לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1652016,520 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. 
המשך >>

לצפיה ב-'תושב חוץ - ביטוח לאומי ומיסוי'
תושב חוץ - ביטוח לאומי ומיסוי
<< ההודעה הנוכחית
28/02/2020 | 05:01
13
אני מתגורר בחו״ל במשך 5 השנים האחרונות, אבל עדיין מקבל משכורת חודשית ממעסיק ישראלי לחשבון הבנק בארץ עבור עבודה שאני מבצע אונליין. בגין המשכורת משולם מס הכנסה וביטוח לאומי כחוק על ידי המעסיק בכל חודש וחודש.

כעת קיבלתי מכתב מביטוח לאומי המודיע לי שהפסקתי להיות תושב ישראל.

שאלותי:
1. האם זה אומר שבמידה ואני ממשיך לקבל את המשכורת מהמעסיק הישראלי, אני לא מחויב בתשלום ביטוח לאומי ומס הכנסה?
2. אני מחזיק תיקי ניירות ערך בארץ (בבנק ישראלי). המיסוי על רווחי ההון מהתיק הישראלי מתבצע על ידי הבנק. האם יש שינוי במיסוי זה לתושבי חוץ?
3. מכיוון ששילמתי ביטוח לאומי בכל חודש וחודש עד עתה, ולמרות זאת בוטלו זכויותי, האם אני זכאי להחזר כלשהו?
4. יש לי אפשרות ערעור על ההחלטה של ביטוח לאומי בדבר ביטול הזכויות . מה הקריטריונים בעצם שיאפשרו ביטול שלה?
מיסים והחזרי מס >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
"פינאפ "הינה החברה הגדולה בישראל בתחום החזרי מס לשכירים והגשת דוחות מקוונים. החברה הוקמה בשנת 2015 כחברת סטארט אפ אשר מעניקה אפשרות לשכירים לבצע בדיקה
עוד...

הודעות אחרונות

14:12 | 25.05.20 ohadu1986
16:07 | 23.05.20 ששש14
11:48 | 22.05.20 אורחים בפורום
00:08 | 22.05.20 אורחים בפורום
11:23 | 16.05.20 אלכסטיוס
12:22 | 14.05.20 מקסימה37

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ