מחקתי עוד הודעה של הנהלת הפורומים

תודה, כי הפעם זה באמת היה מוגזם בטירוף

בעצם - גם בפעם הקודמת לא ממש הפעילו שם למעלה את הראש.

עכשיו העלו תזכורת להודעה. שירה, בבקשה תדאגי להוריד אותה.

גם אם ההודעות עולות אוטומטית לכל הפורומים, אפשר להגדיר הגדרות שתגרענה הודעות פוגעניות לקהלי יעד ספציפיים כגון פורום פוריות / אבדן הריון תמיכה / הריון אחרי אבדן - תמיכה.

וזה הכי נחמד שאני מצליחה להתנסח.

שירהד1

Member
מנהל
וטוב שכך...כלומר, טוב שאני מספיקה למחוק לפני שחלקכן רואות...

שירהד1

Member
מנהל
משתפת אתכן בתכתובות עם הנהלת הפורומים-

נשלח ע"י: שירהד1
אל: הנהלת הפורומים,
תאריך: 08/08/2018 בשעה 19:07

היי מור,
אני לא יודעת אם את עדיין בתפקיד ואם אני מגיעה למקום הנכון-

שמי שירה דוד, ואני מנהלת את פורום אובדן הריון ואת פורום הריון אובדן.
לאחרונה, אני נאלצת למחוק הודעות מטעם הנהלת הפורומים, העוסקות בהזמנות לאירוחים בנושאים שונים, כגון האכלת תינוקת, שינה של תינוקות, אימהות לעומת קריירה, וכן הלאה.

הנושאים הללו אינם רלוונטים לפורומים שבניהולי, ואף פוגעים פגיעה קשה בנשים שם, שמתמודדות עם אובדן/י הריון. הדעת לא סובלת שאישה תקרא הודעה על הזמנה לאירוחים שכאלו, לאחר שחוותה אובדן הריון כואב ונוראי.

אנא מכם, הקפידו שלא לפרסם בשני הפורומים הללו פרסומים ואירוחים אשר הינם פוגעניים בצורה נוראית שכזו עבור קהל המשתמשות.

אני מחכה לתגובתך,

תודה,
שירה 09-7749028

וזו התגובה שקיבלתי-

היי שירה,
אני מבינה אותך,
אני חושבת שקיבלתי פניה כזאת בעבר, למשל מפורום פוריות.

אני לא יכולה לבצע את בקשתך וזה לא דבר נכון לעשות.

ההודעות האלו מופיעות למשך 24 שעות בלבד, אם חשוב לך תמחקי בעצמך קודם.
מדובר בפעולות מבורכות באתר, כל פעילות בכל נושא אף פעם לא תתאים לכולם, איני יכולה לסנן חלק מהפורומים.
אשה שלצערי חוותה אובדן הריון מוקפת באימהות ותינוקות בחייה, אינה יכולה לדרוש מאיתנו לא לשלוח הודעות אלו, היא אף יכולה לשאול שאלה עבור אחות/חברה וכדומה, כולן וכולם מוזמנים להשתתף.
אלו דיונים כלליים באתר אנונימי, פונים לגולשים הכותבים וגם להרבה צופים אורחים שמשתתפים. כאמור, אני מבינה אותך, אבל גם אם זה לא רלוונטי ממש לא נכון לראות בזה תוכן פוגעני.

עד כה הדברים שנכתבו. ניסיתי...

שלכן,
שירה.

שירהד1

Member
מנהל
בקשה חשובה מכולן-

מבקשת מכן להודיע לי במערכת המסרים במידה ואתן רואות פרסום כלשהו מהנהלת הפורומים או מגורמים אחרים, אשר אינם תואמים את תכני הפורום, ואכנס ואמחק את ההודעות.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

ניסית

העולם מלא בנשים בהריון ותינוקות, האמת הכאב שלי נותר אותו כאב בין אם הם מפרסמים אירוח בנושא תזונת תינוקות או לא.

האמת.... לו הייתי רואה פה הזמנה לאירוח בנושא תזונת
תינוקות הייתי מתפקעת מצחוק מרב שזה מטופש.

שירהד1

Member
מנהל
צחוק זו דרך מעולה להתמודד...אותי זה מכעיס יותר מאשר מצחיק.

יש שמתפקעות, לאחרות מדובר בסכין בלב במקום שאמור להיות בטוח

אותי ההודעות ממש מכעיסות בחוסר הרגישות, בייחוד כשאני חוזרת וכותבת בגוף ההודעה (שאותה פקידה בהנהלת הפורומים בודאי קוראת ומתעלמת) ועוד יותר - האטימות והקהות מול פניה של שירה.
מניחה שאני הייתי בצד של הסכין בלב ולא בצד המתפקע...

חס וחלילה לא רציתי לפגוע באף אחת או לזלזל

פשוט אני לא מוכנה לתת לאחרים את הכח לצער אותי יותר ממה שאני בצער כבר ככה.

אני הייתי אמרה ללדת היום ואני זוכרת את זה כמו סכין בלב עם ובלי הודעות/תמונות של תינוקות/ תלונות של הריוניות

היום התל"מ?

מובן שלא פגעת בי, ואני מניחה שגם לא באחרות.
בשיא הרצינות - אשרי מי שמצליחות להתנתק מההשפעות החיצוניות ולא להיות מושפעות. אבל עבור מי שעבורן קשה ורגיש, ויש בינינו גם כאלה - ממש לא מתאים שבמקום הבטוח הזה תעלינה הודעות על קשיים בהורות וכולי, גם אם העולם לא עצר מלכת וכל הדברים האלו מתקיימים במציאות ומול העיניים.
שולחת לך חיבוק ביום הלא פשוט הזה.

אכן

ברור שאני מסכימה איתך שהיה עדיף בהרבה שיפעילו קצת את הראש ויחשבו מה מתאים לשים איפה.

תודה שניסית. את מה שהיא ענתה אפשר לנסח במילים אחרות :

"אלו תנאי החוזה שחתמנו עם המפרסמים ולכן אין סיכוי בעולם שאצמצם את שטח הפירסום שהבטחנו להם"
נגיד שאין לה ברירה והיא לא יכולה לבטל. כמה נוח לחיות במציאות שבה אפשר להגיד למישהי שקשה לה, תתקדמי, לא כולן כמוך ואת לא העיקר פה, בלי לחשוב אפילו שיש דרך אחרת להתנסח.

Deergus

New member
מרתיח

יש לי כל כך הרבה דברים נוראיים כרגע לרשום על אותה אשה חסרת רגישות, ש׳הגדילה ראש׳ והפכה לפסיכולוגית בגרוש. מכיוון שאני בספק שהם יעמדו בתקני הפורום, לא אציין מעבר.
&nbsp
&nbsp

למעלה