ערעור על שלב ב'

מצב
הנושא נעול.
ערעור על שלב ב'

ערעור על שלב ב'
שלום,
אשמח לדעת כיצד אני מגישה ערעור על תוצאות שלב ב'. הילדה בכיתה ג' כעת אך הודלגה מטרום חובה לכיתה א' (קטנה בשנה מבני גילה) ונראה לי שזה השפיע על תוצאות הבחינה. היא מאוד מעוניינת בזה, בייחוד כי אחיה הגדול ממנה התקבל לתוכנית (וויתר...).
אשמח לשמוע מכם:
1. האם יש סיכוי לערעור?
2. כיצד מגישים?
3. עד מתי ניתן להגיש?
תודה ושנה טובה,
יעל

אפשר בהחלט לערער

ערעור על שלב ב'
שלום,
אשמח לדעת כיצד אני מגישה ערעור על תוצאות שלב ב'. הילדה בכיתה ג' כעת אך הודלגה מטרום חובה לכיתה א' (קטנה בשנה מבני גילה) ונראה לי שזה השפיע על תוצאות הבחינה. היא מאוד מעוניינת בזה, בייחוד כי אחיה הגדול ממנה התקבל לתוכנית (וויתר...).
אשמח לשמוע מכם:
1. האם יש סיכוי לערעור?
2. כיצד מגישים?
3. עד מתי ניתן להגיש?
תודה ושנה טובה,
יעל
אפשר בהחלט לערער
והפרטים פה:
http://edu.gov.il/owlHeb/Yesodi/Och...hunanimVemitstaynim/Pages/IturMechunanim.aspx
למיטב ידיעתי דווקא העובדה שהיא הודלגה לא אמורה להוות הצדקה לכשלון בבחינה ולערעור - בעקרון ילדים נבחנים עם בני כיתתם, לא לפי הגיל. כן יש שם שלל סיבות אחרות שיכולות להצדיק בחינה חוזרת, ואת יכולה לבחור אחת מהן. בהצלחה!

מתוך האתר - קריטריונים לערעור

אפשר בהחלט לערער
והפרטים פה:
http://edu.gov.il/owlHeb/Yesodi/Och...hunanimVemitstaynim/Pages/IturMechunanim.aspx
למיטב ידיעתי דווקא העובדה שהיא הודלגה לא אמורה להוות הצדקה לכשלון בבחינה ולערעור - בעקרון ילדים נבחנים עם בני כיתתם, לא לפי הגיל. כן יש שם שלל סיבות אחרות שיכולות להצדיק בחינה חוזרת, ואת יכולה לבחור אחת מהן. בהצלחה!
מתוך האתר - קריטריונים לערעור
אם ילדכם עומד בקריטריונים הבאים הוא עשוי להיות זכאי למבחן חוזר:
- הישגים: הישגיו של ילדכם במבחן היו רחוקים עד סטיית תקן אחת מנקודת החתך שנקבעה כסף הקבלה לתכניות המחוננים.
- נסיבות אישיות: ילדכם היה חולה בעת הבחינה או איחר אליה באופן משמעותי; יש לכם נסיבות משפחתיות מיוחדות; ילדכם הוא אח תאום של תלמיד שהתקבל לתכנית; ילדכם קיבל ציון משכל של 140 ויותר בבחינה של פסיכולוג חינוכי מומחה.

איך אפשר לדעת אם ההישגים היו בטווח של סטיית תקן אחת מנקודת החתך ?

יורה נחושתן

Member
מנהל
ערעור על תוצאות שלב ב' ובקשה למבחן חוזר

ערעור על שלב ב'
שלום,
אשמח לשמוע מכם:
1. האם יש סיכוי לערעור?
2. כיצד מגישים?
3. עד מתי ניתן להגיש?
תודה ושנה טובה,
יעל
פני אל הרפרנטית המחוזית ממשרד החינוך האחראית על תחום המחוננים והעבירי אליה בקשה למבחן חוזר. ברוב המקרים יש נכונות מצד המשרד לאשר מבחן חוזר ואפילו יותר מפעם אחת. בדרך כלל המבחנים החוזרים נערכים בסמוך למועדי המבחנים הרגילים ומקום המבחן יהיה בהתאם להחלטת המשרד. (לאו דווקא בישוב בו אתם מתגוררים)
בהצלחה

tomi32

New member
מסכן הילד שעושה את המבחן כל כך הרבה פעמים

פני אל הרפרנטית המחוזית ממשרד החינוך האחראית על תחום המחוננים והעבירי אליה בקשה למבחן חוזר. ברוב המקרים יש נכונות מצד המשרד לאשר מבחן חוזר ואפילו יותר מפעם אחת. בדרך כלל המבחנים החוזרים נערכים בסמוך למועדי המבחנים הרגילים ומקום המבחן יהיה בהתאם להחלטת המשרד. (לאו דווקא בישוב בו אתם מתגוררים)
בהצלחה
אני לא מבין למה משרד החינוך משתף פעולה עם ההורים שמבקשים שהילד שלהם ייבחן שוב ושוב.

יורה נחושתן

Member
מנהל
שאלה טובה. לאלוהים, למשרד החינוך ולהורים התשובה

אני לא מבין למה משרד החינוך משתף פעולה עם ההורים שמבקשים שהילד שלהם ייבחן שוב ושוב.
שאלה טובה. לאלוהים, למשרד החינוך ולהורים התשובה

מצב
הנושא נעול.
למעלה