כתבה ילד בן 12 התחיל דוקטורט באסטורפיזיקה

דיברגנט חדש

Well-known member
אני פשוט זכרתי את זה והניסוחים שלך באותו שרשור שקשרתי מראים

אחרת ממה שאת מציינת עכשיו, אבל זה בסדר, מותר לך לכתוב, מה שאת רוצה ע"ג הפורום, אבל אל תצפי ממני להאמין לך יותר ...

לא הבנתי מה נראה לך פה לא נכון.

המידע שיש לי תואר בפיסיקה לא היה רלבנטי לדיון ההוא, ולכן לא ציינתי אותו. גם לא ציינתי שעבדתי בתרגום כתוביות או בכתיבה, למשל, כי הנושאים לא היו רלבנטיים לשרשור ההוא. העובדה שאני מתמטיקאית כן הייתה רלבנטית, ולכן ציינתי אותה.

והכוונה בכך שאתה מוזמן לבצע חיפוש בפורום

היא שהמידע הזה כבר נכתב על ידי בפורום לא פעם, כשכאמור, לא בכל פעם שאני מתייחסת לעצמי אני מפרטת את כל השכלתי ועברי, אלא את הפרטים הרלבנטיים לדיון. אבל הכל כתוב, עקבי ואמין - פשוט כי זו האמת.

סליחה על השגיאות כתיב הודעה חדשה

אני יודע שהיא לא פיזקאית אבל אני יודע שיש לה בכל זה תואר למען האמת חשבתי שיש לה שני ארים ולא אחד, אבל העקרון לא משנה ,כלומר חשבתי שיש לה רקע פיזיקאלי והיא יכולה לומר לי מה האיכות של התאוריה, לכן זה לא מוזר שהיא ענתה כאלו יש לה רקע, כי יש לה כזה רק שהיא לא ממש התמחתה בזה זה הכל ...

ועוד דבר

ואני רק יוסיף שהכוונה בלעסוק היא לא שהיא מומחית לפיזיקה כלומר דקטור שהתמחה, אלא שיש לה רקע בחום עיור ממני, ויכול להסביר לי האם האוריה לטעמה יכולה להתקבל או לא, כלומר מכתחילה לא חשבתי שיש בר סמכא ברמה של מומחיו ממש, אלא שיש לה רקע מספיק כדי לעזור לי ...

למעלה