כיתת נחשון או כיתת מופת

מצב
הנושא נעול.

SAM4747

New member
כיתת נחשון או כיתת מופת

כיתת נחשון או כיתת מופת
שלום רב,
אני אמא לילד מחונן בעיר בת ים, בעיר אין ביהס יעודיים למחוננים (חבל) הציעו לנו כיתת מופת או כיתת נחשון, משהו יכול לעזור לי לקבל החלטה? אני לא ממש רואה שוני בין 2 הכיתות, למשהו יש ניסיון או התנסה ויכול לחוות דעה?
מודה מראש,
דיאנה.

tomi32

New member
שתי כיתות שונות לגמרי

כיתת נחשון או כיתת מופת
שלום רב,
אני אמא לילד מחונן בעיר בת ים, בעיר אין ביהס יעודיים למחוננים (חבל) הציעו לנו כיתת מופת או כיתת נחשון, משהו יכול לעזור לי לקבל החלטה? אני לא ממש רואה שוני בין 2 הכיתות, למשהו יש ניסיון או התנסה ויכול לחוות דעה?
מודה מראש,
דיאנה.
שתי כיתות שונות לגמרי
בנחשון הדגש על פיתוח כישורים שונים - פרזנטציה, עובדים המון בקבוצות, למידה עצמית. הכיתה מוגדרת כמדעית ומושכת תלמידים טובים אבל לא כולם מחוננים כמובן. ההעשרה העיקרית היא "יום נחשון" -יום בשבוע שהם מתמקדים בנושא מסויים, חוקרים אותו, עובדים בקבוצות, מציגים לכיתה את התוצרים. בחלק מהימים יוצאים לפעילויות שונות מחוץ לבית הספר.
מופת אני מכיר פחות. להבנתי, הדגש העיקרי על תיגבור לימודי מדעים. הכיתה מושכת ילדים (והורים) שרוצים ללמוד המון מדעים כבר בחטיבת הביניים.

אכן במופת יש דגש של מדעים

כיתת נחשון או כיתת מופת
שלום רב,
מודה מראש,
דיאנה.
אכן במופת יש דגש של מדעים
נכום שמדובר בכיתה שמלאה בילדים נבונים ורוצים ללמוד, ולכן הרמה גם במקצועות האחרים היא גבוהה

אבל - אם הילד לא נמשך ללימודי מדעים, הוא יסבול שם

מצב
הנושא נעול.
למעלה