7 שנים

7 שנים

לפני 7 שנים נגמר ההריון הראשון שלי.
לפני 7 שנים לא כתבתי כאן, רק קראתי. אבל הפורום הזה הוא הבית שלי. בית ממש כמו הבית האמיתי שבו אני חיה.

7 שנים ואני זוכרת את המילים והטון הרך של הרופא כשהוא נאלץ לבשר לנו שאין דופק. זוכרת את הדמעות הגדולות שהתגלגלו אל המיטה במיון נשים.
לפני 7 שנים התוודעתי לראשונה לציטוטק, הכדור הארור שיהיה חלק מכל ההפלות שבאו אחר כך. במצטבר לאורך השנים השתמשתי ביותר מ-30 כדורי ציטוטק.
7 שנים ואני זוכרת את האישה שישבה לידי בחדר ההמתנה, זו שהגיעה לשקיפות בשבוע 13 וגילתה שאין דופק, ועכשיו היא מחכה לגרידה. זוכרת שהיא הציעה לי תחבושת, כי לא התכוננתי כמו שצריך.
7 שנים ואני זוכרת שבעלי היה צריך לנסוע לפגישת עבודה במרכז הארץ. הגענו הביתה והוא נכנס להביא את המחשב שלו, בזמן שאני ניקיתי את השמשה של הרכב שהציפורים לכלכו בזמן שהיינו בבית החולים.
יום אחד בחיים, וכל כך הרבה זכרונות.

ליבי איתך

אני כל כך מזדהה... כמה עצוב וכמה כואב.

לנצח אזכור את הלידה השקטה שעברתי וכל הדברים "מסביב" לאותו אירוע (כמו שאת כתבת על השמשה של הרכב).
אומנם הצלחתי להקים משפחה צאז, אבל הזיכרון "שלה" לנצח יהיה איתי.

הדרך לא קלה ומלאת אכזבות ואתגרים.
מאחלת לכולנו ימים טובים יותר.

חיבוק ענק ממני !!!

ענבר234

New member
מבינה ומזדהה

קוראת ומזדהה עם כל מילה. כמה קשה לקבל את הבשורה המרה. עד כמה אני מתגעגעת לתחושה האופטימית שכל הריון מסתיים עם ידיים מלאות. עכשיו אני יומיים אחרי גרידה בפעם השנייה מזה 3 חודשים. שמונה שנים אחרי לידה שקטה בשבוע 30. גם אני קוראת כאן כבר שנים רבות ולפעמים כותבת. לרב מרגישה שאין לי מילים למרות שאני מבינה את הכאב. שולחת לך חיבוק וגם הרבה תודה כי לא פעם ולא פעמיים התגובות שלך חיזקו אותי ועודדו אותי להמשיך הלאה

הלוואי

7 שנים של אובדנים ומלחמות, כמה קשה. ליבי ממש איתך

הלוואי שכעת יתחילו להן 7 שנים קלות וטובות מלאות בהצלחות והגשמה.
הלוואי כ"כ.

שירהד1

Member
מנהל
יקירתי-

תודה על השיתוף המרגש.
תודה שאת פה גם בשביל אחרות.
יש בך עוצמות מיוחדות במינן.
איתך בכאבך.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה