מבחן שלב ב. עזרה

מצב
הנושא נעול.
מבחן שלב ב. עזרה

מבחן שלב ב. עזרה
היי. ביתי תלמידה בכיתה ג. נבחנה במבחן הראשון בשנה שעברה ועקב משבר משפחתי באותה תקופה מצבה הריגשי היה מורכב.
היא לא סיימה את המבחן ומן הסתם שלא עברה לשלב הבא. באותה תקופה הנחתי לזה כי היה חשוב לי יותר לטפל בפן הרגשי.
כיום הילדה עצמה מבקשת לנסות להתקבל לתוכנית המחוננים, כמובן שמדובר בילדה בעלת יכולות גבוהות.
לאחר שיטוטים ברשת מצאתי את הטופס המקוון לערעור אך הוא מיועד רק למי שנבחן בשלב א בשנה הנוכחית.
מישהו יודע לכוון אותי אים ואיך ניתן לערער במקרה שלנו?
אציין שניסיתי להתקשר בשעות הקבלה לרפרנט אך לא הצלחתי לקבל מענה.
אשמח לכל עיצה ועזרה.

עדיקים

Active member
לא מנסיון כי גם אני מנסה עכשיו לפנות אליהם

מבחן שלב ב. עזרה
היי. ביתי תלמידה בכיתה ג. נבחנה במבחן הראשון בשנה שעברה ועקב משבר משפחתי באותה תקופה מצבה הריגשי היה מורכב.
היא לא סיימה את המבחן ומן הסתם שלא עברה לשלב הבא. באותה תקופה הנחתי לזה כי היה חשוב לי יותר לטפל בפן הרגשי.
כיום הילדה עצמה מבקשת לנסות להתקבל לתוכנית המחוננים, כמובן שמדובר בילדה בעלת יכולות גבוהות.
לאחר שיטוטים ברשת מצאתי את הטופס המקוון לערעור אך הוא מיועד רק למי שנבחן בשלב א בשנה הנוכחית.
אשמח לכל עיצה ועזרה.
לא מנסיון כי גם אני מנסה עכשיו לפנות אליהם
אבל ראיתי באתר שיש גם כתובת מייל.
אני עוד לא ניסיתי להתקשר במידה ולא אתפוס אותם בטלפון אשלח מייל.

עדיקים

Active member
הצלחתי לתפוס אותם טלפונית

מבחן שלב ב. עזרה
אשמח לכל עיצה ועזרה.
הצלחתי לתפוס אותם טלפונית
זה לא ממש עוזר כי צריך לפנות דרך האתר.
תכנסי לאתר משרד החינוך האגף למחוננים ומצטיינים-
http://edu.gov.il/minhalpedagogy/gifted/Educational-frameworks/Pages/regional-supervisors.aspx

בצד שמאל למטה יש דרכים לפנות אליהם, תכנסי לאופציה של מעבר בין תכניות תמלאי את הפרטים ותשלחי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה