לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1641716,417 עוקבים אודות עסקים

פורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

פורום מיסים והחזרי מס עוסק בכל סוגיות המס השוטפות איתם מתמודדים אזרחי ישראל בדגש על שכירים, עוסקים מורשים ועוסקים פטורים. אתם מוזמנים לעלות בפנינו כל סוגיה, שאלה, בעיה הקשורה לענייני המס שלכם. חברת FINUPP הינה החברה המובילה בישראל בתחום החזרי המס לשכירים והיחידה שנבחרה לשאת את תו אמון הציבור. רו"ח, אורטל דוידסון, סמנכ'"ל שרות הלקוחות של חברתנו בעלת ניסיון של 12 שנה בתחום ראיית החשבון והחזרי המס עומדת כאן לשרותכם.

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ***היעוץ שניתן הוא כללי ואינו מהווה יעוץ משפטי או יעוץ חשבונאי או תחליף ליעוץ מקצועי. 
המשך >>

לצפיה ב-'מיסוי אפליקציות'
מיסוי אפליקציות
02/01/2020 | 13:34
2
17
נניח אני מפתח אפליקציה וגובה תשלום באמצעות Google Play או חנות של אפל. מי שקונה את האפליקציה ואת השירות משלם ישירות לגוגל ואפל, ושתיהן אחרי חיתוך עמלה מעבירות את הכסף לחשבון הבנק שלי.
עד כאן ההתנהלות.
כדי להיות אזרח שומר חוק, מה אני אמור לעשות פה ? להוציא כל חודש חשבונית לגוגל ואפל על ההכנסה ? להוסיף מע"מ ? להוריד מע"מ? מה בדיוק הפרוצדורה ?

מיסים והחזרי מס >>
לצפיה ב-'התחלת נכון...'
התחלת נכון...
<< ההודעה הנוכחית
07/01/2020 | 17:13
16
1) את החשבונית אתה מוציא לגוגל/אמזון.
2) בעניין המעמ, מכירה/שרות לתושב חוץ הינם עסקה בשיעור מעמ אפס על עוד מתן השירות בפועל נוסף על תושב החוץ, אינו גם לתושב ישראל בישראל או לשותפות שרוב הזכויות בה הן של שותפים תושבי ישראל או לחברה שלעניין פקודת מס הכנסה רואים אותה כתושבת ישראל (סעיף 30א5 לחוק מע"מ).
במילים אחרות על מכירה למשתמשי האפליקציה שהם תושבי ישראל העסקה חייבת במעמ ואינה חייבת במעמ במידה ואינם תושבי ישראל.
העניין הוא שאתה מוכר לגוגל/אמזון ולא ישירות למשתמשים ולכן כנראה לא תוכל לדעת מיהם. הייתי מניח שרוב משתמשי האפליקציה אינם תושבי ישראל ומוציא חשבונית ללא מעמ.
מיסים והחזרי מס >>
לצפיה ב-'מיסוי'
מיסוי
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2020 | 09:57
10
הי,

הנך צריך לפתוח תיק במע"מ ובמס הכנסה כעצמאי לכל דבר ועניין.
לאחר מכן להפיק חשבוניות כחוק. תוספת המע"מ בחשבוניות תושפע מסיווגך כעוסק פטור או מורשה.
בכל מקרה מציעה לך להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס בהתאם.

בהצלחה,
מיסים והחזרי מס >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
"פינאפ "הינה החברה הגדולה בישראל בתחום החזרי מס לשכירים והגשת דוחות מקוונים. החברה הוקמה בשנת 2015 כחברת סטארט אפ אשר מעניקה אפשרות לשכירים לבצע בדיקה
עוד...

הודעות אחרונות

20:49 | 20.01.20 אורחים בפורום
15:01 | 15.01.20 אורחים בפורום
16:05 | 14.01.20 KIA PICANTO 1000
23:51 | 12.01.20 אורחים בפורום
21:10 | 11.01.20 דורון1101
18:16 | 11.01.20 אורחים בפורום
14:34 | 04.01.20 אורחים בפורום
12:34 | 02.01.20 פנומן 72
12:43 | 31.12.19 אורחים בפורום
15:30 | 30.12.19 אורחים בפורום
16:12 | 27.12.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ