חוזרת לעבודה מחר

pezach2

New member
חוזרת לעבודה מחר

זהו הסתיימה לי חופשת לידה שניצלתי עד תום. חזרתי ל'חיים הרגילים' מזמן בלי העבודה. עכשיו זה העבודה. פלשבק לזמן שהודעתי על חופשת מחלה- מעקב- לידה - קבורה- צלקת.
לחזור לכל הבלה בלה של צוות, ואפילו שאני לא חושבת שאכפת לי לקבל את כל התגובות בסבב שני... ובאמת כבר קיבלתי ושמעתי הכל...
כנראה שעמוק שם בלב בכלל לא בא לי לפגוש אותן. ואני פוחדת, ועצובה.
היה לי כל כך טוב לקבל חופשה בתשלום :), ובא לי עוד אחד, עוד חופשת לידה אבל מתה מפחד מהריון ומתה מפחד ללדת. אז בנתיים לא.
ו-וואלה, חשבתי שאני משתחררת ולמדתי לרקוד במסע הזה, אבל עכשיו אני מקרטעת ואין לי כח לגייס כח,
ואני מוסיפה לי עוד מילה ללקסיקון העבודה - חלד"ש.
אולי עד אור הבוקר אצליח גם לחייך. באמת.
ועצות שעוזרות יש?

קאליה

New member
לנשום לנשום לנשום

בעוד שבוע זה כבר לא יהיה אישיו, אבל היום זה כן,
אז מותר לך לקרטע עד שתזכרי שוב בצעדי הריקוד,
מקווה שיקבלו אותך בחיבוק וידעו לתת לך את מה שאת זקוקה לו
וכשלי יש ימים כאלה אני משתדלת להזכיר לעצמי שתוך כמה שעות זה יהיה מאחורי, ובפעם השניה והשלישית זה בד"כ כבר קל יותר

שירהד1

Member
מנהל
נשמע מורכב מאוד...

החזרה לעבודה בנסיבות אלו תמיד מורכבת ולא פשוטה לעיכול. התחושות שלך של חשש, עצב, חוסר חשק לפגוש את האנשים וקושי לגייס את האנרגיה הנפשית הדרושה- מאוד מובנים.
אני מקווה שאת עוסקת בתחום שאת מוכשרת בו ושגורם לך לסיפוק. במידה וכן- זה יכול לסייע ליצור את שגרת העבודה מחדש, וגורם להתמלאות האנרגיות.
במידה ולא- זה כבר סיפור אחר.

תספרי לנו איך עבר היום הראשון, כדי שניתן לך אנרגיות ליום השני...

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

pezach2

New member

תודה,
זה באמת כל מה שהייתי צריכה, שיתנו לי את החיבוק והכרה לרגשות האלו. עד אז הרגשתי כבדות נוראית מעצב ולא הצלחתי להשתחרר מהמחשבה לא רוצה לא רוצה לא רוצה...
קולגה מקסימה עשתה את זה בלילה לפני ופתאום היתה לי הקלה. כל שאר התגובות מהסביבה הקרובה היו אל תדאגי יהיה בסדר/ תכנסי לזה/ זאת שגרה מבורכת..
ידעתי שיהיה בסדר. ובאמת היה. קיבלו אותי יפה ובנימוס :)
אני עובדת בכמה מקומות. כך שזה בכל מקום מחדש, עם קבוצות של תלמידות וסטודנטיות וצוות...
אני באמת אוהבת את עבודה והבנות, ומקבלת הרבה סיפוק מהעיסוק בזה.
ועדיין צריכה כוחות לעוד כמה נפגשים כאלו...
כבר מסוגלת לחייך

למעלה