כאבים בחדירה אחרי גרידה.

כאבים בחדירה אחרי גרידה.

אני

שלום לכולכן, אני 3 שבועות אחרי גרידה ;(
אני פשוט במצב של חרדה בלתי פוסקת מזיהום...

שבוע לאחר הגרידה רצתי למיון להיבדק כי כאב ולא נמצא כלום.

אתמול, 3 שבועות אחרי, ניסינו לקיים יחסים בפעם הראשונה ולא עמדתי בכאב. הפסקנו אחרי כמה נסיונות לשנות זווית וכאלה.

קמתי בכאבים שהוקלו במהלך היום, עדיין כל שלושת השבועות הכאבים באים והולכים אבל אתמול... רק בחדירה כאבי תופת.

אני לא ככ ששה ללכת ולהיבדק שוב, אני מאוד חוששת כל הזמן מזיהום או סיבוך ומנסה לשלוט בזה.

זה נורמלי הכאב הזה? תודה ;)

שירהד1

Member
מנהל
בעיניי חבל על החרדות הללו...

למה את כל כך חוששת מזיהום? קרה משהו בזמן הפרוצדורה שמעלה את חששך?
אני לא רופאה, ולא מבינה בזיהומים, ואני מציעה לך לשאול את הרופא/ה שלך לגבי העניין ולהתייעץ עם הגורמים המוסמכים לכך.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

תודה ;)

גם לי חבל... אני חושבת שזו תגובה אצלי לטראומה. בלידה שלי לפני 4 שנים... כל מה שיכול היה להשתבש כמעט... קרה והשיקום שלי לקח שנה ויותר ;( עד היום אפילו.
&nbsp
עכשיו... זו פשוט חרדה קשה. שמשו רע יקרה. כל כאב מלחיץ. ומפחיד אותי שאחרי 3 שבועות עוד יש כאב.
&nbsp
תודה רבה.
&nbsp
&nbsp

תהיי קשובה וסובלנית לעצמך

ההחלמה צריכה להיות פיזית ונפשית יחד.
אני חוויתי גרידות קשות יותר וקשות פחות. היו כאלו שיום אחרי הרגשתי ותפקדתי רגיל וכאלו (מאוחרות יותר מבחינת שבוע הריון וקשות יותר גם לנפש שלי) שלקח לי חודש ואפילו 6 שבועות להפסיק לכאוב פיזית ולהרגיש מאוששת ממש.
הגוף והנפש קשורים יחדיו.
אולי הגוף עוד מתאושש, אי אפשר לשים על זה שעון, זה כ"כ אישי ומשתנה גם אצל אותה אישה בין פעם אחת לאחרת - תני לו את הזמן שלו. הוא יסמן לך כשיהיה מוכן.
ואולי זו הנפש, שעדיין זקוקה לזמן להתאושש ונמצאת בסינרגיה עם הגוף כך שאת מרגישה את זה ממש פיזית כשאת דוחקת בעצמך אולי.

נשמע שאת אולי עדיין לא מוכנה וזה בסדר לחכות קצת ולהשיג חיבור בצורה אחרת עם בן הזוג.

מבחינה טכנית - זיהום ילווה לרוב גם בעלייה של חום וסימנים נוספים.
אם הכאב לא מלווה אותך כל הזמן וללא קשר למה שאת עושה, הייתי פונה להיבדק שוב. אם הכאב נגרם בשעת מאמץ, או רק בשעת חדירה, הייתי נמנעת מזה כרגע ומקבלת את זה כסימן מבורך של הגוף שלי לחוסר מוכנות ולכך שהוא זקוק לעוד מנוחה והתאוששות.

תרגישי טוב

הרבה תודה!

ועוזר מאוד לשמוע. מאוד.
&nbsp
אני פשוט בפחדים, את צודקת לגבי החיבור ונחכה עוד עד שארגיש טוב יותר.
&nbsp
חשבתי שיהיה קל יותר בשלב כזה ;( אבל גם נפשית לא פשוט לי.
&nbsp
הרבה תודה על ההשקעה ;)
&nbsp

למעלה