אחריות השלמת חומר

מצב
הנושא נעול.
אחריות השלמת חומר

אחריות השלמת חומר
שלום רב,
אני מעוניינת לדעת מי באחריותו להשלים לבני את חומר הלימוד שמפסיד כשיוצא ליום מחוננים?תודה רבה

האחריות על הילד

אחריות השלמת חומר
שלום רב,
אני מעוניינת לדעת מי באחריותו להשלים לבני את חומר הלימוד שמפסיד כשיוצא ליום מחוננים?תודה רבה
האחריות על הילד
במובן מסויים, זה חלק מהאתגר של כיתת מחוננים. הם הולכים ליום שליפה, מתוך הבנה שאלה ילדים שמסוגלים להשלים את החומר בכוחות עצמם.

לפעמים המורה מטילה את המשימה (כמו שהיא עושה כשיש ילד חולה. היא מנדבת ילד להביא שיעורים לילד שלא היה היום), לפעמים מבקשים מחבר טוב. אני מציעה שתדברו עם המורה ותתאמו איתה. כי גם כשחבר טוב מתנדב - הוא צריך את עזרת המורים. למשל - שיזכרו שכאשר מחלקים דפים, הוא תמיד מקבל שניים - אחד עבור הילד החסר.
אם זה לא מסתדר - האחריות עליכם. להיכנס למשוב ולבדוק אם נתנו שיעורים, לטלפן לחבר ולשאול, לכתוב שאלה בווטסאפ של הכיתה,.. יש כל מיני דרכים

tomi32

New member
ילדים בכיתת מחוננים יוצאים ליום שליפה כבודדים?

האחריות על הילד
במובן מסויים, זה חלק מהאתגר של כיתת מחוננים. הם הולכים ליום שליפה, מתוך הבנה שאלה ילדים שמסוגלים להשלים את החומר בכוחות עצמם.

לפעמים המורה מטילה את המשימה (כמו שהיא עושה כשיש ילד חולה. היא מנדבת ילד להביא שיעורים לילד שלא היה היום), לפעמים מבקשים מחבר טוב. אני מציעה שתדברו עם המורה ותתאמו איתה. כי גם כשחבר טוב מתנדב - הוא צריך את עזרת המורים. למשל - שיזכרו שכאשר מחלקים דפים, הוא תמיד מקבל שניים - אחד עבור הילד החסר.
אם זה לא מסתדר - האחריות עליכם. להיכנס למשוב ולבדוק אם נתנו שיעורים, לטלפן לחבר ולשאול, לכתוב שאלה בווטסאפ של הכיתה,.. יש כל מיני דרכים
אצלנו הם יוצאים ככיתה ואז אין מה להשלים

כשיש יום שליפה ואין כיתת מחוננים, אז יוצאים כבודדים.

אצלנו הם יוצאים ככיתה ואז אין מה להשלים
כשיש יום שליפה ואין כיתת מחוננים, אז יוצאים כבודדים.
חמישה ימים בשבוע לומדים בכיתה רגילה
יום אחד בשבוע הולכים ליום שליפה

tomi32

New member
אכן, אחריות הילד בלבד

אחריות השלמת חומר
שלום רב,
אכן, אחריות הילד בלבד
ובכיתות הנמוכות זה ממש לא קל.
אצלנו לא הצליח בלי מעורבות הורים גם כשהיו חברים טובים עם המון רצון טוב.

דיברגנט

New member
באופן תיאורטי, האחריות על הבי"ס לפי חוזה, אך הבי"ס מצפצף על

אחריות השלמת חומר
שלום רב,
באופן תיאורטי, האחריות על הבי"ס לפי חוזה, אך הבי"ס מצפצף על
זה ובפועל האחריות עוברת לילד או להוריו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה