לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום ערוצי הסדרות של yes.

הערוצים כיום:

yes Drama HD - ערוץ סדרות הדרמה, ריאליטי ולייף סטייל. משודר באפיק 12. הערוץ משודר במקביל גם ב- HD באפיק 512.

yes Action HD - ערוץ סדרות האקשן והמתח. משודר באפיק 13. הערוץ משודר במקביל גם ב- HD באפיק 513.

yes Comedy HD - ערוץ סדרות הקומדיה והטוק-שואו'ז. משודר באפיק 14. הערוץ משודר במקביל גם ב- HD באפיק 514.

yes SCI FI HD - ערוץ סדרות המדע בדיוני, מתח ומסתורין לחודשי החורף (ישדר עד סוף יוני 2011). משודר באפיק 15. הערוץ משודר במקביל גם ב- HD באפיק 515.

בנוסף, קיים ערוץ yes Base. הערוץ מכיל תכני רכש הנקבעים ע"י דורי מדיה ספייק ומשודרים במקביל ב- yes וב- HOT. משודר באפיק 16.

הערוצים yes Drama HD, yes Action HD ו- yes SCI FI HD משדרים פרקים חדשים כל ערב בימים א' - ה' בשעות 20:00 עד 23:30 לערך. yes SCI FI HD משדר בנוסף גם במוצ"ש החל מ- 22:00 את "האירוע" ואת "המתים המהלכים".

ערוץ yes Comedy HD משדר פרקים חדשים בימים שישי ושבת החל מ- 18:00 ובימים ראשון, שלישי ורביעי ב- 21:50. בנוסף הערוץ משדר ברצועה יומית בימים א' - ה' את תוכנית הלילה עם ג'יי לנו ו- 2 פרקים כל ערב של "חברים".

בפורום תוכלו לדבר על תכני ערוצי הסדרות של yes השונים, החל בקומדיות (איך פגשתי את אמא, המפץ הגדול, משפחה מודרנית ועוד), דרך אקשן (המפענחת, חוק וסדר, מחשבות פליליות ועוד), דרמה (עקרות בית נואשות, האנטומיה של גריי, מרפאה פרטית, glee ועוד), מד"ב (סמולוויל, על-טבעי, הלוחשת לרוחות, ד"ר הו ועוד) וגם סדרות ישראליות מקוריות (בלו נטלי, המשרד ועוד).

בפורום, כמו בכל פורום, יש מספר כללים שיש לשמור עליהם על-מנת להפוך את חווית הגלישה בפורום למהנה יותר.

את כללי הפורום ניתן למצוא כאן וחשוב לקרוא אותם.

גלישה מהנה ונעימה לכולם,

שלכם,

מנהל פורום ערוצי הסדרות של yes.

השבוע בערוצי הסדרות של יס 10-16/08/2014
10/08/14 03:06
67צפיות

שימו - בשרשור זה יופיעו ספוילרים לפרקי השבוע.
כל מי שכותב מידע המכיל נא לסמן בכותרת ההודעה ולהימנע ממצבים לא נעימים

ראשית השידורים הקבועים (שידורים חוזרים - רשימה חלקית בשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות יכולות להשנות - הלוח רובו מיום ד')
[טל"ח]
Yes Drama
09:25- דני הוליווד
10:45 - אמריקן איידל 12
19:00 - הורים במשרה מלאה 3
20:30 - האנטומיה של גריי עונה 8
22:25 - עד עצם היום הזה 2
23:10 - הוחלפו בלידתן 3

שידורים חוזרים שבועיים:
יום א- המירוץ למיליון 21
יום ד' - סרוגים 3, אבודים באסיה

Yes Action
10:45 - המנטליסט 3 (סיום עונה ביום שלישי)
16:45 - קאסל 5 [מחליף את דוקטור הו]
17:30 - רוקי בלו
18:15 - המפענחת 7
20:30 - העוקץ 4
21:15  - אלמנטרי
23:30 - דקסטר 6/5

Yes Oh
20:30 - הוויקנגים 2
21:15 - המתים המהלכים 3/2
00:30 - הסופרנוס 6
01:25 - לואי 2
03:10 - מצויד 3
03:40 - העשב של השכן 7
04:10 - שובר שורות 4
05:00 - בוס

Yes Comedy
10:55 - סיינפלד 9/8 (2 פרקים ברצף)
12:35 - נשואים פלוס  6 (2 פרקים ברצף)
16:45 - איש משפחה 3 (2 פרקים ברצף)
19:40 - איך פגשתי את אמא 7  (2 פרקים ברצף)
21:20 - לגדל את הופ 2 (2 פרקים ברצף) [מחליף שני גברים וחצי 11]
22:35 - משפחה מודרנית 3/2 (2 פרקים ברצף)
23:23 - גבר מי שנשאר אחרון 2 (2 פרקים ברצף)

yes Base
10:35 - ורוניקה מארס 2
11:45 - נני 4
13:45 - מרתה סטיוארט 7
19:10 - התכנית של נייט ברקוס
19:51 - ד"ר פיל
20:35 - אלן דגנרס- עונה 11
21:20 - סו תומס
22:05 - היפים והאמיצים
22:30 - ג'ורדן 6
23:15 - קווין לטיפה מארחת

צפייה מהנה !

ראשון-שלישי 10-12/8/14 בערוצי הסדרות.
10/08/14 11:29
79צפיות
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 4 פרק 7.
22:00 – מכתבי אהבה – פרק 1.

YES ACTION
22:00 – קרוסבונז – פרק 9(פרק אחרון לעונה).
22:45 – מחשבות רצחניות – פרק 10(פרק אחרון לסדרה).

YES OH
22:00 – ההרג(The Killing) – עונה 4 פרק 2.
22:55 – המלוק גרוב – עונה 2 פרק 4.

יום שני –

YES DRAMA
22:00 – עוזרות בית נחושות – עונה 2 פרק 10.

YES ACTION
22:45 – הגליידס – עונה 4 פרק 4.

YES OH
22:00 – דם אמיתי – עונה 7 פרק 8.
23:00 – הנותרים – פרק 7.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – דאלאס(2012) – עונה 3 פרק 7.
22:00 – בחזרה למשחק – פרק 9.

YES ACTION
22:00 – השמיים נופלים – עונה 4 פרק 8.
22:45 – חוצה את הקווים – עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 2 פרק 5.
22:55 – הסקס של מאסטרז – עונה 2 פרק 4.
מכתבי אהבה
12/08/14 14:43
51צפיות
מיושן, רומנטי מתוק.  מאד הולמרקי. לטוב וגם לרע.לי מתאים מאד.  כשהאלטנטיבות בחדשות נעות בין חמאס לזוועות דאעש - מכתבי אהבה הם מפלט נחמד.
עוד לא התחלתי לראות...
21/08/14 12:37
6צפיות
מקווה שבאמת גם אני אהנה מזה (כלומר אני מקווה גם שהממיר הקליט לי את זה...)
המכתבים הנותרים.
13/08/14 13:53
57צפיות
"מכתבי אהבה" - התקציר של הסדרה נשמע לי מעניין, אבל כמובן כששמעתי שזאת הפקה של הולמרק הכנתי את עצמי לכוננות ספיגה. למה? כי מדובר בהולמרק, שזה כמו ערוץ לייפטיים. ומה חשבתי על הפרק הראשון? היה מקסים, טוב לפחות זה התחיל ככה, אבל באיזה שלב זה הפך דביק מדי ורגשני מדי, סבוני מדי. בדיוק מה שציפיתי כשקראתי לראשונה שזאת הפקה של הולמרק, לצערי. חוץ מזה באיזה שלב של הפרק הוא הפך משעמם מדי, לצערי. חוץ מזה אני לא בטוח מה חשבתי על הסוף הפתוח של הפרק. ציון: 5.

"הנותרים" - בשבוע שעבר סיכמתי את ההתרשמות שלי מהסדרה במילים - לא שומרת על רמה אחידה. יש לה פרקים חלשים ויש לה פרקים טובים ובשבוע שעבר המאזן עמד על חצי-חצי. איך זה השתנה השבוע? השבוע הפרק כולו היה סיכום של כל ההתרשמות שלי מהסדרה עד כה - היו חלקים חזקים, היו חלקים טובים, אבל באותו הזמן היו לו חלקים מאוד חלשים והיו לו חלקים מאוד משעממים. מה עבד בפרק? הייתי אומר שהעלילה של טום הייתה טובה. מה לא עבד בפרק? כמעט כל העלילה עם אבא של קווין. הכתיבה הייתה ברובה טובה, אבל באותו הזמו סבלה מלא מעט קטעים מתים או סתם משעממים. דבר אחד בטוח - עם כל פרק נוסף בסדרה ההתרשמות שלי רק מתחזקת - זאת לא סידרה שהייתה צריכה להיות משודרת בערוץ כבלים פרימיום כמו HBO. ציון:6.
אותי הסוף הפתוח תסכל עד שקראתי שזה לא הסוף.
13/08/14 14:32
32צפיות
המשך הסיפור בפרק הבא.חוץ ה מסכימה לגמרי.   רק שלי זה מתאים בינתיים.  בטח אם הפסקת האש תגמר הערב.חוץ מזה הולמרק עדיין הערוץ שהכי חסר לי.
רביעי-שבת 13-16/8/14 בערוצי הסדרות
13/08/14 13:39
41צפיות

יום רביעי –

YES DRAMA
22:00 – פרוורי הגיהינום – עונה 3 פרק 12.

YES ACTION
22:00 – רוקי בלו – עונה 5 פרק 8.
22:45 – פרשיות סמויות – עונה 5 פרק 1.

YES OH
22:00 – הליגה – עונה 5 פרק 1.
22:25 – קבלו אותי – פרק 5.
23:00 - פילדלפיה זורחת – עונה 9 פרק 8.
23:25 - Legit – עונה 2 פרק 8.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – הוחלפו בלידתן – עונה 4 פרק 10.
22:00 – מקום בלב – פרק 1.

YES ACTION
22:00 – בתוך הבועה – עונה 2 פרק 7.
22:45 – המפענחת: פשעים חמורים – עונה 3 פרק 9.

YES OH
22:00 – הגשר – עונה 2 פרק 6.
22:45 – לונגמייר – עונה 3 פרק 6.

יום שבת –

YES ACTION
19:00 – על טבעי – עונה 9 פרק 17.

YES OH
22:55 – הרודן – פרק 8.

YES COMEDY
18:15 – הבחורה החדשה – עונה 3 פרק 19.
18:40 – גבר מי שנשאר אחרון – עונה 3 פרק 1.
19:05 – איש משפחה –עונה 12 פרק 13.
19:30 – שוות בקליבלנד – עונה 5 פרק 12.
גשר לגיהינום.
16/08/14 12:48
21צפיות
"פרוורי הגיהינום" - סוף סוף החזירו את ליסה. רק חבל שזה היה לפרק החתונה שלה. הייתי בטוח שהחתונה, אם כבר, תסיים את הסדרה. היה מעניין יותר אם היו מקדישים פרק או שניים להכנות לחתונה לפני החתונה עצמה. חוץ מזה אני פשוט לא מבין למה הנרקיסיזם של דיליה כל כך מרתק את כותבי הסדרה. הם באמת חושבים שזה מכרה זהב לקטעים קומיים? אז זהו שלא. בעיקר בהתחשב בכך שהמשחק של השחקנית שמשחקת אותה כל כך גרוע! חוץ מזה... האם הסוף של הפרק רומז על קאמבק של ג'ורג' ודאלאס? אם כן...לפחות משהו אחד נכון הם עשו בפרק. מצד שני, לדעתי לא היו צריכים להפריד ביניהם מלכתחילה. לפחות לא כל כך מהר. אה ו...האח הקטן של מאליק היה משעשע! אם כבר דמות של ילד עדיף אותו על האח המאומץ והמעצבן של ליסה. השורה התחתונה - הפרק הרגיש קצת מזורז מדי והיה די בינוני. עוד פרק אחד וזה נגמר. מזל! ציון: 6.  

"הגשר" -  הפרק המשיך במגמת השיפור, אבל הפעם מצאתי אותו מאוד איטי ועם מעט מאוד התפתחויות רציניות. נו לפחות סוניה זרקה את האפר של הרוצח של אחותה. זה כבר משהו. אפרופו סוניה... תגידו מזל טוב - דיאן קרוגר בילתה פרק מלא כשהיא לבושה ולא נדרשה להתפשט אפילו פעם אחת. מזל טוב, באמת. חוץ מזה העלילות... חייב להגיד שמאוד מסקרן אותי מה הולך לקרות עכשיו עם אווה. האם היא יצאה למסע נקמה בכל מי שאנס אותה ביחד עם סטיבן?  חוץ מזה הקטע האחרון עם דניאל היה משעשע. מעניין מה עכשיו הוא יעשה אחרי הפיטורין שלו. ומה אדראינה הולכת לעשות בלעדיו. הפרק אומנם היה מאוד איטי וכמעט ולא היו בו התפתחויות רציניות, אבל לא ממש הרגישו את זה. ציון: 8.
בתוך הבועה, הרודן, הגשר, פשעים חמורים
16/08/14 16:32
31צפיות
בתוך הבועה - נתחיל מהטוויסט - אהבתי מאוד שמצאו דרך לצאת מהבועה! הקטע שבו גילו שמי שנופל אל התהום נוחת בצורה בלתי מוסברת בגן שעשועים בזנית' היה ממש מגניב. וכשחשבתי לעצמי "למה מייק לא טס בחזרה לצ'סטרז מיל כדי לבשר לכולם שהוא בחוץ ושפשוט יקפצו" אבא שלו הזכיר לי את התשובה - הממשלה והצבא חסמו את כל האזור בעונה הקודמת, ויהיה לו קשה לעשות את זה. למרות שיש את הדלת האדומה הזאת שכנראה דרכה אפשר לחזור או משהו. בכל מקרה זה יפה. אחרי חצי עונה שלא קרה בה יותר מדי למעט משחק מוגזם ועלילות סטנד אלון ברובן, הגיע הפרק הזה והחזיר לי את החשק להמשיך לצפות.

הרודן - ממשיכה ברצף פרקים משמימים ומשעממים, שכצפוי מובילים בדיוק לאן שחשבתי - בארי מדיח את ג'מאל ומשתלט על אבודין (פיהוק!). כרגיל עלילות מהפרקים הראשונים נעלמו לחלוטין (סאמי ועבדול בעיקר), מולי ממשיכה להראות כמה שהיא מטומטמת והמשחק המוגזם של חלק מהשחקנים כבר מביא לי את הסעיף. נותרו עוד שני פרקים ובינתיים לא נראה לי שתוזמן עונה שנייה.

הגשר - מצטער, אבל משהו בעונה הזאת פשוט לא עובד. אני עד עכשיו לא מצליח לזכור מה תפקידה של כל דמות בסבך העלילות שפתחו בעונה הזאת (באמת, יש דמויות שאני אפילו לא זוכר את שמותיהן). אני פשוט לא מצליח להתרכז בפרק! וזה מרגיז אותי כי העונה הראשונה הייתה נפלאה!

פשעים חמורים - אחת הסדרות הכי כיפיות בעיניי. אהבתי את הדינאמיקה של ראסטי וריקי, אפילו שהוא דמות שלא נראתה עד עכשיו ורק הוזכרה כבדרך אגב פעם בעונה בסצנות של שרון ובעלה. גם עלילת הפרק הייתה טובה למדי, אבל הסוף שלו הכי הפתיע אותי - מה פתאום פריץ חוטף התקף לב?! ואיך אפשר להסביר את זה שברנדה לא תופיע בפרק הבא כשהוא בטח יהיה מאושפז בבית חולים או אחרי טיפול רפואי? זה ממש מבאס אותי שקירה סדג'וויק לא חוזרת להתארח.. אומנם הם תירצו את ההיעדרות שלה מהספין-אוף האפשרי של פריץ בכך שהיא עובדת בוושינגטון, אבל רבאק - בעלה קיבל התקף לב, לא הגיוני שהיא לא תהיה לצידו בזמן הזה.
לגבי פשעים חמורים והגשר...
16/08/14 17:59
21צפיות
קודם כל לגבי "המפענחת: פשעים חמורים" -  בוודאות ברנדה לא תופיע בפרק הבא? אני לא יודע עד כמה צמוד היא משודרת לארה"ב, כי אני לא צופה בה,  אבל בכל זאת אני צריך לשאול.

ולגבי "הגשר"... אני מסכים איתך לגבי העלילות השונות של העונה. מאז שהעונה התחילה אני חוזר וטוען שיש העונה כמה עלילות שלא ברור לי למה צריך אותן בכלל. אני רואה את הקשר , אבל לא רואה את הנחיצות שלהן. העומס הזה בעלילות משנה בהחלט לא מועיל לסדרה העונה. בכל מקרה מהרייטינג של הסדרה בארה"ב לא נראה לי שהיא תקבל עונה שלישית.
אלא אם נטפליקס או פלטפורמות שידור אחרות מסוגה ייקחו אותה אליהן, כמו שהיה עם "ההרג", כמובן.
תשובה לשאלה שלך ( אבל לא ממש)
16/08/14 18:56
21צפיות
הסדרה משודרת שבוע וחצי לאחר השידור בארה"ב ובשבוע הבא ישודר אצלנו פרק סיום חלק א' של העונה השלישית.
והתשובה היא לא, קירה סדג'וויק לא תופיע בפרק הזה, וכנראה גם לא בחלק השני של העונה כי היא לוהקה לתפקיד אורח בעונה השנייה של "Brooklyn Nine-Nine" ברשת FOX.
יחד עם זאת, לפני מספר שבועות פורסם שעכשיו כשבילי בורק, שגילם את פיליפ סטרו ב"המפענחת" כבר לא מחויב לאף סדרה כי "Revolution" בוטלה, התסריטאים רוצים להחזיר אותו כדי לסגור אחת ולתמיד את העלילה שלו, ולשם כך הם גם רוצים שקירה תחזור להתארח.
רגע, הוא לא מת ובגלל זה ראסטי כבר לא צריך להעיד?
17/08/14 13:54
20צפיות
סתם ברח שוב?
לא הבנתי למה סימנת ספוילר כשכל התוכן בכותרת
17/08/14 14:01
13צפיות
בכל מקרה - פיליפ סטרו לא מת. הוא עדיין מחכה להישפט.
סופשבוע הגיע
07/08/14 21:48
17צפיות
שרשור סופהשבוע יוצא לדרך...
תוכניות לסופשבוע
07/08/14 22:07
15צפיות

איך עבר עליכם השבוע ?

מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?

אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?
בשבועיים הבאים
07/08/14 22:33
32צפיות
אני לא אהיה פה...
ביום שני אני טסה לתקופה של 10 ימים... אבל יש לי עוד מה לארגן וכיוצב'.

אורן ואיתי נודבו 'לשמור' על הגחלת...

לא יודעת אם אספיק להכניס את לוח שידורי השבוע - אבל אני מקווה שתסדרו אם לא אצליח לעשות זאת.

כל טוב ושבת שלום
טיסה נעימה וטיול מהנה!
08/08/14 11:31
20צפיות
לאן אתם טסים אם אפשר לשאול?
º
תודה
09/08/14 22:21
4צפיות
המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
07/08/14 22:17
18צפיות
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )
לקראת שבת
07/08/14 23:00
8צפיות
דברים לפרשת השבוע - פרשת ואתחנן

מחשבות בעקבות המלחמה
08/08/14 14:37
12צפיות
כל מיני מחשבות שעלו ועולים לי בעקבות הלחימה בעזה

קליפ מחווה לצה"ל עם אילן פלד, אסי כהן יעל פוליאקוב וקומיקאים
הודעה זו מכילה תמונות
08/08/14 15:07
20צפיות
הרבה מאוד קליפים ותמונות עלו לרשת כמחווה לצה"ל אבל זה הכי מושקע והכי מצחיק ומרגש גם יחד
צפו בקליפ מחווה לצה"ל עם קומיקאים מובילים
שתהייה שבת נעימה ושקטה
יעל פוליאקוב וחברים בקליפ מחווה לצה"ל
מאיפה הם מוכרים לי
07/08/14 22:20
19צפיות
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך
זה לקח לי כמעט חצי עונה, אבל...
07/08/14 22:58
48צפיות
סוף סוף קלטתי מאיפה מוכר לי השחקן שמגלם את סוכן הרשות למלחמה בסמים ג'ו מקנזי בעונה הנוכחית של "הגשר"... זהו השחקן אברהם בנרובי ששיחק את קוביאק בסדרה "פרקר לואיס" בזמנה.
חודש אוגוסט כבר מזמן פה
07/08/14 15:31
39צפיות
אז מה שחסר הוא סיכום קצר על חודש יולי...
אז מה היה לנו בפורום בחודש יולי
החודש כמות הכותבים בפורום ירדה מ32 ל31 וגם כמות ההודעה ירדה (427 הודעות לעומת 448 שזה גם די מעט - בעבר היו בפורום  מעל 700 הודעות באופן שוטף....)

עשרת הפורומים המועדפים על חברי הפורום:
הבלוגיה - תמיכה טכנית
טלוויזיה
זיהוי שירים
מתכונים
עושים שוק
הורים לילדים ביסודי
שיחת נשים
הורים ועוד
ניהול בית
האח הגדול
אני רואה שבסוף האח הגדול כן נכנס לרשימה....

לא אתייחס הפעם בנושא שרשורים בולטים, מפאת חוסר זמן, אבל אזכיר כמובן את המשחק שהתחלנו
החוליה החלשה - סדרות בריטיות.
מי שלא הצביע מוזמן לעשות זאת

הגולשים הבולטים החודש (חוץ ממני שהעלתי 133 הודעות...) הם:

LeRanch  עם 86 הודעות
is00 עם 81 הודעות
איש הגשם111 עם 33 הודעות
רוצים להופיע ברשימה - אז תכתבו יותר
שיהיה לכולנו חודש נהדר ומקווה לראות אותכם כאן עוד !

מייד אני פותחת בשרשרור התפקדות לחודש מאי ואודה מאד אם תשתתפו בו.
(השאלון הוא די קצר ולא חייבים להתייחס לכל - רק להתפקד )

התפקדות לחודש אוגוסט
07/08/14 15:34
34צפיות
שם/כינוי:
סדרת החודש:
סרט החודש:
מה אתם יותר אוהבים קיץ או חורף?

טוב
07/08/14 15:55
32צפיות
שם/כינוי:עדי
מיקום בארץ:ראשון
סדרת החודש:הסמויה
סרט החודש:אפס ביחסי אנוש
מה אתם יותר אוהבים קיץ או חורף?בקיץ אני רוצה חורף ובחורף אני רוצה קיץ
אני רוצה לראות את אפס ביחסי אנוש...
07/08/14 19:08
26צפיות
התלבטתי אם ללכת עם הבת ובסוף זה כבר ירד אצלנו...
ממ לא יודעת איפה את גרה
07/08/14 19:13
26צפיות
אבל בסינמה סיטי ויס פלנט עדיין מציג בטוח (גם אלה שבראשון וגם בהרצליה ואיילון).
מומלץ להרחיק קצת בשבילו, סרט מעולה.
º
נראה אם יהיה לי את הזמן...
08/08/14 02:27
2צפיות
מתפקד
07/08/14 19:00
49צפיות
שם/כינוי: אורָן
מיקום בארץ: חדרה.
סדרת החודש: הפעם לא סדרה של yes - סאות'לנד. מומלצת מאוד לאוהבי סדרות משטרה!
סרט החודש: העולם על פי דנקן, פורסט גאמפ (כן כן, צפיתי בו בפעם הראשונה בחיי רק השבוע).
מה אתם יותר אוהבים קיץ או חורף? ברור שחורף!
זה בסדר
07/08/14 19:07
33צפיות
אני גם ראיתי פורסט גאמפ לראשונה יחסית לא מזמן, לפני איזה שנה בערך כשתפסתי אותו ביס.

סאות'לנד זאת סדרת משטרה של חקירה לפרק?
גם וגם
07/08/14 19:15
35צפיות
יש חקירות שמתחילות ומסתיימות באותו פרק, אבל יש גם עלילות עונתיות. זאת סדרה ממש קצרה (5 עונות ובסה"כ 43 פרקים). ראיתי אותה בשלושה שבועות נראה לי.
º
ומה עושה אותה מיוחדת לעומת סדרות משטרה אחרות?
07/08/14 19:18
12צפיות
Don't get me started!
07/08/14 19:26
26צפיות
דבר ראשון - היא ריאליסטית. כלומר, היא מצולמת ממש ברחובות לוס אנג'לס, מקללים בה חופשי (כמובן שבעונה הראשונה הכל מצונזר כי היא שודרה ב-NBC, אבל בארבע האחרות לא כי היא שודרה ב-TNT).
בנוסף, כמו ב"הסמויה", גם ב"סאות'לנד" נעזרו בפושעים לשעבר בתור שחקנים וניצבים.
הדמויות גם כתובות פשוט מעולה! אני מצאתי את עצמי אשכרה מפחד בקטעים מפחידים, מתרגש בקטעים מרגשים ומבואס בקטעים מבאסים בכל מה שהיה קשור לדמויות בסדרה.
מה שבכלל מגניב (ויש מי שיימצא את זה דווקא לא טוב) זה שהעלילות בפרק לא תמיד מתקשרות אחת לשנייה - יש צוותים של בלשים וצוותים של שוטרים ולא תמיד הם חוקרים את אותו מקרה או את אותו פשע (יש שחקנים בסדרה שחלקו אולי 3 סצנות ביחד בכל חמש העונות).
תמיד רציתי לצפות בה, ונמנעתי מזה בגלל שהיא לא תורגמה, אבל בסוף ראיתי עם כתוביות באנגלית וזה ממש לא היה בעיה מבחינתי להבין מה קורה (למרות כל הסלנג המשטרתי וכו').
אממ טוב, מסקרן
07/08/14 19:32
18צפיות
יכנס לרשימה של סדרות לצפות בעתיד הקרוב.
הקלטתי את פורסט גאמפ
07/08/14 19:26
30צפיות
וכשהתחלתי לראות את זה עם הבת (אני עצמי ראיתי אותו עוד בקולנוע...) הבנתי שזה הקליט לי רק מהאמצע
איזה באסה
07/08/14 19:27
26צפיות
אבל אני בטוח שהוא ישודר עוד כמה פעמים בזמן הקרוב. מבטיח להודיע לך אם אתקל בו בלוח השידורים!
האמת שעוד לא מחקתי אותו...
07/08/14 19:48
26צפיות
הסבירתי לה בקצרה את הרעיון - אבל זה מרגיש די חסר (אולי באמת אמחק אותו ואחכה להקרנה נוספת....)

אגב ראיתי איתה לפני כשבועיים את 'ארבע חתונות ולוויה אחת' (זה סרט שראיתי כשיצאתי עם בעלי...) ונהנתי ממנו מאד (חששתי שבגלל שכבר ראיתי אותו פחות אהנה...) באמת סרט טוב...
סרטים באמת נהדרים
07/08/14 19:50
24צפיות
את העולם על פי דנקן לא בטוח שראיתי...
אגב יש לי תופעה שרק כשאני רואה את הסרט בפעם השניה אני מבינה שראיתי אותו כבר...
הפעמים הכי בולטות שזה קרה לי זה היה 'האלמנט החימשי עם ברוס וויליס וב'ללא מוצא' עם קווין קסטנר - אלו שני סרטים שכבר אין טעם לראות אותם בפעם השניה - וכאמור רק בסוף הצפיה השניה הבנתי שכבר ראיתו אותם
אגב סדרות משטרה/מתח/פשע
10/08/14 03:09
30צפיות
בערוץ 16 - יס בייס התחיל שידור של הסדרה 'סו תומאס'

מתפקדת
07/08/14 20:00
27צפיות

שם/כינוי: שרה
מיקום בארץ: השרון
סדרת החודש: ג'ורדן
סרט החודש: אשמת הכוכבים , ארבע חתונות ולוויה אחת
מה אתם יותר אוהבים קיץ או חורף? קיץ - למרות החום - אפשר להתקרר עם המזגן

שכחתי להתפקד.
07/08/14 23:49
30צפיות
שם/כינוי: איתי
מיקום בארץ: ירושלים
סדרת החודש: התחלתי לראות את "פארגו" אצל ההורים בהוט. 
סרט החודש: "בעיניים של מייזי".
מה אתם יותר אוהבים קיץ או חורף? None. אני מעדיף את עונות המעבר.
מתפקדת...
08/08/14 18:00
27צפיות
שם/כינוי: גמצופה

סדרת החודש: החץ...

סרט החודש: אשמת הכוכבים

מה אתם יותר אוהבים קיץ או חורף? בין השניים מעדיפה את הקיץ...
מצליחים בראיון עבודה עם|תפוז| אנשים
07/08/14 10:36
11צפיות
|סיוע| היום בין השעות 14:00-17:00, נארח בפורום עבודה בהיי-טק את טלי שפריר , מרצה, מנחה, מאמנת ומלווה בתחום הקריירה למעלה מעשור.
טלי תענה על שאלותיכם בנושאים הקשורים להתמודדות בראיונות עבודה, מה כדאי להגיד בראיון ומה לא?

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מה הייתם עושים במקומי?
07/08/14 13:57
71צפיות
וגם מעניין אותי אם זה קרה גם למישהו אחר פה. ואני מתנצל מראש על האורך...

אני צפוי לעבור דירה ב-20/8. לפני שחתמתי על חוזה בדקתי אצל יס האם יש שם תשתית. אמרו לי שכן. אחרי שחתמתי על חוזה התקשרתי להודיע על כך למחלקת מעבר דירה שלהם(זה היה ב-31/7). ואז אמרו לי שלא רשום להם שיש שם תשתית ויש צורך לבדוק את הנושא במחלקת התשתיות. אמרו לי שזה עניין של יום יומיים. מספיק זמן כדי שיהיה לי זמן לקבוע מועד למעבר שבועיים מראש.

ביום ראשון האחרון התקשרו אלי ממחלקת התשתיות ואמרו לי שאיש התשתיות שלהם אמור להיות בירושלים מחר(יום שני האחרון) והנושא ייבדק ואז ייצרו איתי קשר. יום שני הגיע ו...כלום. למחרת התקשרתי לברר את העניין וכמובן שהתברר לי שאיש התשתיות לא הגיע לבדוק את העניין, אבל אמרו לי לא לדאוג שעד מחר(רביעי האחרון) תהיה לי תשובה. באותה שיחה גם ביררתי אם ייתכן מצב שאין תשתית ואין אפשרות לבנות אותה... מה זה בדיוק אומר. מתברר שיש מצב כזה ואז במקרה כזה, אני בכלל לא יכול לעבור דירה עם יס. משמע - אני צריך לקבל תשובה בהקדם כי אולי לא תהיה לי ברירה אלא לקחת עידן+ או להתחבר להוט() או בכלל לוותר על טלוויזיה. כמובן ששאלתי אותם על זה ואמרו לא לדאוג כי הם ידאגו אישית שאיש התשתיות יידבר איתי עוד היום(שלישי).

כמובן שיום שלישי חלף לו ו...דממה. בנקודה הזאת התחלתי ממש להתעצבן והתקשרתי אל מחלקת הלקוחות שלהם אתמול ודרשתי מהם תשובה בנושא ושייטפלו בכך כי אני רוצה לדעת האם לא תהיה לי ברירה, אלא להתחבר לחברה המתחרה. בתמימותי חשבתי שהעובדה שאני מחובר אל יס כבר 8 שנים ואני לקוח ותיק ונאמן אולי יגרום להם לנסות ולעזור. ואם לא הנציג, אולי המנהל שלו. תנחשו לאן הם שלחו אותי? נכון למחלקת מעבר דירה, שאחרי 5 ימים של דיבורים לא עזרו לי בגרוש, ולמנהלים שלהם!

דיברתי שוב עם מחלקת מעבר דירה. אחרי 10 דקות של בירורים אצלם וכמעט 8 דקות בזמן הזה שהמתנתי על הקו הודיעו לי שנשלח דוא"ל לאיש התשתיות(דורון שמו) ותוך רבע שעה יחזרו אלי עם תשובה. זה לקח להם למעלה משעה, אבל לפחות הפעם, לשם שינוי, דיברתי ישירות עם איש התשתיות שהודיע לי שהוא יגיע היום(חמישי) בין 9 ל-10 בבוקר לבדוק את העניין עם בעל הבית שלי.

הפעם לשם שינוי הוא באמת הגיע ובדק את העניין. בסביבות 11:30 היום חזרו אלי ממחלקת מעבר דירה והודיעו לי... אתם מוכנים לזה? שקבעו לי מועד ל-27/8/14 בבוקר. כן, כן - שבוע אחרי שאני נכנס לדירה החדשה. משמע- שבוע שלם אני בכלל לא אוכל לצפות ביס. למה כל כך מאוחר? זה המועד היחיד שפנוי להם. מה אני אמור לעשות עד אז? לחכות לשיחה מהם. אולי הם יצליחו להקדים את זה. ומה עם הכסף שאני משלם להם? שאני לא אדאג - החברה בטח תזכה אותי על התשלום הזה. האם אין שום דרך להקדים את זה? אחרי הכל את התהליך התחלתי כבר לפני שבוע. 3 שבועות לפני המעבר. הם אלה שמשכו את זה לאורך שבוע. חוץ מזה עד ה-20/8 נותרו 13 יום. אז מה קרה לשבועיים מראש? הם יעשו את המיטב כדי להקדים את זה. ייבדקו האם יש התקנות/מעברים שהם יכולים לדחות וככה להגיע אלי בתאריך מוקדם יותר.

בקיצור השאלה שלי... מה לדעתכם אני צריך לעשות? לנסות את מזלי עם הוט? להמשיך לשבת להם על הראש כדי לנסות שיקדימו את זה? מה אתם הייתם עושים במקומי אם הייתם עוברים דבר כזה איתם?
הייתי מתקשרת עצבניתודורשת לדבר עם מנהל!!
07/08/14 15:00
29צפיות
אלכ היית מספרת את כל הסיפור הנחמד ומבקשת שיסרו את העניין כפי שהובטח..

הייתי אומרת שבמידה ולא יסודר אעבור להוט (שזולים יותר) ואומרת שהסיבה היחדיה שנשארתי ביס היא כי השירות שלהם עדיף על הוט...אבל אם השירות שלהם גרוע, אז כבר עדיף לשלם מחיר זול יותר...

בדכ השירות של יס הוא באמת טוב ולכן קשה לי להאמין שלא יטפלו בזה...

לא בטוחה שהייתי עוברת להוט כי היה לי נסיון רע איתם אבל האמת שכשחושבים על זה, אני גם ככה צופה לרוב באינטרנט אז אולי אם הייתי ממש מתעצבנת הייתי עוברת...
איזה מרגיזים
07/08/14 18:57
35צפיות
למה באמת אין שם תשתיות ?
האם זה בגלל האזורים בירושלים ? (כלומר הם לא שמו תשתיות קרוב לאזורים חרדים כמדומני...)
להוט לא יודעת אם הייתי עוברת/חוזרת - אחרי ההתנהלות שלהם איתנו...

אז זהו שיש תשתית, אבל...
07/08/14 23:06
35צפיות
הדירה בה אני הולך לגור ממוקמת רחוק מדי מהצלחת שעל גג המבנה, לדבריהם, ולפי מה שהבנתי מהם אי אפשר למתוח משם כבל, אז הם הולכים לעשות תשתית חדשה לגמרי לדירה עצמה.
מרגיז באמת...
07/08/14 23:51
17צפיות
המון בהצלחה !
איזה מצב מעצבן
07/08/14 18:57
27צפיות
וחוצפה שבאמת לא תיאמן!
העיקר הם לא מפסיקים לשדר את הפרסומת החדשה על מעבר הדירה, אבל הנה אתה מוכיח שזה לא שווה כלום.
בתור לקוח ותיק (אנחנו מנויים אליהם כבר 12 שנים) הייתי דורש מהם פיצויים (בנוסף לזיכוי על הימים שבהם לא תהיה לך טלוויזיה) - על אחת כמה וכמה כאשר יש הוכחות שיצרת קשר מספיק זמן מראש, והם היו אלו שפישלו פעם אחר פעם.

אני יכול להגיד לך מנסיוני האישי - כרגע כמה מבני משפחתי בונים בניין בעיר מסוימת (הכל עדיין בשלב התוכניות והאישורים) - ולכן זה ממש המון זמן מראש בשביל להקים שם תשתית של yes, ואכן זה מה שבוצע ואני זה שדיבר עם אחת מהנציגות שקשורות לכך בחברה ושלחתי לה צילומים של הבדיקה שנערכה באתר הבנייה. אמנם אין מה להשוות כי במקרה שלך זה מעבר דירה ולא בניית בניין, אבל עדיין אתה פעלת לפי הנהלים שהחברה מבקשת לפעול על פיהם, והיא זאת שהפרה את התחייבויותיה אליך כלקוח. תנסה אולי לפנות לרשות להגנת הצרכן במידה ולא מפצים אותך (http://www.moital.gov.il/CmsTamat/Rsrc/Rashut/Rash...).

מה שכן, ושוב מניסיון אישי, המצב ב-HOT הרבה יותר גרוע, ולא רק בגלל הממשק הגרוע ושירות הלקוחות המחורבן. לא חבל לוותר על צפייה מסודרת בסדרות של yes?
הודעות, בקשות, שאלות ועוד
06/08/14 19:03
13צפיות

פינת השאלה הקטנה והודעות ה
מתי ממשיכים את שידורי הסדרה האמריקאים
06/08/14 13:13
30צפיות
מתי ממשיכים לשדר את הסדרה האמריקאים?
כל פרקי הסדרה שודרו
06/08/14 13:19
24צפיות
עד עכשיו היו שתי עונות וכל הפרקים שלהן שודרו.
כשהעונה השלישית תעלה בארה"ב ב-2015, היא תשודר גם ב-yes Oh.
|*|פורום אכילת יתר ב|תפוז| אנשים|*|
06/08/14 11:18
2צפיות
|שמאל| סובל מהפרעות אכילה, אכילת יתר, או מהתמכרויות מזון?
פורום אכילת יתר הוא בית חם ומחבק לכל מי שרק מחליט שמעכשיו מבקש את חייו בחזרה.

אנו מזמינים אתכם לקבל טפיחה וחיבוק, לשאול ולייעץ, לשתף ולהשתתף.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*| נפתח פורום לרזות בראש אחר |*|
03/08/14 15:31
1צפיות
|שמאל|ניסיתם את כל הדיאטות האפשריות? דיאטת כרוב לא עזרה לכם?
אנחנו מזמינים אתכם לפורום לרזות בראש אחר, בו תוכלו להתייעץ, לשתף וללמוד איך משנים את התפיסה כלפי האוכל לא רק מהבטן, אלא גם מהראש!

היכנסו עכשיו |קדימה|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מישהו יודע משהו חדש על רקדניות קטנות?
06/08/14 22:07
19צפיות
אני. חייבת. עונה. חדשה.
כרגע אין פרטים
07/08/14 07:23
27צפיות
מבטיח לפרסם כאשר יפורסם מתי תשודר העונה החדשה
º
תודה רבה! זה משגע אותי..חח
07/08/14 09:27
7צפיות
דיוני סדרות.
52תגובות
06/08/14 11:28
157צפיות
אז השבוע לא מעט סדרות מסיימות עונה ביס או מסתיימות והחלטתי לנצל הזדמנות זאת לדיון על הסדרות האלה. את מבנה הדיון אני גונב מפורום טלוויזיה ואני מקווה שנראה פה קצת שיתוף פעולה. את הדיון נתחיל בתגובה הבאה...
כמו כן צריך להיות ברור לכולם שאם הדיון הזה ייתפתח, סביר להניח, והוא יכיל לא מעט

(המשך...)
אז השבוע לא מעט סדרות מסיימות עונה ביס או מסתיימות והחלטתי לנצל הזדמנות זאת לדיון על הסדרות האלה. את מבנה הדיון אני גונב מפורום טלוויזיה ואני מקווה שנראה פה קצת שיתוף פעולה. את הדיון נתחיל בתגובה הבאה...
כמו כן צריך להיות ברור לכולם שאם הדיון הזה ייתפתח, סביר להניח, והוא יכיל לא מעט ספוילרים אז ראו הוזהרתם!

נ.ב
למה יש רק 4 צבעים ואין אופציית הגדלת פונט?
צוום קל ומועיל לכל מי שצם
04/08/14 23:33
4צפיות
האם רק לי מוזר שמשודרים קומדיות בערוצי יס השונים בעוד שערוץ יס קומודי לא משדר כלל ?
(מבחינת הגיון זה מאד נכון לא לשדר שידורי קומדיה ביום הזה... כי תשעה באב הוא יום אבל לאומי...)

בשורות טובות !
השבוע בערוצי הסדרות של יס 03-09/08/2014
03/08/14 23:39
14צפיות

ראשית השידורים הקבועים (שידורים חוזרים - רשימה חלקית בשעות הצפיה העיקריות פחות או יותר... השעות יכולות להשנות - הלוח רובו מיום ד')
[טל"ח]
<b>Yes Drama</b>
08:05 - אמריקן איידל 12
09:35 - אהבה גדולה : הסיפור האמיתי
10:45 - דני הוליווד
19:00 - הורים במשרה מלאה 3
23:10 - הוחלפו בלידתן 3

שידורים חוזרים שבועיים:
יום א- המירוץ למיליון 21
יום ד' - סרוגים 3, אבודים באסיה

<b>Yes Action</b>
10:45 - המנטליסט 3
12:15 - העוקץ 4 [מחליף את מסחן סודי 13 עונה 3]
17:31 - רוקי בלו
18:15 - המפענחת 7
20:30 - דוקטור הו 7
21:15  - אלמנטרי
23:30 - דקסטר 5

<b>Yes Oh</b>
20:30 - הוויקנגים 2 [מחליף את The Killing  עונה 3]
21:15 - המתים המהלכים 2
23:55 - באנשי 2
01:30 - לואי
03:50 - העשב של השכן 7
04:15 - שובר שורות 4

<b>
Yes Comedy</b>
10:30 - נשואים פלוס  6 (2 פרקים ברצף)
11:20 - סיינפלד 8 (2 פרקים ברצף)
16:45 - איש משפחה 2 (2 פרקים ברצף)
19:40 - איך פגשתי את אמא 7/6  (2 פרקים ברצף)
21:20 - שני גברים וחצי 11 (2 פרקים ברצף)
22:35 - משפחה מודרנית 3/2 (2 פרקים ברצף)
23:23 - גבר מי שנשאר אחרון 2 (2 פרקים ברצף) [מחליף את משפחת סימפסון 21 ]

<b> 
<b>yes Base</b></b>
10:35 - ורוניקה מארס 2
11:45 - דירה לשניים
13:45 - מרתה סטיוארט 7
19:50 - ד"ר פיל
21:20 - סו תומס [מחליף את המשפט של איימי]
22:30 - ג'ורדן 6/5
00:00 - נני
<b> </b>
<b> </b>
<b> </b>
<b>צפייה מהנה !</b>
<b> </b>
ראשון-שלישי 3-5/8/14 בערוצי הסדרות.
03/08/14 12:00
6צפיות

יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 4 פרק 6.
22:00 – גרייסלנד – פרק 13(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 – קרוסבונז – פרק 8.
22:45 – מחשבות רצחניות – פרק 9.

YES OH
22:00 – ההרג(The Killing) – עונה 4 פרק 1.
23:00 – המלוק גרוב – עונה 2 פרק 3.

יום שני –

YES DRAMA
21:35 – סירנות – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:00 – עוזרות בית נחושות – עונה 2 פרק 9.

YES ACTION
22:45 – הגליידס – עונה 4 פרק 3.

YES OH
22:00 – דם אמיתי – עונה 7 פרק 7.
23:00 – הנותרים – פרק 6.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – דאלאס(2012) – עונה 3 פרק 6.
22:00 – בחזרה למשחק – פרק 8.

YES ACTION
22:00 – השמיים נופלים – עונה 4 פרק 7.
22:45 – חוצה את הקווים – עונה 2 פרק 9.

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 2 פרק 4.
22:55 – הסקס של מאסטרז – עונה 2 פרק 3.
º
הפרק הראשון של The Killing 4 כבר ב-VOD
03/08/14 20:03
10צפיות
נו והם ניצלו את זה שהסדרה משודרת בנטפליקס?
03/08/14 23:22
13צפיות
או במילים אחרות דאגו לנצל את החופשיות שיש להם כעת מבחינת השפה וה...חשיפה?
כן
04/08/14 07:27
9צפיות
היו קצת fuck ו-shit בפרק.
אם זה רק קצת זה לא נחשב.
04/08/14 17:54
10צפיות
הפרק נתן הרגשה שהסדרה כבר לא משודרת ב- AMC אלא בערוץ פרימיום של כבלים או שלא ממש היה אפשר להרגיש את ההבדל מלבד שפה ושם השתמשו במילים האלה?
אישית לא הרגשתי הבדל
04/08/14 18:18
7צפיות
השחקנים אותם שחקנים, העלילה אותה עלילה, האווירה הסגרירית אותה אווירה סגרירית
ומבחינת הכתיבה והתנהלות העלילה?
04/08/14 18:37
6צפיות
הרגשת הבדלים גדולים מהעונות הקודמות או לא?
העלילה דווקא מאוד מעניינת
04/08/14 18:39
10צפיות
כנס לפורום טלוויזיה, כתבו שם ביקורת (ויש גם ביקורות ללא ספוילרים באתרים וואלה ו-ynet).
הנותרים.
05/08/14 11:30
31צפיות
"הנותרים" - אומנם אני מעדיף פרקים שמערבים את כל הדמויות, או לפחות את רובן, אבל הפרק שהתרכז רק בנורה דווקא היה די מוצלח. נראה לי שזה בעיקר בזכות זה שהדמות של נורה היא דמות יחסית מעניינת בסדרה, להבדיל מהדמות של הכומר שקיבלה פרק שלם לפני 3 פרקים. חוץ מזה העלילה עצמה הייתה די מעניינת וגם הכתיבה הייתה ברמה גבוהה. חבל שבינתיים מתוך 6 פרקים, 3 היו די חלשים ו- 3 היו מאוד טובים. לי זה אומר שהסדרה פשוט לא מצליחה לשמור על רמה אחידה והיא סובלת מאוד מעליות ומורדות באיכות ובכתיבה שלה. חוץ מזה עם כל פרק נוסף בסדרה המחשבה שלי שמקומה של הסדרה הזאת ברשת כבלים בסיסית ולא ברשת כבלים פרימיום(HBO ו- showtime בעיקר) רק מתחזקת וזה הדבר שלטעמי הכי משחק לרעתה. אגב עדיין לא יצאה הודעה לגבי גורל הסדרה מ- HBO? ציון:8.
רביעי-שבת 6-9/8/14 בערוצי הסדרות.
06/08/14 11:20
20צפיות
יום רביעי –

YES DRAMA
22:00 – פרוורי הגיהינום – עונה 3 פרק 11.

YES ACTION
22:00 – רוקי בלו – עונה 5 פרק 7.
22:45 – בניחוש חוקר – עונה 8 פרק 10(פרק אחרון לסדרה).

YES OH
22:00 – אפיזודס – עונה 3 פרק 9(פרק אחרון לעונה).
22:30 – קבלו אותי – פרק 4.
23:00 - פילדלפיה זורחת – עונה 9 פרק 7.
23:25 - Legit – עונה 2 פרק 7.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – הוחלפו בלידתן – עונה 4 פרק 9.
22:00 – סיילם – פרק 13(פרק אחרון לעונה).

YES ACTION
22:00 – בתוך הבועה – עונה 2 פרק 6.
22:45 – המפענחת: פשעים חמורים – עונה 3 פרק 8.

YES OH
22:00 – הגשר – עונה 2 פרק 5.
22:45 – לונגמייר – עונה 3 פרק 5.

יום שבת –

YES ACTION
19:00 – על טבעי – עונה 9 פרק 16.

YES OH
21:30 – קוד שרוף – פרק 10(פרק אחרון לעונה).
22:15 – הרודן – פרק 7.

YES COMEDY
18:15 – הבחורה החדשה – עונה 3 פרק 18.
18:40 – משפחה מודרנית – עונה 5 פרק 24(פרק אחרון לעונה).
19:05 – מגויסים – פרק 13(פרק אחרון לסדרה).
19:30 – איש משפחה –עונה 12 פרק 12.
19:55 – שוות בקליבלנד – עונה 5 פרק 11.
לידיעתכם: רוקי בלו משודרת ביס אקשן שבוע לאחר ארה"ב
08/08/14 15:13
36צפיות
והפרק עולה ל-VOD שעות בודדות לאחר שידורו בארה"ב.
אמנם יש עדיין פער קטן מהשידור בקנדה (חודש), אבל זה בהחלט כיף לראות אותה כל כך צמוד
פרוורי הגשר לגיהינום.
08/08/14 15:14
33צפיות
"פרוורי הגיהינום" - טוב מתי ליסה חוזרת ודיליה שוב עוזבת? בכלל איך נוטשים ככה את כל מה שקשור לחתונה המתקרבת של ליסה? אפילו בלי מילה או הזכרה של האירוע? הפרק עצמו - לצערי המשיך בקו של החודש האחרון בניצוחה של דיליה והיה חלש למדי. העלילה לא הייתה משהו. לא צחקתי או אפילו חייכתי פעם אחת כי גם הומור לא היה שם. הפרק ברובו היה די משעמם ואף אחת מהעלילות בפרק לא הצליחה להבריק. כנראה זה טוב שזאת העונה האחרונה של הסדרה. רק חבל שלא נראה שהיא הולכת להסתיים בקול תרועה. אני מאוכזב. ציון: 5.

"הגשר" - הפרק היה שיפור מהשבועיים האחרונים, ללא ספק. נראה לי שהרבה בזכות זה שדי הרבה קרה במהלכו ושגם היו כמה התקדמויות רציניות בעלילות שמלוות את העונה. מה שאומר, שלשם שינוי כמעט ולא היו קטעים "מתים" בפרק. עדיין - חלק מהעלילות נראות לי כלא ממש מועילות לעלילה המרכזית של העונה. הרומן של סוניה עם האח של הגבר שרצח את אחותה ממשיך להיראות לי בעיקר חולני. ועכשיו כל הקטע של סוניה והאפר של הרוצח של אחותה... מה דפוק אצל סוניה, חוץ ממה שנוגע לאוטיזם שלה? ואם כבר ענייננו בסוניה...אז מה? הרייטינג של הסדרה לא משהו, אז החליטו שאולי מה שצריך בשביל לשפר אותו זה להראות את הישבן של דיאן קרוגר בכל פרק? לא שאני מתלונן על כך, אבל אם כבר, אז לפחות שנקבל אותו בכל תפארתו. הפרק עצמו היה מעניין בעיקרו וגם הכתיבה והזרימה בו השתפרה מהשבועיים האחרונים. לשם שינוי הפרק הצליח להחזיר לי קצת עניין בעונה הנוכחית, אבל אני לא מפתח ציפיות. ציון: 7.
החוליה החלשה - סדרות בריטיות - כל הסדרות של המצעד/משחק
03/08/14 01:42
9צפיות
הקפצה ונעיצה לפני שנעבור לשלב הבא...
החוליה החלשה - סדרות בריטיות - כל הסדרות של המעצד/משחק
29/07/14 14:19
14צפיות
לאור מיעוט ההצבעות אני משנה את השיטה. יתכן שזה גם טוב (כי עוד כשבועיים אני לא אהיה פה למשך תקופה...)

בשלב הזה אני אציג את כל הסדרות של המצעד/משחק ועליכם לבחור מביניהם אלו 10 סדרות אתם רוצים שישארו.
(הסדרות עם מירב הקולות ידלגו מעל השלב השני...)

ואלו 10 סדרות אתם רוצים שיעפו כבר ועכשיו מהמשחק.

ואלו הן הסדרות:

The Reckoning

אוטופיה

אחוזת דאונטון

אפיזודוס

בוב ורוז (Bob & Rose)

בין הסדינים (Between the Sheets)

בלעדייך

גאווין וסטייסי

גדולים מהחיים

דול ואם

דוקטור הו

דרק

הופ ספרינגס

החוק של מרפי

הממלכה הקטנה (Little Britain)

המשרד (הגרסה הבריטית)

הנפילה (the fall)

הסודות של אחוזת קריקלי

הסודות של דה וינצ'י

וידוייה הסודיים של זונת צמרת.

ווילאם ומרי (William and Mary)

חברים משותפים (Mutual Friends)
חדר מורים

חוצה את הקווים

טורצ'ווד

יומנו של הרופא הצעיר

כמעט אנושיים (Being Human)

לא מלאכיות

לגדול ללא בושה (Shameless)

לות'ר

מחלקה אלטרנטיבית (Green Wing)

מטבחי הגיהנום / בעזרת השף (השף רמזי גורדון)

מלון בבילון

מר סלפרידג'

ניצולים (Survivors)

נשות הכדורגלנים

סקינס

עברייני על (Misfits)

עולם ללא קץ

על משפחה וחיות אחרות (The Chase)

עמודי תבל

פיפ שואו

פשוט מהממת (Drop Dead Gorgeous)

פשוט נהדרת (Absolutely Fabulous)

קוויר בעיר (הגרסא הבריטית של "הכי גאים שיש")

קרועים (The Inbetweeners)

רגליים קרות

רובין הוד

רוז ומלוני (Rose and Maloney)

רומא

שושלת טיודור

בהצלחה
מצביע
29/07/14 16:13
5צפיות

1. אחוזת דאונטון
  2. אפיזודוס
  3. גאווין וסטייסי
  4. דוקטור הו
  5. הסודות של דה וינצ'י
  6. טורצ'ווד
  7. לות'ר
  8. סקינס
  9. פשוט מהממת (Drop Dead Gorgeous)
  10. שושלת טיודור
שכחתי להעיף 10 סדרות
29/07/14 16:16
11צפיות
(הסדרות בהודעה הקודמת הן סדרות שאני רוצה להשאיר במשחק).

להעיף:
1. בוב ורוז (מה זה? לא זכורה לי סדרה כזו).
2. דול ואם.
3. על משפחה וחיות אחרות.
4. מלון בבילון (כי היא מעולם לא שודרה ב-yes).
5. רוז ומלוני (כנ"ל כמו 1).
6. וויליאם ומרי (כנ"ל כמו 1 ו-5. מאיפה הבאתם את הסדרות האלה?!).
7. עברייני על.
8. כמעט אנושיים.
9. הסודות של אחוזת קריקלי.
10. הופ ספרינגס.
בוב ורוז זו סדרה מתקופת יס פלוס
31/07/14 21:02
3צפיות
היא של ראסל טי דיוויס ושודרה גם בערוץ 23 והיא די מעולה.
וגם וויליאם ומרי שהיא אחת מהסדרות היותר מקסימות, היא גם הייתה די ארוכה. זו הייתה תקופה מדהימה שיס הייתה מביאה המון סדרות בריטיות (חסרות ברשימה הזו עשרות סדרות, כולל אחת מהסדרות האהובות עליי אוור, החיים מתחילים)
אם כי אני תוהה ממתי מלון בבילון שודר ביס...
חידשת לי
01/08/14 07:40
1צפיות
בתקופת יס בייס לא הייתי ממש צופה אדוק בטלוויזיה, יותר התמקדתי ב-yes weekend בזמן הזה
º
המצעד כמובן...
29/07/14 16:31
3צפיות
בוחרת:
29/07/14 17:22
7צפיות
להשאיר:

אחוזת דאונטון
גאווין וסטייסי
דוקטור הו
החוק של מרפי
מלון בבילון (אפילו שזה לא שודר ביס )
רגליים קרות
עולם ללא קץ
עמודי תבל
שושלת טיודור

להעיף:

הנפילה (the fall)
הסודות של דה וינצ'י
מר סלפרידג'
נשות הכדורגלנים
עברייני על (Misfits) 
פיפ שואו 
רומא

הבחירות שלי.
29/07/14 22:43
5צפיות
להשאיר - 

אוטופיה
אחוזת דאונטון 
דוקטור הו
טורצ'ווד
לא מלאכיות
לות'ר
ניצולים (Survivors)
סקינס
רומא

להעיף -  

גדולים מהחיים
דרק
החוק של מרפי
המשרד (הגרסה הבריטית)
הנפילה (the fall)
חדר מורים
חוצה את הקווים 
נשות הכדורגלנים

נ.ב.
מתוך ה- 10 שבחרתי להעיף אני מכיר רק 7 ובפועל צפיתי אולי ב- 4. רק שתדעו, כך שה- 6 הנוספים נבחרו די באקראי.
º
את מתכוונת ע-ד 10 בכל קטגוריה, נכון?
29/07/14 22:46
1צפיות
כן...
30/07/14 11:47
2צפיות
מי שרוצה לבחור פחות מזה מוזמן..
יש לי רק 5
30/07/14 12:54
3צפיות
עוד שתיים ראיתי בערוץ ז11 אז לא רלונטי.להשאיר:לותראחוזת דאונטון מר סלפרידג׳רגליים קרותאפיזודס (למרות שמיצה את עצמו)
נדמה לי שהסדרות ששודרו ב11
30/07/14 13:53
1צפיות
שודרו גם ביס...
לא בדיוק
31/07/14 14:34
2צפיות
סידרה שמאד אהבתי Lark Rise to Candleford שודרה רק בערוץ הראשון ומשודרת לפעמים ב bbc entartaiment. מתפרשת על מספר עונות ומומלצת לחובבי הסדרות הבריטיות התקופתיות.  גם גן עדן לנשים (נדמה לי שחיתה בינתיים רק עונה אחת, משהו בז׳אנר סלפרידג׳) היתה רק בראשון.האמת חוץ מרגליים קרות הנפלאה כמעט לא מתחברת לסדרות לא תקופתיות.ואגב ההמשך הבלשי לגאווה ודיעה קדומה - רצח בפמברלי - היה עלוב למדי.
אהה
31/07/14 15:13
1צפיות
אני התכוונתי לסדרות שבמצעד...

יש המון סדרות בריטיות - אבל במצעד (למעט 2 אולי) אלו סדרות ששודרות ביס...
בהחלט
31/07/14 15:48
1צפיות
אבל חוץ מדאונטון וסלפרידג׳ לא התחברתי אליהן.בהצלחה עם הסקר (-:
באמת אנשים. 83 צפיות עד כה ורק 4 משתתפים?
31/07/14 11:23
5צפיות
זה לא שביקשנו מכם לעבור סדרה סדרה ולקרוא עליה כדי להיזכר בה או משהו, סה"כ ביקשנו להצביע לעד 10 סדרות בכל קטגוריה.. זאת אומרת שאפילו הצבעה רק לסדרה אחת בהחלט מספיקה.
אני בטוח שלפחות 10 מהסדרות שברשימה מוכרות לרוב המוחץ של 83 האנשים שצפו בהודעת הפתיחה. גם אם זה רק בשם. אם זה מה שצריך תצביעו לפי שמות או לפי מה שאתם שמעתם על הסדרות, אם לא צפיתם בהן בעצמכם. זאת בטוח תהיה סוג של התקדמות במשחק.

קחו 5 דקות ותנסו לעזור לנו.
גם אותי זה ממש מרגיז!
31/07/14 12:24
3צפיות
גם ככה אין לנו יותר מדי פעילויות מהסוג הזה בפורום, אז כשיש אחת - לפחות תשתפו קצת פעולה.
בייחוד שמדובר בפעילות
31/07/14 13:58
2צפיות
שתכלס לא דורשת הרבה מאמץ...
משתתף
31/07/14 21:07
3צפיות
אחוזת דאונטון
בוב ורוז (Bob & Rose)
גאווין וסטייסי
גדולים מהחיים

מר סלפרידג'

נשות הכדורגלנים

עברייני על (Misfits)
רגליים קרות

אני רק אציין שרומא ושושלת טיודור הן אומנם סדרות נהדרות אבל הן אמריקאיות במבטא בריטי
לפי הויקיפדיה
31/07/14 21:30
1צפיות
שושלת טיודור ורומא הופקו בשיתוף הפקה בריטית (הם היו תחת קטגוריות סדרות ברטיות....)

לא ציינת את מי אתה בוחר להעיף...

(מלון בבילון אני מבינה שלא שודר ביס ולדעתי זה הפסד כי זאת היתה סדרה ממש נחמדה )

מצביעה
31/07/14 23:31
3צפיות
להשאיר
אחוזת דאונטון
אפיזודוס
גאווין וסטייסי
דול ואם
החוק של מרפי 
מלון בבילון
עולם ללא קץ
עמודי תבל
רגליים קרות

להעיף
The Reckoning
אוטופיה
בוב ורוז (Bob & Rose)
גדולים מהחיים
דרק
הנפילה (the fall)
הסודות של דה וינצ'י
חוצה את הקווים
הבחירה שלי..
01/08/14 00:50
2צפיות
להשאיר

דוקטור הו

יומנו של הרופא הצעיר

לות'ר

מלון בבילון

עולם ללא קץ

עמודי תבל

ניצולים (Survivors)

רגליים קרות

שושלת טיודור

להעיף

אוטופיה

בוב ורוז (Bob & Rose)

דרק

חוצה את הקווים

לגדול ללא בושה (Shameless)

מר סלפרידג'

נשות הכדורגלנים

עברייני על (Misfits)

אני מכירה רק את לותר
01/08/14 15:47
5צפיות
אז אם אפשר להצביע רק לסדרה אחת אז לותר.
º
חשבתי שאת רואה יותר סדרות בריטיות...
01/08/14 17:34
אני? אני לא רואה סדרות בריטיות בכלל
01/08/14 17:40
2צפיות
גם לותר ראיתי רק כי אפרת הכריחה אותי

כך אמר ניר...... (ומשעמם לו)
05/08/14 22:21
7צפיות

בצבע אדום- סדרות להעפה 
בצבע כחול- סדרות שלא אכפת לי שיישארו
בצבע ירוק- לא מכיר, לא ראיתי, ולא ממש אכפת לי

The Reckoning 
אוטופיה

אחוזת דאונטון
אפיזודוס (כי מאט לה בלנק.)

בוב ורוז (Bob & Rose) 
בלעדייך
גאווין וסטייסי 
גדולים מהחיים

דול ואם
דוקטור הו
דרק
הופ ספרינגס
החוק של מרפי

המשרד (הגרסה הבריטית)

הנפילה (the fall)
הסודות של אחוזת קריקלי
הסודות של דה וינצ'י

וידוייה הסודיים של זונת צמרת. (בילי פייפר מהממת אבל הסדרה ממש לא לעניין לדעתי.)
ווילאם ומרי (William and Mary)
חדר מורים

חוצה את הקווים
טורצ'ווד ג'ק ויאנטו לנצח
יומנו של הרופא הצעיר (פעם ראשונה ואחרונה שסבלתי את דניאל רדקליף)

כמעט אנושיים (Being Human) 
לא מלאכיות

לגדול ללא בושה (Shameless) אומנם פיונה וסטיב מהממים שם ואומנם יש שם גייז, אבל פרנק......... אחת הדמויות הכי מעצבנות!!!!!!!!!
לות'ר

מטבחי הגיהנום / בעזרת השף (השף רמזי גורדון) (כן, רמזי, אהובי!)
מלון בבילון (מקס ביזלי מקסים ואני זוכר את זה לטובה)

מר סלפרידג'
ניצולים (Survivors)

נשות הכדורגלנים (ראיתי את כל העונות כולל אקסטרה טיים....... כל מה שאני זוכר זה טניה וסקז עושה סקס עם קונרד בעונה 3. וזו הסצינה הכי אהובה עליי בכל הסדרה......)
סקינס טוני מיאמור+פרדי מיאמור+קאסי מיאמור!
עברייני על (Misfits)
עולם ללא קץ (אכזבה מבחינתי. ואהבתי את הספר)

עמודי תבל (ע"ע עולם ללא קץ)
פיפ שואו
פשוט נהדרת (Absolutely Fabulous)
קרועים (The Inbetweeners)
רגליים קרות
רובין הוד
רוז ומלוני (Rose and Maloney)
רומא
שושלת טיודור

טוב שיש עכשיו צבעים
05/08/14 22:33
5צפיות
וטוב לראות שאני לא היחידה שאהבה את מלון בבילון
זה היה בגלל מקס ביזלי
05/08/14 22:34
2צפיות
אבל אחת העונות הסתיימה במתח ולא הצלחתי להמשיך לעקוב...... באסה. (הוט אשמים, הביאו 2 עונות אבל לא את העונה השלישית (ואולי את ההמשך.....))
נדמה לי שכן הביאו את כל העונות...
05/08/14 22:51
2צפיות
אני לא ראיתי את הכל כי עברנו ליס...
איפה סדרות קומדיה אצלכם כמו פעם?
01/08/14 15:23
29צפיות
שלום רב,
מה קרה לסדרות שלכם בערוץ הקומדיה?
מה יהיה עם המצוירים האלה שאתם שמים כל היום?
פעם היו סדרות חמודות
הטירוף בבית, ריטה רוק, כריסטין החדשה, ריימונד, חברים... כל מיני!
איפה הכול?
מתי תחזירו אותם???
בתודה מראש :)

זה לא פורום רשמי
01/08/14 15:45
16צפיות
כלומר אין לנו קשר ליס, רק מדברים על הסדרות.
כדאי לכתוב להם בעמוד בפייסבוק.
כמו שציינו הפורום
01/08/14 17:33
14צפיות
הוא פורום לא רשמי ודנים כאן על הסדרות המשודרת ביס וכד'. (בעבר הבנתי שהיה יותר שיתוף עם יס...)

קישור לדף הפייסבוק יש לך בדף הבית של יס.
ועל אף שאנחנו לא פורום רשמי - קבלי תשובה
01/08/14 19:24
20צפיות
טירוף בבית - בוטלה לאחר שתי עונות ששודרו ב-yes.
ריטה רוק - בוטלה לאחר שתי עונות ששודרו ב-yes.
כריסטין החדשה - בוטלה לאחר חמש עונות ששודרו ב-yes.
כולם אוהבים את ריימונד וחברים - הסתיימו לפני עשור, שתיהן שודרו בש.חים מספר פעמים, ואין צפי לחזרתן.

יש המון קומדיות ותיקות וחדשות שמשודרות וישודרו בערוצים השונים, ובקרוב נדע איזה קומדיות מעונת השידורים החדשה נרכשו ע"י yes.
לופ נוסף של חברים
02/08/14 20:34
17צפיות
יכול להיות ממש נחמד
אף על פי שהשידורים של כל העונות הסתיימו לא מזמן, חברים היא פשוט אחת הסדרות שאף פעם לא ישעמם לצפות בה שוב ושוב
מה הקשר שהסדרות בוטלו אחרי עונות
02/08/14 20:38
17צפיות
אז מה עם הסדרות בוטלו! אז שימו שידורים חוזרים!! מה, כל היום סימפסון?? אין כבר מה לראות בערוץ הזה
האם אין לך מה לראות בערוצים האחרים ?
02/08/14 22:12
10צפיות
כשהתחיל שידור הערוץ הזה שמתי לב שאני ממש לא מתחברת לערוץ... רוב הסדרות שמשודרות שם הם לא בדיוק הסדרות שאני אישית אוהבת.
אמנם סה"כ אהבתי את 'איך פגשתי את אמא' (למרות שהיו שם בהחלט כמה פרקים מרוחים ופרקים כאלה ראיתי לרוב בהרצה מהירה...) אבל למעט הסדרה הזאת לא התחברתי לאף סדרה. גם לא לחברים (עוד מהשידורים שלה בערוץ 2 - באיזה שלב היא התחילה לעצבן אותי...)
כעקרון יש לא מעט סדרות שאפשר לקרוא להם קומיות גם בערוצים האחרים. (בלי קשר שגם בערוץ OH יש כמה סדרות קומיות...)
ואם כבר מדברים על השידורים החוזרים
02/08/14 22:14
7צפיות
של הערוץ - בלעדיהם לא הייתי רואה בסוף את איך פגשתי את אמא... כך שיש איזה יתרון לשידורים הללו.
זה עניין של זכויות שידור
02/08/14 22:35
14צפיות
וסדרות כאלה, שנחשבות סדרות ישנות ששודרו מספר לא מבוטל של פעמים בשידור חוזר, החברה לא תרכוש בכל פעם שהזכויות יגמרו.
במקום זה - רוכשים תוכן חדש, ומשדרים תכנים קצת יותר חדשים בשידורים חוזרים.
הודעות, בקשות, שאלות ועוד
01/08/14 01:16
10צפיות

פינת השאלה הקטנה והודעות
איזה סדרות חדשות עולות באוגוסט? לא מצליחה לעקוב כאן בימים
31/07/14 21:16
9צפיות
אלו, ולא מוצאת בעמוד.
לכן מבקשת מיקוד.

תודה רבה.
תציצי למעלה
31/07/14 23:14
21צפיות
בהודעה המנהלתית.. מצויין שם אלו סדרות עולות בחודש אוגוסט (כבר חשבתי שמרוב עומס בחופש הגדול לא הספקתי לעדכן את ההודעה )
סורי בהודעות המנהליות מוצאת משחק,סדרות השבוע,
01/08/14 08:48
5צפיות
ועניני סופ"ש.
את יכולה לתת לי קישור להודעה שאת מתכוונת? כי אני לא מוצאת.
לא הודעות נעוצות...
01/08/14 09:26
7צפיות
אלא 'הודעות מנהלתיות' - הודעות הנמצאות בראש הפורום - צד שמאל מהכפתור הכחול של ההודעה החדשה...
º
הבנתי תודה
01/08/14 12:15
ד"א - למה את לא
01/08/14 09:29
7צפיות
משתתפת במשחק ?
º
כי אני לא צופה באף אחת מהסדרות ברשימה
01/08/14 12:16
3צפיות
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:36
3צפיות
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
הפרסומת לסדרה the knick
29/07/14 13:47
5צפיות
היי,
מישהו יודע איזה שיר זה בפרסומת של יס לסדרה החדשה the knick ?
האם יש דרך לקבל כתוביות באנגלית ב YES
01/08/14 06:36
12צפיות
שלום רב, האם יש דרך לקבל כתוביות באנגלית ב YES?! ניסיתי אינספור פעמים ללא הצלחה !!! האם האפשרות קיימת ב HOT??
בוודאי שאפשר
01/08/14 07:39
8צפיות
לוחצים על הכפתור הכחול או הצהוב בשלט (לא זוכר בדיוק) ויש אפשרות לכתוביות בעברית/אנגלית/רוסית/ערבית, אבל כמובן שזה תלוי בתוכן, לא כל דבר שמשודר זמין עם כתוביות בכל השפות.
אני עדיין לא מצאתי כתוביות
01/08/14 09:28
2צפיות
באנגלית ביס...

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:20
4צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

הרודן הפרק הראשון
27/07/14 08:43
24צפיות
לא מצליחה למצוא את הפרק הראשון של הרודן גם יס עצמם הורידו אותו משום מה מה VOD
כי הפרקים זמינים רק לתקופה קצרה
28/07/14 08:11
16צפיות
כרגע תאלצי פשוט להמתין לשידור חוזר של העונה, או לצפות בפרק בדרכים אחרות.
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 12:00
6צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

סוף שבוע הגיע
01/08/14 00:54
2צפיות
שרשור סוף השבוע יותא לדרך...
תוכניות לסופשבוע
01/08/14 00:58
1צפיות
איך עבר עליכם השבוע ?

מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה ? האם יש תוכניות ותכנונים לשבוע הבא ?

אלו תוכניות אתם מתכננים לראות בסוף השבוע ובשבוע הקרוב ?

המלצות שונות (בלוגים, ספרים, סרטים ועוד)
01/08/14 01:02
1צפיות
בפינה הזאת אתם מוזמנים להמליץ על רשומות מעניינות, ספרים, הצגות, מצרכים חדשים וכל מה שתרצו. (אפילו אם שמעתם על מבצע נחמד אתם מזומנים להמליץ עליו בפינה הזאת )

כרובית אפויה בטחינה
01/08/14 01:42
3צפיות
אחד המאכלים הטעימים!
01/08/14 07:37
2צפיות
בדרך כלל אני מזמין את זה כמנה ראשונה במסעדות אם זה קיים
כפי שציינתי
04/08/14 00:36
1צפיות
כשהכנתי את זה כלל לא ידעתי שזה מוגש במסעדות. אף פעם לא ראיתי את זה במקומות שאני הולכת אליהם
אני מניחה שבמסעדות ערביות מקובל להכין את השילוב הזה (אם אני מבינה לא אופים את זה ביחד...) אגב אני כיום שמה טחינה כמעט על כל דבר - זה יוצא מוצלח כ"כ
º
שילוב מנצח
03/08/14 20:49
2צפיות
תודה
04/08/14 00:22
כשהכנתי אותו בפעם הראשונה לא ידעתי איך שזה יצא (גם לא ידעתי שזה קיים במטבח הערבי - אם כי לדעתי זה לא אפוי יחד...) ובעיני זה יצא ממש מוצלח... (אם כי בהמשך למדתי גם לשים פחות טחינה כי עם יותר זה יוצא בעיני פחות טעים..)
לקראת שבת
01/08/14 02:10
דברים לפרשת השבוע - פרשת דברים

מאיפה הם מוכרים לי
01/08/14 01:20
3צפיות
נתקלתם בדמות/יות מוכרת/ות בסדרה השבוע או בתקופה האחרונה ונזכרתם שהם מוכרים לכם וגם מאיפה ספרו לנו על כך
בג'ורדן
06/08/14 02:16
4צפיות
אני בסוף העונה השלישית - הרופאה החדשה שהגיעה לשם (ד"ר מקגוויר או משהו כזה) היתה מאד מוכרת לי ומצאתי דרך IMDB שזאת כמובן ג'ניפר פינוגין ששיחקה ב'היפים והאמיצים' את בריג'ט פוסטר
(היא גם שיחקה תפקיד ראשי בסדרה 'קרוב לבית' ששודרה בהוט ומשחקת עכשיו <אם כי עוד לא ראיתי את הסדרה..> ב'הרודן' את מולי אל-פייד)

בפרק 12 של העונה השלישית שיחק שם גם הבלש משובר שורות (הגיס של וולטר)  - הכוונה לשחקן דיין נוריס.

השבוע בערוצי הסדרות של יס 27/07-02/08/201
27/07/14 03:45
19צפיות

[טל"ח]

Yes Drama
07:30 - אמריקן איידל 12
09:35 - אהבה גדולה : הסיפור האמיתי
10:50 - דני הוליווד
19:00 - האישה הטובה 5 (מיום חמישי - הורים במשרה מלאה 3)
23:10 - הוחלפו בלידתן 3/2

שידורים חוזרים שבועיים:
יום א- המירוץ למיליון 21
יום ד' - סרוגים 2, אבודים באסיה

Yes Action
12:10 - להיות אנושיים 2
13:40 - המנטליסט 3
17:31 - העוקץ 5
18:15 - המפענחת 7 - [מחליף את חוק וסדר: מדור מיוחד 9]
19:44 - דוקטור הו 7
23:30 - דקסטר 5
03:25 - מסחן סודי 13 עונה 3

מיום חמישי מתחיל אלמנטרי

Yes Oh
19:45 - The Killing עונה 3
21:15 - המתים המהלכים 2
23:50 - באנשי 2 [מחליף את אימה אמריקאית : הכישוף]
00:40 - הסופרנוס 6
01:35 - לואי
03:50 - העשב של השכן 7 [מחליף את רומא 2]

Yes Comedy

10:55 - סיינפלד 8/7 (2 פרקים ברצף)
12:35 - נשואים פלוס  5 (2 פרקים ברצף)
16:45 - איש משפחה 2 (2 פרקים ברצף)
19:40 - איך פגשתי את אמא 6 (2 פרקים ברצף)
21:20 - שני גברים וחצי 10 (2 פרקים ברצף)
22:35 - משפחה מודרנית 2/1 (2 פרקים ברצף)
23:23 - משפחת סימפסון 21 (2 פרקים ברצף)

yes Base
10:35 - ורוניקה מארס 2/1
11:45 - דירה לשניים
13:45 - מרתה סטיוארט 6
19:50 - ד"ר פיל
21:20 - המשפט של איימי 6
22:30 - ג'ורדן 5
00:00 - נני

צפייה מהנה !

ראשון-שלישי 7-9/7/14 בערוצי הסדרות.
27/07/14 15:42
41צפיות
יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 – חליפות(Suits) – עונה 4 פרק 5.
22:00 – גרייסלנד – פרק 12.

YES ACTION
21:15 – יחידת הצלה – פרק 17.
22:00 – קרוסבונז – פרק 7.
22:45 – מחשבות רצחניות – פרק 8.

YES OH
22:45 – המלוק גרוב – עונה 2 פרק 2.

YES COMEDY
20:00 – הגולדברגים – פרק 23(פרק אחרון לעונה).

יום שני –

YES DRAMA
21:35 – סירנות – פרק 9.
22:00 – עוזרות בית נחושות – עונה 2 פרק 8.

YES ACTION
21:15 – יחידת הצלה – פרק 18.
22:45 – הגליידס – עונה 4 פרק 2.

YES OH
22:00 – דם אמיתי – עונה 7 פרק 6.
23:00 – הנותרים – פרק 5.

יום שלישי –

YES DRAMA
21:15 – דאלאס(2012) – עונה 3 פרק 5.
22:00 – בחזרה למשחק – פרק 7.

YES ACTION
21:15 – יחידת הצלה – פרק 19.
22:00 – השמיים נופלים – עונה 4 פרק 6.
22:45 – חוצה את הקווים – עונה 2 פרק 8.

YES OH
22:00 - ריי דונובן – עונה 2 פרק 3.
22:55 – הסקס של מאסטרז – עונה 2 פרק 2.

º
27-29/7
27/07/14 15:44
13צפיות
הנותרים.
31/07/14 11:35
8צפיות
אחרי 5 פרקים הבנתי משהו. הסדרה פשוט לא מתאימה לערוץ HBO בו היא משודרת. קודם כל בעיה מרכזית בה היא שפשוט אין להם מספיק חומר למלא פרק שלם של הסדרה. בעיה שניה מבחינת איכות וסגנון נראה לי שהיא הייתה מתאימה יותר לערוצים כמו AMC, ו-FX. אולי אפילו ערוץ USA. נראה לי שמסגרת של 40-45 דקות לפרק הייתה הרבה יותר טוב לסדרה הזאת. הפרק עצמו התחיל טוב, אבל אחרי איזה 25 דקות הוא התחיל להימרח. הרמה שלו ירדה, הוא התחיל לאבד את הכיוון שלו ובסוף היה פשוט... אכזבה. בקצב הזה אני לא בטוח שאני אשאר עד סוף העונה. חוץ מזה הדבר שהכי חששתי ממנו הגיע - מג לקחה עליה את החוקים של הכת והפסיקה לדבר.  ואני חייב להגיד שהעלילה של הבן של לורי חסרה לי בפרק, ושהעלילה של הרצח פשוט לא הצליחה ממש להמריא. חבל. ציון:6.
פרשתי אחרי הפרק השלישי.
31/07/14 14:36
10צפיות
לעומת זאת את הסידרה על הבועה דווקא אוהבת.זה רק לי או שאין כמעט מה לראות כרגע?
ריי דונובן, הנותרים, דאלאס
31/07/14 20:18
5צפיות
בקצרה על כל אחת -

ריי דונובן - טוב שחזרת! אומנם לא התחברתי לסדרה בפרקים הראשונים שלה, אבל ארבעת הפרקים האחרונים של העונה הראשונה גרמו לי להבין שמדובר בסדרה באמת טובה ועשיתי בשכל שלא פרשתי. העונה השנייה עד כה מספקת רצף של פרקים מצוינים, וממש מעניין אותי לראות איך תתפתח החקירה נגד מיקי על הרצח של סולי. ואם אפשר להכניס עוד קצת קטעים של טומי ווילר (אוסטין ניקולס) זה יהיה נהדר כי הוא מוסיף המון צחוק

הנותרים - ללא ספק הסדרה הכי טובה של הקיץ. סצנת הפתיחה הייתה הדבר הכי מזעזע שיצא לי לראות בטלוויזיה (ואני אחד שצופה בחניבעל ודקסטר!). אשכרה כיסיתי את העיניים מרוב אימה וזעזוע.
מעניין אותי מאוד למה לא הראו לנו את טום וכריסטין בפרק הזה. עוד יותר מעניין למה לורי לא דיברה למרות שפאטי כן. היא כנראה באמת במצב הרבה יותר רציני ממנה. כל השאר היה גם בסדר גמור.

דאלאס - וואו, איך אחרי שתי עונות הסדרה הזאת מיצתה את עצמה. נמאס לי מכל משולשי, מרובעי ומחומשי האהבה בין הדמויות, הבגידות, השקרים וכל הקשקוש הזה. זה משתפר איכשהו בפרקים הבאים של העונה? כי אם לא אני פורש (אני מתגעגע לג'יי.אר).
רביעי-שבת 30/7-2/8/14 בערוצי הסדרות.
30/07/14 11:48
3צפיות
יום רביעי –

YES DRAMA
22:00 – פרוורי הגיהינום – עונה 3 פרק 10.

YES ACTION
21:15 – יחידת הצלה – פרק 20(פרק סיום העונה).
22:00 – רוקי בלו – עונה 5 פרק 6.
22:45 – בניחוש חוקר – עונה 8 פרק 9.

YES OH
22:00 – אפיזודס – עונה 3 פרק 8.
22:30 – קבלו אותי – פרק 3.
23:00 - פילדלפיה זורחת – עונה 9 פרק 6.
23:25 - Legit – עונה 2 פרק 6.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – הוחלפו בלידתן – עונה 4 פרק 8.
22:00 – סיילם – פרק 12.

YES ACTION
22:00 – בתוך הבועה – עונה 2 פרק 5.
22:45 – המפענחת: פשעים חמורים – עונה 3 פרק 7.

YES OH
22:00 – הגשר – עונה 2 פרק 4.
22:45 – לונגמייר – עונה 3 פרק 4.

יום שבת –

YES ACTION
19:00 – על טבעי – עונה 9 פרק 15.

YES OH
21:30 – קוד שרוף – פרק 9.
22:15 – הרודן – פרק 6.

YES COMEDY
18:15 – הבחורה החדשה – עונה 3 פרק 17.
18:40 – משפחה מודרנית – עונה 5 פרק 23.
19:05 – מגויסים – פרק 12.
19:30 – איש משפחה –עונה 12 פרק 11.
19:55 – שוות בקליבלנד – עונה 5 פרק 10.
האם הפרק ב'הוחלפו בלידתן'
04/08/14 11:03
8צפיות
היה פרק מיוחד ? כי הוא היה די מוזיקאלי - בהתחלה לא התחברתי - אבל כשקלטתי שאולי זה פרק מיוחד אז זרמתי איתו...
º
מה, היה פרק ספיישל מיוזיקל?
04/08/14 17:57
5צפיות
ככה הרגשתי
04/08/14 18:22
4צפיות
האם אמור היה להיות ספיישל מיוזיקל ?
אין לי מושג. פרשתי מהסדרה הזאת מזמן.
04/08/14 18:36
6צפיות
את תחילת העונה עוד ניסיתי לראות  כי נגמרו כמעט כל הסדרות שלי, אבל אחרי כמה פרקים חזרתי לפרישה שלי ממנה.
הבנתי...
04/08/14 18:46
4צפיות
אני עדיין איתה - הפרקים שם לא כבדים כך שאפשר לזרום עם הסדרה, סה"כ סדרה חביבה...
רק עכשיו ראיתי את ההודעה - אכן היה פרק מיוחד
07/08/14 19:28
9צפיות
פרק ריקודים, כפי שההפקה הודיעה כמה שבועות לפני שהוא שודר.
האמת שממש נהניתי ממנו, כי הריקודים שולבו בצורה נחמדה במהלך הפרק
רק באמצע הפרק
07/08/14 19:57
7צפיות
הבנתי שזה הספיישל - כתבתי שבהתחלה לא אהבתי - אבל בסוף זרמתי והיה חביב למדי. (העונה הזאת בעיני הרבה פחות טובה מהקודמות...)
הגשר שבפרוורים.
05/08/14 11:23
7צפיות
"פרוורי הגיהינום" - עד לפני שבועיים חשבתי שכשהסדרה תסתיים אני אתגעגע אליה בגלל שהיה לה רצף ארוך של פרקים מוצלחים. לצערי 2 הפרקים האחרונים היו די חלשים. מה היה משותף להם? ליסה לא הופיעה אפילו לדקה ודיליה קיבלה את זמן המסך שלה. מממ... האם זה אומר בדיוק את מה שכבר אני אומר מהעונה הראשונה של הסדרה? *שיעול* דיליה מיותרת *שיעול*. מה בכל זאת עבד בפרק? לצערי שום דבר. לא קו העלילה של תחרות היופי. לא קו העלילה של "הבנים" ובטוח לא ההומור. בקיצור היה פרק די חלש. ציון: 4.

"הגשר" - בינתיים, לצערי, העונה פשוט לא ממריאה. נראה שיש בה יותר מדי סצנות שפשוט לא נראות כאילו הן תורמות משהו לפרק/עלילה(מזכיר קצת את "שובר שורות" באופן הזה). האמת שזה לא רק סצנות, נראה שיש עלילות שלמות שלא ברור איך הן מועילות לעלילה המרכזית של העונה. אני רואה את הקשר, אבל לא את התועלת בהן. מה עוד? ה...רומן הזה של סוניה עם האח של הגבר שרצח את אחותה לא ברור לי, ובכל מיני אופנים קצת חולני. אני לא אוהב אותו. העלילה של שארלוט ובובי, בינתיים, נראית סתם מיותרת. כך גם העלילה שקשורה לאווה. הפרק עצמו, לצערי, ברובו היה קצת יותר מדי משעמם, וכך גם הכתיבה הפעם, לצערי. בקיצור - העונה בינתיים בעיקר מאכזבת. ציון: 5.
בפאנל של איש משפחה בקומיקון סן דיאגו גיליתי
26/07/14 23:48
48צפיות
שיש פרקים שמעולם לא שודרו בטלוויזיה האמריקאית אבל שודרו אצלנו כחלק מהעונה (דוגמאת הפרק שבו לויס בהיריון ושוקלת הפלה). זה הפתיע אותי וגרם לי להרגיש מיוחדת
מעניין מאד.
27/07/14 00:27
27צפיות
למה אותם פרקים לא שודרו בארה"ב ?
ובכלל איך עלית על זה ?
הפרק הזה צונזר בארה"ב
28/07/14 08:10
24צפיות
בשל היותו כה שנוי במחלוקת.
הפלה היא נושא מאוד רציני בארה"ב בשל התנגדויות של גורמים שונים, ולכן הפרק הזה צונזר שם (הוא כן שודר במדינות אחרות בעולם, כמו בישראל, בהן זה לא נושא כל כך משמעותי).
אני די בטוח גם שזה הפרק היחידי שצונזר בארה"ב ולא היו נוספים.
הבנתי...
28/07/14 10:37
13צפיות
אגב, למרות שזה נראה הפוך - ארה"ב הרבה יותר שמרנית מישראל...
החוליה החלשה - סדרות בריטיות‬ - סבב ראשון
49תגובות
25/07/14 14:48
22צפיות
הקפצת הסבב הראשון - לטובת מי שעוד רוצה להצביע ולבחור...

(המשך...)
הקפצת הסבב הראשון - לטובת מי שעוד רוצה להצביע ולבחור...
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום