לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשנים האחרונות עלתה הדרישה של הנופש הישראלי ליציאה לנופש באווירה אחרת, שונה ומיוחדת.

אנו כאן בפורום משתדלים לתת מענה למגוון הצימרים/בתי הארחה/
בתי המלון לנופש הישראלי בנופש באווירה כפרית או קיבוצית, שקטה ואישית.

בשנה האחרונה הוקמו מאות צימרים חדשים בעקבות הביקוש הרב של המטיילים והנופשים... הצימרים משודרגים כל שנה ורמתם שואפת כלפי מעלה.

פורום צימרים ונופש בישראל בא לתת מענה לגולשים שרוצים לשתף גולשים אחרים בחוויות מהנופש שלהם , לשתף מידע על צימרים שונים, ולספק מידע על אירועים, אטרקציות וככלל מידע מקיף לגבי כל מה שקשור ביציאה לנופש בארץ.

כדי לסקר את כל הארץ לאורכה ולרוחבה... הבאנו לפורום
מנהלים ויועצים ממספר אזורים:דרום,מרכז וצפון.

אנו מאחלים גלישה מהנה לכולם!!

מחפש אירוח ל25/09 - 27/09
06/09/14 10:19
74צפיות
שלום לכולם,
מחפש אירוח לשתי משפחות באזור הצפון הקרוב, עם בריכה, בתאריכים 25.09.2014 - 27.09.2014
צימר אחד - 5 אנשים (שלושה מבוגרים ושני ילדים)
צימר שני -  2 אנשים וכלב קטנטן
(או וילה שיכולה לארח את כולם)
אשמח לעזרתכם!
º
עדן ברמה בחד נס
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
06/09/14 19:20
65צפיות
º
גן העדן של ליאורה
07/09/14 09:12
54צפיות
מבצעים בצימרים בספטמבר
05/09/14 12:27
64צפיות
בעלי צימרים מוזמנים להעלות מבצעים לגולשי תפוז
נא לציין את שם הצימר, מה המבצע וקישור לאתר
צימר חן בחד נס 10% הנחה למזמינים שני לילות בספטמבר
05/09/14 12:29
51צפיות
נגישות מלאה לנכים
"אירוח כפרי במנות" - לגולשי פורום תפוז
הודעה זו מכילה תמונות
05/09/14 15:55
67צפיות
מתאים למשפחה גדולה. צימר הכולל חדר הורים וחדר ילדים נפרד + אוהל קמפינג עם 4 מקומות מרווחים. נושק לחורש טבעי. בית כנסת במרחק 4 דקות הליכה. פרטיות - המתחם כולו מושכר רק למשפחה אחת.
הטבה לגולשי הפורום: לילה שלישי ב 50% בלבד. נקי, נעים ולא יקר....

חמנית נוי
בריכה וברקע כיפת הערסלים
חדר הורים+מטבחון+שרותים
מקבץ אטרקציות לנופשים בצפון
05/09/14 07:27
79צפיות
ממליצה על ספא ידיים אוהבות בצפון. אומנם לא צימר אבל מעולה
18/09/14 14:32
13צפיות
ואם כבר המלצה אז עד הסוף - תודה לדנה ולמעין על הטיפולים ועל תשומת הלב הבלתי פוסקת. פשוט ספא חובה! http://www.yadayim.co.il

מבקשים המלצה לאיזור ים המלח.
04/09/14 16:26
75צפיות
מבקשים המלצה על יחידת אירוח נקיה ונעימה  באיזור ים המלח.
תודה
בבקשה
04/09/14 18:30
91צפיות
צימרים ל5 משפחות
04/09/14 15:24
52צפיות
שלום לכולם, מחפשת לסוכות צימרים ל5 משפחות. אודה להמלצות
º
באיזה איזור ותקציב?
04/09/14 18:27
24צפיות
º
צפון, לא משנה איפה. עד 1200 למשפחה
04/09/14 21:17
28צפיות
בבקשה ברמת הגולן
04/09/14 21:48
89צפיות
בעלי צימרים יקרים עפ התקנון אסור לשים מספר טלפון בהודעות
03/09/14 21:58
82צפיות
גם לא בחתימה. תגובה או הודעה שיהיה בה מספר טלפון תמחק
.תודה
|*|נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה
03/09/14 12:10
4צפיות
|אקשן| אנימציה היא גם אבל ממש לא רק לילדים. פתחנו בשבילכם פורום בו לדבר על סדרות אנימציה מנילס הולגרסון ועד ספיידרמן לדורותיו.
אז אם אתם אוהבים את סרטי דיסני, משפחת סימפסון או סתם אוהבים להיזכר בסדרות וסרטי אנימציה נוסטלגיים, הפורום הזה הוא בשבילכם.

|טי-וי|היכנסו כבר עכשיו לפורום סדרות וסרטי אנימציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שרשור צימרים פנויים בראש השנה
02/09/14 08:56
115צפיות
בעלי צימרים יכולים לפרסם בשירשור זה בלבד פרטים אודות המתחם בצירוף אתר אינטרנט והנחה לגולשי תפוז
ב"אירוח כפרי במנות" התפנה מקום בסופ"ש של ראש השנה
הודעה זו מכילה תמונות
03/09/14 21:57
103צפיות
התפנה מקום ל 26 ו 27 בספטמבר. מתאים למשפחה גדולה. צימר הכולל חדר הורים וחדר ילדים נפרד + אוהל קמפינג עם 4 מקומות מרווחים. נושק לחורש טבעי.
הטבה לגולשי הפורום: לילה שלישי ב 50% בלבד. נקי, נעים ולא יקר....
º
אשמח לקבל פרטים בפרטי (בעיקר מחיר)
07/09/14 08:43
26צפיות
º
תודה על ההתענינות, שולח פרטים בפרטי.
הודעה זו מכילה תמונות
07/09/14 09:44
42צפיות
º
תודה. עניתי לך... מחכה לכמה תשובות :)
07/09/14 10:14
20צפיות
עניתי בפרטי + המלצה לאירוח כפרי בקיבוץ שיכול להתאים לכם.
07/09/14 10:58
45צפיות
המקום שלי עשוי להיות קטן ל 3 משפחות.
תנסו אולי באירוח כפרי שמרת (38 חדרים ליד עכו). למיטב ידיעתי יש להם עדיין מקומות פנויים לראש השנה.
שנה טובה ותודה.
דודו

וילה רומנטיקה באניעם
04/09/14 10:47
85צפיות
2 בקתות עץ עם הספא הפרטי (ג'קוזי + סאונה) לזוגות אוהבים שמחפשים שקט ושלווה. 
הנחה בגובה 5% לגולשיפורום תפוז. 
היי רחל, אשמח לקבל פרטים בפרטי לגבי
07/09/14 10:17
37צפיות
מקום אירוח בראש השנה (רביעי עד מוצש - 3 לילות).
זוג ללא ילדים, זוג+ילד בן 3, ואפשרי שיצטרפו גם סבא, סבתא ובן דוד.
אם זה רלוונטי, אשמח לשמוע ממך. תודה :)
וילה רומנטיקה באניעם
07/09/14 11:29
59צפיות
היי ורד. תודה על הפנייה אבל מכיוון שמדובר בשתי בקתות שמיועדות לזוגות בלבד אין באפשרותי לארח אתכם כפי שהצגת את הרכב המשפחה. שנה טובה. 
º
תודה בכל זאת. שנה טובה!
09/09/14 09:30
18צפיות
בהמלצה על צימרים או מלונות
01/09/14 20:18
87צפיות
אין לפרסם שם של פורטל פרסומי אלא צימר ספציפי, הודעה שבה שם של פורטל תמחק
שלום שמי אורנה ואני מנהלת הפורום החדשה
01/09/14 19:35
148צפיות
אני בעלת מתחם צימרים ואשמח לתרום מנסיוני לפורום זה.
הצעות, המלצות וביקורות יתקבלו בברכה
בעלי צימרים יכולים להמליץ על הצימרים שלהם כתגובה להודעת גולש בלבד וכל עוד לא נכתבה ביקורת שלילית על הצימר בפורום זה.
שימוש בשפה בוטה שאינה הולמת פורום זה תגרום למחיקת ההודעה.
יש לכבד תגובות של חברי הפורום ולא להעליב ולפגוע אחד בשני.
הוצאת דיבה תגרום למחיקת הגולש מהפורום.
אשמח לשיתוף פעולה עם חברי הפורום ומקווה שיצטרפו גם חדשים
בהצלחה לכולנו
בהצלחה...
03/09/14 14:07
55צפיות
מאחל לך הצלחה בתפקיד החדש והלוואי שהפורום ישמש במה מכובדת לטובת תגובות האורחים ובעלי הצימרים כאחד.
דודו
"אירוח כפרי במנות" - נקי, נעים ולא יקר....
כניסת מנהלת חדשה לפורום
01/09/14 15:24
53צפיות
אנו מברכים את אורנה 20 עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  

º
בהצלחה
02/09/14 10:27
15צפיות
בקתות דליה גוטרזון - באמירים חוסר אמינות בגבית תשלום
01/09/14 11:27
216צפיות
הגענו המשפחה המורחבת לבקתות העץ של דליה באמירים וגם שכרנו 3 בקתות של הבן אודי קצב ( בסהכ שכרנו 10 חדרים). מהבקתות - כולן  - נהנינו - נקיות, מפנקות ומקסימות, מארוחת הבוקר במאפית לחם 77 המרוחקת מספר דקות הליכה ( 50 ש"ח לארוחה) נהננו  גם - הבריכה של הישוב - נהדרת. התאכזבנו מההפתעה שנחתה עלינו ביום הראשון כשהודיעה לנו דליה שהמחירים שהיא תגבה מאיתנו אינם המחירים שלהם היא התחייבה שהיו 750 לבקתה מלבד עבור חדר טיפולים 300 שח. פתאום הבקתות של הבן עלו 850 במקום 750 ובקתת בלו עלתה 1000 במקום 750 . לצערי לא הבאתי איתי את טופס התחייבות החתום ששלחה לי ומאחר ולא רצינו להתווכח ולהעכיר את האווירה - שלמנו בסוף יותר ממה שחשבנו והתחייבנו.
הישמרו לכם והקפידו להביא אתכם את טופס התחייבות. עוד אכזבה היתה - שבאחת הבקתות של אודי לא היו מים חמים במשך 3 ימים והתקלה תוקנה רק ביום האחרון. בקשנו פיצוי על כך והבן התעצבן וצעק ובסוף לא קבלנו פיצוי. כאמור כדי לא להעכיר את האווירה - לא עמדנו על שלנו. ממליצה לבאים אחרנו להשמר ולהתכונן ..
לא הבאתם את טופס ההתחייבות,האם יש לכם אותו בבית?
01/09/14 17:26
137צפיות
אם יש לכם אותו בבית,שילחו לה את הטופס בפקס,ודירשו החזר כספי ,ולא פשוט תתבעו בית משפט לתביעות קטנות ללא צורך בעורך דין 
בר בחצר שלום
01/09/14 19:49
169צפיות
כשכותבים תלונה כזו על צימרים צריך אסמכתא להסכם שהיה בינכם אחרת זה מילה שלכם מול מילה של בעל הצימר
יש להתייחס בערבון מוגבל לתלונה זו ללא הוכחת חוזה שהיה ביניכם
אם תוך 24 שעות לא תפרסם את ההסכם שנעשה ביניכם ההודעה תמחק
º
מצורף נוסח ההסכם עם דליה ופירוט של המחירים שנגבו בפועל
הודעה זו מכילה תמונות
01/09/14 20:19
179צפיות
º
תודה על הצגובה המהירה.
01/09/14 20:26
81צפיות
מעניין להבין,הזמנתם 11 חדרים יש רק 9 סעיפים חיוב
02/09/14 19:59
126צפיות
משהו מוזר בהתחשבנות הזאת,יש מקומות שזוג וילד שילם 750 כפי שסוכם,יש מקומות ששילמו 900 ש,ח ואדם בודד 300 ש"ח דבר שלא היה בהסכם הראשוני,לדעתי צריך לבקש את תגובת בעלי המקום,הם יבהירו לנו דברים שלא אומרים לנו,אני כמעט בטוח
כשבוע לאחר ההזמנה ואישורה בטלתי את אחת הבקתות
02/09/14 23:04
116צפיות
ובבקתה אחרת -פיקאסו   נלקחו שני חדרים (במקום שני צימרים)
במקום הבקתה שבוטלה לקחנו חדר קטן ( חדר טיפולים ) שניתן לנו ב 300 ש"ח ללילה. בסהכ ההבדל בין ההתחייבות ומה שנדרשנו שנשלם בפועל לא היה גבוה בהרבה (נדרשנו לשלם 21600 לעומת 21150 שהיה החישוב הקודם) - אבל  חוסר אמינות גרמה לאי נעימות גדולה.אחת מהנופשות חזרה הבייתה  יום קודם בגלל זה...
חוסר אמינות מצדכם (לא מזדהים משום שמשקרים) בהצגת הנושא
03/09/14 00:42
168צפיות
 התעצבתי מאוד לקבל כזו תגובה שקרית על שלושה ימים מושקעים משני הצדדים כמארחת וכאורחים מכובדים ושחשבתי שגם אמינים והגונים. הכותב מודה שקיבל אישור הזמנה עם כל הנתונים שסוכמו מראש ואף במעמד התשלום הראיתי לאורחים את ההזמנה שסוכמה בינינו. היו אמורים להגיע עשרה זוגות סה״כ. מאחר ואצלי וגם אצל בני יש כמה רמות של ״בקתות״ או ״סוויטות ״ שהמחירים שונים ביניהן, החליטה הגברת שארגנה את הכול, שהיא תדבר עם כל הזוגות וסיכמה עמי ועמם כי כל זוג ישלם 750 ש״ח ללילה כדי לא לשגע את כולם, לא משנה להם מי בכל בקתה/ סוויטה. היו לנו לפחות עשר שיחות לפני הגעתם, מעבר לכך גם הגיעה הגברת עם בעלה כשלושה שבועות לפני תאריך החופשה לראות ולהתרשם, והכל היה ברור ומסוכם. סוויטה יוקרתית בגודל של 85 מטר עם סאונה פרטית ג׳קוזי ענק לנוף מרהיב עם 2 חדרי שינה במחירון שלנו עולה 1200 ללילה, לא יכולה להשתוות לבקתת עץ של 40 מטר שהמחירון שלה הוא 750 ₪ ללילה. בסוויטות היוקרתיות שלי היו אמורים להגיע 2 זוגות לכל סוויטה. ביום ההגעה הגברת ובעלה הגיעו ושינו את כל  סדר תפוסת החדרים. פתאום לא הגיעה הבת של אחד הזוגות וגם לא הגיעה בת הזוג של אחד הבנים, ואז החליטה לשנות את כל השיבוץ שהיה כתוב בהזמנה. לא רק שלא קיבלנו את הסכום שסיכמנו על כל זוג -750 ₪, גם הורדנו את הבנות שלא הגיעו. בסוויטה היוקרתית פיקאסו בת הזוג עזבה אחרי שני לילות (במקום שלושה). עבור הלילה השלישי גביתי רק 700 במקום 1200. סוויטת בלו עולה 1000 ש״ח ללילה לזוג ובמידה ולוקחים חדר נוסף ליד, זו תוספת של 300 ש״ח, כלומר 1300 ש״ח ללילה סה״כ. קיבלתם חדרים ברמה גבוהה ועשיתם רושם שכל כך התלהבתם והתפעלתם. בקיצור החשבון שהיה אמור להיות משולם הוא 10 זוגות כפול 750 ₪ ליום כפול 3 לילות, סה״כ 22,500 ₪. במקום הסכום הזה שסוכם עמם קיבלתי סה״כ 20,350 שזה 2,150 ₪ פחות בגלל כל השינויים שהתבצעו ביום ההגעה. לצערי למדתי לקח שכדאי לסגור חשבון ביום ההגעה, ולא לחכות עד הרגע האחרון כשמחזירים מפתח וכואב הלב לשלם על מה שהיה כבר. בנוסף אציין שחלק מהזוגות היו עם ילדים ותינוקות ולא גבינו עבורם תוספת של שקל אחד. נכון שהייתה תקלה של המים החמים אצל בני, אך באותו יום תוך כשעתיים הגיע טכנאי ותיקן את התקלה. בני שילם 600 ₪ תיקון, והתנצל והכל היה בסדר. למחרת האורחים התלוננו כי עדין יש בעיה במים החמים. עקב אילוצים הטכנאי הגיע רק למחרת ופתר את התקלה. עלות התיקון הנוסף עלתה  1000 ₪. לא יכולנו לפצות על התקלה משום שכבר הורדנו יותר מ 2000 ש״ח ממה שסוכם מראש. עשינו כמיטב יכולתנו לענות במהירות על כל בקשותיכם, עזרנו לכם בבחירת מסלולים, טיולים, קופוני הנחה, הזמנת מקומות במסעדות וכו. צר לי שזו הרגשתכם. נפרדנו בחיבוקים ובהרגשה טובה. אני מאמינה שתחזרו אלינו כי ראיתי כמה נהניתם במתחם שלנו. שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה.
יכול להיות שאת צודקת לגבי המחירים
03/09/14 01:13
134צפיות
אבל בהתחייבות היה כתוב שכל יחידה תעלה 750 ש"ח ולכך גם הכנתי את כל האנשים והיה מביך כשהסתבר שזה ללא כך .בביקור המקדים לא דובר על כך שחלק מהצימרים יעלו יותר. היה פה מרכיב של חוסר אמינות שגרם לאי נעימות ואי לכך התרעתי והצעתי שכל מי שמגיע ידפיס את ההתחייבות ויביא אותה כשהוא מגיע לצימר ולך אני מציעה להבא להגיד את המחירים הנכונים מראש ולא לגרום לאי הנעימות הזו. לבד מכך - גם כתבתי שהמתחם היה מהנה והצימרים מפנקים ונכון שהפנית אותנו למסעדות נחמדות בסביבה ואף קבלנו בהן הנחה בגללך. בסך הכל נהננו מהחופשה ובהחלט  ייתכן שנבוא להתארח במקום שוב.
שלומית
לגבי פתק ההזמנה שצירפתם
03/09/14 01:24
142צפיות
אציין כי זו אינה ההזמנה המקורית שבוצעה בטלפון אלא שזה הפתק עליו נכתבו כל המחירים מחדש וכל שיבוץ החדרים נעשה מחדש בגללשלא הגיעו כל האורחים שהיו אמורים להגיע.  בנוסף טעיתי במחיר שרשמתי מקודם על סוויטת בלו, גביתי רק 900 ולא 1000 כפי שאנו גובים בד״כ, כך ששילמתם 300 שקל פחות. כנראה שאת מרגישה לא בנוח שלקחת את הבקתות הזולות והמשפחה שלך היו צריכים לשלם את הסוויטות היקרות יותר, לא כפי שסיכמת איתי שכל זוג ישלם 750 ללילה. לגבי האורחת שעזבה, זה לא היה בגלל אי הנוחות שציינתם, אלא שבמעמד ההגעה לצימרים היא הודיעה לי שהיא תעזוב בלילה השלישי ולכן רשום בפתק 700 ש״ח ולא 1200 בסוויטת פיקאסו. דליה
ההזמנה המקורית מצורפת ראי למעלה כאטצ'מנט
03/09/14 01:33
110צפיות
לגבי האורחים שלא הגיעו- בקתה אחת בוטלה מספר שבועות קודם להגעתנו ואלה שלא הגיעו לא שינו  את מספר הצימרים . האשה שעזבה אחרי הלילה השני  רצתה להשאר עוד לילה ואף סכמה איתך מראש בטלפון באופן עצמאי על מחיר נמוך יותר ומראתה שזה לא יתבצע נסעה כדי לא לשלם עוד לילה. אי הנוחות שלי נגרמה מכך שהזמנתי את המשפחה ואמרתי להם מחיר מסוים ואחר כך הסתבר שיש מחיר אחר. אני הוטרדתי מזה. כאמור בסוף ההפרש לא היה מאד משמעותי  אבל זה ענין מהותי ועקרוני. עליך להודיע מראש מה המחירים.
שלומית
המשך תגובה דליה
03/09/14 01:53
185צפיות
מלכתחילה המחיר הכולל שנתתי לכם הכיל תעריפים שונים לסוויטות ולבקתות, מאחר ומדובר ברמות שונות, אך מאחר ורציתם שהחלוקה ביניכם תהיה שווה, רשמתי בהזמנה 750 ₪ לכל זוג. הלקח שלי הוא שאשלח את ההזמנות כולל המחירים המדויקים של כל סוויטה ובקתה והאורחים יעשו את החלוקה ביניהם מבחינת התשלום. באמת שעשיתי את כל מה שביכולתי לבוא לקראתכם וצר לי שנגררנו לכל זה. שמחה לשמוע שייתכן ותחזרו בעתיד. נעשה את המיטב שתהנו מהמתחם ושלא יחזרו אי הבנות כאלו. שנה טובה וד״ש למשפחה המקסימה שלכם.
אני מאוד שמחה שדליה הגיבה בפורום
03/09/14 06:30
145צפיות
נראה שבכל זאת האורחים נהנו אינני מבינה מדוע לרשום הכפשה גורפת על המקום כשבעצם מדובר באי הבנה
הרי מדובר בפרנסתם של אנשים ובסופו של דבר נהניתם.
תחשבו פעמיים לפני שאתם כותבים הודעות כל כך קשות.
דליה בסיכומו של דבר נראה לי שאת אשה מקסימה ומארחת נהדרת. המשיכי כך

תודה לך שאת מקבלת את הבקורת וכאמור נהננו מאד
03/09/14 23:06
116צפיות
כפי שכבר כתבתי בהודעה הראשונה - הצימרים היו טובים מאד ונהננו מאד מהחופשה להתראות!
מחפשת 3 צימרים ללילה אחד של ה-25.9
31/08/14 13:33
73צפיות
שלום חברים,
מחפשת 3 צימרים ללילה אחד בלבד (לצערי כמובן) של ה-25.9.
כן, אני יודעת שזה בתוך חג ראש השנה, אבל היות ומדובר על 3 צימרים, אולי מישהו מוכן לארח אותנו ?
מעדיפים את איזור הצפון. אשמח לעזתרכם.בתודה, גלי844
º
אני בספק אם תמצאו משהו כזה
01/09/14 19:53
42צפיות
מתלבטים בין רימונים מינרל טבריה לרימונים עכו. יש המלצות?
28/08/14 10:37
37צפיות
אחרי 43 ימי מילואים. זוג עם ילד בן שנתיים, מתלבטים בין שני הנ"ל (כי יש מקום בהתראה קצרה ומחיר אטקטיבי לחצי פנסיון) לחמישי עד ראשון בסופש זה.

מודה מראש להמלצות ונקודות לתשומת לב והצעות.
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:37
12צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום