קורסים הכנה למבחן איתור שלב ב

מצב
הנושא נעול.

שלום לכולם,
אשמח להמלצות לגבי 2 מכונים המקיימים הכנה למבחן שלב ב' לאיתור מחוננים (כיתה ב'), שאני מתלבטת לגביהם ולא מצליחה להחליט.
מתלבטת מאוד בין 'הפרופסור הלא מפוזר' לבין IQUITE.
מישהו מכיר מקרוב ויכול להמליץ?

תודה מראש לעונים!

דיברגנט

New member
ממליץ על כלום

שלום לכולם,
אשמח להמלצות לגבי 2 מכונים המקיימים הכנה למבחן שלב ב' לאיתור מחוננים (כיתה ב'), שאני מתלבטת לגביהם ולא מצליחה להחליט.

תודה מראש לעונים!
ממליץ על כלום
לא צריך להתכונן למבחן הזה ומספיק להראות את שא' הדוגמא ולהסביר לילד, מה זה מבחן אמריקאי.

תשובה מפורום אחר

שלום לכולם,

תודה מראש לעונים!
תשובה מפורום אחר
היום ההתכוננות למבחנים זו התממות אחת גדולה.
כל הילדים של מי שעובדים עם מחוננים והם לאו דווקא מחוננים בעצמם - נמצאים ברכסי מחוננים.
קורה בדיוק מה שהיה בזמנו עם הפסיכומטרי - הסף עלה בגלל קורסי ההכנה.
ועם הסף הזה הילד שלך יתמודד.
לו הילד לא היה בענין וזה לא היה חשוב לו - ניחא.
אבל הוא כן. ובעל מוטיבציה מעצמו.
ולכן הייתי רוכשת תוכנת לימוד, מסבירה לו שהוא יכול להתכונן למבחן, שזה מבחן כמו כל דבר אחר בחיים - אפשר להצליח ואפשר גם לא, ותכלס המבחן לא מודד כלום חוץ מהצלחה במבחן, וכן, לפעמים גם כשיודעים וטובים לא מצליחים כמצופה וזו לא טרגדיה גדולה.
מבחינתך - אבל רק מבחינתך- תדעי לך שזה שער כניסה ללמידה אחרת ולא ביזיונית ומיושנת כמו בכיתה רגילה. תאמיני לי שאת רוצה שהוא יעבור, אבל את התחושה הזו תשאירי לעצמך.
נמאס כבר מכל ההודעות נוסח ״ הוא בכלל שכח להגיד שיש את המבחן היום״ או ״ עברנו קצת על קונספטים כלליים״ כשבפועל הילדים תרגלו ובאו עם יכולת ביצועית, לא אינטיליגנציה, מעל ומעבר לילדים שבזבזו חלק ניכר מהזמן להבין מי נגד מי.
אין לי מושג מי מהתוכנות טובה או רעה, לא יכולה לייעץ לך לגבי משך התרגול, על מה לשים דגש, רק באתי לפקוח את עינייך. לדעתי מה שמקבלים שם שווה את כמה מאות השקלים של הכנה ביתית.
לא הייתי הולכת לקורסים כי אני לא יכולה לראות איך הם מנטרלים שם את גורם הלחץ
והתחרותיות גם אם הם מאוד רוצים

יורה נחושתן

Member
מנהל
הכנות למבחן איתור שלב ב'

שלום לכולם,

תודה מראש לעונים!
הכנות למבחן איתור שלב ב'
ממה שידוע לי שני המכונים הנ"ל מאפשרים לילדים להשתמש בתוכנה המאפשרת למידה עצמית של נושאים שמופיעים במבחן. את שתי התוכנות אני מכיר והן מקבילות ברמתן אחת לשניה אולם, את השעורים הנילווים אליהן (אם קיימים כאלו) אייני מכיר ולכן אני נמנע מלפסוק לגביהם, אני מקווה שהם נותנים את המענה למי שרוצה בזה.
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה