שלום רב

שלום רב

שלום רב
המון תודה על עזרתכם. האם מחונן זכאי להיעדר מבית הספר ביום השליפה כאשר אין לימודים במכללה ביום זה ? תודה. בנוסף האם יש למישהו חוות דעת על כיתת המחוננים בחרנעם בחטיבה החדשה ? נפתחה כיתה בשנה שעברה...

tomi32

New member
1. לא

שלום רב
המון תודה על עזרתכם. האם מחונן זכאי להיעדר מבית הספר ביום השליפה כאשר אין לימודים במכללה ביום זה ? תודה. בנוסף האם יש למישהו חוות דעת על כיתת המחוננים בחרנעם בחטיבה החדשה ? נפתחה כיתה בשנה שעברה...
1. לא
2. איפה זה חרנעם?

2.

1. לא
2. איפה זה חרנעם?
2.

יקנעם?
זהו, אני עוברת לגור בחרנעם.

ה

הפוך עם ראש כפול

Guest
לא, אבל תכלס מי יידע... אצלנו בבית הספר אין להם מושג מה קורה

שלום רב
ביום השליפה. מתי הוא מתחיל, מתי שנת הלימודים שלהם מסתיימת, מתי יש חופש... לאף אחד לא באמת אכפת.

tomi32

New member
אכן בית הספר לא מבצע מעקב

ביום השליפה. מתי הוא מתחיל, מתי שנת הלימודים שלהם מסתיימת, מתי יש חופש... לאף אחד לא באמת אכפת.
אבל אם יש מספר ילדים שיוצאים ליום השליפה, צריך עמדה אחידה ביניהם. מעבר לכך שיחס גורר יחס. כפי שלנו יש ציפיות להתחשבות מבית הספר, מעבר ללשון חוזר המנכל, לדעתי ראוי לא לנצל לרעה את היציאה ליום שליפה.

ה

הפוך עם ראש כפול

Guest
אוי, אתה צודק. שכחתי מזה לגמרי. בשנים האחרונות הצעיר שלי הוא

אבל אם יש מספר ילדים שיוצאים ליום השליפה, צריך עמדה אחידה ביניהם. מעבר לכך שיחס גורר יחס. כפי שלנו יש ציפיות להתחשבות מבית הספר, מעבר ללשון חוזר המנכל, לדעתי ראוי לא לנצל לרעה את היציאה ליום שליפה.
אוי, אתה צודק. שכחתי מזה לגמרי. בשנים האחרונות הצעיר שלי הוא
היחיד בשכבה שיוצא ליום שכבה, שכחתי שבד"כ מדובר בכמה ילדים... סורי.

למעלה