בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשנים האחרונות עלתה הדרישה של הנופש הישראלי ליציאה לנופש באווירה אחרת, שונה ומיוחדת.

אנו כאן בפורום משתדלים לתת מענה למגוון הצימרים/בתי הארחה/
בתי המלון לנופש הישראלי בנופש באווירה כפרית או קיבוצית, שקטה ואישית.

בשנה האחרונה הוקמו מאות צימרים חדשים בעקבות הביקוש הרב של המטיילים והנופשים... הצימרים משודרגים כל שנה ורמתם שואפת כלפי מעלה.

פורום צימרים ונופש בישראל בא לתת מענה לגולשים שרוצים לשתף גולשים אחרים בחוויות מהנופש שלהם , לשתף מידע על צימרים שונים, ולספק מידע על אירועים, אטרקציות וככלל מידע מקיף לגבי כל מה שקשור ביציאה לנופש בארץ.

כדי לסקר את כל הארץ לאורכה ולרוחבה... הבאנו לפורום
מנהלים ויועצים ממספר אזורים:דרום,מרכז וצפון.

אנו מאחלים גלישה מהנה לכולם!!

מה דעתכם על המקרה בכתבה?
28/08/13 15:01
349צפיות
נקמנים (צריך לגיטימציה גם לזה...)
28/08/13 19:44
162צפיות
זכותו לרשום את חוויותיו הביקורתיות במקום המיועד לכך,
וכן זכותו לא להסכים להסיר את חוויותיו שבכתב, גם בעבור פיצוי שניתן, או שלא,
אך אין לו הזכות לעמוד בפתחו של העסק ולהניע מלקוחות מלבצע עסקה עם בית העסק, על סמך חוויותיו הסובייקטיביות.
על כן אין המלון תובע אותו בגין הוצאת דיבה ולשון הרע, כי אם בגין אובדן הכנסות.
על הרוע שבו הוא כנראה ייתן את הדין
לא נראה לי שיש למתלונן מה לדאוג...
28/08/13 19:58
143צפיות
הוא התלונן בזמן אמת לפני אנשי הקבלה, יש לו תמונות, הוא הראה למנהל התורן מספר פשפשי מיטה שאסף.
מנהלי המלון כלל אינם מכחישים את המצאות פשפשי המיטה במיטתו של האורח. כל טענתם היא שהאורח גרם להם לאובדן הכנסות!
הם גם לא טרחו להשיב על חוות הדעת של האורח בטריפאדוויזור. פשוט התעלמו ממנה, כנראה מכיון שלא יכלו להכחיש את האירוע שאכן קרה.
בקיצור, עשו לעצמם פירסום רע 3 פעמים - פעם ראשונה כאשר לא דאגו להיגיינה בחדרי המלון, פעם שניה כאשר לא דאגו לטיפול הולם במקרה (חוץ מהעברה למלון אחר היו צריכים להציע בדיקת רופא וגם לפצות פיצוי הולם) ופעם שלישית כאשר תבעו את המתלונן על אובדן הכנסות ולא על לשון הרע (כי כנראה אמר את האמת).

ובקשר לתגובת קודמי - עמידתו בפתח המלון והברחת לקוחות פוטנציאליים לא גרמה למלון אובדן הכנסות בסך 95,000 דולר! הנזק נגרם כתוצאה מהפרסום בטריפאדוויזור - כפי הנראה שהיתה ירידה חדה בהזמנות למלון לאחר הפרסום.
הבחור אכן נקמן, אך במקרה זה קשה להאשים אותו.
WELL ...
28/08/13 20:46
113צפיות
חיכיתי לתשובתך המלומדת :)
ידעתי שבעניין זה תגיבי, תענוג לקרוא את חוות דעת בעניין, ונראה כי לתחום זה הנך שייכת.
יחד עם זאת, כל שנשאר הוא להתמקח על גובה הסכום.
האם לגיטימי לפגוע בבית עסק במזיד, כי זה לא פיצה את המלין על פי דרישותיו?
אז לא 95 אלף.... או 10, ואולי ישאירו זאת לבית המשפט להחליט?
WELL WELL
28/08/13 22:15
85צפיות
אם כוונתך שאני שייכת לתחום המשפטי, אז טעות בידך. אפילו לא קרוב
וכן, נשאיר זאת להחלטת בית המשפט
איזה עולם הפוך במחשבתך: הוא לא פגע במלון כי
01/09/13 15:01
64צפיות
"לא פיצה אותו"...... הוא בסך הכל רצה מלון נקי ומסודר (ללא פשפשים!!) להניח את ראשו בשקט.
את זה הוא לא קיבל. כאזרח טוב ומתוך גילוי צרכנות נבונה הוא ניסה להזהיר את כל הלקוחות הפוטנציאליים של המלון מפני החוויה
הלא נעימה. לגיטימי.
אגב, בדיוק לשם זה (בין היתר) נועד האתר - טריפ אדוויזר. אתה יודע כמה תמונות של ג'וקים ענקיים יש בסך הכל באתר זה (מלונות שונים)..?!
כשקראתי את הכותרת אמרתי לעצמי זה ישראלי
06/09/13 11:10
40צפיות
כשניכנסתי וראיתי את השם אזולאי,הבנתי שכנראה מדובר בישראלי
הסיפור הזכיר לי משום מה, את הישראלי שסילק סועדים במסעדה שלו,שהתלוננו על האוכל ועל האיחור בהגשה (זה שודר בטלוויזיה באחד הערוצים)
למזכרת- במזכרת בתיה
27/08/13 11:31
226צפיות
היי,
מישהו יכול לתת לי חוות דעת או משהו על הצימר "למזכרת" במזכרת בתיה?
תודה רבה,
º
מעדיף שלא
27/08/13 14:34
91צפיות
º
כי את דעתי על המקום שלך אתה כבר יודע.
27/08/13 14:37
87צפיות
מלון לאונרדו רויאל ריזורט באילת
26/08/13 11:39
56צפיות
שלום

רציתי לדעת אם מישהו מכיר או היה במלון ? איך הוא מבחינת החדרים\אוכל\בריכה ..
אנחנו רוצות לנסוע לאילת אחרי החגים ,חופשה קלילה לפני תחילת שנת הלימודים באוניברסיטה.

תודה :)
צימר לקבוצה
26/08/13 10:36
92צפיות
שלום רב.
מבקשת את עזרתכם.
אנו מעוניינים לקיים יום כיף של המשפחה המצומצמת ואנו  מחפשים וילה או לחלופין מתחם עם 5 צימרים ובריכה, עדיף באיזור הצפון.
החלוקה היא-
3 זוגות עם 4 ילדים כ"א.
2 זוגות+ 2 ילדים ותינוק כ"א.
העדפות-
משהו פרטי- לא כפר נופש
המחיר- מה שמצאנו עבר את ה5000, מחפשים מחיר יותר זול.
תאריך- אחרי החגים, גמישים בתאריכים.
אשמח לעצתכם בעניין
שנה טובה :)
וילות לנוף חצור הגלילית
03/09/13 08:48
67צפיות
וילות לנוף חצור הגלילית
וילות לנוף חצור הגלילית יתנו לך את הפיתרון המושלם!
º
לא הביתה מפרסם מעצבן חלאס פרסומות.
03/09/13 12:09
30צפיות
ממליצה בחום על אחוזת מירב השלווה בשומרה
08/09/13 11:23
38צפיות
בילינו שם בהרכב משפחתי דומה - שפע מקום לכולם, בריכה למבוגרים ובריכה נפרדת לקטנטנים. המקום כולו מושקע, מתוחזק ונקי והמארח מהאגף ציין ביותר שפגשתי .
המיקום של הישוב הוא בצפון הרחוק והאירוח אינו כולל ארוחות, אבל  המטבחים מאובזרים לחלוטין. אם הנסיעה לא מרתיעה אתכם, תהנו מכל רגע :)
אודה להמלצה על צימר מפנק בגליל המערבי לזוג
26/08/13 06:49
136צפיות
כמובן עם נוף יפה, ארוחת בוקר טובה, נקי ופינוקים...תודה מראש, מאיה
שלום מאיה
28/08/13 01:21
178צפיות
צימרים מומלצים לפי הפירוט שציינת:
במתת (הצימרים בנויים על הר, ולכן יש מדרגות רבות אל הצימרים, אך הנוף מפצה) - סוף הדרך,  ארץ בראשית, עץ החיים
במצפה אבירים - פיית היער
בשומרה - מגנוליה
מצפה הילה - אזמרגד
בהצלחה!
צימר שלווה בכפר בבצת
31/08/13 11:07
105צפיות
עכשיו חזרנו מסופ"ש בצימר שלווה בכפר בבצת..ממליצה בחום..המקום מאובזר בכל מה  שצריך, יפה, נקי וארוחת הבוקר עשירה וטעימה מאד
מחפשת שני צימרים עם בריכה
26/08/13 01:40
194צפיות
שלום לכולם! :)
אני, בן זוגי ועוד זוג חברים מעוניינים לנפוש שני לילות בצימרים בצפון.
אנחנו מעוניינם במתחם שיכלול מקסימום שני צימרים ובריכה ושעלותו לא תעלה על 1100 ש"ח ל2 לילות לזוג.
התאריכים המתוכננים לחופשה הם 26-27.9.
אשמח מאוד לקבל המלצות ו/או לשמוע חוות דעת על הצימרים הבאים -

חוויה באופק
מעוף הציפור
בקצה החושן
בקתה בעמק
פנינת התכלת
אצל שאולי בעננים
צמקרי
במורדות ההר
בקתות בצל הזית
סינרגיה
אביב בכפר באבן מנחם
בקתות אהבה וחלום
צימר בטבע
בקתות צליל הרים

המשך שבוע מעולה לכולם!!!
מחיר של 550 ש"ח ללילה הוא נמוך
27/08/13 02:06
200צפיות
עבור צימר עם בריכה בסוף שבוע.
האם הצימרים שציינת עולים כך?

מעוף הציפור הוא צימר מומלץ, אך יש במתחם 3 צימרים (לא תהיו לבד) ומחירו גבוה יותר ממה שציינת.

תבדקו את הצימרים הבאים (צימרים טובים, 2 במתחם, לא יקרים, אין בריכה):
פינת חן בבני יהודה
חורש מול כנרת באמירים  
º
תודה רבה! :)
28/08/13 15:38
47צפיות
ככה זה ישראלים - רוצים הלטון במחיר אכסני
05/09/13 18:45
56צפיות
ואח״כ בוכים ומלכלכים . הפנטזיה על הצימר החלומי עם הבריכה שראיתם בעיצון עולה , הוא לא בחינם. ב550 שח ללילה תקבלו מקום הגון , עממי, אבל זה לא יהיה הילטון. אז תנחתו בבקשה, עם הציפיות הבלתי אפשריות הללו
אל תדאג/י, פירי2.
05/09/13 19:41
67צפיות
מצאנו מקום מושלם ב 500 ש"ח ללילה שעמד בכ-ל הדרישות שלנו ומעבר.
:):)
ככה שאנחנו ממש לא צריכים לנחות.
רב בעלי הצימרים הגנבים שגובים בשביל צימר מתפרק מעל ל 700 ש"ח, הם אלו שצריכים לנחות.
מזל שנשארו מספר מקומות עם מארחים הוגנים ומפנקים:):)
חוויות מהצימר
12/09/13 23:39
37צפיות
בבקשה לאחר האירוח דווחי לנו איך היה שנוכל גם אנחנו להנות הצימר איכותי במחיר כזה.
|*|אפליקציה חדשה לאייפון|!|
25/08/13 16:36
29צפיות
אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.

|נורה| מה חדש באפליקציה?
|קדימה| שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש!
כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה.
בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי. |נייד|

|קדימה| האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו. |שבלול|

|קדימה|  ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...|בועה|

|קדימה| עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון) |מצלמה|

|קדימה| ממשק מסרים חדש.|עפרון|

|קדימה|  בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה. |אייפד|

את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן:
https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336...

גלישה נעימה|4U|
שאלה לגבי בתי מלון מומלצים בצפון
25/08/13 14:22
175צפיות
אשמח לקבל המלצות לבתי מלון טובים באיזור הצפון (גליל, גולן), למשפחות, לראש השנה, חצי פנסיון (בדגש על ארוחת החג).
מבררת בשביל קרובי משפחה. יודעת שזה קצת מאוחר מידי, אבל אולי...
תודה.
המלצה לגילה
26/08/13 20:20
174צפיות
היי גילה,

אנחנו סגרנו לסוכות במלון פסטורל בכפר בלום, היינו שם כבר בעבר והיה פשוט מקסים, שקט ורגוע... ממש אווירה כיפית להעביר בה את החג עם המשפחה.
לגביי סוכות אני יודעת שיש שם פעילויות לילדים אז לנו אישית זה התאים, אבל לא יודעת מה קורה שם בראש השנה.
הייתי מציעה לך לברר איתם ופשוט להרים טלפונים ולראות אם יש מקום... זה באמת אוטוטו אבל אולי יתמזל מזלך :)

חג שמח!
תודה רבה
26/08/13 21:37
83צפיות
תודה רבה. אכן שמעתי דברים טובים על המלון הזה. נבדוק את האפשרות.
אשמח לעוד אופציות במקרה ולא יהיה מקום או לא יתאים מסיבה כלשהי.

חג שמח ושנה טובה
מלון הגושרים מומלץ
26/08/13 22:16
135צפיות
מלון הגושרים בקיבוץ הגושרים , נחל זורם בין החדרים , מפלים וקייקים במרחק הליכה מהחדר
פינת חי בקיבוץ
וכל היופי של הגליל כגון נחל שניר ושמורת דן והרי הגולן במרחק נגיעה
בקשי את החדרים הבודדים , לא במבנה המרכזי
תודה רבה
28/08/13 08:10
65צפיות
ייבדק.

שנה טובה וחג שמח
מקום למשפחות בצפון
25/08/13 13:51
94צפיות
שלום,

אנחנו מחפשים המלצות על מקום למשפחות בצפון הארץ (ללא התמקדות במקום מסוים).
אנחנו נהיה 11 מבוגרים ותינוק, אנחנו מחפשים מומלץ עם 5 יחידות עם בריכה.
מדובר בלילה אחד בערב חג סוכות.
תודה.
קלאב הוטל או רימונים סנטרל פארק אילת?
25/08/13 11:20
72צפיות
למשפחה 3 ילדים (4, 9 ו 11) בסוכות.

תודה.
היי makiko
27/08/13 08:57
112צפיות
לטעמי קלאב הוטל אילת עדיף בשל מיקומו המרכזי לעונת מיקומו של הסנטרל פארק בעיר לא באיזור הטייילת והים,
כל חדריו הן סוויטות,יש יותר בידור ובריכות.. מה שכן הוא גם יותר הומה אדם שזה לעיתים בעיקר בקיץ וחגים מרגיש "שוק"..
º
תודה רבה
27/08/13 09:47
26צפיות
מחפשים מלון או צימר
24/08/13 12:26
129צפיות
בנס ציונה או באזור הסמוך.
זה לא לחגים הקרובים אלא לחודש אוקטובר.
תודה מראש
פנינה
בוקר טוב שבוע טוב הנני להמליץ
25/08/13 07:58
143צפיות
הנני להמליץ על צימר שנמצא במושב אמירים בהנהלת נוחם עינב.הצימר ממש נפלא מפנק יחס טוב ונוף מקסים וכן מזג האויר שם נפלא הנכם מוזמנים לבוא ולהנות
נופש זוגי ב"בראשית"- יש המלצות ?
21/08/13 14:35
174צפיות
התלבטנו, החלטנו והזמנו חדר במלון בראשית במצפה רמון!
האם יש המלצות לגבי הדרך- איפה אפשר לעצור, לאכול, לטייל...
מי ששהה במלון- האם יש משהו שכדאי לקחת בחשבון, להערך, לבקש מהצווות...
תודה רבה!
מלון מדהים!!
26/08/13 20:22
119צפיות
אין לי המלצות מכיוון שזה ברשימת המלונות שאני חייבת ללכת ועדיין לא הלכתי.
אבל ממה ששמעתי זה מלון מדהים ברמה מאוד מאוד גבוהה!

אתם הולכים ליהנות :))
º
לא הייתי. נראה מדהים.
27/08/13 20:40
43צפיות
º
מישהו מכיר את מלון sea life באכזיב?
21/08/13 12:54
61צפיות
הוא לא באכזיב אלא בנהריה
27/08/13 12:26
73צפיות
יח"צ של המלון מפמפמים השכם וליל שהוא באכזיב כשבפועל הוא ברח' בן גאון בנהריה.
זה מלון ישן ששופץ בסביבה לא ממש תיירותית.
תודה רבה!
27/08/13 23:19
35צפיות
הסתכלתי עכשיו ביתר תשומת לב באתר שלהם, זה באמת מבלבל...
אבל אתם יודעים משהו על איכות המלון?
º
חוות דעת בתי מלון וצימרים בארץ
20/08/13 23:31
114צפיות
ביקורת על מלון טל (רשת אטלס) תל אביב
20/08/13 18:47
339צפיות
טוב אז התארחנו ללילה אחד.
לפני שאני מתחיל את הביקורת המקיפה... היה לנו אירוע אחד חריג במיוחד במלון ואני רוצה לספר עליו.
שהגענו למלון הסתבר לנו שיש הפסקת מים ולמעשה אין מים במלון.... מה שמרגיז שהבחורות הנחמדות בקבלה לא אמרו לנו על כך מאום ושמענו זאת בדרך המקרה.
מסתבר שזו עבודה יזומה של עירית ת"א מעכשיו לעכשיו (לטענתם) ואין להם דרך לדעת כמה זמן זה יקח.
ביקשתי לדבר עם מנהל . הגיע בחור נחמד בשם אמנון שמסתבר שהוא מנהל המלון ואמר שזה יקח שעתיים שלוש (אבל הוא לא יכול להתחייב) הציע מונית למלון אחר להתקלח.... או לחילופין לא לחייב אותנו על החדר. ניסיתי לשמור על אופטימיות הלכנו לים וכדומה שחזרנו אחה"צ (ארבע שעות) חזרו המים הקרים.... קילחנו את הילדים ואת עצמנו במים קרים... שמרנו אעל אופטימיות בכל זאת חם בחוץ.... המים החמים למי שהתעניין חזרו בלילה. לא ברור איך המים החמים קשורים לעירייה.
מה שמפריע לי בכל הסיפור :
1. הבנות בקבלה שבחרו לא לשתף את האורחים שזה אתה הגיעו במידע הזניח הזה
2. הנהלת המלון לא ניסה במאומה להקל על ההרגשה עם איזו מחווה קטנה , לדוגמא ארוחת ערב. יכל לשפר את ההרגשה ולהפחית את העצבים. בחרו בשיטה הישראלית להתעלם ולגבות מחיר מלא.
עכשיו נעבור לביקורת על המלון:
מיקום : מיקום סמוך לחוף מציצים , מטר וחצי מהנמל. מצוין לילדים
חניה: חניה חינם על בסיס מקום פנוי. מקום לכ15 רכבים בלבד. כל הקודם זוכה. אני זכיתי וחסכתי כסף וכאב ראש של חניה. מבחינתי פלוס גדול.
לובי: ישן וזקוק לשיפוץ. לא נקי במיוחד
שירות: סה"כ רוב האנשים ונותני השירות היו נחמדים וחביבים
חדר: החדר משופץ ומרווח, טלוויזיה LCD  אמבטיה משופצת מיטה נוחה מקום לשני ילדים. מבחינת ציון גבוה לחדר.
אוירה במלון: לצערי הקומבינה הישראלית נמשכת. מסתבר שהמלון בשיפוצים!! קדיחות בשעות מנוחת הצהריים. דפיקות ב7:30 בבוקר. ממש לא נעים. לי אישית פחות הפריע בגלל שהילדים שלי לא נותנים לישון בשעות האלה. אם הייתי לבד הייתי מתרגז מאד.
ארוחת בוקר: סה"כ ולמראית עין לא רעה . אבל יש הרבה מאד בעיות קטנות ומרגיזות. קרוסונים כנראה לא מהיום, חוממו והיו קשים כמו אבנים. כנ"ל חלק מהלחמניות. הקפה ההפוך ממכונה אוטומטית בינוני מינוס. חביתות - יש שלט מאד קטן שאומר שאפשר להזמין חביתה מהמלצר. החביתות שלקח להם זמן להגיע היום מלאות שברי ביצים. לעסתי והרגשתי כמו בסצינה מצ'רלי וחצי. כנ"ל הביצים המקושקשות. כנראה נלקחו מאותה בלילה. מוזלי לא היה טרי.
סה"כ מבחר בינוני של גבינות ירקות ומעדנים אבל בהחלט מספק למי שלא רגיל להעמיס בצורה יוצאת דופן. מלצרים קצת בהלם.
סה"כ ציון למלון 3 כוכבים חמש

D
מזעזע.
20/08/13 23:36
210צפיות
מאוד מצטערת לשמוע,
כדאי לכתוב מכתב תלונה בהתאם לפירוט פה.
(תעדכן אותי אם אתה כותב.)
מצטער לקרוא את דברייך
21/08/13 14:11
184צפיות
מנהלת פורום יקרה
ממה בדיוק את מזועזעת?
תייר ישראלי מגיע.... יש תקלה... מציעים לו פיצוי מלא ולהמשיך בשהייה... הוא מסרב ובוחר להתלונן.
אני מזועזע!
לא הציעו שום פיצוי. קרא את דבריי היטב.
21/08/13 17:50
140צפיות
הציעו לעזוב ולא לשלם. זה לא פיצוי.  מה עם מיכל הדלק ששרפתי להגיע למלון? מה עם ימי החופש?
הניסיון להציג את התייר הישראלי כקטרן במקרה הזה היא מגוחכת.
אני לא יצרתי את הבעיות אלא המלון!
אני דווקא לא רואה בעיה בהתנהלות המלון
21/08/13 11:56
191צפיות
אולי ההפך.אתם בעצמכם אומרים שהתקלה היא תקלה עירונית,בעלי המלון הציעו לכם פיצוי לא לשלם,בכסף שהייתם אמורים לשלם יכולתם לעשות לעצמכם את המחוות כמו ארוחת ערב וכדו'.הבעיה הגדולה אצלנו בישראל בענף האירוח שכאשר קורות תקלות ובעלי האתר מפצים,זה לא מספק את המתארחים,הם גם לוקחים את הפיצוי וגם מלכלכים על האתר,וזה לא פייר,צריך לזכור שבעלי מלונות וגם צימרים הם לא מלאכים,תקלות יכולות לקרות,השאלה היא כיצד מטפלים בתקלות,ולפי מה שסיפרתם אתם בעצמכם הטיפול היה נכון וטוב,הוא לא סיפק אותכם לא בטוח שאותי זה לא היה מספק,לגבי הבנות בקבלה לא בטוח שהן ידעו על התקלה,דבר אחד שאולי אני בעדכם זה עניין השיפוצים,גם עליי לא מקובל שמשפצים או גורמים רעשים בזמן שיש אורחים,
אני כן הייתי מתלוננת
21/08/13 17:44
135צפיות
"מסתבר שהמלון בשיפוצים!! קדיחות בשעות מנוחת הצהריים. דפיקות ב7:30 בבוקר. ממש לא נעים" - זאת חוצפה אם לא מספרים על כך מראש שאורח יחליט אם מתאים לו להזמין במלון מרעיש.
דבר שני האוכל שהיה בחלקו לא טרי/אכיל בארוחת בוקר.
ויש את ענין המים הובטח שיטופל בתוך מס' שעות ולא קויים עד שעות הלילה,האורח יכל להסיק שהגיע שזה יטופל בזמן סביר
ולכן לא עזב כשהוצע לו בהגעה.

הוצע לו פיצוי
21/08/13 17:50
127צפיות
לא היה כתוב אם הפיצוי מומש או לא,אך אם כן נראה לי לא הוגן להתלונן ולהפיץ את מה שקרה,בתגובתי הסכמתי עם כך ששיפוץ בזמן שיש אורחים לא ראוי.לגבי זמן סביר בטיפול בנושא שהעיריה אחראית לו לא הייתי בונה על זה
º
כמבקר יקר לא הוצע שום פיצוי
21/08/13 17:51
56צפיות
כנראה שלא הייתי ממש ברור -לא קיבלנו שום פיצוי
21/08/13 17:48
130צפיות
האם קראת את דבריי?
הוצא לנו לעזוב את המלון ולא לשלם. אבל לאן נלך משפחה עם ילדים קטנים באמצע הלילה? אנחנו גרים בצפון.
הבנות בקבלה כן ידעו על התקלה במים כי ששאלנו אותם הם ישר ענו לשאלתנו.
הפתרון להתקלח במלון אחר במרחק נסיעה הוא לא פרקטי ולא רלוונטי עם ילדים קטנים.
התקלה במים החמים אינה קשורה לסגירת המים של העיריה.
הקרוסונים היבשים גם לא קשורים לעיריה.. כנל הביצים עם הקליפות.
בקיצור הניסיון שלך להציג אותי כמתלונן סדרתי היא פשוט חצופה. אני עשיתי הכל על מנת לא לצאת משלוות נפשי ולא להרוס לעצמי את החופשה. גם שקדחו לי בראש ב 3 בצהריים.
החוצפה הישראלית היא שאני שילמתי מחיר מלא וקיבלתי חצי תמורה!
כתבת הוצע לנו לא לשלם על החדר
21/08/13 17:56
124צפיות
לכן הסקתי שזה מה שקרה בסוף,לא היה ניתן להבין מהמשפט הזה שהוצע לכם לא לשלם רק אם תעזבו את המלון (כזה דבר לא צריך להציע) התקלה במים החמים היא פועל יוצא של מצב שאין מים,כשאין מיים הדוודים ריקים ולכן אי אפשר לחמם אותם,רק כאשר המים חוזרים צריך פרק זמן מסויים כדי שהמים יתחממו
אני לא מנסה להציג אותך במשהוא רע
21/08/13 18:28
141צפיות
פשוט יש כנראה אי הבנה הניסוח שלך בהתחלה לא היה ברור,ומכאן הכל התגלגל. כשאתה אומר הוצע לנו לא לשלם על לילה אחד אני מבין מכך שבעל המלון מוותר לכם על לילה אחד ולוקח כסף על הלילה או הלילות הנוספים,וכשמישהו נותן לי לילה אחד ללא תשלום בעניי זה פיצוי,וכשממישהו מקבל פיצוי ומתלונן זה לא פר מבחינתי,אך מאחר והבהרת שלא קיבלתם פיצוי כל הסיפור שונה לגמרי.
º
קאט- בבקשה לא להגיב לשרשור זה...
22/08/13 16:18
86צפיות
תודה על חוות הדעת דנזל
23/08/13 13:53
94צפיות
תודה על חוות הדעת דנזל, אידע להזהר
רבותיי להלן תגובת מנהל המלון:
27/08/13 20:39
127צפיות
שלחתי לו מכתב מנומק שמסביר את אכזבתי מהחופשה במלונו.
להלן עיקריי דבריו:
הצטערתי לקרוא כי חופשתך נפגמה עקב המקרים שציינת במכתבך
בעיקרון לא נעשה שום נסיון להסתיר את הבעייה במים  וכל אורח שהגיע למלון בשעות
הרלונטיות דווח על כך
   מבכל מקרה ,מאחר ולצערי אכן היו ביום בו התארחתם מספר תקלות חריגות שאכן העיבו על מתן האירוח בו
אנו מורגלים להעניק לאורחינו אני מוצא לנכון להזמינכם לחוויה מתקנת על בסיס מקום פנוי בתיאום מראש עימי

לסיכום קיבלנו פיצוי. לא בטוח שננצל. תודה על תגובתו בכל מקרה ועל ההבנה שהיה פה אירוח לקוי
D
אשמח לחוות דעת על מלון קיסר
22/08/13 10:45
103צפיות
פרימייר בטבריה
(זוג +ילד בן שנתיים)
תודה!
כפר הנופש ראש הנקרה לא להתקרב
22/08/13 20:31
192צפיות
אוגוסט 2013 הזמנו שני לילות ל3 חדרים משפחתיים בכפר הנופש ראש הנקרה וברחנו כל עוד נפשנו בנו.. אין שום קשר בין החדרים המצולמים בגלריה שבאתר האינטרנט שלהם לבין החדרים שקיבלנו וזאת לאחר ברורים שבים וחוזרים בטלפון שאלו אכן החדרים שנקבל , גרוע מכך- מנהלת הקבלה טענה שאינה יודעת מהיכן התמונות הנל כאשר התלוננו על כך. החדרים עלובים לא נקיים חדר המקלחת גובל במקלחון של בית תמחוי מלא בחלודה , האריחים שחורים מריקבון ומעובש פחד אלוהים לעמוד שם ובכל החדר יחפים! המיטה הזוגית נמצאת בגלריה העליונה שאינה נוחה לעליה לאישה בהריון, באחד החדרים טיילו בלי הפסקה נמלים על הקירות שהצליחו לעבור ולבלות גם על השמיכות והכריות. הצוות לא כל כך יודע לתת מענה לבעיות הללו, למרות ששטפו לנו את החדר כשהתלוננו על הנמלים ( כאשר ברור שהחדרים לא ראו שטיפה ראויה הרבה זמן)
חזרו והופיעו הנמלים בכל החדר! מי שמחפש בריכה גדולה מדשאות גן משחקים מיושן ולא בטיחותי אוכל בינוני ומטה מוזמן.
הדבר היחיד שיאמר לזכותם שקבלנו זיכוי מלא כאשר ברחנו משם בעשר בלילה ורצנו לחפש צימר ראוי באזור.
מלון פסטורל בכפר בלום
26/08/13 17:28
110צפיות
התארחנו במלון לפני חודש לכבוד יום הנישואין שלי ושל בעלי, מדובר במלון בוטיק איכותי וברמה גבוהה מאוד.
האווירה באיזור מדהימה, למי שמחפש רוגע ושלווה זה המקום.
צוות המלון מאוד אדיב וזמין, עזרו לנו בכל מה שביקשנו, האוכל מגוון ועשיר מאוד וגם הספא מציע מגוון רב של טיפולים.
מאוד נהננו ומאמינה שנשוב.
אירוח כפרי נחשונים
20/08/13 20:25
118צפיות
נתקלתי בקופון לחדרי האירוח בקיבוץ נחשונים ורציתי לדעת אם מישהו מכיר את המקום.... תודה!
התארחתי שם לפני כמה שנים
21/08/13 07:45
132צפיות
בחדרי הגן בסיסי ביותר
לא התארחתי בחדרי הקומותים
בזמנו נתנו גם את האפשרות להיכנס לפני כולם  לפארק נחשונית
לא השתמשתי בזה.
º
תודה לך
21/08/13 20:25
23צפיות
בחזרה לפורום