לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשנים האחרונות עלתה הדרישה של הנופש הישראלי ליציאה לנופש באווירה אחרת, שונה ומיוחדת.

אנו כאן בפורום משתדלים לתת מענה למגוון הצימרים/בתי הארחה/
בתי המלון לנופש הישראלי בנופש באווירה כפרית או קיבוצית, שקטה ואישית.

בשנה האחרונה הוקמו מאות צימרים חדשים בעקבות הביקוש הרב של המטיילים והנופשים... הצימרים משודרגים כל שנה ורמתם שואפת כלפי מעלה.

פורום צימרים ונופש בישראל בא לתת מענה לגולשים שרוצים לשתף גולשים אחרים בחוויות מהנופש שלהם , לשתף מידע על צימרים שונים, ולספק מידע על אירועים, אטרקציות וככלל מידע מקיף לגבי כל מה שקשור ביציאה לנופש בארץ.

כדי לסקר את כל הארץ לאורכה ולרוחבה... הבאנו לפורום
מנהלים ויועצים ממספר אזורים:דרום,מרכז וצפון.

אנו מאחלים גלישה מהנה לכולם!!

צימר בבאר שבע וסביבותיה ????
19/05/14 08:13
21צפיות
היי
בעוד שבועיים צריכים להיות באירוע בבאר שבע...מחפשים מקום לינה נעים וזול באיזור לזוג עם שלושה קטנים..
או בעיר עצמה או אם יש קיבוצים ברדיוס הקרוב...צימר מלונית....
תודה
צימר באיזור לתמי יוסף
18/05/14 20:40
36צפיות
שלום
מחפשת צימר באיוזר תלמי יוסף שמתאים למשפחה+3 בגילאים 4-7, הםא מישהו מכיר?
תודה
ניחוח היסמין בגרנות
18/05/14 17:42
58צפיות
אנשים קרים ומאוד מאוד לא נעימים. נותנים תחושה שהם עושים לך טובה שהם מארחים אותך. הצימר ממוקם מעל הבית שלהם כשאין פרטיות בחצר בכלל.
ביקשנו מגבת נוספת הבת יסמין עשתה לנו פרצוף כאילו ביקשנו מליון דולר.
הם לחוצים לקחת את התשלום עוד לפני שאתה זוכה לראות את הצימר על מנת שלא תתחרט ... כי ha על מה להתחרט.
הזמנו כיומיים לפני השהות ארוחת בוקר רק בעשר וחצי יצאה בעלת הצימר והצטערה שהארוחה לא תגיע, והכינה לנו ארוחה הכי פשוטה בעולם (מנסיוני בצימרים אחרים ארוחות הבוקר יכולות להיות מושקעות) אבל שעושים עליך קומבינה.... ובכל זאת גבתה בכל 100 ש"ח על אחורת הבוקר.
בלילה היה קצר חשמלי כי הספא שלהם מקפיץ את החשמל, כל המשפ' שלהם יצאה לעברנו תוך האשמות שבגללנו נהיה קצר.
כשהיגענו לצימר אמרה לנו בעלת הצימר שמקרר שבחצר לרשותינו, לכן שמנו בו את כל הבשר בשווי של 400 ש"ח, רק הגברת לא טרחה לידע אותנו שהמקרר הזה אינו עובד ונתרנו בלי אוכל.
לקיצור זה לא צימר אלא סוג של אכסניה מאוד לא מושקעת... אנשים שלא מזמינים וקרים אינם טורחים לתת תחושה טובה למתארחי הצימר.

ראו הוזהרתם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מלון כרמים בירושלים מרשת ישרוטל - מומלץ לזוג?
18/05/14 16:20
61צפיות
היי,

אני בהריון (תחילת חודש שביעי) ויש לנו הזדמנות להשאיר את הילדונת (1.7) אצל סבא וסבתא בדרום הארץ ולנסוע ליום ומשהו (ערב חג שבועות והחג עצמו).
חיפשתי מקום פנוי ללילה של ערב החג וכצפוי לא נותרו מקומות רבים, כשגם רציתי שתהיה בריכה...
מצאתי דרך בוקינג מקום ללילה אחד במלון כרמים מרשת ישרוטל (אמור להיות דומה למלון בראשית, יערות הכרמל וכו') והמחיר הוא באזור ה-1000 ש"ח.

זה נראה מהאתר מלון מאוד מפנק, ומהמחירים שרואה באתר המלון נראה שגם העלות לרוב יקרה יותר.
מישהו היה במקום ויכול לתת חוות דעת, האם שווה להגיע ליום אחד במחיר כזה?

תודה!
בית מלון בים המלח הכל כלול
18/05/14 15:53
96צפיות
אשמח לעזרה, זוג  + ילדה, מעוניינים ממלון "הכל כלול"
התלבטות בין לאונרדו קלאב, לבין לאונרדו פריווליג'.
אשמח חוות דעתכם, או שיש מלון אחר
תודה, חג שמח
מלון בים המלח
19/05/14 11:21
115צפיות
יש גם את גולדן טוליפ שגם הוא הכל כלול.
אנחנו נפשנו בלאונרדו פריווילג והיה מדהים, אוכל טוב פעילויות ושרות מצוין
ימית 2000 - האם מומלץ?
18/05/14 15:08
27צפיות
שלום,

מחר בכוונתי לקחת חופש עם הילד (בן 5). חשבתי על ימית 2000. האם מומלץ? האם המקום המוני מדי? תור למגלשות ארוך? חלק מהגלשות מקורות?

אלטרנטיבות שחשבתי עליהן:
מוזיאון הרכת + מוזיאון הספינות של חיל הים + מבוך בעמק.

כל רעיון יתקבל בברכה (עד שעה וחצי מהמרכז)

תודה.
התנהגות של אורחי הצימרים
18/05/14 13:46
346צפיות
רציתי לכתוב על דבר שבדרך כלל לא אוהבים לכתוב עליו בגלל הפחד מהתגובות שיגיעו אחר כך,וזה התנהגות אורחים בצימרים,אני משתדל לתת את כל מה שאני יכול לאורחים שלי,איבזרתי את היחידות של בכל הדרוש,היחידות שלי נקיות ומותאמות לקהל האורחים,אלה שמיועדות למשפחות מתאימות למשפחות ואלה שמיועדות לזוגות מתאימות לזוגות,אבל בזמן האחרון אני מרגיש איזשהו שינוי בהתנהגות חלק מהאורחים,אתן כמה דוגמאות,אורחים משאירים את הג'קוזי פועל שעות,כי הם חושבים שכך המים החמים ישמרו לעוד כמה שעות,אורח רוקן את הג'קוזי החיצוני שלי כי הילדים שלו השתוללו (לוקח לי שבוע והרבה כסף לחמם את המים בג'קוזי ) כשהיגשתי ארוחת בוקר אמרתי לאורחים שהחליטו לאכול בחוץ שיוציאו את הצלחות והסכו"ם מהצימר ,אז הם אמרו מה שאנחנו נוציא את הצלחות?אורחים אחרים הגיעו והייתה תקלה של הוט,הם נשארו ביחידה שתו את היין ואכלו את העוגה ואחר כך אמרו שהם הולכים הבייתה כי יש תקלה בטלוויזיה,אמרתי להם שזאת תקלה של הוט והיא תתוקן תוך זמן קצר,הם לא הסכימו להישאר ,כמובן שהשידורים חזרו אחי חצי שעה מאז שהלכו (קצת פרופורציות) אחות של אורחת התקשרה ואמרה לי שאחותה מתביישת להתקשר בעצמה,אבל היא תגיע במקום בשעה 15:00 בשעה 19:30 אמרתי אין בעיה שתגיע ב-19:30 ,לא היא אמרה,היא מבקשת שתתחשב במחיר,אמרתי לה שאני לא מתכוון להתחשב במחיר כי יש אנשים שמגיעים גם בשעה 22:00 ואני מחכה כמו ילד טוב,אז מה אתה חושבים שהיא עשתה לי,היא באה ב-19:30 בערב עשו ג'קוזי (איך אני יודע היא התקשרה להגיד לי איך מפעילים הראתי לה) ובבוקר היא התקשרה אליי שוב ואמרה לי שהיא השאירה את המים בג'קוזי כל הלילה,ובבוקר כשהיא רצתה לעשות שוב ג'קוזי,המנוע עובד אך לא עושה בועות,ניגשתי בדקתי ואכן זה מה שהיה,הזמנתי איש שירות,והוא הוציא מהמשאבה חזייה שלמה,כלומר ערב לפני כן עשו ג'קוזי (בחיים הוא לא היה עובד עם החזייה הייתה בפנים,בבוקר החזייה הייתה בתוך המשאבה,לקח לנו זמן רב להוציא אותה מבפנים (רק אחרי שפירקנו את המנוע הצלחנו לשלוף את החזייה) כל זאת לדעתי או לגרום נזק או לבקש זכוי.סיפור נוסף אירחתי 4 משפחות לי יש רק 3 יחידות,אז לקחתי יחידה נוספת אצל שכן,לשכן יש מכונת נספרסו,מה עשו ? לקחו את המכונה מאצל השכן אל מתחם 3 היחידות שלי חיסלו את כל קפסולות הקפה שהשכן השאיר ביחידה שלו (משהו כמו 20 יחידות) וכמובן השאירו את המכונה אצלי (מזל שהשכן מכיר אותי טוב אחרת היה חושב שגנבתי לו אותה ) יש עוד המון סיפורים אני החלטתי שיבוא יום אכתוב ספר על הדברים שקרו לי ולחברים שלי .אני מספר את הסיפורים הללו כדי שאנשים יקראו וידעו שאנחנו רואים את הדברים לא תמיד אומרים להם,אולי ישנו התנהגות,כי בסך הכל אנחנו רוצים לתת שירות טוב,אך גם בסופו של דבר זאת העבודה שלנו ואנחנו מתפרנסים ממנה יכול להיות שחלק מהסיפורים יראו קטנוניים,אך בהצטברות זה מרגיז
התנהגות מבישה
18/05/14 18:37
194צפיות
אני מסכימה איתך, התנהגות ממש מגעילה , אלו אותם אנשים שיחתכו אותך בכביש ואלו שהמורה בבית הספר תזמן את ההורים וההורים יגבו את הילד ואף פעם לא את המורה ויניחו לילדם לבזות את בית הספר, כן ישנם אנשים כאלו.
באמת התנהגות מבישה
18/05/14 19:58
163צפיות
תשתדלי לתת קצת רווחים בין השורות קשה לקרוא ככה..
לאוצר הגליל
19/05/14 10:17
239צפיות
ראשית צר לי על כך שאתה מרגיש שלאחרונה התנהגות האורחים אינה נאותה , ברור שתמיד יש את אותו מיעוט ה"מקלקל" עבור הרוב. יחד עם זאת אני חושבת שאולי צריך לתת מחשבה כיצד למנוע מיקרים כאלו ואחרים? אני בטוחה שלא כולם בזדון או בשביל פיצוי ( ברור שיש גם כאלו אנשים בנינו) כמו למשל- אם באו מראש 4 משפחות להיות ביחד. האם ידעו שהצימר הרביעי אינו שלך? זה די טבעי שאם יש מכונה אחת אזי יזמינו גם את משפחתם לשתות . 20 קפסולות ל-4 משפחות (נגיד 3 במשפחה *4 משפחות *כמות הימים ששהו.) לא נשמע כמות לא סבירה של שמוש ליומיים למשל או שלושה. מכונת קפה זה מכשיר קטן לנייד אותו, לא בטוח שהעבירו אותו חדר כדי לגרום לך נזק מול השכן . ???
ולגבי הגקוזי- אולי שווה להשאיר הוראות הפעלה או להדריך את האנשים לפני- לא לרוקן מיים וכו. הסיפור עם האישה בגקוזי אני חייבת להגיד שלא מובן לי .לפי מה שכתבת היא לא אמרה שלא השתמשה בזקוזי ערב לפני ....
בסופו של דבר חשוב שהאורחים שלכם יקבלו תחושה נעימה עם הגעתם אליכם , כפי שאני מניחה שאתם יודעים לתת, מבלי שכל אורח ייחשב כפוטנציאל לגרימת נזק אצליכם.
מאחלת לכם שתמשיכו לארח בהנאה ובאהבה ושימעטו (או יעלמו)המיקרים שיגרמו לכם לתחושות אלו, כי בודאי שזה אחד מהעסקים שצריך "לעשותו באהבה או לא לעשותו בכלל"
ל-ritibuz יכול להיות שלא הסברתי טוב .אבהיר
19/05/14 16:03
196צפיות
ראשית מכונת הקפה הייתה אצל השכן,הם לא הזמינו את החברים שלהם אל השכן,אלא לקחו את המכשיר מהשכן אל החברים שלהם,כמובן שלא הייתי כועס אילו הם היו מגיעים לשכן ושותים שם קפה. לגבי הג'קוזי ,מה שרציתי לומר,שבערב הזוג השתמשו בג'קוזי,ובבוקר הוא כבר לא עבד,כשהוא לא עבד הזמנתי טכנאי,שמצא בתוך המשאבה חזייה שלמה,בשביל שחזייה תגיע למשאבה,צריך לפתוח את רשת הכניסה למשאבה,להפעיל את הג'קוזי ולגרום לכך שהחפץ יכנס לתוך המשאבה,וזה מה שאני טוען שהם עשו.כמובן שלא כל האורחים מתנהגים כך,אך המעטים שכן,גורמים לי עוגמת נפש
יש ויש...
19/05/14 20:58
146צפיות
יש אורחים שתענוג לארח אותם ותענוג להיכנס אחריהם לצימר
ולעומתם יש כאלו ... כמו שתיארת שבכל פעם מצליחים להפתיע מחדש, ולעשות נזק שעוד לא חווינו
יש כאלו ויש כאלו ולמעשה זה עם ישראל, בחרנו לעבוד עם הקהל הישראלי ולתת לו שירות ולפעמים זה המחיר
הצעה לטיול
18/05/14 10:17
83צפיות
 הצעה לטיול
שבוע מבורך לכולנו. מידי פעם אעלה הצעה לטיול /חופשה מהתרשמותי או התרשמות חברי
ונפתח- בהצעה לטיול במרכז הארץ- בנחל הירקון.
למי זה מתאים? למשפחות, לזוגות , ניתן לצרף גם את כלביכם (אם אינכם מתכוונים ללון באזור), ברגל או רכובים על אופניים
משך הטיול- כ 5 שעות
מומלץ להביא: מחצלת,ארוחה לפיקניק, ספר, כדור, משחקי קופסא, אופניים (ניתן גם להשכיר במקום), בגדים נוחים.

מה מציע לנו האזור?ניתן לפרוס מחצלת ולשחק במשחקי קופסא או כדור ,או לקרוא ספר במרחבי דשא תחתעצי אקליפטוס ותיקים המעניקים צל, מיתקני ספורט, מגרשי טניס וכדורסל, ניתן להשכיר סירה ולשוט לאורך הירקון, לרכב על אופניים או להשכיר אופניים- יש גם אופניים משפחתיות לזוג+2, גינות לכלבים, אם נימצאים באזור השפך של הנחל ליד הרידינג ניתן גם להנות מנמל תל אביב הנמצא בסמוך. כמובן שאפשר לשלב גם לינה באחד מבתי המלון הרבים באזור
שימו לב- אין לרחוץ בנחל או לשתות ממימיו,
           יש מסלולים המסומנים לרוכבי אופניים כך שרצוי להקפיד לרכב או ללכת ברגל במסלולים המתאימים
אז מה היה לנו פה? בילוי משפחתי או רומנטי במרכז הארץ מבלי לרושש את הכיס, שילבנו ספורט וארוחה בחיק הטבע , אויר טוב, ואפילו טיילנו בשביל ישראל (חלק מנחל הירקון מסומן כשביל ישראל בכתום כחול לבן)
תהנו
כתובות אינטרנט מצורפות:
נופש תל אביב
17/05/14 15:55
49צפיות
שלום,

ברצוני לצאת לנופש בחודש אוגוסט לתל אביב
האם כדאי להזמין מעכשיו או לחכות שבועיים שלוש לפני בתקווה שישאר מקום וגם המחירים אולי ירדו.
בנוסף, יש למישהו  המלצה על טוב בתל אביב 4 כוכבים לפחות?

תודה על העזרה
אוגוסט בתל אביב
18/05/14 10:32
56צפיות
אוגוסט כמו בכל הארץ עמוס . לדעתי לא מומלץ לחכות אני בספק אם המחירים ירדו מאחר וחודש זה נחשב למבוקש. כדי למקד את החיפוש חשוב שתציינו מה חשוב לכם? קירבה לים? ספא? קירבה לאזורי בילוי כאלו או אחרים?  
המלצה לצימר זוגי בצפון - אזור רמות?
15/05/14 14:58
61צפיות
שלום,

אני מחפשת צימר לנסוע אליו לסופשבוע ארוך עם בעלי לרגל יום נישואים.
הכיוון הוא אזור רמות אבל זה גמיש.
בנתיים מצאתי שתי אופציות שנראות לי - בקתה בקצה ההר או בקתות אור השחר.
האם יש למישהו המלצה עדכנית על אחד משניהם? חשוב לי שיהיה נקי מפנק במעט ועם ג'קוזי.
המלצות נוספות יתקבלו בברכה,
תודה!
ברוכים הבאים לפורום
15/05/14 12:24
117צפיות
ברוכים הבאים לפורום צימרים חופש וכיף בישראל. ארצינו היפהיפיה והקטנטונת התברכה בשפע של סוגי נופים מהצפון הירוק ועד הדרום המידברי, שפע של פעילויות מגוונות לכל המישפחה ולזוגות ומה לא בעצם ??? המון פעמים אנחנו לא מודעים לאפשרויות הרבות הקיימות בחופשה דווקא בארץ.
הפורום הזה נועד לחלוק ולשתף את חוויתינו כדי שנוכל להנות ככל האפשר ממה שמציעה לנו ארצינו.
אז.....בכיףףף העלו כאן תמונות חוויות רשמים וכל דבר בנושא.
מאחלת שיהיה לכולנו שיתוף פורה ומהנה בעיקר
º
בהצלחה!
15/05/14 13:12
21צפיות
בהצלחה למנהלת הפורום החדשה
18/05/14 00:10
23צפיות
ושיהיו לכולנו חופשות נעימות ומהנות
º
תודה
18/05/14 09:13
11צפיות
מלון דיוויד ריזורט ים המלח
14/05/14 16:22
54צפיות
שלום לפורום הנכבד!
רציתי לשמוע חוות דעת על מלון הנ"ל

תודה ושלום
כניסת מנהלת חדשה לפורום
14/05/14 15:51
52צפיות
אנו מברכים את ritibuz    עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

מחפשת צימר/ בית הארחה במרכז הארץ
14/05/14 11:57
68צפיות
אנחנו מאיזור הצפון הרחוק ויש לנו חתונה בעוד חודש באזור צומת כנות ואנחנו לא רוצים לחזור הביתה באותו הלילה
יש למישהו המלצה על צימר או בית הארחה נקי ונעים ולא יקר מדי שגם קרוב לאיזור?
המון תודה
אביטל
צימרים מקסימים במרחק כמה דקות נסיעה
14/05/14 12:07
102צפיות
ממש ליד רחובות אחרי צומת ביל"ו יש צימרים מקסימים, המקום נקרא ספא הדרים
אני בכלל הולכת לשם מדי שבוע לעיסוי רקמות כי יש לי בעיות גב ויש שם מטפל מדהים אבל יש להם גם צימרים כפריים
מאחר ואני מטופלת שם כבר שנים אני מכירה טוב את הבעלים, זוג מקסים בשם חיה ורוני והם גם מכינים שם ארוחת בוקר טעימה
תחפשי בגוגל, מבטיחה שלא תתאכזבי ואם את גם לוקחת טיפול אז תבקשי שמוטי יטפל בך - אין עליו
תבלו
המון תודה, אני אבדוק וגם אשמח לעוד הצעות
14/05/14 12:13
34צפיות
רוצה לבדוק כמה אופציות
ארוח ליד כנות
15/05/14 09:59
51צפיות
שלום אביטל
הכי קרוב לכנות יש את אחוזת שרה בבית אלעזרי- מרחק של כ 5 ק"מ.
כמובן שיש עוד באזור אבל אני מניחה שהמרחק משמעותי עבורכם אחרי בילוי.
צריך לבחון היטב כשאת מתקשרת לגבי אופי האירוח במקומות שאת מחפשת , יש כאלו המתאימים יותר לזוגות לפי שעה.....ולא למשפחות . לא כל כך יודעת לגבי אופי אחוזת שרה אבל שווה לבדוק איתם
תהנו
משהו מכיר אכסניה בצפון?
13/05/14 10:05
44צפיות
אנחנו מחפשים אכסניה בצפון זולה.
הדרישות הם מיטות ומזגן.

תודה.
אכסניית תל חי - מקום מקסים באמת
13/05/14 19:59
63צפיות
ומעבר לזה יש לך את אנ"א שזו רשת אכסניות בפריסה ארצית
מצטרפת להמלצה על תל-חי
13/05/14 22:55
51צפיות
בנוסף - אכסניה מחודשת בעכו וגם בבית שאן (כל אחד וההגדרה שלו לצפון)
יש גם בקיבוץ שניר פתרון שהוא מעין "גאסט האוס" - אם מתאים לכם
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום