אין דופק הארור... מישהי כאן רשמה!

Danone7

New member
תודה יקירה! יש דרך להקל על הבדידות וזה בדיוק אתן!

ספרקית

New member

Danone7

New member
עבודת קודש זה מה שאתן עושות כאן!!!

התחילו לי כתבים חומים- שחורים.. אני מאמינה שזה תחילתו של הפלה טבעית?
לקחתי עצתכם ואני נחה וקוראת וקצת מנותקת...
תודה על החיבוקים והתשובות המפורטות! אני מרגישה עטופה בזכותכן!
כמה חשובה התמיכה הזאת!!!! יואווו אני מניחה שאתן יודעות בעצם...
תודה על הכול
חיבוק חזרה..
כולכן לביאות
שבת שלום

משתתפת בצערך

כואב כשזה קורה לך, גם אם יש לך ילדים בבית, גם כשההריון לא ממש מתוכנן, גם כשמדובר בשבוע מוקדם.
נשמע שמתחילה הפלה ספונטנית וכפי שהמליצה מרעישה - אל תתכנני 'הרפתקאות' מחוץ לבית. מוסיפה וממליצה, שאם קיימת אפשרות - שלחי את הילדים למקום אחר, כי הפלה עלולה להתפתח לכאבים גדולים. אמנם לא חוויתי הפלה ספונטנית, אבל הפלות הציטוטק שלי היו כואבות הרבה יותר מהלידות הטבעיות (לפחות מהשניה לפניהן ובודאי שמהשלישית אחריהן). אם יתפתח כאב - כנסי למקלחת + טלי משכך כאבים. מים מקלים מאוד על הכאב.
אם טרם רכשת - תחבושות vania באריזה ורודה (מניחה שיש יצרנים נוספים, אבל את אלה אני מכירה) הן הדבר היחיד שיכול לשטף הדם.
מצטרפת לעצה טובה נוספת של מרעישה - להתלונן על הרופאה. אני בשוק מהאטימות שהיא הפגינה כלפיך ברגע קשה במיוחד. את יכולה לכתוב לעצמך נקודות ולאת המכתב עצמו לשלוח אחרי שתחלימי בגוף. במכתב כזה יש מן השליטה שאובדת בחיינו ברגעים כאלה.
משתתפת בצערך, מקווה שבן הזוג יצליח להבין את הכאב, שקיים (למרות כל הטוב שכן קיים בחייכם). כרגע עצוב, כנראה יהיה כך בתקופה הקרובה. אנחנו כאן כדי לעודד ולהכיל את קשת התחושות שאת עשויה להרגיש. בעיקר - שההליך הרפואי יעבור בשלום ובלי הסתעפויות.

milla8

New member
שולחת חיבוק ענק

ממש לאחרונה עברתי הפלה טבעית בשבוע 8 ללא תמיכה כמעט של בן הזוג שלי. רגשות מעורבים שלו לגבי ההריון וההפלה הביאו לזה שלא ממש היה מעורב הפעם.. דימום של שבועיים וחצי וחולשה אדירה שרק מי שעברה את זה יכולה להבין איך זה מרגיש.
מאחלת לך שההפלה תגיע טבעית ושלמה ללא התערבויות ושתרגישי מחוזקת ומחובקת, גם אם בזכות הפורום הזה.

Danone7

New member
עכשיו בעיקר פוחדת ממה שיקרה מחר

אני בפסק זמן מהכול! ספורט. בישולים. ניקיונות. עבודה. .
אני חושבת שזה עזר לי להירגע! ונרגעתי. ודיברתי עם בעלי הוא תמיד מתלונן שאני שומרת בבטן וזה נכון ..
היום הייתי במרפאה לקחתי זריקת אנטי די בגלל סוג דם מינוס.
חוץ מיזה אני רואה סיפורה של שפחה!! איזה טעות!! חמורה!!
מחכה שיגמר כבר.

מקווה מאוד שיעבור בקלות האפשרית

באמת סידרה קשה לעיכול במיוחד סביב הריונות/לידות/אובדנים.
אבל גם אני מכורה.

ליבי איתך למחר.

שירהד1

Member
מנהל
ואו- גם אני מהמכורות (הקשות)-

אבל, אני מודה שבטוח (!!!) שלא הייתי מסוגלת לראות אותה בשנים בהן היו ההפלות. אין מצב!

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

Danone7

New member
אני בבית.

היה יום ארוך.
ברגע שהגענו הים היה פרוס לפני זה היה מדהים! הבירוקרטיה הייתה מהירה ועניינית.
הגעתי לחדר קטן שם ביקשו שאחליף לחלוק... והרגע הזה.. כאילו רמס את כבודי. חשבתי איך אצא משם לחדר הניתוח כשאני ככ חשופה. הבכי השתלט. הבעל חיבק ונרגעתי.
הרופא היה מדהיםםםםם ורגיש וענייני! גם גם האחות והמרדים...
בחדר ניתוח השכיבו על מיטה רגילה. הניחו לי לבכות כאהבת נשפי! סופסופ לא הסתרתי ואפילו נתנו לזה אישור. האח החתיך ניגב את הדמעות.. הרופא ליטף את רגלי כדי שארגע. חיברו הרדמה לוריד.. שמו מסיכה... וזה נגמר.
הסיפור נגמר.. עם תהיות רבות על בורא עולם ולמה זה קרה לי?
הכי כואב לי על יצר התקווה והאמונה שלא נכנעה עד הרגע האחרון וכיוותה לסוף שמח.. אפילו דמיינתי איך אני מספרת את זה כאן... בזהירות ורגישות.
זהו..
תודה נשים יקרות
תודה על התמיכה האינסופית.
תודה שהייתן כאן
אמן ותהיו כולכן!!! בחדר לידה בשנה הבאה! לידה שמחה ובריאה בידיים מלאות��
אמן!!!

מאחלת לך התאוששות פיזית מהירה

חשוב לעבור בדיקת אולטרסאונד אחרי הוסת הראשונה (שאמורה להגיע תוך 4-6 שבועות), כדי לוודא שהרחם אכן התרוקן ושהכל תקין.

ההתאוששות הנפשית יכולה לארוך זמן רב, עם עליות ומורדות.

Danone7

New member
חשבתי כל הלילה...

על כל הנשים שנמצאות כאן...
על חודש יוני הנורא!!! של אחת מהם!
על נערות צעירות שצריכות לעבור את זה בגלל הריון לא רצוי..
חשבתי כמה מעצבן המשפט..
הכול לטובה,
מה שצריך לקרות קורה!,
לא נורא...!!!!
בהההאאאאאאאאאא������
הייתי עצובה ולא עצמתי עין.

נשמע מוכר

העצב, המחשבות, נדודי השינה.
את צודקת - לא הכל לטובה. זה משפט שנועד להרגיע את המאזין, אבל את חלקנו הוא רק מדליק. לפעמים הדרכים מתפתלות לתהום וממשיכות משם (תוך שכותבת חושבת על ההודעה הקשה שהעלתה גברת עוגיונת הבוקר). לפעמים הדרך כן מגיעה בסופו של דבר למקום טוב, אבל לא תמיד.
כל אחת ויוני הנורא שלה.

יש משהו

בהפלה ראשונה ששובר את הרוח והלב והנפש בצורה שונה.
אני חושבת שזה מה שקורה אצלך כרגע. סדרי עולם השתנו. בדיקה ביתית חיובית לא בהכרח מובילה לידיים מלאות.
ההלם כשמתברר כמה נשים את מכירה שעברו את זה, כשאת מבינה כמה נשים את לא מכירה ועברו את זה.
מסתכלת על נשים ברחוב, בסופר, בקניון, תוהה האם גם הן מכירות את הכאב המר הזה, האם גם הן עצובות מבפנים והולכות עם מסכה של שגרה על הפרצוף.

הלוואי שזו תהיה ההפלה הראשונה והאחרונה שלך.
מאחלת לך שהלילה תצליחי לישון.

Danone7

New member
������ אמן. אמן ועדיין לא מאוחר ...

שירהד1

Member
מנהל
תודה על העדכונים

היה מרגש לקרוא על יחס הצוות הטיפולי אלייך.
מצטרפת לאיחולים שלך ולתקווה שלך. אמן.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה