לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אדריכלות
פורום אדריכלות הוא מקום לשיתוף, התייעצות ועדכון בעולם המרתק של עיצוב ותכנון אדריכלי.
 הפורום פתוח לכולם, ומיועד לכל מי שמתעניין בגישות לעיצוב ותכנון, רישוי, היתרים ובנייה. ניתן להעלות לפורום סקיצות, רעיונות ושאלות מעולם האדריכלות, ולקבל מענה מקצועי מהגולשים והנהלת הפורום. סטודנטים בתחומי העיצוב והאדריכלות מוזמנים להעלות לכאן עבודות שלהם ולקבל חשיפה ועזרה, וכן מוזמנים אדריכלים להציג פרוייקטים מעניינים וגישות לעיצוב ולתכנון. 

גולשי הפורום קוראים לשיח ענייני, ומבקשים לשמור על כבודו של מפרסם ההודעה ומושאה. אין להעלות לפורום הודעות פרסומיות בשום נושא. 

בברכת גלישה מועילה ומהנה,
הנהלת הפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אדריכלות

פורום אדריכלות הוא מקום לשיתוף, התייעצות ועדכון בעולם המרתק של עיצוב ותכנון אדריכלי.
 הפורום פתוח לכולם, ומיועד לכל מי שמתעניין בגישות לעיצוב ותכנון, רישוי, היתרים ובנייה. ניתן להעלות לפורום סקיצות, רעיונות ושאלות מעולם האדריכלות, ולקבל מענה מקצועי מהגולשים והנהלת הפורום. סטודנטים בתחומי העיצוב והאדריכלות מוזמנים להעלות לכאן עבודות שלהם ולקבל חשיפה ועזרה, וכן מוזמנים אדריכלים להציג פרוייקטים מעניינים וגישות לעיצוב ולתכנון. 

גולשי הפורום קוראים לשיח ענייני, ומבקשים לשמור על כבודו של מפרסם ההודעה ומושאה. אין להעלות לפורום הודעות פרסומיות בשום נושא. 

בברכת גלישה מועילה ומהנה,
הנהלת הפורום.

משטח בוצ'ר על האי במטבח
17/02/2013 | 18:35
1
375
שלום
אנחנו מתכננים מטבח לבן מודרני, כאשר על האי מתכוונים לשים משטח בוצ´ר מצופה לכה.
אשמח לשמוע את הייתרונות ואת החסרונות של הבוצ´ר במטבח מאוד פעיל.
האם זה מומלץ? או שעדיף שיש? (שיש לבן של אבן קיסר מספר 2141, שמקיף את כל המטבח חוץ מהאי)
BUTCHER אינו אמור להיות מצופה לכה
17/02/2013 | 19:44
164
זהו קרש חיתוך ועבודה
וכאשר עשוי מהעץ הנכון
כטיק, אלון, מהגוני הרי שיהיה עמיד לרטיבות
בעל ספיגה מעטה
קשה
וניתן לשימוש לחיתוך
נלכה הינה בד"כ חומר רעיל
ולא רצוי להשתמש בה במטבח
אלא אם יעודית לכך

\עכשיו מניסיון
הלוח בד"כ עובד כאשר ארוך ובעל שמש ישירה
קרי מתרומם וחוזר למצבו הטבעי
נפתח פורום דיכאון ב|תפוז|
17/02/2013 | 18:09
6
על פי מחקרים כל גבר רביעי וכל אישה עשירית בישראל סובלים מדיכאון.
אם אתם סובלים מדיכאון או קרובים של חולי דיכאון, ואתם מחפשים תמיכה ואוזן קשבת, פורום דיכאון נפתח במיוחד בשבילכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
פיצוי מקבלן על טעות בתכנון
17/02/2013 | 16:48
4
123
שלום רכשתי דירה מקבלן ובמעמד החתימה על הפרוטוקול הראשון (כשכמעט הכל כבר גמור) הבנתי שחדר הרחצה של ההורים בנוי בצורה לא נכונה.
אני חתמתי על התכנית הנכונה, אך בשלב הביצוע החברה של הקבלן המבצע השתמשה בתכנית של דירה D3
במקום הדירה שלי שהיא B3
הבלבול בין האותיות הלועזיות הביא לכך שכרגע אין לי מקום לכיור נורמלי ואין לי מקום אחסון.
הקבלן לקח על עצמו את הטעות, ואמר שאני יכולה לבקש פיצוי או לבנות את כל חדר הרחצה מחדש.
אני מעדיפה לקבל פיצוי, מאחר ואני יותר צריכה כסף עכשיו מכיור גדול.
לכן רציתי להתייעץ אתכם ולשאול אתכם מה סדר גודל של פיצוי כספי על טעות שכזאת.

תודה מראש

מיטל
הטעות היא בביצוע
19/02/2013 | 11:18
1
82
לא בתכנון כפי שכתבת.

קחי בחשבון שמאד סביר שאם תדרשי פיצוי כספי הוא יהיה משמעותית נמוך יותר -
1. על כסף מזומן שתקבלי מאד סביר שיהיה מיסוי שצריך לשלם למדינה והקבלן כנראה לא יימהר להיות נדיב.
2. לא משנה מה תבקשי הקבלן בעצמו יעריך את שווי העבודה כזה כך שלא נראה לי שזה יהיה כזה ריוחי.

אני חושב שביחס לכמה אלפי שקלים שהוא יציע לך הלב שלך יחמיץ כל פעם מחדש כשתנסי להשתמש בשרותים שלך כל יום מחדש.
הכסף יעלם תוך יומיים, את השירותים תחווי כל יום מחדש..
המלצה לאופן חישוב
20/02/2013 | 09:26
44
עלות חומרים - לבדוק בחנות
עלות עבודה - תלוי בכמות העבודה וכמה עובדים
ימי עבודה שלך - ראי תשובתי למעלה.

תאמיני לי,
עדיף לך שהוא יעשה, ככה גם תהיה לך אחריות
תיקון מושגים
20/02/2013 | 13:12
50
הטעות אינה תכנונית ו/או עיצובית אלא שיווקית-קנינית:
קיבלת מוצר שאינו תואם את שהזמנת
מןושגים ככיור נורמלי ו/או מקום אחסון
אינם מוצרי תקן אלא קשורים במדויק לחוק המכר לדירתך ולתשריט המצורף
הפיצוי לכן יהיה בגין עלות השיפוץ קרי:
הריסת החדר הקיים
העלול לכלול גם עבודות אינסטלציה, חיפוי קירות, כלים סניטרים על ציודם(אמבטיה?, מקלחון, כיור וסוללות) וחשמל
ובניית החדר החדש על ציודו
שווה לקבל הצעה ואזי להביא קבלן שיפוצים ולהשוותה
מכאן לא רואים את שרואים משם
תודה רבה על כל העצות
20/02/2013 | 13:57
38
אני בהחלט צריכה לבדוק עלות של שיפוץ מחדש
ואז להבין בכלל אם כדאי לי לבקש פיצוי
שאלה בסטטיקה- דיאגרמת כוחות בשיווי משקל
17/02/2013 | 15:57
2
131
פתרון
היי,
אני מחפש הסבר בנוגע לאיזון כוחות במערכת קורות סטטית, הסבר שהוא פחות מתמטי ויותר אינטואיטיבי וויזואלי.
אני יודע למצוא את הכוחות בנק' הקיבוע/משען אבל מתקשה להבין את הכוחות במערכת של מספר קורות.

מצורף פתרון של דיאגרמת הכוחות לבעיה מסויימת.

החלק שיש לי איתו הכי הרבה קשיים הוא ההבנה כיצד קורה אחת משפיעה על רעותה ואיך למצוא את הכוחות בנק המפגש.
רב ההסברים שמצאתי ברשת מתייחסים בעיקר לכוחות הפנימיים בקורה ופחות במה שקורה בנק' המפגש.
האם מישהו יכול להסביר לי שבאופן שכולל מה שפחות מתמטיקה, משוואות ונעלמים?
מצ"ב הבעיה לדוגמא
17/02/2013 | 16:02
52
בעיה
מצ"ב
תנסה למקד את הבעיה
20/02/2013 | 13:21
24
לכל קורה ערך של כח
הפועל בכיוון מסוים
הן מצד הסמך ו/או הריתום
והן בביטוי מרכז הכוחות כפי שבאים לכן במרכז הקורה
(כל עוד ולא מדובר בעומס נקודתי...)
כלומר
תיצור דיאגרמת כוחות פשוטה
ללא הקורות
מי מושך ולאן
פרוייקט יוקרתי בכפר תבור
16/02/2013 | 14:02
1
107
תבור פריים פרוייקט מגורים יוקרתי בכפר תבור
אדריכל: אילן פיבקו
ניהול: אלול ניהול ופיקוח בע"מ

הסרטון צפייה נעימה

https://www.youtube.com/watch?v=JY3RsWghc2U
חייבת לציין שהבתים שתיכנן פיבקו בכרכור ממש
16/02/2013 | 18:10
88
מאכזבים.
איך להרוויח כסף פשוט קל וחוקי !!!!
15/02/2013 | 20:56
141
להרוויח כסף פשוט וקל חוקי לגמרי !!
רעיון גאוני איך לעשות" המון כסף" בקלות וביושר!!!
רעיון ענק ופשוט לעשות כסף!!! כל כך קל להגיע להכנסה פאסיבית...
רעיון ענק ופשוט לעשות כסף !!! חברים כנסו..
רעיון ענק פשוט וקל !
רעיון ממש גאוני איך לעשות אלפי שקלים מכלום...
איך להרוויח ים של כסף רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד???
רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!!
תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו......
קצת ארוך אבל שווה את ה5 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף אבל הרבה כסף ובכיף!
פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!!
המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים:
"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח.." עבודה בעיניים, גם ככה כל מה שרואים באינטרנט גורם לי להיות ספקני ביותר.אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.
בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!!
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח.
כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע?
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון?
כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע!
בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח. בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח.
בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש"ח.
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע!
זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח + 6 הבולים!!!
לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!!
זה קל, זה חוקי זה ישר וזה לא עבודה בעניים וההשקעה שלכם היא רק 30 ש" + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)
אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!
להלן 4 הצעדים להצלחה:
צעד-1 קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר, אני השתמשתי בקרטון דק כמו זה שאוכלים איתו את הפיצה ככה שזה ייראה שאני שולח כרטיס ברכה קטן וגם אטום ככה שלא רואים את המטבע), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:
"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות יש להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן.
עכשיו צריכות להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ש"ח .
מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה וזה מה שעושה את זה חוקי לגמרי.
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1.ויגלר אבי – ליאון בלום 37/4 חיפה מיקוד 33858
2. משה קהתי-לילינבלום 48 גדרה מיקוד: 70700
3. יפית שוורץ – אלחריזי 16, דירה 3, ראשון לציון מיקוד: 75770
4. יונתן באואר מושב בית חלקיה 7 מיקוד 76815
5. הלן מקונן - ת.ד 996 נתניה מיקוד 4210803
6. בוריס לייבין – אשקלון משה ובר 2/30 מיקוד 78697

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם.
צעד-2
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מס 5, 5 נהייה 4..וכ"ו) והוסיפו את שימכם כמספר - 6 ברשימה.
צעד-3
השתמשו ב- msn , hydepark,walla ,nana,Goop,Fxp ,Tapuz, ynet ,netscap 2000דולר, פורום אמיתי, וכו'.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים צרו לעצמכם אפילו בלוג ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!
צעד-4
שנו כמה דברים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם
לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!
כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
בבקשה זכרו!
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות.
הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש"ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!
מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש"ח. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!!
או קיי, עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמי כמס 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!!
זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ש"ח + 6 בולים?
אני לא - ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו! גם לסקפטים שבינינו – תודו שזו השקעה קטנה ששווה לנסות אותה...
הערות:
*אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. .
*מקסימום ,לא הלך לכם נסו עוד פעם מהתחלה ,זה רק 30 ש"ח ו6 בולים.
הצטרפו אלינו לפייסבוק http://www.facebook.com/profile.php?id=10000478008...
תאורה
14/02/2013 | 22:59
70
תאורה
רציתי לשאול אני מחליפה את הפלורוסנטים הישנים שהיו לי ורוצה לשים את המנורה המצ"ב,הבנתי שמכיוון שהפלורוסנט אינו גלוי אלה מכוסה בזכוכית עוצמת האור נחלשת,האם נכון
ובכמה,כמו כן מה כדאי לרכןש
פורום "יצורים יפהפיים" נפתח ב|תפוז|
14/02/2013 | 18:10
9
איתן וייט פוגש את לינה דוקיין, תושבת חדשה בעיירה בה הוא מתגורר והאהבה פורחת|לב|
לינה מספרת לו על ההיסטוריה של משפחתה ועל הקללה משפחתית.  היא טוענת כי ביום הולדתה ה-16, עליה להחליט האם להצטרף לכוחות האור או כוחות החושך... |מכשפה|

|קדימה|לרגל צאת הסרט והגעת הספרים לישראל, אתם מוזמנים לפורום החדש של ההתמכרות הבאה שלכם - פורום יצורים יפהפיים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
שאלה של סטודנטית- חיפוש חומר מתאים
14/02/2013 | 11:56
11
159
שאלה של סטודנטית- חיפוש חומר מתאים
שלום!

אני סטודנטית שנה ב' לאדרכילות בטכניון, ועובדת כרגע על תכנון עונות סטודנטים קומפקטיים (מאוד) בקמפוס הנמל בחיפה (קורס מבוא לעיצוב פנים). חלוקת הפנים מסודרת כבר, אבל אני קצת אבודה במציאת החומר המתאים (המנחה דורש ציון של חומר ספציפי).

לפי החזון שלי בחללים השונים צומחים מהקיר אלמנטים קווים עם עומק שיכולים להוות בסיס למיטה, שולחן כתיבה, ארון וכו'. כלומר, האלמנטיים הקוויים יוצרים "שלד" ושאר הריהוט בחדר הוא מאוד דינמי ולבחירת המשתמש (שימוש ב"קופסאות" ו"ארוניות" אחסון אטומות או שקופות בשלל צבעים). [אפשר לראות סקיצה בקובץ]

אני רוצה שהקירות האלמנטים הקוויים המתקפלים ייקראו כ"משהו אחד" ולא "חלל+אובייקטים" . אני מחפשת אחידות חומרית, חזותית וגווון נייטרלי אחיד.
באיזה חומר אפשר להשתמש כדי ליצור את האחדות בין הקיר לאלמנטים הקווים כך שהאלמנטים הקוויים עדיין יעמדו בעומסים (משקל אדם, אחסון וכו')?
אני לא רוצה להשתמש בעץ כי ממילא אצבע אותו עם גימור מט כדי שיהיה "חלק מקיר קונסטרוקטיבי".
אני תוהה האם גבס הוא חומר מתאים מבחינת החוזק.
חשבתי גם על בטון אלגנטי, אבל המנחה שלי לא מכיר את החומר וסקפטי לגביו.

בקיצור אשמח לשמוע רעיונות והצעות מאדריכלים עם ידע ועם ניסיון בתחום.
תודה ויום טוב!
כמו אגף X באיילון...
14/02/2013 | 19:59
87
יש מבני מכולות
אולי תוכלי לאתר משהו שם
היה גם המלון הזז באמסטרדם
שבוצע בהליחך דומה
לדעתי תצטרכי לעבוד בחומר נושא כאלומיניום וכד'
בעל תכונות קונסטרוקטיביות
SLEEPING ARROUND
14/02/2013 | 23:21
1
63
תודה!
15/02/2013 | 16:13
49
מבני מכולות ללא ספק טומנים בחובם המון פוטנציאל לפתרונות יצירתיים...
לדעתי בפרוייקט SLEEPING AROUND הריהוט מרגיש כמו אוסף אובייקטים בחלל, ואני מחפשת מצב שבו חלק מהריהוט מרגיש כמו חלק מהמעטפת.
אמשיך לחפש את החומר המתאים [:
היי.
16/02/2013 | 01:51
32
אני לא ממש אדריכל, ואולי לא הבנתי את השאלה,
אבל חשבת לנסות לצפות חלק מהמדפים/מגירות אחסון, אחרי שמצאת חומר (הSLEEPING AROUND נשמע מעניין) בכיסי פלסטיק קטנים לתמונות, מזכרות מהצבא והחיים וכאלה? סה"כ מי שלומד רחוק במעונות צריך איזה משהו כזה אחרי יום ארוך, וזה גם יכול להוות תחליף טוב לתמונות שלא בטוח יש להן מקום על הקירות העמוסים.

בכל מקרה, בהצלחה :  )
החסרון של חלק מהמעטפת היא בעצם
16/02/2013 | 12:36
1
58
איבוד הזהות האישית של הסטודנט ודווקא היכולת לשחק עם האובייקטים (ריהוט אינו אובייקט אגב)
מאפשרת את הביטוי האישי
כלומר
דווקא השימוש השונה והמגוון בריהוט אחיד
מעין IKEA מוגבל
מאפשר שוני וביטוי אישי
מעין פלקסיביליות ואדפטביליות באדריכלות
תזכירי למנחה שלך את SAR וניקולס הברקן
יש מסטר שלי ושל עוד מספר סטודנטים שמפאר את ספריות  הפקולטה בטכניון בהנחיית רוברט הוקסמן בנושא
כלומר
הרעיון הוא אחידות
אך לאפשר את השוני
דווקא האלמנטים כחלק אחיד ומקובע של המבנה מייצרים את תחושת הכלא
חוסר היכולת לשנות
הקיבעון ומוגבלות
בצד חוסר פתיחות וחוסר ביטוי אישי
ועד לאובדן זהות
נקודת מבט מעניינת ומעשירה
16/02/2013 | 23:11
34
היי! הלוואי שהיו פה יותר כמוך!
16/02/2013 | 21:57
1
59
(  גרשון, כדאי מאוד לנסות ליזום פנייה כזו של סטודנטים לכאן, לפורום,
להציג, להתייעץ, לקבל "הנחיות" פה בפורום! זה יכול להיות מעניין לכל הצדדים!)

רעיון מעניין!
עולות לי כמה אפשרויות:
קודם כל, לא הייתי פוסל על הסף שימוש בעץ.
במקומות אחרים, ובזמנים אחרים שבהם עץ היה חומר גלם נפוץ יותר, זמין יותר וגם זול יותר,
היו נוהגים דווקא "לטשטש" את התכונות הטבעיות שלו, "להסוות" אותו, למרוח שכבות של צבע/לקה,
שלא ייראה כמו עץ. בזמננו ובמקומותינו כשעץ או חומרי גלם טבעיים זמינים פחות, יקרים, אפילו יוקרתיים,
נוהגים להבליט יותר את התכונות (צבע, מרקם, חומריות) הטבעיות שלהם.
אז כן אפשר להשתמש בעץ (או בנגזרותיו, כמו לוחות MDF וכדומה) עם גמר "דמוי קיר".
האמת - שאפשר לשאול כאן עוד שאלה עקרונית - מה חומר הגמר "הכללי" של המבנה, החלל -
סתם כדוגמה - את יכולה למשל לבחור להשתמש בלוחות MDF, ולהשתמש בהם גם לגימורים
לא רק של אותם אלמנטים אינטגרליים, אלא לגימור של החלל עצמו.
אפשר להשתמש בגבס לצורך העניין. אני אישית פחות אוהב. בעיקר פחות אוהב שימוש בגבס,
במקומות ובאלמנטים שבאים איתם במגע ישיר, אינטימי. כי לרוב זה לא נראה טוב ולא מרגיש טוב.
ובעיקר לא "מזדקן"/מתבלה יפה.
הזכרת אלמנטים של בטון - גם זה אפשרי, עם יציקות פריקסט, או אלמנטים של GRC.
ויש עולם שלם, שאני פחות בקיא בו - של כלמני פלסטיקים, יציקות אפוקסיות וכדומה.

בהצלחה!
ונשמח אם תחזרי לכאן לעדכן.

תודה רבה על ההסבר המפורט
16/02/2013 | 23:31
55
תודה רבה על ההסבר המפורט
אני גם פחות מתחברת לגבס,
ונוטה יותר כרגע לכיוון MDF בציפוי "פלסטי מבריק" (מתאים לקונספט "הצעיר"), כאשר גם גימור הקיר יהיה באותו סגנון (צרפתי תמונה של MDF צבוע שמצאתי שממש תואמת את החומריות והצבעוניות שאני מחפשת).
הGRC , הפלסטיקים וכו' נשמעים מעניינים, אבל כרגע אני מעדיפה להחליט על חומר טוב ובטוח יותר ולהתחיל להריץ דברים להגשה...
כל מידע מביא עימו כל כך הרבה סקרנות...

אעדכן בתוצר הסופי כמובן [:
USONIAN HOUSES
17/02/2013 | 08:44
2
41
בזמנו פרנק לויד רייט הפקפיד על מערכת שלמה של מבנים זולים
למגורים ציבוריים
מעין שיכונים
שבהם הכל בנוי
לפני כ80 שנה....
ארכיטקטורה נהדרת
ריהוט משולב ובנוי
שילוב בצבעוניות מדהימה וסקלת צבעים
ויחסית לארה"ב בקנה מידה מינימלי
http://en.wikipedia.org/wiki/Usonia
http://www.pbs.org/flw/buildings/usonia/usonia.htm...
http://www.apartmenttherapy.com/classic-american-s...
..https://www.google.co.il/search?q=USONIAN+HOUSES&hl=iw&tbo=u&rls=com.microsoft:he:%7Breferrer:source?%7D&rlz=1I7SKPB_en&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=GHsgUeDxDIiA4gStwIGIDQ&ved=0CD4QsAQ&biw=1777&bih=824
ולגבי המעונות
http://aplust.net/permalink.php?atajo=lundgaard__t...
http://freshome.com/2010/10/01/ingenious-project-1...
תודה!
19/02/2013 | 14:58
17
אהבתי מאוד את הפנים במבנים של פרנק לויד רייט. נעים וביתי...
הפנים של Lundgaard & Tranberg. Student's dormitory Copenhagen הוא דוגמא יפה ל"מקום עם אווירה צעירה" (כפי שאני מפרשת אותה), וגם התכנון הכולל מעניין מאוד.
אנחנוו מתכננים חלוקת פנים ועיצוב פנים במבנה ישן קיים בקמפוס הנמל, ו"הרשו" לנו לטפל בפנים בלבד..

שמחתי מאוד לקבל הצעות, רעיונות ומידע בפורום!
James Stirling תכנן שני אתרים כאלו
20/02/2013 | 13:35
12
the Florey Building accommodation block for The Queen's College, Oxford.
housing for the University of St Andrews both of which made prominent use of re-fabricated elements,
HUBERTUS על ידי ALDO VAN EYCK
LUCIEN KROLL מגורי בית הספר לרפואה "LA MEME"
ALDO ROSSI הGALLARATESE
לדעתי RALPH ERSKINE הBYKER WALL
וכמובן
הNEMAUSUS של JEAN NOVEL.
היות וביקרתי אתמול בסטודיו של הטכניון
כשבוע לפני ההגשה בשנה חמישית
HUSTON WE HAVE A PROBLEM
הפרא האצלי והבור כנראה רעיון לא מוצלח במיוחד\
לבנות בית במגרש בעליה
14/02/2013 | 11:15
2
84
מתכנן לבנות בית במגרש בעליה....מחפש רעיונות ומומחים תודה
? למה לא בירידה?
14/02/2013 | 20:39
101
? למה לא בירידה?
לא ברורה השאלה
יש הרבה בניה במגרשים בעלי שיפועים
חלקם גדולים
השאלה הינה האם בכוונתך לשמור \את השיפוע
לדרג אותו
לאפשר מספר מפלסים בחלקה או לשמר את טבעיותו (שיפועיותו)
תרגם והסבר...
15/02/2013 | 11:47
60
הכי מעניין לבנות בתים במגרש משופע
יש אפשרות נהדרת למשחקי גבהים - ראה את הבתים באזור זכרון יעקב, חיפה ועוד
מפלסים שונים , גבהים שונים בחזיתות , אפשרות לשחק בגושים מעניינים     
בעיני , זה הרבה יותר מעניין וייחודי מאשר לבנות על משטח ישר, יש יותר אתגר ועניין ליצור משהו שונה וייחודי.

הלוואי עלי שכל לקוחתי יאתגרו אותי במגרשים כאלו ולא בית "פשוט".
סקיצה ראשונית מה דעתכם?
14/02/2013 | 01:30
5
119
התכנית מוצפנת....
מה אתם אומרים?
מבולבלת מיותר מדי תכניות שראיתי....
תודה
הקובץ...
14/02/2013 | 02:14
92

מבלי להתיחס ל"סקיצה" הרי שהכניסה ממוקמת
14/02/2013 | 20:43
3
90
לא נכון לבית שמיקום ה"פונקציות" שלו בעייתי
יותר מדי תרגום של דיאגרמת בועות למציאות תכנונית
הכניסה באמת במיקום שגוי לגמרי
15/02/2013 | 00:16
1
50
את זה אפשר לשנות די בקלות.
לפני זה צריך להבין למה הבית פונה לכיוון שהוא פונה ? (מערב) ולמה הוא מפנה כתף קרה ואטומה לדרום ?
אולי יש לכך סיבות, אבל קשה לראות אותן מכאן .....
הסבירי את הרציונל מאחורי העמדת הבית על המגרש ומה יש בכל הכיוונים שלו.
אחרי זה יהיה אפשר להתיחס.
הערות
15/02/2013 | 11:44
42
כניסה לא נעימה, הסלון די צפוף בעיני ביחס לגודל הבית.
כיוונים מוטעים - חדרי שינה בכיוון צפון ( קר מאוד ) ואילו המטבח החם שעובדים בו בכיוון דרום?
לפתוח ויטרינה לכיוון מערב , מחייב הצללות - שמש מערבית היא שטוחה ומסנוורת.
למה גודלי חדרי הילדים לא שווים , במיוחד שיש 2 מיטות בכל חדר?
בחדר רחצה הורים - המקלחון די דחוק בפינה וקטן

ועוד .... הכי חשוב , לא יודעת מהם הצרכים שלכם בדיוק , אבל אלו רק חלק מהדברים שקפצו לי ישר לעין  
כיוונים.....
18/02/2013 | 23:01
17
תודה על התגובות,
הכביש בכיוון מזרח ושכנים מצפון ודרום... מערב זה האזור הפתוח... יותר גינה....
מה ההמלצות?
האם מטבח לכיוון דרום וחדרים צפון? ההפך?
גובה תקרה
13/02/2013 | 22:18
7
165
אנו מתכננים לבנות בית פרטי על חצי דונם ומתלבטים מהו גובה תקרה המומלץ בהתחשב בעלות הבניה ובהשקעת אנרגיה לקירור וחימום הבית.
ותוכננת יחידה על הגג כך שהתקרה צריכה להיות בגובה אחיד.
חסרים פרטים
14/02/2013 | 13:37
5
68
ראשית, התשובה לשאלתך היא מאוד אינדיבידואלית כך שקשה לענות על שאלה שכזו.
בנוסף, אין שום פירוט שיעזור לקבוע את גובה התקרה כמו: מה שטח הבית איך חלוקת השטחים בין החדרים- כלומר גודל סלון או גודל חדרי שינה.
אתה יכול להבין שלסלון רחב ידיים נדרשת מבחינה פרופורצינאלית תקרה גבוהה יחסית.
בזמן התכנון שלך עם אדריכל, ואני מקווה שיש לכם,  אתם צריכים לדבר גם על תחושות- הרי ידוע שחללים בגסהים שונים משרים תחושות שונות.
בנוסף, להערתך שאתם מתכננים יחידה על הגג- זה לא אומר בהכרח שאין באפשרותכם לליצור גבהים שונים בקומת הקרקע, הרי שהיחידה לא פרוסה על כל השטח הבנוי.
ובכל זאת אם צריך לענות לך הייתי אומר שתקרה בגובה 270-300 היא תקרה סטנדרטית בדירות. בגדלים מסויימים של חדרים כמו סלון גדול, זהו לא הגובה האידיאלי.
בהצלחה...
חיים קזס, אדריכל
חוקית גובה פניעמי למגורים 250 סמ'
14/02/2013 | 19:56
4
115
חוקית גובה פניעמי למגורים 250 סמ'
כל השאר בהתאם לחלל, לייעוד ולרצון
לשם שינוי
גאודי תכנן חללים בגובה שונה
לעומת זה קריסטופר אלכסנדר דיבר על חללים בגבהים משתנים
Ceiling Height Variety
A building in which the ceiling heights are all the same is virtually incapable of making people comfortable.
In some fashion, low ceilings make for intimacy, high ceilings for formality. In older buildings which allowed the ceiling heights to vary, this was almost taken for granted.
http://kk.org/cooltools/archives/7591
בקיצור
מה טוב לך?
אין נכון
גרשון, התכוונת להגיד גובה 250 זה מינימום !
15/02/2013 | 01:38
66
עדיף יותר.
בבית פרטי כיום הגובה שרבים מעדיפים הוא בין 270 ל 320 . אבל כמו שאמרו לפני, תלוי בהרבה דברים ובעיקר בהעדפה אישית.
הערה חשובה
15/02/2013 | 11:38
2
65
בדר"כ , יש הנחיות בתב"ע לגבי גובה תקרה מסף הבית או סף המדרכה. חשוב לבדוק את זה לפני שמתחילים את התכנון. אם אין הגבלות , אז השמיים הם הגבול  
בד"כ אין הנחיות לגובה תקרה, רק לגובה בנין.
15/02/2013 | 19:10
1
35
תלוי היכן....
16/02/2013 | 21:25
41
כבר נתקלתי בזה במספר מקומות בפרוייקטים שבניתי.
הגבלה על גובה קומה ראשונה ביחס למדרכה קיימת,
הגבלה על סה"כ המבנה , כולל כמות הקומות ( ואז החלוקה מגבילה אותך בגובה קומה )
ועוד ...
אכן 250 גובה מינימום למגורים בחוק
17/02/2013 | 08:37
62
אולם
אם נזכר ב"מודולור"
היה קשר מבהק בין הגובה לרוחב החלל, קרי
מעין חוק זהב שיצר את התחושה של הנוחות
השאלה הינה בעצם שאלת עיצוב טוטלי
האם במרחב/חלל מסוים אני ,סתם, יכול להגביה או להנמיכו?
כיום גם המחוקק הבין וקבע שייעוד השטח קובע(כלומר השימוש)
לא מידותיו
מי זוכר מיקום ברזים?
13/02/2013 | 15:26
2
253
לפני מיליון שנה נתקלתי בתקן שקבע את מיקום הברזים.
למשל מיקום ברז אמבט היה במרחק שליש מהפקק, וגם היה תקן לגובה.
האם היה באמת משהו כזה?
האם הוא עדיין ישנו, ואם כן, איך הוא נקרא?
בהל"ת - אין.
הל"ת
13/02/2013 | 17:15
1
32
http://www.moin.gov.il/SubjectDocuments/Mta14.pdf
שרטוטים 3.7.2
ראי גם הוראות נגישות
זה לא זה. על מיקום הקבועות והמרחב הפנוי ידעתי
14/02/2013 | 12:56
21
על הברזים ראיתי משהו פעם.
השאלה האם זה היה תקן
ואם כן, מה מעמדו עכשיו
הסדרות האהובות בתפוז אנשים|!|
13/02/2013 | 13:26
5

לכל סדרה, יש פורום משלה |חיבוק|
בימים אלו אנו פותחים שורה של פורומים לסדרות הכי טובות בעולם|גלובוס|

יומניה של קארי בראדשו- סדרת הבת של "סקס והעיר הגדולה"
The Following- סדרת מתח בלשית בכיכובו של קווין בייקון
נאשוויל- סדרה שמביאה אתכם אל מאחורי הקלעים של מוזיקת הקאנטרי
האני בו בו- תופעת הריאלטי הגדולה של השנה
משפחה מודרנית- המשפחה הכי מצחיקה בטלוויזיה
המתים המהלכים - סדרת אימה פוסט-אפוקליפטית

|טי-וי|אם אתם רוצים לנהל את אחד מהפורומים, אתם מוזמנים למלא את הטופס הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

|*| אם יש לכם סדרה שאתם מאוד אוהבים ועדיין אין לה פורום בתפוז 8-*, אתם מוזמנים לשלוח את הצעתכם אלינו
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בניית כיסא מתנדנד
13/02/2013 | 12:58
2
36
אני רוצה לבנות כיסא מתנדנד, אבל אין לי ניסיון קודם בבנייה בעץ, אבל בכל זאת הייתי רוצה לנסות.
איפה אני יכול להשיג את יחסי הגודל והמידות והנוסחאות ובאיזה סוגי עצים הכי מומלץ להשתמש?
פנה לפורום נגרות ואמנויות עץ
13/02/2013 | 13:48
13
אפשר גם ככה
13/02/2013 | 17:20
22
עמודים בתכנית
13/02/2013 | 12:18
3
105
יש לי שאלה דחופה
אני צריכה לדעת איך מסמנים עמודים בתכנית אדריכלית
התחלתי ללמוד הנדסאי אדריכלות ולא הוסבר לי על מיקום עמודים.
אם יש אפשרות שמישהו יעלה דוגמא
תודה
ימית
התחלת ללמוד הנדסאות,
13/02/2013 | 13:16
67
לא לומדים הנדסאי. גם לא לומדים רופא. לומדים הנדסאות ורפואה.

הנה דוגמה עבורך של עמודים במבט על, חזית, חתך:
http://www.saf.co.il/sal/res/det_1446_1183267730.g...
לא לשכוח למספר אותם
13/02/2013 | 15:24
43
וליד עמוד עולה לסמן כוכבית
סימון עמודים בתכנית אדריכלות
13/02/2013 | 21:41
35
באופן עקרוני את בתור אדריכלית/הנדסאית אדריכלות "לא מסמנת" או קובעת עמודים.
האחריות בעניין הזה היא של המהנדס קונסט'.
על בסיס התכנון שלך את מסמנת עקרונית מקומות שאת חושבת (בהתאם להבנה ההנדסית שלך) שיכולים להכיל עמודים.

סימון באדריכלות זה תלוי בסוג התוכנית -
- הגשה: לועדה לתכנון 1:100 העמודים יסמנו בצבע מלא בהתאם לסוג החומר: בטון=כחול מלא, פלדה=ירוק.
- תוכנית ביצוע: 1:50 ומעלה, החומר עובר לסימון של קיוקוו אלכסוני בצורה כזו או אחרת. יש כאלה שגם משאירים את הצבע כדי שיהיה בולט יותר.
  לרוב קיר בטון או עמוד בטון יסומנו באותו החומר. כמו שהמליצו כאן כדאי גם למספר את העמודים אחרי שמקבלים את המיקום שלהם (בעולם האמיתי) מהקונסט'.
- תוכניות פרטים: ככל שהקנ"מ גדל יותר 1:20, 1:10 וכו' סימון העמודים הופך להיות אמיתי יותר מבחינת טקסטורה. באוטוקאד יש hatch שמיועדים לכך.

בכל מקרה הכי חשוב זה שתציגי מקרא שמתאים לסימונים שלך.
כך שגם אם בחרת ללכת לא בדרך הנהוגה עדין למי שמקבל את התוכניות יהיה קל להבין מה סמנת.
משרדי האדריכלות הגדולים בעולם
12/02/2013 | 21:04
13
121
ARCHIBLENDER על סוגיית שימור בשיקאגו
13/02/2013 | 10:20
21
על האדריכל ברטרנד גולדברג
http://archiblender.blogspot.co.il/2013/02/blog-po...
RAWABI-העיר הפלסטינאית הראשונה
13/02/2013 | 17:01
17
הספריה הלאומית פרק ג
13/02/2013 | 18:05
11
ומשרדי הארכיטקטורה המחדשים? בעולם?
13/02/2013 | 19:56
6
שיח המרחב הארכיטקטוני-קונגרס במקסיקו סיטי
13/02/2013 | 20:13
1
משרדי האדריכלות היעילים כלכלית בעולם
14/02/2013 | 19:47
7
"הארץ" גווני הבטון של באר שבע
14/02/2013 | 21:34
4
XNETהסולארדקטלון הישראלי
14/02/2013 | 21:37
5
"הארץ" פותחים-סוגרים אתת הים?
14/02/2013 | 21:45
6
ארועים
14/02/2013 | 21:49
4

יום עיון בנושא ערים מסדר שני בישראל
יום חמישי, 14 בפברואר 2013, בשעה 08:30
אולם פלדמן אוניברסיטת בר אילן, רמת גן
יום העיון הוא פרי שיתוף פעולה בין המרכז לעירוניות ותרבות ים-תיכונית, בת-ים לבין חוקרים בכירים מאוניברסיטת בר-אילן ומאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ועוד ...

פתרונות דיור בואדי ניסנאס
יום חמישי, 14 בפברואר 2013, בשעה 14:00
בי"ס אחווה, שכונת ואדי ניסנאס, חיפה
במסגרת התרגיל המסכם בקורס "דיור בר השגה" יציגו הסטודנטים הצעות ורעיונות לפתרון מצוקת הדיור בשכונת ואדי ניסנאס ויתקיים דיון בנושא. זהו פרויקט של שיתוף

שמור על קור רוח ותמשיך לעצב
יום חמישי, 14 בפברואר 2013, בשעה 19:00
גלריה זהזהזה, הנגאר 21 נמל תל אביב
הרצאתו של אורי רייכר, ז"ק – רייכר אדריכלות ונוף. איך עובדים עם יזמים שמשלמים לחשבונות בנק שוויצריים עד שהם מפסיקים לענות לטלפון, ועם ראשי עיריות שנוסע...

אור- כלי וחומר
יום שלישי, 19 בפברואר 2013, בשעה 17:30
גלריה YH4, יד חרוצים 4, ירושלים
זהו המפגש הראשון בסדרת "שלישי מקצועי" שמטרתו להעמקת ידע ומפגש מקצועי, הפעם בנושא : "אור- כלי וחומר". ההרצאות : Ian Rubin- The led fairytale Light cons...

הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל
יום חמישי, 21 בפברואר 2013, בשעה 08:30
בניין מקסיקו, אוניברסיטת תל אביב
הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל - איכות החיים העירונית. בהשתתפות אונ' ת"א, המחלקה לגיאוגרפיה וסביבת האדם וביה"ס לאדריכלות ע"ש עזריאלי,

בית הספר ע"ש פורטר ללימודי הסביבה
יום שני, 25 בפברואר 2013, בשעה 19:30
גלריה זהזהזה, הנגאר 21 נמל תל אביב
המפגש הראשון בסדרת ירוק על הגג, הנערכת בשיתוף המועצה הישראלית לבניה ירוקה, יעסוק בהיבטים התכנוניים הייחודיים למבנה ירוק ואופני הפעולה השונים הנגזרים מ...
בית החולים למצורעים בירושלים-בינתיים הורסים..
16/02/2013 | 13:42
9
מיכאל יעקובסון בעפולה-רכבת העמק נעצרה?
17/02/2013 | 08:34
11
אדריכליות יוצרות מרחב ציבורי-כנס פמיניסטי?
17/02/2013 | 16:26
24
אדריכליות יוצרות מרחב ציבורי-כנס פמיניסטי?
חברים/ות שלום רב!
להזכירכם ההרשמה נמשכת  לכנס שיתקיים ביום שישי  1.3.13 בנושא "אדריכליות יוצרות מרחב ציבורי"
הכנס יתקיים במדיטק בחולון.
אנא ע"מ שנוכל להיערך הסדירו הרשמה
פרטים על הכנס והמשתתפות ראו בגוף ההזמנה.
תודה על שיתוף הפעולה
יהודית כהן
עמותת אדריכלים
03-5188234

בקשת עזרה
12/02/2013 | 17:52
30
אשמח לקבל המלצה על חברה שמרכיבה מרקיזות  באזור המרכז (לא השרון ולא צללית)
תודה רבה(:
|מכשפה|מזמינים אתכם לסרט מכושף
12/02/2013 | 09:39
2
יש להן צחוק מרושע, הן אוהבות להתנייד ממקום למקום על מטאטא מרחף, להכין שיקויים בקלחת גדולה ומדי פעם לאכול ילדים. זה בערך מה שידענו על מכשפות עד היום, אבל הגיע הזמן לשנות את כל מה שאנחנו יודעים. אחרי שהערפדים ואנשי הזאב הפכו את עורם ונהיו הדבר הכי לוהט בסביבה, הגיע תורן של המכשפות לבצע את המהפך הגדול.
אנחנו שמחים להזמין אתכם להקרנה מיוחדת של הסרט "יצורים יפהפיים" המבוסס על רב המכר של קמי גרסיה ומרגרט סטול.

לכל הפרטים והרשמה לחצו כאן

ביטול משכון - כיצד
12/02/2013 | 14:50
2
27
לפני מספר שנים סיימנו לשלם את המשכנתא על הדירה,
כעת בבואנו למכור אותה, גילינו שעדיין יש על הדירה שיעבוד לטובת בנק דיסקונט.

כיצד מבטלים את השעבוד?

האם עלי למלא ולהדפיס את הטופס הבא:
http://forms.gov.il/globalData/GetSequence/getsequ... data-href="mailto:Mashkonot5@justice.gov.il">Mashkonot5@justice.gov.il
לגשת איתו לבנק דיסקונט, להחתים אותם על הטופס ולגשת לרשם המשכונות ע"מ לבטל את השיעבוד?

האם זה התהליך?
לפנות לבנק...
12/02/2013 | 21:05
18
רשם המשכונות
13/02/2013 | 09:50
19
מהכרות אישית...

אתה פונה לבנק שממנו לקחת משכנתא ומבקש מסמך עבור רשם המשכונות (הם אמורים לדעת בדיוק מה להפיק עבורך)
שמצהיר כי הם מוכנים כי תסיר את הרישום.
את המסמך אתה שולח לרשם המשכונות. יש לבדוק איתם עבור קבלת המכתב וביצוע הסרת הרישום.

בהצלחה!

מנהל/ת הפורום

אודות:
איל יוסינגר הוא אדריכל רשום, בוגר המחלקה לארכיטקטורה באריאל. כבעל משרד עצמאי (EYA-Eyal Yossinger Architects), מתמחה איל בבניה ציבורית קהילתית, בניה פר
עוד...
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
איל יוסינגר-מנהל פורום אדריכלות
להתייעצות עם מנהל הפורום
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
17:20 | 27.08.15 אורחים בפורום
16:03 | 26.08.15 sagiv1987
10:32 | 26.08.15 אורחים בפורום
10:45 | 25.08.15 גלמיש1
09:20 | 23.08.15 Uptown
13:06 | 21.08.15 אורחים בפורום
08:56 | 20.08.15 אבטיח מתוק2
13:42 | 17.08.15 איל יוסינגר
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן