ביטול דו"ח 2018

evike

Active member
מנהל
ביטול דו"ח 2018

בשל תקלות שלא כאן הסיבות לפרטן, עלינו להגיש מחדש את הדו"ח השנתי המקוון ל 2018. עד אז לא ניתן לקבל את המענק לעצמאים. מכיוון שאישי עצמאי שלא עובד כרגע, ושגילו בטווח המסוכן, כל שקל הכנסה חשוב לנו.
למרות שמישהו מבפנים ביטל את הדו"ח, עדיין צריך לבטל אותו בנציבות מס הכנסה, עד אז לא ניתן לשדרו מחדש.
נאמר לנו, שרק אנחנו יכולים לבקש זאת, לא המייצגת שלנו.
התקשרתי למס הכנסה (הנשמה יצאה עד שהצלחתי להשיגם), נאמר לי שבאתר יש לשונית ביטול דו"ח 1301 לשנת 2018.
חיפשתי בכל מקום אפשרי - באתר רשות המיסים, מס הכנסה, כל זכות, גוגל, בכל הלשוניות האפשריות. מצאתי רק הגשת דו"ח, לא ביטול דו"ח.
מיילים לשתי כתובות שונות באתר לא נענו מעבר לאישור קבלה. (ללא מספר פניה)
למי אני פונה כדי לבטל את הדו"ח?!
עזבו את הזמן הרב שביזבתי. מה עושים? למי פונים? יש איזה טלפון ישיר, מייל ישיר, פקס ישיר, משהו?
תודה מראש לכל מידע והפנייה.
שבת שלום.

evike

Active member
מנהל
רציתי להעלות את השאלה לפורום רואי חשבון, הוא לא פעיל

לכן שאלתי כאן.

yonak84

New member
שלום

1. לגבי הנושא של המייצגת, זה נשמע לי לא הגיוני מה שאמרו לכם. אם יש לכם מייצגת היא יכולה לטפל בזה (לפי דעתי) ולכם ישאר רק לחתום (ולשלם לה).
2. אני חושב שעליכם לשדר ולהגיש את הדוח מחדש ולצרף מכתב שמפרט שאתם מעוניינים לבטל את הדוח הקודם שהוגש ואת הסיבות. כך יתבצע הביטול/תיקון.

evike

Active member
מנהל
ראשית, גם המייצגת אמרה שרק אנחנו יכולים לבטל את הדוח

יותר מאשמח לקישור/טלפון/דוא"ל/פקס כדי שנוכל לבטל את הדו"ח.
כי לבד לא הצלחנו.
תודה.

yonak84

New member
זה עדיין נשמע לא הגיוני.

מה כל כך מיוחד בביטול דוח (לעומת פעולות אחרות) שרק הנישום הוא זה שמותר לו לשלוח את הפקס או לחכות על הקו כשהוא מחייג למס הכנסה? ואם ישאלו אותך שאלה מקצועית שלא תדעי לענות עליה? בשביל כל זה יש מייצג.
כפי שכתבתי, לפי דעתי הדרך לבטל היא: לשדר ולהגיש פיזית את הדוח מחדש בצירוף מכתב שמסביר למה אתם רוצים לבטל. לאחר שתגישי הם יקראו את המכתב ויבטלו את הדוח הקודם וגם יקלטו את הדוח החדש. כמובן שיכול להיות שהם לא יסכימו לבטל. תלוי בנסיבות המקרה.

evike

Active member
מנהל
תודה רבה. הצלחתי לבטל את הדוח

קיבלתי הכוונה כללית ממישהו בפייסבוק, ולאחר "משחקים" ונסיונות של המון זמן, הצלחתי להגיע ללשונית ביטול, וביטלתי. בבדיקה נוספת באזור האישי באתר, הופיע שהדוח בוטל.
שבוע טוב.

yonak84

New member
מעולה, טוב לדעת שיש לשונית ביטול. בהצלחה שבוע טוב.

evike

Active member
מנהל

למעלה