תוכנית אודיאסה. מישהו או מישהי מכירים?

מצב
הנושא נעול.

דרור9000

New member

לא הצלחתי להחליט על סמך מה שקיבלנו מה דעתי בעניין.
תודה מראש

מהתרשמותי האישית עדיף אקדמיה בתיכון

לא הצלחתי להחליט על סמך מה שקיבלנו מה דעתי בעניין.
תודה מראש
שם צוברים נקודות לבגרות באופן מיידי ללא תקופת צינון ואפשר **אם רוצים** להמשיך לצבור נקודות לתואר בפתוחה כדי לסיים שם או להכנס לשנה שניה באונברסיטאות שונות על סמך ציונים באפיק מעבר (גגל אפיקי מעבר).

באודיסאה יש תקופת למידה של קורסים יחודיים של לפחות שנה, אם פורשים זה הולך לפח. בכתת המחוננים של הבת שלי הרוב נשרו או הונשרו - בעיני שנה של זמן ולחץ מבוזבזים.
דייסקלימר- הבת שלי בחרה מראש באקדמיה בתיכון. ממליצה בכל מקרה לדבר עם ילדים והורים שהתנסו.

יורה נחושתן

Member
מנהל
ה"נקודות לבגרות" זו הבעיה. . .

שם צוברים נקודות לבגרות באופן מיידי ללא תקופת צינון ואפשר **אם רוצים** להמשיך לצבור נקודות לתואר בפתוחה כדי לסיים שם או להכנס לשנה שניה באונברסיטאות שונות על סמך ציונים באפיק מעבר (גגל אפיקי מעבר).

באודיסאה יש תקופת למידה של קורסים יחודיים של לפחות שנה, אם פורשים זה הולך לפח. בכתת המחוננים של הבת שלי הרוב נשרו או הונשרו - בעיני שנה של זמן ולחץ מבוזבזים.
דייסקלימר- הבת שלי בחרה מראש באקדמיה בתיכון. ממליצה בכל מקרה לדבר עם ילדים והורים שהתנסו.
ה"נקודות לבגרות" זו הבעיה. . .
ישנם בתי ספר תיכוניים בארץ שמבחני הבגרות הם רק "תחנה" שחייבים לעבור באופן רשמי (כשכמובן באופן טבעי הדגש הוא על 5 יחידות בכל תחום לפחות) וההתמקדות היא בלמידה עצמה ובהכנה ללימודים האקדמיים תוך בניית יכולת התלמיד לחפש את הנושאים והתחומים בהם היה רוצה לעסוק ולדעת כיצד להתמודד איתם באופן הטוב ביותר. לכן, תכנית כמו אודיסאה יכולה לענות על צרכים אלו ו. . . .שום דבר לא חייב ללכת לפח.
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה