בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.

אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .

הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.

אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?

כל המידע - כאן.

איילת

מבקש עזרה!!
08/06/14 02:31
43צפיות
שלום לכולם. לא יודע אם זה  המקום מקווה
שתוכלו לעזור לי..

יש לי את תכנת האייטולס (מי שמכיר, עוקף אייטונס) ושם זה מראה בדיוק כמו
אייטונס את כל הדברים שיש לך על המכשיר

עכשיו הבעיה, חיברתי את מכשיר
האייפון שלי למחשב, פתחתי את האייטולס, וזה לא מראה
לי את המוזיקה שלי. כאילו הכל הלך או נמחק!
למה זה? מישהו יודע? מישהו יכול לעזור??
בבקשה זה מקרה חרום
1. האם אתה רואה את קבצי המוסיקה באייפון?
08/06/14 10:18
21צפיות
אם כן, אז דרך איזה יישום?
2. איך העלת את המוסיקה שלך לאייפון?
תשובה
09/06/14 05:23
15צפיות
1. כן
מה הכוונה יישום? על האייפון שלי הכל בסדר, יש את
השירים ושומעים אותם. אבל באייטולס לא מופיעים
השירים...

2. אני מעביר שירים לאייפון דרך האייטולס  אבל בהתחלה, לפני ששמעתי
על התכנה הזו הייתי שם את השירים שלי במחשב דרך
אייטונס.
העברת אנשי קשר מהענן לאייפון
07/06/14 22:38
37צפיות
מחקתי בטעות את אנשי הקשר
יש לי אותם בענן אפשר לקבל הדרכה
איך אני מעביר אותם לאייפון

תודה

ענן = אייקלאוד? אם כן, תדליק את הסנכרון של
08/06/14 20:26
27צפיות
אנשי הקשר בהגדרות > אייקלאוד.
תצוגת תמונת המתקשר
06/06/14 14:14
62צפיות
הי! שאלה- האם אפשר להגדיר שבזמן קבלת שיחה, תופיע תמונת המתקשר בגודל שהוא גדול יותר מאשר העיגול הקטן בו היא מופיעה בברירת המחדל של האייפון (4s, 7.1.1)?
השאלה הזו חוזרה כאן הרבה פעמים, והתשובה
06/06/14 15:27
57צפיות
המצערת היא - לא, כרגע אין אפשרות כזו.

זו אחת ממגבלות רבות של Apple שהיא לטובת המשתמשים.
בינתיים אפשר רק לקוות שב-iOS 8 הם ישנו את דעתם...
º
חבל...תודה!
06/06/14 16:26
10צפיות
אפליקצית Sync.Me
07/06/14 12:46
43צפיות
בעבר היא עבדה לי מעולה ומאז השדרוג ל-7 זה חזר לעיגול הקטן והמעצבן. הזכרת לי לשלוח שאלה למפתחים ולראות מה הסיפור עם זה באמת...
iOS8 - אפל תיתן למשתמש עוד יותר שליטה בפרטיות
05/06/14 23:24
106צפיות
במקום סתם להפעיל ולכבות Location Services לכל אפליקציה שמבקשת, יהיו עוד אפשרויות:
- לתת לאפליקציה להשתמש בנתוני המיקום רק בזמן שהיא מופעלת (בפרונט)
- לתת לה להשתמש בהם גם כשהיא ברקע
- לא לתת בכלל

אני חושבת שכבר היום (ios7) אפשרויות השליטה של המשתמש בנתוני הפרטיות מיושמות טוב יותר מאשר במערכות אחרות, אבל טוב לראות שאפל ממשיכים לשדרג ולעדן גם אותן.

אפשר לקרוא עוד קצת פה:
http://appleinsider.com/articles/14/06/05/apple-re...
מעניין:
06/06/14 00:50
68צפיות
בזמנו, כשהצעתי ש-Apple תוסיף עוד הגדרה אחת קטנה שתאפשר למשתמשים להתקין יישומים מחוץ לחנות, בסה"כ שורה אחת עם מפסק בתוך ההגדרות הקיימות, סיפרת לי סיפור שלם איך הדבר הזה יסבך את המשתמשים, זאת בנוסף לכל הדיונים האחרים בהם אמרת שהרבה הגדרות זה רע ומבלבל משתמשים.

אבל, עכשיו ש-Apple פתאום בחרה להפציץ משתמשים תמימים בכמות של הגדרות דומות ומבלבלות, את מציגה את זה כיתרון.

שלא תביני לא נכון - אני חושב שהשליטה הפרטנית הזו היא דבר מצוין, ואני אפילו מסכים שבעניין הרשאות למערכת של Apple יש כרגע יתרון מסוים על המתחרים, אבל את לא חושבת שלמשתמש הממוצע, זה שבכלל לא אכפת לו מהפרטיות אבל חשובה הפשטות, ההגדרה החדשה תגרום לכעב ראש לא קטן?
לא. ואסביר למה:
06/06/14 10:47
62צפיות
השורה שאתה מתכוון אליה, נמצאת בתוך רשימת הגדרות ארוכה ומבלבלת. רוב המשתמשים לא בודקים את ההגדרות (תסתכל על דיונים בכל הפורומים, כולל שאלות של משתמשים רגילים ולא טכניים בפורומי אנדרואיד, ביחוד ששם ההגדרות נמצאות בשני מקומות). וזו קביעה גורפת ולא תלויית הקשר.

הגדרות הפרטיות באייפון מיושמות בשתי דרכים:
1. הן גם נמצאות ברשימת הגדרות (ארוכה ומבלבלת שרוב המשתמשים לא טורחים לקרוא ולא מודעים לקיומה)
2. והן גם קופצות כאשר אפליקציה זקוקה/רוצה/מבקשת להשתמש בפיצ׳ר מסוים. כך שאתה יכול להבין את הקונטקסט ולהחליט אם מתאים לך שאפליקצית היומן תקבל גישה לאנשי הקשר שלך (למה לא?)  או אפליקצית הפנס תקבל גישה אליהם (Heck no!)

ואגב, לאפל אין ״יתרון מסויים״ כרגע, יש לה יתרון *בולט*. הישום של הגדרות הפרטיות באנדרואיד הוא כ״כ לא אינטיליגנטי, שברור לך שהם הכניסו אותו רק כדי לצאת ידי חובה ולזרוק את האחריות על המשתמש בלבד (כמניעה נגד תביעות).

ובכלל בנוגע להתקנות ממקומות אחרים: כמשתמשת, לא ממש אכפת לי הענין. די ברור לי שאם אפליקציה לא נמצאת בחנות, היא כנראה עוברת על איזשהו כלל - כאשר רוב הכללים הללו הם לטובתי (לא כולם, זה די ברור. יש כללים שהם לטובת אפל בלבד).
העובדה שכרגע המכשיר שלי יותר מוגן ובטוח לשימוש מאשר מכשירים במערכות אחרות והתקנת אפליקציות היא easy peazy, יותר חשובה לי.
אבל זו אני.

כן, כמובן, כי משתמשים תמיד קוראים ומבינים
06/06/14 13:48
55צפיות
חלונות קופצים שמפריעים להם בדרך ליישום שביקשו להתקין, ואף פעם לא לוחצים סתם 'כן'...

עכשיו, אני יכול להבין פופ אפ פשוט ששואל "מיקום כן או לא" אבל איך מתחילים לתשאל את המשתמש "הפשוט" לגבי מיקום ברקע ולא ברקע ומה זה בכלל אומר
"ברקע"?
אם היית מסתכל בקישור שנתתי, היית יודע
07/06/14 01:30
40צפיות
השאלה היא הפוכה, דוקא: האם אתה מרשה להשתמש כשהאפליקציה פועלת.
קראתי, השאלה אם את הבנת איזה גן חיות
07/06/14 16:00
36צפיות
יצרו פה?

תראי, אני פרנואיד גמור (לפחות כך טוענים חלק מחברי).
אני לא משתמש ב-Facebook, אני לא מסנכרן אנשי קשר ל-gmail ואני אפילו לא נוגע ב-whatsapp כי אני חושב שהזוועה הזו דורשת יותר מידי הרשאות והיא סיוט מבחינת אבטחה.

אבל, לא הייתי רוצה לראות Android מאמצת את הזוועה ש-Apple בנו פה, לפחות אם הכתבה עליה קישרת נכונה.

ראשית, נראה שהמשתמש יצטרך לחפש ולהפעיל על דעת עצמו הרשאה נפרדת של שימוש במיקום בזמן שהיישום ברקע.
זה אומר, שהרבה פעמים יקרה מצב שמשתמש יצפה להתראות מיישום מסוים על בסיס מיקום ולא יקבל אותן כי שכח או לא מצא את ההגדרה, או חשב שה-popup מספיק כשבפועל הוא לא.

בנוסף, נראה שיקפצו לו פופאפים לא ממש קשורים כל כמה ימים על כל אפליקציה שרוצה מיקום ברקע.
זה ממש סוג של מטרד, שלפחות בהתחלה בטח יגרום לכמה אנשים לחשוב שיש להם ווירוס.

אני לא יודע מי הגאון שחשב על העיצוב הזה ב-Apple, אבל זה הדבר הכי הפוך מ-User friendly שראיתי בחיים שלי.

אני מקווה שהכתבה מטעה או שלא הבנתי למה באמת התכוונו.
נמתין ונראה איך זה יעבוד בפועל כשהמערכת תצא.
אני חושבת שהאפשרות השניה שהצגת סבירה יותר
07/06/14 18:34
24צפיות
ביחוד כי אתה כנראה מעולם לא השתמשת במערכת באמת ידידותית למשתמש.
זה פשוט לא הולך ביחד עם פרנויה.
שמת לב לשורות האלו:
07/06/14 20:43
25צפיות

Third, users who grant apps "Always" access will be prompted to review the apps' authorization a few days later. The prompt will come in the form of a popup dialog that tells the user that the app has been using their location in the background and asks if they would like to continue allowing that to happen.
יש משהו דומה כבר היום, בנושא אחר
07/06/14 21:29
26צפיות
כאשר אתה מכבה את ה-wifi ונכנס לאפליקצית ניווט, למשל, אתה לעתים מקבל הודעה ש״אם ה-wifi שלך יהיה פתוח, הניווט יהיה יותר מדויק״, עם אפשרות לסגור את ההודעה או להעביר למקום הרלוונטי בהגדרות. זה לא מעיק כמו ההודעות שאתה מכיר מ״חלונות״ (שעושים עליהן ok אוטומטי).

אני לא רואה בעיה. שוב, אם היית משתמש במערכת, היית יודע. אין לי מה לנסות להסביר, כי זה כמו לספר לרווק מה זה להיות הורה. זה משהו ״איכותי״ ולא ״תיאורי״ או ״כמותי״.
אם נשים את השכנועים הדתיים בצד:
07/06/14 23:15
25צפיות
את באמת לא מצליחה לראות הבדל תהומי בין חלון קופץ שקשור לתוכנה שרצה כרגע בקדמה והמשתמש מתקשר איתה, לבין חלון קופץ שקשור לתוכנה שרצה ברקע והמשתמש לא בהכרח מודע לקיומה?
מעולם לא ראיתי חלון קופץ לגבי תוכנה שרצה ברקע
08/06/14 10:04
21צפיות
בלי שהמשתמש מודע לה ואני לא מאמינה שאראה. זה פשוט ui גרוע.

ולגבי ״שכנועים דתיים״ - זה פשוט טיעון קשקושי של מישהו שאין לו מה לענות. נסה להסביר לחבר רווק הולל מה היתרון בלהיות הורה. או שאולי אתה כזה ולכן לא מבין כבר עכשיו...
התלבטות בנוגע לרכישת מכשיר חדש
05/06/14 13:38
87צפיות
היי
אני מתלבט אם לקנות עכשיו את האייפון 5s כי אני רוצה לעשות קומבינה מבחינת הסים שלקנות את המכשיר עם סים של גולן טלקום וישר יביאו לי את המיקרו ולא אצטרך לחתוך וכאלה.
כי הבנתי שרק סים רגיל יכול בתוכו נאנו ולא מיקרו בגולן זה נכון?
מה אתם אומרים? או לחכות שיגמר לי התשלום על הגלאקסי 2 בסלקום באוגוסט ואז לקנות כי אני לא יודע איך לפתוח את המכשיר אם בכלל צריך כדי להכניס את הסים של גולן בגלל זה ההתלבטות או שמה לחכות כבר ל-6 שזה אוטוטו?

תודה
אם לא ממש דחוף לך, לא הייתי קונה עכשיו
05/06/14 15:40
93צפיות
אייפון חדש כנראה יושק בסתיו.
לגבי הסים: דוקא ב-5 ומעלה יש סים ״נאנו״.
הסים הרגיל של גולן מכיל סים ״גדול״ ו״מיקרו סים״.
אם אתה רוצה לעבור לגולן ולא יודע איך להכניס סים חדש, פשוט תעשה את זה באחת מחנויות ״באג״. אתה קונה אצלם סים והם יכניסו לך אותו למכשיר ויתחילו את הניוד (שלוקח רבע שעה בערך).

אגב, למה אתה רוצה לעבור לאייפון ולא לקנות מכשיר אנדרואידי חדש?
סתם שאלה- למה את רוצה לשכנע אותו
05/06/14 16:54
68צפיות
לרכוש אנדרואיד?
º
אני לא משכנעת לכלום. אני שואלת מסקרנות גרידא.
05/06/14 17:59
39צפיות
תודה רבה על התגובות
07/06/14 00:11
42צפיות
אני ראיתי באתר של גולן שיש לו נאנו סים והסים הרגיל מכיל בתוכו מיקרו אבל אני רוצה לקנות את הנאנו סים  בגלל שאני רוצה אייפון 5 ומעלה וזה לא יהיה טוב כי יש לי גלאקסי 2 בגלל זה השאלה שלי אם לקנות עכשיו או לחכות כי אם לחכות זה אומר עד ספטמבר ויקח זמן עד שיגיע לארץ ואני אוטוטו מסיים את ההתחייבות שלי למכשיר הקיים. מכאן נובע השאלה
ובהקשר ללמה אייפון ולא אנדרואיד? כי לא אוהב את המערכת הזאת היא לא מתאימה לי חשבתי אני אשנה והגדיר וכל מה שאנדרואיד מציע אבל כנראה שלא ואני אוהב פשטות ממשק טוב שיתאים לחומרה ועדכונים צרופים ולא גם נקסוס או דומיהם לא באים בחשבון אותה גברת בשינוי אדרת.מכאן הרצון לקנות אייפון כי אני אוהב לסדר את המוסיקה שלי באייטונס ולא בלאגן בתיקייה אחת אני אוהב את הממשק ואת ההתאמה של חומרה ותוכנה בקיצור אני מרגיש שזה הכי מתאים לי פשוט ועובד.
º
בנוסף לא מעוניין לפרוץ את המכשיר או לקסטם
07/06/14 00:13
18צפיות
מבינה שניסית אותו בפועל?
07/06/14 00:15
33צפיות
כי זה חשוב, על מנת שלא תתאכזב ושהצפיות יתאמו למציאות.

גם סבורה שעדיף להמתין לצאת אייפון 6.
º
את מה ניסיתי בפועל אנדרואיד או אייפון?
07/06/14 00:15
15צפיות
האייפון
07/06/14 00:16
33צפיות
(את האנדרואיד מן הסתם ניסית אם יש לך גלקסי 2...)
כן ניסיתי והכל היה נראה לי אחרת
07/06/14 00:19
36צפיות
פשוט יותר,אינטואטיבי מה גם הסידור של המוסיקה שממש חשוב לי כי אני שומע הרבה ובגלל זה קניתי את האייפוד רגיל האחרון  כי בגלאקסי זה היה נוראי
º
הבנתי...
07/06/14 00:21
15צפיות
תראה, סים חדש זה 40 ש״ח. לעומת זאת
07/06/14 01:29
36צפיות
אני חושבת שמחירי האייפון 5 והאייפון 5S ירדו ביותר מ-40 ש״ח ברגע שיצא המכשיר החדש...
אם היית אומר שהטלפון הנוכחי שלך התקלקל ואתה צריך משהו עכשיו - זה היה סיפור אחר. אבל לקנות את המכשיר של העונה שעברה, במחירי שיא, כשאוטוטו הוא הופך להיות ישן יותר - זה פשוט חבל.
הטלפון מתחיל להראות סימני גסיסה בגלל זה ההתלב
07/06/14 19:17
31צפיות
הוא מתחיל להיתקע לי בלי שום סיבה ואני חושש שבאמת אצטרך אותו הוא ידפק בגלל זה פניתי אליכם כי אני יודע שהמחיר ירד ב40 אחוז ממה שהוא מוצג כרגע אבל כל הסיפור הוא שלהצטרף לגולן עם מכשיר חדש וסים מתאים.
אז תצטרף היום לגולן ותקנה סים כשהטלפון ימות
08/06/14 07:58
30צפיות
כי אם תמתין עד אוקטובר-נובמבר תוכל לקבל איפון 5 או 5S במחיר של 500 ש"ח פחות ממחירו היום. תהא לך אפשרות גם להחליט לרכוש איפון 6 חדש.

החיסכון של 40 ש"ח זה הפרש של 4 חודשים בסלקום (אם תשלום 59 ש"ח במקום 69 ש"ח) או פחות (אם תלך למסלול של 35 ש"ח).
וחשבת לרגע לבדוק מה מקור הבעיה?
08/06/14 09:43
31צפיות
"אם סימני גסיסה" מסתכמים בתקיעות אקראיות והחומרה עצמה נראית תקינה (מקשים עובדים, המסך נראה טוב, הסוללה מחזיקה), יכול מאוד להיות שמדובר בסה"כ ביישום סורר.

ולפני שמישהו יגיד משהו - זה קורה גם ב-iOS!

יש דרך פשוטה לבדוק זאת:
בצע גיבוי מלא של המכשיר, ואז איפוס להגדרות יצרן (הגדרות->גיבוי ואיפוס->אפס נתוני יצרן או משהו דומה, אני לא זוכר את הניסוח המדויק ב-Galaxy 2, אתה יכול לשאול בפורום Android השכן).

כעת, שחזר רק אנשי קשר ומידע אישי, בלי יישומים צד שלישי מהחנות ותשתמש כמה ימים.

אם התקיעות נמשכות, ייתכן שבאמת יש בעיה, אם לא, תתחיל להחזיר את האפליקציות שאתה באמת צריך אחד אחת.

אגב, אתה יודע שגם ה-SGS2 שלך יכול לנהל מוזיקה לפי metadata כמו ש-iTunes עושה במקום לפי תיקיות?
אני לא בטוח מה הולך עם הנגן המובנה של המכשיר הספציפי שלך, אבל לא חסרים נגנים חלופיים.
למעשה, אני די בטוח שתוכל לעבוד עם iTunes גם מול המכשיר הקיים.

לא שאני מנסה לשכנע אותך לא לרכוש iPhone, באמת שיהיה לבריאות, אבל אם כבר משתלם לך להמתין, לפחות תוכל להמתין כמה שיותר בנחת.
º
08/06/14 10:00
6צפיות
...downgrade
05/06/14 13:09
58צפיות
שלום לכולם... יש לי אייפון 4 עם IOS 7.1.1 לצערי IOS 8 לא יגיע לאייפון 4 ואני לא מרוצה מה7.1.1 בגלל שחשבתי שה-IOS 8 יגיע  לאייפון 4 אז לא שמרתי SHSH אז השאלה שלי היא האם יש דרך לשנמך את האייפון: א. בלי מחשב
                                                                                                                ב. בלי חתימות SHSH ׁ(עם מחשב)
                                                                                                           או  ג. בלי אייטונס
אשמח גם לקבל מדריכים.
תודה מראש...
º
לא.
05/06/14 13:51
13צפיות
אבל ראיתי...
05/06/14 14:32
40צפיות
ראיתי מלא מדריכים בכמה שפות על כול אחד מהם אבל אני לא יודע אם כדאי לי לנסות...
נסיעה לחו"ל. איפוא כדאי לרכוש חבילה?
05/06/14 10:06
40צפיות
אורנג' מאפשרת חבילה לחודש ואני צריך ל4 ימים. יש  רעיון? תודה!
לאן אתה נוסע? שווה לברר אםם ניתן במקום עצמו
05/06/14 11:22
23צפיות
לרכוש בקלות סים מקומי (כמו באנגליה למשל)
אם אתה זקוק לגלישה, סים מקומי כמעט תמיד
05/06/14 12:02
43צפיות
יהיה זול יותר.
אם אתה לא זקוק לגלישה סלולרית, וגם שיחות יהיו ממש מעטות, אני גיליתי ש״גולן״ שווים את הענין.
סופשבוע קצר באחת מבירות אירופה: סמסים לא רבים בינינו, שיחות עם הבית - בעיקר צלצלו אלי, wifi במלון ללא תשלום. זה יצא פחות מאשר לקנות סים מקומי.
פתאום נעלם לי ה iMassage
05/06/14 08:57
34צפיות
בוקר טוב
עזרה למבינים באייפון יש גירסה 7.1.1 ופתאום נעלם לי ה iMassage לא התקנתי או הסרתי כלום
מישהו יודע לעזור לי בבקשה
תודה !
יכול להיות שהיא במסך שני של תיקיה כלשהי
05/06/14 09:11
35צפיות
כשאתה באחד ממסכי הבית, תחליק כלפי מטה ממרכז המסך כדי לפתוח את החיפוש ותכתוב ״messages״. אתה אמור לקבל את האפליקציה בתוצאות החיפוש.
אם קיבלת, זה אומר שהיא על המכשיר.
עכשיו אתה יכול לחפש באיזו תיקיה היא זרוקה. (לתיקיות יכולים להיות מספר מסכים)
חיפשפתי לא מצאתי - מה עוד אפשר לעשות ?
05/06/14 09:49
15צפיות
איך מתקינים מחדש ????
נסה קודם לעשות ריסט (אתחול) למכשיר
05/06/14 10:50
16צפיות
יש לינק להוראות פה למעלה בדף, בצבע כחול.
בהירות מסך יורדת באמצע ניווט
05/06/14 00:01
24צפיות
שלום לכולם
אייפון 5 , באמצע הניווט בוויז
מוריד לי את הבהירות בצורה אוטומטית
והמסך נהיה כהה.
(נראה לי שהאייפון מתחמם...לא בטוח)
יש למישהו מושג למה ?

בתודה מראש
º
יישומים חינמיים לזמן מוגבל
04/06/14 23:15
53צפיות
Infinity Blade חינם לשבוע!
01/06/14 10:10
118צפיות
http://iphone-developers.com/home/idev/public_html...

במסגרת מבצע "אפליקציית השבוע" של Apple המשחק יהיה בחינם עם יום חמישי הקרוב.

אני יודע שרובכם פה כנראה לא גיימרים, ולא מדובר במשחק "casual" כמו פלופי בירד וחברים, אבל אם אתם משתפים iDevice שלכם עם ילדים לא כ"כ קטנים זה עשוי בהחלט לעניין אותם.
º
תודה רבה!
01/06/14 11:07
16צפיות
º
כתוב שהדף לא נמצא...
01/06/14 11:07
17צפיות
הנה לינק
01/06/14 11:25
50צפיות
רוצים לשלוח לחבר / מכר עסקי חדש את הפרטים
02/06/14 16:46
53צפיות
שלכם גם בצורה יפה וגם בצורה נוחה ליבוא לקונטקטס?
Shoot היא אפליקציה שמאפשרת לכם ליצור לעצמכם כרטיס ביקור דיגיטלי מורחב ויפה, בצורה קלה.
בנוסף לתמונה, מפה וכמובן הפרטים הרגילים, תוכלו להוסיף את דפי האתרים החברתיים שלכם.

יש כמה תבניות עיצוב, בהתאם לקונטקסט (עסקי, פרטי, וכו׳)
אחרי יצירת הכרטיס, אתם "יורים״ אותו במייל, שכולל גם קובץ vcf להוספה קלה לאנשי הקשר בצד המקבל.

האפליקציה חינמית לששת השבועות הקרובים. חמודה מאוד.
החסרון היחיד שמצאתי הוא שצריך לתקתק את האינפורמציה והיא לא לוקחת אותה מאיש קשר קיים. זה טפשי.

https://itunes.apple.com/us/app/shoot-better-busin...
º
תודה רבה!!!
02/06/14 17:06
9צפיות
חינם לזמן מוגבל: Splashtop 2
04/06/14 08:50
55צפיות
אפליקציה של remote desktop
בד״כ היא עולה 5$.
https://itunes.apple.com/us/app/id382509315?mt=8
º
האם יש לה יתרונות על teamviewer?
04/06/14 10:28
16צפיות
º
אין לי מושג. נסה ותספר לנו?
04/06/14 14:14
15צפיות
גם בחינם להיום בלבד: DataMan Next
04/06/14 22:24
84צפיות
אפליקציה שמודדת את צריכת הדאטה שלכם. נכון שאשפר לבדוק סתם בהגדרות המכשיר, אבל דאטהמן מאפשרת הגדרה של יום איפוס חודשי, מה הכמות המקסימלית בתוכנית שלכם והתרעות כשמגיעים לכמויות צריכה שונות.
שימושי. וכשהיא בחינם, על אחת כמה וכמה
https://itunes.apple.com/us/app/dataman-next-track...
כלומר הפיצ'רים האלה לא באים מובנים
04/06/14 22:48
48צפיות
במערכת של iPhone???

בשביל כאלה שטויות אתם צריכים תוכנה חיצונית?

לפחות Apple לא חסמו אותה מהחנות...

קראתי את רשימת הפיצ'רים, ונראה שהתוכנה עושה כל מה שתצוגת הנתונים המובנית של Android עושה...

מינוס פירוט צריכה לפי יישומים.

מרשים. לא חשבתי שירשו לתוכנה חיצונית לעשות דברים כאלה על iOS...
לא, המערכת מציגה את זה, כולל צריכה של ישומים
05/06/14 01:06
48צפיות
מה שהיא לא עושה זה לאפס אותם בתאריך קבוע, אלא היא דורשת איפוס ידני והיא גם לא נותנת לך אפשרות להכניס את ה-cap שלך.

אם המערכת לא היתה מציגה את זה, אפליקציות צד ג׳ לא היו מתקיימות. כידוע לך...

ואם תצוגת הנתונים של אנדרואיד כ״כ מצויינת, למה 3G Watchdog וחברותיה מצליחות כ״כ?
אגב, דאטהמן היא אפליקציה די פשוטה
05/06/14 01:09
37צפיות
לפחות גרסת הלא-פרו.
לי היא מספיקה, אני ממילא לא מתקרבת לכמות הצריכה ש״גולן״ נותנים לי כרגע בחבילה.
אני באמת לא יודע.
05/06/14 09:28
34צפיות
מעולם לא השתמשתי ביישום כזה, ואני לא מכיר אנשים שמשתמשים.

ב-Android יש אפשרות מובנית לקבוע תאריכים וגם שתי התראות - אחת שמציינת סוף מכסה ואחת שמתריעה שאתה מתקרב לסוף, כאשר בשתיהן אתה קובע בדיוק באיזו כמות נתונים ההתרעות יופעלו.

בנוסף, יש אפשרות לצפות בסטטיסטיקות צריכה של 5 חודשים אחרונים.
כאמור הכל מובנה בלי צורך ביישום צד שלישי.
כמה טוב שלא צריך מפתחי צד ג׳ באנדרואיד
05/06/14 10:52
29צפיות
והכל מגיע מגוגל...

בתור משתמש של 3G Watchdog
05/06/14 14:28
33צפיות
יש לי שתי סיבות עיקריות :
1. יש לי ווידגט שמראה לי מול העינים כמה צרכתי החודש , ומה השימוש המצופה שלי לאותו החודש , וזה נוח יותר מאשר לבדוק בתפריט.
2. פעם אנדרואיד לא יכל לסגור את ה"ברז" אוטומטית אז התחלתי להשתמש בתוכנה הזאת ואני פשוט כבר רגיל אליה אז אני לא מסיר אותה.
º
יופי תודה. הורדתי
04/06/14 23:14
18צפיות
תודה. ירד.
05/06/14 11:12
33צפיות
נשווה בינה לבין "כמה דברתי+".
"כמה דברתי" מביאה נתונים ממחשבי המפעילה, שזה בדיוק המחיר שמשלמים. הבעיה היא בהפרשי הזמן (עד שהמערכת מתעדכנת), ולעיתים יש תקלות (בפלאפון, לפחות...).
לאחר שתשווה, יהיה נהדר אם תעלה את תוצאות
05/06/14 11:21
29צפיות
ההשוואה
למרות שנדמה לי שמדובר על פרמטרים שונים.
כמה דיברתי מתייחס לשיחות ולא לדאטה, לא?
גם וגם.
05/06/14 12:32
23צפיות
מתייחס לכל מה שמופיע בחשבונית (למעשה זה תעתיק חשבונית לזמן נתון).
היום אני פורש לשבועיים. אבדוק כשאחזור.
º
תודה. נסיעה טובה
05/06/14 12:55
5צפיות
וגם: כמה דיברתי תלויה ביכולת להתממשק לאתר
05/06/14 11:59
26צפיות
המפעילה. אז למשל אין להם אפשרות לעבוד מול 012 ונדמה לי שגם לא עם הוטמובייל.
dataman pro
06/06/14 00:44
27צפיות
אחת האפליקציות הכי שימושיות אצלי
º
מה היא נותנת יותר מהחינמית?
06/06/14 10:48
10צפיות
הנה ההשוואה
06/06/14 11:14
24צפיות
אז בעיקר ענין של צריכה עפ״י אפליקציה
06/06/14 11:27
25צפיות
כל השאר הן כמעט קוסמטיקה (כי בישראל אין חבילות דטה יומיות).
צריכת דאטה לפי מיקום
06/06/14 19:08
15צפיות
באנר שמראה את אחוז הצריכה.
4 התראות של אחוז מהצריכה 50% 70% 90% 100%. ניתנות כמובן לשינוי
סוללה לאייפון 4s
04/06/14 01:50
56צפיות
הסוללה שלי באייפון כבר שחוקה לגמרי, לא הולך להשקיע בסוללה מקורית (לא ישאר עם הטלפון הזה עוד הרבה זמן)

מצאתי את אלה באיביי:

זה יקר יותר אבל הרבה מאוד קונים
http://www.ebay.com/itm/OEM-1430mAh-Internal-Repla...

זול יותר אבל הרבה פחות קונים
http://www.ebay.com/itm/1430mAh-Replacement-Intern...

יש הבדל ביניהן בכלל? מה עדיף? יש המלצות אחרות?

תודה מראש!
אתה יודע איך להחליף סוללה באייפון? כי זהה
04/06/14 08:23
59צפיות
לא דבר טריוויאלי כשמדובר באייפון
ממש לא, נגיע לגשר נעבור אותו
04/06/14 11:55
46צפיות
מקסימום אני אתן למעבדה שיחליפו לי
לא עדיף כבר לתת למעבדה מראש ולקבל מכשיר
04/06/14 14:13
49צפיות
עובד תוך שעה (+אחריות על העבודה) במקום לחכות כמה שבועות למשלוח, ללכת לדואר (לחכות בתור), לבדוק ביוטיוב ואז ללכת למעבדה?

או אפילו האופציה היותר גרועה: לבדוק ביוטיוב, להחליט שאני יכול לבד ולדפוק את המכשיר?
הכל שאלה של עלות
04/06/14 17:17
35צפיות
אין לי בעיה לחכות חודש.
אני מעדיף לשלם למעבדה רק על העבודה ולא לסוללה מקורית שעולה הרבה מאוד.
גם ככה אני לא אחזיק את המכשיר הזה עוד יותר מידי זמן.
אם זה מחיר העבודה
04/06/14 18:59
48צפיות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

השאלה היא מה ההבדל שיצא לך אם תקנה סוללה מאיביי
º
כ- 130 לעומת כ- 190
04/06/14 22:59
15צפיות
ולזה יש להוסיף את מחיר הסוללה והמשלוח
04/06/14 23:32
28צפיות
אם החיסכון של כ-50 שקלים משמעותי עבורך - לך על הדרך הארוכה.
º
כשבינתיים הסוללה איננה תקינה במשך חודש...
05/06/14 09:49
11צפיות
º
מין הסתם זה אחרי מחיר הסוללה והמשלוח
05/06/14 10:09
17צפיות
º
והמעבדה מסכימה להתקין סוללה שהם לא מכירים?
05/06/14 12:03
8צפיות
º
אין משהו שכסף לא קונה
05/06/14 12:14
8צפיות
התייחסות
04/06/14 12:02
68צפיות
אינני יודע להשיב בקשר להבדל בין שתי הסוללות שהצגת, אך אם בכוונתך לנסות להחליף לבד את הסוללה - אני מציע שתצפה ביוטיוב בסרטי הדרכה כיצד עושים זאת.
כדי להחליף סוללה לבד - נדרשת ערכת כלים מיוחדת.
מציע לך לבקר באתר של 'אמזון' ותראה הצעות במחירים דומים (וגם יקרים יותר) הכוללות סוללה וערכת כלים.
במעבדה בישראל יבקשו ממך בין 70-120 ש"ח עבור החלפת הסוללה שתסופק על ידך.
וכמה יעלה לי אם אני עושה הכל דרך המעבדה?
04/06/14 17:18
36צפיות
סוללה לא מקורית (אם ניתו בכלל...)
º
170-200 ש"ח
04/06/14 17:46
24צפיות
אין ממש דרך לדעת
05/06/14 21:55
28צפיות

אבל גם אין סיבה לחשוש יותר מדי. אני הזמנתי והתקנתי 2-3 כאלה (לי ולחברים), בלי שום בעיה.
הנה אחת שכוללת את כל מה שצריך ב-4$ :
http://www.ebay.com/itm/Genuine-Replacement-Batter...

תהליך ההחלפה הוא די פשוט לכל מי שיודע להחזיק מברג - מפרקים 2 ברגים בתחתית האייפון (צורת כוכב מיוחדת), מחליקים את הגב למעלה ואז מתגלה הסוללה.
מפרקים עוד שני ברגים (פיליפס רגילים) שמחזיקים את הקונקטור של הסוללה, מוציאים את הקונקטור, שולפים את הסוללה (היא מודבקת, קצת כוח), ומחזירים את החדשה בסדר הפוך.

סה"כ עלות : 15 ש"ח לעומת 150-200 ש"ח במעבדה. החסרון העיקרי הוא זמן ההמתנה.
וואו זה ממש זול! נראה לי יותר מידי זול...
05/06/14 23:06
28צפיות
השאלה מה האיכות שלה
הכל אותו דבר בסוף
05/06/14 23:14
34צפיות

אף אחד לא מוכר באמת סוללות מקוריות, גם לא במעבדה שלוקחים לך 200 ש"ח, הם קונים את אותן סוללות מסין. זה יעשה את העבודה, אל חשש.
כן ולא
07/06/14 08:43
26צפיות
כבר קניתי והחלפתי כמה סוללות כאלה. בד"כ הכל תקין, אבל אחת מהן היתה פגומה. לכן אני מציע להזמין שתי סוללות. המחיר זול מאוד, ובמקרה ה-"גרוע" (ששתיהן תקינות), אחת תשמר לעתיד או למכשיר אחר.
בהחלט רעיון טוב
07/06/14 11:55
22צפיות

אם יש לך אחת מיותרת אולי תוכל למכור לו
צריך עזרה. כשאני מוריד משחקים במיני אייפד
03/06/14 22:33
24צפיות
אני לא שומע את הסאונד של המשחק
בדקתי בהגדרות מכל הכיוונים ושל כמה משחקים. לא מצאתי מה לעשות
בדקתי גם בהגדרות המשחק וגם בהגדרות המכשיר

יש לציין שאם אני שומע שיר או סרטון אז יש סאונד
ומה לגבי משחקים ישנים-
04/06/14 08:24
9צפיות
בהם אתה שומע את הקול כיום?
אין לי משחקים ישנים
04/06/14 11:18
13צפיות
למשל אותם משחקים באייפד של חברה אחרת כל שומעים צלילים וסאונד
אייפון השתגע
03/06/14 21:45
104צפיות
שלום!ממש אשמח לעזרתכם!!

האייפון שלי 4S פתאום לא מגניב למגע, נעול ועובד רק הכפתור הלא טאצ'י העגול, אי אפשר לכבות . לא נפל (היום לפחות..) לא קרה שום דבר מיוחד.
מה זה יכול להיות? מה אפשר לעשות??
חג שמח
יש לך מגן מסך?
03/06/14 23:42
58צפיות
1. לנסות לבצע ריסט - ללחוץ על כפתור הבית (הלא טאצ'י העגול...) וכפתור הנעילה (הלא טאצ'י הלא עגול ) ביחד למשך משהו כמו 5 שניות עד שרואים תפוח על המסך ואז לעזוב.

2. אם זה לא עוזר ויש מגן מסך מודבק נסי להוריד אותו.
תודה!
04/06/14 08:00
53צפיות
למזלי אחרי שנגמרה הסוללה וזה נכבה ונדלק מחדש זה חזר לעבוד, אי אפשר היה לכבות כי צריך להחליק עם האצבע לכיבוי.
שמח לשמוע. בפעם הבאה (אם יקרה)
04/06/14 18:21
38צפיות
ריסט כפי שתיארתי קודם יפתור את הבעיה.
גלקסי 3 , נשאלנו אם מעוניינים לעדכן תוכנה
03/06/14 15:09
43צפיות

בטעות הבת שלי לחצה כן, ואז מגיעה בקשה לפתוח "וויפיי" לעדכון, ואנחנו לא מעוניינים לעדכן, איך נפטרים מזה????

אאל"ט אמור להיות כפתור "דלג"
04/06/14 13:13
21צפיות
בכל מקרה, השאלה מתאימה לפורום אנדרואיד
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
תודה, לא מופיע דלג כרגע, ושאלתי גם שם ולא
04/06/14 13:58
19צפיות
נענתי...
אה, נפל לי האסימון. חשבתי שעכבר עדכנת
04/06/14 14:43
23צפיות
אם אין כפתור ביטול
נסי פשוט ללחוץ על הכפתןר התחתון שיחזיר אותך למסך הבית
אם גם זה לא עובד, כבי לגמרי את הטלפון, המתיני 30-60 שניות והדליקי אותו שוב
IOS 7.1.1
03/06/14 13:34
86צפיות
שלום
בגרסה הקודמת של ה IOS  הייתה אפשרות שבכל פעם שמתקשרים אלי התמונה של המתקשר מופיעה על כל המסך

בגרסא הנוכחית 7.1.1 כשמקשרים אלי מופיעה התמונה בעגול קטן

איך אפשר לראות את התמונה שוב בגדול ?!?
º
אי אפשר. זה באמת מצער.
03/06/14 17:27
27צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום