מחקר בנושא חווית אובדן הריון בקרב גברים

Mariafo

New member
מחקר בנושא חווית אובדן הריון בקרב גברים

שלום,
שמי פורטנוי מריה ואני אחות מוסמכת.
במסגרת לימודיי לתואר שני בסיעוד אני עורכת מחקר העוסק בחווית אובדן ההריון מנקודת הגבר.
תחום אובדן ההריון הינו מוזנח הן בחברה והן בקרב הצוותים המקצועיים המטפלים בחדרי הלידה ומחלקות הנשים ואני מקווה כי מחקר זה יתרום להעלאת המודעות לגברים וזוגות החווים אובדן קשה זה.
אני מקווה כי בעזרתכם יתאפשר לי להגיע לכמה שיותר אנשים אז אודה על כול עזרה גם פרסום בפייסבוק והעברת המחקר הלאה.
תודה רבה!

https://goo.gl/forms/rGi4utPuxHzKNH8d2

הערה לגבי ניסוח השאלון

ראשית אציין שבחרת לחקור תחום שלדעתי לא מקבל מספיק התייחסות, ותודה לך על כך.
שנית - הדברים שאני כותבת מתייחסים להרגשה האישית שלי וברור לי שיש נשים וגברים שמרגישים אחרת ממני.

רציתי להציע לבעלי למלא את השאלון, אבל החלטתי לעבור עליו לפני שאני שולחת לו את הקישור.
כשהגעתי להגדים שמתייחסים לתינוק/ת, הבנתי שלא אוכל להעביר לו את השאלון במתכונתו הנוכחית.
מבחינתי איבדתי עוברים, לא תינוקות.
הם היו חלומות שהיו עשויים להפוך לתינוקות, אבל הם נשארו עוברים.
שק העצב שאנחנו נושאים כבד מאוד, והניסוח שאת משתמשת בו בשאלון, מוסיף הרבה יגון וכאב עבור מי שגם כך כואבים ועצובים.

כשאת מבקשת מאנשים למלא שאלון בנושא כזה, הניסוח חייב להיות הרבה יותר רגיש.

אם תשני את הניסוח, אשמח שתעלי כאן קישור חדש על מנת שאוכל לשקול שוב האם להעביר אותו לבעלי.

Mariafo

New member
תשובה להערה

ראשית כול אני מודה לך על ההערות.
אני יודעת שהניסוח אינו רגיש ויכול לעורר מצוקה, אני מתנצלת על כך, הניסוח כרגע הוא הניסוח שתורגם באופן רשמי על ידי חוקרת אחרת, והמנחים שלי לא רצו לשנות אותו,
אבל אחרי שקיבלתי הערה ממך אני אדבר איתם לגבי שינוי הניסוח.

תודה רבה לך, אעדכן בהמשך אחרי שאדבר איתם

תודה רבה

מעריכה את ההסבר שלך, ועוד יותר מכך - את הנכונות שלך לפנות אל המנחים שלך ולהעלות בפניהם את הנושא.

אם יהיה שינוי בניסוח, אשמח שתעלי כאן לינק חדש.

Mariafo

New member
שינוי נוסח השאלות

ערב טוב,
רוצה רק לעדכן אותך שלאחר התייעצות עם מנחיי הוחלט לשנות את הנוסח במספר שאלות.

אני מעלה מחדש את המחקר בהודעה חדשה.

שוב רוצה להודות לך על הערתך, ואם יהיו עוד אשמח לדעת )

מריה

למעלה