לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום עמיר ואבי בניון
"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!

אודות הפורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!

עמיר בניון- מוזיקה יהודית?
09/02/2011 | 18:03
3
7
ישנה הצעת חוק חדשה ש20% מהמוזיקה שתשודר ברדיו תהיה מוזיקה יהודית- כאן וכאן - מה דעתכם על ההצעה הזו?
מה שמעניין הוא שגם nrg וגם mako בחרו לשים תמונה של עמיר בהקשר הזה, כנראה הוא מייצג בעיינהם את המוזיקה היהודית (למרות שהוא כמעט לא שר טקסטים מהמקורות) - לדעתכם, המוזיקה של עמיר היא אכן "מוזיקה יהודית"? מה הופך אותה לכזו?
אני חושבת שזה ישמע דפוק
09/02/2011 | 20:19
4
לשמוע את קולדפליי שרים על אחד הקדושים הנוצרים ואז את עמיר שר עשרת הדברות....

ועמיר מייצג אדם שיוצר ולא שר "פיוטים" לכן אולי
הצעת חוק מטומטמת
13/02/2011 | 10:44
1
עם כל הכבוד...
מי קובע מהי ומיהי"מוסיקה יהודית"?
האם כל "אשא עיני אל ההרים" היא מוסיקה יהודית? גם אם גוי שר אותה?
האם מאיר אריאל שר מוסיקה יהודית?
מה זה השטויות האלה??
לוידת לגבי השאר אבל לגבי מאיר אריאל
13/02/2011 | 11:43
אין שמץ של ספק!!!
" לדעת הכל" השאלון
08/02/2011 | 20:23
7
5
שם:
עיר מגורים:
הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש:
שיר השבוע החולף (בניון):
שיר השבוע החולף (לא בניוני):
אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים:
כיף מיוחד השבוע:

שבוע דבש
סחטיין על המקוריות
08/02/2011 | 21:08
1
4

עיר מגורים: עיר הקודש

השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: "מורה לחיים" אם אני לא טועה זו הייתה הופעה ששודרה ברדיו של עמיר עם יהודה פוליקר (יש מצב?) לפני איזה 10 שנים, שמעתי אותו והתאהבתי, אבל אז עדיין האינטרנט לא היה כמו היום, הפעם הבאה שנקלתי בשיר היה באיזה חוברת תווים של אחשלי ומאז כל שנה בעמוד הראשון ביומן כתבתי ת'שיר הזה. אני רק שומעת את הצליל הראשון שלו (בביצוע המקורי) ואני מחייכת

הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: פאדיחה...

שיר השבוע החולף (בניון): רק אתה יכול

שיר השבוע החולף (לא בניוני): ציפור/הראל סקעת

אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: לא עולה לי משו

כיף מיוחד השבוע: שיעבור ברוגע- מסתפקת בזה...

לא לדעת הכל אבל בהחלט משהו...
08/02/2011 | 22:27
4
עיר מגורים: זכרון יעקב  
השיר הראשון ששמעתי: כשאת עצובה..הוא נוגן שוב ושוב ברדיו, לקח לי זמן לגלות מי זה הזמר ואז לגלות את כל האלבום דרך בת דודה שלי.
שיר השבוע החולף: ניצחת איתי הכל
שיר השבוע החולף (לא בניון):כנראה שלא אומר/גידי גוב
המלצה: נסו את ספרי מייקל קונלי - מתח מובחר.
כיף מיוחד השבוע: הופעה של אינפקטד מאשרום והבלקן ביט בוקס ביום ה'.

התשובות....
08/02/2011 | 23:16
10
מוטי
יהוד
25
ת'אמת אני לא זוכר מה השיר הראשון ששמעתי,או שזה היה מורה לחיים או מלאך,קרה בכיתה ט' בשנת 99 שמעתי את זה ברדיו,ואז פתאום הביא לי חבר של אחי את הקלטת של עמיר בניון(המקורית) ומשם התמכרתי.

שיר השבוע: יומהולדת.
שיר השבוע שלא של עמיר: אייל גולן-לב שבור.
אימרה: כוונה טובה מובילה למעשים טובים של הסביבה

וזהו אין לי עוד מה להוסיף חוץ משבוע טוב לכולם.
תשובות :)
09/02/2011 | 08:23
5
שם: אושרית
עיר מגורים: אור יהודה
השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: " רק את " ,שנת 99 .. יצאנו לטיול משפחתי ואבא בדיוק סיפר שקנה קלטת של איזה זמר לא מוכר ואנחנו חייבים לשמוע .. בסוף הטיול הקלטת נשארה אצלי והשאר היסטוריה
הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: אממ.. לא זכור לי
שיר השבוע החולף (בניון): פעם
שיר השבוע החולף (לא בניוני): על פי תנועת הרכבות - שלמה ארצי
אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: אין משו מיוחד ..
כיף מיוחד השבוע: הופעה בברל'ה מחר

אז ככה... (אודליה, מה עם דוגמא אישית?)
09/02/2011 | 11:06
3
שם: אתי
עיר מגורים: חולון (אם נעשה כזה שבוע הבא, כנראה שהתשובה תשתנה...  
השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה: "כשאת עצובה", ממש כש"רק את" יצא, דודה שלי השמיעה לנו "זמר חדש ומוכשר" והצליחה להדביק את כל המשפחה...

הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: לא ממש מילה אבל בהחלט פאדיחה... השבוע הייתי בחתונה של חברה מהמדרשה, במהלך ה"כסא כלה" ניגנו את "אלי אתה ואודך" של האדמו"ר הזקן.. ניגון שעמיר "הלביש" עליו את מילות "התקווה", מרוב שאני רגילה לביצוע של עמיר לקח לי כמה דקות להבין מה הם שרים ושאני זו שהתבלבלה, וזה לא הלחן המקורי של "התקווה"

שיר השבוע החולף (בניון): מבשרי (ובכלל, כל האלבום החדש והיפההה של אברהם)
שיר השבוע החולף (לא בניוני): כל מיני שירי שבת ששמעתי בשבת האחרונה במדרשה ומתנגנים לי כל השבוע בראש.. הנה דוגמא

אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים: ציטוט של הרב קוק..
ארץ ישראל: הגוף של עם ישראל
ארץ ישראל איננה רק שטח אדמה שאפשר ליישב בו יהודים, ואפילו לא קרקע שאפשר לקיים בה מצוות. ארץ ישראל קשורה בקשר של חיים אל עם ישראל. היא ה"גוף" של עם ישראל. ארץ ישראל היא בעלת 'תכונות' שמתאימות דווקא לאומה הישראלית (אורות).

כיף מיוחד השבוע: מממ.. הופעה של יהודה מסס היום ובניון מחר בע"ה... (חייבים כזה שאלון שבוע הבא!!)
הרומן שלי עם עמיר
09/02/2011 | 20:11
2
שם: מעדיף שלא להחשף
עיר מגורים: ירושלים
השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה:
אוקיי אז בגלל גילי הצעיר אתם מבינים שהכרתי את עמיר רק ב"דיעבד" ולא בזמן אמת, לא חייתי את השינוי שהוא עבר, את ההצלחות, הנפילות והמחאות, אבל למרות זאת עם השנים הכרתי אותו והיום אני פחות או יותר מכיר כל דבר שיצא לו מהפה... אמא שלי קנתה את הדיסק שלכת כשהייתי בן 6 בערך. שלכת וגעגועים לדמיון נתקעו לי מאז, אבל בתכלס נפתחתי לעולם של עמיר לגמרי כשהוא הופיע באולפן ליגת האלופות לפני 3 שנים בערך. נדהמתי מהאיכויות שלו.

הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש: בשיר ללכת לשם, הייתי בטוח שהוא אומר באותם הבתים אוהבים. במקום מבטים. אגב, אני חושב שיש כמה מילים שאני בטוח ששמעתי את עמיר אומר אותן, אבל בשירונט זה כתוב אחרת, או בכלל בכל מקום. שריטה שלי?

שיר השבוע החולף (בניון): קסם.
שיר השבוע החולף (לא בניוני): חבל שאת לא של ברי סחרוף
כיף מיוחד השבוע: קניתי את הכל עד לכאן בשעה טובה... דיסק מדהים.

הנה אני
09/02/2011 | 20:14
2
שם:
אודליה

עיר מגורים:
ירושליםםם אהובתי

השיר הראשון של בניון ששמעתי ומתי זה קרה:
כשאת עצובה נראה לי שזה היה באוטובוס וקמתי לעמוד ליד הנהג...או שאני מתבלבלת עם מה שקורה עכשיו כל פעם שיש ברדיו ליד הנהג בניון

הייתי משוכנע ששרים מילה מסוימת עד שהתברר ש:
אצלי זה לא חכמה-אני ממציאה מילים חופשי לשירים,אפילו בשירים של אבי אני לא תמיד יודעת הכל ואני משכתבת אותם באותן שניות.

שיר השבוע החולף (בניון):
אשמח בך

שיר השבוע החולף (לא בניוני):
מלך אתי אנקרי

אימרה/ספר/סרט/אלבום מומלצים:
שבוע שעבר נפטר אחד הגבורים שלי,קוראיםפ לו רונן פורת האוטוביוגרפיה שלו מתארת מחלת als אבל בלי טיפת רחמים עצמיים הכל שנון מושחז וברוח טובה,אני ממליצה מאדד על "בסוף יבוא מלאך"

כיף מיוחד השבוע: מפתח
מאיה אברהם...
08/02/2011 | 18:54
2
2
מישהו יודע באיזה שירים של עמיר השתתפה מאיה אברהם כזמרת ליווי ?
בבקשה
08/02/2011 | 20:29
1
2
מורה לחיים, געגוע, אולי הפעם, יש לי חלום, יחד, ילדתי, מנגינה, ימים בהירים, מי בא אליך. זהו נראלי...
תודה רבה :)
09/02/2011 | 18:14
1
חדשים ודרושים ב-
07/02/2011 | 17:30

הורים, אל תתמודדו לבד: פורום הורים לילדים לקויי שמיעה נפתח ובו תוכלו להתייעץ, לייעץ, לשתף, לקבל מידע ולהיות חלק מקהילה של הורים אחרים כמוכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כמו כן, לפורומים הבאים דרוש/ה מנהל/ת:

עזרה בלימודים ושיעורי בית - מתקשים במתמטיקה? לא מבינים את המטאפורה בספרות? המקום לתלמידים הרוצים לסייע ולקבל סיוע בחומר הלימודי

אוניברסיטת בר אילן - סטודנטים בעבר, הווה ועתיד, מורים, מתרגלים וכל מי שמתעניין במתרחש באוניברסיטה מגיע לכאן

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל?
הקליקו על הקישור, מלאו את הטופס במלואו ואולי תהיו המנהל/ת הבא/ה שלו:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
בהצלחה
ההופעה של עמיר ביום רביעי בחולון
07/02/2011 | 10:07
9
3
התקשרתי לתאטרון חולון ואמרו שזו הופעה של יהודה מסס

כמה מההופעה עמיר ישיר?

ארז
ההופעה היא אכן של יהודה..
07/02/2011 | 11:01
8
2
מי אמר לך שעמיר יהיה שם ויופיע?
הבנתי. עוד שאלה
07/02/2011 | 12:15
7
2
אני מעריץ חדש של עמיר.
האיש מרעיד לי את הנפש ברטט שאני לא מכיר
מעולם לא הייתי בהופעה שלו
יש אחת ביום חמישי
ויש אחת בזאפה בהתחלת מרץ
לאיזה מהן כדאי יותר ללכת?
ארז
ברוך הבא למועדון
07/02/2011 | 12:45
6
3
לא משנה לאיזו תלך- אחרי הופעה אחת לא תוכל להפסיק
תודה על הברכות
07/02/2011 | 12:57
5
3
אם כבר..יש הופעה, של עמיר בשדרות?
07/02/2011 | 13:51
4
4
או משהו שלא פורסם?
יש הופעה ב14 במתנ"ס של שדרות
08/02/2011 | 12:30
3
2
תודה לך, למה אין פירסום על כך בשום מקום?
08/02/2011 | 18:52
2
1
מה העניין? לא רוצים שנבוא?
ובכל זאת איך כן קונים כרטיס ומאיפה ?
אני אברר בל"נ
08/02/2011 | 20:24
3
בבקשה... וכרטיסים קונים מהמתנס עצמו
09/02/2011 | 11:28
08-6611555
כבר שבועות עמיר אצלי בלופ
06/02/2011 | 17:03
3
עם לדעת הכל, והשיר הכי גבוהה לוקח אותי הכי גבוה גם והכי רחוק שיש גם בבודהיזם, ומאחל לו הצלחה דרככם אם יש אפשרות העביר לו    עד כמה שהוא צריך בכלל ממני אחולים למה מי אני בכלל
הערב- אירוח בנושא עתודה !
06/02/2011 | 14:18
1
הי חבר'ה,
שמי יוני ואני מנהל אשכול צבא בתפוז.

היום בין השעות 18:00 ו-20:00 יתארח בפורום עתודה רב סרן אלכס טרכטנברג- ראש מדור איתור לעתודה אקדמית .

מי מכם שמתעניין ומנתב עצמו לכיוון מסלול עתודה, זה המקום המושלם לשאול את שאלותיכם ולקבל מידע אודות המסלולים, התנאים ובכלל- כל מה שרציתם לדעת אודות מסלול עתודה בצה"ל.

לינק לשרשור האירוח:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

נתראה באירוח
יוני
פותחים שבוע
05/02/2011 | 21:33
7
5
והפעם לבקשתו של STEVE NASH  בשיר "יום הולדת" של עמיר- כאן המילים וכאן השיר.
אוהבים את השיר? יש לכם פרשנות מעניינת? זה המקום...

שבוע טוב!
השיר יום הולדת
04/02/2011 | 20:24
6
36
חשבתי על פינה של ניתוח שירים זה יכול להיות מעניין.. אם זה לא לעניין תגיבו לי. בכל מקרה, השיר "יום הולדת" מהאלבום הכל עד לכאן הוא אחד השירים שמילותיו העסיקו אותי במשך התקופה האחרונה. אחד הטקסטים המסקרנים של עמיר. בהתחלה קצת היה לי מוזר עם זה, אבל אז חשבתי וחשבתי ואני חושב שהגעתי למשמעות של המילים העמוקות מאוד שיש בשיר..

אז ככה, אני חושב שעמיר מתאר פה תהליך התבגרות של אדם מיום הולדותו הראשון ועד מותו. המושג יום הולדת מתאר בבית הראשון את הלידה, ובכלל את התקופה הקסומה של ילד, את הריגוש והעוצמה שחוויית היומולדת מעניקה לך כשאתה קטן.. "בא לך לבכות, משמחה" זה מעביר את התחושה הזאת. "איך עליך להנהיג" - החינוך שמקנים לך כשאתה קטן, איך אתה בונה את חייך לפני החיים האמיתיים שיגיעו בגיל יותר מאוחר. "היום הוא יום בו המלאך לחש לך את שמך" - ובכן, פה לקחתי את זה למקום הכי פשוט. היום בו אנחנו מקבלים את השם שלנו. כמו שכתבתי, בית שמתאר את השנים הראשונות בחיים ואת החוויה המרגשת של יומולדת בילדות.

בבית השני חלה תפנית, ממש כמו מה שקורה לנו בחיים בגיל ההתבגרות. "בא לך לצעוק מבושה", זה גיל שבו הכל מתחיל להראות קצת מעצבן אחרי הכל. העולם קטן לעומתך, האמת היחידה היא האמת שלך ואין אמת אחרת.
"היום הוא יום בו המלאך שאל אותך, מה איתך? מה קורה לך היום, כשאתה בדרך ואתה גדול.." - שוב, כמו שכתבתי, מתאר את תהליך ההתבגרות. מה קורה לנו כשאנחנו מתגברים, כשאנחנו ניהים "ילדים רעים", כשאנחנו קצת מתערבבים עם החברה ומתחילים לעשות שטויות.. מתחילים לאבד את הקסם של הילדות.
"היום שכחת את הכל" - בדרך כלל שוכחים בגיל הזה מה שלימדו אותך פעם, אתה מתחיל להיות עצמאי ונמשך אולי לדרכים רעות. המשפט הזה מנוגד למשפט שסוגר את הבית הראשון ("היום גילו לך את הכל").

ולבסוף הבית האחרון,שאותו קצת יותר קשה לנתח. לדעתי מדובר כבר באדם מבוגר, שרק רוצה לשכב בשלווה. בכך מסתיים התהליך שעמיר מתאר במהלך השיר.

זה היה ניתוח שלי, רציתי לשפוך את זה פה. שיר מדהים ומרגש שעוטף אותי בצמרמורת מטורפת...

אחלה רעיון
05/02/2011 | 21:35
5
5
כבר התחלנו איתו בשבועות האחרונים, הפעם הפינה עפ"י השיר שבחרת רק הוספתי כותרת:)
אה סבבה
06/02/2011 | 06:21
4
3
יש לך מה להגיד על השיר?
השיר נכתב
06/02/2011 | 13:45
3
13
לזכרו של ליאור אלמליח ז"ל שהתאבד ביום הולדתו ה-15 (לא בטוחה אם בדיוק ביום, אבל בשבוע בכולופן). כאן הסיפור והמכתב שהשאיר.
לגבי הפרשנות-
לפני שאדם נולד המלאך מלמד אותו את כל התורה ואז משכיח ממנו (נשאר מזה רושם בנשמה, אבל במודע התינוק לא זוכר)- "יום בו המלאך לחש לך את שמך איך עליך להנהיג... היום גילו לך הכל", בהמשך החיים כמו שתיארת הנער מחפש את עצמו אולי גם מגיע לכל מיני מקומות לא כ"כ טובים- "יום כז שבא לך לצעוק מבושה..המלאך שאל אותך מה איתך...", אותו נער שנטל את חייו כנראה גם קיבל את התשובות לכל השאלות שהיו לו- "...יום כזה שבא לך לשכב בשלווה...היום אתה תבין הכל..."
לא הכרתי את הסיפור
06/02/2011 | 15:43
2
6
קראתי כמה פעמים ולא הבנתי איך זה מתקשר לשיר. הסיפור על המלאך יפה מאוד..
אני אנסה שוב
07/02/2011 | 12:56
1
5
השיר מתאר את יום ההולדת בכמה שלבים בחיים-
ביום שבו נולד ממש- לפני שנולד העובר יודע את כל התורה, את התפקיד שלו בעולם אבל אז המלאך משכיח ממנו הכל.
יום הולדת במהלך החיים- שבו הנער עושה חשבון נפש עם עצמו על הדרך שעשה ועתיד לעשות, דבר שגורם לו לתחושת בושה.
ביום שבו נטל את חייו- שבו כנראה גילו לו בשמים את כל מה שהמלאך השכיח ממנו בעוברות ובעצם את ההסבר לכל  מהלך חייו.
מקווה שהובנתי...
הבנתי את זה בפעם הראשונה
07/02/2011 | 23:22
6
התכוונתי לסיפור על הילד שהתאבד... לא הבנתי איך זה מתקשר עם הטקסט. בכל מקרה סיפור עצוב מאוד.. הופך את השיר למצמרר אפילו עוד יותר.
שבת שלום לכולם...
04/02/2011 | 15:52
5
ראיונות וקטעי וידאו ישנים של עמיר.
04/02/2011 | 11:19
10
קודם כל , מי שלא יודע , יש ראיונות ישנים עם עמיר.. עוד לפני החזרה בתשובה.. במאמרים>כתבות מהעיתונים.

שווה לקרוא אותם.

חוץ מזה , אם למישהו יש קטעי וידאו ישנים של עמיר בטלוויזיה.. נשמח אם הוא יעלה לפה כדי שאחרים גם יוכלו להנות מזה..
חודש טוב!
04/02/2011 | 09:27
1
4
לא להאמין אבל הגענו כבר  לחודש אדר, (מפחיד איך שהזמן טס...) כידוע השנה היא שנה מעוברת אז יש לנו חודשיים להרבות בשמחה
מי נולד באדר? זה בשבילכם
למתעניינים- קצת על חודש אדר...
ולכבוד יום המשפחה שחל היום , או בשמו המקורי "יום האם" - שיר לאמהות (האיכות לא משו- אבל העיקר הכוונה...)

שבת שלום!
והנה ביצוע שאין ביוטיוב
04/02/2011 | 10:50
3
שיר לשבת

כתובות אינטרנט מצורפות:
יש היום בידיעות כתבה על אבי בניון...
03/02/2011 | 16:07
4
13
אבי מספר על השיתוף עם עמיר.
על העבודה במקביל למוסיקה...שיפוצים.
מה שאהבתי ממש, אבי מספר איך לפני 10 שנים
עמיר חימם הופעה של שלמה ארצי (לא ידעתי על זה) מול 20 אלף איש.
(אגב, מישהו היה בהופעה הזו)?
אבי לא היה על הבמה עם עמיר כנגן, הוא היה בקהל.
עמיר קרא לאבי לעלות מהקהל לעלות איתו לבמה ולשיר ביחד.
הופעה ראשונה בחיים מול 20 אלף איש:)
הפירגון הלא נגמר של עמיר לאבי...וכמובן של אבי לעמיר.
עוד אחת מכל כך הרבה סיבות למה אני אוהב את עמיר...
03/02/2011 | 20:24
3
5
עדכונים-
1. הלילה בחצות יתארח יהודה מסס ברשת ב' עם הלהקה שלו והם יבצעו שירים מ3 אלבומיו  (גם מ"מחשבות").
2. מי שעדיין גולש במערכת הפורמים הישנה של תפוז כדאי לעבור לחדשה, הוספתי כמה קישורים לנוחיותכם בראש עמוד הפורום. (הם לא מופיעים במערכת ישנה)
תכתבי שוב את הקשיור בבקשה...
03/02/2011 | 21:04
2
4
מה שרואים זה רק פייסבוק...
אתה במערכת החדשה?
03/02/2011 | 21:26
1
4
בראש העמוד אמורים להופיע 4 קישורים (בצבע סגול)- עמוד הפייסבוק של עמיר, של אבי, לוח הופעות ונבל עשור.
אם משהו לא תקין- תגידו.
מסתבר שכן. תודה לך :)
04/02/2011 | 16:28
3
לפני שנה בטיול בצפון
03/02/2011 | 13:04
12
5
נכנסתי לבית הקברות של קבוצת כנרת,רציתי לשבת קצת לצד נעמי שמר ורחל המשוררת...(דרך אגב בית הקברות מכיל כמה מגדולי התרבות והאומה העברית ומרגש להסתובב שם בין המצבות)
אחרי שישבתי ושרתי רחל ושישבתי ושרתי נעמי שמר קמתי כדי לחזור לרכב
ועיני צדה את המצבה המצורפת בתמונה
(זהו בית עלמין ישן מאד והטמון תחת המצבה נפטר הרבה לפני השיר,אבל יתכן מאד שבני המשפחה חדשו את המצבה "לאחרונה" והוסיפו את הטקסט)

ולשאלה המתבקשת...
03/02/2011 | 13:20
10
3
איזה שיר של עמיר/אבי הייתם רוצים שיכתב על המצבה שלכם (אם בכלל)? אחרי 120 כמובן...

אריכות ימים לכולם!
יש יותר מדי משפטים..
03/02/2011 | 13:57
4
הייתי רוצה מהחולם את הפזמון "כאן עוברים כולנו בין שערים שנפרצו מזמן , ים של גאווה , חרב מעיקה.. לנו מחכה"

או "כבר מזמן אותו החופש שאמור היה , להיות כאן בשבילך , נדמה כי חדל להיות קיים , ציורים עוד מקשטים את הדממה הזאת שלך , שיהיה אפשר בה להביט אם אי אפשר לשמוע"..

אבל עוד הרבה.. קשה לבחור.
על כל מילה וכל בריאה על נפילה והמראה-על......
03/02/2011 | 16:01
4
כל הרגעים תודה :)
אני הייתי כותב תכף אשוב תשאלו את יחזקל
03/02/2011 | 22:01
2
2
זה קשור לחזון העצמות היבשות השיר כמובן
03/02/2011 | 22:03
1
2
03/02/2011 | 22:16
קצת שחור לחשוב עלזה
04/02/2011 | 10:52
4
3
אני יודעת שהייתי רוצה שישרו בהלויה שלי את "מודה אני".
האמת יצא לי לשמוע תשיר הזה כשהכרמל נשרף
05/02/2011 | 21:59
3
4
הסתכלתי על השריפה ושמעתי תשיר הזה פתאום השיר הזה אצלי קיבל משמעויות אחרות אי אפשר להסביר את זה הוא שר בשיר מודה אני לפניך מלך חי וקים שקשה קשה לחיות בעולמך משהו כזה לא זוכר בדיוק ועם השריפה הזאת וכל הבלאגן שהיה שם מסביב המילים האלה כל כך נכונות באמת יש בעולם הזה הרבה קשיים פתאום אתה רואה אנשים חסרי אונים מול כוחו של האל וזה ממש טיפה קטנה מהכוח שלו ואז אתה חושב לעצמך מה היה קורה פה עם היה מתפרץ פתאום איזה הר געש או איזו רעידת אדמה הייתה פתאום מגיעה לפה ואז אתה מבין שבחיים האלה הכי טוב זה לחיות לפי חוקי התורה הקדושה כי כשמתפללים חזק ומכל הלב האל לא מאכזב רק הוא יכול לשלוט בדברים האלה בכוחות הטבע השיר הזה באמת יש בו כח של תפילה נקיה שיוצאת מכל הלב גם אני הייתי שמח שישירו לי תשיר הזה אבל לא בהלויה ביומלדת אולי טוב עכשיו אני הולך לשמוע תשיר הזה אני אוהב תשיר הזה ואוהב תצדיק מהשמיעה הראשונה
אני לא בטוחה שכאן המקום לפתוח על זה דיון
06/02/2011 | 01:46
2
2
אבל בתור דוסית עם קצת וותק אני מרשה לעצמי לומר שהגישה ש"כשמתפללים חזק ומהלב האל לא מאכזב"-היא גישה מוטעית-ואם תתאכזב כי בעיניים האנושיות שלך לא תראה את הטוב-אז תוכל להגיע למצב של "לזרוק הכל" כי האמנת שאם תתפלל חזק לא יקרה לך שומדבר "רע". הענין הוא שאנחנו מאמינים שאלוקים לא עושה רע-אבל לא תמיד אנחנו מבינים את הכוונה ואת הטוב שהוא מתכנן לנו.
"נשכחת ואין עובר ואין עוד מי שזוכר אותך...
06/02/2011 | 09:28
2
...אם זה אתה אז אני אזכר יש לי בלב עוד סימן של היכר שלא היית מוכר"
את צודקת עם מסתכלים על זה בעיניים האנושיות
06/02/2011 | 19:19
אבל עם מסכימים מכחתחילה עם רצונו של האל לטוב ולרע כי שמתים מברכים ה' נתן ה' לקח יהיה שם ה' מבורך זה אומר שמסכימים עם כל רצונו של ה' זה בקצרה אפשר באמת לפתוח על זה דיון שלם האמת יש אמת בדברייך לפעמים אנחנו מתאכזבים אבל אחרי תקופה מסוימת רואים שהכל היה לטובה וסתם התאכזבנו וזרקנו הכל כשיש אמונה אמיתית הכל נראה אחרת צריך סבלנות ואורך רוח ולהיות בשמחה תמיד אפילו שזה מאד קשה לפעמים ובע'ה ה' יעזור לכולנו להתחזק ואת כבר דוסית אשרייך
וואו.... מעניין!!
07/02/2011 | 10:29
2
עדכונים בפורום
02/02/2011 | 17:39
2
8
לוח הופעות מעודכן בלוח האירועים בפורום (בסרגל בראש העמוד)
התחלתי בעידכון המאמרים בפורום שכוללים כתבות וראיונות כתובים/מוקלטים/מצולמים, למי שיש כתבות/ראיונות רלוונטיים שעדיין לא מופיעים שישלח לי.

עדכון נוסף
02/02/2011 | 19:29
1
2
ההופעה מחר של אבי נדחתה עד להודעה חדשה

בואו נתפלל שההודעה החדשה תהיה בקורב ובי-ם
איך התבאסתי כשהתקשרו אליי ממשרד הכרטיסים...
02/02/2011 | 20:40
כל כך רציתי ללכת!

אני דווקא מקווה שההופעה הבאה תתקיים בבאר שבע מגיע לי פיצוי...
ביצוע מדהים לגעגועים לדימיון מהופעה בירושלים
02/02/2011 | 00:47
2
באמת אחד הביצועים היותר מרגשים ששמעתי:

http://www.youtube.com/watch?v=SSkaQ5KnB7s
תראו מה יצא לי מכמה שמות של שירים של הצדיק
01/02/2011 | 19:22
איך הוא אוהב שאת משקרת אבל הוא קודם שואל למה עינייה תמיד אדומות  אז התמימים והפשוטים שואלים אותו בחזרה איך זה שהוא יודע לעוף אפילו שאין לו כנפיים אך פתאום נשבר לו כד מזכוכית אז הוא מחליט שהוא בורח נוסע אך פתאום בא לו חזון על עצמות יבשות  והוא נזכר באיזה ילד  שנולד לפני שנים לזוג מאוהב והוא שר לו יהללו יהללו יהללוך מלאכים כי בחיים לפעמים יש גם שמחות קטנות ובטח שהוא לא שכח גם את עשרת הדיברות אולי עם הוא היה חי לו בעולם אחר המוכר היה אומר לו עם היה יודע אבל הוא הוא יש לו מחשבות רבות בלב אז איך  עכשיו נחלצים מכל הבלבול הזה הכל זה מילים ברוח ובהכל אשמה הוודקה אז בחייאת זה אתה כאילו ואלק חולה על השירים שלך צדיק אבל אתה חושב שהכל זה סתם מחילה מחילה ממך כי לך יש דרך שהסוף בא הוא רק ההתחלה אפילו שכוכבים נופלים בלילה אתה שואל אחד מי יודע אבל בטח שאתה רוצה לדבר על זה מחר כי עכשיו שמעת שמישהו עומד שם בשער וחשבת שזהו הכל עד לכאן הכל יפה וטוב כי יש לך געגועים לדימיון למרות שרצית להתרחק  מעט מהמציאות הזאת אבל בטח לא שכחת להודות למלך חי וקיים שברא בנו נפש חולה ואין לה סוף אפילו שמדי פעם אתה מועד פה ושם וכמובן זה מישהו אחר שמרעיל את הנפש אתה תמיד תדרוך באותו המקום ובטח שזו תהיה תמיד אותה הרוח את זה לימד אותך מורה אחד לחיים ואמר שיש תמיד עיניים  מביטות ובטח שפעם היה לך יותר נחמד כן אתה עכשיו רוצה להיות קצת לבד כי הקסם ילדות שבך פתאום ברח למישהו אחר אך נזכרת שכשהגעת  לכאן לא הבנתה דבר ואין חיים על ההר אך הסר דאגה מלבך את המנגינה  הזאת אף אחד לא יפסיק כי גם לך מותר להיות מאושר בשבילך בשבילם בשביל כל העולם למרות שליפול משם לוקח לנו רק כמה שניות מגג העולם לא נורא למדת אותי שכשאיאוש בא לקראתך אל תתן לו יד זה היה רק חלק קטן מהשירים שכתבת צדיק אוהב אותך מהשמיעה הראשונה צדיק נביא מקוה שהצלחתי לגרום לך לחיוך קטן
כרטיסים להופעה בברל'ה ב- 10/2
31/01/2011 | 20:34
1
למכירה בהזדמנות,
זוג כרטיסים להופעה בברל'ה ב- 10/2.
120 ש"ח לכרטיס.
לפרטים - לשלוח לי מסר.

רוצים להשפיע?
31/01/2011 | 09:51
10
3
השאלון הבא נועד לאפשר לכם להשפיע על אופי הפורום, אני מזמינה את כולם (ישנים/חדשים/גלויים/סמויים) לענות עליו כדי שאוכל לדעת לאן נושבת הרוח ולנסות בע"ה לנווט לשם.
(אפשר לענות גם במסר).

1. האם את/ה רוצה שתהיינה פינות קבועות בפורום? מי יהיה אחראי להן? (שאלונים, שיר השבוע וכדו')

2.  האם את/ה רוצה שיהיו מידי פעם שרשורים קלילים ונחמדים?  (משחקים, חידות ושטויות נוספות...)

3. האם לדעתך צריך לעדכן בפורום עדכונים שקיימים בעמודי הפייסבוק?

4. האם נכון לנעול את הפורום בשבתות וחגים?

5. האם לחגוג ימי הולדת של חברי הפורום בפורום?

6. האם את/ה מעוניין  שיוכנסו מידי פעם לפורום תכנים שאינם קשורים לפורום ישירות? (תרבות, יהדות, אומנים אחרים)

7. הערות ורעיונות נוספים:

מי שמצביע- משפיע...
......
31/01/2011 | 15:10
2
לעשות אחרי כל הופעה שירשור עם תמונות,רשמים, רשימת שירים,וכו..מאותה הופעה,ממש כמו שהיה כשחזר להופיע בתחילת הסבב הכל עד לכאן.
31/01/2011 | 15:14
2
1
1 אני בעד שאלון שבועי ולא אכפתלי לקחת את זה על עצמי
2 בעד
3 בעד יש כאן חברים שאין להם פייס,זו יכולה להיות פלטפורמה מגשרת:)
4 נראלי שכפורום רשמי התשובה היחידה בנושא צריכה להתקבל מעמיר ואבי
5 נראה מיותר
6 בכיף
7 בפורום של אמן אחר שהייתי כותבת ופעילה בו היה שיתוף פעולה מלא בין המנהל האישי לחברי הפורום-לכל הופעה הוצעו כרטיס חינם אליו נרשמו באמצעות מסר למנהלת-ובתמורה מי שנהנה מאותו כרטיס היה צריך לכתוב בקורת ולשתף את שאר החברים בחוויותיו.אני בעד להנהיג זאת גם כאן!

וברכות על ההתחשבות ברצון האנשים כאן.
האייקון ששמת
31/01/2011 | 18:23
1
3
זה רמז למשו? (מקווה בשבילך שלא...)
בקשר לפייסבוק- מנסיון, אין בעיה להיכנס לעמודים האלה גם למי שאין.
לא לא.חס וחלילה
31/01/2011 | 20:20
5
לכל דף יש? כי כשאני מתנתקת אינלי אפשרות להכנס לדף של אבי בלי ללחוץ לייק.יתכן שזה אפשרי אם ישלך קישור ישיר...
תשובות!
31/01/2011 | 16:02
3
לדעתי...
1.כן,רצוי מאוד שיהיו פינות קבועות בפורום,בעניין מי שאחראי עליהן בעיני זה לא משנה.
2. כן.
3. כן,כמו שכתבו כבר לא לכולם יש פייסבוק(לי דווקא כן) אבל רצוי מאוד שיהיה גם פה.
4. אין לי דעה בנושא,לי לא יפריע אם זה יהיה סגור בשבת או פתוח.
5. כן אכן צריך לציין לפחות שיש לאדם מסויים יומהודלת ולאחל לו מזל טוב.
6. תמיד אפשר להוסיף דברים אחרים לא קשורים לפורום במינון כמובן,זה מוסיף,בסך הכל זאת עוד צורת התבטאות לאנשים.
7. להוסיף קישורים לשירים או ביצועים מיוחדים של עמיר לשירים(ולא חסר) כבונוס לאנשי הפורום הזה.
(כמובן באישור עמיר).

31/01/2011 | 22:22
1
1
1. בעד, לא ממש משנה מי יהיה אחראי
2. לגמרי בעד, זה הזמן שכל אחד יפעיל את מלוא היצירתיות שבו....
3. כן, אני חושבת שהפורום והפייסבוק צריכים לעבוד במקביל ולעדכן בשני המקומות... גם לטובת אלה שאין להם פייס וגם כדי שנוכל לפתוח כאן אי אלו שרשורים בנושא העדכון...........
4. כמו שאודליה אמרה (למרות שעמיר אמר פעם באיזו כתבה שזה מדהים לראות שהפורום של המעריצים שלהם החליט מעצמו לא לתפעל אותו בשבת מתוך כבוד אליהם ולדרך שלהם..)
5. צריך לעדכן את לוח האירועים ושמי שרוצה מחברי הפורום יעדכן את התאריך ובטח שנחגוג!
6. אפשרי
7. אני חושבת שגיבוש של האנשים בפורום יגרום לרצון גדול יותר להכנס לוכתוב כאן. אז אפשר לפני הופעות לעשות שרשורי התפקדות ומי שמגיע יפגש להגיד שלום ולהכיר ובע"ה אני לגמרי בעד החזרת מפגשי הפורום............

שיהיה לנו בהצלחה!!
אשרייך לאה
אתי..
31/01/2011 | 23:11
1
מסכים לכל מילה שלך..
לגבי המפגשים,מתי באמת אני אדע מי את? חחחח
סתם אני צוחק,אבל מתי באמת אני אזכה לראות אותך? אני חייב דחוף לקבוע הופעה...מה ההופעות הקרובות?
ודרך אגב שאלתם את עמיר במקרה על דיסק חדש?(הדיסק המשולש שהוא רצה להוציא) מה קורה עם זה?
ומה קורה לגבי דיסק ההופעה ההיא מהנמל(האנגר 11 נראלי קראו למקום)
תשובות
01/02/2011 | 21:20
1
1. האם את/ה רוצה שתהיינה פינות קבועות בפורום? מי יהיה אחראי להן? (שאלונים, שיר השבוע וכדו')
בוודאי! כל מיני פינות של ניתוח שירים, זה יכול להיות מעניין.

2.  האם את/ה רוצה שיהיו מידי פעם שרשורים קלילים ונחמדים?  (משחקים, חידות ושטויות נוספות...)
בכיף

3. האם לדעתך צריך לעדכן בפורום עדכונים שקיימים בעמודי הפייסבוק?
אין לי בעיה עם זה

4. האם נכון לנעול את הפורום בשבתות וחגים?
אני מעדיף שלא אבל מכבד את האחרים..

5. האם לחגוג ימי הולדת של חברי הפורום בפורום?
אפשר

6. האם את/ה מעוניין  שיוכנסו מידי פעם לפורום תכנים שאינם קשורים לפורום ישירות? (תרבות, יהדות, אומנים אחרים)
בכיף כאיופק

7. הערות ורעיונות נוספים:

עוד אחד שמצביע...
01/02/2011 | 22:38
3
1.שיהיו בטח שיהיו, אחריות של מי שיכול לקחת על עצמו
2.בתדירות יותר גבוה ממידי פעם.
3.חייבים, צריך סנכרון בין הפייסבוק לפורום.
4. אני נגד לנעול, מי שלא מתאים לו גם ככה לא יהיה פה, מי שלא נוח לו לא יכתוב. אבל מי שזה הזמן הפנוי שלו, צריך לתת לו את האפשרות.
5.צריך לציין אותם, לעדכן את הלוח בכל מי שנמצא כאן.
6.אפשר להוסיף רק שתהיה יד על הדופק שהתכנים הנוספים לא עולים על התכנים של עמיר.
7.מפגשי פורום לפני הופעות.
עונה
02/02/2011 | 20:46
2
1. פינות קבועות יכולות להיות נחמדות, אולי כדאי לנסות להריץ כמה ולראות מה תופס (ולא להגזים...).

2. אפשרי, צריך למצוא את המינון המתאים.

3. בתור אחת שאין לה פייסבוק אשמח לקרוא עדכונים כאן.

4. לא יודעת... אני חילונית לגמרי, אבל לא נכנסת לפורום הספציפי הזה בשבת (וגם לא מאזינה למוזיקה של עמיר ואבי בשבת).

5. אפשרי

6. ראו תשובה 2...

7. בהצלחה!
קרן פלס שרה עמיר..
30/01/2011 | 16:04
7
25
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4021077,00...

אני חושב שזה ממש גרוע, הרסה את השיר האדיר הזה
מוזר..
30/01/2011 | 16:15
זה מה שיש לי להגיד על הביצוע הזה...
קשה לי לשמוע מישהו אחר שר עמיר בניון...
ידוע שהיא אוהבת את עמיר
30/01/2011 | 16:18
3
אבל למה להרוס את השיר
ממש לא אהבתי
30/01/2011 | 16:36
3
איך אפשר להתעלל בכזה שיר יפה...
לא אהבתי
30/01/2011 | 16:44
1
מצד שני,אני אוהבת שאמנים מבצעים בניון-בשבילי זה כדי להבין כמה יופי יש במקור
ובשביל אחרים שקשה להם עם הסלסולים של עמיר זו אופציה להתחבר לטקסטים אדירים ולדלג על הקול של עמיר.ענין של טעם.
ההתחלה קשה כי חסרה המוזיקה...
30/01/2011 | 21:01
1
2
בהמשך זה נסיון כושל להפוך את השיר לשיר פופ.

ואסור לשכוח שעמיר בעצמו כבר ביצע שני ביצועים לשיר, לחדש אותו שוב זה קשה.

את יש לי חלום של דנה לפידות שמעת?
31/01/2011 | 09:25
6
הנה זה כאן
כתובות אינטרנט מצורפות:
גרוע ביותר
03/02/2011 | 15:13
6
הרסה את השיר
חדשים ודרושים ב-
30/01/2011 | 16:09
1

מאז הסופרנוס לא הייתה דרמת פשע משובחת כזו: סיפור עלייתו של הפשע המאורגן בארה"ב של שנות ה-20, ערב כניסתו לתוקף של חוק היובש.
הדרמה עטורת השבחים אימפריית הפשע מקבלת פורום ואתם מוזמנים

פורומים המחפשים מנהלים:

הישרדות - העונה החדשה (הפורום ייפתח בקרוב)
פורום סדרות מציאות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם מתאימים?
הקליקו, מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
16:36 | 31.07.12 אורחים בפורום
16:01 | 17.05.12 אורחים בפורום
15:41 | 23.06.11 leka27
08:26 | 22.06.11 ליטל149
19:46 | 21.06.11 leka27
00:23 | 14.06.11 גרציה פ
19:11 | 13.06.11 leka27
19:04 | 13.06.11 אנונמני
10:29 | 10.06.11 אנונמני
20:13 | 08.06.11 crazzywak
21:46 | 04.06.11 Chamuelm