקום שבו לא היתה דרישה שלכל אחד יהיה סמארטפון. אני לראשונה מחפשת סמארטפון, אבל אני לא רוצה להיות מחוברת לאינטרנט כל הזמן. מהירות גלישה, איכות תוכנות, כל אלה פחות חשובים לי. אני רוצה מצלמה טובה וזה הכל. יש לי שאלה כפולה
1. האם יש מכשיר שהייתם ממליצים לי?
2. לי בעקרון אין בעיה שזה יהיה מכשיר ישן יותר, מודל 2011 וכאלה. לדוגמה יצא לי לבחון את הסמסונג אס3 שניראה מעולה מבחינת איכות מצלמה. האם יש סיכון בלהשקיע במודל ישן? האם הייתם ממליצים להמנע?

אני מבקשת להמנע מהערות מתחכמות או מעליבות על היחס שלי לסמארטפון ולאינטרנט.
תודה.
º
לומיה 1020 - המצלמה הכי טובה בסמארטפון
09/10/14 16:33
16צפיות
עוד שאלה בדרך אל המכשיר- אחריות
09/10/14 12:48
68צפיות
אהלן...

תודה לכל מי שהתייחס לשאלה הקודמת בנוגע לסוג המכשיר.. אני עדיין מתלבט בין הנקסוס 5 ל LG G2, אבל כנראה עם נטייה קלה ל LG, ומאמין שאחליט סופית ברגע שאגש לחנות. וכאן מגיעה השאלה השנייה שלי-

ראיתי הבדלים במחירים של המכשירים בהתאם לסוג האחריות. אני מבין מן הסתם שאחריות שנתיים תייקר לעומת אחריות שנה, אבל מה דעתכם, מה המשמעות של השם שמספק את האחריות? האם שווה לשלם הבדל של כ 200  בשביל אחריות ע"י רונלייט על פני אחריות על ידי מובייל ישראל?

או למשל, באחת החנויות (חנות שמדורגת טוב בזאפ ושמעתי עליה המלצות) מציעים את ה LG G2 16 GB במחיר של 1730 עם אחריות של שנה ע"י הסניף, זה מאוד מפתה לעומת 2085 אחריות שנתיים ע"י רונלייט מ KSP, מה דעתכם?

ועוד שאלה שנכונה לגבי שני הדגמים, עד כמה קריטי לדעתכם לשקול קניית המכשיר בזכרון מורחב של 32GB, לאדם העושה שימוש סביר וממוצע ולא אכפת לו לרוקן תמונות מדי פעם? יש לי אייפון 4 16 ג'יגה כרגע ומדי פעם אני מגיע אל הקצה), אבל מחיקת התמונות מהמכשיר נותנת לי מרחב נשימה חח.
אחריות? בישראל? אתה צוחק, נכון?
09/10/14 12:53
58צפיות
1730 שח עם "אין אחריות" של חאפר
2085 שח עם "אין אחריות" של יבואן רשמי רונליייט
במקרה הראשון ינפנפו אותךף תוך 30 שניות
במקרה השני ינפנפו אותך אחרי שבועיים (יש תסריט שעולה להם כסף וניירת- לקחת - לשלוח למעבדה- לכתוב דוח טכנאי שקובע שהאירוע לא מכוסה/או שהלקוח אשם- להחזיר לחנות - לשמור עליו עד שתבוא לאסוף)

אם אתה אוהב את הדגם - נתתי היום קישור לEBAY במחיר של229.99$ מוחדש יצרן עם אחריות 90 יום של LG USA. תוסיף מיסים ושילוח ואתה גומר בפחות מ1200 שח.
כמו כן - זה הדגם עם 32GB. מה שהטריד אותך...
אם יש לך קרוב משפחה שם - שיעשה לך הפנייה (יקבל וישלח לך הלאה בדואר רגיל) או שיביא לארץ= 840 שקלים. 

אז אתה אומר
09/10/14 13:02
44צפיות
ללכת על הזול ביותר? (אני אבדוק את מה שהצעת לגבי איביי אפילו שיש לי רתיעה להזמין משם דברים שהם מעבר לכיסויים מסך וכו).

ואולי זה מטופש, אבל אשאל בכל זאת, סוג האחריות לא משפיע על מקוריות המוצר, נכון? ז"א, כל עוד מדובר בחנות רצינית, המוצר אמור להיות מקורי..
מקוריות המוצר
09/10/14 14:47
44צפיות
המוצר יהיה LG מקורי שירד מפס ייצור של LG בקוריאה
מה שכן , בחנות פרטית , סביר להניח שהחנות קנתה יחידה שלא יוצרה עבור ישראל אלא נניח עבור אוקראינה , הועברה לארץ במכולה או מזוודה , המוכר פתח וצרב עליו ROM מע הפעלה שכוללת עברית.
לכן אם קיבלת עם גרסת 4.2.2 נניח, הוא לא יקבל את העדכון (דרך האוויר) שהיצרן הוציא למכשיר האוקראיני או הישראלי כי הוא עם מערכת, שהיא שעטנ,  של שניהם.
בכל מקרה זה מכשיר מודל 2013 לכן הוא כבר לא מקבל עדכונים, ממילא , מצבך אינו רע ממישהו שקנה אותו מרונלייט -היבואן הרשמי.
תקש מהחנות שאם כבר נגעו, שיצרוב לך את ה4.4 האחרון שקיים

סלקום מת. סלקום חול לא מגיבים בישראל. הלילה אני נוסע
09/10/14 12:46
100צפיות
הבעייה, שאין עם מי לתאם, אין עם מי לדבר, אין אפשרות לארגן כללי התקשרות, אין סלקום.
אולי
09/10/14 12:59
79צפיות
אולי תוכל לשפעל סים חדש של גולן או 012 דרך נציג בבאג (או תחנת נוחות של ילו/פז + טלפון)
אם אתה נוסע בערב שישי לחו"ל, כדאי להזכר לפני יום שישי בצהריים. 
הרווח כולו שלך, בחול קונים סים מקומי
09/10/14 13:04
70צפיות
לאן נוסע ?
º
09/10/14 19:20
14צפיות
למה זו בעיה? החלטה כלכלית של החברה לא להעסיק עובדים...
09/10/14 20:13
70צפיות
... עבור שירות זה בסופי-שבוע / חגים / שעות הלילה.
דרך אתר האינטרנט שלהם אולי אפשר להירשם לשירות "המשתלם" הזה באופן עצמאי.
טוב כבר התייאשתי. - חייב עזרה
09/10/14 11:16
96צפיות
ברשותי אייפון 4 שקניתי לפני 4 שנים בערך (ב 2011) אני מחפש להחליף אבל לא ממש יודע לאן .חשוב לי מאוד מאוד שהמסך יהיה גדול !! אפילו גדול מאוד (יש לי כבר אייפד בבית אבל אני רוצה טלפון)כי אני גולש המון .ברשותי תקציב של עד 10,000 שקל .ראיתי את האייפון שש פלוס בחנות בראשון, ומה זה נדלקתי עליו , ראיתי גם את הגלקסי נוט 3- אבל הבנתי שאמור לצאת ה 4??בכלל המוכר אמר לי ככה בארבע עיניים שעדיף להמתין קצת לירידת מחירים כללית עוד מעט בשוק (כנראה התכוון לגלקסי )בקיצור , אני די מבולבל ולא ממש יודע מה לקנות .כפי שאמרתי. - גולש המון.... חשוב מסך גדול .....מצלמה לא ממש מעניינת אותי כן הייתי שמח להתגרש כבר מכל הקטע של האיטיונס כי מעולם לא חיברתי את המכשיר הזה שלי לאייטיונס (תמיד הייתי מפחד שימחק לי את כל המספרים, ידרוס לי את השירים או השד יודע מה )--- אבל מצד שני אוהב את האייפון מאוד.אההה וחשוב לי שאוכל לייצר מעצמי שירי צילצולים כאלה לאנשי קשר ( עשיתי את זה באייפון בזמנו ומאז כאמור לא התחברתי יותר לאייטיונס ) טוב אשמח לדיעות שלכם המון תודה לעוזרים
כיום ניתן לעשות כמעט הכל
09/10/14 11:29
60צפיות
דרך ה-iCloud....

הוא התכוון למכשירי האיפון 6..... (מה מחירם בארץ בכלל )
מה זאת אומרת?
09/10/14 11:40
47צפיות
האי קלאוד אפשר דרכו לגבות וכו.... אבל עדיין הכל עובר וצריך להתחבר לאייטיונס , אם אני רוצה להוריד או להכניס שירים, לייצר רינגוטנים, לגבות דברים וכו..... אני טועה? ולגבי האייפון 6 פלוס הבנתי שהמחיר הוא 8600 משהו כזה (יקר בטירוף) , אבל אין לי בעיה של כסף כאילו ובכל זאת, לא רוצה סתם לקנות משהו שלא אהנה ממנו
תשמע....
09/10/14 11:55
40צפיות
היום אתה יכול למצוא את ה-6 + 64GB עם המסך הגדול בסביבות 6000 ש"ח בחנויות פרטיות ואצל סוחרי היד השנייה, עוד שבועיים הוא יגיע לארץ בצורה רשמית אז המחיר יירד בעוד איזה 1000 ש"ח ויותר.
אני אישית מפחד לקנות אותו בגלל הנושא של הקיפולים שדובר בשבועיים האחרונים ( אולי סתם יצא מפרופורציה אבל ... ).פרט לאייטונס , יש לך מגוון תוכנות אחרות לגבות איתן ולהעביר אליו מידע כמו ITOOLS וכדומה .
יש לך אפשרות לגבות חלק גדול מהמידע דרך האינטרנט , לשמור שם תמונות , אנשי קשר וכדומה ללא שום חיבור למחשב , זה מה שנקרא אייקלאוד .. סתם שאלה , איך היום אתה מגבה תמונות שצילמת ?
לגבי הנוט 4 , המפרט נראה מצויין , המכשיר עוד לא יצא ככה שגם היום לא ניתן לחוות דיעה האם הוא באמת טוב או לא.
בכסף שיש לך תוכל לקנות כל מכשיר שקיים היום , רק תבחר.
יש לך הרבה מכשירים עם מסך גדול כמו סוני Z3 , נוט3 ( לדעתי הוא מעולה , הייחוד שלו זה העט ) ועוד כמה.
לגבי מידע איך לגבות את מכשיר האייפון שיש לך , אני ממליץ לך לעבור לפורום אייפון.
תמונות אני לא מגבה
09/10/14 12:02
36צפיות
אני גם ככה לא ממש אוהב לצלם או להצטלם או בכלל, כל נושא המצלמה לא ממש מעניין או מעסיק אותי. מה שחשוב לי זה שאוכל לגלוש מהיר (לא רק דרך האפליקציות), כי למשל דרך הספארי באייפון כבר לא גלשתי למעלה משנתיים וחצי כי זה פשוט סבל ובלתי אפשרי . אז זה חשוב לי, פלוס רמקול טוב, שמע טוב, מסך גדול וכמה שפחות התעסקות בגיבויים או ללכת במיוחד למחשב ולחבר את המכשיר ולפחד שידרוס לי את הכל (זה כבר קרה לחבר טוב שלי לפני כמה שנים באייפון)
אתה יכול התקין דפדפנים אחרים במכשיר כמו כרום.
09/10/14 12:09
27צפיות
ואם עכשיו ייעלם המכשיר ולא גיבית אז גם ככה ייעלם הכל .

אם זה קרה לחבר אחד לפני כמה שנים זה טוב , כמה אנשים מסביבך עם אייפון ולא קרה להם כלום .
אתה צודק ועדיין
09/10/14 12:36
27צפיות
אני לא סובל את האיטיונס הזה.אף פעם לא הבנתי אם אני מחבר אותו למחשב, אז האיטיונס מסתנכרן לי עם המכשיר או המכשיר מסתנכרן לי עם האיטיונס .ואז הכל נמחק
אני אוהבת את כרום באייפד
09/10/14 13:26
23צפיות
רק חבל שאי אפשר להפוך אותו לברירת מחדל.
אם יש כסף מיותר - אבטיפוס של אייפון 6 64GB
09/10/14 12:03
51צפיות
חחחח מצחיק
09/10/14 12:05
44צפיות
אין לי כסף מיותר---- אמרתי שאין לי בעיה של כסף
מבקש המלצות למכשיר זול אך אמין
09/10/14 10:18
45צפיות
שלום חברים
יש לי חבר בעל סמסונג מיני ישן ומתפרק. מחפש המלצות בשבילו למכשיר חדש, טוב אך לא יקר
צריך שיהיה GPS סביר, מעבר לזה שום דבר מיוחד!!!!!
תגדיר לא יקר...
09/10/14 10:25
44צפיות
חביב הפורום ולא בכדי הוא המוטו G , נסיך הסמארטפונים לשוק הבינוני.
בסביבות 1000 ש"ח
º
נניח אלף או מעט יותר ש"ח
09/10/14 10:31
25צפיות
כמו שהציע מטרו: MOTO G, אבל שתי הערות:
09/10/14 10:36
61צפיות
1. שווה לחפש את הדור השני של המוטו, עם תמיכה בדרי דור 4 ואפשרות לכרטיס זיכרון חיצוני.

2. אם לא דחוף כדאי לחכות קצת, הנקסוס 5 בערוב ימיו ויתכן שיוזל במבצע ניקוי המדפים של גוגל.
אז כמו שציינתי - המוטו G של מוטורולה
09/10/14 10:37
42צפיות
הוא מכשיר מצויין שנכנס לתקציב.
למכשיר גרסה חדשה שהושקה לאחרונה עם מסך גדול יותר ומצלמה טובה יותר מהדגם של השנה שעברה. 
אם ישנה אפשרות להביא אותו אישית מארה"ב או אירופה, הפרש המחירים מהארץ הוא משמעותי.
אתה יכול לקנות דרך שירות כמו BUY2USA את המוטו G דור 2
09/10/14 11:15
42צפיות
בסביבות 1100 ש"ח.
ואם הזכרת את BUY2USA
09/10/14 12:09
61צפיות
אני גאה להציג (מבצע זמני שיכול להסתיים כל רגע- אגב) את ה:
LG G2 FACTORY UNLOCKED 32GB
ב230 דולר (כ840 שח נטו כ1150 ש"ח, כולל שילוח ומיסים)
מכשיר עם מסך 5.2 שוליים דקים, מצלמה מצוינת, זכרון 32ג"ב, תמיכה בLTE
קישור
º
פיספת שזה לא חדש *Manufacturer refurbished*
09/10/14 12:12
30צפיות
º
והוא לא שולח לישראל
09/10/14 12:13
21צפיות
º
בכוונה הוא רשם BUY2USA וחישב את המיסים.
09/10/14 12:24
22צפיות
לפי התדרים שהוא רושם ה-LTE לא תואם לארץ ומדובר במכשיר
09/10/14 12:23
53צפיות
Manufacturer refurbished.
נכון
09/10/14 13:07
70צפיות
manufacturer refurbished על פי כללי איביי
המכשיר הוחזר לAT&T בתוך תקופת ה14 יום, עבר בדיקת תקינות, אם נמצא ליקוי אמיתי, הוא תוקן
ואז אסור למכור אותו כחדש. יכול להיות שסתם לקוח התחרט והחזיר אחרי יומיים.
בכל מקרה מדובר במוכר עם דירוג מעולה באיביי של מאות אלפי מדרגים
קניתי ממנו ביולי נוקיה 920 מוחדש כזה וההמכשיר היה חדש ב100 אחוז
למוחדש יש כללים מאד קשוחים בארהב (זה לא סלקום שקורא למכשיר עם 630 שעות שיחה מוחדש).
ROYBO - כתבתי בפירוש יעלה לו כמעט 1200 שח כולל הפנייה ושילוח. אני לא משווק של המוכר, אני משתף את המידע. אם זה מעט מורכב- מוזמן לקנות בארץ ב1730-2000 שקלים עם 16GB בלבד ולמסגר את האחריות על הקיר. 

אם תמצא NOKIA 930 או ICON במחיר כזה
09/10/14 13:29
40צפיות
תגיד לי
הדרך לאיתור דילים בארהב
09/10/14 14:38
46צפיות
אתר slickdeals.net צריך להרשם
ולהגדיר keywords למשל Icon במקרה שלך או NEXUS למשל (לא במקרה שלך)
ואז הוא שולח התראה במייל- אתה יכול להגדיר למשל כמות מינימום של פלוס  שהדיל קיבל (הצבעות גולשים)

מקלדת סמסונג 5
09/10/14 10:11
43צפיות
יש משהו מעצבן במקלדת של סמסונג 5. המקלדת דומה לזו של אייפון וזה בסדר גמור אבל!!!!!!!
יש המון אותיות באנגלית שיש בהן תוספות של כל מיני סימנים. כמו האות U למשל שיכולה להופיע עם כל מיני סימנים וניקוד. הבעיה היא שכאשר לוחצים יותר מחצי שניה על המקש הוא מקפיץ את האפשרויות המעצבנות האלו.
רציתי לשאול האם ניתן לבטל את התוספות האלו וכאשר אלחץ על האות U למשל אקבל אך ורק את האות הרגילה ללא כל האפשרויות נוספות?
אז תזרוק אותה יש יותר טובות ממנה
09/10/14 10:18
30צפיות
SwiftKey, AnySoft Keyboard, A.I. Keyboard הן הבולטות שבהן.
תודה, אבל אני אוהב את הרעיון שכאשר לוחצים על מכש רואים
09/10/14 10:19
36צפיות
רואים את האות עליה לחצת מוקפצת על המסך. אין את זה במקלדות שציינת
ברוב המקלדות אפשר לקסטם את ה-Layout
09/10/14 10:33
31צפיות
זה הבסיס של הבסיס.
זה לא באג, זה פיצ'ר - ככה המקלדות פועלות
09/10/14 10:46
43צפיות
והפיתרון הוא מאוד פשוט - אל תלחץ יותר מחצי שנייה על המקש.
º
PIN לביטול נעילה של רשת SIM מה זה אומר?
08/10/14 19:15
20צפיות
זה אומר
08/10/14 19:21
36צפיות
שהסים דורש קוד כדי לאפשר שימוש בו.
זו דרישה של הספק הסלולרי שמשווק את הסים.
זה לא קשור למכשיר עצמו.
מסונג או LG
08/10/14 18:17
52צפיות
ערב טוב לכם

האם מישהו יכול להגיד בבקשה אזה סוג מדיוק ניתן להביא מארה"ב שהוא יעבוד כאן

אני רוצה SAMSUNG 5S או LG  G2

תודה
אלו הדגמים
08/10/14 18:31
47צפיות
Samsung SM-G900F for Europe
LG G2 D802 for Europe
º
במידה וקונים סמסונג , חשוב לבדוק שהוא UNLOCKED ו-REGION FREE
08/10/14 20:51
26צפיות
לא סמסונג - נעילה איזורית
08/10/14 22:33
43צפיות
אין לי כוח להסביר - תחפש בפורום.
עזרה עם LG G2 שנמכר כחדש, רוצה לוודא שבאמת כזה
08/10/14 18:03
114צפיות
ערב טוב לכולם,
רכשתי מכשיר סלולרי G2 חדש (מחנות), כאשר הגעתי הביתה ראיתי שלמכשיר יש ROOT, משמע מישהו כבר התעסק איתו. מערכת ההפעלה עצמה היא 4.2.2 וכאשר ניסיתי לבצע עדכון לא הצלחתי (לא מוצא גרסה חדשה יותר).

שאלה ראשונה היא האם יש לי בכלל דרך לוודא שבמכשיר לא נעשה שימוש?
מעבר לזה איך נכנסים ל-bootloader ול-recovery. ניסיתי להדליק את המכשיר כאשר אני מחסיק את כפתור ההלדקה ביחד עם כפתור הוליום העליון ולאחר מכן ביחד עם התחתון...כל מה שקיבלתי זה את הלוגו שנכנס לסוג של -bootloop שנפסק רק אחרי ששחררתי את הלחיצה ואז המכשיר נדלק.
הייתי מברר עם החנות
08/10/14 18:10
81צפיות
איך קרה שמכשיר עם רוט נמכר כחדש?
אין מה לברר אם לא נעשה בו שימוש כי התשובה כבר ברורה.  אם יש רוט משמע נעשה בו שימוש.
נכנסתי עכשיו ל-Download mode שהוא השקול ל-bootloader?
08/10/14 18:13
60צפיות
מעבר לזה שאני רואה שהמחשב לא הצליח להתקין את ההתקנים עבור המכשיר אני רואה שכתוב לי למטה באדום ROOTED
º
איך נכנסת ל download mode?
08/10/14 18:18
29צפיות
גירסת האנדרואיד
08/10/14 18:28
63צפיות
הרשמית האחרונה של הG2 היא 4.4.2 כלומר אם כעת הגירסה היא 4.2.2
והמכשיר חדש ולא נגעו בו, הוא אמור לאפשר ולהציע שידרוג גירסה דרך המכשיר עצמו.
מה בדיוק מופיע בהגדרות--> אודות הטלפון?
אולי תצרף צילום מסך.
זהו שהוא לא מאפשר וזה היה הדבר הראשון שבדקתי.
08/10/14 18:46
44צפיות
גרסת המכשיר היא 4.2.2
כאשר אני מנסה לחפש עדכון דרך update center אני מקבל הודעה שיש לי את הגרסה הכי עדכנית (אם זה חשבון אז ניסיתי גם על WIFI וגם על 3G).

ככל הנראה ROM שעשו בו שינויים, מהנקסוס שלי אני זוכר שהיו רומים שתוכנתו "להיכשל" למצוא עדכונים
עדיין לא הבנתי מה זה בכלל בדיוק
08/10/14 18:41
49צפיות
1.מכבים את המכשיר
2.לוחצים על חץ ווליום עליון בלבד.
3.מחברים את המכשיר (תוך כדי הלחיצה) למחשב
4. ממשיכים ללחוץ....

גם אני לא הבנתי
08/10/14 18:45
39צפיות
מדוע להתעסק עם DOWNLOAD MODE מכשיר חדש.
אני אסביר, ניסיתי להבין אם הייתה התעסקות כבדה עם המכשיר
08/10/14 18:48
42צפיות
רציתי לבדוק אם יש לי ריקבורי חלופי או מקורי, בזמן החיפוש באינטרנט נתקלתי במושג הזה וראיתי שדרכו אפשר לבדוק אם ה-"BOOTLOADER" פתוח או לא
תבדוק איזה דגם יש לך
08/10/14 18:52
38צפיות
הלינק לא עובד אבל בדקתי במקום אחר יש לי D802
08/10/14 19:06
39צפיות
תחת hardware information
הדגם
08/10/14 19:15
46צפיות
הוא זה שמשווק בארץ.
אני מניח שהחנות היכן שרכשת אמורה לתת אחריות מסויימת.
הייתי פונה אליהם לברר מדוע לא ניתן לשדרג גרסה ל4.4.2 ומדוע נעשה למכשיר רוט.
לצערי יצא לי לפנות אליהם רק ביום שישי
08/10/14 19:23
56צפיות
חבל לי ששמתי לב לזה הרבה אחרי שהמכשיר כבר לא היה בחנות.

הניחוש שלי (לכאורה) שבגלל שלא מדובר על יבוא רשמי (האחריות לא של רונלייט) אז בטח רכשו סטוק של מכשירים ממדינה ארופאית, מכשירים שמקושרים למפעילה זו או אחרת. בשביל לתת למכשיר מראה נקי יותר ופחות מחשיד ממראה של ROM של חברת TIM האיטלקית (למשל) היה צורך לפתוח את ה-BOOTLOADER ולהתקין ROM חלופי למכשיר שחף מכל סימן היכר של המפעילה המקורית.

בטוח השתמשו ב-ROM שהיה בחנות ושנחשב ליציב, במקרה יש עליו ROOT...
בהחלט
08/10/14 19:38
53צפיות
יתכן שכדי להתקין ריקברי ולהחליף רום עם עברית היו צריכים לעשות קודם רוט.
החאפריות בארץ פשוט הורגת אותי כל פעם מחדש
08/10/14 19:55
60צפיות
אני מודה שכבר המון זמן לא רכשתי מכשירי סלולר בארץ והפעם הרכישה נעשה נטו כי אני צריך לטוס לחול והמכשי הקודם פשוט מת.

הריי אם אני אנסה להגיע כלקוח רגיל ולבקש לממש אחריות בעוד נניח 4 חודשים מעכשיו החנות תטען שעשיתי ROOT למכשיר והרסתי אותו....

עכישו גם אני לי באמת שום דרך להוכיח לחנות שה-ROOT שבמכשיר לא נעשה על ידי
טוב עכשיו מסתבר שהמכשיר הוטען כמה שעות לפני שנרכש בפועל
08/10/14 21:31
87צפיות
נכנסתי לראות היסטוריה של טעינה. המכשיר נרכש היום בסביבות ה-1:30 ולפי ה-LOG של הסוללה הטעינו את המכשיר כמעט ל-100% בשעה 10 בבוקר...

באמת שווה אם ככה
09/10/14 00:13
89צפיות
לחסוך 200 שקל ולא לקנות ממשווק מורשה עם אחריות יבואן ?
אחריות בארץ לא שווה הרבה
09/10/14 00:38
80צפיות
לי אישית לא ממש אכפת אם יש אחריות יבואן או לא. את כל המכשירים שלי בשנים האחרונת רכשתי מחו"ל ללא אחריות כלל אבל מבית טוב.

אני לא חושב שזה יותר מדיי לבקש לקבל מכשיר סלולרי עם מערכת הפעלה מקורית.
מסכים בהחלט
09/10/14 08:44
60צפיות
זה לא יותר מידיי לבקש, ואם היית מבקש אולי היית מגלה מראש
שהחנות מחליפה רום כדי להתקין תמיכה בעברית כי
המכשיר שהם מייבאים מלטבייה מדבר רק רוסית.
זה ידוע שבארץ יש יבוא מקביל של מכשירים שלא מתאימים לפה
מבחינת השפה ואולי גם המודם דורש החלפה.
מודעת המכירה באתר בפירוש אמרה שהמכשיר חדש
09/10/14 10:26
55צפיות
ויש לי תצלום מסך להוכיח את זה.
אני אמור לקבל מכשיר שאין עליו ROOT ושמקבל עדכונים מ-LG. נעזוב לרגע שאפשר להביא כל מכשיר למצב כזה והמעבדה בחנות ככל הנראה פשוט עצלנית.

כשאני רוכש מכשיר UNLOCKED מרשת גדולה בארצות הברית אני בהחלט מקבל אותו STOCK לגמריי גם אם לא מדובר במכשיר נקסוס והוא יקבל עדכונים מהיצרן.

אתמול התבררו לי בנוסף עוד 2 דברים. המכשיר נטען כמעט ל-100% לפני שנמכר, כלומר הוא בהגדרה לא חדש, המספר הסידורי על הקופסא לא תואם את המספר הסידורי שבמכשיר.
הדובדבן שבקצפת הוא שה-GPS לא מצליח להינעל.

במצב נורמלי לפי החוק לחנות יש זכות לנסות ולתקן את המכשיר, העניין הוא שכרגע יש לי מספיק הוכחות שהמכשיר היה בשימוש לפני שהוא נמכר ולכן אני הולך להתעקש על ביטול עסקה או בחנות או דרך תביעות קטנות.

בעולם
09/10/14 11:17
44צפיות
מכשיר חדש זה מכשיר מהניילונים שאף אחד לא נגע בו מאז שנארז במפעל.
בארץ אפילו מכשיר מהייבואן לא מגיע בניילונים כי הרבה פעמים צריך להחליף את המטען
לכזה שעומד בתקן בארץ.
לעומת זאת אני רכשתי מכשיר של סוני לפני שבועיים ברשת מכובדת באוסטריה
והמוכרת בנוכחותי הפעילה את המכשיר כדי לוודא שהמסך תקין
וגם בדקה שהמספר הסידורי של המכשיר (ולא זה שעל הקופסה) יופיע בחשבונית לצורך האחריות
ולי זה דווקא נראה בסדר גמור שזה נעשה לפני ששילמתי.
בכל אופן המסך והגב היו מכוסים במדבקות הגנה כך שהיה לי ברור שמדובר במכשיר חדש.

אני לא יודע מה אומר החוק בארץ בנוגע להחלפת התוכנה במכשיר חדש.
אולי שווה לברר את זה ברשות להגנת הצרכן.

לא מזמן היה מקרה מעניין שבו רשתות מכרו אייפונים שהיו מיועדים
09/10/14 11:44
53צפיות
ל-ערב הסעודית ובהן לא הייתה אופציה של FACE TIME. ההדיוט נכנס לחנות וביקש אייפון חדש וקיבל אחד מסורס. אני קיבלתי את המכשיר עם ROOT וגרסת תוכנה 4.2.2 שעברה שינויים, אין לי אפשרות לקבל עדכונים רשמיים מ-LG כי ה-ROM בנוי בצורה כזו שהוא מונע את הבדיקה. המכשיר שלי בהגדרה לא זהה ל-G2 שנמכר ישירות על ידי LG והדבר לא מצויין בשום מקום.
לדעתי
09/10/14 12:20
40צפיות
אם החנות לא עושה גילוי נאות שהתוכנה אינה מקורית ואין עידכונים
מדובר בחוסר תום לב בלשון המעטה.
גם אותי זה היה מעצבן אבל אני מניח שאני הייתי מברר לפני הקנייה
ואם היית שואל אני נוטה להאמין שהיו אומרים לך אז את האמת.
יש את מבחן בוזגלו
09/10/14 12:30
49צפיות
ההדיוט לא אמור להיות בכלל מודע לדברים כאלה, אם גובים ממנו עבור מכשיר חדש אז  בדיוק כמו ה-M של מקדונלדס הוא אמור לדעת שהוא מקבל את אותה האיכות בישראל או באפריקה.

החנות לא עושה שום גילוי נאות, לא סתם עשיתי תצלום מסך של עמוד המכירה, שלא ישנו לי אותו אחרי שאבקר שם.

מקדונלד
09/10/14 12:42
40צפיות
משול ליבואן הרשמי ואני דיי בטוח שמכשיר מהיבואן מגיע ללא רוט ועם עדכונים.
חנות פרטית יכולה למכור מה שבא לה כל עוד מיידעת את הלקוח מה הוא מקבל
ללא ספק, רק שאף אחד לא מיידע, לא בעמוד המכירה
09/10/14 13:27
35צפיות
ולא בשיחת הטלפון שבה נמכר המכשיר.
כנראה בעקבות שיחת הטלפון
09/10/14 15:33
38צפיות
הם טענו את המכשיר לפני שהחליפו את הרום
זה לא היה ככה
09/10/14 15:44
34צפיות
חבר שלי היה בסביבת החנות, במקרה התקשרתי וסיפרתי לו שאני צריך G2 ויש חנות אחת בסביבה שאקפוץ אליה אחרי החג, הוא אמר לי שהוא באזור לאחר כמה דקות התקשר אליי ונתן לי את נציג החנות לקבלת פרטי האשראי.
החנות
09/10/14 17:46
32צפיות
אתה אומר שטענו את המכשיר בשעה עשר בבוקר.   זה היה לפני שביצעת רכישה טלפונית?
כן, זה בדיוק מה שאני אומר
09/10/14 17:49
31צפיות
ליתר דיוק ה-LOG של הטלפון אומר את זה
לך תדע
09/10/14 18:06
39צפיות
אולי הם באופן קבוע מטעינים את כל המכשירים מידיי כמה ימים
º
אני מעדיף את תערו של אוקאם
09/10/14 18:33
16צפיות
נקסוס 5 באוקטובר 14?
08/10/14 17:13
88צפיות
שלום לכולם...

אחרי קצת יותר משלוש שנים אני כנראה איאלץ להיפרד מהאייפון 4 שלי בקרוב. כל נפילה קטנה גורמת למסך שלו להשתגע, הצבעים משתגעים, לפעמים מתקבל מסך שחור. עד עכשיו הצלחתי להחזיר אותו לעצמו אחרי שילוב של מספר חבטות קלות, כיבויו והדלקתו מחדש לאחר טעינה (אין לי שום ביסוס טכני לשיטה הזאת, אבל היא עובדת). אחרי שאתמול זה קרה לי 3 פעמים ביום, הבנתי שכדאי להתחיל להתכונן ליום שאחרי...

ופה אתם נכנסים לתמונה... אני צריך המלצה. נתקלתי בנקסוס 4 אצל חבר ואהבתי את המכשיר, ולכן חשבתי לקנות את הנקסוס 5. האמת שאני משתעשע במחשבה הזו כבר די הרבה זמן אבל כל עוד האייפון עבד לא רציתי להיפרד ממנו. בינתיים, אני חושש שהנקסוס 5 מתחיל להתיישן. האם אתם חושבים שזו השקעה טובה לקנות אותו גם היום, כשנה אחרי שיצא המכשיר? התמורה הטובה למחיר הזול יחסית מפתה אותי, ואני לא רוצה להרגיש מצפון להחליף מכשיר בעוד שנתיים. מצד שני חשוב לי שהוא יחזיק טוב את התקופה עד למכשיר הבא.... 

מצד אחד אני מתפתה ללכת על LG G3 ולקנות משהו שכרגע הוא הכי טוב בשוק, אבל נראה לי לא נכון לכיס של סטודנט, וגם נראה לי שגם ככה, כל מכשיר שאקנה, אצטרך להחליף תוך שנתיים-שלוש במקרה הטוב, אז כל עוד אני אמצא מכשיר שיעשה את העבודה למה להשקיע יותר מדי כסף (כשאין הרבה ממנו בהישג יד).

אז אתם ממליצים ללכת על זה? או על מכשיר אחר? נעשה את זה קצר ולעניין-
הדרישות הן למכשיר טוב, שיחזיק מעמד ולא יתיישן בשנתיים ומשהו הקרובות. שהמצלמה תהיה טובה לתמונות יומיומיות פה ושם, שיהיה כיף ונוח לגלוש ולקרוא דרכו, שיהיה פשוט להעביר לו שירים ולשמוע אותם ובכלל לתפקד איתו. שיעבוד מהר וללא היתקעויות. לא אכפת לי יוקרה, אלא שימוש סביר, נוח ומהנה (ולא איטיות מתסכלת כמו באייפון4 עם איאואס7)
והתקציב- כמה שיותר נמוך... 1500-2200נראה לי סביר.... 

תודה רבה
נקסוס רק יוכרז ב16/10
08/10/14 17:21
81צפיות
המכירה תתחיל סביב 1/11 , רק לכמה מדינות , רק דרך האתר של גוגל באותם מדינות וכנראה המלאי יאזל אחרי שעהאת הדגם הקודם , ה5 אתה יכול לקנות בארץ (גרסת D821 ) החל ב1595 ש״ח כחדשאבל המצלמה שלו לא מצטיינת ואין לו כרטיס זכרון (יש לך בערך 12,5GB וזהו).מצד שני , הוא רץ חלק ומהר וימשיך להיות מעודכן ראשון , במהלך נובמבר יקבל את גרסה 5,0 של האנדרואיד מצלמה טובה יש לגלקסי4/5 אבל יש להם חסרונות אחרים
התכוונתי ל- 5
08/10/14 17:25
70צפיות
אני רוצה שיהיו כל "הפיצ'רים" (מוזיקה, מצלמה וכו') אבל לשימוש חובבני-סביר. אני לא מחפש להשמיע את טקס הסיום שלי דרך המכשיר ולא לעבוד על תיק התמונות שלי דרכו. מצד שני אני כן מחפש "להשתדרג" מאייפון 4.

בשורה תחתונה האם הוא מומלץ במסגרת התקציב ולמסגרת הצרכים? האם הוא מומלץ אפילו שעברה שנה מאז השקתו.. ומאז יצאו מכשירים רבים נוספים.
נקסוס 5
08/10/14 17:57
58צפיות
בהחלט שידרוג משמעותי לעומת אייפון 4 ובחצי מחיר יחסית למכשירי דגל
כמו S5 G3 ו M8.
הבן שלי עבר לנקסוס 5 מאייפון 4 לפני כחודשיים ומאוד מרוצה.
הנקסוס הוא אופציה מצויינת
08/10/14 18:08
71צפיות
לדרישה שלך. אני כבר כשנה עם המכשיר ומאוד מרוצה.
למרות שאני נחשף למכשירים חדשים יותר דוגמת ה G3 והגלקסי S5 אני עדיין לא רואה סיבה אמיתית להחליף. 
אופציה אחרת בתמחור דומה היא הLG G2 מכשיר הדגל המשובח של LG מהשנה הקודמת .
עם זאת , באופן אישי בין שניהם עדין הייתי הולך על הN5
גרמת לי לקרוא מעט על ה G2
08/10/14 20:24
127צפיות
שגם נשמע ממש מעולה. תוכל להסביר למה מבין שניהם היית מעדיף את הנקסוס?
º
לוליפופ
הודעה זו מכילה תמונות
08/10/14 20:57
55צפיות
º
אתה מתכוון גירסת האנדרואיד שמגיעה עם Knox מבית סמסונג?
08/10/14 22:37
26צפיות
זה יותר העדפה אישית שלי מאשר שיקול אובייקטיבי
09/10/14 09:29
28צפיות
"מתחת למכסה המנוע" שני המכשירים דומים שלמעשה שניהם מיוצרים ע"י אותה יצרנית (LG) . ל G2 שני יתרונות . האחת, מצלמה טובה יותר מהנקסוס והשני חיי סוללה בהרבה יותר טובים מלנקסוס.

בתחום התוכנה המכשירים שונים בכך שהנקסוס הוא מכשיר תחת אחריותה הישירה של גוגל, גרסת האנדרואיד המותקנת על המכשיר היא גרסה נקייה ללא תוספות כלשהם ואחריות העדכונים היא על גוגל הווה אומר שהוא ראשון לקבל עדכוני מערכת. חסרון בתחום הזה, למי שזה לא מתאים לו, הוא שכל מה שבמכשיר עובר תחת ידיה של גוגל. אנשי הקשר, העדפות וכו'

לG2 "מולבש" על גבי המערכת ממשק משתמש עתיר באפשרויות ותוספות. יש בזה יתרון בכך שאתה מקבל יותר מהמכשיר ללא צורך בשימוש באפליקציות חיצוניות, מצד שני, לעתים ישנן תוספות שאין לך בהן צורך ושסתם יושבות על המכשיר ותופסות מקום בנפח האחסון הפנימי ובזכרון המכשיר. 
בזמנו שהמכשירים הושקו לנקסוס היה יתרון גדול מבחינת מחיר אבל כיום לשניהם מחיר דומה.
בשורה התחתונה זה עניין של העדפה אישית. אני מעדיף את הגרסה הנקיה של אנדרואיד ושימוש באפליקציות חיצוניות סוגר לי את שאר השימושים. עדכניות המערכת היא יתרון נוסף. מצד שני, הלוואי ולנקסוס היה את חיי הסוללה המשובחים של ה G2  . 

אפליקציית הניווט של נוקיה HERE
08/10/14 17:04
53צפיות
ניתן להורידה מחנות האפליקציות של סמסונג
08/10/14 17:10
45צפיות
צלצולים והתראות בלי סיבה
08/10/14 13:28
48צפיות
הסלולרי שלי מסוג סמסונג גאלאקסי 3 משמיע מדי פעם צלצולים וקולות התראה על הודעה.
בפועל, אני לא מקבל כלום. לא הודעה, לא וואטסאפ, ולא מייל חדש.
מישו יודע מה זה הצלצולים האלה, שלא מבשרים כלום?
אחד מהם הוא ממש כמו צלצול פעמון.....
במסך ההתראות
09/10/14 09:19
20צפיות
אין כלום כאשר מושמע הצליל ?
יש כל מיני אפליקציות כמו YNET שמתריאות כשיש עידכוני חדשות למשל.

º
תודה, אבדוק
09/10/14 18:37
7צפיות
מחפש טלפון מקשים עמיד וזול לילד
08/10/14 13:22
41צפיות
עד עכשיו היו לו נוקיה ישן וסוני אריקסון cedar קצת פחות ישן, אבל שניהם הלכו לעולמם. הוא לא צריך טלפון מגע, רק שיחות ומסרונים. איזה טלפון מומלץ? והיכן כדאי לקנות בירושלים ובסביבותיה?
תודה וחג שמח!
נוקיה c2 01
08/10/14 15:38
31צפיות
מכשיר מעולה
רק  קח בחשבון שבכסף זה אתה יכול לקנות אנדרואיד מיני כלשהו
בתנאי שהוא אכן יגביל עצמו לשימושים שציינת ולא יקבל תיאבון להרחבות...
º
כל נוקיה פשוט יהיה בסדר
08/10/14 22:26
11צפיות
שעון בגלקסי 5
08/10/14 13:04
26צפיות
השעון בגלקסי 5 שלי מעודכן לזמן אתונה אבל זמן ההודות או השיחות ביומן השיחות בטלפון הוא שעה אחת אחורה. למשל הודעה שהתקבלה בשעה 10 בבוקר, רשומה כאילו הגיע בשעה 9 בבוקר.
לא כזה נוראאבל מעצבן מעט.
יש רעיונות?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום