לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום iPod, iPhone ו-iPad
הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

16 ג"ב יספיק לאייפד אייר 2?
26/05/2015 | 00:52
2
30
היי כולם, מה שלומכם?
אני רוצה לקנות אייפד אייר 2, ורציתי לדעת מבין המשתמשים, האם 16 ג"ב יספיק לעבודה?
לא בונה על למלא אותו במוזיקה בשביל זה יש את האייפון.

תודה! אשמח לשמוע דעתכם ונסיונכם

איזו עבודה? מסמכים? כן.
26/05/2015 | 09:14
29
הנפחים הגדולים הם תמונות ומוסיקה וסרטים. אבל גם אפליקציות כבדות - כמו למשל חלק גדול ממשחקי הספורט - יכולות לתפוס נפח.
דוקא מסמכי טקסט רזים למדי.

לדעתי לא
26/05/2015 | 09:23
35
אני קניתי את ה - 32 שזה המינימום בעיני.
האפליקציות תופסות יותר ויותר מקום.
אם אפשר לעביר אנשי קשר מאייפד למחשב
25/05/2015 | 21:28
1
6
כן.
26/05/2015 | 09:17
7
אם אנשי הקשר שלך מסונכרנים לאייקלאוד (ורצוי שיהיו), תכנס ל-www.icloud.com עם חשבון האפל איידי שלך ושם תוכל למצוא את כל אנשי הקשר. תוכל לסמן אותם וליצא/להוריד למחשב קובץ vcf שכולל את כולם ואז לייבא אותו לתוכנה שאתה רוצה במחשב.

אפשרות נוספת היא להשתמש בתוכנת אייטיונז. צריך להוריד אותה (מאתר אפל בלבד!!!) ולהתקין על המחשב, לחבר את האייפד בכבל למחשב ובאייטיונז לסמן ״סנכרון אנשי קשר״. אם אינני טועה, ב״חלונות״ אפשר לסנכרן לאאוטלוק או לתוכנת אנשי הקשר הבסיסית המובנה במערכת.
אחריות יבואן רשמי מול אחריות חנות (אמינה) - יש הבדל מהותי?
25/05/2015 | 18:51
27
44
אני רוצה לקנות אייפון 6 (64GB) וגיליתי שיש פערים במחיר אם למכשיר יש אחריות יבואן רשמי (4500 ש"ח) או אחריות של החנות עצמה (3900-4200 ש"ח). 
ואני מתלבט אם שווה לחסוך את הכמה מאות שקלים האלה, או לא.  (בהנחה שמדובר בחנות מוכרת, אמינה ומקצועית). 
מה דעתכם?
עוד שאלה: איך זה שאייפון 6 עולה היום יותר ממה שעלה בהשקה?
25/05/2015 | 19:12
12
38
כשהוא הושק בנובמבר (לפני חצי שנה) המחיר באיי דיגיטל היה 4200 ש"ח.  והיום הם מבקשים 4500 ש"ח (בשני המקרים אני מתייחס ל 64GB) 
איך זה יכול להיות?  הרי עברה חצי שנה, ובאוקטובר גם ככה אמור לצאת דגם חדש, לא?
המחירים לא יורדים עם הזמן?
הדולר עלה.
26/05/2015 | 09:22
11
55
לטעמי, אם ההפרש נמוך מאוד ואין לחץ תקציבי, עדיף לבחור קניה מאיידיגיטל.
מה ההבדל? האחריות הרשמית היא שאם מכשיר מתקלקל במשך השנה הראשונה, הוא מוחלף לחדש.
בחנויות עצמאיות, אני משערת שהם יפתחו אותו ויתקנו, לא יחליפו. כי זה אומר שהם יצטרכו לקחת אותו פיזית למדינה בה נקנה ושם להחליף אותו בחנות רשמית ואז להחזיר לך. לא סביר.

עם זאת, שים לב שרוב המכשירים הללו לא מתקלקלים בשנה הראשונה. לכן אם ההפרש משמעותי, לא הייתי בוחרת לקנות מיבואן רשמי (ובאמת כשקניתי, לא קניתי מאיידיגיטל).

אגב, לאיידיגיטל יש גם אפשרות להוסיף עבור אחריות על שברים וכו׳, אבל אני לא מתמצאת מספיק וכדאי לברר את כל הפרטים ולבדוק כדאיות.
תודה רבה על התשובות וההסבר!
26/05/2015 | 11:45
2
36
בינתיים נתקלתי בבעיה אחרת - בחנויות שבדקתי, אין אייפון 6 ולא יודעים להגיד מתי יהיה. 
אגב - ראיתי שיש חנויות שכותבות שהן נותנות אחריות של "היבואן הרשמי C DATA" .  לא ברור לי מה זה.  נכנסתי לאתר של C DATA ובאמת כתוב שם שהם מייבאים מוצרים של אפל. 

C-DATA ואיידיגיטל, שניהם יבואנים רשמיים
26/05/2015 | 13:28
1
41
של אפל
נכון. הספקתי לקרוא בגוגל. תודה.
26/05/2015 | 14:32
17
איידיגיטל מחליפים למכשיר חדש?
26/05/2015 | 13:20
7
59
חשבתי שהם בעצמם פותחים ומתקנים.
לי אחרי כמה חודשים עם האייפון 5 (מארה"ב) התגלתה תקלה (הכפתור כיבוי לא עבד) והם החליפו לי חדש (קצת בלגן להחזיר לארה"ב אבל עדיין), אי אפשר לדעת.

לגבי המחיר, אני לא חושב שזה רק זה.
יש עניין גם של המחירי תחרות כשרק השיקו את האייפונים, והעובדה שעכשיו הם יכולים להרשות לעצמם להעלות מחירים
בקיצור, שווה לקנות בהשקה ולא לחכות כי המחיר לא יורד
26/05/2015 | 14:36
2
22
לא יודע אם הייתי עושה מזה כלל, אבל זה מה שהיה נכון הפעם....
27/05/2015 | 15:06
1
18
27/05/2015 | 15:54
6
מה שאתה מתאר איננו תיקון במסגרת האחריות
26/05/2015 | 15:51
3
35
איידיגיטל לא מממשים אחריות רשמית על אייפונים שיובאו מחו״ל (עצמאית או כדי להמכר בחנות כלשהי), רק על אלו שהם מייבאים בעצמם.
איפונים הם היוצאים מהכלל בין מוצרי אפל, כי אין להם אחריות בינלאומית.
לא הבנתי מה את אומרת...
27/05/2015 | 15:04
2
26
את האייפון שלי קניתי עצמאית מארה"ב וגם הייתי צריך להחזיר אותו לשם להחלפה עצמאית. רק סיפרתי את זה כדי להמחיש שיכול לקרות מצב של תקלה באייפון בשנה הראשונה, ולקבל מכשיר חדש במקום זה הבדל משמעותי. למרות שגם במקרה שלי הם רצו לתקן בהתחלה ושיכנענו אותם להחליף. גם להחליף במקום מורשה ואמין זו הרגשה אחרת לדעתי....

בלי קשר, אמרתי שחשבתי שאיידיגיטל בעצמם עושים תיקונים ולא מחליפים לחדש, אולי לא באותה קלות שאפל הרשמית עושה את זה. אבל אין לי באמת ניסיון איתם
איידיגיטל באמת מתקנים מכשירים, אבל עד כמה שהבנתי, הם מתקנים
27/05/2015 | 19:12
1
31
או מכשירים לאחר תקופת האחריות שלהם או מכשירים שאין להם אחריות רשמית בארץ. כשיש אחריות רשמית הם מחליפים את התקול בחדש (מנסיון של חבר שקנה אצלם).
הבנתי...
27/05/2015 | 19:20
10
השאלה , למה צריך אחריות ?
27/05/2015 | 09:08
13
54
אם המכשיר יגיע עם בעיה , יגלו אותה בשבוע הראשון ואז כל דבר יתוקן/יוחלף .
המכשיר מספיק זמן בחוץ ולא התגלתה בעיה מיוחדת ככה שבכל מקרה סביר להניח שהתקלה תיגרם על ידי המשתמש.
יש מספיק מקרים
27/05/2015 | 15:19
12
39
שמתגלה איזה באג באחוז מסוים של דגמים שנמכרו, ובסוף אפל מכריזה על זה שהיא תתקן לכולם ללא עלות...
ברגע שאפל מחליפה תוכל להגיע לנציג הרשמי של אפל
27/05/2015 | 19:13
11
32
אותו הדבר עם הבטרייה , בינתיים לא ידוע והמכשיר כבר 8 חודשים בחוץ
אלו רק דוגמאות
27/05/2015 | 19:32
6
26
למקרים של תקלות שונות שיכולות להיות במכשיר. באותה מידה יכולה להיות תקלה אחרת שאפל לא טורחים להצהיר עליה. אז פונים לאחריות והם דואגים לזה.
חוץמזה, שההכרזות האלו באות בדיליי. אני החלפתי את האייפון שלי בגלל התקלה הזאת אי שם ב-2013, והם הוציאו את ההודעה על זה רק באמצע 2014, וגם את ההודעה על הסוללה הם הוציאו באוגוסט 2014. שזה שנתיים (!) אחרי שיצא האייפון.
לפעמים גם מדובר בייצור של חודש מסוים שיש בו תקלה. בקיצור אי אפשר לדעת.
נו , אז לא באמת צריך אחריות
27/05/2015 | 20:20
5
27
אם הם מתקנים אחרי שנתיים אז לא היית צריך את האחריות ולא משנה מי נתן אותה , עדיין היית מכוסה.
לא הבנת....
28/05/2015 | 01:06
4
23
הם הודו בתקלה והסכימו לתקן באופן כולל רק אחרי שנתיים! זה אומר שאם חווית בתקלה לפני שהם הודיעו עליה, היית צריך לממש את האחריות! או שתחכה עד שהם יודיעו על זה?!
שוב - אני תיקנתי את האייפון במסגרת האחריות אחרי כמה חודשים, כשאפל הציאו על זה הודעה רשמית רק אחרי שנה וחצי. לא הייתי מחכה שנה וחצי עם אייפון תקול בשביל לתקן את זה, אז טוב שהייתה לי האחריות.
אתה מנסה לשכנע את עצמך ששוה לשלם עוד עבור
28/05/2015 | 07:05
3
25
״קנייה בארץ עם אחריות ״ , אתה פונה לאדם שקונה כבר מעל ל-10 שנים מכשירים מחו״ל שפרט להחלפת סוללה לא עברו תיקונים.
דרך אגב , גם למכשירים מחו״ל ( במקרה של אפל ) יש אחריות , הבעיה היחידה זה שצריך להחליף מכשיר מדגם שאין לספקים בארץ .
החלק הכי יקר במכשיר זה המסך שלא מגובה בשום אחריות , כל היתר זה יחסית גם ככה כסף קטן .
אני לא מנסה לשכנע אף אחד
28/05/2015 | 11:50
2
23
אני מנסה להמחיש מהמקרה שהיה לי איך אחריות יכולה להיות חשובה. אם אתה חושב שעדיף לתקן באופן "פיראטי" בלי אחריות, או לחילופין לשלם על התיקונים, אז סבבה. אני מרגיש יותר בנוח אם יש לי אחריות ולאן לפנות.
ואני מנסה להמחיש שלא באמת צריך , טוב שיש
28/05/2015 | 11:54
1
27
אבל לא חייבים .
28/05/2015 | 12:04
6
טעות בידך
28/05/2015 | 16:51
3
29
תוכל להגיע לנציג הרשמי של אפל - אבל במקום הקנייה...
אבא שלי, למשל, היה צריך להמתין לביקור בארה"ב כדי שיוכל להחליף את הסוללה באייפון (5) שקניתי לו כאן במסגרת תוכנית ההחלפה של אפל. בארץ לא היו מוכנים לגעת בו, וזה לא ייחודי למי שקנה בחו"ל - iDigital בזמנו עשו בעיות גם למי שקנה מיבוא אפור.

זה מעבר לעובדה שרכיבים מסויימים כמו מתאם הWIFI יכולים לשבוק חיים עצמונית גם חצי שנה לאחר הקנייה. זה מאוד נחמד שבשלב כזה יש מישהו שידאג לך.

אז להגיד ש_חייבים_ אחריות? לא, אפשר בלי. אבל להגיד שלא שווה לשלם עבור זה עוד טיפה זה כבר לא נכון.
האמת היא שהם החליפו למי שקנה בחו״ל, אבל רק אם המכשיר היה
28/05/2015 | 17:32
27
תואם בדיוק לדגם שנמכר בארץ. כלומר: מכשירים שהגיעו מאירופה.
רוב קוני אייפון 5 בארה״ב קנו את הדגם של וורייזון שלא תואם לזה בארץ.
יש בארץ 2 ספקים רשמיים של מכשירי אייפון
28/05/2015 | 22:17
28
אורנ׳ג וcdata , שניהם מספקים שירות למכשירי אייפון מכל העולם , רק שמדובר בהחלפה יש בעיה כי אפל מחליפים לאותו הדגם ככה שאם מדובר בדגם מיוחד שלא משווק לארץ יש להם בעיה והם לא מחליפים .
מנסיון , אורנ׳ג נותנים שירות.
הדגמים בארה״ב הם שונים ולכן במקרה של החלפה יש בעיה .
שווה לך , תהנה .
לי אישית לא .
29/05/2015 | 13:16
6
הצילו (האם ווטסאפ מקושר ל apple id?)
25/05/2015 | 09:23
4
40
לפני כמה חודשים השתדרגתי מאייפון 5 ל 6.
על הדרך ניסיתי לשנות את כתובת המייל שהיתה ה apple id שלי, כי המקורית כבר מזמן לא קיימת ואין לי גישה למייל ההוא.
מאז הטלפון לא מכיר את הסיסמא שלי, וכל הניסיונות לשחזר את הסיסמא דרך iforgot עולים בתוהו (הוא כותב שהמידע שגוי וכל מיני כאלה).
לפני כמה ימים הבן שלי בטעות לחץ לי על עדכון של כל האפליקציות. אממה - כזכור - הסיסמא שגויה.
כל העדכונים נכשלו, אבל הווטסאפ (שהוא כל חיי ) הגדיל לעשות ועכשיו הוא נותן הודעה שהגרסה ישנה ויש לעדכן לגרסה החדשה. בינתיים אי אפשר להכנס לווטסאפ.
כל הניסיונות לעדכן דרך האפל ID הישן/המעודכן נכשלים.
פתחתי apple id חדש, אבל כנראה שמאחר והווטסאפ הקיים הותקן על ה apple id הישן (והתקול), אני לא יכולה לעדכן את הגרסה.
אם אזיר את הווטסאפ מהמכשיר ואתקין אותו מחדש דרך ה apple id החדש, הוא ישחזר הכל (באמצעות מספר הטלפון?) או שמא הוא מקושר ל apple id ולכן הכל ימחק?
תודה וסליחה על השאלה המסורבלת, מקווה שהובנתי.

לא אזיר אלא *אסיר*
25/05/2015 | 09:26
3
14
הוואטצאפ מקושר למספר הטלפון
25/05/2015 | 18:37
2
24
הבעיה שהסרה של התוכנה תמחוק גם את כל התוכן אלא אם יש גיבוי , ניתן לגבות את המידע של וואטסאפ דרך ה-ICLOUD.
תודה. מן הסתם ה icloud מקושר ל apple id הקודם?
25/05/2015 | 18:39
1
24
ואז אני חוזרת לאותה בעיה?

אני חוששת שכן.
26/05/2015 | 09:26
15
נסי לכתוב לשירות של חנות האפליקציות לגבי בעיית שחזור הסיסמא והחלפת האימייל. לפעמים הם מצליחים לפתור (לא תמיד. ההגבלות נגד גניבות היום, מגבילות גם אותם).

בעיה באייפון 5s
24/05/2015 | 23:43
2
35
היי
יש לי בעיה מוזרה באייפון
יש לי רשימת שירים באייפון שהעברתי והכל היה טוב
פתאום אתמול שמתי לב שהרשימת שירים נמחקה אבל כשאני מחבר את האייפון למחשב באייטונס כן רואים את הרשימת שירים

מה אפשר לעשות ?
כי אין לי את השירים האלה מגובים בשום מקום

תודה לעונים
רשימת שירים (פלייליסט) או השירים עצמם?
26/05/2015 | 10:49
1
21
בכל מקרה, אתה יכול לנסות ליצא את השירים מהמכשיר באמצעות תוכנה (למחשב) כמו iTools.
שירים עצמם
26/05/2015 | 15:50
16
ואנסה את התוכנה תודה
שלם $80 קבל $100 ל-iTunes. ארה"ב בלבד
24/05/2015 | 22:50
1
27
לקרוא היטב את הפרטים המופיעים בעמוד המכירה.
אני לא מכיר את iTunes ואת התנאים השונים, אבל נתקלתי בזה וחשבתי שאולי זה יעניין גולשים פה בפורום.
מתוך התנאים:
Valid only on purchases made in the U.S. from the U.S. iTunes Store.
אולי אם מתחברים עם VPN וכד' אפשר לממש את ההטבה, אין לי מושג.
תקף ל-19 שעות הקרובות.
שווה למי שצריך , הקניה היא בחנות האמריקאית של ITUNES.
25/05/2015 | 00:07
13
מאיפה לקנות אייפון 6 ?
23/05/2015 | 14:08
3
33
היי,
מאיפה ניתן לקנות הכי זול אייפון 6 ? גרסת 64/128GB ...
גם אופציות של חו"ל ואילת אפשריות...
תודה
אירופה היום זולה בגלל היורו הנמוך והחזר המס ( שצריך לקבל
23/05/2015 | 15:25
2
40
בשדה התעופה ).

כמובן שמדובר על מדינות היורו ( למרות שגם בפראג היה מאוד זול ).
וכמה זה אמור לעלות בערך לאחר החזר המס?
23/05/2015 | 21:44
1
23
ואם חלילה יש בעיה עם המכשיר איך עובד נושא האחריות? זה באמת יותר זול מלקנות באילת?
תודה
להיכנס לאתר WWW.APPLE.COM
23/05/2015 | 22:39
36
לבחור למטה לאיזה מדינה להיכנס ושם רואים את המחיר.

אחריות אמורה להיות כל עוד זה מסוג המכשירים שנמכרים בארץ.
צריך המלצה על חנות סלולר אמינה באזור ת"א / ראשל"צ
23/05/2015 | 13:20
17
עזרה בפינוי מקום ב - iCloud
23/05/2015 | 12:35
1
14
שלום
כיצד ניתן לפנות מקום ב - iCloud?
האם יש דרך לעשות דרך המחשב או שחייבים רק דרך האייפון?
לפנות מה , אם מדובר על תמונות אז דרך המחשב
23/05/2015 | 15:23
19
גיבויים דרך המכשיר בהגדרות -> כללי -> שימוש ואז שם בחלק של ICLOUD ניתן לנהל את המידע.
חייבת את עזרתם בהעברת שירים לאייפון :)
22/05/2015 | 23:36
20
60
היי :)
לא יודעת מה נסגר... אני לא מצליחה למצוא איך מעבירים שירים לאייפון (4S)!!
ניסיתי לראות סרטוני הדרכה למיניהם ובכולם מראים גרסת אייטונס די שונה ממה שיש לי! ואני כן מעדכנת גרסאות מפעם לפעם (לפי עידכון שהוא מקפיץ לי) אז אי אפשר להגיד שהגרסא ישנה מידי..
ניסיתי:
-לגרור את השירים מהאייטונס ללוגו של האייפון בצד שמאל למעלה (תראו בתמונה)..לא עובד.
-עשיתי העתק הדבר (מהשירים שבאייטונס לשירים של האייפון)- לא עובד...
-ניסיתי ללחוץ על השיר וללחוץ על האופציה של העברה לאייפון - לא עובד.

אני מצרפת תמונה של האייטונס שלי בתקווה שמישהו מתמצא וירצה לתמוך בי נפשית :)
תודה מראש לעוזרים!!

בחלק השמאלי יש לך ציור של אייפון קטן ( ליד ה-3 נקודות )
23/05/2015 | 15:31
19
35
תלחצי עליו ( זה האייפון שעכשיו מחובר למכשיר ) , עכשיו מתחת לזה ייפתח לך תפריט שהכותרת זה SETTINGS , מתחת יהיה MUSIC , APPZ , TONES ועוד , תבחרי MUSIC , תסמני לו מה לסנכרן למכשיר ואז SYNC .

בכללי , זאת הדרך להעביר מידע למכשיר .. מנהלים את המידע בתוכנה ואז מסמנים מה להעביר למכשיר.
אבל אז מופיעה לי הודעה
23/05/2015 | 16:06
18
44
האם אני רוצה להסיר את כל הסרטונים, שירים, רינגטונים וכו', ולהחליף אותם במה שסימנתי לסנכרן. (בתמונה)
אני ממש לא רוצה להסיר את כל השאר, רק להוסיף משהו. זה אפשרי?
אייפון מוכן לסנכרן מוסיקה רק מול מחשב אחד
23/05/2015 | 17:37
1
30
אם תסנכרני מהמחשב שממנו העברת את שאר השירים, השירים הקיימים היום לא ימחקו ותוכלי להוסיף אליהם. אם את רוצה לסנכרן ממחשב חדש - תצטרכי למחוק את כל מה שקיים היום ולהתחיל מחדש עם המחשב החדש. זו אחת ההגבלות שאפל מטילה על משתמשי אייפון.

פרקטית, מה שאת יכולה לעשות (מבלי להחליף מכשיר ):

1. לסנכרן דרך המחשב המקורי

או

2. להעביר את כל מה שקיים היום על המכשיר למחשב החדש (אם יש לך את הקבצים המקוריים על מחשב אז זה הכי פשוט, אם אין אז ניתן באמצעות תוכנה כגון iTools להעביר את השירים מהאייפון בחזרה למחשב) ואז לסנכרן מול המחשב החדש. השירים הקיימים על המכשיר ימחקו, אבל תוכלי לסנכרן אותם בחזרה מהמחשב.

או

3. למצוא תוכנה אחרת שיכולה להשמע מוסיקה באפסטור, ולהעביר את הקבצים ישירות אליה ולא לנגן המובנה. זו אופצייה בסימן שאלה כי בפעם האחרונה שהשתמשתי באייפון (איפושהוא בגזרת האייפון 4S) היא עוד הייתה אפשרית, אבל זה משהו שנשמע לי הגיוני שאפל תחסום, אז אני לא אתפלא אם זה לא אפשרי יותר.
אני מסנכרנת מהמחשב המקורי..
24/05/2015 | 12:35
17
אבל יש לי שירים על האייטונס שאני לא רוצה להעלות לאייפון...אז אתה אומר שאין אפשרות כזאת? הוא כל פעם מסנכרן את כל הרשימה?
אני רואה שלא סימנת לסנכרן מוזיקה
23/05/2015 | 17:58
15
23
אז הגיוני שהוא יגיד לך שהוא הולך למחוק את המוזיקה.

צריך להיות מסומן SYNC MUSIC.
זאת ההודעה שקופצת ברגע שאני לוחצת על
24/05/2015 | 12:32
14
20
sync music..

לפי התמונה ששלחת יש לך כרגע מוזיקה במכשיר
24/05/2015 | 13:37
13
19
אני לא מבין מאיפה המוזיקה והאם היא נמצאת על המחשב.

כדי לסנכרן מוזיקה מהמחשב צריך לסמן את SYNC MUSIC ואז או שהוא מוסיף דברים אם זה אותו המחשב שממנו כבר סינכרנת מוזיקה או שהוא משתלט על המידע , מוחק את המוזיקה שיש ומעביר את שלו.
בכל מקרה אם SYNC MUSIC לא מסומן אז המידע שיש לך במכשיר הגיע ממקום אחר.
תעשי סדר אצלך ותגידי לנו מה המצב כדי שנוכל לעזור
טוב..קצת סדר בדברים :) + שאלות
24/05/2015 | 15:09
12
13
אני מחברת את האייפון רק לאייטונס במחשב אחד, המחשב שאצלי בבית.
העלתי בעבר שירים לאייפון, דרך האייטונס במחשב הספציפי הזה, וחוץ מזה לא הועלו שירים משום מקום אחר.
מאז נוספו שירים לאייטונס (ייתכן שגם נמחקו ממנו חלק, למרות שלא נראה לי).
אני רוצה להוסיף רק שירים בודדים לאייפון, בלי למחוק את כל השירים הישנים יותר.

מה האופציות שלי?
האם אני יכולה להעלות לאייפון רק שירים ספציפים שאני רוצה?
אם כן - האם בשביל זה אני צריכה פשוט "לסמן אותם" באייטונס? או..איך עושים את זה?
אם לא - הברירה היחידה שלי זה לסנכרן רשימה שלמה? כלומר - שהרשימה באייפון תכיל בדיוק את מה שיש באייטונס?

ותודה על כל העזרה!!! מקווה שלא תתייאשו ממני 
ברגע שאת תסמני SYNC MUSIC יש לך תפריט למטה
24/05/2015 | 16:18
11
15
של -ENTIRE MUSIC שאומר שכל מה שבמחשב יעבור למכשיר.
או SELECTED ואז את יכולה לבחור מה יעבור למכשיר על ידי סימון של אומנים , סגנונות אלבומים וכדומה ( ייפתחו עוד חלונות למטה ברגע שתבחרי באופציה הזאת ).

כמו שאמרנו , הסנכרון הוא מהמחשב למכשיר , ככה שברגע שעושים את זה המידע של המוזיקה במכשיר נמחק ומועתק מחדש מהמחשב לפי מה שסימנת.

הבנתי..
24/05/2015 | 16:43
10
9
מבאס נורא :S
תודה בכל מקרה :)
האם המוזיקה שבמכשיר לא קיימת במחשב ?
24/05/2015 | 17:10
9
9
מהיכן היא הגיעה ?

יש תוכנות צד 3 להעתיק את המוזיקה למחשב .
ITOOLS ודומיו.
היא הגיעה מהמחשב, אבל
24/05/2015 | 17:50
8
15
עם הזמן מחקתי חלק מהמחשב, אבל זה לא נמחק מהאייפון..
האמת שזה די מוזר בגלל שמחקתי עכשיו כמה שירים מהאייטונס והוא הקפיץ לי הודעה שאותם שירים יימחקו גם מכל מכשיר שסונכרן בעבר עם המוזיקה הזאת (מה שגם עכשיו לא קרה..).

בכל מקרה! עשיתי לעצמי רשימה עדכנית זמנית באייטונס ונגיד שאני מוכנה להחליף את כל מה שיש באייפון, ברשימה החדשה (כשאני אסגר על איך הדבר הזה עובד אני כבר אשחזר את כל שאר השירים..).
אז לחצתי על sync music ואישרתי את זה שזה ימחוק את כל המדיה שיש לי עכשיו...ואז נפתחו לי האופציות...אז בחרתי ב"entire music library"....ומה עכשיו?
ללחוץ על apply? (בתמונה - למטה בצד ימין)

מה שמרתיע אותי שהוא כותב לי בסרגל הצבעוני הזה למטה גם photos,apps,other...מה זה קשור למוזיקה? אני מפחדת שהוא ימחק לי הכל...
אז..מה אני אמורה לעשות?
אם את מפחדת , תמיד ניתן וכדאי לעשות גיבוי
24/05/2015 | 18:29
7
10
בכל מקרה , זה יימחק רק את המוזיקה .
אבל זה שסימנת ENTIRE אומר שהוא יעתיק את כל המוזיקה מהמחשב למכשיר.

ה-APPLY יעשה את הפעולה.
טוב..העניינים מסתבכים
24/05/2015 | 18:51
6
20
לחצתי על apply והוא כותב לי שהאייפון שלי מסונכרן עם עוד אייטונס...לא זכור לי שאי פעם עשיתי את זה...ממש מוזר.
ואז הוא מעלה לי את ההודעה שבתמונה.
מה זאת אומרת "do you want to erase this iphone?"...את כל האייפון? רק את המוזיקה? למה הכוונה פה? כי תמונות וכל זה...אין לי על האייטונס.
ובכלל, אין לי מושג עם איזה אייטונס אני מסונכרנת בכלל...לא הגיוני 

קיצור, אין לי ברירה אלא למחוק הכל ולסנכרן מחדש?

ולגבי גיבויים, ברור שאני חייבת אבל אין לי מושג איך זה עובד והicloud שלי מלא כבר איזה 4 חודשים ואני לא מצליחה לרוקן אותו..
תעשי גיבוי למחשב לפני שאת מוחקת , שישמור לך תמונות ואפליקציו
24/05/2015 | 19:15
5
10
ת .

אחרי זה תעשי מה שבא לך.
אבל גיבוי זה לא רק דרך האייטונס?
24/05/2015 | 20:49
4
15
אני לא יכולה לעשות סתם העתק הדבק..
נגיד, תמונות אני יודעת איך לגבות.
אבל איך אני מגבה אפליקציות? או יותר נכון - איך אני מגבה את כל התוכן של האפילקציות?
נגיד ווטסאפ - אני רוצה שכל היסטוריית השיחות שלי תישאר.. איך אני עושה את זה?
האמת שאפילו הייתי מעדיפה לשמור את כל שיחות הווטסאפ על המחשב ואז לרוקן את אלה שבאייפון (כדי להשאיר מקום זמין לשימוש) אבל אין לי מושג איך עושים את זה..

ועוד שאלות שצצות לי על הדרך - 
1.גיליתי היום שאפליקציית פייסבוק לוקחת לי 3.4 ג"ב וזה המון!!! ומתוך זה 3.3 זה "מסמכים ונתונים"....מה זה אומר? באיזה מסמכים מדובר? אם אני אמחק את האפליקציה ואוריד אותה מחדש זה ייקח לי פחות מקום? (כי אחרי הכל, זה פייסבוק, אין לי פה משהו שאני צריכה לשמור כי זה מתעדכן כל הזמן, והשיחות בצ'ט מסתנכרנות אוטומטית..לא?)
2.אתה מבין משהו בicloud? איך אני שומרת ממנו למחשב? ואז - איך אני מרוקנת אותו? יש לי איזו תוכנה של אייקלאוד במחשב אבל לא הצלחתי להגיע דרכה לתמונות או אפליקציות..רק לדברים זניחים כמו פתקים למשל...
גיבוי למחשב ייגבה את הכל , ניתן גם לגבות אפליקציות וגם את המ
24/05/2015 | 22:14
3
12
ידע.

מחיקה של הפייסבוק ימחוק את כל המידע הנוסף ויפנה את המקום.

המידע הנסף זה תמונות וסרטים שנשמרים אצלך במכשיר , כנראה שאת מורידה את המידע מהפייסבוק לצורך צפייה מאוחרת.
זה בדיוק מה שאני לא מבינה..איך אני מגבה את הכל?
24/05/2015 | 22:53
2
12
והאמת שגם אין לי מושג איך אני מחזירה את המידע המגובה לאייפון במידע ואני אצטרך לעשות את זה..

לגבי הפייסבוק - אין לי שום מידע לצפיה מאוחרת...אני פשוט אנסה למחוק ולהוריד מחדש ומקווה שזה יעזור..
יש מדריכים בעברית
25/05/2015 | 00:06
1
11
טוב, זה די סינית בשבילי..
25/05/2015 | 00:16
28
אני לא באמת מבינה משהו מההסברים שם, וחוץ מזה בכל מה שקשור לגיבויים הם מסבירים רק על הicloud, וזה לא עוזר לי כי כמו שאמרתי הוא גם ככה כבר מפוצץ ואין לי מושג איך מוחקים משם דברים או מגבים משם דברים למקום אחר..כי זה רק 5 ג"ב וזה לא מספיק לכלום..

אני אצטרך למצוא מקור הסברה אחר..
חייבת מורה פרטי או משהו כזה חח
תודה רבה בכל מקרה :)
כיצד משמיע ברצף פלייליסט שיצרתי באייפוד טאץ
22/05/2015 | 17:38
3
22
שלום לכולם
יצרתי פלייליסט שנקרא "לועזי שקט" ואז שאני נכנס לזה אני רואה המון אלבומים ושירים בפנים אבל שאני נכנס לאלבום הוא משמיע רק את מה שבאלבום עצמו ולא ממשיך לאחרים, איך אני עושה שיריץ את הכל?
תודה
מישהו?
23/05/2015 | 11:40
3
בדרך כלל אני לא עושה רשימות , אחרי שלוחצים על רשימה
23/05/2015 | 15:33
15
האם שנכנסים לתוכה אין אפשרות ל-נגן הכל או סדר אקראי .

שיהיה לי קצת זמן איכות בבית אני אבדוק את זה.
אין בעיה...
23/05/2015 | 16:01
17
כנס לפלייליסט,
על המסך תוצג רשימת השירים שבפלייליסט.
הקש על אחד השירים ברשימה, והמכשיר יתחיל לנגן את השירים בפלייליסט מאותו שיר והלאה.
או - גלול לחלק העליון של הרשימה והקש על Shuffle ואז השירים מהפליייליסט ינוגנו בסדר אקראי.  
Apple ID וICLOUD
22/05/2015 | 16:11
56
שלום,
פתחתי חשבון באייטיונס ובאייקלאוד. נרשמתי ויש לי אפל ID.
באייטיונס הכל עובד כמו שצריך אך כשאני בא לפתוח את האייקלאוד מהמחשב הוא כותב אפל ID זה תקף אך הוא אינו חשבון ICLOUD. מה צריך לעשות?
גיבוי שיחה בוואטסאפ לא הולך
21/05/2015 | 22:59
17
שלום לכולם, 
אני מנסה לגבות שיחה מסויימת ושלחתי לשני מיילים שלי כמה פעמים וזה פשוט לא נותן...
מה עושים? זה ממש ממש דחוף.
תודה וחיבוק וירטואלי לעונים :)
אור
איך מצלמים את מסך בטלפון?
20/05/2015 | 14:38
4
37
כל פעם מופיעה לי הודעה שגיאה שאני גולשת  ואני חייבת לכבות ולהדליק כל פעם את פלאפון מחדש . אז אני רוצה לראות לכם את הודעה שמופיעה לי  ואולי תוכלו לעזור להיפטר מבעיה 
קליק על הכפתור העליון וכפתור הבית ביחד
20/05/2015 | 15:37
3
14
אין לי מושג ירוק מה זה כפתור הביתה ולאיזה כפתור עליון מדובר
22/05/2015 | 13:30
2
45
אבל צלמתי את טלפון שלי . אז אולי זה יעזור לך להסביר לי 
את לא בפורום הנכון. המכשיר שלך איננו אייפון אלא
22/05/2015 | 16:22
1
40
מכשיר אנדרואיד. את צריכה לשאול בפורום אנדרואיד : http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

וגם תצייני להם את שם המכשיר כי באנדרואיד יש מלאן׳תלפים דגמים וכל אחד עושה את זה קצת אחרת.
סליחה ותודה
22/05/2015 | 18:04
10
איך ניתן להעביר אנשי קשר במהירות ?
19/05/2015 | 08:39
5
34
אני מחליף מכשיר אייפון 4S לאייפון 5.
איך אני מעביר את האנשי קשר מ-4S ל-5 במהירות ופשטות?

תודה רבה!
הפתרון פשוט מאוד
19/05/2015 | 12:58
4
48
עליך להכנס להגדרות  ב 4S ולוודא שבלשונית icloud אני הקשר מסומנים (לחצן ירוק פעיל). למעשה  כדאי לך לוודא שכל הלחצנים בלשונית icloud פעילים. כעת גש עם הדפדפן לכתובת icloud.com ובדוק שרשימת אנשי הקשר שלך שם אכן מעודכנת. אם כן, נתק ב  4S את "מצא את האייפון שלי" ואח"כ נתק אותו מ-ה icloud. אח"כ גש אל ה  אייפון 5 והגדר בו את אותו Apple ID. כעת הפעל את כל הלחצנים בלשונית icloud.

בהצלחה
תודה! כיצד אני מגדיר קובץ שיר כצלצול באייפון החדש??
19/05/2015 | 22:12
3
14
בבקשה
20/05/2015 | 13:52
1
318
יש לעבוד כדלקמן , בלי שום קיצורי דרך
1.הקליק (דאבל קליק) על הקטע ונגני אותו ב itunes. אם אין לך itunes, זה הזמן להתקין. הגרסא האחרונה לחלונות מגיעה עם תפריטים בעברית
2.אחרי שהקטע יופיע ברשימת השירים של התוכנה :
3.קליק ימני, קבל מידע
4.אפשריות, סמן קטע קטן מהיצירה. יש לסמן זמן התחלה וזמן סיום. סה״כ לא יותר מ 40 שניות (אפשר עד 0:40.0)
5.צור גרסת  AAC
6.הצג בסייר חלונות
7.שנה את שם הקטע מ  xx.m4a ל xx.m4r
8.הקליקי (דאבל קליק) על הקטע ונגני אותו ב itunes
9.בפינה הימנית העליונה של התוכנה, עברי מלשונית מוסיקה ללשונית צלילים וודאי שהקטע נוסף לרשימת הצלילים/רינגטונים
10.סנכרן את האייפון עם ה itunes
11.פתח את אליקצית ההגדרות באייפון
12.גש אל צלילים>צלצול
12.בחר את xx כצלצול
13.בהצלחה
תודה לך גדי.
21/05/2015 | 09:11
8
תוספת קטנה
20/05/2015 | 13:58
22
קובץ mp3, מוצלח ככל שיהיה לא יכול להפוך לרינגטון באייפון. ע״מ לייצר רינגטון לאייפון תצטרך לעבוד כמו שהסברתי. AAC הם ראשי תיבות של Advanced Audio Coding. זה מה שאתה צריך לבחור ב itunes, כי אחרת לא תגיע לתוצאה הרצויה. אחרי שתבחר ב AAC, תקבל קובץ עם סיומת m4a ותצטרך לשנות אותה ידנית ל m4r. זו הדרך. תלונות והצעות לשיפור יש להפנות לדוא״ל של סטיב ג׳ובס ב jobs@heaven.com (כתובת הדוא״ל של המנוח בגן העדן).

האפסטור תקוע באייפון 6 חדש
18/05/2015 | 22:03
1
29
האייפון נרכש היום. הכל תקין. אבל האפסטור תקוע על הורדות עידכונים ובעצם לא מוריד. מחקתי לגמרי את האפליקציות האלה וניסיתי להתקים מחדש אבל הוא שוב נתקע. מה יכולה להיות הבעהי? תודה!!
לנסות לאתחל את המכשיר
20/05/2015 | 17:35
21
לחיצה ארוכה על כפתור הבית והכפתור העליון, עד שהמכשיר כבה ונדלק מחדש (מופיע התפוח). ואז לעזוב ולתת לו לעלות.
לעתים משהו נתקע וזו הדרך לנקות זכרון תקוע.
אפליקציה חינמית, I am not a number עצות בענין id של אפל
18/05/2015 | 15:17
65
1. ה-NYT נכנע והאפליקציה ב-ios מהשבוע חינמית (מקודם שלמו 8 דולר). את מי שזה מענין, שיוריד מהאפ-סטור.

2. יש ביניכם שמעולם לא ראו את הסדרה (זה מראה כמה אתם צעירים) אם תפתחו את הקישור תראו למי אני מתכוונת (סדרה מעולה).
    יש שם הסברים איך לנתק שני מכשירים מ-id  אחד ולהיפך ומה שאי אפשר עדיין לעשות. בקיצר עצות.

3. כמה אפליקציות חדשות (אף אחת פרט ל-NYT לא חינמית. שני לוחות שנה וכו'

מדריך לצלצול
18/05/2015 | 11:20
43
86
שלום.
מישהו יכול להדריך אותי כיצד להעביר צלצול לאייפון?
(נמאס מהצלצול הבררת מחדל המרגיז ;)

ווינדוס 8, אייטונס בגירסה העדכנית (אייקון אדום)

תודה!
המשך>>
שלום.
מישהו יכול להדריך אותי כיצד להעביר צלצול לאייפון?
(נמאס מהצלצול הבררת מחדל המרגיז ;)

ווינדוס 8, אייטונס בגירסה העדכנית (אייקון אדום)

תודה!
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
17/05/2015 | 16:12
4
|בית|מתעניינים בביצוע פרויקט תמ"א 38? נתקלים בשכנים סרבנים?
בואו להתייעץ על זה בפורום תמ"א 38:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|אתם או בני משפחתכם סובלים מפסוריאזיס? אל תעברו את זה לבד.
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום פסוריאזיס

|כלנית|יש לך שאלות לגבי אמצעי מניעה או הפסקת הריון?
היכנסי עכשיו לפורום הפסקת הריון ותקבלי מענה לכל השאלות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות בתחום חוות הדעת הרפואיות עבור תביעות נזיקין כנגד, ביטוח לאומי וחברות הביטוח?
היכנסו עכשיו לפורום חוות דעת רפואיות ותקבלו מענה:

|@|עברתם ניתוח בקע או שאתם עומדים לעבור?
בואו לדבר על זה בפורום ניתוחי בקע:

|כסף|חושבים שמגיע לכם החזר מס?
בואו לברר על כך בפורום מיסים והחזרי מס:

|סביון|בואו לקבל עצת מומחה על הנושא הכואב מכל.
היכנסו עכשיו לפורום כירורגיה אונקולוגית ותקבלו מענה לשאלותיכם:
ווטסאפ+iCloud
18/05/2015 | 01:00
4
29
שלום לכולם!
1.בזמן האחרון אני מקבל התראה של ה-iCoud ואני נדרש לכתוב את הסיסמת id של המכשיר שלי (אייפון 5!) מחדש.אין לי מושג למה זה קורה ואשמח לדעת כיצד אני מפסיק זאת??
2.כיצד ניתן לשנות את צלילי ההתראה של הווטסאפ?
תודה מראש על העזרה:))
מתי ההתראה מופיעה?
18/05/2015 | 07:36
16
מס' פעמים במהלך היום..
18/05/2015 | 19:00
2
18
נפתחת קוביה של ה-iCould ואני מתבקש להכניס את הסיסמא..
יש לך מושג לגבי הווטסאפ??
האם הדלקת את הגיבוי של וואטסאפ לאייקלאוד? אולי זה קשור.
18/05/2015 | 21:11
1
15
עידכנתי את הוואטסאפ..
18/05/2015 | 21:43
18
זה יכול להיות קשור? למה ההתראה קופצת באופן שכיח??
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
חיה בר - סחר ושילוח בינלאומי
חיה בר - סחר ושילוח בינלא
פורום לימודי שוק ההון
פורום לימודי שוק ההון
פורום ייבוא מסין
פורום ייבוא מסין
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
00:07 | 29.08.15 נערה בטירוף
23:50 | 28.08.15 CtrlAltDele
16:31 | 28.08.15 laei49
10:25 | 24.08.15 עלמה alma
18:42 | 22.08.15 amitp
17:49 | 22.08.15 המאזין הדומם
15:26 | 20.08.15 מודה לך מראש
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה