iqute - קורסים מצוינים!! ניסיון ומקצועיות!!

אמא 1701

New member
iqute - קורסים מצוינים!! ניסיון ומקצועיות!!

כאמא לשני ילדים שלמדו ב iqute אני ממליצה בחום. הלמידה מאוד מכוונת מטרה עם מקצועיות וכמעט 100% הצלחה לילדים שמגיעים לקורס. הערכה ברמת קושי עולה ומאוד ומשודרגת משנה לשנה.
בקיצור ממליצה בחום רב!!

ליאור3243

New member
שאלות הבהרה למיקוד

האם כוונתך לערכה או לקורס ("בזבוז זמן וכסף")?
האם שמעת שההכנה שלהם גרועה ביחס לאחרים מעולים, או שכל ההכנות לא טובות באופן כללי?
&nbsp
&nbsp

מי שבוחר בדרך פרסום כה עלובה, הוא כנראה לא שווה

לשאלתך - יש כמה ערכות שכותבים עליהן כאן לפעמים. כותבים בגלוי, בלי להסתתר מאחורי ניק של כאילו אמא.

אני אישית לא ניסיתי אף ערכה, אבל אם הייתי צריכה לבחור - אני מעדיפה לעשות עסקים עם אנשים ישרים (בפרט כשהם גם משתתפים בפורום, ולא רק צצים לקראת המבחן).

ליאור3243

New member
כן הייתה לי תחושה שזו תגובה של כעס על פרסום

תגובה קצת מוגזמת לדעתי, אלא אם כן יש מאחוריה ביסוס, כלומר באמת שמעת שההכנה הזו בזבוז זמן (הבנתי שלא?).
מסכים שההודעה של אמא משהו חשודה, משתמשת חדשה בתפוז, תוכן מרגיש פרסומי, וחובת ההוכחה, שהיא אכן "אמא מרוצה" ולא נותנת השירות עצמה, מוטלת עליה, שכן לפחות עד כה היא בטח לא הועילה...
אגב בעבר חיפשתי כאו המלצה על נותן שירות בתחום ולא מצאתי, כי התגובות מאד תקיפות כלפי מי ששואל \ עונה, מתוך חשד לפרסום.
&nbsp
&nbsp

אמא 1701

New member
הי ממש לא עובדת שם.

אני אמא לשני ילדים שלמדו בקורס. וואוו איזה חשדות. אני באמת חדשה ובכלל לא ידעתי על קיומו של האתר הזה. אבל אני רחוקה מלהיות מישהי פרסומית. אשמח לשוחח בטלפון אפילו.

nikolha

New member
חחחח

אני רואה שיש כאן כנס של נציגי כל השלולית...
חסרה פה תגובה של יו*יו ...
יורה, אין אפשרות של חסימת תגובות יח"צ, חלק מהדיונים פה ממש מעניינים, אבל כל קידום המכירות פה עובר כל גבול

יורה נחושתן

Member
מנהל
חסימות אפשריות

אני משתדל, מצד אחד לאפשר מידה מסויימת של חופש מצד מפרסמים למיניהם כדי שבכל זאת הורים שמעוניינים להכין את הילדים בכל דרך מוצעת, שיוכלו לעשות זאת. ומצד שני, אני בהחלט משתדל להיות עם היד על הדופק וברגע שכמות הפרסום תעבור את גבול הטעם הטוב באופן ממוצע, אבקש להפסיק את מסעות הפרסום ובמקרים מסויימים אחסום זאת. ההשתדלות היא לנסות להגיע לאיזה שהוא שביל זהב.

יורה נחושתן

Member
מנהל
יתכן שכך הם הדברים אבל, הבחירה היא חופשית ואינה מוטה.

מן הראוי שנתמקד יותר בהצלחה של הילדים דווקא בהמשך הדרך, לאחר המבחן. נראה לי שזה יהיה טוב יותר לכולם.

למעלה