לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוך הבא לפורום דובים וגאים

כשחיפשתי במילון את ההגדרה "דוב" מצאתי משהו שלא היה לי כיף לקרוא... עם מילים כמו בהמה, מעלה גרה וכדומה.. אז אקדים ואומר לכם מה זה למעשה דוב ? דוב BEAR הוא גבר (נשמח אם גם נשים תשתתפנה בפורום) שנראה ומרגיש כך: שמן,מלא,שמנמן,מלא במקומות הנכונים (לכל אחד יש את "הנכון" שלו) מוצק, שרירי, שעיר, חלק, עם זקן, זקן צרפתי, זיפים, שפם... (שכחתי משהו?!) כמה פעמים אתם נכנסים לצאט ומשוחחים עם מישהו... נחמד... זורמים יפה עד לקטע של: "איך אתה נראה" ואז אתה אומר: "אני מלא"... וברגע שהצד השני שמע שאתם מלאים במקרה הטוב הוא מסיים את השיחה ועובר לו למישהו אחר בטענה "שזה לא מתאים לו"... ובמקרה הרע הוא פשוט מתעלם ממך ואתה מתאכזב. פורום דובים גאים היחיד בארץ עם פורטל המידע שיש בו הוקם ברשת על מנת להגביר את מודעות ה- BEARS בארץ, להראות לעולם ולמדינה הקטנה שלנו שגם אם גבר הוא דוב מלא שמן וכ"ו, גם לו יש רגשות, גם הוא רוצה להיות נאהב ואוהב, לדבר, ולחיות כמו כל גאה אחר. זה המקום לדבר, לכתוב מה מציק לכם, לאהוב, להכיר, להיפגש, להציע, לזרום לכל כיוון שבא לכם. אל תישכחו שבראש ובראשונה אנחנו בני אדם, ואח"כ דובים גאים ! אני בטוח ומקווה שבעזרת כולנו נצליח להקים קהילה גדולה יותר, מגובשת, אוהבת, תומכת ופעילה הרבה יותר מהיום. שלכם תמיד זיקו

פורום זה כולל חומר למבוגרים בלבד!
כניסה לפורום מהווה אישור לתנאים הבאים :
מלאו לי 18 שנה.
אין דין האוסר עלי לצפות בחומר למבוגרים בלבד

כניסה לפורום     כניסה לפורום ללא אזהרה זו בפעם הבאה     חזרה לעמוד הפורומים
האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום