מחפשת ספרים מעניינים לילדים

newkid6

New member
מחפשת ספרים מעניינים לילדים

הי אני חדשה בפרום :)
יש לי ילד בכיתה א שכבר עבר מבחני מחוננות בארהב.
אני רוצה לחזק לו את העברית וגם את הידע שלו בהיסטוריה/גיאוגרפיה/תרבות ארץ ישראלית וגם שישמע ויתרגל קצת מדע בעברית.
אולי יש לכם המלצות לספרים מענינים? אולי סדרות טלוויזיה (עדיין רואה בעיקר באנגלית)? מה הילדים שלכם אוהבים?

תודה מראש.

ICיילת

New member
ממליצה על התוכניות

גלילאו - יש כמה עונות. תוכנית מאוד טובה
אאוצ' - זו תוכנית על מקרים רפואיים שהבת 6 שלי מאוד אוהבת. זה של ערוץ הילדים אבל יש את הפרקים באינטרנט
(אמנם לא בתחומים שציינת, אלא יותר על מדע, אבל הן תוכניות מעניינות ומוצלחות בעיברית )

ספרים לכיתה א'

כשהבת שלי היתה בא' מאוד נהנתה מהסדרות של גלילה רון פדר- משימה עולמית (גאוגרפיה), חבורת ידיעת הארץ, סיירת המדע. יש מלא ספרים בכל סדרה, אז זה יכול למלא לו כמה חודשים בכיף...

יורה נחושתן

Member
מנהל
מה בדבר חוברות "אצבעוני"? בזמנו זה היה להיט

או שאפשר אולי למצוא חומרים מקבילים. יש גם חוברות שיוצאות מטעם רשות שמורות הטבע והגנים יש נשיונל גאוגרפיק לילדים. בנוגע לשמע ולצפייה, ישנם דיסקים עם התכנית "היו היה" שהיא היתה תכנית מעניינת ומותאמת ביוחד לילדים, אמנם מדובר שם על הסטוריה כללית אבל זה בעברית וברמה טובה מאוד.

שיראה לוגי

אחלה ערוץ יש לא מעט דברים יפים ואולי אינצקלפדיות יכלו לגורות אותו אני מאוד אהבתי בתור ילד, וקראתי המון ... יש בנושאי מדע לא מכיר שמות מסיומים אבל יש על הכל גם באופן נקודתי . אז זה נראה לי רעיון טוב , וזה טוב שאת מחנכת אותו לקריאה זו בעיני דרך טובה מאוד לפתח את החשיבה וידע כללי ,זה מעולה לכל ילד לא רק מחונן ...
&nbsp
בהצלחה ,מקווה שעזרתי .

למעלה