איגרת למחוננים

מצב
הנושא נעול.
איגרת למחוננים

איגרת למחוננים
האיגרת למחוננים שקיבלו הורים לילדים מצטיינים נובעת מכך שנעשתה אפליה מתקנת. רוב המחוננים הם בנים ועל מנת לעשות שוויון מגדרי מקבלים בנות אשר הציונים שלהם נמוכים יותר מהבנים. זאת הסיבה האמתית שקיבלנו את ההודעה הזאת

ניחוש שלי- יש לך בן שלא התקבל למחוננים, אלא רק למצטיינים.

איגרת למחוננים
האיגרת למחוננים שקיבלו הורים לילדים מצטיינים נובעת מכך שנעשתה אפליה מתקנת. רוב המחוננים הם בנים ועל מנת לעשות שוויון מגדרי מקבלים בנות אשר הציונים שלהם נמוכים יותר מהבנים. זאת הסיבה האמתית שקיבלנו את ההודעה הזאת
הרי לא יתכן שהתכשיט באמת לא מחונן. זו אפליה מתקנת שדחקה אותו מהמקום שמגיע לו...
אגב, אני מכירה כמה ילדים שהוגדרו כמצטיינים, ושנה אח"כ הצליחו יותר במבחן ועברו למסגרות מחוננים. המבחן לא חסין מטעויות, ותמיד אפשר לערער. לא מוכרחים לפזר האשמות ולתרץ תרוצים.

גם אנחנו קיבלנו את

הרי לא יתכן שהתכשיט באמת לא מחונן. זו אפליה מתקנת שדחקה אותו מהמקום שמגיע לו...
אגב, אני מכירה כמה ילדים שהוגדרו כמצטיינים, ושנה אח"כ הצליחו יותר במבחן ועברו למסגרות מחוננים. המבחן לא חסין מטעויות, ותמיד אפשר לערער. לא מוכרחים לפזר האשמות ולתרץ תרוצים.
גם אנחנו קיבלנו את
האיגרת והבן שלי התקבל למצטיינים. אצלנו רק מחוננים קיבלו את האיגרת. זה בטוח לא טעות. כתוב במפורש שעושים תיקון מגדרי

את התיקון המיגדרי עושים אחרת.

גם אנחנו קיבלנו את
האיגרת והבן שלי התקבל למצטיינים. אצלנו רק מחוננים קיבלו את האיגרת. זה בטוח לא טעות. כתוב במפורש שעושים תיקון מגדרי
את התיקון המיגדרי עושים אחרת.
בהרצאה של מנחם נדלר הוא אמר שבודקים בנפרד את המבחנים של הבנים והבנות. מתקבלים לתוכנית האחוזונים העליונים של הבנים, והאחוזונים העליונים של הבנות. בהחלט יתכן שיש יותר בנים שקיבלו ציונים גבוהים מבנות, במיוחד בצורה בה המבחן בנוי. ייתכן גם שאם היו בודקים את המבחנים של כולם יחד, הבן שלכם היה מוגדר כמחונן, ולא כמצטיין.
אין לזה קשר לאיגרת שנשלחה.

אנחנו גם קיבלנו את האיגרת - וזאת למרות

איגרת למחוננים
אנחנו גם קיבלנו את האיגרת - וזאת למרות
למרות שהבת שלי, שאין לי ספק במחוננות שלה, ושאיבחון פרטי קבע כבר בגיל 5 שהיא ממוקמת באחוזון 98, התקבלה "רק" למצטיינים.

נראה לי שפשוט יש כאוס שם במכון סאלד ושאת משקיעה הרבה יותר מידי מחשבה בנסיונות לפענח את העיכובים/השגיאות במיילים שהם שולחים שם.

tomi32

New member
הבנים לכדורגל, הבנות ל...

איגרת למחוננים
הבנים לכדורגל, הבנות ל...
אם מאמינים שהבנות החכמות ביותר, לא פחות חכמות מהבנים החכמים ביותר, אז הבעיה היא המבחן ומה שאתה קורא "אפליה מתקנת" היא בעצם תיקון של מבחן לקוי.
אבל יש כאלו שעדיין מתקשים להאמין שהבנת לא פחות חכמות מהבנים, ואז מובן למה הם מתעצבנים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה