הפיכת פיירפוקס מחדש לדפדפן ברירת מחדל

HollyGolightly

New member
הפיכת פיירפוקס מחדש לדפדפן ברירת מחדל

דפדפן ברירת המחדל שלי מזה זמן מה הוא פיירפוקס. לצורך פעולה מסויימת שפיירפוקס לא מבצע אני נכנסת לאקספלורר (מערכת ההפעלה שלי היא ווינדוז 7) והופכת אותו לדפדפן ברירת המחדל שלי. לאחר סיום הפעולה אני הופכת מחדש את פיירפוקס לדפדפן ברירת המחדל.

עד אתמול, כל פעם שנכנסתי מחדש לאחד הדפדפנים הוא שאל אותי אם אני רוצה להפוך אותו לדפדפן ברירת המחדל. אתמול זה הפסיק. מאז כל פעם שיש קישור מהיכן שהוא לאיזשהו חומר, הקישור הוא אוטומטית לאקספלורר.

איך אני הופכת את פיירפוקס מחדש לדפדפן ברירת המחדל בלי להתקינו מחדש? ואיך אני יכולה להיות בטוחה שבעתיד, כאשר אצא מהאקספלורר ואחזור לעבוד עם הפיירפוקס (שזה בערך 99% מהזמן) אוכל להפוך שוב את פיירפוקס לדפדפן ברירת המחדל?

shoosh2607

Member
מנהל
נסי ככה

(אני לא מול מחשב אז זה מהראש)- כלים - אפשרויות - מתקדם - בדוק ברירת מחדל

HollyGolightly

New member
עשית זאת שוב!

שוש, עשית זאת שוב. ביצעתי בדיוק מה שהצעת, וזה עובד!

תודה מקרב לב

HollyGolightly

New member
אז תארי לעצמך לאילו תוצאות היית מגיעה

לו היית מול מחשב! (סתאאאאאאאם......)

ובגלל שהיית בלי מחשב: לפעם הבאה שמישהו ישאל אותך את אותה שאלה ושוב תהיי לא מול מחשב, את יכולה להוסיף שב"אפשרויות" להכנס ל"כללי". שם זה נמצא

שמחתי להיעזר

shoosh2607

Member
מנהל
רק שבשביל להיות מול מחשב

הייתי צריכה לקום

ובפעם הבאה שמישהו ישאל את זה אני שולחת אותו אליך

HollyGolightly

New member
לקום, זה באמת קשה

ואין בעיה, תשלחי בכיף ואני אדקלם. וזה ההבדל - אני monkey say, monkey do. את מבינה מה קורה.

ועכשיו אני צריכה לקום......... תודה

shoosh2607

Member
מנהל
בדקתי עכשיו

(מה לעשות - בעבודה אני מול מחשב...) - ולא הבנתי אותך - באפשרויות - כללי? אצלי זה במתקדם...

HollyGolightly

New member
בדקתי עכשיו גם אני, ואת צודקת

משום מה זכרתי (וזה מראה לך את טווח הזכרון שלי) שנכנסתי שם לכרטיסיית כללי.

מה נשאר לי לומר? מומחים הם מומחים והדיוטות (משתמשת במילת ה-"ה" כדי להיות נחמדה כלפי עצמי. גם אם ללא בסיס מוצק....) הם הדיוטות.

תודה שוש

HollyGolightly

New member
איך "מתמצאים"?

כי בשבילי כל "מתמצא" בכל דבר שקשור במחשבים הוא מומחה.

shoosh2607

Member
מנהל
או קי - קיבלתי

למרות שתחום המחשבים הוא ענק וזה שאתה מבין בחומרה לא יעשה אותך מבין בתוכנה ואפילו בתוך תתי התחומים יש כאלו שמבינים למשל בפיירפוקס אבל לא באקספלורר וכן הלאה.
בכל מקרה - תודה

BobboVilla

New member
את יודעת מה ההגדרה של מומחה?

אדם שיודע יותר ויותר, על פחות ופחות.

אני מבין את חוסר הרצון שלך להזדהות בתור אחת שכזו
.

למעלה