איזה דברים קטנים ונחמדים אפשר לעשות?

הספר

הספר מקסים וכתוב בשפה קלה וקולחת יחסית. עם זאת, הוא לא ממש לשפת הים בחופשה. הנושאים גורמים לי להרהורים ומחשבות ואני קוראת פרק פעם בכמה זמן וחושבת על הדברים עוד הרבה אחר כך..
&nbsp
ספר אחר קל יותר לקריאה ומצוין בעיני הוא "אושר, לא מה שחשבתי". בעיקר- אושר איננו הנאה או שמחה, אלא משהו עמוק יותר. דומה יותר לדעתי לשלוות נפש

איזה דברים קטנים ונחמדים אפשר לעשות?

כשיש לי כמה דקות פנויות ולא מתחשק לעשות שום דבר פרודוקטיבי, אז אני נכנסת לכאן או לפייסבוק או קוראת חדשות.
אבל חדשות זה מדכא, וגם פייסבוק לא בהכרח משמח ולפעמים נוגע בנקודות הרגישות.
איזה דברים נחמדים אפשר לעשות בכמה רגעים פנויים? כאלה שלא יזכירו הפלות או שאר צרות או כמיהה להרחבת המשפחה?

רעיונות

נכון שמהמחשבות אי אפשר להתנתק, אבל אלה פעילויות מדיטטיביות שלחלקן אני (או האנשים סביבי) מתחברת :
גינון - במרפסת, בחלון או בחצר הבית. תמיד צריך לסלק עלים כמושים וקמלים, עלים שנידפו על הצמחים.
יצירה - שרבוט, מנדלות.
קריאה - אם אין כוחות לספר, אפשר לקרוא מגזין בנושא שאת מתחברת עליו כגון מדע, טבע, גיאוגרפיה, עיצוב, ספורט.
סודוקו/תשחצים.
&nbsp

דברים קטנים ומשמחים

אני אוהבת לסרוג קרושה. יש לי פרוייקט שהתחלתי באפריל וטרם סיימתי... כל פעם עושה עוד שורה ועוד שורה. משרה שלווה ורוגע. מעסיק קצת את היידים.

פרוייקטים קטנטנים של יצירה. למשל אני אוהבת לעשות כרטיסי ברכה. תמיד יש אירוע שצריך. קניתי כרטיסים ריקים וכמה טושים וחותמות אבל של מבוגרים ויוצאים לי דברים לגמרי חמודים.

כשלא חם מוות אז נחמד באמת לעבוד קצת בגינה. אחרי הגרידה שתלתי לי בשלוש אדניות גינת ירק קטנטנה עם שרי ופלפלים וקצת תבלינים והיה נחמד להתעסק בזה. עכשיו מהחום הכללללל מת.

לעלעל בספרי בישול או בבלוגי בישול אהובים. אם תרצי יכולה להמליץ. זה תחביב ״כבד״ שלי. יש לי המון ואני בוחרת מתכונים להכין לסוף שבוע או אפילו לסתם ערב מפנק.

לשתות תה עם חלב ועוגיה. את זה צריך לעשות בזהירות
תה חם או קר ולקחת מראש לצלחת רק עוגיה אחת או שתיים.... אחרת כבר זללתי את החבילה. זה נורא כייף וממלא אותי תחושה פינוקית.

למרוח לק על הציפורניים. ככה גם העברת זמן וגם את מהממת.... לאחרונה התפנקתי אפילו במדבקות קטנטנות לציפורניים משדרג וחמוד.

תחביב נוסטלגי משהו, לקרוא כמה עמודים בספר. מחזיקה תמיד איזה ספר במצב התחל, כשיש רגע קוראת לי קצת.

אני אנסה לחשוב על עוד דברים.

שירהד1

Member
מנהל
איזו שאלה נפלאה, וכמה רעיונות יפים שהיצעו לך! מקסים-

האמת היא שאני אדם נורא פרודוקטיבי, וביקשת דברים לא פרודוקטיביים, אז אני בבעיה...
בכל זאת אוסיף משהו משל עצמי, שהוא תמיד עושה לי כיף ולוקח דקות אחדות- להשתלט על איזו מגירה במטבח או בחדר שינה- להוציא את הדברים, לנקות, לסדר ולנפות. רק ממגירה או מדף אחד- לא פרוייקט המאה. אפשר גם את תיבת התכשיטים או את המתקנים עליהם התכשיטים תלויים.
כפי שאת מבינה, אני "קצת" חולת סדר ונקיון. אמרתי שאני פרודוקטיבית:)

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

הכרתי ועדיין קורע

נפגשנו בזמנו במפגש של הקבוצה שעשינו אצל מקום בלב (אם אני לא טועה)...
עדיין לקרוא אותך מגדירה את זה כתחביב לשעות הפנאי, זה קורע.

נפגשתן לפני שלוש שנים ורבע...

זה היה לפני שלוש שנים ורבע בערך... אני לא הצטרפתי למרות שבדיעבד היה מעניין לפגוש אתכן.

מפגש פורום

מנצל"שת את השרשור המקורי.
כבר כמה זמן שאני מתלבטת אם לכתוב את זה, אז עכשיו אנשום עמוק, והנה -
האמת היא שהמון פעמים אני מרגישה בודדה. חברות אמיתיות לא מבינות, לשמחתי, את מה שעובר עלי. הפורום הוא מקום נפלא, מרגיש כמו בית, חם ומכיל ומחבק, אבל הוא ווירטואלי ופומבי. אין ספור פעמים נמנעתי מלכתוב כאן דברים בשל הפומביות שלהם. נכון שהשימוש בניק הופך אותי לאנונימית, אבל עדיין, אם מישהו מחיי האמיתיים באמת ירצה, הוא יוכל לזהות אותי יחסית בקלות. (טולסטוי כתב שכל המשפחות המאושרות דומות זו לזו, וכל משפחה אומללה, אומללה בדרכה שלה. אז נראה לי שבאמת כל דמות כאן היא עם סיפור ייחודי ועצוב משלה).
אני לא בטוחה אם מפגש פורום הוא המענה. אני חושבת שאני מחפשת חברה בעולם האמיתי שמבינה את הצער שבהפלות. אולי ממפגש פורום שכזה יצאו חברויות אמיתיות, אולי אני לא היחידה שמרגישה ככה.
אולי אני כן, אבל גם "רק" לפגוש את הנשים מאחורי הניקים, נדמה לי שיהיה נהדר. כי הפורום הזה תופס לי מקום גדול בלב כבר כמעט שנה, גם אם אני לא תמיד כותבת הרבה.
&nbsp
מה דעתכן?

תודה לכן
רעיונות מהממים!

לגמרי מתחברת לחלקם, ורוצה לאתגר את עצמי בשאר

יהיה ביקור במשתלה בקרוב, וכרטיסים יוכנו
(איפה קונים כרטיסים ריקים?)
אתן מהממות

ושירה - זה אמנם לא סידור מגירה, אבל בהשראתך כמעט לקחתי על עצמי היום לנקות אבק ממדף גבוה, ואז התעצלתי
אבל עכשיו אני והמדף מחליפים מבטים כל פעם שאני בסביבה. הוא מכווץ את עיניו ואומר "נראה אותך!" ואני מאיימת "אתה עוד תראה.. השבוע!" זה עכשיו עניין של אגו בינינו.

אני קונה באתר הזה. חנות עם מלא דברים נותני השראה ורוגע.

http://mo.netanella.com/מוצר-31161-American-Crafts-A2-Cards-White.aspx

תמיד נחמד להוריד אבק ואני בהחלט אוהבת פרויקטים כאלו שנדחקים לנצח. לא מזמן לקחתי סולם והורדתי בכל הבית אבק מגופי תאורה

למעלה