בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשנים האחרונות עלתה הדרישה של הנופש הישראלי ליציאה לנופש באווירה אחרת, שונה ומיוחדת.

אנו כאן בפורום משתדלים לתת מענה למגוון הצימרים/בתי הארחה/
בתי המלון לנופש הישראלי בנופש באווירה כפרית או קיבוצית, שקטה ואישית.

בשנה האחרונה הוקמו מאות צימרים חדשים בעקבות הביקוש הרב של המטיילים והנופשים... הצימרים משודרגים כל שנה ורמתם שואפת כלפי מעלה.

פורום צימרים ונופש בישראל בא לתת מענה לגולשים שרוצים לשתף גולשים אחרים בחוויות מהנופש שלהם , לשתף מידע על צימרים שונים, ולספק מידע על אירועים, אטרקציות וככלל מידע מקיף לגבי כל מה שקשור ביציאה לנופש בארץ.

כדי לסקר את כל הארץ לאורכה ולרוחבה... הבאנו לפורום
מנהלים ויועצים ממספר אזורים:דרום,מרכז וצפון.

אנו מאחלים גלישה מהנה לכולם!!

אזהרה לגבי מקום שנקרא וילה וגה וסיריוס
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
09/04/14 14:05
607צפיות
שלום

יצאנו לסוף שבוע קבוצת חברים גדולה אשר לא נפגשה זמן רב. חיפשנו וילה נעימה ולא יוקרתית באזור לחיש ,  ומצאנו דרך אתר של וילות את המקום "וילה וגה" במושב צפרירים
( שהמילה וילה נעלבת שמכניסים אותה לאותו משפט עם המקום המדובר )
התרשמנו מאד מהתמונות ומאבזורים שנכתב שיש במקום,  ומכיוון שלא ראינו חוות דעת כלשהן באינטרנט, החלטנו לבצע הזמנה .
כאשר הגענו למקום חשכו עיננו: המקום מוזנח מאד מרופט , מלוכלך ונראה שלא עבר שטיפה או ניקיון בסיסי זמן רב  ,המון צמחיה פרועה  ומלא זבובים , חרקים וזוחלים כיד הדמיון.
מכיוון שחיכינו לסוף שבוע הזה  הרבה זמן, ובהיעדר אלטרנטיבה זמינה ביום שישי בצהריים, החלטנו לבלוע את הצפרדע ולשהות במקום

כאשר הערנו לבעלת ה " וילה " על הליקויים בצורה נעימה ומכובדת , היא ענתה שהיא מכירה את זה , שאכן לא דאגה לניקיון , וככה היא מאמינה שצריך לשרת את אורחיה - והוסיפה , "אני לא רוצה שהאורחים שלי יתרגלו לסטנדרט גבוהה" - כמובן שהבנו בשלב זה שאין עם מי לדבר , שילמנו את הסכום הלא זול בכלל תמורת מה שקיבלנו ( 2400 ש"ח ללילה אחד !!!) , ונשבענו להזהיר כמה שיותר גולשים שלא להתקרב למקום במצבו הנוכחי

אז ראו הוזהרתם !!!

אגב-
האזור עצמו אזור מהמם- עם נוף משגע - ממש שכפול של טוסקנה ( בלי ציניות בכלל )
שאם הגברת מהמקום הלא סימפטי הזה תפנים שהיא יושבת על נכס עם פוטנציאל אדיר, אז אולי בעתיד יהיה שווה למחוק את ההודעה הזו
תגובה לאזהרה לגבי מקום שנקרא וילה וגה וסיריוס
19/04/14 00:30
245צפיות
אכן הפוטנציאל של המקום הוא עצום וניכר ובממון רב ניתן למצותו אולם את הממון הזה, הלקוח בסופו של דבר יצטרך לשלם. וזה יהיה מקום לעשירים בלבד. ראיתי איך נפתחו לאורחייך העיניים מרגע שנכנסו וראיתי כמה ילדייך נהנו. אבל שהיה צריך לשלם...רק אז הסתבר ש"אכלת צפרדעים." אני עומדת לרשות האורחים 24 שעות ביממה , ודוקא ביקשו ושאלו דברים ואם היה ככ "מלוכלך",מדוע לא אמרת, אלא דקה לפני התשלום?ואחרי שניכר היה שכולם נהנים ככ? אני גרה בקצה המושב ממש בתוך הטבע ואינני אחראית על החרקים שבאים מבחוץ, מלבד לספק את כל התרסיסים שיש בארון. אני מבוססת הרבה על לקוחות חוזרים והם אכן חוזרים וחוזרים. אני בעצמי היית מוצאת לך וילה חלופית אמ סובלת ככ. הרי ההיצע בתחום גובר על הביקוש.  2400 שח ליום אחד!! מזדעזעת הכותבת. כנ. אכן. יום אחד בשבוע. יום שישי. ועוד:"התרשמנו מכל המוצע.."האם היה חסר דבר מכל המוצע? או שמדובר בעצם בחזירה סחטנית וקמצנית?
תגובה ממש לא מכובדת
19/04/14 15:56
157צפיות
מדובר כאן בנקיון ותחזוקה בסיסיים שנדרשים להיות בכל צימר וחדר בסיסי, אפילו הזול ביותר.
תגובה לא מכובדת ולא מכבדת, ודגש על המשפט האחרון לגבי האורחת.
ניקיון זה א ב של מקום.אני משום מה
27/04/14 14:21
69צפיות
די מאמינה למה שהמארחת כתבה.אין לאף אחד שליטה על חרקים וזבובים .יש אנשים שתמיד מוצאים על מה לקטר!!
לגבי האזור שהוא כמו טוסקנה: לתקופה קצרה מאוד
21/04/14 00:25
120צפיות
בשנה! היום הוא כבר מתחיל להצהיב...
צימר קולומבריום בשקף - המחיר לא תואם את הרמה
06/04/14 14:17
191צפיות
אני רואה שהיו כמה ביקורות אוהדות כאן ובשאר רחבי הרשת לצימר זה. ההתרשמות שלי שאלו ביקורות בנות שנתיים ויותר.
היינו שם לפני שבועיים ודברים כנראה שהשתנו.
אין ספק שהרעיון מקורי, הביצוע ייחודי, האווירה מיוחדת - אלא שכאן העסק נגמר.
במחיר נמוך יותר ניחא, אבל כשמשלמים מחיר כה גבוה לא ניתן לקבל את רמת השירות הירודה והתחזוקה הגרועה של המקום.
בעקבות כל התקלות קיבלנו הנחה של 17% מהמחיר הנקוב - יצא עדיין גבוה מדי לטעמי.
יש המלצות או דיס-המלצות לצימרים בנווה זוהר
06/04/14 10:34
133צפיות
מחפשת צימרים בנווה זוהר, ליחידים (כלומר, לא מחפשים משהו בסגנון ה"רומנטי"). ראיתי שיש כמה מקומות כאלה ביישוב הזה, האם יש למישהו המלצות או דיס?

חשוב שיהיה:
נקי
מטבחון
WIFI

מחפשים יחידה משפחתית עם הפרדה בין חדר שינה לסלון או שתי יחידות קטנות

תודה מראש!
הי שירה
07/04/14 11:36
172צפיות
הי שירה,

אלוני חדרי נופש ים המלח הם די ותיקים ביישוב נווה זוהר ומספקים חדרי אירוח נקיים, מסודרים ומתאימים למשפחות במחירים שווים לכל נפש.

חופשה נעימה,
אליהו.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
תודה רבה!
07/04/14 14:58
25צפיות
צימר יוקרתי
04/04/14 00:48
325צפיות
צימר רומנטי
חברים אני רוצה לספר לכם שהגעתי לגן עדן אמיתי, הגעתי לצימר בשם "נוף שווייצרי" תחת החיפוש "צימר יוקרתי" מקום מדהים בהחלט, צימר יוקרתי, שעמד בציפיות ולא השאיר לי שום מקום לתלונות למרות שאני אחד שאוהב להתלונן, הרי אני ישראלי...
אני רוצה להמליץ לכם בחום זה מקום שאני אחזור אליו ללא כל ספק ואני בהחלט רוצה לחלוק איתכם את החוויה רומנטית הזאת.
בתור אחד שנפגע מצימרים בעבר שלא היו אמינים בנושא אמת בפרסום,
ראו בעצמכם המילים לא שוות כמו התמונות (התמונות אמיתיות לחלוטין!) www.nofsh.co.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
פשש איזו השקעה נרשמת לאתר במיוחד בשביל להמליץ
06/04/14 13:39
193צפיות
הקוראים פה לא טיפשים כמו שאתה חושב.
לידיעתך - אני הקמתי פורום שלם אחרי שנפגעתי
20/04/14 23:27
105צפיות
מסוכנות נסיעות שהרסה לי את החופשה!!!  מה רע בלהרשם כדי לתת המלצה??!!

מה רע בהמלצה הזו? אני מפיקה ממנה רווח אישי - נחשבתי למידע חדש אודות צימר מרשים שלא הכרתי קודם! מכאן - אעשה את השיקולים שלי כדי להחליט אם הוא מתאים לי כלקוחה! כמו שרשמת - הקוראים פה לא טיפשים וכל אחד עושה את השיקול שלו! כמו ביחס לכל פרסומת שאנחנו נתקלים בשאר המדיות...  
לדעתי - הציניות מיותרת...

אגב - גם בכל הרשמים וחוות הדעת הבלתי תלויות של לקוחות שאני קוראת פה - גם כלפיהן אני מפעילה את השיקולים שלי! וזה שמישהו מאוד נהנה או התלהב מחופשה בצימר שהיה בו - לא אומר שאני אהנה ממנו גם באותה המידה, כי אולי הקנה מידה שלי שונה משל אותו אחד. גם פה - אני כקוראת הפורום נדרשת להפעיל שיקול דעת שלי!...

º
תיקון: נחשבתי למידע = נחשפתי למידע
20/04/14 23:28
23צפיות
בעייתי כול מי שכותב המלצה ניחשב למפרסם!
27/04/14 14:26
25צפיות
אז מה יהיה??לא נמליץ?
השאלה במה מתמקדים: בהמלצות-דיס המלצות
27/04/14 14:33
22צפיות
או ב"ציד מסתננים" ונסיונות לזהות מי הפליליסט שהוא מפרסם סמוי ומי ממליץ באמת?
לדעתי - להתמקד בתפל/שטויות - זה מיותר.
צימר בקצרין או בסביבה הקרובה
02/04/14 01:57
87צפיות
שלום רב,
האם למישהו יש המלצה לצימר בקצרין עצמה או בסביבה המאד קרובה (אניעם, למשל)? (לסוף השבוע שאחרי פסח)
מדובר במשפחה עם שלושה ילדים (לא קטנטנים...), ולא באיזה סופ"ש רומנטי. לא מחפשים פאר והדר. פשוט מקום נעים ונוח.
מהמעט שבדקתי עד עכשיו, יש היסחפות קשה במחירים לעונה הזו. מקום ממש לא חסר וזו לא עונת שיא, מה שמעלה תמיהות על הדרישות (כמובן שזכות כל אחד לדרוש).

תודה מראש.
לא מכירה באופן אישי -אבל שמעתי שיש מקום כזה
02/04/14 15:19
107צפיות
יש את "נופש מזל" בקצרין, שווה לבדוק
חופשה
מאוד ממליצה - על ארוחת ערב במסעדה החלבית
20/04/14 23:31
27צפיות
באניעם - בכפר האומנים... להגיע לשם בערב - זה קסום!!!  המסעדה מצויינת!! כמובן גם אפשר בצהריים... כפר האומנים  הזה - מקסים!!!! ויש שם אומנית אחת שעושה כל מיני קישוטים/ציורים מדהימים!!! החנות שלה עמוסה באומנות דקורטיבית לבית!!! מגוון עצום ויפהפה!!!

תהנו!!
מקום ברמהג לקבוצה גדולה של משפחות בסוף אפריל
01/04/14 14:38
80צפיות
אני רגע לפני ייאוש...
אנחנו קבוצה גדולה של כ-10 משפחות עם ילדים שמתחילים את שביל ישראל מהצפון. מחפשים מקום ללינה שייתן מענה לשים את הראש על מיטה נקייה עם מקלחת חמה.
מכיוון שהמסלול שלנו הוא מתל דן עד כפר גלעדי מחפשים מקום באזור הקיבוצים דן, שניר, שאר ישוב, הגושרים, בית הלל עד קרית שמונה.
אני משתגעת מהמחירים המטורפים שאני רואה! מחירים של סופ"ש בחו"ל. השתגעתם? מדובר באכסניה לכל הרוחות...

אם יש פה למישהו רעיונות למקומות לינה שיתנו לנו את המענה, אשמח לשמוע. אנחנו לא חייבים צימר או בית מלון ופתוחים לשמוע כל מיני רעיונות.
האם ניסית את אכסניית תל חי?
02/04/14 01:51
48צפיות
זה בדיוק באזור שאת מדברת עליו. התנאים סבירים (אם לא מחפשים פינוק מיוחד), וגם המחירים, למיטב זכרוני.
להלן קישור: http://www.iyha.org.il/tel-hai
אתרי קמפינג מסודרים באים בחשבון?
02/04/14 15:16
47צפיות
יש כמה באיזור  (דפנה למשל)
יש עוד מקום שעולה בדעתי - בקיבוץ שניר יש מקום שנקרא "מלכה גלילית"
אירוח בסגנון "גסט האוס" זה מאוד יכול להתאים - לא יודעת כמה מיטות יש שם
אבל שווה לבדוק.
טיול נעים!!
(ועוד רעיון - לשאול בפורום או קבוצת פייסבוק של שביל ישראל על המלצות ללינה)
צימר / יחידת נופש לפסח
01/04/14 10:09
66צפיות
אני מעוניינת בצימר לתאריכים 15-17.4  עבור זוג + 3 ילדים ( 2 מהם בני 19+)

אשמח לקבל רעיונות/הצעות
צימר/וילה לחוהמ"פ יש סיכוי למצוא?
31/03/14 15:23
103צפיות
באופן ספונטני החלטנו לנסות את מזלנו ולחפש צימר או וילה לאירוח של 3 זוגות עם ילדים.
אני יודעת שהסיכוי שאמצא מקום פנוי הוא דיי קלוש אבל החלטנו בכל זאת לנסות.
העניין הוא שגם באתרי חיפוש שאפשר לציין בהם תאריך הגעה האופציות שיש שם לא רלוונטיות (הכל תפוס) ולהתקשר אחד אחד דיי מייאש...
האם יש אתר שהוא כן די עדכני?
והאם יש פה אולי בעלי צימרים שנשארו פנויים בחג?
חפשו בקבוצות פייסבוק
01/04/14 10:23
161צפיות
יש מספר קבוצות של צימרים, תשאלו שם וכך תוכלו לקבל הצעות ממי שפנוי
º
תודה על העצה, עזר לי מאוד!
02/04/14 14:44
41צפיות
º
בכייף! שמחתי לעזור
02/04/14 15:10
27צפיות
רעיונות לנופש מעורב - דתיים וחילוניים
31/03/14 01:03
129צפיות
שלום,

המשפחה שלנו מעוניינת לצאת לסופ"ש (שישבת) יחדיו בחודש מאי.
התמהיל:
סבא וסבתא (מסורתיים)
משפחה + 4 ילדים ותינוק (דתיים)
משפחה +2 (חילונים)
דוד מסורתי

היכן ניתן למצוא מקום לסופ"ש שכזה ? (אין לי מושג קלוש איך להציע תקציב או לתמחר תמהיל שכזה )

אשמח לכל רעיון על קומפלקס של צימרים + שירותי הסעדה (אם קיימת חיה כזו בשישבת לדתיים), מלון או כל פיתרון אחר.
אני מניח שדרושים ארבעה חדרים/יחידות.

תודה רבה.
איזור בארץ?
01/04/14 10:24
63צפיות
הבקתות של איתן בשדה אליעזר יכולות להתאים
º
אין לנו התקבעות על איזור ספציפי
02/04/14 20:52
30צפיות
מציעה לחפש וילות
02/04/14 21:55
76צפיות
יש את פינה בסג'רה שיכולה להתאים
º
תודה - נשמע רעיון מעניין
03/04/14 01:55
26צפיות
אמירי הגליל
07/04/14 11:40
61צפיות
הי,

במלון בוטיק אמירי הגליל באמירים יש ארוחות כשרות והם מתאימים לקהל דתי/ מסורתי.
עם זאת, אין אווירה ממש של יישוב דתי מסוגר, קיימת במקום מסעדת שף המגדירה את עצמה מסעדת שף (לא ממש מסעדת שף לדעתי) חביבה למדי.

לטעמי המחירים שם לא כ"כ זולים, לא ציינתם מה התקציב לכם אאלץ להסתפק בהמלצה הזו בלבד.

חופשה נעימה וחג שמח וכשר,
אליהו.
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/14 11:26
26צפיות
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
וילאר בראש פינה
29/03/14 11:58
103צפיות
האם מישהו מכיר? המלצות? ביקורות?
הכותרת - חוות דעת אמירים "המעגל של חוני"
27/03/14 21:22
444צפיות
לא ידענו שמקום כזה קיים בישראל.
מלון בוטיק במושב אמירים, חדר של צימר עם ג'קוזי ליד המיטה. לובי עם ספריה מדהימה, פינת משקאות אלכוהול חופשי.
ישבנו במרפסת המשקיפה על כל הגליל התחתון הכנרת והגולן, שתינו כוסית וויסקי ודיברנו על ארוחת הבוקר.
חשבנו לטייל אבל ביטלנו הכל.
המלצתנו, קחו יומיים, נוחו, תזמינו טיפול ספא זוגי, צאו למסעדה טובה (אנחנו יצאנו לרוטמן בקיבוץ מורן, ככה המליצה דינה- בעלת הבית). חזרנו מלאי כוח לעיר הסואנת
גם אנחנו נהנו בטירוף!!
10/04/14 20:03
82צפיות
צריך לתת מחמאות איפה שמגיע!
אנחנו בילינו את החופשה האחרונה שלנו במעגל של חוני, ההורים קנו לנו במתנה שובר לסופ"ש, בגלל שזה שובר חשבנו שיהיה על הפנים- והיה ההיפך המוחלט!
קיבלנו יחס של מלכי עולם, הכי אדיב, נעים ומנומס שאפשר, דינה היתה מקסימה והאוכל שהיא עושה הוא האוכל הגלילי האמיתי.
איך שהגענו קיבלנו הרגשה אמיתית של בית, הכי מזמין ונעים שיש.

למעגל של חוני נחזור בטוח, עם או שובר או בלי!!

גם אנחנו עשינו חיים במעגל של חוני!!!
12/04/14 13:50
74צפיות
היינו שם לא מזמן והיה לנו ממש כיף. ממש החזרנו את הזוגיות שלנו לחיים.
רוני ודינה היו נהדרים ומסבירי פנים. הרבה יותר ממה שהיית מצפה מבעלי צימרים.
האוכל היה נהדר וגם החדרים, ובעיקר הפינות המקסימות במקום בהם אפשר לקרוא ספר טוב ולהינות מהנוף (יש במקום ספריות ענקיות מלאות בספרים מכל הסוגים. זה ממש מהפנט)
החיסרון היחידי היה שדינה לא נתנה לנו להיכנס לחדרים לפני 14:00 אבל זה ממש סביר.
אנחנו ממליצים בחום ובטוח נחזור לשם שוב בשנה הבאה.
הודעה חשובה לגולשי הפורום היקרים
27/03/14 11:42
264צפיות
ברצוני להודיע שעקב עומס רב בעבודתי (כסוכנת נסיעות),
אין לי מספיק זמן  להכנס לפה ולטפח את הפורום כראוי לו,
ועל כן אני יוצאת מהניהול ומקווה מאוד שתפוז ימצאו מנהל/ת מתאימ/ה במקומי.
מזמינה כל מי שיש לו שאלות בנושא בתי מלון בארץ לפנות אליי במסר ואשתדל להשיב כמיטב יכולתי.
בהזדמנות זאת רוצה לברך אתכם ב
תודה על הכל..תמשיכו לבלות ולשתף בחוויות.
ואני מידיי פעם אקפוץ לבקר
תודה רבה לך על הניהול
29/03/14 15:32
57צפיות
בהצלחה בעבודתך ובהמשך הדרך

מאד נהניתי מהפורום- ונעזרתי בו....
בכייף ובשמחה
01/04/14 09:03
36צפיות
תמיד ניתן לשאול גם במסרים אשתדל להשיב כמיטב יכולתי.
תודה רבה!
03/04/14 18:02
24צפיות
בהצלחה וחג שמח!
פרישת מנהלת הפורום
24/04/14 16:10
16צפיות
אנו מודים ל האמא של אור על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
צימר בטוח
26/03/14 11:27
236צפיות
שלום  רציתי לדעת אם יש איזה שהוא אתר שבודק ומבקר צימרים בישראל?
כן, יש את IBB
26/03/14 14:12
204צפיות
משרד התיירות התחיל בפרויקט של דרוג הצימרים על סמך 140 קריטריונים.
הדירוג נעשה ע"י יועץ מוסמך של משרד התיירות, יש 3 רמות שמשקפות את איכות הצימר. A,B,C
הבעיה: מתוך כ-7000 צימרים רק 500 עברו את התהליך כי הוא לא מחייב...
בכל מקרה כדאי לשאול כי זה נותן רמת אמינות גבוהה יותר לצימר
רק IBB
09/04/14 23:16
57צפיות
ממליץ רק על IBB  למרות שמשרד התיירות קצת הזניח את הפרוייקט
באחרונה מתאגדים כל מיני בעלי צימרים בוועדים שונים אבל אין כמו חותמת חיצונית ואחידה
המלצה למלון באילת
21/03/14 14:15
260צפיות

שלום,

מחפש המלצה למלון באילת מרשת פטאל:

לאונרדו קלאב
לאונרדו פלאזה
לאונרדו פריוילג'
יו קורל

תודה
חשוב לציין...
21/03/14 14:55
195צפיות
אנו זוג +ילדה בת 3.5 ותינוק בן 5 חודשים, חשוב לנו תחזוקה גבוהה של המלון, אוכל ברמה גבוהה ופעילות לילדה.
אולי זה יעזור
23/03/14 13:27
166צפיות
º
יו קורל!
25/03/14 00:30
91צפיות
היית שם?
25/03/14 14:26
89צפיות
יש חוות דעת על המלון הזה?
יו קורל