קבותרים

רחליקו5

New member
קבותרים

מישהי לקחה? שמעתי רק על הדוסקינטקס והרופאה רשמה לי קבותרים..
איך לוקחים? ביום הגרידה או למחרת? מה המינון? תופעות לוואי?
תודה

זה אותו הדבר כמו דוסטינקס

פשוט יצרן אחר ולכן השם אחר.
הרופאה שלך לא נתנה לך הנחיה איך ומתי לקחת? ממליצה לא להשתמש בכדורים ללא הנחיה ברורה מהרופאה או מהרופאים באסף הרופא.
בכל מקרה חובה ליידע את הרופאים באסף הרופא שהכדורים ברשותך שאת מעוניינת להשתמש בהם.

אני לא רופאה ולכן לא מתכוונת להנחות אותך איך להשתמש בתרופה, ובכל זאת אסביר כיצד אני השתמשתי בה.
אחרי 2 הפלות לקחתי כדי לייבש גודש שכבר נוצר. מכיוון שעברו יותר מ-24 שעות ממועד ההפלה, אופן הלקיחה היה חצי כדור כל 12 שעות (קיבלתי 2 כדורים).
אחרי הפלה אחת לקחתי כדי למנוע ייצור חלב. לקחתי את 2 הכדורים בבת אחת, כ-12 שעות אחרי ההפלה (הייתי לוקחת לפני כן, אבל את המרשם קיבלתי מהרופא בלילה ורק בבוקר בעלי קנה את הכדורים).

אני לא זוכרת האם אמורים לקחת את הכדורים עם אוכל וגם לא מה תופעות הלוואי האפשריות, אבל זה אמור להופיע בעלון לצרכן.
אם במקרה קיבלת את הכדורים ללא עלון לצרכן, את יכולה לחפש באינטרנט - אני מצאתי ככה את העלון לצרכן של ציטוטק.

חושבת עלייך הרבה.

רחליקו5

New member
נראה לי שאני עוד בהדחקה..

אחרי הסופש הנורא בחיי (התאשפזתי ללילה בעקבות כאבי תופת מהלמינריות)
מנסה לעכל את מה שקורה ועדיין לא מצליחה.. :(
תודה על הדאגה..זה מחמם את הלב...❤
ומה שלומך?

שירהד1

Member
מנהל
חבל לי לקרוא על הכאב הפיזי,

ולגבי הכאב הנפשי- תני לעצמך זמן. לאט לאט. לא להאיץ בעצמך. הנפש היא אפיילו עוד יותר מורכבת מהגוף, וצריכה גם היא את ההתייחסות ההולמת.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

איתך בהדחקה

לא מסוגלת להתמודד כרגע עם ההפלה, אז מדחיקה בכל הכוח.
מבחינתי זה בסדר גמור ואני מקבלת את התנהלות הנפש כפי שהיא. מתישהו אתמודד עם הכל, אבל כרגע זה יותר מדי בשבילי.

למעלה