רק לשתף...

רק לשתף...

שלום בנות,פעם ראשונה כאן וחייבת לשתף.אני בת 37 עם שני ילדים .לפני תשע חודשים עברתי לידה שקטה של תינוקת מושלמת בחודש תשיעי ללא שום סיבה.פשוט פסק הדופק.עכשיו אני בשבוע 12 בהריון חדש.לפני שבועיים עשיתי בדיקת וריפיי שיצאה לא תקינה לסינדרום דאון.לא רוצה לתאר מה אני מרגישה ,מי שעברה את זה תבין אותי.מחר ניגשת לשקיות עורפית ומחרתיים עושה סיסי שיליה באסותא באופן פרטי.קוראת על גרידה.מכינה את עצמי כבר לזה גם.לא בטוחה שאמצא כוחות להריון חדש.כבר כל כך עייפה מהכל,מהציפיות,התיקוות והאכזבות.

secondtime82

New member
שברון לב

כמה עצוב, כמה תקווה בטח הייתה בהריון החדש הזה ... כמה כאב ... אין לי מילים. שולחת חיבוק גדול.

אמאלוסי

New member
חיבוק

הי !
מאחלת לך כמובן שיתברר שווריפאי נתן תוצאה שגויה.
בכל מקרה, אם חלילה יתברר שעובר עם תסמונת ותשקלי להשאיר את ההריון, אני כאן בשבילך - אני מגדלת ילדה עם תסמונת דאון ועוד 3 ילדים רגילים. מבטיחה לא לשפוט, לא לשכנע, רק לתת מידע.
בפרטי או במייל
[email protected]

שירהד1

Member
מנהל
נורא ואיום

אנא עדכני אותנו לאחר השקיפות.

שולחת חיבוקי כוחות

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

תודה על התמיכה

לצערי החדשות הןלא כל כך טובות.נמצאה בצקת 11 ממ.הרופא אמר שאין טעם ללכת לסיסי שיליה.עכשיו מבררת איפה ניתן לעבור הפסקת הריון הכי מהר שאפשר.הכאב הוא בלתי יתואר.

היי יקרה

לפני שבועיים קרה לי אותו דבר... את יכולה להסתכל כמה עמודים אחורה ולראות את הפוסט שלי...

הריון ספונטני אחרי לידה שקטה, ואחרי המון המון טיפולים ....

שקיפות עורפית גבולית... ואז הוריפיי יצא לא תקין לתסמונת דאון... האמנתי בכל ליבי שזו טעות. ויש סיכוי קטן שהכל יצא תקין...אבל לצערי עברתי סיסי שליה ויצא שהבדיקת וריפיי לא טעתה...

עברתי גרידה בשבוע 15....

הלב שלי עדיין שבור מאוד מאוד .
אבל ההחלטה נעשתה , ועדיין לא התאוששתי ממנה.

אם את רוצה לדבר בפרטי , אני פה בשבילך. חיבוק !

למעלה