לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama 
 -הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברשותכם(

yes Action 
 - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברשותכם)

yes OH  
 - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO ) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם(


yes Comedy 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ערוצי הסדרות של yes

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.
הערוצים כיום:
yes Drama 
 -הערוץ משדר סדרות דרמה, דרמות נעורים, סגנון חיים וריאליטי. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 12 (בהתאם לממיר שברשותכם(

yes Action 
 - הערוץ משדר סדרות פעולה ומתח. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 13 (בהתאם לממיר שברשותכם)

yes OH  
 - הערוץ משדר סדרות חדשות ואיכותיות (בעיקר של רשת HBO ) בשעות הלילה. הערוץ משודר ברזולוציה רגילה ובהפרדה גבוהה באפיק 14 (בהתאם לממיר שברשותכם(


yes Comedy 

מרץ 2015 בערוצי הסדרות וה-VOD של yes
21/02/2015 | 07:46
28
217
שימו - בהודעות שיופיעו בהמשך השרשור עלולים להופיע ים לעלילת הסדרות והעונות החדשות שיעלו בחודש מרץ.
 
הקריאה על אחריותכם!!!
קשר דם
21/02/2015 | 07:49
134
כל פרקי העונה הראשונה יהיו זמינים החל מה-26/3 ב-yes Binge ב-yesVOD                             
 
"אנחנו לא אנשים רעים, אבל עשינו משהו רע".
 
דרמת מתח חדשה מבית נטפליקס ומהיוצרים שמאחורי Damages, על משפחה קרובה, שסודותיה עומדים להיחשף בעקבות חזרתו של האח שנחשב ל"כבשה השחורה" לחייהם, בכיכובם של זוכה האמי קייל צ'נדלר (אורות ליל שישי) בתפקיד הראשי, זוכת האוסקר סיסי ספייסק, סאם שפרד, לינדה קרדליני ועוד.
 
מאחורי הסדרה עומד הצוות הקריאטיבי , KZK, שאחראי לסדרת הדרמה זוכת גלובוס הזהב Damages – האחים טוד וגלן קסלר יחד עם דניאל זלמן אשר גייסו את זוכה האמי צ'נדלר לתפקידו הראשון מאז "אורות ליל שישי".

שירות הסטרימינג "נטפליקס" הזמין מהם את הסדרה, שאנשי התעשיה מגדירים בתור "בית הקלפים הבא של נטפליקס", ונחשבת לסדרת הדגל הגדולה הבאה שלהם.

פרקי הפתיחה של הסדרה הוצגו בפסטיבל ברלין לתשואות הקהל והמבקרים, והמגזין הוליווד ריפורטר הכריז עליה "אגרוף מוחץ, 'קשר דם' היא דרמה מרתקת, מלוהקת באופן עילאי…מותחן מרתק".
"קשר דם" היא דרמת מתח על השדים הפנימיים ועל סודות משפחתיים מתחת לפני השטח במשפחה אמריקאית מהוגנת על רקע אזור הביצות הגועש.
 
משפחת רייבורן היא משפחה אמידה באזור הקיז בפלורידה, הנחשבת לאחת מעמודי התווך בקהילה. בראשה עומדים אב המשפחה רוברט (השחקן והמחזאי זוכה הפוליצר, סאם שפרד) והאם  סאלי (זוכת האוסקר סיסי ספייסק בתפקיד טלוויזיוני ראשון), אשר חוגגים 45 שנים למלון המשפחתי בקרב חברים טובים ומשפחה בסופ"ש שיתברר כגורלי.

חזרתו של הבן הסורר דני (בן מנדלסון האוסטרלי) מעוררת סודות מהעבר ואת זעמם של הילדים האחרים – הבן האהוב והמוצלח ג'ון (קייל צ'נדלר), האח הצעיר וחמום המוח קווין (שחקן התאטרון נורברט ליאו באטס, הכוכב המקורי של Wicked) והאחות השקולה מג (לינדה קרדליני).

דני מאיים לחשוף את הסוד האפל של המשפחה ולבייש אותם והתנהגותו דוחפת את האחים לקצה גבול הנאמנות המשפחתית.
 
שחקנים נוספים כוללים את ג'סינדה בארט כאשתו של ג'ון, ג'יימי מקשיין ("בני האנרכיה") כאריק, חברו העבריין של דני וקלואי סביני כאחותו של אריק.
Damages
21/02/2015 | 07:49
2
120
כל העונות יהיו זמינות החל מ-26/3/2015 ב-yes Binge ב-yes VOD
 
מותחן משפטי זוכה אמי וגלובוס הזהב בכיכובה של גלן קלוז, העוקב אחר עורכת הדין המבריקה וחסרת הרחמים פאטי יוז (קלוז) ובת חסותה הצעירה אלן פרסונס (רוז ביירן).
 
כל עונה עוסקת בתיק משפטי גדול שיוז ומשרדה מייצגים, ובוחנת את מערכת היחסים הסבוכה בין פאטי ואלן. הסדרה ידועה בטוויסטים הרבים שלה, מבנה העלילה הלא ליניארי והצגת נקודות המבט של המייצגים והמיוצגים, כמו גם במבחר מרשים של שחקנים הכוללים את טד דנסון, ראיין פיליפי,  לילי טומלין, ג'ון גודמן, מרשה גיי הארדן, וויליאם הרט ועוד רבים וטובים.
היתה בהוט לא?
07/03/2015 | 02:17
1
11
כמה עונות היו לה?
5
07/03/2015 | 07:17
6
רשימת הלקוחות
21/02/2015 | 07:50
140
כל העונות יהיו זמינות החל מה-5/3/2015 ב-yes Binge ב-yes VOD
 
הסדרה עוקבת אחר ריילי פארקס (ג'ניפר לאב יואיט, "הלוחשת לרוחות" ועכשיו גם "מחשבות פליליות") שמתחילה לעבוד בספא, בעיר מגוריה, לאחר שבעלה נטש אותה ואת ילדיהם, בתקופת משבר כלכלי והשאיר אותה בחובות כבדים וסכנה לאבדן ביתה. 
 
במהרה, ריילי מבינה שהספא מעניק ללקוחותיו הרבה יותר מסתם מסאז', והסיכוי היחיד שלה להרוויח מספיק כסף כדי להציל את הבית שלה ולהאכיל את ילידיה, הוא לשתף פעולה ולתת קצת "אקסטרות" ללקוחותיה.

ריילי נאבקת לשמור על סודיות מקצועה החדש, ולאזן בין חייה כאם חד הורית שחייבת לפרנס את משפחתה, לחייה החדשים בעסק מיוחד ושנוי במחלוקת.

שחקנים נוספים: סיביל שפרד ולורטה דיווין (אדל, "האנטומיה של גריי").
מלפפון
21/02/2015 | 07:51
110
כל פרקי העונה הראשונה יהיו זמינים החל מה-19/3/2015 ב-yes Binge ב-yes VOD 
 
מבית היוצר של זוכה הבפטא והיוצר של "קוויר בעיר" ו"הכי גאים שיש", ראסל טי. דייויס, מגיעה דרמה חדשה המספרת את סיפורו של הנרי בן ה- 46 ובן זוגו לאנס, החיים חיים נוחים ושלווים, עד שפגישה מהגיהינום, שכוללת מין בשלישיה, שתי ניידות משטרה ואת להקת "בוני M", הורסת את חייו המוכרים של הנרי, וחיים חדשים מתחילים.
 
בזמן שלאנס מתוודע אל דניאל המסתורי, הנרי מוצא את עצמו במפתיע עם שני בני לוויה חדשים: פרדי בן ה- 24 ודין בן ה-19, שהיו זרים גמורים עד עכשיו, והופכים לשותפיו לדירה. האם גברים מדורות שונים כל כך יוכלו להסתדר יחד?
 
קליאו, אחותו של הנרי, אינה יכולה לעשות דבר כדי לעצור את הסתחררות שהוא עובר, אבל גם היא מסתירה סודות משלה. וכשחברו הותיק והמסוכן של הנרי, קליף, נמצא בסביבה, הנרי צריך לחשוב מהר וליצור לעצמו חיים חדשים, בעודו נאלץ להכיר בכמה אמיתות שמאתגרות לחלוטין את זהותו המוכרת.
בננה
21/02/2015 | 07:53
96
כל פרקי העונה הראשונה יהיו זמינים החל מה-19/3/2015 ב-yes Binge ב-yes VOD
 
"בננה" היא סדרה מלווה, אך עומדת בפני עצמה, ל"מלפפון" של ראסל טי דיויס, המביאה 8 סיפורים מקסימים, שנונים ולעיתים שוברי לב, העוקבים אחר של מגוון רחב של דמויות,  מכל הקשת של ההילה הלהט"בית: הומואים, לסביות, טרנסג'נדרים ומה שביניהם, המופיעות בתפקיד קטן ב"מלפפון", וכאן מקבלות במה לפרוס את סיפורן המלא.
 
סקוטי, לסבית צעירה, רודפת אחר אהבה ללא גמול, לדין בן ה- 19 יש סודות משפחתיים ומערכת יחסים אסורה עם זר מסתורי, סיאן צריכה לבחור בין ויולט בת זוגה, ובין ונסה, אמא שלה, הלן נאבקת בתשומת לב לא רצויה מצד האקסית שלה וג'וש, סטודנט למשפטי, נוסע הביתה כדי לחפש אחר חבר ילדות ואת החיים שהשאיר מאחור.
Veep
21/02/2015 | 07:54
70
כל העונות זמינות החל מה-12/3/2015 ב-yes Binge ב-yes VOD 
 
הקומדיה הסאטירית זוכת שלושה פרסי האמי של HBO.

ג'וליה לואי דרייפוס מגלמת את סלינה מאייר, סנאטורית לשעבר המקבלת על עצמה לכהן בתפקיד האדם השני הכי חשוב בארה"ב, סגנית הנשיא. התפקיד, מסתבר, אינו דומה בדבר למה שדמיינה או למה שהזהירו אותה מפניו.
 
Veep (כינוי אמריקאי ל-Vice President, סגן הנשיא) עוקבת אחר מאייר והסגל שלה, כשהם מנסים להשאיר את חותמם ומורשתם אחריהם, מבלי להילכד במשחק הפוליטי היום-יומי, שמאפיין את וושינגטון.
גארפנקל ואוטס
21/02/2015 | 07:55
92
כל הפרקים החל מה-19/3/2015 ב-yes Binge ב-yes VOD 
 
"גארפנקל ואוטס" הן צמד זמרות-שחקניות המורכב מקייט מיקוצ'י ("סקראבס", "המפץ הגדול") וריקי לינדהום ("בנות גילמור", "המפץ הגדול"), והסדרה שלהן , מתרכזת בשאיפות ובחוסר המזל של הצמד הקומי, ועוסקת בחיים האישיים והמקצועיים שלהן, שבחירת הקריירה שלהן – לשיר שירים סאטיריים ולעיתים גסים – משאירה אותן שונות מאוד משאר עמיתיהן, עוף מוזר בסצינה ההוליוודית בה הן כ"כ רוצות להצליח, כך שאין להן אף אחד אחר לפנות אליו כשהן זקוקות לתמיכה והבנה, מלבד אחת את השניה.
 
בסדרה, גורפינקל (לינדהום) ואוטס (מיקוצ'י) הן צמד שמופיע יחד כמו בחיים, שותפות לדירה וחברות טובות, שנהנות לשיר ולרקוד את המחשבות וההארות שלהן, וכך, כל פרק מלווה במספר שירים סאטיריים, מצחיקים וגסים, המתבלים את החוויות שעוברות השתיים, במוזיקה והומור.
מרתון איש משפחה
21/02/2015 | 07:57
48
כל פרקי הסדרה ברצף מיום שני ה-2/3 בשעה 19:00 עד יום שישי ה-6/3 בערוץ yes Comedy HD
 
בפעם הראשונה בעולם: yes Comedy ישדר את כל פרקי סדרת הלהיט המצויירת איש משפחה - 250 פרקים, 5 ימים, שידור רציף 24/7.
 
ערוץ yes Comedy גאה להיות הראשון בעולם לפצוח במרתון של כל פרקי איש משפחה (עד כה) – 250 פרקי הסדרה ישודרו ברצף החל ממרץ, כשהפרק הראשון ישודר החל מיום שני ה-02.03 והמרתון יסתיים לתוך ליל שישי ה-06.03.

איש משפחה היא סדרת אנימציה פורצת דרך מבית היוצר של סת' מקפארלן (האיש שיצר וביים את הסרט "טד" ומדובב כמעט את כל קולות הסדרה) והיא נסובה סביב משפחת גריפין – פיטר גריפין, אב המשפחה המטומטם והשובניסט, אשתו קלת הדעת  לויס, בנו הטיפש כריס (קולו של סת' גרין), בתו המכוערת ושנואת המשפחה מג (קולה של מילה קוניס), כלב המשפחה (המדבר) הליברלי בריאן והתינוק סטואי – תינוק רצחני שזומם את מותה של לויס מאז שנולד והוא אחת הדמויות הכי פופולאריות ואהובות על צופי הסדרה.
 
במהלך שנותיה היא היתה מועמדת ל-13 פרסי אמי וזכתה ב-5, וקנתה לה מקום בתרבות הפופולארית העולמית הודות להומור הפרוע וחסר המעצורים שלה. הסדרה יצרה עולם פנימי עשיר הכולל כמה פרקי מפתח חוזרים לאורך השנים – פרקי החזרה בזמן של סטואי, שלוש פרקי הפרודיה על "מלחמת הכוכבים" ועוד.
רון
21/02/2015 | 07:59
123
ימי ראשון מה-22/3 ב-23:00 בערוץ yes Comedy HD וב-yes VOD

רון פלדמן, יוצר טרי, מביים ומשחק בתפקיד ראשי בסדרה קומית פרי עטו.
 
קומדיה חדשה שמביאה את נקודת המבט הרעננה והמקורית של רון פלדמן על העולם. רון הוא בחור בן 33, שאפשר לטעון שלא עושה הרבה עם עצמו. במהלך הסדרה אנחנו רואים ש"לא עושה הרבה עם עצמו" הוא מונח יחסי, ושהדרמות והאירוניות הקטנות החבויות ביומיום, משאירות אותו עסוק למדי.
 
רון הוא הילד שחזר מהודו ולא ידע מה הוא רוצה לעשות ובום טראח עברו עשר שנים. החיים מסמנים לרון שאם הוא לא רוצה לגמור כמו האנשים שהוא מסתכל עליהם, כדאי שיתחיל לזוז. רון מנסה למצוא עבודה, זה לא ממש עובד. גם חיי האהבה לא ממש חיים. הדירה שלו מתפוררת וההורים שלו יושבים לו על הפרצוף. ענת, בחורה גבוהה ומצחיקה שהוא פוגש, מנסה לעזור בתהליך ההתבגרות שלו אבל הוא מבחינתו מתחיל להתאהב בה. עכשיו, כשנראה שהכל מתחיל להתחבר, אנחנו מלווים אותו בדרך הבטוחה.. לאבדון.
 
רון פלדמן בן ה-33 הוא שחקן, במאי ותסריטאי בוגר המחלקה לקולנוע וטלוויזיה במכללת ספיר. פרויקט הגמר שלו "רון" זכה בפרס הפורמט הטלוויזיוני בפסטיבל קולנוע דרום 2012 . 
 
עורך תסריט: מודי בראון (מורה לקולנוע של רון ב"ספיר").
 
יוצרים ותסריטאים ראשיים: רון פלדמן, ענת אורן.
 
בימוי: רון פלדמן.
 
מפיקים: אילון רצ׳קובסקי, אסה סקסון, יוסי וליסה עוזרד, גיא יקואל, יוחנן קרדו, יולי אוגוסט הפקות.
yes Comedy מציג: משפחות שעוד לא ראיתם בטלוויזיה
21/02/2015 | 08:01
5
94
Yes Comedy פוצח במשבצת שבועית חדשה, עם שלוש קומדיות חדשות מעונת השידורים הנוכחית בארה"ב, שעושות כבוד לכל המשפחות שבדר"כ לא נראות בטלוויזיה האמריקאית – כולן לא לבנות, לא מושלמות וכולן לגמרי מאמצות ונושאות על דגל בגאווה את הזהות שלהן.
 
מדי שני, שלישי ורביעי ב-23:00 (ש.ח למחרת ב-19:00) נפגוש שלוש משפחות אמריקאיות מיוחדות – האחת שחורה בשחור-כזה, השניה היספנית בקריסטלה והשלישית קוריאנית בחמוץ מתוק. כולן קומדיות אישיות המתארות את החיים בארה"ב בתור "האחר" והניסיון לחיות את החלום האמריקאי כמו כולם, אבל גם להיזהר שכור ההיתוך לא ימחק את זהותך.
 
זוהי שנה מכריעה ומשעותית בייצוג של מיעוטים בטלוויזה האמריקאית, שתטווה את הדרך לשנים שיואו אחריה – בעונת השידורים הנוכחית ההצלחה של שחור-כזה הקומדיה החדשה מס' 1 בארה"ב, לצד הדרמה מס' 1 בארה"ב אימפריה (ששברה שיא של 23 שנים – הסדרה היחידה שעדיין מטפסת מפרק לפרק כבר 7 שבועות ברציפות) והדרמה האהובה ביותר על המבקרים ג'יין הבתולה, לצד קריסטלה, הקומדיה שתפרה ABC למידותיה של הקומיקאית המבוקשת קריסטלה אלונזו וחמוץ מתוק הסיטקום הראשון מזה 20 שנים שבו מככבת משפחה אסיאתית בתפקיד הראשי, מובילה כבר למה ש"ההוליווד ריפורטר" מתאר כ"נסיון של רשתות הטלוויזיה לגוון את עונת השידורים הבאה".
חמוץ מתוק
21/02/2015 | 08:02
86
ימי שני מה-16/3 ב-23:00 בערוץ yes Comedy HD וב-yes VOD
 
קומדיית מצבים חדשה המבוססת באופן רופף על חייו של השף אדי הואנג ועל ספרו: Fresh Off the Boat: A Memoir.
 
הסדרה עוקבת אחר סיפורה של משפחתו הטאיוואנית של אדי, בשנות ה-90 המאוחרות, כשהם עוברים מוושינגטון לאורלנדו במטרה לפתוח שם מסעדת בשרים אמריקאית.
 
אם המשפחה ג'סיקה (קונסטנס וו המצויינת, הזוכה לשבחים על תפקידה בסדרה) מתקשה להתרגל להבדלי התרבויות בין הערים, בעוד אב המשפחה לואיס (רנדל פארק) מקבל בברכה את "החלום האמריקאי" והולך שולל אחר כל דבר שהוא חלק מהתרבות הזו, ואדי ואחיו מתמודדים עם הקושי להשתלב בבית הספר החדש, ולמצוא חברים בעיר הזרה, תוך כדי שאדי מאמץ את תרבות ההיפ הופ האמריקאית.

זהו הסיטקום הראשון מזה 20 שנים בארה"ב בו מככבת משפחה אסיאתית בתפקיד הראשי, הסדרה זכתה לשבחים רבים על מקוריותה וההומור שבה.
קריסטלה
21/02/2015 | 08:03
73
ימי שלישי מה-17/3 ב-23:00 בערוץ yes Comedy HD וב-yes VOD
 
הקומיקאית קריסטלה אלונזו מככבת בקומדיה חדשה על איך לצחוק כל הדרך להגשמת החלום האמריקאי.
 
בשנתה השישית בבית הספר למשפטים, קריסטלה עומדת לפני קבלתה להתמחות (ללא תשלום) במשרד עו"ד יוקרתי. הבעיה היחידה היא, שהמרדף שלה אחר הצלחה, הוא שאפתני מידי עבור משפחתה המקסיקנית- אמריקנית, שחושבת שהאמביציה הזו, אינה ראויה. קריסטלה תקועה יחד עם משפחתה, בתרבות הישנה שהיא מנסה להניע לכיוון מודרני יותר, מודרניות שהיא כמהה לאמץ בחייה המקצועיים והאישיים.
 
אלונזו הפכה לפני עונת השידורים הנוכחית לקומיקאית המבוקשת ביותר לפיילוטים בטלוויזיה בארה"ב, ואחרי מלחמה בין הרשתות, רשת ABC ניצחה ובנתה סביב דמותה את הקומדיה. בעוד שמדובר בקומדיית Multi-Camera טיפוסית, אלונזו זורחת כאחת הכשרונות הקומיים החדשים העולים בארה"ב. עם תזמון קומי מושלם וגזרה שמערערת את תפיסת היופי ההוליוודית הטיפוסית, היא אחת הכוכבות הגדולות של העונה.
שחור-כזה
21/02/2015 | 08:04
2
81
ימי רביעי מה-18/3 ב-23:00 בערוץ yes Comedy HD וב-yes VOD
 
קומדיה חדשה של רשת ABC, בכיכובם של אנתוני אנדרסון ("המגן", "חוק וסדר"), טרייסי אליס רוס ולורנס פישבורן.
 
"שחור-כזה" היא הקומדיה החדשה מס' 1 בארה"ב, ומעבר להצלחת הרייטינג היא אף קיבלה השוואות מחמיאות ל"משפחה מודרנית" המשודרת איתה. היא חודשה במהרה לעונה שניה ובטקס ה-NACCP האחרון היא גרפה את כל הפרסים שהיתה מועמדת להן כולל הקומדיה הטובה ביותר, שחקן ושחקנית ראשיים ושחקן ושחקנית משנה.
 
לאנדרה "דרה" ג'ונסון (אנדרסון), יש עבודה מצויינת, אישה יפה ומצליחה, ארבעה ילדים ובית קולוניאלי בפרברים. אך האם ההצלחה גרמה למשפחה לשכוח את מורשתה ולהיטמע כליל באוכלוסיה הלבנה שסביבה? כך חושב דרה, ובעזרת אביו, הוא יוצא ליצור זהות תרבותית עבור משפחתו, כזו שתכבד את עברם ומורשתם, אך תמשיך לאמץ אל ליבה את העתיד.
תיקון
21/02/2015 | 10:52
1
72
הסדרה לא חודשה לעונה שנייה, אלא רק קיבלה הזמנה לעונה מלאה.
עדיין לא חודשה
21/02/2015 | 12:22
51
לאור נתוני הצפייה המצויינים של הסדרה, כמעט אין ספק שהיא תחודש לעונה נוספת.
The Following - עונה 3
21/02/2015 | 08:06
73
ימי חמישי ב-22:45 מה-26/3 בערוץ yes Oh HD  וב-yes VOD
 
המותחן עוצר הנשימה בכיכובו של קווין בייקון חוזר בעונה חדשה.
 
העונה השלישית מתחילה כשנה לאחר סיום העונה שנייה, אך פלשבקים ישולבו במהלך העונה כדי לעזור לצופים להבין מה עבר על ראיין הרדי (קווין בייקון) במהלך השנה הזו. כעת, הארדי במקום טוב יותר מעונה 2, יש לו בת זוג ומערכת יחסים טוב עם אחייניתו, והוא מנהל חיים רגילים ככל האפשר. לעומתו, מייק (שון אשמור) איבד הכל ויצא במסע צייד אחר מארק ולכן התרחק מראיין. בעונה החדשה, מייק מנסה להחליט האם לשקוע בנקמה שלו או לאפשר לעצמו להמשיך הלאה, כמו ראיין.
 
לג'ו קרול (ג'יימס פיורפוי) ולמארק (סאם אנדרווד) יש תפקיד חשוב בעונה, כשבסצינות רבות, הארדי ימשיך לבקר את קרול בכלא, ולאט לאט נגלה שהסיפור שנפרס עד כה לגבי ג'ו והעוקבים שלו, הוא רק קצה הקרחון, ומארק עתיד להפתיע את הצופים הדרכים רבות. הוא נמצא במקום נואש וזועם מאוד, לאחר שאיבד כל משפחתו ומהווה איום על ג'ו, מייק וראיין. הקונפליקט בין ארבע הדמיות הללו, ראיין, מייק, ג'ו ומארק, הוא הנושא המרכזי שיילווה את העונה.
דוקטור הו 8
21/02/2015 | 08:08
64
ימי שני ב-22:00 מה-9/3 בערוץ yes Action HD
 
עונה חדשה ודוקטור חדש.
 
לאחר מותו של הדוקטור ה-11 בסיום העונה הקודמת וההתחדשות שלו, אנחנו נחשפים לדוקטור ה- 12, בגילומו של פיטר קפלדי ("השעה", "The Thick Of  It"), אותו אנחנו פוגשים בלונדון הויקטוריאנית, מיד לאחר שנוצר מחדש, ובמקביל להופעתו הפתאומית של דינוזאור מסתורי במקום.

חבריו של הדוקטור מגיעים גם הם למקום ומבינים שהדוקטור החדש הינו בלתי יציב ומאוד שונה מהדוקטור שפגשו בפעם האחרונה. הוא שרוי במאבק פנימי ותוהה מאין הגיעו פניו החדשים. היחידה שיכולה לעזור לו היא קלרה, אשר עדיין עסוקה באבלה על אבדן הדוקטור שהכירה ואהבה. לאחר התלקחות עצמונית של הדינוזאור, דוקטור הו מחליט לחקור מי או מה גרם למותו של היצור המטייל בזמן. הדוקטור וקלרה נקראים למסעדה ומגלים שכל הסועדים הם אנדרואידים, וביקור בחללית החבויה שלהם מגלה שהרובוטים מנסים להשתלט על "הארץ המובטחת"…
 
העלילה המרכזית בעונה, עוסקת באישה מסתורית בשם מיסי (מישל גומז, "מחלקה אלטרנטיבית") שנראית לעיתים קרובות כשהיא מקבלת אנשים שמתו במהלך הסדרה, אל  "הארץ המובטחת" שנועדה לשמש כמקום אליו באות הדמויות אחרי מותן. זהותה האמיתית של מיסי תתגלה בשלב מאוחר יותר של העונה.

קלרה לעומת זאת, תנסה לשלב בין מסעותיה עם הדוקטור לבין מערכת היחסים שלה עם אהובה דני פינק (סמואל אנדרסון), המתנגד לסכנה הנשקפת לה.

בין השחקנים האורחים העונה: קילי יוז, בן מילר, טום ריילי ("הסודות של דה וינצ'י"), הרמיוני נוריס, הקומיקאי פרנק סקינר והזמרת Foxes.
נשואים
21/02/2015 | 08:09
1
125
שני פרקים ברצף בימי שלישי ב-22:00 החל מה-3/3 בערוץ yes Drama HD וב-yes VOD
 
דרמה קומית חדשה העוקבת אחר חייהם ומערכת היחסים של הזוג הנשוי כבר מספר שנים, ראס (זוכה האוסקר נאט פקסון, "בן וקייט") ולינה (ג'ודי גריר, "משפחה בהפרעה"), כשבין המריבות על החובות, גידול הילדים, וחיי המין המצומצמים שלהם, הם מנסים להיזכר בחברות הקרובה שחיברה ביניהם מלכתחילה.

חבריהם הקרובים והמנוגדים לסגנון חייהם, הם איי.ג'יי (ברט גלמן) הגרוש, האמיד והבלתי יציב, וג'ס (ג'ני סלייט, בוגרת "סטרדיי נייט לייב"), בעלת הנפש החופשיה שמתקשה להסתגל לחייה החדשים, לאחר שנישאה לשפ (פולר רייזר"משתגעים מאהבה") גבר מבוגר ממנה.

רג'ינה הול (סרטי "מת לצעוק") מתארחת כאשתו לשעבר של איי. ג'יי.

הסדרה, מרשת FX, חודשה לעונה שניה בעקבות הצלחתה, וגריר במיוחד זכתה לשבחים על יכולתה לגלם דמות שאינה "אשה מדנדנת סטריאוטיפית", אלא דמות עגולה ומלאת חן על אף פגמיה.
למה הוא לא מסדר את השיניים שלו
21/02/2015 | 12:09
33
האישה הטובה 6 - פרקים חדשים
21/02/2015 | 08:10
101
ימי שני מה-3/2 ב-22:00 ב-yes Drama HD וב-yes VOD
 
לאחר הפסקה ארוכה וציפייה רבה, "האישה הטובה" חוזרת בעונת האביב שלה, בפרקים חדשים, וזאת לאחר שבפרק הקודם, התעמתו אלישיה ופרנק פראדי (דיויד הייד פירס "פרייז'ר") אל מול המצלמות, והצלחתה של אלישיה הביאה אותה להודיע לשותפיה בנחרצות שהיא מתכוונת להמשיך במירוץ לראשות הפרקליטות, עד סופו, למורת רוחם.
עד עצם היום הזה 4 - פרקים חדשים
21/02/2015 | 08:12
90
ימי חמישי מה-5/3 ב-22:00 בערוץ yes Drama HD וב-yes VOD
 
"עד עצם היום הזה" חוזרת בפרקים חדשים ובחצי השני של העונה, כשבאופן מסורתי בסדרה החצאים השניים בכל עונה הם אלו שטומנים בחובם את ההפתעות הכי גדולות ושינויים מרחיקי לכת לדמויות…
 
לאחר שלפני היציאה לחופשה, נפרדנו מאנה ואלזה ומשאר הדמויות של "לשבור את הקרח", ראינו את עוץ לי גוץ לי, שגורש מסטוריברוק לניו יורק מבלי יכולת לחזור לעירו ולאהובתו בל, כשהוא מחליט לחדש את הקשר עם שתי מגורשות כמוהו מהיער הקסום.
 
אנחנו צפויים להכיר לעומק בחלק השני של העונה, את "מלכות האופל" – שלוש מהמרשעות הגדולות ביותר של אגדות דיסני: קרואלה דה ויל (ויקטוריה סמורפיט) מ"101 כלבים דלמטים" ואורסולה המרושעת (מרין דאנגי "זהות בדויה") מ"בת הים הקטנה", שיצטרפו אל מועדון המרשעות של הסדרה ואל מליפיסנט, שכבר הכרנו בתחילת הסדרה, שחוזרת לסדרה בגילומה – שוב – של קריסטן באוור ואן סטראטן (פאם, "דם אמיתי").

עוד חזרות העונה צפויות לרבקה מיידר ("אבודים") כזלמה המכשפה הרעה, ואיאון ביילי כאוגוסט/פינוקיו.
אזור הדיונים
21/02/2015 | 10:34
3
58
באיזה סדרות ועונות חדשות אתם מתכננים לצפות?
 
על מה תוותרו החודש?
 
שתפו בהמוניכם
הסדרות עולות בכלל לערוצי הסדרות ?
23/02/2015 | 14:55
2
76
מה שכן נראה מעניין בעיני אלו Damages ורשימת הלקוחות....
נראה לי שדווקא שתיהן יהיו רק ב-BINGE
23/02/2015 | 16:16
1
32
גם לי
23/02/2015 | 22:02
12
סוכני S.H.I.E.L.D עונה 2 - פרקים חדשים
21/02/2015 | 12:34
94
משום מה לא הופיע בהיילייטס, אבל הסדרה חוזרת עם החלק השני של העונה החל מיום חמישי, 12 במרץ 2015 בשעה 22:00 ב-Yes Action וב-Yes VOD.
הנפילים עונה שלישית
20/02/2015 | 14:43
55
אני אוהב הנפילים עונה שלישית מת עלזה אני אוהב כוכבי הנפילים מאוד שנים חיכיתי לנפילים עונה שלישית בבקשה תעשו הנפילים עוד פעם בבקשה אני שרוף על הנפילים אוהבים אותכם מאוד כוכבי הנפילים זה מששעלתי זהו
סופשבוע הגיע
20/02/2015 | 11:02
8
25
שרשור סוף השבוע יוצא לדרך

 
תוכניות לסופשבוע
20/02/2015 | 11:16
2
10
השלג הגיע - רק לא אלינו....
 
אז, איך עבר עליכם השבוע ?
מה התכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
 
 
לשרוד את השלג ולהשלים סדרות.
20/02/2015 | 14:13
17
הבעיה היא שכל עוד יורד שלג... רוב הסיכויים לתקלות בקליטה. זה מה שהיה לי אתמול ומנע ממני לראות את "צווארון לבן" ואת "רצח בדם קר". כמובן העובדה שהטוטאל שלי הלך פייפן ועכשיו צריך להגיע טכנאי להחליף אותו(מה שאמור לקרות רק ביום ראשון, בהנחה שלא יחליטו לדחות לי את זה בגלל השלג בבירה. היום כבר קיבלתי שיחה כזאת שרצו לדחות לי את השעה,) לא ממש עוזר לי.
בכנות אני מרגיש שהשבוע הזה היה שבוע די...רע מבחינתי.
בעיקר לנוח
20/02/2015 | 19:40
13
תקופת המבחנים נגמרה (המבחן השבוע היה ממש סבבה) ואני בחופש עד אחרי פורים. אני משלים כרגע פערים עם כל הסדרות שאני צופה בהן (וכידוע, יש הרבה כאלה) ואני מקווה שעד מחר אסיים עם השלמת כל הפרקים המוקלטים.
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
20/02/2015 | 11:18
1
12
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
 
 
 
 
 
 
 
לקראת שבת
20/02/2015 | 15:35
8
דברים ללפרשת השבוע - פרשת תרומה
 
מאיפה הם מוכרים לי
20/02/2015 | 11:20
1
13
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך
 
 
פיטר גלאגר קפץ לעוד ביקור ב"כולנו יחד".
20/02/2015 | 14:18
26
כנראה זה לא היה משהו חד פעמי, לפני שבועיים.
שירים מסדרות
20/02/2015 | 11:23
13
פינה בא תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
 
 
חדשות ועדכונים
19/02/2015 | 10:37
2
35
Yes רכשה לשידור את הסדרה "קשר דם ("Bloodline")
19/02/2015 | 10:53
1
133
                        קשר דם - Bloodline
 
החל מיום חמישי, 30 באפריל 2015 בשעה 22:00 ב-Yes Oh
כל פרקי העונה - החל מיום חמישי, 26 במרץ 2015 ב-Yes Binge.
 
Yes רכשה לשידור את "קשר דם" - הדרמה החדשה מבית Netflix, המופקת ע"י אולפני Sony Pictures Television.
 
כל פרקי העונה הראשונה ישוחררו בארה"ב, בשירות ה-Streaming של Netflix החל מיום שישי, 20 במרץ 2015 דקה אחת אחרי חצות ואצלנו, 6 ימים לאחר מכן, החל מיום חמישי, 26 במרץ 2015 ב-Yes Binge.
 
את הסדרה "קשר דם" יצרו האחים טוד וגלן קסלר יחד עם דניאל זלמן, האחראים על הסדרה "דמג'ס" .
 
"קשר דם" היא סדרת דרמת מתח על השדים הפנימיים ועל סודות משפחתיים מתחת לפני השטח במשפחת רייבורן, משפחה אמידה באזור איי הקיז שבפלורידה. המשפחה נחשבת לאחת מעמודי התווך בקהילה. בראש  המשפחה עומדים האב רוברט (השחקן והמחזאי זוכה פרס הפוליצר, סם שפרד) והאם סאלי (זוכת האוסקר סיסי ספייסק בתפקיד טלוויזיוני ראשון), אשר חוגגים 45 שנים למלון המשפחתי, בקרב חברים טובים ומשפחה בסופ"ש, שיתברר כגורלי.
 
חזרתו של הבן הסורר דני (בן מנדלסון) מעוררת סודות מהעבר ואת זעמם של הילדים האחרים – הבן האהוב והמוצלח ג'ון (קייל צ'אנדלר, "אורות ליל שישי"), האח הצעיר וחמום המוח קווין (שחקן התיאטרון נורברט ליאו באטס) והאחות השקולה מג (לינדה קארדליני, "ER"). דני מאיים לחשוף את הסוד האפל של המשפחה ולבייש אותה והתנהגותו דוחפת את האחים לקצה גבול הנאמנות המשפחתית.
 
העונה הראשונה של הסדרה כוללת 13 פרקים.
לא יכול לחכות!
19/02/2015 | 16:04
73
קואץ' טיילור
ערוץ 17, לפי מה אני מקבלת המלצות על סדרות, והאם
18/02/2015 | 11:41
47
יש לי אפשרות להגדיר תכנים שאני אוהבת?
 
תודה ענת
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2015 | 13:33
3
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
( לעמוד שלי בתפוז )
16/02/2015 | 12:29
2
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   


|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
השבוע בערוצי הסדרות של יס 15/02/2015-21/02/2015
16/02/2015 | 01:33
6
44
שימו - בשרשור זה יופיעו ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים

ראשית השידורים הקבועים (שידורים חוזרים...) - הרשימה חלקית ובשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות במהלך שאר הימים יכולות להשתנות - הלוח ברובו מיום ד'.
[טל"ח]
Yes Drama
 12:45 - מרפאה פרטית 5
 15:00- דני הוליווד 2 
 16:45 - Glee 4 
 19:45 - מכתבי אהבה (מיום ד')
 20:05 - פרוורי הגיהנום 3 (עד יום ג')
 20:30 - רקדניות קטנות 
 22:45 - עד עצם היום הזה 
 23:30 - האישה הטובה 2/1
 04:50 - 15 דקות
שידורים חוזרים שבועיים
יום א' - הפירמה, מר וגברת רצח
 
Yes Action
 07:45 - החשוד העיקרי
 13:45 - המאתר (פרק אחרון ביום ד')
 16:00 - נויורק (2 פרקים ברצף)
 17:40 - NCIS עונה 4
 18:25 - מקלט באפלה 4 (החל מיום ד')
 20:35 - הגליידס 3
 21:18 - חוק וסדר : מדור מיוחד 10 
 23:30 - TOUCH עונה 2
 02:30 - מחשבות פליליות 7
 
 
Yes Oh
20:00 - The Following 
 21:15 - חניבעל 2
 00:00 - משחקי הכס
 01:35 - luck 
 04:20 - דדווד
 
 
 

 
Yes Comedy

 05:25 - תרגיע 8
 08:25 - SNL - עונה 38
 11:50 - המפץ הגדול (2 פרקים ברצף)
 17:40 - קליבלנד 4 (2 פרקים ברצף)
 20:10 - מופע שנות ה-70 2 (2 פרקים ברצף)
 21:00 - איך פגשתי את אמא 8 (2 פרקים ברצף)
 21:50 - שני גברים וחצי (2 פרקים ברצף)
 22:40- חברים 2 (2 פרקים ברצף)
 
 
 
 
yes Base
 10:35 - לינקולן הייטס 3
 11:45 - נני 4
 12:10 - המשפט של איימי
 13:45 - מרתה סטיוארט 7
 16:45 - קווין לטיפה מארחת
 18:40 - חדשות מקומיות
 19:10 - התכנית של נייט ברקוס 2
 19:50 - ד"ר פיל - עונה 11
 20:35 - אלן דגנרס- עונה 11
 22:05 - היפים והאמיצים
 22:30 - סו תומאס 
 00:30 - אהבה בהפלגה 2
 
 
צפייה מהנה !
 
 
 
ראשון-שלישי 15-17/2/15 בערוצי הסדרות.
15/02/2015 | 16:17
3
50

יום ראשון –
 
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – פרק 5.
22:00 – אימפריה – פרק 5.
 
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 2 פרק 10.
22:45 - מבוקש – עונה 4 פרק 13.
 
YES OH
22:15 - פאודה – פרק 1.

 
יום שני –
 
YES DRAMA
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 11 פרק 11.
 
YES ACTION
22:00 – סליפי הולו – עונה 2 פרק 16.
22:45 – החץ – עונה 3 פרק 12.
 
YES OH
22:00 – באנשי – עונה 3 פרק 5.
22:55 - המתים המהלכים – עונה 5 פרק 10.

 
יום שלישי –
 
YES DRAMA
21:15 – מזכירת המדינה – פרק 6.
22:00 – זרה – פרק 7.
 
YES ACTION
22:00 – מחשבות פליליות – עונה 10 פרק 15.
22:45 -  המנטאליסט – עונה 7 פרק 2.
 
YES OH
22:00 – כולנו יחד – פרק 5.
22:30 - בנות – עונה 4 פרק 5.
23:00 – מחפשים(Looking) – עונה 2 פרק 5.
23:30 - ווילפרד – עונה 4 פרק 5.

 
ג'יין המבוקשת.
18/02/2015 | 13:42
72
ג'יין הבתולה - אחרי הטלנובלה חזרנו לדרמה. אולי שהם יחליטו כבר אם הם טלנובלה או דרמה? זה לא עד כדי כך קשה. בכל מקרה הפרק הזה שוב הראה שיפור. כך גם הכתיבה, אבל נראה שאת הקטע הקומי של הסדרה הם קצת איבדו. העלילות, בכנות, עדיין לא באמת מצליחות לעניין אותי מספיק כדי שארצה להמשיך לעקוב אחרי הסדרה. מצד שני הפרק הזה לא גרם לי לאבד לחלוטין את העניין שלי בסדרה. ככה שזה כבר משהו חיובי שיצא מהפרק הזה, אבל אני באמת לא יודע כמה סבלנות תהיה לי לסדרה הזאת בהמשך. ציון: 6.
 
מבוקש - טוב לראות שאחרי הפרק החלש יחסית משבוע שעבר קיבלנו פרק הרבה יותר מוצלח השבוע. הפעם ריס ורוט לא "הפריעו" לעלילה, כמו בשבוע שעבר. סביר להניח בזכות זה שהעלילה שלהם השבוע הייתה הרבה יותר אינטנסיבית ומעניינת. לא רק זה גם, סוף סוף, נזכרו שם שרוט בעצמה היא האקרית מצטיינת. גם העלילה של פוסקו ודני הייתה מוצלחת למדי וכמובן, כפי שציפיתי, שו בחיים אצל "קבוצת השומרוני". זה היה ברור לחלוטין שלא יהרגו אותה. היא הרבה יותר שימושית להם בחיים מאשר בקבר. בכלל לטעמי הפרק כולו היה ברמה גבוהה, זרם טוב והיה מותח. כל הניסוי של השומרוני בעיירה שריס ורוט הגיעו אליה מאוד תרם להראות שוב את ההבדל הגדול בין השומרוני למכונה. רק חבל לי שרוט כל כך אובססיבית לגבי גילוי גורלה של שו. גם הסוף של הפרק אמר לי שהנה אנחנו נכנסים לעוד תקופה יבשה בלי רוט ואיימי אקר בסדרה. ציון: 9.
 
נ.ב.
לגבי מזכירת המדינה, כולנו ביחד וזרה... זה לא שהפסקתי לצפות בהן, פשוט לצערי הרב דווקא אתמול ה- PVR בטוטאל שלי החליט לשבוק חיים ועכשיו אני צריך לחכות לטכנאי שיגיע להחליף את הממיר, כנראה.והסערה הצפויה לא תרמה לזמן ההמתנה שלי, לצערי, והוא אמור להגיע רק ביום ראשון. עד אז אני לא יכול להקליט כלום, להזמין כלום או לצפות בהקלטות שהיו לי על הממיר. מזל שיש לי עדיין מכשיר ווידאו/DVD שאפשר להקליט עליו, אבל העובדה שלא ניתן להזמין סדרות מאוד' מקשה על זה. 
פרשתי מ"הרשימה השחורה"
21/02/2015 | 13:00
1
44
אני לא מצליח להתחבר לעונה השנייה והפרקים מתייבשים לי על היס מקס. ביי שלום ולא להתראות
מזל טוב!
21/02/2015 | 13:53
6
רביעי-שבת 18-21/2/15 בערוטצי הסדרות.
18/02/2015 | 13:01
1
35

יום רביעי –
 
YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 4 פרק 13.
22:00 - גרייסלנד – עונה 2 פרק 2.
.
YES ACTION
22:00 – קאסל – עונה 7 פרק 12.
22:45 - אלמנטרי – עונה 3 פרק 13.
 
YES OH
22:00 – סמוך על סול – פרק 3.
22:45 – בבילון – פרק 1.

 
יום חמישי –
 
YES DRAMA
21:15 - הוחלפו בלידתן – עונה 5 פרק 4.
22:00 – קוגר טאון – עונה 6 פרק 4.
 
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 3 פרק 17.
22:45 – צווארון לבן – עונה 6 פרק 1.
 
YES OH
22:00 – רצח בדם קר – פרק 3.
22:50 – הסודות של דה-וינצ'י – עונה 2 פרק 6.

 
יום שישי -
 
YES DRAMA
21:15 – משחקי המוחות – פרק 6.

 
יום שבת –
 
YES DRAMA
20:00 - גלי – עונה 6 פרק 8.
 
YES OH
20:20 - אחוזת דאונטון – עונה 5 פרק 6.
22:00 -האמריקנים – עונה 3 פרק 4.
 
YES COMEDY
17:00 – לגדל את הופ – עונה 4 פרק 3.
17:25 – פיוצ'רמה – עונה 10 פרק 3.
17:50 – אבאל'ה – פרק 9.
18:15 – הבחורה החדשה – עונה 4 פרק 9.
18:40 – הגולדברגים – עונה 2 פרק 5.
19:30 – משפחה מודרנית – עונה 6 פרק 15.
19:55 - איש משפחה –עונה 13 פרק 3.
20:20 - שני גברים וחצי – עונה 12 פרק 14.
21:10 – SNL – עונה 40 פרק 14(חגיגות 40 שנה ל- SNL).

 
סול בבילון והצווארון הלבן.
22/02/2015 | 23:55
24
"סמוך על סול" - הפרק השלישי התחיל לא טוב, לטעמי. הוא היה משעמם מדי והאיטיות שלו בטוח לא עזרה. אחרי רבע שעה העניינים השתפרו - העלילה השתפרה והתחילה לתפוס קצת תאוצה. הכתיבה הייתה טובה ומשעשעת לפרקים. הקשר בין מייק וסול, סליחה - ג'יימס התחיל לזוז אל הכיוון שהכרנו מ"שובר שורות". מה שכן אני רואה שגם בפריקוול הזה נראה שיש להם נטייה להכניס קטעים שנראים קצת תלושים ולא ממש מובן מה התרומה שלהם. זה קטע כזה של ווינס גיליגן או מה? ציון: 7. 
 
"בבילון" - הפיילוט התחיל טוב, אבל באיזה שלב לטעמי הוא התחיל להיות מעיק. הוא התחיל להיות קצת יומרני ו...אם זאת באמת הייתה אמורה להיות איזה סוג של דרמה קומית, אז היא לא ממש הצליחה לשעשע. סאטירית , לעומת זאת... את זה אני יכול לראות. הפרק אומנם זרם טוב והכתיבה בסה"כ הייתה לא רעה, אבל אני חייב לציין שהוא לא היה כזה מעניין. אני אתן לסדרה עוד פרק או שתיים, כדי להחליט סופית אם אני אדבוק בה. ציון: 6
 
"צווארון לבן" - הפרק היה סביר ודי זרם על מי מנוחות. הוא לא באמת היה מותח. הוא לא באמת היה מרתק, והוא גם לא באמת היה חדשני. רק עוד פרק יחסית רגוע בסדרה. חבל לי שהחזירו את רבקה רק כדי להרוג את הדמות שלה. סתם ביזבוז, לטעמי. נו לפחות אליזבת' בהריון. זה לקח  להם רק 6 שנים כדי ללכת לשם. באמת מזל טוב!   ציון: 7.
יום הולדת שמח.
15/02/2015 | 17:11
44
35
שרשור ימי הולדת לשחקנים אשר נולדו השבוע.
אתם, כמובן,מוזמנים להוסיף ימי הולדת שלא שמתי לב אליהם.
כמו כן כל אחד מהפורום, החוגג השבוע יומהולדת, מוזמן להשתתף בשרשור.
המשך>>
שרשור ימי הולדת לשחקנים אשר נולדו השבוע.
אתם, כמובן,מוזמנים להוסיף ימי הולדת שלא שמתי לב אליהם.
כמו כן כל אחד מהפורום, החוגג השבוע יומהולדת, מוזמן להשתתף בשרשור.
עזרה כצופה חדש של יס (לעתיד)
15/02/2015 | 17:01
4
105
אני ומשפחתי עוברת ליס בשישי הקרוב .....
אני רוצה המלצות לסדרות .... סדרות טובות אבי למשל אוהב סדרות לא אמרקאיות אלא סדרות מאירופה , ברטניה סדרות טובות יצר ושהעונה הראושנה שלהן בויאודי.... תודה.....
מה ההעדפות שלך?
15/02/2015 | 17:06
53
לגבי סדרות לא אמריקאיות... בלוח השידורים של יס אין הרבה כאלה, אבל אולי ב-VOD/Binge אפשר למצוא יותר, אז תצטרך לחכות להם.
דווקא ב-VOD תוכל למצוא סדרות בריטיות רבות
15/02/2015 | 18:56
2
95
דווקא ב-Yes Binge תוכל למצוא שפע של סדרות מאירופה
סדרות בריטיות:
הנעדר
רצח בדם קר
בבילון
The Fall - שתי עונות
עמק האושר
הסודות של דה וינצ'י (הפקה משותפת של ה-BBC וערוץ Starz האמריקאי) - שתי עונות
שושלת טיודור - כל העונות
שרלוק - שלוש העונות
מראה שחורה - שתי עונות (תעלה ב-26 בפברואר)
זרה (הפקה בריטית - אמריקאית משותפת עבור ערוץ Starz האמריקאי)
 
סדרות נורבגיות:
עדי ראייה
ליליהאמר (הפקה משותפת נורבגית - אמריקאית) - שלוש עונות
 
סדרות צרפתיות:
אנשי הצללים - שתי עונות
 
בנוסף תוכל למצוא גם סדרות אמריקאיות מצויינות כמו "שובר שורות" (כל העונות), "משחקי הכס" (כל העונות) ועוד.
טוב!!!!
15/02/2015 | 19:32
1
49
את "מראה שחורה" "שרולוק " "הסודות של דה וינצי " אבי ראה בהוט....
 
עד כמה שאני יודע
15/02/2015 | 19:50
41
לגבי "הסודות של דה וינצ'י" - רק העונה הראשונה שודרה ב-Hot.
ב-Yes משודרת כעת העונה השנייה (וגם נמצאת במלואה ב-VOD).
דיון הסדרות השבועי.
15/02/2015 | 16:21
7
22
עוד שבוע חלף לו. עוד 2 סדרות סיימו עונה. אם אתם רוצים להגיד משהו על הסדרות הבאות - תרגישו חופשיים להגיב. 
כמובן, תרגישו גם חופשיים להוסיף סדרות אחרות שיש לכם עניין לדון בהן בלי קשר.
תא גורדין.
15/02/2015 | 16:23
2
29
"תא גורדין" סיימה עוד עונה - שנייה במספר. מה חשבתם על העונה השנייה שלה. יש לכם משהו להגיד על הסדרה עצמה? מקווים שתחודש לעוד עונה? מקווים שלא?
כל מה שיש לכם להגיד - לפה.
עונה מעולה!
15/02/2015 | 18:02
14
רשמתי את זה כבר כשצפיתי בה לפני חודש ומשהו. ההחלטה של Yes להעלות את כל הפרקים ל-VOD הייתה גאונית כי באמת שלא הייתי עומד בהמתנה משבוע לשבוע. נהניתי מאוד מהעונה הזאת ואני מקווה שהיא תחודש לעונה שלישית. זאת אחת הסדרות הישראליות שאני הכי אוהב
מתכננת לראות מתישהו
15/02/2015 | 18:05
17
לא זוכרת כלום מהעונה הקודמת אבל שמעתי ביקורות טובות על העונה השניה.
הנפילה(The Fall).
15/02/2015 | 16:24
1
50
הסדרה סיימה עוד עונה קצרה - 2 במספר. מה חשבתם על העונה ה-2 שלה?
ממתינה לי ביס מקס
15/02/2015 | 18:01
29
ראיתי את שני הפרקים הראשונים של העונה אבל אז נתקעתי כי התחילו מבחנים. אני מתכנן להמשיך לצפות בה כבר השבוע כי המבחן האחרון הוא ביום שלישי. שני הפרקים הראשונים היו די חלשים אז אני מקווה שזה משתפר בהמשך.
אני מתחיל להרגיש קצת כמו תקליט שבור, אבל...
15/02/2015 | 16:29
1
61
אלו עוד 2 סדרות שלא צפיתי בהן העונה. את "הנפילה" נטשתי בסוף העונה הראשונה שלה ואת "תא גורדין"... ובכן התחלתי לצפות בעונה הראשונה שלה, אבל אז לא היה לי ממיר מקליט והתחילה סדרה אחרת שעקבתי אחריה באדיקות באותה שעה, אז נאלצתי לוותר ומאז לא ניסיתי לחזור אליה. דווקא הפרקים שראיתי מהסדרה היו לא רעים, אבל הם כנראה פשוט לא היו מעניינים מספיק בשבילי כדי לנסות לחזור ולצפות בסדרה בשידורים החוזרים שלה.
כנ"ל...
15/02/2015 | 16:44
25
לנפילה לא התחברתי עוד מהקריאה על הסדרה - אבל הבנתי שיש לה קהל צופים אדוק שמאד אוהב את הסדרה - את תא גורדין ניסתי לראות בערוץ 2 - לקראת העלייה של העונה החדשה ובפרק השני או השלישי הבנתי שאני לא מתחברת אליה...
הערב עולה ביס OH סדרה ישראלית חדשה 'פאודה'
15/02/2015 | 16:08
6
142
פאודה - (כאוס בערבית) היא סדרת מתח ואקשן ישראלית, אוץה יצרו אבי יששכרוף, הפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה והשחקן ליאור רז. הסדרה מבוססת בין היתר על חוויותיהם האישיות משנות האינתיפאדה, במהלכה שירתו ביחידה מובחרת.
 
הסדרה פאודה (כאוס בערבית), מביאה שני סיפורים מקבילים - מצד אחד את סיפורו של דורון, מפקד צוות מסתערבים ואנשיו המנסים ללכוד חי או מת בכיר מבוקשי החמאס בשטחים, תאופיק חאמד, מחבל שאחראי למותם של יותר ממאה נפשות.
המרדף הבלתי פוסק גובה מחיר יקר, פיזי ונפשי מדורון, בני צוותו והקרובים אליהם.
 
ומצד שני, את סיפוריהם של תאופיק, ושל בני משפחתו, שהם "האויב".
האימה.
 
מה אתם חושבים על הסדרה?
האם תרצו לראות אותה ?
לא נראה לי שאצפה בה.
15/02/2015 | 16:15
3
64
למה לא? ובכן דבר ראשון כי זאת סדרה ישראלית וזה כבר מרתיע אותי ושנית... התקציר שלה והקדימונים שלה ממש לא הרשימו אותי יותר מדי.
דווקא בגלל שהיא ישראלית...
15/02/2015 | 16:35
2
73
זה הרבה פעמים גורם לי לנסות לראות את הסדרה - כי אז אני לא חייבת לפעמים לעקוב אחרי המרקע, אלא לראות בחצי עין ולהבין את העלילה
אני למשל מאד אהבתי והתחברתי ל'סרוגים' ולשטיסל'...
 
אם כי כאן - גם אני לא בטוחה שאראה את הסדרה - הפרומו היה עבורי 'יותר מידי' ולא אהבתי אותו...
מצד שני רוב המבקרים טוענים שהיא נהדרת ואהוד ברק בהקרנת הבכורה אמר שיש בה לא מעט אמת
גם לי הפרומואים לא עשו חשק לראות
16/02/2015 | 14:12
1
55
אני מאד אסקפיסטית בבחירת סדרות.  ופאודה נראית לי יותר כהמשך החדשות.  
 
בין דניאל, יחזקאלי , בן ישי ואחרים אין לי צורך בעוד מאותו דבר.
גם אני הרגשתי ככה....
17/02/2015 | 09:46
24
כעקרון עברנו בשעתו לכבלים - בגלל שהיה בראשית האינתפידה השניה עודף בחדשות... באמצע תוכנית ילדים היתה פריצה לחדשות עם תמונות מזעזעות....
 
ואני ממש התחלחלתי מזה - עד אז הסתפקתי בוידאו שהיה לנו, כדי לתת לילדה לראות משהו אחר ממה ששודר בטלוויזיה, לכן הפחד שבאמצע משדר לילדים פתאום משודרים תמונות מזעזעות גרמו לי לחשוב שאולי עדיף להתחבר לכבלים - כדי שנוכל לראות משהו אחר, מבלי איזה הפרעה...
 
עכשיו - לא פעם אני מעדיפה לראות איזה סדרה או תוכנית במקום לראות חדשות... מקסימום אני רואה תקציר של החדשות (ובכלל עם הסמארטפון אנחנו יכולים להיות מעודכנים כמעט כל העת...)
אני נהניתי מאוד מהפרק
17/02/2015 | 08:28
1
67
היה מותח ועשוי ממש טוב. מעניין מאוד לראות איך העלילה תתפתח
מקווה שבאמת
17/02/2015 | 09:49
31
תהנה מהסדרה...
 
כמו שכתבו/כתבתי פה - בעיני זה באיזה שהוא מקום, המשך לחדשות, שאני לעתים מעדיפה לא לראות (הכוונה לתמונות שלעתים לא ממש מצונזרות )
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
15/02/2015 | 11:48
8
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
סופשבוע הגיע
13/02/2015 | 09:38
10
32
שרשור סוף השבוע יוצא לדרך
 
תוכניות לסופשבוע
13/02/2015 | 09:45
1
18
לא להאמין, אבל החורף חזר...
 
אז, איך עבר עליכם השבוע ?
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
 
 
לא להאמין...
13/02/2015 | 09:57
34
אבל התחלתי השבוע את הספר השני בסדרה 'נוכרייה' - עד שהספר השלישי (שהבנתי שהוא בעצם חצי מהספר השלישי של דיאנה גבלדון) תורגם בארץ לא כינו את הספרים כסדרה - אבל כאשר הכנסתי את הספר לספרייה שלנו ראיתי שמי שהקליד את הספר בארץ כבר הגדיר את הספרים כ'סדרה'...
 
הספר ממש מקסים והתחברתי אליו ממש בשנייה...
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
13/02/2015 | 09:46
5
15
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
 
נעלמת / גיליאן פלין
13/02/2015 | 10:00
40
סקירה על הספר שקראתי בעצם בזכות הפורום הזה
 
 
אני אישית עדיין לא בטוחה אם אנסה לראות את הסרט - שבטח הוא שונה לגמרי מהספר, אבל אולי אראה אותו בסופו של דבר...
ממליץ על "צלה של הרוח" של קרלוס רואיס סאפון.
13/02/2015 | 18:12
2
29
אומנם לקראת הסוף הוא נחלש, אבל עדיין ממליץ לנסות אותו.
אני אישית לא התחברתי אליו...
14/02/2015 | 22:11
24
שמעתי כל כך הרבה המלצות על הספר, כך שלפני מספר שנים רכשתי אותו במבצע בסטימצקי - התחלתי לקרוא אותו אבל, כאמור, ממש לא התחברתי אליו... יכול להיות שבאותו זמן לא הייתי פנוייה לספר - לא יודעת... בינתיים הוא עוד ברשימת הספרים שאני מתכוונת לשב ולקרוא...
ספר מדהים!!!!!
15/02/2015 | 16:56
7
מוטב מאוחר...
14/02/2015 | 22:19
16
דברים לפרשת השבוע - פרשת משפטים
 
מאיפה הם מוכרים לי
13/02/2015 | 09:46
19
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך
 
 
שירים מסדרות
13/02/2015 | 09:49
17
פינה בא תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
 
הודעות, בקשות, שאלות ועוד
11/02/2015 | 13:55
11
64
פינת השאלה הקטנה והודעות  למינהן..
 
<הערה- שרשור ההודעות הקטנות לפינה הזאת היא לא רק כדי ל'רכז' אותן - אלא מניסיון כשהן מרוכזות אנשים שמים לב אליהן...>
 
בוקר טוב, האם סידרה שאני רואה ב-vod, אפשר לראות
10/02/2015 | 08:59
108
גם דרך האתר של יס, ואם כן, באיזה דרך?
 
תודה ענת
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2015 | 16:49
21
|בלוןכ|פורום מדריכים, איך עושים?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום משפחות חד הוריות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום יומני הערפד והמקוריים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום לגליזציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום קאפקייקס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום מתכונים קלים ופשוטים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום בישול מולקולרי מודרני
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום גוגל אנליטיקס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום הפנטהאוז 18+
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום זאב צעיר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|אלון גל מגיע לפורום עסקים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2015 | 11:32
8
|שמאל|אחד הדברים החשובים ביותר שכל בעל עסק חייב להשקיע בו במהלך כל השנה הוא קידום העסק שלו, וזאת על מנת להגדיל הכנסות בכמה שפחות הוצאות.
אלון גל מגיע להתארח בפורום עסקים ולהשיב על שאלותיהם של בעלי העסקים בכל הקשור להתמודדות עם אתגרי התקציב של העסק, מה עושים שנקלעים לקשיים פיננסים, ואיך מרימים ומקדמים  את העסק בזמן החשוב ביותר, כאשר הוא נקלע למשבר.

האירוח יערך ביום ראשון, ה-8 בפברואר בין השעות 18:00-20:00. אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות את שאלותיכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...|שמאל|הילד שלכם סובל מאדמומיות בעור? יובש או גרד? כדאי שתבדקו את זה!
מחר, יום חמישי, ה-5 בפברואר, בין השעות 11:00-13:00, ד"ר יצחק קונפינו, מומחה בנושא אסטמה של העור אצל ילדים, יגיע להתארח בפורום הורים לפעוטות.

זאת ההזדמנות שלכם להתייעץ בכל נושא שקשור למחלה, התמודדות ודרכי טיפול.
אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר מעכשיו!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מתי תעלה עונה ה-10 של סופרנטורל????
01/02/2015 | 19:41
19
מתי תגיע עונה 3 של ויקינגים?
01/02/2015 | 06:47
1
465
בראש הפורום
01/02/2015 | 19:12
107
נמצא קישור לתאריכי עליית סדרות בארה"ב בחודש פברואר שם יש פירוט מתי עולה העונה השלישית של הויקינגים...
בוקר טוב, התחלתי לראות את נס רפואי ב-VOD, יש שלוש עונות
08/02/2015 | 10:31
2
465
האם יש לסידרה הזו המשך, או יהיה?
 
תודה ענת
הסדרה חודשה לעונה רביעית בת 18 פרקים, שתשודר במהלך 2015.
08/02/2015 | 10:53
1
139
תודה
08/02/2015 | 13:48
20
תנו לשלט להחליט למי להצביע
11/02/2015 | 13:59
34
שאלון נחמד דרכו תוכלי להחליט למי עדיף להצביע ע"פ הסדרות האהובות עליכם
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2015 | 16:28
12
פותחים את עונת התיירות עם מיטב מומחי הטיולים, אז איפה תהיה החופשה הבאה שלכם?

יוון והאיים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

כפרי נופש באירופה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

טיולים בארה"ב קנדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

טיולים בשוויץ
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

נופש לשומרי מסורת
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
חדשות ועדכונים
10/02/2015 | 09:32
26
83
"מחזיקות מעמד" תסתיים לאחר שלוש עונות
10/02/2015 | 09:33
59
הקומדיה השחורה מחזיקות מעמד תשוב לעונה שלישית ואחרונה בת שישה פרקים ברשת HBO בשנה הבאה.
 
"אימפריה" שברה שיא של 23 שנים
10/02/2015 | 12:38
3
139
סדרת הדרמה "אימפריה" של רשת Fox היא אחת מהסדרות המצליחות של עונת השידורים הנוכחית בארה"ב - וכעת היא מצליחה לשבור שיא שאף סדרה לפניה לא שברה ב-23 השנים האחרונות:
 
הסדרה הצליחה להגדיל את מספר הצופים בסדרה משבוע לשבוע, במשך 5 שבועות רצופים - החל מפרק הבכורה:
בפרק הבכורה של הסדרה צפו 9.9 מיליון צופים.
בפרק השני מספר הצופים כבר חצה את 10 מיליון הצופים והגיע ל-10.32 מיליון צופים.
בפרק השלישי כבר צפו 11.07 מיליון צופים.
בפרק הרביעי הגיע מספר הצופים ל-11.36 מיליון צופים.
ובפרק החמישי המשיך מספר הצופים לגדול והגיע עד ל-11.47 מיליון.
 
בקרב החתך הדמוגרפי של גילאי 18-49 חלה אמנם ירידה קטנה של 0.1% בין הפרק השלישי לפרק הרביעי, אך הסדרה שבה ועלתה בפרק החמישי והגיעה לשיא חדש של 4.6% - נתון שכמעט ומגיע לנתוני הסדרה הקומית "המפץ הגדול" - שהיא סדרת הברודקאסט הנצפית ביותר בקרב גילאי 18-49.
 
הסדרה מצליחה מאוד גם בצפייה הנדחית. לדוגמא: הפרק השלישי של הסדרה, ששודר ב-21 בינואר 2015, הצליח להגיע בצפייה נדחית של עד שבוע ימים (Live + 7) לגידול של 37% במספר הצופים ושל 43% במספר הצופים מקרב החתך הדמוגרפי של גילאי 18-49.
 
הסדרה, המשודרת בארה"ב בימי רביעי בשעה 21:00 פגעה קשות בסדרות המשודרות מולה בערוצים המתחרים ("מחשבות פליליות" ברשת CBS, "משפחה מודרנית" ברשת ABC ו"חוק וסדר: מדור מיוחד" ברשת NBC).
 
אצלנו, משודרת הסדרה מידי יום ראשון בשעה 22:00 ב-Yes Drama.
טוב זה סופי - הטעם של הקהל האמריקאי פשוט גרוע!
10/02/2015 | 16:24
1
99
לדעתי, כמובן.
גם לי הסדרה לא נראתה להיט...
12/02/2015 | 12:07
28
סתם סידרה לא טובה!
17/02/2015 | 14:46
8
"סמוך על סול" התחילה בענק
10/02/2015 | 12:53
85
רשת AMC שידרה ביום ראשון האחרון בשעה 22:00 את פרק הבכורה של סדרת הדרמה הקומית "סמוך על סול", סדרת הבת של הסדרה המצליחה "שובר שורות".
 
פרק הבכורה שובץ במשבצת שידור נחשקת: מיד לאחר פרק פתיחת עונת החורף של הסדרה "המתים המהלכים" - סדרת הזומבים המצליחה של רשת AMC והסדרה הנצפית ביותר בטלוויזיה בארה"ב, בקרב החתך הדמוגרפי של גילאי 18-49.
 
וכפי שמסתבר ברשת AMC אכן יכולים לסמוך על סול. הסדרה לא אכזבה והפכה להשקת הסדרה הנצפית ביותר בתולדות ערוצי הכבלים בארה"ב: 
 
בפרק הבכורה צפו 6.9 מיליון צופים, כשמתוכם 4.4 מיליון צופים שייכים לחתך הדמוגרפי של גילאי 18-49 ומהווים 3.4%.
 
הפרק השני של הסדרה שודר בארה"ב כבר אמש (יום שני 9 בפברואר 2015 בשעה 22:00) - במשבצת השידור הקבועה של הסדרה - ובהמשך היום יתברר האם ללא מקפצה של "המתים המהלכים" הצליחה הסדרה החדשה לשמור על נתונים גבוהים.
 
אצלנו ישודרו שני פרקי הפתיחה של הסדרה ברצף, ביום רביעי הקרוב, 11 בפברואר 2015 בשעה 22:00) ב-Yes Oh.
שינוי קבוע ב-Yes Oh: סול ובבילון - ברביעי, הקומדיות - בשלישי
10/02/2015 | 13:02
1
149
Yes הודיעה כי השינוי של העברת הסדרה "סמוך על סול" לימי רביעי והעברת כל בלוק הסדרות הקומיות לימי שלישי הוא שינוי קבוע - החל מהערב.
 
החל מהערב (10 בפברואר) ובימי שלישי הבאים:
22:00  כולנו יחד
22:30  בנות 4
23:00  Looking 2
23:30  ווילפרד 4 (עונת הסיום)
 
מחר (יום רביעי, 11 בפברואר)
22:00  סמוך על סול - פרק הבכורה
22:50  סמוך על סול - פרק 2
 
החל מיום רביעי הבא (18 בפברואר):
22:00  סמוך על סול
22:50  בבילון - סדרה חדשה
יופי
10/02/2015 | 17:19
14
The Following 3 - החל מ-26/3 ב-Yes Oh
10/02/2015 | 14:31
3
65
על-פי עמוד הפייסבוק של Yes, העונה השלישית של סדרת המתח "The Following" תשודר בערוץ Yes Oh, רק החל מיום חמישי, 26 במרץ 2015 בשעה 22:55.  (וזאת בניגוד לתאריך 12 במרץ - המועד הקודם שנמסר באותו העמוד).
 
הסדרה תעלה בארה"ב, ברשת Fox, ביום שני, 2 במרץ 2015 בשעה 20:00 בפרק כפול בן שעתיים.
 
בניגוד לשתי העונות הראשונות, ששודרו אצלנו בהפרש של 5 ימים מהשידור בארה"ב, הפעם תשודר הסדרה בפער של 24 ימים מהשידור בארה"ב. (מכיוון שלפי התכנון, אצלנו לא ישודר פרק כפול, החל מהפרק השני הפער אף יגדל לחודש ימים).
מי ייתן וזו תהיה העונה האחרונה של הסדרה
10/02/2015 | 14:53
2
41
תפסיק לצפות בה ואולי זה יעזור.
10/02/2015 | 16:27
23
למה? סדרה מעולה
15/02/2015 | 14:10
7
קדימון ראשון לקראת עונה 2 של "עמק הסיליקון"
10/02/2015 | 14:39
45
רשת HBO שחררה קדימון ראשון לקראת העונה השנייה של הסדרה הקומית "עמק הסיליקון".
 
העונה השנייה של הסדרה תכלול 10 פרקים ותעלה בארה"ב, ביום ראשון, 12 באפריל 2015 בשעה 22:00 - מיד לאחר פרק פתיחת העונה החמישית של הסדרה "משחקי הכס".
 
את הקדימון אפשר לראות כאן:
 
"סמוך על סול" נחתכה ביותר ממחצית בפרק השני
11/02/2015 | 10:58
4
98
ביום שני האחרון (9 בפברואר 2015) בשעה 22:00 שידרה רשת AMC את הפרק השני של סדרת הדרמה הקומית החדשה "סמוך על סול".
 
הפעם, ללא מקפצת הרייטינג של "המתים המהלכים" לפניה, השיגה הסדרה נתונים שהם פחות ממחצית מנתוני פרק הבכורה, ששודר באותה השעה ערב אחד קודם לכן:
 
בפרק השני צפו 3.4 מיליון צופים - לעומת 6.9 מיליון צופים, שצפו בפרק הבכורה ערב קודם לכן.
 
בקרב החתך הדמוגרפי של גילאי 18-49 צפו בפרק השני 2.1 מיליון צופים, שמהווים 1.6% צפייה - וזאת לעומת 4.4 מיליון צופים, שהם 3.4% צפייה בפרק הבכורה.
 
שני הפרקים הראשונה של הסדרה "סמוך על סול" ישודרו הערב (יום רביעי, 11 בפברואר) בשעה 22:00 ב-Yes Oh.
האם יש כבר תגובות על הסדרה ?
11/02/2015 | 13:49
3
56
הוזמנה כבר עונה שנייה לסדרה...
לא ראיתי עדיין תגובות
11/02/2015 | 18:10
38
ואכן הוזמנה כבר עונה שנייה לסדרה.
יש כמה בפורום טלוויזיה
11/02/2015 | 20:05
1
54
בדיוני תחילת שבוע שאני מתעצלת להביא קישור כרגע.
או שהתכוונת לביקורות רשמיות יותר? כי ראיתי בוואלה ביקורת ללא ספוילרים.
ראיתי בפורום טלויזיה ביקורת...
11/02/2015 | 22:07
49
מעניין גם מה הביקורות בארה"ב....
"שומרי אוצרות" חודשה לעונה שנייה
12/02/2015 | 19:32
88
רשת TNT הודיעה כי על חידוש הסדרה "שומרי האוצרות" ("The Librarians") לעונה שנייה.
 
העונה השנייה, כמו קודמתה, תכלול 10 פרקים.
 
אצלנו, משודרת הסדרה במסגרת שירות ה-VOD ב-Yes Binge.
טרם ידוע האם הסדרה תשודר גם באחד מערותי הסדרות הרגילים.
 
 
"באנשי" חודשה לעונה רביעית
12/02/2015 | 20:58
38
רשת Cinemax, רשת הבת של HBO, הודיעה הערב על חידוש סדרת הפעולה "באנשי" לעונה רביעית, שתשודר בתחילת 2016 וזאת כאשר העונה השלישית של הסדרה,  שכוללת 10 פרקים, הגיעה בארה"ב למחציתה.
 
העונה הרביעית תהיה קצרה מקודמותיה ותכלול 8 פרקים בלבד.
 
אצלנומשודרת הסדרה בימים אלו, מידי יום שני בשעה 22:00 ב-Yes Oh.
"היפה והחיה" חודשה לעונה רביעית
13/02/2015 | 20:58
1
36
רשת CW הודיעה הערב על הזמנת עונה רביעית של הסדרה היפה והחיה.
 
בנוסף, הרשת הודיעה שהעונה השלישית של הסדרה תעלה בארה"ב ב-21/5.
 
העונה השלישית תכלול 13 פרקים בלבד.
 
מוזר, לא ראיתי את ההודעה הזאת
13/02/2015 | 21:14
16
"היפה והחיה": נקבע מועד לעליית עונה 3 וחידוש לעונה רביעית
13/02/2015 | 21:07
42
רשת The CW הודיעה כי העונה השלישית של הסדרה "היפה והחיה" תעלה בארה"ב, ביום חמישי, 21 במאי 2015.
 
שלא כמו שתי העונות הקודמות, של הסדרה, העונה השלישית תשודר בחודשי הקיץ והיא קןצצה מ-22 פרקים ל-13 בלבד.
 
עם זאת, יותר מ-3 חודשים בטרם שודר ולו פרק אחד מהעונה השלישית, מיהרה רשת The CW לחדש את הסדרה לעונה רביעית, שתשודר במהלך 2016.
 
אצלנו, משודרת הסדרה ב-Yes Action.
טרם נמסר מועד לשידור העונה השלישית.
הגרסה האמריקאית של "תא גורדין" מסתמנת כאכזבה גדולה
14/02/2015 | 16:01
1
67
השבוע הגיעה לסיומה ב-Yes Action, העונה השנייה של סדרת דרמת הריגול "תא גורדין ".
 
בארה"ב, לעומת זאת, עלתה לפני כ-9 ימים ברשת NBC, הגירסה האמריקאית של הסדרה, שנקראת "Allegiance".
 
בגרסה האמריקאית, את אייל גורדין, שמשמש בעונה הראשונה כראש המטה של מפקד חיל האוויר ומי שנחשב כגיבור לאחר שכטייס מסוק, הצליח לחלץ חיילים תחת אש, החליף אלכס אוקונור, אנליסט מחונן, המועסק ב-CIA ומשובץ בכח משימה משותף של ה-CIA וה-FBI, שתפקידו לחקור פעילות ריגול רוסית בארה"ב.
 
בשני המקרים, אייל ואלכס אינם מודעים לעובדה שהוריהם הם סוכנים רוסיים, שהושתלו לפני שנים.
 
בניגוד להצלחה של הגרסה הישראלית, הרי זו האמריקאית מסתמנת כאכזבה גדולה:
הסדרה שובצה לשידור ביום חמישי בשעה 22:00, כשלפניה משודרת ברשת NBC הסדרה המצליחה  "הרשימה השחורה" וממולה ברשתות המתחרות "אלמנטארי" - ברשת CBS ו"המדריך לרוצח" - ברשת ABC.
 
בפרק הראשון של הסדרה, ששודר ב-5 בפברואר צפו 4.98 מיליון צופים ובחתך הדמוגרפי של גילאי 18-49, עמדו אחוזי הצפייה על 1.1% בלבד.
בפרק השני, ששודר ביום חמישי האחרון (12 בפברואר) ירד מספר הצופים הכולל ל-3.65 מיליון צופים בלבד ובחתך הדמוגרפי של גילאי 18-49 הדרדרו אחוזי הצפייה עד ל-0.7% בלבד.
 
עם נתוני צפייה כאלו, ניתן להעריך שהסדרה לא תאריך ימים על מסכי NBC והודעה על ביטול הסדרה והורדתה מלוח השידורים תגיע בקרוב.
 
טרם נמסר האם הסדרה נרכשה לשידור בארץ.
ממש לא מפתיע, זו NBC
15/02/2015 | 06:59
23
חגיגות ה-40 של SNL: הערב בארה"ב, גרסה מקוצרת במוצ"ש ב-Comedy
15/02/2015 | 12:46
32
הערב תשודר בארה"ב תוכנית חגיגית ומיוחדת לציון 40 שנה לתוכנית המערכונים והסאטירה האמריקאית "סאטרדיי נייט לייב".
 
רשת NBC תקדיש את כל ערב השידורים שלה לאירוע החגיגי: 
מ-19:00 עד 20:00 - משדר מקדים מהשטיח האדום, אשר ילווה את משתתפי התוכנית, עם הגעתם לאירוע.
ומ-20:00 - המשדר המרכזי, שבשל ריבוי האורחים שאישרו את השתפותם הורחב ל-3.5 שעות ויימשך עד 23:30.
 
בין האורחים שישתתפו הערב בתוכנית: אדי מרפי, ג'רי סיינפילד, צאבי צ'ייס, דן אקרויד, אלק בולדווין, ג'ים קארי, בראדלי קופר, בילי קריסטל, מיילי סיירוס, רוברט דה נירו, ג'ימי פאלון, טינה פיי, איימי פוהלר, ג'ון האם, טום האנקס, סטיב מרטין, מליסה מקארת'י, פול מקרטני, סת' מאיירס, ביל מוריי, ג'ק ניקולסון, אדוארד נורטון, כריס רוק, אנדי סמברג, אדם סנדלר, פול סיימון, דיוויד ספייד, טיילור סוויפט, ג'סטין טימברלייק, כריסטופר ווקן, קארי וושינגטון, קאנייה ווסט, בטי וויט ועוד ועוד...
 
אצלנו, גרסה ערוכה ומקוצרת של התוכנית, בת כ-70 דקות, תשודר במוצאי השבת הקרובה החל מהשעה 21:10 ב-Yes Comedy.
דיון הסדרות השבועי
08/02/2015 | 23:47
4
237
שבוע חדש התחיל... סדרה אחת הסתיימה שבוע שעבר.
אז מה יש לכם לומר על הסדרה ?
כמו כן אתם כמובן מוזמנים לדון כאן על כל סדרה המשודרת ביס...

 
הורים במשרה מלאה
08/02/2015 | 23:49
2
43
הסדרה המקסימה הסתיימה. מה יש לכם לומר על העונה האחרונה ועל פרק/י הסיום של הסדרה...
גם בה לא צפיתי.
09/02/2015 | 19:33
1
7
הבנתי שיש עוד שלא ראו אותה...
09/02/2015 | 22:47
38
זאת אחת הסדרות שאני הכי אהבתי בשנים האחרונות.
 
היא בהתחלה סקרנה אותי בגלל אחת השחקניות (לורן גרהאם) ובהמשך קלטתי שהשחקנים בסדרה נהדרים וגם אהבתי ונהנתי מאד מאד מהסדרה....
סדרה חדשה ב YES - הייתי בהשקה - וכתבתי...
11/02/2015 | 23:22
62
פאודה - סדה שתעלה בשבוע הבא...
צפיתי וכתבתי
השבוע בערוצי הסדרות של יס 08/02/2015-14/02/2015
08/02/2015 | 20:29
9
50
שימו - בשרשור זה יופיעו ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים

ראשית השידורים הקבועים (שידורים חוזרים...) - הרשימה חלקית ובשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות במהלך שאר הימים יכולות להשתנות - הלוח ברובו מיום ד'.
[טל"ח]
Yes Drama
 06:30 - פעם בחיים 3
 13:05 - מרפאה פרטית 5
 13:50 - Glee 4
 15:20- דני הוליווד 2
 20:05 - פרוורי הגיהנום 3
 20:30 - רקדניות קטנות
 22:45 - עד עצם היום הזה
 23:30 - האישה הטובה
 05:20 - קוראים לי פיץ' 4
 05:55 - 15 דקות
 
Yes Action
 8:00 - החשוד העיקרי
 16:00 - נויורק (2 פרקים ברצף)
 17:50 - NCIS עונה 4
 18:40 - המאתר
 20:30 - המנטליסט 4
 21:15 - חוק וסדר : מדור מיוחד 10
 02:45 - מחשבות פליליות 7
 
 
Yes Oh
 04:55 - הומלנד 4
 20:00 - The Following
 20:45 - חניבעל 2/1
 
 
 


Yes Comedy

 09:20 - SNL - עונה 38
 11:50 - המפץ הגדול (2 פרקים ברצף)
 17:40 - קליבלנד 4 [מחליף את שני גברים וחצי 2 ] (2 פרקים ברצף)
 20:10 - מופע שנות ה-70 2 (2 פרקים ברצף)
 21:00 - איך פגשתי את אמא 8 (2 פרקים ברצף)
 22:15 - משפחה מודרנית 5 (2 פרקים ברצף)
 23:05- חברים 2 (2 פרקים ברצף)
 04:05 - תרגיע 8 [מחליף את ריקי ג'רבייס 3] (2 פרקים ברצף)

 
 
 
yes Base
 10:35 - לינקולן הייטס 3
 11:45 - נני 4
 12:10 - המשפט של איימי
 13:00 - ג'ורדן 6
 13:45 - מרתה סטיוארט 7
 16:45 - קווין לטיפה מארחת
 18:40 - חדשות מקומיות
 19:10 - התכנית של נייט ברקוס 2
 19:50 - ד"ר פיל - עונה 11
 20:35 - אלן דגנרס- עונה 11
 22:05 - היפים והאמיצים
 22:30 - סו תומאס [מיום רביעי]
 00:25 - אהבה בהפלגה 2
 
 
צפייה מהנה !
 
 
 
 
ראשון-שלישי 8-10/2/15 בערוצי הסדרות.
08/02/2015 | 13:50
1
74

יום ראשון –
 
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – פרק 4.
22:00 – אימפריה – פרק 4.
 
YES ACTION
22:00 - הרשימה השחורה – עונה 2 פרק 9.
22:45 - מבוקש – עונה 4 פרק 12.

 
יום שני –
 
YES DRAMA
21:15 - האנטומיה של גריי – עונה 11 פרק 10.
 
YES ACTION
22:00 – סליפי הולו – עונה 2 פרק 15.
22:45 – החץ – עונה 3 פרק 11.
 
YES OH
22:00 – באנשי – עונה 3 פרק 4.
22:55 - המתים המהלכים – עונה 5 פרק 9.

 
יום שלישי –
 
YES DRAMA
21:15 – מזכירת המדינה – פרק 5.
22:00 – זרה – פרק 6.
 
YES ACTION
22:00 – מחשבות פליליות – עונה 10 פרק 14.
22:45 -  המנטאליסט – עונה 7 פרק 1.
 
YES OH
22:00 – כולנו יחד – פרק 4.
22:30 - בנות – עונה 4 פרק 4.
23:00 – מחפשים(Looking) – עונה 2 פרק 4.
23:30 - ווילפרד – עונה 4 פרק 4.

 
בתולה מבוקשת ומזכירה זרה יחד.
13/02/2015 | 00:16
44
"ג'יין הבתולה" - חזרנו לטלנובלות... חבל.מעניין עוד כמה עלילות טלנובליות הם הולכים לדחוף לסדרה. כי מה שהיה עד כה בטוח לא הספיק. אם הפרק הקודם הראה שיפור - הפרק הזה החזיר אותי למציאות - טלנובלה מעיקה בתחפושת של דרמה קומית. הכתיבה לצערי גם היא חזרה להיות בינונית ומגוכחת לעיתים בפרק הזה והעלילות... אני חייב להגיד שאין שום עלילה שמצליחה לעניין אותי מספיק כדי שארצה להמשיך לעקוב אחרי הסדרה. אני מתחיל לאבד את העניין שלי בסדרה, אני חושש. נו, לפחות רפאל כבר יודע על הבגידה של אשתו וג'יין עכשיו יודעת מי זה אבא שלה. ציון: 5.
 
"מבוקש" - כצפוי גם כדור בגב לא עזר וריס עדיין חי ומתפקד כאילו הוא בריא לגמרי(כמעט). הפרק עצמו התחיל טוב, אבל אני חייב להגיד שכשריס, רוט ופינץ "נכנסו למשחק" בפרק משהו אבד. אני חייב להודות שדווקא הקטעים של "קונטרול" וה"אירגון" שלה היו יותר מעניינים ממה שקיבלנו מצוות המכונה. אני מקווה שהחולשה של הפרק השבוע לא אומרת שהשנה, דווקא האירוע הכי משמעותי של העונה, יעקוב עם חצי עונה חלש, להבדיל ממה שהיה בעונה שעברה אחרי המוות של קרטר. חוץ מזה העלילה הייתה משעשעת בהתחלת הפרק, אבל מהר מאוד איבדה גם את זה לקראת האמצע. מקווה שהפרק הבא יהיה מוצלח יותר. אגב, איך בדיוק המכונה לא יודעת מה קרה לשו, אחרי שהמעלית נסגרה בפרק הקודם? היו לה "עיניים" שם, אז איך היא לא "ראתה" מה היה "גורל" היריה האחרונה שנורתה בפרק הקודם? ציון: 6.
 
"מזכירת המדינה" - מההתרשמות שלי זה היה הפרק הכי מוצלח עד כה בסדרה. אולי בכל זאת יש לה תקווה. כל העלילה עם איראן ואפילו זאת עם קנדה היו מעניינות. הכתיבה שוב הייתה די טובה. גם הפרק עצמו הצליח להיות מאוד מעניין. הדבר שהכי בלט בפרק הזה הוא ש... הקלישאות כמעט ולא הראו את פרצופן במהלכו הפעם. משהו שבמהלך הפרקים עד כה היה שונה למדי, למרות שנראה לי שהצלחתי לזהות איזה קלישאה שהם חוזרים ומשתמשים בה בכל פרק, כך נראה - מזעיקים את בת' חזרה למשרד בגלל "משבר" חדש בדיוק כשהיא ובעלה מתכוננים ללכתן לישון. בסה"כ היה פרק מוצלח מאוד. ציון: 9.
 
"זרה, - זה היה הפרק הראשון שממש הצליח לעורר את העניין שלי בפרק הבא. זה הפרק הראשון שהצליח לגרום לי לרצות לדבוק בסדרה כדי לדעת מה הולך לקרות הלאה. מזל טוב, באמת! הפרק הפעם הצליח להיות מעניין, לעורר אי נוחות, לגרום לאיזה רגש להתעורר אצלי וכרגיל גם ליהנות מקטעי ההומור שהפרק היה מתובל בהם. העלילה אשכרה הצליחה להיות מעניינת ולהתקדם לאנשהו, והכתיבה ממשיכה להיות ברמה גבוהה. הבעיה היא שכשזה מגיע לדמויות אין שום שינוי. אין שום התקדמות בצד שלהן. הן ממשיכות להיות משעממות בעיקר, כי נראה שאין להן יותר מרובד אחד והן ממשיכות להיראות שיטחיות מאוד. הן פשוט לא מתפתחות כך נראה. זה מתסכל אותי בעיקר בהתחשב שהסדרה גם ככה מאוד איטית. בסדרה כזאת איטית, שכל פרק שלה הוא גם די ארוך, הייתי מצפה שלפחות יינסו לפתח את הדמויות שלהם. ובינתיים נראה שזה לא קורה וחבל. ציון: 8.
 
כולנו ביחד - טוב משהו מוזר לי בסדרה. או שהפרק בה מתחיל טוב ומדרדר מהאמצע, או שהוא מתחיל רע אבל משתפר לקראת האמצע. הפעם זה היה הראשון - הפרק התחיל טוב, אבל מהאמצע התחיל להדרדר. החצי הראשון שלו... אתם יודעים מה זה לא נכון - העלילה של טינה ואלכס הייתה מאוד משעשעת.זאת של מישל וברט הרבה פחות. האמת היא שמ- 4 פרקים אני חייב להגיד שנראה והכימיה בין מלאני לינסקי(מישל) ומארק דופלס(ברט) כמעט ולא קיימת. אני לא יודע אם זה מכוון, בהתחשב במקום בו נמצאת הזוגיות שלהם בסדרה כרגע, או לא. אם לא - זאת בעיה לא קטנה. מזל שהכימיה בין אמנדה פיט(טינה) לסטיב זיסיס(אלכס) מפצה על כך. בכל מקרה בסה"כ היה עוד פרק לא רע בסדרה ואני בהחלט מחבב אותה, בינתיים. ציון: 7.
רביעי-שבת 11-14/2/15 בערוצי הסדרות.
11/02/2015 | 13:05
6
46

יום רביעי –
 
YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 4 פרק 12.
22:00 - גרייסלנד – עונה 2 פרק 1.
.
YES ACTION
22:00 – קאסל – עונה 7 פרק 11.
22:45 - אלמנטרי – עונה 3 פרק 12.
 
YES OH
22:00 – סמוך על סול – פרק 1+2.

 
יום חמישי –
 
YES DRAMA
21:15 - הוחלפו בלידתן – עונה 5 פרק 3.
22:00 – קוגר טאון – עונה 6 פרק 3.
 
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 3 פרק 16.
22:45 – תא גורדין – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).
 
YES OH
22:00 – רצח בדם קר – פרק 2.
22:50 – הסודות של דה-וינצ'י – עונה 2 פרק 5.

 
יום שישי -
 
YES DRAMA
21:15 – משחקי המוחות – פרק 5.

 
יום שבת –
 
YES DRAMA
20:00 - גלי – עונה 6 פרק 7.
 
YES OH
20:20 - אחוזת דאונטון – עונה 5 פרק 5.
22:00 -האמריקנים – עונה 3 פרק 2.
22:50 – הנפילה(The Fall) – עונה 2 פרק 6(פרק אחרון לעונה).
 
YES COMEDY
17:25 – פיוצ'רמה – עונה 10 פרק 2.
17:50 – אבאל'ה – פרק 8.
18:15 – הבחורה החדשה – עונה 4 פרק 8.
18:40 – הגולדברגים – עונה 2 פרק 4.
19:05 – המפץ הגדול – עונה 8 פרק 14.
19:30 – משפחה מודרנית – עונה 6 פרק 14.
19:55 - איש משפחה –עונה 13 פרק 2+1.
20:45 - שני גברים וחצי – עונה 12 פרק 13.
21:10 – SNL – עונה 40 פרק 13(מנחה: JK סימונס).

 
שתי תוספות ללוח השידורים בסוף השבוע
11/02/2015 | 21:26
2
72
יום שישי:
 
Yes Oh -
20:40  יום על הסט של משחקי הכס 5
 
 
שבת:
 
Yes Comedy -
17:00  לגדל את הופ - עונה 4 פרק 2
וואלה? איך זה שלא תיקנתם אותי בשבוע שעבר?
12/02/2015 | 15:26
1
28
אז מה? שבת עכשיו עמוסה ב- 10 סדרות בעונות חדשות. לפחות הם משדרים את כולן במהלך השבוע בשידור חוזר?
לא שמתי לב בשבוע שעבר
12/02/2015 | 17:32
25
לא כולן: בימים ראשון - שלישי ב-21:50 משודרים בשידורים חוזרים:
בראשון - הגולדברגים
בשני - המפץ הגדול
בשלישי - הבחורה החדשה
קאסל . לא משנה
13/02/2015 | 11:44
21
ג׳יין וליסבון זוג כל כך יותר מוצלח מקאסל ובקט
15/02/2015 | 12:59
32
בינתיים מוציאים מעצמם ומהאחר את הטוב.  קאסל ובקט הופכים ביחד לפחות חזקים חכמים ובכלל...
חוץ מזה יותר מדי סדרות אהובות עלי בעונה אחרונה ולא מוצאת בינתיים תחליפים.
סול בדם קר.
16/02/2015 | 23:36
13
"סמוך על סול" - טוב דבר אחד שאני יכול להגיד בוודאות מ- 2 הפרקים הראשונים הוא שזה בטוח לא "שובר שורות". הפרק הראשון, לטעמי, היה ממש משעמם. הרגשתי שכלום לא באמת קרה בו. הפרק השני לעומתו הראה שיפור גדול. טוב, לפחות עד רבע השעה האחרונה. הפרק השני היה מוצלח יותר מבחינת העלילה, מבחינת הכתיבה, מבחינת הזרימה שלו, אבל גם הוא לא באמת הצליח לגרום לי להרגיש שיש לי יותר עניין בסדרה. אם אני אהיה כנה, נראה לי שאראה עוד פרק או שניים נוספים בסדרה, אבל אם משהו לא ישתפר מאוד... אני אוותר עליה, כנראה. ציון פרק 1: 4. ציון פרק 2: 7.
 
רצח בדם קר - פרק 2 היה שיפור גדול מהראשון. הוא היה יותר מעניין. הוא היה יותר אינפורמטיבי והעלילה שלו ממש זזה. גם הכתיבה הייתה יותר מוצלחת ויותר מעניינת. הדמויות כרגע מאוד לא מפותחות, אבל בהתחשב בכך שמדובר בסדרת מתח בריטית, שבטח העונה שלה תהיה די קצרה, כמו בדרך כלל בסדרות בריטיות, אני לא ממש מצפה שייפתחו אותן יתר מדי. אני רק מקווה שייתנו להן קצת היסטוריה ורקע. ציון: 8  
סופשבוע הגיע
06/02/2015 | 13:49
9
11
שרשור סוף השבוע יוצא לדרך...
 
תוכניות לסופשבוע
06/02/2015 | 14:33
6
איך עבר עליכם השבוע ?
האם חגגתם את ט"ו בשבט ?
 
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?
 
אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
 
 
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
06/02/2015 | 14:34
6
15
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
 
 
 
מאיפה הם מוכרים לי
06/02/2015 | 14:36
4
17
 
 
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך
 
 
פיטר גלאגר התארח ב"כולנו ביחד" .
06/02/2015 | 15:25
2
31
לא ברור עדיין אם זה משהו חד-פעמי או לא.
פיטר גלאגר שיחק ב"THE OC" את סנדי כהן וב"פרשיות סמויות" הוא גילם את ארת'ור קמפבל.
נחמד...
06/02/2015 | 15:42
17
כשראיתי את פרשיות סמויות ארתור (כלומר פיטר נראה מאד מוכר...) לדעתי הוא שיחק בלא מעט סדרות...
עוד 3.
06/02/2015 | 23:30
16
כריסטופר אקלסטון(הדוקטור החדש ומאט ג'יימיסון ב"הנותרים") הופיע בפרק הראשון של הסדרה "רצח בדם קר".
אליסון פיל(מגי ג'ורדן ב"חדר החדשות") הפציעה בהופעת אורח בסרט "רכבת הקרח". הסרט עצמו היה לא רע, אבל התארך יתר על המידה והחלק הכי טוב שלו היה האמצע. ההתחלה והסוף לא היו משהו.
מישל פיירלי(קייטלין סטארק ב"משחקי הכס") השתתפה בסרט "פילומנה". הסרט עצמו סה"כ היה די מוצלח, אבל גם פה הייתי אומר שבחצי השעה האחרונה שלו הוא נחלש.
בזירת הפשע היו כמה
06/02/2015 | 15:33
25
ראשון מר לוגן אקולס איך התגעגעתי אליו בכלל לא ידעתי שהוא שיחק בזה 
 
גם טיילור סוויפט (הייתה גם להקה קאנטרית בפרק אחר לא הכרתי אותם אבל בדיקה הראתה שהם להקה אמיתית)
 
אבא של ראג' ממפץ הגדול ולנצח באד באד  מסיינפלד 
 
אבי ושוטר אף בי אי ואן מילר מריי דונובן (הקטע שאותו ישר זהיתי ואותה לא והם הופיעו באותו פרק בזירת הפשע)
 
המשך יבוא 
לקראת שבת
06/02/2015 | 15:40
8
דברים לפרשת השבוע - פרשת יתרו
 
שירים מסדרות
06/02/2015 | 14:38
6
פינה בא תוכלו לשתף שירי נושא שקשורים לאחד מסדרות יס. (זה יכול להיות שיר הנושא וכמובן שיר ששמעתם באחת הסדרות...)
 
יום הולדת שמח
08/02/2015 | 16:01
29
47
שרשור ימי הולדת לשחקנים אשר נולדו השבוע.
אתם, כמובן,מוזמנים להוסיף ימי הולדת שלא שמתי לב אליהם.
כמו כן כל אחד מהפורום, החוגג השבוע יומהולדת, מוזמן להשתתף בשרשור.
בתאריך 08/02 חוגגים
08/02/2015 | 16:02
4
11
ליחזקאל לזרוב
08/02/2015 | 18:00
10
יחזקאל הופיע בסדרה 'שמש' וכן מופיע בלא מעט הצגות והפקות.
לסת' גרין
08/02/2015 | 22:48
18
בן 41 היום. כיום ניתן לראות אותו בסדרה "אבאל'ה" ביס קומדי וכמובן הוא שיחק את אוז ב"באפי קוטלת הערפדים". אה והוא גם מדבב ב"איש משפחה" את כריס.
 
לאגם רודברג
08/02/2015 | 23:54
11
אגם שיחקה בהמון סדרות וביניהם גם בסדרה ה'שיר שלנו'
למרי סטינבורגן
08/02/2015 | 23:58
11
מרי גילמה בסדרה 'רוק 30' את דיאנה
בתאריך 09/02 חוגגים
08/02/2015 | 23:59
3
83
לרוז לזלי.
09/02/2015 | 20:30
1
13
בת 28 היום.  
אותה אתם אולי תזהו מתפקידה כייגריט ב"משחקי הכס".
לפי IMDB אני מבינה שהיא הופיעה
09/02/2015 | 23:20
15
בעונה הראשונה של 'אחוזת דאונטון' בתפקיד גוון דוסון - אני אישית לא זוכרת אותה...
לעודד יחזקאל
09/02/2015 | 23:13
9
בן 38. עודד גילם את ירוחם וולמן ב'דני הוליווד.
בתאריך 10/02 חוגגים
09/02/2015 | 23:18
2
4
לאליזבת' בנקס
10/02/2015 | 16:55
25
היא מלהטטת בין הקולנוע לטלוויזיה ובטח ראיתם אותה בתפקיד אייברי ג'סאפ ב"רוק 30". היא שיחקה גם את סאל - החברה המופרעת של קאם ומיטשל ב"משפחה מודרנית".
לרוברט וגנר
10/02/2015 | 18:53
7
רוברט שיחק את טדי ב'שני גברים וחצי'
בתאריך 11/2 נולדו...
11/02/2015 | 12:59
7
7
לג'ניפר אניסטון.
11/02/2015 | 14:32
1
21
בת 46 היום. כשהיא עוד לא הייתה מפורסמת מהקריירה הקולנועית שלה היא שיחקה בסדרה קטנה בשם "חברים"בתפקיד רייצ'ל.
הסדרה 'חברים' בעצם סדרה לה את הקריירה
13/02/2015 | 00:44
16
לא ?
לנטלי דורמר.
11/02/2015 | 14:34
16
בת 33 היום. אותה אולי תזהו מתפקידה כמארגארי טיירל ב"משחקי הכס" או אולי מתפקידה כאן בולין ב"שושלת טיודור".
לדמיאן לואיס.
11/02/2015 | 14:36
11
בן 44 היום. אותו אולי תזהו מתפקידו כניקולאס ברודי ב"הומלנד".
לברט ריינולדס.
11/02/2015 | 14:40
1
12
בן 79 היום.
המבוגרים שבינינו בטוח יידעו על מי מדובר.
הוא שיחק בהמון סרטים
13/02/2015 | 01:16
5
דרך ה-IMDB מצאתי שהוא שיחק בסדרה 'בנות הזהב' - בתפקיד עצמו.
ל Alex Papps
13/02/2015 | 09:48
7
אלקס שיחק בסדרה 'קרוב רחוק' את פרנק מורגן
בתאריך 12/2 נולדו...
12/02/2015 | 16:03
1
18
לג'סי ספנסר
13/02/2015 | 01:20
8
במקור השחקן מאוסטרליה.
הוא משחק בסדרה האוס את ד"ר רוברט...
בתאריך 13/02 חוגגים...
13/02/2015 | 09:17
3
4
לג'ורג' סגל
13/02/2015 | 09:24
6
בן ה-81 ג'ורג' משחק בסדרה הגלובגרדים את אלברט
לליאור מילר
13/02/2015 | 10:04
10
בן ה-43.
ליאור שיחק בסדרה 'אולי הפעם' את עמרי
לטלי שרון
13/02/2015 | 10:05
8
הלא היא כמובן הודיה מהסדרה 'סרוגים'
בתאריך 14/02 חוגגים...
13/02/2015 | 10:01
2
5
לEnrico Colantoni
13/02/2015 | 10:11
11
אנריקו שיחק בסדרה 'ורוניקה מארס' את אביה של ורוניקה קית'
לאלי גרנט.
14/02/2015 | 13:29
19
בת 21 היום. אותה אולי תזהו מתפקידה כליסה שיי ב"פרוורי הגיהינום" או אולי מתפקידה כאיזבל הודס ב"העשב של השכן".
חם בפורומים של תפוז
הבן שלך לא שומר שבת
הבן שלך לא שומר שבת
למה הוא לא לוקח את הצד שלי ועומד מולה?
הבן שלך לא שומר שבת
הבן שלך לא שומר שבת
למה הוא לא לוקח את הצד שלי ועומד מולה?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
המקום לכל מי שאוהב לאפות ולבשלבואו ללמוד יחד, לשאול, ולהעיז...
עדכונים שוטפים
17:27 | 23.11.15 איש הגשם111
17:21 | 23.11.15 איש הגשם111
14:53 | 23.11.15 גםצופה
11:24 | 20.11.15 גםצופה
10:33 | 19.11.15 אוסנת599
06:54 | 19.11.15 anatdav
14:45 | 13.11.15 גםצופה
08:12 | 11.11.15 איש הגשם111
17:54 | 08.11.15 is00
13:44 | 06.11.15 גםצופה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ