פינה-לי פינה-לי פינה-לי חביבה

פינה-לי פינה-לי פינה-לי חביבה

מרימה את הכפפה.

בשירשור הזה אנחנו חושבות עלינו, עושות עבורנו.
כיתבו פה מה עשיתן עבור עצמכן השבוע או מתכננות לעשות. דברים גדולים. דברים קטנים.

פינוקים לנפש ולגוף. שיחזקו אותנו ויתנו לנו כוחות.

בתקווה שנרבה מוטיבציה לאהבה עצמית והשראה לדברים נעימים שאנחנו יכולות לעשות עבור עצמנו.

אני אתחיל במשהו קטנטן בתקווה שמחר יהיה לי כח לעוד

אחרי לילה מתוח. היום יום החופש הראשון חחחחח
ירדתי עם עצמי והאבטלה הלא סמויה שלי לקפה השכונתי.
יושבת לי בנחת לשתות קפה קר ועוגיה (שוקולד צ׳יפס) ומנסה לדמיין שסתיו.

אה וגם, הורדתי אפליקציה חדשה בשם head space, טרם התנסתי, אמורה להיות למדיטציה מודרכת לנושאים ספציפים. אנסה ואדווח.

ציטה 9

New member
חפצים עפים

בדיוק לפני שבוע, יום לפני הגרידה, החלטתי להעיף מהבית את כל החפצים של זוג אנשים מהמשפחה שלי ששנים פחדתי שהאנרגיות הקשות שלהם רודפות אותנו בגלל החפצים. תרמתי חפצים לעמותה, מכרתי והשארתי ברחוב, מה לא.
כל זה אילץ אותי לעשות קניות של דברים חדשים הביתה. לא ממלא את החלל, אבל נעים בעין ויש תחושה של שחרור וההתעסקות בזה הייתה לי טובה.

שמעתי על האפליקציה הזאת, אגב! אומרים שמעולה.

להעיף חפצים מיותרים זה כל כך משחרר

פותח אוויר לנשימה.
שמחה בשבילך על ההתחדשות.

קמתי היום עם כוחות מחודשים

כמו שכתבתי, אחד הדברים שאני רוצה לעשות למען עצמי הוא לחזור לאכול בריא. מאז האובדן התחלתי לאכול המון שטויות ומתוקים. הגעתי למסקנה שהאויב העיקרי שלי לעניין הוא שזה פחות זמין. קורנפלקס עם חלב תמיד נמצא וקל ליפול לזה. אין מצב שאני יכולה להוציא את זה מהבית. המטרה שלי היא לא לרזות אלה פשוט לאכול בריא ולהכניס לגוף דברים עם ערך.

אז קניתי את הספר שבתמונה, והמטרה עכשיו כשסוף סוף נגמר החופש להתחיל שבוע הבא לבשל ממנו ולהקפיא מנות אישיות שאוכל לחמם לי בכמה דקות. אם מישהי מעוניינת להצטרף ולעשות יחד את האתגר הזה, יהיה עוד יותר נחמד.

תודה והצלחה גם לך

נראה שרק שתינו פה בשרשור....

אני עשיתי היום את הצעד הראשון. בשלתי נזיד עדשים וירקות עם בורגול מלא והקפאתי 4 מנות.

כמעט תמיד אני מבשלת רק עבורי אז חייבת להקפיא אחרת אין לי מוטיבציה וככה בדיוק אני מגיעה לחיות על קורנפלקס.
אז סידרתי את הפריזר וקניתי כלים להקפאה ויאללה נצא לדרך.

אננס 22

New member
גם אני שיניתי תזונה בימים האחרונים

מפסיקה עם חטיפים/מטוגנים/ בולמוסי אכילה.
מכינה כריך מלחם מלא לעבודה, קופסת ירקות והקטנתי את ארוחת הערב.
וכן, מרגישה טוב יותר ואולי גם ארד איזה ק"ג או שניים לפני ששוב נתחיל להתנפח...

למעלה