לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשנים האחרונות עלתה הדרישה של הנופש הישראלי ליציאה לנופש באווירה אחרת, שונה ומיוחדת.

אנו כאן בפורום משתדלים לתת מענה למגוון הצימרים/בתי הארחה/
בתי המלון לנופש הישראלי בנופש באווירה כפרית או קיבוצית, שקטה ואישית.

בשנה האחרונה הוקמו מאות צימרים חדשים בעקבות הביקוש הרב של המטיילים והנופשים... הצימרים משודרגים כל שנה ורמתם שואפת כלפי מעלה.

פורום צימרים ונופש בישראל בא לתת מענה לגולשים שרוצים לשתף גולשים אחרים בחוויות מהנופש שלהם , לשתף מידע על צימרים שונים, ולספק מידע על אירועים, אטרקציות וככלל מידע מקיף לגבי כל מה שקשור ביציאה לנופש בארץ.

כדי לסקר את כל הארץ לאורכה ולרוחבה... הבאנו לפורום
מנהלים ויועצים ממספר אזורים:דרום,מרכז וצפון.

אנו מאחלים גלישה מהנה לכולם!!

בוקר טוב שאלה על מלון הנסיכה אילת
22/04/14 10:43
73צפיות
אשמח לתשובה אם במקרה מישהו היה או יודע..
איך החדר סטודיו עם יציאה לגינה ? זה אמור להיות בקומת הבריכה 1-
רשום "בחדרים  מרפסות נרחבות במפלס הקרקע, שמהן ניתן לצאת ישירות אל מדשאות בריכת המלון." איך בדיוק יש יציאה לבריכה? יש מעבר מהמרפסת עצמה? פשוט זה נשמע ממש נוח במיוחד כי יש לי ילדים קטנים
אשמח לשמוע חוות דעת כללית על האוכל וכו לא מכירה את המלון. המון תודה מראש והמשך יום מקסים
מקפיצהההה
27/04/14 07:55
19צפיות
מקפיצהההה
מחפשת את האחד - טבריה/צפת
22/04/14 09:00
139צפיות
היי
מחפשים צימר/מלונית
חייב ארוחת בוקר, שיהיה נעים, איכותי
ועם זאת לא מהיקרים של 1200 ₪ ללילה

משהו צנוע אבל לא בסיסי
לזוג
איזור טבריה והסביבה
צפת והאיזור

תודה
אירוח דרוזי גם מתאים
22/04/14 12:12
77צפיות
היי
גם אירוח דרוזי טוב
ראיתי בעין אל אסד כמה מקומות אבל כולם במחשב נראים טוב
מחפשת מקור ראשון
º
אמצ'ש או סופ'ש? ומה התקציב?
22/04/14 14:00
31צפיות
רק לא מלון עדן בטבריה
22/04/14 21:19
88צפיות
בליל הסדר השנה החלטתי ללכת למלון בוואלה שופס היה קופון של שני לילות במלון עדן ב-900 ש"ח ותוספת של כ-870 ש"ח לארוחת חג ארוחת צהריים אחת ושתי ארוחות בוקר,הגענו למלון אני ואישתי,בני ואישתו והנכד שלי,וביתי עם החבר שלה,כלומר לקחנו 3 חדרים  כולל ארוחות.כאשר הגענו למלון מיד נדרשנו לשלם את הארוחות,(את הלינה שילמנו בוואלה שופ) שילמנו ועלינו לקומה הרביעית,נכנסתי לחדר ,כאילו החזירו אותי במכונת זמן לשנות ה-60,מיטה זוגית עשויה מפלטות מלמין,ראש מיטה כנ"ל,שידה אחת בצד אחד של המיטה,שקע שבור מעל הראש,אסלה מתחבת מאחורי דלת הכניסה לשירותים,ארון בגדים עם ידיות משנות ה-60 קומקום לשתיה חמה עם 2 שקיות סוכרזית,ו2 שקיות קפה,כמובן לא כפית,וכוסות חד פעמיות,התקשרתי לקבלה וביקשתי שידה נוספת לצד המיטה,כדי שאניח את הטלפון הנייד שלי ומישהו שיתקן את השקע השבור,כן כן מיד מגיעים,כמובן אף אחד לא מגיע,אחר כך ניכנסו לחדר של בני ומיד כאשר ניכנסנו לחדר ריח ביוב הציף אותנו,ירדנו אני ובני לקבלה ואמרנו להם שיש ריח נורא בחדר,ובאותה הזדמנות שאלתי מה עם השידה ושקע החשמל,האדם שישב בקבלה אמר לבחור שישב לצידו אני מבקש לבדוק לעומק את הבעיה,איך ששמעתי את המשפט הזה לעומק,הבנתי שיש לנו עסק עם אנשים שתפקידם זה למרוח את האורחים עד שיתייאשו,כמובן שאף אחד לא בה,לקראת הערב התקשרתי ושאלתי למה המעלית תקועה אמרו לי כי זאת מעלית שבת ושצריך להמתין , אחרי שעתיים המעלית לא זזה,רק אחרי שחשמלאי גמר לתקן איזהשהו חדר החלה המעלית לעבוד נכון כמעלית שבת.ליל הסדר וארוחת הסדר היו קטסטרופה,כאשר החלו בליל הסדר,התחילו צעקות לא שומעים לא שומעים,ואז כל שולחן החל לעשות סדר למשפחתו,הרעש היה נוראי משפחה אחת מה נשתנה,משפחה שניה באלחמעניא,משפחה שלישית עבדים היינו,ואנחנו הסתכלנו על כולם וחיכינו לארוחה,בעלי המקום ראו את הברדק והחלו בחלוקת האוכל,אלה שסיימו או שלא קראו באגדה קיבלו את המנה הראשונה,האחרים המשיכו לקרוא באגדה,אלה שסיימו מנה ראשונה קיבלו מנה עיקרית ואז חילקו מנה עיקרית לאלה שרק סיימו לקרוא את האגדה,ואז החלה מהומה,הם דרשו מנה ראשונה,ולפי מה שהבנתי נגמרה המנה הראשונה,אתם לא מאמינים איזו התנהגות של האנשים,מלצרים הלכו עם מגשים ואנשים פשוט חטפו להם את המגש,אני התביישתי ויצאתי ללובי ואחר כך עליתי לחדר,למחרת הלכנו לארוחת הבוקר שהייתה עלובה,וארוחת הצהריים בשעה 15:00 כמו בצבא,חיכיתי לצאת החג ,ולמרות שנותר לנו עוד לילה אחד וארוחת בוקר,הבאתי את המפתחות לקבלה וברחנו כל עוד נפשנו בנו.
אני רוצה להגיד לכם שלמרות החדר העלוב ולמרות הבלגן וחוסר האוכל במטבח שאגב הגישה לחדר האוכל דרך השירותים אני לא צוחק דרך השירותים,אני התאכזבתי מהתנהגות בעלי המקום שזילזלו באורחים שלהם,נראה כאילו שהם מודעים לבעיות ולכן הציבו אדם חזק מבחינה נפשית בקבלה שכל תפקידו זה להדוף את המתלוננים
היי אם אתה מחפש צימר איכותי ולא יקר
24/04/14 19:00
129צפיות
סובב כנרת במושבת מגדל על שפת הכנרת. צימר מאד יפהפה אחוזת ארגמן  שם הצימר הייתי שם במקרה בפסח והאמן לי חבל על הזמן בעלי המקום אנשים נפלאים אדיבים

אז קדימה אני הבטחתי לעצמי ולאשתי להגיע לשם עוד הפעם בזמן הקרוב
יכולה להמליץ על מלון נופים
28/04/14 17:35
71צפיות
מלון נחמד, החדר היה נקי, מספיק מרווח, אך לא גדול, טלויזיה מקרר קומקום חשמלי, את ארוחת הבוקר אכלנו במלון הצמוד, כי המלון היה ריק, ארוחה טובה!
כניסה חינם לחמי טבריה.
המחיר היה זול ונהננו מאוד!
קרית שמונה מתאים לכם?
08/05/14 18:39
15צפיות
יש כמה אלטרנטיבות שיכולות להתאים לכם
4 צימרים
21/04/14 21:11
248צפיות
שלום רב

אנחנו מחפשים מתחם של 4 צימרים בצפון למשפחה המורחבת, לחופשה בשבועות. מעוניינים במתחם מרווח עם בריכה גדולה, בקתות נעימות ונוף. נשמח מאד להמלצות
תודה רבה
דפנה
היי אני יכול להמליץ על צימר נהדר יפה מפנק
24/04/14 19:16
299צפיות
אחוזת ארגמן במושבת מגדל. צימר מרווח גדול גקוזי ענק מיטה מפנקת בעלי בית אדיבים ומפנקים והכל לא יקר שהייתי שם בפסח והיה נפלא. הגענו לרביעי עד שבת ונשארנו עד יום שני היה ממש טוב.

יש לציין שהצימרים חדשים נקיים המקום מסביר פנים כל המתחם יפה מאד   

נשמע כמו פרסומתתתתת
27/04/14 13:49
107צפיות
לכל אחד אתה מגיב באותה נעימה וממליץ לאותו מקום , קצת מוזר....... אתה הבעלים של המקום?
º
פרסומת?אז איך בן אדם אמור לכתוב ביקורת?
27/04/14 14:08
75צפיות
הוא בוודאות הבעלים של המקום
27/04/14 20:21
108צפיות
שמו ששי ללקין, וזה מה שמופיע בתמונת הפרופיל שלו כאן בתפוז בשם המסווה sari - וזה שמו של הבעלים של הצימר,
אז אם אין זו פרסומת, הטעייה מכוונת ומכוערת של גולשים המעוניינים בהמלצה אמיתית, אז מה זה?
עם כל הכבוד - 5 המלצות למקום אחד בתוך יומיים צריכות להדליק אור אדום אצל כל אחד כאן בפורום, ובדיקה מדוקדקת יותר לגבי אותו "ממליץ" שמפליא בשבחו של הצימר.

וחבל שאין מישהו שיחליף את אמא של אור בניהול הפורום, ויוריד את כל "הממליצים" האלה מהפורום.

על פרסומות צריך לשלם בתפוז !!!!
28/04/14 09:30
96צפיות
הוא לא היה רוצה שילונו בצימר המומלץ שלא בלי לשלם כסףףףףף
º
28/04/14 09:34
14צפיות
יש לכתוב ביקורת ויש ....
28/04/14 09:28
107צפיות
לחזור על אותם המישפטים כמה וכמה פעמים כשמישהו כזה או אחר מתייעץ פה. !!
צימר מומלץ
21/04/14 09:06
190צפיות
היכן ניתן למצוא רשימת צימרים מומלצים
איו רשימה כזו
21/04/14 14:05
113צפיות
אני מאמינה שאין רשימה כזו שהיא אובייקטיבית ולא ממומנת. תגדיר איזור בארץ, תתמקד בכמה צימרים ותבקש חוות דעת לגביהם. אלו שמופיעים באתרים כמו בוקינג או טריפ אדווזור מכילים גם חוות דעת מאורחים שהיו שם.
היי אני יכול להמליץ לך על צימר חדש נקי
26/04/14 11:54
119צפיות
יפה מאד ונוח לא יקר. שם הצימר אחוזת ארגמן במושבת מגדל.

אני ומשפחתי נפשנו שם בחג פסח השנה והיה ממש טוב באנו לרביעי עד שבת והחלטנו להמשיך עד יום שני. הצימר חדש נקי יפהפה

בעלי הבית היו ממש אדיבים המקום קרוב להמון אטרקציות כך שאם אתה רוצה לטייל ולנפוש זה המקום קרוב   
בפורטלים השונים
28/04/14 12:43
50צפיות
יש צימרים רבים אתה יכול פשוט לבחור מקום וצימר שנראה לך ולקרוא חוו"ד
או להעלות את הצימרים שנראו לך לפורום הזה ואלי תקבל חוות דעת מאנשים שהיו
בהצלחה
לילה בצפון עם ארבעה ילדים
19/04/14 10:27
104צפיות
אני מחפשת מקום נוח ומסודר ללינה בצפון (עדיפות לאזור אגמון החולה)
מחפשת מקום לא יקר אבל שיהיה נקי ומסודר ויוכל להלין ארבעה ילדים קטנים
מעדיפה לינה בקיבוצים אבל לא מוצאת מקום שיכול לאכלס משפחה בת שש נפשות מבלי לקחת שני חדרים נפרדים
יש המלצות?
חפשי דירת נופש ולא צימר
30/04/14 09:52
31צפיות
בקרית שמונה יש מספר אופציות (15 דקות מהאגמון)

מקווה שעניתי לך בזמן ולא מאוחר מידי...
ארוח באזור חוף דור\בנימינה
16/04/14 20:10
123צפיות
שלום,

אשמח להמלצתכם על ארוח באזור בנימינה (לשילוב עם הופעה בשוני).

מחפשת מקום עם נוף יפה לא בהכרח יוקרתי ומפנק. שיסכים לקבל ללילה אחד בסופשבוע

המטרה היא חגיגת יום הולדת ולילה ללא התינוקת :)

תודה!
הכי קרוב זה מושב הבונים... לא מכירה שם צימרים
20/04/14 23:16
72צפיות
אבל קצת יותר רחוק - מושב כרם מהר"ל ועופר. מושבים מקסימים בתוך היער!... ונוף ליער.
יש כמובן את זכרון יעקב ששם יש כמה צימרים... אבל חושבת שרובם הם על רחוב המייסדים והנוף הוא בסגנון וינטאג' של המדרחוב המשוחזר... יש את 2 המלונות בזכרון שהחדרים שלהם עם הנוף לים!

זה המעט שיכולתי לתרום לשאלתך...
= סליחה טעות! רשמת חוף דור ואני חשבתי
21/04/14 00:21
60צפיות
על חוף הבונים...
יש לך את האירוח של דור...
21/04/14 00:19
105צפיות
יש שם כמה אפשרויות: עיגלו, קוטגים
מקום מאוד נחמד...נסענו לשם במשך שנים והפסקנו כי המקום נהיה קצת יקר לנו..

צמוד לדור יש את נחשולים...לא התארחתי אבל טיילתי שם...למיטב ידיעתי הם היו קצת יותר זולים...
נכון - בקיבוץ נחשולים!! דווקא נחמד על הד
21/04/14 00:20
69צפיות
הבתנים על הדשא וממש קרוב לחוף!
º
תודה, אבדוק את הצעותכם. שוקלת גם לבדוק את חוף
23/04/14 08:02
28צפיות
בהצלחה :) אשמח אם תדכני לאן נסעתם
24/04/14 16:45
29צפיות
ואיך היה...

חופשה נעימה!
צריך עזרה במקום לארוע
16/04/14 17:12
71צפיות
שלום.
מכיוון שפורום ארועים נסגר לא ידעתי איפה לשאול.
אני מארגן מסיבת פגישת מחזור של יחידה צבאית
מחפש מקום באזור השרון או המרכז ל 60-80 איש לסגור אותו רק בשבילינו כולל שתיה במחיר שפוי ופשוט לא מוצא.
התאריך המבוקש הוא ה 1.5 אבל הכל תפוס בתאריך הזה כולל הלופטים למינהם.
ואלה שעוד פנויים דופקים מחיר של סופ"ש באילת.

אשמח לעזרה דחופה בנושא.

מכיר את מסעדת קמליה?
20/04/14 23:20
48צפיות
מסעדה אהובה עלינו - צמודה לאחורי קיבוץ ניר אליהו בתחנת הדלק. אנחנו גרים בכוכב יאיר וזו מסעדת הבית שלנו...

יש להם מסעדה בשרית חדשה שממוקמת בכניסה למושב הקסום - סלעית, במרפסת נוף מאוד יפה!! הרבה אווירה ועיצוב מקסים! דבר איתם - אם יתאים לכם. זו מסעדה שמארחת ארועים פרטיים.
בנוסף, יש להם גם אולם ארועים מאוד יפה בקיבוץ אייל (ממש צמוד למחלף איל בכביש 6 שאולי גם יהיה לכם נח).

להלן הקישור: http://www.rest.co.il/sites/default.asp?txtRestID=...

בהצלחה! ואנסה לחשוב על עוד מקום...
ים המלח - קיימפינג חינם
16/04/14 07:54
62צפיות
שלום,
אנחנו נוסעים לפסטיבל האהבה הערב והחלטנו להיות ספונטניים לגבי מקום לינה (לחפש אחרי ההופעה).
נשמח בכל זאת לקבל מושג איפה כדאי לחפש קיימפינג חינמי?

המון תודה מראש :)
המלצה לספא במרכז
16/04/14 00:13
61צפיות
שלום,

אני מחפשת המלצה לספא באיזור המרכז כמתנה לאמא שלי.

מהמלצות שקראתי באינטרנט מצאתי כמה מקומות:

אחוזת ספא קיסר  
קליי ספא
ספא שיזן
ספא הדרים
ווילה בל
זאוס ספא
ספא מול הים
סיילו ספא

אשמח לשמוע המלצות על מקומות אלו ואם יש לכם מקומות אחרים שהייתם ממליצים. עדיפות למקום עם חמאם טורקי אבל לא חובה.

תודה,
יעל
כנסו לחופשה קצרה בממלכת החלום הגדול
12/04/14 04:14
86צפיות
המלצות לצימרים למשפחות
11/04/14 20:48
183צפיות
היי
מבקשת את עזרתכם בהמלצות על צימרים / בקתות בצפון
ל-3 זוגות (3 צימרים)
ברשת יש מלא ואני לא יודעת מאיפה להתחיל...
ומה אמין, לכן צריכה המלצות :)
אז ככה: לחודש מאי
מקום שנראה טוב,
שמתאים גם לתינוקות ויש באיזור אטרקציות קלות כמו קטיף או משהו בסגנון..
בקיצור המלצות יתקבלו בברכה
תודה לעוזרים!
בפורום יש המון המלצות לצימרים
13/04/14 11:44
161צפיות
נסי לחפש בהמלצות
בפורום יש המון המלצות לצימרים
13/04/14 11:44
67צפיות
נסי לחפש בהמלצות
צימרים מומלצים למשפחות בכפר נופש בצפון
15/04/14 22:33
144צפיות
אני מאוד ממליצה על כפר הנופש נופי הבשן, הייתי שם לפני שבוע ומאוד אהבנו את הצימרים ואת האירוח המדהים. את מוזמנת להיכנס לאתר
http://www.kfarnofesh.co.il/
היי אני שהייתי בצימר במושבה מגדל
26/04/14 11:57
52צפיות
על שפת הכנרת והיה ממש מהמם

יפה מאד נוח לא יקר. שם הצימר אחוזת ארגמן במושבת מגדל.

אני ומשפחתי נפשנו שם בחג פסח השנה והיה ממש טוב באנו לרביעי עד שבת והחלטנו להמשיך עד יום שני. הצימר חדש נקי יפהפה

בעלי הבית היו ממש אדיבים המקום קרוב להמון אטרקציות כך שאם אתה רוצה לטייל ולנפוש זה המקום קרוב   
שאלה על אטרקציות בנגב בפסח
09/04/14 23:58
33צפיות
אנחנו מתכננים נסיעה של יומיים לאיזור ירוחם בפסח, עם ילדים קטנים. בחיפוש באינטרנט ראיתי אטרקציות רבות באיזור והתבלבלתי, מאחר ולא ברור לי מה עומד מאחורי כל פרסום כזה. אשמח מאוד לקבל המלצות ממי שמכיר את האיזור וביקר במקומות מעניינים למשפחה.
אנחנו מתכננים לבקר בחוות האלפקות
12/04/14 19:12
40צפיות
הבנתי שמאד מומלץ שם.
גולשת שאני מכירה כתבה בפורום הורות טבעית המלצות לאיזור הדרום,
הנה הקישור:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/ViewMsg.aspx?For...
º
תודה רבה!
12/04/14 22:34
6צפיות
אשמח לשמוע על צימר פנוי בדרום ל18-20 לחודש
09/04/14 14:39
39צפיות
לזוג עם פעוטה.
תודה!
אזהרה לגבי מקום שנקרא וילה וגה וסיריוס
09/04/14 14:05
762צפיות
שלום

יצאנו לסוף שבוע קבוצת חברים גדולה אשר לא נפגשה זמן רב. חיפשנו וילה נעימה ולא יוקרתית באזור לחיש ,  ומצאנו דרך אתר של וילות את המקום "וילה וגה" במושב צפרירים
( שהמילה וילה נעלבת שמכניסים אותה לאותו משפט עם המקום המדובר )
התרשמנו מאד מהתמונות ומאבזורים שנכתב שיש במקום,  ומכיוון שלא ראינו חוות דעת כלשהן באינטרנט, החלטנו לבצע הזמנה .
כאשר הגענו למקום חשכו עיננו: המקום מוזנח מאד מרופט , מלוכלך ונראה שלא עבר שטיפה או ניקיון בסיסי זמן רב  ,המון צמחיה פרועה  ומלא זבובים , חרקים וזוחלים כיד הדמיון.
מכיוון שחיכינו לסוף שבוע הזה  הרבה זמן, ובהיעדר אלטרנטיבה זמינה ביום שישי בצהריים, החלטנו לבלוע את הצפרדע ולשהות במקום

כאשר הערנו לבעלת ה " וילה " על הליקויים בצורה נעימה ומכובדת , היא ענתה שהיא מכירה את זה , שאכן לא דאגה לניקיון , וככה היא מאמינה שצריך לשרת את אורחיה - והוסיפה , "אני לא רוצה שהאורחים שלי יתרגלו לסטנדרט גבוהה" - כמובן שהבנו בשלב זה שאין עם מי לדבר , שילמנו את הסכום הלא זול בכלל תמורת מה שקיבלנו ( 2400 ש"ח ללילה אחד !!!) , ונשבענו להזהיר כמה שיותר גולשים שלא להתקרב למקום במצבו הנוכחי

אז ראו הוזהרתם !!!

אגב-
האזור עצמו אזור מהמם- עם נוף משגע - ממש שכפול של טוסקנה ( בלי ציניות בכלל )
שאם הגברת מהמקום הלא סימפטי הזה תפנים שהיא יושבת על נכס עם פוטנציאל אדיר, אז אולי בעתיד יהיה שווה למחוק את ההודעה הזו
תגובה לאזהרה לגבי מקום שנקרא וילה וגה וסיריוס
19/04/14 00:30
296צפיות
אכן הפוטנציאל של המקום הוא עצום וניכר ובממון רב ניתן למצותו אולם את הממון הזה, הלקוח בסופו של דבר יצטרך לשלם. וזה יהיה מקום לעשירים בלבד. ראיתי איך נפתחו לאורחייך העיניים מרגע שנכנסו וראיתי כמה ילדייך נהנו. אבל שהיה צריך לשלם...רק אז הסתבר ש"אכלת צפרדעים." אני עומדת לרשות האורחים 24 שעות ביממה , ודוקא ביקשו ושאלו דברים ואם היה ככ "מלוכלך",מדוע לא אמרת, אלא דקה לפני התשלום?ואחרי שניכר היה שכולם נהנים ככ? אני גרה בקצה המושב ממש בתוך הטבע ואינני אחראית על החרקים שבאים מבחוץ, מלבד לספק את כל התרסיסים שיש בארון. אני מבוססת הרבה על לקוחות חוזרים והם אכן חוזרים וחוזרים. אני בעצמי היית מוצאת לך וילה חלופית אמ סובלת ככ. הרי ההיצע בתחום גובר על הביקוש.  2400 שח ליום אחד!! מזדעזעת הכותבת. כנ. אכן. יום אחד בשבוע. יום שישי. ועוד:"התרשמנו מכל המוצע.."האם היה חסר דבר מכל המוצע? או שמדובר בעצם בחזירה סחטנית וקמצנית?
תגובה ממש לא מכובדת
19/04/14 15:56
184צפיות
מדובר כאן בנקיון ותחזוקה בסיסיים שנדרשים להיות בכל צימר וחדר בסיסי, אפילו הזול ביותר.
תגובה לא מכובדת ולא מכבדת, ודגש על המשפט האחרון לגבי האורחת.
ניקיון זה א ב של מקום.אני משום מה
27/04/14 14:21
97צפיות
די מאמינה למה שהמארחת כתבה.אין לאף אחד שליטה על חרקים וזבובים .יש אנשים שתמיד מוצאים על מה לקטר!!
לגבי האזור שהוא כמו טוסקנה: לתקופה קצרה מאוד
21/04/14 00:25
144צפיות
בשנה! היום הוא כבר מתחיל להצהיב...
צימר קולומבריום בשקף - המחיר לא תואם את הרמה
06/04/14 14:17
192צפיות
אני רואה שהיו כמה ביקורות אוהדות כאן ובשאר רחבי הרשת לצימר זה. ההתרשמות שלי שאלו ביקורות בנות שנתיים ויותר.
היינו שם לפני שבועיים ודברים כנראה שהשתנו.
אין ספק שהרעיון מקורי, הביצוע ייחודי, האווירה מיוחדת - אלא שכאן העסק נגמר.
במחיר נמוך יותר ניחא, אבל כשמשלמים מחיר כה גבוה לא ניתן לקבל את רמת השירות הירודה והתחזוקה הגרועה של המקום.
בעקבות כל התקלות קיבלנו הנחה של 17% מהמחיר הנקוב - יצא עדיין גבוה מדי לטעמי.
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום