דפדפנים

באתי מהראשי

משתמשת בעיקר באקספלורר. בזמנו ניסיתי להוריד פיירפוקס ולא הצלחתי.
לעיתים רחוקות משתמשת בכרום כדי לעשות דברים מסוימים שהאקספלורר לא נותן לי. (הדפסות מסוימות שהדף שלהן לא עולה לי באקספלורר אבל עולה בכרום)

אין לי מושג למה לא הצלחתי

כנראה קשור לאנטיוירוס, לא מבינה בזה.

באופן כללי אין לי בעיה עם האקספלורר, אבל מרשמים לתרופות מהאתר של קופת החולים שלי אני יכולה להדפיס רק מהגוגל כרום. אז זה משמש אותי רק לזה

אמברושס

New member
משתמשת בכרום כדפדפן ראשי.

פעם הייתי משתמשת ב firefox והיה לי טוב ונעים ולא ראיתי סיבה לעבור.
אבל מאז וגיליתי את האופציה של חיפוש באתרים באמצעות tab בכרום (ב address bar), הכל השתנה

כ"כ הרבה יותר נוח! הכל עבודה עם המקלדת- פתיחת דף חדש, וחיפוש ישר משם מבלי להכנס לעמוד הבית קודם. (לא שבלי זה אי אפשר לעבוד עם המקלדת, פשוט הרבה יותר נוח בעיניי)

לחלקים מסויימים באתר של האוניברסיטה שלא עובדים כראוי אני פותחת firefox, וכשאין ברירה אז פונה לexplorer. אני לא אוהבת אותו כי הוא פשוט איטי וזה מתסכל

ואגב, אני לא מאנשי האייפון, אני מאנשי האנדרואיד
(באמת, מי רוצה להשתמש בitunes המגעיל הזה?)

shoosh2607

Member
מנהל
אהבתי את המשפט האחרון!

את לא מבינה כמה אני מזדהה איתך - במיוחד שהחל מיום שלישי יש לי אנדרואיד חדש!

אמברושס

New member
הצחיק אותי המשפט: "מה זה פה, ווינדוז?"

מזל באמת שהוא לא ניסה את מערכת ההפעלה של מייקרוסופט לסמארטפון.
אני אומרת, אם טוב לו שיהנה. אני לא מנסה להמיר את דתם של אנשים בכל מה שקשור למע' הפעלה (או בכלל)

חוויתי שימוש גם באייפוד וגם באייפון, והאמת היא שהרבה יותר נוח בלי תוכנת צד שלישי שתקשר ביני לבינם.

shoosh2607

Member
מנהל
כשהלכתי השבוע לקנות מכשיר

התלבטתי ארוכות לגבי הלומיה (של נוקיה עם המערכת של מייקרוסופט)
שלושה דברים הכריעו:
אין לו waze
הוא כבד
הוא לא יפה (אני יודעת שזה נשמע קצת שטחי...)
כיוון שיש לי אייפד והטלפון שלי הוא גלקסי 2 , החלטתי שאייפון לא בא בחשבון לא רק בגלל הסנכרונים האלו אלא גם בגלל שלעצב את המכשיר - ווידג'טים וכאלה - זה כיף ובסופו של יום המכשיר עובד בשבילי ולא אני בשבילו

למעלה