המלצות רופאים - תקראו בבקשה

ספרקית

New member
המלצות רופאים - תקראו בבקשה

מי כמונו יודע עד כמה חשוב שהרופא, בנוסף להיותו מקצועי, יהיה גם אנושי ונעים.
אשמח מאוד להכין מאגר מעודכן של רופאים מקצועיים ואנושיים בתחומי ההריון (מעקב, סקירות, שקיפות, מי שפיר וכו') ואובדן ההריון (גרידה, היסטרוסקופיה, צילומי רחם, בעיות קרישיות וכו').

האם תוכלו בבקשה להמליץ על רופאים כאלה?

עבור כל רופא אשמח לקבל - שם מלא, איזה בדיקות מומלץ לבצע אצלו, איפה הוא מקבל (עיר, איזור בארץ), פרטי התקשרות אם יש לכן וכל מידע נוסף שבא לכן לחלוק.

אפשר לשלוח לי כאן או בהודעות פרטיות.
תודה רבה

ספרקית, את נהדרת!

כל הכבוד לך על העשיה החשובה הזאת.
&nbsp
הלוואי ויכולתי להוסיף - לצערי נתקלתי בשנים הקודמות בעיקר ברופאים גרועים ביחסי האנוש: זה ששכח לציין תופעות לוואי של הציטוטק 'לפני' שנטלתי; ההוא שהחלפתי בראשון שנהם עלי שבאתי לסקירה מיותרת -מבחינתו- אחרי שני אבדנים בשבועות מוקדמים, אחד מהם אצלו, כי פשוט לא יכולתי להסחב ככה עוד שבועיים בחוסר ודאות; והשלישי - בסדר.
&nbsp

מקהפקה

New member
רופאים מומלצים

היסטרוסקופיות: חן גולדשמידט ומוטי גולדברג
סקירות: פרופ' מלינגר, פרופ' אחירון, פרופ' צלאל
מי שפיר: דורון קרייזר (מכבי אסותא), פרופ' הנדלר (אסותא)
ייעוץ גנטי: מוטי שוחט ויובל ירון
איזורים - מרכז
&nbsp

ספרקית

New member
מבאס מאוד

גם אני "נפלתי" על עניין תופעות הצייטוטק

ובכלל, שנים לא הצלחתי למצוא רופא מעקב הריון שיהיה אנושי. את שני ההריונות האחרונים שלי העברתי בלי רופא מעקב הריון. רוצה לחסוף את החוויה הזו מאחרות.

רחליקו5

New member
רעיון מעולה

סקירות: פרופ' ינון גלבוע
ייעוץ גנטי : ד"ר ליאור כהן
מי שפיר: פרופ' ישראל מייזנר
כולם באיזור המרכז

secondtime82

New member
המלצה

היסטרוסקופיה: ד״ר גיא רופא ותודה תודה תודה למרעישה בשקט על ההמלצה, הוא היה פשוט מקסים. מקבל פרטי בת״א ובחיפה. יש לו הסדר עם מכבי שלי. ואם היה לי תקציב לזה, הוא היה הרופא הקבוע שלי.

secondtime82

New member
ועוד אחת

צילום רחם: ד״ר דניאל טוגנדרייך הוא נחשב ה-מומחה בארץ לתחום. והוא היה ממש ממש בסדר בבדיקה המאיימת הזו. אני יודעת שהוא גם עושה גרידות, הייתי אמורה לעבור אצלו גרידה באסותא לפני שנה והוא היה מספיק מקצועי כדי לזהות במסמכים שלי שהגרידה תהיה מיותרת ושלח אותי למיון נשים (מה שהיה החלטה מוצדקת מאד, זה היה סוג של חוץ רחמי)

Danone7

New member
דר עמירם אבני - רמת השרון.

ממליצה בחום - נמצא בהסדר של הכללית. לצערי עברתי אצלו גרידה במדיקל סנטר. הוא היה מהמם ורגיש עוד מהשיחת טלפון הראשונה!
בניתוח הוא היה מהממם ומכיל וסבלני.
ממש ממליצה בחום!

ההמלצות שלי

לצערי יכולה לתת המלצות בעיקר בתחום ההפלות ופחות על בדיקות במהלך ההריון.
ייתכן שהרופאים שאני ממליצה עליהם מתמחים בבדיקות או פעולות נוספות, אני מתייחסת רק לבדיקות ופרוצדורות שעברתי אצלם.

רופא נשים למעקב הריון, גרידה, היסטרוסקופיה ניתוחית להוצאת שאריות: דר' גיא רופא.
מנהל את מרכז בריאות האישה באיכילוב.
מקבל בקליניקות בת"א ובחיפה (בחיפה פעם בשבוע, בת"א אני לא יודעת מה התדירות).
מבצע פרוצדורות באלישע בחיפה ובמדיקל סנטר בתל אביב (ייתכן שגם באסותא בתל אביב).
לפי האתר שלו, יש לו הסדר ייעוץ דרך מכבי ולאומית.
רופא מקצועי, רגיש ואמפתי עם ידי זהב ולב ענק.
מהחוויה שלי כמטופלת שלו, הוא מוכן לענות על שאלות (גם כשיש הרבה שאלות), מדבר בגובה העיניים, הוא מקבל מעורבות של המטופלת בתהליך הטיפול, הוא זמין מאוד בווטסאפ ובטלפון (אני מטופלת פרטית, לא יודעת מה קורה עם מטופלות שמגיעות אליו בהסדר של קופ"ח).
לינק לאתר שלו - https://guyrofe.com/
טלפון כפי שמופיע באתר - 072-2136699 (אני לא בטוחה אם זה מגיע למוקד השארת הודעות או לאחת הקליניקות, אני מתקשרת ישירות לסלולרי שלו או לקליניקה בחיפה).

רופא להיסטרוסקופיה אבחנתית ו/או ניתוחית: דר' חן גולדשמיט.
מיומן מאוד, בימים ראשון ורביעי מקבל במרכז נארא ברמת גן.
אבחנתית מבצע עם מים וללא ספקולום.
מקצועי ורגוע, עונה על כל שאלה שנשאלת, אבל לא יוצר תחושה שאפשר לשאול הרבה שאלות.
כשהמצב קשה, אומר זאת באופן ישיר ולא מנסה לייפות את המציאות וליצור תקוות שווא (בעיניי זה פלוס רציני מאוד).
אחרי ניתוחית זמין לשאלות בטלפון.
לינק לאתר שלו - http://www.hysteroscopy.co.il/
טלפון של המזכירה (לרוב יש צורך להשאיר הודעה והיא חוזרת אחרי כמה שעות) - 052-4822880

רופא לסקירה ראשונה: פרופ' משה ברונשטיין.
אני קצת שנויה במחלוקת עם עצמי לגביו בגלל המלצה שנתן לקרובת משפחה (היא לא שמעה בעצתו), אבל אם במקרה יהיה הריון תשיעי ואם אגיע לשבוע של סקירה, הוא יהיה הרופא שיבצע אותה.
מקצועי מאוד, ותיק מאוד ומבצע אלפי סקירות בשנה.
מקבל בחיפה באופן פרטי, נכון ללפני חודש סקירה עולה 2,700 ש"ח לעובר (סקירת תאומים עולה פי שתיים).
יש לו רוטינה במהלך הבדיקה שקצת משעשעת בהריון הראשון, אבל אח"כ נראית מיותרת (לא יודעת אם הוא עדיין עושה את זה, פעם אחרונה שהייתי אצלו היתה לפני קצת יותר מ-4 שנים).
לינק לאתר שלו - http://www.dr-bronshtein.co.il/
טלפון בקליניקה - 04-8667275

ספרקית - תודה על היוזמה

lollipop06

New member
המלצה

מוסיפה כפי שמרעישה כתבה- המלצה חמה על ד״ר גולדשמיט להיסטרסקופיה אבחנתית
&nbsp
צילום רחם- עשיתי גם אצל אחד המומחים לזה- פרופ׳ יעקב פרחי (הוא גם רופא הפוריות שלי)
רופא סימפטי עדין ומרגיע... אני כמעט בטוחה שהוא גם מבצע מי שפיר (לא מניסיון אישי)
לצילום רחם הוא מקבל במדיקל סנטר
&nbsp
תודה ספרקית! אכן יוזמה מבורכת

שירהד1

Member
מנהל
מוסיפה את ההמלצות שלי-

1. ד"ר דורית רביד- גניקולוגית, מעקב הריון, מעקב הריון בסיכון גבוה.
2. ד"ר עופר גונן- פוריות, בירור הפלות חוזרות.
3. ד"ר אניטה סילבר- שקיפות עורפית, סקירות מערכות.
4. ד"ר רון שינמן- הסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית.

כולם עובדים באיזור השרון.
כולם מקצועיים ואנושיים ומומלצים בחום רב על-ידי.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
ליווי ותמיכה לנשים לאחר אובדן הריון
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן
09-7749028

חשוב כ"כ !

כמעט 5 שנים בזירה הזו לצערי, ועדיין לסרוגין אני מוצאת עצמי מאוכזבת מעוד רופא ולא מטופלת כיאות ומחפשת, שוב !!!, רופא חדש.
לי אישית חשוב שהרופא המטפל יהיה (כמובן) קשוב ואמפתי, שיקשיב לי ולנסיון שלי עם הגוף שלי ולא יזלזל בתחושות ומסקנות שלי, אלא יסכים לבדוק וללכת איתי (כי את כל האבחנות שלי כמעט, אני חזיתי ואו התחלתי את התגלגלות הגלגל). חשוב לי שיהיה חוקר וחדשני, שיקרא מאמרים ויהיה מעודכן ושלא יפחד.
שלא יפחד לקחת אחריות על אישה שעברה X הריונות וY אובדנים, שלא יחשוש מהיסטוריה מאתגרת ואו ממחלות רקע, שלא יחשוב משילוב של בעיה גנטית גם בכל הקלחת הכיפית הזו.
שיקח על עצמו את האתגר.
כבר כאן, ניפיתי את רובם, מסתבר.
אז אחרי כמעט 5 שנים של אובדנים, אלו ההמלצות שלי:
1. רופא למעקב הריון - ד"ר אורי ארליך. עומד באומץ (לרוב) בכל הנ"ל וכשלא, הוא כנה ומביע חשש ומתייעץ, כן עלינו, איתי ובמה שאני חושבת ורוצה. לא פעם מנהלת שיחות התייעצות, תוך כדי פגישה איתי ומולי, עם רופאים אחרים, כשמרגיש שזקוק לעוד חוו"ד.
2. מומחה להריון בסיכון - פרופ' מזעקי שלי. מקצועי ביותר, נעים כ"כ, אנושי ברמות שלא הכרתי אצל רופאים (ודאי לא ותיקים). מעודכן בכל החידושים, אבל בוחר לפעמים בשמרנות ומאד מאד מאד קשוב לרצונות המטופלת שלו. רואה את המטופלת.
הוא מקבל פרטי בלבד, וגם מנהלת את מחלקת הריון בסיכון בשיבא ושווה כל שקל (ואני לא מהרצות לפרטי, כשיש אופציות טובות בקופה).
זמין כל שעות היממה בטלפון ובוואטס אפ. עונה בזריזות ואם צריך גם מתקשר בעצמו. המון פעמים התקשר למחלקת הריון בסיכון בשיבא ווידא שאטופל בהתאם (והמחלקה שם די מעולה גם בלי זה ועדיין).
ביקר אותי בכל אשפוז בשיבא בהריונות ובא לאחל לי בהצלחה אישית כששמע (לא ממני) שאני עומדת להיכנס לניתוח קיסרי חירום) וגם ביקר לאחריו.
לקראת הפסקת ההריון האחרונה שלי, הוא התקשר אליי כמה פעמים כשראה שאני מתלבטת, לודא שאני שלמה עם ההחלטה ובשיחה אחת (לפני הכנסת הלמינריות במחלקה) פשוט שוחח איתי כ20 דקות והרגיע ועודד.
באמת שהוא יחיד במינו.
מחלקת הריון בסיכון: שיבא.
ביחוד בהשוואה לאחרות כמו איכילוב, אין מה להשוות בכלל.
מומחה לפוריות: עופר גונן. אנושי ונעים ומאד קשוב למטופלת. ישיר וכנה.
היסטרוסקופיה אבחנתית / ניתוחית: ד"ר חן גולדשמיט.
היחיד שעושה את הבדיקה בטכניקה עם שימוש במים במקום בספקולום וזה עושה כ"כ הבדל. הבדיקה כלל לא כואבת ומאד קלה ומהירה. פותח הדבקויות קלות במקום וללא תוספת עלות וחוסך כך זמן והתעסקות. בפגישה ראשונה הוא עובר כרציני וענייני מאד, אבל למטופלות חוזרות (לא עליכן), הוא מאד נעים ואפילו ציני ומשעשע בדרכו (עליי אישית זה מאד מקל). כנה מאד ונותן אבחנה מאד מאד כנה ולא מתפשרת, אומר את חומרת המצב, סיכויים בערך לפתרון קל יחסית ולהישנות וכשהמצב רציני וקשה, גם את זה הוא אומר ולי אישית זה היה מאד מאד חשוב. יצאתי ממנו, בניגוד לאחרים רבים, כשאני יודעת בודאות שאנו נמצאים בסוף הדרך המיילדותית שלנו ושאם נשיג שוב הריון, כדאי לחשוב עליו כעל אולי אחרון ולהחליט לפי זה איך מתקדמים (כאמור, יש בעיה גנטית אצלנו).
מאד זמין והתורים מהירים גם לניתוחית וגם לאבחנתית. המזכירה יעל מאד יעילה ועוזרת בניירת מול הקופה, אם צריך.

אמאלוסי

New member
מוסיפה את שלי

1-פוריות, צילום רחם, בירורי הפלות, מעקב הריון - פרופ' ירון רבינוביץ. אנושי, אמפטי, מקצועי, מתייעץ עם קולגות כשמתלבט, חושב.
סגן מנהל מחלקה בשיבא, מקבל פרטי בסביון. יש החזרים מכללית וביטוח פרטי. (לגבי שאר קופות-מאמינה שגם יש החזרים, שווה לבדוק)
03-6353996
2 - גרידות, לא עלינו, דר' אריה גינגולד. אנושי ומקצועי.
3 - היסטרוסקופיה - כמובן, דר' חן גולדשמיט.

למעלה