כתבה ילד בן 12 התחיל דוקטורט באסטורפיזיקה

כתבה ילד בן 12 התחיל דוקטורט באסטורפיזיקה

אני תמיד נדהם מילדי הפלא האלו ראני למען האמת עוקב רחרי ילדים כאלו הרבה, לא רק במתמטיקה או מדעים אלא גם באומנות ובכל תחום, וזה תמיד הפליא אותי היכולות שלהם, אני גם ראיתי שהוא אוטיסט וזה מעניין כי הרבה אוטיסטים יש להם יכולות טובות בראלי ובאומנות ובכלל יכולות לצד קשים, אני יודע על זה על עצמי כאחד שיש לו אספגר , אז כן זה כיף לדעת שאוטסטים מצלחים ורואים שיש להם

יכולות ולא רק קשים, ולא חסר קשים אבל בעיני יש הרבה יופי, למה נזכרתי בו ? כי אישה אחת המליצה לקורא ספר שנכתב עליו " הניצוץ " ולא ידעתי על כך, אז רציתי לשתף בילד שיש לו מוח מבריק בצורה יוצאת דופן והכי קרוב לגאון שאני מכי,ר אני נזהר במילה גאון כי הוא עדיין לא ממש פיתח כלום, אבל נראה שהוא בדרך לשם, נאחל לו הצלחה ,הנה הכתבה : http://www.mako.co.il/news-world/international/Article-0994fd6ad07de21004.htm

דיברגנט חדש

Well-known member
הכתבה מלפני 6 שנים, אז אם הוא כזה עילוי, היכן הוא היום?

מצאתי כתבה שנתיים יותר מאוחר (לפני 4 שנים) ומאז שקט, מה עלה בגורל התאוריה החדשה בפיזיקה, עבודה מקורית שמרחיבה את תורת היחסות של איינשטיין?

זה גם מה שאני שואל

ולפי מה שאני יודע ובררתי העבודה שלו לא התקבלה עדיין על ידי המערכת המדעית ,יש כאלו שאמרו שזה באמת תהיה עבודה חשובה מאוד מאוד כמו המורה שלו למשל, אבל רוב המדענים הטילו ספק בעבודתו, קרא ערך עליו בווקפדיה באנגלית שם מופיע המידע, בנוגע להיותו עילוי זה ברור שהוא עילוי ילד שבגיל שמונה עשרה הוא כבר אסטרופיזיקאי( הצעיר בעולם לפי ידעתי וממה שאמרו לי ) והתחיל את הדקוקטור בגיל שתים עשרה יש פה עניין במוח לא רגיל, ותזכור שהוא עוד מאוד צעיר, וכל החיים לפניו, ויכול להיות שהוא יצליח,ונראה שהוא בדרך הנכונה, יש לו גם ערוץ ביוטיוב ואתה יכול להסתכל ולשמוע על התאוריה שלו, אז כן הוא בירור עלוי אולי עדיין לא הוכיח את עצמו, אבל מבחינה אנלטית לימודית הוא ברמה גבוהה מאוד מאוד, אפילו שלא תרם ממש עדיין כלום, אבל שוב בגילו הצעיר זה לא מפתיע, לוקח זמן להתבשל, ואני מקווה שהוא יצליח ,נראה מה אהיה ,אבל אני מסכים שמקדם מדי להכתיר אותו כמדען דגול או כאנשטיין הבא, בהחלט מוקדם מידי, זה סתם שאו תקשורתי ולא יותר

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא לא התחיל את הדוקטורט שלו בגיל 12, כי עפ"י הכתבה שאני

צרפתי, הוא רק בגיל 14 סיים את התואר הראשון שלו.

אגב, אל תסתכל על הכותרת, אלא קרא את הכתבה (מאוד קצרה
)

יכול להיותת זה מה שאני זוכר

וכתבו בכתבה שעלתי שהתחיל דוקטורטבגיל 12 ועודבספר שנכתב עליו הניצוץ הבנתי שהוא האסטרופיזקאי הצעיר בעולם ולפי הכתבה שעלתי הוא למד לתואר ראשון בגיל שמונה לפחות כאורח , אז לא סתם אמרתי מה שאמרתי ..וזה עדיין לא משנה את העבודה שיש לו מוח מאוד אנליטי ודי מדהים לפחות בעיני .

כן קראתי הוא סיים את הראשון בגיל ארבע עשרה

אבל במקמות אחרי כתוב אחרת אז למי עלי להאמין ? נראה לי אני ארכוש את הספר ואז ידע יותר אבל ברור לי שיש לו מוח מדהים וגם ממה שסיפרה לי אותה אישה שקראה את הספר הוא האוסטריפיזקאי הצעיר בעולם אז זה מרשים

אני חושב שאתה צודק וטעיתי

בדקתי שוב ולא כתוב שהתחיל דוקטורט בגיל 12 פשוט ככה חשבתי בגלל שהזכרו ד בגיל 12 כחוקר אז ככה חשבתי וגם נזכרתי בכתבות אחרות שקראתי שטענו ככה , קיצור חוזר בי

אני חושב שהוא סיים את הדוקטורט

כי לפי מה שסיפרה לי אותו אישה שקרא את הספר" הניצוץ " הוא האוסטורפיזקאי הצעיר בעולם ובשביל זה צריך דוקטורט אבל אני לא בטוח כי לא קראתי את הספר ....

לאיודע לא קראתי את הספר

ככה אמרו לי שהוא האסטורופיזקאי הצעיר בעולם וכבר דוקטור אני לא קראתי לכן לא יודע
אבל אם כתוב באתר של הספר כנראה זה נכון אולי הוא כמעת מסיים אין לי שמץ .. ...

את חשבת שיש סיכוי שהתאוריה שלו נכונה ?

והוא ירחב את תורת היחסות ויזכה בנובל ? קראת על התאוריה שלו ? מה את חושבת עליה ? אני שואל אותך כי את עוסקת בפיזיקה ואולי יש לך אנדיקאציה לראות מה האיכות של התאוריה והסכוי להתקבלותה , אני מאוד אוהב פיזי'קה ולומד אבל אין לי מספיק ידע כדי לבחון את זה לכן אני שואל, ואשמח לתשובה ממך במידה ויש לך

אין לי מושג מה התיאוריה שלו.

כשכתבתי שאולי הוא יצליח, התכוונתי שאולי הוא יצליח כאקדמאי, לא התכוונתי ספציפית לתיאוריה שהוא פיתח לפני הלימודים או לעניין פרס הנובל. לגבי אלה אין לי דעה, כי אני לא יודעת מה התיאוריה, כאמור.

לא אמרתי שאת עוסקת בפיזיקה או פיזקאית

אמרי שיש לך רקע בזה ואולי את יכולה לדעת מה האיכות של התאוריה לאור זה לכן זה כלל לא מוזר לי שלא ציינת שא פיזקאית כי לא טענתי שאת כזו גם לא ממתמטיקאית אגב ...

אתה מוזמן לבצע חיפוש בפורום להנאתך.

יש לי תואר ראשון במתמטיקה-פיסיקה-תלפיות (גם מתמטיקה וגם פיסיקה מורחבים - כלומר תארים מלאים), תואר שני במתמטיקה (וניסיון עבודה כמתמטיקאית, אלגוריתמיקאית ומפתחת תוכנה), ותואר שלישי במדעי המוח. מעולם לא טענתי משהו אחר - אולי רק ציינתי בכל דיון את החלק הרלבנטי וזה התפרש אצלך כאילו זה כל מה שיש לי.

למעלה