לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטוצים ומפגשים אחרים" בתפוז! זה המקום בשבילכם לחיפוש סטוצים ולהכיר פרטנרים/ות חדשים/ות. אבל לא רק. להלן כמה חוקים\עצות בסיסיים. * 18 פלוס, חברים, ולא יום אחד פחות! זו מגבלת הגיל לגלישה כאן. * הפרסום אסור וכל הודעת פרסום תימחק. רוצים לפרסם? הנהלת תפוז תשמח לדבר איתכם ולארגן הכל. שיווק ויראלי פיראטי מאוד קל למציאה, עד כמה שהמפרסמים בטוחים שהם מתוחכמים והודעות כאלה יימחקו. * לא משמיצים או מחצינים אף גולש אחר. -תמונות המופיעים בהן אנשים אחרים – אנא טשטשו את פניהם והמאפיינים הפיזיים שלהם. -שמות של אחרים\מספרי טלפון או אמצעי זיהוי אחרים, יובילו למחיקת ההודעה. -במידה ותרצו למחוק תמונה או הודעה שפורסמו על ידיכם ושאינן עוברות על החוקים, אנא שלחו אליי מסר ואדאג למחוק אותה. נא לא לשלוח אותי שנתיים אחורה, נסו לשמור את טווח המחיקה ל-72 שעות. * סיפורים\פוסטים מוכרחים להיות שלכם, נא לא לפגום בזכויות היוצרים של אחרים! -כל מה שאתם כותבים – אתם נושאים באחריות אליו ולתוכנו. אנא, בררו את מילותיכם. -במידה ואתם מביאים מידע מתוך אתר אחר, נא להוסיף לינק לאותו האתר תוך מתן קרדיטים. (זאת במידה ואין זו פרסומת, כמובן). * זהו פורום סטוצים ומפגשים אחרים, ורבים מכם כאן כדי למצוא בדיוק את אלו, אבל בנוסף זהו פורום חברתי. נסו לשמור את הודעותיכם בהקשר ישיר למהות הפורום, או לחלופין לפרסם תחת OFF. * פניות אישיות הכוללות חשיפות אישיות ייעשו בפרטי. פלרטוטים ברשת הם נפוצים, כיפיים ומבורכים, ומקובלים עד גבול מסויים גם על גבי הפורום, כל עוד הם לא גולשים לפסים אישיים ופרטיים מדי. אם כן, אנא העבירו את החגיגה למסרים פרטיים ותיהנו לכם. *כללים וטיפים למחפש הסטוצים המתחיל* מגבלות: -כתובות ומספרי טלפון יימחקו מכאן בלי למצמץ. את אלו ניתן להעביר באופן פרטי דרך המסרים האישיים. -הטרדה של גולשי הפורום וכל התנהגות טרולית יזכו לטיפול ההולם בתמורה. מה גם, שטרולים זה בכלל לא מושך, הם מסריחים. טיפים: -נסו לכתוב על עצמכם ועל מי\מה שאתם מחפשים קצת יותר בפירוט. הודעות בסגנון "מי פנוי בשנקין" לרוב לא נושאות תוצאות חיוביות, וחבל. אתם כאן כדי למצוא מישהו\י להתענג בזרועותיהם, נסו להתייחס לזה כאילו זה באמת משנה משהו. הגיל שלכם, המאפיינים הפיזיים (שלכם ושל מי שאתם מחפשים), הציפיות שלכם, הקרנת ביטחון עצמי ובעיקר נימוסין, יעשו פלאים! קצת השקעה לא תהרוג אתכם, אדרבא! -נסו לא להיעלב מכל נאד. אנשים כאן מעבירים צחוקים וחולקים בדיחות – לרוב איתכם, ולא עליכם. קחו הכל בהומור, נסו להשתלב, לא צריך לקחת הכל קשה מדי ולברוח מפה בפנים אדומות מכעס או דמעות. כמובן שיש גבול לכל תעלול, וכשהצחקוקים יחצו את גבולותיהם, אני כאן כדי לתקן את המעוות. *** אל תחששו לפנות אליי*** גולשים חדשים וגולשים ותיקים. אם יש לכם רעיונות\תלונות\התלבטויות או סתם קשה לכם להירדם ואתם זקוקים לבת שיחה, באמת שאני כאן בשבילכם, עד כמה שזה נשמע קיטשי. אבל, אזהרה, המנהלת נושכת. ככלות הכל אני נקבה עם דם כחול, אבל דם :) . יש לי רגשות ואני לא רואה בעין יפה הטרדות למיניהן או כל פגיעה בכבודי ובנפשי העדינה, תודה :) המשך גלישה מהממת, ואל תשכחו לחבוש כובע, קר בחוץ Mrs. Fahrenheit

פורום זה כולל חומר למבוגרים בלבד!
כניסה לפורום מהווה אישור לתנאים הבאים :
מלאו לי 18 שנה.
אין דין האוסר עלי לצפות בחומר למבוגרים בלבד

כניסה לפורום     כניסה לפורום ללא אזהרה זו בפעם הבאה     חזרה לעמוד הפורומים
האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום