לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.

אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .

הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.

אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?

כל המידע - כאן.

איילת

יש דרך להגר את whatsapp מאנדרואיד לאייפון ?
30/09/14 15:20
21צפיות
אני מדבר על כל המסרונים כולל התמונות שיהיו מסודרים באייפון(שאליו מהגרים) בדיוק כמו שהם מסודרים עכשיו באנדרואיד.
שממש תהיה היסטוריה של הודעות/תמונות.
הגעתי ל Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer
אבל היא עולה כסף ואני מחפש משהו חינמי אם אפשר.
כמו כן, נניח ואין אפשרות כזו, האם יש אפשרות להעביר ידנית את התמונות/וידאואים שנשמרו באנדרואיד אל הספרייה של התמונות/וידאואים באייפון?
עם האנדרואיד פתרתי את הבעיה.
כבר יש לי את תוכן ספריית ה- whatsapp על המחשב.
השאלה היא האם אייפון יודע לקבל את התמונות סתם בהעתק/הדבק לספריית ה whatsapp המתאימה?

<iframe></iframe><iframe></iframe>
º
אם אינני טועה, לא.
30/09/14 19:23
11צפיות
º
תודה :)
30/09/14 20:09
6צפיות
החזר כספים מי סקיפ
30/09/14 13:18
22צפיות
סקיפ הוריד לי 68 אורו ו עשה 5 סקיפים אך אני ולמי אני פונה שיחזירו לי את הכסף
תודה
נסה למצוא תשובה כאן
30/09/14 13:53
17צפיות

אפשר גם לנסות לברר בשירות הלקוחות של מיקרוסופט:
בימים א'-ה' 08:00-18:00 / שישי 08:00-13:00
09-7625400
גנבים! איפה *כל* התמונות שלי?
30/09/14 10:42
33צפיות
עד ל-IOS8, כשנכנסתי ל-"תמונות", היתה לי אפשרות לראות את אוסף כל התמונות שעל האייפון. כמדומני שזה היה אלבום "סרט צילום".

אבל עכשיו נאדה. בתחתית המסך יש בחירה בין "אלבומים" ל-"תמונות". באלבומים יש רק "נוספו לאחרונה", "סרטים" ו-"נמחקו לאחרונה".
ב-"תמונות" יש חלוקה לפי שנים, ובתוך כל שנה חלוקה לא ברורה ל-"אוספים" ו-"רגעים" (מה זה הדברים האלה?).

בחלק מהנסיונות, כשבחרתי שנה, במקום "אוספים" קיבלתי מפה! WTF?

אני רוצה לראות הכל.  מה לא ברור כאן? הושיעו!
Recently added
30/09/14 11:04
28צפיות
אם לא חילקת לאלבומים, הכל יהיה שם.
recently added זה רק מה שצולם ב30 יום האחרונים
30/09/14 12:11
23צפיות
כדי לראות הכול צריך ללחוץ למטה על תמונות ואז אוספים
אפליקציה להקלטת שיחות - קיימת באייפון?
30/09/14 09:22
45צפיות
עם ובלי קשר להתלבטות הנ"ל - האם יש לאייפון אפליקציה להקלטת שיחות נכנסות ויוצאות שעושה את זה באופן אוטומטי (בדומה למשטרה, לחברות הגדולות וכו')?

ראיתי אצל חבר שיש לו אפליקציה שמקליטה כל שיחה נכנסת ויוצאת באופן אוטומטי, ושמורת את ההקלטות באיכות מעולה בזכרון המכשיר - לא בענן ולא על שרת כלשהו.

שאלה נוספת - לגבי האייטונס
30/09/14 09:24
35צפיות
אני משתמש במערכת הפעלה של וינדוס (במחשב).

הבנתי ששימוש וחיבור האייפון למחשב, הופך להיות מסורבל, כי הכל חייב לעבור דרך האייטונס - שזו תוכנה לא ממש נוחה.

מה דעתכם?

הבנת לא נכון.
30/09/14 09:35
39צפיות
בימינו, צריך את אייטיונז רק כדי להעביר מוסיקה וגם לזה יש אלטרנטיבות.
על מחשב עם חלונות חייבים להתקין אייטיונז גם אם לא משתמשים בה, כי היא כוללת את הדרייברים למכשיר. אבל כאמור, אפשר לא להשתמש בה.
לא אין. לא באייפון לא פרוץ
30/09/14 09:36
42צפיות
אבל רק לידיעה: גם באנדרואיד זה לא ממש פשוט. אפליקציות שבאמת עושות את העבודה עולות לא מעט ולעתים תלויות ברום מסוים או הרשאות רוט (שהן גם סוג של פריצה, משהו שלקוח ממוצע לא אמור לעשות).
ממה שראיתי וניסיתי - זה די פשוט
30/09/14 09:41
43צפיות
כאמור, כל שיחה נכנסת או יוצא מוקלטת באופן אוטומטי - ולא משנה אם מדברים דרך הספיקר או בדרך הרגילה.
איכות השמיעה היא מעולה. וההקלטה נשמרת על המכשיר עצמו עם תאריך ושעה.

אני לא יודע אם מדובר באפליקציה בתשלום, אבל זה דבר מעולה.

מוזר שבאייפון אין אפליקציה להקלטת שיחות.
אין דבר כזה גם בתשלום?!

לא, אין. זה מחוץ לכללים שאפל מאפשרת לאפליקציות
30/09/14 10:00
35צפיות
צד ג׳ וכיצרנית היא מחייבת את עצמה לפי החוקים של המדינות המחמירות ביותר במקרה הזה.
מצד שני, יש מגוון אפליקציות שבלחיצת כפתור מקליטות את חלל
30/09/14 16:19
33צפיות
החדר...

של אפל.

º
כמו כל תוכנת הקלטות רגילה
30/09/14 21:20
9צפיות
יש לי אפליקציה שמלווה אותי כבר כמה שנים ו- 3 מכשירים
30/09/14 11:15
41צפיות
עלתה לי בזמנו 15 שקל ובמכשיר הנוכחי עובדת מצויין עם רום מקורי וללא רוט
לא הבנתי. יש אפליקציה כזו לאייפון?
30/09/14 16:27
31צפיות
מה זה רום ומה זה רוט?

במידה ויש כזו, היא מקליטה את השיחות היוצאות והנכנסות באופן אוטומטי ושומרת בזכרון המכשיר?

איך היא נקראת?

º
אין לאייפון. יש לאנדרואיד
30/09/14 16:33
16צפיות
º
אני יודע. שאלתי אם יש כזו לאייפון...
30/09/14 16:48
11צפיות
ייתכן שנמצא הפתרון להקלטת שיחות?
30/09/14 21:00
44צפיות

הורדתי את גירסת ה lite של tapeacall (מוגבל להשמעה של 60 שניות)
מבדיקה קטנה נראה שהעסק עובד...
לפי מה שחיפשתי ברשת
30/09/14 21:54
33צפיות
לוקח זמן עד שהאפליקציה הזו מתחילה להקליט.
לפי מה שמצויין, היא מקליטה רק שיחות יוצאות (אם הבנתי נכון).

מעיון בקישור הזה, נראה שיש אופציות די זולות ונוחות:

חוץ מזה, מה זה audio recorder שבסידיה

מקליטה גם נכנסות
30/09/14 21:57
27צפיות
אבל נכון שלוקח כמה שניות עד שמתחילה להקליט
מספר וויג'אטים נחמדים ל-IOS 8
30/09/14 00:15
39צפיות

ממליץ להפוך את זה לדביק ולהוסיף דברים כל פעם.

יש את IMONITOR שמראה זכרון פנוי
30/09/14 01:38
18צפיות
וגם את DATAMAN שמונה את כמות התעבורה ברשת.
עדכנתי תוכנה, לאיה נעלם הcloud?
29/09/14 22:34
59צפיות
עדכנתי תוכנה באייפון שלי ונעלם לי זרם התמונות שלי שהיו בו הרבה תמונות ישנות. האם יש דרך לשחזר את זה? תודה
כל אפליקצית התמונות שונתה
29/09/14 22:57
60צפיות
אין יותר Camera Roll וגם לא my photo stream
במקום זה, כל התמונות שצולמו ואינן משויכות לאלבום נמצאות ב-Recently added

אם אפשרות ה-photo stream דלוקה אצלך בהגדרות של icloud ושל אפליקציית התמונות, הן עולות לענן.

עם זאת, לא הייתי משתמשת בפוטו סטרים לאחסון ארוך טווח של תמונות! אפל מוחקת משם תמונות מעבר ל-1000 האחרונות שצולמו!
תשתמש בזרם התמונות להעברה של התמונות למקום אחסון ארוך טווח, גדול יותר ונוח יותר לגישה - כמו הדיסק במחשב שלך.
איך אני מגדירה לו לשמור את התמונות על המחשב שלי?
29/09/14 23:07
31צפיות
ותודה על התגובה
אני משערת שהמחשב שלך מריץ ״חלונות״? אם כן, את צריכה להתקין
29/09/14 23:37
44צפיות
את אייקלאוד לחלונות, להגדיר שם את אותו האפל איידי ולהפעיל את סנכרון התמונות.
מכאן תוכלי להוריד אותו וגם לקרוא איך להגדיר.
יש לי מק בוק
30/09/14 08:17
36צפיות
עם מערכת הפעלה סנו לאופרד.
אבל הגישה לאפסטור נחסמה לי מסיבה לא ברורה... ככה שאין לי שם קלאוד ולא יכולה להוריד
הופה, זה מעניין יותר (אותי).
30/09/14 09:12
45צפיות
סנו תומכת באפסטור, אבל לא באייקלאוד.
יש תכנים שניתן לסנכרן דרך האינטרנט, כמו אנשי קשר ויומנים, כי אפל משתמשת בפורמטים גלובליים, אבל לא את התמונות.

לכן במקרה שלך את יכולה:
- או לבדוק אם המחשב שלך יכול לקבל מערכת הפעלה מעודכנת יותר (לפחות Lion). איזה דגם מקבוק יש לך?
- או לסנכרן דרך אייטיונז ואת התמונות להגדיר לסנכרן עם אייפוטו (אם את משתמשת בה). במקרה הזה, תפעילי סנכרון אוטומטי באמצעות wifi, כי זה פשוט יותר נוח מאשר לחבר בכבל usb. אל תשכחי לעדכן את אייטיונז (תפוח > software update).

עוד אפשרות היא להגיד לאפל fuck it ולהעביר את התמונות באמצעות שירות ענן אחר. למשל: דרופבוקס או copy. תפעילי בזו שבחרת סנכרון של התמונות מהאייפון והן יגיעו אליך למחשב בלי טובות מאפל. 
החסרון של דרופבוקס הוא נפח חינמי קטן יחסית, אבל אפשר להגדיל אותו (קצת - בחינם, הרבה - בתשלום), היתרון הוא אפליקצית תמונות מצויינת לאייפון ועוד אפשרויות מתקדמות. היתרון של קופי הוא נפח גדול כבר מהתחלה. ואפשר גם להתקין אותן זו בצד זו, בלי לבחור...
אם עדיין לא התקנת אף אחת מהן, את יכולה להשתמש בקישורים שאני אצרף פה ואז גם תקבלי נפח מעט גדול יותר (וגם אני):
דרופבוקס: https://db.tt/d69RF6E

ואו תודה!
30/09/14 14:11
25צפיות
אני אבדוק את האופציות.

בקשר למחשב, הוא סוף שנת 2007 תומך ליון (הראשון מבינהם) אבל לא מצאתי התקנה שלו...
אם יש לך התקנה (אפילו של סנו לאופרד) אני אשמח להלוות ממך, כי זה יכול לפתור לי כמה בעיות במחשב
אם הוא תומך ליון, תקני אותה מהחנות. זה ישר יורד לך למחשב
30/09/14 19:22
17צפיות
ומתקין את עצמו. זה יפתור לך שתי בעיות במכה אחת, לא? גם מערכת הפעלה ניתנת להתקנה מחדש וגם גישה לשירותי אייקלאוד.
היא עולה 20$ אם אינני טועה (אולי הם כבר הורידו את המחיר לאפס)

יש לי בטח סנו לאופרד איפשהו בבוידעם אבל אין לי מושג איפה...
לא יכולה... לא יכולה להכנס לחנות...
30/09/14 22:11
12צפיות
עולה לי הודעת שגיאה כשאני פותחת אותה... בגלל זה אני צריכה סנו לאופרד חדש, כדי להתקין את המחשב מחדש...

אני אבדוק אם יש לי גיבוי ישן מספיק שבו החנות פועלת  כדי להריץ אותו מחדש משם
º
אייטיונז שלך מעודכן?
01/10/14 00:10
7צפיות
מתה לקנות מחשב חדש
30/09/14 22:12
15צפיות
אבל אני כל כך אוהבת את המק הלבן שלי... זה ממש הבייבי שלי...
º
ב- 8 אין כבר אייפוטו...
30/09/14 14:29
16צפיות
º
8? על מה את מדברת? אני מדברת על התוכנה במחשב.
30/09/14 19:19
12צפיות
..
30/09/14 22:26
18צפיות
כתבת לסנכרן עם אייפוטו. איך אפשר לסנכרן עם משהו שקיים רק בצד אחד?

ובכל מקרה, גם אם לא הבנתי אותך נכון אין צורך להוריד לי את הראש. אפשר סתם להסביר, אני תמיד שמחה ללמוד דברים חדשים.
בין מכשירי אפל יש סנכרון.
01/10/14 00:13
21צפיות
זה חלק מהאקו סיסטם.
באייפון שלי תמיד יש חלוקה של התמונות לאירועים/מיקומים/אנשים לפי מה שמוגדר באייפוטו במחשב. ואין לי אייפוטו על האייפון.
מעניין. ומוזר.
01/10/14 13:58
19צפיות
אני יכולה להבין מההסבר שלך שהרעיון של סנכרון עובד גם אם צד אחד רק *תומך* באפ מסויימת או פיצ'ר ולא צריך שהאפ תהיה מותקנת עליו.
אבל עכשיו אייפון בכלל לא תומך באייפוטו. תוכן שמועבר לפוטוז מאייפוטו מאבד חלק מהתכונות שלו. אז לא ממש ברור איך הוא לא יאבד אותן בחיבור עם המחשב..
שוב, את מערבבת תפוזים ותפוחים.
01/10/14 14:15
18צפיות
כשאת מסנכרנת תמונות לפיסי דרך אייטיונז או איקלאוד, התמונות נשפכות לתוך תיקיית ״התמונות שלי״ או משהו דומה.
במק יש שתי אפשרויות:
הראשונה היא כמו ב״חלונות״ - לזרוק לתיקיה מסויימת.
השניה היא לסנכרן ישירות לתוך אחת מהאפליקציות של אפל לניהול ועריכת תמונות: אייפוטו (הביתית) או Aperture (המקצועית, שאפל זונחת בימים אלו).
סנכרון ישירות לתוכנה במחשב מתייג את התמונות לאירועים ומקומות ומאפשר תיוג שלהן (במחשב) לזיהוי פרצופים. בנוסף, כיוון שמדובר בסנכרון, הוא עובד באופן דו-צדדי.
אצלי למשל, תמונות שצולמו על האייפון לא נשארו עליו. הן נמחקו לאחר שסונכרנו למחשב (ביוזמתי) ורק מספר מסוים של אירועים אחרונים סונכרן חזרה למכשיר (למקרה שאיזו סבתא תרצה לראות תמונות אחרונות של הנכדים וכדי שלא ארגיש כמו איזו ״אמא נוטשת״ ). כמו כן, סונכרנו התיוגים של פרצופים/אירועים ומקומות.
האפליקציה הבסיסית של התמונות באייפון תמכה מאז ומעולם בתיוגי אייפוטו, אבל אם אינני טועה, מי שאין לו את התיוגים הללו, מעולם לא ראה אותם כאופציה שם.
אלו פריבילגיות של האקו סיסטם של אפל. כמו שהיה קיים לי לוח ימי הולדת אוטומטי מתוך אנשי הקשר מאז ומעולם...

אני לא מכירה את אפליקציית אייפוטו לאייפון, כי מעולם לא התעניינתי בה. אני מניחה שהיא היתה דומה לזו שבמק ומאפשרת גם למי שאין לו מק את אותם התיוגים. אבל כאמור, לא מדובר באפליקציה הזו אלא בזו של המחשב ואין צורך להתקין את אפליקציית אייפוטו באייפון אם יש לך מק ואתה לא מעוניין בעריכת תמונות על אייפון/אייפד. זה עדיין ״מסתנכרן״.
אולי יותר מדויק להגיד שערבבתי תפוחים עם תפוחים מסוכרים?
01/10/14 16:01
8צפיות
כי לפי מה שאת אומרת, פשוט מדובר באפליקציות שונות שיש להן מטרה שונה, על המחשב ועל האייפון. רק עם אותו שם.

בכל מקרה, נחמד העניין של תמיכה תוך אפלית.
ותודה על ההסבר

אני חושבת שיש להן בדיוק את אותה המטרה. אבל בנוסף
01/10/14 16:40
8צפיות
גם אפליקציית התמונות המובנית תומכת בחלק מהפיצ׳רים שלהן.
אפשר גם לסנכרן עם google + (שצריכה להיות מותקנת)
30/09/14 15:30
19צפיות
אם יש כבר חשבון gmail, אז זה רק להגדיר באייפון:

יש 15 גיגה באופן כללי בחשבון.
כמובן שאם כבר יש חשבון gmail, מן הסתם הנפח קטן יותר, כי (למיטב ידיעתי) 15 הגיגה האלו משותפים לכלל השירותים של גוגל(באותו חשבון, כמובן).

<iframe></iframe><iframe></iframe>
מתלבט בין אייפון לסמסונג
29/09/14 21:55
84צפיות
שלום.

החלטתי לעבור לסמארפון (כן, אני בין האחרונים שעדיין אין להם).

אולי זה לא הפורום הנכון, אבל הרבה טוענים שאייפון טוב יותר, ואחרים טוענים שסמסונג טובים יותר. גם כאלה שמחזיקים סמארטפון מסוג מסוים, טוענים שהאחר יותר טוב.

בקיצור, אני מבולבל.

אשמח לקבל יתרונות וחסרונות של כל אחד.

אתה לא משווה נכון:
29/09/14 22:22
96צפיות
אין טלפון שנקרא "סמסונג".

יש חברה שקוראים לה "סמסונג" (Samsung). היא מייצרת הרבה טלפונים חכמים שונים בגדלים שונים.
היא לא היחידה.

יש חברה שנקראת Apple (אפל), היא מייצרת טלפון אחד שנקרא iPhone, ובגרסה האחרונה שלו מגיע בשני גדלים: רגיל -4.7 אינטש, ופלוס בגודל 5.5 אינטש.

יש עוד חברות, כמו LG ו-HTC שמייצרות טלפונים שונים וטובים, ואלה רק המובילות.

אני חושב שהפורום הכי אובייקטיבי יהיה פורום סלולר הכללי:

שם נפגשים אנשים בעלי כל הדעות, בניגוד לפורום זה שמוקדש למכשירים עם מערכת הפעלה מסוימת, ופורום Android השכן, שמוקדש למערכת הפעלה מתחרה.

אבל, לפני שמישהו יוכל להמליץ לך על מכשיר, אתה חייב לציין דרישות, רצונות, ותקציב.
למשל, האם אתה רוצה מסך גדול או קטן? איזה גודל אופטימלי עבורך?
כמה מקום אחסון אתה רוצה במכשיר?
האם חשובה לך היכולת להחליף סוללה, או להוסיף כרטיס זיכרון?
האם יש לך כמות גדולה של מוזיקה מסודרת בתיקיות, שאתה רוצה להמשיך למנהל כפי שניהלת, ולא להיכנס להרפתקאות עם תוכנה ייעודית?
האם השתמשת בעבר במוצר של Apple, למשל iPod כלשהו, ואתה מרוצה ממנו?

בקיצור, ספר קצת מה אתה מצפה מהטלפון החדש, וכמה אתה מוכן לשלם תמורת התענוג, ואנשים יוכלו להמליץ לך על מכשיר מתאים.
תודה על ההכוונה והמיקוד
29/09/14 22:37
64צפיות
ראשית, אין לי בעיה עם זה שאנשים משוחדים. אני בעד לקבל דעות של משתמשים. בסופו של דבר, שמעתי גם על כאלה שיש להם איפון שממליצים על סמסונג ואנדורואיד ולהיפך.

בכוונה אני לא מציין תקציב או משווה בין 2 סוגים ספציפים. כל דרישה לגודל (שהוא חשוב לי) אפשר למצוא בשני המקרים.

חשוב לי שהמכשיר יעבוד מהר ולא יתקע - אבל מצד שני, שלא יהיה מוגבל באפליקציות ואפשרויות.

פחות חשובה לי מצלמה (כמעט בכלל לא חשובה).

חשוב לי זמן סוללה, אבל כאמור, אפשר למצוא בשני המכשירים דגמים כאלה ודגמים כאלה.

כמות האפליקציות שאוריד, היא כמו של המשתמש הממוצע.

שני המקרים מכוונים פחות או יותר לאותו תקציב.

אני פחות מכוון לדגמים החדישים ביותר - אבל בכל מקרה, ההתלבטות היא בין אייפון לסמסונג גלאקסי (לסוגיהם).

מה שמעת או ראית אצל אחרים במכשיר, שהיית רוצה לעשות בו?
29/09/14 22:41
50צפיות
לצלם - לא.
מסך - ממוצע.
מה עוד?
כמו שאמרתי, אפליקציות סטנדרטיות פלוס כאלה
29/09/14 22:52
47צפיות
שאולי יעניינו אותי.

מהירות טובה (לא משהו שנמדד במספרים וגרפים של חברות, אלא נוחות שימוש).

אני פתוח לשמוע כל דעה, כל כיוון, וכל שכנוע.

אין דבר כזה ״כל דיעה״.
29/09/14 23:29
56צפיות
חלק גדול מהאנשים משתמשים בסמארטפון בצורה מאוד פשטנית:
1. הם מנצלים את המסך הגדול בעיקר לצפיה בתמונות ולהקלדה נוחה יותר של טקסטים (סמסים, וואטסאפ). קצת קצת אימיילים.
2. משתמשים בו לניווט
3. שניים שלושה משחקים ״להעביר זמן״
4. וכמובן: טלפון.

לצרכים האלה, כמעט כל מכשיר יתאים. עכשיו נשאלת השאלה: כמה גדול אתה רוצה, כמה כסף אתה רוצה להוציא.
בדומה לבראבו, אני לא אוהבת את מכשירי סמסונג: הם מלאים בתוכנות זבל שהחברה מכניסה אליהם, הם מאחרים בשדרוגי מערכת והם מהר מאוד מתחילים להאט (כמו חלונות).
בניגוד לבראבו, אני מאוד אוהבת את האייפון. אבל הסיבה העיקרית שאני אוהבת אותו היא שהוא עובד לי בצורה סופר-חלקה ונקיה עם המחשב שלי, שהוא מק. (אני משערת שאתה לא עובד עם מק...). מעבר לזה, למרות שבראבו טוען שהוא מכשיר מוגבל - הוא לא.

היתרונות הגדולים של האייפון הם:
- יצרנית החומרה היא גם יצרנית מערכת ההפעלה ויש לה מספר מצומצם של דגמים לתמוך בהם. לכן הוא עובד בצורה חלקה וטובה ומנצל את יכולות החומרה בצורה מיטבית. זה משהו שרוב האנדרואידים לא עושים (לכן הם לעתים קרובות בעלי חומרה חזקה יותר - אבל איטיים יותר בהשוואה).
- היצרנית שלו טורחת רבות על יצירת ״קהילת משתמשים״. היא לא עושה את כל הרווח שלה ממכירת מכשירים, לכן היא לא ״מפליצה״ מכשירים כל חודש חודשיים וכן טורחת לשמור על מכשירים ישנים מעודכנים.
- אפל לא מאפשרת לאף אחד להתערב לה במערכת ההפעלה. אז היא לא נותנת למפעילות הסלולריות להתקין את השיט שלהן ולדפוק את המערכת (יתרון עצום!)
- יש הקפדה גדולה יותר איכות האפליקציות שנכנסות לחנות שלו.
- אפל טורחת רבות על חווית משתמש. נכון, לא כולם אוהבים את הדרך בה עושים חלק מהדברים באייפון, אבל ברוב המכריע של הזמן הוא עובד יותר חלק ונוח וצריך הרבה פחות הקלקות או מעברים כדי לבצע את אותה הפעולה. המעברים שכן יהיו, יהיו חלקים יותר ומהירים יותר. לצערי, זה משהו שאני יכולה להסביר פה, אבל תוכל להעריך אותו רק אם השתמשת באייפון לאורך זמן ועברת למכשיר אחר אח״כ...
- יש לו אפשרות טובה יותר לשמור על אפליקציות שלא יפגעו בפרטיות שלך.
- הוא עובד היטב עם כל השירותים הקיימים: גוגל, יאהו, מייקרוסופט, פייסבוק, טוויטר ועוד (אנדרואיד, למשל, לא עובד ״מהקופסה״ עם השירותים של אפל, למרות שהם משתמשים בפורמטים אוניברסליים לתכנים שבהם - אנשי קשר, יומנים וכו׳. גוגל גם בכסאח עם מייקרוסופט ולכן גם עבודה מול השירותים שלה לא תמיד קיימת או עובדת טוב.)

החסרונות של האייפון:
- יקר.
- מספר דגמים מוגבל וכאמור, אין ממש טווח מחירים רחב. גם לא טווח גדלים.
- אפל לא מאפשרת לאף אחד להתערב לה במערכת ההפעלה. אז היא לא נותנת למשתמשים לשנות יותר מדי ולהתאים אותו ע״י כל מיני אייקונים קיטשיים, סידורי מסכים מיוחדים וכדומה.
- יש לו דרישות סף מסויימות: צריך להתקין איטיונז על המחשב, כדי לקבל את הדרייברים שלו וכדי להעביר מוסיקה. אומרים לי שאייטיונז על חלונות לא עובדת טוב כמו על מק...
- יש מספר פעולות שלא תוכל לעשות ״כמו שאתה רגיל ממכשירים קודמים״. למשל: לקחת שיר כמו שהוא ולהפוך לרינגטון. תצטרך לחתוך אותו או להוריד רינגטון יעודי.
- אי אפשר להוסיף לו כרטיסי זכרון, הסוללה שלו לא נשלפת וכו׳. מה שיש הוא מה שיש.
- כבר אמרתי יקר?

עם זאת, כיוון שהאייפון מקבל עדכונים סדירים לאורך שנים (העדכון האחרון לפני שבועיים הגיע גם למכשירים בני 4, גם אם לא בצורה מלאה), הוא שומר על ערכו. גם מבחינת מחיר (המשומשים נמכרים במחיר גבוה יותר מאדרואידים בני גילם) וגם מבחינת אפשרות של התקנת אפליקציות, עדכוני אבטחה, ואפילו... עדכוני שעון קיץ וחורף ישראליים - למרות קפריזיותם
(אף אחד לא התלונן פה שהמכשיר העביר לו לשעון חורף אתמול. למה? כי המכשירים מעודכנים).

אם בכל זאת אנדרואיד, אני דוקא מעדיפה תמיד את מכשירי נקסוס, כי הם הכי קרובים לחוויה האיפונית מבחינת הנקיון של מערכת ההפעלה, מהירות קבלת העדכונים (למרות שזה דוקא מתדרדר שם), מהירות העבודה וכו׳. בין השאר, הם מהירים יותר מהסמסונגים, כי הם לא תומכים בכרטיסי זכרון חיצוניים (סורפרייז, סורפרייז!).

זה הטייק שלי. מה שלא תקנה - שיהיה בהצלחה

פרטיות זה דבר שמאוד חשוב לי
30/09/14 16:30
38צפיות
איך האפליקציות שומרות על הפרטיות שלי?

יש לך הרבה יותר גמישות בהחלטות למה לתת לאפליקציות לגשת
30/09/14 19:17
36צפיות
באנדרואיד ההרשאות מחולקות לקבוצות, מספרים לך מה האפליקציה מבקשת ואתה יכול לאשר הכל באופן גורף או לא לאשר ואז לא להתקין את האפליקציה. אין באמצע.

באייפון אפליקציה צריכה לבקש בנפרד אישור לגישה לאנשי קשר, תמונות, שירותי מיקום, חשבון פייסבוק ועוד. ואתה יכול להדליק ולכבות לה הרשאות איך שבא לך באותו הרגע.
דילמה קשה...
30/09/14 19:31
34צפיות
ראשית, תודה על העזרה וההסברים המפורטים שלך (-:

נושא הפרטיות הוא מאוד חשוב עבורי.

ככלל, אני נוטה יותר לכיוון האייפון, מבחינת גודל, מהירות ואמינות (יש לי גם אופציה לקנות אייפון 5 במחיר סביר לחלוטין ומחבר קרוב שאני סומך עליו).

מצד שני, אם אני לא יכול להתקין אפליקציה להקלטת שיחות, שמכל מיני סיבות היא מאוד חשובה לי, אז אני בבעיה!
(סייג: לשבת עם מכשיר הקלטה ולהקליט את השיחות שאני צריך, אני עושה עכשיו עם הנוקיה הישן שלי, כך שאם אני משתדרג לאייפון ועדיין אעשה את זה, מבחינתי זה מגוחך).

º
לא יכולה לעזור לך בנושא ההקלטות. זה מעולם לא עניין אותי
01/10/14 11:24
10צפיות
לי יש
03/10/14 21:58
2צפיות
סמסונג כבר כ 4 שנים ולא נתקלתי בבעיות של פרטיות
אתה בטוח שאתה לא רוצה לשקול
29/09/14 22:51
66צפיות
G3 של LG או Nexus 5 (גם הוא של LG)?
או One M8 של HTC?

קח בחשבון, שאם אתה לא מתכוון לרכוש את ה-iPhone האחרון, הרי שתצטרך להסתפק במסך קטן יחסית של 4 אינטש, כשהוא גם צר וערוך.
אין בדגמים הקודמים של iPhone מבחר גדלים.

מכשירי Galaxy לא רעים, אבל אישית אני מעדיף LG בגלל מספר סיבות.

בכל אופן, אם כתבת "שלא יהיה מוגבל באפשרויות", אין לך מה לשקול iPhone.
זה מכשיר שכולו מגבלות.
כמובן, שיש אנשים שהמגבלות האלה לא מפריעות להם, ותמצא כאן כמה כאלה.
יותר מזה, תמצא כאן אנשים שישכנעו אותך, שהמגבלות הן בעצם לטובתך.

בעניין הסוללה:
היתרון הגדול של ה-Galaxy לסוגיו, היא היכולת להחליף סוללה. ב-iPhone לא ניתן.
יש כמובן סוללות חיצוניות, הן כאלה שמטעינות את המכשיר דרך כבל, והן כאלה שמתלבשות עליו כמו נרתיק, אבל יש לזה חסרונות של גודל ומשקל.

שים לב שגם במקרה של סוללה אין שום מבחר ב-iPhone: יש רק מכשיר אחד מכל דור, והדבר היחיד שניתן לבחור, זה כמות האחסון, שגם לא ניתן להרחבה.

בתקציב של iPhone תוכל לרכוש מכשיר Galaxy גדול יפה ומהיר.
המכשירים שהזכרת, פחות מדברים אלי
29/09/14 22:56
47צפיות
אחרי תהליך ארוך של צמצום, הגעתי לשתי החברות הנ"ל...

הכי פשוט , אם מסך 4 אינץ מתאים לך על אייפון 5S
29/09/14 23:26
53צפיות
אם אתה רוצה מסך יותר גדול לך על G2 של LG ( אם כמות הזכרון של 16GB בעייתית לך אז יש דגם של 32GB ).
אם בכל מקרה סמסונג מעניין אותך אז כדאי S5 ורק אפילו בשביל העמידות למים.

התייחסתי לדגמים האחרונים , יש גם דגם G3 של LG , עדיין הייתי מעדיף את הסמסונג S5 בגלל בעמידות היחסית למים.

לכל המכשירים יש פלוסים ומינוסים , אני כרגע עם אייפון .
מבחינת כמות זכרון, נראה לי ש 16 ג'יגה
30/09/14 09:18
36צפיות
זה הרבה מאוד

אני לא יודע כמה מתוך זה הולך למערכת ההפעלה ולאפליקציות, אבל בדיסק און קי שלי, יש בקושי 2 ג'יגה.

וכאמור, ההשוואה לא בין הדגמים החדישים יותר, כך שהעמידות למים בגלאקסי S5 בכלל לא רלוונטית.

הזכרון הגדול נחוץ בעיקר למי שיש לו ספריית מוסיקה גדולה
30/09/14 09:21
31צפיות
וגם אוהב לקחת איתו את כל התמונות שלו... (ואולי גם כמה סרטים?)
º
אז בקטע הזה - 16 ג'יגה זה די והותר עבורי
30/09/14 09:25
19צפיות
º
ה-5S של סמסונג כבר לא חדש
30/09/14 12:29
19צפיות
אפשר להבין מה זאת הנהירה הזאת של כל העולם לכיוון מסכים
01/10/14 20:15
32צפיות
גדולים יותר?
זה נראה כאילו מנסים להפוך את הטלפון למחשב ממש.
לא רק שככל שהמסך גדול יותר, יותר מסורבל להסתובב איתו, הוא גם צורך יותר סוללה.
חוץ מלראות סרטים/סרטונים שזה עוד אני יכול להצדיק לא ברור לי מה רע במסך לא גדול.
אני כבן אדם שפוי, יראה סרט על מסך טלויזיה נורמלי.
ירצה להכנס לאתר אינטרנט וממש לקרוא? אעבוד על מחשב עם מסך נורמלי.
לדעתי האופציות של הטלפון צריכות להיות לפעולות שהן קצרות טווח. פעולות שלוקחות עד דקה. (חוץ מצפיה בסרט/משחק)
אם אתה יושב וקורא ספר שלם על טלפון אז משהו השתבש פה.

קיצר אני אישית דווקא בצער שכל הזמן מגדילים לנו את המסכים.
מסכים לחלוטין!
01/10/14 21:05
27צפיות
לא מבינים איך אנשים יכולים לדבר עם משהו שגדול יותר מכף היד שלהם...

זכותך לדעתך, אבל אתה מתעלם מהשימושים של אנשים רבים:
02/10/14 00:16
26צפיות
לא כולנו נמצאים תמיד מול מחשב.
יש אנשים שמבלים זמן רב כל יום בנסיעה בתחבורה ציבורית, בעמידה בתורים, או סתם בשטח.
הם רוצים גישה נוחה לאינטרנט, ולסחוב לאפטופ שלם, לא עונה להגדרה "נוח".

האם גם ווידאו ב-youtube או Facebook שחבר שלח לך תראה בטלוויזיה בסלון?

אתה גם מתעלם מכל מי שאוהב משחקים.

אני לא יודע אם התנסית בכך, אבל אין שום דבר מסורבל במכשיר 4.7 אינטש.
למעשה, זה גודל אידאלי למדי לכף יד ממוצעת של מבוגר.
כשעבדתי עם אייפון 4, שימוש ביד אחת גרם לי לכופף את כף היד כדי להחזיק היטב את המכשיר הצר, וזה היה מאוד לא נוח.

שוב - זכותך לדעתך, ויש אנשים שמכשיר קטן נוח להם, ומסך קטן מספק אותם.
אבל נא לא לפסול את שאר הציבור.
º
03/10/14 22:06
1צפיות
º
03/10/14 22:03
1צפיות
כרטיס אשראי ב ICLOUD משפחתי
29/09/14 17:24
20צפיות
האם ניתן לשתף באיקלאוד בני משפחה מבלי לשתפם באמצעי התשלום?
º
מישהו יודע איך עושים צילום אוטומטי כל כמה שניות במיני אייפד?
29/09/14 14:04
13צפיות
כאן יש מדריך:
29/09/14 14:31
33צפיות
סיפור להתחלת השבוע - מדוע צריך לתת למקלדות צד ג' גישה מלאה
29/09/14 13:36
78צפיות
“Full access allows the developer to transmit anything you type, including things you have previously typed with this keyboard. This could include sensitive information such as your credit card number or street address.”
מה דעתכם על זה ?

המקלדות מבקשות גישה מלאה כדי להציע ולשפר את המאגר שלהן לחיזוי וכדומה , מצד שני הן בעצם עושות רישום של כל מה שמקלידים כולל סיסמאות , כרטיסי אשראי ואפילו מידע על אתרים וחיפושים שביצעתם .
האם ובאיזו רמה אתם סומכים עליהן ?

לא סומכת ולא התקנתי.
29/09/14 14:38
50צפיות
אני זוכרת התלבטות דומה של אבא שלי, כשקנה איזה טבלטון סיני לפני שנתיים ומשהו. והוא היה זקוק למקלדת צד ג׳ בשביל עברית. אז עד היום הוא לא עושה שום דבר משמעותי על הטבלט.
º
לא מתכוון להתקין חלופית עד שזה לא יישתנה.
29/09/14 14:54
21צפיות
זו לא הרשאה, זה הגיון פשוט:
29/09/14 16:53
50צפיות
מקלדת, כל מקלדת, בין אם ווירטואלית או פיזית, יודעת בדיוק מה אתה מקליד, כי אתה מקליד עליה.
וזה אומר, שהמקלדת יכולה (כן גם מקלדת פיזית במקרים מסוימים) לשתף את המידע הזה עם מישהו אחר.

איך אתה מצפה שהמקלדת תאפשר לך ללחוץ על אות, ואז תגיד למערכת הפעלה "משתמש לחץ על אות X", בלי שהיא תדע על איזו אות לחצת?

באופן תאורטי, אפשר לצמצם את הסיכון, אם דואגים שלמקלדת הווירטואלית לא תהיה גישה לאינטרנט.
אבל יש עם זה שתי בעיות:
א) ב-iOS בניגוד ל-Android אין בכלל הרשאה כזו, אז לעולם לא תדע אם המקלדת מדברת עם מישהו.
ב) היות ומדובר במקלדת, גם בלי הרשאה היא יכולה לפתוח דפדפן, ולהקליד כתובת שכוללת כפרמטר מידע שהקלדת, וכך לצאת לאינטרנט בלי לצאת לאינטרנט.

בסופו של יום, זו שאלה של כמה אתה סומך על יצרן התוכנה שאתה משתמש בה.
זה נכון לגבי כל תוכנה - גם מערכת הפעלה, גם הדפדפן שאתה גולש דרכו, וכמובן המקלדת הווירטואלית, או אפילו הפיזית.

אגב, אם חשבת שעד היום Apple לא יודעים כל אות ואות שאתה מקליד במכשיר, בוא נגיד שיש לך משקפיים מאוד וורודות
ממשיך עם החוסר ידע שלך.
29/09/14 17:46
49צפיות
1. אתה יכול לשלוט בכל תוכנה האם היא תצא החוצה או לא ,לקבל את רשימת השירותים המשותפים שהיא מבקשת עם אפשרות לנטרל דברים לאחר הריצה , באנדרואיד אתה לא מסוגל להתקין תוכנה בלי קבלת ההרשאות ושלא נדבר על לשנות הרשאות לאחר מכן.
מאפל אני לא מודאג , אני מודאג ממקלדות של חברות אחרות .
בתפוח שמפעילים תוכנה , שתהיה זדונית ככל העולה על רוחה אתה תקבל הודעה שהתוכנה מנסה לגשת לאנשי קשר , תמונות ואתה יכול לאשר או לא .
באנדרואיד חלק מהמשתמשים עושים רוט , מתקינים רומים שאף אחד לא יודע מה נעשה שם וכיו"ב ככה שזה לא מטריד אותם.
באמת? ממתי?
29/09/14 21:13
37צפיות
אומנם יש אפשרות למנוע מתוכנות להשתמש בחיבור סלולרי (מן הסתם כי זה עולה כסף), אבל היכן בדיוק יש הגדרה, שמאפשרת למנוע מיישום נתון להתחבר לאינטרנט דרך WiFi?

אגב, ROM חלופי ו-root דווקא מאפשרים לשפר את האבטחה והפרטיות, אבל לא כאן המקום להתווכח על זה...
º
עדכון יישומים ברקע ....
29/09/14 23:18
18צפיות
º
וזה ימנע מהיישום לתקשר כאשר אינו ברקע?
29/09/14 23:52
9צפיות
לא , רק ברקע .
30/09/14 00:10
19צפיות
אין כרגע משהו שאני מכיר שמונע את הגישה שהתוכנה מחוברת ל-WIFI פרט לניתוק ה-WIFI.
זאת אומרת, שכמו שטענתי במקור, יישום יכול לרוץ, ולתקשר דרך
30/09/14 00:15
23צפיות
האינטרנט, והמשתמש לא ידע בכלל שהוא מסוגל לזה, כי ב-iOS בניגוד ל-Android, היישום לא מחויב לבקש הרשאה לאינטרנט.
דברים אחרים - כן, אינטרנט - לא!

זה הבדל די חשוב:
אם ב-Android אני מתקין מקלדת שלא ביקשה הרשאה לאינטרנט, אני יכול להיות סמוך ובטוח שהיא לא משדרת את מה שאני מקליד לאף אחד, לא ברקע, ולא קדימה, לא ב-WiFi, לא בסלולר, ולא דרך חיבור למחשב.

ב-iOS, למעט סגירת התקשורת של המכשיר, אי אפשר להבטיח דבר כזה.
אולי בגרסה 9.

אגב, לפי מה שראיתי, למכשירים פרוצים שי Firewall שיכול לעשות בדיוק את זה - לסנן גישה פר אפליקציה, בלי קשר לסוג חיבור הנתונים הזמין, גם כשהאפליקציה רצה.
בגלל זה אמרתי מראש שעל מקלדות אני לא סומך כי היא מבקשת
30/09/14 00:20
21צפיות
הרשאות להכל .

טענת ש: א) ב-iOS בניגוד ל-Android אין בכלל הרשאה כזו, אז לעולם לא תדע אם המקלדת מדברת עם מישהו וזה לא נכון , אתה תראה שהיא מבקשת גישה לאינטרנט ותחסום את זה , ב-WIFI לפי מה שאני יודע לא ניתן לחסום אותה , יכול להיות שיש הגדרה שאיני מכיר ( אבל מראש אני לא אתקין אותה אם אני אראה שהיא מבקשת גישה לאינטרנט ).

מצד שני באנדרואיד אתה לא יכול להתקין תוכנה לניהול החשבון בבנק הפועלים בלי שאישרת לה הכל , באייפון תתקין ואז תערוך את ההרשאות ותחסום מה שאתה רוצה.
אבל האם יש כאלו?
30/09/14 01:53
27צפיות
עברתי על ה-15 מקלדות ראשונות בפליי סטור (חיפוש: keyboard) ורק אחת מהן לא כתבה בפירוש בהרשאות שהיא תקבל full network access.
1:14 - זה לא יחס כ״כ אופטימי...
אז חיפשתי משהו יותר ממוקד, למשל הכתבה הזו ב-android authority על 15 המקלדות הטובות ביותר לאנדרואיד. כאן מצאתי 3 מקלדות שלא ביקשו גישה מלאה לרשת. קצת יותר טוב...

ואגב, רק לידיעתך: זה עדיין לא אומר שהן לא יעשו את זה אח״כ. גוגל שינתה את מדיניות ההרשאות ל״קבוצות של הרשאות״. וחלק מהשינוי הוא שאפליקציה יכולה להוסיף או להוריד אלמנטים בתוך כל קבוצת הרשאות - לאחר עדכון - ללא התראה למשתמש שכבר התקין אותה וללא צורך באישור. משתמש שהאפליקציות שלו מתעדכנות באופן אוטומטי יכול לא לשים לב לכך שהעדכון כולל הרשאות נוספות.
היוצאת מהכלל היא קבוצת other, שכנראה כיוון שהיא מאוד מגוונת, הוספה של הרשאה בתוכה כן מבקשת אישור לפני עדכון התוכנה. לשמחתך, הרשאת גישה מלאה לרשת יושבת תחת other.
אז אפשר כמובן לבטל עדכונים אוטומטיים ואפשר גם לא לאשר עדכון שכולל פתאום בקשה לגישה לרשת. אבל אם העדכון כולל משהו שאתה צריך - כמו תיקון באג שהציק לך או סגירת פרצת אבטחה? אתה מוותר גם עליו. ואם שילמת מכספך על האפליקציה, דפקו אותך משני הכיוונים: גם שילמת וגם אתה לא יכול לקבל שירות (עדכון).

ועוד נקודה: מתוך 3 המקלדות שמצאתי שלא מבקשות גישה מלאה לרשת, אחת עדיין ביקשה גישה לכל מיני אספקטים אחרים של המכשיר, חלקם הגיוניים (מיקרופון) וחלקם תמוהים: read your contacts, test access to protected storage - האם יש לה דרך להעביר הלאה את הדברים דרך אפליקציה אחרת? הרי באנדרואיד יש לאפליקציות יכולת גישה זו לזו. האם היא פשוט יכולה לשלוח דרך אפליקציה שכן אישרת לה גישה לרשת? אם לא, לשם מה היא זקוקה להרשאות הללו? מה משמעותן? 
טוב, בגדול אני רואה שענית לשאלה שלך בעצמך,
30/09/14 12:27
18צפיות
ואני שמח לשמוע שהתשובה היא "כן".

האמת שהמקלדת צד שלישי היחידה שאני משתמש בה, היא "hackers keyboard" שלא דורשת שום הרשאות, וגם לא מספקת שום פיצ'רים מיוחדים.

למרות השם המפחיד שלה, הדבר המיוחד היחיד בה, והסיבה שאני משתמש בה לפעמים, זה שהיא מציגה פריסה של מקלדת PC רגילה, עם גישה קלה לכל מיני סימנים שאינם נמצאים בשימוש רב בד"כ ולכן מוחבאים עמוק במקלדת הרגילה, וגם נותנת מקשים שלא קיימים במקלדת הרגילה כמו חצים ו-Alt ו-Ctrl.

אלה דברים שאני צריך במסגרת עבודתי בכמה אפליקציות, כמו זו שמאפשרת לי לנהל שרתים ישירות מה-Nexus 7 שלי.

רק כדי לענות על הפסקה האחרונה שרשמת:
ההרשאה " test access to protected storage" היא "תופעת לוואי" להרשאה לכתוב לאחסון המשותף.
הוא כרגע לא בדיוק מוגן, כלומר לא מוצפן (לפחות לא בברירת מחדל).

אז, האם תאורטית אפליקציה יכולה לזרוק קובץ באחסון המשותף (היכן שכל התמונות שלך ודברים דומים), ושאפליקציה אחרת תקרא את הקובץ ותשדר אותו?
כן. אבל רק אם האפליקציה האחרת נבנתה בדיוק למטרה הזו.
אז צריך לבדוק מה מתקינים.

לגבי גישה לאנשי קשר, אם זו הרשאה הגיונית או לא, תלוי בפיצ'רים שהמקלדת מציגה.
אם היא נותנת השלמה של אנשי קשר, אז זה הגיוני מן הסתם, אם לא, אז זה חשוד.
עוד באג שהתגלה - האופציה RESET ALL SETTINGS
30/09/14 01:48
34צפיות
בהגדרות מוחקת מידע מהענן למרות שהיא אינה אמורה לעשות את זה.

מקבל שגיאה בזמן גיבוי ה iPhone ל iTunes
29/09/14 12:09
26צפיות
השגיאה
לר היתה ל itunes אפשרות לגבות את ה iPhone "שם..." מאחר שארעה שגיאה

º
מה , איך , איפה , כמה ....
29/09/14 12:28
8צפיות
האים אפל הוסיפו תדרים?
29/09/14 11:49
72צפיות
יש לי אייפון 5 דגם A1428 שקנו לי בניו יורק.
אמרו לי שהדור 4  בארץ לא יפעל בו.
אחרי ששדרגתי לISO8 נפתח לי אפשרות לרשת LTE ומופיע לי 4G

º
דור 4 לא יעבוד , פשוט לסגור את האופציה כדי שלא יחפש דור 4
29/09/14 12:05
27צפיות
זה לא נכון
29/09/14 12:54
44צפיות
מופיע לי ORANGE 4G
º
לפי האתר של אורנ'ג רק דגם 1429 תומך.
29/09/14 13:04
19צפיות
A1428 לא תומך מכיוון שאין לו תדר 1800.
29/09/14 16:42
26צפיות
וגם לא 2600 (תדר שהחברות ישתמשו בו בעתיד)
תדרים זה חומרה, באייפון 6 יש הרבה מאוד תדרים,
29/09/14 17:27
32צפיות
וכנראה תומך בארץ
º
הוא מדבר על 5
29/09/14 18:09
16צפיות
אוזניות Blue tooth
29/09/14 06:43
23צפיות
אוזמניות Blue tooth לא מזוהות ולא כלום. האתר שלהן :

יכול מאוד להיות שמשהו לא עשיתי כראוי.
אנא עזרתכם.

º
גם לי יש את הבעיה הזאתי
29/09/14 11:36
12צפיות
º
בדקת עם התמיכה שלהם?
29/09/14 12:43
7צפיות
º
עם אותו המוצר ?
29/09/14 15:44
2צפיות
ספרים אלקטרוניים בעברית
29/09/14 06:18
13צפיות
היי. מישהו יכול לכתוב רשימה מלאה של חנויות ספרים אלקטרוניים בעברית לאייפד?

אני כבר מכיר את עברית, נט בוק, אינדיבוק, בוקסילה ואופוס. יש עוד?
º
מנדלי מוכר ספרים
29/09/14 09:54
6צפיות
זה באג? זה פיצ׳ר ?
הודעה זו מכילה תמונות
29/09/14 00:46
81צפיות
קטע מוזר שקרה לי פעם אחת ולא קורה יותר..
מה זה בפינה השמאלית למטה ?!

º
במסך הזה סוויש ימינה והתעלומה תיפתר
29/09/14 08:42
33צפיות
מביא אותי למסך הבית
29/09/14 09:48
45צפיות
שום תעלומה לא נפתרההכפתור בצד שמאל למטה לא ניתן ללחיצה או תזוזה ולא מופיע יותר
במסך נעילה אין קליקים
29/09/14 10:03
45צפיות
או שפותחים אותה בהחלקה במקום שמופיע כתוב"פתיחה"
או החלקה במרכז הצלע הימינית לכוון שמאל שפותח את המצלמה ,או החלקה במרכז הצלע השמאלית ימינה 
ואז יפתח המשהו האחר שאותו אנחנו מחפשים

לא החלקה לשום כיוון ולא לחיצה
29/09/14 12:33
33צפיות
שום דבר לא קרה..והאייקון נעלם כלא היה
º
החלקה מעלה בלי לפתוח נעילה
30/09/14 07:57
10צפיות
אתה במקרה באיזור של חנות אפל ?
29/09/14 12:14
55צפיות
אלו דברים שמופיעים לפי המיקום שלך .
פיצ׳ר ההמשכיות החדש
29/09/14 23:45
32צפיות
אני מניח שיש לך גם אייפד או מקבוק שם אפליקצית app store היתה פתוחה.
אם היית לוחץ עליו היית מגיע לאותה נקודה בה התחלת לעבוד עם האפליקציה במכשיר אפל השני.
אותו דבר היה קורה אם היית מתחיל לעבוד על מייל או כל מסמך אחר- היית יכול להמשיך אותו מכל מכשיר אפל אחר, רק שהאייקון היה משתנה בהתאם.
זה יותר קשור לזה
30/09/14 00:03
26צפיות
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום